PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالات و مشکلات در مورد سیمکارتهای ایرانسل

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Kasra
2008-04-10, 10:25 PM
سلام
این تاپیک ایجاد شده تا اگه دوستان سوال یا مشکلی دارن با سیمکارت ایرانسل اینجا بیان کنن تا توسط کاربران عزیز و مدیران گرامی برسی و پاسخ داده بشه.

با تشکر:flower:

Senator 07
2008-04-16, 01:25 AM
سلام بر همه ی دوستان
از امروز صبح شبکه ام تی ان ایرانسل برای من و چند تا از دوستام به هم ریخته:cry:
هر وقت اپراتور رو میگیرم میگه شبکه موقتا قطع میباشد بعدا مراجعه کنید
اس ام اس هم ارسال نمیشه :Smile (31):
دوستان اگه برای شما هم پیش اومده مطرح کنید ببینم این مشکل فقط در مشهد هستش یا نه در کل شبکه اینجوری شده:nono:
ممنون:flower:

Docki_Joon
2008-04-16, 01:45 AM
سلام بر همه ی دوستان
از امروز صبح شبکه ام تی ان ایرانسل برای من و چند تا از دوستام به هم ریخته:cry:
هر وقت اپراتور رو میگیرم میگه شبکه موقتا قطع میباشد بعدا مراجعه کنید
اس ام اس هم ارسال نمیشه :Smile (31):
دوستان اگه برای شما هم پیش اومده مطرح کنید ببینم این مشکل فقط در مشهد هستش یا نه در کل شبکه اینجوری شده:nono:
ممنون:flower:

سلام عزیزم..
منم امروز یه خورده مشکل داشتم..
من امروز هم توی شهر قم بودم هم تهران..و اونجا هم کمی مشکل بود
اس ام اس ها خیلی خیلی بد میرفت...همش Fail میزد یا اصلا نمیرسید یا ناقص میرسید...هنوزم از ظهر بعضی از مسیجام نرسیده..
برای زنگ زدم هم ماشالله همش گیر میداد...همش بوق اشغال میزد....نمیشد زنگ بزنی...کسی هم زنگ میزد چند لحظه بعد قطع میشد..
نفهمیدم مشکلش چی هستش..
البته الان دیگه که کرجم با دوستام که قم و تهران هستن نسبتا مشکلش درست شدش..

ya3amin
2008-04-16, 01:59 AM
سیم کارت ایرانسل منم امروز همش بوق اشغال میزد و نمیشد باهاش تماس بگیری

Elnazhh
2008-04-16, 08:06 AM
ميشه فرق اين تاپيك رو با تاپيك كلوپ ايرانسل بگين؟!

سعول
2008-04-16, 06:49 PM
سلام عزیزان منم تا می خواهم با گوشیم به اینترنت وصل بشم چند ثانیه خط می ره و بعد دوباره بر می گرده و وصل نمی شه یعنی چه اتفاقی افتاده

--------------------------------------------------------------------
ممنون می شم تشکر کنی عزیز

کمک برای رفع ایراد در سری 60 ورزن 3 (http://http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=13019)

Kasra
2008-04-16, 07:00 PM
سلام
مدتيه ايرانسا تو بيشتر جاها قطع شده
باس صبر كرد

tasadof
2008-04-19, 06:48 AM
ببخشید با ایران سل میشه ویدئو کال video call تماس گرفت ؟

berouz
2008-04-19, 08:40 PM
گوشی از من کد پی-یو-کا سیم کارت میخواهددر واقع سیم کارت قفل شده کسی میتونه منو کمک کنه با تشکر.

hesoyam
2008-04-25, 12:54 AM
چرا gpsایرانسل روی صفحه گوشی نمیاد؟

Docki_Joon
2008-04-25, 01:38 AM
گوشی از من کد پی-یو-کا سیم کارت میخواهددر واقع سیم کارت قفل شده کسی میتونه منو کمک کنه با تشکر.
سلام عزیزم..
جواب شمارو در کلوپ ایرنسل دادم...

سلام عزیزم..
منظورت چیه؟؟؟؟ عینی اینکه چرا علامت gprs نمیاد..
اگه منظورت اینه که باید بگم ..چرا میاد باید خودت تنظیمش کنی...باید توی قسمت paket data یا paket data connetion ...یه چیز توی این مایه ها .(چ.ن گوشی با گ.شی فرق داره..) پیدا کنی وگزینه Always online رو انتخاب کنی...
..........
موفق باشی

kado2006
2008-04-25, 09:05 AM
salam
khaste nabashid
man 1 gushie n70musical daram ke simkarte irancell rushe va dar jahaei ke shabake vojud nadare va anten 0 mishe gushi ghat mizane ama ba hamrahe aval chenin moshkeli nadare mamnun misham age rahe hali be man bedin

reza.rb2
2008-04-25, 12:17 PM
این ایرانسل mms داره یا نه؟
خودشون که تو تبلیغات مگن داره ولی نمیشه فرستاد ممنوم میشم بگین چشه.
از لاهیجان.

Docki_Joon
2008-04-25, 01:12 PM
salam
khaste nabashid
man 1 gushie n70musical daram ke simkarte irancell rushe va dar jahaei ke shabake vojud nadare va anten 0 mishe gushi ghat mizane ama ba hamrahe aval chenin moshkeli nadare mamnun misham age rahe hali be man bedin
سلام عزیزم..
اولا شما فارسی تایپ کنی ممنون میشیم..
دوما..این که میگین قط میزنه یعنی چیه؟؟؟..یعنی گوشی انتش میپره چی میشه..شما یکی توصیح بیشتر بدین..تا ببینیم چی میشه

Docki_Joon
2008-04-25, 01:15 PM
این ایرانسل mms داره یا نه؟
خودشون که تو تبلیغات مگن داره ولی نمیشه فرستاد ممنوم میشم بگین چشه.
از لاهیجان.
سلام عزیزم..
بله یه زمانی داشت و یه زمانی کار میکرد ولی چون ملت سو استفاده کردن مجبور شدن این سرویس رو قطع کنند...
فعلا دارن ایین نامه روتنظیم میکنند...حالا کی تنظیم بشه و به مرحله اجرا برسه خدا میدونه..
به هر حال فعلا کار نمیکنه...
............
موفق باشی

MilliX
2008-04-25, 03:04 PM
salam
khaste nabashid

گوشيت چطوري قات ميزنه؟؟؟
هنگ ميكنه؟؟!!

mahsan_510
2008-04-25, 09:05 PM
salam be hameye doostane aziz
man har kari mikonam gprs am faal nemishe agar kasi chizi midoone lotfan javab bede chon vaghean dare hoselamo sar mibare
inam begam behesh kodam dadam ama bazam nashod

mahsan_510
2008-04-25, 10:06 PM
salam be hameye doostaye aziz
man har kari mikonam gprs am faal nemishe kodam behesh dadam ama bazam nashod
age kasi midoone lotfan javabamo bede chon dare hoselam sar mire(jaleb injast ke man faghat iran cello vase gprs gereftam
movafagh bashid

kado2006
2008-04-27, 08:16 AM
سلام ممنونم از توجه شما
منظورم از اينكه ميگم موقع قطع آنتن گوشيم قاطي ميكنه اينه كه اولاً نور صفحش زياد نميشه وبه حالت كم نور ميمونه.قفلي كه رو گوشيه phone lock ديگه كار نميكنه.كليدهاي منو و power گوشي اصلا ًكار نميدن.ولي بقيه كليدها از جمله:كليد قطع و وصل تماس و..... در همون حالت كم نور صفحه كار ميدن و كلاً بايد باتري بكشم و دوباره گوشي روشن بشه.تمام اين اتفاقا وقتي ميفته كه مثلاً توي راه باشم و آنتن قطع بشه البته آنتن سيم كارتهاي ايرانسل اين مشكل رو برام ايجاد ميكنن.خلاصه خيلي ممنون ميشم اگه كمكم كنيد.

eimanlion
2008-04-27, 10:30 AM
سلام منم مشكل دوستمونو دارم (kado2006) و ممنون ميشم اگه كمك كنيد.

eimanlion
2008-05-05, 08:56 AM
سلام چرا جواب نميدين؟ منتظريم. خيلي حياتيه...

Kasra
2008-05-05, 10:15 AM
ببخشید با ایران سل میشه ویدئو کال video call تماس گرفت ؟
خير
3g نياز داره

در سند سيمكارت 4نوع كد زده شده

شما گزينه مربوط به اين سيستم رو فعال كردين؟
اگه فعاله كه مشكل برميگرده به محله يا شبكه

:flower:

omid_shad
2008-05-08, 12:34 AM
سلام شرمنده وارد اینترنت بشیم باید حتما اعتبار داشت یا نه چون اعتبار من صفر هست

™MOHAMMAD
2008-05-08, 12:46 AM
سلام شرمنده وارد اینترنت بشیم باید حتما اعتبار داشت یا نه چون اعتبار من صفر هست
تا چند روز پیش می شد ولی الان بدون اعتبار نمی ره حیف شد!

Elnazhh
2008-05-10, 11:28 AM
برا من از جمعه همين هفته هر مسيجي كه مياد، تو اينباكس 2تا مسيج نشون ميده و وقتي ميام يكي رو پاك كنم هر 2 تا پاك ميشه!!!! مشكل از گوشيه يا ايرانسل؟!!!!!

Elnazhh
2008-05-11, 08:07 AM
من هنوز مشكلم رو دارما!!!! كسي نميدونه چرا؟؟؟ برا بقيه هم اين اتفاق افتاده؟؟؟

alireza_a4
2008-05-11, 10:40 AM
e-care l من قفل شده و قسمت باز كردن قفل حساب هم كار نمي كنه

Docki_Joon
2008-05-11, 04:31 PM
برا من از جمعه همين هفته هر مسيجي كه مياد، تو اينباكس 2تا مسيج نشون ميده و وقتي ميام يكي رو پاك كنم هر 2 تا پاك ميشه!!!! مشكل از گوشيه يا ايرانسل؟!!!!!

من هنوز مشكلم رو دارما!!!! كسي نميدونه چرا؟؟؟ برا بقيه هم اين اتفاق افتاده؟؟؟

سلام عزیزم...
برای من و دیگر دوستام که ایرانسل هم دارند چنینی مشکلی پیش نیومده....
شما بهتره یه بار هم روی گوشی دیگه امتحانش کنید ببینید که چی میشه..
........
شاید مسیجی که میاد ناقص اومده د دوباره همون مسیج کاملش میاد...واسه خودم اینجوری مشه
چون مسیجی که ناقص میرسه و اگه چند لحظه به همون حالت نگه داریم مسیج کامل میشه و آپدیت میشه...
حالا شما گوشیتونو عوض کنید..نتجیرو بگین..
چرا توی کلوپ نپرسیدی..هه هه
.............
موفق باشی

0711moh
2008-05-12, 03:33 PM
سلام ميخواستم بدونم ايرانسل هم gps داره؟

sepideh_66
2008-05-12, 11:48 PM
سلام بچه ها کی میدونه واسه گوشی 5610 با ایرانسل میخوام وصل شم به نت چه برنامهای بریزم کار کنه؟؟؟

جون من جواب بدید

sepideh_66
2008-05-17, 01:15 AM
سلام بچه ها کی میدونه واسه گوشی 5610 با ایرانسل میخوام وصل شم به نت چه برنامهای بریزم کار کنه؟؟؟

جون من جواب بدید

danial-2
2008-05-17, 01:55 AM
وقتی طرح قرمز رو اجرا میکنم 2-3 ساعت فعال میشه و بعدش دوباره غیر فعال میشه و باید دوباره طرح رو اجرا کنم تا فعال بشه . مشکل از چیه؟

Alirezaer
2008-05-17, 09:09 AM

جون من جواب بدید

Brand گوشیت چیه؟

Alirezaer
2008-05-17, 09:20 AM
وقتی طرح قرمز رو اجرا میکنم 2-3 ساعت فعال میشه و بعدش دوباره غیر فعال میشه و باید دوباره طرح رو اجرا کنم تا فعال بشه . مشکل از چیه؟

اگه وقتی طرحت غیر فعال میشه میگه مثلا فلان مبلغ بهت بر می گردونه،باید چند روز صبر کنی
ولی اگر این نمی گه با 140 تماس بگیر

Elnazhh
2008-05-17, 10:00 AM
من يه مشكل برام پيش اومده. وقتي 1 مسيج برام مياد تو اينباكسم 2 مسيج نشون ميده كه يكي به تاريخ همون ارساله و اون يكي 12 ساعت قبل! وقتيم يكيشو پاك ميكنم هر 2 مسيج پاك ميشه. مربوط به ايرانسله يا گوشيم مشكل پيدا كرده؟ خواهشا اگر كسي ميدونه سريعا جواب بده

mmn1360
2008-05-17, 12:31 PM
من يه مشكل برام پيش اومده. وقتي 1 مسيج برام مياد تو اينباكسم 2 مسيج نشون ميده كه يكي به تاريخ همون ارساله و اون يكي 12 ساعت قبل! وقتيم يكيشو پاك ميكنم هر 2 مسيج پاك ميشه. مربوط به ايرانسله يا گوشيم مشكل پيدا كرده؟ خواهشا اگر كسي ميدونه سريعا جواب بده

عزيز جان گوشيت توهم زده شده :flower:

alireza_a4
2008-05-21, 10:43 PM
همچنان با پيغامگير صوتي ،‌ذخيره شماره تماس گيرنده ، سرويس e-care و تماس با اپراتور هاي ايرانسل مشكل دارم

Docki_Joon
2008-05-22, 02:41 AM
سلام ميخواستم بدونم ايرانسل هم gps داره؟
ُسلام عزیزم..
بله gps هم داره ولی نه توی همه شهرها....توی کرج به خوبی خوب کار میکنه و هر جا که بری میزنه کجا هستی...

جون من جواب بدید

جون من جواب بدید
سلام عزیزم..
متاسفانه بدیدل اینکه گوشی شما نوکیای سری 40 جاوا هستشو و این مدل از این گوشیها به دلیل محدودیت برنامه نمیتونن اینجور برنامهایی متصل به اینترنت رو ساپورت کنند..
ایم مدل از گوشیهای سری 40 برنامه های عادیشو به زور ساپور تمیکنند دیگه چه برسه برای دسترسی به اینترنت...
شما باید با خود مرورگر گوشی استفاده کنید..
........
موفق باشی

Docki_Joon
2008-05-22, 02:47 AM
سلام عزیزم..
شما وقتی که طرح میزنید و فعال میشه براتون پیغام میاد که 2000 تومن ازتون کم شده......؟؟؟؟
و سپس شما از کجا میدونید که غیر فعال میشه؟؟؟؟ بهتون پیغام میده..
خواهشا سوالتون کامل مطرح کنید...

همونطور که دوستمون گفتد و توی قسمت دیگه هم گفتم..
اختمالا مشکل از گوشی شما هستش....
اون راهی که گفتم رو شما امتحان کردین یا نه؟؟؟

همچنان با پيغامگير صوتي ،‌ذخيره شماره تماس گيرنده ، سرويس e-care و تماس با اپراتور هاي ايرانسل مشكل دارم
فعلا باید با اینا مشکل داشته باشی.....قعلا توی خماری باید موند....Smile (50) :not:

hamidbenz
2008-05-23, 12:52 PM
سلام دوستان-چند بار puk رو اشتباه زدم حالا سيم كارت رو كه رو گوشي ميذارم نوشته ميشه سيم كارت رد شده(بلوكه شده)ممنون ميشم اگه راهنماييم كنيد بايد چيكار كنم

Aaran
2008-05-23, 06:01 PM
با سلام :flower:

کسی می تونه بهم بگه چه جوری GPRS گوشیمو فعال کنم ؟؟؟

گوشیمم W850i سونی اریکسون _

با تشکر !!:flower:

andyjon
2008-05-23, 08:45 PM
گوشیت رو یه بار ریست کن و بعد دوباره میبینی که نوشته ایرانسل!

andyjon
2008-05-23, 08:47 PM

این کد رو بزن فعال میشه:

ستاره 140 ستاره 3 ستاره 6 مربع

Docki_Joon
2008-05-24, 12:27 PM
سلام دوستان-چند بار puk رو اشتباه زدم حالا سيم كارت رو كه رو گوشي ميذارم نوشته ميشه سيم كارت رد شده(بلوكه شده)ممنون ميشم اگه راهنماييم كنيد بايد چيكار كنم

سلام عزیزم..
به اختمال زید دیگه سیمت کار نکنه..همانند سیمهای همراه اول که رمزو اشتباهی وارد میکنی سیم کارت میسوزه..
دوستم من هم سیمکارتش سوخت رفت یکی دیگه خرید..گمون نکنم راهی داشته باشه...یعنی اصلا جایی بخصوص برای سیم کارتهای ایرانسل نیست...
برو ده تومن بده یکی دیگه بخر...
..........................
موفق باشی

اصلا اینجور گوشیهای سونی برای اتصال به اینترنت اعصاب ادمو خرد میکنه...
دوستم هم این مدل گوشی شمارو داره ولی هنوز نتونسته تنظیمشو درست کنه...
ولی شما به کلوپ یه سری بزن..توی همین تاپیک موجوده...خیلی به نیجه گرفتن..شاید تو هم نتیجه گرفتی..
فقط باید خیلی باهاش ور بری و مطمئنا با بار اول وصل نمیشه..
............
موفق باشی

Elnazhh
2008-05-24, 02:12 PM
همونطور که دوستمون گفتد و توی قسمت دیگه هم گفتم..
اختمالا مشکل از گوشی شما هستش....
اون راهی که گفتم رو شما امتحان کردین یا نه؟؟؟

شما كه راهي نگفتيdocki Joon؟؟؟ خواهشا بگو چي كار كنم؟

Docki_Joon
2008-05-25, 12:18 AM
شما كه راهي نگفتيdocki Joon؟؟؟ خواهشا بگو چي كار كنم؟

سلام عزیزم...
من اینو گفتم...

شاید مسیجی که میاد ناقص اومده د دوباره همون مسیج کاملش میاد...واسه خودم اینجوری مشه
چون مسیجی که ناقص میرسه و اگه چند لحظه به همون حالت نگه داریم مسیج کامل میشه و آپدیت میشه...
حالا شما گوشیتونو عوض کنید..نتجیرو بگین..
چرا توی کلوپ نپرسیدی..هه هه

شما برین گوشیتون رو عوض کنید..یعنی روی یه گوشی دیگه تست کنید..نتیجرو ببینید...
چون وقتی هر مشکلی برای طرف پیش میاد باید روی گوشیهای دیگه هم تست بکنه...تا نتیجه درست حسابی بگیره...
جوابو همینجا بنوسید..
.........
موفق باشی

Elnazhh
2008-05-25, 08:24 AM
سلام عزیزم...
من اینو گفتم...

شما برین گوشیتون رو عوض کنید..یعنی روی یه گوشی دیگه تست کنید..نتیجرو ببینید...
چون وقتی هر مشکلی برای طرف پیش میاد باید روی گوشیهای دیگه هم تست بکنه...تا نتیجه درست حسابی بگیره...
جوابو همینجا بنوسید..
.........
موفق باشی

والله نميدونم فرق كلوپ و اين تاپيك چيه؟! براي همينم هر دفعه هرجا كه دم دستتر بود سوالمو ميپرسم!!!! فكر كنم مشكل از گوشيمه و از وقتي برام پيش اومد كه اون عكس كذايي كه براي سوني اريكسون تو انجمن گذاشتن رو رو گوشيم اجرا كردم. اونجوريم كه ميگي مسيج ناقص كاملش مياد نيست. چون 2 تا مسيج كامل با 12 ساعت تفاوت ميرسه برام و بيخودي اينباكسمو پر ميكنه. ديگه نميدونم چي كار كنم.

:cry::cry::cry::cry::cry:

mor2050
2008-06-07, 03:04 PM
عزیزان من یک مشکل :سیم کارت قفلشده وپاک غیر فعال چه کارکنم. تشکر پیشاپیش.

™ReZa
2008-06-19, 06:35 PM
ببخشید می خواستم بدونم می شه سیم کارت اعتباریه ایرانسل را به دائمی تبدیل کرد؟
لطفا هزینه و مراحلشم را بفرمایید

Bull
2008-06-19, 07:14 PM
ببخشید می خواستم بدونم می شه سیم کارت اعتباریه ایرانسل را به دائمی تبدیل کرد؟
لطفا هزینه و مراحلشم را بفرمایید

بله میشه.به این آدرس برو همه چیز رو می فهمی:
http://www.irancell.ir/Layer2/?id=176
موفق باشی

danial-2
2008-06-20, 03:45 AM
سلام دوستان من یه سوال داشتم . میخواستم ببینم اگه كسی بخواد بره به یه كشور دیگه و ایرانسل داشته باشه میتونه از اون كشور به ایران sms یزنه یا نه؟ چجوریه؟

kavari
2008-06-20, 02:55 PM
من از اينترنت ايرانسل هيچي نمي گيرم وفقط وصل مي شوم باز هم ازاعتبار م كم ميشه اشكال ازكجاست

mrt67
2008-06-20, 03:03 PM
:oراستش من خودم هم موندم ولی چرا مثلا سایت خورمون توش نمیاد ;)

mrt67
2008-06-20, 03:05 PM
حالا من چکار کنم

Kasra
2008-06-20, 04:06 PM
من از اينترنت ايرانسل هيچي نمي گيرم وفقط وصل مي شوم باز هم ازاعتبار م كم ميشه اشكال ازكجاست
تا کار نکنین که نباس بشه!

get
2008-06-24, 05:59 PM
سلام دوستان
یه سوال:اگه کسی سیمکارت ایرانسلشو وقتی میخره ثبت نکنه ، چی میشه؟ شخصی رو میشناسم که اصلا سیمکارتشو ثبت نکرده و الان چند ماهه که داره از اون استفاده میکنه.آیا براش مشکلی پیش میاد؟
ممنون

Hossein 0351
2008-06-24, 06:30 PM
سلام دوستان
یه سوال:اگه کسی سیمکارت ایرانسلشو وقتی میخره ثبت نکنه ، چی میشه؟ شخصی رو میشناسم که اصلا سیمکارتشو ثبت نکرده و الان چند ماهه که داره از اون استفاده میکنه.آیا براش مشکلی پیش میاد؟
ممنون

تا وقتی داری ازش استفاده میکنی مشکلی برات پیش نمیاد ولی هر موقع بنا به هر دلیل خط بسوزه یا گم بشه دیگه از دستت کاری بر نمیاد...یعنی سند و مدرکی اونوقت نداری که ثابت کنی اون خط مال تو بوده.!

Prians
2008-06-25, 08:21 PM
یه راهنمایی خفن لازم دارم گوشیمو با سیم کارت ایرانسل زدن میشه رد یابی کرد یا ایرانسل هنوز این امکانو نداره گوشی هم ان 73 هست خیلی بد ضد حال خوردم اگه میتونید یه یاری کنید مارو

sihmak
2008-06-25, 10:28 PM
سلام دوستان
من قبلا که کد میزدم و برام تنظیمات gprs می یومد توی گوشی قبلیم که سونی اریکسون بود راحت سیو می کردم و به اینترنت وصل میشدم
حالا با این 6300 نوکیا وقتی که *140*3*6 رو میزنم میگه که تنظیمات برای شما ارسال خواهد شد بعدش یه اس ام اس میاد که نوشته تنظیمات رو سیو کنید بعدش دیگه هیچی نمیاد ولی توی گوشی قبلیم w810 وقتی که داشتم اس ام اس رو میخوندم یه پیغام می داد و می گفت که تنظیمات نصب شود یا خیر که من بله رو انتخاب می کردم و راحت وصل می شد و ...
مشکل از چیه؟

Bull
2008-06-26, 12:08 AM
سلام دوستان
من قبلا که کد میزدم و برام تنظیمات Gprs می یومد توی گوشی قبلیم که سونی اریکسون بود راحت سیو می کردم و به اینترنت وصل میشدم
حالا با این 6300 نوکیا وقتی که *140*3*6 رو میزنم میگه که تنظیمات برای شما ارسال خواهد شد بعدش یه اس ام اس میاد که نوشته تنظیمات رو سیو کنید بعدش دیگه هیچی نمیاد ولی توی گوشی قبلیم W810 وقتی که داشتم اس ام اس رو میخوندم یه پیغام می داد و می گفت که تنظیمات نصب شود یا خیر که من بله رو انتخاب می کردم و راحت وصل می شد و ...
مشکل از چیه؟

برو تو سایت ایرانسل از اونجا گوشیت رو به طور دستی تنظیم کن.
موفق باشی

r_a
2008-06-26, 05:46 AM
آقا این طرح قرمز چی شد؟

sihmak
2008-06-26, 09:26 AM
موفق باشی

چطوری تنظیمات رو به صورت دستی وارد کنم؟
کجای گوشی باید برم؟

Bull
2008-06-26, 09:43 AM
چطوری تنظیمات رو به صورت دستی وارد کنم؟
کجای گوشی باید برم؟

والا من که الان گوشی نوکیا پیشم نیست که دقیق بهت بگم.ولی به این آدرس برو:
http://irancell.ir/Layer2/?id=73
و از توی اون جدول گوشیت رو تنظیم کن.قاعدتا باید در قسمت settings اینترنت گوشیت این تنظیمات رو انجام بدی.
موفق باشی

sihmak
2008-06-26, 10:19 AM
والا من که الان گوشی نوکیا پیشم نیست که دقیق بهت بگم.ولی به این آدرس برو:
http://irancell.ir/layer2/?id=73
و از توی اون جدول گوشیت رو تنظیم کن.قاعدتا باید در قسمت Settings اینترنت گوشیت این تنظیمات رو انجام بدی.
موفق باشی

ببخشید ولی یکی لطفا بگه که من این این تنظیمات رو کجای گوشی باید بزنم جاشو پیدا کردم ولی نمی دونم کدوم یکی رو باید کجا بزنم لطفا کمک کنید

mehdi_np
2008-06-27, 09:20 AM
من خواستم روکش روی کارت شارژ رو پاک کنم رمز 4 عددش پرید
کمک !

Bull
2008-06-27, 11:23 AM
کمک !

