PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سیستم مزاحم گیری ایرانسل به سادگی ارسال یک نمابر

Nova view
2011-11-01, 08:36 PM
با درود فراوان

از این به بعد دیگر مزاحمان نمی توانند با خیال راحت از خطوط ایرانسل استفاده کنند!
پیرو اینکه اعلام شده بیشترین مزاحمت های تلفنی از خطوط ایرانسل انجام می شود، سیستم مزاحم گیری ایرانسل آسانتر از قبل بدون نیاز به مراجعه حضوری در دسترس می باشد!

همچنین اخیرا شکایات فراوانی پیرامون دریافت پیام کوتاه با مقاصد کلاهبرداری و سو استفاده دریافت شده.
متاسفانه در خیلی از موارد نیز مشترک به علت عدم آگاهی و هوشیاری در دام این افراد گرفتار شده و یا اطلاعات شخصی خود را ارسال کرده یا کارت شارژ و اعتبار منتقل کرده و یا ....

کلیه مشترکین شرکت ایرانسل می‌توانند جهت طرح شکایت مزاحمت تلفنی و یا شکایت از پیامک‌های کلاهبرداری از روش‌های زیر اقدام نمایند:

۱. در صورتی که سیم‌کارت مشترک و سیم‌کارتی که از طریق آن ایجاد مزاحمت شده و یا پیامک کلاهبرداری ارسال شده است هر دو متعلق به ایرانسل باشند، مشترک می‌تواند حسب مورد پس از تکمیل اصل فرم مربوط به مزاحمت تلفنی و یا فرم مربوط به پیامک کلاهبرداری که امضاء و اثر انگشت خود را بر آن ثبت نموده است، به یکی از نمایندگان حقوقی این شرکت در سراسر کشور مراجعه نماید.

۲. در صورتی که سیم‌کارت مشترک متعلق به ایرانسل باشد اما شماره‌ای که از طریق آن ایجاد مزاحمت شده و يا پیامک کلاهبردای ارسال شده است اعم از (شماره تلفن همراه و یا تلفن ثابت) متعلق به اپراتوری دیگر باشد، مانند مورد اول، ضرورت دارد تا مشترک پس از تکمیل اصل فرم مربوط که امضاء و اثر انگشت خود را بر آن ثبت نموده است، به یکی از نمایندگان حقوقی این شرکت در سراسر کشور مراجعه نماید.

توجه : در صورتی که مشترک تلفن ثابت و یا تلفن همراه اپراتوری به غیر از ایرانسل قصد شکایت از یکی از شماره‌های متعلق به ایرانسل تحت عنوان مزاحمت تلفنی را داشته باشد، ضرورت دارد موضوع را از طریق دفاتر حقوقی اپراتور مربوط به خود پیگیری نماید. در این صورت موضوع از طریق همکاری دفتر حقوقی اپراتور مذکور و شرکت ایرانسل پیگیری خواهد شد.

برای دریافت فرم شکایت مزاحمت تلفنی اینجا (http://irancell.ir/portal/File/ShowFile.aspx?ID=811db7c3-65a6-40c0-a49f-2889fc2852b2)، و برای دریافت فرم شکایت از پیامک‌های کلاهبرداری اینجا (http://irancell.ir/portal/File/ShowFile.aspx?ID=e6e7ab8e-8ac3-451b-a669-854a3906b7f7)، کلیک کنید.

فهرست نمایندگان حقوقی ایرانسل نیز جهت اطلاع شما مشترکین عزیز، اینجا (http://irancell.ir/portal/home/?20376/%D9%84%DB%8C%D8%B3%D8%AA%20%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8 C%D9%86%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%86%20%D8%AD%D9%82%D9% 88%D9%82%DB%8C) ارائه شده است.

