PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [Bluetooth] [بمب خبری] | بلوتوث برای ویندوز فون 7

Amir
2012-02-24, 05:46 AM
دوستان سلام و خسته نباشید
از اینکه تا 5 صبح توی انجمن بودم دلم نسوخت.... دی

باور کنید که خیلی خوشحال شدم از این خبر و مفتخر هستیم که اولین انجمنی هستیم که این خبر بسیار مهم رو اعلام میکنیم .

ارسال و دریافت فایل با بلوتوث برای ویندوز فون 7 اومد

همونطور که قبلا هم گفته بودیم بالاخره Develop ویندوز فون روز به روز کاملتر میشه و این سیستم عامل بی نظیر خواهد بود.

دولوپر معروف Xda یعنی Cotulla گفته که این برنامه جدید :

- برای ارسال و دریافت فایل از طریق بلوتوث هست
- برای ارسال و دریافت فایلهای رجیستری و همچنین فایلهای XAP هست
- شما میتونید با این متد فایلهای XAP رو از کامپیوتر یا لپ تاپ خودتون بفرستید توی گوشی

اینم صحبت خود Cotulla :

Application allows to receive files via Bluetooth or send files via Bluetooth.
Also application include feature to auto install received REG RGU and XAP files.
So you can send XAP file from PC to your phone and it will be installed at the end.

- البته برنامه یه سری اشکالاتی داره که خود Cotulla اینطور گفته :

- یکی از مشکلات اینه که وقتی یک طرف ارسال رو کنسل کنه برای طرف دیگه کماکن میاد اون فایل . یعنی به جای اینکه کنسل بشه ادامه میده
- ممکنه گاهی اوقات بدون اینکه بلوتوث رو تنظیم کنید اقدام به گرفتن فایل کنه
- برای ارسال فایل از یک گوشی وین فون به گوشی دیگه وین فون باید هر دو روی صفحه بلوتوث باشند.
- یه سری چیزای دیگه هم هست که اینم صحبت خودش :

Application has some unresolved issues:

If send operation was canceled, other side device will save the already received part of file instead of show "canceled" message.
Sometimes it's impossible to receive files without opening Bluetooth settings.

Seems Bluetooth go to some low power mode while state is still ON and CONNECTIBLE

To send from one WP7 device to another WP7 device you may need keep the destination phone in Bluetooth settings page. Otherwise the first phone can't see the second.

Already paired devices list isn't implemented.

این برنامه روی این گوشیها تست شده :

*Samsung Focus R1.3
*HTC Gold
*HTC Spark
*HTC Schubert
*HTC LEO

برای اجرای این برنامه گوشی شما باید هم فول آنلاک باشه هم Interop Unlock و هم جیلبریک .

اما نحوه نصب :

- فایل XAP رو یا از IE و یا از کامپیوتر بگیرید
- برنامه نصب شده رو اجرا کنید
- صبر کنید تا پنجره پیغام نمایان بشه و اینجا اگه Fail بزنه یعنی گوشی شما فول آنلاک نیست
- حالا گوشی رو ریستارت کنید .
- برنامه باید الان کار کنه

نکات :
-مسئولیت نصب به عهده خودتون هست

- خود سازنده گفته تا دو هفته از این تاریخ روی هیچ رامی نصب نشه تا اشکالات احتمالیش دربیاد. یعنی تا 9/3/2012

اسکرین شات با تشکر از a66gh

http://wp7lab.com/wp-content/uploads/2012/02/homebrew-bluetooth-file-transfer-on-windows-phone-large.jpg

لینک دانلود برنامه BT-File Transfer 1.0.1.XAP از انجمن موبایل اول (http://www.ir-tci.org/forum/attachment.php?attachmentid=554707&d=1330065925)لینک اصلاح شد

اینم لینک منبع (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=22887886#post22887886)

ترجمه و تنظیم از امیر amjpower در انجمن بزرگ موبایل اول تقدیم به همه ویندوز فونی ها

یا علی

MOD EDIT :

کاربران عزیز لطفا از زدن پست های اسپم خودداری کنید
با تشکر از امیر جان برای معرفی سریع این برنامه

aliarhami
2012-02-24, 09:22 AM
با تشکر از امیر عزیز:

خوب الان یک سوال با این برنامه ما نمیتونیم فایل(عکس و اهنگ و اینجور چیزا) بفرستیم درسته؟

ویرایش:تست کردم انواع فایل میشه فرستاد ولی متاسفانه گوشی های دیگه رو پیدا نمیکنه.....................

و دیگه اینکه لینک هم بیزحمت چک کن مشکل داشت...........

ویرایش : ایپلود کردم

لینک جدید:

http://www.4shared.com/file/1QOOImR3/DFT_BTFileTransfer.html

javadmahda
2012-02-24, 10:45 AM
اپلود شد در انجمن

ngame
2012-02-24, 11:10 AM
با تشکر از امیر عزیز:

خوب الان یک سوال با این برنامه ما نمیتونیم فایل(عکس و اهنگ و اینجور چیزا) بفرستیم درسته؟

ویرایش:تست کردم انواع فایل میشه فرستاد ولی متاسفانه گوشی های دیگه رو پیدا نمیکنه.....................

و دیگه اینکه لینک هم بیزحمت چک کن مشکل داشت...........

لینک جدید:

شما روی چه گوشی ای امتحان کردی؟
راستی چون روی LEO یا اچ دی 2 جواب میده پس احتمالا رو اچ دی 7 هم جواب میده.

aliarhami
2012-02-24, 11:20 AM
شما روی چه گوشی ای امتحان کردی؟
راستی چون روی LEO یا اچ دی 2 جواب میده پس احتمالا رو اچ دی 7 هم جواب میده.

من روی HD7 و HD2 تست کردم فایل دریافت میکنه ولی نشون نمیده مثلا یک عکس فرستادم تو picture یک فولدر خالی نشون میده و از گوشی هم هرچی جستجو میکنه گوشی دیگه ای رو پیدا نمیکنه..........

