PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اتصال گوشی به اینترنت از طریق WiFi لپ تاپ با نرم افزار Gateway Laptop

parham 20
2012-05-09, 02:40 AM
اتصال گوشی به اینترنت از طریق WiFi لپ تاپ با نرم افزار Gateway Laptop

با سلام به تمام دوستان عزیز من در حدود یک سالی که تو انجمن عضو هستم فقط در نقش مصرف کننده بودم اما امروز می خوام آموزشی رو بزارم که فکر میکنم مشکل خیلی ها رو برطرف میکنه.
این آموزش درباره انتقال اینترنت ADSL از طریق وایرلس لپ تاپ به گوشی ها و تبلت های وای فای دار هست ( البته میدونم آموزش های زیادی برای این موضوع وجود داره اما این یکی واقعا کار میکنه و صد در صد تضمینی هستش)
وسایل مورد نیاز :
1- مودم ADSL
2- یک دستگاه لپ تاپ (یا یک PC مجهز به شبکه وایرلس )
3- نرم افزار Gateway Laptop
4- یک گوشی مجهز به وایرلس ( البته این آموزش برای تمام گوشی های وایرلس دار هست اما چون من تازه به سیستم عامل اندروید کوچ کردم آموزش رو اینجا میذارم)

خوب حالا نوبته طرز کار با برنامه و شیر کردن اینترنت هست : ( تمام این آموزش تو ویندوز 7 انجام میشه ) ( اگه کسی تو ویندوز XP به نتیجه رسید اطلاع بده)
ابتدا نرم افزار Gateway Laptop رو دانلود و نصب کنید .بعد با استفاده از فایل Patch داخل پوشه برنامه رو کرک کنید. خوب بعد از کرک نرم افزار اون رو اجرا کنید. ابتدا اینترنت خود را کانکت کنید سپس شبکه وایرلس لپ تاپ یا کامپیوتر خود را روشن کنید
سپس در داخل برنامه در تب دوم (Hotspot setup ) را انتخاب کنید

بعد بروی گزینه Start Hotspot کلیک کنید. تا اینجا کار با برنامه تموم میشه بعد از زدن دکمه استارت برنامه یک شبکه ah hoc درست میکنه .
حالا برید سراغ گوشی برید داخل تنظیمات وایرلس و روشنش کنید بعد به سرچ شبکه بپردازید ( البته خود گوشی اتومات سرچ میکنه )
بعد با پیدا کردن شبکه وایرلس ( که معمولا هم اسم برنامه هست ) میشه با دادن رمز به شبکه کانکت شد. (معمولا رمز 12345 هشتش ).در تب سوم برنامه (how to connect ) می تونید رمز و اسم شبکه خودتون رو تغییر بدید البته بعد از تغییر دادن باید یک بار برنامه رو کامل ببندید و دوباره اجرا کنید
خوب بعد کانکت شدن کا مپیوتر با گوشی منوی HomeGroup کامپیوتر نمایان میشه که شما باید روی گزینه Home Network کلیک کنید.
خوب در آخر به قسمت Control Panel\ Network and Sharing Center برید در اونجا بروی گزینه Change adapter setting کلیک کنید و بعد بروی کانکشن اینترنت خودتون که باهاش به اینترنت وصل میشد کلیک راست کنید و به تب Sharingبرید گزینه Allow other network user to connect رو انتخاب کنید. از کشوی فعال شده کارت شبکه وایرلس خود را انتخاب کنید ،حالا روی OK کلید کنید و تمامی پیغام ها را تایید نمایید. اکنون در جلوی نام کانکشن شما متن Shared ظاهر شده است. یک بار از اینترنت دیسکانت شوید و مجددا کانکت شوید تا عملیات اشتراک گذاری فعال شود.
اگه متوجه نشدید از قسمت ضمیمه هم فایل پی دی اف و هم عکس ها رو دانلود کنید.

:flower:ذکر این مطلب فقط با درج نام سایت www.ir-tci.org (http://www.ir-tci.org) و نام کاربری Parham 20 بلا مانع است.

دانلود عکس آموزشی برنامه (http://uplod.ir/so7ms81nd0y1/_________________.zip.htm)
دانلود فایل پی دی اف (http://uplod.ir/5ph9biz6f8ql/__________________________________________________ ____WiFi_____________________________________Gatew ay_Laptop.pdf.htm)
این کار بر روی گوشی های X8 -nokia c5-03-P990 تست شده و کاملا جواب داده.

asrcoputer
2012-05-23, 01:26 PM
سلام این PC مجهز به شبکه ی وایرلس چیه؟چه شکلی؟از کجا گیر می یاد؟آیا بهتر نیست از بخش کننده ی Wi-Fi استفاده بشه؟لطف کن پاسخ همه رو بده

parham 20
2012-05-26, 12:37 AM
سلام این PC مجهز به شبکه ی وایرلس چیه؟چه شکلی؟از کجا گیر می یاد؟آیا بهتر نیست از بخش کننده ی Wi-Fi استفاده بشه؟لطف کن پاسخ همه رو بده

