PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سیمبین آنا آماده دانلود شد

™Alireza
2011-08-20, 12:01 AM
http://dailymobile.se/wp-content/uploads/2011/08/symbian.jpg

سیمبین آنا، جدیدترین به‌روز رسانی برای گوشی‌های هوشمند سیمبین از امروز برای دانلود در دسترس است.

(ایستنا) سیمبین آنا تجربه کاربری گوشی‌های نوکیا N8، نوکیا C7، نوکیا C6-01 و نوکیا E7 را ارتقا می‌دهد. رابط کاربری جدید، صفحه کلید QWERTY مجازی در حالت عمودی، صفحه‌نمایش‍‌های جداگانه برای پیام‌رسانی، نقشه‌های بهبودیافته نوکیا، مرور وب بهتر و امکانات امنیتی قوی‌تر تنها کمی از پیشرفت‌هایی است که مردم از آنها لذت خواهند برد. سیمبین آنا با استفاده از جدیدترین نسخه Ovi Suite (نسخه 3.1.1) در کامپیوتر یا از طریق اینترنت گوشی هوشمند قابل دانلود است.

ایلاری نورمی، نایب رئیس اجرایی نوکیا گفت: «گوشی‌های هوشمند نوکیا هر روز توسط میلیون‌ها نفر از مردم در سراسر جهان استفاده می‌شوند و احتیاجات خاص آنها را برآورده می‌کنند. علاوه بر این، انتخاب‌هایی با قیمت‌های متنوع در اختیار آنها قرار می‌دهند. سیمبین آنا به‌روزرسانی مهمی برای تجربه کاربری به شمار می‌رود و نشان‌دهنده تعهد مداوم ما از سیستم‌عامل سیمبین است که آن را در بیش از 10 تلفن نوکیا که طی 12 ماه آینده معرفی خواهند شد و همچنین به‌روزرسانی تجربه کاربری و پشتیبانی نرم‌افزاری تا سال 2016 خواهید دید.»

امکانات اصلی سیمبین آنا

رابط کاربری: سیمبین آنا ظاهری جدید برای گوشی‌های نوکیا N8، نوکیا C7، نوکیا C6-01 و نوکیا E7 به همراه آیکون‌های جدید و امکانات استفاده گوناگون به ارمغان می‌آورد. تایپ کردن روی صفحه‌نمایش لمسی با وجود صفحه‌های جداگانه بسیار راحت‌تر خواهد بود. بنابراین، کاربران می‌توانند پیام‌ها، صفحات وب، مخاطبان یا نمایش ایمیل را که هنگام تایپ روی صفحه‌نمایش QWERTY مجازی که در حالت عمودی در دسترس می‌شود به صورت دنباله‌دار و پشت سر هم ببینند.

نقشه و مسیریابی: سیمبین آنا با قابلیت جست‌وجوی بهتر، نمایش مسیرهای حمل و نقل عمومی و نشان‌دار کردن در شبکه‌های اجتماعی نقشه‌های نوکیا را ارتقا می‌دهد.

مرور وب: مرورگر سریع‌تر با استفاده راحت‌تر، بارگذاری صفحات با سرعت بالاتر و امکانات ارتقا یافته در مسیریابی به مردم امکان می‌دهد تا به راحتی به سایت‌های مورد علاقه خود در حال راه رفتن متصل شوند.

بهترین نسخه برای تجارت: سیمبین آنا از طریق رمزگذاری سریع سخت‌افزاری بهبودیافته در گوشی‌های هوشمند امنیت واقعی برای تجارت ایجاد می‌کند.

فناوری NFC : به‌روزرسانی نرم‌افزار سیمبین آنا، سخت‌افزار NFC در گوشی نوکیا C7 را فعال می‌کند. بنابراین، مردم می‌توانند به راحتی با ایجاد یک ضربه کوچک گوشی نوکیا C7 با گوشی دیگر با قابلیت NFC محتوایی نظیر مخاطبان، تصاویر و ویدیوها را به اشتراک گذاشته و بازی کنند؛ به راحتی با لوازم جانبی NFC نوکیا و دیگر دستگاه‌های مجهز به NFC متصل شوند و برچسب‌های NFC را بخوانند.

برنامه دقیق عرضه به‌روزرسانی نرم‌افزار سیمین آنا در بازارهای گوناگون فرق دارد.

روش‌های ارائه به‌روزرسانی نرم‌افزاری در بازارهای گوناگون و اپراتورهای مختلف فرق دارد.
خلاصه امکانات این به‌روز رسانی:

امکانات اصلی سیمبین آنا:

صفحه کلید QWERTY مجازی در حالت عمودی برای تایپ سریع با یک دست
نمایش صفحات جداگانه برای تایپ؛ بنابراین کاربران می‌توانند رشته پبام‌ها، صفحات وب، مخاطبان یا ایمیل را ببیننند
مرورگر سریع‌تر با استفاده راحت‌تر، بارگذاری صفحات با سرعت بالاتر و امکانات مسیریابی بهبودیافته
نقشه‌های جدید نوکیا شامل جست‌وجوی ساده‌تر، مسیرهای حمل و نقل عمومی و امکان نشان‌دار کردن در شبکه‌های اجتماعی
قابلیت به اشتراک‌گذاری مکان خود از طریق ایمیل و پبام کوتاه (حتی در گوشی‌های غیر از نوکیا)

