PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : MWC 2012/ معرفی نوکیا Pure View 808 با دوربین ۴۱ مگاپیکسلی!

mahdi_78
2012-02-27, 01:45 PM
شرکت نوکیا اقدام به معرفی تلفن همراه نوکیا ۸۰۸ PureView در کنگره جهانی موبایل کرد که ادامه دهنده راه موفق نوکیا N8 است با این تفاوت که دارای سنسور دوربین با رقم خیره کننده ۴۱ مگاپیکسل کارل زایس است.
http://farnet.ir/wp-content/nokia_808pureview_mwc_2012_sg_0.jpg
این دوربین دارای فناوری عکاسی مخصوصی است که پیش از این در تصاویر ماهواره‌ای دیده میشود و در ضمن دارای آخرین ویرایش سیمبیان یعنی سیمبین Belle است.

http://farnet.ir/wp-content/nokia_808pureview_mwc_2012_sg_3.jpg
نوکیا در این مورد عقیده دارد که ما می‌خواهیم مطمئن شویم که پیکسل ها صرف نمایش قدرت نبوده و قدرت عکاسی را در تلفن‌های همراه با فناوری جدید و انحصاری خودمان اثبات کنیم.
http://farnet.ir/wp-content/nokia-808-pureview-white-pair.jpg
سایر مشخصات فنی این تلفن همراه که در سایه قدرت مگاپیکسل آن فراموش می‌شود می‌توان به صفحه نمایش ۴ اینچی nHDبا تفکیک پذیری ۳۶۰ در ۶۴۰ پیکسل، ۵۱۲ مگابایت رم، ۱۶ گیگبایت حافظه داخلی به همراه پردازنده ۱.۳ گیگاهرتزی تک هسته‌ای اشاره کرد.
نوکیا ۸۰۸ همچنین دارای قابلیت ضبط صدا به صورت دالبی دیجیتال پلاس و دارای خروجی Hdmi نیز است.

http://farnet.ir/wp-content/nokia_808pureview_mwc_2012_sg_5.jpg
ابن تلفن همراه با قیمت ۴۵۰ یورو به صورت پیش فروش از ماه می در دسترس کاربران خواهد بود.

منبع : فارنت

Conan
2012-02-27, 02:04 PM
41 مگاپیکسل!!!! اگه مقدار پیکسل های بهترین گوشی های سونی و سامسونگ و الجی و اپل و اچ تی سی و .... رو با هم جمع بزنیم بازم به 41 نمیرسن! lol!!!!

hassan58
2012-02-27, 04:20 PM
یاخدااین دیگه چیه؟با؟باورش یکم سخته

persamir
2012-02-27, 04:27 PM
خیلی عجیب و غریبه. HTC خواست یه گوشی بزنه با 16 مگا پیکسل ، نوکیا چنان درسی بهش داد که فکر نکنم حالا حالاها کسی جرأت کنه حتی بهش فکر کنه.
فقط ای کاش به چیزهای دیگه هم فکر می کرد نوکیا.
چیزهایی مثل زیبایی بیشتر ، رزولوشن بالاتر و سی پی یوی قوی تر.

NinI bAd
2012-02-27, 04:55 PM
عصر جدید تصویربرداری گوشی‌های هوشمند با نوکیا ۸۰۸ PureView آغاز می‌شود

نوکیا امروز طلیعه‌دار عصر جدید در تصویربرداری گوشی‌های هوشمند پیشرفته نیز شد. نوکیا ۸۰۸ PureView اولین گوشی هوشمند با قابلیت فناوری انحصاری تصویربرداری Nokia PureView است که مجموعه‌ای از تجربیات پیشرفته تصویربرداری را در محصولات نوکیا طی سال‌های آینده ممکن می‌کند. نوکیا ۸۰۸ PureView حسگر بزرگ و با کیفیت بالای ۴۱ مگاپیکسل را با اپتیک کارل‌زایس و فناوری pixel over-sampling که ساخت نوکیا است ترکیب می‌کند. این فناوری منجر به ایجاد تصاویری بسیار واضح با جزییات واضح، عملکرد فوق‌العاده در شرایط کم‌نور و امکان ذخیره تصاویر در فایلی به اندازه فشرده و جمع‌وجور برای اشتراک‌گذاری در ایمیل، MMS و غیره می‌شود.

علاوه بر این، نوکیا ۸۰۸ PureView از فناوری Nokia Rich Recording (ضبط توانمند صدا) برای ضبط صدا با کیفیتی نظیر CD، پخش و ضبط ویدیویی Full-HD با سرعت ۱۰۸۰p و فناوری Dolby Headphone (دالبی هدفون) برای تبدیل هرگونه محتوای استریو به تجربه شخصی صدای فراگیر از طریق هر هدفونی برخوردار است.

NinI bAd
2012-02-27, 05:01 PM
خیلی عجیب و غریبه. HTC خواست یه گوشی بزنه با 16 مگا پیکسل ، نوکیا چنان درسی بهش داد که فکر نکنم حالا حالاها کسی جرأت کنه حتی بهش فکر کنه.
فقط ای کاش به چیزهای دیگه هم فکر می کرد نوکیا.
چیزهایی مثل زیبایی بیشتر ، رزولوشن بالاتر و سی پی یوی قوی تر.

دوست عزیز 90 درصد گوشی های بازار که وارد عرصه رقابتی هستند و سی پی یو های قدرتمند را برای گوشی ها به ارمغان می آورند فقط قصد فروش گوشی های خود و جذب مشتری را دارند گرچه سی پی یو های چند هسته ای بر روی گوشی ها عملا فقط 50 درصد کارایی خود را نشان می دهند.

N ! M A
2012-02-27, 05:02 PM
I LOVE U NOKIA !
فقط نوکیا برای همیشه !

AndroArc
2012-02-27, 05:14 PM
خب حجم هرعکس چقدر میشه!؟ 100 مگ!؟ کجا باید جاش داد!؟ cpu و Ramش چنده!؟

N ! M A
2012-02-27, 05:17 PM
CPU گفته شده !
اما برای اطلاعات کامل تر باید صبرید !
اما خداییش کیا بودن میگفتن نوکیا مرد و ... ؟

AndroArc
2012-02-27, 05:21 PM
CPU گفته شده !
اما برای اطلاعات کامل تر باید صبرید !
اما خداییش کیا بودن میگفتن نوکیا مرد و ... ؟

اره دیدم cpu 1.3 و رم 512 به نظر خیلی کم میرسه برای این دوربین!

حالا مگه با این زنده میشه!؟ گوشی که فقط دوربین نیست.

persamir
2012-02-27, 05:22 PM
من چند تا نمونه عکس ازش دیدم ؛ هر کدوم حدود 8 تا 13 مگ حجمشون بود.
فوق العاده بود عکس ها.
البته باید نمونه عکسها رو در فضای بسته و تاریک هم دید.

