PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آيا ميشه از مكالمات در سيم كارت اعتباري همراه اول پرينت گرفت؟

camel_60
2008-05-12, 02:21 PM
با سلام خدمت دوستان

همان طور كه از نام تاپيك پيداست ، ميخواستم بدونم آيا ميشه از مكالمات و تعداد اس ام اس ها و شماره هاي ورودي و خروجي رادر سيم كارت اعتباري همراه اول پرينت گرفت؟:Smile (31):

اگه ميشه چه جوري؟

Vala
2008-05-12, 04:35 PM
:flower:
با سلام خدمت دوستان

همان طور كه از نام تاپيك پيداست ، ميخواستم بدونم آيا ميشه از مكالمات و تعداد اس ام اس ها و شماره هاي ورودي و خروجي رادر سيم كارت اعتباري همراه اول پرينت گرفت؟:Smile (31):

اگه ميشه چه جوري؟

با تمامه اسناد و مدارکت برو مخابراته مرکزيه شهرتون بهشون بگو بهت ميدن

shahramm
2008-05-14, 12:37 AM
من مراجعه کردم.
گفتن در حال حاضر امکانش نیست.
حتی نامه دادگاه بردم.

s_masoud
2008-05-14, 01:35 AM
اصولاً می بایست که صاحب سند سیم کارت حضور داشته باشده تا بدن.

Hossain
2008-10-07, 12:17 PM
دوستان یه سوال برام خیلی مهمه!!
اگر من بخوام پرینت اس ام اس های خط خودم که 0912 هستش رو بگیرم!!!
آیا متن اس ام اس ها رو هم بهم می دن؟!
یعنی چیزایی که تو اس ام اس ها فرستادم؟!
یا فقط شماره ها رو میدن؟!
تر و خدا یکی جواب بده!

PaRsA YaRi
2008-10-07, 12:40 PM
دوستان یه سوال برام خیلی مهمه!!
اگر من بخوام پرینت اس ام اس های خط خودم که 0912 هستش رو بگیرم!!!
آیا متن اس ام اس ها رو هم بهم می دن؟!
یعنی چیزایی که تو اس ام اس ها فرستادم؟!
یا فقط شماره ها رو میدن؟!
تر و خدا یکی جواب بده!

سلام
یه بار من پرینت گرفتم متن اس ام اسارو نمیدن ولی مثلا من تو اون مدت 2 تا گوشی عوض کردم و به چند شهر رفته بودم
که نوشته بو مثال : سونی اریکسون تهران -- نوکیا مشهد -- فقط تاریخ و زمان و اسم گوشی و شهری که اس ام اس دادین
موفق باشید:flower:

PaRsA YaRi
2008-10-07, 01:23 PM
< برای پرینت گرفتن...1.سند 2.صاحب سند 3.شناسنامه و کارت ملی صاحب سند

Hossain
2008-10-07, 02:02 PM
سلام
یه بار من پرینت گرفتم متن اس ام اسارو نمیدن ولی مثلا من تو اون مدت 2 تا گوشی عوض کردم و به چند شهر رفته بودم
که نوشته بو مثال : سونی اریکسون تهران -- نوکیا مشهد -- فقط تاریخ و زمان و اسم گوشی و شهری که اس ام اس دادین
موفق باشید

ااااااااااااا مطمون هستید دیگه انشاالله؟!
یعنی شماره های اس ام اس زده شده رو هم نمی دن؟!
شما کی چنین کاری کردید؟!
ببخشید هی سوال می کنمااا!

PaRsA YaRi
2008-10-07, 02:17 PM
ااااااااااااا مطمون هستید دیگه انشاالله؟!
یعنی شماره های اس ام اس زده شده رو هم نمی دن؟!
شما کی چنین کاری کردید؟!
ببخشید هی سوال می کنمااا!

خواهش
متن اس ام اس هارو نمیدن
ولی شماره چرا میدن + اون مورد هایی که گفتم...:lol:
من حدود 1 ماه پیش گرفتم

Hossain
2008-10-07, 03:27 PM
من فدای شما بشم!!!
دستتون درد نکنه خیاله ما رو راحت کردید!!!
دستتون درد نکنه خدایییی!

Nova view
2008-10-07, 07:10 PM
با درود خدمت دوست عزیز جنابHossain
متاسفانه و یا خوشبختانه، تمامی متن های پیامک هایی که از خطوط همراه اول ارسال می شود در مخابرات ذخیره می شود!!!
اما به دلیل زیاد بودن آنها، کسی کاری به آنها ندارد، پس نگران نباشید.
اما دریافت و مشاهده آنها منوط به حکم مراجع قضایی می باشد و همین جوری نیست!! چون جزء حریم شخصی افراد محسوب می شود و طبق قانون ورود به آن بدون دلیل قضایی جرم محسوب می شود و دارای مجازات است.
موفق باشید

Hossain
2008-10-08, 12:10 PM
نه من خوب منظورم این هستش!
که ماله خط خودم رو بخوام بگیرم!
مثلا من اس ام اس هایی که دادم رو می خوام متنشون رو ببینم!
و همین طوری با سند و این حرفا برم!
توی مخابرات بگم پرینت اس ام اس و مکاملمه هامو می خوام!!!
بهم میدن متن رو هم؟
یعنی ماله گوشیه خودمم باشه نمیدن دیگه متن اس ام اس رو؟
فقط شماره ها رو میدن؟!که بهش اس ام اس زده شده؟!
و اس ام اس اومده دیگه؟!
درسته؟!

