PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالات و مشکلات در مورد سیمکارتهای ایرانسل

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

4rooos
2010-06-05, 03:30 PM
سلام دوستان
من دیروز میتونستم ام ام اس بفرستم اما امروز همش میگه ارور میده!
جریان چیه؟
برای همه اینجوری شده.

MoRTezA
2010-06-05, 03:44 PM
سلام.
یه سوالی ذهنمو مشغول خودش کرده.
آیا دریافت کننده هم باید فرم پر کرده باشه یا فقط باید تنظیمات mms روی گوشیش باشه؟
در ضمن یه سوال دیگه.
خودمونم میتونیم فکس کنیم یا حتما باید نماینده ایرانسل باشه؟(واسه فعال سازی میگم)

4rooos
2010-06-05, 05:24 PM
در مورد سوال اول
که فقط گیرنده باید تنظیماتش رو داشته باشه و سوال دومو نمیدونم!
بچه ها امروز کسی تونسته ام ام اس بفرسته؟
ماله من نمیره!

4rooos
2010-06-05, 08:33 PM
دوستان خواهشا اگه می تونید یا نمیتونید ام ام اس بفرستید بگید.
نمی دونم ماله من خراب شده یا شبکه مشکل داره!

4rooos
2010-06-06, 12:26 PM
یعنی هیشکی ام ام اس نداره؟
خب جواب بدید لطفا.
یعنی هیشکی نیست؟

ghollom reza
2010-06-06, 12:28 PM
دوستان راهی نیست که بدونیم سرویس mms فعاله یا نه
یه کدی ،ترفندی ،چیزی

arman44
2010-06-06, 01:41 PM
دوستان راهی نیست که بدونیم سرویس mms فعاله یا نه
یه کدی ،ترفندی ،چیزی

بهترین راه به حساب کنترل اینترنتی یا همون ECARE و از قسمت خدمات ارزش افزوده یک گزینه هست به نام MMS SERVICE و اون نجا دقیقا معلوم میشه

Nova view
2010-06-06, 02:08 PM
سلام
من گوشی s8300 دارام mms وصله تنظیمات mms .gprs هم دریافت کردم ولی وقتی میفرستم sending faild میزنه
با درود خدمت شما دوست عزیز
MMS ایرانسل به دلیل دارا بودن دستگاههای پالایش دیتا با برخی از مدل های متفرقه مشکل دارد، اگر ثبت نام تکمیل شده و مطمئن هستید که سرویس برای شما فعال است، از طریق اپراتور موضوع را به بخش فنی اطلاع دهید، دوستان دقیقتر بر روی خط شما بررسی خواهند کرد.

سلام.
یه سوالی ذهنمو مشغول خودش کرده.
آیا دریافت کننده هم باید فرم پر کرده باشه یا فقط باید تنظیمات mms روی گوشیش باشه؟
در ضمن یه سوال دیگه.
خودمونم میتونیم فکس کنیم یا حتما باید نماینده ایرانسل باشه؟(واسه فعال سازی میگم)

در مورد سوال اول
که فقط گیرنده باید تنظیماتش رو داشته باشه و سوال دومو نمیدونم!
بچه ها امروز کسی تونسته ام ام اس بفرسته؟
ماله من نمیره!

دوستان خواهشا اگه می تونید یا نمیتونید ام ام اس بفرستید بگید.
نمی دونم ماله من خراب شده یا شبکه مشکل داره!

یعنی هیشکی ام ام اس نداره؟
خب جواب بدید لطفا.
یعنی هیشکی نیست؟

در حال حاضر مشکلی در ارسال MMS وجود ندارد،
فرد گیرنده فقط باید تنظیمات را دارا باشد و نیازی نیست که ثبت نام کرده باشد.
برای فعال سازی نیز خود شما می توانید تصویر فرم فعال سازی را فکس کنید.

4rooos
2010-06-06, 02:48 PM
نوا جان من تا دیروز میتونستم ام ام اس بفرستم
الان هرکاری میکنم میزنه
Sending failed!
میگه مرکز خدمات پیام های مالتی مدیا ام ام است رو قبول نمی کنه!
گوشیمو ریست کردم.نشد،از نو گوشیمو اپدیت کدم بازم نشد.
از کد*۱۳۰*۳*۵#
هم دوباره تنظیم کردم بازم ام ام اس نمیره!
چیکار کنم کلافه شدم.

Nova view
2010-06-06, 04:00 PM
نوا جان من تا دیروز میتونستم ام ام اس بفرستم
الان هرکاری میکنم میزنه
Sending failed!
میگه مرکز خدمات پیام های مالتی مدیا ام ام است رو قبول نمی کنه!
گوشیمو ریست کردم.نشد،از نو گوشیمو اپدیت کدم بازم نشد.
از کد*۱۳۰*۳*۵#
هم دوباره تنظیم کردم بازم ام ام اس نمیره!
چیکار کنم کلافه شدم.

ببینید، به هر دلیلی می تواند پیام شما غیر مجاز شناخته شود، امکان دارد نوع پیام ارسالی شما مشکل داشته باشد،
اگر کلا حتی یک متن ساده ارسال نمی شود، با اپراتور تماس بگیرید و مشکل را مطرح کنید، باتوجه به اینکه قبلا ارسال می شد بخش فنی مشکل را پیگیری می کنند، فراموش نکنید حتما شماره پیگیری دریافت کنید تا قابل بررسی باشد.

4rooos
2010-06-06, 06:31 PM
نوا جان من همون متن هایی رو که قبلا ارسال میکردمو الان نمی تونم ارسال کنم!

Nova view
2010-06-06, 08:59 PM
نوا جان من همون متن هایی رو که قبلا ارسال میکردمو الان نمی تونم ارسال کنم!

دوست عزیز
با 700 تماس بگیرید و حتما شماره پیگیری دریافت کنید.

4rooos
2010-06-06, 09:44 PM
نوا جان شرمنده همش مزاحم میشم
زنگ زدم 700 همه چی گفتم
قبلا درست بوده دو روزه خراب شده
با یه گوشی دیگه هم امتحان کردم بازم نشد
حتی همون پیام های قبلی هم نمی ره!
تنظیماتم درسته،از ویترین از پروفایل خودم به گوشیم ام ام اس زدم دریافتشم کردم!
دیگه عقلم به جایی نمیرسه!
اپراتور یه شماره پیگیری هم بهم داد اما نمی دونم باید چیکارش کنم!
و دیگه اینکه ایرانسل تنظیمات رو برام اس ام اس کرد ولی فایده نداشت!خودم داشتم!
کد پیگیری رو براتون پیام میکنم.
ممنون از اینکه جواب مارو میدید.

Nova view
2010-06-06, 09:51 PM
نوا جان شرمنده همش مزاحم میشم
زنگ زدم 700 همه چی گفتم
قبلا درست بوده دو روزه خراب شده
با یه گوشی دیگه هم امتحان کردم بازم نشد
حتی همون پیام های قبلی هم نمی ره!
تنظیماتم درسته،از ویترین از پروفایل خودم به گوشیم ام ام اس زدم دریافتشم کردم!
اپراتور یه شماره پیگیری هم بهم داد اما نمی دونم باید چیکارش کنم!
و دیگه اینکه ایرانسل تنظیمات رو برام اس ام اس کرد ولی فایده نداشت!خودم داشتم!
کد پیگیری رو براتون پیام میکنم.
ممنون از اینکه جواب مارو میدید.

