PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ویندوزفون بهترین سیستم‌عامل موبایل ۲۰۱۱ شد

Amir
2011-12-10, 11:08 PM
ویندوزفون بهترین سیستم‌عامل موبایل ۲۰۱۱ شد فارنت: به نظر می‌رسد دیگر دوران اقبال سیستم‌عامل ویندوزفون مایکروسافت فرا رسیده و مهمترین دلیل اینکه این سیستم‌عامل، جایزه بهترین سیستم عامل سال را دریافت کرده است.

http://farnet.ir/wp-content/Know-Your-Mobile-Awards1.jpg

مهمترین دلایل انتخاب این سیستم عامل از نظر هیات داوری Know Your Mobile Awards به شرح ذیل است:

- یکی از باپتانسیل‌ترین سیستم‌عامل‌های موبایل با رابط کاربری منحصر به فرد

- حرکت بسیار وسیع از نسخه قبلی سیستم عامل یعنی ۶٫X و سرعت بالا در رشد برنامه‌های مارکت پلیس

-رابط نوآورانه مترو که بیشترین موفقیت را برای این سیستم‌عامل بدست آورده است

در ضمن در رده‌های دوم و سوم نیز سیستم عامل بادا و همچنین بلک بری OS 7 قرار گرفته‌اند.

مایکروسافت با ادغام کردن XBOX LIVE، بینگ، ویندوز لایو و همچنین OFFICE در ویندوزفون به خوبی در راه رساندن خود به IOS و اندروید است.

Amir
2011-12-10, 11:09 PM
.............

No\/\/@k
2011-12-10, 11:28 PM
ای بابا
تازه میخواستم یه گوشی آندرویدی بگیرم
یعنی پشیمون شم :wac: :wac: :wac: :wac:

Ramin_LEO
2011-12-10, 11:32 PM
ای بابا

اگه میخوای بازی کنی نه پشیمون نشو
ولی اگه میخوای سیستم عامل داشته باشی ویندوزفون بگیر
البته باید صبرت زیاد باشه چون حالاحالا این سیستم عامل کار داره

nafasjan
2011-12-11, 03:34 PM
عزیزان توجه داشته باشند به هیچ وجه طرف ******** نرند که پشیمون میشند 1000 دفعه باید بیای سر بزنی تو انجمنا شاید یه برنامه جدید اومده باشه ولی ماشالله هر ثانیه یه برنامه برای آندروید وios میاد بیرون نصیحتم واقعا برادرانه بود

Skarfild
2011-12-11, 04:47 PM
عزیزان توجه داشته باشند به هیچ وجه طرف ******** نرند که پشیمون میشند 1000 دفعه باید بیای سر بزنی تو انجمنا شاید یه برنامه جدید اومده باشه ولی ماشالله هر ثانیه یه برنامه برای آندروید وios میاد بیرون نصیحتم واقعا برادرانه بود

اره اینقدر برنامه میده که مکافی چنتا از برنامه های مارکت اندروید رو جزو برنامه های جاسوس شناسایی میکنه کمیت مهم نیست کیفیت مهم هست ضمنا ملت بیکار نیست که هی برنامه بنصبه

nafasjan
2011-12-11, 07:06 PM
عزیزم کسی بیکار نیست ولی من برای نصب یه برنامه رو htc trophy مجبور شدم حدود 2gig فایل دانلود کنم.انقدر محدود بودم که نمیتونستم یه تم از گوشی عوض کنم.گوشیمو آپدیت کردم دیگه نتونستم هیچ برنامه ای نصب کنم یا مانگو با قابلیت برنامه روش نصب کنم.اینا واقعا توهین به مشتری این گوشیا نیست. یا مثلا ویندوز موبایل 6.5 کاملا مرده هیچ ساپورتی نمیشه حدود 2 ساله برنامه جدیدی براش نیومده ولی خودت با android یا ios مقایسه کن فقط منصفانه

ngame
2011-12-11, 07:38 PM
سلام.
اولا برنامه هاي كم وين 6.5 و 7 خيلي مزيته و اينكه خداييش برنامه هاي وين از اندرويد خيلي كامل تره.وين 7 هنوز كامل نيست براي همين خيلي محدوده.
صبر كن درست ميشه.
براي برنامه شما روي وين 6.5 يه كر پلير نصب كنبه جرات ميگم هيچ پلير ديگه اي لازم نداري اما تو اندرويد تو هر پفيري بنصبي يه مشكلي داره يكي تصويرش كيفيت نداره يكي صداش يكي كيفيت صدا و تصويرش خوبه اما فقط يه سري فرمت محدود ساپورت ميكنه.
اينكه برنامه هاي 6.5 اپديت نشده دليلش اينه واقعا لازم نبوده اپديت مال وقتيه كه باگ يا كمبودي باشه واسه ظاهرش هم اسكين ميدن نه اپديت.
من با همه ي سيستم عاملا كار كردم.اگه كسي بلد باشه با همه كار كنه 1وين 7 2ميگو 3 اي او اس 4 وين 6.5 (البته اچ دي 2 يا گوشي هاي جديدش)
5اندرويد و بادا 6دبيان و وب او اس 7 سيمبيان 8 جاوا