N ! M A
2012-02-27, 05:24 PM

درس اما میزان Cpu و ram به سیستم عامل بستگی داره !
من Belle رو روی E7 دارم !
تازه Cpu 680 هست !
خیلی خوبه !
با اومدن carla که دیگه ..... :x:x:x:x

N ! M A
2012-02-27, 05:37 PM
از امکانات دیگه اش
Bluetooth 3.0, USB on the go and 16 GB of onboard storage !
رزولشنش هم :(320×640 )
موفق باشید

Saman
2012-02-27, 06:00 PM
نمونه عکس های دوربین

>>> برای مشاهده عکس ها در اندازه بزرگ بر روی آنها کلیک کنید <<<

http://st.gsmarena.com/vv/newsimg/12/02/nokia-808-pureview-samples/camera/thumb/gsmarena_002.jpg (http://press.nokia.com/wp-content/uploads/mediaplugin/photo/capoeira-in-rio-captured-with-nokia-808-pureview.jpg) . . . http://st.gsmarena.com/vv/newsimg/12/02/nokia-808-pureview-samples/camera/thumb/gsmarena_003.jpg (http://press.nokia.com/wp-content/uploads/mediaplugin/photo/climbing-in-south-africa-captured-with-nokia-808-pureview.jpg) . . . http://st.gsmarena.com/vv/newsimg/12/02/nokia-808-pureview-samples/camera/thumb/gsmarena_004.jpg (http://press.nokia.com/wp-content/uploads/mediaplugin/photo/climbing-in-south-africa-2-captured-with-nokia-808-pureview.jpg) . . . http://st.gsmarena.com/vv/newsimg/12/02/nokia-808-pureview-samples/camera/thumb/gsmarena_005.jpg (http://press.nokia.com/wp-content/uploads/mediaplugin/photo/streetview-in-rio-captured-with-nokia-808-pureview.jpg)

Skarfild
2012-02-27, 06:23 PM

دوست عزیر صحت سر دوربین نیست صحبت سر فناوری هست که نوکیا شرکتی هست که فناوری های زیادی رو تا حالا اختراع کرده مثل nfc اونایی که میگفتند سیمبیان مرده ولی الان این سیستم عامل توانایی ضبط ویدیو با کیفیت 1080 رو داره و با نصف سخت افزار بقیه گوشی ها من همیشه به نوکیا اعتقاد دارم

AndroArc
2012-02-27, 06:25 PM
دوست عزیر صحت سر دوربین نیست صحبت سر فناوری هست که نوکیا شرکتی هست که فناوری های زیادی رو تا حالا اختراع کرده مثل nfc اونایی که میگفتند سیمبیان مرده ولی الان این سیستم عامل توانایی ضبط ویدیو با کیفیت 1080 رو داره و با نصف سخت افزار بقیه گوشی ها من همیشه به نوکیا اعتقاد دارم

بله هرکی یه اعتفاداتی داره!

x-elementz
2012-02-27, 06:30 PM
بابا دمش گرم به نظرم که باید نوکیا حافظه ی کوشیاشو بگمه 65 گیگی

الان نوکیا 701 گویشه خوبیه ها ولی حافقظش کمه 8 گیگه برا همین مشتریش کمه

محمد ابی
2012-02-27, 06:44 PM
فقط نوکیا

Soroush
2012-02-27, 06:55 PM
http://st2.gsmarena.com/vv/pics/nokia/nokia-808-pureview-1.jpg

مشخصات

nokia (http://europe.nokia.com/find-products/devices/nokia-808-pureview/specifications)

gsmarena (http://www.gsmarena.com/nokia_808_pureview-4577.php)

سایر مشخصات فنی این تلفن همراه که در سایه قدرت مگاپیکسل آن فراموش می‌شود می‌توان به صفحه نمایش ۴ اینچی nHDبا تفکیک پذیری ۳۶۰ در ۶۴۰ پیکسل

x 640 pixels, 4.0 inches ~184 ppi pixel density360

صفجه نمایشش چرا اینقدر ضعیف !

5496
2012-02-27, 07:11 PM
اون رزلوشن بهخاطر سیمبین هستش...ولی بازم معرکه است...!

aminzyxx
2012-02-27, 07:22 PM
واااااااااااااااااااااااا ااای ...
یــــــعنـــــــی شــــــــــــــوک شـــــــــــــــدم ...
کی گفته بود نوکیــا مُـرده ؟!! نه!! جــــان من کی بـــود؟!!!
نـــوکـــیـــا بــــا ایــــن کارش زد تــــو دهــــن همـــه ی شرکت های موبایلی که ادعا دارن!

rezaajoon
2012-02-27, 07:34 PM
نوکیا عقده ای بود حالا دیگه دیوانه هم شده.

Reza.L
2012-02-27, 07:34 PM
واااااااااااااااااااااااا ااای ...
یــــــعنـــــــی شــــــــــــــوک شـــــــــــــــدم ...
کی گفته بود نوکیــا مُـرده ؟!! نه!! جــــان من کی بـــود؟!!!
نـــوکـــیـــا بــــا ایــــن کارش زد تــــو دهــــن همـــه ی شرکت های موبایلی که ادعا دارن!

ادعای شرکت های دیگه توی cpu و RAM بکار گرفته توی گوشیشونه نه دوربین !!

اگه به دوربین بود که HTC تا حالا دوربین 12 میزد نه اینکه بالاتر از 8 نداره ...

hassan58
2012-02-27, 07:37 PM

صد بار گفته شده سیستم عامل بل با cpu 680کارمیکنه وپاسخگوهست چه برسه به 1.3سیمبیان سیستم عامل سبک وقدرتمندی هستش الان شما با گالاکسی 3 با cpuچهار نمیدونم ده چکار کردی که بل با cpu680 نکرده چه برسه به 1.3

Reza.L
2012-02-27, 07:38 PM
به نظر من نوکیا شرکت تولید گوشی رو به شرکت تولید دوربین تبدیل کنه سنگین تره ..!!..!!

آخه الآن وقت cpu و RAM و Resolution هستش نه وقت پز دادن یه دوربین 700 مگاپیکسلی ....

فکر کنم نمیدونسته چطوری رقابت کنه این گوشی (دوربین عکاسی) رو ساخته ...!!!!

Reza.L
2012-02-27, 07:44 PM
صد بار گفته شده سیستم عامل بل با cpu 680کارمیکنه وپاسخگوهست چه برسه به 1.3سیمبیان سیستم عامل سبک وقدرتمندی هستش الان شما با گالاکسی 3 با cpuچهار نمیدونم ده چکار کردی که بل با cpu680 نکرده چه برسه به 1.3

سیمبین سبک هست ولی اصلاً قدرتمند نیست . اگه بود که مثل اندروید کولاک میکرد و توی قاره ای مثل آمریکا 33 درصد کاربر داشت و این در حالیه که ios (اپل) 27 درصده و جالب اینجاست که سیمبین 7 درصد کاربر داره .

5496
2012-02-27, 07:47 PM
سیمبن کولاک خودش رو کرده اون موقع سیمبین کولاک میکرد اندرویید کجا بود...
اصلا این محثهای بی مورد چیه...ما میکنم...اگه سامسونگ همچین گوشی ای رو میزد نظر شما چی بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

rezaajoon
2012-02-27, 07:48 PM
بچه ها خبر رسید نوکیا یه گوشی زده با این مشخصات:
سی پی یو 0.2
رم 512
حافظه داخلی 2 مگابایت
سیستم عامل معروف سیمبین
ال سی دی 4000 اینچ
رزولوشن 240در 320
دوربین 1,000,000,000مگاپیکسل
نوکیا پس از ساخت این گوشی گفته سیستم عامل و سی پی یو رو بیخیال دوربینو بچسب سی پی یو میخوایید چیکار¿!!!!¿
راست میگه بابا همیناس که واسه آدم میمونه
:-D:-D:-D

aminzyxx
2012-02-27, 07:51 PM
ادعای شرکت های دیگه توی cpu و RAM بکار گرفته توی گوشیشونه نه دوربین !!

اگه به دوربین بود که HTC تا دوربین 12 میزد نه اینکه بالاتر از 8 نداره ...

