PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سورپرایز وِیژه : نوکیا یل تا هفته ی آینده بر روی گوشی های سیمبیان 3

parhamak
2012-01-18, 09:23 AM
بنا بر اعلام رسمی نوکیا در توییتر آپدیت نوکیا بل بر روی گوشی هایی که از symbian^3 o.s استفاده می نمایند از هفته ی آینده امکان پذیر خواهد بود . این اعلام از طریق توییت رسمی نوکیا در توییتر بنا به سوال مدیر یکی از وبلاگ های رسمی موبایل از وی انجام پذیرفته است . پس از این اعلام ساعاتی قبل سایت های مختلفی این خبر را تایید کرده اند . البته هنوز بر روی صفحه ی اصلی نوکیا خبری درج نشده است اما توییت نوکیا گفته است اخبار دیگر در مورد تاریخ عرضه ی رسمی نوکیا بل را از طریق آدرس اینترنتی www.nokia.ly/uLzeLX (http://www.nokia.ly/uLzeLX) ، کاربران می توانند، دنبال نمایند.http://dailymobile.se/wp-content/uploads/2012/01/011712-nokia.jpg

parhamak
2012-01-18, 09:30 AM
سلام چند روز پيش به من پيامي اومد که باور نکردم ( موبايل – ال سي دي – گيم و غيره ) همه اينها مجاني مجاني; خوندم و عضو شودم حالا ديروز گوشي براي دوستم اومد به خاطر همين ميگذارم تا شما هم عضو بشين مدت اومدن گوشي حدود 3 هفته هست گوشي که دوستم انتخاب کرده بود ايفون 16گيگ ثبت نام براي دريافت هديه رايگان موبايل؛گيم،تلوزيون ودروغ نيست واقعيت داره(من خودم فکر مي کردم دروغ) عضويتش هم رايگانه (به نظر من که هيچ ضرري نداره) 10 دقيقه هم بيشتر طول نميکشه چرا اين شرکت هداياي مجاني مي دهد ؟ اين شرکت در واقع يک شرکت تبليغاتي است که توسط شرکت هاي بزرگي همچون اپل، نوكيا، سوني اريكسون، سامسونگ و ... پشتيباني مي شود و در واقع براي آنها تبليغ ميکند که خرج اين گونه تبليغات بسيار کمتر از تبليغات در تلويزيون هاست..شما فقط با زير مجموعه گيري مي توانيد گوشي موبايل،کنسولهاي بازي، mp3 player و تلويزيون LCD و ... دريافت کنيد.عضو گيري هم فقط از طريق ثبت نام تو سايت صورت ميگيره نه پوليه نه گلد کويسته نه خطر داره به خدا هيچي نيست فقط تبليغاته براي عضو گيري هم فقط بايد لينکشو براي رفيقت بفرستي مثلا k800 :براي گرفتن اين گوشي نياز به 13 زير مجموعه دارين يعني شما 13 تا دوست ندارين?اگر n95 بخواي 37 نفر بايد زير مجموعه جمع کني .هر گوشي که بخواي يه تعداد خاصي بايد زيرمجموعه جمع کني که بالاترينش 45 نفره .با 25 زير مجموعه ميتونيد يک تلويزيون LCD بگيريد به نظر من که آشنا و دوستان شما بيش از 45 نفر هم هستند . تازه آنها هم يک گوشي رايگان ميگيرند .مراحل كار: ابتدا با لينک روبرو وارد سايت شويدhttp://www.******.com?ref=92629159 روي هر نوع هديه اي که مي خواهيد کليک مي کنيد سپس روي گزينه ي Sign up Now كليك كنيد وبعد طبق مراحل زير عمل کنيد :First name نام خود را بنويسيد. :Last name نام خانوادگي خود را بنويسيد. :Emailآدرس ايميل خود را وارد كنيد. (ايميل شما بايد واقعي باشد چون براي تكميل ثبت نام بهش نياز داريد ) :Password براي خود پسورد انتخاب كنيد. :Address1آدرس خود را دقيق به انگليسي بنويسيد.نوشتن آدرس پستي خود به انگليسي را درست ياد بگيريد چون موبايل يا هر پکيج ديگري که انتخاب کرده به آدرستان ارسال خواهد شد:لازم نيست در اين قسمت نام شهر، استان، کد پستي و ... را وارد نمائيد، در فيلدهاي پائين تر مي توانيد آنها را درج کنيد:براي دادن آدرس به انگليسي من کمکتون ميکنم ، مثلا : پلاک no واحد unit طبقه floor يا flat ساختمان bldg, كوچه alley,خيابان st, خيابان بزرگ ave, بلوار blvd ,ميدان sq, چهارراه cross ,بعد از after, قبل از before ,جاده rd, جنوبي south ,شمالي north,غربي west به طور مثال: enghelab sq , imam ave, shah st, shahid alley, aseman bldg, floor2, unit8 :Town/Cityشهر خود را بنويسيد. :County/Stateنام استان خود را بنويسيد. Country: نام كشور خود را انتخاب كنيد. :Free Giftنام هديه را انتخاب كنيد، ( بعد از ثبت نامه قابل تغيير است ) :Post Code/Zipدر اين قسمت كد پستي منزل خود را وارد كنيد. :Referral IDدر اين قسمت كدي وجود دارد به آن دست نزنيد در قسمت Term and Condintion يك تيك بزنيد نحوه پر کردن فرم ثبت نام توجه : اگر کد نوشته نبود يعني ثبت نام شما ناقص است و دعوتنامه نداريد و ثبت نام شما اعتبار ندارد . ( کدي که براي شما بايد ببينيد 92629159است )اگر در هنگام ورود مشخصات مشكلي پيش نياد، به ايميلتان آدرسي مياد (عجله نداشته باشيد بعد از 15 دقيقه حتما مياد) بر روش كليك كنيد تا ثبت نامتون تكميل بشه(توجه كنين كه در پيام ارسال شده دو لينك وجود داره كه اولي براي فعال سازي {لينکه کوچيک} و دومي براي انصراف از ثبت نام هست. پس دقت كنين كه لينك دومي رو كليك نكنين!)خب حالا يه ايميل ديگه واسه شما مياد که شامل يه لينک واسه Login هسش . روش کليک کنيد .در قسمت user name آدرس email خودتون رو که با اون ثبت نام کرده ايد و در قسمت password هم پسوردتون رو بنويسيد و روي گزينه login کليک کنيد.و بعد وارد صفحه اي خواهيد شد كه لينك زير مجموعه گيري شما در آن موجود است. شما بايد اين لينك را به افراد بدهيد و اگر كسي با اين لينك ثبت نام كند زير مجموعه ي شما خواهد شد.بعد از اينكه كسي در زير مجموعه ي شما قرار گرفت و فعال شد(زير مجموعه گرفت) 1 امتياز به شما داده مي شود و شما بعد از كسب امتيازهاي لازم براي دريافت پكيج انتخابي مي توانيد آن را درخواست بدهيد تا ارسال شود.بعد اين ديگه به شما بستگي داره که چه کار مي کنين.و چند نفر رو ميتونيد زير مجموعه خود کنيد توجه: * بيشتر از يك بار در يك كامپيوتر ثبت نام نكنين، چون حساب شما باطل ميشه. * در مكانهايي مثل كافي نت يا سايتهاي كامپيوتري مدارس و دانشگاهها ثبت نام نكنين، چون احتمال اينكه دو نفر از طريق يك كامپيوتر ثبت نام كنن خيلي زياده و عضويت هر دو نفر باطل ميشه * آدرستون رو دقيق وارد كنين چون هديتون به اون آدرس ارسال ميشه در ميل اول کد به شما ميده و در ميل دوم لينک ورود به اکانت.
لطفن برای تبلیغات از این صفحه استفاده نکنید .