امکانات برای کاربران شاغل

پیام فوری و گفتگو از طریق Microsoft Communicator Mobile
بیشتر شدن امکانات ایمیل مانند پشتیبانی از درخواست کامل ملاقات
امنیت بالا در کسب و کار از طریق رمزگذاری سریع سخت‌افزاری
دسترسی امن و آسان به اینترانت (IPSEC و SSL ***، امکانات کاربردی لازم در اینترانت برای همه کاربران تجاری که می‌خواهند به اینترانت شرکتشان دسترسی داشته باشند)

امکانات برای برنامه‌نویسان:

Flashlite 4
Java Runtime 2.2
Qt Mobility 1.1
Qt4.7

reza3soot
2011-08-20, 02:29 AM
واسه S60 V5 سیستم عامل جدید نیومده؟

™Ultimate
2011-08-20, 04:34 AM
نخیر نیومده

hossein_g
2011-08-20, 05:42 AM
سلام یه همگی دوستان.
خوب ما s60v5 ها آپدیت و نوآوری میخوایم و دیگه از کوک و اینا خسته شدیم نوکیا نمیخواد کاری برا ما کنه؟
نوکیا که دعای رفع نیاز مشتری و مشتری مداری میکرد که.
البته با اینکه آش دهن سوزی نیست ولی همین که یه چیزایی تغییر کنه اونم توسط خود شرکت نه کوک و این حرفا لذت بخشه.
از شوخی که بگذریم دیگه کوکر ها هم خسته شدند از بس تکراری کوک کردند

..:Exclusive:..
2011-08-20, 06:17 AM
داداش برو بچسپ به آنا و حالشو ببر
وی5 دیگه فیلمش سوخته!

Lord Walkman
2011-08-20, 12:19 PM
به نظر من دیگه Symbian نمیتونه پاسخ گوی نیاز امروز کاربرا باشه چون برنامه ها و امکاناتی رو که برامون فراهم میکنه همه دیگه تکراری و قدیمی شدند.
هر چند وقت یکبار یه گوشی جدید نوکیا میده بیرون که فقط ظاهر و اسمشون باهم فرق میکنن و اگه باهاشون کار کنی میبینی همشون شکل هم هستن
الان دیگه تقریبا تموم شرکتهای مطرح در زمینه تولید تلفن همراه رو آوردن به اندرویید نمونشون همین سونی اریکسون و یا سامسونگ خودمون
البته من تا حالا با این سیستم عامل کار نکردم ولی از شنیده ها اونطور معلومه که سیستم عامل خوبیه

نوکیا باید به فکر تحول و پیشرفت باشه نه عقب گرد

اینا نظر شخصی من هستند و لطفا بد برداشت نشه

.:SONY.:
2011-08-20, 12:45 PM
برای سری 60 ورژن 3 نیومده ؟

reza3soot
2011-08-20, 01:05 PM
داداش برو بچسپ به آنا و حالشو ببر
وی5 دیگه فیلمش سوخته!
آره واقعا دیگه دارم یه جوری میشم.Ana , Belle , ^3 مث V5 هستن دیگه ولی نمیدونم چرا نوکیا بی خیال نمیشه.:ohno:
کل سیم سوخته دیگه باید دنبال آند و وین و آیف بود.

reza3soot
2011-08-20, 01:29 PM
به نظر من دیگه Symbian نمیتونه پاسخ گوی نیاز امروز کاربرا باشه چون برنامه ها و امکاناتی رو که برامون فراهم میکنه همه دیگه تکراری و قدیمی شدند.
هر چند وقت یکبار یه گوشی جدید نوکیا میده بیرون که فقط ظاهر و اسمشون باهم فرق میکنن و اگه باهاشون کار کنی میبینی همشون شکل هم هستن
الان دیگه تقریبا تموم شرکتهای مطرح در زمینه تولید تلفن همراه رو آوردن به اندرویید نمونشون همین سونی اریکسون و یا سامسونگ خودمون
البته من تا حالا با این سیستم عامل کار نکردم ولی از شنیده ها اونطور معلومه که سیستم عامل خوبیه

نوکیا باید به فکر تحول و پیشرفت باشه نه عقب گرد

اینا نظر شخصی من هستند و لطفا بد برداشت نشه
فکر کنم تعدادی از مدیران سطح بالای نوکیا ایرانین که به یه چیزی پیله کنن دیگه بیخیالش نمیشن.
این همه گوشی هوشمند کدومش دارن از سیمبین استفاده میکنن؟اما آند رو ببینید,چنتا از تولید کنندگان گوشی دارن ازش استفاده میکنن,خوب معنیش چیه؟یعنی اینکه خیلی زود پیشرفت میکنه همه تولید کنندگان یه جوری دستشون تو کاره یعنی یه صعود بدون توقف...
اما سیم فقط مال نوکیاست,تک و تنها و این نمیتونه نوید یه پیشرفت چشمگیر رو بده