فکر نکنم بشه کاریش کرد.
موفق باشی

golshan_gs
2008-06-27, 01:02 PM
کمک !

lمی شه یه کاریش کرد باید بری نمایندگی ایرانسل توی شهرتون و از اونجا اقدام کنی

ffv
2008-06-27, 04:16 PM
من با ایرانسل توسط گوشی به اینترنت وصل می شدم.
خیلی عالی بود ولی 3 روزه که نمی تونم باهاش دانلود کنم.
یهنی میشه ولی بهد از 4-5 درصد سرعتش در حد صفر می شه.
می خاستم بذونم مشکل از کجاست؟

mortezazx
2008-07-06, 03:15 AM
سلام من هر چی اس ام اس میدم که تنظیمات جی پی ار اس رو بده می گه تنظیمات مربوط به دستگاه شما در شبکه موجود نمی باشد گوشی من ایمت مدل جم هست لطفا اگر کسی می دونه که باید چی کارکنم کمکم کنه

Bull
2008-07-06, 10:45 AM
سلام من هر چی اس ام اس میدم که تنظیمات جی پی ار اس رو بده می گه تنظیمات مربوط به دستگاه شما در شبکه موجود نمی باشد گوشی من ایمت مدل جم هست لطفا اگر کسی می دونه که باید چی کارکنم کمکم کنه

موفق باشی

civil_1254
2008-07-11, 01:07 PM
سلام
میخواستم بدونم هزینه دایورت ایرانسل روی همراه اول یا ثابت چقدره؟
هم شنیدم که فقط هزینه یک دقیقه تماس از ایرانسل روی اونها رو حساب میکنه و هم شنیدم که هزینه کل مکالمه رو حساب میکنه.
کدومشون درسته؟

Black Spider
2008-07-11, 11:53 PM
من يه سيمکارت پيام رسان براي اينترنت خريدم.يه کم بعدش فهميدم به جاي 800 تومن 4700 تومن شارژ داره. امروز هم که يکي بهم زنگ زد فهميدم اعتباريه.از ظهر تاحالا هم ديگه نميشه باهاش اينترنت رفت ميگه وقت کانکشن تموم شده(n95 8 gb)
اخه مگه ميشه تو جعبه پيام رسان اعتباري باشه.حتي دفترچه راهنماش هم براي پيام رسانه. به نظر شما چي کار کنم؟چون من فقط واسه اينترنت ارزون تر خريدمش

vvroyal
2008-07-12, 02:57 AM
سيمكارت مفت نصف قيمت بهت دادن ناراحتي؟
خوب برو يكي ديگه بخر چون چيزي از دست ندادي

rimaamir
2008-07-14, 02:10 AM
بچه ها سیم کارت من بعد از 10 دقیقه انتنش میره .زنگم میزنم میگه خاموشه.چه کنم.الان یعنی سیم کارتم سوخته

Hossein 0351
2008-07-21, 06:15 PM
سلام
بنده به دو تا سیمکارت ایرانسل طرح قرمز رو دادم که قرار بود بعد از 72 ساعت فعال بشه...ولی متاسفانه فعال نشد!
میگید چیکار کنم تا فعال بشه؟

atiiii
2008-07-21, 07:19 PM
وقتی می خواهید طرحی رو انتخاب کنید باید یکبار آن طرح را انتخاب و در مدت 72 ساعت منتظر بمانید

در این مدت نباید دوباره طرح را انتخاب کنید یعنی اگر چند بار طرح را انتخاب کنید سیستم آن را قبول نمی کند

و اگر بعد از 72 ساعت طرح برای شما فعال نشد دوباره آن را اتخاب کنید و فقط یکبار

همچنین می تونید با 140 تماس بگیرید اپراتور شرکت هم می تواند طرح را برای شما فعال کند

موفق باشید.

Javad0111
2008-07-21, 08:48 PM
وقتی می خواهید طرحی رو انتخاب کنید باید یکبار آن طرح را انتخاب و در مدت 72 ساعت منتظر بمانید

در این مدت نباید دوباره طرح را انتخاب کنید یعنی اگر چند بار طرح را انتخاب کنید سیستم آن را قبول نمی کند

و اگر بعد از 72 ساعت طرح برای شما فعال نشد دوباره آن را اتخاب کنید و فقط یکبار

همچنین می تونید با 140 تماس بگیرید اپراتور شرکت هم می تواند طرح را برای شما فعال کند

موفق باشید.

با سلام.

دوست عزيز من خودم يك بار كه مي خواستم طرح قرمز را فعال كنم چند بار پشت سر هم كد فعال سازي طرح قرمز را زدم و ظرف 3 دقيقه عجيبانه طرح قرمز بر روي سيم كارتم فعال شد !!! -- > :Smile (31):
------------------------------------------------------------------------------------------------

در سوال دوست عزيزي كه مي گويد طرح قرمز را نمي توانم فعال كنم بايد خدمت ايشان عرض كنم كه مثل بنده چند بار كد فعال سازي طرح قرمز را پشت سر هم بزنند شايد هم مثل بنده كه طرح قرمز در 72 ساعت فعال مي شد در ظرفت 3 دقيقه بيشتر يا كمتر بر روي سيم كارت مورد نظرشان فعال گردد !! --> :beel:

با تشكر.

Alirezaer
2008-07-21, 09:48 PM
این روشی که چند بار یک طرح بزنی تا فعال بشه،اصلا درست نیست و به هیچ وجه عملی نیست.
شما یک بار فقط باید طرح بزنید.
همونطور که کاربر Ati گفت این کار بی فایده است.

SkylineGTP
2008-07-21, 10:45 PM
سلام
من بابت ارسال یک اس ام اس فارسی بیش از 30 تومان از حسابم کم میکنه مشکل از چیه؟! خیلی داره گرون می افته!!
در ضمن وقتی به اینترنت متصل میشم یک سایت رو به زور باز میکنم 200 تا 300 تومان کم میشه در حالی که من چیزی هم دانلود نمی کنم!! خیلی گرون در میاد؟!
مشکل چیه؟!

ub_jojo
2008-07-25, 02:23 AM
دوستان من چند روز پیش طرح قرمز رو فعال کردم و مبلغ 4717 تومن هم شارز داشتم که 3000 تومن کم شد و موند 1717 تومن.
حالا از دیروز خود به خود شارجم شده 2450 تومن و هر چی هم استفاده میکنم دیگه کم نمیشه.
بالاخره ایرانسل هم روی خوشی به ما نشون داد.:wow:Smile (50):wow:

HosSein
2008-07-26, 06:20 PM
برنده هواپيماي دو نفره ایرانسل مشخص شد

با برگزاري مراسم قرعه كشي، برنده جايزه بزرگ جشنواره بهاري ايرانسل كه يك هواپيماي تفريحي دو نفره همراه با آموزش و مجوز پرواز بود مشخص شد.
به گزارش موبنا ، روابط عمومي ايرانسل اعلام کرد: "احمدرضا سيفي" دارنده سيم كارت اعتباري ايرانسل از شهر ايذه استان خوزستان با 41 امتياز برنده هواپيماي تفريحي دو نفره با آموزش و مجوز پرواز شد.
بنا بر اين گزارش در جشنواره بهاري ايرانسل كه از 20 فروردين تا هفتم تير ماه سال جاري برگزار شد، تمامي مشتركان قديم و جديد ايرانسل، به ازاي هر 5 هزار تومان شارژ و مصرف خدمات سيم كارت اعتباري خود و يا به همين ميزان پرداخت صورتحساب سيم كارت دائمي خود يك امتياز دريافت كرده و با كسب حداقل 4 امتياز در قرعه كشي هواپيماي دونفره ايرانسل شركت داده شدند.
همچنين تمام مشتركان جديد ايرانسل كه از 20 فروردين تا هفتم تير ماه نخستين تماس را از سيم كارت خود برقرار و ثبت نام خود را تكميل كرده بودند، در قرعه كشي 10 خودروي پژو 206 شركت داده شدند.
بر اين اساس "مهران رجبي كيا"، "سكينه فرجي"، "مهرداد فردي" ،"سميه بصيري"، "آذر نورالهي"، "طيبه تبريزي"، "محمدرضا ياري زاده"، "مسعود شايق"، "انور هادي قورقي" و "سيد حسن موسوي نسب" از شهرهاي كرج، شهريار، شوشتر، تهران، دزفول، قائم شهر و اهواز كه همگي از دارندگان سيم كارت هاي اعتباري ايرانسل بودند، هركدام برنده يك دستگاه خودروي پژو 206 از مجموعه جوايز جشنواره بهاري ايرانسل شدند.
با شروع جشنواره تابستاني و راه اندازي مرحله اول پورتال ويترين، مشتركيني كه حداقل يك محصول از اين پورتال خريداري مي‌كنند، در قرعه كشي هفتگي يك دستگاه گوشي نوكيا 5310 شركت داده مي‌شوند.
بر اين اساس، "كيومرث خسروي" دارنده سيم كارت اعتباري ايرانسل از كرج برنده يك دستگاه گوشي نوكيا 5310 شد.
روابط عمومی ایرانسل اعلام کرد که مشترکان براي كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص و جزئيات جشنواره تابستاني و شرايط شركت در قرعه كشي هاي ايرانسل به سايت اينترنتي اين شركت به نشاني www.Irancell.ir مراجعه كنند.

http://www.mobna.com/images/stories/news/jayze.jpg

BeHNaM
2008-08-01, 06:11 PM

به نمايندگي هاي مجاز مراجعه كرده تا درصورت نياز سيمكارت جديدي به شما بدهند(البته فكر كنم 6هزار بابتش ميگرن:happy:)

Amir Hosein_Ha
2008-08-02, 12:45 PM
اپراتور دوم تلفن همراه براي افزايش سهم ارزش مالي تجهيزات اصلي شبكه خودبه ميزان 51 درصد، با همكاري نوكيا قصد دارد كارخانه تجهيزات تلفن همراهدر كشور را راه‌اندازي و اقدام به انتقال تكنولوژي كند .

مديرعامل ايرانسل در گفت‌وگو با فارس در پاسخ به اين سوال كه چرا سهمتوليد داخل در اپراتور دوم هنوز به 51 درصد نرسيده است و اين شركت چهزماني اقدام به افزايش سهم توليدكنندگان داخلي در تجهيزات شبكه اپراتوردوم به 51 درصد خواهد كرد؟ گفت: در حال حاضر شركت چيني هواوي با همكاريشركت صنايع مخابراتي ايران ( يكي از پيمانكاران ايرانسل) اقدام بهراه‌اندازي يك كارخانه توليد تجهيزات شبكه تلفن همراه كرده است .

عليرضا قلمبردزفولي ادامه داد: طرح مشتركي از سوي نوكيا و ايرانسل در اينرابطه در حال اجراست كه كليات اين طرح نيز مورد موافقت نسبي وزارت صنايعقرار گرفته است.

وي اضافه كرد: طبق اين طرح نوكيا براي اولين بار با همكاري يكاپراتور ايراني اقدام به راه اندازي كارخانه توليد تجهيزات شبكه موبايلهمراه با انتقال تكنولوژي به كشور خواهد كرد.

دزفولي در مورد جلسه اين شركت و مدير بخش شبكه نوكيا با وزير صنايع نيزتأكيد كرد: در اين جلسه وزير صنايع تنها خواستار تسريع در خصوص افزايش سهمتوليد داخل در شبكه تلفن همراه ايرانسل شد و بحث اولتيماتوم مطرح نشد.

وي تصريح كرد: تأخير در اجراي اين امر مربوط به مباحث داخلي شركت نوكيا و ادغام بخش شبكه اين شركت با زيمنس آلمان بود.

دزفولي گفت: پيش بيني مي‌كنيم با راه‌اندازي كارخانه توليد تجهيزات تلفن همراه توسط ايرانسل و نوكيا سهم توليد داخل در شبكه اپراتور دوم ظرف سال آينده به 51 درصد برسد. ضمن اينكه اكنون اين ميزان به 32 درصد رسيده است.

مديرعامل ايرانسل تأكيد كرد: اين شركت تمامي پيمانكاران خود را متعهد به استفاده از تمام تجهيزات توليد داخل كرده است.

وي در مورد تغيير محاسبه مكالمه مشتركان از دقيقه به ثانيه گفت: تغييراتنرم‌افزاري موردنظر اين امر انجام شده و پيشنهاد تغيير محاسبه به سازمانتنظيم مقررات داده شده كه تا پايان سال جاري اين تغيير اجرايي مي شود.

دزفولي در پاسخ به اين سوال كه آيا اين اپراتور به وعده خود مبني بر پوشش 70 شهر عمل مي‌كند يا خير؟ گفت: در حال حاضر 25 شهر تحت پوشش اين شبكه قرار گرفته است و 20 شهر نيز به زودي وارد شبكه خواهند شد. شبكه 41 شهر ديگر نيز آماده و تنها نيازمند ارائه زيرساخت است.

Hossein 0351
2008-08-02, 06:33 PM
ایرانسل حامی برترین های کنکور 87 شد

گروه خبری gsm : شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل با طرح ویژه تقدیر از برترین های کنکور 87، از برگزاری بزرگترین کارگاه معرفی و انتخاب رشته های دانشگاهی تحت عنوان "طرحی از فردا 3" حمایت می کند.

کارگاه "طرحی از فردا 3" با همکاری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، فرهنگسرای دانشجو و بسیج دانشجویی دانشگاه تهران و علوم پزشکی تهران با هدف آشنایی داوطلبین پذیرفته شده در مرحله اول کنکور سراسری با انواع رشته های دانشگاهی از ساعت 15:30 تا 20:30 دوازده تا پانزده مرداد ماه جاری در دانشگاه تهران برگزار می شود.

طی این طرح، ایرانسل به منظور تقدیر از افرادی که در این آزمون حائز رتبه برتر شده اند، جوایز و پیشنهادات استثنایی را ارائه می کند.

بر این اساس رتبه های اول تا دهم کشوری هر پنج گروه آزمایشی کنکور سراسری یک سیم کارت دائمی رایگان ایرانسل دریافت خواهند کرد و هر یک از رتبه های 11 تا 100 کشوری نیز امکان خرید سیم کارت دائمی با 50 درصد تخفیف به همراه یک سیم کارت اعتباری رایگان خواهند داشت

همچنین هر یک از رتبه های 101 تا 1000 کشوری نیز می توانند نسبت به خرید سیم کارت دائمی با 40 درصد تخفیف و دریافت یک سیم کارت اعتباری رایگان اقدام کنند.

هر یک از رتبه های حائز شرایط برای دریافت جوایز و یا استفاده از تخفیف ویژه در این کارگاه می بایست در برابر ارایه کپی مدرک شناسایی و کارنامه کنکور سراسری 87 خود، یک فرم ثبت نام از نمایندگان ایرانسل مستقر در دانشگاه دریافت گرده و در همان روز فرم تکمیل شده را به همراه مدارک مذکور به مسوول ثبت نام ایرانسل ارایه دهند و برگزیدگانی که مشمول طرح حمایت ایرانسل از برترین های کنکور سراسری 87 هستند، برای دریافت سیم کارت باید کپی و اصل مدرک شناسایی معتبر و نیز کارنامه خود که نشان دهنده رتبه اکتسابی است را در هنگام ثبت نام به همراه داشته باشند.

هدایا و تخفیفات ویژه خرید فوق الذکر، تنها در زمان و مکان برگزاری کارگاه دانشگاهی "طرحی از فردا 3" از 12 تا 15 مرداد ماه 87 در محل غرفه ایرانسل در دانشگاه تهران و فقط در ساعات برپایی کارگاه از 15:30 تا 20:30 اجرا خواهد شد.

BeHNaM
2008-08-02, 07:24 PM
دوستان عزیز لطفا آخرین اخبار مربوط به اپراتور ايرانسل يا همون اپراتور دوم را در اینجا قرار دهید
با تشكر:flower:

BeHNaM
2008-08-02, 11:01 PM
اهدای لوح توسط رئیس جمهور به مدیرعامل ایرانسل با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات

http://irancell.ir/Webfiles/Files/image/7-President-Praises-Irancell.jpg

24 ارديبهشت 87
در آئین گرامیداشت روز جهانی ارتباطات، دکتر محمود احمدی نژاد با اهدای لوح تقدیر و شاخه ای گل به مهندس علیرضا قلمبر دزفولی –مدیرعامل ایرانسل- از عملکرد این شرکت خصوصا در توسعه سریع و ارائه خدمات اپراتور دوم تقدیر کرد.

در این لوح تقدیر آمده است: "کارگزاران دولت نهم متعهد به شعارهای چهارگانه عدالت گستری، مهرورزی، خدمت به بندگان خدا و تعالی و پیشرفت کشور هستند. اینک که با تلاش جنابعالی و همکارانتان در خدمتگزاری به مردم، رشد چشم گیری در عرصه ارتباطات، خصوصا توسعه سریع و ارائه خدمات اپراتور دوم حاصل گردیده است، از خدمات و مساعی شما تقدیر و تشکر مینمایم."

در این مراسم دکتر محمد سلیمانی –وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات- هم طی سخنانی با اشاره به تجربه راه اندازی اپراتور دوم تلفن همراه کشور گفت " اپراتور دوم تلفن همراه نیز برگ زرینی بر خدمات دولت نهم است که سرمایه گذاری کلان خارجی و داخلی را در این حوزه شاهد بودیم".

بنابراین گزارش وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در بخش دیگری از سخنان خود گفت: طرح تجاری ایرانسل برای 40 ماه در مدت 14 ماه تحقق یافته و این نشان میدهد که در ایران می توان کار کرد و مطمئن ترین جا برای فعالیت های اقتصادی است.

BeHNaM
2008-08-02, 11:25 PM
3 تاپيك
http://www.ir-tci.org/forum/images/icons/icon13.gifبرنده هواپيماي دو نفره ایرانسل مشخص شد
http://www.ir-tci.org/forum/images/icons/icon13.gifایرانسل حامی برترین های کنکور 87 شد...!
http://www.ir-tci.org/forum/images/icons/icon13.gifنوكيا با ايرانسل همكاري مي‌كند !؟

در تاپيك آخرین خبرها از اپراتور دوم(ايرانسل) ادغام شدند.براي زدن اخبار از اين به بعد به اين تاپيك مراجعه و خبر خود را در اين تاپيك قرار دهيد
با تشكر:flower:

Amir Hosein_Ha
2008-08-02, 11:34 PM
خيلي خوب شد كه يك تاپيك براي اين خبرها ايجاد شد .

بروز اختلال در شبكه ايرانسل

شبكه تلفن همراه ايرانسل از روز گذشته در برخي مناطق دچار اختلال و قطعي گسترده شده است.
قطع ارتباط مشتركان تلفن همراه ايرانسل ، در برخي مناطق استان تهران مانند شهر كرج، از روز گذشته آغاز شده و همچنان ادامه دارد به نحوي كه روي صفحه نمايش گوشي اين مشتركان، عبارت no access to network به چشم مي خورد.

همچنين در زمان تماس با مشتركان اين اپراتور ، پيغام «دستگاه مشترك موردنظر خاموش است» شنيده مي شود.
اين گونه اختلالات طي ماه هاي اخير در شبكه تلفن همراه ايرانسل بارها ديده شده است.
برخي كارشناسان معتقدند اپراتور دوم تلفن همراه كشور، براي جذب مشترك و رقابت با ديگر اپراتورها، از خدمات اصلي خود غافل مانده و بيشتر انرژي خود را وقف تبليغات مي كند.

به اعتقاد آنان عرضه سيم كارت هاي ارزان قيمت و بدون برنامه ريزي براي مشتركان اين اپراتور سبب شده تا نارضايتي از نوع سرويس دهي اين شبكه ، اختلالات مكرر و نيز مزاحمت هاي تلفني براي مشتركان اين اپراتور و نيز مشتركان ديگر اپراتورها افزايش يابد و تبديل به يك معضل شود.

طبق اعلام اپراتور دوم ، هم اكنون حدود 10 ميليون نفر در كشور از سيم كارت هاي ايرانسل استفاده مي كنند كه بيش از 90 درصد آن مشترك سيم كارت اعتباري هستند.

منبع : ايتنا

Amir Hosein_Ha
2008-08-02, 11:45 PM
مخبر کمیسیون صنایع و معادن گفت: شرکت ایرانسل در زمینه تولید سیم‌کارت بودن خدمات برای مردم از حد معمول خارج شده است.

علی اصغر یوسف نژاد نماینده مردم ساری در مجلس هشتم در گفت‌وگو با موبنا گفت: سیم‌کارت‌های تولید شده توسط اپراتورهای معتبر باید دارای خدمات پس از فروش باشند و در حد و اندازه‌های توانایی خود قدم بردارد.

وی افزود: ارائه نکردن خدمات پس از فروش برای سیم‌کارت‌ها مانند چاپ بی‌رویه اسکناس در کشور است.
یوسف نژاد اظهار داشت: دستگاه نظارتی دولت و مجلس در خصوص واگذاری بی‌رویه‌سیم‌کارت‌ها از سوی اپراتورها باید حساسیت خودشان را نشان داده و برخورد لازم را اعمال نمایند و اجازه ندهند تولیدات بدون خدمات در جامعه گسترش پیدا کند.

نماینده مردم ساری در مجلس هشتم گفت: خصوصی سازی فعالیت مناسبی است که طبق دستور مقام معظم ****ی و سند چشم‌انداز 20 ساله در دولت و مجلس در حال پیگیری است.
وی ادامه داد: در اجرا امر خصوصی سازی نباید ضعیف عمل کرد و هر گونه فعالیت غیر کارشناسی مانع انجام این امر خواهد شد.

مخبر کمیسیون صنایع و معادن مجلس خاطر نشان کرد: با واگذاری اپراتورها به بخش‌های خصوصی هزینه‌های دولت کاهش پیدا خواهد کرد و بیشتر دولت موظف به نظارت در این زمینه خواهد بود، که البته این نیز مستلزم شفاف‌سازی در قوانین حاکم در کشور است.

منبع : ايتنا

roniiiz
2008-08-04, 11:24 PM
بچه ها اس ام اس که از طرف ایرانسل برای تنظیم جی پی آر اس برام فرستاده رو توی گوشیم سیو کردم

کاره دیگه ای هم باید کرد ؟ لطفا راهنمایی کنید. خیلی ممنون

Mehdi
2008-08-04, 11:45 PM
نه دیگه کار دیگه ای نمی خواد!وقتی سیو کردی دیگه می تونی وصل شی به نتd:

ShahabSAMSUNG
2008-08-05, 12:01 AM
به نمايندگي هاي مجاز مراجعه كرده تا درصورت نياز سيمكارت جديدي به شما بدهند(البته فكر كنم 6هزار بابتش ميگرن:happy:)

3900 تومان بهنام جان :feel:

HosSein
2008-08-05, 01:27 AM
شارژ سيم‌کارت‌هاي ايرانسل از طريق خودپردازهاي بانک ملي ممکن شد

خريد شارژ سيم‌کارت‌هاي اعتباري ايرانسل براي کليه دارندگان کارت‌هاي بانکي از طريق خودپردازهاي بانک ملي سراسر کشور ممکن شد.
به گزارش موبنا با راه‌اندازي اين سرويس جديد، تمامی دارندگان کارت‌هاي بانکي عضو شبکه شتاب مي‌توانند با مراجعه به خودپردازهاي بانک ملي در سراسر کشور با انتخاب منوي "شارژ سيم‌کارت" و گزينه "ايرانسل" شارژ موردنظر خود را از ميان مبالغ دو،پنج، 10 و 20 هزار توماني، انتخاب و از طريق کارت بانکي خود خريداري كنند.
بنا بر این اعلام پس از انتخاب مبلغ شارژ، معادل آن از حساب بانکي متقاضي کسر شده و شماره رمز 12 رقمي براي شارژ سيم‌کارت اعتباري از طريق خودپرداز چاپ و به مشترک ارايه مي‌شود.
بر اساس اين گزارش براي شارژ سيم‌کارت کافي است از چپ به راست کد # شماره رمز 12 رقمي *140* در گوشي حاوي سيم‌کارت اعتباري ايرانسل وارد و دکمه Yes و يا Ok زده شود.
درصورتي كه كاغذ دستگاه خودپرداز تمام شده باشد، خودپرداز پيغام مي‌دهد که انجام عمليات و دريافت شماره رمز امکان‌پذير نيست و در اين صورت هيچ مبلغي از حساب بانکي مشترک کسر نخواهد شد.
همچنين مشترکان مي‌توانند با وارد كردن كد #1*140* از خط ايرانسل خود نسبت به انتقال شارژ اطمينان حاصل كنند.
شارژ دو هزار توماني سيم‌کارت‌هاي ايرانسل تنها از طريق خودپردازهاي بانک ملي، شارژ رمزدار و همچنين سرويس شارژ الکترونيک (E-charge) ممکن است.
خريد شارژ ايرانسل در حال حاضر تنها از طريق خودپردازهاي بانک ملي مقدور است اما ايرانسل به‌زودي اين سرويس را برروي خودپرداز ديگر بانک‌ها هم ممکن خواهد کرد.

http://www.mobna.com/images/stories/news/atmirancell.jpg

roniiiz
2008-08-06, 03:07 PM
بچه ها من gprs فعال شده و راحت وصل اینترنت میشم. اما نمیتونم mms بفرستم
تنظیمات خاصی میخواد ؟ چیکار باید بکنم
ممنون میشم کمکم کنید

.::Ehsan_M::.
2008-08-06, 04:57 PM
دوست من mms ایرانسل فقط برای تبلیغ بود .. الان همچین امکانی نیست که mms فرستاد

Amir Hosein_Ha
2008-08-06, 11:33 PM
سايت اپراتور دوم تلفن همراه ايران دستكاري شد. بخش انگليسي سايت شركت ايرانسل 22 فروردين ماه مورد حمله قرار گرفته و دستكاري شد .

به گزارش «آي‌تي‌ايران» اين دستكاري حداقل تا 19 و 39 دقيقه همچنان ادامه داشته و پيام هكر بر روي بخش انگليسي اين سايت قابل مشاده بوده است. پيام هكر چنين بوده است: «"خوب نیست نهادی مانند شما که روزانه مبلغ هنگفتی صرف محصولات خود می‌کند مشکل امنیتی داشته باشد.»

وي همچنين با ذکر آدرس خود در اين صفحه خواستار تماس مسوولان ایرانسل با وی برای رفع مشکل امنیتی سایت شده است .
و تا الان هم هيچ رسانه اي اين خبر را درج نكرده بود .