PaRsA YaRi
2008-10-08, 12:18 PM
نه من خوب منظورم این هستش!
که ماله خط خودم رو بخوام بگیرم!
مثلا من اس ام اس هایی که دادم رو می خوام متنشون رو ببینم!
و همین طوری با سند و این حرفا برم!
توی مخابرات بگم پرینت اس ام اس و مکاملمه هامو می خوام!!!
بهم میدن متن رو هم؟
یعنی ماله گوشیه خودمم باشه نمیدن دیگه متن اس ام اس رو؟
فقط شماره ها رو میدن؟!که بهش اس ام اس زده شده؟!
و اس ام اس اومده دیگه؟!
درسته؟!

حسن جان فقط شماره رو میدن فرستنده و گیرنده همون طورم که دوست عزیزمون Nova view گفت به خاطر ترافیک بالا کسی پیامهارو ذخیره نمیکنه ..اتفاقا من همین امروز پرسیدم خیالت راحت باشه متن اس ام اس هارو نمیدن

Hossain
2008-10-08, 12:22 PM
به جانه خودم!!
به جان عزیزترینم!
مردوووونه می گم!
راحتم کردید!!!
الهی فدای شما بشم من خداییییی.
اگر متن و می دادن!
من دیگه زندگیم و می باختم!!!
دسته شما درد نکنه!
الهی هر چی از خدا بخواید بهتون بده!
بازم مرسییییییییی.

Nova view
2008-10-08, 07:34 PM
با درود خدمت دوست عزیز جنابHossain
در تایید صحبت های دوست بسیار گرامی جنابPaRsA YaRi باید بگم خیلتان راحت باشه!! نه به صاحب خط، نه به هیچ فرد معمولی دیگری متون پیامک های ارسال شده داده نمی شود.

فقط این کار در زمان غیر عادی و با دستور مراجع قضایی آنهم در اختیار افراد مربوط مثل وزارت اطلاعات داده می شود!!
پس جای نگرانی نیست!
موفق باشید

baranak59
2009-09-01, 08:56 PM
سلام خسته نباشید
میشه ریز مکالمات خط اعتباری همراه اول رو گرفت ؟
یعنی میشه تمام تماسهای ورودی و خروجی رو پرینت گرفت ؟
در مورد اس ام اس چی ارسالیها و دریافتی ها رو میشه گرفت منظورم شماره است نه متن اس ام اس؟
تا چند وقت قبل رو نشون میدن مثلا پرینت دو ماه قبل رو میدن؟ و این اطلاعات رو تا کی نگه میدارن ؟

DIJI
2009-09-01, 09:03 PM
ما یه بار مال 6 ماه رو گرفتیم ..

همین..

motorla
2009-09-02, 11:09 AM
با سلام به همه دوستان...
ببینید در اوایل راه اندازی و توزیع و ثبت نام سیم کارتهای اعتباری همراه اول در مراکز دولتی مخابرات نرم افزاری وجود داشت به نام IN که مدیریت اعتبار و ریز مکالمات مشترک رو ارائه میداد..
اما بعد از اون این نرم افزار به طور کلی عوض شد و با برنامه KNT مراکز ادغام شد...
الان هم هیچ یک از مراکز شهرستانی و استانی امکان ارائه ریز مکالمات رو ندارند و بنابراین ریز مکالمات قابل دریافت نیست...
البته با دستور مراجع قضایی این امر امکانپذیره...
لازمه به اطلاع برسونم در هیچ کجای دنیا اپراتورهای تلفن همراه ریز مکالمات مشترکین اعتباری خودشون رو ارائه نمیدن و از لیست ارائه خدماتشون به کلی حذف کردن.
موفق و موید باشید.

sarah514n
2009-11-02, 06:16 PM
سلام

من شنیدم که می شه چون چندین بار برای مرا با دریافت پول اندکی عزیزان انجام داده اند .

میدانید که با پول همه چیز حله!!سند و مند و اینها همه حرفه

عبدالصاحب
2010-05-26, 03:00 PM
هك همراه اول اعتباري ديگري چگونه صورت ميگيرد

عبدالصاحب
2010-05-26, 03:04 PM
لطفا درخصوص هك شماره موبايل خوم يا ديگران چگونه ميشه

Nova view
2010-05-26, 09:40 PM
هك همراه اول اعتباري ديگري چگونه صورت ميگيرد

با درود خدمت شما دوست عزیز
چنین کاری امکان پذیر نیست.

pinkhemo
2010-07-15, 01:12 AM
منم میخوام بدونم که ایا میشه متن اس ام اسارو گرفت یا نه اینجور که بوش میا حتما باید اجازه ی دادگستری داشته باشه ببخشید اینجانوشتم یعنی حتی خود مخابراتی ها هم نمی تونن خودشون برای خودشونو ببینن یواشکی؟مثلا یه مخابراتی نمی تونه بره تو سیستمو ظرینته ماله خودشو بگیره؟

Nova view
2010-07-15, 03:56 PM
منم میخوام بدونم که ایا میشه متن اس ام اسارو گرفت یا نه اینجور که بوش میا حتما باید اجازه ی دادگستری داشته باشه ببخشید اینجانوشتم یعنی حتی خود مخابراتی ها هم نمی تونن خودشون برای خودشونو ببینن یواشکی؟مثلا یه مخابراتی نمی تونه بره تو سیستمو ظرینته ماله خودشو بگیره؟

