PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معایب سونی اریکسون ARC S

shahramsae
2011-11-14, 04:18 PM
با توجه به تجربه چند ماهه استفاده از این نوع گوشی معایبی در این گوشی به چشم میخورد که به شرح ذیل است :
1 - عدم وجود منو و یا کلیدی جهت ریستارت گوشی
2 - بسیار زیاد هنگ میکند و راهی هم جز باز کردن درپوش باطری و در آوردن آن جهت ریست وجود ندارد
3 - اگز از مظامین انیمشن جهت کاغذ دیواری استفاده شود میزان مصرف باطری به میزان زیادی بالا میرود
4 - با توجه به اینکه این نوع گوشی در ایران روت شده نمیباشند لذا امکان انتقال برنامه ها به مموری کارت وجود ندارد و بعد از نصب چند بازی رایج هشدار کمبود فضا مشاهده میگردد
5 - برای عملیات HOME , BACK . MENU فقط کلید سخت افزاری وجود دارد ( در مقایسه با اچ تی سی ) که بعد از مدتی استفاده این کلید ها دچار خرابی خواهند شد
6 - به علت عدم تعبیه کلیدی جهت ریست کلی سیستم و لزوم باز کردن پشت گوشی با توجه به پلاستیکی بودن آن بعد از مدتی درپوش شل شده و خاصیت خود را از دست خواهد داد

farshad49
2011-11-14, 07:41 PM
من گوشی ARC دارم و میتونم بگم واقعا شاهکار تمام گوشی هایی در این سطحه .
گوشیمو روت نکردم و حدود 35 بازی که 12 تای اونا HD هستن رو به همراه بیش از 40 نرم افزار گوناگون نصب کردم و کوچکترین مشکلی در خصوص کمبود فضا ، سرعت گوشی و .... نداشتم .
مصرف باتریش با توجه به بزرگ بودن صفحه نمایشش معقولانه و مناسبه . خوشبختانه با نرم افزار 91assistant_for_android_1.7.10.255 تو کامپیوترم تمام نرم افزارها بصورت اتوماتیک روی SD نصب می شه .
خدارو شکر تو این 8 ماهی که گوشی رو دارم و علیرغم نصب بازیها و نرم افزارهای سنگین حتی یک مورد هم هنگ نکرده .
نیازی به کلید سخت افزاری برای ریست کردن نداره و داخل منوش تنظیمات پیش فرض داره و بعیده که
چنین گوشی با این سطح و کلاس ( کمی عجیب به نظر می رسه ) که سه کلید سخت افزاریش خراب بشه !!!!

omd_SS2007
2011-11-14, 07:57 PM
با توجه به تجربه چند ماهه استفاده از این نوع گوشی معایبی در این گوشی به چشم میخورد که به شرح ذیل است :
2 - بسیار زیاد هنگ میکند و راهی هم جز باز کردن درپوش باطری و در آوردن آن جهت ریست وجود ندارد
3 - اگز از مظامین انیمشن جهت کاغذ دیواری استفاده شود میزان مصرف باطری به میزان زیادی بالا میرود
4 - با توجه به اینکه این نوع گوشی در ایران روت شده نمیباشند لذا امکان انتقال برنامه ها به مموری کارت وجود ندارد و بعد از نصب چند بازی رایج هشدار کمبود فضا مشاهده میگردد
5 - برای عملیات HOME , BACK . MENU فقط کلید سخت افزاری وجود دارد ( در مقایسه با اچ تی سی ) که بعد از مدتی استفاده این کلید ها دچار خرابی خواهند شد
6 - به علت عدم تعبیه کلیدی جهت ریست کلی سیستم و لزوم باز کردن پشت گوشی با توجه به پلاستیکی بودن آن بعد از مدتی درپوش شل شده و خاصیت خود را از دست خواهد داد

