PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وداع غمگین با سیمبیان

ghamghatre
2011-08-31, 12:01 PM
سلام:

عرضه ی سیستم عامل سیمبیان به صورت محدود شده و شرکت

نوکیا فعالیتش رو با اندروید میخوا ادمه بده البته این توافق هنوز تایید

نشده و امکان ماندگاریه سیبیان همچان باقیست.قابل توجه هست

که نوکیا با ساختن گوشی های ان هشت و ان نه و نحوه ی اپدیت

های این گوشی ها ترکیب این گوشی ها رو مشابه سازی کرده با

ایفون فور ولی بازار تجاری هست و هزار جور سیاست و ...

5496
2011-08-31, 12:20 PM
داداش نوکیا و اندرویید امکان نداره!فکر کنم منظورت ویندوز فون بود نه!
N9 با N8 خیلی فرق داره شما اینا رو کنار هم گذاشتی...
معلومه منبع نداره...من دراوردیه داداش؟

" Mahdi "
2011-08-31, 12:29 PM
N9 کجا N8 کجا

ngame
2011-08-31, 12:46 PM
برو بابا . نوکیا نفس های آخرش رو داره میکشه اگر وین فون 7ی بده بیرون شاید بتونه ادامه بده و گرنه هیچ. البته این خبر دوستمون هم ممکنه صحیح باشه . چون چندی پیش سامسونگ اومد و با نوکیا برای خرید نوکیا مذاکره کرد. حالا نتیجه ی این مذاکره هنوز معلوم نیست یا شاید هم نوکیا و سامسونگ نمی خواهند که کسی این موضوع رو بفهمه. حالا اگر سامسونگ واقعا نوکیا رو خریده باشه خوب من بهتون میگم که این خبر صد درصد درسته. چون سامسونگ واقعا توی بحث آندروید معرکه است پس صد درصد درسته. مثلا Galaxy s,Galaxy SII,Galaxy TABو... پس اگر سامسونگ نوکیا رو خریده باشه این خبر کاملا درسته(که به نظرم خریده چون نوکیا زمانی که کلی رو میمو کار کرده مگه میشه فکر زدن گوشی آند و وینی به سرش بزنه چون میمو واقعا قدرتمند هستش از هر سیستم عاملی که تا الآن اومده قدرتمند تر حتی از آندروید)

5496
2011-08-31, 02:29 PM
داداش حرف شما درست ولی دوستمون این مطلب رو از خودشون در آوردن و فکر نکنم منبع معتبری داشته باشه...و اینکه یه شرکت هنوز گوشی رو طراحی
نکرده طرح اصلیش رو پخش میکننن...حالا شما میکید خبر به این بزرگی در پیدا
نمیکنه...گوگل در فکر خرید حالا بود خبرش پخش شد...و بقیه ی ماجراها

pro-boy
2011-08-31, 04:00 PM
منم یه 2،3 تا خبر خوب الان توی ذهنم تجسم کردم ، بگم؟ بگم؟؟ :blush:
برادر من اینجا خبر رو با منبع میزارن ، نه اینکه از روی احساس و عواطف بیایی پست بدی...
ضمنا عمرا نوکیا سیمبین رو رها کنه، حتی اگه بخواد از اندروید هم استفاده کنه

موفق باشید.

Borna Fire
2011-08-31, 04:15 PM
منم فکر کنم این مطلب بیشتر یه درد دل بود تا یه خبر!
هم اینکه منبع نداره و هم اینکه توی 3 تا خط نمیشه کل پیام یه خبر رو به مخاطب رسوند!!!

enlil
2011-08-31, 04:43 PM
حالا چرا بعضی می گویند که امکان نداره که نوکیا بره به سمت آندروید ؟
ولی فکرش رو بکنید که نوکیا به سمت آندروید بره ؟!! من خودم مطمئنا یکی از محصولات با این ترکیب را خواهم خرید ؟
فکر کنید سخت افزاری همچون n8 با سیستم عامل آندروید ؟ کی نمی خره ؟

hpx70
2011-08-31, 05:23 PM
چون مایکروسافت نمی زاره سیستم عاملی که این همه براش تلاش کرده به این مفتیا از بین بره و مهمترین تولید کننده سخت افزارشو از دست بده

ghamghatre
2011-09-01, 12:25 PM
دوستان عزیز من نگفتم وارد بازار شده گفتم فعلا مذاکرات هست.