Amir
2012-02-24, 01:30 PM
Topic UP ......

a66gh
2012-02-24, 04:19 PM
من امروز خبردار شدم بازم DFT
http://wp7lab.com/news/homebrew-bluetooth-file-transfer-on-windows-phone/

http://wp7lab.com/wp-content/uploads/2012/02/homebrew-bluetooth-file-transfer-on-windows-phone-large.jpg

vahid_kht
2012-02-24, 04:28 PM
چقدر خوشحال شدم

MSTF-MN
2012-02-24, 05:19 PM
باتشکر از امیر عزیز amjpower (http://www.ir-tci.org/forum/member.php?u=34587) که 24ساعته انجمن ویندوز فون رو متحول میکنه.
بااین اوصاف بلوتوث در آپولو یا همون ویندوز فون8 هم فعال خواهد بود.
اینم یه برگ زرین دیگه واسه ویندوز فون.
آینده ی ویندوز فون در یک قدمی ماست:flower:MSTF

AMOR
2012-02-24, 06:23 PM
چقد یهو پیشرفت کرده وین فون!!!!!!!!!

vahid_kht
2012-02-24, 06:32 PM
دوستان من با این برنامه از یه گوشی دیگه فایل دریافت میکنم مسیر دریافت فایل رو هم مشخص میکنم اما نمیتونم اجراشون کنم وقتی میرم تو TouchXplorer و رو فایل دریافتی میزنم این پیغامو میده!
the type initializer for 'NativeAccess' threw An exception

a66gh
2012-02-24, 09:20 PM
باتشکر از امیر عزیز amjpower (http://www.ir-tci.org/forum/member.php?u=34587) که 24ساعته انجمن ویندوز فون رو متحول میکنه.
بااین اوصاف بلوتوث در آپولو یا همون ویندوز فون8 هم فعال خواهد بود.
اینم یه برگ زرین دیگه واسه ویندوز فون.
آینده ی ویندوز فون در یک قدمی ماست:flower:MSTF

کی گفته آپولو ویندوز فون 8 هستش؟
تا اونجا که من می دونم ویندوز فون 7 آخرین آپدیتش آپولو هستش
غیر از اینه؟

a66gh
2012-02-24, 09:21 PM
این اولین ورژن از این برنامه هستش عجله نکنید تا ببینیم DFT در ورژن های بعدی چه می کنه

Amir
2012-02-24, 09:56 PM
کی گفته آپولو ویندوز فون 8 هستش؟
تا اونجا که من می دونم ویندوز فون 7 آخرین آپدیتش آپولو هستش
غیر از اینه؟

مگه ویندوز فون منگو ورژنش 7.5 هست ؟ نه 7.1.7720 هست اما 7.5 معروفه . تانگو هم ورژنش 7.2 هست اما ویندوز فون 7.6 معروفه.

این اولین ورژن از این برنامه هستش عجله نکنید تا ببینیم DFT در ورژن های بعدی چه می کنه

تایید میشه

دوستان من با این برنامه از یه گوشی دیگه فایل دریافت میکنم مسیر دریافت فایل رو هم مشخص میکنم اما نمیتونم اجراشون کنم وقتی میرم تو TouchXplorer و رو فایل دریافتی میزنم این پیغامو میده!
the type initializer for 'NativeAccess' threw An exception

باید صبر کنیم چون خودش سازنده گفته که خالی از عیب نیست

mehdiya29
2012-02-24, 11:01 PM
از تمامی بچه ها خواش میکنم وقتی این برنا مه رو امنحان کردن مدل گوشی و مشکلشو هم در این تاپیک بگه. بازم از amjpower (http://www.ir-tci.org/forum/member.php?u=34587) باید ممنون بو که همیشه انجمن وین فون رو داغ نگه میداره. دستت درد نکنه

S@MAN M5
2012-02-24, 11:15 PM
سلام دوستان عزيز

اولا از امير جان به خاطر خبري كه دادن تشكر كنيم واقعا بمب خبري بود ويندوز فون تا به امروز فلج بود از بابت بلوتوث اما الان خيلي فرق كرده
در ضمن استاد امير فرمودند كه فعلا مراحل اوليه هست بايد صبر كنيد تا باگ هاش شناسايي و بر طرف شن چون هيچ چيز اولش كامل نبود مگر با شناسايي باگ هاش اينهم بزرگترين قدم در اين زمينه بود
دوستان طبق نصيحت امير حان عمل كنند بزودي هم به صورت كامل حل ميشه
موفق باشيد

Kingofuser
2012-02-24, 11:50 PM
یعنی تا حالا ویندوز فون بلوتوث نداشت یعنی لومیاهای نوکیا هم بلوتوث نداره؟
راستی این اولین پست من در این فروم است و به خودم خوش امد گویی میگویم

mehdiya29
2012-02-25, 12:15 AM
منم خوش آمد میگم بهتون.
بلتوث ویندوز فون فقط برای هندزفری یا این چیزا بود و قابلیت ارسال و دریافت فایل را نداشت در همه گوشی های دارای وین فون. البته تا دیروز. اما این تاپیک به همین دلیل بمب خبری کلید خورده
:flower:

a66gh
2012-02-25, 01:10 AM
من که هم فایل فرستادم هم گرفتم
مشکل اساسی اینجاست که به مولتی مدیا درون گوشی دسترسی ندارد
پس فقط فایل هایی که بلوتوث می گیری می تونی بلوتوث کنی
مشکل بزرگ تر اینجاست که فایل های دریافتی در خود گوشی قابل اجرا نیستند
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
تصحیح می کنم
که فایل ها در فولدر زون هستند ولی نه با نام اصلی

Amir
2012-02-25, 01:56 AM
منم خوش آمد میگم بهتون.
بلتوث ویندوز فون فقط برای هندزفری یا این چیزا بود و قابلیت ارسال و دریافت فایل را نداشت در همه گوشی های دارای وین فون. البته تا دیروز. اما این تاپیک به همین دلیل بمب خبری کلید خورده
:flower:

با تشکر .. تایید میشه

من که هم فایل فرستادم هم گرفتم
مشکل اساسی اینجاست که به مولتی مدیا درون گوشی دسترسی ندارد
پس فقط فایل هایی که بلوتوث می گیری می تونی بلوتوث کنی
مشکل بزرگ تر اینجاست که فایل های دریافتی در خود گوشی قابل اجرا نیستند

گلم فایلها قابل اجرا هست اما برای هر گوشی نه و اینو خود DFT گفته بود .
فقط هم فایلهایی که بلوتوث میگیری نیست . شما هر فایلی داشته باشی حتی فایل XAP میتونی بفرستی چون به فولدر Zune کاملا دسترسی هست .
مولتی مدیا توی دایرکتوری Zune با یکسری فولدر با اسمها 000 و 1100 و این چیزا هست که باید بگردی پیدا کنی

اما بطور کلی درسته هنوز یکم داستان داره

منم خوش آمد میگم به شما فکر کنم پا قدم خوب شما بود بلوتوث اومد ...دی ..... نه عزیزم گوشی های ویندوز فون تا قبل از این برای ارسال و دریافت فایل بلوتوث نداشت