برادر حتی 1 مورد هم واسه من که این گوشی رو دارم اتفاق نیفتاده ! کل رام اورجینالش میرزه به 100 تا اچ تی سی سنس ! 3d پاناروما به صورت اورجینال و انحصاری روی نرمافزار دوربین قرار داره....اگه رام اپدیت باشه حداقل تا 3 روز با مصرف ایده آل باطری نگه میداره

farshad49
2011-11-14, 11:03 PM
برادر حتی 1 مورد هم واسه من که این گوشی رو دارم اتفاق نیفتاده ! کل رام اورجینالش میرزه به 100 تا اچ تی سی سنس ! 3d پاناروما به صورت اورجینال و انحصاری روی نرمافزار دوربین قرار داره....اگه رام اپدیت باشه حداقل تا 3 روز با مصرف ایده آل باطری نگه میداره

کاملا موافقم . من مدت طولانی اچ تی سی اینکریدیبل داشتم و ردش کردم رفت . وقتی آرک رو خریدم از انتخاب خودم لذت بردم .
من احتمال میدم گوشی دوستمون مشکل داره چون نباید این مسائل رو داشته باشه .
پیشنهاد میکنم گوشیتونو آپدیت کنید .

mansourab
2011-11-15, 01:02 AM

ببخشید دوست عزیز اول تحقیق کن بعدن حرف بزن هر مورد رو توضیح میدم
1-ابتدا گوشی را خاموش کنید-باطری را در بیاورید و دوباره جا بزنید-کلید های Home and Volume Down را همزمان فشار دهید و نگهدارید-کلید پاور را فشار داده و نگه دارید تا گوشی شروع به بالا آمدن کند-و در آخر با انتخاب گزینه ریست گوشی را ریست کنید جواب سوال اول
2-این یکی هم معنی نداره من نزدیک 100 تا بازی با حجم های بالا از هر لحاظ نصب کردم هیچیش نشده و تازه توی یه کیف لبتاپی خوشگل هم هست و تا حالا باطیش رو در نیاوردم و هنگ هم نکرده
3-همه گوشی ها اینجورین هرچی کیفیت بالاتر مصرف بیشتر تازه توی این گوشی یا این کیفیت تصویر و... به نظر عالی من خودم امتحان کردم مصرف خیلی بالا نرفته.
4-توی انجمن سرچ کنید می بینید که اموزش تخصصی روت این گوشی توی بخش مربوطه وجود داره
5-اگه فکر میکنید که کلید ها زود خراب میشن میتونید با نصب تم ها و برنامه ها خاص استفاده از کلید رو کمتر کنید(تازه نگاه به ترکیب کلید ها بندازید مثل این میمونه که گوشی داره به شما میخنده)
6-درپوش خیلی خوب و عالی محکم و این بستگی به شخص داره که میخواد با گوشی کشتی بگیره یا نه

موفق باشید

hosein.a
2011-11-17, 05:52 PM
دوست عزیز من یک سوال داشتم.شما چطوری با نرم افزار assistant. کار میکنید?چون من این نرم افزارو دارم اما گوشیمو نمیشناسه

katakala
2011-11-17, 07:06 PM

این مشکل هنگ و دراوردن باطری تو گوشی منم هست

nosy
2011-11-17, 07:38 PM
سلام

بعید می دونم این مشکلات وجود داشته باشه حداقل من که توی آرک ندیدم، آرک اس هم که ارتقاء یافته آرکه!

.::Amin::.
2011-11-17, 08:20 PM

1.تو رام های کاستوم هست

2.به هیچ وجه این طور نیست نه تنها آرک بلکه هیچ گوشی آندرویدی با کانفیگ آرک این مشکل رو نداره اگر اینجوریه مشکل از گوشی نیست!

3.فقط چند درصد! که خاصیت همه ی آندرویدی هاست! شما توصیه های سونی رو رعایت کنید تا حد زیادی مفیده!

4.چرا روت یک کلیکیش هست...شما نگشتی...آخه از کار خونه که روت شده نمیدن بیرون...

