PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Advanced ACE Hack Kit - نرم افزاری جهت روت ، S-off و نصب ریکاوری منو در Desire HD

VmaX
2012-03-01, 09:51 AM
دوستان همونطور که میدونید ، روت کردن اندروید 2.3.5 در حال حاضر(با روشهای موجود) ممکن نیست و دوستانی که اندروید خودشون رو به 2.3.5 آپگرید کردن برای روت کردن مشکل دارن ... نرم افزاری که براتون قرار میدم قابلیت روت همه ورژنهای اندروید رو داره . در مورد اندروید 2.3.5 هم ، ابتدا اونو به ورژنهای پایینتر دانگرید میکنه و سپس روت میکنه ... نکته جالب توجه اینجاست که این برنامه خودش تشخیص میده چه رامی روی گوشی شما نصب هست و با توجه به رام گوشی شما دانگرید رو انجام میده ، به طور مثال اگر رام عربی روی گوشی شما نصب باشه ، برای دانگرید ، رام عربی ورژن پایینتر رو روی گوشی شما نصب میکنه تا بتونه اون رو روت کنه. در این روش ، شما نیازی نیست کار خاصی انجام بدید و برنامه خودش بصورت خودکار همه کارها رو انجام میده ، درمورد دانگرید هم ، خود برنامه بصورت آنلاین رام رو دانلود میکنه و به مموری کارت منتقل میکنه و دانگرید رو انجام میده ...

اگر رام شما یکی از موارد زیر باشه ، برنامه ابتدا دانگرید رام رو انجام میده سپس روت میکنه.

Vodafone AU 3.12.178.2 downgrades to HTC WWE EU GB 2.50.405.2
O2 Europe 3.12.207.1 downgrades to HTC WWE EU GB 2.50.405.2
HTC WWE Europe 3.06.405.1 downgrades to HTC WWE EU GB 2.50.405.2
HTC WWE Europe 3.12.405.1 downgrades to HTC WWE EU GB 2.50.405.2
Hutch AUS 3.12.861.2 downgrades to HTC WWE EU GB 2.50.405.2
Vodafone UK 3.13.161.3 downgrades to Voda UK GB 2.50.161.3
Vodafone FR 3.13.163.3 downgrades to HTC WWE EU GB 2.50.405.2
HTC Arabic 3.13.415.2 downgrades to HTC ARABIC GB 2.42.415.1
HTC WWE S.Africa 3.13.421.2 downgrades to HTC WWE EU GB 2.50.405.2
HTC TUR 3.13.468.2 downgrades to HTC WWE EU GB 2.50.405.2
HTC Asia WWE 3.13.707.4 downgrades to HTC WWE Asia GB 2.37.707.3
HTC Asia India 3.13.720.2 downgrades to HTC WWE EU GB 2.50.405.2
H3G UK 3.13.771.2 downgrades to HTC WWE EU GB 2.50.405.2
HKCSL CHT 3.13.832.4 downgrades to HTC WWE EU GB 2.50.405.2
TWM TW 3.13.921.2 downgrades to HTC WWE EU GB 2.50.405.2

مابقی بقیه رامهای سنس 3 به HTC WWE EU GB 2.50.405.2 دانگرید خواهند شد.

درصورتی که رام شما یکی از رامهای نام برده شده در بالا هست ، برنامه رام مورد نظر برای دانگرید رو از طریق اینترنت دانلود میکنه ، پس شما به اینترنت نیاز دارید ( برنامه فقط برای دانلود رام از اینترنت استفاده میکنه و برای بقیه کارها نیازی به اینترنت نیست.)

ابتدا برنامه رو دانلود کنید ( حجم 96 مگابایت ) (http://d-h.st/omt)
md5: 500f95103e1f79b20a7a01b7b3786b53

سپس اون رو در یک پوشه Extract کنید .
برای شروع به کار باید ابتدا تغییراتی توی ویندوز خودتون بدید تا برنامه بتونه به خوبی کار کنه :

1- تمامی آنتی ویروسها از جمله Windows Defender رو غیرفعال کنید.
2-Droid Explorer رو Uninstall کنید.
3- تمامی برنامه ها و سرویسهای مربوط به Apple رو غیرفعال کنید.
4-برنامه های گوشی های دیگر یا تبلت های دیگر را Uninstallکنید.
5-hTc Sync و درایورهای اون رو Uninstall کنید.
6-از درایوری که در پوشه برنامه قرارداده شده استفاده کنید بدین ترتیب که به پوشه برنامه برید سپس به پوشه tools برید و درنهایت در پوشه windrivers ، درایور usb مربوط به گوشی های hTc رو نصب کنید.
7- تمامی سرویسهای غیرضروری ویندوز رو ببندید
ویندوز رو Restart کنید.

از اطلاعاتتون روی مموری کارت بکاپ بگیرید. (چون ممکن هست که اطلاعاتتون روی مموری در حین انجام عملیات پاک بشه )

الف- مموری کارت رو در گوشی قرار بدید
ب- گوشی رو روشن کنید
ج-گزینه USB Deb***ing رو در Settings فعال کنید.
د- دستگاه رو در حالت charge-only mode قرار بدید .( توجه کنید که گوشی رو جوری تنظیم کنید که بدون اینکه از شما سوالی پرسیده شود پس از وصل کردن کابل usb دستگاه به Charge-only mode برود.)
هـ : در منوی Settings>Power گزینه FastBoot رو غیرفعال کنید

http://axgig.com/images/74045695677863532063.jpg

پس از انجام همه کارهای بالا ، گوشی رو روشن کنید .. کابل usb رو وصل کنید و وارد پوشه برنامه بشید ، روی فایل hack-ace.cmd راست کلیک کنید و گزینه Run as administrator رو انتخاب کنید.
پس از اینکه وارد محیط برنامه شدید ( عکس بالا) برای روت کردن ، عدد 1 رو وارد کنید و سپس Enter کنید.

اگر برنامه از شما Pass Key خواست بدین ترتیب عمل کنید :
به پوشه برنامه برید و مسیر زیر رو طی کنید :
tools/txt
سپس فایل CAJUN.txt رو باز کنید کد در اونجا نوشته شده ، همین کد رو به برنامه بدید تا برنامه به کارش ادامه بده . ( هربار که برنامه رو اجرا میکنید این کد عوض میشه)

پ.ن 1 : برنامه تمامی عملیات ها(از جمله دانگرید و ... ) را با اجازه شما انجام میدهد.
پ.ن 2 : در صورتی که گوشی شما به دانگرید نیاز داشت و برنامه عملیات دانگرید را انجام داد ، شما باید برای رام جدید مراحل آماده سازی را که در بالا توضیح داده شده دوباره انجام بدید (مراحل الف تا د)، سپس دوباره برنامه را اجرا و گزینه 1 که مربوط به روت کردن هست رو انتخاب کنید تا این بار برنامه گوشی شما رو روت کنه . دوستانی که گوشیشون به دانگرید نیازی نداره ، با همون بار اون گوشیشون روت میشه .

پ.ن 3 : برنامه تمامی عملیات های Root ، S-Off و نصب ریکاوری منو رو بصورت خودکار انجام میده .
پ.ن 4: ریسک استفاده از این برنامه به عهده خودتون هست
پ.ن 5 : این روش توسط خودم تست و انجام شده است .
در صورتی که مشکلی داشتید میتونید به راهنمای قرار داده شده در پوشه برنامه مراجعه کنید یا همینجا بپرسید.

منبع XDA

هر گونه کپی برداری از این مطلب بدون ذکر سایت مرجع (www.ir-tci.org (http://www.ir-tci.org/forum/../)) و لینک این تاپیک (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?p=1323008#post1323008) و همچنین نام منتشر کننده (Vmax (http://www.ir-tci.org/forum/member.php?u=617968)) ممنوع است.

shayan133
2012-03-25, 01:19 PM
سلام ببخشید من این کارو انجام دادم ولی root نشده !؟
بعدش این که چرا برای من درcmd اجرا میشه!؟

VmaX
2012-03-25, 03:07 PM
سلام ببخشید من این کارو انجام دادم ولی root نشده !؟
بعدش این که چرا برای من درcmd اجرا میشه!؟
ورژن رامتون چی بوده؟ (قبل از اینکه روت کنید)؟
احتمالا رام شما ورژن 2.3.5 بوده که برنامه ابتدا عملیات دانگرید رو انجام داده.بنابراین یکبار دیگه باید برنامه رو اجرا کنید و روت کنید تا گوشی روت بشه.
کلیه عملیات ها در cmd انجام میشه.