Skarfild
2011-12-11, 07:46 PM
عزیزم کسی بیکار نیست ولی من برای نصب یه برنامه رو htc trophy مجبور شدم حدود 2gig فایل دانلود کنم.انقدر محدود بودم که نمیتونستم یه تم از گوشی عوض کنم.گوشیمو آپدیت کردم دیگه نتونستم هیچ برنامه ای نصب کنم یا مانگو با قابلیت برنامه روش نصب کنم.اینا واقعا توهین به مشتری این گوشیا نیست. یا مثلا ویندوز موبایل 6.5 کاملا مرده هیچ ساپورتی نمیشه حدود 2 ساله برنامه جدیدی براش نیومده ولی خودت با android یا ios مقایسه کن فقط منصفانه

اگه قرار بر این باشه که ما بریم وین فون 6.5 رو با مانگو و اندروید مقایسه کنیم که نمیشه خوب اگه شما میگی اندروید خوبه برو یه گوشی با سیستم عامل اندروید 1.6 اینا رو بگیر خوب الان اندروید4 با 2.3 قابل مقایسه نیست و بقیه هم همینتور در مورد اون گوشی هم نمیشه گفت از سیستم عامل هست اون شرکت htc ربط داره که فقط حق لایسنس ماکروسافت رو پرداخت میکنه و خود ماکروسافت هم کارش ویندوز و این حرفاست پس نتیجه میگیریم هر کسی را بهر کاری ساختند به همین خاطر با نوکیا شریک شده من نمیگم وین فون مشکل دار نیست یعنی هم سیستم عامل ها نقاط ضعف دارند و امیدوارم نوکیا باعث پیشرفت وین فون محبوب بشه

S@MAN M5
2011-12-11, 08:16 PM
دوستان هر سيستم عامل كاراي خاص و طرفداران خودشو داره ولي اينم بگم اندرويد واقعا محشره اينترفيسش قابليت زياد و سفارشي هست ولي وين فون اصلا كه جالب نيست خيليم زشته ويندوز موبايل 6.5 از اون بهتره خيلي خيلي در كل بگيم الان دنيايي اندرويده

nafasjan
2011-12-11, 08:36 PM
منظور من از وین 6.5 اینه که مایکروسافت کلا اونا ولش کرده رفته سراغ wp7 و احتمالا سال دیگه کلا wp7 هم تعطیل win mobile 8 میاد در حالی که هیچ کاری برای win7 نکرده و گوشیهای با سیستم عامل wp7 هم دیگه تعطیل. ولی آندروید 1.6 به حال خودش رها نکرده و روی این گوشیها froyo2.2 و حتی 2.3 راحت و بدون مشکل جواب میده.و روی گوشی های با آندروید 2.1 و به بعد داره آندروید 4 به طور رسمی داره میاد و بعضیش اومده برای پخش فایلهای تصویری روی آندو یه rockplayer بریزی دی وی دی را با زیر نویس برات میاره. کدوم برنامه wp7 از آندو کاملتره. در یک کلام اگه میخواد یه گوشی راحت داشته باشید(کیفیت صدا و دوربین خوب) و خیلی پول ندید برید سیمبین نوکیا بخرید اگه میخواید بروز باشید برید آندروید بخرید اگه گوشی سال میخواید برید gallaxy s2 سامسونگ بخرید ا گه تو سیستم عامل شک دارید hd2 htc بخرید اگه میخواید در آینده یه سیستم عامل خوب داشته باشید صبر کنید گوشیهای جدید با سیستم عامل ویندوزا تو سال دیگه بخرید اگه پول کافی دارید واگه برترین سیستم عامل برترین برند(از نظر کلاس) برترین کیفیت صدا و تصویر ودوربین و...و بهترین ماندگاری باطری و بهترین آنتن دهی را میخوایندiphone4 یا 4s بگیرید پشیمون نمیشید اگه گوشی تجملاتی میخوایند vertu بگیرید

Ramin_LEO
2011-12-11, 08:54 PM

میگم شما که میگی هر 1ثانیه برنامه میاد بیرون
میشه تو این همه برنامه یه فایل منیجر در حد رسکو ویندوز موبایل بهم معرفی کنی؟
بابا اندرویید فقط بازی هست و بس
اصلا سیستم عامل نیست
یه سرگرمی کودکانست
10 تا نرم افزار توپ نداره
البته تا دلت بخواد سگ و گربه سخنگو داره

h_kh_1367
2011-12-11, 09:07 PM
به عنوان یه کاربر ویندوز موبایل باید متذکر این مورد بشم ارائه نرم افزار جدید برای این سیستم عامل منوط به تقاضاست.:)
نه این سیستم عامل بلکه برای همه اینطوریه ، علت خلق نرم افزار های جدید در روز برای آندروید هم اینه که چون این سیستم عامل جدید و نوپاست نیاز هست که یه سری نرم افزار که نیاز های شخصی افراد متعدد با سلیقه های مختلف رو براورده کنه . اگر نه که وقتی جای پای آندروید هم محکم شد اونوقت خواهیم دید که دیگه نیازی به گشتن تو فروم ها واسه نرم افزار نخواهد بود .
ضمناً ظاهراً مارکت آندروید به خاطر تحریم ها و اینا تو ایران کار نمی کنه و این خود دلیلی هست برای وجود و معرفی نرم افزار های زیاد در فروم ها در صورتی که ویندوز مارکت پلیس این مشکل رو نداره و اگه یه سری به لیست نرم افزار های جدید اضافه شده بزنید می بینید که تعداد نرم افزار های معرفی شده برای ویندوز هم بسیار بالاست - البته کیفیت مهمتره که ویندوز رعایت میشه .
ضمناً عرضه نرم افزار جدید دلیل بر برتری سیستم عامل نخواهد بود ، اگه به نیمه خالی لیوان نگاه کنیم می بینیم که عرضه نرم افزار به این شدت به خاطر ناقص بودن سیستم عامل یا عدم وجود نرم افزار کافی در خود سیستم عامل که پاسخگوی نیاز کاربر باشه هست .
من شخصاً برای خودم ویندوز رو ترجیح میدم ...

:x:x:flower::x:flower::flower:

ARSH77.IOS
2011-12-11, 09:16 PM
این سیستم عامل فعلا کار داره تا رشد کنه.ولی باز هم به پای ios و android نمیرسه.

ngame
2011-12-11, 09:45 PM
به عنوان یک نفر که در دیولپور های مایکروسافت نیست اما با خیلی هاشون در ارتباطه و اطلاعاتش در این زمینه کامله میگم:
مایکروسافت قرار نیست ویندوز فون 8 ارائه کنه!!!ویندوز 8 خودش به صورت اتوماتیک نسخه ی تبلت و موبایل رو شناسایی خواهد کرد و متناسب با سی پی یو ی تبلت یا گوشی رو اون نصب میشه.
قراره که این ویندوز با سی پی یو های آرم سازگار بشه یعنی رو ی امنیا لایت بنده هم با سی پی یو 800 هم نصب بشه البته بازم میگم فعلا هیچی معلوم نیست.پس یعنی ویندوز موبایل 6.5 هم باید در آینده زنده بمونه و باز برگرده به ساپورت .
ویندوز موبایل 7 هم که فعلا محدودیت داره گفتم که هنوز کامل نشده وگر نه شما اگر از دیولوپر ها بپرسید این سیستم عامل میخواد چی بشه مخ هاتون هنگ میکنه میرید تو خودتون.
ویندوز موبایل 7 بازی ها و نرم افزار هاش برای قرار گیری در مارکت حتما باید از ***** های مایکروسافت بگذرند
1.بتا نبودن (البته نسخه های بتا توی مارکت هست اما نه قابل رویت برای همه فقط برای آزمایش قابل نمایشه اونم برای دیولوپر ها و برنامه نویسانی که live ID ثبت شده دارن.)
2.نداشتن تداخل با هسته ی سیستم عامل و باعث ناپایدار نشدن آن
3.دستکاری نکردن در فایل های سیستمی (البته این بخش در صورت تایید مایکروسافت قابل پیچوندنه)
4.تایید برنامه نویسان و دیولوپرها
5.قیمت مناسب و مطابق با قابلیت های برنامه که دیگه طرف هر قیمتی خواست نپرونه و حداکثر قیمت یک بازی اگه اشتباه نکنم 2 یا 3 دلار بود و....
6.و..........

Skarfild
2011-12-12, 12:12 AM
اینم از استراتژی تولید ثانیه ای برنامه برای اندروید سهم اندروید 37.5 درصد سهم بدافزار 63 درصد اینم منبع خبر www.g s m.ir/news_details.php?id=10197
بفرمایید شاهد از غیب رسید

Amir
2011-12-12, 09:36 AM
ای بابا

از اون موقع تا حالا تو گوشی نگرفتی ؟؟؟

Amir
2011-12-12, 09:37 AM
این سیستم عامل فعلا کار داره تا رشد کنه.ولی باز هم به پای ios و android نمیرسه.