Amir Hosein_Ha
2008-08-06, 11:34 PM
گروه اقتصادي: مديرعامل شرکت ارتباطات ايرانسل گفت: مبالغ پرداختي مشترکان سيم کارت هاي دائمي ايرانسل به عنوان هزينه اتصال است و مشترکان هزينه يي به عنوان وديعه نزد شرکت ايرانسل ندارند. عليرضا قلمبر دزفولي در مورد اينکه مشترکان سيم کارت هاي دائمي ايرانسل که خواستار استرداد وجوه خود هستند چگونه بايد نسبت به دريافت مبالغي که بابت اين سيم کارت ها پرداخت کرده اند اقدام کنند، اظهار داشت: تفاوت اپراتور دوم تلفن همراه )ايرانسل( با اپراتور اول در اين است که مشترکان ايرانسل بابت دريافت سيم کارت وديعه پرداخته نکرده و 150 هزار تومان پرداختي هزينه اتصال است. وي ادامه داد: در قرارداد اين شرکت نيز اين مساله پيش بيني شده است و امکان بازپرداخت مبلغ 150 هزار تومان به مشترکان وجود نخواهد داشت. دزفولي در خصوص دونرخي شدن مکالمات ايرانسل و تغيير در تعرفه هاي مکالمات اين شبکه برحسب ثانيه اظهار داشت: در تعرفه هاي ابلاغ شده به صورت دقيقه يي هيچ تغييري به وجود نيامده است و تنها اين حق انتخاب به مشترکين داده شده است که صورتحساب مکالمات خود را به صورت دقيقه يي و يا ثانيه يي دريافت کنند که در صورت ثانيه يي بودن ميزان تعرفه متفاوت خواهد بود.

Amir Hosein_Ha
2008-08-06, 11:36 PM
در حالي که شنيده‌ها از افزايش تعرفه تماس تلفن ثابت و همراه اول به مقصد ايرانسل حکايت دارد، مديرکل روابط‌عمومي شرکت مخابرات ايران با رد اين خبر گفت: مصوبه سازمان تنظيم مقررات در خصوص تعرفه تماس از تلفن ثابت و سيار به ايرانسل اجرايي شده و هيچگونه افزايش تعرفه‌اي نيز صورت نگرفته است .

داوود زارعيان در گفت‌وگو با موبنا درخصوص برخي انتقادات از افزايش تعرفه تماس تلفن ثابت و همراه با ايرانسل، اظهار داشت: تعرفه مکالمه از تلفن ثابت و سيار اپراتور اول به مقصد ايرانسل، نه تنها افزايش نيافته بلکه کاهش نيز يافته است. وي افزود:طبق مصوبه سازمان تنظيم مقررات، تعرفه كاركرد ارتباط مشتركان تلفن ثابت و سيم‌كارت‌هاي دايمي همراه به شبکه ايرانسل مبلغ 625 ريال و تعرفه كاركرد ارتباط مشتركان سيم‌كارت‌‌هاي اعتباري همراه اول به سمت ايرانسل مبلغ 937 ريال محاسبه مي‌شود.

به گفته زارعيان نرخ‌هاي فوق از نيمه دوم سال گذشته 86 براي تمامي مشترکان اعمال شده است.از آنجا كه پيش‌شماره مشتركان ايرانسل در سراسر كشور يكسان است، امكان تفكيك تماس شهري يا بين شهري مقدور نبود، لذا مشتركان سيم‌كارت‌هاي دايمي و اعتباري همراه اول براي تماس با ايرانسل، تعرفه‌هاي تماس بين‌شهري را مي‌پرداختند اما در نيمه دوم سال گذشته، مجمع عمومي صاحبان سهام شركت مخابرات ايران، مصوبه سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي را در خصوص كاهش اين تعرفه‌ها اجرايي کرد.

mrahimi
2008-08-07, 10:03 AM

سلام دوست عزيز
خوب puk روي قاب سيم كارت درج شده با وارد كردن اون ميتوني قفل سيمتو باز كني !
اگه puk رو قبلا بيش از 3 بار اشتباه وارد كرده باشي اونوقت puk 2 رو ميخواد تا باز بشه !
puk2 فقط از طريق استفاده از كنترل حساب اينترنتي يا تماس با اپراتور قابل دريافت است !
اگه كارت راه افتاد تشكر يادت نره عزيز !:wow:

mrahimi
2008-08-07, 10:13 AM
بچه ها من gprs فعال شده و راحت وصل اینترنت میشم. اما نمیتونم mms بفرستم
تنظیمات خاصی میخواد ؟ چیکار باید بکنم
ممنون میشم کمکم کنید

عزيز سرويس mms بدليل فيلتريگ فعلا اجازه فعاليت نداره و از طريق اپراتور دوم غير فعال شده است !
و بايد پس از اعمال فيلتر روي اين سرويس فعال شود و نيازي به تنظيمات خاصي ندارد چون وقتي بتوني به اينترنت وصل بشي بايد ميتوني mms هم بفرستي من خودم قبلا كه فعال بود استفاده كردم !
اين هم از چوبهاي همراه اول كه لاي چرخ ايرانسل گذاشته !

تشكر يادت نره !:not:

mrahimi
2008-08-07, 11:16 AM

جون من جواب بدید

عزيز ببين برا وصل شدن به اينترنت از طريق ايرانسل به برنامه خاصي نياز نيست فقط بايد يك sms حاوي متن gprs به شماره 130 براي سيم كارتهاي دائمي و 140 براي سيم كارتهاي اعتباري ارسال كنيد .
پس از 24 ساعت يك sms حاوي تنظيمات gprs , mms براتون ارسال ميشه كه بايد دريافت كرده و نصب يا ذخيره كنيد ( بسته به گوشي فرق ميكنه ) .
حالا ديگه تو مي توني به اينترنت وصل بشي :coca:

تشكر يادت نره :not:

Amir Hosein_Ha
2008-08-08, 04:01 PM
برخی از مشترکان بر این باورند که اگر ایرانسل واقعا توان پرداخت هزینه یک هواپیمای شخصی را برای تبلیغات دارد، بهتر است فکری به حال شبکه تلفن همراه خود بکند تا مشکل آن برطرف شود و برخی دیگر نیز معتقدند که این وعده‌ها صرفا ترفندی برای فروش بیشتر سیم‌کارت است که در پاره‌ای موارد آثار نامطلوبی بر فرهنگ عمومی جامعه می‌گذارد.

وقتی تبلیغ ضد تبلیغ می شود!
موبنا - تبلیغات موثر و کارشناسی شده نقش فوق‌العاده‌ای در افزایش سهم یک بنگاه یا برند تجاری از سهم بازار دارد و می‌تواند تصویری ماندگار از یک محصول، سرویس یا یک برند در ذهن مخاطبان به جای گذارد.
اما وقتی تبلیغات از مرز واقع گرایی دور می‌شود و کارگزاران تبلیغاتی یک بنگاه برای کسب نتیجه مورد نظر در کمترین زمان ممکن به اغراق و بزرگ‌نمایی غیرواقعی می‌پردازند معمولا نتیجه عکس آن هدفی خواهد شد که مد نظر تبلیغ کنندگان بوده است. این چیزی است که در حال حاضر بسیاری از مردم و کارشناسان درباره تبلیغات اخیر یک اپراتور می گویند و معتقدند این اپراتور برای برای فروش سیم‌کارت‌های خودد متوسل به شیوه های تبلیغاتی شده است که بر خلاف آنچه آنها انتظار دارند به بی‌اعتمادی مخاطبان و بی‌حاصل شدن بودجه‌های تبلیغاتی هنگفت این شرکت منجر شده است.

یکی از این گونه تبلیغات اغراق‌آمیز ، وعده اعطای جایزه هواپیمای شخصی به خریداران سیم‌کارت است که در ایران پس از انقلاب بی‌سابقه بوده و دیگر این که با توجه به مبلغ ناچیز فروش سیم‌کارت‌های این اپراتور، غیرمنطقی و غیرمعقول به نظر می رسد .

این یک شوخی تبلیغاتی است
در حالی این اپراتور با صرف هزینه‌های سنگین تبلیغاتی متقاضیان سیم‌کارت را مخاطب خود قرار داده است که بسیاری از آنها نسبت به وعده‌های تبلیغاتی آن بی‌اعتماد هستند و آن را نوعی فریب مخاطبان می‌دانند.

محمد رضا صمیمی یک شهروند تهرانی در این باره می گوید: «ایرانسل همان اپراتوری است که به وعده‌های کوچک‌تر خود مانند هدایای نوروزی و دادن دو سیم‌کارت در ازای خرید یک سیم‌کارت عمل نکرده است، با این وجود چگونه می‌توان باور کرد که هواپیمای چند صد میلیونی به مشترکان خود جایزه بدهد؟»
این ابهامی است که بخش قابل توجهی از مخاطبان آگهی‌های تجاری این اپراتور با آن روبرو هستند و موضوع جایزه هواپیمای شخصی را یک فریب تبلیغاتی بزرگ می‌دانند.
مهسا سیادت دانشجو و مشترک تلفن همراه می گوید: «چگونه می‌توان پذیرفت که این شرکت در ازای فروش سیم‌کارت‌هایی که حداکثر قیمت آنها 150 هزار تومان بوده و تعرفه مکالمات آن نیز شب ها رایگان است، یک هواپیمای شخصی به خریداران خود جایزه می‌دهد که حداقل قیمت آن 100 میلیون تومان است.»
این در حالیست که به گفته برخی منابع آگاه ایرانسل ادعا کرده است که هواپیمای مذکور را به قیمت یک خودروی سواری خریداری کرده است و هزینه سربار زیادی به این شرکت تحمیل نمی کند .

w910
2008-08-11, 12:41 PM
دوستان سلام
مشکلی که باید تو این پست مطرح می کردم که می خواستم بدونم چرا سیم کارت من اعتبار نگه نمی داره،من دیروز شارژ کردم اما ساعت که از 12 شب گذشت یهو پیامی برام اومد که اعتبار شما به پایان رسیده است جهت برقراری .........!خوب الان تکلیف چیه؟من نمی تونم گوشیم رو شارژ کنم!؟مشکل از چیه؟
از کمکتون ممنون و متشکرم....

edris2008
2008-08-18, 12:47 AM
دوستان و مدیران راهنمایی کنند
طرح قرمز را برای سیم کارت اعتباری ایرانسل فعال کردم بعد از وارد کردن کد ی که برای این طرح لازم بود پیغامی از ایرانسل دریافت کردم مبنی بر اینکه تا 72 ساعت پیغامی مبنی بر فعال سازی این طرح دریافت می کنم اما بعد از گذشت 5 روز هنوز پیغامی دریافت نکرده ام البته 30000 ریال از اعتبارم کاسته شده است چیکار کنم آیا طرح برای سیم کارت فعال شده یا خیر؟

BeHNaM
2008-08-18, 12:58 AM
اگر اعتبار شما كم شده به احتمال 99.9% فعال شده!!!!!!!

البته تست كنيد و اعتبارتون رو چك كنيد

مثلا با يه ايرانسل ديگه مسيج بفرستيد ببينيد چقدر كم ميكنه و با مال خودتون بفرستيد

اگر مال شما كمتر بود حتما براتون فعال شده!

w910
2008-08-18, 01:03 AM
اقا behnam درست می گن به محض کم شدن اعتبار می تونید با فرستادن یه پیام از فعال شدن طرحتون با خبر بشید!!!!!
که در اکثر مواقع طرح فعال شده!

vvroyal
2008-08-18, 03:14 PM
دوست عزيز شما ميتوانيد با زدن كد *140*7*8*1 بفهميد كه براي شما فعال شده يا نه ولي وقتي كم ميشه حتما فعاله

FIRE LORD
2008-08-23, 11:18 AM
من همه راه های فعال کردن gprs کردم.گوشیمم ان 95 هست.اما فایده نداره.وقتی میگم همه راه ها یعنی چه دستی و چه غیر دستی و ارسال پامک تایید و....اما هنوز فعال نیست و هی مینویسه شبکه موقتا با اشکال مواجه است.مشکل از مجاست یکی جوابمو بده.

BeHNaM
2008-08-23, 02:34 PM
به یکی از سرویس های مجاز ایرانسل مراجعه کنید!

love#b
2008-08-30, 02:08 AM
دوستان يه سوال دارم يكي از دوستان من يه خط ايرانسل داره بعد روي خطش امكاني داره كه هرموقع زنگ ميزنه روي گوشي طرف ميزنه شماره خصوصي و اصلا شمارشو نشون نميده

Jahanpoor
2008-08-30, 08:37 AM
دوستان يه سوال دارم يكي از دوستان من يه خط ايرانسل داره بعد روي خطش امكاني داره كه هرموقع زنگ ميزنه روي گوشي طرف ميزنه شماره خصوصي و اصلا شمارشو نشون نميده

خوب دوست عزیز بپرس ازش ببین چی کار کرده شاید یه چیزی رو فعال کرده باشه
هر کی بلده بگه ما هم یاد بگیریم

bigam
2008-09-02, 10:37 PM
سلام میشه دقیقا این طرح قرمز برام تعریف کنید اخه من از اون جدول هیچی حالیم نشد !

HosSein
2008-09-04, 07:51 PM
بروز اختلال در مرکز خدمات ایرانسل مشترکان این اپراتور را کلافه کرده است

---------------

بیش از دو روز است که شبکه اپراتور دوم تلفن همراه دچار اختلالاتی شده است و مشترکان این اپراتور نمی توانند از خدمات این شبکه و نیز تماس با مرکز امور مشترکان استفاده کنند.
به گزارش خبرنگار موبنا قطع ارتباط مشترکان تلفن همراه ايرانسل با شبکه خدمات و مرکز تماس این اپراتور ،از روز گذشته آغاز شده و همچنان ادامه دارد، به نحوي که مشترکان برای استعلام موجودی صورتحساب خود و یا شارژ مجدد سیم کارت های اعتباری با مشکل مواجه شده اند.
اين گونه اختلالات طي ماه هاي اخير در شبکه تلفن همراه ايرانسل بارها ديده شده است که نارضایتی بسیاری از مشترکان را در پی داشته است.
در حال حاضر مشترکان جدید این اپراتور نیز موفق به فعال سازی سیم کارت های خود نشده، نمی توانند از سیستم شارژ الکترونیکی و GPRS استفاده کرده و تماس با اپراتورهای مرکز خدمات این شبکه به سختی امکان پذیر است .
اپراتورهای شبکه ایرانسل به روز رسانی سیستم شبکه را از جمله دلایل این قطعی موقت اعلام می کنند.
این در حالی است که اپراتور دوم اعلام کرده که از این پس مشترکان برای استعلام از وضعیت موجودی و یا شارژ مجدد سیم کارت خود به جای دکمه *140 ، دکمه *141 را شماره گیری کنند.
برخي کارشناسان معتقدند اپراتور دوم تلفن همراه کشور که نزدیک به دو سال از آغاز به کار آن می گذرد، براي جذب مشترک و رقابت با ديگر اپراتورها، از خدمات اصلي خود غافل مانده و بيشتر انرژي خود را وقف تبليغات گسترده کرده است.
به اعتقاد آنان عرضه سيم کارت هاي ارزان قيمت و بدون برنامه ريزي براي مشترکان اين اپراتور سبب شده تا نارضايتي از نوع سرويس دهي اين شبکه ، اختلالات مکرر و نيز مزاحمت هاي تلفني براي مشترکان اين اپراتور و نيز مشترکان ديگر اپراتورها افزايش يابد و تبديل به يک معضل شود.
به گفته مسئولان اپراتور دوم ، هم اکنون حدود 10 میلیون مشترک از سیم کارت های دائمی، اعتباری و پیام رسان ایرانسل استفاده می کنند که بيش از 90 درصد آن مشترک سيم کارت اعتباري هستند.

http://www.mobna.com/images/stories/news/2009Moshtarak62.jpg

HosSein
2008-09-07, 05:49 PM
مرکز امور مشترکین ایرانسل در دفاتر خدمات ارتباطی راه اندازی می شود

رییس کانون انجمن سراسری دفاتر خدمات ارتباطی و تلفن همراه، از راه اندازی مرکز امور مشترکان اپراتور دوم تلفن همراه (ایرانسل ) در دفاتر خدمات ارتباطی خبر داد.

عبدالمجید امین در گفت و گو با خبرنگار موبنا اظهار داشت: پس از تصویب آیین نامه و حق السهم ارائه خدمات اپراتور دوم در دفاتر خدمات ارتباطی ، در مجموع 644 دفتر، امور مشترکان ایرانسل را در سه مرحله در سطح کشور ارائه می کنند.
وی گفت: در مرحله اول 64 دفتر خدمات ارتباطی به عنوان "کال سنتر" اپراتور دوم در سطح کشور خدمات ارائه می کنند که از این تعداد 12 مرکز در تهران، 4 مرکز در فارس ، 4 مرکز در تبریز، 2 مرکز در ارومیه و 2 مرکز در اهواز خواهد بود.
به گفته امین، در تلاشی که کانون کشوری دفاتر خدمات ارتباطی به عمل آورده و با توجه به تعاملی که سازمان تنظیم مقررات در این خصوص داشته ، حق السهم دفاتر بابت ارائه این خدمات در مقایسه با همراه اول موقعیت بهتری را دارا است.
رییس کانون انجمن سراسری دفاتر خدمات ارتباطی با بیان این که قطع، وصل ،پیگیری قضایی، جابجایی و کلیه خدماتی که در سایر اپراتور ها صورت می پذیرد ، از جمله خدمات قابل ارائه در دفاتر خدمات ارتباطی خواهد بود، خاطرنشان کرد: با راه اندازی کال سنتر اپراتور دوم در دفاتر خدمات ارتباطی، قراردادهای منعقده قبلی با سایر مراکز امور مشترکان ایرانسل قابل تمدید نخواهد بود.
وی افزود: ارائه خدمات ایرانسل در دفاتر خدمات ارتباطی ، پس از برگزاری کلاس های آموزشی برای دفاتر که متعاقبا برگزار می شود، فعال خواهد شد.
امین با اشاره به احتمال عدم مراجعه مشترکان و یا عدم ارائه و فروش سیم کارت ایرانسل در برخی دفاتر خدمات ارتباطی،به مسئولان اپراتور دوم پیشنهاد کرد که برای تداوم ارائه خدمات در بخش خصوصی و نیز پاسخگویی دفاتر نسبت به هزینه های جاری خود، هزینه معقولی به عنوان کف به مدیران این دفاتر پرداخت شود.

http://www.mobna.com/images/stories/news/sabtenamf6.jpg

Elnazhh
2008-09-08, 09:34 AM
من الان چند وقته هر چي كد مربوط به طرحهاي تشويقي رو ميزنم ميگه امكان فعال شدت طرح وجود نداره و مهلتش گذشته!

skyangel
2008-09-08, 04:13 PM
من الان چند وقته هر چي كد مربوط به طرحهاي تشويقي رو ميزنم ميگه امكان فعال شدت طرح وجود نداره و مهلتش گذشته!

دوست عزيز مهلت فعال سازي طرح ها تا 31 مرداد بود !

atiiii
2008-09-08, 07:16 PM

خوب عزیزم وقتی می گه مهلتش گذشته، یعنی گذشته دیگه! :feel:

مهلت انتخاب طرح های تابستونی تموم شده. باید منتظر طرح های پاییزی بود.... Smile (50)

skyangel
2008-09-09, 03:13 PM
گروه خبری gsm : اپراتور دوم تلفن همراه کشور با ارسال پيام کوتاه به مشترکان خود، اختلال اين شبکه را از ساعت 24 امشب به مدت چند ساعت اعلام کرده است.
بنابراین گزارش اين اختلالات در شرايطي آغاز مي شود که اپراتور دوم از روز گذشته سيم کارت هاي جديد خود را با کد 0937 به بازار عرضه کرده است.
اگرچه اين گونه اختلالات طي ماه هاي اخير در شبکه تلفن همراه ايرانسل بارها ديده شده و نارضايتي بسياري از مشترکان را نيز در پي داشته است اما آنچه که در اين ميان متفاوت از قبل بوده، آن است که اپراتور دوم اين بار اختلالات اين شبکه را به گردن گرفته و اعلام کرده است که به دليل برخي تغييرات ، احتمالا شبکه از ساعت 24 شب به مدت چند ساعت با اشکال مواجه مي شود.
چند روز گذشته نيز قطع ارتباط شبکه خدمات و مرکز تماس اين اپراتور ، مشترکاني را که براي استعلام موجودي صورتحساب خود و يا شارژ مجدد سيم کارت هاي اعتباري نياز به برقراري تماس با اين شبکه داشتند را با مشکل مواجه کرده بود.
از سويي ديگر عرضه سيم کارت هاي ارزان قيمت و بدون برنامه ريزي براي مشترکان اين اپراتور، اعتراض بسياري از کارشناسان و مشترکان را برانگيخته و سبب شده تا نارضايتي از نوع سرويس دهي اين شبکه، اختلالات مکرر و نيز مزاحمت هاي تلفني براي مشترکان اين اپراتور و نيز مشترکان ديگر اپراتورها افزايش يابد و تبديل به يک معضل شود.
تاکنون کدهاي 0935 و 0936 تنها دو پيش شماره سيم کارت هاي اين اپراتور بوده اما از روز گذشته 9 ميليون شماره جديد با کد 0937 در شبکه ايرانسل تعريف شده است.

Elnazhh
2008-09-10, 09:04 AM
خوب عزیزم وقتی می گه مهلتش گذشته، یعنی گذشته دیگه! :feel:

مهلت انتخاب طرح های تابستونی تموم شده. باید منتظر طرح های پاییزی بود.... Smile (50)

خودم ميدونم گذشته يعني گذشته! من اول تابستون طرح آبي رو فعال كردم و لي طرحها 1 ماه فعال ميشه. خب منم وقتي طرح فعال داشتم چطوري دوباره فعال مي كردم؟؟؟؟

HosSein
2008-09-13, 03:07 PM
شارژ سيم كارت هاي ايرانسل از طريق خودپردازهاي بانك صادرات ممكن شد

-----------------------

خريد شارژ سيم كارت هاي اعتباري ايرانسل از طريق خودپردازهاي بانك صادرات ايران براي تمامي دارندگان كارت هاي بانكي عضو شتاب در سراسر كشور ممكن شد.
به گزارش موبنا به نقل از روابط عمومي ايرانسل، پيش از اين امكان شارژ سيم كارت هاي اعتباري ايرانسل از طريق خودپردازهاي بانك ملي ايران فراهم شده بود و هم اكنون تمامي دارندگان كارت هاي بانكي عضو شبكه شتاب مي توانند با مراجعه به خودپردازهاي بانك هاي صادرات و ملي سراسر كشور و با انتخاب منوي "شارژ سيم كارت" و گزينه "ايرانسل" شارژ مورد نظر خود را از ميان مبالغ 2، 5، 10 و 20 هزار توماني، انتخاب و از طريق كارت بانكي خود خريداري كنند.
پس از انتخاب مبلغ شارژ، معادل آن از حساب بانكي متقاضي كسر شده و شماره رمز 12 رقمي براي شارژ سيم كارت اعتباري از طريق خودپرداز چاپ و به مشترك ارايه مي شود.
براي شارژ سيم كارت كافي است از چپ به راست كد #شماره رمز 12 رقمي*140* در گوشي حاوي سيم كارت اعتباري ايرانسل وارد و دكمه Yes و Ok زده شود.
درصورتي كه كاغذ دستگاه خودپرداز تمام شده باشد، خودپرداز پيغام مي دهد كه انجام عمليات و دريافت شماره رمز امكان پذير نيست و در اين صورت هيچ مبلغي از حساب بانكي مشترك كسر نخواهد شد.
همچنين مشتركين مي توانند با وارد كردن كد #1*140* از خط ايرانسل خود نسبت به انتقال شارژ اطمينان حاصل كنند.
شارژ دو هزار توماني سيم كارت هاي ايرانسل درحال حاضر فقط از طريق خودپردازهاي بانك هاي صادرات و ملي، پايانه هاي فروش شارژ رمزدار و همچنين شارژ الكترونيك (E-charge) ممكن است؛
اما ازاین پس امکان خريد شارژ ايرانسل از طريق خودپردازهاي بانك هاي صادرات و ملي مقدور و به زودي استفاده از اين سرويس از طريق دستگاه هاي خودپرداز ديگر بانك هاي كشورنیز ممكن مي شود.

http://www.mobna.com/images/stories/news/atmirancellf6.jpg

afee1990
2008-09-14, 12:13 PM
بچه ها من سیم کارتمو میندازم تو گوشیم این error ro mide:
SIM card rejected
مشکل از چیه؟

Edic
2008-09-14, 12:22 PM
بچه ها من سیم کارتمو میندازم تو گوشیم این error ro mide:
SIM card rejected
مشکل از چیه؟

سلام..
دوست عزیز این پیغام مبنی بر اینه که سيم كارت سوخته است و يا در آن گوشي كار نمي كند...
موفق باشین:flower:

sattar_da
2008-09-14, 02:59 PM
تازگیا ایرانسلم ادرسارو میندازه ولی تو گوشی من به جای اینکه بیفته رو صفحه مثل sms میادو گوشیم p1i هست
اینم بگم که تو دایمی 0914 میفته رو صفحه

leo saly
2008-09-16, 10:09 AM
سلام
چندوقتیه روی گوشیم
مینویسه Inactive SIM

باید چی کار کنم؟

atiiii
2008-09-16, 12:36 PM
خودم ميدونم گذشته يعني گذشته! من اول تابستون طرح آبي رو فعال كردم و لي طرحها 1 ماه فعال ميشه. خب منم وقتي طرح فعال داشتم چطوري دوباره فعال مي كردم؟؟؟؟

درسته طرح ها فقط واسه 1 ماه فعاله، مهلت انتخاب طرح ها هم شهریور تموم شد...

این طرح هایی که اعلام می کنن مثلا همین تابستونی رو فقط 1 بار یا 2 بار می شه فعال کرد

تازه 2 بار هم در صورتیه که از همون روزی که طرح ها رو اعلام میکنن، بتونیم فعالش کنیم...