MORTEZA-67
2012-03-25, 04:00 PM
برنامه فوق العاده ای هست.
با وجود این برنامه دیگه نیازی به دانگرید و ساخت گلد کارت نیست.
200000000000000000000000000000000000000000000000

shayan133
2012-03-28, 06:33 AM
دوباره دانلود کردم
برنامه رو اجرا کردم دانگرید کرد الان صفید که htc توش نوشته اومده بالا نمیاد
تورو خدا کمکم کنید :crying:

Reza.L
2012-03-28, 09:09 AM
دوباره دانلود کردم
برنامه رو اجرا کردم دانگرید کرد الان صفید که htc توش نوشته اومده بالا نمیاد
تورو خدا کمکم کنید :crying:

گوشی رو خاموش و روشن کنید . اگه باز هم نیومد بالا به ریکاوری رفته و Factory Reset کنید . اگه درست نشد اونوقت عملیات این تاپیک رو دوباره انجام بدید .

shayan133
2012-03-28, 01:00 PM
دوباره اجرا کردم ولی این نشون داد
http://www.uploadbaz.com/l4slfpqr5lz6

VmaX
2012-03-28, 01:08 PM
دوباره اجرا کردم ولی این نشون داد
e.png - 7 KB (http://www.uploadbaz.com/l4slfpqr5lz6)

گوشی رو خاموش کن
بعد از چند لحظه دکمه Volume down + power بگیر تا گوشی بره تو حالت بوت لودر
بعدش گزینه ریکاوری رو انتخاب کن ( با کلید های بالا پایین صدا )
ببین منوی ریکاوری میاد یا نه
اگه منوی ریکاوری میاد که میتونی یه رام کاستوم بریزی روش
(شما باید کامل توضیح بدی چه کارهایی کردی که بهتر بشه راهنمایی کرد )
تلگرافی صحبت کردن اونم توی این موارد یه مقداری کار رو سخت میکنه)

shayan133
2012-03-28, 01:27 PM
در ضمن این کارا برای زمانی که روشن شده و rom بالا امده ولی برای من romام بالا نمیاد
please help me

shayan133
2012-03-28, 01:30 PM
شماره تون بدید زنگ بزنم خواهش می کنم

VmaX
2012-03-28, 02:10 PM
در ضمن این کارا برای زمانی که روشن شده و rom بالا امده ولی برای من romام بالا نمیاد
please help me

اموزش فلش كردن رام افيشال رو گوشي Dezair HD (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=153599)

mhb2000
2012-03-30, 02:39 AM
سلام آقا مرتضی یه سوال این روش تازه رواج پیدا کرده؟اعتباری بهش هست؟من رامم 2.3.5سنس3هست بخوام این کارو بکنم با این برنامه بهتره یا از روش قبل دانگرید کنم و گلد کارت بسازم لطفا راهنماییم کن چکارکنم؟:)ممنون

shayan133
2012-03-30, 03:05 AM
سلام آقا مرتضی یه سوال این روش تازه رواج پیدا کرده؟اعتباری بهش هست؟من رامم 2.3.5سنس3هست بخوام این کارو بکنم با این برنامه بهتره یا از روش قبل دانگرید کنم و گلد کارت بسازم لطفا راهنماییم کن چکارکنم؟:)ممنون
من خودم برای یکی از دوستانم انجام دادم درست شده root شده کاستوم رام هم ریخته
خیلی اسان تر روش های دیگه هست

VmaX
2012-03-31, 09:12 PM

میشه گفت روش تقریباً جدیدی هست ، من خودم شخصاً گوشیم رو با این روش روت کردم (رامم هم 2.3.5 با سنس 3 بود) اگه همه کارهایی رو که در پست اول گفته شده مو به مو انجام بدید ، مشکلی که پیش نمیاد هیچ ، گوشیتون هم به راحتی و بدون دردسر روت میشه و دیگه نیازی به ساختن گلد کارت و غیره نیست . موفق باشید .

azi.nikan
2012-04-20, 09:47 PM
بسیار عالی بود به راحتی انجام شد کاش رام های ریکاوری 2.3.5 دیزایر اچ دی هم میزاشتید و در موردشم توضیح میدادید

VmaX
2012-04-21, 12:06 AM
بسیار عالی بود به راحتی انجام شد کاش رام های ریکاوری 2.3.5 دیزایر اچ دی هم میزاشتید و در موردشم توضیح میدادید

منظورتون از رامهای ریـکاوری 2.3.5 چیه ؟
همون رام هایی هست که برنامه برای دانگرید دانلود میکنه و دانگرید میکنه ؟

mahan0712
2012-04-23, 04:30 PM
سلام وقتی hack-ace.cmd رو اجرا میکنم ارور میده همه چیز مثل اموزش پیش رفتم
http://www.uploadtak.com/images/gsk33xyzc5eqp2j73yc0.jpg

VmaX
2012-04-24, 09:41 AM
سلام وقتی hack-ace.cmd رو اجرا میکنم ارور میده همه چیز مثل اموزش پیش رفتم

1- پورت USB رو عوض کنید . ( حتماً از پورتهای USB خود مادربورد استفاده کنید نه از پورتهای کیس )

2- درایورهای hTc رو از روی ویندوزتون Uninstall کنید و درایوری که در برنامه قرار داده شده رو نصب کنید و سپس ویندوز رو ریست کنید .

3- USB deb***ing رو حتماً فعال کنید.

mahan0712
2012-04-24, 11:14 AM
1- پورت USB رو عوض کنید . ( حتماً از پورتهای USB خود مادربورد استفاده کنید نه از پورتهای کیس )

2- درایورهای hTc رو از روی ویندوزتون Uninstall کنید و درایوری که در برنامه قرار داده شده رو نصب کنید و سپس ویندوز رو ریست کنید .

3- USB deb***ing رو حتماً فعال کنید.
3- USB deb***ing رو حتماً فعال کنید
کدوم قسمته

mahan0712
2012-04-24, 11:18 AM
در قسمت setting گوشی همچین گزینه ای ندیدم ممنون میشم راهنمایی کنید USB Deb***ing
===================================
بعد ابدیتش کردم با خود گوشی 2.3.5 سنس 3
میخوام توی دفتر تلفن و پیام ها فارسی درسته نوشته باشه سر هم باشه الان جدا جدا هست ممنون میشم نرم افزارهای مربوط به اینم همینجا قرار بدید

Reza.L
2012-04-24, 11:36 AM
3- USB deb***ing رو حتماً فعال کنید
کدوم قسمته

Settings --> Application --> Development --> USB D.e.b.b.u.g.i.n.g

در قسمت setting گوشی همچین گزینه ای ندیدم ممنون میشم راهنمایی کنید USB Deb***ing
===================================
بعد ابدیتش کردم با خود گوشی 2.3.5 سنس 3
میخوام توی دفتر تلفن و پیام ها فارسی درسته نوشته باشه سر هم باشه الان جدا جدا هست ممنون میشم نرم افزارهای مربوط به اینم همینجا قرار بدید

برای این کار باید رام غیر رسمی با پشتیبانی زبان فارسی نصب کنید .

یا اینکه آپدیت رسمی خاورمیانه رو نصب کنید که از زبان عربی پشتیبانی کنه .

mahan0712
2012-04-24, 12:01 PM
Settings --> Application --> Development --> USB D.e.b.b.u.g.i.n.g

برای این کار باید رام غیر رسمی با پشتیبانی زبان فارسی نصب کنید .

یا اینکه آپدیت رسمی خاورمیانه رو نصب کنید که از زبان عربی پشتیبانی کنه .