Lord Walkman
2011-08-20, 03:44 PM
برای سری 60 ورژن 3 نیومده ؟
واسه ورژن 5 نیومده اونوقت شما منتظر ورژن 3 هستی همشهری
Symbian S60v3 و S60v5 رو دیگه تموم شده بدونید.
خدا رحمتشون کنه ، یه زمانی سیستم عاملی بود واسه خودش اما....

ewqewqewq
2011-08-20, 04:14 PM
نه اینکه با اومدن آنا خیلی تغییرات محسوسه.آنا هم همون سیمبیان 3 هست دیگه.یه جوری میگید سری 60 ورژن 5 و 3 رو تموم شده باید بدونید که انگار با اومدن آنا تغییرات به حدی زیاد شده که اصلا انگار سیستم عاملتون عوض میشه:) کلا سیمبین منسوخ شده و با وجود غولی همچون آندروید،سیمبیان چه آنا باشه چه تینا باشه چه ژینا باشه فرق نمیکنه،همون سیستم عامل قدیمی و منسوخ شده هست.

hossein_g
2011-08-20, 06:19 PM
نه اینکه با اومدن آنا خیلی تغییرات محسوسه.آنا هم همون سیمبیان 3 هست دیگه.یه جوری میگید سری 60 ورژن 5 و 3 رو تموم شده باید بدونید که انگار با اومدن آنا تغییرات به حدی زیاد شده که اصلا انگار سیستم عاملتون عوض میشه:) کلا سیمبین منسوخ شده و با وجود غولی همچون آندروید،سیمبیان چه آنا باشه چه تینا باشه چه ژینا باشه فرق نمیکنه،همون سیستم عامل قدیمی و منسوخ شده هست.

سلام رفیق آره قبول دارم حرفاتو ولی برا کسی که چیزی تکراری شده و پولم نداره که مشکل تکراری بودن رو حل کنه یه تغییر کوچوکو هم تامدتی ارضاش میکنه که از وسوسه ها به دور باشه(شوخی):x

علی هاله
2011-08-20, 06:33 PM
شاید نسبت به اندروید فاصله زیادی داره ولی همین تغییرات برای خیلی از کاربران نوکیا رضایت کننده و جالب است.مخصوصا برای اونایی که به نوکیا خو گرفتن و حاضر نیستن هیچ گوشی دیگه ای رو داشته باشن!مثل بنده!

5496
2011-08-20, 06:33 PM
داداش همون سری 60 ورژن 5 میدونی چقدر با سیمبیان 3 و آنا فرق داره حرف شما مثل اینه که من بیام بگم بین اندرویید 2.2 و2.3 چه فرقی هستش اندرویید 2.3 سرعت بیشتری داره و ... حالا آنا هم سرعتش بیشتر شده ...مرورگرش بهتر شده...تایپ کردنش بهتره شده این داداش خیلیه!

ewqewqewq
2011-08-20, 08:43 PM
داداش همون سری 60 ورژن 5 میدونی چقدر با سیمبیان 3 و آنا فرق داره حرف شما مثل اینه که من بیام بگم بین اندرویید 2.2 و2.3 چه فرقی هستش اندرویید 2.3 سرعت بیشتری داره و ... حالا آنا هم سرعتش بیشتر شده ...مرورگرش بهتر شده...تایپ کردنش بهتره شده این داداش خیلیه!
کجاش خیلیه؟:) تایپ سریع تر یا نمیدونم یه نرم افزار جدید نصب کردن روی فریمور جدید و گذاشتنه اسمه آنا تغییره خیلی زیادیه؟ عزیزه من آندروید 2.3 و 2.2 از لحاظ قابلیت ها خیلی با هم فرق دارن.اصلا آندروید رو مثال نزنید چون واقعا در حقش اجهاف میشه:) تغییر ظاهر یا تایپ یا مرورگر و کلمه ی آنا فریمور جدید نیست.این کلاه برداریه نوکیاست.

5496
2011-08-21, 04:56 AM
داداش تو میگی کلاه برداریه مگه برای اپدیت ازت داره پول میگیره بعدش اینکه شما اپدیت رو چی میدونی اپدیت یعنی حل کردن مشکلات سیستم عامل یا نرم افزار قبلی...واقعا که...

ewqewqewq
2011-08-21, 04:31 PM
داداش تو میگی کلاه برداریه مگه برای اپدیت ازت داره پول میگیره بعدش اینکه شما اپدیت رو چی میدونی اپدیت یعنی حل کردن مشکلات سیستم عامل یا نرم افزار قبلی...واقعا که...
نه عزیز.کلاه برداری همیشه اینجوری نیست که از شما پول دریافت کنند.با این آپدیت فقط شما رو دلگرم می کنن تا صداتون درنیاد و عین من بگید سیمبیان منسوخ شده.خود نوکیا متوجه این موضوع شده و درحال حاضر همه میدونن که کلا سیمبین منسوخ شده هست.با این کار (تغییر اسم و گذاشتنه کلمه ی آنا) به کاربرا دلگرمی میده.نوکیا از کاربرای ساده ای مثل شما سو استفاده می کنه و با دادن آپدیت جدید شما رو از تعویض گوشی منصرف میکنه.یه جورایی دلتون رو خوش میکنه.البته بنده فکر نمی کنم بهبود سرعت سیستم عامل رفعه باگ باشه.یا همینطور محیطه زیبای آنا:) یه تغییر ظاهر دادن که رفعه مشکل نیست.مشکله نوکیا تکیه به قدیمیترین سیستم عامل موبایله.چند سال یه بار میاد میگه سیمبین فلان.ملت هم میرن میخرن و با خودشون میگن عجب چیزیه توپی باید باشه.اما میبینن نه بابا.ای دل غافل این که همون سیمبینه.با ظاهره جدید برای گول زدنه ما:)