با درود خدمت شما دوست عزیز
امکان مشاهده متون پیام کوتاه های ارسالی توسط افراد معمولی و مشترک وجود ندارد، این اطلاعات فقط به مراجعه قضایی و سازمان های اطلاعاتی آنهم باز با مجوز دادگستری داده می شود، چون جز حریم خصوصی افراد محسوب می شود و بسیار حساسیت در این مورد وجود دارد.

rayanm
2010-07-16, 02:32 AM
مگه میشه از اعتباری پرینت گرفت من مراجعه کردم مخابرت گفت نمیشه

rayanm
2010-07-16, 02:32 AM
مگه میشه از اعتباری پرینت گرفت من مراجعه کردم مخابرط گفت نمیشه

rayanm
2010-07-16, 02:35 AM
مگه میشه از اعتباری پرینت گرفت من مراجعه کردم مخابرات گفت نمیشه

mahaan_34
2010-08-26, 01:13 AM
سلام

در جریان طلاق یکی از آشنایان که موضوع خیانت بود خانم پرینت متن اس ام اس های آقا رو با حکم قضایی گرفت . چه مدت متن اس ام اس ها نگهداری میشه ؟ آیا پدر و مادر می تونن پرینت متن اس ام اس های فرزند رو بگیرن ؟ آیا راحت حکم قضایی میدن ؟

mahaan_34
2010-08-26, 01:14 AM
سلام

من شنیدم که می شه چون چندین بار برای مرا با دریافت پول اندکی عزیزان انجام داده اند .

میدانید که با پول همه چیز حله!!سند و مند و اینها همه حرفه

شما با پول پرینت متن اس ام اس ها رو گرفتید ؟!

xabolfathi
2010-08-26, 04:34 AM
سلام دوستان عزیز
گوشی من چند روزی هست که به سرقت رفته
اقدامات رو واسه پیدا کردنش شروع کردم ولی یه مسئله ای هست که ممنون میشم کمکم کنید
سیم کارتی که تو گوشیم بوده افتاده دست کسی و او طرف هم شماره منو رو شماره خودش دایورت کرده از اونجایی که سیم من اعتباری هست اعتبارش تموم شده و نمیتونم با او طرف تماس بگیرم .
مخواستم بدونم راهی هست که شماره اون طرف رو پیدا کنم ؟
ممنونم از کمکتون

hamid-rez
2010-11-28, 06:30 PM
بچه ها می خواستم ببینم هر کسی اگه یه آشنا تو امور مشترکین داشته باشه می تونه پرینت بقیه رو بگیره؟!:Smile (44)::Smile (44)::Smile (44):

asram
2011-05-02, 02:18 AM
من گوشیم گم شد خطم اعتباری بود با خطم تماس برقرار کردن حدودا۸۰۰ تومن شاژ استفاده کردن.میخوا بدونم به چه شماره ای تماس گرفته باید پرینت بگیرم.ولی هرجا رفتم پریت نمدنومیگن باید دستور قضایی داشته باشی و قاضی میگه پریت ممنوعه مگر برای جرائم خاص!!!!سند هم بنام خودمه.پس خط های اعتباری همراه او رو باید آتیش زد!!!لطفا ** اطلاعات بیشتری داره کمک کنه.واسهد یابی هم اقدام کردم ولی هنو جواب نداد.من پرینت میخوام باید کیو ببینم!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟

G h a s e m
2011-05-02, 01:24 PM
من گوشیم گم شد خطم اعتباری بود با خطم تماس برقرار کردن حدودا۸۰۰ تومن شاژ استفاده کردن.میخوا بدونم به چه شماره ای تماس گرفته باید پرینت بگیرم.ولی هرجا رفتم پریت نمدنومیگن باید دستور قضایی داشته باشی و قاضی میگه پریت ممنوعه مگر برای جرائم خاص!!!!سند هم بنام خودمه.پس خط های اعتباری همراه او رو باید آتیش زد!!!لطفا ** اطلاعات بیشتری داره کمک کنه.واسهد یابی هم اقدام کردم ولی هنو جواب نداد.من پرینت میخوام باید کیو ببینم!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟
با سلام خدمت شما دوست عزیز
دریافت ریزمکالمات برای خطوط اعتباری همانطور که عرض کردید ممنوع است.ریزمکالمات مختص خطوط دائمی میباشد.
در شرایطی,ریز مکالمات برای خطوط اعتباری صادر میشود که جرم خاصی با این خط انجام شده باشد.مثل قتل یا آدم ربائی و ... یا جرمی که امنیت کشور زیر سئوال رود... و آنهم فقط با نامه قضائی از سوی قاضی!
در غیر این صورت شما قادر به دریافت ریز مکالمات خطوط اعتباری همراه اول نیستید.

gol990
2012-01-10, 04:25 PM
سلام من جواب اين سوالم رو واضح نفهميدم هر کسي اطلاع دقيق داره جواب بده من شنيدم اگر حکم قاضي باشه متن اس ام اس وصداي مکالمات قابل ارائه به دادگاه هست سئوالم اينه که همه کسايي که تلفن همراه چه ايرانسل چه همراه اول دارندتمامي مکالماتشون ضبط ميشه يا نه وقتي حکم قاضي رو ميبريد ازاون تاريخي که حکم داده تازه مخابرات شروع به ضبط مکالمات ميکنه