FY63
2008-09-17, 08:00 AM
یعــنی طرح آبی و قرمز و طلایی و ..... پرید ؟

کی دوباره شروع میشه ؟

Jahanpoor
2008-09-17, 12:06 PM
یعــنی طرح آبی و قرمز و طلایی و ..... پرید ؟

کی دوباره شروع میشه ؟

کمی صبر کنید حتما برای پاییز دوباره اعلام می کنن

HosSein
2008-09-19, 11:35 PM
اختلال در شبکه ایرانسل همچنان ادامه داد

http://www.mobna.com/mambots/content/multithumb/thumbs/b.150.100.16777215.0.stories.news.2009Moshtarak62. jpg

درحالیکه اپراتور دوم از اوایل هفته جاری با ارسال پیام کوتاه به مشترکان خود ، اختلال این شبکه را فقط برای مدت چند ساعت اعلام کرد، اما مشکل این شبکه کماکان ادامه دارد.
به گزارش خبرنگار موبنا قطع ارتباط شبکه خدمات و مرکز تماس اپراتور دوم ظرف چند روز گذشته، مشترکانی را که برای استعلام موجودی صورتحساب خود و یا شارژ مجدد و ثبت نام سیم کارت نیاز به برقراری تماس با این شبکه دارند با مشکل مواجه کرده است.
این در حالی است که اپراتور دوم تلفن همراه روز یک شنبه هفته جاری با ارسال پیام کوتاه به مشترکان خود، اختلال این شبکه را به علت برخی تغییرات از ساعت 24 به مدت چند ساعت اعلام کرده بود.
اين گونه اختلالات طي ماه هاي اخير در شبکه تلفن همراه ايرانسل بارها ديده شده و نارضایتی بسیاری از مشترکان را نیز در پی داشته است .
از سوی دیگر عرضه سيم کارت هاي ارزان قيمت و بدون برنامه ريزي براي مشترکان اين اپراتور، اعتراض بسیاری از کارشناسان و مشترکان را برانگیخته و سبب شده تا نارضايتي از نوع سرويس دهي اين شبکه، اختلالات مکرر و نيز مزاحمت هاي تلفني براي مشترکان اين اپراتور و نيز مشترکان ديگر اپراتورها افزايش يابد و تبديل به يک معضل شود.
این اختلالات در شرایطی است که اپراتور دوم سیم کارت های جدید خود را با کد 0937 به بازار عرضه کرده است.
تاکنون کدهای 0935 و 0936 تنها دو پیش شماره سیم کارت های این اپراتور بوده اما در زمان حاضر 9 میلیون شماره جدید با کد 0937 در شبکه ایرانسل تعریف شده است.
اپراتور دوم 11 میلیون مشترک دارد که بیش از 90 درصد آن را مشترکان سیم کارت های اعتباری این اپراتور تشکیل می دهند.

HosSein
2008-09-19, 11:42 PM
تعرفه خدمات سیم کارت های ایرانسل در دفاتر خدمات ارتباطی اعلام شد

------------------------------------------------

حق السهم دفاتر خدمات ارتباطی از ارائه سرویس های پس از فروش سیم کارت های دائمی و اعتباری ایرانسل اعلام شد.
عبدالمجید امین، رییس کانون سراسری انجمن های کارفرمایی دفاتر خدمات ارتباطی و همراه کشور با تاکید بر اینکه خدمات پس از فروش امور مشترکان ایرانسل به زودی از طریق دفاتر خدمات ارتباطی در سطح کشور ارائه می شود به خبرنگار موبنا گفت: این سرویس ها در بخش سیم کارت های دائمی و اعتباری اپراتور دوم شامل ثبت نام و تکمیل مدارک ، ارائه ریزمکالمات ، تعویض سیم کارت، تغییر مالکیت ، تغییر آدرس ، اصلاح اطلاعات ، قطع سیم کارت و ارائه pin و puk ، تغییر طرح تعرفه ای ، پیگیری نامه های قضایی، تغییر سطح اعتبار، ارائه قبض المثنی ، اطلاعات حساب و پاسخگویی مشکلات قبض خواهد بود که از طریق این دفاتر ارائه می شود.
وی در خصوص تعرفه هر یک از این سرویس ها و حق السهم دفاتر اظهار داشت: در بخش سیم کارت های دائمی تعرفه ثبت نام و تکمیل مدارک 24 هزار ریال و در بخش سیم کارت های اعتباری تعرفه تغییر ثبت نام مبلغ 5 هزار ریال خواهد بود.
وی ادامه داد:تعرفه سیم کارت های دائمی و اعتباری برای خدماتی چون ارائه ریزمکالمات 5 هزار ریال ، تعویض سیم کارت 15 هزار ریال، تغییر مالکیت و تغییر آدرس و اصلاح اطلاعات هر یک 10 هزار ریال، قطع سیم کارت و ارائه pin و puk مبلغ 2 هزار و 500 ریال ، تغییر طرح تعرفه ای 2500 ریال ، پیگیری نامه های قضایی 10 هزار ریال و تغییر سطح اعتبار 2 هزار و 500 ریال و ارائه قبض المثنی اطلاعات حساب 2 هزار و 500 ریال خواهد بود.
به گفته امین ارائه این خدمات در مجموع در سه فاز در 644 دفتر خدمات ارتباطی قابل قبول که در محیط جغرافیایی مناسب و در خیابان های اصلی و در دفاتری که از نظر عملیاتی از سابقه مناسبی برخوردار باشند، ارائه می شود.
وی با بیان اینکه ارائه این خدمات در مرحله اول به 64 دفتر در مراکز استان ها و در شهرهایی که خدمات ارتباطی اپراتور دوم انجام می پذیرد صورت می گیرد ، افزود: مدیران این دفاتر می توانند پس از طی دوره آموزشی جهت ارائه خدمات که در نیمه دوم مهرماه انجام می پذیرد، فعالیت خود را آغاز کنند.
رییس کانون سراسری انجمن های کارفرمایی دفاتر خدمات ارتباطی و همراه کشور خاطرنشان کرد: در مرحله بعد یا فاز دوم حدود 300 دفتر و در نهایت در فاز سوم 644 دفتر خدمات ارتباطی نسبت به ارائه خدمات پس از فروش ایرانسل اقدام خواهند کرد.

http://www.mobna.com/images/stories/news/110Sim12.jpg

HosSein
2008-09-21, 12:40 AM
دریافت ریزمکالمات سیم کارت های اعتباری ایرانسل ممکن شد

http://www.mobna.com/mambots/content/multithumb/thumbs/b.150.100.16777215.0.stories.news.printemokalemef6 .jpg

مشترکان سیم کارت های اعتباری ایرانسل، از این پس می توانند ریزمکالمات خود را دریافت کنند.
به گزارش خبرنگار موبنا، مشترکان ایرانسل می توانند برای دریافت ریزمکالمات خود با همراه داشتن اصل کارت ملی ، شناسنامه و سند مالکیت سیم کارت به دفاتر خدمات ارتباطی مجاز این اپراتور در سراسر کشور مراجعه کنند.
براساس این گزارش تعرفه دریافت ریزمکالمات سیم کارت های اعتباری ایرانسل پنج هزار ریال خواهد بود.
دریافت ریزمکالمات سیم کارت های دائمی این اپراتور نیز از طریق این دفاتر و با همین تعرفه امکان پذیر است.
خدمات امور مشترکان ایرانسل از این پس در دفاتر خدمات ارتباطی انجام می شود و مابقی مراکزی که تاکنون در این زمینه فعالیت می کردند، غیرمجاز اعلام شده اند.

doostjoon
2008-09-22, 08:32 PM
سلام!
طاعات و عبادات شما قبول!
آیا ایرانسل طرح های پاییزی (آبی،قرمز،سه تعرفه طلایی) هم داره؟! یا فقط برای تابستان بود!
امکان داره دوباره هم بذاره؟!:atten:

PaRsA YaRi
2008-09-22, 08:41 PM
سلام!
طاعات و عبادات شما قبول!
آیا ایرانسل طرح های پاییزی (آبی،قرمز،سه تعرفه طلایی) هم داره؟! یا فقط برای تابستان بود!

دوست عزیز فعلا که قطعه ... احتمال زیاد بازم بزان ... شایدم قیمت رو بالا تر ببرن

asheghepar
2008-09-22, 10:16 PM
سلام!
طاعات و عبادات شما قبول!

بزارن یا نزارن من که استفاده نمی کنم چند سری که دیدم داره زیادی شارژ کم می کنه منم قاطی کردم دیگه شارژ نکردم مثلا یک دفعه که طرح هم زده بودم 2تا sms به 912 فرستادم دیدم200 تومان کم کرد منم گفتم گور بابا ایرانسل
از برو بچ ** دیگه یی هم هست ایرانسل ازش پول خورده باشه؟

mr_varesi
2008-09-23, 12:21 PM
مبلغ ماليات فروش و عوارض محصولات ايرانسل از اول مهرماه سال 87 از شش به سه درصد کاهش مي‌يابد.:wow::wow::wow:

به گزارش ايسنا، پيرو قانون جديد ماليات بر ارزش افزوده، اين شرکت با اتخاذ سياست‌هاي جديد قيمت‌گذاري، ماليات فروش و عوارض محصولات خود را به سه درصد کاهش مي‌دهد.

بر اين اساس، نرخ‌هاي جديد براي مشترکان بيش از پيش مقرون به صرفه شده و هيچگونه هزينه اضافه براي آن‌ها در برنخواهد داشت به‌طوري که در پي اجرايي شدن اين تغييرات، مشترکان مي‌توانند با همان پنج هزار توماني که پيش از اين براي خريداري يک کارت شارژ 5 هزار توماني مي‌پرداختند، يک کارت شارژ 5 هزار توماني با اعتبار مکالمه بيش‌تر يعني 48 هزار و 544 ريال به جاي 47 هزار و 170 ريال خريداري کنند.

بدين ترتيب اعتبار موجود در کارت شارژهاي ايرانسل از يک مهرماه با احتساب 3 درصد ماليات بر ارزش افزوده براي شارژهاي 20، 50، 100 و 200 هزار ريالي به ترتيب 19.417، 48.544، 97.087و 194.175 ريال خواهد بود.

همچنين نرخ ماليات اعمال شده در صورتحساب سيم‌کارت‌هاي دايمي نيز از شش درصد به سه درصد کاهش مي‌يابد. اين تغييرات در سيستم هاي شارژ الکترونيکي (e-Charge) و شارژ رمزدار با خودپرداز (ATM) نيز اعمال خواهد شد.

بنا بر اعلام تغييرات مذکور مطابق با قانون جديد ماليات بر ارزش افزوده اعمال شده و به هيچ وجه باعث بالا رفتن قيمت محصولات و خدمات ايرانسل از جمله خدمات شارژ مجدد، نرخ مکالمات و يا بهاي سيم‌کارت‌هاي ايرانسل نخواهد شد.

به دنبال اين تغييرات، بهاي سيم‌کارت‌هاي دايمي نيز کاهش مي‌يابد اما سيم‌کارت‌هاي اعتباري و پيام‌رسان ايرانسل همچنان با بهاي تخفيفي جشنواره تابستان 87، از قرار 10 هزار تومان براي سيم‌کارت اعتباري و 5 هزار تومان براي سيم‌کارت پيام‌رسان ارايه خواهند شد.

بر اساس اين گزارش با کاهش نرخ ماليات فروش و عوارض ايرانسل از اول مهرماه، تغييرات گفته شده به‌طور خودکار در سيستم ايرانسل اعمال مي‌شود.

بدين ترتيب با توجه به اين که اعتبار مکالمه نوشته شده برروي کارت شارژهاي موجود در بازار مطابق نرخ‌هاي قبلي است اما اعتبار مکالمه واقعي آن‌ها پس از انجام عمليات شارژ توسط مشترک تا ميزان گفته شده در سيستم ايرانسل افزايش داده مي‌شود.

Nova view
2008-09-23, 12:46 PM
بادرود خدمت همه دوستان عزیز
البته بحث طرح های رنگی جایش در این قسمت نیست ولی مطمئن باشید که در صورت عدم گیر دادن سازمان تنظیم مقررات رادیویی به ایرانسل، طرح های تعرفه تشویقی رنگی همچنان تا چند سال آینده ادامه خواهد یافت، منتها با تغییرات جزیی در قیمت و میزان تخفیف ها با توجه به فصل ها.
موفق باشید

Nova view
2008-09-23, 12:53 PM
با درود مجدد خدمت تمامی دوستان
پیرو خبری که دوست عزیز جنابmr_varesi قرار دادند و با عرض پوزش از ایشان، خواستم که این خبر را عینا و از زبان خود شرکت ایرانسل با جزییات بیشتر(تقریبا همان است ولی خب!!!) قرار دهم.
موفق باشید

Nova view
2008-09-23, 01:09 PM
كاهش ماليات فروش و عوارض از 6 به 3 درصد
برای همه مشترکین ایرانسل
از اول مهرماه 87

پیرو قانون جدید مالیات بر ارزش افزوده و نیز در راستای تحقق یکی از اهداف اصلی شرکت یعنی ارتقای سطح رضایت مشترکین محترم، ایرانسل با اتخاذ سیاستهای جدید قیمت گذاری، از تاریخ اول مهرماه 1387، مبلغ مالیات فروش و عوارض اعمال شده بر محصولات خود را از 6 درصد به 3 درصد کاهش می دهد.
نرخ های جدید، برای مشترکین بیش از پیش مقرون به صرفه بوده و هیچگونه هزینه اضافه ای برای آنها در بر نخواهد داشت. به طور مثال، در پی اجرایی شدن این تغییرات، مشترکین محترم می توانند با همان 5 هزار تومانی که تا کنون برای خریداری یک کارت شارژ 5 هزار تومانی می پرداختند، یک کارت شارژ 5 هزار تومانی با اعتبار مکالمه بـیشتـر (48,544ریال به جای 47,170ریال) خریداری نمایند. به همین ترتیب، نرخ مالیات اعمال شده در صورتحساب سیم کارتهای دائمی نیز از 6 درصد به 3 درصد کاهش می یابد.

درحال حاضر، شارژ 2 هزار تومانی تنها از طریق خدمات شارژ الکترونیکی (e-Charge) و شارژ رمزدار با خودپرداز (ATM) امکان پذیر است و

کارت شارژ 2 هزار تومانی به زودی ارائه خواهد شد.
توجه:
با کاهش نرخ مالیات فروش و عوارض از تاریخ 1/7/1387، تغییرات مندرج در جدول به طور خودکار در سیستم ایرانسل اعمال می شود.به این ترتیب، با اینکه اعتبار مکالمه نوشته شده روی کارت شارژهای قبلی که همچنان در بازار موجود خواهند بود، مطابق نرخهای قبلی است، ولی اعتبار مکالمه واقعی آنها در سیستم تا میزان مندرج در جدول افزایش داده می شود.

کاهش مالیات فروش و عوارض از 6 درصد به 3 درصد، در سیستم های شارژ الکترونیکی (e-Charge) و شارژ رمزدار با خودپرداز (ATM) نیز اعمال خواهد شد.

تغییرات مذکور مطابق با قانون جدید مالیات بر ارزش افزوده بوده و به هیچ وجه موجب بالاتر رفتن قیمت هیچ یک از کارتهای شارژ و یا سیم کارتهای ایرانسل نخواهد شد.

در پی تغییرات مذکور، بهای سیم کارتهای دائمی کاهش می یابد؛ اما سیم کارتهای اعتباری و پیام رسان ایرانسل همچنان با بهای تخفیفی جشنواره تابستان 87، از قرار 10 هزار تومان برای سیم کارت اعتباری و 5 هزار تومان برای سیم کارت پیام رسان ارائه خواهند شد.

برای اطلاعات بیشتر به www.irancell.ir مراجعه کنید و یا با مرکز خدمات مشترکین ایرانسل تماس بگیرید:
130 (ویژه سیم کارت دائمی) یا 140 (ویژه سیم کارت اعتباری) از خط ایرانسل و یا 09351300000 (ویژه سیم کارت دائمی)و یا 09351400000 (ویژه سیم کارت اعتباری) از سایر خطوط

MilliX
2008-09-25, 12:24 AM
والا اشكال تو ايرانسل كه كم نيست ولي اشتباهات انقدر زياد نيست كه بخواهي قيدشو بزني (asheghepar)
درمورد ايرانسل و طرحاش من رمز تعرفه قرمز تابستونو زدم فعال شد ولي بعد از 2 روز غير فعال شد بايد صبر كرد كه سايت ايرانسل irancell.ir خودش طرحهارو اعلام كنه

Nova view
2008-09-25, 09:57 AM
با درود
زمان اعلام چشنواره پاییزی حدودا 10 مهر به بعد گفته شده.
موفق باشید

Nova view
2008-09-25, 10:35 AM
صادق زاده: تجربه توقف mms را در توسعه فناوریهای نوین بکار گیریم

دبیر کل سازمان نظام صنفی رایانه ای گفت: توسعه فناوریهای نوین در کشور نیازمند برقراری زبان مشترک میان نهادهای قانونگذاری، اجرایی، قضایی و حضور فعال بخش خصوصی است.

به گزارش مهر، دکتر رمضانعلی صادق زاده با بیان این مطلب افزود: تجربه تلخ عدم استفاده بهینه از ظرفیت کامل و امکانات فناوریهای نوین مانند اینترنت، ماهواره و موبایل مبین این موضوع است که باید قبل از هرگونه اقدام برای وارد کردن تکنولوژیهای جدید تمام ساز و کارهای قانونی، اجرایی، قضایی و علمی و فنی مورد بررسی و تحلیل قرار گیرد.

وی از تجربه ارائه سرویس پیام رسانی چند رسانه ای یا mms به عنوان یکی از مصادیق سخنان خود نام برد و افزود: ارائه این سرویس علی رغم آمادگی اپراتور دوم تلفن همراه تنها به دلیل فراهم نبودن الزامات قانونی، فرهنگی و حقوقی متوقف شد.

صادق زاده با تشریح این که سخنانش به معنی نفی استقبال از فناوریهای نوین نیست ادامه داد: آنچه بنده تاکید دارم در قالب پیش شرط های ورود یا بکارگیری فناوری های نو قابل بیان است.

دبیر کل سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور توسعه زیر ساختهای مخابراتی را اصلی مهم برای ارائه سرویسهای جدید مخابراتی از جمله سرویسهای نسل آینده یا نو دانست و افزود: امیدوارم پیش از هرگونه اقدام در این زمینه تمام جوانب آن بررسی شود و طبیعتا برگزاری سومین همایش فناوری اطلاعات و ارتباطات بخشی از این بررسی را ممکن می سازد.

وی تاکید کرد: سازمان نظام صنفی رایانه ای از برگزاری این همایش استقبال و حمایت می کند.

سومین همایش فناوری اطلاعات و ارتباطات با موضوع " شبکه نسل آینده" 13 آذر ماه سال جاری در هتل المپیک تهران برگزار خواهد شد.

Nova view
2008-09-25, 10:41 AM
برنده مزايده اپراتور سوم، دي ماه مشخص مي شود

به گفته وزير ارتباطات، اوايل دي ماه سال جاري برنده مزايده اپراتور سوم تلفن همراه مشخص مي شود.
به گزارش خبرنگارموبنا محمد سليماني اضافه کرد:: چنانچه مطابق با برنامه ريزي ها برنده مزايده اپراتور سوم دي ماه مشخص شودبر همين اساس درابتداي سال آينده اين اپراتور مي تواند سيم کارت عرضه کند.
وي خاطر نشان کرد: بازارمناسب و جمعيت ايران از دلايل مناسب استقبال شرکت هاي خارجي از مزايده اپراتور سوم است.

اين در حاليست که براساس اصلاحيه اين فراخوان، تاريخ تحويل اسناد مرحله اول (ارزيابي کيفي) از دوشنبه ششم آبان به يکشنبه پنجم آبان، تاريخ اعلام نتايج مرحله اول (ارزيابي کيفي) از يکشنبه 10 آذر به روز شنبه 18 آبان، تاريخ تسليم پاکات از يکشنبه 22 دي به شنبه 9 آذر و تاريخ بازگشايي پاکت هاي پيشنهادي از دوشنبه 23 دي به روز يکشنبه 10 آذر تغيير يافت.

بر اساس اصلاحيه سازمان تنظيم مقررات، فروش اسناد مزايده اپراتور سوم تا روز 13 مهرماه ادامه خواهد داشت و شرکت کنندگان تا روزپنجم آبان ماه مي‌توانند براي ارسال مدارک ارزيابي کيفي به سازمان تنظيم مقررات اقدام کنند.

پذيرفته شدگان مرحله اول مزايده که روز 18 آبان ماه معرفي خواهند شد تا روز 9 آذرماه براي تسليم پاکات پيشنهادي خود فرصت دارند و در نهايت روز 10 آذرماه پاکات پيشنهادي بازگشايي خواهد شد.

پيش از اين قرار بود اسناد مزايده اپراتور سوم تلفن همراه کشور از روز 16 شهريور ماه به فروش برسد، اما پس از آنکه سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي در تاريخ مذکور موفق به فروش اسناد مزايده نشد، اقدام به درج آگهي اصلاحيه و اعلام مجدد زمان فروش اسناد مزايده کرد.

کاهش يک ماه و نيمه زمان برگزاري مزايده از نکات قابل توجه اصلاحيه سازمان تنظيم مقررات است.

اعتبار پروانه‌ اپراتور سوم 15 سال است و دو دوره پنج ساله قابل تمديد خواهد بود.

اپراتور سوم مي تواند تا 17 ميليون مشترك شامل شش ميليون مشترک مكالمه و 11 ميليون مشترك ديتا را جذب کند.

قبلا اعلام شده بوداعلام 51 درصد سهام اپراتور سوم به شرکت هاي داخلي و 49 درصد آن متعلق به سرمايه گذار خارجي خواهد بود.

براساس اين گزارش ميزان سرمايه گذاري اوليه اپراتور سوم تلفن همراه کشور، 300 ميليون يورو برآورد شده است، اين در حاليست که اپراتور سوم تلفن همراه رقيبي براي اپراتور‌هاي فعلي محسوب مي‌شود و طبيعتا حضور اين اپراتور باعث ايجاد رقابت بيشتر در حوزه تلفن همراه، كاهش قيمت‌ها و افزايش كيفيت در شبكه خواهد شد اما نكته حائز اهميت اين است كه ارايه خدمات نسل سوم تلفن همراه با راه‌اندازي اپراتور سوم در كشور ميسر خواهد شد.

در زمان حاضر شمار کاربران تلفن همراه بيش از 38 ميليون نفر و ضريب نفوذ تلفن همراه در کشور حدود 60 درصد است

Nova view
2008-09-28, 10:42 PM
فروش سیم کارت های ایرانسل با گوشی های Zte

مدیر فروش موبایل پلاس از فروش سیم کارت های ایرانسل همراه با گوشی های Zte در آینده نزدیک خبر داد.
"مهرداد کیانی" در گفت و گو با آژانس خبری تلفن همره (همنا) افزود: در چند روز آینده زمان عرضه سیم کارت های ایرانسل همراه با گوشی های چینی و ارزان قیمت Zte مشخص خواهد شد.

وی اظهار داشت: موبایل پلاس با اخذ نمایندگی رسمی گوشی های Zte واردات رسمی گوشی های تولیدی این کمپانی به کشور را آغاز کرده است.

کیانی، پیش از این نیز گفته بود که 50 درصد از حجم گوشی های وارد شده به صورت باندل شده با سیم کارت های ایرانسل که توافقات لازم نیز با آنها صورت گرفته است، عرضه خواهند شد.

وی با اشاره به اینکه قیمت این گوشی ها کمتر از 80 دلار است، گفت: این گوشی ها در زمره گوشی های ارزان قیمت قرار می گیرند و از لحاظ کیفیت نیز مدل های خوبی است و شبکه خدمات پس از فروش آن نیز راه اندازی شده است.
به نقل از همنا

swiper_man
2008-09-28, 11:50 PM
سلام
من با اینترنت ایرانسلم مشکل دارم
اصلا واسم sms تنظیمات gprs رو نمیفرسته...سیم کارت دوستم رو تو گوشیم گذاشتم sms اومد ولی هر کاری میکنم وصل نمیشم.؟؟!!!!!:cry:
مدل گوشی من nokia n81

SHaHRoKH
2008-09-29, 01:50 AM
سلام
اصلا واسم sms تنظیمات gprs رو نمیفرسته...سیم کارت دوستم رو تو گوشیم گذاشتم sms اومد ولی هر کاری میکنم وصل نمیشم.؟؟!!!!!:cry:
مدل گوشی من nokia n81

ایرانسله دیگه دوست عزیز... این ها عادیه واسش.d:

HosSein
2008-09-29, 02:58 AM
اعطای تخفیف پله ای و اعتبار هدیه به مشترکین ایرانسل

با برگزاری جشنواره عید تا یلدای ایرانسل، که از دهم مهر و همزمان با فرارسیدن عید فطر آغاز می شود و تا آخر آذر ماه ادامه خواهد داشت،اپراتور دوم در قالب این جشنواره به مشترکین خود تخفیف پله ای و اعتبار هدیه اعطا خواهد کرد.
به گزارش موبنا روابط عمومی ایرانسل اعلام کرد:با استفاده از طرح تعرفه جدید "تخفیف پله ای" که برای نخستین بار و توسط ایرانسل عرضه می شود، تمامی مشترکین سیم کارت های دائمی و اعتباری ایرانسل می توانند در هر ماهی که می دانند میزان مکالماتشان افزایش خواهد داشت، با انتخاب طرح تعرفه تخفیف پله ای و پس از رسیدن به مجموع دقایق مکالمه مشخص شده، از نرخ های تخفیفی برای مکالمات آن ماه خود استفاده کنند.
براساس این گزارش، مشترکین سیم کارت های اعتباری ایرانسل برای فعال سازی طرح تعرفه تخفیف پله ای ماهانه می توانند از خط ایرانسل خود کد دستوری #1*3*7*140* را از چپ به راست شماره گیری و یا طی تماس با شماره 140 به ترتیب منوهای شماره 7، 3، 1 و در نهایت برای تایید شماره 1 را شماره گیری کنند.
پس از انتخاب و فعال سازی طرح تعرفه تخفیف پله ای، هزینه مکالمه با دیگر مشترکین ایرانسل در همان ماه از دقیقه 150 تا 300 به دقیقه ای 590 ریال و برای تماس با سایر خطوط به 810 ریال کاهش می یابد.
همچنین هزینه مکالمات از دقیقه 300 به بعد برای مکالمه با دیگر مشترکین ایرانسل به دقیقه ای 535 ریال و با دیگر خطوط به دقیقه ای 775 ریال کاهش می یابد.
مشترکین سیم کارت های دائمی ایرانسل هم برای فعال سازی طرح تعرفه تخفیف پله ای دوره ای می توانند از خط ایرانسل خود کد دستوری #6*1*6*7*130* را شماره گیری و یا طی تماس با شماره 130 به ترتیب منوهای شماره 7، 6، 1، 6 و سپس برای تایید شماره 1 را بگیرند.
پس از انتخاب و فعال سازی طرح تعرفه فوق هزینه مکالمات آن دوره از دقایق 300 تا 600 برای مکالمه با دیگر مشترکین ایرانسل به دقیقه ای 474 ریال و برای مکالمه با سایر خطوط به دقیقه ای 594 ریال کاهش می یابد.
همچنین هزینه مکالمات از دقیقه 600 به بعد برای مکالمه با دیگر مشترکین ایرانسل دقیقه ای 430 ریال و برای تماس با سایر خطوط دقیقه ای 564 ریال محاسبه می شود.
انتخاب طرح تعرفه تخفیف پله ای برای نخستین بار در هر ماه رایگان است و پس از فعال سازی، در صورت تمایل مشترک تا پایان جشنواره (30 آذر) فعال خواهد بود اما مشترک در هر زمان که مایل باشد می تواند یکی دیگر از طرح های تعرفه ایرانسل را انتخاب و فعال کند.
طرح تعرفه جدید انتخاب شده ظرف 24 ساعت پس از ارسال درخواست و تنها پس از دریافت پیام کوتاه تایید، فعال خواهد شد.
بنابر این گزارش،محاسبه میزان کارکرد برای مشترکین سیم کارت های دائمی برحسب دوره های دو ماهه صورتحساب و برای مشترکین سیم کارت های اعتباری بر حسب دوره های 30 روزه انجام می شود.
مشترکین سیم کارت های اعتباری ایرانسل برای اطلاع از طرح تعرفه فعال در حساب خود می توانند کد دستوری #1*8*7*140* و مشترکین سیم کارت های دائمی کد دستوری #2*1*130* را از خط خود شماره گیری و یا به سرویس کنترل حساب (E-Care) مراجعه کنند.
همچنین ایرانسل در قالب طرح "اعتبار هدیه" به تمامی مشترکین سیم کارت های دائمی، اعتباری و پیام رسان خود که در طول مدت جشنواره کارکرد خط خود را تا میزان مشخصی افزایش می دهند، برحسب میزان افزایش کارکرد، اعتبار هدیه می دهد که با این اعتبار مشترکین می توانند از تمامی خدمات ایرانسل، بدون محدودیت در مقصد تماس تا پیش از پایان دوره اعلام شده برای مشترکین سیم کارت های اعتباری و پیام رسان استفاده کنند.
میزان کارکرد خط هر مشترک بر حسب کارکرد ماه قبل برای تمامی مشترکین محاسبه می شود.
مشترکین برای اطلاع از میزان اعتبار هدیه ای خود که برحسب میزان کارکرد، متفاوت خواهد بود، می توانند یک پیام کوتاه بدون متن به شماره 133 ارسال دارند.
براساس اعلام ایرانسل، جزئیات دیگر بخش های جشنواره عید تا یلدای ایرانسل به زودی منتشر خواهد شد.