طی چند روز آینده با همین کد، پیگیر وضعیت درخواست خود باشید.
بخش فنی پیام مشکل را بررسی خواهند کرد.

saeid1371
2010-06-07, 02:15 PM
با سلام
ممکنه که سیم کارت به هر نحوی باعث آسیب سخت افزاری یا نرم افزاری گوشی بشه؟
چون هر وقت که یکی از سیم کارتهای ایرانسل رو می ذاشتم تو گوشیم گوشی دیگه نمی تونست پیامک ها رو باز کنه ( ریست میشد-NOKIA N73) و تا یه سیم کارت ایرانسل دیگه می ذاشتم این مشکل رفع میشد(همون پیامک ها رو بدون مشکل باز می کرد) حالا می شه بگید که ممکنه اون سیم کارت باعث خرابی گوشی بشه؟ چون می خوام بذارمش تو یه گوشی دیگه
با تشکر

Nova view
2010-06-07, 05:46 PM
با سلام
ممکنه که سیم کارت به هر نحوی باعث آسیب سخت افزاری یا نرم افزاری گوشی بشه؟
چون هر وقت که یکی از سیم کارتهای ایرانسل رو می ذاشتم تو گوشیم گوشی دیگه نمی تونست پیامک ها رو باز کنه ( ریست میشد-NOKIA N73) و تا یه سیم کارت ایرانسل دیگه می ذاشتم این مشکل رفع میشد(همون پیامک ها رو بدون مشکل باز می کرد) حالا می شه بگید که ممکنه اون سیم کارت باعث خرابی گوشی بشه؟ چون می خوام بذارمش تو یه گوشی دیگه
با تشکر

اگر سیمکارت مورد نظر شما پیشماره 0938 نیست، خیر، از نظر فنی امکان آسیب رساندن و بروز چنین مشکلی توسط سیمکارت بر روی گوشی وجود ندارد،

امکان دارد به دلیل نحوه بد نگهداری از کیت سیمکارت، آسیب فیزیکی خورده باشد و به طور مثال اتصال بین کانکتور ها به طور کامل برقرار نمی شود و یا خود کیت صدمه دیده باشد.
این مشکل را می توانید با بررسی وضعیت دسترسی به حافظه سیمکارت مانند حافظه شماره تلفن و پیامک سیمکارت بررسی کنید.
مورد بعدی اینکه این مسئله در گوشی های مختلف متفاوت است، امکان دارد به دلیل نحوه طراحی و محل نصب سیمکارت در گوشی بعضا مشکل برطرف شود و بوجود نیاید.

ali300_30
2010-06-07, 08:46 PM
سلام دوستان من یک مشکل دارم
جی پی ار اس من فعال میشه و لی ام ام اس فعال نمیشه چرا موبایلم هم تنظیم جی پی ار اس هم ام ام اس داره
چطور ممکنه
نام گوشی: نوکیا 2700 کلاسیک

masoud.sh
2010-06-08, 01:33 AM
سلام من 5800 دارم کد دادم .....با 700 تماس گرفتم اما موفق به تنظیم MMS خودم نشدم کمک کنید........تو ایرانسل میگه برا گوشی شما این تنظیمات موجود نیست.به صورت دستی هم هر چی پیام میخواد با پستچی ایرانسل واسم بیاد همش میگه که access point جدیدی بسازید.....کمک

j@v@d88
2010-06-08, 01:39 AM
دوستان و اساتید سلام

من 2 روز پیش یه سیم کارت اعتباری ایرانسل خریدم با پیش شماره 0939 (به قیمت 8 هزار تومان)

وقتی از تلفن ثابت با این خط جدیدم تماس میگیرم میگه شماره مورد نظر وجود ندارد. :mixed: :mixed: :Smile (31):
با 141 تماس میگیرم میگه سیم کارت شما به علت بدهی قطع میباشد :atten: :atten: به واحد آبونمان مراجعه نمایید.
از ایرانسل دیگه تماس می گیرم . درست کار میکنه! :lol:

با پشتیبانی ایرانسل تماس گرفتم گفتند مشکل از مخابرات هستش؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!! :mixed: :mixed: و کمکم نکردند.

mms رو هنوز امتحان نکردم ولی به Gprs هم وصل نمیشه. :Smile (31): :Smile (31): :cry: :cry:

باید چی کار کنم . یه نفر راهنماییم کنه. :cry: :cry: :cry:

Nova view
2010-06-08, 10:34 AM
سلام دوستان من یک مشکل دارم
جی پی ار اس من فعال میشه و لی ام ام اس فعال نمیشه چرا موبایلم هم تنظیم جی پی ار اس هم ام ام اس داره
چطور ممکنه
نام گوشی: نوکیا 2700 کلاسیک
آیا شما فرم فعالسازی را به ایرانسل ارسال فرمودید؟

دوستان و اساتید سلام

من 2 روز پیش یه سیم کارت اعتباری ایرانسل خریدم با پیش شماره 0939 (به قیمت 8 هزار تومان)

وقتی از تلفن ثابت با این خط جدیدم تماس میگیرم میگه شماره مورد نظر وجود ندارد. :mixed: :mixed: :Smile (31):
با 141 تماس میگیرم میگه سیم کارت شما به علت بدهی قطع میباشد :atten: :atten: به واحد آبونمان مراجعه نمایید.
از ایرانسل دیگه تماس می گیرم . درست کار میکنه! :lol:

با پشتیبانی ایرانسل تماس گرفتم گفتند مشکل از مخابرات هستش؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!! :mixed: :mixed: و کمکم نکردند.

mms رو هنوز امتحان نکردم ولی به Gprs هم وصل نمیشه. :Smile (31): :Smile (31): :cry: :cry:

باید چی کار کنم . یه نفر راهنماییم کنه. :cry: :cry: :cry:

جای تعجب است، چراکه بلوک 0939 به تازگی توسط مخابرات به ظرفیت شمارگان خطوط ایرانسل اضافه شده و هنوز حتی برای کد 0 آن به طور کامل سیمکارت صادر نشده است.
در حال حاضر نیز هنوز این بلوک بر روی اینترکانکشن مخابرات تعریف نشده و امکان برقراری تماس از دیگر خطوط وجود ندارد.
البته این مشکل مقطعی است و طی چند هفته آینده برطرف می شود، چون به تازگی این بلوک به شبکه مخابرات اضافه و به اپراتور دوم تعلق گرفته است.
در بروز رسانی بعدی مخابرات این شماره ها نیز جز شماره فعال قرار خواهند گرفت، به همین دلیل است که فقط در شبکه ایرانسل قابل استفاده است.

بزودی این مشکل برطرف می شود.

دوستان در حال نصب تجهیزات و برنامه ریزی این بلوک برای اتصال کامل به همه قسمت های خدمات ایرانسل هستند.
همانطور که می دانید بر روی هر بلوک باید به طور جداگانه تمامی سرویس ها تعریف شود و به هسته اصلی شبکه متصل شود تا همه شماره های آن بتواند از تمامی خدمات استفاده کنند.

سیمکارت های 0939 هنوز به دلیل عدم راه اندازی کامل سرویس های خط وارد بازار به طور رسمی نشده و هم اکنون در دست اقدام است، همچنین به تازگی درخواست برای صدور سیمکارت 0939 داده شده که به تدریج این کار انجام می گیرد.
جای تعجب است که شما توانستید این شماره را خریداری کنید.

Nova view
2010-06-08, 10:43 AM
سلام من 5800 دارم کد دادم .....با 700 تماس گرفتم اما موفق به تنظیم MMS خودم نشدم کمک کنید........تو ایرانسل میگه برا گوشی شما این تنظیمات موجود نیست.به صورت دستی هم هر چی پیام میخواد با پستچی ایرانسل واسم بیاد همش میگه که access point جدیدی بسازید.....کمک

با درود
تنظیمی با مشخصات زیر در گوشی خود برای MMS ایجاد کنید:

http://irancell.ir/Webfiles/Files/image/inline_img/MMS-Manual-settings.gif

j@v@d88
2010-06-08, 12:10 PM

جای تعجب است، چراکه بلوک 0939 به تازگی توسط مخابرات به ظرفیت شمارگان خطوط ایرانسل اضافه شده و هنوز حتی برای کد 0 آن سیمکارت صادر نشده است.
سیمکارت های 0939 هنوز به دلیل عدم راه اندازی کامل سرویس های خط وارد بازار به طور رسمی نشده و هم اکنون در دست اقدام است، همچنین به تازگی درخواست برای صدور سیمکارت 0939 داده شده که به تدریج این کار انجام می گیرد.
جای تعجب است که شما توانستید این شماره را خریداری کنید.

فکر کنم اولین نفری بودم که این سری از سیم کارت ها رو خریدم باپیش شماره :0822

البته این مشکل مقطعی است و طی چند هفته آینده برطرف می شود، چون به تازگی این بلوک به شبکه مخابرات اضافه و به اپراتور دوم تعلق گرفته است.
در بروز رسانی بعدی مخابرات این شماره ها نیز جز شماره فعال قرار خواهند گرفت، به همین دلیل است که فقط در شبکه ایرانسل قابل استفاده است.

