PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : روت و s off جینجربرد رسمی Desire

Marshall95
2011-08-15, 02:27 PM
S-off و روت به روش Revolutionary

توضیحات:

Revolutionary ابزاریست که به وسیله ان میتوانید گوشی خود را S-off کنید و بر روی ان ریکاوری نصب کنید
مزیت کاستوم ریکاوری نسبت به ریکاوری اصلی گوشی در این است که میتوانید رام نصب کنید
از گوشی بکاپ بگیرید( نندروید بکاپ) و به بعضی گزینه ها دسترسی داشته باشید که در ریکاوری اصلی گوشی وجود ندارند
این روش بی خطر تر از روش های قبلی است ولی باز هم من و انجمن هیچ مسئولیتی در قبال مشکلات احتمالی نمیپذیریم
برای دانلود ابزار Revolutionary میتوانید به این سایت مراجعه کنید
Revolutionary S-OFF & Recovery tool (http://revolutionary.io/)

کاربرانی که از ویندوز استفاده میکنند باید این درایور را نصب کنند:
HTC fastboot drivers (http://downloads.unrevoked.com/HTCDriver3.0.0.007.exe)

این آموزش برای دیزایر تنها با اچ بوت 1.02.0001 و 0.93.0001 کار میکند
برای اگاهی از ورژن Hboot
ابتدا گوشي خود را خاموش نموده و سپس با گرفتن دكمه صداي پايين و زدن دكمه پاور
به محیط Hboot بروید
خط اول ورژن اچ بوت نوشته شده است

با این روش کسانی که گوشیشون روت نیست میتوانند با این روت یکجا روت و اس اف کنند
لیست
گوشی ها و Hboot هایی که این ابزار ساپورت میکند:

HTC Desire (bravo) 0.93.0001, 1.02.0001
HTC Desire CDMA (bravoc) 1.06.0000
HTC Wildfire (buzz) 1.01.0001
HTC Aria (liberty) 1.02.0000
HTC Incredible S (vivo) 1.09.0000 and 1.13.0000
HTC Droid Incredible 2 (vivow) 0.97.0000
HTC Desire S (saga) 0.98.0000 and 0.98.0002
HTC View (express) 1.09.0000 and 1.13.0000
HTC Flyer (flyer) 1.10.0000
HTC Sensation (pyramid) 1.17.0006, .0008, .0011 and .0012
HTC Evo 3D (shooter) 1.30.0000 and 1.40.0000
HTC Sensation (pyramid)
HTC Evo 3D (shooter)

آموزش:

-کاربرانی که ویندوز دارند (Xp/vista/sevenو غیره...) این درایور را نصب کنند

-از این سایت ابزار Revolutionary را دانلود کنید

-ابتدا به این مسیر در گوشی بروید و مطمئن شوید تیک USB Deb***ing خورده است
Setting--->Application--->Development

-فایل زیپ برنامه Revolutionary که دانلود کردید را یکجا آنزیپ کنید

-گوشی را به کامپیوتر متصل کنید و فایل revolutionary.exe را اجرا کنید وصبر کنید تا برنامه یک شماره سریال به شما بده

-شماره سریال را با رعایت حروف کوچک و بزرگ در سایت revolutionary وارد کنید و دکمه Generate Key رو بزنید

-سایت به شما یک شماره سریال میده.ان را با رعایت حروف کوچک و بزرگ در برنامه وارد کنید
و اینتر کنید

-عمليات s-off شروع ميشود.گوشی چندبار ریبوت میشود و به محیط فست بوت میرود و در نهايت عمليات s-off با موفقيت انجام ميشود

-در انتهاي كار برنامه از شما سوال ميپرسد كه "آيا ميخواهيد ريكاوري از اينترنت دانلود بشود و روي گوشي شما نصب شود؟". این مرحله میل خودتونه اگر میخواین تایید کنید اگرم نه نکنید
ولی کسانی که گوشیشون روت نیست و میخواهند با این روش یکجا روت و S-off کنندحتما تایید کنند

کسانی که گوشی خود را میخواهند با این اموزش روت و اس اف کنند
این اموزش را ادامه دهند اما کسانی که قبلا روت بودند و فقط میخواستند اس اف کنند
کارشان تمام است و نیازی به ادامه اموزش نیست