SeyyedAlex
2011-08-22, 12:58 AM
من نمیـــدونم چه اسراری دارن بعضی دوستان که هی میگن منسوخ شده منسوخ شده ؟!!! بابا بزارین مردم زندگیشونو بکنن !

(+در ضمن نمردیم و معنای آپدیت رو فهمیدیم آقای ewqewqewq (http://www.ir-tci.org/forum/member.php?u=178499)!! خدا عاقبت همه ی ما رو ختم به خیر کنه!)

فوق العاده شــــده ...

مرورگر عـــالی + تایپ سریعتر + نمایی یکدست تر + پردازش مهندسی تر و در نتیجه ســـرعت بهتر

فقط دوتا سوال: 1. درسته که میگن سرعت فریم فیلم برداریش هم از 25 فریم در ثانیه به 30 فریم ارتقا پیدا کرده ؟
2. بعد از دانلود توی قسمت سافت ویر آپدیت 2تا آپدیت 25 مگابایتی میادش که گویا مکمل هستن ولی بعد از دانلود نصب نمیشن. کسی از چراییش اطلاع داره؟

منم همين مشكل رو دارم هر كاري كردم نصب نميشن

aminzyxx
2011-08-22, 01:44 AM
وااااای این belle (آپدیت بعدی) عـــجــــب خـــــداس ...

یه سرچ بزنید تو یوتـ.ـیوب ببینید چه میکنـــــــه این نـــــــــــوکـــــــــیا ، اونم با همین سیمبیـــنی که همــه میخوان بکوبنش ببین به کجاها داره میرسه !...

این belle راحت با ios و android رقابت میکنه ...

کسی خبر داره که کِـی رسما" منتشر میشه ؟

5496
2011-08-22, 04:46 AM
شک نکن عید کریسمس این اپدیت رو مثل هلو میده بیرون...
دیگه فکر نکنم نوکیا اشتباه چند سال قبل رو تو اپدیت پیاپی کنه ...ولی بازم میگم حیف ....

0937.0631
2011-08-22, 06:23 AM
مگه نباید از تو اوی سوییت قسمت sw update آنا رو بگیریم؟ من که میرم فقط چهار تا بازی فابریکش رو گذاشته و آپدیت دیگه ای نیست.

punisher_1
2011-08-22, 09:29 AM

سلام..
من واقعا نمیدونم چرا اونایی که اندروید دارند اینقدر فکر میکنند اندروید خداست....
هر سیستم عامل مزیا و معایب خودشو داره.. و هر سیستم عامل کاربرای خاص خودشو داره..
من خودم 3 تا گوشی اندرویدی داشتم... لطفا تعصب رو کنار بزارید
ببخشید منسوخ و قدیمی؟
واقعا این حرفت خیلی خنده دار بود.
یعنی ماکروسافت با سیستم عامل ویندوز موبایل
از خیلی قدیم بوده قدیمیترین ورژنش که یادمه فکر کنم 2003 بود .حالا باید بره کنار که منسوخه؟
نه دوست عزیز. سیستم عامل بروز رسانی میشه..
یک سوالی دارم ازت. میدونم که به تازگی گوشی اندروید خریدی..
وقتی اندروید ورژن 1.5 1.6 کسی بهش میگفت خرت به چند؟

در مورد اپدیت سیمبین S60 به سیمبین 3....
لطفا در مورد چیزی که ندیدین اصلا صحبت و نظر ندین..
هیچ کدوم از بازی های HD سیمبین 3 رو S60 نصب نمیشه.
نرم افزار و ویجیت های گرافیکی فقط رو سیمبین 3 به بالا نصب میشه.
پس 100% با S60 تفاوت میکنه..
در مورد اپدیت به سیمبین انا.
در مقایسه سیستم عامل سیمبین 3 با اندروید.تنها عیب هایی که گرفتن ازش مرورگر ضعیف. صفحه کلید نا مناسب و تکراری بودن رابطه کاربری.
که با اپدیت به انا مرورگر وب اپدیت و سرعت بالایی داره.
یک صفحه کلید QWERTY به صورت افقی و عمودی که بعد خودشون هم ذکر کردن صفحه کلید qwerty فوق العاده!!
بعد هم ایکون ها عوض شد افکت های جدید اضاف شده..
مثل اندروید با نگه داشتن انگشت در منو راحت میتونید فایل هارو جابجا کنید.
میتونید 3 تا home مختلف با ویجیت مختلف و همینطور پشت زمینه مختلف قرار بدین . که مثل اندروید به صورت slide مرور کنید.
و.....
اینا تغیر نیست؟
باشه مرد نداره
میشه شما چند تا از تغیرات اندروید 2.2 که به 2.3 اپدیت شد رو دقیقا ذکر کنید؟ ممنون میشم. منتظر جوابت هستم.