S@MAN M5
2012-02-25, 02:11 AM
سلام دوستان
امير جان يه سوال من يه دوست دارم hd7 الان اينو روش چطوري بايد پياده كنيم خيلي دلش ميخواهد بلوتوثش كار كنه ///

Amir
2012-02-25, 02:30 AM
سلام دوستان
امير جان يه سوال من يه دوست دارم hd7 الان اينو روش چطوري بايد پياده كنيم خيلي دلش ميخواهد بلوتوثش كار كنه ///

سلام سامان جان

توی پست اول گفتم که باید چیکار کنید

- باید رام Full Unlock داشته باشید یعنی یه رام کوک مثل رامهای DFT بگیره و نصب کنه .
- طبق آموزش باید فایل رو دریافت و نصب کنه
- دستگاه رو ریستارت کنه و بعد اجراش کنه
- دیگه بعدش هم مشخصه دیگه انتخاب فایل و ارسال

AndroArc
2012-02-25, 02:49 AM
سلام

منم خوشحالم می بینم خیلی ها به خاطر همین بلوتوث انقدر خوشحال شدن ولی به نظر من این کوچکترین ضعف وین فون بود!

حالا دوباره نریزن سرم که مخالف وین فونما! :)

Amir
2012-02-25, 02:55 AM
سلام

منم خوشحالم می بینم خیلی ها به خاطر همین بلوتوث انقدر خوشحال شدن ولی به نظر من این کوچکترین ضعف وین فون بود!

حالا دوباره نریزن سرم که مخالف وین فونما! :)

اﻗﺎ اﺳﯿﺎب ﺑﻪ ﻧﻮﺑﺖ
وﯾﻨﺪوز ﻓﻮن ﺿﻌﻒ ﻧﺪاره . ﻣﺤﺪودﯾﺖ داره. ﺑﻬﺘﺮه ﺑﮕﯽ اﯾﻦ ﮐﻮﭼﮑﺘﺮﯾﻦ ﻣﺤﺪودﯾﺘﺶ ﺑﻮد
ﻧﻪ دﯾﮕﻪ ﺑﭽﻪ ﻫﺎ ﮐﺎری ﻧﺪارﻧﺪ. راﺣﺖ ﺑﺎش .
تو كه درست بشو نیستی ..... دی

S@MAN M5
2012-02-25, 03:10 AM
سلام
ويندوز فون فعلا درسته ضعف هاي داره اما مطلق نيست اينده اي ويندوز فون روشنه بزودي اندرويد هم ميشه روش نصبيد و ويندوز موبايلم هم تو xda ديدم ميشه نصب كرد
با اين حساب بايد منتظر شد ديد نبايد زود قضاوت كرد
در ضمن اينا سياست شركت به اين بزرگي خودش اين امكان رو براش نزاشته نا كاربرانشو سوپ رايز كنه اين كوچيكترينش بود ................"

Arash1984
2012-02-25, 03:24 AM
سلام
همین موضوعِ بلوتوث در iOS هم بود و احتمالن به مسایل کپی رایت برمیگرده. جدن شما فکر کردید خیلی پیچیده بوده ارسال فایل از نظر فنی؟ که ام اس نزاشته اما دولوپری چرا.....
بعلاوه در تمامم سیستم عامل های گوشیهای هوشمند جدید مواردی مثل نداشتن اسپددیال-ردیال و...وجود داره که 1100 هم از اونها پشتیبانی میکرد...موضوع رفع این سهل انگاریها(و درنظر طراحان عدم نیاز) است در آپ ها و اَپ ها...

MSTF-MN
2012-02-25, 09:48 AM
دوستان امیر عزیز درست می فرمایند.
نکته ی جالب تر و مهم تر اینکه ویندوز فون محدودیت هم نداره فقط بسیار قانون گرا ساخته شده!
شاید ازنظر ما عدم فعال بودن ارسال و انتقال اطلاعات با بلوتوث یک محدودیت به حساب بیاد ولی از نظر ماکروسافت این یه قانون گرایی بسیار مهمه...
به عنوان مثال شما درحال حاضر اثری از NFCدر ویندوزفون نمیبینید درحالی که ویندوز فون 8 بسیاری از برنامه هاش برمبنای NFCعمل خواهد کرد.
این هم نشانگر برنامه ریزی شدن آینده ی ویندوز فونه...
با تشکر:flower:MSTF

oldadviser
2012-02-25, 12:10 PM
سلام به همه دوستان گلم و مخصوصا امیر عزیز
یه چیزی رو باید یاد آور دوستان بشم که این برای ما مشکل هست که محدود شدیم به بلوتوث و این مورد برای ما محدودیت حساب میشه ولی برای مردم کشورهایی مثل آمریکا،کره جنوبی،و کلا کشورهایی که به اینترنت پرسرعت به معنای واقعی دسترسی دارندبلوتوث محدودیت حساب نمیشه.هر موقع میخواند جدیدترین موسیقی ها و نرم افزار ها رو با قیمت کم میتونند دانلود کنند .پس باید بگیم نداشتن بلوتوث برای ما محدودیت حساب میشه و نه برای وین فون 7 .
نکته ای دیگه هم هست اونم تازه وارد بودن وین فون 7 هست که یه سری اشکالاتی داره .قصد مقایسه ندارم ولی یه کم اوایل اومدن آندروید رو یادمون بیاد بیشتر به یه تم خوشگل شبیه بود تا به یه سیستم عامل کاربردی ولی الان قدرت زیادی داره (البته به پای IOS و وین فون نمیرسه) .
نکته سوم و مهم ترین اینه که فکر میکنید که مایکروسافت نمیتونه بیاد و حدود 1 سال وقت بزاره و یه سیستم عامل فوق العاده بده بیرون بدون هیچ کودوم از این محدودیت ها یا مشکلات ؟؟؟؟؟!!!!! این قانون تجارت هست که همیشه باید مشتری رو تشنه نگه داره و با قطره چکون بهش آب بده .گوگل همیشه میاد و در هر ورژن از آندروید یکی از مشکلات رو رفع میکنه و کاربراش رو با مشکلات دیگه تنها میزاره تا اونها منتظر بمونند تا آپدیت بعدی بیاد و شرکت های سازنده گوشی سعی میکنند اول با آپدیت بعدی یه گوشی بزنند و گوگل آپدیت بعدی رو بعد از ساخت گوشی جدید منتشر میکنه .پس خواهشن مدام نیاد بگید که این سیستم عامل ضعیف هست یا اون سیستم عامل قوی هست .
نمیدونم کسایی که این جور صحبت ها رو مطرح میکنند یا مایکروسافت رو نمیشناسند یا دارند مثل بچه ها که مدام میگند آب نبات من بهتره اونام میگند سیستم عامل من!!!! بهتره .
این نرم افزار هم مشکلاتی داره ولی مطمئن باشید یه ورژن توپ ازش میاد بیرون و همه رو شگفت زده میکنه.
موفق باشید و بازم از امیر عزیز که همیشه داره انجمن وین فون 7 رو با پست هاش منفجر میکنه و همیشه یه پست با حال از این کاربر عزیز تو قسمت موضوع های جدید انجمن هست.

