PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دانگرید / برگشت به 2.3 از ICS

.:MOHSEN:.
2012-06-01, 02:32 PM
دانگرید (یعنی الف،ب،ج).
یه رام رسمی 2.3 مطابق با ورژن قبلیتون دانلودکنین (مطابق با cid گوشیتون)
1. RUU مربوط به رام رسمی رو داخل رایانه اجرا کنیدسپس runرایانتون رو بازکنید و داخلش %temp% رو تایپ کنین واینتر بزنین.
2. در فولدر باز شده تو قسمت search این کلمه رو سرچ کنین
rom.zip
فایلو توی یه جا مناسب کپی کنید وبه PG58IMG.zip تغییر نامش بدین.
3. فایل رو unzip کن ، در ادامه نام hboot ورژنش مشخص شده مانند hboot_Pyramid_8x60_1.17.0011_20110602_signedbyaa
که ورژنش 1.17.00.11 هستش.
برای دانگرید (برگشت به ورژن 2.3 ) :
الف- داخل پوشه UNZIP شده روی boot_signed.img کلیک راست کنید و send to compressed(zipped)folder رو انتخاب کنید
ب-فایل zip شده رو به PG58IMG.zip تغییر نام بدهید.
ج- فایل PG58IMG.zip داخل محیط اصلی sd card کپی کنید،داخل هیچ پوشه ای نذارید.
به بوت لودر بروید تا فایلو شناسایی کنه. با vol+ اجازه نصب بدهید

4. برای فلش رام رسمی فایل PG58IMG.zip اصلی رو داخل محیط اصلی sd card کپی کنید،داخل هیچ پوشه ای نذارید.
باطری گوشیتون حداقل 40% باشه
به بوت لودر بروید تا فایلو شناسایی کنه. با vol+ اجازه نصب بدهید

hadi-fm
2012-09-24, 10:51 AM
سلام.من یک گوشی sention دارم رفتم قسمت مشخصات گوشی رام ماله اسیا هست نوشته 707 من رام عربی دانلود کردم که 415 هست.گوشیم اپدیت شده به اندروید 4 اما وای فای نمیشناسه میخام دانگرید کنم طبق اموزش شما پیش رفتم اما تو بوت لودر ارور cid میده.این مشکل ماله کجاست؟میشه کامل راهنماییم کنید.اعصابمو خورد کرده

.:MOHSEN:.
2012-10-15, 11:36 AM
سلام.من یک گوشی sention دارم رفتم قسمت مشخصات گوشی رام ماله اسیا هست نوشته 707 من رام عربی دانلود کردم که 415 هست.گوشیم اپدیت شده به اندروید 4 اما وای فای نمیشناسه میخام دانگرید کنم طبق اموزش شما پیش رفتم اما تو بوت لودر ارور cid میده.این مشکل ماله کجاست؟میشه کامل راهنماییم کنید.اعصابمو خورد کرده
سلام مربوط به منطقه رامه،رام آسیا707 رو دانلود کن، البته فریمور جدیدش یعنی 3.33.707 اومده و مشکل وایفا نداره.