PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل کند نشان دادن ویدیو ها در برنامه uc player

sky5
2011-11-14, 05:08 PM
سلام دوستان یه سوال داشتم من وقتی میخوام یک ویدیو رو اجرا کنم توی ویدیو پلیر اصلی خود گوشی خوب نشون میده اما همون ویدیو رو توی یوسی پلیر میخوام اجرا کنم سرعت پخش ویدیو خیلی کند میشه دلیلش چیه و بهترین نرم افزار و پلیر کدوم پلیره

Edic
2011-11-14, 11:03 PM
سلام دوستان یه سوال داشتم من وقتی میخوام یک ویدیو رو اجرا کنم توی ویدیو پلیر اصلی خود گوشی خوب نشون میده اما همون ویدیو رو توی یوسی پلیر میخوام اجرا کنم سرعت پخش ویدیو خیلی کند میشه دلیلش چیه و بهترین نرم افزار و پلیر کدوم پلیره

سلام
تنها دلیل کند نشون دادن میتونه سرعت پایین Ram گوشی باشه که جوابگوی برنامه و کدهای اجرایی فایل تصویری نیست

sky5
2011-11-14, 11:24 PM
متشکرم از شما اما با پلیر خود گوشی ویدیو روان اجرا میشه اما همون کلیپ رو با یوسی میبینم سرعتش کنده گوشیمم c7

sky5
2011-11-15, 01:11 PM
لطفا دوستان تست بکنن چون اگه از ram باشه پلیر خود گوشی هم نباید بتونه روان اجرا کنه من از یوسی بخاطر ساپورت از فرمتهای مختلف میخوام استفاده کنم

alikalanft
2011-11-15, 01:16 PM
دوست عزیز برا من هم همین مشکلو داره وهمونطور که جناب Edic فرمودند احتمالا از Ram هستش

sky5
2011-11-15, 01:25 PM
خوب چی کار میشه کردش اخه همون ویدیو که توی پلیر خود گوشی به خوبی اجرا میکنه توی uc کنده اگه از رم باشه پس توی خود پلیر گوشی هم باید کند باشه دیگه

alikalanft
2011-11-15, 01:51 PM
جواب این سوالتو دیگه باید دوستان متخصص بدن
ولی به نظر من از یه برنامه دیکه بجز UC استفاده کن ببین همون فیلم چجوری نشون میده اگه درست نشون داد که مشکل از UC بوده ولی اگه بازم کند نشون داد اینجاست که بحث RAM پیش میاد
دوست عزیز امید وارم به نتیجه ای برسی..

hosein1373
2011-11-15, 02:00 PM
دوستان این برنامه هست که مشکل داره.من همه این موارد رو تست کردم فکر نمیکنم مشکل از رم باشه

behman...
2011-11-15, 02:36 PM
فکر نکنم اشکال از ram گوشی باشه البته رو بیشتر گوشی هایی که از uc استفاده می کنن این مشکل وجود داره احتمال داره که مشکل از خود uc باشه :grrr:

sky5
2011-11-15, 02:51 PM
ممنونم از دوستان شما پلیری رو واسه این سیستم عامل سراغ دارید بدون مشکل جواب بده

romass100
2011-11-16, 11:38 PM
مشکل از رمه !

دوست عزیز موقع باز کردن هر نرم افزاری یه مقدار خاصی از رم اشغال میشه.

قطعا یوسی یه نرم افزار بسیار سنگینه که به مراتب واسه اجرا شدنش حجم بیشتری از رم را میگیره تا پلایر خود گوشی.

دوستانی که عمرشون قد میده میدونن که نرم افزار کور پلایر هم روی بعضی از فایل های صوتی سوت میکشید.چون توان پردازش اون فایل را با اجرا شدن کور پلیر نداشت رم گوشی.در حالی که همون فایل با پلایر خود گوشی به خوبی اجرا میشد !!

behman...
2011-11-16, 11:50 PM
می تونین با ram blow اصل ماجرا رو ببينين!
:ph34r2:

alikalanft
2011-11-17, 01:26 AM
مشکل از رمه !

دوست عزیز موقع باز کردن هر نرم افزاری یه مقدار خاصی از رم اشغال میشه.

قطعا یوسی یه نرم افزار بسیار سنگینه که به مراتب واسه اجرا شدنش حجم بیشتری از رم را میگیره تا پلایر خود گوشی.

دوستانی که عمرشون قد میده میدونن که نرم افزار کور پلایر هم روی بعضی از فایل های صوتی سوت میکشید.چون توان پردازش اون فایل را با اجرا شدن کور پلیر نداشت رم گوشی.در حالی که همون فایل با پلایر خود گوشی به خوبی اجرا میشد !!
تمام شد رفت :cool:

آفرین romass100 (http://www.ir-tci.org/forum/member.php?u=30587) عزیز به این میگن جواب

دیگه فکر نکنم این موضوع جای بحثی داشته باشه