medza70
2012-02-25, 12:24 PM
جواب داد

Amir
2012-02-26, 01:10 AM
جواب داد

برای اینکه بچه ها بدونند چجوری یه خلاصه بگو

1- رام گوشیت چی بود ؟

2- با چه گوشی بلوتوث کردی ؟

3- فایل فرستادی یا گرفتی ؟

4- وقتی گرفتی با Zune سبنک کردی ؟

همه اینا رو بگو تونستی اسکرین شات بگذار تا بهتر جا بیفته

a66gh
2012-02-26, 01:29 AM
من جواب می دم
رام گوشی فول آنلاک DFT 7.10.8107.79
با HTC Mozart
هم فرستادم هم گرفتم
zune هیچ چیزی رو سینک نکرد

a66gh
2012-02-26, 02:07 AM
http://a66gh.persiangig.com/WP7/1.jpghttp://a66gh.persiangig.com/WP7/2.jpghttp://a66gh.persiangig.com/WP7/3.jpghttp://a66gh.persiangig.com/WP7/4.jpg

a66gh
2012-02-26, 02:19 AM
دوستان پیشنهاد من برای دیدن فایلهای دریافتی استفاده از برنامه File Explorer هستش
که می تونید از لینک زیر دریافت کنید
http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=155242

ARYACLUB
2012-02-26, 03:32 AM
سلام
موضوع : مدیریت برنامه ها

برنامه BF File Transfer عالی بود
اما برنامه مدیریت دانلود که توسط دوستان معرفی شد به اسم File Explorer با اینکه به قولی
برنامه خوش دستی بود اما پشتیبانی نکردنش از بعضی از فایل های تصویری نقطه ضعفش حساب میشه _(مثلا .m4v در ویندوز فول که نصبت به mwv زیاد به چشم میخوره)
که در این خصوص برنامه مثلا touch Xplorer و یا حتی Advanced Explorer پیشنهاد میشه

حتی در Advanced Explorer امکان جابجا کردن فایل ها به پی سی و برعکس وجود داره

موفق باشید

reyhao
2012-03-06, 06:43 PM
سلام به همه دوستان گرام .اول جا داره از زحمات شما دوستان عزیز بینهایت تشکر کنم . دوم میرسم به مشگل خودم دوستان من رام مرصاد رو نصب کردم و ازشم خیلی راضیم چون اکثر برنامه هارو میشه روش نصب کردو سرعت سیستمم که خیلی عالیه ولی مشگلی که با هاش دارم اینه که این برنامه بلوتوث روش نصب نمیشه یعنی نصب میشه ولی بعد نصب پیغام میده که گوشیم فول آنلاک نیست .بنظر شما راهی هست تا بتونم از این نرم افزار با این رام (مرصاد) استفاده کنم یا اینکه بیخیال برنامه هام شم از نو یه رام دیگه که بلوتوث رو ساپورت میکنه استفاده کنم .با تشکر فراوان .

Amir
2012-03-06, 07:58 PM
سلام به همه دوستان گرام .اول جا داره از زحمات شما دوستان عزیز بینهایت تشکر کنم . دوم میرسم به مشگل خودم دوستان من رام مرصاد رو نصب کردم و ازشم خیلی راضیم چون اکثر برنامه هارو میشه روش نصب کردو سرعت سیستمم که خیلی عالیه ولی مشگلی که با هاش دارم اینه که این برنامه بلوتوث روش نصب نمیشه یعنی نصب میشه ولی بعد نصب پیغام میده که گوشیم فول آنلاک نیست .بنظر شما راهی هست تا بتونم از این نرم افزار با این رام (مرصاد) استفاده کنم یا اینکه بیخیال برنامه هام شم از نو یه رام دیگه که بلوتوث رو ساپورت میکنه استفاده کنم .با تشکر فراوان .

سلام دوست من

این رام تمام شرایط موجود برای اجرای بلوتوث رو نداره

یا این رام رو Interop Unlock کنید

یا اینکه یه رام دیگه مثل DFT یا Nexgen نصب کنید

reyhao
2012-03-07, 10:05 PM
ممنونم از راهنماییتون رام رو تغویض کردم مشگلم برطرف شد .

Amir
2012-03-07, 10:28 PM
ممنونم از راهنماییتون رام رو تغویض کردم مشگلم برطرف شد .

حاجی مخلصیم
فقط برای تشکر از دکمه تشکر استفاده کن

hackerpro
2012-03-21, 03:15 PM
سلام .من این برنامه رو میخوام نصب کنم ارور میده .ولی برنامه های دیگه نسب میشه راحت :(

MSTF-MN
2012-03-21, 03:49 PM
سلام.دوست عزیز باید گوشیتوت اینتروپ آنلاک باشه.
شما از رام های فول انلاک موجود یا از روش اینتروپ سازی که درامضای amjpower عزیزهست استفاده کنید.
بدرود.MSTF:flower:

Amir
2012-03-21, 09:26 PM
سلام .من این برنامه رو میخوام نصب کنم ارور میده .ولی برنامه های دیگه نسب میشه راحت :(

سلام.دوست عزیز باید گوشیتوت اینتروپ آنلاک باشه.
شما از رام های فول انلاک موجود یا از روش اینتروپ سازی که درامضای amjpower عزیزهست استفاده کنید.
بدرود.MSTF:flower:

با تشکر از مصطفی عزیز

دوست من بگو بهم که رامت چی هست ؟ شما باید رام فول آنلاک داشته باشید و حتی Interop Unlock هم به تنهایی جواب نمیده