http://www.mobna.com/images/stories/news/ghorekeshi.jpg

Nova view
2008-09-29, 10:28 AM
با درود خدمت دوست عزیز جنابswiper_man
در پی برخی تغییرات در شبکه بخصوص در رابطه با طرح های پاییزی بعضی تنظیمات گوشی ها در شبکه با مشکل روبه رو شده است.
در ابتدا به شما پیشنهاد می کنم که با مرکز خدمات مشترکین تماس بگیرید.
و اگر نخواستید به آدرسhttp://ir-tci.org/forum/showthread.php?t=20907 که دوست بسیار عزیز جناب PaRsA YaRi زحمتشو کشیدند مراجعه فرمایید تا تنظیمات را به صورت دستی وارد نمایید.
موفق باشید

Nova view
2008-09-29, 07:36 PM
پیشنهاد همکاری انجمن Ict ایران به ایرانسل
انجمن Ict ایران، طرحی را به منظور ایجاد تعامل با ایرانسل تهیه کرده و به زودی نشستی به این منظور برگزار می‌شود.
دکتر شفیعی، رئیس جمعیت ایرانی پیشبرد ارتباط صنعت و دانشگاه، در گفت‌وگو با خبرنگار سیتنا، اظهار داشت: انجمن Ict ایران، طرحی را به منظور کمک به اپراتور دوم و ایجاد همکاری نزدیک با این شرکت تهیه و ارسال کرده است و در صورت موافقت، ایرانسل می‌تواند از توانمندی‌های اساتید و محققان انجمن استفاده کرده و منبع درآمدی نیز برای انجمن باشد.
وی، در پاسخ به این سوال که انجمن Ict چه نوع کمک‌هایی می‌تواند برای ایرانسل انجام دهد؟ گفت: با توجه به انجام پروژه‌های اجرایی توسط ایرانسل، مراکز تحقیقاتی و شرکت‌های مشاوره‌ای توانمند، بهترین مورد برای کمک و رفع مشکلات آنها هستند.
شفیعی، خاطرنشان کرد: انجمن به عنوان نهاد واسط میان دانشگاه‌ها و شرکت‌های اجرایی بوده و می‌تواند در انعقاد قراردادها نقش داشته و پیگیر تعهدات این دو ارگان نسبت به یکدیگر باشد.
وی، افزود: ازیک سو، حضور و پیگیری افراد تحصیل کرده و شاخص جامعه در مسایل اپراتور دوم، تبلیغ خوبی برای این شرکت است و از سوی دیگر، کمک مالی برای انجمن و افزایش توانایی برای جذب نیروهای بیشتر محسوب می‌شود.
شفیعی، در پاسخ به این سوال که آیا تاکنون مذاکرات موفقی با ایرانسل انجام شده یا خیر، گفت: "یکی دو" قرارداد برای آن‌ها ارسال کرده‌ایم، اما هنوز پاسخی دریافت نشده است. البته پیش‌ از این برای برگزاری نشست‌هایی مشترک، قول‌های مساعدی گرفته شده بود که به دلیل فرا رسیدن ماه رمضان، این جلسات به بعد موکول شد و هنوز نیز تشکیل نشده است.
وی ادامه داد: این جلسه در آینده‌ای نزدیک و در زمینه نوع همکاری‌ها برگزار خواهد شد.
به نقل از navand

atiiii
2008-09-29, 08:43 PM
سلام
مدل گوشی من nokia n81

اینجوری نیست که حتما واستون اس ام اس بیاد. واسه من بدون اس ام اس فعال شد

همون تنظیمات دستی رو برین حله!

ایرانسله دیگه دوست عزیز... این ها عادیه واسش.d:

چه حرفیه ! اگه راهشو درست برن تنظیمات واسشون فعال می شه

Nova view
2008-10-01, 06:00 PM
صدور مجوز نصب و بهره برداری تجهیزات تلفن همراه ایرانسل از سوی سازمان انرژی اتمی

ICTna.ir - سازمان انرژی اتمی برای نصب و بهره برداری از تجهیزات تلفن همراه شامل آنتن های BTS و دیگر آنتن های مربوطه مجوز نصب و بهره برداری صادر کرد.

به گزارش ایستنا از روابط عمومی ایرانسل، در متن این مجوز آمده است "براساس اطلاعات و مدارک ارسال شده، به آن شرکت اجازه داده میشود با رعایت قوانین حفاظت رد برابر اشعه، آیین نامه اجرایی آن و «استاندارد ملی پرتوهای غیریونساز-حدود پرتو گیری» با کد مصوب 8567 به مدت حداکثر یکسال نسبت به نصب و بهره برداری از تجهیزات تلفن همراه شامل BTS و آنتن های مربوطه به فعالیت بپردازید".

براساس این گزارش مجوز فوق از سوی دفتر امور حفاظت در برابر اشعه مرکز نظام ایمنی هسته ای سازمان انرژی اتمی کشور در خردادماه سال جاری صادر شده است و ایرانسل اولین اپراتور کشور است که برای نصب و بهره برداری تجهیزات شبکه تلفن همراه این مجوز را دریافت کرده است.

Emad
2008-10-01, 06:43 PM
می گم امروز ایرانسل تبلیغ سیم کارت هدیه رو کرد دوباره می خواستم بدونم این طرح دوباره برگشته یا نه ؟
( 10/ 7 / 87 )

XPERIA
2008-10-01, 09:34 PM
می گم امروز ایرانسل تبلیغ سیم کارت هدیه رو کرد دوباره می خواستم بدونم این طرح دوباره برگشته یا نه ؟
( 10/ 7 / 87 )
بله از 10 تا 26 مهر با خرید هر سیم کارت دائمی یا اعتباری یک سیم کارت هدیه بگیرید

Emad
2008-10-01, 10:35 PM
ولی من امروز یکی گرفتم اعلام کرد که متاسفانه سیم کارت هدیه به شما تعلق نمی گیره حالم گرفته شد چرا ؟؟:atten:

Nova view
2008-10-02, 09:13 AM
با درود خدمت دوست عزیز جنابEmad
به خاطر تعطیلی های اخیر ممکن است هنوز به تمامی نمایندگی ها ابلاغ نشده باشد.
ای کاش کمی صبر می کردید.
موفق باشید

Emad
2008-10-02, 09:41 AM
با درود خدمت دوست عزیز جنابEmad
به خاطر تعطیلی های اخیر ممکن است هنوز به تمامی نمایندگی ها ابلاغ نشده باشد.
ای کاش کمی صبر می کردید.
موفق باشید

یعنی بعد از تعطیلات بهم سیم کارت هدیه رو میدن یا دیگه هیچ وقت :atten:

Emad
2008-10-02, 09:43 AM
در ضمن خود نمایندگی که به من نگفت یک پیامک اومد ونوشت متاسفانه سیم کارت هدیه به شما تعلق نمی گیرد

Nova view
2008-10-02, 07:00 PM
با درود مجدد خدمت دوست عزیز جنابEmad
البته این پیامک عجیب به نظر می رسد!!!
به هر حال سیم کارت های قدیمی در بازار موجود است که تاریخ فعال سازی آنها به قبل از این طرح بر می گردد و ممکن است شما از این نوع سیم کارت گرفته باشید.
در هر صورت چون تاریخ خرید سیم کارت شما لب مرز است، چنین مشکلی پیش آمده.
گفتم، ممکن است شما کمی زودتر اقدام کرده باشید.
در هر صورت راهی غیر از تماس با مرکز خدمات ندارید. با آنها تماس بگیرید و مشکل خود را مطرح کنید، مطمئنا رسیدگی خواهد شد.
اگر هم خواستید یک سری به سایت ایرانسل، قسمت پیگیری سیم کارت هدیه بزنید و از آنجا نیز پیگیری کنید.
موفق باشید

Nova view
2008-10-07, 06:12 PM
یافتن حفره های نفوذی در شبکه ارسال پیام کوتاه ایرانسل

با وجود بروز مشکلات پی درپی در شبکه ایرانسل، هم اکنون مشترکان ایرانسلی توانسته اند به برخی باگ ها و حفره های نفوذی در این شبکه دسترسی پیدا کنند.
به گزارش خبرنگار موبنا این اشکال شبکه ایرانسل سبب شده است تا مشترکان در برخی از نقاط استان تهران با تغییر شماره مرکز sms خود بتوانند پیامک های رایگان ارسال کنند.
اینگونه اشکالات بارها در شبکه اپراتور دوم دیده شده است به طوری که می توان به هک کردن سایت این شرکت در اواسط فروردین ماه سال جاری اشاره کرد.
به اعتقاد تحلیلگران بروز اینچنین اشکالاتی در شبکه اپراتور دوم که با تبلیغات گسترده و اعطای هدایای شگفت انگیز سعی در جذب مشتری دارد، جای سوال دارد.

Nova view
2008-10-10, 07:08 PM
نقشه ترافيکي تهران از طريق Mms براي شهروندان ارسال مي شود

مديرعامل شرکت کنترل ترافيک تهران از ارسال نقشه ترافيکي اين شهر براي شهروندان از طريق سرويس Mms تلفن همراه خبر داد.

حجت الله بهروز در گفت وگو با خبرنگار موبنا،انجام اين اقدام شرکت کنترل ترافيک تهران را مستلزم اجرايي شدن سرويس Mms از سوي اپراتورهاي تلفن همراه کشور عنوان کرد.

وي با بيان اينکه " مذاکراتي از سوي اين شرکت با اپراتور دوم تلفن همراه براي انجام اين امر صورت پذيرفته"، خاطرنشان کرد: پيش از اين ارسال اطلاعات ترافيک شهر تهران ، از طريق فناوري Sms براي مشترکان تلفن همراه انجام مي گرفت که به دليل وجود محدوديت در کاربرد اين سرويس، متوقف شد.
بهروز گفت:عدم دريافت Sms ارسالي در ساعت موردنظر توسط مشترکان و نيز ارسال حجم انبوه اطلاعات ترافيکي در قالب چندين بار ارسال پيامک، از ديگر نقاط ضعف اين اطلاع رساني بود که آن را با شکست روبرو کرد.
وي تصريح کرد:در زمان حاضر درصدد هستيم تا نقشه ترافيک شهر تهران را در قالب تصوير از طريق Mms براي شهروندان متقاضي ارسال کنيم تا شهروندان از اطلاعات ترافيک بزرگراهها و خيابانهاي شهر در زمان موردنظر آگاه شوند.
به گفته مديرعامل شرکت کنترل ترافيک تهران "هم اکنون نقشه تهران روي وب سايت اين شرکت وجود دارد و قرار است در تابلوهاي نمايشگر شهري نيز به نمايش درآيد."
وي اين قبيل اقدامات شرکت کنترل ترافيک را راهکاري جهت کاهش ترافيک سنگين شهر تهران عنوان کرد.

persian23
2008-10-10, 11:31 PM
سلام دوستان !

سیم کارت من یک مدتی هست که پیام خطای لطفا جهت استفاده از رومینگ گوشی خود رو ریست کنید رو میده.هرچند بارم که ریست می کنم بازم میاد!!

این سوال رو اینجا پیدا نکردم.اگه قبلا جواب داده شده لطفا لینکش رو بزارید.

ممنون

Nova view
2008-10-12, 12:18 PM
با درود خدمت دوست عزیز جنابpersian23
از اینکه با تاخیر دو روزه به شما پاسخ می دهم، پوزش می طلبم.
درانجمن اپراتورها قسمت (مشکلات ایرانسل) هیچ مشکلی نیست، اگر سوال تکراری هم داشتید، مطرح کنید.
اما در مورد سوالتان:
این پیغام زمانی داده می شود که شما 200 هزار تومان ودیعه را نزد ایرانسل گذاشته باشید، سیم کارت خود را با سیم کارت رومینگ از طرف شرکت عوض کرده باشید و از پوشش شبکه ایران به خارج رفته باشید، در این صورت، گوشی اگر امواج کشور های اطراف و غیر از ایران را دریافت کند، این پیغام را می دهد تا با ریست گوشی به شبکه آن کشور وصل شوید!

حال باید ببینید، ممکن است شما در یک شهر مرزی هستید! نمی دانم، چون شما محل سکونت فعلی خود را ذکر نکردید.
آیا شما از سیم کارت رومینگ استفاده می کنید و یا از سیم کارت های معمولی؟
در صورت استفاده از سیم کارت رومینگ، ممکن است این مشکل پیش بیاید، ولی اگر از سیم کارت معمولی استفاده می کنید، احتمال دارد مشکلی در سوییچ خط شما بوجود آمده باشد،
در هر دو صورت حتما با مرکز خدمات تماس بگیرید و مشکل خود را با آنها در میان بگذارید.
موفق باشید

al_pacino
2008-10-13, 12:55 AM
سلام
من میخواستم یکی از طرح های قرمز یا ابی رو فعال کنم
کد رو هم میزنم
پیام اینکه تا 72 ساعت مسیج میاد رو هم بهم میگه
ولی انگار یادش میره
هیچی واسم نمی فرسته
تا الان هم چند بار امتحان کردم
هم تو تابستون هم تو پاییز
هم کد زدم هم با 140 تماس گرفتم
ولی....

mr_varesi
2008-10-13, 12:16 PM
خريد شارژ براي مشتركان سيم كارت هاي اعتباري ايرانسل از طريق اينترنت ممكن شد.:wow::wow::wow:

به گزارش روابط عمومي ايرانسل، با راه اندازي اين سرويس جديد، تمامي مشتركان سيم كارت هاي اعتباري ايرانسل مي توانند با استفاده از تمامي كارت هاي بانكي عضو شبكه شتاب و در اختيار داشتن رمز خريد اينترنتي و CVV2 آن، شارژ 2، 5، 10 و يا 20 هزار توماني مورد نياز خود را از طريق اينترنت تهيه كنند.
براساس اين گزارش، درحال حاضر امكان خريد كارت شارژ ايرانسل از طريق وبسايت رسمي بانك سامان به نشاني www.sb24.com فراهم شده است.
پيش از اين نيز ايرانسل امكان شارژ سيم كارت هاي اعتباري را علاوه بر خريد نقدي كارت هاي شارژ، از طريق بيش از 4500 خودپرداز (ATM) بانك هاي ملي، صادرات و كشاورزي، شارژ رمزدار (از طريق پايانه هاي فروش)، شارژ الكترونيكي (E-charge) و شارژ خط به خط (انتقال اعتبار بين مشتركان) براي مشتركان خود ممكن ساخته بود.

Nova view
2008-10-13, 01:04 PM
با درود خدمت دوست گرامی جنابal_pacino
ممکن است به خاطر شلوغی شبکه و نبود آنتن، پیامک تایید به دست شما نرسیده باشد ولی طرح فعال شده باشد!
شما می توانید برای مشاهده طرح تعرفه فعلی از کد مربوط و یا E-care استفاده کنید.
من پیشنهاد می کنم از E-care استفاده کنید، چون تغییرات همان لحظه در شبکه اعمال می شود و دیگر مشکل ترافیک و ... ندارد.
وارد حساب خود از طریق سایت ایرانسل شوید و از آنجا تعرفه خود را انتخاب کنید و بعد چک کنید که تعرفه اعمال شده است یا خیر.
موفق باشید

persian23
2008-10-16, 01:20 PM
با درود خدمت دوست عزیز جنابpersian23
از اینکه با تاخیر دو روزه به شما پاسخ می دهم، پوزش می طلبم.
درانجمن اپراتورها قسمت (مشکلات ایرانسل) هیچ مشکلی نیست، اگر سوال تکراری هم داشتید، مطرح کنید.
اما در مورد سوالتان:
این پیغام زمانی داده می شود که شما 200 هزار تومان ودیعه را نزد ایرانسل گذاشته باشید، سیم کارت خود را با سیم کارت رومینگ از طرف شرکت عوض کرده باشید و از پوشش شبکه ایران به خارج رفته باشید، در این صورت، گوشی اگر امواج کشور های اطراف و غیر از ایران را دریافت کند، این پیغام را می دهد تا با ریست گوشی به شبکه آن کشور وصل شوید!

حال باید ببینید، ممکن است شما در یک شهر مرزی هستید! نمی دانم، چون شما محل سکونت فعلی خود را ذکر نکردید.
آیا شما از سیم کارت رومینگ استفاده می کنید و یا از سیم کارت های معمولی؟
در صورت استفاده از سیم کارت رومینگ، ممکن است این مشکل پیش بیاید، ولی اگر از سیم کارت معمولی استفاده می کنید، احتمال دارد مشکلی در سوییچ خط شما بوجود آمده باشد،
در هر دو صورت حتما با مرکز خدمات تماس بگیرید و مشکل خود را با آنها در میان بگذارید.
موفق باشید

سلام
خیلی ممنون از راهنمایی شما!

من ساکن تهران هستم و تا حالا این سیم کارت رو به نزدیکی شهرهای مرزی و یا خارج از کشور هم نبردم.

قصد فعال کردم رومینگ رو هم نداشتم و از همنون اول این ارور بعضی مواقع ظاهر میشه.ولی چون گوشی من نوکیاست وقتی که منوی گوشی رو باز می کنم بعد از مدتی دیگه این خطا طاهر نمیشه!!:lol:

Nova view
2008-10-16, 07:26 PM
با توجه به گفته های شما احتمال می دهم که مشکل از گوشی شما باشد، آیا در گوشی دیگری هم تست کردید که ببینید در گوشی های دیگر هم همین مشکل وجود دارد یا خیر؟

Nova view
2008-10-18, 01:56 PM
راه اندازي Mms تلفن همراه هيچ محدوديتي براي اپراتورها ندارد

سرانجام پس از 17 ماه توقف، سرويس Mms تلفن همراه آماده بهره برداري است و راه اندازي آن براي اپراتورها هيچ محدوديتي ندارد.

به گزارش خبرنگار موبنا ، Mms يا پيام کوتاه چندرسانه اي که امکان ارسال مالتي مديا را از طريق شبکه تلفن همراه امکانپذير مي کند، قرار است اين هفته از سوي اپراتور دوم تلفن همراه ( ايرانسل ) ارائه شود.

مدير کل روابط عمومي سازمان تنظيم مقررات در اين باره به خبرنگار موبنا گفت: شرايط اپراتور دوم براي ارائه سرويس Mms تلفن همراه در حال ارزيابي است و طبق پيش بيني هاي انجام شده، تاييد اين شرايط اين هفته به اپراتور ابلاغ و اعلام خواهد شد.
محمدرضا فرنقي زاد ادامه داد: ايرانسل محدوديتي از لحاظ ارائه سرويس Mms به مشترکان خود ندارد و طبق آيين نامه ، مي تواند به مشترکان خود سرويس دهد.

وي گفت: هر اپراتوري که آمادگي راه اندازي سرويس Mms تلفن همراه را داشته باشد،مي تواند درخواست خود را به سازمان تنظيم مقررات ارائه دهد و سازمان پس از بررسي هاي فني، اجازه بهره برداري از اين سرويس را صادر مي کند.

شوراي عالي انقلاب فرهنگي ايران در خردادماه سال 87 وزارت ارتباطات را موظف کرد تا به منظور جلوگيري از تبادل داده ها و اطلاعات مغاير با قانون، شرع و اخلاق عمومي در سيستم Mms ، دستورالعمل تهيه سخت افزار، نرم افزار، تجهيزات لازم و ساير سازوکارهاي مقتضي براي صيانت از فضاي شبکه هاي اطلاع رساني را به شرکت هاي طرف قرارداد صادر کند، تا پس از فراهم آوردن تمهيدات فوق و تاييد اين وزارتخانه، سرويس Mms راه اندازي و فعال شود.

اين دستورالعمل سبب شد تا سازمان تنظيم مقررات ، تدوين آيين نامه Mms را با توجه به موارد مذکور در دستورکار خود قرار دهد که با وجود ضرب الاجل سه ماهه براي تدوين اين ضوابط ، تاکنون اين سرويس به مشترکان ايراني ارائه نشده است.

طبق آيين نامه برخورد با مزاحمان ارسال پيام و تصوير Mms ، تلفن همراه شخص مزاحم در مرحله اول تا يک هفته، در مرحله دوم سه ماه و در نهايت براي هميشه قطع مي شود.

همچنين به منظور جلوگيري از ارسال پيام و تصوير غيراخلاقي در تعهدنامه Mms تمهيداتي انديشيده شده که براساس اين آيين نامه مصوب ، مشترکان متعهد مي شوند فقط از فضايي که در اختيار آنان قرار داده مي شود، استفاده کنند.

براين اساس مشترکان تلفن همراه براي استفاده از اين خدمات بايد به ازاي ارسال هر Mms ، هزار ريال پرداخت کنند.

.::EHSAN_GOLpesar::.
2008-10-20, 12:07 AM
سیم کارت من مشکل پیدا کرده یه 2هفته ای هست که به سیم کارت من زنگ نمیشه زد .
هر موقع میخوای زنگ بزنی میزنه و اس ام اس میفرسته و میگیره ولی...
حالا مشکل از کجا میتونه باشه و چطوری میشه حلش کرد؟
ممنون میشم زود جواب بدین!

Nova view
2008-10-20, 09:06 AM
با درود خدمت دوست گرامی جنابehsan-bmw
من دقیقا متوجه مشکل شما نشدم، منظورتان این است که نمی توانید پیامک بفرستید و زنگ بزنید یا دیگران نمی توانند به شما زنگ بزنند؟ سیم کارت شما از کدام شرکت است؟ آیا در منطقه شما دیگران هم همین مشکل را پیدا کردند؟ آیا در گوشی دیگری تست کردید؟
لطفا کمی بیشتر در مورد مشکلتان توضیح دهید تا بهتر بتوانیم شما را راهنمایی کنیم.
موفق باشید

persian23
2008-10-20, 04:54 PM
با توجه به گفته های شما احتمال می دهم که مشکل از گوشی شما باشد، آیا در گوشی دیگری هم تست کردید که ببینید در گوشی های دیگر هم همین مشکل وجود دارد یا خیر؟

سلام

بله روی sony ericson z530 هم تست کردم همین طوری شد! :dont:

Nova view
2008-10-20, 06:55 PM
آغاز عرضه کارت شارژ 2هزار تومانی ایرانسل

همنا- برای نخستین بار در ایران، کارت شارژ 2 هزار تومانی ویژه مشترکین سیم کارت های اعتباری و پیام رسان ایرانسل عرضه می شود.
به گزارش آژانس خبری تلفن همراه (همنا) از ایرانسل، کارت شارژ 2هزار تومانی ایرانسل با احتساب مالیات بر ارزش افزوده دارای 1941 تومان اعتبار است و مشترکین ایرانسل از این پس می توانند علاوه بر شارژ سیم کارت های خود با کارت های شارژ 5، 10 و 20 هزارتومانی، از کارت شارژ2 هزار تومانی نیز استفاده کنند.
براساس این گزارش، پیش از این ایرانسل امکان شارژ سیم کارت های اعتباری را علاوه بر خرید نقدی کارت های شارژ، از طریق بیش از 4500 خودپرداز (ATM) بانک های ملی، صادرات و کشاورزی، شارژ رمزدار (از طریق پایانه های فروش)، شارژ الکترونیکی (E-charge)، شارژ خط به خط (انتقال اعتبار بین مشترکان) و خرید از طریق اینترنت برای مشترکان خود فراهم کرده بود.
اطلاعات بیشتر در خصوص شیوه های افزایش اعتبار و دیگر امکانات و خدمات ایرانسل در سایت رسمی این شرکت به نشانیIrancell.ir در درسترس است.