کــدوما رو می گیــد؟
سامسونگ آتروپات که به راحتی اعلام کرد: شرمنده گلکسی اس 2 به ورژن 4 آپدیت نمیشه!!!! (با ادعای 2 هسته ای بودنش)
یـــــا
ســــونی با اون ARC Sش که هر 8 ساعت باید بره تو شارژ (برادرم داره)
بــرندای دیگه ام که به لطف آنــدرویــد به یه نونـــی رسیدن !!

نـــوکیا با همیــن سیمبیان ـش که به ادعای خیلی ها منسوخ شده داره خودش رو بالا میکشه.
بحث اختراعات فناوریـــه. همین سیمبیان 3 روی N8 با CPU 680 مگ بازی ASPHALT 6 رو مثل کـَـره میاره بالا در حالی که همین بازی روی آنــدرویــد با CPU حداقل 1 گیگ میاد بالا. این یعنی کارای نوکیا مهندسی شده ـس! پشت کاراش یه تیم حرفه ای ـیه!

hassan58
2012-02-27, 07:58 PM
سیمبین سبک هست ولی اصلاً قدرتمند نیست . اگه بود که مثل اندروید کولاک میکرد و توی کشوری مثل آمریکا 33 درصد کاربر داشت و این در حالیه که ios (اپل) 27 درصده و جالب اینجاست که سیمبین 7 درصد کاربر داره .

خیلی خوب این درست حالا بگو سیمبیان چه چیزی نداره که اندروید داره البته حرف ودلیل منطقی بیار حالا من یه دلیل میارم من این حرفو قبول ندارم چون اندروید از سی پی یو 666هسته ای استفاده میکنه باید سیمبیان هم اینطور باشه سیمبیان با همین سی پی یو عادی خودش در حد گالاکسی اس 3 شماست چه نیازی داره سی پی یو 4هسته ای باشه ولی ازش استفاده نکنی

از لحاظ نرم افزاری و بازی.
الان یک سری برو به بخش بازی داخل سیمبین 3 بزن. بخش بازی در اندروید هم بزن.. شاخترین بازی های اندروید مثل asphalt6 .hero sparta و angry birds رو راحت میتونید دانلود کنید.
در ضمن سیستم عامل سیمبین سیستم عامل خیلی سبک و پر قدرتی هست که حتی روی ضعیف ترین سخت افزار هم قدرت زیاده داره..
اینو بهتون ثابت میکنه:
خب برای مثلا همین بازی asphalt6 رو اگه در سیستم عامل اندروید بخواین بازی کنید این بازی در این سیستم عامل حداقل باید گوشیتون سی پی یو 1ghz رو داشته باشه.. حتی galaxy gio.ace که سی پی یو 800mhz داشتند نتونستند اجرا کنند.
ولی همین بازی با هامون گرافیک hd در سیمبین با سی پی یو 667mhz به راحتی روی همه گوشی های سری 3 سیمبین و یا بهتره حالا بگیم سیمبین اناوبل اجرا میشه.

اندروید رو با سی پی یو وروم بالا میزنن که مردمو با این کارا به سمت خودشون بکشن همین تواناییهای اس 2و اس 3 باهم یکین مطما باش

hassan58
2012-02-27, 08:00 PM
سی پی یو 0.2
رم 512
حافظه داخلی 2 مگابایت
سیستم عامل معروف سیمبین
ال سی دی 4000 اینچ
رزولوشن 240در 320
نوکیا پس از ساخت این گوشی گفته سیستم عامل و سی پی یو رو بیخیال دوربینو بچسب سی پی یو میخوایید چیکار¿!!!!¿

لطفا اسپم نده به جای این کارا با منطق حرف بزن نه میای اینجا دلقک بازی در میاری

N ! M A
2012-02-27, 08:02 PM
سی پی یو 0.2
رم 512
حافظه داخلی 2 مگابایت
سیستم عامل معروف سیمبین
ال سی دی 4000 اینچ
رزولوشن 240در 320
اولا جواب شما : شما خوبی !
دوم جواب دوستمون که میگه تو آمریکا ...
عزیزه من اینجا کجاست الان ؟ ایران !
بعدم شما اماره جهانی و بگیر !
کلا جهان آمریکا نیست !
موفق باشید

AndroArc
2012-02-27, 08:06 PM

دقیقا جواب گوی چی هست!؟ چی داره که بخواد جواب گو باشه!؟ چند تا نرم افزار داره!؟ راستی بالاخره وی پی انش راه افتاد!؟

اصلا این محثهای بی مورد چیه...ما میکنم...اگه سامسونگ همچین گوشی ای رو میزد نظر شما چی بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اره یه زمان سیمبین خوب بود ولی الان هیچی نیست.

من بازم می گفتم خوب نیست!

کــدوما رو می گیــد؟
سامسونگ آتروپات که به راحتی اعلام کرد: شرمنده گلکسی اس 2 به ورژن 4 آپدیت نمیشه!!!! (با ادعای 2 هسته ای بودنش)
یـــــا

نـــوکیا با همیــن سیمبیان ـش که به ادعای خیلی ها منسوخ شده داره خودش رو بالا میکشه.
بحث اختراعات فناوریـــه. همین سیمبیان 3 روی N8 با CPU 680 مگ بازی ASPHALT 6 رو مثل کـَـره میاره بالا در حالی که همین بازی روی آنــدرویــد با CPU حداقل 1 گیگ میاد بالا. این یعنی کارای نوکیا مهندسی شده ـس! پشت کاراش یه تیم حرفه ای ـیه!

کی گفته گلکسی اس 2 به آندروید4 آپدیت نمیشه!؟ فک کنم همین الانش رام رسمی آندروید 4 براش اومده!

من آرک دارم با استفاده معمولی تا 2روز هم شارژ نگه می داره. احتمالا برادر شما 8 ساعت باهاش بازی میکنه!

واقعا متعصب ترین طرفدارهارو نوکیا برای خودش جمع کرده هر آشغالی هم که بزنه کلی ازش تعریف میکنن!

بعد به قیمتش فک کردین چند میلیون اودلار! میشه!

خب من اخطار دارم لطفا دیگه شما باعث اخراج من نشید!

N ! M A
2012-02-27, 08:08 PM
یه لحظه به اعضای در حال مشاهده ی این موضوع کنید !؟
اونوقت بیاید ...
بهتره دیگه چیزی نگم چون اسپم ...
موفق باشید

N ! M A
2012-02-27, 08:10 PM
دقیقا جواب گوی چی هست!؟ چی داره که بخواد جواب گو باشه!؟ چند تا نرم افزار داره!؟ راستی بالاخره وی پی انش راه افتاد!؟

کی گفته گلکسی اس 2 به آندروید4 آپدیت نمیشه!؟ فک کنم همین الانش رام رسمی آندروید 4 براش اومده!

من آرک دارم با استفاده معمولی تا 2روز هم شارژ نگه می داره. احتمالا برادر شما 8 ساعت باهاش بازی میکنه!

واقعا متعصب ترین طرفدارهارو نوکیا برای خودش جمع کرده هر آشغالی هم که بزنه کلی ازش تعریف میکنن!

