PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عرضه ویندوزفون تانگو در CES 2012

mahdi_78
2011-12-21, 09:02 AM
تانگو نسخه بعدی سیستم عامل ویندوز فون در نمایشگاه CES 2012 رونمایی شده و به احتمال فراوان به همراه تلفن‌های همراه نوکیا لومیا ۷۱۹ و لومیا ۹۰۰ عرضه خواهد شد. بروز رسانی تانگو شامل پشتیبانی از استاندارد مخابراتی LTE و همچنین پشتیبانی از صفحات نمایش با تفکیک پذیری پایین است.
http://farnet.ir/wp-content/Windows-Phone-Tango-coming-at-CES-Apollo-mid-June-2012.jpg (http://farnet.ir/wp-content/Windows-Phone-Tango-coming-at-CES-Apollo-mid-June-2012.jpg)
بعد از آن بروز رسانی آپولو (ویندوز فون http://farnet.ir/wp-includes/images/smilies/icon_cool.gif در میانه سال ۲۰۱۲ در کنفرانس Nokia Connection 2012 رونمایی خواهد شد که دارای ویژگی‌هایی همچون پشتیبانی از پردازنده‌های دو هسته‌ای ،صفحات نمایش با کیفیت و تفکیک پذیری بالا و همچنین NFC است.
در ضمن انتظار می‌رود که در بروز رسانی آپولو رابط کاربری مترو نیز دچار تغییر و تحولات عمده‌ای شود.
با همکاری نوکیا و مایکروسافت از این به بعد باید انتظار دیدن جدیدترین نسخه‌های ویندوز فون با جدیدترین محصولات نوکیا را داشته باشیم.
منبع:فارنت

behnam129
2011-12-21, 09:51 AM
آخه دوست من کی پولش رو پای اون ویندوز فون مسخره با اون رابط کاربری زشت و مضحکش میده؟
(عدم کاربرد بلوتوث - عدم ساپورت کارت حافظه - عدم پشتیبانی از جاوا - برنامه های نایاب)

mahdi_78
2011-12-21, 01:33 PM
دوست عزیز این ویندوز اول کارش هست و نباید زود قضاوت کرد
مگه شما از این ویندوز استفاده کردی؟

ehsanlf
2011-12-23, 05:13 PM
آخه دوست من کی پولش رو پای اون ویندوز فون مسخره با اون رابط کاربری زشت و مضحکش میده؟
(عدم کاربرد بلوتوث - عدم ساپورت کارت حافظه - عدم پشتیبانی از جاوا - برنامه های نایاب)
دوست عزیز شما مثل اینکه از یه گوشی فقط انتظار بلوتوث بازی کردن رو داری که این حرفو میزنی. برنامه ها هم که مشکلی ندارن . گوشی من الان فول آنلاک شده و هیچ مشکلی با هیچ نرم افزاری ندارم.
ویندوز برای هر کاربر ساده ای قابل استفاده است و محیط کاربری ساده و پر افکت تری نسبت به سایر سیستم عامل ها داره.
همچنین پایداری سیستم عامل به نهایت خودش رسیده که این یک برتری بزرگه

Amir
2011-12-24, 01:35 AM
قابل توجه دوست عزیزی که توی پستهای بالایی جنگ جهانی راه انداختند .... دی

ببینید دوستان من اول این رو میگم که هر چیزی سلیقه ای هست و تا اینجا باید به هم احترام بگذاریم
ویندوز فون به هزار و یک دلیل بعد از آپدیت آپولو که سال دیگه دقیقا همین موقع باید بیاد کاملترین و سریعترین و کاربر پسند ترین سیستم عامل موبایل خواهد شد ..