ممنون مشکل حل شد
شما کدومش رو پیشنهاد میدید
بعد برای نصب رام باید چکار کنم رام که بدردم بره لینک بزارید اگه میشه ورژنش 2.3.5پایینتر نباشه

mahan0712
2012-04-24, 02:01 PM
سلام دوستان عزیز
یک فایل دانلودکرد بعد گوشی یک ریبوت شد صفحه سفید اسم htc بعد اومد تو یک صفحه دیگه صفحه سیاه یک گوشی هست یک مثلت یک دونه علامت تعجبم وسطش مشکل کجاست

Reza.L
2012-04-24, 02:42 PM
ممنون مشکل حل شد
شما کدومش رو پیشنهاد میدید
بعد برای نصب رام باید چکار کنم رام که بدردم بره لینک بزارید اگه میشه ورژنش 2.3.5پایینتر نباشه

سلام دوستان عزیز
یک فایل دانلودکرد بعد گوشی یک ریبوت شد صفحه سفید اسم htc بعد اومد تو یک صفحه دیگه صفحه سیاه یک گوشی هست یک مثلت یک دونه علامت تعجبم وسطش مشکل کجاست

میتونید از این لینک (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=148471) استفاده کنید .

malijak
2012-04-25, 09:57 AM
سلام دوستان
مدتیه که این گوشیو خریدم
اما هنوز نتونستم روتش کنم
آیا با این روش می تونم این کارو انجام بدم؟
مشخصات گوشی
hboot-2.00.0027
build number 3.13.832.4
جایی خوندم با این ورژن hboot احتمال بریک شدن هست درسته ؟

Reza.L
2012-04-25, 11:49 PM
سلام دوستان
مدتیه که این گوشیو خریدم
اما هنوز نتونستم روتش کنم
آیا با این روش می تونم این کارو انجام بدم؟
مشخصات گوشی
hboot-2.00.0027
build number 3.13.832.4
جایی خوندم با این ورژن hboot احتمال بریک شدن هست درسته ؟

سلام

توی همه ورژن ها این احتمال وجود داره .

شما باید امتحان کنید .

در ضمن

HKCSL CHT 3.13.832.4 downgrades to HTC WWE EU GB 2.50.405.2

رام شما باید این باشه . که توی لیست رام هایی هستش که اول دانگرید میشه و بعداً روت میشه .

پس با این روش امکان پذیر هستش .

malijak
2012-04-26, 02:53 AM
سلام

توی همه ورژن ها این احتمال وجود داره .

شما باید امتحان کنید .

در ضمن

رام شما باید این باشه . که توی لیست رام هایی هستش که اول دانگرید میشه و بعداً روت میشه .

پس با این روش امکان پذیر هستش .

از پاسخت ممنون دوست عزیز
عملیات رو مو به مو انجام دادم و خودش دانگرید کرد و دفعه دوم بدون مشکل روت و s off شد، فقط دانلود رام یکم زیاد طول کشید که اینم از مزایای اینترنت زغالیه دیگه:(.

Reza.L
2012-04-26, 08:13 AM
از پاسخت ممنون دوست عزیز
عملیات رو مو به مو انجام دادم و خودش دانگرید کرد و دفعه دوم بدون مشکل روت و s off شد، فقط دانلود رام یکم زیاد طول کشید که اینم از مزایای اینترنت زغالیه دیگه:(.

خواهش میکنم . برای تشکر کردن فقط از دکمه http://www.ir-tci.org/forum/images/irtci/buttons/post_thanks.gif استفاده کنید .

malijak
2012-04-28, 11:20 PM
دوستان سلام
خواهشا یکی کمکم کنه!!!!!!
یه گوشی DESIRE HD مال دوستم رو اومدیم روتش کنیم حالا نمیدونم چی شده اصلا بالا نمی آد روشنش که میکنم بعد از صفحه سفید HTC آروم آروم تیره میشه و همینطوری میمونه دیگه هیچ اتفاقی نمی افته از تو بوت لودر هم وقتی می خوام ریست فکتوری کنم یا برم تو ریکاوری باز همین اتفاق می افته چند بارم باطریو در آوردم ولی درست نشد در ضمن همه مراحل بخوبی پیش رفت دانگرید رام هم انجام داد و بعد خواستم روت و اس آف کنم که گفت succsessful اما دیگه گوشی بالا نیومد و هنوزم گوشی s on هست ترا خدا یکی کمکم کنه!!! بنده خدا رفیقم یه هفته بود که گوشیو خریده بود.
الان ورژن hboot این شده 0.85.0024
ترا خدا بگید چه کار کنم؟؟؟

m.vashmgir
2012-04-29, 11:37 AM
با سلام من میخواستم از این روش استفاده کنم ولی تو برنامه مینویسه که باید دانگرید کن من هم بله را زدم بعد میگه میخواهید ruu دانلود کنید y و n میاد منم y که میزنم پیغام خظا میده مشکل از کجاست

Reza.L
2012-04-29, 11:39 AM
دوستان سلام
خواهشا یکی کمکم کنه!!!!!!
یه گوشی DESIRE HD مال دوستم رو اومدیم روتش کنیم حالا نمیدونم چی شده اصلا بالا نمی آد روشنش که میکنم بعد از صفحه سفید HTC آروم آروم تیره میشه و همینطوری میمونه دیگه هیچ اتفاقی نمی افته از تو بوت لودر هم وقتی می خوام ریست فکتوری کنم یا برم تو ریکاوری باز همین اتفاق می افته چند بارم باطریو در آوردم ولی درست نشد در ضمن همه مراحل بخوبی پیش رفت دانگرید رام هم انجام داد و بعد خواستم روت و اس آف کنم که گفت succsessful اما دیگه گوشی بالا نیومد و هنوزم گوشی s on هست ترا خدا یکی کمکم کنه!!! بنده خدا رفیقم یه هفته بود که گوشیو خریده بود.
الان ورژن hboot این شده 0.85.0024
ترا خدا بگید چه کار کنم؟؟؟

سلام

خودتون رو نگران نکنید .

گوشی رو بذارید توی شارژ که شارژش کامل بشه . اونموقع روشن کنید .

اگه باز هم همین مشکل وجود داشت یه رام رسمی فلش کنید درست میشه .

اگه باز هم خواستید میتونید روت کنید و بقیه مسائل .

malijak
2012-04-30, 08:03 AM
سلام

خودتون رو نگران نکنید .

گوشی رو بذارید توی شارژ که شارژش کامل بشه . اونموقع روشن کنید .

اگه باز هم همین مشکل وجود داشت یه رام رسمی فلش کنید درست میشه .

اگه باز هم خواستید میتونید روت کنید و بقیه مسائل .

سلام
واقعا از اينكه دلسوزانه جواب ميديد ممنونم دوست عزيز.
گوشيو شاز‍ژ كردم امام بازم همونطوريه
فقط من تو توضيحات گفتم كه بعد از بوت لودر صفحه سفيد htc مي اد و بعد اروم اروم صفحه سياه ميشه و همونجا ميمونه خوب حالا وقتي گوشي بالا نمآد چطوري ruu فلش كنم؟؟
يعني از همون بوت لودر ميشناسه گوشيو؟؟
خواهشا بهم بگيد كه از چه طريق ruu رو نصب كنم ؟؟آيا htc sync هم بايد نصب باشه؟؟

sina67king
2012-04-30, 09:14 AM
سلام
یکی کمکم کنه من همه روشهای جدیدو قدیمی برای روت کردن رو امتحان کردم ولی نمیشه
ریکاوری هم وقتی میرم مثلث با علامت قرمز میاد باید باتری رو در بیارم تا خاموش بشه
رام الانم 3.5 هستو رام اورجینال ورژن دیگه هم حتی نصب نمیشه و رامی که همین برنامه هم دانلود کرد نصب نشد
یکی بهم بگه مشکل از کجاست دارم از گوشیم دلسرد میشم

Reza.L
2012-04-30, 02:09 PM
سلام
واقعا از اينكه دلسوزانه جواب ميديد ممنونم دوست عزيز.
گوشيو شاز‍ژ كردم امام بازم همونطوريه
فقط من تو توضيحات گفتم كه بعد از بوت لودر صفحه سفيد htc مي اد و بعد اروم اروم صفحه سياه ميشه و همونجا ميمونه خوب حالا وقتي گوشي بالا نمآد چطوري ruu فلش كنم؟؟
يعني از همون بوت لودر ميشناسه گوشيو؟؟
خواهشا بهم بگيد كه از چه طريق ruu رو نصب كنم ؟؟آيا htc sync هم بايد نصب باشه؟؟

بوسیله این لینک (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=153599) میتونید یاد بگیرید .