طبق گفته دوستم آقا مصطفی عزیز باید رام دانلود کنید که هست

sina_sys
2012-03-24, 10:37 AM
سلام ببخشید من رام 5.11 دارم چه کنم

Amir
2012-03-24, 11:03 AM
سلام ببخشید من رام 5.11 دارم چه کنم

سلام گلم

اول پایین آوردن بوت لودر با متد گلد کارت
دوم HSPL یا RSPL
سوم نصب رام

sabziash
2012-04-09, 03:13 PM
سلام دوستان چرا سر خودتونو درد مياريد؟
رام nextGen+3.1 نصب كنيد. هم نرم افزار بلوتوثش نصبه هم file explorer داره.
اغلب فرمت هاي تصويري و صوتي رو هم اجرا ميكنه. حتي فايل xap رو هم ميشه با بلوتوث دريافت و بعد نصب كرد.
فقط بلوتوث يه مشكلاتي تو ارسال فايل داره كه به بعضي از گوشي ها نميفرسته.
مشكل دوم هم اين هست كه اگر يه فايل صوتي يا تصويري بگيريد توي zune نمايش نميده.
شايدم مشكل نباشه من بلد نيستم :)

mehdiya29
2012-04-09, 03:37 PM
سلام دوستان چرا سر خودتونو درد مياريد؟
رام nextGen+3.1 نصب كنيد. هم نرم افزار بلوتوثش نصبه هم file explorer داره.
اغلب فرمت هاي تصويري و صوتي رو هم اجرا ميكنه. حتي فايل xap رو هم ميشه با بلوتوث دريافت و بعد نصب كرد.
فقط بلوتوث يه مشكلاتي تو ارسال فايل داره كه به بعضي از گوشي ها نميفرسته.
مشكل دوم هم اين هست كه اگر يه فايل صوتي يا تصويري بگيريد توي zune نمايش نميده.
شايدم مشكل نباشه من بلد نيستم :)
دوست گلم سلم
ما سر خودمونو هم درد نمیاریم اینی که شما میگین درسته اما این رام برای همه گوشی های وین فون کوک نشده فقط یکی دو مدل بقیه چی?
موفق باشین

hdboy360
2012-04-10, 09:43 PM
دوستان من رو رام DFT هم میفرستادم هم میگرفتم اما لان رام Nextegen 3.1 رو نصب کردم دیگه واسه هیچ گوشیی نمیتونم بفرستم در ضمن BT file trancfer نسخش بتا بود که تازه ورژن 1.0 کامل اومده که من اونم نصب کردم اما هنوز مشکل ارسال دارم اگه کسی میدونه راهنمایی کنه:( :(

mehdiya29
2012-04-11, 12:07 AM
دوستان من رو رام DFT هم میفرستادم هم میگرفتم اما لان رام Nextegen 3.1 رو نصب کردم دیگه واسه هیچ گوشیی نمیتونم بفرستم در ضمن BT file trancfer نسخش بتا بود که تازه ورژن 1.0 کامل اومده که من اونم نصب کردم اما هنوز مشکل ارسال دارم اگه کسی میدونه راهنمایی کنه:( :(
سلام دوست عزیز
این برنامه گاهی وقتا واسه دریافت و ارسال مشکل پیدا میکنه اما اینطوری که میگید نیست
شما توی قسمت بلوتوث وسایلی که پیدا میکنه رمز ست رو بدین بعد که کانکت انجام شد بعد فایل رو با برنامه انتقال بده

اگه فایده نداره پس برنامه با رامت مشکل داره احتمالا.

Amir
2012-04-11, 12:20 AM

سلام دوست عزیز
این برنامه گاهی وقتا واسه دریافت و ارسال مشکل پیدا میکنه اما اینطوری که میگید نیست
شما توی قسمت بلوتوث وسایلی که پیدا میکنه رمز ست رو بدین بعد که کانکت انجام شد بعد فایل رو با برنامه انتقال بده

اگه فایده نداره پس برنامه با رامت مشکل داره احتمالا.

با تشکر از مهدی عزیز بابت توضیحاتش که خیلی خوشحالم میکنه چون واقعا مفید جواب میده

عرض کنم علاوه بر نکاتی که مهدی عزیز گفت باید بدونی که برنامه Bluetooth ویندوز پشت صحنه باز باشه . یعنی برو توی Setting > Bluetooth و اون رو On کن و Back نزن که بسته بشه بلکه دکمه پنجره رو بزن که بری منوی اصلی و برنامه بلوتوث ویندوز باز باشه بعدش برو توی BT File Transfer و کارت رو انجام بده . این نکته رو خود Cotulla هم گفته بود توی تاپیک اصلی برنامه

یاعلی

hdboy360
2012-04-11, 12:29 AM
من تو خود سایتتون تو یه تاپیک خوندم یه سری کار هم با Registry key انجام بشه که بهتر کار میکنه ولی امروز هرچی گشتم دنباش پیداش نکردم:(

mehdiya29
2012-04-11, 12:34 AM
من تو خود سایتتون تو یه تاپیک خوندم یه سری کار هم با Registry key انجام بشه که بهتر کار میکنه ولی امروز هرچی گشتم دنباش پیداش نکردم:(
عزیزم توا تاپیک فقط جهت ساخت پوشه از طریق رجیستریه که شما با فایل منیجر هم میتونید.

hdboy360
2012-04-11, 12:39 AM
نه نوشته بود یه فایل باید درست کنیم به اسم Send Enable

mehdiya29
2012-04-11, 12:49 AM
نه نوشته بود یه فایل باید درست کنیم به اسم Send Enable

http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=158029
امیدوارم مشکلتون حل بشه:flower:

jairan
2012-05-02, 05:03 PM
:(

دوستان سلام و خسته نباشید
از اینکه تا 5 صبح توی انجمن بودم دلم نسوخت.... دی

باور کنید که خیلی خوشحال شدم از این خبر و مفتخر هستیم که اولین انجمنی هستیم که این خبر بسیار مهم رو اعلام میکنیم .

ارسال و دریافت فایل با بلوتوث برای ویندوز فون 7 اومد

همونطور که قبلا هم گفته بودیم بالاخره Develop ویندوز فون روز به روز کاملتر میشه و این سیستم عامل بی نظیر خواهد بود.

دولوپر معروف Xda یعنی Cotulla گفته که این برنامه جدید :

- برای ارسال و دریافت فایل از طریق بلوتوث هست
- برای ارسال و دریافت فایلهای رجیستری و همچنین فایلهای XAP هست
- شما میتونید با این متد فایلهای XAP رو از کامپیوتر یا لپ تاپ خودتون بفرستید توی گوشی

اینم صحبت خود Cotulla :

Application allows to receive files via Bluetooth or send files via Bluetooth.
Also application include feature to auto install received REG RGU and XAP files.
So you can send XAP file from PC to your phone and it will be installed at the end.