G h a s e m
2012-01-10, 08:31 PM
سلام من جواب اين سوالم رو واضح نفهميدم هر کسي اطلاع دقيق داره جواب بده من شنيدم اگر حکم قاضي باشه متن اس ام اس وصداي مکالمات قابل ارائه به دادگاه هست سئوالم اينه که همه کسايي که تلفن همراه چه ايرانسل چه همراه اول دارندتمامي مکالماتشون ضبط ميشه يا نه وقتي حکم قاضي رو ميبريد ازاون تاريخي که حکم داده تازه مخابرات شروع به ضبط مکالمات ميکنه

سلام
ببینید دوست عزیز مخابرات برای ارائه ریزمکالمات و متون پیامک برای خطوط اعتباری نیازمند نامه قضائی آنهم از سوی مقامات بالا که در صورتی نامه قضائی صادر میشود که جرم سنگین (قتل) یا اینگونه موارد اتفاق بیفتد.
در مورد ضبط صدا عرض کنم که تا نامه قضائی در رابطه با همین موضوعات صادر نشود هیچ شخصی حق شنود ندارد.
در ضمن مکالمات ضبط نمیشود.

crestfalle
2012-02-08, 04:53 PM
سلام
دو تا سوال داشتم...وقتی پرینت رو میگیری از مکالمات یا اس ام اس...دیگه نام شماره ها رو که نمیزنه ها؟ اینا شامل مکالمات بر قرار شده است یا میس کال ها هم نمایش داده میشن؟
ممنون

G h a s e m
2012-02-08, 06:05 PM
سلام
دو تا سوال داشتم...وقتی پرینت رو میگیری از مکالمات یا اس ام اس...دیگه نام شماره ها رو که نمیزنه ها؟ اینا شامل مکالمات بر قرار شده است یا میس کال ها هم نمایش داده میشن؟
ممنون

نه.مشخصات نیست.
میس کال هم هست.

leila_z82
2012-04-03, 01:02 AM
salam , mikhastam bedonam aslan vaghti print migirim che etelaati behemoon midan?
receive call, miss call, sms ya che chizaee??????

S@MAN M5
2012-04-03, 01:55 AM
ببینید دوستان
پرینت مخصوص سیم کارت دایمی هست تا دارنده ان بتواند هزینه های مکالمات خودشو مدیریت کنه ....اما در اعتباری مدیریت همون میزان شارج هست که شخص با زدن چند تا دگمه مدیریت میکنه
اما در رابطه با نامه قضایی
یه مشترک اعتباری زمانی میتونه پرینت بگیره مزاحمت تلفنی به شود و باعث هک حرمت و حیثیت شده باشه به طوری که قانون مجازات اسلامی در ماده 641 این جرایم پیش بینی کرده و مجازات ان را بیان کرده ..اینگونه جرایم باید هر دو عنصر مادی و معنوی جرم تحقق یافته باشه مثلا شخصی به کسی مزاحم شده و کاری کنه ابروی یا حیثیت شخص به باد بره ....عنصر مادی همین زنگ زدنه که تنهایی کافی نیست ..و عنصر معنوی هک حرمت و حیثیت اشخاص

در این صورت شخص با مراجعه به دادگاه و تنظیم دادخواست مبنی بر مزاحمت این شماره و گفتن دلایل و قراین باشه بر اینکه قاضی رسیدگی رو مهم تشخیص بده و نامه قضایی را صادره کن تا مخابرات اقدامات بعدی رو انجام بده

در مورد ذخیره کردن شنود این امکان زمانی هست که نامه قضایی داشته باشه ....هیچکس حتی مخابرات یا مقامات بالا حق شنود تلفن اشخاص رو ندارند مگر اینکه جرایم علیه اشخاص و امنیت کشور باشه که این حق رو بدون رضایت اشخاص دارند....
در مورد اینکه چه چیزی های قابل پرینت گرفتن هستن باید بگم جز مکالمه همه چیز قابل پرینت هست و در سیستم ذخیره میشه

با تشکر

G h a s e m
2012-04-03, 09:58 AM
ببینید دوستان
پرینت مخصوص سیم کارت دایمی هست تا دارنده ان بتواند هزینه های مکالمات خودشو مدیریت کنه ....اما در اعتباری مدیریت همون میزان شارج هست که شخص با زدن چند تا دگمه مدیریت میکنه
اما در رابطه با نامه قضایی
یه مشترک اعتباری زمانی میتونه پرینت بگیره مزاحمت تلفنی به شود و باعث هک حرمت و حیثیت شده باشه به طوری که قانون مجازات اسلامی در ماده 641 این جرایم پیش بینی کرده و مجازات ان را بیان کرده ..اینگونه جرایم باید هر دو عنصر مادی و معنوی جرم تحقق یافته باشه مثلا شخصی به کسی مزاحم شده و کاری کنه ابروی یا حیثیت شخص به باد بره ....عنصر مادی همین زنگ زدنه که تنهایی کافی نیست ..و عنصر معنوی هک حرمت و حیثیت اشخاص

در این صورت شخص با مراجعه به دادگاه و تنظیم دادخواست مبنی بر مزاحمت این شماره و گفتن دلایل و قراین باشه بر اینکه قاضی رسیدگی رو مهم تشخیص بده و نامه قضایی را صادره کن تا مخابرات اقدامات بعدی رو انجام بده

در مورد ذخیره کردن شنود این امکان زمانی هست که نامه قضایی داشته باشه ....هیچکس حتی مخابرات یا مقامات بالا حق شنود تلفن اشخاص رو ندارند مگر اینکه جرایم علیه اشخاص و امنیت کشور باشه که این حق رو بدون رضایت اشخاص دارند....
در مورد اینکه چه چیزی های قابل پرینت گرفتن هستن باید بگم جز مکالمه همه چیز قابل پرینت هست و در سیستم ذخیره میشه