روت دستگاه های XPERIA با یک کلیک - Xperia 2011 Easy Rooting Toolkit (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=142538)

5.مربوط به لانچر میشه!

6.:hmm:

SAEEDBG
2011-11-17, 08:58 PM
مال منم فقط چند بار خود به خود ریستارت شده
موقعی هم از گالری میام بیرون ایکون ها یکی یکی میان بالا و یکم اذیت میکنه که اینم با خالی کردن رم حل میشه
اما در کل از انتخابم زاضیم چون واقعا گوشی خوشگلی هست:santa:

xperia58
2012-04-06, 01:55 AM
سلام
من 6ماهه که ارک خریدم .:cool: ربستارتی یا هنگی ازش ندیدم:flower:

daniiel
2012-04-06, 07:14 AM
من هم ١٥ تا بازی اچ دی دارم تا حالا هم گوشیم هنگ نکرده. به نظر من گوشی ارک اس یه گوشی فوق العادس. هم از نظر کارایی هم از نظر ظاهر. و هیچ کدوم از مشکلاتی رو که دوستمون گفتن رو من تا حالا ندیدم.

leo-10
2012-04-06, 07:32 AM
من تازه این گوشی رو گرفتم. کسی میدونه چطور برنامه هارو میشه به کارت حافظه منتقل کرد؟؟

mykamran
2012-04-06, 07:35 AM
شما باید دوست عزیز گوشیتا روت کنی و بت توصیه میکنم هیچ وقت رام غیر رسمی نصب نکنی که خودش بهترین رام را داره و برای انتقال برنامه ها به مموری از برنامه سالار و عالیه app2sd استفاده کن در ضمن تشکر یادت نره

leo-10
2012-04-06, 01:19 PM
یه سوال دیگه: تو این گوشیها نمیشه چند برنامه باهم اجرا کرد. یعنی گزینه کوچک کردن ندارن؟!

IRAN.MAHAK
2012-04-07, 02:57 PM
برام جالب بود مشکلاتی که نوشته من اصلا نداشتم حداقل رو سی تا آرک اس که تا الان دیدن هر سی تا هم راضین ضمن زبان گوشی رو انگلیسی کن برنامه هات تو مموری کارت نصب میشه. راستی از معایب i900سامسونگ که داری هم بگو آخه اصولا بغال نمیگه ماستم ترشه

mjs.ja01
2012-04-07, 04:15 PM
1-در ورژن 4 آندروید وجود دارد.
2-خیر-ممکن است شما از کرنل دیگری استفاده کرده اید.مثلا:من با کرنلDooM مشکل داشتم و گوشی فریز میکرد...
3-خوب این بخاطر گوشی نیست بخاطر سیستم عامل آندرویده.
4-خوب خودت میتونی روتش کنی.اصلا انتقال بازی به کارت حافظه چه ربطی به روت داره دادا..؟من خودم بدون روت این کارو واست میکنم..به قول معروف:وا چـــه حرفا
5-شاید...از کجا میدونی گوشی هایی که این کلیدا لمسی هستش زودتر خراب نشه؟؟
6-این یه موردو موافقم البته اون آخرش رو که رنگ آبی هستش..البته اکثر گوشی ها اینطوریه..

درکل حرفت بــــــوق بود.

maisam307
2012-04-07, 10:49 PM
من ازش راضیم و باید گفت که رو دستش نیومده.....................