-فايل ضمیمه رو دانلود كنيد و از طريق ريكاوري مد نصبش كنيد

تمام

مشکلات عمومی و سوالات:

-چرا برنامه به سریال نامبر من نیاز دارد؟
تا بتواند beta key مخصوص گوشی شما را برای برنامه revolutionary تهیه کند

-چرا من به beta key نیاز دارم؟
تا اگر مشکلی پیش بیاید مانند بریک
تولید beta key را متوقف نماییم تا مشکلی برای بقیه پیش نیاید

-من نمیخوام سریال نامبرمو به شما بدم!؟!
مشکلی نیست وقتی این برنامه از ورژن بتا در امد شما نیازی به دادن سریال نامبر به ما ندارید
هرچند ممکن است خیلی طول بکشد تا ورژن استیبل یا پایدار درست شود

-ایا برنامه Revolutionary گوشی مرا هم روت میکند؟
خیر -شما نیاز به دانلود فایل ضمیمه و نصب ان در ریکاوری دارید (در اموزش بالا توضیح دادم)
[/URL]

-کلا این برنامه Revolutionary چه کار هایی میکند؟
این برنامه گوشی شما را S-off میکند و یک ریکاوری کاستوم یا غیر اصلی مثل کلاک روک مود (clock work mod ) یا آمون (amon) نصب میکند
که بوسیله ان میتوانید رام نصب کنید،نندروید بکاپ بگیرید ، و غیره....

-ایا این برنامه برای اجرا به درایور خاصی نیاز دارد؟
در لینوکس خیر ولی در ویندوز همانطور که در اموزش بیان شده نیاز به نصب این درایور قبل از انجام اموزش دارید
[URL="http://downloads.unrevoked.com/HTCDriver3.0.0.007.exe"]دانلود (http://apkcenter.com/Uploader/index.php/files/get/rGwi2EBONE/su-2.3.6.3-efgh-signed.zip)

-وقتی برنامه هنگ میکند یا پیغام “Communications with phone unexpectedly interrupted.” چه باید کرد؟
باید هر برنامه مرتبط با گوشی که وقتی گوشی به کامپیوتر وصل میشود خودبخود sync را پاک کنید مثل HTC Sync .
هنگام پاک کردن HTC Sync فقط برنامه را پاک کنید نه درایور هارا

-وقتی برنامه Titanium Backup را باز میکنم میگوید گوشی روت نیست در حالی که من آموزش اس اف رو روت را انجام دادم و اون فایل هم در ریکاوری فلش کردم!؟!

برنامه Busybox را از مارکت دانلود کنید

Marshall95
2011-08-15, 02:32 PM
این هم تمامی hboot های سازگار با ورژن جدید .

mj_sheytoonac
2011-08-19, 08:04 PM
اقا ممنون جواب داد. خیلی s-off و root لازم بودم.خیلی اقایی

A.M.I.R.
2011-08-19, 08:08 PM
S-off و روت به روش Revolutionary

توضیحات:

Revolutionary ابزاریست که به وسیله ان میتوانید گوشی خود را S-off کنید و بر روی ان ریکاوری نصب کنید
مزیت کاستوم ریکاوری نسبت به ریکاوری اصلی گوشی در این است که میتوانید رام نصب کنید
از گوشی بکاپ بگیرید( نندروید بکاپ) و به بعضی گزینه ها دسترسی داشته باشید که در ریکاوری اصلی گوشی وجود ندارند
این روش بی خطر تر از روش های قبلی است ولی باز هم من و انجمن هیچ مسئولیتی در قبال مشکلات احتمالی نمیپذیریم
برای دانلود ابزار Revolutionary میتوانید به این سایت مراجعه کنید

کاربرانی که از ویندوز استفاده میکنند باید این درایور را نصب کنند:

این آموزش برای دیزایر تنها با اچ بوت 1.02.0001 و 0.93.0001 کار میکند
برای اگاهی از ورژن Hboot
ابتدا گوشي خود را خاموش نموده و سپس با گرفتن دكمه صداي پايين و زدن دكمه پاور
به محیط Hboot بروید
خط اول ورژن اچ بوت نوشته شده است

با این روش کسانی که گوشیشون روت نیست میتوانند با این روت یکجا روت و اس اف کنند
لیست
گوشی ها و Hboot هایی که این ابزار ساپورت میکند:

