PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در ارسال پیام به خطوط همراه اول

virus30ya
2012-01-27, 12:18 PM
سلام دوستان.
حدود یک ماه هست که یک مشکل اساسی با فرستادن پیامک به خطوط اعتباری و دائمی همراه اول دارم.
این مشکل فقط برای خط من نیست تمام دوستام این مشکلو دارن ، نمیدونم این واسه کل کشور اینجوریه یا نه ! اما تو خراسان رضوی که اینجوریه ، یعنی پیامکو میفرستی پولم کم میشه همونجا هم میگه دلیور نشد و مجبوری اونو دوباره بفرستی،بعضی وقتا شده برای فرستادن یک پیام اونو 15 بار ارسال کردم.:wac:
کسی جز شکستن و دور انداختن سیمکارت ایرانسل راه حل دیگه ای داره مثلا تغییر شماره مرکز پیام یا ....؟اخه از همراه اول که میفرستی راحت دلیور میشه:(

+Farhad
2012-01-27, 01:00 PM
سلام دوستان.
حدود یک ماه هست که یک مشکل اساسی با فرستادن پیامک به خطوط اعتباری و دائمی همراه اول دارم.
این مشکل فقط برای خط من نیست تمام دوستام این مشکلو دارن ، نمیدونم این واسه کل کشور اینجوریه یا نه ! اما تو خراسان رضوی که اینجوریه ، یعنی پیامکو میفرستی پولم کم میشه همونجا هم میگه دلیور نشد و مجبوری اونو دوباره بفرستی،بعضی وقتا شده برای فرستادن یک پیام اونو 15 بار ارسال کردم.:wac:
کسی جز شکستن و دور انداختن سیمکارت ایرانسل راه حل دیگه ای داره مثلا تغییر شماره مرکز پیام یا ....؟اخه از همراه اول که میفرستی راحت دلیور میشه:(
مشکل از ایرانسل نیست بار ها در همین انجمن گفته شده مشکل از طرف همراه اول هست ولی مثل اینکه همراه اول تمایلی به رفع مشکل نداره!

G h a s e m
2012-01-27, 01:25 PM
سلام دوستان.

سلام مهدی جان

خوبی؟؟:flower:

همراه اول مشکل ورودی داره متاسفانه .خروجیش مشکلی نداره.
خیلی وقته این مسئله پیش اومده .
تمامی مشترکین رو عصبی کرده این همراه اول:D

virus30ya
2012-01-27, 02:40 PM
خب چرا ایرانسل همین کارو نمیکنه؟
عملیات تلافی جویانه!!!

Nova view
2012-02-03, 03:29 PM
دوستان عزیزی که در ارسال پیامک از خطوط ایرانسل به همراه اول دچار مشکل هستند، یعنی پیامک به مقصد همراه اول نمی رسد و یا بلافاصله ناموفق گزارش می شود، لطفا 6 رقم اول شماره مقصد را از طریق پیام خصوصی به بنده ارسال کنند، یعنی به صورت 091***X
همچنین شهری که از خط ایرانسل خود پیامک ارسال می کنند را نیز ذکر بفرمایید.

IMB1908
2012-02-03, 06:18 PM
براي من واسه شب يلدا اين مشكل پيش اومد و اعصابم رو خورد كرده بود آخه خيلي فرستاده بودم. ولي الان درسته.
تو يكي از برنامه هاي تلويزيون ديده بودم كه گفتن اپراتور حق نداره تا زماني كه پيام به مقصد نرسيده است از مشترك خود مبلغي را دريافت كند يعني تا زماني كه دليوري دريافت بشه.

Nova view
2012-02-03, 09:19 PM
براي من واسه شب يلدا اين مشكل پيش اومد و اعصابم رو خورد كرده بود آخه خيلي فرستاده بودم. ولي الان درسته.
تو يكي از برنامه هاي تلويزيون ديده بودم كه گفتن اپراتور حق نداره تا زماني كه پيام به مقصد نرسيده است از مشترك خود مبلغي را دريافت كند يعني تا زماني كه دليوري دريافت بشه.

در پست زیر کامل توضیح داده شده:

دوست عزیز
به این دلیل هست که شبکه ایرانسل طبق آمار پیام کوتاه را با موفقیت به همراه اول تحویل می دهد، اینکه بعد از آن چه مشکلی وجود دارد از شبکه همراه اول باید بررسی شود.
اینگونه پیامک ها جز پیامک های ناموفق طبقه بندی نمی شود که سیستم حساب شما را شارژ نکند.
اگر مشکل فنی درون شبکه باشد که خیلی کم و به ندرت پیش می آید هزینه آن به حساب شما باز گردانده می شود.
اینکه فرضا شما پیامک ارسال می کنید و به طور مثال گوشی مقصد دچار مشکل فنی هست و پیامک را دریافت نمی کند گزارش آن ناموفق می شود ولی هزینه آن کسر خواهد شد چراکه شبکه بدون مشکل پیام شما را تحویل داده.

فقط هزینه پیامک هایی که به دلیل مشکلات درون شبکه ایرانسل به مقصد نرسند هزینه آن محاسبه نمی شود و این قضیه در برنامه نویسی شبکه لحاظ شده.

virus30ya
2012-02-04, 11:17 AM
سلام نوای عزیز ! من اطلاعاتی که خواستیو ارسال کردم امیدوارم مشکل حل بشه :) البته با تجهیزات چینی و بی کیفیت همراه اول فکر نکنم حل بشه:(

Nova view
2012-02-04, 10:34 PM
سلام نوای عزیز ! من اطلاعاتی که خواستیو ارسال کردم امیدوارم مشکل حل بشه :) البته با تجهیزات چینی و بی کیفیت همراه اول فکر نکنم حل بشه:(

دو دوست عزیزی که اطلاعات را ارسال کرده بودند، مشخصات به تیم مربوط داده شد.

virus30ya
2012-02-05, 12:50 AM
نوا جان رفتي بالا پشت بوم آنتن همراه اولو بچرخوني؟
نميخواد گمونم زدي خرابش كردي چون الان يه ساعته ديگه اصلا اس دليور نميشه.:D
به نظرت چيكار كنيم نوا؟ :(

virus30ya
2012-02-05, 10:43 AM
دو دوست عزیزی که اطلاعات را ارسال کرده بودند، مشخصات به تیم مربوط داده شد.

ممنون نوا امیدوارم این مشکلات زود رفع بشن ، دیگه واسم اعصاب نذاشته.:wac::flower:

master94
2012-02-07, 08:40 PM
خسته شدم از ایرانسل..........اس هام اصلا به همراه اول ارسال نمیشه....مخصوصا از ساعت 7 به بعد شب:grrr:
میخام برم سراغ همراه اول :angry:

+Farhad
2012-02-07, 09:40 PM
خسته شدم از ایرانسل..........اس هام اصلا به همراه اول ارسال نمیشه....مخصوصا از ساعت 7 به بعد شب:grrr:
میخام برم سراغ همراه اول :angry:
دوست عزیز اگه پست های این تایپیک رو مطالعه می کردید متوجه می شدید که مشکل از طرف ایرانسل نیست مشکل از طرف همراه اوله!!!

*ABEDIN*
2012-02-07, 10:05 PM
دوستان اگه اول شماره دستتون 98+داره حذفش کنید میره من اینکاروکردم رفت تحویلم داد

omidhj
2012-02-08, 05:21 PM
سلام راستش تو مدرسه ما بايد هر شب ساعت مطالعه رو اس ام اس كنيم از ايرانسل به همراه اول و اكثرا گزارش دليور نشدن ميده در حالي كه ارسال شده،نگران نباشيد!!

+Farhad
2012-02-09, 12:01 AM
از بعد از ظهر تا الان تمام اس ام اس های من به شبکه همراه اول در همان لحظه ارسال Fail میشه و هزینه هم کسر میشه باز قبلا با چند بار ارسال کردن با تاخیر به میرسید ولی الان دیگه کلا...!! من نمیدونم این مشکل رو همراه اول کی میخواد حل کنه؟؟؟ فکر کنم داره با ایرانسل لج بازی میکنه!!!

™Omega
2012-02-09, 12:28 AM
سلام به همگی
مال منم(همراه اول) چند روزه که اصلا پیغام دلیوری نمیده !!!
مشکل از چی می تونه باشه ؟

Nova view
2012-02-09, 10:40 AM
سلام راستش تو مدرسه ما بايد هر شب ساعت مطالعه رو اس ام اس كنيم از ايرانسل به همراه اول و اكثرا گزارش دليور نشدن ميده در حالي كه ارسال شده،نگران نباشيد!!

