PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وی p ان از نوع : پی پی تی پی (pptp gui)

gishibiri
2012-02-12, 03:28 PM
رابط گرافیکی بسیار ساده و گویا هست نیاز به توضیح خاصی نداره.
پیش نیاز ها :
rootsh
Kernel Power
python 2.5
QT
تذکر مهم : برنامه فقط در کرنل پاور قابل اجرا هست .
روش اتصال :
1-به اینترنت متصل بشید.
2- برنامه رو باز کنید و کادر های مربوط به اکانت رو پر کنید.
3-کلید Create Profile رو بزنید.
4- با استفاده از Select Profile پروفایلتون رو انتخاب کنید.
5-کلید Connect رو بزنید (کانکت شدن یا نشدن با پیغامی خبر داده میشه)

در صورت وصل نشدن پروفایلتون رو بدون تیک قسمت Require MPPE 128bit Encryption بسازید (سعی کنید نام پروفایل ها مشابه نباشه)
برای حذف پروفایل ، پروفایلتون رو انتخاب کنید و Delete Selected Profile رو بزنید.

روش نصب :
فایل zip رو از ضمیمه دانلود کنید از حالت فشرده خارح کنید و 2 فایل setup.sh و b64.deb رو به مموری داخلی انتقال بدید و دستور زیر رو در Xterminal وارد کنید :
كد:
root
sh /home/user/MyDocs/setup.sh
برنامه خودش lib و modules های مربوط به PPTP رو نصب میکنه و نیاز به نصب دستی نیست و در هین باز شدن خوش همه ی lib و modules های لازم رو لود میکنه.
همچنین اسکریپت شامل پکیج های ppp pptp-linux iproute هست که در هنگام اجرای اسکریپت نصب میشن.

iran100
2012-03-23, 04:53 PM
رابط گرافیکی بسیار ساده و گویا هست نیاز به توضیح خاصی نداره.
پیش نیاز ها :
rootsh
Kernel Power
python 2.5
QT
تذکر مهم : برنامه فقط در کرنل پاور قابل اجرا هست .
روش اتصال :
1-به اینترنت متصل بشید.
2- برنامه رو باز کنید و کادر های مربوط به اکانت رو پر کنید.
3-کلید Create Profile رو بزنید.
4- با استفاده از Select Profile پروفایلتون رو انتخاب کنید.
5-کلید Connect رو بزنید (کانکت شدن یا نشدن با پیغامی خبر داده میشه)

در صورت وصل نشدن پروفایلتون رو بدون تیک قسمت Require MPPE 128bit Encryption بسازید (سعی کنید نام پروفایل ها مشابه نباشه)
برای حذف پروفایل ، پروفایلتون رو انتخاب کنید و Delete Selected Profile رو بزنید.

روش نصب :
فایل zip رو از ضمیمه دانلود کنید از حالت فشرده خارح کنید و 2 فایل setup.sh و b64.deb رو به مموری داخلی انتقال بدید و دستور زیر رو در Xterminal وارد کنید :
كد:
root
sh /home/user/MyDocs/setup.sh
برنامه خودش lib و modules های مربوط به PPTP رو نصب میکنه و نیاز به نصب دستی نیست و در هین باز شدن خوش همه ی lib و modules های لازم رو لود میکنه.
همچنین اسکریپت شامل پکیج های ppp pptp-linux iproute هست که در هنگام اجرای اسکریپت نصب میشن.

ببخشید وقتی یک پروفایل رو می سازم وقتی می خوام انتخابش کنم پروفایلی وجود نداره! (پروفایل نمی سازه)

alijamalip
2013-02-11, 01:48 PM
سلام من برنامه Kernel Power رانصب كردم چون برنامه backup دارم كه در ابتدا بالا مي آيد ديگه گوشي بالا نمي آيد همان اول گير مي كند و usb هم قطع مي شود نمي توانم flash كنم چه كار كنم ؟

digimon1
2013-02-11, 02:25 PM
سلام دوست من با بی دقتی نصب کردی....
از این پست استفاده کن مشکلت حل میشه....
ما هممون حداقل یه بار به این مشکل بر خوردیم http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=101883

بعد اینکه گوشیت درست شد از این بکاپ استفاده کن...

http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=196809

FARHAD.HI
2013-02-11, 08:04 PM
تایپک به علت ممنوع بودن مباحث دور زدن چیلتر....بسته شد.