باشه ! قبول !
CPU زیاد باشه خوبه !
حالا شما یه برنامه یا بازی برام مثال بزنید که از 1 گیگا هرتز cpu استفاده کنه !
جهنم ضرر 1.3 !!
لطفا نام ببرید !

aminzyxx
2012-02-27, 08:11 PM
خیلی خوب این درست حالا بگو سیمبیان چه چیزی نداره که اندروید داره البته حرف ودلیل منطقی بیار حالا من یه دلیل میارم من این حرفو قبول ندارم چون اندروید از سی پی یو 666هسته ای استفاده میکنه باید سیمبیان هم اینطور باشه سیمبیان با همین سی پی یو عادی خودش در حد گالاکسی اس 3 شماست چه نیازی داره سی پی یو 4هسته ای باشه ولی ازش استفاده نکنی

الان یک سری برو به بخش بازی داخل سیمبین 3 بزن. بخش بازی در اندروید هم بزن.. شاخترین بازی های اندروید مثل asphalt6 .hero sparta و angry birds رو راحت میتونید دانلود کنید.
در ضمن سیستم عامل سیمبین سیستم عامل خیلی سبک و پر قدرتی هست که حتی روی ضعیف ترین سخت افزار هم قدرت زیاده داره..
اینو بهتون ثابت میکنه:
خب برای مثلا همین بازی asphalt6 رو اگه در سیستم عامل اندروید بخواین بازی کنید این بازی در این سیستم عامل حداقل باید گوشیتون سی پی یو 1ghz رو داشته باشه.. حتی galaxy gio.ace که سی پی یو 800mhz داشتند نتونستند اجرا کنند.
ولی همین بازی با هامون گرافیک hd در سیمبین با سی پی یو 667mhz به راحتی روی همه گوشی های سری 3 سیمبین و یا بهتره حالا بگیم سیمبین اناوبل اجرا میشه.

اندروید رو با سی پی یو وروم بالا میزنن که مردمو با این کارا به سمت خودشون بکشن همین تواناییهای اس 2و اس 3 باهم یکین مطما باش

عـــالـــی بـــود. ممنــون از توضیــحاته کاملی که دادی.
ولی کو گوش شنوا ؟!!
هر کاری که اون آندروید 4 میلیون هسته ای میکنه، گوشی سیمبیان منم به راحتی انجام میده. واااااالا!

AndroArc
2012-02-27, 08:17 PM
باشه ! قبول !
CPU زیاد باشه خوبه !
جهنم ضرر 1.3 !!
لطفا نام ببرید !

اول اینکه من کی گفتم cpu زیاد باشه خوبه من بحثم سر سیستم عامل و ساپورت از طرف سازندش هست!

با این حال من یه سری بازی نام میبرم! شما فقط بگو سیمبین داره اینارو یا نه!؟

pes 2012، Battlefield: Bad Company 2، Modern Combat3 Falen Nation،9mm ،BackStab HD

واقعا نمی دونم این بازی ها رو سیمبین داره یا نه شما بگو!؟

پس از ویرایش:

من دوستان سیمبینی رو به بخش آندروید دعوت می کنم تا تفاوت رو با تمام وجود احساس کنن!

http://www.ir-tci.org/forum/forumdisplay.php?f=265

aminzyxx
2012-02-27, 08:19 PM

شما منطقی صحبت کن طوری نمیشه!
در درجه اول خواهشا اینو مد نظر داشته باشید که کیفیت ساخت نــوکیــا رو، اپــل هم نداره!!!
خب حالا:
عزیز Arc با Arc s میدونی تو چی فرق دارن ؟!! آفرین CPU. حالا میدونید این یعنی چی؟!! آفرین یعنی مصرف باتری !!!! شما احتمالا از گوشی فقط برای دیدن ساعت استفاده میکنی که 2 روز نگه میداره!

N ! M A
2012-02-27, 08:22 PM
اول اینکه من کی گفتم cpu زیاد باشه خوبه من بحثم سر سیستم عامل و ساپورت از طرف سازندش هست!

pes 2012، Battlefield: Bad Company 2، Modern Combat3 Falen Nation،9mm ،BackStab HD

به خدا من گوشی و برا بازی کردن نگرفتم !!!!
خوب وقتی کنسول هست کی میاد توی صفحه 3 اینچی بازی کنه !؟!
بازی داره اما اره این بازی هارو نداره ! اما قول میدم به زودی بازی های بیشتری برا
سیمبین ریلیز میشه ! ( و اینم بگم ویندوز هم هست ! چون نوکیا با شرکت EA قرار داد بسته
تا به صورت انحصاری براش بازی بسازه ! )
اما کلا میگم گوشی فقط بازی نیست !

hassan58
2012-02-27, 08:23 PM

پس از ویرایش:

من دوستان سیمبینی رو به بخش آندروید دعوت می کنم تا تفاوت رو با تمام وجود احساس کنن!

http://www.ir-tci.org/forum/forumdisplay.php?f=265

نه توبرویه سربزن بخش بازی سیمبیان 3

The.3zar
2012-02-27, 08:27 PM
بچه ها باز داره بحث راه میوفته که!! آقا آروم با هم تبادل نظر کنید! :ohno:

درسته که سیمبین سبک هست ولی تا حالا توجه کردید نسبت به سیستم عامل های روز چقدر باگ داره؟!!

شما نیا سیمبین بل رو با آندروید 2.3 مقایسه کن بیا با 4 مقایسه کن که تقریبا همزمان با هم عرضه شدن تازه آندروید 4 زودتر هم اومد!

درسته که آندروید زیاد CPU میکشه ولی در عوض کارایی بالایی داره!

باشه ! قبول !
CPU زیاد باشه خوبه !
جهنم ضرر 1.3 !!
لطفا نام ببرید !

نیاز نیست واست بازی اسم ببرم یه مثال علمی میزنم:

روی اکثر گوشی های آندرویدی با CPU بالای 800 به راحتی میشه ویندوز یا لینوکس ران کرد ولی آیا گوشی های عادی نوکیا (به جز لومیا 800 و N9 چون اصلا سیمبین نیستند) توان اجرای سیستم عامل دیگر رو دارند؟! یادمه پروزه ی Dosbox پورت شد ولی برای بوت ویندوز 98 باید 5 دقیقه صبر میکردی!!!

نوکیا شرکت قدرتمندی هست و مهارت بازاریابی خوبی داره ولی گوشی هاش به درد حرفه ای ها نمیخوره!

N ! M A
2012-02-27, 08:27 PM
باور کنید !
قسم می خورم ! من با گوشیم بازی نمیکنم !
وقتی میتونم بهترین بازی هارو با بهترین کیفیت ممکن با کنسولم بکنم
چرا الکی خودو و اذیت کنم ؟!
اگه واقعا وقتی اسم موبایل میشنوید یاد بازی میفتید خوب قضیه فرق میکنه !

N ! M A
2012-02-27, 08:30 PM
بچه ها باز داره بحث راه میوفته که!! آقا آروم با هم تبادل نظر کنید! :ohno:

درسته که سیمبین سبک هست ولی تا حالا توجه کردید نسبت به سیستم عامل های روز چقدر باگ داره؟!!

شما نیا سیمبین بل رو با آندروید 2.3 مقایسه کن بیا با 4 مقایسه کن که تقریبا همزمان با هم عرضه شدن تازه آندروید 4 زودتر هم اومد!

درسته که آندروید زیاد CPU میکشه ولی در عوض کارایی بالایی داره!

نیاز نیست واست بازی اسم ببرم یه مثال علمی میزنم:

روی اکثر گوشی های آندرویدی با CPU بالای 800 به راحتی میشه ویندوز یا لینوکس ران کرد ولی آیا گوشی های عادی نوکیا (به جز لومیا 800 و N9 چون اصلا سیمبین نیستند) توان اجرای سیستم عامل دیگر رو دارند؟! یادمه پروزه ی Dosbox پورت شد ولی برای بوت ویندوز 98 باید 5 دقیقه صبر میکردی!!!

نوکیا شرکت قدرتمندی هست و مهارت بازاریابی خوبی داره ولی گوشی هاش به درد حرفه ای ها نمیخوره!
دوست عزیز اخبار و چک کن !
اندروید4 پورت کردن رو N9 ! !
به احتمال زیاد هم به زودی آموزشش قرار میگیره !
یادش به خیر ما ویندوز 3.2 رو 5800 پورت کردیم !
میدونی 5800 cpu ش چنده ؟

The.3zar
2012-02-27, 08:30 PM
باور کنید !