Nova view
2008-10-20, 06:55 PM
طرح سیم کارت هدیه ایرانسل تمدید شد

همنا- طرح سیم کارت هدیه ایرانسل به مناسبت روز دانش آموز تا 13 آبان ماه تمدید شد.
به گزارش آژانس خبری تلفن همراه (همنا)، بدین ترتیب تمامی افرادی که از 10 مهر ماه تا 13 آبان ماه 87 سیم کارت دائمی یا اعتباری ایرانسل خریداری کنند، می توانند با رعایت سه شرط زیر یک سیم کارت اعتباری هدیه بگیرند.
در گام نخست می بایست در فاصله زمانی 10 تا 26 مهر، نخستین تماس از سیم کارت خریداری شده برقرار و حداکثر تا 5 روز بعد مشخصات کامل مالک سیم کارت در سیستم ایرانسل ثبت شود.
از آنجاییکه سیم کارت هدیه از طریق پست ارسال می شود، مشترکین می بایست هنگام ثبت نام سیم کارت خریداری شده، نشانی درست و کامل خود را به همراه کد پستی 10 رقمی محل سکونت خویش که در قبوض تلفن ثابت، آب، برق و یا گاز درج شده ارائه کنند تا سیم کارت هدیه به نشانی صحیح آنها ارسال شود.
سپس مشترک می بایست در همین فاصله، از سیم کارت خریداری شده یک پیام کوتاه بدون متن به شماره 2112 ارسال کند تا ایرانسل کد پستی ثبت شده در پرونده مشترک را برای تایید از طریق پیام کوتاه ارسال کند.
در صورتی که کدپستی ارسال شده صحیح بود، برای تایید کد پستی ثبت شده در پرونده باید مجدداً یک پیام کوتاه بدون متن به شماره 2115 ارسال شود و به این ترتیب کد پستی ثبت شده تایید نهایی شود.
اما اگر کدپستی ثبت شده صحیح نبود مشترک می بایست با مراجعه به محلی که سیم کارت خود را ثبت نام کرده، سریعاً جهت تصحیح آن اقدام کند و پس از تصحیح، مجدداً یک پیام کوتاه به 2112 بفرستد.
در صورتیکه حداکثر تا 30 روز پس از ثبت نام سیم کارت خریداری شده، نخستین تماس از سیم کارت هدیه برقرار نشود، این سیم کارت به طور خودکار باطل خواهد شد.
پس از انجام مراحل تایید کد پستی، سیم کارت هدیه به نشانی مربوط به آن کد ارسال می گردد و درصورتی که پس از دو بار مراجعه مامور اداره پست برای تحویل سیم کارت هدیه، مالک در محل حضور نداشته باشد، سیم کارت هدیه وی در تهران به مناطق پستی و در شهرستان ها به دفتر مرکزی پست ارجاع داده می شود.
در این صورت مالک سیم کارت می بایست تا پیش از پایان مهلت 30 روزه با در دست داشتن اصل مدرک شناسایی معتبر خود برای دریافت سیم کارت مراجعه کرده و پس از دریافت سیم کارت آن را فعال کند.
براساس این گزارش، سیم کارت هدیه کاملا رایگان بوده، جهت دریافت آن نیازی به پرداخت هیچ مبلغ اضافی نیست و این سیم کارت به صورت خودکار در سیستم ایرانسل، عیناً با مشخصات ارائه شده به هنگام ثبت نام اولیه، به نام مالک سیم کارت اول ثبت می گردد.
بنابراعلام، محدودیتی در تعداد سیم کارت هایی که هر فرد می تواند خریداری کند، وجود ندارد ولی به علت محدودیت تعداد کل سیم کارت های هدیه، در صورت خریداری بیش از 5 سیم کارت نیز حداکثر 5 سیم کارت هدیه برای هر فرد ارسال می شود.
بر همین اساس، ایرانسل کد 138 را به پیگیری وضعیت سیم کارت هدیه اختصاص داده است و مشترکین برای اطلاع از آخرین وضعیت سیم کارت هدیه خود می توانند با ارسال یک پیام کوتاه بدون متن از خط خریداری شده به شماره 138 و یا مراجعه به سایت رسمی این اپراتور به نشانی Irancell.ir از وضعیت سیم کارت هدیه خود مطلع شوند.

Nova view
2008-10-20, 06:56 PM
سومین میزبانی ایرانسل از اصحاب رسانه

شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل، امروز، 29 مهر ماه 87، برای سومین بار میزان اصحاب رسانه خواهد بود.
نشست خبری مدیران ایرانسل با نمایندگان رسانه های جمعی به مناسبت دومین سالروز راه اندازی شبکه تلفن همراه ایرانسل برگزار می شود.
براساس این گزارش، شبکه تلفن همراه ایرانسل در دو سال آغازین راه اندازی و عرضه سرویس های خود، از قریب به 14 میلیون مشترک برخوردار است.
گفتنی است مدیران این شرکت امروز به سوالات خبرنگاران درخصوص موضوعات مختلف این شبکه پاسخ خواهند داد.

Nova view
2008-10-20, 07:07 PM
در مورد خبر بالا، به محض دریافت گزارش این نشست و گزارش عملکرد تا به امروز، آنرا در قسمت مربوطه قرار خواهم داد.
موفق باشید

Nova view
2008-10-20, 07:07 PM
دوست گرامی جنابpersian23
هر سیم کارت در مرکز یک سوئیچ رومینگ دارد که در صورت تشخیص شبکه فعال خواهد شد.
به احتمال زیاد این سوئیچ برای خط شما مشکل دارد.
به شما پیشنهاد می کنم که با مرکز خدمات مشترکین-قسمت فنی شبکه تماس بگیرید و موضوع را مطرح کنید و جوابشان را در صورت امکان در همین قسمت قرار دهید.
با سپاس
موفق باشید

.::EHSAN_GOLpesar::.
2008-10-20, 08:29 PM
با درود خدمت دوست گرامی جنابehsan-bmw
من دقیقا متوجه مشکل شما نشدم، منظورتان این است که نمی توانید پیامک بفرستید و زنگ بزنید یا دیگران نمی توانند به شما زنگ بزنند؟ سیم کارت شما از کدام شرکت است؟ آیا در منطقه شما دیگران هم همین مشکل را پیدا کردند؟ آیا در گوشی دیگری تست کردید؟
لطفا کمی بیشتر در مورد مشکلتان توضیح دهید تا بهتر بتوانیم شما را راهنمایی کنیم.
موفق باشید
من میتونم اس ام اس بفرستم و بگیرم و زنگ بزنم فقط دیگران نمیتونن به من زنگ بزنن.
من این مشکل جای دیگه ای ندیدم و همه ی دوستام دارن به خوبی از سیم کارتشون استفاده میکنن.
بله من در کوشیهای دیگه هم امتحان کردم ولی جواب نداده,بازم هر موقع میخوای زنگ بزنی یا اشغال میزنه یا مینویسه خطا در شبکه...
در ضمن سیمکارت من ایرانسل اعتباری هستش:dont::dont::dont::dont::dont::dont:

XPERIA
2008-10-20, 10:01 PM
ما که از راز ایرانسل سر در نیاوردیم
هر سیم کارتش یه سازی می زنه
شما بهتره مشکلت رو با 140 در میان بذاری
09351400000

GREEN BERET
2008-10-21, 09:52 AM
با سلام خدمت دوستان از امروز با فعال سازی mms از این به بعد هر ** مشکلی در رابطه با این سرویس دارد در اینجا بیان کند :flower:

Nova view
2008-10-21, 10:28 AM
با درود خدمت دوست بسیار عزیز جناب nancy joon
از شما بابت این تاپیک تشکر می کنم، اما اگر اجازه می دهید مباحث و مشکلات در همان تاپیک مشکلات مطرح شود تا امکان پاسخگویی بیستری وجود داشته باشد.
موفق باشید

GREEN BERET
2008-10-21, 11:51 AM
با سلام خدمت دوستان از دوستان ایرانسلی کسی هست که برای فعالسازی mms درخواست داده باشه امروز ؟ اگه کسی هست بگه ؟:papa::papa::papa:

S.HAMID.M
2008-10-21, 11:55 AM
سلام ببخشيد يعني من ميتونم همين حالا mms ارسال كنم

S.HAMID.M
2008-10-21, 12:14 PM
چرا هيچ كس جواب منو نميده من اگر mms بخوام برام فعال بشه بايد چي كار كنم؟

GREEN BERET
2008-10-21, 01:11 PM
سلام دوست عزیز بله می توانید mms ارسال کنید ولی برای فعالسازی باید به یکی از فروشندگان مجاز ایرانسل مراجعه و با پر کردن فرم تعهد نامه فقط برای سنین بالای 18 سال این سرویس برای شما حداکثر تا 72 ساعت فعال می شود .:flower::flower:

rainbow_PC
2008-10-21, 01:41 PM
خوب بعد از 72 ساعت بازم باید فرم پر کنیم و تعهد بدیم؟

XPERIA
2008-10-21, 03:43 PM
تنظیمات رو از کجا بگیریم؟

M.M.G
2008-10-21, 04:34 PM
همون کد های معروف*141*3*6 از راست به چپ بخونید

Nova view
2008-10-21, 05:08 PM
مدیرعامل شرکت توسعه خدمات ارتباطی ایرانسل گفت: شبکه خدمات ارتباطی ایرانسل با به کارگیری هزار و 205 نیروی انسانی موجب اشتغالزایی به میزان 25 هزار شغل به طور مستقیم و غیرمستقیم شده است.
به گزارش روز دوشنبه خبرنگار باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران "ایسکانیوز"، علیرضا قلمبر دزفولی در کنفرانس خبری با اصحاب رسانه که به مناسبت دومین سال راه اندازی این شبکه برگزار شده بود با اشاره به پوشش بیش از پنج هزار و 100 کیلومتر از جاده های کشور تحت شبکه ایرانسل افزود: اکنون شش هزار و 100 فروشنده به طور رسمی اقدام به توزیع سیم کارت های ایرانسل می کنند و بانک های صادرات، ملی، کشاورزی، سامان به ارایه خدمات شارژ الکترونیکی می پردازند که به زودی بانک اقتصاد نوین نیز به این شبکه متصل خواهد شد.
وی از قرار گرفتن 634 شهر و دهستان تحت پوشش شبکه ایرانسل خبر داد و گفت: در طول سال اول راه اندازی شبکه 280 شهر و در سال دوم بیش از 600 شهر تحت پوشش شبکه قرار گرفتند که نشان از رشد 67 درصدی در مدت یک سال دارد.
وی تصریح کرد: سهم ایرانسل از بازار سیم کارت که از مهرماه 85 شروع به توزیع سیم کارت کرده اکنون 51 درصد است. البته معیار این مقایسه مشترکین فعال هستند و سیم کارت های توزیع شده یا فروخته شده مد نظر نیست.
قلمبر دزفولی درخصوص درآمدها و دریافتی های دولت از محل قرارداد ایرانسل چنین توضیح داد: شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل از محل حق امتیاز صدور پروانه، فروش سیم کارت و تجمیع عوارض، شرکت زیرساخت و مخابرات استان ها، مالیات تکلیفی و بیمه کارکنان، تسهیم درآمد، گمرک و عوارض، درآمد بخش عمومی (صدا و سیما و شهرداری ها و ...) رگولاتوری و حتی درآمد حاصل از برقراری تماس برای مخابرات به دولت پرداختی داشته که از این لحاظ می توان گفت علاوه بر اشتغالزایی، درآمد 18000000000000 ریالی نیز برای کشور داشته است.
مدیرعامل شرکت توسعه خدمات ارتباطی ضمن اشاره به سرمایه گذاری خارجی به میزان 2/1 میلیارد دلار به تحقق سیاست های دولت نهم و مجلس هشتم درخصوص تثبیت و کاهش قیمت ها اشاره کرد و گفت: اقدامات ایرانسل باعث نوآوری و تحرک و نشاط در بازار تلفن همراه، خودباوری در اجرای پروژه های بزرگ، تحقق بخشی از سیاست های اصل 44 شده است.
وی در پایان استفاده از حداکثر توان 250 شرکت داخلی در زمینه تولید و تامین تجهیزات را از افتخارات دیگر ایرانسل دانست.

Nova view
2008-10-21, 05:32 PM
با درود خدمت دوستان عزیز
خب، ظاهرا دوست بسیار عزیز جناب nancy joon اجازه ندادند،
موردی نیست، در صورت استقبال از این تاپیک(که مطمئنم خیلی استقبال بشود) جز مباحث مهم قرار خواهد گرفت.
اما در مورد سوالات دوستان:
هنوز اعلام رسمی از طرف شرکت داده نشده، اما به ارائه رسمی بسیار نزدیک هستیم.
طبق گفته های معاون فنی ایرانسل، تعهد نامه ها در دو نوع کاغذی و اینترنتی است. یعنی هم با مراجعه به نمایندگی ها می توانید آنرا پر کنید و هم با مراجعه به اینترنت!!!!
در مورد تنظیمات: اخیرا ایرانسل اقدام به اصلاح تنظیمات کرده و تنظیمات MMS و 2GPRS را به تمامی مشترکان ارسال می کند.
آنهایی که این تنظیمات برایشان ارسال شده، نوع گوشی و تنظیمات مربوطه برای همیشه در سیستم ثبت شده است(اگر در آینده گوشی عوض شود تنظیمات گوشی جدید شما اگر در شبکه موجود باشد جایگزین خواهد شد!)
بنابراین می توانند دیگر با همان کدی که دوست عزیز جناب M.M.G در بالا فرمودند بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.
اما آنهایی که تنظیمات به دستشان نرسیده(فرستاده شده و نرسیده رو نمی گویم، اصلا فرستاده نشده!!) اگر کد بالا را بزنند با پیغام شبکه با مشکل روبه روست مواجه می شوند که در آن صورت می توانند یا از تنظیمات دستی استفاده کنند یا صبر پیشه کنند.
اگر کسی تنظیمات دستی جدی را خواست، بگوید تا در همین قسمت قرار گیرد(چون تایپش کمی مشکل است!!)

در انتها اگر باز هم سوالاتی در این زمینه داشتید حتما مطرح کنید.
موفق باشید

sorena
2008-10-21, 05:45 PM
خوب بعد از 72 ساعت بازم باید فرم پر کنیم و تعهد بدیم؟

نه اشتباه فهمیدی ! یعنی حداکثر 72 ساعت طول میکشه تا سرویس را برات فعال کنند. :papa:

Nova view
2008-10-21, 06:21 PM
یک مطلبی را یادم رفت بگم،
اصلا به افراد زیر 18 سال سیم کارت فروخته نمی شود.
فقط ایرانسل به والدین آنها هشدار می دهد در صورت بوجود آمدن مشکل آنها مسئول خواهند بود.
موفق باشید

Nova view
2008-10-21, 06:23 PM
ايرانسل نبايد سرويس Mms در اختيار مشترکان سيم کارت هاي اعتباري خود قرار دهد

يک جامعه شناس معتقد است که براي کاهش سوء استفاده از قابليت هاي سرويس Mms تلفن همراه ، ايرانسل نبايد اين سرويس را در مرحله اول به مشترکان سيم کارت هاي اعتباري ارائه دهد.

محمدعلي راغبي در گفت وگو با خبرنگار موبنا در رابطه با ارائه سرويس Mms تلفن همراه از سوي اپراتور دوم، که از هفته آينده آغاز خواهد شد، اظهار داشت: متاسفانه در جامعه ما در كنار هر قابليتي، تدابير كنترلي ، نظارتي و امنيتي صورت نمي‌گيرد تا امكان سوءاستفاده و جرايم کاهش يابد.

وي گفت: در كنترل و نظارت نمي‌توان از لفظ صددرصد استفاده كرد اما مي‌توان كنترل نسبي ايجاد کرد تا نياز متوسط جامعه پوشش داده شود.

راغبي با بيان اينکه "قابليت‌هاي مختلف تلفن همراه در کشور ما ايجاد شده اما به ملاحظات كنترلي وامنيتي توجه نمي‌شود"، افزود: وزارت ارتباطات و اپراتورهاي تلفن همراه بايد پيش از ارايه امكانات و قابليت‌هاي جديد كه جنبه تجاري دارد به كنترل آسيب‌هاي اجتماعي و فرهنگي توجه بيشتري داشته باشند.

وي مرحله بندي ارائه سرويس Mms را يکي از راهکارهاي جلوگيري از سوء استفاده هاي احتمالي عنوان کرد و افزود: در مرحله اول بايد اين سرويس تنها براي سيم کارت هاي دائمي که داراي مالک مشخص هستند، ارائه شود تا درصورت هرگونه خطا امکان پيگيري آن وجود داشته باشد.

راغبي با بيان اينکه "در مرحله بعد اين سرويس بايد در اختيار مشترکان سيم کارت هاي اعتباري آن هم با شرط مشخص بودن سند مالکيت آن انجام گيرد"، اظهار داشت:همچنين اين سرويس نبايد به مشترکان زير 18 سال ارائه شود.

راغبي با تاكيد برمقوله‌ پيشگيري جرايم در استفاده از سرويس Mms خاطرنشان كرد: با استفاده از Mms امکان ارسال تصوير و اخاذي از افراد در صورت تن ندادن به خواسته‌هاي نامناسب مجرمين در كوتاه‌ترين زمان وجود دارد؛ بنابراين پيشگيري از سوي دستگاه‌هاي دولتي و تدابير كنترلي از سوي مردم هر دو بايد صورت گيرد.

اين جامعه شناس با بيان اينکه "بر اساس پرونده‌هاي مطروحه در دادسراي ارشاد ، درخواست توقف قابليت Mms تا ارايه طرح كنترلي ازسوي وزارت ارتباطات مطرح و اين وزارتخانه مجبور به توقف ارائه اين سرويس شد" ، ادامه داد: انتشار تصاوير و فيلم‌هاي خصوصي خانواده ها که هم اکنون از طريق بلوتوث انجام مي شود، با ورود Mms بسيار گسترش خواهد يافت و مسئولان ناچار به اتخاذ برخي تدابير امنيتي خواهند شد.

Nova view
2008-10-21, 06:26 PM
دوستان می دانم این جامعه شناس حرف نامربوطی زده، به بزرگی خودتان ببخشید
موفق باشید

GREEN BERET
2008-10-21, 08:15 PM
با درود خدمت دوستان عزیز
خب، ظاهرا دوست بسیار عزیز جناب nancy joon اجازه ندادند،
موردی نیست، در صورت استقبال از این تاپیک(که مطمئنم خیلی استقبال بشود) جز مباحث مهم قرار خواهد گرفت.
اما در مورد سوالات دوستان:
هنوز اعلام رسمی از طرف شرکت داده نشده، اما به ارائه رسمی بسیار نزدیک هستیم.
طبق گفته های معاون فنی ایرانسل، تعهد نامه ها در دو نوع کاغذی و اینترنتی است. یعنی هم با مراجعه به نمایندگی ها می توانید آنرا پر کنید و هم با مراجعه به اینترنت!!!!
در مورد تنظیمات: اخیرا ایرانسل اقدام به اصلاح تنظیمات کرده و تنظیمات MMS و 2GPRS را به تمامی مشترکان ارسال می کند.
آنهایی که این تنظیمات برایشان ارسال شده، نوع گوشی و تنظیمات مربوطه برای همیشه در سیستم ثبت شده است(اگر در آینده گوشی عوض شود تنظیمات گوشی جدید شما اگر در شبکه موجود باشد جایگزین خواهد شد!)
بنابراین می توانند دیگر با همان کدی که دوست عزیز جناب M.M.G در بالا فرمودند بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.
اما آنهایی که تنظیمات به دستشان نرسیده(فرستاده شده و نرسیده رو نمی گویم، اصلا فرستاده نشده!!) اگر کد بالا را بزنند با پیغام شبکه با مشکل روبه روست مواجه می شوند که در آن صورت می توانند یا از تنظیمات دستی استفاده کنند یا صبر پیشه کنند.
اگر کسی تنظیمات دستی جدی را خواست، بگوید تا در همین قسمت قرار گیرد(چون تایپش کمی مشکل است!!)

در انتها اگر باز هم سوالاتی در این زمینه داشتید حتما مطرح کنید.
موفق باشید

با سلام خدمت دوستان علی الخصوص جناب nova view با تشکر از جناب nova view بابت همکاری در مورد این تاپیک
شما گفتید در مورد mms که : هنوز اعلام رسمی از طرف شرکت داده نشده، اما به ارائه رسمی بسیار نزدیک هستیم.
پس این اخباری که توسط باشگاه های خبرگذاری مبنی بر اینکه mms از امروز فعالسازی می شود را تایید نمی کنید ؟
لطفا واضح در این مورد سخن بگویید .:dont::dont:

GREEN BERET
2008-10-21, 10:28 PM
با سلام خدمت دوستان راه دیگری که می توانید تنظیمات gprs & mms را دریافت کنید ویترین ایرانسل هست که برای استفاده از ویترین ایرانسل باید در کنترل حساب اینترنتی ایرانسل عضو باشید چون رمز ورود هر دو یکی هست و اگر هم عضو هستید با ورود به پرتال ویترین از سمت چپ پرتال با انتخاب مدل گوشی و تنظیمات این تنظیمات برای شما ارسال می شود .همچنین برای فعالسازی کنترل حساب اینترنتی ایرانسل باید یک sms با متن (E-Care) رابه شماره 130 ارسال کنید تا رمز ورود برای شما ارسال شود .:Smile (31)::Smile (31): آدرس ویترین ایرانسل : vitrin.irancell.ir

GREEN BERET
2008-10-22, 11:16 AM
با سلام خدمت دوستان از شما دوستان هر ** که تونست از ویترین تنظیمات رو بگیره در اینجا بیان بکنه
تا بقیه نیز از این روش تنظیمات رو بگیرند.:flower:

Nova view
2008-10-22, 11:32 AM
با درود خدمت دوست عزیز جنابnancy joon و دیگر کاربران گرامی
منظور من از اعلام رسمی، اعلام در سایت ایرانسل و از طرف مسئولین است و این امر در همین لحظه محقق شده است.
ظاهرا تبلیغ های تلویزیونی در این رابطه شروع به پخش شده و فرم ها آماده ارائه است.
در همین زمینه راهنمای استفاده از MMS در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
مطمئنا پاسخ بسیاری از سوالات دوستان دراین متن نوشته شده است
موفق باشید

Nova view
2008-10-22, 11:33 AM
خدمات پیام چندرسانه ای
ارسال پیام، موسیقی و عكس
بصورت یکجا با سرويس پيشرفته پيام چند رسانه ای (MMS ) ایرانسل...

ایرانسل خدمات پیام چند رسانه ای و یا Multimedia Messaging Service) MMS)، را مجدداً راه اندازی نموده است. این سرویس که برای نخستین بار در کشور توسط ایرانسل معرفی شده است، به مشترکین ایرانسل امکان می دهد تا فایل های صوتی و تصویری را به همراه متن های طولانی به صورت یکجا به سایر مشترکین ایرانسل بفرستند یا به ایمیل آنها ارسال نمایند.

تفاوت پیام کوتاه (SMS) و پیام چند رسانه ای
(MMS) تفاوت اصلی این دو سرویس در حجم و نوع اطلاعات ارسالی است. سرویس پیام کوتاه (SMS)، تنها دارای قابلیت ارسال یک متن نهایتاً 160 کاراکتری است؛ درحالیکه پیام چند رسانه ای (MMS) به شما امکان می دهد تا حجم 300 کیلو بایت، متن، عکس و کلیپ ویدیویی را تنها در یک پیام ارسال کنید.

سه شرط لازم برای استفاده از پیام چند رسانه ای (MMS)
1- قابلیت گوشی برای دریافت پیام چند رسانه ای (MMS): جهت استفاده از این خدمات، گوشی شما باید دارای قابلیت MMS باشد. برای مشاهده فهرست گوشی هایی که قابلیت دریافت MMS را دارند به www.irancell.ir مراجعه کنید.

2- ذخیره تنظیمات MMS در گوشی: ایرانسل پیش از این، اطلاعات لازم برای تنظیم گوشی را از طریق پیام کوتاه برای مشترکین ارسال نموده است. در صورتیکه پیام کوتاه حاوی تنظیمات را دریافت و یا ذخیره نکرده اید، به یکی از روشهای زیر عمل کنید تا تنظیمات برایتان ارسال شود.

• سیستم تلفن گویا: شماره گیری 130 از خط ایرانسل و سپس وارد کردن 3 و بعد5 (ویژه سیم کارت دائمی) و یا شماره گیری 140 از خط ایرانسل و سپس وارد کردن 3 و بعد 5 (ویژه سیم کارت اعتباری(
• سیستم کدهای دستوری: شماره گیری کد #5*3*130* (ویژه سیم کارت دائمی) و یا #5*3*140* (ویژه سیم کارت اعتباري)

* پس از دریافت پیام کوتاه حاوی تنظیمات، آن را باز و سپس ذخیره کنید تا تنظیمات وارد گوشی همراهتان شود.

3- ارسال درخواست برای فعال سازی پیام چند رسانه ای(MMS):: برای ارسال درخواست فعال سازی خدمات پیام چند رسانه ای، می توانید از هر یک از4 روش موجود که مایل باشید، استفاده کنید:

دو نکته مهم:
• دریافت و ارسال فرم فعال سازی سرویس پیام چند رسانه ای برای تمامی مشترکین (اعم از قبلی و جدید) رایگان است.
• درصورتیکه فرم ثبت نام امضاء شده به ایرانسل ارسال نشود، درخواست شما در سیستم ثبت نخواهد شد؛ لذا خواهشمند است نسبت به ارسال مدارک خود به ایرانسل اطمینان حاصل فرمایید.

تـوجـه: چه افرادی که هم اکنون می خواهند سیم کارت ایرانسل خریداری کنند و چه مشترکین قبلی ایرانسل، باید مطابق مراحل زیر اقدام نمایند.

روش اول: مراجعه به یکی از فروشندگان مجاز ایرانسل
شما می توانید با شناسنامه یا کارت ملی خود و یک برگ کپی از آن به یکی از فروشندگان مجاز ایرانسل مراجعه کنید، فرم مربوطه را دریافت نموده و طی مراحل زیر، درخواست خود را ارائه کنید:

1- یک فرم ثبت نام ایرانسل از فروشنده بگیرید. توجه داشته باشید که این فرم رایگان است.
2- فرم را به طور کامل پر کنید. شرایط و ضوابط مربوط به استفاده از سرویس پیام چند رسانه ای را در پشت فرم بخوانید و روی فرم را در محل خواسته شده امضاء کنید. توجه داشته باشید که امضای فرم، به منزله اعلام موافقت شما برای فعال سازی سرویس پیام چند رسانه ای برای خط شماست.
3. فرم را به همراه کپی شناسنامه یا کارت ملی خود که شماره ایرانسل خود را روی آن نوشته اید، به فروشنده مجاز ایرانسل تحویل دهید.

روش دوم: مراجعه به دفاتر پست سراسر کشور
شما می توانید با شناسنامه یا کارت ملی خود و یک برگ کپی از آن به یکی از دفاتر پست سراسر کشور مراجعه کنید، فرم مربوطه را دریافت نموده و طی مراحل زیر، درخواست خود را ارائه کنید:

1- یک فرم ثبت نام ایرانسل از مسئول مربوطه بگیرید. توجه داشته باشید که این فرم رایگان است.
2- فرم را به طور کامل پر کنید. شرایط و ضوابط مربوط به استفاده از سرویس پیام چند رسانه ای را در پشت فرم بخوانید و روی فرم را در محل خواسته شده امضاء کنید. توجه داشته باشید که امضای فرم، به منزله اعلام موافقت شما برای فعال سازی سرویس پیام چند رسانه ای برای خط شماست. 3. فرم امضاء شده را با ارائه اصل شناسنامه و یا کارت ملی و یک برگ کپی از آن که شماره ایرانسل خود را روی آن درج کرده اید ، به مسئول دفتر پستی تحویل دهید و یا فرم امضاء شده را به همراه یک برگ کپی از آن که شماره ایرانسل خود را روی آن درج کرده اید، داخل یک پاکت قرار داده و با درج "ایرانسل" بر روی پاکت، در صندوق پست بیاندازید.

