PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با GLX G1 لطفا کمک کنید حرفه آبرو هست

kayhanm
2012-03-19, 10:53 PM
درود دوستان
یه گوشی GLX G1 که مال پسر عموم بوده دستمون بود
زدیم به یو اس بی لپتاپ و یکهویی هنگ کرد
ضمنا لپتاپ اصلا اصلا مشکل نداشت و با بهترین آنتی ویروس آپدیت شده و هر روز هم بروزش میکنم
باطریشو دراوردیم حل نشد و دیگه روشن نشد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
باید چکار کنیم؟یعنی چطور شده شده؟
سوخته ؟
یا برنامش قاطی کرده؟
هارد ریستش چطوریه؟
درست میشه:(

دوستان ضروری و الزامی هست خواهشا کمک کنید ارژانسی
سپاس

amir0017
2012-03-19, 11:08 PM
این دوکار رو بکن ببین میاد بالا یا نه:
1- باتری گوشی رو در بیار و اون قسمت که قطب های باتری هستند یه کم با زبون خیس کن بعد یه کم تمیز کن بزار جاش بزن شارژ و ببین روشن میشه یانه
2- باتری رو به وسیله شارژر های سیار مخصوص باتری بزن یکی دو ساعت شارژ شه بعد ببین چی میشه اینم بگم اینا راه حل هایی هست که چند بار برا خودم جواب داده و هرگونه مشکل احتمالی گردن خودتونه
و من الله توفیق

masoud062
2012-03-19, 11:36 PM
وقتی به شارژ میزنی چیزی میاد

kayhanm
2012-03-19, 11:45 PM
وقتی به شارژ میزنی چیزی میاد

نه اصلا چیزی نمیاد
هر کاری کردم نشد
حتی هارد رست هم رفتم نشد
حتی یک پیکسل از صفحه روشن نمیشه و حتی یک ویبره و کمی صدا هم ازش بیرون نمیاد :(

amir0017
2012-03-19, 11:48 PM
نه اصلا چیزی نمیاد
هر کاری کردم نشد
حتی هارد رست هم رفتم نشد
حتی یک پیکسل از صفحه روشن نمیشه و حتی یک ویبره و کمی صدا هم ازش بیرون نمیاد :(

اونی که من گفتم چی امتحان نکردی؟؟

kayhanm
2012-03-20, 12:14 AM
اونی که من گفتم چی امتحان نکردی؟؟

راستش نه اما فردا حتما این کارو میکنم چون گوشی رو برده الان خونه خودشون چند خونه اونورتر
شانس ندارم
نمیدونم چرا اینجور شدش!

kayhanm
2012-03-20, 12:50 PM
اون كارو هم انجام دادم نشد
عيدم خراب شد, لنگ اين گوشي مونديم

ngame
2012-03-20, 12:59 PM
من هی میگم گوشی آندرویدی به درد نمیخوره بگین هی خوبه.
گوشی های آندروید در بعضی وقتا که هنگ کنن یا وسط نصب برنامه گوشی خاموش بشه یا وسط نصب فایل گوشی هنگ کنه و هزار دلیل دیگه و حتی گاهی بی دلیل اینطوری میشن دواش فقط فلش هست و بس.
عیدت هم خراب نشده فایل فلش رو پیدا کن حله.
سال نو بر همگی مبارک
ngame

.AnonYmouS
2012-03-20, 01:22 PM
گوشی های آندروید در بعضی وقتا که هنگ کنن یا وسط نصب برنامه گوشی خاموش بشه یا وسط نصب فایل گوشی هنگ کنه و هزار دلیل دیگه و حتی گاهی بی دلیل اینطوری میشن دواش فقط فلش هست و بس.
سال نو بر همگی مبارک
ngame

گوشی GLX چی هست که آندروید هم روش نصب باشه !!!

اولین سیستم عامل گوشی موبایل الان آندروید هست دوست عزیز . مشکلی هم که شما فرمودید کاملا اشتباه هست چون به راحنی میشه گوشی رو برگرداند

kayhanm
2012-03-20, 01:45 PM
گوشی GLX چی هست که آندروید هم روش نصب باشه !!!