بزودی این مشکل برطرف می شود.[/B]

امیدوارم همین جوری باشه که شما میگید وگرنه 8 هزار تومان ضرر میکنم.

ali300_30
2010-06-08, 12:25 PM
آیا شما فرم فعالسازی را به ایرانسل ارسال فرمودید؟

اره ارسال کردم

vahidps
2010-06-08, 01:22 PM
سلام چند وقتی که وقتی تماس میگیرم این پیغام ظاهر میشه note:activi incoming call diverts ولی تماس برقرار میشه مشکل از کجاست

saeid1371
2010-06-08, 02:04 PM
اگر سیمکارت مورد نظر شما پیشماره 0938 نیست، خیر، از نظر فنی امکان آسیب رساندن و بروز چنین مشکلی توسط سیمکارت بر روی گوشی وجود ندارد،

امکان دارد به دلیل نحوه بد نگهداری از کیت سیمکارت، آسیب فیزیکی خورده باشد و به طور مثال اتصال بین کانکتور ها به طور کامل برقرار نمی شود و یا خود کیت صدمه دیده باشد.
این مشکل را می توانید با بررسی وضعیت دسترسی به حافظه سیمکارت مانند حافظه شماره تلفن و پیامک سیمکارت بررسی کنید.
مورد بعدی اینکه این مسئله در گوشی های مختلف متفاوت است، امکان دارد به دلیل نحوه طراحی و محل نصب سیمکارت در گوشی بعضا مشکل برطرف شود و بوجود نیاید.

سیم کارت مورد نظر با پیش شماره 0935 و متعلق به زمانی که سیم کارت های اعتباری ایرانسل یه قیمت 290000 ریال عرضه میشدن که بعد از یک سال استفاده بدون مشکل بود اما از زمانی که سرویس پست صوتی رو برای اون خط فعال کردم اول بدون ایراد کار می کرد اما پس از مدتی بعد از هر بار زنگ خوردن بین 10 تا 15 تا پیامک از سرویس پست صوتی برای این خط میومد که اشکال در باز کردن پیامک ها در گوشی از پیامک های پست صوتی شروع شد پس از مکاتبه ای که از طریق ایمیل با خدمات مشترکین ایرانسل داشتم مشکل پست صوتی برای مدتی حل شد اما باز هم نتونستم پست صوتی رو غیر فعال کنم.
و این که گوشی به راحتی می تونه به کانتکت ها و پیامک های ذخیره شده در سیم کارت دسترسی پیدا کنه اما دفعه اول اصلا گوشی سیم کارت رو نشناخت!
در مورد 0938 که گفتید سیستمش با بقیه فرق می کنه میشه بیشتر توضیح بدین
با تشکر

Nova view
2010-06-08, 03:49 PM
اره ارسال کردم
اگر به E-care دسترسی دارید به بخش خدمات ارزش افزوده خود بروید و فعال بودن MMS را چک کنید، در غیر اینصورت این کار را از طریق تماس با اپراتور انجام دهید.

سلام چند وقتی که وقتی تماس میگیرم این پیغام ظاهر میشه note:activi incoming call diverts ولی تماس برقرار میشه مشکل از کجاست
کلیه دایورت های خود و همچنین سرویس تماس های دریافت نشده خود را غیر فعال کنید.

سیم کارت مورد نظر با پیش شماره 0935 و متعلق به زمانی که سیم کارت های اعتباری ایرانسل یه قیمت 290000 ریال عرضه میشدن که بعد از یک سال استفاده بدون مشکل بود اما از زمانی که سرویس پست صوتی رو برای اون خط فعال کردم اول بدون ایراد کار می کرد اما پس از مدتی بعد از هر بار زنگ خوردن بین 10 تا 15 تا پیامک از سرویس پست صوتی برای این خط میومد که اشکال در باز کردن پیامک ها در گوشی از پیامک های پست صوتی شروع شد پس از مکاتبه ای که از طریق ایمیل با خدمات مشترکین ایرانسل داشتم مشکل پست صوتی برای مدتی حل شد اما باز هم نتونستم پست صوتی رو غیر فعال کنم.
و این که گوشی به راحتی می تونه به کانتکت ها و پیامک های ذخیره شده در سیم کارت دسترسی پیدا کنه اما دفعه اول اصلا گوشی سیم کارت رو نشناخت!
در مورد 0938 که گفتید سیستمش با بقیه فرق می کنه میشه بیشتر توضیح بدین
با تشکر
سیمکارت های 0938 و 0939 از نسل و نوع جدید استفاده می کنند، به همین دلیل گاهی پیش می آید در برخی گوشی ها ناسازگاری از خود نشان دهد.
استفاده از پست صوتی تاثیری در بروز چنین مشکلی ندارد، به احتمال زیاد سیمکارت به دلیل قدیمی بودن آسیب دیده.
اگر در همه گوشی ها چنین مشکلی را مشاهده می فرمایید با خرید بسته بازگشت سیمکارت خود را تعویض کنید.

j@v@d88
2010-06-08, 04:45 PM

من هم با همین پیغام روبرو میشم

ali300_30
2010-06-08, 05:38 PM
وقتی که من برام تماس یا پیام می اید بالا عکس قفل می اید

vahidps
2010-06-09, 02:31 AM
دایورتم که کلا غیر فعاله سرویس تماسهای دریافت نشده از کجا غیر فعال میشه

hamed_gh
2010-06-09, 10:42 AM
سلام !
چرا سرويس تماس هاي از دست رفته اين طوري شده؟!
هر كسي بزنگه 2 بار ميگه تماس شما به شماره ديگري منتقل مي يابد! هم انگليسي و هم فارسي.بعدش ميگه گوشي خاموشه يا در دسترس نيست. خيلي ضايع هست به خدا!
ضمنا فقط 0936 اينطوره 938 و 937اينطور نيست و درسته
. فقط اي كاش مواقعي هم كه شارژ نداشتيم اين سرويس كار مي كرد.

در پاسخ به سوال قبل ، شما شارژ داريد ؟ اگه شارژ نداريد دايورت هم نداريد!

saeid1371
2010-06-09, 03:20 PM
اگر بخوام یه بسته بازگشت برای یه خطی که به نام خودم نیست بخرم لازمه که شخصی که خط به نامش هست رو همراهم ببرم یا فقط ارائه قاب سیم کارت و رونوشت فرم ثبت نام کافیه؟ اگر مدرک دیگری هم می خواد لطفا بگید
با تشکر

nikan4host
2010-06-10, 08:53 AM
سلام

یه سوال فنی از طرف یکی از دوستانم دارم

یکی از دوستانم پوکه سیم کارتش به سرقت رفته! حالا کسی که دزدیده میتونه سیم کارتشو بسوزونه؟ آخه تو پوکه همه مشخصات دوستم بود

برگه سندشم اون تو بود درضمن دوست ما زیاد از سیم کارت ایرانسل سر در نمیاره

j@v@d88
2010-06-10, 03:01 PM

واسه منم همینجوری میشه.

موقع شماره گیری عکس قفل ظاهر میشه

مشکل چیه؟؟

http://www.bia2up.com/images/44968884767782541739.jpg

واسه منم پیغام زیر رو میداد تا اینکه سرویس تماسهای دریافت نشده رو غیر فعال کردم:

http://www.bia2up.com/images/69581688431028872568.jpg

سیم کارتم هم هست 0939

Nova view
2010-06-10, 08:00 PM
دایورتم که کلا غیر فعاله سرویس تماسهای دریافت نشده از کجا غیر فعال میشه
از کد زیر استفاده فرمایید:

*140*3*1*4#

سلام !
چرا سرويس تماس هاي از دست رفته اين طوري شده؟!
هر كسي بزنگه 2 بار ميگه تماس شما به شماره ديگري منتقل مي يابد! هم انگليسي و هم فارسي.بعدش ميگه گوشي خاموشه يا در دسترس نيست. خيلي ضايع هست به خدا!
ضمنا فقط 0936 اينطوره 938 و 937اينطور نيست و درسته
. فقط اي كاش مواقعي هم كه شارژ نداشتيم اين سرويس كار مي كرد.

در پاسخ به سوال قبل ، شما شارژ داريد ؟ اگه شارژ نداريد دايورت هم نداريد!

واسه منم همینجوری میشه.

