PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اين هم جديدترين ورژن برنامه كنترل تلويزيون Psiloc irRemote v1.03 BiNPDA

gitare1111
2008-06-01, 11:20 PM
ورزن جدید کنترل تلویزیون هم کرک شد Psiloc irRemote v1.03 BiNPDA

يكي از پر استفاده ترين برنامه ها ي كاربران مي باشد و فكر نكنم نياز به توضيح داشته باشه در واقع همه با اين برنامه آشنايي دارن .

همچنين براي دريافت ریموت کنترل های برنامه و روش صحیح اضافه کردن کدهای خارجی به برنامه مي تونين به لينك زير سر بزنيد.

http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=13072 (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=13072)

تشكر فراموش نشه!!
:flower:

meysam-t
2008-06-05, 02:03 PM
با سلام من برنامه کنترل تیوی همین برنامه بالا را نصب کردم خواستم کرکش را که ساین کردم نصب کنم ارور میدهد ارورش اینه این یعنی چه
regureid application access not granted
خدایش تو را خدا کمکم کنید تا حالا کسی این برنامه را نصب کرده کامل ب کرکش
اعصابم خورد شده
مرسی؟:feel::feel::god:

a.aleh
2008-06-05, 02:04 PM
مشه روش نصبش رو هم بگی.
اون لینکی گذاشتی فقط برای کدهاش توضیح داده.
من تا حالا چندتا از این جور برنامه ها دانلود کردم که فایل های زیادی داره نمیدونم چیکارش کنم.
ممنون میشم اگه توضیح بدین.

meysam-t
2008-06-05, 02:13 PM
مشه روش نصبش رو هم بگی.
اون لینکی گذاشتی فقط برای کدهاش توضیح داده.
من تا حالا چندتا از این جور برنامه ها دانلود کردم که فایل های زیادی داره نمیدونم چیکارش کنم.
ممنون میشم اگه توضیح بدین.

دوست عزیز برنامه را که دانلود کنی 2 فایل داخلش هست از حالت زیپ خارج کن بعد یکیش نیاز به ساین داره ساین که کردی بهدش نسبش کن اوکی میشه

a.aleh
2008-06-05, 02:50 PM
پس فایلهای patch و trk و secman چیه؟

s_j
2008-06-18, 02:46 PM
با سلام.
من وقتی برنامه رو نصب میکنم از من پسوورد میخهواد یعنی کرک نشده.
باید چه کار کنم؟

gitare1111
2008-06-20, 12:00 PM
دوستمون درست ميگن DRM.Common كه نصب نميشه . و دوميشم كه نصب ميكنيم پسورد ميخواد .
پس يعني كرك نشده /

دوست عزيز اگه ورژن قبلي رو تو گوشيت نصب كردي حذفش كن بعد اين برنامه رو به صورت زير نصب كن

ابتدا فايل Psiloc.irRemote.v1.03.S60v3 رو بعد از ساين كردن نصب كن سپس فايل DRM.Common رو نصب كن

Amir Hosein_Ha
2008-06-20, 06:22 PM
دوست عزيز اگه ورژن قبلي رو تو گوشيت نصب كردي حذفش كن بعد اين برنامه رو به صورت زير نصب كن

ابتدا فايل Psiloc.irRemote.v1.03.S60v3 رو بعد از ساين كردن نصب كن سپس فايل DRM.Common رو نصب كن

خيلي ممنون از جوابت ولي خود Psiloc.irRemote.v1.03.S60v3 كه مشكلي نداره . كرك خان مشكل داره كه بعد از ساين هم نصب نميشه .
كسي ديگه امتحان نكرده /

harry_potter
2008-06-21, 11:00 AM
نه خود برنامه ساین میخواد نه کرکش فقط در app.mgr تون ir remote ورژن قبلی و Drmcommand رو پاک کنید و ورژن جدید رو نصب کنید.فقط پس از نصب گوشیتون رو خاموش و روشن کنید.

این ورژن از برنامه تا موقعی که psiloc ورژن جدید نده با سیم کارتهای ایرانسل ریموت های جدید رو دریافت میکنه .

Amir Hosein_Ha
2008-06-24, 12:27 AM
نه خود برنامه ساین میخواد نه کرکش فقط در App.mgr تون Ir Remote ورژن قبلی و Drmcommand رو پاک کنید و ورژن جدید رو نصب کنید.فقط پس از نصب گوشیتون رو خاموش و روشن کنید.