Parsa Jaan
2011-11-01, 09:07 PM
میشه بیشتر توضیح بدید در صورت انجام دادن این کار چی میشه ؟ بعد چی کار می کنن ؟
به اون طرف تذکر میدن ، جریمه یا ...
ممنون :flower:

Nova view
2011-11-02, 05:29 PM
میشه بیشتر توضیح بدید در صورت انجام دادن این کار چی میشه ؟ بعد چی کار می کنن ؟
به اون طرف تذکر میدن ، جریمه یا ...
ممنون :flower:

با درود خدمت شما دوست عزیز

چون این کار شکایت حقوقی نیست پیگرد قضایی ندارد و برای بار اول اخطار داده و بلافاصله خط فرد مزاحم سلب امتیاز می شود.
در صورت تکرار پیگرد قانونی صورت می گیرد.

G h a s e m
2011-11-02, 05:48 PM
سلام
اما نحوه ی پیگیری توسط ایرانسل چگونه هست؟!
بر چه اساسی خط مزاحم سلب میشود؟!
(اینها سوالاتی هست که برای مشترکان در درجه اول بوجود می آید)

romass100
2011-11-02, 06:05 PM
میشه گفت هم خوبه و هم بد !!

Nova view
2011-11-02, 06:44 PM
ببینید، زمانیکه اعلام مزاحمت می شود،فقط!!! تماس های بین خط و شماره مقصد توسط دوستان کنترل می شود، دقت شود سایر موارد و مکالمات و کارکرد خطوط به هیچ عنوان با این درخواست کنترل نمی شود. چون مجوز اینکار را نمی دهد، با توجه به دستور العملی که وجود دارد اگر موارد این دستور العمل صادق بود خط مزاحم سلب امتیاز می شود، البته بستگی به نوع مزاحمت می تواند قطع شدن موقت هم داشته باشد!
مکالمات بین این دو شماره نیز ثبت و بایگانی می شود تا در صورت شکایت و یا مزاحمت مجددا قابل ارائه به مراجع قضایی باشد.
باز تکرار می کنم، فقط بین دو شماره مشترک شاکی و فرد مزاحم! سیستم کاملا خودکار عمل می کند و مکالمات این دو شماره را در اختیار قرار می دهد. سایر مکالمات و کارکرد خط قابل ثبت و بررسی نیست.

مسلما این مورد بر پایه اعتماد متقابل بین مشترک و اپراتور صورت می گیرد، اما به هر دلیلی اگر مشترک قصد فریب اپراتور را داشته باشد و با نیت سو خط مشترک دیگری را قطع کند، در صورت پیگیری توسط مشترک قطع شده اگر اثبات شود پیگرد قانونی جدی خواهد داشت.
این مورد در خطوط انتهایی فرم پیگیری مزاحمت درج شده که مشترک با قبول این شرایط می تواند درخواست کشف مزاحمت دهد.

به طور کلی در همین حد عرض کنم، سیستم مزاحم گیری ایرانسل به حدی قابل قبول و با کیفیت عمل می کند که مشترکان می توانند با خیال راحت در صورت داشتن مزاحم بررسی را به اپراتور واگذار کنند و تا به حال موردی به اشتباه قطع نشده.
بنابراین توصیه می کنم در صورت مزاحمت در اولین فرصت فرم پیگیری را ارسال کنید تا سریعتر و بهتر برخورد صورت گیرد.

TAK TAZ1
2011-11-02, 07:03 PM
ببینید، زمانیکه اعلام مزاحمت می شود،فقط!!! تماس های بین خط و شماره مقصد توسط دوستان کنترل می شود، دقت شود سایر موارد و مکالمات و کارکرد خطوط به هیچ عنوان با این درخواست کنترل نمی شود. چون مجوز اینکار را نمی دهد، با توجه به دستور العملی که وجود دارد اگر موارد این دستور العمل صادق بود خط مزاحم سلب امتیاز می شود، البته بستگی به نوع مزاحمت می تواند قطع شدن موقت هم داشته باشد!
مکالمات بین این دو شماره نیز ثبت و بایگانی می شود تا در صورت شکایت و یا مزاحمت مجددا قابل ارائه به مراجع قضایی باشد.
باز تکرار می کنم، فقط بین دو شماره مشترک شاکی و فرد مزاحم! سیستم کاملا خودکار عمل می کند و مکالمات این دو شماره را در اختیار قرار می دهد. سایر مکالمات و کارکرد خط قابل ثبت و بررسی نیست.