HTC Desire (bravo) 0.93.0001, 1.02.0001
HTC Desire CDMA (bravoc) 1.06.0000
HTC Wildfire (buzz) 1.01.0001
HTC Aria (liberty) 1.02.0000
HTC Incredible S (vivo) 1.09.0000 and 1.13.0000
HTC Droid Incredible 2 (vivow) 0.97.0000
HTC Desire S (saga) 0.98.0000 and 0.98.0002
HTC View (express) 1.09.0000 and 1.13.0000
HTC Flyer (flyer) 1.10.0000
HTC Sensation (pyramid) 1.17.0006, .0008, .0011 and .0012
HTC Evo 3D (shooter) 1.30.0000 and 1.40.0000
HTC Sensation (pyramid)
HTC Evo 3D (shooter)

آموزش:

-کاربرانی که ویندوز دارند (Xp/vista/sevenو غیره...) این درایور را نصب کنند

-از این سایت ابزار Revolutionary را دانلود کنید

-ابتدا به این مسیر در گوشی بروید و مطمئن شوید تیک USB Deb***ing خورده است
Setting--->Application--->Development

-فایل زیپ برنامه Revolutionary که دانلود کردید را یکجا آنزیپ کنید

-گوشی را به کامپیوتر متصل کنید و فایل revolutionary.exe را اجرا کنید وصبر کنید تا برنامه یک شماره سریال به شما بده

-شماره سریال را با رعایت حروف کوچک و بزرگ در سایت revolutionary وارد کنید و دکمه Generate Key رو بزنید

-سایت به شما یک شماره سریال میده.ان را با رعایت حروف کوچک و بزرگ در برنامه وارد کنید
و اینتر کنید

-عمليات s-off شروع ميشود.گوشی چندبار ریبوت میشود و به محیط فست بوت میرود و در نهايت عمليات s-off با موفقيت انجام ميشود

-در انتهاي كار برنامه از شما سوال ميپرسد كه "آيا ميخواهيد ريكاوري از اينترنت دانلود بشود و روي گوشي شما نصب شود؟". این مرحله میل خودتونه اگر میخواین تایید کنید اگرم نه نکنید
ولی کسانی که گوشیشون روت نیست و میخواهند با این روش یکجا روت و S-off کنندحتما تایید کنند

کسانی که گوشی خود را میخواهند با این اموزش روت و اس اف کنند
این اموزش را ادامه دهند اما کسانی که قبلا روت بودند و فقط میخواستند اس اف کنند
کارشان تمام است و نیازی به ادامه اموزش نیست

-فايل ضمیمه رو دانلود كنيد و از طريق ريكاوري مد نصبش كنيد

تمام

مشکلات عمومی و سوالات:

-چرا برنامه به سریال نامبر من نیاز دارد؟
تا بتواند beta key مخصوص گوشی شما را برای برنامه revolutionary تهیه کند

-چرا من به beta key نیاز دارم؟
تا اگر مشکلی پیش بیاید مانند بریک
تولید beta key را متوقف نماییم تا مشکلی برای بقیه پیش نیاید

-من نمیخوام سریال نامبرمو به شما بدم!؟!
مشکلی نیست وقتی این برنامه از ورژن بتا در امد شما نیازی به دادن سریال نامبر به ما ندارید
هرچند ممکن است خیلی طول بکشد تا ورژن استیبل یا پایدار درست شود

-ایا برنامه Revolutionary گوشی مرا هم روت میکند؟
خیر -شما نیاز به دانلود فایل ضمیمه و نصب ان در ریکاوری دارید (در اموزش بالا توضیح دادم)

-کلا این برنامه Revolutionary چه کار هایی میکند؟
این برنامه گوشی شما را S-off میکند و یک ریکاوری کاستوم یا غیر اصلی مثل کلاک روک مود (clock work mod ) یا آمون (amon) نصب میکند
که بوسیله ان میتوانید رام نصب کنید،نندروید بکاپ بگیرید ، و غیره....