از لحاظ نرم افزاری و بازی.
الان یک سری برو به بخش بازی داخل سیمبین 3 بزن. بخش بازی در اندروید هم بزن.. شاخترین بازی های اندروید مثل asphalt6 .hero sparta و angry birds رو راحت میتونید دانلود کنید.
در ضمن سیستم عامل سیمبین سیستم عامل خیلی سبک و پر قدرتی هست که حتی روی ضعیف ترین سخت افزار هم قدرت زیاده داره..
اینو بهتون ثابت میکنه:
خب برای مثلا همین بازی asphalt6 رو اگه در سیستم عامل اندروید بخواین بازی کنید این بازی در این سیستم عامل حداقل باید گوشیتون سی پی یو 1ghz رو داشته باشه.. حتی galaxy gio.ace که سی پی یو 800mhz داشتند نتونستند اجرا کنند.
ولی همین بازی با هامون گرافیک hd در سیمبین با سی پی یو 667mhz به راحتی روی همه گوشی های سری 3 سیمبین و یا بهتره حالا بگیم سیمبین انا اجرا میشه.

...
از لحاظ نرم افزار اندروید ارشیو بزرگتری نسبت به سیمبین داره و تنوع نرم افزاریش هم از سیمبین بیشتر هست ولی تعداد نرم افزار سیمبین کم خیلی زیاده بنده با اینکه 3تا گوشی اندروید داشتم تا حالا هیچ کمبودی احساس نکردم. برنامه های اختصاصی سیمبین 3 هم فوق العاده هستند.
جدیدا نوکیا روی qt هم خیلی داره مانور میده چون باز متن هست نسبت به قبل خیلی داره بیشتر به چشم. میاد..
به زودی هم اپدیت سیمبین belle میاد حتما برو و کلیپ هاشو ببین حتما اونو با اندورید و یا megoo اشتباه میگیری..البته سیمبین انا به تازگی عرضه شده هنوز یک هفته نیست حتما در اپدیت های بعدی هم چیز های دیگه اضافه میشه.

romass100
2011-08-22, 10:30 AM
ضمن تشکر از پاسخ دندان شکن دوست بالییمون.

باید عرض کنم که منسوخ ؟!!!!

سیمبین مثل یه بازیکن فوتبالی می مونه که با وجود سن زیاد و تجربه ی بالاش هنوزم چالاکه و گل زنو موثر !

من نرم افزار های اندروید را مقایسه کردم با سیمبین.هیچ چیز جدیدی نداره که ادم بخواد غبطه بخوره.اندروید دقیقا همون سیمبینه که اندکی تغییرات پیدا کرده.

پس اصلا شاخ نیست و اگه قراره چیزیو هم خز بدونیم اون اندرویده که بدون هیچ خلاقیتی تقلید کارانه از روی سیمبین ساخته شد.

بالا بری پایین بیای پرچم سیمبین بالاست.نه ویروسی نه اذیتی.دیگه چی از این بهتر؟سیمبین برای من مثل یه سیستم عامل کامپیوتر کاملو جامعه.بدون هیچ اذیتو ازاری.اوپن سورس نیست مثل اندروید که هر ننه قمری دستکاریش کنه اما اونقدر هم دستکاریش برای هکر های با شعور سخت نیست.

تا وقتی که اندروید چیز خاص و قابلیت جدیدی نسبت به سیمبین نیاره 2 زار هم نمی ارزه.یعنی 4 تا دونه بازی و 4 تا دونه نرم افزار با اینتر فیس متفاوت ملاک شما واسه کوبوندن سیمبینه؟

هرچند با سیاست های نوکیا مخالفم اما سیمبینو میپرستم.هنوز هم اگه پول دستم بیاد ایکس 6 که گوشیه الانمه را مثل 6120 قدیمم نگه میدارم و میرم یه گوشی سیمبین مدل بالاتر میخرم.اما اندروید هنوز که هنوزه نتونسته نظر منو جلب کنه چون هیچ برتریی نسبت به سیمبین نداره.فقط اسمش دهن پر کنه.

punisher_1
2011-08-22, 11:08 AM
سلام..
من 3تا گوشی اندرویدی داشتم..
درسته از لحاظ تعداد و تنوع نرم افزار از سیمبین بیشتر هست.
ولی سیمبین هم چیزی کم نداره.
من که تا حالا نشده یک برنامه ای بخوام داخل سیمبین نباشه..
در مورد زیبایی رابطه کاربری الان سیمبین ANNA با افکت های جدید . صفحه کلید جدید. ایکون های جدید و .... خیلی خوب شده.. تازه این اولشه... تا اخر سال منتظر سیمبین Belle باشید...