با تشکر

کاملا درسته ولی همراه اول اعلام کرده فعلا اصلا نمیشه از خطوط اعتباری پرینت گرفت.

http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=153801

ehsan387
2012-05-04, 02:01 AM
درود
من خودم دفتر هدمات ارتباطی ( پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی )

در مورد ریزمکالمات اعتباری باید بگم در هیچ استانی این خدمت قابل ارائه نیست . حتی با نامه از دادستان و قاضی
فقط در صورتی که شما شاکی باشید برای پرونده مزاحمت تلفنی - اون موقع قاضی دستور میده که پرینت تماس های خروجی خط را به همراه استعلام مشخصات مالک مزاحم شونده را در بیارن .
توی هیج جا نمیشه پرینت تماس های ورودی یک خط را چک کرد
فقط تماس های خروجی را به همراه مشخصات مالک خط
مثلا :
15/02/1390 12:35 پیام کوتاه 0913**** 7123 سریال گوشی
15/02/1390 12:37 پیام کوتاه 0937****4959 سریال گوشی

ehsan387
2012-05-04, 02:11 AM
در مورد متن اس ام اس و مکالمات هم چنین چیزی اصلا صحت نداره که مت اس ام اس یا مکالمات را بتونن در بیارن . حتی اطلاعات
حجم فوق العاده بالایی احتیاج هست برای ذخیزره سازی و بازیابی هست .
فقط در موارد امنیتی و قتل و جان انسان ها با مراجع فوق ذیصلاح اون هم تا 72 ساعت قبل را میشه فقط متن اس ام اس را بازیابی کرد
برای مکالمه از موقعی که قاضی یا مرجع قانونی دستور بده به بعد امکان شنود و ضبط در موارد ذکر شده امکان پذیر هست

ehsan387
2012-05-04, 02:19 AM
بچه ها می خواستم ببینم هر کسی اگه یه آشنا تو امور مشترکین داشته باشه می تونه پرینت بقیه رو بگیره؟!:Smile (44)::Smile (44)::Smile (44):

. امور مشترکین اگه منظورتون همون دفاتر خدمات ارتباطی هست نه . چنین امکانی وجود نداره . دفاتر وقتی یک شماره را وارد میکنن فقط مشخصات شناسنامه ای و کارت ملی طرف میاد . حتی آدرس و تلفن ثابت را نمی تونن دسترسی داشته باشن
ولی اگه خود مخابرات منظورتون هست بله . کارمندان مخابرات دسترسی کامل به پرونده های و مشخصات و پرینت ریزمکالمات خطوط ( غیراز اعتباری ) را دارند که توی هر هزار نفر یک نفر پیدا میشه که ناتو در میاد و . . .

+Amin
2012-05-04, 02:24 AM
ریز مکالمات خروجی محدودیت زمانی و حجمی دارند؟

یعنی بعد از 100 تماس یا 100 روز پاک میشن یا همیشه هستن؟

ehsan387
2012-05-18, 02:09 AM
ریز مکالمات خروجی محدودیت زمانی و حجمی دارند؟

یعنی بعد از 100 تماس یا 100 روز پاک میشن یا همیشه هستن؟

درود
نخیر دوست عزیز - کلیه تماس ها و پیامک های ارسالی خروجی از خط شما ثبت میشه ( البته سیم کارت های دائمی همراه اول ) . ربطی به حجم و مدت زمان نداره . حتی شماره ای را وقتی شما میگیری و بوق نمیخوره توی لیست پرینت تماس ها ثبت خواهد شد .

ali_213
2012-06-07, 02:39 PM
به خط اعتباری پرینت نمیدن
من قبلا مراجعه کردم و از خوده مخابرات پرسیدم گفتن پرینت مکالمات فقط به خط دائمی میدن

+Farhad
2012-06-07, 04:12 PM
به خط اعتباری پرینت نمیدن
من قبلا مراجعه کردم و از خوده مخابرات پرسیدم گفتن پرینت مکالمات فقط به خط دائمی میدن

پرینت سیمکارت اعتباری رو در حال حاضر فقط ایرانسل میده.

اطلاعیه بسیار مهم در مورد ریزمکالمات تلفن اعتباری همراه اول :

احتراما" به استحضار می رساند بدنبال درخواستهای پی در پی مشترکین و ادارات

مخابرات شهرستان ها در خصوص امکان ارائه ریزمکالمات اعتباری به مشترکین

درخواست کننده, پس از مکاتبات این اداره و اداره بازرسی با شرکت ارتباطات سیار ,

شرکت مزبور اعلام نموده است ارائه این سرویس بدلیل نبود بستر فنی امکانپذیر نبوده

و موضوع از طریق واحدهای مربوطه تحت بررسی می باشد.

saba68
2012-07-01, 08:19 PM
سلام
من می خواستم از شماره یک نفر پرنیت بگیرم ،از طریق اینترنت ،آیا میشه؟

G h a s e m
2012-07-01, 08:54 PM
سلام
من می خواستم از شماره یک نفر پرنیت بگیرم ،از طریق اینترنت ،آیا میشه؟

سلام
نمیشه عزیز.

bolor
2012-07-23, 01:39 AM
با سلام
آیا صاحب سند خط دائمی میتونه پرینت پیامکا و مکالمات ورودی و خروجی خطش رو بگیره؟ در چه صورتی این اطلاعات رو بهش میدن؟ اگه میدن دقیقا چه اطلاعاتی رو و به شکل در اختیارش میذارن؟ لطفا دقیق و با جزئیات پاسخ بدید. متشکرم

