PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : JaxtrSms - سوپرایز بزرگ ارسال پیامک رایگان ! (اندروبد)

emimob
2012-01-07, 11:10 PM
شما میتونید با گوشی اندروییدی خود به هر گوشی و سیستم عاملی حتی کسانی که این برنامه را ندارند پیامک کاملا رایگان ارسال کنید مزیت بزرگ برنامه این هست که حتی قادر است پیامک های شما را برای افرادی ارسال کند که این برنامه را ندارند! این برنامه درواقع پیامک های شما را برای ارسال بجای استفاده از اپراتور از وای فای و جی پی آر اس (Wifi-Gprs) استفاده میکند.

مزیت های برنامه :
-ارسال پیامک کاملا رایگان حتی برای کسانی که این برنامه را ندارند
-تغییر شکلک ها به شکلک های فانتزی و بامزه
-کاملا فارسی شده و تمام قسمت ها،Help ها ، پیش نیاز ها فارسی شده
-بدون کوچکترین باگ در هنگام ساخت اکانت (که این کار یک کار شخصی و کدنویسی شده میباشد که در ورژن های بتا 80% گوشی ها و رام ها دچار مشکل میشدند که در این ورژن 100% حل شده)
-برنامه پیامک های فارسی رو هم پشتیبانی میکند

دوستان توجه ویژه داشته باشید :

برنامه بر روی همراه اول و ایرانسل کار میکند

راهنمای ساخت اکانت:
V*P*N را در گوشی خود فعال کنید،تست کنید که وی پی ان شما سالم باشد( معمولا لازم نیست)
وارد برنامه شوید و یک اکانت برای خود بسازید
در قسمت نام : نام خود را وارد کنید
در قسمت نام خانوادگی : نام خانوداگی خود را وارد کنید
در قسمت شماره : شماره خود را بدون در نظر گرفتن 0 و به صورت *******936 وارد کنید
در قسمت کشور : باید شماره +98 از پیش تعیین شده باشد

بعد که وارد برنامه شدید و برنامه برای شما فعال شد،از برنامه خارج بشید و V+-P-+N خود را غیر فعال کنید و وارد برنامه بشین و از پیامک رایگان لذت ببرید
این برنامه با رام سوشیانت گالکسی اس کاملا سازگار هستش و از پروسس های Server.jps-Freamwork.jps استفاده شده تا با این رام گروه Dream Boys dev هم سازگاری کامل داشته باشد

اکانت وی-- پی ----ان ندارم فعلا اگه کسی بزاره واسه استفاده عموم ممنون میشم( فعلا برای ساخت اکانت هم لازم نیست )

http://1.vset.comuv.com/images/84babc3e7faa.jpg

گوشی های تست شده : گلکسی S - گلکسی Ace - سونی اریکسون x10 - اچ تی سی EvO 3D

Soroush
2012-01-07, 11:41 PM
این برنامه قبلا کار نمیکرد جای تعجب هست الان کار میکند .

رو دوتاگوشی تست کردم . Evo 3D . Xperia X10 .

ببینید این عکس رو چندتا متن نوشتم واسه خودم ارسال کردم

http://up8.*************/images/jwtlkx3to1dymjwem6g.png

™M-R
2012-01-08, 12:29 AM
با سلام ...

این برنامه فقط یک کپی از این برنامه هست :

http://www.jaxtrsms.com/home.html

میتونید برنامه رو از سایت بالا دریافت کرده و نصب کنید, حالا برنامه ای که دوستان پست دادن رو دریافت و نصب کنید که موقع نصب کردن اخطار میده که آیا جایگزین برنامه فعلی کنه یا نه ...

در ضمن : به همراه اول هم پیام میره ...

emimob
2012-01-08, 12:48 AM
با سلام ...

این برنامه فقط یک کپی از این برنامه هست :

http://www.jaxtrsms.com/home.html

میتونید برنامه رو از سایت بالا دریافت کرده و نصب کنید, حالا برنامه ای که دوستان پست دادن رو دریافت و نصب کنید که موقع نصب کردن اخطار میده که آیا جایگزین برنامه فعلی کنه یا نه ...

در ضمن : به همراه اول هم پیام میره ...

دوست عزیز واقعا شما کار بزرگی نکردی سرور همون هم باشه برگردون فارسی هم شده زحمت واسش کشیده شده دوست گلم این که حس میکیند کشف کردید در اشتباهید من با زدن این پست اینجا سودی دریافت نمیکنم ولی وقتی اس ام اس رایگان سرچ میشه فکر کنید چند هزار نفر بازدید سایت بالا میره به جای تشکر تنها خستگی زحمات من و دوستان تو تن میمونه و در آخر فکر نکنم کار میکرده! حالا دوستان مختارن از هرجا خواستن بگیرن

emimob
2012-01-09, 06:22 PM
نمیشه باش با یه شماره دیگه اس ام اس داد؟؟؟
یه شماره ناشناس مثل 30004690

نه دوست من

راستی اس ام اس های فارسی هم نمیفرسته
دیزایر اچ دی
مال من مشکل داره یا مال همه ؟

واسه من هم نمی فرسته تازه متوجه شدم !