-ایا این برنامه برای اجرا به درایور خاصی نیاز دارد؟
در لینوکس خیر ولی در ویندوز همانطور که در اموزش بیان شده نیاز به نصب این درایور قبل از انجام اموزش دارید
دانلود (http://downloads.unrevoked.com/HTCDriver3.0.0.007.exe)

-وقتی برنامه هنگ میکند یا پیغام “Communications with phone unexpectedly interrupted.” چه باید کرد؟
باید هر برنامه مرتبط با گوشی که وقتی گوشی به کامپیوتر وصل میشود خودبخود sync را پاک کنید مثل HTC Sync .
هنگام پاک کردن HTC Sync فقط برنامه را پاک کنید نه درایور هارا

-وقتی برنامه Titanium Backup را باز میکنم میگوید گوشی روت نیست در حالی که من آموزش اس اف رو روت را انجام دادم و اون فایل هم در ریکاوری فلش کردم!؟!

برنامه Busybox را از مارکت دانلود کنید

با تشکر از فعالیتتون ولی پست تکراری است:
http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=129015

mahbodan
2011-08-22, 01:24 AM
سلام
در طول اس آف کردن گوشی در fastboot هنگ می کنه. چاره چیه؟
من گوشیمو با اپدیت به جینجر برد تغییر دادم. قبلا روت بود ولی بعد از آپ دیت از روت خارج شد. سایت xda-developers (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1219327) میگه این روش برای اس آف گوشی ایی که به شکل بالایاد اپدیت شدن بکار میاد. آقا یه کمکی بکنین. من الان ده روزه نمی تونم برگردم به فریو و تمام اطلاعاتم اونجا بک آپ (در محیط روت) شده و فلجم بخدا. فرسی هم که بدون روتشدن جینجر برد ندارم
کمک می طلبم به شکل آوارگان سومالیایی ملتمسانه

Marshall95
2011-08-22, 06:13 PM
درایوری که گفتم رو نصب کردید ؟؟؟

mahbodan
2011-08-22, 11:32 PM
hboot را می گویید؟ من لینوکسی هستم.
حدسم اینه که کابل غیراستاندارد باعث عدم اجرای برنامه اس آف است. این مشکل با کالهای غیر فابریک اچ تی سی در نت زیاد گزارش شده. بذارید یه کابل استاندارد بخرم. خبر می دم.
سپاس

atstar
2011-08-23, 12:38 PM
اقا برای من نمیشه میشه کمکم کنید.

Marshall95
2011-08-23, 04:11 PM
اقا برای من نمیشه میشه کمکم کنید.
مشکلتون چیه ؟

mahbodan
2011-08-24, 11:55 PM
hboot را می گویید؟ من لینوکسی هستم.
حدسم اینه که کابل غیراستاندارد باعث عدم اجرای برنامه اس آف است. این مشکل با کالهای غیر فابریک اچ تی سی در نت زیاد گزارش شده. بذارید یه کابل استاندارد بخرم. خبر می دم.
سپاس

بله مشکل از کابل نوکیا بود. اول بدون اینترنت s-off کردم و بعدا با اینترنت برنامه را اجرای کردم و اعلام کرد قبلا s-off شده ، آیا می خواهید ریکاوری نسب بشه. گفتم بله و رفت تو نت و ریکاورری مد برای دیزایر براو را نصب کرد. حالا روت شدم دوباره. و دوباره فریو رو ری استور کردم و نفسی کشیدم. همه اطلاعاتم سرجاش بود و نیز تنظیمات و برنامه ها و فارسیش هم که حرف نداشت.
لعنت خدا بر جینجر برد آپدیتی.

سپاس از این پست. البته من خود برنامه را از سایت آلفارولوشنری برداشته بودم ولی راهنامیی اینجا کمکی بود خوب

مهربانی

FARAZZ
2011-08-26, 11:18 AM
سلام اقا مرسی بابت روت اما من وقتی تو برنامه سریال میزنم برنامه قبول میکنه اما هیچ خبری از s-offنیست باید همه ای کارارو تو hboot انجام بدم؟

Marshall95
2011-08-27, 10:05 AM
اقا شما دقیقا تو کدوم مرحله مشکل دارین ؟؟ وقتی تو اچبوت میرین نوشته s off یا s on ?? برنامه از شما خواست ریکاوری دانلود کنین یا نه ؟؟ گوشیتون چه نسخه اندروید بود ؟ (شرمنده سوالا زیاد شد . خواستم سریع تر به جواب برسیم )

behdadfu
2011-08-27, 01:06 PM
سلام
من گوشیمو با این روش s-off کردم حالا میخوام روت کنم. میشه این جمله رو یکم توضیح بدین که باید چیکار کنم؟ "-فايل ضمیمه رو دانلود كنيد و از طريق ريكاوري مد نصبش كنيد"
فایل پیوست رو دانلود کردم بعدش چیکار کنم؟