موقع شماره گیری عکس قفل ظاهر میشه

مشکل چیه؟؟

http://www.bia2up.com/images/44968884767782541739.jpg

واسه منم پیغام زیر رو میداد تا اینکه سرویس تماسهای دریافت نشده رو غیر فعال کردم:

http://www.bia2up.com/images/69581688431028872568.jpg

سیم کارتم هم هست 0939
با درود
علامت قفل هنگام برقراری تماس، امکان نوین سرور های شبکه ایرانسل است، وجود این قفل به معنی است است که هنوز ارتباط شما با شبکه برقرار نشده، اگر این قفل محو شد به معنی این است که ارتباط برقرار شده و شبکه در حال جست و جوی شماره مورد نظر شما جهت برقراری تماس است.

اگر بخوام یه بسته بازگشت برای یه خطی که به نام خودم نیست بخرم لازمه که شخصی که خط به نامش هست رو همراهم ببرم یا فقط ارائه قاب سیم کارت و رونوشت فرم ثبت نام کافیه؟ اگر مدرک دیگری هم می خواد لطفا بگید
با تشکر
با درود
مدارک شناسایی مالک، خود مالک و ارائه قاب سیمکارت نیاز است.

سلام

یه سوال فنی از طرف یکی از دوستانم دارم

یکی از دوستانم پوکه سیم کارتش به سرقت رفته! حالا کسی که دزدیده میتونه سیم کارتشو بسوزونه؟ آخه تو پوکه همه مشخصات دوستم بود

برگه سندشم اون تو بود درضمن دوست ما زیاد از سیم کارت ایرانسل سر در نمیاره

با درود
جهت انجام امور مربوط به سیمکارت حضور مالک نیاز است.

j@v@d88
2010-06-11, 12:52 AM
دوستان شرمنده ولی نتونستم جلوی خودم رو بگیرم.

من با پشتیبانی ایرانسل چندین بار تماس گرفتم ولی جواب های قانع کننده و منطقی نگرفتم ولی اینجا چند تا از مشکلات رو بیان کردم که دوست و استاد عزیز Nova view با دقت تمام به همه پست ها جواب میدهند.

تشکر فراوان

rtoxicity
2010-06-11, 01:45 AM
دوست عزیز Nova view (http://www.ir-tci.org/forum/member.php?u=57020) من یه مشکله عجیب دارم

سیم کارته ایرانسلمو تو گوشی s8003 سامسونگ انداختم و تنظیماته gprs رو ست کردم ولی به هیچ وجه رسیو ندارم . چند تا سیم کارت دیگه ایرانسل انداختم باز هم مشکل داشت و یه مورد دیگه اینکه علامت gprs گوشی من به این صورته که یک G بالای گوشیم باید باشه ولی زده E ! این مشکل فقط واسه اطراف محله زندگیمونه ( شهرری) هر جای دیگه تهران میرم مشکلی نداره و اون علامت G هم میاد
سیم کارته همراهه اول هم انداختم GPRS مشکل نداره
پشتیبانی هم گوشی هم ایرانسل زنگ زدم میگن مشکل از سمت ما نیست لطفا راهنمایی کنید :flower:

hamed_gh
2010-06-11, 12:25 PM
سلام نوا جان ! پست من رو نقل قول كردي ولي جواب ندادي !
در مورد تماس هاي از دست رفته.

Nova view
2010-06-11, 05:26 PM
دوست عزیز Nova view (http://www.ir-tci.org/forum/member.php?u=57020) من یه مشکله عجیب دارم

سیم کارته ایرانسلمو تو گوشی s8003 سامسونگ انداختم و تنظیماته gprs رو ست کردم ولی به هیچ وجه رسیو ندارم . چند تا سیم کارت دیگه ایرانسل انداختم باز هم مشکل داشت و یه مورد دیگه اینکه علامت gprs گوشی من به این صورته که یک G بالای گوشیم باید باشه ولی زده E ! این مشکل فقط واسه اطراف محله زندگیمونه ( شهرری) هر جای دیگه تهران میرم مشکلی نداره و اون علامت G هم میاد
سیم کارته همراهه اول هم انداختم GPRS مشکل نداره
پشتیبانی هم گوشی هم ایرانسل زنگ زدم میگن مشکل از سمت ما نیست لطفا راهنمایی کنید :flower:

تفاوتی نمی کند حرف G با E،
نمایشگر E نشان دهنده ساپورت پوشش منطقه ای EDGE هست که به شما پهنای باند و سرعت بیشتری جهت انتقال داده اختصاص می دهد.
ترجیحا سیمکارت ایرانسل را بر روی گوشی دیگری تست فرمایید، با توضیحاتی که مطرح کردید امکان اشکال از پوشش شبکه نیز می باشد، برای بررسی این مورد توانایی دریافت دیتا را در مناطق دیگر نیز بررسی کنید.

سلام نوا جان ! پست من رو نقل قول كردي ولي جواب ندادي !
در مورد تماس هاي از دست رفته.

چنین مسئله ای که مطرح فرمودید عجیب است، سرویس را یکبار غیر فعال و مجدد فعال کنید، اگر مشکل برطرف نشد ضمن تماس با اپراتور با دریافت شماره پیگیری مشکل را جهت بررسی فنی دوستان اطلاع دهید.

4rooos
2010-06-11, 05:59 PM
نوا جان ۷۰۰
کارمو را ننداخت!
فکر می کنم مشکل از شبکه باشه اخه چند روز پیش بطور اتفاقی تونستم یه ام ام اس بفرستم و بازم قطع شد!
احتمالا شبکه ی منطقه ی ما مشکل داشته باشه،اینجا هیچ ** نمی تونه ام ام اس بده.
اگه میشه شما پی گیری کنید اگه با ایرانسل کار میکنید.
تشکر.
خوزستان-هندیجان.

rtoxicity
2010-06-11, 09:31 PM
تفاوتی نمی کند حرف G با E،
نمایشگر E نشان دهنده ساپورت پوشش منطقه ای EDGE هست که به شما پهنای باند و سرعت بیشتری جهت انتقال داده اختصاص می دهد.
ترجیحا سیمکارت ایرانسل را بر روی گوشی دیگری تست فرمایید، با توضیحاتی که مطرح کردید امکان اشکال از پوشش شبکه نیز می باشد، برای بررسی این مورد توانایی دریافت دیتا را در مناطق دیگر نیز بررسی کنید.

مرسی از جوابتون

سیم کارت تو مناطقه دیگه راحت جواب میده

تو منطقه خودمونم رو چند تا گوشی تست کردم رو یه سریاش جواب نداد و رو یه سریاش جواب داد . رو مدل 6710 نوکیا و k510 جواب نداد و رو یه چند تا مدل دیگه هم جواب داد
دوست عزیز اگه مشکل از شبکه و آنتن باشه میشه از طریق نمایندگی ایرانسل پیگیری کرد ؟

pesky2010
2010-06-12, 12:16 PM
سلام به همه دوستان
من میخوام ADSL بخرم میخواستم بدونم مودم وایرلس با مودم معمولی ADSL تو سرعت فرق دارن یا نه؟؟؟؟؟
در ضمن اگه کسی قیمت کارت شبکه وایرلسم داره بهم بگه.
یه سوالم داشتم که شرکت شاتل خوبه یا پارس آنلاین یا این شرکتای کوچیک ؟ واسه سرعت و خدمات میگم.مرسی از همتون لطفا منو راهنمایی کنید.

hzarei
2010-06-12, 02:40 PM
چرا نمیشه از ایرانسل به همراه اول mms فرستاد؟

SAMYAR^RAD
2010-06-12, 05:02 PM
سلام دوستان
شما گفتين بامرورگر خود گوشى برم توى ويترين
من بامرورگر خود گوشى كه ميرم توى ويترين اين صفحه باز ميشه:
English|Finglish
جستجو
سازگاری محصولات الکترونیکی با گوشی من بررسی شود
تصاویر و تم ها
تصاویر پس زمینه
لوگوها
تم ها (Themes)
موسیقی
زنگ های مونوتون (Monotones)
زنگ های تروتون (Truetones)
زنگ های پلی تون (Polytones)
بازی و نرم افزار
کلیپ ویدیویی (Videos)
پیام های ثبت نامی ده مورد برتر
هدایای پیشنهادی
راهنمایی/ پرسشهای متداول
ترک دعوی
کلیه حقوق مربوطه در انحصار ام تی ان ایرانسل است

ولى با اپرامينى كه ميرم، لينك ورود به سيستم و ثبت نام را داره كه امتحان كردم ديدم وارد نميشه تازه چرخيدن توى ويترين با اپرامينى مجانى نيست پول ميندازه
با تغير تنظيمات اينترنتم، در قسمت "اتصال با استفاده از" كه به طور پيش فرض روى Irancell-GPRS1 هست، Irancell-GPRS2 را قرار دادم كه در اين حالت با رفتن توى ويترين دفعه اول ازم خواست كه وارد بشم يا ثبت نام كنم؛ من هم با وارد كردن شماره و رمز ورودم وارد كه شدم، دباره همون صفحه اى كه بالا گفتم بازشد!