- البته برنامه یه سری اشکالاتی داره که خود Cotulla اینطور گفته :

- یکی از مشکلات اینه که وقتی یک طرف ارسال رو کنسل کنه برای طرف دیگه کماکن میاد اون فایل . یعنی به جای اینکه کنسل بشه ادامه میده
- ممکنه گاهی اوقات بدون اینکه بلوتوث رو تنظیم کنید اقدام به گرفتن فایل کنه
- برای ارسال فایل از یک گوشی وین فون به گوشی دیگه وین فون باید هر دو روی صفحه بلوتوث باشند.
- یه سری چیزای دیگه هم هست که اینم صحبت خودش :

Application has some unresolved issues:

If send operation was canceled, other side device will save the already received part of file instead of show "canceled" message.
Sometimes it's impossible to receive files without opening Bluetooth settings.

Seems Bluetooth go to some low power mode while state is still ON and CONNECTIBLE

To send from one WP7 device to another WP7 device you may need keep the destination phone in Bluetooth settings page. Otherwise the first phone can't see the second.

Already paired devices list isn't implemented.

این برنامه روی این گوشیها تست شده :

*Samsung Focus R1.3
*HTC Gold
*HTC Spark
*HTC Schubert
*HTC LEO

برای اجرای این برنامه گوشی شما باید هم فول آنلاک باشه هم Interop Unlock و هم جیلبریک .

اما نحوه نصب :

- فایل XAP رو یا از IE و یا از کامپیوتر بگیرید
- برنامه نصب شده رو اجرا کنید
- صبر کنید تا پنجره پیغام نمایان بشه و اینجا اگه Fail بزنه یعنی گوشی شما فول آنلاک نیست
- حالا گوشی رو ریستارت کنید .
- برنامه باید الان کار کنه

نکات :
-مسئولیت نصب به عهده خودتون هست

- خود سازنده گفته تا دو هفته از این تاریخ روی هیچ رامی نصب نشه تا اشکالات احتمالیش دربیاد. یعنی تا 9/3/2012

اسکرین شات با تشکر از a66gh

لینک دانلود برنامه BT-File Transfer 1.0.1.XAP از انجمن موبایل اول (http://www.ir-tci.org/forum/attachment.php?attachmentid=554707&d=1330065925)لینک اصلاح شد

اینم لینک منبع (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=22887886#post22887886)

ترجمه و تنظیم از امیر amjpower در انجمن بزرگ موبایل اول تقدیم به همه ویندوز فونی ها

یا علی

MOD EDIT :

دستت درد نکنه

jairan
2012-05-02, 05:05 PM
برای موزارت هم میشه نصبش کرد؟

mehdiya29
2012-05-02, 05:10 PM
:(
دستت درد نکنه
دوست گلم پست های تشکر خلاف قوانینه داداشم. اسپم محسوب میشه
فقط کافیه از دکمه تشکر یا امتیاز استفاده کنی.

mehdiya29
2012-05-02, 05:12 PM
برای موزارت هم میشه نصبش کرد؟
بله عزیزم. فقط کافیه سیستم عامل ویندوز فون فول انلاک باشه. حالا هر مدل و برندی باشه فرقی نمیکنه

bia2azad
2012-05-09, 09:29 PM
سلام
من رام ورژن 3 مرصاد رو نصب کردم و بلوتوث روش نصب بود . فایل میگیره اما واسه ارسال فایل با 2 تا گوشی نوکیا تست کردم به گوشی مقابل میگه پسورد بده . به عنوان مثال 1 دادم ارسال قطع شد
مشکل چیه ؟

Amir
2012-05-10, 12:58 AM
سلام
من رام ورژن 3 مرصاد رو نصب کردم و بلوتوث روش نصب بود . فایل میگیره اما واسه ارسال فایل با 2 تا گوشی نوکیا تست کردم به گوشی مقابل میگه پسورد بده . به عنوان مثال 1 دادم ارسال قطع شد
مشکل چیه ؟

دوست من شما باید قبل از اینکه اینکارو کنید ابتدا این دو تا گوشی رو به هم بشناسونید .. یعنی این پسورد رو قبل از اینکه فایل ارسال کنید تنظیم کنید .

هرگز از پنجره بلوتوث خارج نشید (این یکی از باگهای نرم افزاره)

یاعلی

bia2azad
2012-05-10, 09:24 AM
چجوری بشناسونم ؟
اخه تو برنامه تنظیمات خاصی نداره

mehdiya29
2012-05-10, 01:59 PM
چجوری بشناسونم ؟
اخه تو برنامه تنظیمات خاصی نداره

این برنامه کلا هنوز کامل کامل نشده و ادا های از خودش داره.
شما اول باید توی قسمت ستینگ خود گوشی بخش بلوتوث اونجا باید گوشی مورد نظر رو پیدا کنی رمز یکسان بین جفتتون ست بشه. توی گوشی مقابل اسم شما بع عنوان وسایل بلتوث که اضافه شد اونوقت هرچی دوسداری بفرست واسش
موفق باشی

MSTF-MN
2012-05-10, 03:50 PM
دوستان سلام.یه راه راحت تر اینه که ابتدا از گوشی موردنظر یه فایل دریافت کنیدمثل عکس وبعد دیگه به راحتی میتونید به اون گوشی فایل ارسال کنید.همون طور که در صفحات پیش دوستان گفتن.
البته این نسخه آزمایشیه ولی باید صبرکنیم تانسخه های بعدیش بیاد.درنسخه های بعدی حتمأ این مشکل رفع میشه.
بدرود:flower:MSTF

bia2azad
2012-05-10, 08:42 PM
امروز خود به خود خود گوشی از من رمز خواست بعد تو گوشی مقابل زدم ست شد

mehdiya29
2012-05-10, 09:29 PM
امروز خود به خود خود گوشی از من رمز خواست بعد تو گوشی مقابل زدم ست شد
بله قبلا هم گفته شده که این برنامه هنوز بتا و ازمایشی هست و نسخه کامل هنوز نیست. مشکلات جستجو و کانکت نشدن رو توی بعضی از گوشی ها هنوز هست مخصوصا گوشی های چینی که نیاز به ریبوت مجددگوشی داره گاهی اوقات