Anubis64
2011-08-22, 12:48 PM
عزیزان این آنا فقط واسه ورژن 3 هست ؟ برای سری 60 ورژن 5 نمیاد ؟

mr.sina
2011-08-22, 02:14 PM
همه این بحث ها به کنار, دقّت کردین ؟ Anna و Belle یعنی شروع حروف با A و B و احتمالا اسم بعدی با C شروع میشه. درست مثل گوگل که برای آندروید اینجوری اسم میذاره ! باحال بود ! :cool:

aminzyxx
2011-08-22, 05:20 PM
سلام .
اگه گوشیت n8 هست باید بگم بله فیلم برداری به 30 فرم افزایش پیدا کرده و فوکوس دنباله دار هم اضافه شده..
در گوشی های مثل c6-01 c7 فیلم برداری هامون 25 فرم هست هنوز ولی شاید در اپدیت بعدی بازم 30 باشه ولی کیفیت عکس و شفافیت افزایش پیدا کرده.

آره گوشیــم N8 هستش ولی یه فیلم گرفتم که وقتی انتقال دادم به کامپیوتر توی مشخصاتش باز زده بود 25 فریم در ثانیه و خبری از فوکس اتومات نبود. تنظیماتش رو هم چک کردم.

دوستان کسی خبر داره ؟

punisher_1
2011-08-22, 06:23 PM
آره گوشیــم N8 هستش ولی یه فیلم گرفتم که وقتی انتقال دادم به کامپیوتر توی مشخصاتش باز زده بود 25 فریم در ثانیه و خبری از فوکس اتومات نبود. تنظیماتش رو هم چک کردم.

دوستان کسی خبر داره ؟

سلام.
دوست عزیز شما با چی به انا اپدیت کردین؟

aminzyxx
2011-08-22, 06:53 PM
سلام.
دوست عزیز شما با چی به انا اپدیت کردین؟

من چون گوشیم فارسی بود و گارانتی رسمی داشت زنگ زدم مرکز نوکیا (شماره 23013)،

بهم گفتن برنامه Nokia Software Updater رو از خود سایت نوکیا دانلود کن و خلاصه بزن دانلود که یه چیزی حدود 260 مگ بودش و آپدیت شد ...

punisher_1
2011-08-22, 09:05 PM
من چون گوشیم فارسی بود و گارانتی رسمی داشت زنگ زدم مرکز نوکیا (شماره 23013)،

بهم گفتن برنامه Nokia Software Updater رو از خود سایت نوکیا دانلود کن و خلاصه بزن دانلود که یه چیزی حدود 260 مگ بودش و آپدیت شد ...
سلام دوست عزیز.
برای اینکار باید یک برنامه نصب کنید.
من سرعتم خیلی کمه اون برنامه رو دارم ولی نمیتونم برات اپلود کنم
اسمش Camera Application 9.23(5) update for Nokia N8 signed .سرچ کن پیدا میشه
اینو دانلود کن فایل اپدیت دوربین n8 هست.
تست شده هم هست
نصب کن خودش داخل حافظه داخلی نصب میکنه.
بعد از نصب گوشی رو رست کن.

در ضمن علاوه بر فیلم برداری 30فرم. و فوکوس موقع فیلم برداری و.. کیفیت عکس ها هم به طور چشمگیری افزایش پیدا کرده.
نوکیا اعلام کرده این فعلا نسخه بتا هست نسخه کاملش رو داخل belle ریلیز میکنه.
خیلی ها پشبینی میکنند که n8 در بین اسمارتفون ها بهترین دوربین رو خواهد داشت.

hassan58
2011-08-24, 02:24 AM
symbian bele برای C6 هم میاد؟

PEYMAN.TEH
2011-08-27, 12:33 AM
مگه anna نباید از طریق خود گوشی برنامه ی sw update رو آپدیت کرد؟؟؟:(

N ! M A
2011-08-27, 12:35 AM
جواب منفیه.
فقط فعلا با برنامه ی فونیکس.
موفق باشید

™Alireza
2011-08-27, 12:46 AM
symbian bele برای C6 هم میاد؟

جواب منفیه.
فقط با برنامه ی فونیکس.
موفق باشید

بله دوستان برای همه گوشی های S^3 میاد
------------------------------
در ضمن حتما نباید با فونیکس فلش کنید از طریق خود گوشی هم میتونید آپدیت کنید فقط باید صبر کنید تا آپدیت برای منطقه شما ریلیز شود.

mohsen-mos
2011-08-27, 03:00 AM
ممنون. من روي سي 7 تست كردم جواب داد نمي دونيد كه چقدر قشنگه . هر كي دانلود نكرده بره دانلود كنه و گرنه از دستش مي پره

eagleeye
2011-08-29, 11:27 PM
ممنون. من روي سي 7 تست كردم جواب داد نمي دونيد كه چقدر قشنگه . هر كي دانلود نكرده بره دانلود كنه و گرنه از دستش مي پره
سلام دوستان...
من گوشیم c6-01 هستش..
ریست 4 دکمه کردم،وقتی بالا اومد دیگه ovi map نداشت..
با Nokia Software Updater انارو آپدیت کردم،ولی یه مشکلی پیش اومده،دیگه فارسی نداره،یعنی گوشی فارسی نمیشه و نمیشه فارسی تایپ کرد...
در ضمن آنارو که نصب کردم نرم افزار افیس و pdf رو نداره..
لطفا راهنماییم کنیید باید چیکار کنم که هم فارسی بنویسه هم ovi map برگرده..