دوست عزیز
ارسال پیام کوتاه از ایرانسل به همراه اول اگر ناموفق به شما اعلام شود 99درصد یعنی به مقصد نرسیده

سلام به همگی
مال منم(همراه اول) چند روزه که اصلا پیغام دلیوری نمیده !!!
مشکل از چی می تونه باشه ؟

با درود
6 رقم اول شماره همراه اول به همراه شماره کامل ایرانسل و شهری که خط ایرانسل در آن هست را به بنده از طریق پیغام خصوصی اعلام بفرمایید.

*ABEDIN*
2012-02-09, 10:54 AM
من زنگ زدم به 700میگه مشکل همراه اوله
زنگ میزنم به9990میگه مشکل ازایرانسله خلاصه فقط میپی چونن

virus30ya
2012-02-09, 11:24 AM
با درود
6 رقم اول شماره همراه اول به همراه شماره کامل ایرانسل و شهری که خط ایرانسل در آن هست را به بنده از طریق پیغام خصوصی اعلام بفرمایید.
سلام نوا .
مرسی ، ممنون ، الان وضعیت بهتره ، اما هنوزم کمو بیش این مشکلو دارم.
چند تا سوال فنی دارم صرفاً جهت اطلاع میخوام بدونم.
سوال اول :
هر پیامی رو که ما ارسال کنیم و بنا به دلایلی مثلاً خاموش بودن گوشی یا در دسترس نبودن فرد گیرنده به مقصد نرسید تا مدت زمانی در شبکه در صف ارسال قرار میگیره. و بعد از مدت زمانی که اپراتور مشخص می کنه اگه پیام نرسید ، به فرد فرستنده میگه که دلیور نشد.
یعنی هر پیامی یک مدت اعتبار یا همون Validity period در شبکه داره. حالا این مدت اعتبار فقط برای مشترک به مشترک هست ؟
یعنی این مدت اعتبار مخصوص اپراتور به اپراتور نیست؟؟
حالا همراه اول ورودی نمیگیره ایرانسل نباید اونو تا مدتی نگه داره و مجدد ارسال کنه؟؟

سوال دوم :
اینکه بعضی اوقات ما پیامی به مشترک درون خود شبکه ایرانسل میفرستیم و همونجا هم میگه دلیور نشد دلیلش چیه که باید هزینه کسر شه؟؟؟

Nova view
2012-02-09, 02:13 PM
سلام نوا .
مرسی ، ممنون ، الان وضعیت بهتره ، اما هنوزم کمو بیش این مشکلو دارم.
چند تا سوال فنی دارم صرفاً جهت اطلاع میخوام بدونم.
سوال اول :
هر پیامی رو که ما ارسال کنیم و بنا به دلایلی مثلاً خاموش بودن گوشی یا در دسترس نبودن فرد گیرنده به مقصد نرسید تا مدت زمانی در شبکه در صف ارسال قرار میگیره. و بعد از مدت زمانی که اپراتور مشخص می کنه اگه پیام نرسید ، به فرد فرستنده میگه که دلیور نشد.
یعنی هر پیامی یک مدت اعتبار یا همون Validity period در شبکه داره. حالا این مدت اعتبار فقط برای مشترک به مشترک هست ؟
یعنی این مدت اعتبار مخصوص اپراتور به اپراتور نیست؟؟
حالا همراه اول ورودی نمیگیره ایرانسل نباید اونو تا مدتی نگه داره و مجدد ارسال کنه؟؟

سوال دوم :
اینکه بعضی اوقات ما پیامی به مشترک درون خود شبکه ایرانسل میفرستیم و همونجا هم میگه دلیور نشد دلیلش چیه که باید هزینه کسر شه؟؟؟

با درود
برای هر سیمکارت حافظه ای برای ذخیره پیام ها اختصاص داده می شود، حال این پیام می تواند پیام کوتاه و یا چند رسانه ای باشد. این حافظه در خط مقصد وجود دارد.
در حالت عادی می توان توسط گوشی زمان نگهداری پیام ها از یک روز تا یک هفته تغییر داد.
اما در کشور ما طبق آیین نامه ارتباطی به طور ثابت این عدد 24 ساعت هست. یعنی اگر از زمان ارسال پیام 24 ساعت بگذرد از حافظه گیرنده پاک خواهد شد.
زمانیکه شما از ایرانسل به همراه اول پیامک ارسال می کنید شبکه ایرانسل پیام را از طریق اینترکانکشن به همراه اول تحویل و همراه اول نیز به مشترکش می رساند، حال اگر مشترک همراه اول خاموش باشد این پیام در حافظه موقت در شبکه همراه اول ذخیره می شود نه ایرانسل.
این نیز فقط زمانی هست که گوشی خاموش یا در دسترس نباشد.
در غیر اینصورت اگر مشکل در شبکه باشد پیام باید در مسیج سنتر ذخیره و در اولین فرصت به مشترک پیج می شود.
مشکل این است که مسیج سنترهای همراه اول پیامک هایی که از ایرانسل ارسال می شود را ذخیره نمی کنند و بر همه مشخص هست که عمدا این نوع برنامه ریزی صورت گرفته!
سیستمی که ایرانسل در پیام کوتاه استفاده می کند کاملا منطبق بر تکنولوژی روز هست برای همین پیامکی که ناموفق به دلیل اختلالات شبکه ارسال شود تقریبا صفر هست! یا به طور مثال شاید پیش آمده باشد شما خبری را به دوستتان می فرستید بعد از چند ساعت به مقصد می رسد که بسیار ناخوشایند است. اگر پیامکی بیشتر از مدت برنامه ریزی شده با تاخیر بخواهد به مقصد برسد هزینه آن به مشترک برگردانده خواهد شد.
چنین موردی در همراه اول وجود ندارد، امکان دارد شما الان پیامک ارسال کنید، یک روز بعد پیام شما به واسطه وجود مشکل در شبکه به مقصد برسد.

romass100
2012-02-09, 02:19 PM
بارها شده برای من failde شده اما پیام به دست شخص مورد نظر رسیده.بدیهیه که در چنین مواقعی پول برگشت داده نخواهد شد !اینکه شما میگی فیلد بشه پولت برگشت داده میشه باورش سخته.

virus30ya
2012-02-09, 04:12 PM
البته حسادت های همراه اول (البته از آخر) بر کسی پوشیده نیست اما برای رفع این مشکل ایرانسل چه کاری انجام داده؟ اون چیزی که مسلمه اینه که ایرانسل مطمئناً دست روی دست نذاشته و بشینه تا همراه اول به ریش همه ما بخنده!

یه مورد دیگه : زمان 24 ساعت حداکثر زمان هست یا حداقل ؟
چون بعضی اوقات این زمان خیلی کمتر از 24 ساعت میشه.

*ABEDIN*
2012-02-10, 01:11 AM
اقا توروخدااساتید یکاری کنن
اطلاع رسانی کنن شاید حل شد

Nova view
2012-02-10, 02:43 PM
البته حسادت های همراه اول (البته از آخر) بر کسی پوشیده نیست اما برای رفع این مشکل ایرانسل چه کاری انجام داده؟ اون چیزی که مسلمه اینه که ایرانسل مطمئناً دست روی دست نذاشته و بشینه تا همراه اول به ریش همه ما بخنده!

یه مورد دیگه : زمان 24 ساعت حداکثر زمان هست یا حداقل ؟
چون بعضی اوقات این زمان خیلی کمتر از 24 ساعت میشه.

برای ارسال از ایرانسل به ایرانسل و همراه اول به همراه اول حداکثر 24 ساعت هست.

virus30ya
2012-02-10, 11:53 PM
مرسي نوا.
اصلا اسام نميره ديگه.
خدا لعنتشون كنه ،هزينمونو هدر ميدن، وقتمونو هدر ميدن،اعصابمونو بهم ميريزين اينا همه حق الناسه كه من از يك صدمشم نميگذرم!
از خدا ميخوام فرصت حتي توبه بهشون نده تا اين حق الناس بيشتر شه تا اون دنيا سر فرصت به حسابشون رسيدگي كنيم ،اينجا كه دستمون بهشون نميرسه!
---- ---- ---- ----
من يه دوتا سيم كارت اعتباري دارم به نظرم چند ماهه شارژ نكردم مسدود شدن بايد دست به دامن قاسم عزيز بشم واسم فعالشون كنه كه بتونم شارژشون كنم.

ariax77
2012-02-11, 09:34 AM
ديشب براي زدن 10 تا اس ام اس حدود 600 تومن شارژم هدر رفت. چون مساله حياتي بود مجبور شدم اين كارو انجام بدم. وگرنه تو اين چند هفته معمولا جواب اس ام اس هايي كه از دوستاي همراه اوليم ميرسه رو با يه تك ميدم!!!!!!!!!!!!!!!! خدا همراه اولو لعنت كنه.

mohammadi_
2012-02-11, 10:01 AM
اطلاع رسانی؟
من بعد از شغل اصلیم عصر ها تو خدمات ارتباطی کارمندشم و حالم ازش بهم میخوره
کاش همه مشکلات تحویل ندادن پیام بود دوستان!
خیلی چیزا برای مردم پوشیدست و نمیبینن که مشکل پیام در برابرش صفره!

