PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تبدیل دوربین گوشی desire hd به 720pfull و فیلم برداری با بیتریت 20 مگابایت خارقالعاده

sashaelit
2012-05-08, 08:40 AM
سلام به همه دوستان عزیزم .بعد از ماه ها کار و تلاش روی سیستم گوشی desire hd نهایتا توانستم دوربین گوشی رو ارتقا بدم..
خوبی های ارتقا : 1- افزایش بی نهایت کیفیت فیلم برداری و عکس برداری:ohno:
2-حجم هر عکس در معمولی ترین حالت : 7 مگابایت:ohno:
3-حجم 9 دقیقه فیلم برداری 1.5 گیگابایت:ohno::ohno::ohno:
4-بیتریت نهایی فیلم برداری 20 مگابایت واقعی بر ثانیه با کیفیت صدای استریو 480000 و بیتریت صدای 512 (حال میکنی صدا رو بشنوی):wac:
5-گوشی گالاگسی اس 2 اصلا نمیتونه مثل این فیلم بگیره :ohno:یعنی هیچ گوشی نتونسته کل کل کنه...توی lcd full hd من همه گوشی هارو تست کردم.چهار خونه و پیکسلی میشن اما این اصلا 1 دونه پیکسل نمیبینی. در کل دقیقا در حد فول فیلم میگیره چون بیتریتش در حد blue ray هستش...:ohno::ohno::ohno::ohno::ohno:
بدی های ارتقا : 1- معتاد کردن شما چون میدونم که از در و دیوار فیلم میگیرین. خدایی حال میده:blush:
2-هنگام استارت به فیلم برداری کمی کند و هنگام پایان فیلم برداری کمی طول میکشه که فیلم رو ضخیره کنه.در کل باید صبر کنید...:cool:
3-هنگامی که زیاد باهاش ور برین البته زمانی که در حال پردازش هستش , force close بده نباید روش کلیک کنی.:guilty:..اگه انجامش بدی برنامه رو ببندی باید گوشی رو ریسیت کنی....:whistle:
راستی این اطلاعات رو خودم کشف کردما..:)...تقدیم به ir-tci میکنم چون خیلی به دردم خورده این سایت...:x
اگرم کسی خواست به سایت خودم سر بزنه اونجا همیشه آنلاینم .:santa:...سوال داشتین کمک میکنم. :snitch:
www.chalusmelk.ir

موارد مورد نیاز :
اول از همه یک رام android revolotion hd v7.0.0 نصب میکنی.چون رو رام های دیگه جواب نمیده حتی ورژن 7.0.1
دوم اینکه بعد از این که رام رو فلش کردین نصب شد....فارسی ساز رو فلش میکنین....نصب میشه.
سوم اینکه بعد از نصب فارسی ساز این فایل که اختراع خودم هست رو فلش میکنین و حالش رو میبرین....
مسعولیت کارم رو قبول میکنم...هیچ خطری نداره.... تشکر نکنی گوشیت میسوزه:laughing:
تو قسمت ضمیمه من فقد فایل اختراع رو قرار میدم....
تو قسمت ضمیمه نتونستم آپلود کنم چون میگه بیش از 3 مگ نمیشه!!!!!!! به زودی لینک مدیافایر میزارم...

اینم لینک: http://www.uploadbaz.com/s96qzpgjiwt4
حالا میمونه مرحله آخر..... برنامه این لینک رو دانلود و نصب کنید...ورژن 20 مگابایتی هستش. بعد از نصب دوربین رو روی حالت 720 20 مگ قرار بدین و لذت ببرید...
http://www.uploadbaz.com/ozn6pstfaw81
خدا نگهدار

sashaelit
2012-05-08, 11:09 AM
چرا کسی تشکر نمیکنه؟؟؟!!!!!!!!!!!!:(

Reza.L
2012-05-08, 03:08 PM
سلام و خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز

سؤالی که دارم اینکه که چرا گفتین فقط روی ورژن 7.0.0 ؟

یعنی روی ورژن 7.0.3 نمیشه انجامش داد ؟

مگه پایه و Base رام ها یکی نیست ؟

MORTEZA-67
2012-05-08, 11:59 PM
اگه واقعا جواب بده فوق العادست.
S@MAN M5
2012-05-09, 12:13 AM
دوست عزيز من نميدونم شما چطور اينكاروكرديد ولي سي پي يو اين گوشي توان پردازش اين بيت ريت رو دارا نيست اونم با اين فريم.....
يه نكته دو مورد فريم بگم....
الان شما يه ثانيه فيلمبرداري كنيد با سرعت 30 فريم در واقع 30 تا عكس پشت سر هم در يك ثانيه پخش ميشه و فيلم تشكيل ميشه.....و گوشي ديزاير اج دي با اينو سي پي يو و گرافيك بيشتر از اين رو نمتونه پردازش كنه و هنگ و فورس كلوز ميده...گوشي HTC one وgalaxi s3 با وجود پردازنده چهر هسته اي ميتونه 1080pm فيلمبرداري كنه و قابليت عكس گرفتنشه هنگام فيلمبرداري بدليل cpuبالا و گرافيك بالا و پردازنده 500 مگاهرتزي gpu انجام بده ولي اينيكه شما گفتيد بازم فكر نكنم بتونه....
موفق باشي

