PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک خیلی فوری در مورد p990

mohammadbm
2008-05-04, 01:32 AM
با سلام خدمت دوستان عزیز و مدیران محترم انجمن ..
من محمد (دوست جدیدتون) عضو تازه وارد هستم و به تازگی هم یه پی 990 گرفتم (یعنی یه روزه!!)...
از شما دوستان یه خواهش دارم که اگه بهم کمک کنید واقعا ممنونتون میشم (بابا ما بی مرام نیستیم اگه جوابمونم ندید بازم روی تشکر می کلیکیم!!) همه جوره هم در خدمتتون هستم و در مورد موضوعات تخصصی کامپیوتر و الکترونیک می تونم کمکتون کنم و انشالا با کمک شما دوستان گرامی در مورد موبایل هم راه میفتیم...

قرض از مزاحمت همونطور که گفتم من تازه پی 990 گرفتم و زیاد با اینجور گوشی ها کار نکردم از شما میخام که منو در موارد زیر کمک کنید انشالا بتونم جبران کنم ((در ضمن این نکته یادم رفت بگم که ممکنه بعضی از سوالام جوابش تو فروم باشه ولی به خاطر سرعت پایین اینترنتم نمیتونم بگردم و پیداشون کنم و یکی هم اینکه چون تو این مورد تازه کارم زیاد ازشون سر در نمیارم)) انو گفتم که لطف کنید و لینک نذارید:not::cry:

حالا سوالا :

1- من زیاد تو اینترنت دیدم که آیکون های پی 990 رو عوض کردن و آیکون های آیفون رو جایگزینش کردن میخوام منم اینکارو بکنم ولی نمی دونم چجوری و سوال اینکه می تونم به حالت اول بر گردم و برای گوشی مشکلی که پیش نمیاد؟! (چون تازه خریدمش نمی خوام از چشم بیوفته)...این یه موردو توضیح بدین
2- در مورد سوال بالا آیا میشه که اون چهار تا آیکون صفحه اولو هم عوض کنیم؟
3- میشه برای بگراند منوی فلش گذاشت یا نه؟حداقا اگه اون نشد تصویر متحرک چی!! اگه میشه چطوری؟
4- صدای این گوشی خوشگل کمه ولی من دیدم که با برنامه زیادش می کنن شدیدا!!(عین ان 73 موزیک ادیشن) .حالا من میگم چطور زیادش بکنم که نه سیخ بسوزه نه کباب یعنی نه گوشی باندش بسوزه و نه من صدای گوشی رو نشنوم!! اگه میشه یه توضیحه کاملی بدین
5- در مورد لمسی بودن گوشی آیا برنامه های مفیدی هست که ازشون استفاده ببریم مثلا paint
6- گوشی که در مورد زبان فارسی موردی نداره؟در مورد اس ام اس ها و یا دفتر تلفن و اسم موزیک و فیلمها؟ یه توضیحی بدین
7- آیا میشه آیکون های تمام صفحاتو عوض کرد چون با تم میکر نمیشه!
8- در مورد دو سیمکارته کردن پی 990 با این کیت های دو سیمکارته کردن!!؟؟ آیا این موضوع واقعا صحت داره اینطوری بشه یه ایرانسل می ندازم روش و یه آی آر تی سی آی(با آی آر تی سی آی کارامو انجام میدم و با ایرانسل میرم اینترنت) در این صورت تکلیفه سیمکارتها چی میشه کودومشون آنلاین میشن یا هر دو آنلاین میشه یعنی اگه به هر دو شون هم زنگ بزنی در دسترسن؟ای روش برای گوشی که اشکالی نداره یعنی گوشی به لقااله.. نره؟مشکلی نداره که...دوستانی که اطلاعات دارن توضیحی بدن...
9- در صورت دوسیمکارته بودن برنامه های مفیدی در رابطه با ایتنترنت سراغ دارین اگه ممکنه معرفی کنین
10- به طور کلی چطوری این گوشی روی می تونم کاستم کنم؟ یعنی به قول گفتنی تا چه حد می تونم انگولکش کنم؟؟
** یه توضیهاتی هم در مورد این گوشی یا در مورد موارد بالا بدین دیگه ممنون میشم**
از قبل هم موجبات تشکرم رو از شما دارم...واقعا همتون گلین....دمتون گرم....یا علی...چاکرتون محمد

Farbod
2008-05-15, 04:18 AM
فقط کافیه شما یه چرخی در انجمن هک و آموزش بزنید جواب تمام سوالتون رو پیدا می کنید