Aliakbari5
2012-02-11, 11:02 AM
حسود حسود هرگز نياسود(ويژه همراه اول)!
نوا جان شما ميگى مشكل از همراه آخره و درستم ميگى!
ولى ما كه بايد به دوستان همراه اخريمون پيام بديم بايد چكار كنيم؟سيمكارت اونو بخريم بايد يه گوشى1100هم بخريم چون بدرد نميخوره اون از اينترنت مسخرش اين از حسوديش؟!
ايرانسل هم كه پيامكاش نميره به همراه اخر!
ما مونديم چكار كنيم؟
البته بعضى مواقع خوب ميره اما بعضى وقت ها...

ariax77
2012-02-11, 11:31 AM
جایی وجود نداره واسه ایرانسل که بشه باهاش ایمیلی چیزی ارسال کرد به مدیران بالا!؟ یا اعتراضی رو ثبت کرد؟ با اینکار لا اقل مدیران ایرانسل از همراه اول شکایت میکنن! یا اونم نمیشه؟!
واقعا خسته شدم از این وضغ و همه ی دوستای همراه اولیم ناراحتن ازم.

G h a s e m
2012-02-11, 03:10 PM
جایی وجود نداره واسه ایرانسل که بشه باهاش ایمیلی چیزی ارسال کرد به مدیران بالا!؟ یا اعتراضی رو ثبت کرد؟ با اینکار لا اقل مدیران ایرانسل از همراه اول شکایت میکنن! یا اونم نمیشه؟!
واقعا خسته شدم از این وضغ و همه ی دوستای همراه اولیم ناراحتن ازم.

http://www.irancell.ir/layer2/?id=652

ariax77
2012-02-11, 06:49 PM
اين خبر واسه مرداد ماهه!
الانم همينجوري شده ديگه!
خاك تو سر همراه اول مارموز!

یک مقام مسئول در سازمان تنظیم مقررات در حالی که همراه اول بروز اختلال در شبکه پیامک خود را تایید نکرده است گفت: ایرانسل یک ماه گذشته طی نامه ای به رگولاتوری اختلال در ارسال پیامک مشترکانش را به مقصد همراه اول اعلام کرده و همراه اول نیز این اختلال را تایید کرده است.

به گزارش خبرنگار مهر، نزدیک به یک ماه است مشترکان اپراتور تلفن همراه ایرانسل برای ارسال SMS به شبکه همراه اول با مشکلاتی چون عدم ارسال موفق پیامک، ارسال یک بار پیامک و دریافت چندین باره پیامک از جانب مشترک مقصد و اختلالاتی از این قبیل مواجه هستند که تاکنون پاسخ شفاف و قاطعی در این باره ارائه نشده است. به نحوی که پیگیری مهر برای گفتگو با مسئولان همراه اول برای اطلاع از دلایل بروز این اختلال بی نتیجه ماند و این اپراتور اعلام کرد که مشکلی در شبکه اش مشاهده نشده است. این درحالی است که مسئولان اپراتور ایرانسل در گفتگو با مهر بروز اختلال را مربوط به شبکه مقابل دانسته و اعلام کرده اند که شبکه شان مشکلی ندارد.
غلامرضا داداش زاده مدیرکل نظارت بر سرویس های ارتباطی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد بروز اختلال در شبکه پیامک بین اپراتورهای موبایل کشور از اطلاع این سازمان نسبت به این مشکل به وجود آمده خبر داد و اظهار داشت: یکماه قبل اپراتور ایرانسل طی نامه ای به رگولاتوری بروز اختلال و تاخیر جزئی در ارسال پیامک مشترکانش به سمت شبکه همراه اول را گزارش کرده بود که براین اساس گروهی کارشناسی متشکل از نمایندگان همراه اول و ایرانسل برای پیگیری این موضوع و رفع مشکل به وجود آمده تشکیل شده است.

وی با بیان اینکه هم اکنون بخشی از مشکلات ارسال پیام کوتاه میان دو اپراتور حل شده است ادامه داد: بحث عدم ارسال پیامک و دریافت مکرر پیامک در مقصد تاکنون گزارش نشده اما گروه کارشناسی تاخیر در دریافت پیامک مشترکان ایرانسل به سمت شبکه همراه اول را تایید کرده است.

مدیرکل نظارت بر سرویس های ارتباطی رگولاتوری با بیان اینکه شبکه پیامک دو اپراتور همراه اول و ایرانسل در حال تست از سوی کارشناسان رگولاتوری است خاطرنشان کرد: تاخیر در ارسال پیامک مشترکان ایرانسل در مقصد همراه اول را تایید می کنیم.

داداش زاده با تاکید براینکه مقرر شده که این مشکل در قالب کارشناسی میان دو اپراتور حل و فصل شود تصریح کرد: از 18 روز قبل یک گروه فنی در حال بررسی موضوع هستند تا مشکل هرچه سریعتر رفع شود.

وی با بیان اینکه اختلال موجود مربوط به سیستم های بین دو اپراتور است گفت: همراه اول پذیرفته که چیزی به عنوان تاخیر در سیستمش وجود دارد و هم اکنون نیز در حال پیگیری این موضوع است.

این مقام مسئول در سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با تاکید براینکه عدم سازگاری بین دو مرکز SMS باعث بروز اختلال در دریافت پیامکهای مشترکان ایرانسل به سمت همراه اول شده است خاطرنشان کرد: طی فرصتی که به اپراتورها داده شده ظرف 20 روز آینده باید این اشکال برطرف شود.

به گزارش مهر، اختلال در ارسال پیام کوتاه از مقصد مشترکان ایرانسل به مشترکان همراه اول چندی است که نارضایتی بسیاری از کاربران را به همراه دارد و این پیامکها که برای رسیدن به مقصد ناموفقند تنها باعث آزار مشترکانی می شوند که این روزها در تبلیغات مختلف شعارهای "مشتری مداری" و "رعایت حقوق مصرف کننده" را بسیار می شنوند.

*ABEDIN*
2012-02-11, 09:38 PM
دوستان فکرکنم درست شده من ازصبح هرچی اس میدم به همرااول میره
تحویل هم میده

master94
2012-02-11, 10:00 PM
نه هنوز خرابه.....مخصوصا از ساعت 7 شب تا 12

*ABEDIN*
2012-02-11, 10:08 PM
نه هنوز خرابه.....مخصوصا از ساعت 7 شب تا 12

اقامن همین الان زدم رفت
فکرکنم بعضی استانهادرست شده
من ازقزوین اس دادم به*گیلان* رفت

amir1691
2012-02-21, 10:38 AM
برای ما که هنوز شبها نمیره
دوستانم هم باور نمیکنند که مشکل از همراه اوله

Nova view
2012-02-22, 06:05 PM
دوستانی که با ارسال پیام کوتاه از خط ایرانسل خود به خطوط همراه اول مشکل دارند.
لطفا دو شماره مرکز پیام کوتاه زیر را در گوشی خود وارد کنند. دوستان این دو سرور را به طور اختصاصی بررسی می کنند تا علت دقیق مشکل مشخص شود.
989350001410
989350001420

نتیجه و تغییر در نحوه ارسال و گزارش پیام کوتاه به همراه اول را در همین تاپیک اعلام بفرمایید.
سپاس گزارم

Nova view
2012-02-25, 01:36 PM
از دوستانی که مشکل داشتند این دو سنتر بررسی شد؟

+Farhad
2012-02-25, 01:40 PM
از دوستانی که مشکل داشتند این دو سنتر بررسی شد؟

واسه من قبلا هنوز اس ام اس سند نشده fail میشد اما با 989350001420 سند میشه ولی با تاخیر میرسه!

ariax77
2012-02-25, 02:48 PM
من مشكلم فعلا بر طرف شده!
تا ببينيم چي ميشه!

virus30ya
2012-02-27, 05:27 PM
من تست کردم ، نسبت به مرکز پیامای قبلی مشکلش کمتره :) اما بازم بعضیارو ارسال نمیکنه :flower:

ariax77
2012-02-29, 03:32 AM
هنوزم بعضی وقتا مشکل داره

J A F A R
2012-03-01, 12:36 AM
فک کنم مشکل از طرف همراه اوله نه ایرانسل دوستان

Google64
2012-03-01, 04:11 PM
مرکز پیام رو به9891100500 الی 505 تغییر بدید مشکل برطرف میشه

ansarweb
2012-03-02, 06:38 PM
من که خیلی وقته با 913220 مشکل دارم اطلاعم دادم ولی انگار نه انگار

J A F A R
2012-03-02, 06:46 PM
یعنی مرکز پیام ایرانسل رو به همراه اول تغییر بدیم؟؟؟

+Farhad
2012-03-02, 08:34 PM

نه منظور این دوستمون اینه که اون شخصی که شما میخوای بهش اس ام اس بدی مرکز پیامشو به 505 تغییر بده!!

ariax77
2012-03-03, 01:01 AM
امتحان كردم عزيزم! بي فايده س! كلا من با بعضي شماره هاي همراه اول به خصوص 910 ها مشكل دارم!