سلام دوست عزیز بعضی از کامپیوتر های رو میزی جدید دارای کارت وایرلس داخلی مثل لپ تاپ هستن.
اما چون کمتر از این کارت وایرلس تو کامپیوتر ها استفاده میشه بهتره که از یک بخش کننده وای فای استفاده کنید ( همون طور که خودت گفتی ). مثل شبکه وایرلس USB:flower:

امیدوارم جوابتو گرفته باشی.:flower:

soft201163
2012-05-26, 10:38 PM
جناب من این کارا رو کردم ولی گوشی ام پیدا نمیکنه .در ضمن در قسمت پایین برای کارت شبکه نوشته دیسکانکت در صورتی که وصله

martin1350
2012-05-26, 11:24 PM
برنامه کانکتی فای بسیار راحت و بدون هیجگونه تنظیمات ویندوزی قابل اجرا و شیر هست

parham 20
2012-05-29, 12:09 AM
جناب من این کارا رو کردم ولی گوشی ام پیدا نمیکنه .در ضمن در قسمت پایین برای کارت شبکه نوشته دیسکانکت در صورتی که وصله

درسته نوشته دیسکانکت ولی روی دکمه رفرش کلیک کنی می نویسه کانکت تا حالا خودم بیشتر 20گوشی اینجوری وصل کردم همه خیلی خوب کار کردن من که گوشیم x8 هست به راحتی کار میکنم و برنامه هارو با اینترنت کامپیوتر آپدیت میکنم:flower:

parham 20
2012-05-29, 12:12 AM
برنامه کانکتی فای بسیار راحت و بدون هیجگونه تنظیمات ویندوزی قابل اجرا و شیر هست

نرم افزار کانکتی فای بعضی اوقات وصل میکنه بعضی اوقات نه بیشتر برنامه کانکتی فای برای وصل شدن گوشی با وایرلس به کامپیوتره تا شیر کردن اینترنت.:flower:

از این برنامه بهتر تا حالا برای شیر کردن اینترنت پیدا نشده.:flower:

fotohi
2012-08-02, 05:32 PM

با سلام به تمام دوستان عزیز من در حدود یک سالی که تو انجمن عضو هستم فقط در نقش مصرف کننده بودم اما امروز می خوام آموزشی رو بزارم که فکر میکنم مشکل خیلی ها رو برطرف میکنه.
این آموزش درباره انتقال اینترنت ADSL از طریق وایرلس لپ تاپ به گوشی ها و تبلت های وای فای دار هست ( البته میدونم آموزش های زیادی برای این موضوع وجود داره اما این یکی واقعا کار میکنه و صد در صد تضمینی هستش)
وسایل مورد نیاز :
1- مودم ADSL
4- یک گوشی مجهز به وایرلس ( البته این آموزش برای تمام گوشی های وایرلس دار هست اما چون من تازه به سیستم عامل اندروید کوچ کردم آموزش رو اینجا میذارم)

خوب حالا نوبته طرز کار با برنامه و شیر کردن اینترنت هست : ( تمام این آموزش تو ویندوز 7 انجام میشه ) ( اگه کسی تو ویندوز XP به نتیجه رسید اطلاع بده)
ابتدا نرم افزار Gateway Laptop رو دانلود و نصب کنید .بعد با استفاده از فایل Patch داخل پوشه برنامه رو کرک کنید. خوب بعد از کرک نرم افزار اون رو اجرا کنید. ابتدا اینترنت خود را کانکت کنید سپس شبکه وایرلس لپ تاپ یا کامپیوتر خود را روشن کنید

بعد بروی گزینه Start Hotspot کلیک کنید. تا اینجا کار با برنامه تموم میشه بعد از زدن دکمه استارت برنامه یک شبکه ah hoc درست میکنه .
حالا برید سراغ گوشی برید داخل تنظیمات وایرلس و روشنش کنید بعد به سرچ شبکه بپردازید ( البته خود گوشی اتومات سرچ میکنه )
بعد با پیدا کردن شبکه وایرلس ( که معمولا هم اسم برنامه هست ) میشه با دادن رمز به شبکه کانکت شد. (معمولا رمز 12345 هشتش ).در تب سوم برنامه (how to connect ) می تونید رمز و اسم شبکه خودتون رو تغییر بدید البته بعد از تغییر دادن باید یک بار برنامه رو کامل ببندید و دوباره اجرا کنید
خوب بعد کانکت شدن کا مپیوتر با گوشی منوی HomeGroup کامپیوتر نمایان میشه که شما باید روی گزینه Home Network کلیک کنید.
خوب در آخر به قسمت Control Panel\ Network and Sharing Center برید در اونجا بروی گزینه Change adapter setting کلیک کنید و بعد بروی کانکشن اینترنت خودتون که باهاش به اینترنت وصل میشد کلیک راست کنید و به تب Sharingبرید گزینه Allow other network user to connect رو انتخاب کنید. از کشوی فعال شده کارت شبکه وایرلس خود را انتخاب کنید ،حالا روی OK کلید کنید و تمامی پیغام ها را تایید نمایید. اکنون در جلوی نام کانکشن شما متن Shared ظاهر شده است. یک بار از اینترنت دیسکانت شوید و مجددا کانکت شوید تا عملیات اشتراک گذاری فعال شود.