آموزش نصب رام رسمی (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=153599)

Reza.L
2012-04-30, 02:12 PM
سلام
یکی کمکم کنه من همه روشهای جدیدو قدیمی برای روت کردن رو امتحان کردم ولی نمیشه
ریکاوری هم وقتی میرم مثلث با علامت قرمز میاد باید باتری رو در بیارم تا خاموش بشه
رام الانم 3.5 هستو رام اورجینال ورژن دیگه هم حتی نصب نمیشه و رامی که همین برنامه هم دانلود کرد نصب نشد
یکی بهم بگه مشکل از کجاست دارم از گوشیم دلسرد میشم

توی خود برنامه توضیح داده (البته به انگلیسی) که وقتی به این صفحه رسیدین باید دکمه های Volup+Power رو بزنید که وارد ریکاوری بشه و از اونجا Reboot رو انتخاب کنید تا برنامه به ادامه کار خودش بپردازه.

VmaX
2012-04-30, 02:43 PM
با سلام من میخواستم از این روش استفاده کنم ولی تو برنامه مینویسه که باید دانگرید کن من هم بله را زدم بعد میگه میخواهید ruu دانلود کنید y و n میاد منم y که میزنم پیغام خظا میده مشکل از کجاست

چه پیغامی میده؟

malijak
2012-04-30, 10:38 PM
بوسیله این لینک (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=153599) میتونید یاد بگیرید .

آموزش نصب رام رسمی (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=153599)

سلام
متششششششششششششششششششکرم:lau ghing::laughing::laughing:.
گوشی درست شد
آقا شما فوق العاده ایی.
بهم نگید که باید فقط دکمه تشکر رو میزدم که ایندفعه اصلا راه نداشت.

VmaX
2012-05-26, 10:52 PM
دوستانی که مایل هستند رامشون رو بدون روت کردن دانگرید کنن ، کافیه بعد از اینکه برنامه رام رو از اینترنت دانلود کرد و دانگرید رو انجام داد و اندرویدشون بالا اومد ، از برنامه خارج بشن و در ادامه دیگه عملیات روت رو ادامه ندن...

alireza558
2012-06-01, 11:37 AM
با استفاده ازاین برنامه بازم خطر بریک شدن گوشی هست یا نه اخه من این برنامه دانلود کردم .فقط می ترسم بااستفاده از این برنامه گوشیم بریک بشه بیلد نامبر گوشیم 3.33.707.4هستش اگه استفاده کنم مشگلی برام پیش نمی یاد به نظرتون ؟

VmaX
2012-06-02, 07:14 PM
با استفاده ازاین برنامه بازم خطر بریک شدن گوشی هست یا نه اخه من این برنامه دانلود کردم .فقط می ترسم بااستفاده از این برنامه گوشیم بریک بشه بیلد نامبر گوشیم 3.33.707.4هستش اگه استفاده کنم مشگلی برام پیش نمی یاد به نظرتون ؟

دوست عزیز در کل مشکلی نیست ... به پست اول تاپیک مراجعه کنید ، اگر ورژن رامتون در پست اول درج شده بود که با این برنامه میتونید براحتی گوشیتون رو روت کنید
اگر همه کارهای گفته شده در پست اول رو با دقت و مو به مو اجرا کنید براحتی گوشیتون روت میشه ...
اگر هم مشکلی بوجود اومد با نصب کردن رام RUU ، گوشیتون به وضعیت کارخونه ای برمیگرده و مشکلتون حل میشه ...
موفق باشید .

Carbuncle
2012-06-02, 11:10 PM
Advanced ACE Hack Kit 07052012

ورژن جدید برنامه اومده که دارای تغییرات زیر هست

AAHK 07052012
Process now installs 'ENG' S-OFF Hboot safe for all current Inspires/DHD - including those shipped with Gingerbread
Added ability to flash 'ENG' S-OFF Hboot for Gingerbread Sense 3 partitions as well as Gingerbread Sense 2 and Froyo from options menu
Adjust time delay after zergRush on some downgrades for slower failboxes
Numerous new downgrade enhancements
All CIDS for all supported RUUS are now available for "return to stock"l
Many Effen Manual updates

دانلود از سرور آپلودباز (http://www.uploadbaz.com/i4pwai80bw0r)
دانلود مستقیم (http://tau.shadowchild.nl/files/aahk-07052012.zip)
MD5 Checksum : 54cabd82cc3c078234fd420d64bfe10a

alireza558
2012-06-05, 05:55 PM
رام ruu مخصوص گوشیمو ازکجا دانلود کنم ؟.اخه هر ruu به هر گوشی نمیخوره یه ruu دانلود کردم تو بوت لودر رفتم نصبش کنم نصب نشد مشگل از cid بود که یعنی این رم واسه یه قاره دیگس و به گوشی من نمی خوره

lorinaa67
2012-06-09, 05:15 PM
سلام مرصی عالی بود

Roy@l
2012-06-12, 08:10 PM
دوستان من میخوام روت کنم
اما نمیشه
فکر کنم از من پسورد میخواد

این رو نشون میده
http://myup.ir/viewer.php?file=88882924572443698070.jpg

وقتی میرم تو پوشه و میخوام پس رو بزنم
باز قبول نمیکنه

مثلا این الان پسورد هستش
چحوری باید وارد کنم؟

RTEM-20:30:06.91

ممنون میشم راهنمایی کنید

گوشی من

desire hd
version 2.3.5

sense 3

software number 3.13.707.4

kernel 2.6.35.10-g931a37e

baseband 12.65.60

build number 3.13.707.4

Reza.L
2012-06-12, 09:43 PM
دوستان من میخوام روت کنم
اما نمیشه
فکر کنم از من پسورد میخواد

این رو نشون میده
http://myup.ir/viewer.php?file=88882924572443698070.jpg

وقتی میرم تو پوشه و میخوام پس رو بزنم
باز قبول نمیکنه

مثلا این الان پسورد هستش
چحوری باید وارد کنم؟

RTEM-20:30:06.91

ممنون میشم راهنمایی کنید

گوشی من

desire hd
version 2.3.5

sense 3

software number 3.13.707.4

kernel 2.6.35.10-g931a37e

baseband 12.65.60

build number 3.13.707.4

دقیقاً همین چیزی که نوشته شده .

این محیط نسبت به حروف بزرگ و کوچک حساسه .

هر سری هم pass key عوض میشه .

tabriz13
2012-07-11, 12:24 PM
سلام یکی به من کمک کنه با روش بالا خواستم گوشی رو روت کنم ولی وسط راه قطع شد و دیگه گوشی بالا نمیاد
یکی راهنمایی کنه که چی کا کنم

Reza.L
2012-07-11, 12:33 PM
سلام یکی به من کمک کنه با روش بالا خواستم گوشی رو روت کنم ولی وسط راه قطع شد و دیگه گوشی بالا نمیاد
یکی راهنمایی کنه که چی کا کنم

سلام

مشکلی نیست . یه رام رسمی دانلود و فلش کنید درست میشه .

mamaaaaaad
2012-07-11, 04:25 PM
سلام
به دادم برسین
تمام مراحل پست اول رو انجام دادم
حالا گوشیمو ک روشن میکنم رو همون اچ تی سی اول میمونه
توی بوت لودر هم ک میرم نمیشه بالا پایین رفت تا چیزی رو انتخاب کرد
تورو خدا کمکم کنید

mamaaaaaad
2012-07-11, 05:01 PM
اقا کمک کنین تورو خدا
مموری رو ک بیرون میارم از گوشی تو بوت لودر میتونم کار کنم
یه بار factory reset کردم که تو بالا اومدن گیر کرد:ohno:

mamaaaaaad
2012-07-11, 11:36 PM
گوشی من بالا نمیاد
چرا کسی کمکم نمیکنه:(:grrr:

Reza.L
2012-07-12, 12:31 AM
سلام
به دادم برسین
تورو خدا کمکم کنید

اقا کمک کنین تورو خدا

گوشی من بالا نمیاد

سلام

اگه Backup دارین میتونید Restore کنید .

اگه ندارین بدون مموری یه بار Factory Reset کنید و بعد مموری رو بذارین توی گوشی .

و اگه این هم کارساز نبود از نو یه رام رسمی دانلود و نصب کنید و مراحل رو انجام بدید .