ستار نوروز
2012-05-30, 11:01 PM
سلام
من چند ماه پیش جو سیستم عامل فون7 گرفته بود وگوشی 8788 اچ تی سی (سوروند)خریدم واشتباه بزرگی بود که انجام دادم به چند دلیل
1.انتقال اطلاعات با درد سر همراه است
2.نرم افزار های کار بردی محدودی برایش تعریف شده وهر چی پول داری باید بدی برات برنامه بریزن انهم برنامه های بدرد نخور
3.نرم افزارهای موبایل بانک برایش وجود ندارد
4.جی پی اس باید آن لاین باشی !
5.قانون برای کجا؟ برنامه های کاربردی را باید با کردیت کارت بخری ...با شرایط تحریم که هیچ وقت تمامی ندارد یعنی هیچی...
6.بلوتوث هم که ...
7.رزولوشن دوربین N73 با 3مگاپیکسل بیشتر از دوربین 5 مگا پیکسل این گوشی است
پول زیاد میدی درد سر میخری .گول حرفها وتبلیغات رو نخورید.واقع گرا باشید.یک گوشی اندروید بخرید وازش لذت ببرید.

mehdiya29
2012-05-30, 11:20 PM
سلام
من چند ماه پیش جو سیستم عامل فون7 گرفته بود وگوشی 8788 اچ تی سی (سوروند)خریدم واشتباه بزرگی بود که انجام دادم به چند دلیل
1.انتقال اطلاعات با درد سر همراه است
2.نرم افزار های کار بردی محدودی برایش تعریف شده وهر چی پول داری باید بدی برات برنامه بریزن انهم برنامه های بدرد نخور
3.نرم افزارهای موبایل بانک برایش وجود ندارد
4.جی پی اس باید آن لاین باشی !
5.قانون برای کجا؟ برنامه های کاربردی را باید با کردیت کارت بخری ...با شرایط تحریم که هیچ وقت تمامی ندارد یعنی هیچی...
6.بلوتوث هم که ...
7.رزولوشن دوربین N73 با 3مگاپیکسل بیشتر از دوربین 5 مگا پیکسل این گوشی است
پول زیاد میدی درد سر میخری .گول حرفها وتبلیغات رو نخورید.واقع گرا باشید.یک گوشی اندروید بخرید وازش لذت ببرید.
به نظرتون احترام میزارم.
من یکسال پیش 760 دادم یک تروفی سون خریدم. اوایل اینگوشی بود و تازه این مدل اومده بود. اولین نسخه رسمی ویندوزفون با این نسل معرفی شد.
من خریدمش واقعا ناراحت بودم چون محدودیت و باگ زیاد بود. اما هماهنگی دست و تاچ رو هرکس میدید کیف میکرد تا اینکه اپدیت شد و امکانات بیشتر شد. الان یکی از پرپا قرصا این سیستم عاملم میخوام لومیا هم بخرم.

من هرچیزی که بخوام روی گوشیم دارم. حتیا از گوشیم بعنوان سرور شیکه کانکت میکنم. رام خودم براش کوک میکنم هیچ هزینه ای به مارت ندادم و تمام برنامه خای پولی و رایگانشو میتونم دریافت کنم. با 35 هزار 18 گیگ برنامه دادم برام رایت کنن که سرعت نتم پایینه فقط وگرنه اینو هم نمیدادم. الان هیچ مشکلی در تعمیر گوشیم ندارم خودم رم گوشیمو تا 32 گیگ هم ارتقاع دادم . برنامه های انلاین میبینم
به راحتی به تمامی فایل های مموریم دسترسی دارم.
همه نوع بازی دارم رو گوشیم.
فرق جفتمون بنظرت چیه?
جفتمون یه سیستم عامل داریم پس مشکل چیه?
خوب من بصورت حرفه ای با این گوشی کار کردم که شما نکردی.
سون مال حرفه ای هاست.

ستار نوروز
2012-05-31, 01:11 AM
سلام دوباره به دوست عزیزم
من با شماکاملا موافقم در اینکه شما به صورت حرفه ای با گوشی کار میکنید مشکلات کمتری دارید ویا به قول خودتون به اون میبالید.
شاید شما وقت خالی به اندازه کافی دارید که صرف کار کردن با گوشی کرده وازتواناییهای آن استفاده ببرید.ولی از دید گاه من هزینه باید جایی شود که بتوان حد اکثر استفاده را از آن برد .من ترجیح میدهم به جای چند گیگ برنامه جور واجور که فقط حافظه رو پر میکنند چند تا برنامه کار بردی ومورد نیازم را داشته باشم .برنامه های ویندوز فون به فراوانی وتعدد سیمبین،جاوا،اندروید موجودهستند وجود ندارد.برنامه های مفیدی شبیه دایرة المعارف فارسی ،دارویی جی پی اس گویا ،موبایل بانک و...که به راحتی قابل استفاده وانتقال ونصب هستند.شما به من بگویید با ویندوز فون چه کارمفید تری میتونی انجام بدی که با اندروید نمیشه؟ صرفا به خاطر جدید تر بودنش یا حرفه ای تر بودنش؟حالا چند تا کار میتونی با اندروید انجام بدی که با ویندوز نمیشه؟لقمه ای را که میتونی مستقیم بخوری چرا دور سرت بچرخونی؟ شاید ویندوز فون مفید باشد ولی نه در حال حاضر ونه برای هر **.هر روز باید بشینی که کی یکی یکی نقایصش برطرف میشه.این نظر شخصیه منه و فکر میکنم خیلی ها با من موافق هستند. متشکرم

majid.jj
2012-05-31, 01:19 AM
به نظرتون احترام میزارم.
من یکسال پیش 760 دادم یک تروفی سون خریدم. اوایل اینگوشی بود و تازه این مدل اومده بود. اولین نسخه رسمی ویندوزفون با این نسل معرفی شد.
من خریدمش واقعا ناراحت بودم چون محدودیت و باگ زیاد بود. اما هماهنگی دست و تاچ رو هرکس میدید کیف میکرد تا اینکه اپدیت شد و امکانات بیشتر شد. الان یکی از پرپا قرصا این سیستم عاملم میخوام لومیا هم بخرم.

من هرچیزی که بخوام روی گوشیم دارم. حتیا از گوشیم بعنوان سرور شیکه کانکت میکنم. رام خودم براش کوک میکنم هیچ هزینه ای به مارت ندادم و تمام برنامه خای پولی و رایگانشو میتونم دریافت کنم. با 35 هزار 18 گیگ برنامه دادم برام رایت کنن که سرعت نتم پایینه فقط وگرنه اینو هم نمیدادم. الان هیچ مشکلی در تعمیر گوشیم ندارم خودم رم گوشیمو تا 32 گیگ هم ارتقاع دادم . برنامه های انلاین میبینم
به راحتی به تمامی فایل های مموریم دسترسی دارم.
همه نوع بازی دارم رو گوشیم.
فرق جفتمون بنظرت چیه?
جفتمون یه سیستم عامل داریم پس مشکل چیه?
خوب من بصورت حرفه ای با این گوشی کار کردم که شما نکردی.
سون مال حرفه ای هاست.