:flower:ذکر این مطلب فقط با درج نام سایت www.ir-tci.org (http://www.ir-tci.org) و نام کاربری Parham 20 بلا مانع است.

دانلود عکس آموزشی برنامه (http://uplod.ir/so7ms81nd0y1/_________________.zip.htm)
دانلود فایل پی دی اف (http://uplod.ir/5ph9biz6f8ql/__________________________________________________ ____WiFi_____________________________________Gatew ay_Laptop.pdf.htm)

سلام دوست عزیز روی آرک اس جواب نمی ده

fotohi
2012-08-03, 05:09 PM
سلام . گوشی من ARC S هستش ، و تمام راه های موجود رو روی آرک اس امتحان کردم .
ورژن اندرویدم 4 هستش.
اگر کسی هست که تونسته ارک اس رو با ad hoc کامپیوتر connect کنه لطفا به من کمک کنه .

wpa_supplicant رو تغییر دادم نشد
connevtify , .... نصب کردم نشد .
gate way laptop......... هم نشد
خلاصه . یه ماهی هست الافیم.
لطفا کمک.:wac:

samYah
2013-07-28, 06:44 PM

وسایل مورد نیاز :
1- مودم ADSL

دوست عزیز این نرم افزار رو نصب کردم اما پایین گزینه استارتش کلیک نمیخوره . مشکلش چیه ؟

ariax77
2013-07-28, 10:04 PM
این برنامه ها با فایروال مشکل دارن. هم فایروال ویندوز و هم فایروال آنتی ویروستون رو غیرفعال کنین

majid363
2013-08-02, 01:06 PM
با گوشی Xperia U من اینکار را کردم اما گوشی شبکه wifi را شناسایی نمی کنه

دلیل خاصی داره یا این روش گوشی منا پشتیبانی نمی کنه

zakaria9
2013-08-02, 02:33 PM
سلام
من از وایرلس دانشگاه و با کانکشن pppoe به اینترنت وصل میشم
حال چطوری اینترنت لبتاب رو شیرش بکنم؟
با این روش نشد
وایرلس موبایل ضعیفه مدام قطع میشه ولی لبتاب قویه اصلا قطعی نداره برای همین رو گوشی برای دیتا /رفتن لازم دارم کمکم بکنید

b.stifen
2013-08-28, 08:20 PM
یعنی چی کرک نفهمیدم pacht رو چطور کرک کنم

pcman68
2013-08-28, 09:42 PM
من galaxy s duos دارم. با این نرم افزار و virtual router manager و بدون نرم افزار و از طریق خود ad hoc ویندوز تونستم به وای فای لپ تاپم وصل بشم .... ولی تو گوشی به اینترنت دسترسی ندارم. در صورتی که اینترنتم شیر شده و تو قسمت network واسه شبکه وایرلسم زده که internet accces دارم.
دوستان اگر اطلاعاتی دارید خواهش میکنم راهنمایی کنید چون دیگه نمیدونم چیکار باید بکنم

parham 20
2013-08-29, 07:47 PM
دوستان عزیز خیلی کار با این نرم افزار راحت هست و هیچ مشکلی با فایروال هم ندارن و خیلی خوب جواب میدن اگه شما دقیقا همون کارهایی رو که گفته شده انجام بدید به راحتی می تونید وصل بشید خود من حدود یک هفته پیش از طریق همین روش گوشی LG L9 رو به اینترنت وصل کردم. البته اینم بگم که روی گوشی N8 هم امتحان کردم ولی قطع و وصل داشت.

barmakinfo
2013-09-13, 02:15 PM

وسایل مورد نیاز :
1- مودم ADSL
....

.

دوست عزیز ممنون از مطلب مفید شما
لازمه که این نکته رو ذکر کنم که گوشی آندرویدی ذاتا از اتصالات Ad-hoc پشتیبانی نمیکنند.
طبق تجربیات من گوشی 5800 نوکیا دارم و سونی اس
در صورتیکه این نوع کانکشن را نوکیا اسکن کرده و نشان میده ولی سونی نشان نمیدهد.
البته با تغییرات در فایلهای سیتمی میتوان آندروید را مجبور به اتصال به چنین شبکه هایی کرد که در بعضی مدل خاص گوشی ها پیش فرض فعال هستند ولی در حالت عادی امکتنش نیست.من خودم دارم میگردم اگر نرم افزار خاصی یافتم حتمن معرفی خواهم کرد
با تشکر از شما