saber-nik
2011-08-31, 07:07 PM
سلام دوستان...
من گوشیم c6-01 هستش..
ریست 4 دکمه کردم،وقتی بالا اومد دیگه ovi map نداشت..
با Nokia Software Updater انارو آپدیت کردم،ولی یه مشکلی پیش اومده،دیگه فارسی نداره،یعنی گوشی فارسی نمیشه و نمیشه فارسی تایپ کرد...
در ضمن آنارو که نصب کردم نرم افزار افیس و pdf رو نداره..
لطفا راهنماییم کنیید باید چیکار کنم که هم فارسی بنویسه هم ovi map برگرده..

منم فارسی گوشیم c7پرید...!

rasoolgh88
2011-09-01, 12:46 AM
برای 5700 چی؟

N ! M A
2011-09-01, 01:18 AM
برای 5700 چی؟
خدا بیامرزدش.گوشیه خوبی بود!
نه بابا!اخه انا رو 5700؟!!!!:ohno:
موفق باشید

saber-nik
2011-09-01, 01:50 AM
کسانی که زبان فارسی گوشیشون بعد از اپدیت از سایت نوکیا پریده-بهترین کار استفاده از فریم ور های هک شده است

amirtoudeh
2011-09-04, 03:38 PM
کسانی که زبان فارسی گوشیشون بعد از اپدیت از سایت نوکیا پریده-بهترین کار استفاده از فریم ور های هک شده است
من خودم فریمور اصل فارسی رو دان کردم و بعدش فلش، که فارسی شد دوستان برن فریمور اصل فارسی رو که تو انجمن هم هست بگیرن بعد با فونیکس فلش کنن تا فارسی بشه

y_jzf
2011-11-12, 07:15 AM
سلام بچه ها،رفتیم کوه 4روز،گوشی من نوکیا e6دوستام گوشیاشون به ترتیب،htc wildfire glaxy mini expria mini,از دم اندروید،اقا گوشیاشونو لا پر قو نگه میداشتن،خلاصه سر 30 ساعت گوشیا یکی یکی باطری تموم میشد،وطفلکی سمبین بی ادعا تا برگشتمون باطری داشت،یعنی حال کردم،من و تو عمو پوسته ظاهری گوشیو میبینیم و سیستم عاملو،از توش نه من نه تو نه بابای علم ایران سر در میاره،فقط بگم تو شرایط سخت تو انتن و جی پی اس نوکیا واقعا سره،

y_jzf
2011-11-12, 07:22 AM
اینم اضافه کنم نوکیا ایرانو تحریم کرده ولی گوگل نه،وگرنه با کارایی که بچه ها تو ایران میکنن سیمبین داره مثل مرد جواب میده،الان منکه هر وقت گوشی دستم میگیرم همه اندریدیا دورم حلقه میزنن که کاراشونو واسه نیمبوزو دانلود،شیر اینترنت با وایرلسو و خیلی چیزا دگرو انجام بدم،اندروید فقط راحت تره و متن باز،وجذاب وجدید،بجا اینکه تو سر هم بزنین اطلاعاتتونو اشتراک بزارین ما هم حال کنیم،

farshid_a
2011-12-01, 06:12 PM
سلام دوستان.
من قبلا در مورد تفاوت سیمبیت با اندروید گفته بودم

متاسفانه کسایی که هیچ تخصصی ندارن در مورد سیستم عامل ها نظر میدن.دقیقا سیاست شرکت هایی که اندروید رو ساپورت میکردن همین بود که با تبلیغات فراوون و اینکه از نظر ظاهری اندروید بهتر به نظر میومد پس عموم فکر میکردن که اندروید چون کمی قشنگتره بهتره.

عجب استدلالی

همیشه چشم ما عقلمون بوده

من روز اول گفتم الانم میگم اندروید یه روز اوج گرفت یه روزم خیلی زود پایین میاد.
فقط تبلیغات و باعث فروش بالای اندروید شد.

و مهمتر نظرات کسایی که تخصص نداشتن و از رو ظهرش گفتن خوبه باعث فروش شد.بزودی از اینکه اندروید گرفتید حالا پشیمون که نه ولی به شک میفتید

farshid_a
2011-12-01, 06:22 PM
خوب در مورد زبان برنامه نویسی این سیستم عامل ها هم ساده توضیحاتی بدم

زبان برنامه نویسی سیمبین c++ هستش
" " " مک c object یا c که از نزدیک به همن
" "" " اندروید java یا 2jme هستش

خوب
c که زبون پایه و از قویترین زبون هاست.
امنیت c بالاست ولی جاوا نه بخاطر همینم اندروید الان مشکلاتی داره به عنوان سیتم عامل نا امن شناخته شده.بهتره خودتون شخصا در مورد این زبون ها و برنامه های نوشته شده با انها تحقیق کنید

HT91
2011-12-02, 12:05 AM
...
خوب
c که زبون پایه و از قویترین زبون هاست.
امنیت c بالاست ولی جاوا نه
بخاطر همینم اندروید الان مشکلاتی داره به عنوان سیستم عامل نا امن شناخته شده
...