S@MAN M5
2012-07-12, 01:12 AM
سلام
به دادم برسین
تورو خدا کمکم کنید

سلام بايد با كليد هاي صدا بالا و پايين بريد و پاور بزنيد تاييد ميشه

اقا کمک کنین تورو خدا
مموريتو يبار فرمت كن بنداز روش

گوشی من بالا نمیاد
مجبوري يه رام رسمي بريزي ..اگه بكاپ نگرفتي ...فايل su با روت كردن در رام فلش ميشه با فكتر ريسيت از بين نميره...

جواب كلي دوستان....ريختن رام رسمي
موفق باشيد

mamaaaaaad
2012-07-12, 12:38 PM
سلام
ممنون ک راهنماییم میکنین
هیچ کاری نشد بکنم
میخوام یه رام رسمی نصب کنم
اموزشش همینه ؟؟؟

http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=153599

اگه همینه .من چوری باید گوشیم رو ب نرم افزار بشناسونم در حالی ک خاموشه؟؟
در کل: هر رام اصلی ای رو میتونم نصب کنم ؟؟

mamaaaaaad
2012-07-12, 12:48 PM
دوستان اگه کسی میتونه تلفنی کمک کنه این شماره ی منه:
9371264604
تک بزنین خودم میزنگم

عاجزانه میخوام اگه کسی میتونه کمک کنه
دریغ نکنه.

دارم از گوشیم نا امید میشم:(

ممنون:flower:

S@MAN M5
2012-07-12, 03:22 PM
سلام
ممنون ک راهنماییم میکنین
هیچ کاری نشد بکنم
میخوام یه رام رسمی نصب کنم
اموزشش همینه ؟؟؟

http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=153599

اگه همینه .من چوری باید گوشیم رو ب نرم افزار بشناسونم در حالی ک خاموشه؟؟
در کل: هر رام اصلی ای رو میتونم نصب کنم ؟؟

سلام داداشي
اول گوشيتو باطريشو در بيار بعد بزن سرجاش برو بوت لودور ...با نگه داشتن كليد كم كردن صدا روشنش كن--حالا برو رو فست بوت و پاور رو بزن....بهد رام تو كام اجرا كن چندتا چيز ميخواهد تاييد كن بزار فلش شه...تمام
بع فلش چند دقيقه طول ميكشه دست صبور باشيد:D

mamaaaaaad
2012-07-15, 03:41 PM
سلام داداشي
اول گوشيتو باطريشو در بيار بعد بزن سرجاش برو بوت لودور ...با نگه داشتن كليد كم كردن صدا روشنش كن--حالا برو رو فست بوت و پاور رو بزن....بهد رام تو كام اجرا كن چندتا چيز ميخواهد تاييد كن بزار فلش شه...تمام
بع فلش چند دقيقه طول ميكشه دست صبور باشيد:D
سلام عزیز :flower:
چند روزی سر کار بودم و گوشیمم در همون وضع خونه :santa:
الان چندتا رام دانلود کردم و کارایی رو ک گفتی انجام دادم
ولی اخر همش میزنه
ERROR 131:CUSTOMER ID ERROR
Thr ROM Update Utiliti cannot update your Android phone.
Please get the correct ROM Update Utiliti and tiy again.
و exit
:wac: :ohno:

Reza.L
2012-07-15, 07:33 PM
سلام عزیز :flower:
چند روزی سر کار بودم و گوشیمم در همون وضع خونه :santa:
الان چندتا رام دانلود کردم و کارایی رو ک گفتی انجام دادم
ولی اخر همش میزنه
ERROR 131:CUSTOMER ID ERROR
Thr ROM Update Utiliti cannot update your Android phone.
Please get the correct ROM Update Utiliti and tiy again.
و exit
:wac: :ohno:

شما یه GoldCard بسازید و بعد از اون دوباره امتحان کنید .

توی بخش آموزش کل موجوده .

majidjalay
2012-07-31, 11:41 AM
سلام. من گوشيم رو بااستفاده ازاين نرم افزار دانگريد كردم و بعد از كلي عمليات گوشيم خاموش شده. وقتي كه روشنش مي كنم صفحه سياه مياد و كلمه "htc" وسطش نوشته و چهار تا مثلث در چهار گوشه داره. بوت لودر من غير فعال شده و با با گرفتن دكمه پاور و "VOLUME DOWN" بوت لودر من بالا نمياد. و وقتي كه دكمه پاور و دكمه VOLUME UP رو ميگيرم سه بار ويبره ميزنه و صفحه سياه مياد و چراغ بالاش چشمك ميزنه و وقتي هم كه در اين حالت به كامپيوتر وصلش ميكنم به صورت يك درايور ناشناس با اين نام مياد بالا (Qualcomm CDMA Technologies MSM ) كه با هيچ درايوري نصب نميشه. در غير اينصورت اصلا كامپيوتر نميشناستش. من چكار كنم

mamaa_sas
2012-08-15, 11:29 AM
یه سوال داشتم . رام من HTC Arabic 3.13.415.2 downgrades to HTC ARABIC GB 2.42.415.1 هست فقط باید کامپیوتر به اینترنت وصل باشه و خود برنامه کار دانلود رو انجام میده؟ چقدر زمان دانلود طول میکشه؟ بهترین رام واسه اینو معرفی کنید بی زحمت .

mamaa_sas
2012-08-17, 10:38 AM
یه سوال داشتم . رام من HTC Arabic 3.13.415.2 downgrades to HTC ARABIC GB 2.42.415.1 هست فقط باید کامپیوتر به اینترنت وصل باشه و خود برنامه کار دانلود رو انجام میده؟ چقدر زمان دانلود طول میکشه؟ بهترین رام واسه اینو معرفی کنید بی زحمت .

از دوستان بخصوص VmaX (http://www.ir-tci.org/forum/member.php?u=617968) تقاضا دارم سوالها رو اگه میشه جواب بدید . گوشی رو همینطور که تو آموزش گفتین وصل کردم و همه چی درست بود تا رفت دانلود نوشته بود 250mb بایستی دانلود بشه با این اینترنت عهد قاجار؟

Reza.L
2012-08-17, 10:47 AM

سلام

شرمنده مدتی نبودم و نمیتونستم بیام انجمن

برنامه کارش رو بصورت خودکار انجام میده فقط باید سؤالاتی که ازتون میپرسه رو تأیید کنید .

روش راحت و بی دردسریه فقط یه مقدار خیلی کم دقت میخواد .

از دوستان بخصوص VmaX (http://www.ir-tci.org/forum/member.php?u=617968) تقاضا دارم سوالها رو اگه میشه جواب بدید . گوشی رو همینطور که تو آموزش گفتین وصل کردم و همه چی درست بود تا رفت دانلود نوشته بود 250mb بایستی دانلود بشه با این اینترنت عهد قاجار؟

اگه یه بار دانلود کردین دیگه نمیخواد و میتونین N رو بزنید که ادامه کار رو طی کنید .

ولی اگه قبلاً دانلود نکردین بذارید دانلود بشه و بعد از دانلود طبق راهنمایی که خود برنامه براتون مینویسه عمل کنید .

mamaa_sas
2012-08-18, 09:43 AM
سلام

شرمنده مدتی نبودم و نمیتونستم بیام انجمن

برنامه کارش رو بصورت خودکار انجام میده فقط باید سؤالاتی که ازتون میپرسه رو تأیید کنید .

روش راحت و بی دردسریه فقط یه مقدار خیلی کم دقت میخواد .

اگه یه بار دانلود کردین دیگه نمیخواد و میتونین N رو بزنید که ادامه کار رو طی کنید .

ولی اگه قبلاً دانلود نکردین بذارید دانلود بشه و بعد از دانلود طبق راهنمایی که خود برنامه براتون مینویسه عمل کنید .

رام من و HTC Arabic 3.13.415.2هست و باید به HTC ARABIC GB 2.42.415.1 دانگرید کنم میخاستم ببینم جایی دیگه هست که اینو دانلود کنم؟بعد اگه دانلود کنم تو این برنامه کجاش بزارمش و چه کاری انجام بدم که باقی کارها رو انجام بده؟

Ahmad5
2012-09-03, 05:35 AM
سلام برنامه از من pass key می خواد تو این فایل CAJUN.txt نوشته فقط RTEM- 6:01:18.75

این pass از کجا بیارم.ممنون

mghboy1
2012-09-03, 01:07 PM
سلام برنامه از من pass key می خواد تو این فایل CAJUN.txt نوشته فقط RTEM- 6:01:18.75

این pass از کجا بیارم.ممنون

بابا شما select all کن و همه را کپى کن

Ahmad5
2012-09-03, 02:07 PM
ممنون دوست عزیز.