Marshall95
2011-08-29, 08:56 AM
شما از این اموزش استفاده کن .
http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=108840&highlight=fastboot+commander
ورژن جدید + ریکاوری رو برات ضمیمه کردم . گوشی رو با داشت کلید back و power به حالت fastboot ببر و به pc وصل کن . بعد برنامه رو باز کن . مشخصات گوشیتو مینویسه . اگه ننوشت یعنی یا تو fastboot نیستی یا درایورش نصب نیست . (با نصب htc sync این هم نصب میشه .) بعد از اجرای برنامه برو رو قسمت ریکاوری تو همون برگه اول . بعد فایل ریکاوری رو به پوشه tools که تو فولدر برنامه هست انتقال بده . حالا باز تو برنامه ریکاوری رو بزن و اون فایلو انتخاب کن . بعد از این که انتخاب کردی گزینه flash recovery که جلوی همون هست رو بزن تا نصب شه و پیغام موفقیت نصبو بده . کلا 2 ثانیه طول میکشه تا نصب بشه . بعد از نصب گوشی رو خاموش کن . این بار کلید power + volume down رو با هم نگه دار تا وارد bootloader بشی . بعد با استفاده از کلید های تنظیم صدا بیا پایین و روی ریکاوری که رسیدی واسه انتخابش کلید پاور رو بزن . حالا وارد ریکاوری شدی . از ریکاوری برو به قسمت install zip from sd card و اون فایلی که قبلا گرفتی رو نصب کن . به همین راحتی ... بعدش هم گوشی تو ریبوت کن تا یک گوشی روت شده در اختیارت باشه ... . (پدرم در اومد اینو نوشتم . تشکر یادتون نره )

ضمنا واسه اجرای برنامه نیاز به java runner دارین که راحت پیدا میشه .
-------------------------------------
اگر گوشی شما اینکردیبل اس هست باید ریکاوری مخصوص خودشو دان کنین یا بزارین خود برنامه دان کنه که واسه این کار باید به چی پی ان وصل یاشین .

atstar
2011-08-30, 03:46 AM
مشکلتون چیه ؟
وسط انجام روت ارور میده.اروره firewale میده.روشی نداره دیکه.اندروید 2.3.3 رسمی رو ریختم.

Marshall95
2011-08-30, 12:07 PM
شما firewall کامپیوترت رو قطع کن . بعد امتحان کن ببین کار میکنه ؟؟

atstar
2011-08-31, 10:40 AM
شما firewall کامپیوترت رو قطع کن . بعد امتحان کن ببین کار میکنه ؟؟
قطع کردم ولی نشد راهی دیگه هست که بشه root کرد اگه هست لینکش را بزارید مرسی

Marshall95
2011-08-31, 05:12 PM
دوست عزیز این برنامه به شما روت نمیده . فقط s-off میکنه . اگه شما در حین اجرای برنامه مشکل دارین پس مشکل مال s-off هست . برنامه های دیگه ای هستن مثل متد alpharev اما خیلی دنگ و فنگ دارن . این روش اسون ترین و امن ترین روش هست . شما به اچبوت برین ببینین گوشیتون s-off شده ؟؟ اگه نه من این اموزشو به زودی قرار میدم .

atstar
2011-09-16, 12:02 PM
دوست عزیز این برنامه به شما روت نمیده . فقط s-off میکنه . اگه شما در حین اجرای برنامه مشکل دارین پس مشکل مال s-off هست . برنامه های دیگه ای هستن مثل متد alpharev اما خیلی دنگ و فنگ دارن . این روش اسون ترین و امن ترین روش هست . شما به اچبوت برین ببینین گوشیتون s-off شده ؟؟ اگه نه من این اموزشو به زودی قرار میدم .