Google64
2012-03-03, 01:19 AM

بله دوست عزیز انجام بدید ج میده مرکز پیام رو تغییر بدید

virus30ya
2012-03-15, 09:53 AM
وای خدای من ، هنوز این مشکل برطرف نشده؟؟
من که خط همراه اولمو شارژ کردم الان هیچ مشکلی ندارم دیگه ، اعصابمم دیگه بهم نمیریزه.
توصیه می کنم با خط همراه اولتون اس ام اس بدید ، تازشم الان خط همراه اولو شارژ که میکنی همونجا بهت هدیه هم میده ، شارژ هدیه شم یک ماهه س،مثل ایرانسل 3-4 روزه نیست .
:flower:

modasi
2012-03-15, 10:03 AM
سلام ممکنه خود سیم کارتتون ضربه خورده و یا شاید سرور مشکل داره

virus30ya
2012-03-16, 08:14 AM
سلام ممکنه خود سیم کارتتون ضربه خورده و یا شاید سرور مشکل داره

:blink::cigar::ph34r2::wac::)
بله ؟؟؟ شاید!!! آره ممکنه...:whistle:
این مشکل من تنها نیست که میگی سیمکارتم ضربه خورده مشکل اکثر کسایی که ایرانسل دارن،بعدشم مشکل اونطور که میگن از طرف همراه اوله ، الله اعلم ...:whistle:

mojtaba741
2012-04-07, 01:41 AM
چرا به حقوق مصرف كننده احترام نميزارن؟
آخه بايد به كجا شكايت كرد؟
چند ماهه اينجور مشكل هست
هيج كس هم پاسخگو نيست.
دردمون به كي بگيم؟يكي دوتا نيست آخه!

alitorke
2012-04-18, 03:33 AM
من همراه اول دارم
هركي اس بم ميده نميرسه
اين چه وضعيههههه ؟؟؟؟؟؟؟؟

هيچ راهي نداره ؟؟؟؟؟؟

+Farhad
2012-04-23, 09:07 PM
کسی نمیدونه دقیقا مشکل همراه اول چیه که این مورد رو برطرف نمیکنه؟؟؟
الان واسه من از ساعت 10 شب به بعد هیچ اس ام اس به مقصد همراه اول ارسال نمیشه و چند دقیقه بعد همشون Fail میشن.
چرا رگولاتوری همراه اول رو جریمه نمیکنه واسه این کار؟؟؟

khalili99
2012-04-23, 10:04 PM
والا برای من که مشکلی نداره.امروز سمت شمال تهران بودم اس ام اس. واسم اومد الانم شرق تهرانم باز اومد .1 بار گوشیتونو خاموش روشن کنید دوستان .من چند باری شده فکر کردم از طرف همراه اوله اما درست شد با 1 بار خاموش روشن کردن و جابه جایی دوباره سیم کارت

+Farhad
2012-04-23, 10:07 PM
والا برای من که مشکلی نداره.امروز سمت شمال تهران بودم اس ام اس. واسم اومد الانم شرق تهرانم باز اومد .1 بار گوشیتونو خاموش روشن کنید دوستان .من چند باری شده فکر کردم از طرف همراه اوله اما درست شد با 1 بار خاموش روشن کردن و جابه جایی دوباره سیم کارت

مشکل از گوشی نیست.
3 نفر از دوستام هم این مشکل رو دارن!!!

Nova view
2012-04-23, 11:10 PM
مشکل از گوشی نیست.
3 نفر از دوستام هم این مشکل رو دارن!!!

مسیج سنتر را به مقادیر داده شده در پست های قبلی تغییر دهید.
مشکل وجود تاخیر یا به اصطلاح Delay در درگاه اینترکانکشن همراه اول هست، زمانیکه ظرفیت داخلی همراه اول از درصدی بیشتر اشغال شود، سیستم را طوری برنامه ریزی کرده اند که پیامکهای دریافتی از سایر اپراتور ها نگه داشته می شوند تا پیامک های داخلی خود همراه اول ارسال شود سپس پیامها ارسال می شود.
در حین نگهداری پیامهای ایرانسل توسط همراه اول به علت نامعلوم بسته به اینکه به کدام مسیج سنتر همراه اول باشد برخی مواقع پیغامها پاک می شوند.

ngame
2012-04-23, 11:40 PM
براي حل اين مشكل:
كساني كه خط ايرانسل دارند و ميخوان اس بدن از مسج سنتر هاي زير استفاده كنند
989350001400
989350001410
989350001420
989350002400

ببينيد با كدوم راحت تر ارسال ميشه من تو گوشي قبلم با 2400 ميفرستادم خيلي سريع بود ..
راستي تست كردم با اين هم شد:
9891100505
يعني با ايرانسل با مركز پيام همراه اول پيام فرستادم خيلي سريع ارسال شد.
تست من نشون داد ايرانسل به ايرانسل و ايرانسل به همراه اول بهترين سرعت مربوط به 2400 و 505 بود.

SAEEDBG
2012-04-26, 12:21 AM
توی گوشی اندرویدی چجوری تغییر بدیم مسیج سنتر رو؟

SAEEDBG
2012-04-26, 01:00 AM
توی گوشی اندرویدی چجوری تغییر بدیم مسیج سنتر رو؟
تغییر دادم اما بازم ارسال نمیشه

این چه وضعیه اخه 2000 تومن همش ریسند کردم:grrr::grrr::grrr::grrr:

طرف مقابل هم فکر میکنه از عمد جواب نمیدم اههههه

ngame
2012-04-28, 09:53 AM
شماره مسيج سنتر ت رو چي گذاشتي؟
با همه ي اونايي كه من گفتم و حتي شماره مسيج سنتر همراه اول با همه تست كردي بازم مشكل داري؟

SAEEDBG
2012-04-28, 11:08 AM
شماره مسيج سنتر ت رو چي گذاشتي؟
با همه ي اونايي كه من گفتم و حتي شماره مسيج سنتر همراه اول با همه تست كردي بازم مشكل داري؟

اره با همه تست کردم اما فرقی نداشت،یه مسیج رو 20 بار ارسال کردم تا یکیش رسید

Sent from my LT15i

ngame
2012-04-28, 12:34 PM
البته چون گوشيت اندرويد هست ممكنه مشكل از رام باشه مال من با 2400 درست شد گوشيم هم سامسونگ امنيا لايت با رام كوك شده ي مدرن.
اول با يه چند رام ديگه تتست كن حل نشد سيم كارت رو بذار تو گوشي ديگه تيت كن

SAEEDBG
2012-04-30, 03:18 PM
البته چون گوشيت اندرويد هست ممكنه مشكل از رام باشه مال من با 2400 درست شد گوشيم هم سامسونگ امنيا لايت با رام كوك شده ي مدرن.
اول با يه چند رام ديگه تتست كن حل نشد سيم كارت رو بذار تو گوشي ديگه تيت كن
درست نشد،مجبور شدم رفتم یه خط همراه اول گرفتم واسه 2 تا پیام،

parvizb
2012-05-04, 10:43 PM
دوستان مشکل اس ام اس دادن به خطوط همراه اول هنوز برطرف نشده ؟ اخه هر شب از ساعت 10 اس ام اس نمیفرسته تا تقریبا ساعت یک ونیم دو درست میشه و امروزم کلا از صبح تا شب خراب بود .نمیدونم اشکال از خطه یا از طرفی که بهش اس میدم یکاری کرده که اسم بهش نرسه خلاصه گیج شدم دوستان راهنماییم کنند

kheysi
2012-05-15, 06:06 AM
درست نشد،مجبور شدم رفتم یه خط همراه اول گرفتم واسه 2 تا پیام،
دقيقا هدف همراه اول ملعون شده هم از همون اول همين بود :cool:
لعنت خدا بر تو باد همراه اول :hmm:
من خودم جزوه مشتركين ايرانسلي هستم كه نزديك 2 ساله با ارسال اس ام اس به همراه اول مشكل دارم و به صورت جدي هم پيگير بودم و متاسفانه تا اين لحظه حدودا 70 درصد اس ام اس هاي من با وجود كسر شارژ به طرف همراه اوليم نميرسه ! :wac:
ولي من اومدم و به جايي اينكه برم يك خط همراه اول بخرم تمامي عزيزان مخاطبم كه همراه اول بودن مجبور به خريد سيم كارت ايرانسل كردم :ph34r2:
اين به اون در همراه اول :whistle::D

Kingofuser
2012-05-15, 05:44 PM
همراه اخر را تحریم کنید و ازش استفاده نکنید

mohammadi_
2012-05-15, 06:00 PM
همراه اخر را تحریم کنید و ازش استفاده نکنید
منم بخاطر پوشش نداشتن جی پی ار اس و نرفتن پیام و چند دلیل دیگه تصمیم گرفتم ازش استفاده نکنم
ولی نمیشه گاهی کیفیت آنتندهی تو اوج شلوغی ها!واینکه خطم خیلی شمارش قدیمیه وهمه دوستانم دارنش و احتمال اینکه یه فرجی بشه و خوب بشه هست.خطو دارم استفاده میکنم.
اگه یه ذره جی پی آر اس داشتم واالله ایرانسلو کنار میگذاشتم.