خوب بنظرم که کار من با موفقیت انجام شد.من برنامه رو اجرا کردم و به سوالات جواب دادم گوشی ریست شد و تو یه صفحه سیا ارم htc نوشته بود یا خط سبز رنگ اومد و کامل شد و بعد هم گوشی بالا اومد.

مشکلم اینجاست که وقتی کلید ولوم و پاور میگیرم گوشی روشن میشه 3تا ویبره کوچیک میکنه و چراغ نارنجی تو بلندگوی بالا خاموش روشن میشه ولی هیچ اتفاقی دیگه رخ نمیده و صفحه سیاه هست.

دوستان مشکلم کجاست.

با تشکر

mghboy1
2012-09-03, 02:16 PM
ﻳﻌﻨﻲ ﻫﻤﻪ ﻣﺮاﺣﻞ ﺩاﻧﮕﺮﻳﺪ و ﺭﻭﺕ و اﺱ ﺁﻑ اﻧﺠﺎﻡ ﺷﺪ?

Ahmad5
2012-09-03, 03:45 PM
آره انجام شد. اینجور بنظر میاد.

الان که گوشی رو به کامپیوتر وصل میکنم و گوشی رو خاموش میکنم بعد خاموش شدن وارد محط ریکاوری میشه و در حد چند لحظه من تو یکی 2تا منو رفتم صفحه گوشی خاموش میشه و کاری نمیتونم بکنم.

mghboy1
2012-09-10, 01:01 AM
اشتباهتون همين جاس وقتي خودش تو ريكاوري رفت هيچ كاري نكن صبر كن بعد نوشته volume up to update شما ولوم بالا را بگير و صبر كن و در آخرين جا نوشته يكبار دكمه ي پاور را بزن تا درست شه

mghboy1
2012-09-10, 01:03 AM
دوستان تورو خدا مواظب گوشي هاتون باشيد من تو اينكار ها يكبار تيك unknown source
را نزدم گوشيم بريك شد
HTC را نوشت و صفحه خط هاي مشكي اومد و بعد كامل مشكي شد از ترس داشتم ديوونه مي شدم ولي درستش كردم ما اينيم ديگه

jet_net
2012-09-12, 08:30 AM
سلام .دوستان روی گوشیه من اندروید 2.3.5 نصبه.مدتیه که سرعت گوشیم بد جور افت کرده.منو ها خیلی دیر باز میشه .کلافم کرده
تا حالا از آپدیت رسمی استفاده میکردم اما با توجه به اینکه دیگه آپدیت رسمی برای این گوشی نمیاد به نظرتون اندروید 4 نصب کنم سرعت بهتر میشه؟یا ریست کنم گوشیمو؟

sepenta.sh
2012-09-17, 07:25 PM
آقا جان من همه مراحل رو میرم شروع میکنه به دانگرید.....بعدش فایلا رو ریخت روی رم و گوشی رفت توی حالت bootloader....اما هیچ حرکتی انجام نداد بجز اینکه یه سری نوشته اومد که فایلای با پسوند img رو چک کرد و همش هم مینوشت فابلا اشتباهن...بعد اونم بدون هیچ حرکتی گوشی در اون حالت موند....درکل گوشی دانگرید نشد!!!!!!

sepenta.sh
2012-09-17, 07:27 PM
hboot 2 هستش
اندرویدم هم 2.3.5

sepenta.sh
2012-09-19, 12:07 PM
کسی نیست جواب ما رو بده ـ خداییش از اساتید خواهش دارم کمک کنن
آقا جان من همه مراحل رو میرم شروع میکنه به دانگرید.....بعدش فایلا رو ریخت روی رم و گوشی رفت توی حالت bootloader....اما هیچ حرکتی انجام نداد بجز اینکه یه سری نوشته اومد که فایلای با پسوند img رو چک کرد و همش هم مینوشت فابلا اشتباهن...بعد اونم بدون هیچ حرکتی گوشی در اون حالت موند....درکل گوشی دانگرید نشد!!!!!!

mohabbat.o
2012-10-03, 11:50 AM
آقا سلام
از کجا بدونم کدم رام دقیقا نصب هست؟؟

sabziash
2012-10-23, 06:08 PM
سلام دوستان براس منم خمین اتفاق افتاد
یعنی شروع میکنه به دانگرید.....بعدش فایلا رو ریخت روی رم و گوشی رفت توی حالت bootloader....اما هیچ حرکتی انجام نداد بجز اینکه یه سری نوشته اومد که فایلای با پسوند img رو چک کرد و همش هم مینوشت فابلا اشتباهن...بعد اونم بدون هیچ حرکتی گوشی در اون حالت موند....درکل گوشی دانگرید نشد!!!!!!

jojodel
2012-11-05, 09:53 AM
همه اين كار هارو درست انجام دادم وسط CMD يه دفعه پريد بيرون از برنامه .گوشيم الان صفحه سفيد HTC مياد بعد ميره.FACTORY RESET هم زدم ولي باز همونجوريه.چي كار كنم الان؟؟؟؟؟؟؟؟لفطا كمك كنيد.

mohamma455
2012-11-10, 03:08 PM
sghسلام برنامه خوبه فقط ی خورده ترس داره من امروز امتحان کردم جواب داد
دوستان راجب ب اموزش بشینید قشنگ انگلیسی ها رو بخونید ک تو cmd مینویسه خودش راه حل رو براتون میزاره

varoune
2012-11-19, 09:34 PM
سلام ببخشید این درایور روی ویندوز 8 نصب نمیشه،کسی میتونه راهنماییم کنه:(

™Ultimate
2012-11-19, 10:23 PM
سلام ببخشید این درایور روی ویندوز 8 نصب نمیشه،کسی میتونه راهنماییم کنه:(

دوست من فک نمیکنم برای ویندوز 8 درایور اومده باشه!

مجبورید ویندوز7 بریزید یا از کامپیوتر دیگه ای استفاده کنید

seven..
2012-11-27, 04:17 AM
آقا خسته نباشی. من همه کارایی که گفتین و انجام دادم. گوشی 4 سری خاموش روشن شد فقط می گفت ولوم آب + باور و بزن و بعد دوباره باور و بزن. بعد گوشی اومد بالا ولی هیچ اتفاقی نیوفتاد. کلی طول کشید دانگرید کرد ولی وقتی اومد بالا دیدم همون ورِژن قبلیه و روت و ای اف و اینا نشوده که رام جدید نصب کنم. ممنون میشم کمکم کنید.

™Ultimate
2012-11-27, 02:50 PM
آقا خسته نباشی. من همه کارایی که گفتین و انجام دادم. گوشی 4 سری خاموش روشن شد فقط می گفت ولوم آب + باور و بزن و بعد دوباره باور و بزن. بعد گوشی اومد بالا ولی هیچ اتفاقی نیوفتاد. کلی طول کشید دانگرید کرد ولی وقتی اومد بالا دیدم همون ورِژن قبلیه و روت و ای اف و اینا نشوده که رام جدید نصب کنم. ممنون میشم کمکم کنید.

خب عزیزم دوباره باید بری!

واسه منم کلی طول کشید دانگریدش کرد ولی وقتی بالا اومد فقط بیس باندش فرق کرده بود!

بعد که دوباره وصل کردم دوباره خاموش روشن شد وکاراشو کرد و وقتی روشن شد دیدم روت و s-off شده!

دوباره گوشیتونو وصل کنید طبق آموزش پیش برید ... مشکلی هم اگه داشتید همینجا اعلام کنید:flower:

seven..
2012-11-27, 04:30 PM
داداش بازم اینکارو کردم ولی همون 2.3.5 میاد بالا. وقتی یکی دوبار خاموش میشه و به گفته خودش باید ولوم آب + باور بزنم در آخر میگه موفقیت آمیز دانگرید شد. بعد یه صفحه دیگه میاد که اس ان زده و ژایین فست بوت و ریکاوری و این چیزا داره اینجا کدوم گزینه رو بزنم. ممنون میشم زود جواب بدی. آخه هر راحی میرم نمیشه.:(

seven..
2012-11-27, 04:45 PM
راستی وقتی ولوم آب + باور میزنم بعد اون صفحه آبیه میاد. ولی زیرش نوشته
e:can,t open / cache/recovery/command

seven..
2012-11-28, 03:28 PM
کسی نیست؟:hmm:

™Ultimate
2012-11-28, 03:33 PM
داداش بازم اینکارو کردم ولی همون 2.3.5 میاد بالا. وقتی یکی دوبار خاموش میشه و به گفته خودش باید ولوم آب + باور بزنم در آخر میگه موفقیت آمیز دانگرید شد. بعد یه صفحه دیگه میاد که اس ان زده و ژایین فست بوت و ریکاوری و این چیزا داره اینجا کدوم گزینه رو بزنم. ممنون میشم زود جواب بدی. آخه هر راحی میرم نمیشه.:(

سلام

داداش شما از تو تنظیمات گوشیت ورژن بیس باندتو بهم بگو

الان نمیتونم جواب بدم 3ساعت دیگه برمیگردم کمکت میکنم!

seven..
2012-11-28, 03:37 PM
سلام

داداش شما از تو تنظیمات گوشیت ورژن بیس باندتو بهم بگو

الان نمیتونم جواب بدم 3ساعت دیگه برمیگردم کمکت میکنم!

ازت ممنون ساعت 7 منتظرم.مرسی:flower:
اینم ورژن بیس باند گوشی
12.65.60.29u_26.14.04.28_m

unknown14
2012-11-30, 12:15 PM
با سلام . من مدت ها بود می خواستم روت کنم . اما چون همه روش ها تا حدودی خطرناک دیدم این کارو نکردم . برای اولین بار بود روت می کنم و موفق شدم . دست گلتون درد نکنه . خیلی کامل بود برای من که هیچ اطلاعی نداشتم . فقط یه سئوال .حالا چه جوری رام گوشیم رو به :
Android Version: 4.0.4 (IceCream Sandwich
Sabsa Prime v10.0 | 4.0.4 | Sense 4.1 | Fully Working | Brilliant | OTA

تغییر بدم فایل هاشو گرفتم . 3 تا فایل برای دانلود گذاشته تو سایتش اما زیاد توضیح نداده .
Sabsa Prime v10.0
Sabsa Prime v8.5
Sabsa Prime v8.0
تا اونجا که خوندم هیچ باگی نداشته. گفته باید به ترتیب همشو فلش کنم . میشه بگید چه جوری ؟
فقط بریزم توی مموری و وایپ کنم و به ترتیب ریکاوری تمومه ؟
توی توضیحاتش گفته این برنامه ها هم نیازه :
- S-Off or Unlock Bootloader
- CWM Recovery or 4EXT Recovery
این برنامه ها رو چرا باید استفاده کنم .
اگه لطف کنید راهنمایی کنید ممنونتون میشم :flower:

doctor1387
2012-11-30, 06:27 PM
سلام
ببخشید
بااین برنامه میشه wildFire S رو هم روت کرد؟

™Ultimate
2012-12-01, 02:29 AM
با سلام . من مدت ها بود می خواستم روت کنم . اما چون همه روش ها تا حدودی خطرناک دیدم این کارو نکردم . برای اولین بار بود روت می کنم و موفق شدم . دست گلتون درد نکنه . خیلی کامل بود برای من که هیچ اطلاعی نداشتم . فقط یه سئوال .حالا چه جوری رام گوشیم رو به :
Android Version: 4.0.4 (IceCream Sandwich
Sabsa Prime v10.0 | 4.0.4 | Sense 4.1 | Fully Working | Brilliant | OTA

تغییر بدم فایل هاشو گرفتم . 3 تا فایل برای دانلود گذاشته تو سایتش اما زیاد توضیح نداده .
Sabsa Prime v10.0
Sabsa Prime v8.5
Sabsa Prime v8.0
تا اونجا که خوندم هیچ باگی نداشته. گفته باید به ترتیب همشو فلش کنم . میشه بگید چه جوری ؟
فقط بریزم توی مموری و وایپ کنم و به ترتیب ریکاوری تمومه ؟
توی توضیحاتش گفته این برنامه ها هم نیازه :
- S-Off or Unlock Bootloader
- CWM Recovery or 4EXT Recovery
این برنامه ها رو چرا باید استفاده کنم .
اگه لطف کنید راهنمایی کنید ممنونتون میشم :flower:
بله وایپ کنید بعد install from sd رو بزنید آدرسه رام رو بدید تموم!
اینا برنامه نیستن!S-OFF با استفاده از همین برنامه انجام شده کهه برای نصب کاستوم رام لازمه!
recoveryهم با این برنامه نصبه!

سلام
ببخشید
بااین برنامه میشه wildFire S رو هم روت کرد؟

نخیر

doctor1387
2012-12-02, 11:32 PM
بله وایپ کنید بعد install from sd رو بزنید آدرسه رام رو بدید تموم!
اینا برنامه نیستن!S-OFF با استفاده از همین برنامه انجام شده کهه برای نصب کاستوم رام لازمه!
recoveryهم با این برنامه نصبه!

نخیر

نرم افزاری هست که این کار رو بکنه برام؟؟؟؟:(:(:(:(

doctor1387
2012-12-04, 11:06 PM

خیلی ممنون از جوابتون
واقعا ممنون:angry::angry::angry::angry::angry::angr y:

Reza.L
2012-12-06, 11:01 AM

خیلی ممنون از جوابتون
واقعا ممنون:angry::angry::angry::angry::angry::angr y:

دوست عزیز هر گوشی روش خودش رو داره .

شما به بخش گوشی موردنظرتون مراجعه کنید اونجا روش های مخصوص به اون رو مشاهده میکنید .

doctor1387
2012-12-15, 03:28 PM
دوست عزیز هر گوشی روش خودش رو داره .

شما به بخش گوشی موردنظرتون مراجعه کنید اونجا روش های مخصوص به اون رو مشاهده میکنید .

ببخشیدها
ولی من الان یه هفتس این سوال رو تو محل مخصوص خودش پرسیدم ولی دریغ از جواب
دریغ:(:(:(

ErfanFa1
2012-12-30, 09:32 PM
سلام
گوشی من توی ریکاوری مد نمیره چکارش کنم؟؟؟؟؟؟؟

S@MAN M5
2012-12-31, 02:47 AM
سلام
گوشی من توی ریکاوری مد نمیره چکارش کنم؟؟؟؟؟؟؟
داداش
گوشیتون باید انلاک باشه
دوم روت
سوم ریکاوری فلش کرده باشید
تا بتونید به ریکاوری مد وارد شید
اگه ریکاوری فلش نکردی ریکاوری اصلی نمایش داده میشه
طرز کار اینجوریه یه گوشی با یه مثلث قرمز نشون داده میشه که تو همون محیط به گرفتن ولوم اپ و زدن پاور گوشی محیط ریکاوری اصلی نمایش داده میشه
که برای ریخت اپدیت و پچ روی رام اصلی کاربرد داره
موفق باشی:x

heptagon
2013-02-05, 05:54 PM
صبح 1 گیگ حجم خریدم و تا الان که ساعت 5/20 بعد از ظهره بسیاری از روش های موجود در سایت رو امتحان کرم که نتیجه ای نداد.