روش سوم: بریدن فرم چاپ شده در روزنامه های کثیرالانتشار
فرم مربوط به درخواست فعال سازی پیام چند رسانه ای ایرانسل، در روزنامه های کثیرالانتشار سراسر کشور به چاپ می رسد. کافیست این فرم را ببرید، سپس مطابق مراحل 2 و 3 یکی از روشهای قبل (مراجعه به فروشنده مجاز ایرانسل یا دفاتر پستی) عمل کنید.

روش چهارم: دریافت فرم از طریق سایت ایرانسل www.irancell.ir
در این روش، کافیست به بخش "پیام چند رسانه ای" در سایت www.irancell.ir بروید، فرم مربوط به درخواست فعال سازی پیام چند رسانه ای ایرانسل را دانلود کنید. سپس فرم را پر کرده و مطابق مراحل 2 و 3 یکی از روشهای قبل (مراجعه به فروشنده مجاز ایرانسل یا دفاتر پستی) عمل کنید.

پس از فعال شدن خدمات پیام چند رسانه ای، شما می توانید به شماره سایر مشترکین ایرانسل پیام چند رسانه ای (MMS) ارسال نمایید. درصورتیکه گوشی دریافت کننده فاقد قابلیت MMS باشد، یک نشانی اینترنتی به همراه یک رمز ورود از طریق پیام کوتاه برای وی ارسال می شود. به این ترتیب، دریافت کننده می تواند از طریق مراجعه به اینترنت، پیام ارسال شده را مشاهده نماید. همچنین، مشترکین ایرانسل می توانند MMS را مستقیماً به ایمیل فرد مورد نظر ارسال نمایند.
توجه داشته باشید که ارسال پیام چند رسانه ای (MMS) برای مشترکین سایر شبکه های تلفن همراه در ایران تا زمانیکه این شبکه ها به سیستم MMS مجهز گردند، امکان پذیر نخواهد بود.

ارسال "پیام بلند" (Long Message) از طریق MMS
با استفاده از قابلیت "پیام بلند" در MMS، دیگر محدود به 160 کاراکتر نیستید و می توانید متن های طولانی را به سادگی در یک پیام ارسال نمایید. تعرفه ارسال پیام بلند، معادل تعرفه تعیین شده برای MMS، یعنی 480 ریال برای ارسال هر پیام است.

هزینه ارسال هر MMS چقدر است؟
تعرفه تشویقی ارسال پیام چند رسانه ای (MMS) بسیار مقرون به صرفه درنظر گرفته شده و بر اساس تعداد پیامهای ارسال شده، محاسبه می شود.
به عبارت دیگر، مهم نیست که حجم پیام ارسالی و یا نوع فایل ارسال شده چه میزان باشد؛ یعنی هر پیام، شامل عکس، صوت و یا متن تا سقف 300 کیلوبایت، یک پیام چند رسانه ای محاسبه شده و تعرفه تشویقی آن معادل 480 ریال خواهد بود. توجه فرمایید که این نرخ ویژه جشنواره عید تا یلدای ایرانسل است و تا اطلاع ثانوی برای تمامی مشترکین در تمامی طرحهای تعرفه ایرانسل یکسان خواهد بود.

* درصورت تغییر مالکیت سیم کارت، مالک جدید می بایست مجدداً برای فعال سازی سرویس پیام چند رسانه ای (MMS) درخواست دهد.
* ارسال پیام چند رسانه ای (MMS) برای مشترکین سایر شبکه های تلفن همراه در ایران تا زمانیکه این شبکه ها به سیستم MMS مجهز گردند، امکان پذیر نخواهد بود.

توجه:
ارسال فرم و مدارك لازم براي فعال سازي سرويس رايگان است
ثبت نام و فعال سازي MMS رايگان است

Nova view
2008-10-22, 11:33 AM
اگر باز سوالی در این زمینه بود حتما مطرح کنید
موفق باشید

GREEN BERET
2008-10-22, 10:07 PM
با سلام خدمت دوستان گرامی تا به حال کسی فرم ثبت نام mms رو پر کرده؟ :flower:

Nova view
2008-10-23, 07:19 PM
با درود خدمت دوستان
شایعه شده MMS را می توان از قسمت ارزش افزوده E-care فعال کرد و از آن استفاده نمود(بدون فرم پر کردن!).
این موضوع را تایید نمی کنم و به دوستان توصیه نمی کنم این کار را انجام دهند.
ولی اگر کسی خواست و انجام داد حتما خبرش را در همین قسمت قرار دهد تا بقیه استفاده کنند.
باز هم تکرار می کنم، عواقب بعدی این کار فقط متوجه شما خواهد بود، بعدا نیایید بگید شما گفتید و من این کار را کردم و .....!!!
موفق باشید

sorena
2008-10-23, 07:37 PM
من دو روز پیش اینکار را کردم ولی هنوز نمی فرسته. این عواقب کار چی میتونه باشه ؟ ترسوندیم !!!

Nova view
2008-10-23, 07:49 PM
با درود خدمت دوست عزیز جناب sorena
شاید عواقبی نداشته باشه، من یک بار در مورد پیامگیر این کار را کردم و این سرویس تا این زمان دچار مشکل شده، گفتم شاید زبونم لال در آینده مشکلی پیش بیاد. ولی فکر نکنم مشکلی باشه.
موفق باشید

GREEN BERET
2008-10-23, 08:21 PM
با سلام خدمت دوستان این ها همش شایعه ای بیش نیست من خودم تا سیم کارت ایرانسل دارم یکی دائمی و یکی اعتباری
برای اعتباری درخواست mms دادم از طریق کنترل حساب اینترنتی و یک شماره رجوع به من داده شد و هیچ خبری نشد . من امروز صبح این کار را کردم .:feel::feel::dont::dont:

XPERIA
2008-10-23, 09:19 PM
با سلام خدمت دوستان این ها همش شایعه ای بیش نیست من خودم تا سیم کارت ایرانسل دارم یکی دائمی و یکی اعتباری
برای اعتباری درخواست دادم از طریق کنترل حساب اینترنتی و یک شماره رجوع به من داده شد و هیچ خبری نشد . من امروز صبح این کار را کردم .:feel::feel::dont::dont:
دوستان این سرویس فعلا خرابه و با هیچ کاری نمیشه تنظیمات گرفت
حتی اگر به 130 یا 140 هم بزنگی و بعد 3 و 5 رو بزنی باز هم قاطی داره
موفق باشید

GREEN BERET
2008-10-23, 09:36 PM
دوستان این سرویس فعلا خرابه و با هیچ کاری نمیشه تنظیمات گرفت
حتی اگر به 130 یا 140 هم بزنگی و بعد 3 و 5 رو بزنی باز هم قاطی داره
موفق باشید

سلام خدمت شما دوست عزیز یک روش برای دریافت تنظیمات در page اول این تاپیک قرار دادم که از ویترین ایرانسل می توان تنظیمات گرفت .d::student:

Nova view
2008-10-24, 02:00 PM
با درود خدمت دوستان
البته این راهی که من گفتم کار می کرد و چند نفر هم از این طریق MMS فرستادند و دلیور هم شده اما حالا کار نمی کند.
در مورد تنظیمات هم قبلا بارها گفتم،
کد تنظیمات هیچ مشکلی ندارد و کار می کند. برای کسانی کار نمی کند که تنظیمات هنوز برایشان ارسال نشده که به امید خدا برایشان ارسال می شود.
در صورت نداشتن صبر می توانید از تنظیمات دستی استفاده کنید.

برای آن دسته از دوستان مثل جناب™XPERIA که با این مشکل روبه رو هستند تنظیمات دستی را در پایین قرار می دهم:

در قسمت ساخت Access point وارد شوید و یک Access point جدید با مشخصات زیر بسازید:
Connection name: Irancell-MMS
Data bearer: GPRS
Access point name: mtnirancell
User name: none
Prompt password No
Password دست نزنید
Authentication: Normal
Home page: http://mms:8002
تنمیات زیر را در قسمت Advanced settings وارد کنید:
Phone IP address: Automatic
***** serv. address: 10.131.26.138
***** port number: 8080

بقیه قسمت ها که در بالا نیست دست نزنید و بگذارید به حالت پیش فرض باشد.

در مورد استفاده از MMS نیاز به زمان می باشد، اینقدر عجول نباشید، هنوز فرم ها به تمامی نمایندگی ها و پست خانه ها نرسیده، مطمئن باشید در آبان ماه راه اندازی خواهد شد.

در انتها اگر مشکل و یا سوالی در رابطه با تنظیمات دارید حتما بفرمایید.
موفق باشید

Nova view
2008-10-24, 06:52 PM
بعد از اینکه تنظیمات بالا را ایجاد کردید باید به قسمتی که پیامک می فرستید بروید، در ابتدایی ترین صفحه که داخل آن Inbox , outboxو .... وجود دارد با زدن کلید Option و انتخاب گزینه Settings به قسمت تنظیمات Multimedia message بروید،
در اولین سطر Access point in use را انتخاب و Irancell-MMS را انتخاب کنید.
دوستان، حتما توجه داشته باشید، تنظیمات بالا چه برای فرستادن و چه برای دریافت MMS لازم است.
موفق باشید

GREEN BERET
2008-10-24, 09:05 PM
با سلام خدمت دوستان علی الخصوص جناب nova view االبته راه حل ساده تری هست و آن هم ویترین ایرانسل هست چون من از اون طریق تنظیمات را گرفتم . (توضیحات لازم در page اول همین تاپیک ):flower::flower:

Nova view
2008-10-25, 12:42 PM
با درود خدمت دوست گرامی جنابnancy joon
فرقی نمی کند چه از کد مربوطه و چه از ویترین درخواست تنظیمات بدهید، هر دو روش از یک منبع استفاده می کنند، اگر کد کار نکند ویترین هم کار نمی کند چون هر دو تنظیمات را از یک جا می گیرند.
من توصیه می کنم اگر کسی با دریافت تنظیمات مشکلی دارد همان تنظیمات دستی بالا را انجام دهد، شاید کمی وقت بگیرد ولی یکبار برای همیشه است.
موفق باشید

arman44
2008-10-25, 01:57 PM
دوستان عزيز در حال حاضر امكان ارسال ام ام اس سنگين وجود نداره براي اينكه مطمئن بشيد اين سرويس شما فعال يك ام ام اس متني براي خودتون بفرستيد تا ببنيد فعال يا خير؟

GREEN BERET
2008-10-25, 06:44 PM
با درود خدمت دوست گرامی جنابnancy joon
فرقی نمی کند چه از کد مربوطه و چه از ویترین درخواست تنظیمات بدهید، هر دو روش از یک منبع استفاده می کنند، اگر کد کار نکند ویترین هم کار نمی کند چون هر دو تنظیمات را از یک جا می گیرند.
من توصیه می کنم اگر کسی با دریافت تنظیمات مشکلی دارد همان تنظیمات دستی بالا را انجام دهد، شاید کمی وقت بگیرد ولی یکبار برای همیشه است.
موفق باشید

درود بر شما

آخه من خودم تنظیمات رو از این طریق یکی دو روز پیش گرفتم . :beel::beel:

Nova view
2008-10-25, 07:54 PM
دوست گرامی
من نگفتم که این روش کار نمی کند، ولی اگر کسی از کد مربوط نتواند تنظیمات را دریافت کند از ویترین هم نمی تواند.
موفق باشید

Nova view
2008-10-25, 08:10 PM
با درود خدمت دوست عزیز جنابarman44
وجود سرویس MMS در قسمت ارزش افزوده یعنی فعال بودن آن در شبکه!
این سرویس در شبکه فعال است. اما کدینگ MMS بر اساس ارسال اطلاعات غیر از متن است، اگر شما متن از طریق MMS بفرستید دیگر MMS نیست، یک نوع پیامک است و فقط هزینه اضافی پرداختید.
ارسال مولتی مدیا از طریق MMS حتما نیاز به پر کردن فرم مربوطه دارد.
مشکل ایرانسل هم همین است،این همه تاکید می کند که از MMS درست استفاده کنید!!! هیچ کسی یا شرکتی با MMS مشکلی ندارد، با ارسال اطلاعات ناجور مشکل دارد.
ارسال متن از طریق MMS هم مشکلی ندارد و فقط ارسال اطلاعات است که نیاز به فرم دارد
موفق باشید

Nova view
2008-10-25, 08:13 PM
تشریح حقوق و تکالیف مشترکان ایرانسل برای دریافت Mms

حقوق و تکالیف مشترکان تلفن همراه ایرانسل برای ارسال و دریافت Mms، باتوجه به آئین نامه ابلاغی استفاده از سرویس پیام چندرسانه ای از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به اپراتورها، تشریح شد.

به گزارش آژانس خبری تلفن همراه (همنا)، مشترکان در زمان درخواست استفاده از سرویس پیام چند رسانه ای (mms) می بایست مشخصات دقیق فردی و نشانی کامل خود را ارائه کرده و هر گونه تغییر آدرس خود را حداکثر ظرف مدت 10 روز به ایرانسل اطلاع دهند.

مشترکان نباید در ارائه اطلاعات از اسم مستعار یا غیر واقعی استفاده کنند و درصورت انتقال، فروش یا سرقت تلفن همراه خود می بایست نسبت به انجام مراحل قانونی بر اساس مقررات مربوطه اقدام کنند چراکه در غیر این صورت، عواقب ناشی از هرگونه سوء استفاده از سیم کارت و سرویس های مرتبط به عهده مشترک خواهد بود.

مشترکان با استفاده از این سرویس مجاز به انجام تبلیغات انبوه تجاری، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی نیستند و انجام تبلیغات از این طریق، تنها با عقد قرارداد براساس مقررات جاری کشور با ایرانسل امکان پذیر خواهد بود.

ارسال پیام های چند رسانه ای حاوی اطلاعات طبقه بندی شده، اطلاعات منافی امنیت ملی، اطلاعات مربوط به حریم خصوصی افراد یا پیام هایی که به هر نحو موجب تخریب و یا هتک حرمت افراد حقیقی یا حقوقی شود، پیام های حاوی ویروس، نرم افزارهای مخرب، بازی های حاوی ویروس، کرم و هرزنامه، پیام های مستهجن و خلاف شئونات ایرانی و اسلامی، پیام های تهدید آمیز و یا ارسال هرگونه پیام حاوی اطلاعاتی که موجب خدشه دار شدن امنیت روانی، اقتصادی و اجتماعی افراد حقیقی و حقوقی شود، به لحاظ قانونی اکیدا ممنوع است.

گفتنی است تشخیص این موارد مطابق با قوانین و مقررات جاری کشور برعهده مراجع ذیصلاح قانونی خواهد بود.

همچنین به منظور صیانت از ارزش های اسلامی و اخلاقی و همچنین حفظ حریم خصوصی اشخاص، مشترکین می توانند در صورت دریافت پیام های چند رسانه ای غیرمجاز حداکثر ظرف مدت 48 ساعت پیش از دریافت، پیام مذکور را به صورت رایگان به شماره گزارش تخلف ایرانسل به شماره 2117 از خط ایرانسل ارجاع دهند.

براساس این گزارش، برای شروع استفاده از سیم کارت دائمی، اعتباری یا پیام رسان ایرانسل می بایست ثبت نام مالک سیم کارت تکمیل شده و همچنین کپی شناسنامه یا کارت ملی مالک سیم کارت و گذرنامه برای اتباع خارجی با درج شماره تلفن ایرانسل مشترک بر روی آن به شرکت ایرانسل ارسال شده باشد.

مشترکان برای فعال سازی سرویس پیام چند رسانه ای (mms) می بایست پس از مطالعه شرایط و ضوابط این سرویس، فرم درخواست سرویس را به طور کامل تکمیل و امضاء کرده و همراه با ارائه اصل شناسنامه یا کارت ملی و گذرنامه برای اتباع خارجی و یک کپی از آن که شماره همراه ایرانسل روی آن درج شده است، به فروشندگان مجاز ایرانسل یا مسوولان دفاتر پستی سراسر کشور تحویل دهند.

براساس این گزارش، عرضه سرویس Mms ایرانسل از هفته گذشته مجددا آغاز شده و مشترکان برای دریافت این سرویس می بایست با مراجعه به نمایندگی های مجاز و تکمیل فرم مربوطه، درخواست خود برای فعال سازی این سرویس را اریه دهند.

XPERIA
2008-10-25, 08:59 PM
تماس مشترکان دائمی با 130 و مشترکان اعتباری با 140 رایگان شد
از این رو برای تماس با ایرانسل دیگر هزینه ای نمی پردازید

atiiii
2008-10-26, 11:45 AM
اپراتور دوم جسورانه عمل کرده است

ارائه خدمات ارزش افزوده اپراتور سوم زماني محقق مي‌‏شود که محدوديت‌‏هاي قانوني محتواي موجود در کشور از بين برود.
دکتر ‌‏‌‏علي ‌‏فتوت‌ ‏احمدي، کارشناس ‌‏ارتباطات و رئيس‌ ‏سمينار ‌‏‌‏شبکه ‌‏ارتباطات‌ ‏سيار، چالش‌‏ها و چشم‌‏اندازها درگفت‌‏وگو با‌‏ ‌‏ايلنا ضمن‌‏ اشاره‌‏ به‌‏ وضعيت‌‏کشور در‌ ‏حوزه ارتباطات اظهار ‌‏داشت: در حال‌‏ حاضر عملکرد اپراتور اول و دوم بسيار تحول‌‏انگيز بوده است و سرويس‌‏هاي ارائه شده به مردم رضايت‌‏بخش و جالب بوده است.

وي ادامه داد: دراين حوزه اپراتور دوم( ايرانسل) بسيار جسورانه‌‏تر عمل‌‏کرده است و با ارائه سرويس‌‏هايي مانند Gprs و Mms توانسته رضايت مشترکان خود را تا حد بيشتري جلب کند، در حاليکه تا 4 سال پيش هيچ تصوري از ارائه اين سرويس‌‏ها نبود.

دکتر‌‏فتوت در ادامه سخنان خود به بحث اپراتور سوم اشاره کرد و گفت: در مزايده اپراتور سوم ترديدها کاملاً از بين رفته است و عملاً تجربه‌‏هاي ترک‌‏سل براي مسؤولان لحاظ شده‌‏ است و مشکلي در مزايده احساس نمي‌‏شود.

وي خاطر نشان کرد: البته خود اپراتور‌‏سوم ممکن است با دو مشکل مواجه شود، يکي اينکه اين اپراتور بايد با دو اپراتور قوي اول و دوم رقابت کند، لذا بايد بتواند سرويس رومينگ با دو اپراتور ديگر برقرار کند و اين امر بايد به صورت رگولاتوري و دخالت سازمان تنظيم‌‏مقررات ‌‏و ‌‏ارتباطات ‌‏راديويي انجام ‌‏شود.

کارشناس‌‏ارتباطات ادامه داد: همانطور که مستحضريد اين اپراتور بايد خدمات ‌‏نسل ‌‏سوم ‌‏موبايل (3g ) و خدمات اينترنتي را با سرعت‌‏ انتقال‌ ‏داده بالا ‌‏جهت ارسال و دريافت فايل‌‏ها بر روي گوشي‌‏هاي‌‏تلفن همراه ارائه کند، ولي اگر محدوديت‌‏هاي‌‏ قانوني محتواي ‌‏کشور از بين نرود، عملاً اپراتور سوم نمي‌‏تواند کارخاصي انجام دهد و نيز نمي‌‏تواند خدمات ارزش‌ ‏افزوده‌‏اي که مسؤولان وعده داده‌‏اند، ارائه کند، بنابراين ديگر استفاده از سيم‌‏کارت‌‏هاي اين اپراتور جذابيتي براي مشترکان ندارد!

atiiii
2008-10-26, 11:48 AM
دزفولی: هیچ‌گونه اعلام مزاحمتی نداشتیم که بدون جواب مانده باشد.

از زمان شروع فعالیت اپراتور دوم ،‌ درخواست برقراری رومینگ را با شرکت ارتباطات سیار داشتیم که تا به امروز به هر دلیل موافقت نشده اما نظر سازمان تنظیم مقررات نیز در این زمینه مثبت است .

به گزارش سیتنا ، مهندس علیرضا قلمبر دزفولی مدیر عامل شرکت ایرانسل در نشست خبری که به مناسبت دومین سالروز راه اندازی شبکه تلفن همراه ایرانسل برگزار شد اظهار داشت: پروژه اپراتور دوم تلفن همراه برای دولت در حدود 18 هزار میلیارد ریال منفعت داشت.
وی ادامه داد: از طرف سازمان سرمایه‌گذاری خارجی و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران به شرکت MTN اجازه داده شد تا سقف 5/1میلیارد دلار به صورت وجه نقد به کشور وارد کند که تاکنون2/1 میلیارد دلار از سوی این شرکت سرمایه‌گذاری شده است.
وی با بیان این که در حال حاضر بیش از 250 شرکت تولیدی، صنعتی و خدماتی در حوزه‌ی سخت‌افزاری، نرم‌افزار و خدمات فنی و مهندسی با ایرانسل در حال همکاری هستند، در خصوص دستاورد های این شرکت طی دو سال گذشته تصریح کرد: تحقق خصوصی‌سازی و ایجاد بستر مناسب برای سرمایه‌گذارن خارجی، تحقق سیاست‌های دولت نهم و مجلس هشتم درباره‌ی تثبیت و کاهش قیمت‌ها، افزایش ضریب نفوذ و تحقق ضریب نفوذ تلفن همراه فراتر از برنامه از جمله این دستاوردهاست.

دزفولی در پاسخ به سوالات خبرنگاران در ارتباط با افزایش مزاحمت ها که از طریق سیم کارت های ایرانسل اتفاق می افتد اعلام کرد: آیین‌نامه‌ی مزاحمت تلفنی تصویب و ابلاغ شده و در حال اجرا است.

وی خاطر نشان کرد: برای پیگیری از مزاحمت ها مشترکان به برخی مراجع قضایی مراجعه می‌کردند اما شرایطی فراهم شده که به زودی فرم اعلام مزاحمت تلفنی از طریق نمایندگان فروش در اختیار مشترکان قرار بگیرد تا سرعت پیگیری مزاحمت تلفنی افزایش یابد.
وی در ارتباط با نحوه دریافت شکایت ها گفت: هدفمان این بود این سرویس را از طریق Call center و ایمیل و فکس فراهم کنیم اما نگران برخی تبعات آن بودیم از همین رو به دریافت کتبی شکایات بسنده کردیم.

مدیر عامل شرکت ایرانسل با اعلام این خبر که مجوز ارائه MMS از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به اپراتور دوم تلفن همراه کشور داده شد و در هفته جاری این سرویس به مشترکان ارائه خواهد شد تصریح کرد: پس از یک و نیم سال وقفه در ارائه این سرویس توسط اپراتور دوم به دلیل نبود مقررات لازم با تصویب قانون و تدوین ضوابط این سرویس به مشتریان ارائه می شود.

Nova view
2008-10-26, 12:06 PM
ورود دیرهنگام مخابرات به عرصه سرویس های ارزش افزوده

همنا- درحالی که تمامی اپراتورهای دنیا بخش اعظمی از فعالیت ها و درآمدهای خود را به سرویس های ارزش افزوده اختصاص داده اند، شرکت مخابرات ایران قصد دارد تا به تازگی در این وادی گام بردارد.
به گزارش آژانس خبری تلفن همراه (همنا)، درحال حاضر سرویس های ارزش افزوده بیش از 50 درصد سود و درآمدهای حاصله اپراتورها را تشکیل می دهد و به یکی از ابزارهای رقابتی اپراتورها نیز بدل شده است.
براساس این گزارش، "صابر فیضی" مدیرعامل شركت مخابرات ایران نیز از ورود مخابرات به بحث سرویس های ارزش افزوده خبر داده است كه بیش از نیمی از درآمد سرویس‌های مخابراتی بر روی این سرویس‌ها قرار دارد.
وی به ایسنا گفته است: باتوجه به اینکه بیش از نیمی از درآمد سرویس‌های مخابراتی برروی سرویس‌های ارزش افزوده قرار دارد، بنابراین دیگر به دنبال رقابت در بحث صوت یا سرویس‌های پایه نیستیم بلكه از این به بعد در بحث سرویس‌های ارزش افزوده وارد خواهیم شد.
فیضی با بیان این كه توسعه در هر زمینه و حوزه ای بر اثر رقابت به وجود می‌آید، تصریح كرده است که رقابت نقش موثر و مفیدی در رشد و توسعه هر حوزه‌ دارد.
اظهارات مدیرعامل شرکت مخابرات ایران برای ورود این شرکت به عرصه سرویس های ارزش افزوده درحالی بیان می شود که ورود ایرانسل، به عنوان دومین اپراتور دوم تلفن همراه کشور و عرضه سرویس های جدید و ارزش افزوده از سوی این اپراتور موتور محرکی برای مخابرات به عنوان بزرگترین اپراتور کشور به شمار می رود.
گرچه توقف عرضه سرویس mms به عنوان مزیت نسبی ایرانسل موجب شد تا از پیشتازی این اپراتور در عرضه سرویس های ارزش افزوده کاسته شود، اما نقش رقابتی خود را در این میان توانست حفظ کند.
از سوی دیگر ورود اپراتور سوم و برخورداری از مجوز عرضه سرویس های نسل سوم از سوی این اپراتور، عامل دیگری است که مخابرات را واداشته است تا برای عقب نماندن از این قافله عرضه سرویس های ارزش افزوده خود را آغاز کند.