معلوم نیست جریان مسیج نفرستادنش چیه و واسه خودمم پیش آمده بین ایرانسل و همراه اول ولی همین ایرانسل و همراه اول وقتی میخوام با دوستم که بندر ماهشهر هست پیام بدم طوری پیامای ایرانسلش بدستم میرسه که اصلا شک میکنم که تو پیشنویساش نوشته داشته!!فوق العاده سریع.!

ناگفته نماند سال 87 که دانشجو بودم حتی از تلفن کارتی نمیشد به ایرانسل زنگ زد بخاطر مشکل همراه اول با ایرانسل

Kingofuser
2012-05-16, 02:09 PM
منم بخاطر پوشش نداشتن جی پی ار اس و نرفتن پیام و چند دلیل دیگه تصمیم گرفتم ازش استفاده نکنم
ولی نمیشه گاهی کیفیت آنتندهی تو اوج شلوغی ها!واینکه خطم خیلی شمارش قدیمیه وهمه دوستانم دارنش و احتمال اینکه یه فرجی بشه و خوب بشه هست.خطو دارم استفاده میکنم.
اگه یه ذره جی پی آر اس داشتم واالله ایرانسلو کنار میگذاشتم.

معلوم نیست جریان مسیج نفرستادنش چیه و واسه خودمم پیش آمده بین ایرانسل و همراه اول ولی همین ایرانسل و همراه اول وقتی میخوام با دوستم که بندر ماهشهر هست پیام بدم طوری پیامای ایرانسلش بدستم میرسه که اصلا شک میکنم که تو پیشنویساش نوشته داشته!!فوق العاده سریع.!

ناگفته نماند سال 87 که دانشجو بودم حتی از تلفن کارتی نمیشد به ایرانسل زنگ زد بخاطر مشکل همراه اول با ایرانسل
جی پی ار اس ش به کنار خونه ما هنوز بعد 13 14 سال انتن دهی یه خوبی نداره و صدا اصطلاحا مثه ادم اهنی میشه اما ایرانسل یا به کل انتن نداره یا اگه داره بهترین کیفیتو داره دوم اینکه همراه اخر هیچ احترامی برای مشتری قابل نیست مثال مرکز تماسش که تایم اداری کار میکنند البته جدیدا تا 5 6 بعد از ظهر هستند اما ایرانسل 24 ساعته

eie.mehdi1
2012-05-17, 11:25 AM
دوستان منم اين مشكلو دارم ولي وقتي از اول شماره +98 رو پاك ميكنم 0 ميزازم send ميشه
حتما دقت كنيد شماره يه اين صورت باشه 0914 نه 98914+ !!!

kharj
2012-05-22, 11:12 PM
سلام به همه دوستان

کسی نیست اطلاع رسانی کنه هنوز ارسال اس ام اس از ایرانسل به همراه اول مشکل داره..این مشکل از ساعت 9 شب تا 1 صبح ایجاد میشه (اصفهان.)....لطفا اگه کسی هست از همراه اول لطفا اطلاع رسانی کنه

+Farhad
2012-05-22, 11:47 PM
سلام به همه دوستان

کسی نیست اطلاع رسانی کنه هنوز ارسال اس ام اس از ایرانسل به همراه اول مشکل داره..این مشکل از ساعت 9 شب تا 1 صبح ایجاد میشه (اصفهان.)....لطفا اگه کسی هست از همراه اول لطفا اطلاع رسانی کنه

سلام
بله اصفهان هنوز مشکل داره بقیه جاها رو نمی دونم.
البته نسبت به قبل بهتر شده ولی هنوز به طور کامل حل نشده!

SEMPITERNAL
2012-05-22, 11:59 PM
ایرانول کی میخات درست بشه خدا میدونه
شیرازم همیجوره

+Farhad
2012-05-23, 12:26 AM
ایرانول کی میخات درست بشه خدا میدونه
شیرازم همیجوره

تا حالا فکر کنم بیش از 10 بار گفته شد که مشکل از سمت ایرانسل نیست. مشکل از همراه اول هست که شب ها ترافیک ورودی ایرانسل رو می بنده!

kheysi
2012-05-23, 01:49 AM
تا حالا فکر کنم بیش از 10 بار گفته شد که مشکل از سمت ایرانسل نیست. مشکل از همراه اول هست که شب ها ترافیک ورودی ایرانسل رو می بنده!
من يكبار زنگ زدم بهشون و در اين خصوص هر چي از دهنم اومد بهشون گفتم :cool: جالب اينجاست كه ميگفتن تقصير ايرانسل هست !:whistle:
به نظرم همراه اول بساط شو جمع كنه بره شلغم بكاره سنگين تره :D

saeid1371
2012-05-24, 01:28 AM
واقعا خیلی آزار دهندست. اگه واقعا اینجوری باشه که همراه اول ترافیک ورودی رو ببنده که خیلی غیر منطقی چون بالاخره اس ام اسی که ارسال میشه جواب داره و خوب جوابش به نفع همراه اولِ دیگه.

ariax77
2012-05-24, 04:40 AM
دوس دارم اينجا در مورد خواهر و مادر مسولين مخابراتي كشور صحبت كنم! اما حيف كه افشاسازي موجب اخراجم از اينجا ميشه.

kheysi
2012-05-24, 05:01 AM
واقعا خیلی آزار دهندست. اگه واقعا اینجوری باشه که همراه اول ترافیک ورودی رو ببنده که خیلی غیر منطقی چون بالاخره اس ام اسی که ارسال میشه جواب داره و خوب جوابش به نفع همراه اولِ دیگه.
به غير از بسته بودن پورت ها در ساعات عادي و غير ترافيك وقتي از ايرانسل در هر ساعتي به همراه اول اس ام اس ميفرستي و طرف اگه بنا به هر علتي خارج از پوشش باشه يا گوشيش خاموش باشه يا .... نتونه تو اون لحظه اس ام اس رو تو اون لحظه بگيره فورا كمتر از 5 ثانيه اون اس ام اس به جاي penfing شدن failed ميشه كه زمون هاي قديم 2*24 ساعت حداقل منتظر مي موند تا برسه دسته طرف :ph34r2:

Nova view
2012-05-25, 05:29 PM
دوستانی که همچنان با ارسال پیام کوتاه به خطوط همراه اول مشکل دارند به تاپیک مراجعه کرده، روند ورود را دنبال کنید.

ارجاع و پیگیری درخواست ها و شکایات (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?p=1430066&posted=1#post1430066)

در بخش خلاصه درخواست "پیام کوتاه" و در نوع درخواست،متناسب با مشکل خود انتخاب کنید.
در بخش توضیحات شماره مقصد همراه اول را به همراه توضیح خلاصه درج و فرم را ارسال کنید.

maysam7026
2012-06-07, 06:14 PM
پیامک ایرانسل به ایرانسل هیچ مشکل نداره و عالیه !!
همراه اول به ایرانسل هم مشکل نداره و کار می کنه !
خوب ، ایرانسل به همراه اول کار نمی ده درست . پیاما یکی در میون میرسن به مقصد یا هرکار کنی اصلا نمیرسه !!
هزینه تمام کمال هم کم می شه چه به مقصد برسه به نرسه .
چرا به من هزینه کاری رو باید بپردازم که انجام نشده !؟ من به عنوان مشترک و کسی که داره هزینه بابت خدمات پرداخت می کنه کاری ندارم مشکل از کیه و کجاست . من دارم هزینه رو به ایرانسل می پردازم و ایرانسل رو می شناسم .
اگه مشکل از همراه اوله چرا باید ایرانسل هزینه رو از حسابم کسر کنه ؟ پیامی که به مقصد نرسیده به دلایل مشکلات فنی و بیخیالی ایرانسل و گفتن این که مشکل از همراه اوله !

