PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در نصب هر چیزی روی n95

Ali-TP
2008-05-31, 10:08 PM
سلام
من هر چی روی n95 بابام نصب می خوام بکنم میزنه نمی دونم دقیق file currpot یه همچین چیزی نرم افزار gps 75 مگی هم گرفتم زدم روش همین مزنه چه کار کنم

Ali-TP
2008-06-01, 08:25 AM
کمک کنید دیگه

Ali-TP
2008-06-01, 11:46 AM
زرشک بابا کمک کنید خیلی فوریه

AlirezA
2008-06-01, 12:18 PM
سلام
من هر چی روی n95 بابام نصب می خوام بکنم میزنه نمی دونم دقیق file currpot یه همچین چیزی نرم افزار gps 75 مگی هم گرفتم زدم روش همین مزنه چه کار کنم

سلام
دوست عزیز این ارور مربوط میشه به خراب بودن فایلی که میخای نصبش کنی.اگه فایلهارو دانلود کردی یه بار دیگه با دقت دانلود و نصب کن حتما مشکلت حل میشه.
ویه چیز دیگه اینکه حتما فایلت باید مربوط به سری 60 ورژن 3 باشد.
در ضمن نیاز به زدن چند پست تکراری واسه مشکلت نیست با همون یه پست دوستان بهت کمک می کنند.
موفق باشید:flower:

Ali-TP
2008-06-01, 07:24 PM
سلام
دوست عزیز این ارور مربوط میشه به خراب بودن فایلی که میخای نصبش کنی.اگه فایلهارو دانلود کردی یه بار دیگه با دقت دانلود و نصب کن حتما مشکلت حل میشه.
ویه چیز دیگه اینکه حتما فایلت باید مربوط به سری 60 ورژن 3 باشد.
در ضمن نیاز به زدن چند پست تکراری واسه مشکلت نیست با همون یه پست دوستان بهت کمک می کنند.
موفق باشید:flower:

نه اخه رو n73 دوستم هم همون فایل رو تست کردم بعد اینم یکی دو تا نبوده حدود سی تا ریختم روش نصب نشده

J A F A R
2008-06-01, 07:38 PM
دوست من اين پيغام خطا مربوط به خرابي فايل هست
حالا يه بار مستر رست كن چون اكثر گوشي ها كه قات ميزنن با رست درست ميشن

Ali-TP
2008-06-02, 12:35 PM
چجوری مستر ریست کنم

AlirezA
2008-06-02, 03:31 PM
چجوری مستر ریست کنم

سلام
دوست عزیز برای اینکار شما اول باید چند نکته رو مد نظر داشته باشی:
1- با فرمت كامل گوشي همه نرم‌افزارهاي نصب شده و فايل‌هاي كاربر پاك مي‌شود و همه تنظيمات آن مانند روز اول مي‌شود.
2-كليه تنظيمات نرم‌افزارها به حالت اوليه (پيش‌فرض) باز‌مي‌گردد.
3-هنگام فرمت بوسيله 3 كليد ٬ از شما تأئيديه درخواست نمي شود . پس قبل از فرمت Back Up بگيريد.
4- باطرى گوشى بايد حداقل 5 خط پر داشته باشد.
5- بهتر است سيم كارت و ممورى كارت را براى فرمت كردن در بياوريد.

خوب حالا طریقه مستر ریست که 2 روش وجود داره:
1 - می توان از کد #7370#*استفاده نمود گوشي سؤال خواهد كرد: ? "Restore all original phone setting Phone will Restart" در ادامه دكمه yes را فشار دهيد و رمز گوشي (Lock code) را وارد كنيد. اين رمز به طور پيشفرض در گوشيهاي نوكيا 12345 است. عمل فرمت چند دقيقه طول ميكشد. اگر گوشي شما به اندازه كافي باتري ندارد، پيش از فرمت كردن، آن را به شارژر وصل كنيد.

2 - در حالت گوشی خاموش کليد های * و عدد 3 و کليد ارسال (سبز) را نگه داشته و در همان حالت گوشی را روشن کنيد و اين کليد ها را تا زمانی که علامت NOKIA چشمک بزند يا صفحه ی فرمت گوشی ظاهر شود نگه داريد.

اگه بازم با مشکل مواجه شدی شما میتونین مموری گوشی رو فرمت کنید برای این کار در Menu قسمت tools سپس به utilities (در n95) بعد به قسمت Memory برويد و Options و سپس Format mem.Card را انتخاب کنید و ممورى كارت را فرمت كنيد.

اگه بازم مشکل قبلی در نصب فایل برات پیش اومد مطمئن باش فایلهای سیستمی گوشیت مشکل داره و باید گوشیتو بدی فلش کنند که حتما درست میشه:lol:
موفق باشید