parhamak
2012-01-18, 11:34 AM
According to Nokia's official Twitter updates Belle on Nokia phones that use symbian ^ 3 os will be possible from next week. The official announcement from Nokia's Tweets on Twitter to ask the manager of one of Mobile's official blog, he has done. After the announcement several hours before the site have confirmed this news. Still no news on the home page of Nokia, but Nokia's Tweets More news about the official release date Nokia Belle through URL http://conversations.nokia.com/2011/12/21/nokia-belle-coming-soon
(http://conversations.nokia.com/2011/12/21/nokia-belle-coming-soon)

N ! M A
2012-01-18, 02:48 PM
خبر اشتباه است !
http://dailymobile.se/wp-content/uploads/2012/01/Nokia_Belle_Update.jpg (http://dailymobile.se/2012/01/18/nokia-belle-coming-next-week-not/nokia_belle_update/)

همونجور که میبینید خبر اصلاح شده !
و همون حرف قبلی زده شده !
یعنی فبریه میاد !!!!
موفق باشید

farbah59
2012-01-18, 06:28 PM
برای گوشی های جدید Symbian^3 مانند X7,E6,500 دهفته آینده ارائه می شود
و برای گوشی های قدیمی Symbian^3 مانند N8,E7 در ماه فوریه

84403468
2012-01-18, 11:53 PM
آپدیت nokia suite به ورژن 3.3.86 میتونه به belle ربطی داشته باشه؟ یا اینکه مئ تونیم با خود گوشیم sw updateارتقا بدیم?

persamir
2012-01-19, 01:54 AM
ما که نفهمیدیم بالاخره هفته بعد میاد واسه N8 یا نه ؟!