SAEEDBG
2012-04-07, 11:12 PM
بارز ترین عیبش ظریف بودنشه،اگه توی جیب خیلی تنگ بزاری ممکنه پشت گوشی شل بشه ،مورد بعدش اینه که حافظه فلش کمی دارن واسه همین نمیشه چندتا برنامه سنگین همزمان اجرا کرد،

"MoyA"
2012-04-08, 12:59 AM
من خودم موبایل فروشم...هم ارک و هم ارک اس داشتم..همچیش خوبه فقط یکم کنده و صفحه ال سی دیش یه کم بوره..به قوله دوستمون زیادی ظریفه .اگه مواظب نباشی بدنش ترک میخوره..موقع بازی کردنم ال سی دیش زیادی داغ میشه......ولی کلا گوشیه خوبیه

Hamze1357
2012-06-10, 10:50 AM
من ارک اس دارم
واقعاکیفیتش بالاست
یک بار هم هنگ نکرده مال این دوست ما فکر کنم مشکل داشته باشه
دوستان . من فقط مشکل . وای فای دارم قطع وصل میشه لطفا کمک کنید

edward67b
2012-06-14, 12:43 PM
دوستان من تو چندتا انجمن خارجی خوندم که اگه گوشی را آپدیدت کنیم ممکنه وایرلس گوشی از کار بیفته کسی چیزی راجب این موضوع میدونه؟
منم از گوشیم خیلی راضیم هیچ مشکلی هم نداره

mani125
2012-06-14, 01:07 PM
گوشی خوبیه .و من مشکلی باهاش ندارم.

™HaMoOn
2012-06-14, 02:33 PM
نوار ابزار سامسونگ و اچ تی سی خیلی بهتره
شتاب دهنده گرافیکی ضعیفی داره
بدنه کاملا پلاستیکی
زاویه دید کم
محل نا مناسب قرار گیری لنز دوربین
کوچک بودن دکمه های پاور و دوربین
و....

™HaMoOn
2012-06-14, 02:35 PM
دوستان من تو چندتا انجمن خارجی خوندم که اگه گوشی را آپدیدت کنیم ممکنه وایرلس گوشی از کار بیفته کسی چیزی راجب این موضوع میدونه؟
منم از گوشیم خیلی راضیم هیچ مشکلی هم نداره

بله،مثلا اگر شما گوشی سامسونگ گالاکسی فیت یا جیو رو به اندروید 2.3.7 آپدیت کنی ممکنه وایرلسش از کار بیوفته،برای اطمینان از رام های بدون باگ و رسمی استفاده کنید چون ممکنه برای گوشی زیان آور باشه

edward67b
2012-06-14, 03:39 PM
بله،مثلا اگر شما گوشی سامسونگ گالاکسی فیت یا جیو رو به اندروید 2.3.7 آپدیت کنی ممکنه وایرلسش از کار بیوفته،برای اطمینان از رام های بدون باگ و رسمی استفاده کنید چون ممکنه برای گوشی زیان آور باشه

مرسی دستت درد نکنه می شه یه رام خوب و بدون باگ برا sonyericson xperia arc S معرفی کنی؟:santa:

™HaMoOn
2012-06-14, 04:14 PM
مرسی دستت درد نکنه می شه یه رام خوب و بدون باگ برا sonyericson xperia arc S معرفی کنی؟:santa:

بفرمایید:
رام Arc/Arc S - Xperia S relased - v6 تاریخ انتشار:|5/5/2012| (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=165726)
رام رسمی اندروید 4 ارائه شد (ARC & ARC S) (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=168980)
رام Arc S - iNitro -- H20 {Smooth} xAroma.Android 4.0.4 (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=168359)
رام جدید ThSEGA v1.1|4.0.4|4.1.B.0.431|UPDATED برای آرک و آرک اس (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=167731)
رام میویی جدید برای آرک و آرک اس Arconium MIUI 2.5.11 (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=166945)
رام سیانوژن 9 آندروید 4 برای آرک و آرک اس (ICS 4.0.4)(AOSP CM9)BoostHD RC3 (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=167022)
رام XperiaARC/S LT15/18i][18.05]based on Unofficial Sony ICS 4.0.4 (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=167729)
رام [ICS 4.0.4][19/05]KA19 Ice Cream Sony released|more customizable + Android 4.0.4 (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=167821)

farzinrock
2012-06-14, 05:49 PM
من ارک اس خیلی راضیم مشکلی هم نددارم نزدیک به 50 برنامه نصب کردم نه مصرف باطری بالا رفته نه یک بار هم هنگ کرده باشه مشکلی نیست