راه حلی که ارایه شده این بود که از دوستم بخوام ایرانسل بگیره تا بهش پیام بدم . این شد راه حل ؟ چرا ایرانسل برنامه حساب کتاب رو کاری نمی کنه که اگر پیام دریافت نشد از حساب کم نشه ؟ این که تو حوزه خودشه .
این قضیه شده مجالی واسه سو استفاده ایرانسل که کاربران رو ترغیب به ارسال پیام داخل شبکه کنند و اعتبار هم کم می کنه.

این که مشکل از همراه اوله و توجیه کردن کم کردن هزینه راه حل نشد ! من به عنوان مشترک پولم رو دارم به ایرانسل می پردازم و ایرانسل نباید هزینه پیامی که به مقصد ( به دلایل مشکلات فنی) نرسیده کم کنه .

+Farhad
2012-06-07, 09:08 PM
پیامک ایرانسل به ایرانسل هیچ مشکل نداره و عالیه !!
همراه اول به ایرانسل هم مشکل نداره و کار می کنه !
خوب ، ایرانسل به همراه اول کار نمی ده درست . پیاما یکی در میون میرسن به مقصد یا هرکار کنی اصلا نمیرسه !!
هزینه تمام کمال هم کم می شه چه به مقصد برسه به نرسه .
چرا به من هزینه کاری رو باید بپردازم که انجام نشده !؟ من به عنوان مشترک و کسی که داره هزینه بابت خدمات پرداخت می کنه کاری ندارم مشکل از کیه و کجاست . من دارم هزینه رو به ایرانسل می پردازم و ایرانسل رو می شناسم .
اگه مشکل از همراه اوله چرا باید ایرانسل هزینه رو از حسابم کسر کنه ؟ پیامی که به مقصد نرسیده به دلایل مشکلات فنی و بیخیالی ایرانسل و گفتن این که مشکل از همراه اوله !

راه حلی که ارایه شده این بود که از دوستم بخوام ایرانسل بگیره تا بهش پیام بدم . این شد راه حل ؟ چرا ایرانسل برنامه حساب کتاب رو کاری نمی کنه که اگر پیام دریافت نشد از حساب کم نشه ؟ این که تو حوزه خودشه .
این قضیه شده مجالی واسه سو استفاده ایرانسل که کاربران رو ترغیب به ارسال پیام داخل شبکه کنند و اعتبار هم کم می کنه.

این که مشکل از همراه اوله و توجیه کردن کم کردن هزینه راه حل نشد ! من به عنوان مشترک پولم رو دارم به ایرانسل می پردازم و ایرانسل نباید هزینه پیامی که به مقصد ( به دلایل مشکلات فنی) نرسیده کم کنه .

سلام
صحبت های شما درسته.
اگه اس ام اس به شبکه ایرانسل ارسال بشه و به دلیل فنی به مقصد نرسه ایرانسل باید هزینه شما رو برگردونه.
ولی اگه اس ام اس از شبکه ایرانسل به شبکه همراه اول ارسال بشه در این حالت ایرانسل اس ام اس رو به همراه اول تحویل میده پس هزینه از شما کسر میشه چون ایرانسل به دلیل اینکه داره به شبکه همراه اول ترافیک وارد میکنه پس بنابراین هزینه اس ام اس کسر میشه!

اما حرفتون رو قبول دارم ایرانسل در مورد این قضیه سکوت کرده.

™regedit
2012-06-07, 09:41 PM
من با اين قضيه خيلي مشكل دارم يكي درميون پيامهام ميرن!

maysam7026
2012-06-07, 10:55 PM
سلام
صحبت های شما درسته.
اگه اس ام اس به شبکه ایرانسل ارسال بشه و به دلیل فنی به مقصد نرسه ایرانسل باید هزینه شما رو برگردونه.
ولی اگه اس ام اس از شبکه ایرانسل به شبکه همراه اول ارسال بشه در این حالت ایرانسل اس ام اس رو به همراه اول تحویل میده پس هزینه از شما کسر میشه چون ایرانسل به دلیل اینکه داره به شبکه همراه اول ترافیک وارد میکنه پس بنابراین هزینه اس ام اس کسر میشه!

اما حرفتون رو قبول دارم ایرانسل در مورد این قضیه سکوت کرده.

ترافیک وارد می کنه?!! به خاطر این باید پول به همراه اول بده? منطقی نیست!!کم کردن هزینه کاملا عمدی هست و ایرانسل باید درستش کنه . من شخصا اینو پیگیری می کنم نه اینکه چرا همراه اول مشکل داره! مشکل من ایرانسله که داره از اعتبارم کم می کنه واسه کار انجام نشده!!!
این مثه اینه که من مغازه دارم . مشتری بیاد جنس بخواد بگم من ندارم . پول ازش بگیرم چون وقتمو گرفته!!

«R E Z A»
2012-06-07, 11:55 PM
ترافیک وارد می کنه?!! به خاطر این باید پول به همراه اول بده? منطقی نیست!!کم کردن هزینه کاملا عمدی هست و ایرانسل باید درستش کنه . من شخصا اینو پیگیری می کنم نه اینکه چرا همراه اول مشکل داره! مشکل من ایرانسله که داره از اعتبارم کم می کنه واسه کار انجام نشده!!!
این مثه اینه که من مغازه دارم . مشتری بیاد جنس بخواد بگم من ندارم . پول ازش بگیرم چون وقتمو گرفته!!
دوست عزیز حرف شما کاملا درست است وایرانسل هرچه زودتر باید جوابگوی این مشکل بزرگ باشه.

nokia c601
2012-06-08, 04:00 PM

بله دوست گرامي
صددرصد درست ميفرماييد:flower:

maysam7026
2012-06-09, 12:43 AM
ایرانسل داره سو استفاده می کنه و اعتبار الکی کم می کنه دوستان . همگی اعتراض کنید که یه دست صدا نداره !!!!!!
اگه دوستان اپراتوری دلیلی دارند به ما بگند . شاید ما داریماشتباه میکنیم

nokia c601
2012-06-09, 12:05 PM
به اين رگلاتوري و اپراتور ها هزار دستم صدا نداره:hmm:

master94
2012-06-18, 07:39 PM
ای بابا دیگه خسته شدم:grrr::angry::devil:این چه وضعشه آخه؟ :angry::offtopic: حدودا 2...3 ماهه که sms هام به همراه اول به زور ارسال میشن:evil2::offtopic: باز صبح ها شانسی ارسال میشه اما شب ها از ساعت 8 شب تا 5 صبح باید یک sms رو 17 بار به خط همراه اول بفرستم که شاید فرجی بشه و یکیش به مقصد برسه:grrr::offtopic: جالب اینجاست که ایرانسل چه sms به مقصد برسه چه نرسه،کاری به این کارا نداره و هزینه رو از حسابم کم میکنه:offtopic::evil2:الان 2 ماهه دیگه ازین وضع خسته شد و هی میخوام ایرانسل رو بذارم کنار و همراه اول بخرم اما چون دوستام این شمارم رو دارن بازم هی میگم شاید مشکل حل شه :grrr: اما اصلا انگار نه انگار:offtopic:هیج ** پاسخگو نیست:offtopic:چند بار به نمایندگی ایرانسل مراجعه کردم و مشکل رو بهشون گفتم،دقیقا جوابشون اینه:
(میدونم،این مشکل رو همه دارن،اما اشکال از همراه اوله و به ایرانسل مربوط نمیشه):offtopic::angry:
آخه اینم شد جواب!!!!!! ؟؟؟؟ :grrr::angry: حالا اصلا مشکل از همراه اول،به هر حال ایرانسل این وظیفه رو داره که مشکل رو پیگیری و حل کنه:grrr::offtopic:
از دوستانی که با مسئولین ایرانسل ارتباطی دارن،خواهشا این مشکل رو به صورت جدی بررسی کنن:flower:
این مشکل خیلی هاست:blush:

master94
2012-06-19, 08:36 PM
باید چی کار کرد؟ :angry: همینطور باید منتظر بمونیم که ببینیم ایرانسل و همراه اول کی تصمیم می گیرن مشکل رو حل کنن؟؟؟؟ :angry::angry::offtopic: الان 3 ماااااااااااااااهه .....:angry::offtopic:

ngame
2012-06-19, 08:56 PM
من كه نمي فهمم منظور شما چيه من فقط تو ارسال اسمس به 912 مشكل دارم كه يا اسمس دير ميرسه يا گاهي سريع ميرسه دست طژف ولي به من delivery
ميده كه پيام ارسال نشد ولي طرف گرفته پيام رو حتي جواب هم داده!!!

