PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فلش کردن سری گوشیهای Uiq تاuiq3

shervin157
2008-04-30, 08:40 AM
با سلام خواهشمندم در مورد فلش و کاستومایز سری گوشی های uiqتا uiq3هر کسی تجربه ای داره در این جا عنوان کنه. شاید تجربیات ساده و یا حرفه ای دوستان واسه همه عزیزان مفید باشه.باتشکر:god:

shervin157
2008-04-30, 08:46 AM
ابتدا متذکر می شوم گوشیها به ضربه ها خیلی حساسند مخصوصاً touch screen
یه چند باری گوشیم هنگ کرد و وقتی باطری رو در آوردم و مجدداً روشن کردم گوشیم به هیچ عنوان روشن نشد.فقط یه لحظه lcdیه برقی میزد و وقتی دستو از روی powerبرمی داشتم خاموش میشد.
بیشتر وقتها برای رفع این مشکل باطری رو درآوردم و گوشی بدون باطری را روی کنسول مربوطه می گذاشتم.ledشروع به چشمک زدن با نور قرمز می کرد.بهد از چند دقیقه گوشی براحتی روشن می شد.

shervin157
2008-04-30, 08:53 AM
بعضی وقتها با فشار دادن دگمه power هیچ علامتی از روشن شدن نداریم .این ایراد بیشتر بخاطر باطری گوشی است. اما تو مر حله اول upgradeزمانی که کلید cرا فشار میدهید تا usbرا وصل کنید نیز این ایراد رفع می شود.باز هم اگه به مشکل بر خوردید id loader گوشی شما ایراد پیدا کرده و مجدداً باید سعی کنید با باطری پر up grade انجام بدهید.
اگر برنامه مر بوطه نتوانست گوشی شما را بطور اتوماتیک پیدا کنه یه ایراد سخت افزاری دارید به احتمال زیاد مر بوط به I.C charge

twhhhco
2008-05-17, 03:31 AM
هیچ خبری از فلش UIQ3 مخصوصا P990 نشد:Smile (13):
من همچنان منتظر پاسخ به این تاپیک هستم

artan_61
2008-05-17, 03:05 PM
از اساتيد خواهش ميشه يه سري هم به اين تاپيك بزنن و پاسخ ما رو بدن

Farzad666
2008-05-17, 07:02 PM
دوستان عزیز فعلا فلش کردن این جور گوشی ها توسط کابل برای کاربران عادی افشا نشده!!

فعلا ایمن ترین راه برای فیکس کردن هر گونه مشکل گوشی آپدیت هستش!
اگه آپدیت سرویس اجازه آپدیت بهتون نمیده به اینجا یه سری بزنید

http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=14760

shervin157
2008-05-27, 01:10 PM
من متخصص نرم افزار نیستم اما تا حالا گوشیمو 2 بار دادم فلش کردن و خودمم 5 مرتبه آپگرید کردم.متوجه شدم تو آپگرید یه سری ****** هایی هست که تایم داره و بعد دقیقاً یک ماه کار نمی کنن .اینها رو تو فایلهای آپ گرید گرفتم و اپ تو دیت کردم دیگه مشکلی واسم پیدا نشده الا اینکه هر وقتی گوسیو میزارم تو جیب شلوار هنگ می کنه که احتمال زیاد واسه فشار وارده به گوشیه.در این حالت آنتن نمیده و اگه کسی به شما زنگ بزنه در دسترس نیستین . با دگمه powerمیشه گوشیو خاموش کرد و باید باطری در بیاد.. اگه با اولین فشار گوشی روشن شد که خوبه ولی تا 3 دفعه اگه روشن نشد گوشیو از روش پایین که گفتم براحتی روشن کنید.

shervin157
2008-09-27, 10:23 AM
را این موضوع استقبال نکردند نمی دونم
راستی هر کسی گوشیش هنگ میکنه دیگه روشن نمی شه بگه تا من بگم چیکارها میشه کرد

a b c
2008-10-29, 10:48 AM
من مجبور شدم یک سری فایلها رو از درایو z روی درایو c بریزم حالا وقتی گوشی رو روشن می کنم نوار لودینگ می آد ولی رو همونجا گیر می کنه راستی من 4 دفعه برنامه آپدیت رو از سایت سونی اریکسون گرفتم ولی اصلا برنامه واز نمی شه ارور میده و حجم فایل هم 27,709,704 bytes هست اگر کسی این برنامه رو داره بگه اندازش همینه و لطفا کمک کنید که گوشیم درست شد البته به فلش به عنوان آخرین راه فکر می کنم و من فقط دنبال یک برنامه هستم که بتونه وارد حافظه ی داخلی گوشیم شه چون می دونم چه فایل هایی اضافی اند اگه کسی چنین برنامه ای داره بزاره ممنون میشم