PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست کمک برای رفع مشکل اجرا نشدن بازی ها و برنامه های جاوا در k810

majidse
2008-05-14, 05:25 PM
با سلام خدمت اساتید هک.من یه k810 دارم که الآن دیگه هیچ بازی وبرنامه ی جاوا روش نصب و اجرا نمیشه.و وقتی که می خوای وارد پوشه ی بازی ها یا برنامه ها بشی پیغام Operation Failed رو میده.در ضمن من 1 بار منو وآکوستیک اون رو عوض کردم ودیگه هیچ تغییری توش ندادم.از دوستان تقا ضا دارم اگه راهی برای حل این مشکل بلد هستند در همین تاپیک بگویند.فقط خیلی سریع.با تشکر.

™MOHAMMAD
2008-05-14, 06:22 PM
با سلام خدمت اساتید هک.من یه k810 دارم که الآن دیگه هیچ بازی وبرنامه ی جاوا روش نصب و اجرا نمیشه.و وقتی که می خوای وارد پوشه ی بازی ها یا برنامه ها بشی پیغام Operation Failed رو میده.در ضمن من 1 بار منو وآکوستیک اون رو عوض کردم ودیگه هیچ تغییری توش ندادم.از دوستان تقا ضا دارم اگه راهی برای حل این مشکل بلد هستند در همین تاپیک بگویند.فقط خیلی سریع.با تشکر.

اولا به انجمن خوش اومدی.
به نظر من شما فعلا صبر کن و راههایی مثل مستر ریست کردن و چک کردن رم گوشیت رو انجام بده اگه خیلی مشکلت حاد شد اونوقت سراغ هک و فلش بیا.
فلش کردن تمام مشکلات نرم افزاری رو بر طرف می کنه ولی برای شما می تونه آخرین راه باشه نه اولیش!
حالا تصمیمت رو گرفتی آموزش ها رو بخون سوالی هم داشتی بپرس.

majidse
2008-05-15, 07:29 PM
از راهنما ییتون ممنونم .ولی باید بگم مشکلم حاد شده.چون یه مشکل تازه پیدا کردم.وقتی به کسی زنگ میزنم و طرف گوشی رو بر میداره گوشی ریست میشه.در ضمن مستر ریست هم کردم ولی جواب نداد.

™MOHAMMAD
2008-05-15, 08:06 PM
از راهنما ییتون ممنونم .ولی باید بگم مشکلم حاد شده.چون یه مشکل تازه پیدا کردم.وقتی به کسی زنگ میزنم و طرف گوشی رو بر میداره گوشی ریست میشه.در ضمن مستر ریست هم کردم ولی جواب نداد.
می تونی گوشیت رو فلش کنی برای این کار آموزش برنامه setool2lite رو بخون. فایل main و fs و کاستومایز هم از انجمن بخش دانلود بگیر و بعد فلشش کن. آموزش ها رو بخون و سوالی داشتی بپرس.

majidse
2008-05-16, 06:42 PM
این قضیه ی کاستومایز بعد فلش کردن چیه.یه سوال(ربطی به موضوع نداره)شما که گوشیتون w810 هست چطوری این ساعت بزرگ رو روش گذاشتین.اگه روی k750 هم میشه گذاشت توضیحات وفایلهای لازم رو برام بذارید.با تشکر.

™MOHAMMAD
2008-05-17, 03:21 AM
این قضیه ی کاستومایز بعد فلش کردن چیه.یه سوال(ربطی به موضوع نداره)شما که گوشیتون w810 هست چطوری این ساعت بزرگ رو روش گذاشتین.اگه روی k750 هم میشه گذاشت توضیحات وفایلهای لازم رو برام بذارید.با تشکر.
چون معمولا ما به ریختن main و fs میگیم فلش بعدش هم میگیم فایل کاستومایز رو هم باید بریزی تو گوشیت کار کنه کاستومایز بیشتر مربوط به تنظیمات زبانه گوشیه ولازمه.
یعنی در اصل فلش کامل یعنی مین و اف اس و کاستومایز ریختن در گوشی.
حتما اسم elf ها یا ترجمه اون یعنی جن وپری رو شنیدی.
تاپیکش رو بخون همه چیز واضحه و تو تاپیکش هست.
قسمت آموزش هک تاپیک تحولی عظیم در گوشی های.....
سوال داشتی بپرس.