Nova view
2012-06-19, 09:01 PM
باید چی کار کرد؟ :angry: همینطور باید منتظر بمونیم که ببینیم ایرانسل و همراه اول کی تصمیم می گیرن مشکل رو حل کنن؟؟؟؟ :angry::angry::offtopic: الان 3 ماااااااااااااااهه .....:angry::offtopic:

دوست عزیز
لطفا منتظر باشید
بخش فنی ایرانسل در حال بررسی این موضوع هست.

Nova view
2012-06-19, 09:45 PM
من كه نمي فهمم منظور شما چيه من فقط تو ارسال اسمس به 912 مشكل دارم كه يا اسمس دير ميرسه يا گاهي سريع ميرسه دست طژف ولي به من delivery
ميده كه پيام ارسال نشد ولي طرف گرفته پيام رو حتي جواب هم داده!!!

دوست عزیز
وجود تاخیر در شبکه همراه اول توسط رگولاتوری نیز تایید شده.
این مشکل در همه جا نیست، برخی سوئیچ های اینترکانکشن با خارج شبکه بسته به شهر و منطقه مخابراتی دولتی دچار مشکل هستند.

slc-1390.
2012-06-19, 09:52 PM
منم چنین مشکلی دارم

SEMPITERNAL
2012-06-19, 10:10 PM
منم این مشکل رو دارم
پول حلال در اوردن خیلی سخت شده!! این دوره زمون

őяëñå§
2012-07-24, 02:57 AM
دوست عزیز
لطفا منتظر باشید
بخش فنی ایرانسل در حال بررسی این موضوع هست.

با سلام دوست عزیز (Nova view) با اینکه یک ماه و چند روز از صحبت شما میگذره ولی من الآنم این مشکل و دارم (SMS هام خیلی کم به همراه اول میرسه). :wac: میشه بگید کی این مشکل برطرف میشه؟؟؟ با تشکر :flower:

vazirnia
2012-07-24, 08:45 PM
حتی اگه مشکل از همراه اول هم باشه ایرانسل نباید هزینه sms ای که به مقصد نمیرسه دریافت کنه . مصداق بارز دزدی هست این کار .
من که چند وقتی هست تحریم کردم و به همراه اول sms نمیدم . هرکی هم میده تک میزنم بهش که زنگ بزنه .:ohno:

nokia c601
2012-07-26, 01:43 PM
چند وقتي... روزي... ماهي... سالي... گذشت و ما همچنان منتظريم تا فرجي حاصل شود؟

به اميد فردائي بهتر...
:flower::flower::flower:

kharj
2012-07-26, 01:57 PM
صبح تا شب با پول مردم تبلیعات میکنن میگن کیفیت پوشش دهی بالا ..ولی وقتی میبینیم هنوز همون خره پیریه که ملیون ها ادم سوارش شدن و می خواد از سر بالا بره بالا...

ای روزگاررررر......

omid756
2012-07-26, 06:48 PM
من که خیلی وقته این مشکل رو دارم. حتی یک بار هم نتونستم به 0916 اس ام اس بدم.

+Farhad
2012-07-27, 01:24 AM
دوستان فعلا تنها راه واسه اینکه کمی این مشکل بهتر بشه تغییر شماره مرکز پیام هست.

989350001410
989350001420

™ ĢЊ●ДŁĺ
2012-07-28, 05:29 AM
با سلام :flower:
دوستان من هم همچین مشکلی دارم. :( از دوستان کسی نمیدونه این مشکل قرار کی رفع بشه؟! :ph34r2: سپاس :flower:

őяëñå§
2012-07-28, 06:12 AM
با سلام :flower:
دوستان من هم همچین مشکلی دارم. :( از دوستان کسی نمیدونه این مشکل قرار کی رفع بشه؟! :ph34r2: سپاس :flower:
خیر دوست عزیز مشخص نیست که این مشکل کی بر طرف بشه. (هنوز چیزی اعلام نشده)!!! :ph34r2: همان طور که دوستمون فرهاد عزیز گفتن؛ شما مرکز پیامتو به 989350001410یا 989350001420 تغییر بده، ببین مشکلت حل میشه :flower:

nimaaa91
2012-08-20, 02:25 AM
سلام

می خواستم بدونم میشه که دلیوری ریپورت برای اس ام اسی که فرستادی بیاد اما اس ام اس به طرف مقابل نرسیده باشه؟ -توی روزهای پر ترافیک مثل اعیاد-

+Farhad
2012-08-20, 12:09 PM
سلام

می خواستم بدونم میشه که دلیوری ریپورت برای اس ام اسی که فرستادی بیاد اما اس ام اس به طرف مقابل نرسیده باشه؟ -توی روزهای پر ترافیک مثل اعیاد-

سلام
خیر دوست عزیز فقط در صورتی که اس ام اس رسیده باشه دلیور میشه.
در روزهای پر ترافیک مثل عید نوروز دلیوری ریپورت توسط اپراتور بسته میشه به خاطر این که با این کار ترافیک شبکه پایین میاد.

abbasz
2012-12-08, 12:19 AM
گند بزنن این خدمات مخابراتی رو.10 بار یه اس ام اسو فرستادم تحویل نشد
خیلی دوس دارم از خواهر مادر همراه اول بگم براتون! ولی حیف که خلاف قوانین سایته
اعصاب نذاشتن واسه مردم . بخدا جرمه این قضیه
هر کشور دیگه ای بود کلی جریمه میکردن باعث و بانی شو
چه پولی از مردم هدر رفت...چه اعصابایی به هم ریخت
ولی انگار نه انگار .... واقعا نمیدونم چجوری باید حقمونو بگیریم

yekta_206
2012-12-15, 02:23 PM
آخه این چه وضعیه؟
خسته شدم انقد با خط ایرانسل اس زدم به همراه اولو درجا زد ارسال نشد و هزینشم از شارژم کم شد
چند بارم تماس گرفتم با 700 جواب درست حسابی ندادن یا یه شماره پیگیری دادن آخرشم هیچی
همه شماره مسیج سنترها رو هم امتحان کردم اما هیچ تغییری نکرد
لطفا یکی پیگیری کنه ضمنا من شرق تهران هستم و این مشکلو دارم و بقیه دوستام هم این مشکلو دارن

Nova view
2012-12-15, 04:06 PM
آخه این چه وضعیه؟
خسته شدم انقد با خط ایرانسل اس زدم به همراه اولو درجا زد ارسال نشد و هزینشم از شارژم کم شد
چند بارم تماس گرفتم با 700 جواب درست حسابی ندادن یا یه شماره پیگیری دادن آخرشم هیچی
همه شماره مسیج سنترها رو هم امتحان کردم اما هیچ تغییری نکرد
لطفا یکی پیگیری کنه ضمنا من شرق تهران هستم و این مشکلو دارم و بقیه دوستام هم این مشکلو دارن

با درود
در شبکه ایرانسل مهم نیست کجا هستید.
مهم محل شماره مقصد همراه اول شماست که از کدام سوئیچ مخابراتی سرویس می گیرد.

yekta_206
2012-12-15, 11:09 PM
با درود
در شبکه ایرانسل مهم نیست کجا هستید.
مهم محل شماره مقصد همراه اول شماست که از کدام سوئیچ مخابراتی سرویس می گیرد.

دوست عزیز دوتاشون که بچه محل خودم هستن با این حال با اونها هم مشکل دارم

virus30ya
2012-12-15, 11:48 PM
آخه این چه وضعیه؟
این درجا رو خوب اومدی ، الان چند روزه منم مجدد این مشکلو پیدا کردم ، یه مدت خوب بود باز نمیدونم چی شده ، البته یه چند دقیقه بعد باز درست میشه اما ...:wac:

karkas20
2012-12-17, 08:04 PM
سلام
باز دو روز هست پیامک های ایرانسل من برای دوستم که همراه اول داره ارسال نمیشه ؟!

باز این همراه اول میخواد چه برنامه ای بچینه ؟؟؟ واقعا مسخرشو در آورده ....اَه .

:wac::angry::(

MASOUD_MW2
2012-12-17, 10:09 PM
دقیقا منم این مشکل رو دارم! و نمیدونم تقصیر کدوم هست!

kharj
2012-12-18, 12:44 PM
منم همین مشکل دارم کسی نیست کمک کنه..جای نیست شکایت کنیم از این دوتا اپراتور مسخره ک همش تبلیع میکنن ولی یکم کیفیت ندارن و فقط پوووووول می خوان.
اقا یه لینک شکایت بزارید ک بفهمن ملت گاو نیستن

karkas20
2012-12-18, 02:56 PM
منم همین مشکل دارم کسی نیست کمک کنه..جای نیست شکایت کنیم از این دوتا اپراتور مسخره ک همش تبلیع میکنن ولی یکم کیفیت ندارن و فقط پوووووول می خوان.
اقا یه لینک شکایت بزارید ک بفهمن ملت گاو نیستن

سلام

بچه ها نظر دارن مقصر ایرانسل نیست ، چون اگر مشکل از ایرانسل هم باشه باید ورودی هاییی که از همراه اول به ایرانسل بیاد هم failed بشه.