نه دیگه! خدایی نه دیگه! :)
بیا از حق نگذریم :D

ستار نوروز
2012-05-31, 02:07 AM
سلام
ممنون از اینکه منو بی پاسخ نمیذاری
میدونی چرا این مطالب رو نوشتم؟ چون این گوشی HTC رو خریدم که از شر N73 راحت بشم ولی حالا یه اچ تی سی توی یک جیبمه ویک 73 توی جیب دیگم! موبایل بانک یک برنامه حیاتیه برای من .من موافق تکنولوژی هستم والبته کارایی وراحتی بیشتر ومفیدتر...
شب بخیر

mehdiya29
2012-05-31, 02:17 AM
نه دیگه! خدایی نه دیگه! :)
بیا از حق نگذریم :D
عزیزم من حق کسی رو ازش رد نشدم طرز استفاده خودم از گوشیمو گفتم داداشم زوری نبود که?

سلام
میدونی چرا این مطالب رو نوشتم؟ چون این گوشی HTC رو خریدم که از شر N73 راحت بشم ولی حالا یه اچ تی سی توی یک جیبمه ویک 73 توی جیب دیگم! موبایل بانک یک برنامه حیاتیه برای من .من موافق تکنولوژی هستم والبته کارایی وراحتی بیشتر ومفیدتر...
شب بخیر
خوب شما بنظرم یک گوشی با سیستم عامل غیر از ویندوز فون بخر . اندروید سیمبین ویندوز موبایل.
نمیدونم والا.

راستی عزیزم من سه تا شغل دارم جدا از این کار روزانم تمرکز روی علاقمم دارم.

بحث مربوط به موضوع تاپیک نیست خواهشن ادامه ندین در این تاپیک.

majid.jj
2012-05-31, 02:22 AM
سلام
شب بخیر

عاقا اون بانکی که برنامه ی موبایل بانک تدارک دیده، حتمن اینترنت بانکش هم به راهه دیگه. میتونی با اینترنت بانکش کارتو انجام بدی.

البته حق داری. دوست داری با برنامه انجام بدی کاراتو، کاملن حق داری. اما شانس نداری، برنامه ویندوز7 نساختن براش هنوز :)

مهدی. رفیق ما که چیزی نگفتیم. اصلن ما چیزی هم بگیم، شما مگه باید جدی بگیری؟ :D

Amir
2012-05-31, 09:21 AM
مساله موبایل بانک مشکل بانک هاست که با تکنولوژی روز برنامه ریزی نمیکنند نه سیستم عاملها (نقل از مرصاد)

mehr_m26
2012-08-21, 12:29 PM
با سلام به همگی عزیزان..
...
من بلوتوث رو نصب کردم میتونم فایل رو دریافت کنم ولی نمیتونم ارسال کنم گوشی رو میشناسه ولی ارسال نمیشه و بیرون میاد... بنظر شما مشکل چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ممنونم

renjer san
2012-09-16, 09:14 AM
salam man mikham ye htc suurand begiram be nazareton khobe?*******e daste 2 taghriban chande?age kasi midone kh bege

Amir
2012-09-17, 09:27 PM
با سلام به همگی عزیزان..
...
من بلوتوث رو نصب کردم میتونم فایل رو دریافت کنم ولی نمیتونم ارسال کنم گوشی رو میشناسه ولی ارسال نمیشه و بیرون میاد... بنظر شما مشکل چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ممنونم

اول دو تا گوشی رو باهم Pair کنید بعدا اقدام کنید .

salam man mikham ye htc suurand begiram be nazareton khobe?*******e daste 2 taghriban chande?age kasi midone kh bege

لطفا پارسی تایپ کنید . ضمنا اینجا جای مطرح کردن این سوال نیست اما توی این شرایط پیشنهاد میکنم در صورت داشتن تمکن مالی صبر کنید تا گوشیهای ویندوز فون 8 بیاد

ghafoori1
2013-04-02, 02:52 AM
يعني بدون مشكله

msn5104
2013-07-07, 12:05 PM
سلام
من اینو روی trophy خودمم نصب کردم ولی این پشغام میده
application needs to install drivers
Please reboot your phone
چندین بارم ریبوت کردم ولی نشد
میشه منو راهنمایی کنید؟؟

Amir
2013-07-07, 12:16 PM
سلام
من اینو روی trophy خودمم نصب کردم ولی این پشغام میده
application needs to install drivers
Please reboot your phone
چندین بارم ریبوت کردم ولی نشد
میشه منو راهنمایی کنید؟؟

رامت چی هست داداش ؟

msn5104
2013-07-07, 01:13 PM
رامی که نصب کردم اینه
Trophy_V1_8756_FullUnlock_WPV.rar

msn5104
2013-07-07, 08:33 PM
داداشی اگه شد جواب منو هم بدی مثه سوال قبلیم ممنون میشم بوووووووس:flower:

ali 0935
2013-07-16, 02:30 PM
گوشیم 7 mozart ولی چیزی نمیفرسته و فقط میگیره چی کار کنم.دوستان عزیز هم گفتن تو تنظیمات ریجستری ولی باز هم نشد!!!@@!

farzad_136
2013-08-31, 01:09 AM
باسلام.من هم مشکل دوستمونmsn5104که در پست76مطرح کرد را دارم.ممنون میشم راهنمایی کنید.گوشی موزارت و رام دینامیک ورژن 2هست.

Amir
2013-08-31, 02:52 PM
رامی که نصب کردم اینه
Trophy_V1_8756_FullUnlock_WPV.rar

روی این بیلد هنوز کار نکردم .

داداشی اگه شد جواب منو هم بدی مثه سوال قبلیم ممنون میشم بوووووووس:flower:

گوشیم 7 mozart ولی چیزی نمیفرسته و فقط میگیره چی کار کنم.دوستان عزیز هم گفتن تو تنظیمات ریجستری ولی باز هم نشد!!!@@!

میفرسته فرقی نمیکنه .

باسلام.من هم مشکل دوستمونmsn5104که در پست76مطرح کرد را دارم.ممنون میشم راهنمایی کنید.گوشی موزارت و رام دینامیک ورژن 2هست.

شما ابتدا Trust کنید برنامه ها رو .