PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل بعد از فلش

mohsenmokh
2008-05-02, 07:11 PM
آقا تو تاپیک اضافه کردن زبان فارسی دوست عزیزمون آقای mohammad یه فایل fs به این نام W810_R4ED001_FS_M_EAST_N_AFR_RED49 گذاشتند و گفته بودند که اگه با main W810_R4EA031_MAIN_GENERIC_HN_RED49 روی گوشی بریزی مشکلی پیش نمیاد اما و میتونی فارسی داشته باشی ولی از شانس من ریختم ولی حالا که گوشیمو روشن میکنم بعد از زدن phone lock یه پیغام میاد که نمیره و گوشی رو بی استفاده کرده configuration error.please contact your network operator or service centre. حالا چکار کنم؟

Mehdi
2008-05-02, 08:32 PM
اين مشكل به احتمال زياد به اين خاطره كه شما كاستومايز گوشيتونو فلش نكرديد من چند بار كه گوشيمو بدون كاستومايز فلش كردم اين ارور رو مي داد
موفق باشيد

mohsenmokh
2008-05-02, 10:15 PM
اين مشكل به احتمال زياد به اين خاطره كه شما كاستومايز گوشيتونو فلش نكرديد من چند بار كه گوشيمو بدون كاستومايز فلش كردم اين ارور رو مي داد
موفق باشيد

دوست عزیز از جوابت ممنون کاستومایز هم فلش کرده بودم ولی ظاهرا کاستومایزش خراب بوده ! با یه کاستومایز دیگه فلش کردم مشکلم برطرف شد بسیار لطف کردید