در چند فحه پیش هم نظرات مبنی براین هست که ورودی همراه اول برای پیامک های ایرانسل مشکل داره و نمیدونم چه وقت میخواد این اپراتور همراه اول به فکر رفع این مشکل باشه..

واقعا جای تاسف داره که چند ماه بود همین مشکل پابرجا بود و مثلا 2 ماه هست رفع شده و باز این مشکل پیش امده . اون هم زمانی که شب یلدا هست و بچه ها و مردم میخوان از خط ایرانسل خود برای دوستان همراه اول شون پیامک ارسال کنند.

kharj
2012-12-18, 06:52 PM
نحوه شکایت از اپراتورها موبایل

سامانه ثبت شكايات در پايگاه اينترنتي سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي

لینک:
http://complaint.cra.ir/Pages/View/Default.aspx

virus30ya
2012-12-18, 09:56 PM
من میخوام بدونم الان زمانه پیکه؟زلزله سراسری اومدی؟سیل اومده زیرساختارو خراب کرده،بمب هسته ای و اتمی انداختن تو کشور؟؟؟
اگه یه ریال کمتر از حد مجاز تو حسابت باشه حتی تک هم نمیتونی بزنی بعد اینا الان چند ساله این مشکلو حل نمیکنن که ... !!!
این میگه تقصیر اونه ، اون میگه تقصیر اینه ، این وسط پول فقط از جیب مردم میره.
2 هزار تومن شارژ میکنی ، این روزا استفاده مفیدش 700 تومنه ، چون هر اسو سه بار باید بفرستی حالا اینو تو مقیاس بزرگ ببین ....
بخورین اون دنیا یه پلی داره مثل چی آویزونتون میکنیم :ph34r2: :D

Arash00
2012-12-18, 10:43 PM
من هم همین دردسر رو دارم
شماره مرکز پیام ایرانسل رو هم عوض کردم فایده نداشت
اعصاب خورد کنی شده این قضیه ها!:angry:

yekta_206
2012-12-18, 11:49 PM
من که بعضی اوقات پیش اومده 10 بار 1 اس ام اسو پشت سر هم فرستادم در جا فیلد شده
به خدا دارم دیوونه میشم

nokia c601
2012-12-19, 12:25 AM
با سلام
دوستان این روزا بهترین زمانه برای شکایت این مشکله همراه اوله چون هيأت بازرسي اداره كل نظارت و بازرسي امور نيرو و ارتباطات از تاريخ 26/09/91 در شركت ارتباطات سيار ايران مستقر هستند.

خبر و نحوه ی شکایت در لینک زیر

لینک (http://www.ir-tci.org/forum/showpost.php?p=1637148&postcount=2854)

موفق باشید:flower:

virus30ya
2012-12-19, 08:23 PM
تغییر مرکز پیام هم دیگه هیچ تاثیری نداره...
جیب های خالیمان خالی تر و اعصاب نداشته مان خوردتر می شود...
:wac:

skiey
2012-12-20, 01:18 AM
مشکل همچنان پابرجاست باید پیامک 2 3 بار فرستاده بشه تا به دست گیرنده برسه :thumbsdown:

virus30ya
2012-12-20, 09:29 PM
مشکل همچنان پابرجاست باید پیامک 2 3 بار فرستاده بشه تا به دست گیرنده برسه :thumbsdown:
بدون استثنا به هر نفر که بخوای اس بدی باید بیشتر از 3 مرتبه اس بدی شاید بره!!!
ینی اون 3 تا اس اول که به هر نفر میدی عمراً اگه ارسال شه!!!:grrr:

hamid*reza
2012-12-20, 11:20 PM
منم همین مشکل 3-4 تا اس اول رو دارم ولی امشب 10-12 بار فرستادم ارسال نشد کلا بیخیال اس شدم

yekta_206
2012-12-21, 02:20 PM
منم همین مشکل 3-4 تا اس اول رو دارم ولی امشب 10-12 بار فرستادم ارسال نشد کلا بیخیال اس شدم

منم همین مشکل رو دیشب داشتم یعنی 20 بار فرستادم در جاد میزد ارسال نشد

ansarweb
2012-12-21, 04:45 PM
خب به اینا چی میگن؟
به اینکه روزائی که مردم زیاد اس میدن است رو به جای 10 تومن ؛16 تومن حساب میکنه
به اینکه 20 بار یه پیامو بدی و پول کم بشه و نرسه

anida45
2012-12-22, 11:17 PM
به خود ایرانسل هم گاهی اوقات مشکل هست.
نسل نوین ارتباطات! لطفا به جای گذاشتن تبلیغ چرند, سیستمت رو درست کن.

FarManaGer
2012-12-22, 11:26 PM
.

دقیقا من هم همین مشکل رو دارم:grrr:

واقعا شورش رو درآوردن این اپراتورهای همراه کشورمون

طی این دو روز شاید از حدود 400 پیامکی که ارسال کردم، حدود 330تاش بلافاصله (بعضا حتی 16تومان به جای 10تومان فارسی!!) ارسال شده(پول کم کرده)، اما Deliver نشده!!!!!
با در نظر گرفتن میانگین هر پیامک 12تومان:
330*12= 3960 تومان فقط برای یک مشترک، در طی دو روز!!!!
البته ایرانسل به ایرانسل مشکل زیادی نداره(بیش از 90% موفق)، مشکل اصلی ایرانسل به همراه اوله

سوالم اینجاست که اگر این دو اپراتور با هم مشکل دارند چرا چوبش رو باید کاربران بدبختش که دستشون هم به هیچ جا بند نیست بخورند؟!!!

.

saeid1371
2012-12-24, 01:23 AM
واقعا تاسف آوره که هر اس ام اس رو باید 5-6 بار فرستاد و جالب تر اینه که بلافاصله بعد از کم کردن پول دقیقا بلافاصله پیغام میده که نرسید! این ایرانسل و همراه اول کشتن مارو با این اینترکانکشناشون!

ehsan90a
2012-12-25, 12:09 AM
فحش گذاشتم واسه باعث و بانیش
امشب اعصابم رو ریخت بهم

amirm021
2012-12-25, 12:51 AM
سلام.من خطم همراه اول هستش و گوشیم 1280
دوستان شاید باورتون نشه.ولی من تاحالا یه اس ام اسم نشده که فیلد بشه.شده بره تو ویتینگ که اونم با یه میس کال انداختن به خط کسی که اس دادم بهش دلیورد میشه.
دوستان گوشی گیرنده خیلی مهمه که چجوریاست.مثلا همین 1280 من اگه اس هاش پر باشه یعنی بیشتر از 200-220تا باشه اس های ایرانسل که میادش بهش فیلد میشه.واسه همین همیشه خالی نگه میدارم اس هاشو.
الانم روزی 70-80تا اس میدم و میگیرم.که تو دوره حدوده 40-50تومن فقط پول اس میدم.
حالا پیشنهادی که برای دوستان دارم.اگه حرفام و قبول کنید.
1.شماره مسج سنتریتون رو آخرش را بکنید 500
2.این باکس سعی کنید خالی نگه دارید.
3.اس های توی سیم رو زیاد نگه ندارید.
4.به کسی که اس میدید یه میس کال هم بدید.(البته وقتایی که به هم پشت سر هم اس میدیدا)
و اما سخن آخر
اینجا ایرانه....
کشوری که سرعت اینترن بالای 128 رو به هر کسی نمیدند.
کشوری که بر عکس همه جای دنیا خدمات مخابراتی به جای ارزون شدن داره گرون میشه.
بازم بگم؟
با سپاس بسیار
امیر

Nova view
2012-12-25, 11:37 AM
نکته جالب اینکه اپراتور سوم رایتل نیز دچار همین مشکل با همراه اول شده و پیامک های ارسالی از این اپراتور به مقصد همراه اول در گذر از سوئیچ های قدیمی با مشکل دلیوری مواجه می شود.

™EHSAN
2013-01-01, 03:48 PM
انگار همراه اول دعوا داره!!!!!!!!!!!
به اونایی که از سیمکارت استفاده میکنن محل نمیزاره؟؟؟؟:wac::medieval:
من با همراه اول که به ایرانسل پیام میدم خیلی دیر میرسه.:shades2: