PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر خوش ... اضافه شدن زبان فارسی به ویندوز فون 7

Amir
2011-11-16, 07:33 PM
سلام
بچه ها از شنیدن این خبر انقدر ذوق کردم که نفهمیدم چجوری تایپ کردم
یه اتحاد دست جمعی بین بچه ها ایجاد شدو طی مدت کوتاهی ایده پشتیبانی از زبان فارسی رتبه اول رو به دست اورد تا همین الان که با اختلاف 1600 رای از ایده زبان عربی پیش افتاده وحالا خبر خوش چیه اینجا رو گوش کنید

نوکیا اعلام کرده که پشتبانی از زبان عربی ودیگر زبان های که از راست به چپ نوشته میشه رو تا نیمه دوم سال 2012 رو به گوشیهای ویندوز فون اضافه میکنه

سایت مشهور WMPoweruser که در اون مصاحبه ایی جامع و کامل با بخش خاورمیانه نوکیا انجام داده اعلام کرده که زبان های راست به چپ به طور کامل در ویندوز فون پشتیبانی میشه

بزرگترین مشکل در سایت صدای کاربران ساپورت نکردن زبان عربی و دیگر زبان های راست به چپ در ویندوز فون بوده است
با مصاحبه تازه که با نوکیا انجام شده ما مطلع شدیم که یه آپدیت بزرگ دیگه برای سیستم عامل ویندوز فون در راهه .
در این مصاحبه نوکیا گفته که برنامه های جامعی برای خاورمیانه داره که البته در ارائه نیمه اول گوشیهای نوکیا در بازار اروپا پشتیبانی نخواهد شد و این پشتیبانی در نیمه دوم سال 2012 انجام خواهد شد

ما فروش گوشیهای خودمون رو در بازر اروپا اغاز میکنیم چرا که این کشورها و زبان هاشون در ویندوز فون پشتیبانی شده بودند

با این حال پشتیبانی از زبان عربی تا نیمه سال 2012 انجام نخواهد گرفت
تام فارل مدیر کل منطقه خلیج فارس متشکل از کشورهای امارات .بحرین.کویت . قطر وعمان (جالبه که نامی از ایران نیست توی این منطقه) در مصاحبه اخیر خود گفته که ما دقیقا جزییات کامل این آپدیت رو نمیدانیم و می تونیم به کاربران خود این خبر رو بدیم که تا 7-8 ماه اینده باید تا ارائه این آپدیت صبر کنند

بخشی از متن انگلیسی مصاحبه اینجاست

The biggest issue on Microsoft’s User Voice site for Windows Phone is support for Arabic and other RTL languages on Windows Phone

Via an interview by Nokia we now know the time scale of this delivery, which will likely give us an indication of when the next ***** update for Windows Phone OS will be coming

In the interview Nokia says it plans to bring its Windows Phone to the Middle East in the second half of 2012 as the device will not support Arabic when it is first launched in the European market this quarter, a top executive said

“We will launch and start selling this quarter in Europe, because Windows Phone has the language support for European countries.
However, it doesn’t support Arabic until second half of next year.

لینک خبر از سایت WMPoweruser (http://wmpoweruser.com/nokia-arabic-support-coming-to-windows-phone-in-second-half-of-2012/)

لینک مصاحبه کامل از سایت foxbusiness با عنوان

دیدن سایت اصلی (http://www.foxbusiness.com/industries/2011/10/13/interview-nokia-to-bring-windows-phone-to-mideast-in-2nd-half-2012/)

دست همه درد نکنه هر کسی که رای داد حتی 1 رای... باز هم برای فعال شدن بقیه موارد مثل وی.پی.ان رای بدید

Sepante
2011-11-17, 11:13 AM
اونا با وجود اینکه زبان پارسی بیشتر از زبان عربی رأی اورده؛اصلا حرفی از زبان پارسی نزدن
پس چرا انقد خوشحالی؟

Amir
2011-11-17, 02:52 PM
متن بالا رو یکبار دیگه بخون عزیزم
نوکیا از 6 یا 7 ماه دیگه ویندوز فون رو بهمراه زبان فارسی میده بیرون
پس ما یه رام داریم که زبان فارسی داره
و مطمئنا مایکروسافت تو برنامش قرار میده

خوب تحریمیم یکم کمتر اعلام میکنن

Amir
2011-11-19, 09:29 AM
این جا ی مسله پیش میاد:

ببینید ماکروسوفت این سایت رو گذاشته برای پیشهاداتی که اگر پذیرفته بشن در آپدیت تانگو اضاف کنه به وینفون!

آپدیت تانگو هم همونطور که میدونید ابتدای سال 2012 میاد.!

حالا ما کاری به نوکیا نداریم.هر کاری میخواد بکنه بکنه.تکلیف آپدیت تانگو و رتبه یک ساپورت فارسی چی میشه.!؟

نباید اینطوری قانع بشیم.مگر این گوشی ها چند سال میخواد تو دست کار برا باشه؟! که بخوان 8 الی 9 ماهه دیگه صبر کنند.

7من منتظر تانگو با فارسی هستم.همونطور که ماکروسوفت گفته.برای گوشی خودم htc hd7

Amir
2011-11-19, 09:30 AM
یکی از دوستانی که در Microsoft کار میکنه میگه توی اولین بیلد بتای Tango مشکل فارسی هنوز وجود داره....
الته ممکنه بعدا اضافه بشه...

ایشون البته حرف دیگری هم زدند:
در شرکت گوگل چند ماه پیش طرحی تصویب شد که کشور ایران در این شرکت مورد توجه بیشتری قرار بگیره... که این موضوع مربوط به این میشه که حکومت امریکا این درخواست رو از این شرکت کرده بوده...
ایشون میگن که 2 هفته هم هست که این درخواست به Microsoft شده و احتمالا توی Microsoft هم تصویب بشه...

اشتباه نکنید منظورش تحریم نیستا ..

نقل از همکار عزیز Tighoor

entezar11
2012-02-25, 03:45 PM
خدا کنه تصویب بشه
همه دنیا ما ایرانی ها رو اذیت میکنن

The.3zar
2012-02-25, 03:50 PM
خدا کنه تصویب بشه
همه دنیا ما ایرانی ها رو اذیت میکنن

دوست عزیز لطفا انقد اسپم ندید من هرجا رو نگاه میکنم شما یه همچین نظراتی رو دادید! :grrr:

اگر خبری منبعی چیزی دارید بفرمایید بگید نه اینکه هی بیایدو بگید که خدا کنه این بیاد خدا کنه اون نیاد!!

entezar11
2012-03-02, 11:59 AM
چشم چشم