N ! M A
2012-01-19, 02:40 AM
ما که نفهمیدیم بالاخره هفته بعد میاد واسه N8 یا نه ؟!
خیر !
موفق باشید

Hamïd
2012-01-19, 04:07 AM
البته معمولا زبان فارسی جزو آخرینها تو لیست آپدیته.
پس آپدیت بل با زبان فارسی احتمالا تا آخرای فوریه یا اوایل مارس طول بکشه.
شایدم اینطور نشد... شاید این فوریه بیاید شاید.... شایدم نیاید....

parhamak
2012-01-19, 03:16 PM
من که می گم اگه بل هم بیاد ما منتظر کارلا می شیم. پس خوبه زیاد عجله نکنیم. من که از دیلایت بل ۳/۶ استفاده می کنم و ازش کاملن راضی ام. کللن هر چیزی را با لایتش حال می کنم.

No\/\/@k
2012-01-20, 11:30 AM
من که می گم اگه بل هم بیاد ما منتظر کارلا می شیم. پس خوبه زیاد عجله نکنیم. من که از دیلایت بل ۳/۶ استفاده می کنم و ازش کاملن راضی ام. کللن هر چیزی را با لایتش حال می کنم.

بعيد ميدونم Symbian Carla براي N8 ‌ بصورت رسمي ارائه بشه !

اپدیت Symbian Carla برای گوشی های هوشمند دارای 1GHz processor به بالا میباشد !
این اپدیت اواخر سال 2012 یا اوایل سال 2013 ریلیز میشه !!!

پس بدیهی که این اپدیت برای گوشی های با processor های معمولی از قبیل گوشی های
Symbian^3 and Symbian Anna handsets (N8, C6-01, C7, E7, E6, X7-00) نمیاد !!!!!!!!!!!!

parhamak
2012-01-20, 11:25 PM
بعيد ميدونم Symbian Carla براي N8 ‌ بصورت رسمي ارائه بشه !

این متن را بخونید. اینم منبع
So Carla will be the last update for N8 and other Symbian^3 devices. Donna will be exclusive to Symbian dual core devices (probably the next symbian flagship
androsym.com/symbian/symbian-carla-and-donna-updates-under-construction-belle-probably-delayed-to-2012/

R £ Z A
2012-01-21, 10:02 PM
این متن را بخونید. اینم منبع
So Carla will be the last update for N8 and other Symbian^3 devices. Donna will be exclusive to Symbian dual core devices (probably the next symbian flagship
androsym.com/symbian/symbian-carla-and-donna-updates-under-construction-belle-probably-delayed-to-2012/ (http://androsym.com/symbian/symbian-carla-and-donna-updates-under-construction-belle-probably-delayed-to-2012/)
حالا بذار ببینیم belle میاد بعدا راجب carla بحث کنیم.:guitar::cowboy:

akherat12
2012-01-21, 10:14 PM
حالا بذار ببینیم belle میاد بعدا راجب carla بحث کنیم.:guitar::cowboy:

سلام به شما بیلی که میاد ۱۰۰٪
اما در مورد کارلا فکر نکنم بیاد سیمبین بیلی اخرین اپدیت برای n8 است
موفق باشید.:flower:

pejmandrag
2012-01-26, 01:25 PM
سلام دوستان مطما باشید که کارلا برای n8 و گوشی هایی که cpu اونها کمتر از 1 هستش نمیاد و آپدیت کارلا فقط واسه این سه گوشی جدیده که دارای cpu 1 هستن میاد.واقعا حیف.اگه بخواهیم n8 رو ترک کنیم و به گوشیهای با cpu جدید بریم دیگه خبری از دوربین 12 مگاپیکسلی نیست :(

apa2008
2012-01-26, 04:48 PM
کوک شده ی کارلا حتما برای n8 میاد

kagney
2012-01-26, 06:43 PM
ای بابا تا نوکیا به خانواده اندروید نپیونده سایه سونی رو سرش سنگینی میکنه!!!!!!!!!!!!!

nima_snp
2012-01-26, 07:04 PM
ای بابا تا نوکیا به خانواده اندروید نپیونده سایه سونی رو سرش سنگینی میکنه!!!!!!!!!!!!!