اصلا بحث بازی نیست بحث قدرت سخت افزاری هست که نوکیا (بازم میگم به جر N9 و لومیا 800) نداره

hassan58
2012-02-27, 08:33 PM

نه وی پی انومنتظریم تامرورگرایی که چندروز پیش واسه اندروید ***** شد درست شه تاوی پی انوراه بندازیم چون بدون شما اندرویدیا اینترنت خنده دارنیست

AndroArc
2012-02-27, 08:33 PM
باور کنید !

خب بعضی از دوستان چیزایی گفتن که ارزش جواب دادن نداره.

اما جواب شما دم شما گرم منم کمترین کاری که با گوشی می کنم بازیه!

خب مشکل همین جاست که فرق این سیستم عامل ها فقط توی بازی نیست.

من بحث اصلیم سر نرم افزاره که واقعا از شیر مرغ تا جون آدمیزاد توی آندروید پیدا میشه!

بدبختی نوکیا cpu 800 مگا هرتزی میزنه ولی از 2هسته ای ها گرونتر میده! (اغراق داشت البته!)

از نظر من بحث تمومه هر کی فک میکنه هرچی خوبه همونو بخره ولی بقیه رو گمراه نکنید.

N ! M A
2012-02-27, 08:34 PM
اصلا بحث بازی نیست بحث قدرت سخت افزاری هست که نوکیا (بازم میگم به جر N9 و لومیا 800) نداره
خوب عزیز سیمبین خوب حتما نیاز به 4 هسته نداره !
نوکیا دقت کنی داره پله پله سخت افزارش اپدیت می کنه !
آخه نمی خواد مثل یه گوشی که نمی خوام اسمشو ببرم ( 2 هسته ای هم هست )
وقتی یه انگری بردز بازی میکین دماش اندازه دمای خورشید شه !
منظور اینه یواش یواش !

N ! M A
2012-02-27, 08:35 PM

من بحث اصلیم سر نرم افزاره که واقعا از شیر مرغ تا جون آدمیزاد توی آندروید پیدا میشه!

بدبختی نوکیا cpu 800 مگا هرتزی میزنه ولی از 2هسته ای ها گرونتر میده! (اغراق داشت البته!)

از نظر من بحث تمومه هر کی فک میکنه هرچی خوبه همونو بخره ولی بقیه رو گمراه نکنید.
قبول دارم اینو !
و نمیتونم در موردش حرفی بزنم !

hassan58
2012-02-27, 08:35 PM

گمراه کردن کار شماست با سی پی یو چهارهسته ای وبی استفاده

The.3zar
2012-02-27, 08:37 PM
دوست عزیز اخبار و چک کن !
اندروید4 پورت کردن رو N9 ! !
به احتمال زیاد هم به زودی آموزشش قرار میگیره !
یادش به خیر ما ویندوز 3.2 رو 5800 پورت کردیم !
میدونی 5800 cpu ش چنده ؟

خوبه گفتم به جر N9!!!!!!!!! :whistle: N9 که سیمبین نیست بحث ما سر سیستم عمامل سیمبین هست

CPU 5800 434 هست با رم 128 , همچین هنر نیست اجرای ویندوز 3.1 روش! روی PSP با CPU 333 و رم 32 تونستن وین 95 و 98 یا یوبونتو 10.10 بوت کنن!! :whistle:

شما یه جور صحبت میکنی انگار بقیه گوشی ندیدن!! مگه نوکیا یا بقیه شرکتا دارن گوشی مجانی میدن به ما که انقدر جوش میزنی واسه نوکیا!

Mehrdad32
2012-02-27, 08:41 PM
دوستان بحث های بی مورد به موضوع ؛ حاشیه ای ، اهانت دار ، تعصبی و ... همگی اخطار به همراه داره ، 2 تا اخطار به طور کل از انجمن محروم می شید ، 1 اخطار هم از امکانات آینده مثل تغییر نام و ارتقا محرومتون می کنه.

پس قبل از پست دادن همه این ها رو در نظر بگیرید. تا ما شرمنده شما نشیم.

با تشکر :flower:

sky5
2012-02-27, 09:06 PM
به نظر من این تبلیغات فقط و فقط برای فروش بیشتره همین و بس

Edic
2012-02-27, 10:27 PM
پستهای اضافی حذف شد
از هرگونه بحث هایی که موضوع رو به حاشیه ببرد جدا خودداری کنید

معرفی این گوشی به طور رسمی اعلام شده و قطعا در آینده نزدیک در چرخه تولید قرار خواهد گرفت
نکات مثبتی در این گوشی میشه دید ضبط کردن ویدیو ها با کیفیت 1080P FullHD با سرعت 30 فریم در ثانیه و جالب تر اینکه صدای فیلمبرداری کاملا استریو می باشد
حسگر تصاویر اجازه بزرگنمایی را تا اندازه 6X 1080p و 720P می دهد و با 4x زوم

emimob
2012-02-27, 10:33 PM
من عکس هایی که با این گوشی گرفته شده رو دیدم زوم کردم مثل یه دوربین کاملا حرفه ای عمل میکنه فوق العاده هستش اما کاش اندروید بود تا دیگه کسی هیچ برندی نخره :) فوق العاده ترین نوع گوشی رو میتونست با این مشخصات بزنه هر عکسش 13 mb بود اینم لینکی که عکس هاشو ببینید

http://cdn.conversations.nokia.com.s3.amazonaws.com/wp-content/uploads/2012/02/Archive2.zip

sky5
2012-02-27, 11:05 PM
نمیدونم چرا رزولوشنش اینقدر پایینه الان دیگه اکثر گوشی ها رزولوشنشون 840.480 هست
http://www.gsmarena.com/nokia_808_pureview-4577.php

mahdi_78
2012-02-27, 11:22 PM
دوستان لطف کنند اسپم ندهند
در ضمن دوستان یکم کم لطف هستند از نظر" امتیاز" دهی و دادن" تشکر"

hassan58
2012-02-27, 11:32 PM
سیستم عامل سیمبیان وبرند نوکیا به شدت زیر بار انتقاد هستن وهر چیزی که با انتقاد مواجه بشه سعی در درست کردن وپیشرفت خودش میکنه روز به روز شاهد پیشرفت نوکیا باشید واز کسانی که انتقاد میکنن متشکرم وازشون میخوام انتقاد کنن تا هرچه بیشتر نوکیا وسیمبیان پیشرفت کنن.

سپاس وارادت

punisher_1
2012-02-27, 11:35 PM
نمیدونم چرا رزولوشنش اینقدر پایینه الان دیگه اکثر گوشی ها رزولوشنشون 840.480 هست
سلام.
دوست عزیز به خاطر اینه که سیمبین حداکثر تا رزولیشن nHD میتونه ساپورت کنه یعنی 360 640
مثل ویندوز فون که فقط رزولیشن WVGA یا 800 480 رو ساپورت میکنه. و بیشتر ساپورت نمیکنه.
البته به لطف AMOLED ClearBlack کیفیت ال سی دی این گوشی به اینقدر بالا هست که اصلا احساس کمبود رزولیشن نخواهید کرد. البته این رزولیشن nHD یک رزولیشن معمولی هست نه بالا و نه پایین استاندارد هست..
من خودم هم Mozart دارم هم nokia 700 کیفیت AMOLED ClearBlack با رزولیشن nHD یا هامون 360 640 خیلی بیشتر ازMOZART با S-LCD رزولیشن WVGA یا هامون 800 480 هست... به خصوص در رنگ های مشکی و تیره..
-----------------------------------------------------------------------
من گوشی های اندرویدی زیاد داشتم.. از امضام مشخصه.
این گوشی با ابن سی پی یو 1.3GHZ و رم 512MB و GPU قدرتمندی که داره توانایی ضبط FULL HD رو داره.. قابلیت که در اندروید فقط روی گوشی های دو هسته ای میبنید..

همینطور دوربین فوق العاده با تکلولوژی جدید که عکسی با رزولیشن 41 مگاپیکسل در اختیار شما قرار میده.در کنارش استفاده از فلش XENON و لنز کارل زایس و همینطور که در بالا گفتم فیلم برداری FULL HD این گوشی رو به یک غول مولتی مدیا تبدیل میکنه.

در کنارش سیستم عامل NOKIA Belle به رابطه کاربری جذاب رو داره که به اندازه کافی بازی HD و نرم افزار داره.

همینطور قابلیت های جانبی این گوشی مثل :
فرستنده داخلی FM
16 گیگ حافظه داخلی و قابلیت ارتقا از طریق Microsd
پورت HDMI
قابلیت USB OTG
خروجی TV از طریق سوکت 3.5 میلی متری
و...

-------------------------------------------
در ضمن قابل توجه دوستان اندروید به خصوص اونهایی که عشق سی پی یو دو هسته ای و چهار هسته ای هستند...
چند سوال داشتم خدمتشون.
سنگنترین کاری که با موبایل میکنید چیه؟
نگید فیلم Full HD تماشا میکنید با این مصرف بسیار بالای گوشی های اندروید به خصوص دو هسته ای ها که مصرف بیشتر تری دارند. به خصوص دو هسته ای ها که مشکل داغ کردن رو دارند.در ضمن اینکار به باطری صدمه هم وارد میکنه و باعث کاهش عمر باطری میشه. در ضمن با این اینترنت ذغالی خودمون مطمئن اگه بخواین فیلمی رو از نت دانلود کنید مطمئنن بیشتر از HD دانلود نمیکنید.. بخواین تهیه کنید هم 99% حداکثر HD هستند...در ضمن توانایی نمایش Full HD به سی پی یو ربطی نداره و به قدرت GPU بستگی داره.
دیگه چیکار میکنید؟
بازی HD میکنید.؟ یعنی 700 800 تومان پول دادید که بازی HD کنید؟ خوب چه کاریه.. نصفش رو میدادی یک XBXOX 360 میگرفتی یا یک کنسول دستی مثل PSP یا... میگرفتی که خیلی از گوشی در زمینه بازی سرتر هست...در ضمن تا الان تمام بازی های HD اندروید روی گوشی های تک هسته ای به راحتی جواب داده.. من روی NEO سنگنترین بازی ها مثل SHDOWGUN و.. رو با کوچکترین لگی بازی کردم..

مطمئن گوشی هرچه قدر قوی باشه و سخت افزار قدرمند داشته باشه نمی تونه مثل کامپیوتر و لپتاپ براتون باشه چون فلش یک موبایل هست. یک اسمارت فون . نهایتا میشه سووپر فون به واژه phone همیشه دقت کنید..

مطمئنن استفاده از سی پی یو های دو هسته ای و 4 هسته ای فقط یک ترفند برای فروش بیشتر بود همه میدونند که با موبایل شما از هامون یک هسته فقط استفاده میکنید چون نمیتونید کار های بزرگی رو در موبایلتون انجام بدید..

موفق باشید.

hassan58
2012-02-27, 11:40 PM

بعضی از دوستان میگن رزولیشن به سیستم عامل بستگی داره و سیمبیان بیشتر از 360در640نمیتونه ساپورت کنه پس چرا رزولیشنe6 نوکیا _640 در480هستش؟

Arian ios
2012-02-27, 11:43 PM
کــدوما رو می گیــد؟
یـــــا

آخه مجبورید اطلاعات غلط بدید.....اون galaxy s که به 4 آپدیت نمیشه نه sII
در ضمن 1100 هم از n8 بهتره که ....منوش 5 ثانیه طول میکشه تا بیاد

persamir
2012-02-27, 11:45 PM
من نمی دونم واقعا این بحثهای بی خود چیه اینجا انجام میشه.
دوستانی که به آندروید تعصب دارند و دوستانی که به سیمبین تعصب دارند اومدن و اینجا حرف های خودشون رو می زنن.
نباید تعصبی حرف زد. سیمبین بل نسبت به قبل خیلی بهتر شده و تغییر کرده و با توجه به آپدیت های بعدی کارلا و دانا ، بهتر از این هم میشه.
به جرأت به عقیده من میشه گفت که برتر از ویندوز هستش اما برای رسیدن به آندروید کار داره اما نزدیکه.
ضعف هایی هم داره مثل رزولوشن پایین اما چیزی مثل فیلمبرداری فول اچ دی رو که دیدیم قابلیتش رو داره.

من معتقدم نوکیا با ارائه این گوشی خواست خودی نشون بده و بگه که هنوز هم می تونه تک باشه ، خصوصا در دوربین و چون با مایکروسافت قرارداد داره و نمی تونه کار دیگ ه ای بکنه ، مجبوره که روی سیمبین مانور بیشتری انجام بده که این به نفع ماست.

البته اگه من بود م، میگو رو هم حفظ می کردم.

Arian ios
2012-02-27, 11:53 PM
اول از همه با تشکر از مدیران.....دوم.....اگر شما به پست ها نگاه کنید میبینید که همیشه طرفدارای نوکیا هستند که جو رو خراب میکنند.....ما اندرویدی ها که اصلا کاری نداریم.....اما این نوکیایی ها......تا میگن نوکیا فلان زد شروع میکنند.......galaxy s به 4 آپدیت نمیشه.......بس کنید دیگه.....بیایید با در میون گذاشتن اطلاعاتمون کمکی کنیم....نه اینکه بحث کنیم......هر که یه چیزی داره دیگه.......ما بگیم نوکیا خوب شما راضی میشید؟؟؟؟؟به خدا من هم نوکیا دارم هم اندروید

amin1258
2012-02-27, 11:54 PM
دوستان توجه داشته باشید که مثلا داشتن صفحه نمایش کمی بزرگ گوشی را از حالت گجت وهمراه بودن خارج نمی کنه وگوشی کم کم شبیه تبلت میشه ونیز این که هیچکس به ان اشاره نکرد از زمانی که سیتم عامل سیمبیان ۳وانا وبلا نیامده بود انصافا اندرویید بهتر بود ولی حالا نوکیا گوشی هایی میزنه که واقعا بصرفه بخری داشتن یک دوربین معرکه در گوشی برای همیشه شما از حمل یک دوربین دیجیتال راحت میکند. بالا بودن cpu بدون دوربین خوب حال نمیده ونیز این گوشی توانایی اجرای بهترین بازی ها وبرنامه را دارد زیرا سیمبیان سیستم عاملی که از سخت افزار استفاده ی بهینه می کند.

Reza.L
2012-02-28, 12:03 AM
کــدوما رو می گیــد؟
یـــــا

من همین 2 روز پیش بود که اندروید 4 رو روی گوشی دوستم نصب کردم .

مصرف باطری با افزایش قدرت قطعات بالاتر میره . این یه چیز منطقی و مسلمه .