مسلما این مورد بر پایه اعتماد متقابل بین مشترک و اپراتور صورت می گیرد، اما به هر دلیلی اگر مشترک قصد فریب اپراتور را داشته باشد و با نیت سو خط مشترک دیگری را قطع کند، در صورت پیگیری توسط مشترک قطع شده اگر اثبات شود پیگرد قانونی جدی خواهد داشت.
این مورد در خطوط انتهایی فرم پیگیری مزاحمت درج شده که مشترک با قبول این شرایط می تواند درخواست کشف مزاحمت دهد.

به طور کلی در همین حد عرض کنم، سیستم مزاحم گیری ایرانسل به حدی قابل قبول و با کیفیت عمل می کند که مشترکان می توانند با خیال راحت در صورت داشتن مزاحم بررسی را به اپراتور واگذار کنند و تا به حال موردی به اشتباه قطع نشده.
بنابراین توصیه می کنم در صورت مزاحمت در اولین فرصت فرم پیگیری را ارسال کنید تا سریعتر و بهتر برخورد صورت گیرد.

تشكر با اين حرف ها آيا مزاحم ايرانسل به خط همراه اول هم رسيدگي مي شود
يعني مزاحم ايرانسل
من همراه اول

Nova view
2011-11-02, 07:13 PM
تشكر با اين حرف ها آيا مزاحم ايرانسل به خط همراه اول هم رسيدگي مي شود

با درود
اگر منظور شما این هست که مزاحم شما خط ایرانسل دارد و شما خط همراه اول باید از طریق اپراتور مربوط به خود اقدام کنید.
این امکان فقط برای مشترکان ایرانسل هست.

TAK TAZ1
2011-11-02, 07:28 PM
با درود
اگر منظور شما این هست که مزاحم شما خط ایرانسل دارد و شما خط همراه اول باید از طریق اپراتور مربوط به خود اقدام کنید.
این امکان فقط برای مشترکان ایرانسل هست.
منظورم برعكس بود
يعني مزاحم ايرانسل
من همراه اول
ببخشيد جديدا" اسپمر شدم :laughing:

Nova view
2011-11-02, 07:37 PM
منظورم برعكس بود
يعني مزاحم ايرانسل
من همراه اول
ببخشيد جديدا" اسپمر شدم :laughing:

دوست گرامی
منظور بنده نیز همین بود، شما از خط همراه اول استفاده می کنید و فرد مزاحم از خط ایرانسل برای شما مزاحمت ایجاد کرده.
مهم نیست فرد مزاحم از چه اپراتوری استفاده می کند، مهم این هست اپراتور شما کدام هست و باید از رویه اپراتور مربوط به خود استفاده کنید.

SAEEDBG
2011-11-02, 10:19 PM
من یک چیز رو خوب متوجه نشدم!! یعنی چجوری سیستم خودکار ثبت میکنه؟؟سیستم از کجا میدونه کی مزاحمه کی نیست؟؟ اگه میشه یکم توضیح بدید با تشکر

G h a s e m
2011-11-04, 09:50 PM
من یک چیز رو خوب متوجه نشدم!! یعنی چجوری سیستم خودکار ثبت میکنه؟؟سیستم از کجا میدونه کی مزاحمه کی نیست؟؟ اگه میشه یکم توضیح بدید با تشکر
ببینید مشترکی که شاکی هست هم شماره ی خود و هم شماره ی مزاحم را برای ایرانسل ارسال میکند.
بررسی فقط بین 2 شماره یعنی شاکی و فرد مزاحم صورت میگیرد.

gracefully
2011-12-25, 03:13 PM
سلام
مزاحمت از طریق خط های ایرانسل به گوشی برادرم که خواننده است
خیلی زیاده
و گاهی اون رو واقعا عصبانی و کلافه می کنه
از طرف دیگر شماره همراه اولش برای گرفتن کاره و نمیتونه واگذارش کنه
چطور میشه نام صاحب اون گوشی ها رو فهمید حداقل آدم دوست و دشمنش رو بشناسه؟نرم افزاری هست؟
یا سایتی ؟که خدمات دادن اسم صاحب شماره ها رو بده؟
ممنون میشم
جواب بدین

Reza.L
2012-01-01, 03:19 PM
سلام و خسته نباشید

سؤالی که برام پیش اومده اینه که به کجا باید ارسال بشه ؟

آیا به هر نمایندگی مجاز ایرانسل قابل ارائه هست یا فقط اونهایی که مسائل قضایی رو پیگیری میکنن ؟

با تشکر

+Farhad
2012-01-01, 03:35 PM
پست اول رو می خوندی متوجه میشدی!!!
توی این لینک هم توضیح داده شده
http://irancell.ir/Layer2/?id=647

abcdef1
2012-01-22, 12:37 PM
سلام می خواستم بدونم میشه از طریق مخابرات یک شهر دیگه نام مالک و ادرس سیم کارت ایرانسل کسی را پیدا کرد؟یک نفر منو تهدید کرده که بوسیله داییش که رییس مخابرات شهرشون هست این کارو میکنه و میاد خونه مارو اتیش میزنه!!!!!!!!!چون به من فحش بدی داد منم به مادرش فحش دادم امکانش هست یا بلوف زده؟؟؟؟؟

+Farhad
2012-01-22, 12:42 PM
سلام می خواستم بدونم میشه از طریق مخابرات یک شهر دیگه نام مالک و ادرس سیم کارت ایرانسل کسی را پیدا کرد؟یک نفر منو تهدید کرده که بوسیله داییش که رییس مخابرات شهرشون هست این کارو میکنه و میاد خونه مارو اتیش میزنه!!!!!!!!!چون به من فحش بدی داد منم به مادرش فحش دادم امکانش هست یا بلوف زده؟؟؟؟؟

ایرانسل با مخابرات فرق داره! اطلاعات مشترکین ایرانسل دست مخابرات نیست!
اگه کسی واستون مزاحمت ایجاد کرده از طریق این لینک پیگیری کن!
http://irancell.ir/Layer2/?id=647

G h a s e m
2012-01-22, 01:18 PM

خیالتان راحت باشد .دسترسی به اطلاعات مشتریان بدون نامه قضائی غیر ممکن هست.
همانطور که دوست عزیزمان به درستی اشاره نمودند مرکز مخابرات ربطی به ایرانسل ندارد.

MORTEZA-67
2012-01-23, 01:02 AM
سلام.یکسوال دارم ازتون.
میشه کسی از خط خودم به خودم اس ام اس بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
برای یکی از دوستام این مشکل پیش اومده که از خط خودش به خودش اس ام اس میاد و تهدیدش میکنن.
لطفا زود جواب بدین.ضروریه.
سیمکارت ایرانسل:(

marg4u
2012-01-23, 01:38 AM
سلام.یکسوال دارم ازتون.
برای یکی از دوستام این مشکل پیش اومده که از خط خودش به خودش اس ام اس میاد و تهدیدش میکنن.

نه امکان نداره!!!!!!
گوشیش چیه؟؟چون با گول زدن گوشی میشه یه همچین کارایی کرد

pouyasolhi
2012-01-23, 01:41 AM
سلام.یکسوال دارم ازتون.
اگه گوشی دوستت سونی اریکسون باشه این کارو به راحتی میشه کرد.چون از این کارا خیلی کردم

SAEEDBG
2012-04-25, 05:26 PM
ببخشید این فرم رو دانلود کردم اما وقتی بازش میکنم توش نوشته هاش بهم ریختس

+Farhad
2012-04-25, 06:41 PM

داخل فایل زیپ 2 فایل word وجود داره که فرم ها در این فایل ورد به صورت عکس هستند نوشته ای وجود نداره!

alino1367
2012-04-25, 06:49 PM
سلام.یکسوال دارم ازتون.

عزیز جای سوالتون اینجا نیست ولی خوب به هرحال....
به روشهای زیادی میشه اینکاروکرد با سایتهای ارسال پیامک واینکه با برخی گوشیهای سونی اریکسون بیشتر ولی اگه با گوشی داده باشه وبتونی پیام را درسیمکارت ذخیره کنی وسیم کارتو تو یه گوشی مثلا نوکیا بگذاری شماره طرف برات نشون داده میشه کاملا تست شده هستش

SAEEDBG
2012-04-25, 10:37 PM
داخل فایل زیپ 2 فایل word وجود داره که فرم ها در این فایل ورد به صورت عکس هستند نوشته ای وجود نداره!
فایلی که من دانلود کردم فرمتش doc بود زیپ نبود

+Farhad
2012-04-25, 10:46 PM

در همون فایل با فرمت doc متنی وجود نداره که بخواد بهم بریزه فقط یک عکس وجود داره!!!

SAEEDBG
2012-04-25, 11:03 PM
در همون فایل با فرمت doc متنی وجود نداره که بخواد بهم بریزه فقط یک عکس وجود داره!!!
باور کن وقتی با word بازش میکنم،یه سری نوشته و شکلک در هم بر هم نشون میده

G h a s e m
2012-04-26, 08:59 AM

باور کن وقتی با word بازش میکنم،یه سری نوشته و شکلک در هم بر هم نشون میده

از word 2007 برای باز کردن پرونده استفاده کنید.

hoom20
2012-04-26, 04:05 PM
خیالتان راحت باشد .دسترسی به اطلاعات مشتریان بدون نامه قضائی غیر ممکن هست.
همانطور که دوست عزیزمان به درستی اشاره نمودند مرکز مخابرات ربطی به ایرانسل ندارد.

ولي يك موبايل فروش ميشناختم كه مشخصات راباشماره درمياورد چون پارتي داشت متاسفم براي برخي از كارمندان ايرانسل وهمراه اول ومخابرات كه از اطلاعات وحريم خصوصي افراد سواستفاده ودراختيارديگران قرارميدهند

hoss67
2012-05-17, 06:01 PM
ایا اعلام میشه چه کسی هست یا باید به دستور مراجع قضایی اقدام بشه

Nova view
2012-05-17, 10:51 PM
ایا اعلام میشه چه کسی هست یا باید به دستور مراجع قضایی اقدام بشه

بلی، اعلام می شود.

saba121
2012-09-21, 08:07 PM
سلام ببخشید من یه سوال مهم دارم
میخواستم اگه دوستان چیزی میدونن لطف کنن بگن
اگه شماره ی ایرانسل ی شخصی رو داشته باشیم میشه یه جوری اسمو فامیلیش رو فهمید؟منظورم با مراجعه به خدمات ارتباطیه

+Farhad
2012-09-21, 09:55 PM
سلام ببخشید من یه سوال مهم دارم
میخواستم اگه دوستان چیزی میدونن لطف کنن بگن
اگه شماره ی ایرانسل ی شخصی رو داشته باشیم میشه یه جوری اسمو فامیلیش رو فهمید؟منظورم با مراجعه به خدمات ارتباطیه

سلام
خیر هیچ راهی وجود نداره.

اگر از خط شکایت دارید می تونید شکایت کنید

با درود فراوان

از این به بعد دیگر مزاحمان نمی توانند با خیال راحت از خطوط ایرانسل استفاده کنند!
پیرو اینکه اعلام شده بیشترین مزاحمت های تلفنی از خطوط ایرانسل انجام می شود، سیستم مزاحم گیری ایرانسل آسانتر از قبل بدون نیاز به مراجعه حضوری در دسترس می باشد!

همچنین اخیرا شکایات فراوانی پیرامون دریافت پیام کوتاه با مقاصد کلاهبرداری و سو استفاده دریافت شده.
متاسفانه در خیلی از موارد نیز مشترک به علت عدم آگاهی و هوشیاری در دام این افراد گرفتار شده و یا اطلاعات شخصی خود را ارسال کرده یا کارت شارژ و اعتبار منتقل کرده و یا ....

در صورت تمایل به پیگیری مزاحمت‌های تلفنی و دریافت پیامک‌های غیرموثق و کلاهبرداری، می توانید فرم های مربوطه را از قسمت زیر دریافت نموده و پس از امضا و ثبت اثر انگشت از طریق نمابر به شماره ۰۰۹۸۲۱۶۶۶۵۱۹۰۱ ارسال کنید.

فرم درخواست کشف مزاحم (http://irancell.ir/Webfiles/Files/download/Malicious_Calls_form.doc)

فرم درخواست رسیدگی به پیام کلاهبرداری (http://irancell.ir/Webfiles/Files/download/fraud_form.doc)

درخواست ها بلافاصله بعد از دریافت توسط بخش پیگیری و نتیجه آن به اطلاع مشترک خواهد رسید.

Nova view
2012-12-20, 07:57 PM
اطلاعیه مهم در مورد سوءاستفاده از نام ایرانسل

اطلاعیه مهم در مورد روند اهدای جوایز مسابقات و فروش تلفنی خدمات ایرانسل

لطفا توجه فرمایید:

برندگان مسابقات شرکت ايرانسل فقط و فقط از طریق تماس تلفنی مطلع می‌شوند و این شرکت به هیچ عنوان از طریق ارسال پيامک نسبت به اعلام نتايج قرعه کشی اقدام نخواهد نمود. (ضمنا ارسال هدایای برندگان به صورت رایگان انجام می‌پذیرد.) بدین ترتیب، کلیه پيامک های ارسالی به مشترکین مبنی بر برنده شدن در قرعه کشی و اخذ اطلاعات بانکی جهت ارسال هدایا، از سوی افراد متقلب انجام پذیرفته و هیچ گونه مسئولیتی در خصوص اینگونه پيامک‌ها متوجه شرکت ایرانسل نمی‌باشد.

هیچیک از نمایندگیهای ایرانسل مجاز به فروش سیم کارت و یا ارائه سرویس وایمکس از طریق تماس تلفنی نیستند؛ بنابراین، کلیه تماسهای تلفنی برقرار شده با هموطنان در خصوص فروش سیم‌کارتهای هماهنگ با شمارههای سایر اپراتورها، سیم کارتهای شامل خدمات و تخفیف های ويژه و یا خدمات وايمکس، توسط اشخاص متقلب انجام گرفته و هیچگونه مسئولیتی در خصوص اینگونه تماسها متوجه شرکت ایرانسل نمی‌باشد.

Nova view
2012-12-20, 08:00 PM
اطلاعیه ایرانسل پیرامون شکایت از مزاحمت تلفنی و پیامک‌های کلاهبرداری

کلیه مشترکین شرکت ایرانسل می‌توانند جهت طرح شکایت مزاحمت تلفنی و یا شکایت از پیامک‌های کلاهبرداری از روش‌های زیر اقدام نمایند:

۱. در صورتی که سیم‌کارت مشترک و سیم‌کارتی که از طریق آن ایجاد مزاحمت شده و یا پیامک کلاهبرداری ارسال شده است هر دو متعلق به ایرانسل باشند، مشترک می‌تواند حسب مورد پس از تکمیل اصل فرم مربوط به مزاحمت تلفنی و یا فرم مربوط به پیامک کلاهبرداری که امضاء و اثر انگشت خود را بر آن ثبت نموده است، به یکی از نمایندگان حقوقی این شرکت در سراسر کشور مراجعه نماید.

۲. در صورتی که سیم‌کارت مشترک متعلق به ایرانسل باشد اما شماره‌ای که از طریق آن ایجاد مزاحمت شده و يا پیامک کلاهبردای ارسال شده است اعم از (شماره تلفن همراه و یا تلفن ثابت) متعلق به اپراتوری دیگر باشد، مانند مورد اول، ضرورت دارد تا مشترک پس از تکمیل اصل فرم مربوط که امضاء و اثر انگشت خود را بر آن ثبت نموده است، به یکی از نمایندگان حقوقی این شرکت در سراسر کشور مراجعه نماید.

توجه : در صورتی که مشترک تلفن ثابت و یا تلفن همراه اپراتوری به غیر از ایرانسل قصد شکایت از یکی از شماره‌های متعلق به ایرانسل تحت عنوان مزاحمت تلفنی را داشته باشد، ضرورت دارد موضوع را از طریق دفاتر حقوقی اپراتور مربوط به خود پیگیری نماید. در این صورت موضوع از طریق همکاری دفتر حقوقی اپراتور مذکور و شرکت ایرانسل پیگیری خواهد شد.

برای دریافت فرم شکایت مزاحمت تلفنی اینجا (http://irancell.ir/portal/File/ShowFile.aspx?ID=811db7c3-65a6-40c0-a49f-2889fc2852b2)، و برای دریافت فرم شکایت از پیامک‌های کلاهبرداری اینجا (http://irancell.ir/portal/File/ShowFile.aspx?ID=e6e7ab8e-8ac3-451b-a669-854a3906b7f7)، کلیک کنید.

فهرست نمایندگان حقوقی ایرانسل نیز جهت اطلاع شما مشترکین عزیز، اینجا (http://irancell.ir/portal/home/?20376/%D9%84%DB%8C%D8%B3%D8%AA%20%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8 C%D9%86%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%86%20%D8%AD%D9%82%D9% 88%D9%82%DB%8C) ارائه شده است.

mobail pay
2012-12-21, 09:34 AM
روش جدید پیامک کلاهبرداری

در روش قدیم از افراد شماره کارت بانکی و رمز اول و دوم می خواستند تا جایزه رو به حسابش بریزند :laughing:

روش جدید: ( مشخصات دقیق صاحب شماره رو می خواهند)
اما دیشب یک پیامک از طریق شماره 09357606774 برام اومده که شما در طرح پاییزه برنده یک دستگاه led 42 اینج و یک دستگاه دی وی دی dvd پاناسونیک شدید
مشخصات : نام و نام خانوادگی و شماره شناسنامه و آدرس دقیق و کدپستی و کد ملی و ... اس ام اس کنید

که طرف بتونه با جعل کردن مشخصات دقیق ما از بقیه با نام ما کلاهبرداری کنه و بعد ما رو گرفتار کنه !
شایدهم روش جدید تبلیغاتی نمایندگی پاناسونیک باشه تا پیامکهای تبلیغاتی بفرسته و کاتولگهای جدید در خونه :laughing:

poweriran
2013-09-02, 11:55 PM
سلام
Nova view
يه سوال دارم يكي با خط ايرانسل به ايرانسلم زنگ زدهو اسم و فاميليمو همه چيزمو ميدونه معلومه كه اشناست.
حالا من ميخوام اسم فاميليشو از اين طريق بگيرم
ولي نميخوام اون بفهمه كه ازش شكايت كردم.
ميشه؟
يا ايرانسل بهش خبر ميده؟
راستي س يم كارت به نامه رفيقم خورده اگه امضا و اثر انگشت بخوام بزنم ميشه برا خودمو بزنم يا بايستي رفيقم اين كارو واسم انجام بده.؟