از همه نظر هم منبع داره خبرم. اگه یه کم جبهه گیریاتون رو کنار بذارید متوجه میشید که:
نوکیا با انتشار ان هشت که فقط یه دکمه داره شبیه سازی ایفون رو زد
همچنین من خودم ان هشت دارم دیگه وقتی اپدیتش میکنم دارم میبینم که صفحه ی کیبردش مثل ایفون هست
به اضافه ی امکانات داخلی که تقریبا مشابه هست.
ان هشت و ان نه درست مثه دوتا برادر هستن که نوکیا با سیاست تجاری این دوتا گوشی رو داره ارائه میده.
واسه اینکه منبع معتبر هم داشته باشید توی گوگل یه سرچ کوچولو بزنید متوجه میشید که شرکت نوکیا لقمه واسه اندروید گرفته مطمئن باشید اگر نوکیا اندروید بزنه بمب تجاری توی بازار گوشی های همراه اتفاق میوفته.

hpx70
2011-09-01, 12:50 PM
کجای ان 8 به آیفون شبیه؟
خوب اون چیزایی که داری راجع به آیفون میگی اصلا چه ربطی به آندروید داره؟
اگه منبع داری ذکر کن.
نوکیا کارگر فصلی یا کشاورز نیست که یه بار سیب زمینی بکاره یه بار پیاز! با مایکروسافت قرارداد داره تا از ویندوز استفاده کنه. اگه بخواد بره سر آندروید ،وین 7 هنوز نیومده از بین میره چون کاملا بازار به نفع آندروید یه طرفه میشه.

oldadviser
2011-09-01, 01:25 PM
به دلیل اینکه مدیر فعلی نوکیا کارمند سابق مایکروسافت بوده و با تفکر مایکرسافت مچ شده بعید میدونم که فکر آندروید هم کنه .
البته غیر ممکن وجود نداره و نوکیا برای اینکه زنده بمونه مجبوره که بره سراغ یکی از دوتا سیستم عامل و یا هردو
البته به نظر من اگه هر شرکتی میومد و یه سیستم عامل برای خودش میزد خیلی بهتر بود .تنوع انتخاب خیلی بیشتر میشد.
مثلا الان سامسونگ بیاد روی بادا سرمایه گذاری کنه و اینقدر پیشرفتش بده تا بتونه با آندروید رقابت کنه یا نوکیا روی مائمو یا مییگو .اینجوری کاربر خیلی راضی تر

hassan58
2011-09-01, 02:33 PM
به نظر من نوکیا طرف اندروید نمیره برای اینکه اندروید رغیب نوکاست پس میره طرف ویندوز مطماباشد

ghamghatre
2011-09-01, 05:41 PM
کجای ان 8 به آیفون شبیه؟
خوب اون چیزایی که داری راجع به آیفون میگی اصلا چه ربطی به آندروید داره؟
اگه منبع داری ذکر کن.
نوکیا کارگر فصلی یا کشاورز نیست که یه بار سیب زمینی بکاره یه بار پیاز! با مایکروسافت قرارداد داره تا از ویندوز استفاده کنه. اگه بخواد بره سر آندروید ،وین 7 هنوز نیومده از بین میره چون کاملا بازار به نفع آندروید یه طرفه میشه.

شما ان هشت نداری پس نمیتونی تشخیص بدی کجاش شبیهشه.من اپدیتش کردم و ورزن 24 شده گوشیم و قسمت تایپ مسیج هاش دقیقا مثله ایفون 4 هست.

پست های قبلی منو بخون درمورد منبع توضیح دادم.

hpx70
2011-09-01, 05:47 PM
منبعتون گوگل بود؟ چه منبع عظیمی! از این به بعد هر چی به ذهنمون رسید میگیم تو گوگل هست :)
اصلا قبول! ان 8 خود آیفون :santa:
چه ربطی به آندروید داره؟

با این استدلال شما منم یه نظریه دارم، صفحه کلید سامسونگ کپی برابر اصل آیفونه، حتی محیط تاچ ویز هم تقلید از آیفونه پس احتمالا سامسونگ می خواد بره سراغ Maemo! منبع هم خواستی برو تو گوگل سرچ کن :D

ghamghatre
2011-09-01, 05:52 PM
اینکه سیستم عامل اندروید با کمپانی نوکیا همکاری کنه هیچ غیر ممکنی توش نیست.از نظر من این بهانه ای میشه واسه همکاریه سه جانبه ی نوکیا مایکروسافت و اندو.
فراموش نکنیم که سیاست نوکیا توی بازار تجاری تولید گوشی و محصولات نوکیا حرف اول رو میزنه.سقوط دو پله ای نوکیا از رتبه داران سازندگان گوشی باعث شده که نوکیا سیاستش رو بیشتر کنه و با این همکاری فروش خودش رو چندین برابر کنه.از اونجایی که رکود اقتصادی دامن همه رو داره میگیره این همکاری نه تنها غیر ممکن نیست بلکه احتمال شدیدی داره که این توافق انجام بشه.

ghamghatre
2011-09-01, 05:56 PM
دوست عزیز ما که با هم دعوا نداریم اگه میخوای خیلی مطمئن بشی صبر کن وقتی عملی شد منبع منم رو میشه.بعدم این که سامسونگ مثه ایفونه من اطلاعی ندارم ولی شما یه کم توجه کن به محصولاتش اول میاد گوشی با یه دکمه میزنه بعد اپدیت هاشو همسان با طراحی ایفون میزنه بعدم هم ان نه رو با طرح یه پارچه مثه ایفون ارائه میده و مطمئنا اپدیت هاشم قوی تر از ان هشت هست.وقتی داره اینجوری پیش میره هیچ ابهامی نیست که اندروید رو در بر نگیره ضمن اینکه این یه فرضیه نیست اخبارش تقریبا مشهوده