اولین سیستم عامل گوشی موبایل الان آندروید هست دوست عزیز . مشکلی هم که شما فرمودید کاملا اشتباه هست چون به راحنی میشه گوشی رو برگرداند

چطور برش گردونم؟
كجا برش گردونم؟؟!
فايل فلش glx g1
كجا گير مياد؟؟
چطوري بايد فلش شه خواهش ميكنم كمك كنيد بچه ها

ngame
2012-03-20, 01:57 PM
سالیت جی ال ایکس یه همچین چیزی بود باید اونجا باشه:
generallux.com
تو گوگل هم این عبارت بالا رو سرچ کنی باید بیاد اونجا تو سایتش باید توضیح کامل باشه برای فلش البته بگم اگر فایل فلش نبود تو سایت باید بری نمایندگی اونجا درستش کنن.

ngame
2012-03-20, 02:01 PM
ببخشید اشتباه شد:
www.generalluxe.com
اینه آدرس سایتش چک میکنم اگه بود فایل فلشش بهت میگم.
ngame

kayhanm
2012-03-20, 02:18 PM
رفتم چيز خاصي نبود!
اين كه چطور بايد فلشش كنم برام مبهمه؟!
به پي سي وصلش كنم؟پي سي سوئيت منظورمه
داداشا دستتون درد نكنه
اميدوارم روز اول عيدي ما را شاد كنيد
پيشونيمون پره خطه اعصابه

Hessam+
2012-03-20, 02:55 PM
اگه تو حالت خاموش تو شارژ بزني و هيچ عكس العملي گوشي نشون نده به احتمال زياد مشكل نرم افزاري نيست

kayhanm
2012-03-20, 03:17 PM
اگه تو حالت خاموش تو شارژ بزني و هيچ عكس العملي گوشي نشون نده به احتمال زياد مشكل نرم افزاري نيست

شارژر باید یه خورده هم که باشه داغ کنه اما اینجور نمیشه نمیدونم چرا
کلا پرید :(

ngame
2012-03-20, 04:02 PM
با اين توضيحات فك كنم گوشيت دد شده يعني ژفته به رحمت خدا اگر در برابر اتصال شارژر هم عكس العمل نشون نده احتمالا دد شده و فلش هم نميشه پس مستقيم نمايندگي بايد بري

Arian ios
2012-03-20, 04:08 PM
سال نو بر همگی مبارک
ngame

چه ربطی داره؟؟؟؟؟؟؟حالا glx بده چه ربطی داره به اندروید؟؟؟؟

Hessam+
2012-03-20, 04:38 PM
اگه به شارژ بزني و صفحه ال سي دي يا لامپ ال ايدي مخصوص باتري كه معمولا بالاي صفحه است روشن نشه

اشكالات ممكن ايناست:

1- باتري ؛

2- مدارات موجود تا سر راه باتري

ممكن 5 ولت يو اس بي لب تاب نوسان داشته وزده يكي از قطعات رو مرخص كرده شايدم اشكال خيلي حاد نباشه وباتعويض اي سي ويا حتي ساده تر حل شه

البته به عنوان يه توصيه به شما اينكه خودتون دست كاريش نكنين وحتما بعد تعطيلات نمايندگي ببرين

فعلا هم فكرشو نكنين

kayhanm
2012-03-20, 07:06 PM
سپاسگزارم از همتون:flower:
کاش یکی از بچه ها یه فایل فلش GLX G1 و آموزششو بهم میداد

Imanx7
2012-03-20, 07:22 PM
بهترین کار اینه که بهش دست نزنی و ببریش نمایندگی مرکزی جی ال ایکس! چون هرگونه کاری خودت انجام بدی اونا زیر بارش دیگه نمیرن1!!

kayhanm
2012-03-21, 12:25 AM
فردا قراره ببره براش فلشش بزنن که رامش برگرده به روز اول
هر کاریشون میکنم راضی نمیشن که تحمل کنن تا بعد عید :guilty: و بعدش ببرنش نمایندگی
کسی نمیدونه جریان این فلش چی هست؟با چه دستگاهی هست؟همه دستگاهها برای برگشت به روز اول از این دستگاه استفاده میکنند؟:wac:

arefghasem
2012-03-21, 12:45 AM
سلام .نگران نباش چیزی نیست فقط حالت عوض کردن ویندوزه کامپیوتره

mirjani
2013-06-17, 05:05 PM
خوب گوش کن جانم
اول مطمئن شو باطری سالم وشارژ داره بعد هم دکمه روشن شدن وکلید ولوم رو به پائین و دکمه لمسی HOMEکه شبیه یک خانه هست رو باهم برای چند لحظه فشار بده اگه خوش شانس باشی میره روی ریکاوری ودر آنجا به تنظیمات کارخانه برش گردون منتظر تستت میمونم

ali4257
2014-02-27, 05:50 PM
یه مدل اشغال glx گرفتم 450 هزار sky دوهسته ای 10000000 بار کور پشیمونم فیلم عکس افتضاح افتضاح الان اسباب بازی دست بچه هست فقط ظاهر فریبنده محکمی داره نخریددددددددددددددددددددد