تا اونجا که ما اطلاع داریم، در زبان های C & java امنیت به برنامه نویس بستگی دارد

نکته اینجاست که امنیت برنامه به برنامه نویس مرتبط هست نه زبان کد نویسی آن

دلیل امنیت پایین آندرویید بالا بودن تعداد بدافزار های آن هست که به تاثیر از متن باز بودن این سیستم عامل اتفاق افتاده است (البته نکته بدتر این هست که بدافزار ها گاه از خود فروشگاه گوگل پخش می شود!!!)

aszpar1
2011-12-30, 11:10 PM
سلام
دوستان رو C5-03 نصب میشه؟

hasan2i2
2012-01-01, 02:10 PM
خیر عزیزم فقط سیمبین 3
گوشی شما وی 5 است

masoud2080
2012-01-01, 02:19 PM
گوشی x6 رو نمیشه تبدیل کرد؟

P.A.Y.A.M
2012-01-04, 09:25 PM
خدا رو شکر که این نوکیا چندتا آپدیت مزخرف واسه ان 97 داد و بعد هم کلا از ورژن 22 به بعد انگار نه انگار که نوکیا ان 97 رو ساخته!دیگه ساپورتش نکرد.سیاست بدی داره این نوکیا.من ان 97 رو وقتی تازه اومد خریدم به قیمت گزاف فکر میکردم نوکیا ساپورتش میکنه اما نه سیاست همون سیاست قبله،بساز و بفروش و یابو آب بده

vivazmoien
2012-01-09, 12:19 AM
به خاطره همینه که نوکیا رفته با مایکروسافت قرارداد بسته دیگه(ویندوز 7.5). دید داره کم میاره با مایکروسافت متحد شد.

saheldor
2012-01-14, 05:33 PM
سلام من یک دستگاه nokia c6 دارم و سیمبیان آنا را ارتقا دادم ولی متاسفانه زبان فارسی نداره کسی هست که اطلاعات کافی داشته باشه

محمد1389
2012-01-14, 05:49 PM
سلام من یک دستگاه nokia c6 دارم و سیمبیان آنا را ارتقا دادم ولی متاسفانه زبان فارسی نداره کسی هست که اطلاعات کافی داشته باشه

اگه آپديت كردي طبيعي هست!
فايل هاي فارسي رو دانلود كن از همين جا و با فونيكس فلش بزن.

mehranpc
2012-01-14, 07:10 PM
به نظر شما چرا نوکیا نمی زنه تو کار آندروید دیگه سیمبین تکراری شده :guitar:

mehranpc
2012-01-14, 07:15 PM

دانلود فونیکس
http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=108933

C6
دانلود فیرمور جدید C6 ورژن (41.0.10)(RM-612)_*فارسی*_(دانلود از سرور مستقیم) (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=138156)
دانلود فیرمور جدید C6 ورژن (40.0.21)(RM-612)_*فارسی*_(دانلود از سرور مستقیم) (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=124503)
دانلود فیرمور جدید C6 ورژن (20.0.42)(RM-612)_*فارسی*_(دانلود از سرور مستقیم) (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=110630)
دانلود فیرمور جدید c6 ورژن (20.0.41)(RM-612)_*فارسی*_(دانلود از سرور مستقیم) (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=96080)

aryana1383
2012-01-14, 07:16 PM
سلام، من یک گوشی نوکیا c6-01 v رو جدیدا فلش کردم و الان خیلی از اپلیکیشن ها رو اجرا نمیکنه میشه من رو راهنمایی کنید؟

M E Y S A M
2012-01-15, 09:50 AM
سلام، من یک گوشی نوکیا c6-01 v رو جدیدا فلش کردم و الان خیلی از اپلیکیشن ها رو اجرا نمیکنه میشه من رو راهنمایی کنید؟

سلام دوست عزیز

برای اینکه همیشه به جواب درست برسید باید سوال خودتونو در جای مناسب خودش بپرسین.
انجمن S^3 بخش پرسش و پاسخ (http://ir-tci.org/forum/forumdisplay.php?f=438)

جواب سوال شما اینه که شما باید نرم افزارهاتون رو ساین کنید یا اینکه گوشیتون باید هک بشه.
برای هک گوشیتون می تونید به لینک زیر برید:
هک و ساین (http://ir-tci.org/forum/forumdisplay.php?f=448)

R £ Z A
2012-01-15, 05:12 PM
کسانی که زبان فارسی ندارن میتونن از این برنامه هم استفاده کنن برنامه ی خوبیه من تست کردم جواب میده
http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=137885

aax
2012-02-19, 11:35 PM
بچه ها سلام من سیستم بل نصب کردم اما کیفیت دوربینش اومد پایین چیکار باید بکنم

navabho
2012-02-20, 02:05 PM
سلام
لطف کن به خاطر جمع کردن امتیاز پست بیخود رو آپدیت نکن
آنا تموم شد....

aax
2012-02-20, 11:38 PM
اقا کسی نیست به من جواب بده