حجم دیتای بازی های دو سیستم عامل رو در نظر بگیرید و بعد بگید که کدومش خوب اجرا میشه و ...

punisher_1
2012-02-28, 12:03 AM
بعضی از دوستان میگن رزولیشن به سیستم عامل بستگی داره و سیمبیان بیشتر از 360در640نمیتونه ساپورت کنه پس چرا رزولیشنe6 نوکیا _640 در480هستش؟
سلام..
درسته.. این به عوامل زیادی بستگی داره..
ولی در کل رزولیشن همین nHD هست..
مال E6 هم به خاطر نوع ال سی دی و نسبتش هست.
وگرنه گوشی هایی دیگه مثل 700 701 603 N8 E7 و.. همگی 640 360 هستند..:x
و همگی هم از ال سی دی ها با کیفیت بالایی دارند..

Reza.L
2012-02-28, 12:06 AM

این باید باعث شرمساری سیمبین باشه که با این همه سابقه از اندروید و حتی ios هم بصورت چشمگیری عقب افتاده .

ربطی به برند نداره که شما میگی سامسونگ و ... بحث روی سخت افزار پایینشه . اگه سامسونگ یا HTC یا هر شرکت دیگه ای هم این کار رو میکرد با انتقاد روبرو میشد .

مثل اپل که سخت افزار پایینی گذاشته روی دستگاهش و به قیمت فوق العاده بالایی میفروشه .

hassan58
2012-02-28, 12:10 AM

شما theme effect روغیر فعال کن اون موقه بیا این پستو بده کندیش بخاطر فعال بودن theme effect هستش

punisher_1
2012-02-28, 12:10 AM
من همین 2 روز پیش بود که اندروید 4 رو روی گوشی دوستم نصب کردم .

مصرف باطری با افزایش قدرت قطعات بالاتر میره . این یه چیز منطقی و مسلمه .

حجم دیتای بازی های دو سیستم عامل رو در نظر بگیرید و بعد بگید که کدومش خوب اجرا میشه و ...
سلام..
دوست عزیز شما هرگز نمیتونید از روی حجم بازی بگین گرافیکش فلان بازی بیشتر هست..
در ضمن یکی از دلایل اینکه حجم بازی های اندروید از سیمبین بیشتر هست اینکه که رزولیشن بالاتر هست.
من بازی اسفالت 6 رو در XPERIA NEO و NOKIA 701 مورد قرار دادم . چون خودم جفت این گوشی هارو داشت.
هر دو گوشی سی پی یو 1GHZ و رم 512MB دارند.
ولی در 701 این بازی با فرم بیشتر و روانتر از NEO اجرا میشد...
در صورت لزوم بهم بگین براتون یک فیلم بزارم.
البته الان 701 و NEO رو در دسترس ندرام ولی خودم الان یک 700 دارم همکارم هم Arc داره و سخت افزار 701 و 700 دقیقا مثل هم هست سخت افزار neo و arc هم مثل هم هست.
خواستین بگین براتون یک ویدیو قرار بدم. از مقایسه بازی اسفالت 6 در سیمبین و اندروید:x

یا بزارید از یک بازی کوچکتر هم مثال بزنم angry birds
این بازی روی گوشی GALAXY ACE اندروید 2.3.6 رسمی با سی پی یو 800MHZ و رم 278MB و چیپ گرافیکی Adreno 200 با لگ همراه هست.. بخصوص در مراحلی که کمی شلوغ هست.
همین بازی در C6-01 با سیمبین 3 یا ANNA و سی پی یو 628MHZ و رم 256MB و چیپ گرافیکی Broadcom BCM2727 بدون کوچکترین لگی با فرم بالا اجرا میشه.
بازم اگه خواستین میتونم فیلم براتون قرار بدم.

sky5
2012-02-28, 12:12 AM
من یه مدت n8 داشتم دوستان درست میگن با اپدیت به بل در زیبا سازی سیمبیان خیلی تحول ایجاد شد اما به نظر من سیمبیان همون سیمبیانه اگه رو این گوشی میگو میزاشتن خیلی بهتر بود . حالا یه سوال شما تو روز چند تا عکس با دوربین گوشیتون میگیرین ؟ همون n8 دوربین خوبی داشت اما بخاطر نداشتن سیستم عامل خوب فروختمش چون بعد یه مدت واستون تکراری میشه

Reza.L
2012-02-28, 12:14 AM

اینو بهتون ثابت میکنه:

لطفاً با منطق و تجربه و بر اساس علم انفورماتیک صحبت کنید .

یعنی چی S2 و S3 یکی هستن ؟! اولاً SIII که تازه معرفی شده . دوماً احتمالاً حلاجی میزان فرکانس یک CPU براتون کار مشکلیه چون هر کسی که یه مقدار با قدرت پردازش CPU آشنایی داشته باشه با دیدن چنین CPU پر قدرتی به حیرت میافته که چرا چنین چیزی رو روی گوشی گذاشتن .

مخصوصاً Zeta که واقعاً CPU که گذاشته بالاتر از CPU خیلی از کامپیوترهای رومیزی و لپتاپ هستش .

Reza.L
2012-02-28, 12:19 AM
اولا جواب شما : شما خوبی !
دوم جواب دوستمون که میگه تو آمریکا ...
عزیزه من اینجا کجاست الان ؟ ایران !
بعدم شما اماره جهانی و بگیر !
کلا جهان آمریکا نیست !
موفق باشید

شما درست میفرمایید ، جهان آمریکا نیست . منظور من هم قاره آمریکا بود ولی مشکل اینجاست که اندروید توی اروپا سهم 38 درصدی داشته و جالب تر هم اینجاست که توی اروپا سیمبین با افت 4 درصدی به 8 درصد رسیده .

حتماً حالا میخواید بگید که جهان اروپا هم نیست !.!.!:laughing: (شوخی کردم)

hassan58
2012-02-28, 12:21 AM
لطفاً با منطق و تجربه و بر اساس علم انفورماتیک صحبت کنید .

یعنی چی S2 و S3 یکی هستن ؟! اولاً SIII که تازه معرفی شده . دوماً احتمالاً حلاجی میزان فرکانس یک CPU براتون کار مشکلیه چون هر کسی که یه مقدار با قدرت پردازش CPU آشنایی داشته باشه با دیدن چنین CPU پر قدرتی به حیرت میافته که چرا چنین چیزی رو روی گوشی گذاشتن .

مخصوصاً Zeta که واقعاً CPU که گذاشته بالاتر از CPU خیلی از کامپیوترهای رومیزی و لپتاپ هستش .

برای چی سی پی یو با این همه قدرت میزارن ولی بی استفاده برای جلب مشتری وگول زدن مردمه الان سی پی یو ان 8 کاری میکنه که اس 2 میکنه این هم اینفورماتیک

ARSH77.IOS
2012-02-28, 12:21 AM
سلام.روشش اینه که مثلا 20تا عکس 2مگاپیکسلی رو در یک ثانیه میگیره و روی هم قرار میده و این وضوح تشکیل میشه.واقعیت اینه

Reza.L
2012-02-28, 12:22 AM
باشه ! قبول !
CPU زیاد باشه خوبه !
جهنم ضرر 1.3 !!
لطفا نام ببرید !

نیازی نیست که یه برنامه یا یه بازی از کل CPU استفاده کنه . اگه اینطور بود که کلای همه پس معرکه بود .

همیشه در کنار بازی یا برنامه ای که در حال اجراست و باهاش کار میکنیم چندتا برنامه دیگه هم هستن که توی پس زمینه دارن فعالیت میکنن . شما اونها رو هم در نظر بگیرید و پی به فایده بالا بودن ظرفیت CPU و RAM ببرید .

hassan58
2012-02-28, 12:23 AM
شما درست میفرمایید ، جهان آمریکا نیست . منظور من هم قاره آمریکا بود ولی مشکل اینجاست که اندروید توی اروپا سهم 38 درصدی داشته و جالب تر هم اینجاست که توی اروپا سیمبین با افت 4 درصدی به 8 درصد رسیده .