ولی این روش بالاخره نتیجه داد.ممنون:flower:

دوستان این روش شایط یه کم به نظر طولانی باشه ولی جزو کامل ترین روش هاس
گوشی من الان بالا اومده و روت شده بازم متشکرم :flower:

Dark*Angel
2013-03-01, 12:57 AM
عزیزان من وقتی میخوام گوشی رو روت کنم میگه باید داگرید شه یس یا نو میزنم یس بعد میگه باید ruu دانلود کنم میزنم یس اما بع ارور میده به صورت زیر در عکس مشکل از کجاس؟
http://*********************/img1/aaw59pxv5rl7gvlo7j6q.png

byet
2013-03-17, 05:22 PM
منم همین مشکل رو دارم باید چیکار کنم ؟؟

byet
2013-03-17, 10:06 PM
http://tau.shadowchild.nl/attn1/?cat=6|
دیگه این هک کار نمیکنه بهترین روش روت و اس اف 2.3.5 اخرین ورژن چی هست ؟؟

Dark*Angel
2013-03-30, 06:37 PM
عزیزانی که مشکل روت با برنامه رو دارن مشکل اینه که گوشی باید اول دانگرید بشه و برای دانگرید یه فایل 250 مگی گوشی نیاز داره که باید دانلود شه اما سایت سازنده این نرم افزار دیگه کار نمیکنه و اون فایل رو در سرور نداره که باید خودمون جدا دانلودش کنیم و تو پوشه ی مربوطه بریزیمش
من خودم مشکلم با فایل PD98IMG-GB5.zip بود که دانلودش کردم و تو پوشه ی PD98IMG درون نرم افزار انداختمش و از نو مراحل رو از اول طی کردم همه چی اوکی شد
دانلود فایل PD98IMG-GB5.zip : لینک: کلیک کنید (http://dl7.downloads.ir/5bfd7e83e857b11ee836500244298c83/1367497754/500/522cd809a6/1cf37b/PD98IMG-GB5.zip)
و اگر فایل دیگه ای خواست برنامه به این لینک برید و همون رو دانلود کنید : لینک (http://www.androidmodmarket.com/ModMarket/Listings/XDA-L-2193681.html)
امیدوارم بتونم کمکی کرده باشم. این مشکل رو برام کاربر عزیز estefan برطرف کرد

hamed_rad
2013-04-13, 11:45 AM
سلام رام من 2.3.5 نرم افزار گرفتم ولی دانلود نمی تونه بکنه این پیغام میده چیکار کنم
Download this RUU? [y,n]Y
--2013-04-13 12:06:35-- http://tau.shadowchild.nl/files/PD98IMG-GB2.zip
Resolving tau.shadowchild.nl... 176.9.40.154
Connecting to tau.shadowchild.nl|176.9.40.154|:80... connected.
HTTP request sent, awaiting response... 404 Not Found
2013-04-13 12:06:36 ERROR 404: Not Found.

The syntax of the command is incorrect.
Parameter format not correct - "PD98IMG-GB2.zip".

Woah dude[tte] - bogus md5sum! Bad mojo.... no file to flash

Check it out - renamed the file to PD98IMG/PD98IMG-GB2.zip-bad

You can re-download the file and keep going....

mehdipiran
2013-06-08, 08:26 PM
سلام ببخشید دانگراید نمیکنه من مراحل دانگرایدو میرم میاد تو صفحه اچ بوت ریکاوری می زنم اما همون 3.2.5 میاد بالا چه کنم حالا دوستان من روت میخوام یالا :دی

mitsomak
2013-06-17, 02:34 AM
سلام دوستانم من یبار با گوشی آبدیت کردم بردم برا آندروید 4 گفتن نمیشه.
kernal version: 2.6.35.10-gf654f7b
htc-kernal@and 18-12#1
baseband version : 12.6560.29U_26.14.04.28_m
build number : 3.16.751.3cl347877release - keys
browser version : webkit /533.1
android version : 2.3.5
software number :3.14.751.3

آیا میشه بعدش آندروید 4 نصب کنم

p990hu
2013-06-17, 02:41 AM
سلام دوستانم من یبار با گوشی آبدیت کردم بردم برا آندروید 4 گفتن نمیشه.
kernal version: 2.6.35.10-gf654f7b
htc-kernal@and 18-12#1
baseband version : 12.6560.29U_26.14.04.28_m
build number : 3.16.751.3cl347877release - keys
browser version : webkit /533.1
android version : 2.3.5
software number :3.14.751.3

آیا میشه بعدش آندروید 4 نصب کنم

دوست عزیز معلومه که نمیشه و نمیخواد در چندین تاپیک بیان کنید و اسپم بزنید

rizagermi
2013-07-17, 09:02 PM
من گوشیم به بوتلودر نمیره کسی هست راهنمایی کنه

behnamz72
2013-07-25, 04:41 PM
سلام رام من 2.3.5 نرم افزار گرفتم ولی دانلود نمی تونه بکنه این پیغام میده چیکار کنم
Download this RUU? [y,n]Y
--2013-04-13 12:06:35-- http://tau.shadowchild.nl/files/PD98IMG-GB2.zip
Resolving tau.shadowchild.nl... 176.9.40.154
Connecting to tau.shadowchild.nl|176.9.40.154|:80... connected.
HTTP request sent, awaiting response... 404 Not Found
2013-04-13 12:06:36 ERROR 404: Not Found.

The syntax of the command is incorrect.
Parameter format not correct - "PD98IMG-GB2.zip".

Woah dude[tte] - bogus md5sum! Bad mojo.... no file to flash

Check it out - renamed the file to PD98IMG/PD98IMG-GB2.zip-bad

You can re-download the file and keep going....
ما هم این مشکل داریممممم

farid urm
2013-07-26, 01:20 AM
سلام من اين فايل رو از اين سايت دانلود نكردم از سايت **********دانلود كردم و مشكلم اينكه اون فايلي رو كه از **********دانلود كردم پسوندش pd98img-gb2 هستش ولي خوده برنامه gb5 مي خواد و يكيم اينكه فايل دانلود شده رو زيپ بريزيم يا اكستركت كنم لطفا جواب بدين؟

MoRTezA
2013-07-27, 12:50 AM
بعلت خرابی لینک قبلی ، لینک دانلود Advanced ACE Hack Kit بروز رسانی شد :flower:

دانلود با حجم 96 مگابایت :

http://d-h.st/omt

به پست 1 افزوده شد.

farid urm
2013-08-02, 10:54 PM
سلام مرتضی جان وقتی که برای دانلود yمیزنم نمیکنهجیکار کنم؟

nabi.com
2013-08-12, 11:43 AM
سلام و عرض ادب به بزرگواران گرامی
یه سوال از دوستان
یه گوشی HTC Desire HD دارم که
اول با نرم افزار ***** One Clik . Ver2.1[ROYAL SOFT] روت کردم
و بعد از نرم افزار شما استفاده کردم برای S-off کردن همه چی خوب پیش میره که نرم افزار در قسمت این گیر میکنه
Sending zip (18223)KB..... بنظرتون چیکار کنم مشکل از کجاست
راستی یه یوال دیگه کلا
S-off کردن چند دقیقه وقت میبره
خیلی ممنون میشم جوابم رو بدهید

ems115
2013-08-20, 01:36 PM
من تمام مراحل رو رفتم و تمام شد
الان همه زبان ها هست الا فارسی و عربی
با فایل شماره 2 استفاده کرد
الان چه جوری باید فارسیش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

VmaX
2013-11-12, 03:36 PM
من تمام مراحل رو رفتم و تمام شد
الان همه زبان ها هست الا فارسی و عربی
با فایل شماره 2 استفاده کرد
الان چه جوری باید فارسیش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه همه مراحل رو طی کردید و مشکلی ندارید ، یه رام کاستوم دانلود کنید و از طریق ریکاوری منو نصب کنید .

mobail 121
2013-12-20, 08:18 PM
سلام خدمت اساتید و دوستان من htc inspire 4g دارم امروز از اموزش شما برای روت استفاده کردم ولی دفعه اول گوشی روت نشد دوباره که امتحان کردم خیلی طول کشید و گوشی دیگه بالا نیومد صفحه htc میاد بعد صفحه سیاه وابی میمونه به کامپیوتر وصل میکنی صدای اتصال میده ولی روشن نمیشه لطفا کمک کنید

mobail 121
2013-12-21, 02:54 PM
سلام از اساتيد و دوستان كسي نيست كمك كنه البته گوشي رو ريكاوري هم زدم قبول نكرد

arazbala
2014-01-12, 09:57 PM
آقا دست شما مهندسین گل درد نکنه واقعا کارتون عالیه ،دمتونم گرم کار من و راه انداختین :36::36::36:

pedy1368
2014-03-23, 03:44 PM
عزیز جان من قسمت داس که میاد 1 میزنم میخواد دانگرید دان کنه بله رو میزنم این ارور میده

بعد برمیگرده صفحه اول597112

maxgem
2014-08-12, 09:05 AM
ضمن تشکر از زحمات شما
من مراحل را کامل طی کردم. نمی دونم چرا ورژن آندروید من ارتقا پیدا نکرد. ورژن من 2.3.1 هست. چگون می تونم به بالای 4 ارتقاش بدم. اصلا چطوری می تونم بفهمم گوشیم روت و .... شده.
ممونو میشم اگر پاسخ بدین

alirezagl6
2016-08-01, 01:07 AM
سلام
دمتون گرم عالی جواب میده این رام . مرسی