يه سوال
اكانت و پ ن روي گوشي بايد نصب بشه و باز بشه ؟
يعني چطوري من اندرويد نداشتم تا حالا اينم براي دوستم ميخوام ببينم چطورياس شايد مام اندرويد خريديم
نه دوست من دیگه به وی پی ان نیازی نیست

بعد يه نكته يعني gprs رايگانه كه ميگيد رايگان ميفرسته پس هزينه سند و رسيو از طريق جي پي آر اس چي ميشه فكر كنم بيشتر از هزينه يه پيامكم بشه ها
سوم واي فاي كه همه ندارن يكيش خوده من

خدمتت بگم بسته های ایرانسل و وای فای کارو راحت میکنه نکته بعدی هزینه ای بسیار پایین داره !

خیلی برنامه خوبی بود.ممنون

Emi Mob Tashakor Tashakor:D:x
فدات ......

دوستان کسی v...p...n نداره تا امثال ما بی v...p...n دارها هم از این نرم افزار استفاده کنیم ؟

میشه بدون وی پی ان هم کار میکنه اینم یه مزیت دیگه !

در آخر :
با تشکر از dream boys group و آقای محمد نوری

dj_m0hsen
2012-01-09, 11:44 PM
روی x10 بدون v---p----n جواب داد
یه کانکشن v--p--n ضمیمه میکنم تا 20 روز میتونید استفاده کنید
یوزر: barfvp*n120
پس:123456

ستاره رو بردارید از یوزر همه حروف پشت سر هم

emimob
2012-01-10, 01:40 PM
روی x10 بدون v---p----n جواب داد
یه کانکشن v--p--n ضمیمه میکنم تا 20 روز میتونید استفاده کنید
یوزر: barfvp*n120
پس:123456

ستاره رو بردارید از یوزر همه حروف پشت سر هم

آقا محسن ممنون ....

دوستان چندتا توضیح بدم چون پست اول دیگه نمیشه ویرایش کرد :
1. وی-. پی --ان دیگه لازم نداره بدون اون هم کار میکنه . میشه اکانت ساخت

2. اس ام اس فارسی متاسفانه نمیفرسته

3. تبلیغات یا مشخصات کاربری و اسم کاربری شما آخر اس ام اس اضافه میشه واسه قاطی نشدن با متن( هر چند یه خط فاصله میزاره آخر متن ) چند تا فاصله بدید

emimob
2012-01-10, 10:28 PM
در صورتی که با وای فای وصل بشید خوبه اما اگر بخواید از اینترنت ایرانسل تو روزای معمولی استفاده کنید به صرفه نیست چون در sms معمولی 10 تومن یا 16 تومن میشه اما با نت 249 ریال کم میشه !

بسته های ایرانسل وای فای و شبها1ریال ایرانسل 100%به صرف هست من وای فای دارم و دیگه گوشیمو لازم ندارم شارژ کنم البته کسایی هن که بسته میزنن علاوه به جی پی ار اس. اس ام اس خودشون هم به عبارتی تخفیفی یا مجانی میکنن

Reza.L
2012-01-19, 09:14 AM
بچه ها من زیاد اس ام اس میدم الان 2 روزه به هرکی پیام میدم نمیره و واسم یه اس ام اس به متن زیر میاد!!!

کسی این مشکل واسش پیش اومده؟

سلام

من هیچوقت از این برنامه ها استفاده نکردم ولی معنی این پیام اینه :

کاربر عزیز (dear jaxtr user)
شما به حداکثر میزان ارسال پیام خارج از شبکه رسیده اید ( you have reached the maximum limit of out network sms messege.)
پیام های کوتاه و داخل شبکه برای برنامه میباشد و شما برای ارسال پیام خارج از شبکه باید " اعتبار خارج از شبکه " خریداری کنید ( jaxtr to jaxtr messege arelways free and shortly you will be able to purchase "out of network jax credits.)
با آرزوی موفقیت ( best wishes,)
تیم سازنده ( team jaxtr")

موفق باشی ... (این مال خودمه:D)

khalili99
2012-01-28, 02:17 PM
با سلام.برای من که همچنان کار میکنه و مشکلی ندارم البته ختم ایرانسله و به ایرانسل میفرسته.اگر دوستتان jaxرو رو خطش فعال کرده باشه حتما جفتتون باید به اینترنت دسترسی داشته باشید

rman9973
2012-08-13, 11:08 AM
دوست عزیز سرعت send چطوره? اخه من یه برنامه داشتم که نیم ساعت بعد send میکرد...

xbit10601030
2012-08-14, 11:37 AM
الان دیگه پولی شده . به هیچ عنوان مجانی نمیشه اس داد . باید با کردیت کارت شارژ کنین

void20006
2012-08-19, 12:25 AM
این که میگه باید اعتبار بخرید.چه جوری دوستان دارن باهاش کار می کنن؟؟؟

Matinfazel
2012-08-30, 03:49 PM
چیکارکنیم دوستان ؟پولیه یا رایگان؟