sashaelit
2012-05-10, 11:06 PM
سلام مجدد دوستان.....یکی حد اقل آزمایش میکرد....
در پاسخ دوست اول....بلی این CPU DESIRE HD شاید هزار باشه اما با مدل گوشی های مثل سامسونگ گالکسی اس و اچ دی دو فرق داره چون اون ها اصلا نمیتونن این بیت ریت ضبط کنند.. من با چند تا از دوستان که خوره موبایل هستن این آزمایش رو انجام دادیم. تو برنامه KM PLAYER که فیل ضبط شده رو اجرا کنید و مشخصات فیلم رو ببینید متوجه میشید که واقعا بیت ریت 20 مگابایت ثابت هستش...
راستی , کیفیت فیلم خودش داد میزنه که من فول اچدی هستم...تا نبینی باور نمیکنی....عکس هایی که میگیرید چون حجم زیادی دارن برنامه معمولی ویندوز نمیتونه نشون بده و نیاز به برنامه OFICE یا هر برنامه دیگه دارین...
این یک افتخاره برای این گوشی چون واقعا کل همه گوشی های نه تنها زیر دست بلکه بالا دست رو میخوابونه...راستی من خدا وکیلی فیلم برداری HTC ONE X رو دیدم ولی فیلم برداری DESIRE HD البته با این حک رو بیشتر قبول دارم....صاحب گوشی هم بدددددد جور خورد تو ...........:cool:

sashaelit
2012-05-10, 11:10 PM
راجب اون دوستمون که گفت مگه پایه و اساس رام یکی نیست...,.. من زدم نشد..,..ورژن 7.0.0 جواب میده..,

S@MAN M5
2012-05-10, 11:22 PM
سلام
دوست عزيز اين ظبط فيلم واقعي نيست اصلا تو كيفيت فيلم تاثيري نداره جز افزايش ظرفيت ...يه دوربين كه 5 مگا هست و زرولويشن مشخص داره نميتونه پيش از اندازه كه داره فيلمبرداري كنه و توان سي پي يو هم در اين حد نيست اگه اينجور بود شركت نيازي نبود پيكسل دوربين رو بالا ببره...
برنامه الجي كمرا هست اون واقعيه اگر گوشي كه توان 720 pm داره رو بزاري رو 1080 هنگ ميكنه....و اسيب ديدنه گوشي فايده اي ديگري نداره....

sashaelit
2012-05-10, 11:51 PM
کاربر حرفه ای عزیز UTEX من جرعت ندارم که به تخصص شما توهین کنم یا کل کل کنم..اما من از خودم در نمیارم....لطف کن امتحان کن..اگه واقعی نیست چرا فیلم برداری گوشی GALAXSY S2 که 1080 P فیلم میگیره تو یک تلویزیون فول اچدی پیکسلی میشه اما فیلم برداری DESIRE HD حتی یک پیکسل پیدا نمیشه؟؟؟(البته بعد از حک)
خواهشا امتحان کنید بعد ....
درسته باور کردنش سخته اما جواب میده....
لطفا کسی که امتحان نکرده پست نزاره و دیگران رو گمراه نکنه...من میدونستم که کسی باور نمیکنه اما احساس کردم این حق همه هستش که از این کیفیت لذت ببرند ...پس به خودم اجازه دادم تو ااین سایت این موضوع رو مطرح کنم...
یک نکته دیگه....من که گفتم کیفیت رو روی 720P بزارید نه روی 1080P ...معلومه هنگ میکنه...آزمایشات زیادی کردم اما نمیشه...اما این یک مورد فرق داره.

Reza.L
2012-05-11, 11:35 AM
با تشکر از شما

من امتحان میکنم و جواب رو توی همین تاپیک خدمت دوستان عرض میکنم .

lorinaa67
2012-06-19, 12:45 AM
سلام چرا کسی امتحان نکرده؟ما منتظریم.....

msv65
2012-09-09, 02:03 PM
in gooshiii 8 m pixele

sashaelit
2012-10-08, 03:12 PM
شما روش من رو ادامه بده و از کسفیت دوربینتون لذت ببرید...باور کنین بعد از ظبت فیلم نمیتونین تشخیص بدین که این one x هستش یا desire hd

skyfall
2012-10-26, 10:48 PM
اینم لینک: http://www.uploadbaz.com/s96qzpgjiwt4
حالا میمونه مرحله آخر..... برنامه این لینک رو دانلود و نصب کنید...ورژن 20 مگابایتی هستش. بعد از نصب دوربین رو روی حالت 720 20 مگ قرار بدین و لذت ببرید...
http://www.uploadbaz.com/ozn6pstfaw81
خدا نگهدار

سلام دوست عزیز از توضیح شما لذت بردم جالب بود
شما این فایل که اپ کردین درست اپ کردین
وقتی برای دانلود میرم میگه فایل پیدا نشده
لطفا لینک را درست کنید
خیلی کار شما برام جالبه اگه بشه

skyfall
2012-10-31, 10:30 AM
سلام
لینک ها خرابه از استارتر تقاضا دارم لینک ها را درست کنه با تشکر

حسام یاریا
2012-11-18, 11:27 AM
سلام داداش ماهم میخوایم اینکارو بکنیم متاسفانه لینک خرابه اگه درستش کنی تشکر میزنم

sashaelit
2012-11-21, 08:56 PM
سلام....توی سایت منبع به زودی قرار میگیره..این آپلود باز فایل رو پاک کرده!!!!!!!!!!!!! من شرمندم و امشب فایل رو توی سایت fbk.ir قرار میدم...ممنون

momo55
2012-12-18, 04:09 PM
لینک بده لینکا خرابن .. ممنون میشم