راهنمايى كنيد ممنون ميشم

دوست عزیز

بعد از دادن رمزت و ورودت به سایتش قسمت زیر نقشه سایت کلیک بکن بعد به همه چی دسترسی داری:flower:
دلزم با هر 2 رایگانه ولی بیشتر با مرور گر خود گوشی استفاده بکن:flower:
.

ansarweb
2010-06-12, 06:00 PM
دوستان پیام های فارسی ایرانسل دوباره 16 تومان شده از شما هم همینطوره؟

M@$OUD
2010-06-13, 05:42 PM
سلام می خواستم بگم کسی میدونه که چه جوری باید puk2 رو دریافت کنیم اگه کسی میدونه مطرح کنه :glass:
برای فعال کردن تماس ثابت و ....
متشکرم

M@$OUD
2010-06-13, 05:48 PM
کسی نبود؟

Nova view
2010-06-13, 07:37 PM
نوا جان ۷۰۰
کارمو را ننداخت!
فکر می کنم مشکل از شبکه باشه اخه چند روز پیش بطور اتفاقی تونستم یه ام ام اس بفرستم و بازم قطع شد!
احتمالا شبکه ی منطقه ی ما مشکل داشته باشه،اینجا هیچ ** نمی تونه ام ام اس بده.
اگه میشه شما پی گیری کنید اگه با ایرانسل کار میکنید.
تشکر.
خوزستان-هندیجان.

دوست عزیر هم اکنون مجدد تست بفرمایید و نتیجه را اعلام کنید.

Nova view
2010-06-13, 07:43 PM
مرسی از جوابتون

سیم کارت تو مناطقه دیگه راحت جواب میده

تو منطقه خودمونم رو چند تا گوشی تست کردم رو یه سریاش جواب نداد و رو یه سریاش جواب داد . رو مدل 6710 نوکیا و k510 جواب نداد و رو یه چند تا مدل دیگه هم جواب داد
دوست عزیز اگه مشکل از شبکه و آنتن باشه میشه از طریق نمایندگی ایرانسل پیگیری کرد ؟
بله دوست عزیز
با 700 تماس بگیرید و با ذکر دقیق آدرس درخواست پیگیری بدهید.

چرا نمیشه از ایرانسل به همراه اول mms فرستاد؟
به دلیل نبود ارتباط داخلی بین دو اپراتور و همین طور بی میلی دو طرف همچنان این امکان فراهم نشده است.

Nova view
2010-06-13, 07:56 PM
سلام می خواستم بگم کسی میدونه که چه جوری باید puk2 رو دریافت کنیم اگه کسی میدونه مطرح کنه :glass:
برای فعال کردن تماس ثابت و ....
متشکرم

دوست عزیز
برای این منظور شما باید از PIN کد دوم استفاده کنید.
جهت دریافت puk2 با اپراتور تماس بگیرید.

4rooos
2010-06-14, 06:01 PM
نه نوا جان
بخدا دارم دیونه میشم
هروقت بخوام ام ام اس بفرستم باید از ویترین بفرستم!
دیروز بازم با ۷۰۰ تماس گرفتم
هربار تماس میگیرم میگن به بخش فنی میگیم پیگیری کنن
بخش فنی هم دمش گرم،فقط بلد تنظیمات رو بفرسته!
میگم بابا مرکز پیام پیامم رو قبول نمی کنه میگن حالاتو با یه گوشی دیگه تست کن!
موندم چیکار کنم،یه سیمکارت دیگه بگیرم؟
مشکل اینه که مرکز پیام های چند رسانه ای پیام رو نمی پذیره!

Nova view
2010-06-15, 04:51 PM
نه نوا جان
بخدا دارم دیونه میشم
هروقت بخوام ام ام اس بفرستم باید از ویترین بفرستم!
دیروز بازم با ۷۰۰ تماس گرفتم
هربار تماس میگیرم میگن به بخش فنی میگیم پیگیری کنن
بخش فنی هم دمش گرم،فقط بلد تنظیمات رو بفرسته!
میگم بابا مرکز پیام پیامم رو قبول نمی کنه میگن حالاتو با یه گوشی دیگه تست کن!
موندم چیکار کنم،یه سیمکارت دیگه بگیرم؟
مشکل اینه که مرکز پیام های چند رسانه ای پیام رو نمی پذیره!

دوست عزیز
طبق بررسی ها ظاهرا مشکلی در شبکه وجود ندارد، ترجیحا همین سیمکارت را بر روی گوشی دیگری تست فرمایید.
به احتمال زیاد باید مشکل برطرف شود.
اگر نشد، شماره به همراه مشخصات کامل مالک را از طریق پیغام خصوصی به بنده ارسال فرمایید.

Arash1984
2010-06-16, 01:56 AM
من در طرح مسابقه معلومات عمومی جام جهانی شرکت کردم .تا سوال 14 بدون مشکل وپیاپی سوالات برایم ارسال میشد .اما 1 روز است که SMSجدیدی نرسیده . من یک بار دیگر هم MOSA زوبه 8282 فرستادم اما پاسخی نیامد. مشکل از چیست؟

miladsabz
2010-06-16, 11:36 AM
من در طرح مسابقه معلومات عمومی جام جهانی شرکت کردم .تا سوال 14 بدون مشکل وپیاپی سوالات برایم ارسال میشد .اما 1 روز است که SMSجدیدی نرسیده . من یک بار دیگر هم MOSA زوبه 8282 فرستادم اما پاسخی نیامد. مشکل از چیست؟
چون ایرانسل هم از طریق اس ام اس این مسابقه را اطلاع رسانی کرده طبیعی است که مشغول بودن شبکه باعث این مشکل شده

Arash1984
2010-06-16, 05:40 PM
درست میگی خودم هم اول این فکرو کردم. اما چون همزمان شد با اولین سوالی که احتمالن غ جواب دادم شک دارم.

pedram_sad
2010-06-16, 09:23 PM
دوستان الان 2 روزی هست که از یک خط 0939 برام sms میاد اما من نمیتونم جواب بدم
تماس هم میگیرم هم با خط ایرانسل با 035 و 0936 و هم با همراه اول و حتی تلفن ثابت همش میگه شماره مشترک مورد نظر اشتباه هست
خیلی دلم میخواد بدونم طرف کیه

XPERIA
2010-06-16, 09:28 PM
تماس هم میگیرم هم با خط ایرانسل با 035 و 0936 و هم با همراه اول و حتی تلفن ثابت همش میگه شماره مشترک مورد نظر اشتباه هست

عزیزم طرف شما خطش رو دایورت کرده روی یک شماره الکی که میگه اشتباه است
اگه میخوای غافلگیرش کنی خط خودت رو رو خط اون دایورت کن بعدش با یه خط دیگه به گوشی خودت زنگ بزن! یارو غافلگیر میشه
البته این کار رو به کسی یاد ندی ها...

4rooos
2010-06-20, 11:21 AM
دوست عزیز
طبق بررسی ها ظاهرا مشکلی در شبکه وجود ندارد، ترجیحا همین سیمکارت را بر روی گوشی دیگری تست فرمایید.
به احتمال زیاد باید مشکل برطرف شود.
اگر نشد، شماره به همراه مشخصات کامل مالک را از طریق پیغام خصوصی به بنده ارسال فرمایید.

همچنان ما نمیتونیم ام ام اس بفرستیم!
هیشکی هم به دادمون نمیرسه!

t-danlod
2010-06-20, 11:43 AM
همچنان ما نمیتونیم ام ام اس بفرستیم!
هیشکی هم به دادمون نمیرسه!