™HaMoOn
2012-06-14, 08:45 PM
من ارک اس خیلی راضیم مشکلی هم نددارم نزدیک به 50 برنامه نصب کردم نه مصرف باطری بالا رفته نه یک بار هم هنگ کرده باشه مشکلی نیست

با اینکه گالاکسی اس2 یکم گرون تر از این گوشیه ، ولی باید 300 هزار تومان گرون تر می شد...
خب معلومه ،آدم یکم بیشتر پول میده و میره گالاکسی اس2 می گیره،من مقایسشون کردم،گالاکسی اس2 حتی توی کاغد از آرک می بره حالا چه برسه باهاشون کار کنید!!(دیگه حتی یه نگاه هم به آرک نمی ندازید!!!:laughing::laughing:)

farzinrock
2012-06-14, 08:58 PM
با اینکه گالاکسی اس2 یکم گرون تر از این گوشیه ، ولی باید 300 هزار تومان گرون تر می شد...
خب معلومه ،آدم یکم بیشتر پول میده و میره گالاکسی اس2 می گیره،من مقایسشون کردم،گالاکسی اس2 حتی توی کاغد از آرک می بره حالا چه برسه باهاشون کار کنید!!(دیگه حتی یه نگاه هم به آرک نمی ندازید!!!:laughing::laughing:)

خب من از برند سامسونگ خوشم نمیاد وگرنه پولشم داشتم همونجا بخرم

™HaMoOn
2012-06-14, 09:17 PM
خب من از برند سامسونگ خوشم نمیاد وگرنه پولشم داشتم همونجا بخرم

خودمم قبلا جزو طرفداران پرو و پا قرص نوکیا بودم،ولی وقتی پدرم گالاکسی اس2 گرفت،به کل نظرم درباره ی سامسونگ عوض شد،نوکیا هیچ کاری نمی تونه در برابر سامسونگ و اچ تی سی و اپل بکنه!!!

aminzyxx
2012-06-16, 05:47 AM
من داداشم این گوشی رو داره.
از وقتی به آندروید 4 آپدیت کرده خیلی کند شده گوشی!!! (آپدیت رسمی خود سونی)
هنگ هم میکنه!
انگار که سیستم آندروید 4 واسه این گوشی خیلی سنگینه!!!!
دوستان این مشکل رو داشتن؟

farzinrock
2012-06-16, 09:17 AM
من داداشم این گوشی رو داره.
از وقتی به آندروید 4 آپدیت کرده خیلی کند شده گوشی!!! (آپدیت رسمی خود سونی)
هنگ هم میکنه!
انگار که سیستم آندروید 4 واسه این گوشی خیلی سنگینه!!!!
دوستان این مشکل رو داشتن؟

یه نمور کند میشه ولی هنگ نمیکنه احتمالا بد اپدیت شده

pirana_199
2012-08-03, 04:36 PM
سلام دوستان آیا این گوشی arc s
این معایبی که اینجا نوشتم رو داره
لطفا زودتر جوابم رو بدید
1-زواياي ضعيف براي ديد صفحه نمايش
2-دوربين مكالمه تصويري ندارد
3-شماره گيري هوشمند ندارد
4-امكان جابجايي كارت حافظه در زمان روشن بودن گوشي وجود ندارد
5-كار با كليد ديافراگم خيلي راحت نيست

y_sadaf
2012-08-17, 03:11 PM
من یه مشکلی دارم با گوشیم
جند ماهی هست هر چی عکس میگیرم توی گالری گوشیم نمیمونه!!!
یعنی بعد یک ساعت هیچی توی گالری گوشیم نیس نه عکس نه فیلم و نه موزیک
چیکار کنم؟:(