Nova view
2008-10-26, 12:07 PM
از جمله مزیت های اپراتور سوم، ضریب نفوذ صفر 3G در ایران است

همنا- دومین كنفرانس بین المللی اپراتور سوم تلفن همراه ایران 25 مهرماه 1387 در امارات به میزبانی مشاور خارجی پروژه MFC Millennium Finance Corporation)) در سالن كنفرانس مركز IDFC با حضور اكثر قریب به اتفاق خریداران اسناد و علاقه‌مندانی از كشورهای حوزه خلیج‌فارس، هند، مالزی و برخی از نمایندگان صاحبان تكنولوژی از جمله آلكاتل، اریكسون، ZTE و Huawie برگزار شد.
به گزارش آژانس خبری تلفن همراه (همنا) از سایت رسمی اطلاع رسانی پروژه انتخاب اپراتور سوم تلفن همراه، ابتدا "لطف اله سبوحی" توضیحات لازم در خصوص چگونگی تدوین RFP، متن پروانه و اطلاعات عمومی لازم كه در اختیار خریداران اسناد قرار گرفته است را ارایه داد و ضمن بیان نقاط قوت موجود در RFP و متن پروانه، در مقایسه با متن پروانه اپراتور دوم از مقررات و مصوبات سازمان تنظیم مقررات ایران و كمیسیون مربوطه توضیحاتی را ارایه کرد.
در ادامه "سعید مهدیون" مجری پروژه نسبت به ارائه مطالبی در خصوص توسعه مخابرات و برنامه‌های خصوصی‌سازی موجود در این بخش اشاره نکرد و در ادامه به ذكر مطالبی در خصوص وضعیت موجود تلفن‌های ثابت و همراه در كشور و همچنین گزارش آماری از عملكرد هر یك از اپراتورهای موجود ایران از جمله همراه اول، ایرانسل، تالیا و شبكه‌های محلی تلفن همراه كیش و اصفهان ارائه کرد.
وی با بیان وضعیت عملكردی كمی و كیفی هر یك از اپراتورهای مذكور به چگونگی ساختار ارتباطات آنها با وزارت ICT و شركت مخابرات ایران و همچنین نحوه مدیریت اجرایی و تعامل آنها با سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی ایران اشاره‌ای کرد.
مهدیون در جهت تشویق سرمایه گذاری در این پروژه گفت: ضریب نفوذ تلفن همراه در كشور درحال حاضر و براساس پیش‌بینی‌های به عمل آمده به استناد منابع معتبر بین‌المللی تا 15 سال آینده (مدت زمان پروانه اپراتور سوم) با رشد جمعیتی معادل 92 میلیون خواهد بود كه نشان دهنده حجم وسیع بازار تلفن همراه ایران و سرویس‌های قابل ارائه نسل سوم و مزیت‌های رقابتی و فرصت‌های ایجاد شده در بازار تلفن همراه ایران بوده، كه به خصوص این بازار در خدمات نسل سوم از ضریب نفوذ صفر برخوردار است.
مدیرعامل شركت MFC نیز اصول كلی حاكم بر اسناد مزایده نسبت به اعلام برنامه زمان‌بندی تا انتهای فرآیند انتخاب اپراتور سوم تلفن همراه ایران را بیان کرد.
پس از آن در جلسه پرسش و پاسخ نیز سوالاتی از جمله ضرورت خرید اسناد توسط شركت یا تمامی شركت‌های عضو كنسرسیوم و برنامه زمان‌بندی و ضرورت تغییر آن به دلیل عدم امكان تهیه و تدوین مدارك ارزیابی و ارائه آن تا تاریخ 13 آبان توسط برخی از خریداران اسناد مطرح شد.
همچنین میزان سهام هر یك از اعضاء كنسرسیوم و همچنین میزان و چگونگی توزیع سهام شركت‌های داخلی و خارجی در حق سهامداری اشاره شده در RFP، كه مطابق قوانین و مصوبات مجلس جمهوری اسلامی ایران، سهم شركت‌های داخلی 51 درصد و سهام شركت‌‌های خارجی حداكثر 49 درصد است، یكی از موضوعات مهم و چالش‌برانگیز كنفرانس دبی بود.
گفتنی است توضیحات كاملی در این خصوص توسط نماینده سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی ارایه شد.
براساس این گزارش، از جمله موضوعات مهم و اساسی مطروحه در كنفرانس می توان به میزان مالیات، آماده بودن زیرساخت های مخابراتی جهت ارائه پهنای باند مطلوب و مورد نیاز شبكه اپراتور نسل سوم در گستردگی جغرافیایی اشاره شده در RFP، چگونگی حمایت سازمان رگولاتوری از ارائه خدمات ذكر شده در مستندات مزایده از قبیل دریافت پهنای باند، Site Sharing ، Number Portability، National Rooming و عدم مداخله دیگر اپراتورها در سرویس‌های نسل سوم در طول دوره دو ساله اشاره کرد.
بدین ترتیب با ارایه توضیحات لازم از سوی اعضای Panel پرسش و پاسخ مقرر شد برخی از موارد به شكل شفاف تری در اسناد مزایده درج و به خریداران ارائه گردد.
از دیگر موضوعات مورد سووال شركت‌كنندگان موضوع "مدیریت فنی و پشتیبانی" اشاره شده در RFP كه می‌بایستی ایرانی باشد، بود كه بر اساس قانون حداكثر استفاده از توانمندی نیروهای داخلی در اسناد مزایده به آن اشاره شده است.
موضوع امتیازات اختصاص داده شده به معیارهای ارزیابی و ضرورت توزیع و ریز نمودن آنها در هر یك از عوامل، یكی دیگر مباحث مطرح شده در كنفرانس بود كه با توجه به ضرورت ارائه مستندات و مدارك واقعی و صحیح برای هر یك از معیارهای ارزیابی، نیازی به خرد كردن امتیازها تا قبل از دریافت كامل مستندات و مدارك ارزیابی از سوی شركت‌ها نیست و و پس از آن براساس تصمیم سازمان رگولاتوری عمل خواهد شد.
فركانس‌های اختصاص داده شده به اپراتور سوم، محتوا و چگونگی نگهداری و كنترل آن و همچنین داشتن حداقل دو میلیون مشترك مستقیم برای هر اپراتور از جمله موارد دیگری بودند كه در كنفرانس مطرح شد كه معاون سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با بیان تضمین فركانس مورد نیاز، كنترل محتوا توسط سازمان را منتفی دانسته و ایجاد و توسعه آن را وابسته به طرح تجاری اپراتورها و سرمایه‌گذاران، برشمرد.
كنفرانس دبی فرصت خوبی بود تا شركت‌ها و كنسرسیوم‌های سرمایه‌گذار و توانمند داخلی با اپراتورها و صاحبان تكنولوژی نسل سوم آشنا شده و به تعامل رسیده تا با تجمیع توانمندی خود بتوانند با پیشنهادهای مناسب و مورد انتظار وزارت ICT در مزایده شركت کنند.

Nova view
2008-10-26, 12:15 PM
درآمد يك تريليون دلاري در انتظار اپراتورهاي تلفن همراه

در سال 2007 درآمد كل اپراتورهاي تلفن همراه در نقاط مختلف جهان از 800 ميليارد دلار فراتر رفت و پيش بيني مي شود اين رقم تا سال 2011 از مرز يك تريليون دلار نيز بگذرد.

به گزارش فارس به نقل از سلولار نيوز، بررسي هاي موسسه Portio Research حاكيست اين رقم تا پايان سال 2012 به 1.094.9 ميليارد دلار خواهد رسيد كه به معناي رشد سالانه حدودا 6.4 درصدي خواهد بود.
بر همين اساس اگر چه افزايش سريع تعداد مشتركان تلفن همراه عامل اصلي اين رشد خيره كننده درآمدي است، اما درآمد اپراتورها به ازاي هر مشترك به علت رقابت شديد آنها براي جلب مشتري در حال كاهش است و اين روند در آينده هم ادامه خواهد يافت. اما براي جبران اين كاهش اپراتورها به ارائه طيف گسترده اي از سرويس هاي ارزش افزوده روي آورده اند.
در سال 2007 خدمات صوتي 81 درصد از درآمد اپراتورها در سطح جهان را به خود اختصاص داده است. اما با افزايش محبوبيت سرويس هاي ديتا اين رقم تا پايان سال 2012 به حدود 74 درصد كاش مي يابد و پيش بيني مي شود اين سير نزولي باز هم ادامه يابد.
همين بررسي حاكيست درآمد اپراتورهاي خاورميانه اي از ارائه سرويس هاي ديتا حدود 11 درصد از درآمد آنها را در سال 2007 به خود اختصاص داده، اين رقم در غرب اروپا، آسيا- اقيانوسيه و آمريكاي شمالي به ترتيب معادل 20، 24.5 و 18 بوده است.
در ميان سرويس هاي ديتا پيامك 49 درصد درآمد اپراتورها را در سال 2007 به خود اختصاص داده است. اما پيش بيني مي شود افزايش محبوبيت سرويس هاي موسيقي همراه، بازي، ايميل، مسنجر و ويديوي همراه سهم درآمدي پيامك را كاهش داده و تا سال 2012 به حدود 37 درصد برساند.

M.R.S.$y$TEM
2008-10-26, 08:45 PM
e-care چسیت و چطور میشه ازش pin2 و puk2 رو گرفت

از کجا میشه توش عضو شد؟

M.R.S.$y$TEM
2008-10-26, 08:50 PM
سیم ایرانسل من ازم puk2 میخواد کــــــــــــــــــــــمـ ــــــــــــــــــــــــک ـــــــــــــــــــــــــ م کنید

GREEN BERET
2008-10-26, 10:42 PM
با سلام خدمت شما برای دریافت puk 2 چون روی قاب سیم کارت ثبت نشده باید یا زنگ بزنی مرکز تماس ایرانسل یا از طریق e-care در قسمت حساب دریافت بکنی البته اگر e-care شما فعال باشد .:student:

M.R.S.$y$TEM
2008-10-26, 11:51 PM
e-care چی هست؟

Nova view
2008-10-27, 12:28 PM
با درود خدمت دوست گرامی جناب msamani
E-care به زبان وطنی یعنی کنترل حساب اینترنتی، شما با این سرویس می توانید از خدمات مختلفی مانند قطع کردن خط، ریز مکالمات، مسائل مربوط به اعتبارات در سیم کارت اعتباری و مسائل مربوط به کارکرد و قبوض در سیم کارت های دائمی و ... استفاده کنید.

سیم کارت های ایرانسل بدون Pin ارئه می شوند و شما می توانید برای آن Pin دلخواه خود را تعریف کنید،
Pin 1 جنبه امنیتی دارد و Pin 2 برای مسائلی مثل محدود کردند تماس ها و اقداماتی از این قبیل مورد استفاده قرار می گیرد.

اما PUK از قبل در سیم کارت تعریف شده است. همانطور که دوست عزیز جناب nancy joon فرمودند می توانید با مرکز خدمات تماس بگیرید و یا از E-care استفاده کنید. در قسمتی که اطالاعات شارژ و اعتبار شما نمایش داده می شود در پایین، PUK را هم نوشته است.

در مورد نحوه ثبت نام در همین انجمن توضیحات کامل و جامعی در این رابطه داده شده، فقط من یک توضیح مختصری می دهم.
شما یک پیامک حاوی عبارت e-care به 130 یا 140 می فرستید، اگر بعد از دو سه روز رمز عبور را دریافت نکردید و یا بعد از پیغام درخواست شما در حال بررسی می باشد رمز عبور خود را دریافت نکردید حتما با 130 یا 140 تماس بگیرید و از آنها بخواهید تا رمز عبور e-care شما را بفرستند.
چون بعضی مواقع در خواست شما در شبکه Awaiting می ماند و فقط اپراتور است که می تواند رمز را برای شما بفرستد.
بعد از دریافت به سایت ایرانسل مراجعه کنید و وارد حساب خود شوید.
اگر باز مشکلی بود حتما بفرمایید.
موفق باشید

M.R.S.$y$TEM
2008-10-27, 01:44 PM
از کجای سایت ایرانسل وارد حساب بشوم

از راهنمایی ممنونم

GREEN BERET
2008-10-27, 02:31 PM
با سلام خدمت شما دوست گرامی با کلیک بر روی آدرس زیر وارد e -care می شوید :

https://ecare.mtnirancell.ir:8443/ecare/StartUp :flower::flower:

GREEN BERET
2008-10-27, 02:38 PM
با سلام خدمت شما دوستان گرامی من امروز از سایت ایرانسل فرم mms را گرفتم برای پست آن باید چه کار کرد ؟
راستی من هر نماینده یا دفاتر پستی رفتم هیچ یک فرم را نداشتند من مجبور شدم از سایت بگیرم .:dont::dont:

Nova view
2008-10-27, 06:24 PM
با دردو خدمت جنابnancy joon
پس از مطالعه شرایط و امضا کردن باید برچسب شماره خط خود(چند برچسب شناسایی هنگام خرید به شما داده شده) را در محل تعبیه شده بچسبانید، آنرا همراه کپی شناسنامه و یا کارت ملی خود که روی آن شماره ایرانسل خود را نوشته اید، داخل پاکت نامه قرار داده و روی پاکت عبارت ایرانسل را بنویسید و آنرا درون یکی از صندوق های پست بیاندازید.
توضیحات بالا تنها اطلاعات موجود در این باره می باشد.
از روز سه شنبه به تمامی پست خانه ها و نمایندگی هایی که فرم ها را دریافت کردند اچازه ارائه داده می شود.
اما برای اطمینان بیشتر به شما توصیه می کنم که صبر پیشه کنید و از روز سه شنبه یعنی فردا آنهم بعد از گذشت چند روز کم کم به نمایندگی ها و مراکز پست مراجعه کنید.
هر روش مسلما با اشکالاتی همراه است، مسلما هم این فرم ها و نحوه ارسال خالی از اشکال نیست و بعد از گذشت چند روز اشکالات و نکات مهم آن آشکار می شود و شما می توانید با خیال راحت فرم ها را امضا کنید. به نظر من اگر زود اقدام کنید فقط به عنوان نمونه آزمایشگاهی مشکلات بر روی شما آزمایش می شود.
موفق باشید

emprator_k
2008-10-27, 07:32 PM
با دردو خدمت جنابnancy joon
پس از مطالعه شرایط و امضا کردن باید برچسب شماره خط خود(چند برچسب شناسایی هنگام خرید به شما داده شده) را در محل تعبیه شده بچسبانید، آنرا همراه کپی شناسنامه و یا کارت ملی خود که روی آن شماره ایرانسل خود را نوشته اید، داخل پاکت نامه قرار داده و روی پاکت عبارت ایرانسل را بنویسید و آنرا درون یکی از صندوق های پست بیاندازید.
توضیحات بالا تنها اطلاعات موجود در این باره می باشد.
از روز سه شنبه به تمامی پست خانه ها و نمایندگی هایی که فرم ها را دریافت کردند اچازه ارائه داده می شود.
اما برای اطمینان بیشتر به شما توصیه می کنم که صبر پیشه کنید و از روز سه شنبه یعنی فردا آنهم بعد از گذشت چند روز کم کم به نمایندگی ها و مراکز پست مراجعه کنید.
هر روش مسلما با اشکالاتی همراه است، مسلما هم این فرم ها و نحوه ارسال خالی از اشکال نیست و بعد از گذشت چند روز اشکالات و نکات مهم آن آشکار می شود و شما می توانید با خیال راحت فرم ها را امضا کنید. به نظر من اگر زود اقدام کنید فقط به عنوان نمونه آزمایشگاهی مشکلات بر روی شما آزمایش می شود.
موفق باشید

از اون برچسبا من ندارم !!!!

GREEN BERET
2008-10-27, 09:50 PM
با سلام خدمت جناب nova view از اون بر چسب هایی که در بسته راه اندازی سیم کارت هست سه تا مونده که هر کدوم روش یه چیزی نوشته کدوم یکی رو باید چسبوند ؟ :Smile (11):

M.R.S.$y$TEM
2008-10-28, 05:43 AM
واقعا متشکرم

Nova view
2008-10-28, 09:43 AM
دقیقا نمی دانم ولی نمایندگی هایی که آموزش این کار را دیدند می دانند، در این مورد در حال تحقیق هستم، شاید هم اصلا لازم نباشد، گفتم این تنها اطلاعات در این مورد است. به محض دریافت خبر های جدید در همین قسمت شما دوستان را راهنمایی می کنم. اگر هم کسی چیز جدیدی فهمید، در همین قسمت قرار دهد.
با سپاس
موفق باشید

Nova view
2008-10-28, 09:52 AM
دوست گرامی جناب msamani
لطفا برای تشکر فقط از کلید مربوطه استفاده کنید تا از زدن پست های اضافی جلوگیری شود.
با سپاس
موفق باشید

new_id8
2008-10-28, 10:17 AM
سلام
خسته نباشید
برای استفاده از سرویس رایگان شبانه باید چه کدی را وارد کنیم؟از چه ساعتی می باشد؟

Nova view
2008-10-28, 12:34 PM
با درود خدمت دوست گرامی جنابnew_id8
سرویس های رایگان شبانه مربوط به جشنواره قبلی است و در این جشنواره ارائه نشده، اما شما می توانید در این جشنواره با انتخاب یکی از طرح های تشویقی رنگی در شبهای 5 شنبه از تخفیف بسیار بالایی برخوردار شوید.
برای اطلاعات بیشتر در زمینه تعرفه های دقیق به http://irancell.ir/Layer2/?id=25 مراجعه کنید.
موفق باشید

GREEN BERET
2008-10-28, 12:42 PM
با سلام خدمت دوستان گرامی

من امروز فرم ثبت نام mms رو از طریق پست پیشتاز فرستادم تا خیلی سریع به دستشون برسه راستی من اون برچسبی رو چسبوندم که روش نوشته شده سند شناسنامه ( place on proof of id ) پرسیدم گفتند این بر چسب باشه و فکر کنم فردا به دستشون برسه و همون فردا فعالسازی بشه هر وقت فعال شد خبرش رو می دهم .:wow::wow:

Nova view
2008-10-28, 12:51 PM
با درود خدمت دوستان
قضیه کاملا روشن شد،
دوستان توجه کنند،اگر به نمایندگی مراجعه می کنید نیازی به الصاق برچسب نیست،

حتما باید به یکی از نمایندگی ها مراجعه کنید چون فرمی که شما پر کردید باید ممهور به مهر نمایندگی باشد، در غیر این صورت به درخواست شما رسیدگی نخواهد شد.
باز هم تاکید می کنم، حتما باید مهر نمایندگی روی فرم امضا شده شما باشد!!!
آن فرم را به همراه کپی شناسنامه و یا کارت ملی که شماره خط خود را روی آن نوشته اید به نمایندگی تحویل دهید.
در مورد روش استفاده از پست، باید برچسب اثبات مالکیت را حتما بچسبانید ولی در مراجعه به نمایندگی ها نیازی نیست.

اگر سوالی بود حتما بفرمایید.
موفق باشید

k_a
2008-10-28, 05:38 PM
من فرم از سایت دانلود کردم و پرینت کردم ...
باید دو صفحه رو هم بفرستم؟
کپی شناسنامه میخواد؟
با پست معمولی باشه؟
بیشتر توضیح بدید.

XPERIA
2008-10-28, 05:59 PM
من فرم از سایت دانلود کردم و پرینت کردم ...
باید دو صفحه رو هم بفرستم؟
کپی شناسنامه میخواد؟
با پست معمولی باشه؟
بیشتر توضیح بدید.
بله این کار را باید بکنید
البته باید حتما Adobe Reader داشته باشید تا فایل های PDF رو باز کنید

Nova view
2008-10-28, 07:31 PM
با درود خدمت دوست عزیز جنابk_a
باید دو فرم را ارسال کنید،
طبق اعلام رسمی برای سهولت کار، شما باید آن دو صفحه را پشت و رو پرینت بگیرید و امضا کردن فرم ثبت نام یعنی موافقت شما با شرایط ذکر شده.
آنرا به همراه کپی شناسنامه و یا کارت ملی صاحب خط (توجه داشته باشید روی کپی حتما باید شماره خط خود را نوشته باشید!) درون یک پاکت قرار داده و روی پاکت عبارت ایرانسل را بنویسید، آن را به صندوق پست بیاندازید.
موفق باشید

GREEN BERET
2008-10-28, 08:49 PM
با سلام خدمت دوستان گرامی در هنگام کپی گرفتن حتما دقت کنید تا فرم خیلی واضح باشد و گر نه شرکت قبول نمی کنه دوم اینکه اگر از طریق پست می خواهید ارسال کنید به عبارت شرکت ایرانسل در قسمت گیرنده بسنده نکنید چون شرکت پست از قبول بسته خودداری می کنه باید آدرس کامل شرکت ایرانسل را در قسمت گیرنده بنویسید سوما با پست پیشتاز ارسال کنید تا نهایتا یک روزه برسه ( خیلی بهتره که فرم رو پرینت بگیرید به هر تعداد لازم )

آدرس شرکت ایرانسل : تهران - بلوار آفریقا - خیابان آناهیتا - ساختمان امین

از تجربیات خودم در زمینه ارسال این فرم . :flower::flower:

mahdi_o
2008-10-28, 11:12 PM
سلام
يه سوال دارم
من يه سيم كارت ايرانسل دارم
ديروز صبح كه بيدار شدم ديدم توي گوشي زده "عدم سيم كارت" و توي يك گوشي ديگه هم امتحان كردم
و ديدم كه ميزنه سيم كارت رو وارد كنيد!!
يعني سيم كارت به همين راحتي سوخته؟
نه استفاده زيادي مي كردم و نه اس ام اس زياد و كمتر از 5-6 ماه هم هست كه دارمش

GREEN BERET
2008-10-28, 11:25 PM
با سلام خدمت شما سه دلیل داره که یکیشو رد کردی خودت
1.کثیف بودن سیم کارت
2.سوختن سیم کارت
3.مشکل از ریدر گوشی ( که این گزینه رو خودت رد کردی چون گفتی توی یه گوشی دیگه امتحان کردی مگه اینکه دو تا گوشی با هم مشکل داشته باشه که خیلی بعیده ).:flower::flower:

mahdi_o
2008-10-29, 01:00 AM
سيم كارت كثيف رو بايد با دستمال پاك كرد؟
اگه اينطوري باشه كه پاك كردم ولي جواب نداد
حالا اگه سوخته باشه تكليف اون 3 تومن شارژ داخل سيم چي ميشه؟Smile (50) :dont:

Nova view
2008-10-29, 09:16 AM
با درود خدمت دوست عزیز جنابnancy joon
متاسفانه شما اشتباه متوجه شدید.
ایرانسل قراردادی با شرکت پست بسته و تمام هزینه آن را پرداخت کرده که هر گونه پاکتی که بر روی آن کلمه ایرانسل نوشته شده باشد به محل شبکه فرستاده شود.
آدرسی که شما نوشتید مربوط به دفتر مرکزی ایرانسل است، شاید الان آن فرم ها را به شبکه ارجاع دهند ولی زمانی که سرشان شلوغ شد همه فرم ها از بین می برند.

اصلا نیازی نیست که به داخل پست خانه بروید، هیچ نیازی به پست کردن و چسباندن تمبر و یا پست پیشتاز نیست.
فقط کافی است فرم و مدارک مورد نیاز را داخل یک پاکت قرار دهید، روی آن پاکت عبارت ایرانسل بنویسید و داخل صنوق پست بیاندازید!!!

اما من توصیه می کنم برای اطمینان خاطر به یکی از نمایندگی ها مراجعه کنید چون مطمئن تر است.
موفق باشید

GREEN BERET
2008-10-29, 11:50 AM
درود بر شما جناب nova view

اول اینکه اگر توی صندوق پست بیاندازید تا 10 الی 15 روز دیگه نمیرسه ثانیا من برای اینکه سریعتر برسه به شماره 130 زنگ زدم گفت می توانی با پست پیشتاز بفرستی اومدم با پست پیشتاز بفرستم قبول نکرد باز زنگ زدم به ایرانسل ( 130) گفت این آدرس رو روی پاکت نامه بنویس . پس بنده خود سرانه کاری را انجام ندادم .:nono::nono:

Nova view
2008-10-29, 04:59 PM
با درود مجدد
من هرگز نگفتم که شما خود سرانه کاری انجام دادید، اینجا ایران است، راههای رسمی هم گاهی مشکل دارند چه به برسد به راههای فرعی،
روش شما حتما درست است، اما یک زمانی اگر مشکلی پیش بیاید شما نمی توانید اعتراضی داشته باشید زیرا روش های اصلی در سایت رسمی اعلام شده و هیچ روشی غیر از روش های فوق تایید شده ایرانسل نیست.
من فقط نگران مشکلات احتمالی آینده هستم.
در مورد پست هم که فرمودید، نامه های معمولی اینقدر طول می کشند، اما با بستن قرارداد ایرانسل با پست، پاکت ها ظرف 24 ساعت به شبکه می رسند.

هر وقت mms خط شما وصل شد ما را از خبرش بی نصیب نگذارید.
با سپاس
موفق باشید

GREEN BERET
2008-10-29, 07:14 PM
با درود مجدد
من هرگز نگفتم که شما خود سرانه کاری انجام دادید، اینجا ایران است، راههای رسمی هم گاهی مشکل دارند چه به برسد به راههای فرعی،
روش شما حتما درست است، اما یک زمانی اگر مشکلی پیش بیاید شما نمی توانید اعتراضی داشته باشید زیرا روش های اصلی در سایت رسمی اعلام شده و هیچ روشی غیر از روش های فوق تایید شده ایرانسل نیست.
من فقط نگران مشکلات احتمالی آینده هستم.
در مورد پست هم که فرمودید، نامه های معمولی اینقدر طول می کشند، اما با بستن قرارداد ایرانسل با پست، پاکت ها ظرف 24 ساعت به شبکه می رسند.

هر وقت mms خط شما وصل شد ما را از خبرش بی نصیب نگذارید.
با سپاس
موفق باشید

با سلام خدمت شما دوست عزیز در جواب حرف شما در مورد رسیدن پاکتهای نامه با تماسی که من با 130 داشتم گفتند اگر با پست معمولی بفرستید یک هفته تا 10 روز رسیدنش به طول می انجامد .

k_a
2008-10-29, 10:13 PM
درسته تو سایت نوشته فقط بنویسید"ایرانسل" ولی این قضیه تو شهرهای دیگه(غیر تهران) هم درسته؟
نمایندگی ها رو که ولشون کن اصلا کار آدمو راه نمی اندازن.من برای تکمیل ثبت نام ده بار رفتم اومدم تا کارم راه افتاد.
فکر کنم همون پست معمولی بهترین و مطمئن ترینه.

rama3850
2008-10-29, 11:02 PM
با سلام .دوستان ميتونن از طريق نمايندگي هاي ارانسل هم اقدام كنن.تازه خود نماينده ها فرم را هم دارند.براي اطلاعات بيشتر به سايت مراجه كنيد.ضمنا 72 سلعت بهد از رسيدن فرم به شركت mmsفعال ميشود.http://www.irancell.ir (http://www.irancell.ir/)