دوستان گلم درسته بعضی از تنظیمات رو شبکه براتون میفرسته اما رو بعضی گوشیا بازم نمیتونید اما ام اس بفرستید دواش دست منه بتون الان میگم!!!:

MMS/GPRS Connection setting details
MMS GPRS
Irancell-MMS
Connection Name:
Irancell-GPRS
Connection Name:

GSM-GPRS/GPRS
Bearer:
GSM-GPRS/GPRS
Bearer:

mtnirancell
APN:
mtnirancell
APN:

http://mms:8002
MMSC Address:
http://google.com
Home Page:

10.131.26.138
WAP *****:
10.131.26.138
WAP *****:

9200
Port:
9201
Port:

CO-WSP
Service:
CO-WSP
Service:

10.131.26.138
HTTP *****:
10.131.26.138
HTTP *****:

8080
Port:
8080
Port:

HTTP
Service:
HTTP
Service:

خب دوستان این جدول یکیش واسه اما ام اس هست و یکیش واسه جی پی آر اس حالا شما باید چیکار کنید توی این قسمتها حدود 4 تا پورت نوشته که آی پی همه اونا یکی هست
پس تو قسمت تنظیمات ام ام اس تو مسیجهاتون نه جی پی ار اس ها تنظیمات ام ام اس پورت رو به
8080
9201
9200
تک تک تغییر بدید و تست کنید 100% جواب میده ضمنا تنظیماتتون هم (بقیه تنظیمات) رو هم چک کنید!

تشکر و امتیاز یادتون نره دوستان اگر لایق لطف شما بودم

Arash1984
2010-06-20, 02:19 PM

نقل قول از نوا:
در حال حاضر نیز هنوز این بلوک بر روی اینترکانکشن مخابرات تعریف نشده و امکان برقراری تماس از دیگر خطوط وجود ندارد.
رجوع کن به پست # 1324

Arash1984
2010-06-20, 02:24 PM

همونطور که حدس زدم مشکلی وجود داره و دیگر مسیجی برام نیامد.....

در صورتیکه دیگر طرح های ایرانسل مرتب برام پیغام می دهند.....

parvizb
2010-06-20, 11:49 PM
با سلام
دوستان راهی هست که بشه بفهمم که کد خط به خطم چی هست .آخه من فعالش کردم ولی یادم نیست چی بوده . من تماس میگیرم به 700 و بعدش هم صفر میزنم ولی پشت خط میمونم تقریبا یه 20 دقیقه ای بعد قطع میشه .راهی آسانتر هست ؟؟؟

4rooos
2010-06-21, 09:55 AM
من تک تک پورت هارو دستی تغییر دادم ولی بازم نشد!
اخه من قبلا با تنظیمات خود شبکه راحت اس ام اس میفرستادم!
مشکل از گوشی نیست و روی چند گوشی دیگه هم تست کردم بازم نشد!
ممنون از جوابتون

4rooos
2010-06-21, 09:55 AM
اصلا ام ام اس از گوشی خارج نمیشه ولی وقتی کانکشن یا اکسز پوینت جی پی ار اس رو واسه ام ام اس انتخاب میکنم ام ام اس از گوشی خارج میشه ولی به مقصد نمیرسه!

t-danlod
2010-06-21, 10:17 AM
اصلا ام ام اس از گوشی خارج نمیشه ولی وقتی کانکشن یا اکسز پوینت جی پی ار اس رو واسه ام ام اس انتخاب میکنم ام ام اس از گوشی خارج میشه ولی به مقصد نمیرسه!

خب دوست من جوابتو یه جورایی خودت دادی اما من تکمیلش میکنم
اکسس پوینت جی پی آر اس رو واسه ام ام اس انتخاب کن بعد پورتهای (اکسس پوینت GPRS ) رو طبق گفته قبلی تغییر بده!!

Nova view
2010-06-21, 11:52 AM
با سلام
دوستان راهی هست که بشه بفهمم که کد خط به خطم چی هست .آخه من فعالش کردم ولی یادم نیست چی بوده . من تماس میگیرم به 700 و بعدش هم صفر میزنم ولی پشت خط میمونم تقریبا یه 20 دقیقه ای بعد قطع میشه .راهی آسانتر هست ؟؟؟

اگر از طریق ارسال عدد 12 به 1112 موفق به دریافت رمز خود نمی شوید به دلایل مسائل امنیتی ای موضوع راهی جز تماس با اپراتور ندارید.

4rooos
2010-06-21, 11:54 AM
خب دوست من جوابتو یه جورایی خودت دادی اما من تکمیلش میکنم
اکسس پوینت جی پی آر اس رو واسه ام ام اس انتخاب کن بعد پورتهای (اکسس پوینت GPRS ) رو طبق گفته قبلی تغییر بده!!
گینگ عزیز بازم نشد!!!!
اعصابمو خورد کرده بخدا،من نمی دونم بخش فنی ایرانسل چیکار میکنه.
100 بار زنگ زدم 700،هنوزم میگن بخش فنی داره پیگیری میکنه!
نوا جان کجاییییییییی؟؟؟؟

kittenish
2010-06-21, 12:04 PM
برای اینکه بتوانید MMS ارسال کنید ابتدا باید این سرویس را فعال کنید، برای این منظور به یکی از نمایندگی های ایرانسل مراجعه کنید و تعهد نامه مربوط را تکمیل کنید. طی چند روز این سرویس برای شما فعال می شود و سپس می توانید MMS ارسال فرمایید.

ممنون ولی این سرویس واسه سیم کارت من فعاله مشکل از گوشیه ولی نمیدونم از چیه گوشیه

t-danlod
2010-06-21, 12:06 PM
گینگ عزیز بازم نشد!!!!
اعصابمو خورد کرده بخدا،من نمی دونم بخش فنی ایرانسل چیکار میکنه.
100 بار زنگ زدم 700،هنوزم میگن بخش فنی داره پیگیری میکنه!
نوا جان کجاییییییییی؟؟؟؟

شرمنده دوستم اما میتونم دقیقا برام شرح دهید که وقتی ام ام اس رو به یک مشترک دیگه ایرانسل میفرستید چه اتفاقی میوفده و چه ارور هایی میده (موبه مو بگو)
در ضمن گوشیت چیه؟!

4rooos
2010-06-21, 12:54 PM
شرمنده دوستم اما میتونم دقیقا برام شرح دهید که وقتی ام ام اس رو به یک مشترک دیگه ایرانسل میفرستید چه اتفاقی میوفده و چه ارور هایی میده (موبه مو بگو)
در ضمن گوشیت چیه؟!

داش علیرضا من چند وقت پیش رفتم ام ام اسم رو فعال کردم.
گوشیم 5800 و تنظیمات رو با کد
*130*3*5# گرفتم
یه دوسه روزی راحت میفرستادم بعدش یهویی قطع شد!
هر کاری کردم،باز تنظیمات رو گرفتم،گوشیمو مستر ری ست کردم،اصلا گوشیمو از نو اپدیت کردم،با یه گوشی دیگع امتحان کردم،با ده گوشی دیگه امتحان کردم بازم نشد
زنگ زدم 700 گفتم اینجوریه،برام تنظیمات رو ارسال کردن!
باز زنگ زدم،الان یه 100 باری هی زنگ میزنم هنوز میگن بخش فنی داره پیگیری میکنه!
اررو اینه:
message not accepted by multimedia message center
پس معلوم میشه مرکز پیام های مالتی مدیا پیامم رو غیر مجاز میدونه!
5800 که نشون نمیده ولی با بعضی گوشیا که loading میزدن ،قشنگ ام ام اس میرفت که 100% بشه به یهو اررور میداد،همش همین اررو مرکز پیام!
نمی دونم دیگه باید چیکار کنم،دستی اکسز پوینت ساختم،از خود شبکه گرفتم بازم نمیشه!
بعضی موقع از ویترین ایرانسل با خط خودم به خودم ام ام اس میفرستم راحت دریافتش میکنم،خب این نشون میده که هم ام ام اسم فعاله و هم تنظیمات گوشم،در ضمن از کنترل حساب اینترنتی هم چک کردم ام ام اسم فعال بود!
700 هم بوقه بخدا!هیچ کاری نمی کنه فقط خوب تحویل میگیرن و الا کار را بنداز نیستن.

t-danlod
2010-06-21, 06:31 PM
داش علیرضا من چند وقت پیش رفتم ام ام اسم رو فعال کردم.
گوشیم 5800 و تنظیمات رو با کد
*130*3*5# گرفتم
یه دوسه روزی راحت میفرستادم بعدش یهویی قطع شد!
هر کاری کردم،باز تنظیمات رو گرفتم،گوشیمو مستر ری ست کردم،اصلا گوشیمو از نو اپدیت کردم،با یه گوشی دیگع امتحان کردم،با ده گوشی دیگه امتحان کردم بازم نشد
زنگ زدم 700 گفتم اینجوریه،برام تنظیمات رو ارسال کردن!
باز زنگ زدم،الان یه 100 باری هی زنگ میزنم هنوز میگن بخش فنی داره پیگیری میکنه!
اررو اینه:
message not accepted by multimedia message center
پس معلوم میشه مرکز پیام های مالتی مدیا پیامم رو غیر مجاز میدونه!
5800 که نشون نمیده ولی با بعضی گوشیا که loading میزدن ،قشنگ ام ام اس میرفت که 100% بشه به یهو اررور میداد،همش همین اررو مرکز پیام!
نمی دونم دیگه باید چیکار کنم،دستی اکسز پوینت ساختم،از خود شبکه گرفتم بازم نمیشه!
بعضی موقع از ویترین ایرانسل با خط خودم به خودم ام ام اس میفرستم راحت دریافتش میکنم،خب این نشون میده که هم ام ام اسم فعاله و هم تنظیمات گوشم،در ضمن از کنترل حساب اینترنتی هم چک کردم ام ام اسم فعال بود!
700 هم بوقه بخدا!هیچ کاری نمی کنه فقط خوب تحویل میگیرن و الا کار را بنداز نیستن.

دوست من واقعا اینو بت میگم منم یه هفته پیش همین بلا سرم اومد و اون دستورالعملهای بالا رو اجرا کردم درست شد (پورت عوض کردن) البته خیلی ور رفتم و همش عوض میکردم ....
خب این دلایل هم چک کنی بد نیست:
به یه خطی ام ام اس رو بفرست که تنظیمات ام ام اس رو مطمئن باشی سالم تو گوشیش داره
حجم فایلهات بیشتر از 300 کیلوبایت نشه
یک دفعه فایلی یا اصلا یه متن خالی (تو متنش چیزی بنویسا منظورم اینه که فقط متن) رو بفرست بزار حجمش کم باشه
ممکن هست عکس یا هر چیز دیگت ف یلتر شه
خب الان این کارارو فرض میگیریم کردی و درست نشد
یک بار همه ی تنظیمات مربوط به اینترنت و ام ام اس (اکسس پوینتها) رو پاک کن و خودت دستی بده (اون تست پورتها رو انجام بده)
اگر این کار ها رو بکنی 99.5% درست میشه
امتحان کن و دقت کن در کار کردنت که کاری رو کم نزاری

parvizb
2010-06-21, 10:45 PM
خوب شمار اپراتور همون 700 هست ؟؟ اگر هست بعدش باید چکار کنم ؟؟؟
بعد یک سوال دیگه چرا سیم کارت ایرانسل میزارم ارور میده note.active diverts دلیلش چیه ؟؟؟ آخه من همه تماسهای ورودی و خروجی را دایورتش را غیر فعال کردم بازم این ارور میده موقع تماس گرفتن

4rooos
2010-06-21, 10:53 PM
دوست من واقعا اینو بت میگم منم یه هفته پیش همین بلا سرم اومد و اون دستورالعملهای بالا رو اجرا کردم درست شد (پورت عوض کردن) البته خیلی ور رفتم و همش عوض میکردم ....
خب این دلایل هم چک کنی بد نیست:
به یه خطی ام ام اس رو بفرست که تنظیمات ام ام اس رو مطمئن باشی سالم تو گوشیش داره
حجم فایلهات بیشتر از 300 کیلوبایت نشه
یک دفعه فایلی یا اصلا یه متن خالی (تو متنش چیزی بنویسا منظورم اینه که فقط متن) رو بفرست بزار حجمش کم باشه
ممکن هست عکس یا هر چیز دیگت ف یلتر شه
خب الان این کارارو فرض میگیریم کردی و درست نشد
یک بار همه ی تنظیمات مربوط به اینترنت و ام ام اس (اکسس پوینتها) رو پاک کن و خودت دستی بده (اون تست پورتها رو انجام بده)
اگر این کار ها رو بکنی 99.5% درست میشه
امتحان کن و دقت کن در کار کردنت که کاری رو کم نزاری

داش دقیقا همین کارارو کردم قبلا.
همیشه توی درفتم یه عکس 2 کیلو بایتی و یه متنه کم حجم دارم امتحان نمیره!
کلافه شدم !
از راهمناییت تشکر میکنم علیرضا جون.کینگ عزیز!

XPERIA
2010-06-21, 11:28 PM
سلام دوستان
من سیم کارت ایرانسل ام وقتی که ازش استفاده نمیکردم اعتبارش 0 بود
امروز 10.000 تومن شارژ شگفت انگیز کردم تا از بسته نامحدود استفاده کنم
وقتی *141*1# رو میگرفتم میزد 0 ریال
اما وقتی *140*1# رو میزنم میزنه:
Dar .... saat ...
etebare shoma: 0,Etebare shegeft angiz 97037 Rial + 23251 Rial etebare irancelli mibashad va ta .... tebar darad
اما وقتی بسته 3 رو میخواستم میزد اعتبار شما کافی نیست!!!!

یعتی شارژ شگفت انگیز فقط برای مکالمه هست؟ و نمیشه باهاش بسته فعال کرد؟

4rooos
2010-06-21, 11:34 PM
بازم از نو همه کار کردم،اخه این ارور شبکه میده!
تقصیر تنظیماتم نیست!

matrix2008
2010-06-22, 09:59 AM
سلام دوستان
Dar .... saat ...
etebare shoma: 0,Etebare shegeft angiz 97037 Rial + 23251 Rial etebare irancelli mibashad va ta .... tebar darad

سلام

منم یه 2000 تومانی شارژ شگفت انگیز کردم ولی وقتی *140*1#رو میزنم میگه 3000 ریال شار ایرانسل + 1900 شارژ شگفت انگیز! یه بسته روزانه نامحدود خواستم فعال کنم، میگه مشترک گرامی شارژ کافی برای خرید بسته در حساب شما نمیباشد!!!:atten: نوا جان چکار باید کرد؟

maysam7026
2010-06-22, 10:15 AM
با درورد
شارژ شگفت انگیز تنها برای تشویق کاربران برای مکالمه بیشتر و متراکم تر است و ارزش دیگری ندارد !

XPERIA
2010-06-22, 10:34 AM
با درورد
شارژ شگفت انگیز تنها برای تشویق کاربران برای مکالمه بیشتر و متراکم تر است و ارزش دیگری ندارد !

هیچ موقع ایرانسل یه همچین چیزی رو قید نکرده
گفته میشه اگر استفاده شما بیشتر است شگفت انگیز شارژ کنید. خب این هم یک نوع استفاده است دیگه

4rooos
2010-06-22, 01:00 PM
یعنی تا الان کسی مشکل منو نداشته!؟

Nova view
2010-06-22, 01:01 PM
بعد یک سوال دیگه چرا سیم کارت ایرانسل میزارم ارور میده note.active diverts دلیلش چیه ؟؟؟ آخه من همه تماسهای ورودی و خروجی را دایورتش را غیر فعال کردم بازم این ارور میده موقع تماس گرفتن

سلام دوستان
Dar .... saat ...