دوست من به پاش که رسیده واقعا گایداری ویندوز فون رو هیچکدوم ندارند
درسته IOS بازی زیاد داره نرم افزار زیاد داره اینم بخاطر چند ساله بودن ایناست

Amir
2011-12-12, 09:44 AM
میگم شما که میگی هر 1ثانیه برنامه میاد بیرون
میشه تو این همه برنامه یه فایل منیجر در حد رسکو ویندوز موبایل بهم معرفی کنی؟
بابا اندرویید فقط بازی هست و بس
اصلا سیستم عامل نیست
یه سرگرمی کودکانست
10 تا نرم افزار توپ نداره
البته تا دلت بخواد سگ و گربه سخنگو داره

درسته رامین جان
شما ببین الان آندروید یه برنامه درست درمون برای Player نداره
هر برنامه فقط یه فرمت باز میکنه
وی ویندوز موبایل مثلا Core Player داره کجا مثل این پیدا میشه
ویندوز فون برنامه HTC Dock داره اصلا ببینید برنامه رو حال میکنید

از این نمونه ها زیاده
آندروید و IOS فقط بازی
در ضمن الان برنامه های مایکروسافت از 50000 عنوان گذشت
ولی بازهم قبول دارم که هنوز تا IOS و رکورد اون مونده

Amir
2011-12-12, 09:47 AM
دوستان هر سيستم عامل كاراي خاص و طرفداران خودشو داره ولي اينم بگم اندرويد واقعا محشره اينترفيسش قابليت زياد و سفارشي هست ولي وين فون اصلا كه جالب نيست خيليم زشته ويندوز موبايل 6.5 از اون بهتره خيلي خيلي در كل بگيم الان دنيايي اندرويده

زشت نیست با کلاسه
بچه های اپل هم ستودند این اینترفیس رو

sashaelit
2011-12-25, 08:02 PM
:santa::santa: سلام..... الان که دارم تایپ میکنم بد نیست بدونی شمار بازی ها و برنامه های ویندوز فون از 4000 تا گذشته. تازه 3 برابر آندروید سریع تره...بازی هاشو خودت بگیر تست کن ببین کدوم سریع تره ..
صبر کن ببینی که دنیا رو تسخیر میکنه .مثل کنسولش که ps3 رو نابود کرد.:whistle::whistle:

Amir
2011-12-26, 10:47 AM
همین الانشم کسی با ویندوز فون مانگو کار میکنه کاملا انعطاف و راحتی رو میفهمه

nt57_1985
2011-12-30, 10:11 PM
سلام فقط اینو بگم که بزودی wp تمام دنیا رو میگیره و ios ,android کنار میرن چون مایکروسافت این ابر غول نرمافزاری اونو ساپورت میکنه درست مثل ویندوز سون که تمام دنیا رو احاطه کرده بنظر من هیچ کسی نمیتونه با مایکروسافت رقابت کنه

Amir
2011-12-31, 12:35 AM
سلام فقط اینو بگم که بزودی wp تمام دنیا رو میگیره و ios ,android کنار میرن چون مایکروسافت این ابر غول نرمافزاری اونو ساپورت میکنه درست مثل ویندوز سون که تمام دنیا رو احاطه کرده بنظر من هیچ کسی نمیتونه با مایکروسافت رقابت کنه

سلام دوست من به انجمن خوش اومدی
میگم اولین پستت رو خیلی با خشونت زدی برسی به صدمی دیگه کلا کلوپ اپل و آندروید رو منفجر میکنی نه ؟؟
APPLE و گوگل هم شرکتهای بزرگی هستند و گذشتن از نام اونها راحت نیست
اما مایکروسافت یه چیز دیگست
همونطوری که همه میگن توی موتور جستجو گوگل یه چیز دیگست
توی تبلت اپل یه چیز دیگست
توی سیستم عامل (بنا به نظر عموم) مایکروسافت یه چیز دیگست

H4med-LN
2011-12-31, 01:03 AM
مایکروسافت پیر اینجور کارهاست بابا گوگل تخصصش که رو اینجور چیزا نبود اومد وسط.اندروید فقط واسه بازی و سرگرمی اما ویندوز برای کار - سرگرمی - و در آخر یه رفیق خوب واسه آدم

Amir
2011-12-31, 02:08 AM
ﺗﺎﻳﻴﺪ ﻣﻴﺸﻪ
اوﻧﺮوز ﻣﻴﺎد
اميدوارم زودتر بياد