+Farhad
2012-07-23, 09:34 AM
با سلام
آیا صاحب سند خط دائمی میتونه پرینت پیامکا و مکالمات ورودی و خروجی خطش رو بگیره؟ در چه صورتی این اطلاعات رو بهش میدن؟ اگه میدن دقیقا چه اطلاعاتی رو و به شکل در اختیارش میذارن؟ لطفا دقیق و با جزئیات پاسخ بدید. متشکرم

سلام
بله میتونه دریافت کنه. البته فقط ریز مکالمات رو میتونه بگیره.
در ریز مکالمات شماره و زمان تمام مکالمات وجود داره.
واسه دریافت باید به مخابرات مرکزی شهری که در آن هستید مراجعه کنید.

ehsan387
2012-09-18, 04:51 PM
با سلام

فقط تماس های خروجی امکان پذیر هست و تا 6 ماه قبل
با مراجعه شخص به امور مشترکن تلفن همراه . ( در دفاتر خدماتی این خدمت انجام نمیشه ) و احراز هویت مالک با کارت ملی پرینت 2 ماه اخر را بهش میدن

rohami
2013-02-25, 01:18 PM
سلام ..پارسا جان وقتی مدارک رو بردی . چقد طول کشید پرینت رو دادن ؟

parhasan
2013-03-05, 08:23 AM
بچه ها اگه خط اعتباری همراه اول یکسال خاموش باشه پرینت ریزمکالمات سال قبل از خاموش بودن را بهش میدهند؟ اگه نامه دادگاه ببره میتونه بگیره؟

nasim.23
2013-03-09, 02:28 AM
یعنی با این صحبت ها اگه کسی پارتی داشته باشه نمیتونه ریذ مکالمات یا اسمس خط اعتباری در بیاره درسته؟

+Farhad
2013-03-09, 01:11 PM
بچه ها اگه خط اعتباری همراه اول یکسال خاموش باشه پرینت ریزمکالمات سال قبل از خاموش بودن را بهش میدهند؟ اگه نامه دادگاه ببره میتونه بگیره؟

معمولا ریز مکالمات تا 1 سال قبل ذخیره می شوند.

یعنی با این صحبت ها اگه کسی پارتی داشته باشه نمیتونه ریذ مکالمات یا اسمس خط اعتباری در بیاره درسته؟

خیر دوست عزیز فقط با نامه قضایی این امکان وجود داره.

max53
2013-04-11, 09:26 PM
با سلام و خسته نباشید خدمت تمام اساتید گرانقدر
سوال:آیا کماکان هم امکان دریافت ریز مکالمات_^ پرینت^_ خطوط اعتباری همراه اول برای اس ام اس و مکالمات امکان پذیر نیست؟
با سپاس فراوان :flower:

asgharzam
2013-04-12, 03:35 AM
امكان دريافت ريز مكالمات سيم كارت اعتبارى نزديك به سه سال است كه وجود ندارد.
فرقى هم بين مالك حقيقى آن ندارد.
اصلا ريز مكالمات را براى مشتركين اعتبارى لغو كردند مگر به جز موارد قانونى آن هم توسط ارگان خاص براى خود(مثل شكايات مزاحمت ودرمواردى از اين قبيل و...

max53
2013-04-12, 03:07 PM
امكان دريافت ريز مكالمات سيم كارت اعتبارى نزديك به سه سال است كه وجود ندارد.
فرقى هم بين مالك حقيقى آن ندارد.
اصلا ريز مكالمات را براى مشتركين اعتبارى لغو كردند مگر به جز موارد قانونى آن هم توسط ارگان خاص براى خود(مثل شكايات مزاحمت ودرمواردى از اين قبيل و...

یعنی هیچ راهی وجود نداره تا من از یه خط اعتباری همراه اول که به اسم شخص خودم هست یه پرینت ^_^ ریز مکالمات ^_^ بگیرم؟

:guilty:

fmaman
2013-04-22, 03:15 PM
سلام ريز مكالمات رو در همراه اول ثابت 912 اگه مال خودت نباشه ميتوني از طريق اينترنت بگيري ؟

: : rain
2013-05-16, 02:34 AM
سلام خسته نباشید میشه بپرسم که ایا بابام با رفتن به مخابرات می تونه از اس ام اس هایی که زدم یازدن رو پرینت بگیره....پیام های چند ماه رو می توه پرینت بگیره...در ضمن خطم همراه اوله اونم اعتباری
اگه زحمتی نیست جواب رو اینجا یا واسه ایمیلم بفرستین

(rain1374@yahoo.com)

+Farhad
2013-05-16, 11:46 AM
سلام خسته نباشید میشه بپرسم که ایا بابام با رفتن به مخابرات می تونه از اس ام اس هایی که زدم یازدن رو پرینت بگیره....پیام های چند ماه رو می توه پرینت بگیره...در ضمن خطم همراه اوله اونم اعتباری
اگه زحمتی نیست جواب رو اینجا یا واسه ایمیلم بفرستین

سلام
خیر دوست عزیز پرینت متن اس ام اس تنها با دستور قضایی داده خواهد شد.
به سیمکارت اعتباری همراه اول در حال حاضر پرینت مکالمه داده نمی شود.