y_sadaf
2012-08-17, 03:14 PM
سلام
اولی و سومی که اشتباه گفته اینجوری نیس .زاویه دیدش عاللللیه
دومی درسته

mamsana
2012-08-17, 03:25 PM
من دىروز خرىدمش
عالىه
واقعا زىباست
قىافه هاى سامسونگ دىگه برام تکرارى شده بود

abazikhor
2012-08-17, 03:26 PM
سلام دوستان آیا این گوشی arc s
این معایبی که اینجا نوشتم رو داره
لطفا زودتر جوابم رو بدید
1-زواياي ضعيف براي ديد صفحه نمايش
2-دوربين مكالمه تصويري ندارد
3-شماره گيري هوشمند ندارد
4-امكان جابجايي كارت حافظه در زمان روشن بودن گوشي وجود ندارد
5-كار با كليد ديافراگم خيلي راحت نيست
آره به جز اولی و سومی باقیش درسته در مورد چهارمی باید بگم که منظورش اینه که کلا رم زیر باتریه :)
در مورد پمجمی هم اگه محافظ بدنه بذاری اذیت میکنه
فقط میتونم بگم گوشی خیلی خوبیه و تو چند ماهی که دستم بود اذیتم نکرد شاید کمو کاستی داشته باشه ولی با این قیمت توقع بیشتر اشتباهه

y_sadaf
2012-08-17, 04:04 PM
pllllss help meee

davood_sei
2012-09-05, 06:18 AM
والا اون روزا که ما اندروید داشتیم وقتی بازی یا چیزی هم نصب می کردیم می رفت رو حافظه ی خود گوشی با رفتن تو برنامه های نصب شده و انتخاب بازی مورد نظر و انتخاب گزینه ی فرستادن به کارت حافظه همه چی حل بود

davood_sei
2012-09-05, 06:21 AM

من هم گوشی های سونی که قبلا داشتم بعضی مواقع اینطوری میشد و با کمی جستوجو فهمیدم ماله اینه که تاریخه گوشیم به هم می ریزه و این عکس ها میرن تو زمان های قبل اینو در نظر بگیر

davood_sei
2012-09-05, 06:29 AM

دوست عزیز چه کسی چنین حرفی زده این نظر شماست و کاملا محترم ولی شما با دانلود فیلم های مقایسه این دو گوشی در یو تیوب خواهید دید که آرک اس با همین پدازنده ی تک هسته ای در بنچ مارک ها و دیگر چیز ها از گلکسی اس 2 جلو زده اول آدم تحقیق می کنه بعد یه حرفی را می زنه نکته ی بعد اینکه محصولات یه شرکت ژاپنی چه ربطی داره به یه شرکت کره ای اصلا قابل قیاس نیستن

farazfr
2012-09-11, 10:43 AM
shoma ham mesle man sony ericsson xperia arc ra doost darid ama noghry ashra man faghato faghat meshgi ash ra dust daram

farazfr
2012-09-11, 12:00 PM
leo برو توی setting/applications/manage aplication برنامه هایی که می خواهی بریز تویه sd card اگر نتوانستی به من بگو تا بهت بگم .

Shimimobil
2012-09-11, 12:28 PM
منم از این گوشی خیلی راضیم چند هفته است کارت16رو پرو گیم هیچ دی کردم که حدود 30تا میشه فعلا هنگ نکرده ولی خدایش خودم باشم این همه گیم بریزن رو مخ من حتما هنگ میکنم فقط یه عیب داره اونم اینه که باش پلیرش کار نمیکنه؟ تو اینترنت کسی میدونه چرا!!!!!

YASERMOBIL
2014-09-07, 08:25 AM
سلام دوست عزیز
من با نظر دوستم موافقم
این گوشی مشکل شارز داره تا الان 4 تا برام آوردن که به هیچ عنوان تعمیر نشده .در ضمن 2مورد هم مشکل میکروفن و UIFداشته.