این ورژن از برنامه تا موقعی که Psiloc ورژن جدید نده با سیم کارتهای ایرانسل ریموت های جدید رو دریافت میکنه .
اولا Drm كه نصب نميشه و دوما ما كه ايرانسل نداريم چكار كنيم /

n73me3rd
2008-06-25, 02:03 PM
يكي نيست يه ir remote درست حسابي به ما بده كه هي لايسنس نشه ؟ :not:

MMB_A631
2008-07-01, 09:41 AM
سلام بابا پس چیشد همون ارور های که دوستان گفتن میده اصلا کی نصبش کرده این کرک مشکل داره هر کاری کردم ارور میده حتی اعصابم خورد ساینش کردم ولی بازم ارور میده؟:dont:

Lonely_Man
2008-07-01, 04:22 PM
دوستان عزیز
من این برنامه رو نصب کردم و کاملا جواب داد بدون هیچ اروری.و بدون خواستن لایسنس.
توجه داشته باشید که اگه از ورژن قبلی کرک این برنامه استفاده کردین اون رو باید ریموو کنید و سپس
فایل اصلی کنترل تیوی و بعدش کرک اون رو نصب کنید.
دوستانی که با ارور regureid application access not granted مواجه شدند باید توجه داشته باشند که
برای نصب برنامه هایی که توسط BINPDA کرک میشن باید گوشیشون رو با یکی از روشهای موجود هک کرده
باشند تا بتونند برنامه ها رو نصب کنند.
برای هک گوشی به تاپیکی که تو امضام هست میتونید سری بزنید.
موفق باشید.

mahmodm
2008-08-21, 01:57 PM
اولا drm كه نصب نميشه و دوما ما كه ايرانسل نداريم چكار كنيم /
ایرانسل نمیخواد فقط کرک رو نصب کنی حله (گوشیتو هک کن )

ksc_64
2008-08-21, 05:22 PM
هر کی نخواد گوشیش رو هک کنه باید چیکار کنه ؟؟؟؟؟؟

™regedit
2008-08-21, 08:27 PM
براي جاواهمچين برنامه اي نيست؟؟؟؟؟؟؟؟

Amir Hosein_Ha
2008-08-21, 10:08 PM
نه هنوز جاواي اين برنامه نيومده /

farari123
2008-08-22, 04:52 PM
داداش اگه نخای گوشیتو هک کنی باید برنامه رو ساین کنی

سعول
2008-08-23, 11:12 PM
سلام مشكل من اينها نيست كه مشكل من اينه كه برنامه را هم نصب كردم ولي تو خود برنامه تلويزيون را هم درست انتخاب كردم ولي بايد تنظيماتي داشته باشه كه اجرا بشه چون قبلا تو انجمن يكي اين تنظيمات را گفته بود و من اجرا كردم و نرم افزار كار داد ولي الان كه ديگه مشكل كرك نداره برنامه با تنظيمات خودش كار نمي ده البته اينفرارد درست كار مي كنه ولي كانال عوض نمي شه قبلا مي شد ولي محدوديت زماني داشت (كرك و اينها ...)

cheh
2008-08-27, 03:51 PM
سلام اين كه كركشم نصب ميشه پيغام ارور
fatchure not sapourt ميده بايد چيكار كرد
لطفا بگين ممنون

saeidjebre
2008-09-21, 12:09 AM
دوستان عزیز
من این برنامه رو نصب کردم و کاملا جواب داد بدون هیچ اروری.و بدون خواستن لایسنس.
توجه داشته باشید که اگه از ورژن قبلی کرک این برنامه استفاده کردین اون رو باید ریموو کنید و سپس
فایل اصلی کنترل تیوی و بعدش کرک اون رو نصب کنید.
دوستانی که با ارور regureid application access not granted مواجه شدند باید توجه داشته باشند که
برای نصب برنامه هایی که توسط BINPDA کرک میشن باید گوشیشون رو با یکی از روشهای موجود هک کرده
باشند تا بتونند برنامه ها رو نصب کنند.
برای هک گوشی به تاپیکی که تو امضام هست میتونید سری بزنید.
موفق باشید.

دوست عزیز من هم به روشی که در سایت گفته شده بود گوشی ام را هک کردم واین برنامه را هم ریختماين هم جديدترين ورژن برنامه كنترل تلويزيون Psiloc irRemote v1.03 BiNPDA ودر ادامه
اپدیت ریموت ها را در گوشی ام ریختم بدون ارور گوشی ام ان 95 معمولی
آپدیت ریموت کنترل های برنامه IrRemote در قالب سه فایل sis كه فقط كافيه شما هر سه فايل رو تو گوشيتون
دراخر وقتی گوشی ام را یکبار خاموش وروشن کردم برنامه بالا امد وهمه مدل های انواع تلویزیون ها و بقیه .....را هم دارم ولی وقتی کنترل مربوطه را میزنم روی هیچ تلویز یونی جواب نمیده اگر راهنمایی کنید ممنون میشم
نصب كنيد اونوقته كه تمامي ريموت كنترل هاي برنامه IrRemote رو در اختيار خواهيد داشت و دیگه نیاز به اون همه

روش و کپی کردن فایل هم نیست

jeweler
2008-09-23, 12:52 AM
براي رجيستر كردن برنامه بايد گوشي قبلا هك شده باشه؟

mehdi365
2010-08-04, 12:36 PM
سلاام
ارور sorry , but your mobile phone is not suported میده !
مشکل چیه ؟