نوکیا اندرویدی بشه فردا میگید iphone هم باید اندرویدی بشه و ...:ohno:
نمیشه که دوست عزیز. بله اندروید سیستم عامل خوبیه ولی این دلیل نمیشه که همه دنیا باقیه سیستم عامل ها رو کنار بزارن و فقط از اندروید استفاده کنن.

اتفاقا باید شرکت های مختلف از سیستم عامل های مختلف استفاده کنن تا رقابت ایجاد بشه.

همین الان سیمبین پیشرفت قابل توجهی داشته و اگه همه بشن اندرویدی اون موقع شروع پسرفت اندرویده.

behnam129
2012-01-26, 07:30 PM
ببخشید دوست عزیز منظورتون رو از این حرف متوجه نشدیم ، اگه امکان داره یه کم بیشتر توضیح بدید.

kagney
2012-01-27, 12:13 PM
اخه ترو خدا نگاه کنین الان سیمبیان s60v5 از لحاظ ظاهری هیچ فرقی با سیمبیان های جدید نداره....خوب ادم خسته میشه دیگه همش یه جور!من میدانم چهار روز دیگه سیمبیان carlaو donnaهم شبیه سیمبیان 3هست!!!!!!

barrai
2012-01-27, 12:35 PM
هر چی که هست الان دیگه سیمبین مثل اندروید طرفدار نداره
نوکیا باید تجدید نظر بکنه تو سیاست هاش

punisher_1
2012-01-27, 02:51 PM
اخه ترو خدا نگاه کنین الان سیمبیان s60v5 از لحاظ ظاهری هیچ فرقی با سیمبیان های جدید نداره....خوب ادم خسته میشه دیگه همش یه جور!من میدانم چهار روز دیگه سیمبیان carlaو donnaهم شبیه سیمبیان 3هست!!!!!!
سلام..
این اسکرین شات و ویدیو از bellle هست.. فکر نمیکنی هیچ شباهتی به s60v5 که سهله به سیمبین 3 هم نداره
لطفا ندیده نظر نده...
http://www.aparat.com/v/21c789095ff4...b74f1e00548121 (http://www.aparat.com/v/21c789095ff4e48a0a6c869b74f1e00548121)

http://up6.*************/images/47496508477543758607.jpg

http://up6.*************/images/49371672733969751190.jpg

84403468
2012-01-27, 04:44 PM
:cigar:
یه هفته تموم شد ولی belle نیومد؟؟؟؟؟؟
به نظرتون هفته دیگه میاد؟؟؟؟
:welove:

N ! M A
2012-01-27, 05:21 PM
:cigar:
یه هفته تموم شد ولی belle نیومد؟؟؟؟؟؟
به نظرتون هفته دیگه میاد؟؟؟؟
:welove:
دوست عزیز اگه دقت میکردید
می دیدید که خبر تکذیب شده و همون فبریه گفته شده !
موفق باشید

parhamak
2012-01-28, 07:01 PM
ساعتی یک بار صفحه ی گفت و گوی انگلیسی نوکیا را رفرش می کنم . هر کامنتی هم هست از غر و لند کاربرا از بدقولی های نوکیاست . به نظر من همین طور پیش بره نوکیا باید به خاطر بدقولی هاش منتظر ورشکستگی باشه . بی مسئولیتی باعث شکست افراد می شه . به فرض خود من اگه تا دو سه روز دیگه این آپدیت نیاد قطعن دیگه قید خرید برند نوکیا را می زنم و گوشی بعدی مو از یک شرکت دیگه می خرم . دنیا که مسخره ی نوکیا نیست که. هست ؟

علی هاله
2012-01-28, 09:12 PM
عزیزان نوکیا گفته فوریه.هنوزدو روز مونده.عجله المه.......

sirvan_krd
2012-02-01, 05:43 PM
ظاهرا امروز بل رسمی برای چند ساعت روی سرورهای نوکیا قرار گرفته و بلافاصله حذف شده.
من خودم الان بررسی کردم اسم فریمویر بود ولی امکان دانلود وجود نداشت.
به احتمال خیلی زیاد همین چند روز بل رسمی عرضه بشه.

R £ Z A
2012-02-06, 09:58 PM
ظاهرا امروز بل رسمی برای چند ساعت روی سرورهای نوکیا قرار گرفته و بلافاصله حذف شده.
من خودم الان بررسی کردم اسم فریمویر بود ولی امکان دانلود وجود نداشت.
به احتمال خیلی زیاد همین چند روز بل رسمی عرضه بشه.

ای کاش این طوری باشه. ما که اونقدر صبر کردیم خسته شدیم.:whistle::worried: