PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اطلاعيه مهم !! دريافت فايل cer براي ساين سيمبين

javad 31
2011-09-10, 03:45 PM
مشكل دريافت فايل سرتيفيكيت حل شده . من تو هفته هاي اخير به سايت هاي ارائه دهنده cer & key سر زدم و امارشون رو ميدونستم از امروز ديدم كه تو قسمت امار هاي اين سايت ها قسمت complete ها افزايش پيدا كرده يعني دوباره شروع به ارائه فايل سرتيفيكيت كردن ...
توجه داشته باشيد اگر درخواست خود را در اين سايت ها ارسال كنيد مطمئنا بيشتر از 24 يا 48 ساعت طول خواهد كشيد تا فايل براي شما آماده شود چراكه در مدتي كه اين فايل ها ارائه نميشد كاربران زيادي درخواست ارسال كرده بودند و اين سايت ها بايد به درخواست هاي عقب مانده نيز پاسخ دهند ... به طوريكه در يكي از همين سايت ها بيش از 50 هزار درخواست عقب مانده وجود دارد !

ali30n
2011-09-10, 04:04 PM
لطفا لینک ثبت نام رو برامون بگذار دوست عزیز..

hadi hamod
2011-09-10, 05:37 PM
لطفا لینک ثبت نام رو برامون بگذار دوست عزیز..
لطفا لینک ثبت نام رو برامون بگذار دوست عزیز

javad 31
2011-09-10, 06:12 PM
دوستان مطمئن باشيد چون تو يكي دو هفته قبلي هر روز 3 بار به اين سايت سر ميزدم و تعداد سرتيفيكيت هاي اماده شدش يكسان بود دقيقا از همين امروز كارشو شروع كرده . از وقتي پست اول رو زدم تا الان 8تا فايل ديگه براي كاربرانش اماده كرده .
http://www.s60certkey.com
اگر هم شك داريد قسمت Statistics سايتشو هر روز چك كنيد تا متوجه بشيد .
من تو سايت هاي ديگه هم درخواست سرتيفيكيت دادم هر كدوم زودتر ارسال كردند دوباره لينكش رو براتون قرار ميدم تا اسفاده كنيد ...

sky-online
2011-09-10, 06:39 PM
من که رفتم حلات Pending هنوز فعاله.من که گوشی مو هک کردم.دیگه به فایل های Cer & Key احتیاجی ندارم.

maxmax2010
2011-09-10, 07:48 PM
با سلام به همگی
تایید میشه من تو چند ساعت پیش تا الان که نگاه میکنم چند تا به فایل های کامل شدش complete زیاد شد

ARSHAL\/\/
2011-09-11, 04:09 PM
سلام
دوستان در حال حاضر هیچ سایتی در جهان این فایل ها رو ارائه نمیده به محض حل شدن مشكل گروه ارائه سرتيفيكيت ir-tci قبل از همه فعاليت خود را شروع كرده و اطلاع رساني ميكند.
اطلاعيه در مورد دريافت فايل cer براي ساين برنامه ها (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=127134)

™Alireza
2011-09-11, 04:31 PM
تاپیک قفل شد!