سلام گوشی من تا حالا s-off va root نشده ولی از این راه هم روت نمیشه میشه بگین چی کار کنم؟ اگه اول s-off بشه میشه بگین از کدوم راه کلا توضیح دهید و مرسی خیلی ممنون

esigreet
2011-11-04, 01:41 AM
با سلام و خسته نباشی خدمتتون میخواستم ازتون تشکر کنم هم اس اف شده هم روت س..پر یوزر هم اومده دستت درد نکه با تشکر

mohamad9
2011-11-05, 03:52 PM
سلام دوست عزیز دقیقا میگی که کجا سایت برم بتا کد بگیرم جایی برای وارد کردن کد تو سایت نیست و اصلا دکمه ای اونجا نیست به اسم Generate Key

mohamad9
2011-11-06, 07:46 PM
آقا کسی نیست به سوال من جواب بده

من وقتی می رم تو سایت جایی برای وارد کردن سریال و دریافت بتا کد نیست و اصلا کلیدی به اسم Generate Key نیست
لطفا کمک کنید

juve2008
2011-11-07, 08:57 AM
آقا محمد برای بدست آوردن Beta KEy فقط کافیه لینک دانلود برنامه رو بزنی.آنوقت یه پنجره ای باز میشه و مشخصات گوشی رو از میخواد و یه Beta KEy بهت میده

juve2008
2011-11-07, 08:58 AM
من خودم هم به مشکل برخوردم.وقتی Beta KEy رو ب برنامه میدم پیغام میده که سریال نامعتبر هستش.لطفا اگه کسی به این مشکل برخورده راهنمایی کنه.ممنون میشم....

amirbrave
2011-11-07, 07:52 PM
agha gooshie man aslan nemire roo H-boot
che konam, harchi dokmeye volume down va power ro negah midaram, nemishe, ta velesh mikonam gooshi miad bala, gooshim Incredible S hastesh lotfan begid behem.

noroozi202
2011-11-09, 03:06 PM
سلام
برنامه revolutionary برای من اجرا نمیشه! یک پنجره cmd باز میشه زود بسته میشه!
درایور هم نصب کردم با ساینس اچ تی سی هم مشلکی نداره و کامپیوتر کوشی رو میشناسه! :-؟؟

noroozi202
2011-11-10, 02:33 PM
کسی نبود :-s

rambo98
2011-12-24, 09:09 AM
agha gooshie man aslan nemire roo H-boot
che konam, harchi dokmeye volume down va power ro negah midaram, nemishe, ta velesh mikonam gooshi miad bala, gooshim Incredible S hastesh lotfan begid behem.
شما اول باید باتری رو در بیارین و بعد جا بزنین حالا همون روش قدیمی ولوم+ با کلید پاور
H-bootمیاد بالا

eksodia
2012-01-27, 01:01 PM
یک ساله که می خوام روت کنم ولی نمیشد. ولی با این روش هم S OFF شد و هم روت . ممنونم

ahvaz916
2012-01-28, 08:25 PM
دوستان من گوشیمو s-off کردم وریکاوری رو هم نصب کردم
حالا چطوری بفهمم که روت هم شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

behroz61
2012-02-23, 10:21 PM
سلام بر اساتيد ودوستان من ابديت رسمي 2.3 زدم اچ بوت گوشي رفت به1.02.0001اما ناگهان يو اس بي بريك شد همه راهها هم براي اس اف و روت وبعدش حل يو اس بي بريك به يو اس بي درحالت روشن گوشي نياز دازن حالا راهي نيس از فست بوت بشه اس اف كرد وبعدش برم سراغ يو اس بي كمك لطفا

amin_va
2012-04-11, 03:35 AM
سلام ..لطفا راهنمایی کنید ! بعد از وارد کردن کد سایت با این ارور مواجه میشم و گوشی ریبوت میشه و هیچ تغییری نمیکنه !!!
faild to get root ! :(

.AnonYmouS
2012-04-11, 02:23 PM
سلام ..لطفا راهنمایی کنید ! بعد از وارد کردن کد سایت با این ارور مواجه میشم و گوشی ریبوت میشه و هیچ تغییری نمیکنه !!!
faild to get root ! :(
شما گوشیتون در حال حاظر روت شده که !

از این روش (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=106723) برای s-off استتفاده کنید

ferarre
2012-10-26, 10:55 AM
سلام.hbootگوشی من 6.9.1002است و اندروید2.3.3 و soff.لطفا راهنمایی کنید

Reza.L
2012-10-27, 06:56 PM
سلام.hbootگوشی من 6.9.1002است و اندروید2.3.3 و soff.لطفا راهنمایی کنید

سلام

در تاپیک دیگه (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=78508&p=1597870) ای جوابتون داده شد .