حتماً حالا میخواید بگید که جهان اروپا هم نیست !.!.!:laughing: (شوخی کردم)

از این به بعد شاهد رشدش باش

punisher_1
2012-02-28, 12:24 AM
سلام..
ظاهرا دوست بالاییمون یکمی اشتباه کردن.
ویدیو پایین از N8 و سیستم عامل سیمبین Belle هست تماشا کنید به مدت زمان ورود به منو و بقیه قسمت ها هم توجه کنید. در ضمن توجه کن چند تا برنامه روی RAM گوشی در حالت اجرا هست.
حتما این ویدیو رو ببین:x

http://www.y o u t u b e.com/watch?v=8FPqgyma__4&feature=relmfu

hassan58
2012-02-28, 12:25 AM
سلام.روشش اینه که مثلا 20تا عکس 2مگاپیکسلی رو در یک ثانیه میگیره و روی هم قرار میده و این وضوح تشکیل میشه.واقعیت اینه
هر چی باشه بهتر از کهکشانیتون s2 هستش

Reza.L
2012-02-28, 12:26 AM
عـــالـــی بـــود. ممنــون از توضیــحاته کاملی که دادی.
ولی کو گوش شنوا ؟!!
هر کاری که اون آندروید 4 میلیون هسته ای میکنه، گوشی سیمبیان منم به راحتی انجام میده. واااااالا!

اولاً که اندروید چند هسته ای نیست و این CPU گوشی ها هستن که چند هسته ای هستن !

دوماً شما مطمئنی که همه عملیات با همون کیفیت و سرعت اجرا میشن ؟

با یه گوشی اندرویدی در حد قیمت N8 کار کنید بعداً متوجه میشین .

ARSH77.IOS
2012-02-28, 12:26 AM
هر چی باشه بهتر از کهکشانیتون s2 هستش

میدونم.فعلا بهترینه.

AndroArc
2012-02-28, 12:27 AM
من نمی دونم واقعا این بحثهای بی خود چیه اینجا انجام میشه.
دوستانی که به آندروید تعصب دارند و دوستانی که به سیمبین تعصب دارند اومدن و اینجا حرف های خودشون رو می زنن.
نباید تعصبی حرف زد. سیمبین بل نسبت به قبل خیلی بهتر شده و تغییر کرده و با توجه به آپدیت های بعدی کارلا و دانا ، بهتر از این هم میشه.
به جرأت به عقیده من میشه گفت که برتر از ویندوز هستش اما برای رسیدن به آندروید کار داره اما نزدیکه.
ضعف هایی هم داره مثل رزولوشن پایین اما چیزی مثل فیلمبرداری فول اچ دی رو که دیدیم قابلیتش رو داره.

من معتقدم نوکیا با ارائه این گوشی خواست خودی نشون بده و بگه که هنوز هم می تونه تک باشه ، خصوصا در دوربین و چون با مایکروسافت قرارداد داره و نمی تونه کار دیگ ه ای بکنه ، مجبوره که روی سیمبین مانور بیشتری انجام بده که این به نفع ماست.

البته اگه من بود م، میگو رو هم حفظ می کردم.

دوست عزیز چجوری سیستم عامل حرفه ای ویندوز فونو با سیمبین مقایسه می کنی!؟

با اینکه وین فون هنوز مشکلاتی داره ولی خیلی جلوتر از سیمبینه.

ولی یه چیزو مطمئنم نوکیا با وین فون هم نمی تونه به گدشته خودش برگرده چون توی این سال ها کاربراشو به

سمت دم دستی ترین خواسته هاشون برده مثل همین دوربین و کسی که سال ها با سیمبین کار کرده اگه بشنوه

وین فون بلوتوث نداره دیگه سمت وین فون نمیره یعنی این سیستم عامل برای کاربر معمولی مناسب نیست.

hassan58
2012-02-28, 12:35 AM
دوستان بحث های بی مورد به موضوع ؛ حاشیه ای ، اهانت دار ، تعصبی و ... همگی اخطار به همراه داره ، 2 تا اخطار به طور کل از انجمن محروم می شید ، 1 اخطار هم از امکانات آینده مثل تغییر نام و ارتقا محرومتون می کنه.

پس قبل از پست دادن همه این ها رو در نظر بگیرید. تا ما شرمنده شما نشیم.

با تشکر :flower:

اقای مدیر این پیام شخصی هستش که rezaajoon برام فرستاده ومن به همه نشون میدم تا الا چکارش میکنی؟وتو قسمت پیامهای تایید نشده بود میخوام بزارم که همه ببینن وبفهمن که بعضی از کاربرای اندروید چه شخصیتی دارن وخواهش میکنم این پیامو حذف نکن بزار همه ببینن

nanat dalghak bazi dar miare avazi mage man be to chizi.goftam ke *** sher migi jakesh

Mehrdad32
2012-02-28, 12:38 AM
اقای مدیر این ...

دوست عزیز برای چی گفتم ادامه ندید؟ برای همین بود! چون خیلی تجربه این حرفهای حاشیه ای رو دارم و می دونم آخرش حتما باید چند نفر اخراج بشن.

شکایتتون رو به مدیرا بگید نه اینجا بنویسید.

کسی ادامه نده لطفا. این رو جدی گفتم.

N ! M A
2012-02-28, 12:39 AM
دوستان نمی خواید بس کنید !؟
به خدا من خودم عاشق کل کلم !
ادامه ندید !
موفق باشید

Mehrdad32
2012-02-28, 12:44 AM
دوستان نمی خواید بس کنید !؟
به خدا من خودم عاشق کل کلم !
ادامه ندید !
موفق باشید

اگه دوست دارید توی انجمن باشید و اخطاری دریافت نکنید کل کل رو بذارید محیط بیرون انجمن.

انجمن کل کل نیستو انجمن تخصصی موبایل هست.

بنازم به این فرهنگ و ادب هم میهنانم.

برای بار آخر می گم :

کسی ادامه نده لطفا...

punisher_1
2012-02-28, 12:46 AM
دوست عزیز چجوری سیستم عامل حرفه ای ویندوز فونو با سیمبین مقایسه می کنی!؟

با اینکه وین فون هنوز مشکلاتی داره ولی خیلی جلوتر از سیمبینه.

ولی یه چیزو مطمئنم نوکیا با وین فون هم نمی تونه به گدشته خودش برگرده چون توی این سال ها کاربراشو به

سمت دم دستی ترین خواسته هاشون برده مثل همین دوربین و کسی که سال ها با سیمبین کار کرده اگه بشنوه

وین فون بلوتوث نداره دیگه سمت وین فون نمیره یعنی این سیستم عامل برای کاربر معمولی مناسب نیست.
سلام.
ببخشید دوست عزیز..
من همHTC MOZART دارم هم NOKIA 700
یعنی سیمبین Belle و WP 7.5
میشه بگی داخل چه چیز هایی خیلی جلوتر از سیمبین هست تا بنده هم بگم خدمتتون...
درضمن دوست عزیز الان بولوتوث ویندوز فون هک شده و میتونید دریافت و ارسال کنید. خودم دارم استفه میکنم.
در ضمن محدودیت های ویندوز فون دقیقا مثل ایفون هست ولی ایفون در فروش داره با اندروید رقابت میکنه پس ویندوز فون هم میتونه...

Edic
2012-02-28, 12:52 AM
به دلیل رعایت نکردن قوانین تایپک بسته شد.