به این تک خبرها دقت کنید دیگه بسط نمیدم

1. اپل توی هر سال برای هر نسخه از IOS نهایت 2 تا آپدیت میده چیزی که تا حالا بوده .... آندروید هم که اصلا هیچی ولی ویندوز فون از سال 2010 تا الان که 1.5 ساله شده 5 تا آپدیت اساسی داده

2. ویندوز فون سریعترین سیستم عامل هست شما خیلی راحت با یکم کار کردن کاملا متوجه میشید که لطافت و انعطافش لااقل نسبت به آندروید محسوسه

3. IOS 5.01 که جدیدترین محصول اپل هست نه بلوتوث داره و نه USB Mass Storage داره و وابستگیش به Itunes شدیدتر شده و *** و هرچیزی که ویندوز فون به دلیل محدودیت نداره اون هم نداره

4. ویندوز فون طی مطلب معتبری که گذاشتم سریعترین مرورگر وب رو داره با Internet Explorer 10

5. ویندوز فون از ورژن 8 به بعد قابلیت نصب روی هر گوشی رو خواهد داشت مثل همین ویندوز XP یا 7 که روی هر کامپیوتر با هر مارکی نصب میکنیم و این فوق العاده است

6. رابط کاربری ویندوز فون آدم رو خسته نمیکنه و تا الان که من در خدمتتون هستم در کمتر از 1.5 سال 45000 برنامه و بازی براش طراحی شده

7. پایداری ویندوز فون تثبیت شده هست کاملا

فکر کنم دیگه کافی باشه ولی حرف دوستان رو تایید میکنم هنوز خیلی زوده راجع بهش نظر داد
من موندم اگه این دوستان آندروید 1.2 و یا IOS 2 رو میدیدند چی میگفتند . میگفتند فقط سیمبین و جاوا !!!!

یا علی

Amir
2011-12-24, 04:10 PM
ظاهرا یکی از جاسوسان صنعتی نزدیک به نوکیا توالی و زمان ارائه آپدیت های مهم و در راه وینفون موسوم به تانگو و آپولو را بر ملا کرده، بدین صورت که مایکروسافت آپدیت تانگو را در 13 ژانویه و در نمایشگاه CES 2012 لاس وگاس به همراه گوشی های جدیدی مانند گوشی های Lumia 719 و Lumia 900 نوکیا که آن را به همراه خواهند داشت به نمایش عمومی خواهد گذاشت، این آپدیت که برای گوشی های وینفونی فعلی نیز عرضه خواهد شد تغییراتی مانند پشتیبانی از شبکه های LTE و رزولوشن های کمتر را برای وینفون به ارمغان خواهد آورد.

اما آپدیت مهمتر موسوم به آپولو که آنرا با نام وینفون 8 نیز می شناسیم در اواسط ژوئن 2012 پا به عرصه وجود خواهد نهاد و گوشی های مبتنی بر آن نیز با فاصله کمی بعد از آن عرضه می گردند، ساخته های نوکیا نیز که بر اساس وینفون 8 بنا شده اند طبق معمول در Nokia Connection 2012 پرده برداری می گردند و جزو های_اند های بازار خواهند بود، احتمالا در میان آنها نیز یک camera phone نیز به چشم خواهد خورد، ظاهرا آپولو چیزهای را به همراه خواهد داشت که پیش از این بسیار منتظر دیدن آنها در وینفون بوده ایم، چیزهایی مانند پشتیبانی از پردازشگرهای دو هسته ایی، نمایشگرهای بزرگتر با رزولوشن بالاتر، NFC و شاید برخی تغییرات در رابط کاربری.
اگر همه این ها برای هیجان زده کردن شما کافی نیست باید بدانید در سال آینده میلادی شاهد معرفی اولین تبلت نوکیا بر اساس سیستم عامل ویندوز 8 و در اجلاس NokCon خواهیم بود، پس در 2012 منتظر سال پرباری برای نوکیا و مایکروسافت باشید.

entezar11
2012-02-25, 03:39 PM
ببخشید دوستان دارید در مورد بزرگترین غول نرم افزاری دنیا یعنی مایکروسافت صحبت می کنید کمی صبرررررررر
مدیریت برنامه ریزی و پشتیبانی مگه میشه بد بشه

masoudhd7
2012-03-21, 12:23 AM
کی میتونیم 7.5 مانگو رو با Zune به تانگو آپدیت کنیم؟