: : rain
2013-06-06, 02:39 AM
باز میخواستم بپرسم که اگه بری مخابرات در صورت دادن متن های اس ام اس چند ماه پیش رو میدن یعنی هر ماه رو بخوای واست میدن؟

لیدا پرورش
2013-10-04, 11:17 AM
سلام دوستان
منم دقیقا مشکلی همینطوری دارم آیا شخص دیگری می تونه پیرینت 912 رو بگیره حتی اگه آشنا داشته باشه؟ اگه بشه برای چند دوره رو می تونه بگیره؟

roya74
2013-10-21, 05:22 PM
سلام
دوستای عزیزم خواهش میکنم کمکم کنید
من 3 سال پیش از دوسته رفیقم ی سیم کارت خریدم ولی سندی به من نداده یعنی الانم به نامه خودشه...حالا من و رفیقم به تیپو تاپه هم زدیم بدجور از دستم شاکیه همه جاهم آشنا داره اگه بخواد حکم بگیره واسه پیرینت خط..من چجوری میتونم جلوشو بگیرم..اصلا کاری میتونم بکنم:a050::think:

نازنین 137
2014-07-30, 08:25 AM
سلام ببخشید خاستم بدونم واسه اعتباری ایرانسل هم میشه ریزمکالمه گرفت?اخه توسایت زده از طریقEcare میشه!!!بعدشم چجوراون همه مکالمه روتو دوتابرگه تحویل میده?!!

masooumi
2014-07-30, 02:08 PM
در همراه اول اگر کسی (حتی مالک) درخواست ریزمکالمات را بکنه برای اون شماره یک پیامک ارسال میشه و این موضوع به این فرد اطلاع رسانی میشه.

GKS
2014-08-25, 04:29 PM
یه سوال داشتم :از خط دانش آموزیه همراه اول که به اسمه افراد زیر سن قانونی هست میشه پرینت گرفت؟(پدر شخص)
با در دست داشتن سیم کارت و کارت ملی و همه ی مدارک ولی بدون حضور خود شخص؟
ممنون میشم جواب بدید:)

GKS
2014-08-25, 04:40 PM
اونکه مهم نیس کسی که سیم دستشه اون اس ام اسو پاک میکنه میخام بدونم بدونه حضوره خوده شخص امکان داره یا نه؟و اینکه چون دانش آموزیه اصن نیاز به حضور مالک هس یا نه؟

+Farhad
2014-08-25, 06:51 PM
یه سوال داشتم :از خط دانش آموزیه همراه اول که به اسمه افراد زیر سن قانونی هست میشه پرینت گرفت؟(پدر شخص)
با در دست داشتن سیم کارت و کارت ملی و همه ی مدارک ولی بدون حضور خود شخص؟
ممنون میشم جواب بدید:)

اونکه مهم نیس کسی که سیم دستشه اون اس ام اسو پاک میکنه میخام بدونم بدونه حضوره خوده شخص امکان داره یا نه؟و اینکه چون دانش آموزیه اصن نیاز به حضور مالک هس یا نه؟

امکان دریافت ریز مکالمات برای سیم کارت اعتباری همراه اول وجود ندارد.

GKS
2014-08-27, 04:05 PM
با سلام به همه دوستان...
ببینید در اوایل راه اندازی و توزیع و ثبت نام سیم کارتهای اعتباری همراه اول در مراکز دولتی مخابرات نرم افزاری وجود داشت به نام IN که مدیریت اعتبار و ریز مکالمات مشترک رو ارائه میداد..
اما بعد از اون این نرم افزار به طور کلی عوض شد و با برنامه KNT مراکز ادغام شد...
الان هم هیچ یک از مراکز شهرستانی و استانی امکان ارائه ریز مکالمات رو ندارند و بنابراین ریز مکالمات قابل دریافت نیست...
البته با دستور مراجع قضایی این امر امکانپذیره...
لازمه به اطلاع برسونم در هیچ کجای دنیا اپراتورهای تلفن همراه ریز مکالمات مشترکین اعتباری خودشون رو ارائه نمیدن و از لیست ارائه خدماتشون به کلی حذف کردن.
موفق و موید باشید.

ولی جدیدا توی سایته خوده همراه اول اعلام شده امکان گرفتن ریز مکالمات مشترکین اعتباری وجود داره :|

GKS
2014-08-27, 04:07 PM
http://www.chargebux.com/%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D8%B1%DB%8C%D8%B2-%D9%85%DA%A9%D8%A7%D9%84%D9%85%D8%A7%D8%AA-%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%A7%D9%88%D9%84.html
تو این سایت برو نوشته

GKS
2014-08-27, 04:17 PM
امکان دریافت ریز مکالمات برای سیم کارت اعتباری همراه اول وجود ندارد.

http://www.chargebux.com/%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D8%B1%DB%8C%D8%B2-%D9%85%DA%A9%D8%A7%D9%84%D9%85%D8%A7%D8%AA-%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%A7%D9%88%D9%84.html
بابا اینجا نوشته میشه:((

GKS
2014-08-27, 04:25 PM
یه سوال دیگه وقتی برن مخابرات چیا میتونن از گوشی من بفهمن؟ مکالمات فقط یا شامل اس ام اس هم میشه؟ منظورم متن نیس فقط شماره ی فرد
و مکالمه:شماره کسی که زنگ زده ملومه یا کسی که زنگ زدیم؟

Mostaf3402
2014-10-17, 01:13 AM
سلام دوستان
من ميخواستم بدونم ايا تو مخابرات امكانش هست از مكالمات اينترنتي مثلا با اپليكيشن'هاي وايبر يا واتس آپ پرينت گرفت !؟ مثلا به چه شماره'هايي پي'ام داده شده يا برعكس !؟

