PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فعال سازی V*P*N در HTC desire HD مشکل اصلی((( DNS )))

hadi45s
2011-09-04, 11:46 PM
سلام خسته نباشین.

گوشی من HTC desire HD هستش. میخوام که v*p*n رو فعالش کنم یه سری تنظیمات ازم میخواد از جمله:

... : V*P*N neme

... : set V*P*N server

مشکل اصلیم اینه:

... : DNS saech domains

تورو خدا یه راهنمای کامل کنین.

arnoldjon
2011-09-05, 12:16 AM
سلام خسته نباشین.

گوشی من HTC desire HD هستش. میخوام که v*p*n رو فعالش کنم یه سری تنظیمات ازم میخواد از جمله:

... : V*P*N neme

... : set V*P*N server

مشکل اصلیم اینه:

... : DNS saech domains

تورو خدا یه راهنمای کامل کنین.
با سلام
دوست عزیز باید جی پی ان را بخری و وارد کنی

ولی در صورتی که قصد اتصال به اندرویت مارکت داری می تونی از این ترفند استفاده کنی
...............................
گوشی های روت شده این روش کار می کنه البته

از یک نرم افزار از خانواده t*o**r استفاده می کنی که مستقیما به gateway خارج از ایران متصل میشه( بر خلاف چی پی ان که معمولا یک gateway داخلی هم داره) پس 100% جواب میده. و اینکه این روش نیاز به هیچ تنظیمات خاصی نداره (البته فقط برای گوشی های روت شده)برای گوشی های غیر روت فقط باید ip و port و .. که خود برنامه اون ها رو یاد می ده تنظیم کنید.
پیش نیاز ها:
1-اینترنتadsl (این روش مقدار خیلی کمی از سرعت کم می کنه ) می تونید با internet path through یا wlan وصل شید
2-نرم افزار orbot که تو ضمیمه هست .
3-بهترین حالت برای استفاده برای گوشی های روت شده هست ولی بدون روت هم میشه یه حرکتی زد که دوستان باید بررسی کنن چون 3 تا Desire HD داریم که همه روت شدن
4-قبل از باز کردن مارکت حتما گوشی رو به حالت flight mod ببرین (همونی که عکس هوا پیما داره) تا گوگل اپراتور رو نشناسه( ای این گوگل جز جیگر بگیره)
------------------------------------------------------------------------------------------------//
نرم افزار رو نصب کنید و بعد از نصب برنامه رو اجرا کنید و طبق شکل های زیر عمل کنید.
توضیح شکل 9 -این جا باید یه عکس پیاز سبز تو status bar (همون جا که حالت انتخاب اتصال به کامپیوتر هست مثل disk drive ,...) بیاد ولی نمی دونم برنامه screen shot چه پدر کشتگی با این برنامه داره که باعث میشه اون پیاز سبز نشون داده نشه !!!!

توضیح شکل 10 -الان اون پیازه نشون داده شده یعنی الان وصل هستید

توضیح شکل 5- مسلما برنامه مارکت باید جزو برنامه های انتخابی باشه. می تونید مرورگر های خودتون هم اضافه کنید تا به راحتی همه جا برید (البته شیطونی نکنید) بعضی از برنامه ها که نیاز به آپدیت یا دانلود دارند هم می تونن تو لیست قرار بگیرند. من که همه رو انتخاب کردم!!

اموزش تصویری و برنامه ضمینه شد
پیروز باشی:flower:

hadi45s
2011-09-05, 12:50 AM
واقعا دست ندرده.
مرسی که کمکم کردین.
فقط یه سوال کوچولو جی پی ان چیه؟؟؟از کجا تهییش کنم؟؟؟

.AnonYmouS
2011-09-05, 01:05 AM
DNS رو لازم نیست وارد کنید . فقط باید سرورر چیز پی ان و یوزر نیم به همراه پسورد رو وارد کنید .

توصیه میشه از چیز پی ان با سرویس L2TP استفاده کنید . اگر هم خواستید بهم پ.خ بدید تا یک جای معتبر بهتون معرفی کنم که این سرویس رو دارن . در ضمن برای خود من نیست که بخوام تبلیغ کنم