Nova view
2013-09-07, 08:32 PM
سلام
Nova view
يه سوال دارم يكي با خط ايرانسل به ايرانسلم زنگ زدهو اسم و فاميليمو همه چيزمو ميدونه معلومه كه اشناست.
حالا من ميخوام اسم فاميليشو از اين طريق بگيرم
ولي نميخوام اون بفهمه كه ازش شكايت كردم.
ميشه؟
يا ايرانسل بهش خبر ميده؟
راستي س يم كارت به نامه رفيقم خورده اگه امضا و اثر انگشت بخوام بزنم ميشه برا خودمو بزنم يا بايستي رفيقم اين كارو واسم انجام بده.؟

با درود
پیگیری مزاحمت خطوط ایرانسل فقط طبق روند تعریف شده امکان پذیر است و خارج از آن امکان پذیر نیست.
اگر سیمکارت به نام فرد دیگری باشد برای تغییر مالکیت باید مالک حضور داشته باشد.

Azadeh1993
2013-09-07, 09:45 PM
عالی شد فقط خدا کنه زود ترتیب اثر بدن

mil4di
2013-09-16, 09:49 AM
اگه سیم کارت به اسم خودش نباشه و به اسم کسی باشه که وجود نداشته باشه چی میشه؟؟؟؟

elm10
2014-02-16, 11:35 PM
اطلاعیه ایرانسل پیرامون شکایت از مزاحمت تلفنی و پیامک‌های کلاهبرداری

با سلام.
یعنی به اون شماره‌ای که در پست اول این ترید گذاشتید نمیشه فرستاد؟ یا پیگیری نمیشه؟

Nova view
2014-02-18, 10:22 AM
با سلام.
یعنی به اون شماره‌ای که در پست اول این ترید گذاشتید نمیشه فرستاد؟ یا پیگیری نمیشه؟

با درود
در روند جدید مراجعه حضوری به مراکز حقوقی برای درخواست کشف مزاحمت لازم است.

salam1124
2014-02-21, 07:53 PM
salam kole linkayi ke gozashtin hame error mide residegi konin ke karabara betunan estefade konan age na mozu ro remove konin vala

dar zemn fonte farsi nadashtam srry

Nova view
2014-02-23, 09:39 PM
salam kole linkayi ke gozashtin hame error mide residegi konin ke karabara betunan estefade konan age na mozu ro remove konin vala

dar zemn fonte farsi nadashtam srry

با درود
لینکها اصلاح و پست ها بروز رسانی شدند.
چنانچه باز مشکلی مشاهده می کنید برای اصلاح بفرمایید.

nasrin167
2015-08-15, 01:47 PM
سلام مزاحم تلفنی ایرانسل دارم ولی خودم همراه اولم، به اپراتورهای همراه اول مراجعه کردم گفتن باید از طریق اپراتورهای ایرانسل اقدام کنم، کسی هست راهنماایم کنه خیلی اعصابم بهم ریخته

لیدا69
2015-08-15, 01:58 PM
فک نکنم در مورد خطوط ایرانسل کسی جواب بده..خب خطتو عوض کن

saeedba
2015-08-15, 09:22 PM
سلام مزاحم تلفنی ایرانسل دارم ولی خودم همراه اولم، به اپراتورهای همراه اول مراجعه کردم گفتن باید از طریق اپراتورهای ایرانسل اقدام کنم، کسی هست راهنماایم کنه خیلی اعصابم بهم ریخته

ادرس نزدیکترین مرکز حقوقی ایرانسل را از لینک زیر پیدا کرده و به ان مراجعه کنید.

http://irancell.ir/portal/Home/?20376/%D9%84%DB%8C%D8%B3%D8%AA%20%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8 C%D9%86%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%86%20%D8%AD%D9%82%D9% 88%D9%82%DB%8C

(http://irancell.ir/portal/Home/?20376/%D9%84%DB%8C%D8%B3%D8%AA%20%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8 C%D9%86%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%86%20%D8%AD%D9%82%D9% 88%D9%82%DB%8C)
البته توجه داشته باشید چون سیم کارت شما همراه اول است باید از طریق مراکز ارائه خدمات همراه اول موضوع را پیگیری نمایید.