PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نسخه تقلبی گوشی جدید نوکیا این بار برای شاهکاری به نام: Nokia N96

HosSein
2008-05-16, 03:52 AM
این بار چینی ها کاربزرگی را انجام دادند و نسخه تقلبی گوشی محبوب و مطرح N96 رو معرفی کردند .
از لحاظ طراحی واقعا عالی کار کردند و من تصاویر این گوشی را برای شما دوستان عزیز قرار میدهم تا آشنایی بیشتر پیدا کنید وخدای نکرده سرتون کلاه نره. :student:
همیشه وجود چنین گوشی هایی یک استرس خاص را ایجاد کرده و من چند تفاوت بین این دو نسخه اصلی و تقلبی رو براتو ذکر میکنم:

در نسخه تقلبی در پشت گوشی می توانیم به راحتی آنرا از نسخه اصلی تشخیص دهیم و فقط کافیست که به قسمت دوربین نگاه کنیم و میبینید که در مدل اصلی فلاش وجود دارد اما در مدل تقلبی نیست و ظاهرا جای فلاش را اسپیکر گرفته است و همچنین بر روی صفحه کلید گوشی تقلبی روی دکمه 0 آن آرم آبی رنگ همیشگی در گوشیهای نوکیا به چشم نمی آید و همچنین بر روی دکمه های 1و2و3و5 و کلید مربع شاهد یکسری علائم هستیم که در مدل اصلی به چشم نمی آید . سایر نکات بسیار شبیه هم بوده است. تصاویر گویای همه چیز هست.

امید وارم که بتونید نهایت استفاده را از این مطلب ببرید.
موفق باشید. :flower:

توجه: این مطلب برای اولین بار و به طور اختصاصی برای سایت تخصصی www.ir-tci.org و هر گونه کپی برداری از این مطلب بدون ذکر نام نویسنده و www.ir-tci.org ممنوع می باشد.

HosSein
2008-05-16, 03:54 AM
سری بعدی عکس ها .

دوستان عزیز موفق باشید. :flower:

HosSein
2008-05-18, 03:02 AM
یکسری اطلاعات تکمیلی به همراه تصاویر بیشتر :

موفق باشید.

Nokia N96 clone:
- dual sliding form factor
- glossy black on front and back
- flip out phone stand on the back
- 3 inch 16 million color QVGA display
- 3GP,MP4,3GP/MP4 support
- 1.3 mega pixel camera
- microSD support
- dual band GSM
- measures 104x55x20 mm
- weighs 135 grams

HosSein
2008-05-24, 01:25 AM
تصاویر و اطلاعات آپدیت شد :

http://bp3.blogger.com/_h5hOmDEy1n4/SDWA7wW9bDI/AAAAAAAA3wg/Kv-pupsYzTI/s320/n.jpg

Brand new in the box!

Unlocked + tri-band one of the best phone out there!

Exact same as the real one.

The phone has no WIFI-GPS, made in china

NOkia N96 with EMAP (in Chinese language only), FM radio, Unlocked,

Tri-Band 900 1800 1900 MHZ.

2 cameras with Flash lighting,

FM, Bluetooth Stereo.

It has a very good handy feeling.

Support Multi-Languages: English, French, Spanish, Portuguese, etc.

• Fashionable PDA,
• high-quality cameras with 2.0 mega pixel high resolution 2.0 Mega pixel camera.
• Supports Bluetooth V 2.0
• 64 chord speakers
• Dual 3D stereo speaks
• Built-in games
• Network frequency: GSM900/1800/1900 MHz
• Phone Style: straight
• Phone Screen: 3.0 inch, 262K Color LCM
• GPRS/WAP/MMS: Support (built-in)
• Bluetooth: support
• MP3 play: support
• Speaker/flash Memory: support
• Cameras: Double 130 mega pixel
• MPEG4: support still image and video capture
• Memory: support T-Flash card
• Audio: 64 Ring tone, stereo earphone
• Multilingual: Support
• Game: Support

Package includes:
1 x battery
1 x USB cable
1 x battery charger
1 x original box
1 x user guid
1 x 512MB memory card
1 x english user guide

sat4dvb
2008-05-24, 11:07 AM
با سلام آیا این گوشی در تهران موجود میباشد و قیمت این گوشی تقلبی در بازار تهارن چنده ایا مثل n95 8gig
170 هزار میباشد ممنون میشم اطلاع بدید آیا من بخرم اینوع از گوشی ها را چطوره

HosSein
2008-05-24, 02:07 PM
با سلام آیا این گوشی در تهران موجود میباشد و قیمت این گوشی تقلبی در بازار تهارن چنده ایا مثل n95 8gig
170 هزار میباشد ممنون میشم اطلاع بدید آیا من بخرم اینوع از گوشی ها را چطوره

نه فکر نکنم دوست عزیز این گوشی هنوز امده باشه ولی صبر کن معمولا این گوشی های زود پاشون به ایران باز میشه.
ولی هیچ اعتباری در خرید این گوشی های نیست و نباید انتظار گوشی N96 اصل را داشته باشید.

Ahmad
2009-05-02, 05:45 PM
این بار گوشی N96 اسیر دست چینی ها شده و یه کپی عین خودش از روش ساختن
خودتون عکساشو ببینید و از هنر نمایی این چینیا لذت ببرید یا . . . :dont:

Ahmad
2009-05-02, 06:13 PM
اینم یه سری عکس دیگه که جزئیات بیشتر این گوشی رو نشون می دن

.:MOHAMMAD:.
2009-05-02, 06:28 PM
خدا این چینی ها را بکشه که هر گوشی تا به بازار میاد فورا مونتاژ آن را میفرستن.گاهی اوقات آدم به گوشی خودش هم شک می کنه.راستی این دوربین و فلاشش با N96 فنلاند فرق می کنه.

قاسم..ش
2009-05-02, 07:41 PM
من با این ان96 کار کردم اصلا به پای ان 96 اصل نمیرسه دوربینش هم 1.3 هست صداش خوبه سیستم عامل نداره لمسی نیست 2 سیم هزمان جاوا هم نداره اس ام اس فارسی ساپیورت نمیکنه قیمتش هم 110تومن الان کمتر هم شده

XmaN.
2009-05-02, 07:43 PM
ببینید گوشی های چینی همشون تقریبا از یک نوع برد استفاده میکنند و این قاب اونهاست که عوض میشه این که n96 هستش من ایفون چینی و موتورولا a1800 که هنوز به بازار نیومده رو چینیش دیدم

PORIA N96
2009-05-08, 02:42 PM
دوستان در مورد این گوشی باید بگم که دومین تولید n96 توسط چینه که بسیار ماهرانه و با دقت مونتاژ شده این گوشی از لحاظ ظاهر با n96 فنلاند تفاوت چندانی نداره ولی باطنن کلآ فرق میکنه و فقط برای کسانی مناسبه که بودجشون نمیرسه n96 فنلاند بگیرن ولی میخوان ظاهرش رو داشته باشن این گوشی رو میشه هم خانواده nec دونست .