کوزت
2014-12-17, 02:31 PM
سلام خواهشا هر کسی اطلاعات دقیق داره من رو راهنمایی کنه خیلی برام مهمه
تا چه مدت مکالمات و اس ام اس ها روی سیم کارت هست که پرینتش رو بگیریم؟هیچ موقع این اطلاعات پاک نمیشه؟

Majid1313
2014-12-17, 02:44 PM
سلام خواهشا هر کسی اطلاعات دقیق داره من رو راهنمایی کنه خیلی برام مهمه
تا چه مدت مکالمات و اس ام اس ها روی سیم کارت هست که پرینتش رو بگیریم؟هیچ موقع این اطلاعات پاک نمیشه؟

تا سه دوره اطلاعات میمونه یعنی شش ماه البته این مال همراه اوله ایرانسل و رایتل رو دقیق نمیدونم

کوزت
2014-12-18, 04:08 PM
من الان سیم کارت همراه اول اعتباری دارم سه ماه میشه که خاموشه شما majid1313 مطمئن هستید بعد شش ماه همه اطلاعاتش پاک میشه؟
اگه بابام بخواد پرینت بگیره چه مدارکی باید داشته باشه؟بابام بدون من میتونه بره پرینت بگیره یا منم باید همراهش باشم؟(یعنی دفتر خدمات ارتباطی پرینت سیم کارت بهش میده)
تو رو خدا هر کی میدونه راهنمایی کنه

Majid1313
2014-12-20, 02:12 AM
من الان سیم کارت همراه اول اعتباری دارم سه ماه میشه که خاموشه شما majid1313 مطمئن هستید بعد شش ماه همه اطلاعاتش پاک میشه؟
اگه بابام بخواد پرینت بگیره چه مدارکی باید داشته باشه؟بابام بدون من میتونه بره پرینت بگیره یا منم باید همراهش باشم؟(یعنی دفتر خدمات ارتباطی پرینت سیم کارت بهش میده)
تو رو خدا هر کی میدونه راهنمایی کنه

برای اعتباری ب این راحتی پرینت نمیدن باید مالک سیمکارت ب مرکز مخابرات بره دفاتر خدماتی فقط برای سیمکارتهای دائمی رو میدن

masidah
2015-03-25, 04:46 PM
salam dostane aziz sale noton mobarak man jadid omadam ziyad vared nistam
mikhastam bebinam riz mokalemate simkartamo chetori mitonam begiram mishe komakam konid

Majid1313
2015-03-25, 06:50 PM
mikhastam bebinam riz mokalemate simkartamo chetori mitonam begiram mishe komakam konid

سلام سال نوی شما هم مبارک
طبق قوانین سایت باید فارسی بنویسید!
برای سیمکارت های اعتباری گرفتن ریزمکالمات کار سختیه باید به مرکز مخابرات (امورمشترکین تلفن همراه) مراجعه کنی اگه دلیل منطقی داشته باشی میتونی پرینت بگیری.

G h a s e m
2015-03-26, 05:56 PM

سلام سال نوی شما هم مبارک
طبق قوانین سایت باید فارسی بنویسید!
برای سیمکارت های اعتباری گرفتن ریزمکالمات کار سختیه باید به مرکز مخابرات (امورمشترکین تلفن همراه) مراجعه کنی اگه دلیل منطقی داشته باشی میتونی پرینت بگیری.

با سلام
در حال حاضر امکان دریافت ریزمکالمات برای خطوط اعتباری همراه اول فراهم شده است و مالک سیم کارت تنها با مراجعه به یکی از مراکز مخابراتی و ارائه کارت ملی میتواند ریزمکالمات را دریافت نماید.

213546
2015-04-13, 03:14 AM
سلام
الان هم کسی میتونه متن اس ام اس هایه خط همراه اول رو بگیره (اعتباری)؟

sogand.t
2015-06-02, 12:34 AM
میشه گرفت؟؟؟؟ حتما؟؟؟

sogand.t
2015-06-02, 12:36 AM
بچه ها ترو خدا ضروریه .... امکان گرفتنش هست؟؟؟؟ کاش نباشه

ahmad_ayas
2015-06-02, 12:44 AM
دوستم با خانومش مشکل داشت. هفته قبل رفته بود پرینت همراه اول اعتباری بگیره ( خط به اسم خودش بود و مدارک هم کامل بود). طرف گفته بود سامانه اجازه نمیده بهمون که ریزمکالمه رو بدیم و چند وقته ک این قابلیت رو مسدودش کردن. تنها راه شکایت کردن و پیگیری از طریق مراجع قانونیه (دستور قاضی پرونده)

Majid1313
2015-06-02, 11:42 PM
دوستم با خانومش مشکل داشت. هفته قبل رفته بود پرینت همراه اول اعتباری بگیره ( خط به اسم خودش بود و مدارک هم کامل بود). طرف گفته بود سامانه اجازه نمیده بهمون که ریزمکالمه رو بدیم و چند وقته ک این قابلیت رو مسدودش کردن. تنها راه شکایت کردن و پیگیری از طریق مراجع قانونیه (دستور قاضی پرونده)

نه همچین چیزی نیست چون واسه طرف مسولیت داره با این حرفا از سرشون باز میکنن
برای پرینت دستور قاضی نیاز هست تا اگه یه موقع مشکلی پیش بیاد از طرف سلب مسولیت بشه حالا اگه آشنا داشته باشی یا ... میتونی بگیری