سلام

منم یه 2000 تومانی شارژ شگفت انگیز کردم ولی وقتی *140*1#رو میزنم میگه 3000 ریال شار ایرانسل + 1900 شارژ شگفت انگیز! یه بسته روزانه نامحدود خواستم فعال کنم، میگه مشترک گرامی شارژ کافی برای خرید بسته در حساب شما نمیباشد!!!:atten: نوا جان چکار باید کرد؟

با درورد

هیچ موقع ایرانسل یه همچین چیزی رو قید نکرده
گفته میشه اگر استفاده شما بیشتر است شگفت انگیز شارژ کنید. خب این هم یک نوع استفاده است دیگه

با درود خدمت شما دوستان عزیز
شارژ شگفت انگیز فقط برای سه مصرف مکالمه، ارسال پیام کوتاه و ارسال پیام چند رسانه کاربرد دارد، از آن نمی توانید برای فعال سازی بسته ها و طرح های تشویقی استفاده فرمایید.

parvizb
2010-06-22, 01:15 PM

کسی نیست جوابم را دقیق بده ؟؟؟؟

Nova view
2010-06-22, 03:01 PM
کسی نیست جوابم را دقیق بده ؟؟؟؟

با درود
سرویس تماس های دریافت نشده شما فعال است، با کد زیر آنرا غیر فعال کنید:
*140*3*1*4#

parvizb
2010-06-23, 12:35 AM
با سلام

با تشکر از شما دوست خوبم
این سوالم را هم پاسخ میدهید ؟؟؟

Nova view
2010-06-23, 06:26 PM
یعنی تا الان کسی مشکل منو نداشته!؟

دوست عزیز
چند بار شبکه برای این منظور توسط دوستان تست شد، اما مشکلی در شبکه یافت نشد.

آیا دیگر سیمکارت های ایرانسل در محل شما نیز مشکل عدم ارسال MMS دارند؟
اگر مشکل از شبکه باشد شما باید توانایی ارسال در دیگر مناطق را داشته باشید، همچنین هیچ سیمکارت ایرانسل در منطقه شما توانایی ارسال نداشته باشند.

Nova view
2010-06-23, 06:38 PM
با تشکر از شما دوست خوبم
این سوالم را هم پاسخ میدهید ؟؟؟

دریافت مجدد رمز خط به خط فقط از طریق تماس با اپراتور امکان پذیر است.

4rooos
2010-06-23, 08:29 PM
دوست عزیز
چند بار شبکه برای این منظور توسط دوستان تست شد، اما مشکلی در شبکه یافت نشد.

آیا دیگر سیمکارت های ایرانسل در محل شما نیز مشکل عدم ارسال MMS دارند؟
اگر مشکل از شبکه باشد شما باید توانایی ارسال در دیگر مناطق را داشته باشید، همچنین هیچ سیمکارت ایرانسل در منطقه شما توانایی ارسال نداشته باشند.

اره،متاسفانه بقیه میتونن ارسال کنند!
من چیکار کنم؟

Nova view
2010-06-23, 09:04 PM
اره،متاسفانه بقیه میتونن ارسال کنند!
من چیکار کنم؟

همانطور که میبینید مشکل از خط شما پیش آمده، احتمال دارد به دلیل ارسال پیام چند رسانه ای غیر مجاز سرویس شما موقتا معلق شده باشد، از طریق کد پیگیری اول مجددا از طریق اپراتور موضوع را بررسی کنید.

4rooos
2010-06-23, 09:28 PM
نوا جون از وقتی فعال شد من فقط چند تا مقاله ی ورزشی واس دوستم سند کردم بعدش قطع شد،چیز غیر مجاز نفرستادم که!

havass
2010-06-24, 01:02 PM
سلام
من میخواستم بدونم میشه بدونیم چقدر تاحالا شارژ کردیم سیم کارت رو !(مثل : زمان شارژ و میزان شارژ )
اصلا همچین امکانی هست !؟
من تو سایت ایرانسل رفتم سیستم کنترل حساب اینترنتی ولی هرچی شماره سیم کارتو میزنم میگه اشتباه است !

http://ecare.mtnirancell.ir:8080/ecare/CheckLoginServlet

مرسی

bigamer
2010-06-25, 01:33 PM
گوشی من 5230 است چطوری می تونم gprs رو فعال کنم ؟

miladsabz
2010-06-25, 03:10 PM
گوشی من 5230 است چطوری می تونم gprs رو فعال کنم ؟
از طریق کد *140*3*5#تنظیمات را دریافت و سپس نصب فرمایید gprs برای تمام مشترکین پیش فعال است

bigamer
2010-06-26, 11:41 AM
ممنون دوست عزیز اما این کدو میزنم اصلا فعال نمیشه میگه تنظیمات gprs برای این گوشی موجود نیست !:coca:

miladsabz
2010-06-26, 11:55 AM
ممنون دوست عزیز اما این کدو میزنم اصلا فعال نمیشه میگه تنظیمات gprs برای این گوشی موجود نیست !:coca:
به صورت دستی تنظیمات را در گوشی وارد کنید...
http://www.irancell.ir/layer2/?id=73

Nova view
2010-06-26, 10:54 PM
سلام
من میخواستم بدونم میشه بدونیم چقدر تاحالا شارژ کردیم سیم کارت رو !(مثل : زمان شارژ و میزان شارژ )
اصلا همچین امکانی هست !؟
من تو سایت ایرانسل رفتم سیستم کنترل حساب اینترنتی ولی هرچی شماره سیم کارتو میزنم میگه اشتباه است !

http://ecare.mtnirancell.ir:8080/ecare/CheckLoginServlet

مرسی

با درود
به صورت دقیق و با جزییات خیر، چنین امکانی وجود ندارد.

ali_golden
2010-07-01, 01:32 PM
سلام به دوستان
یک سوال داشتم از خدمتتون
من قبلا یک سیم کارت ایرانسل داشتم که با گوشیم دزدیده شد
بعدش یک سیم دیگه خریدم و نزدیک به یک ساله دارمش، حالا میخوام شماره قبلیم رو استفاده کنم
تو یه جا خوندم که ایرانسل این قابلیت رو داره، که یک کد هست میزنی و شماره قبلی بر روی سیم جدید بعد از 24 ساعت فعال میشه !!!
یعنی شماره قبلی میسوزه و شماره جدید جایگزینش میشه
حالا می خوام بدونم چنین چیزی هست !!!
که شماره قبلیم رو روی سیم جدید فعال کنم ؟
پیشاپیش ممنون و سپاسگذارم

Nova view
2010-07-01, 09:01 PM
سلام به دوستان
یک سوال داشتم از خدمتتون
من قبلا یک سیم کارت ایرانسل داشتم که با گوشیم دزدیده شد
بعدش یک سیم دیگه خریدم و نزدیک به یک ساله دارمش، حالا میخوام شماره قبلیم رو استفاده کنم
تو یه جا خوندم که ایرانسل این قابلیت رو داره، که یک کد هست میزنی و شماره قبلی بر روی سیم جدید بعد از 24 ساعت فعال میشه !!!
یعنی شماره قبلی میسوزه و شماره جدید جایگزینش میشه
حالا می خوام بدونم چنین چیزی هست !!!
که شماره قبلیم رو روی سیم جدید فعال کنم ؟
پیشاپیش ممنون و سپاسگذارم

چنین امکانی وجود ندارد، برای فعال سازی خط یک بسته بازگشت و سیمکارت جدید باید خریداری بفرمایید.

apriliyaa
2010-07-02, 12:22 AM
من GPRS یه ماهه گرفتم و شنیدم که 10 گیگ بیشتر نیستش حالا چه جوری می تونم بفهمم که تو این یه هفته چقدر مصرف کردم و چه قدر باقی مونده (راهی بجز اونکه تو قسمت دیتای گوشی هستش) منظورم کدی مثل اونه که شارژ اعتبار رو نشون می ده

ansarweb
2010-07-02, 12:47 AM
هر کسی که با من تماس می گیره 3 بار باید بگیره تا صدا رد و بدل بشه کسه میدون مشکل از کجاست؟
از گوشی نیست چون یکی دیگه از دوستام هم همینطور شده

ali_golden
2010-07-02, 05:01 AM
هر کسی که با من تماس می گیره 3 بار باید بگیره تا صدا رد و بدل بشه کسه میدون مشکل از کجاست؟
از گوشی نیست چون یکی دیگه از دوستام هم همینطور شده

من هم قبلا چنین مشکلی داشتم
صدای طرف نمیامد
خودش حل شد، فکر نمی کنم کاریش بشه کرد

apriliyaa
2010-07-03, 01:35 AM
پست 1373 دو سه روزه بی جواب مونده ....
به داد برسید

Bia2learn
2010-07-03, 02:59 PM
در استان اصفهان سيستمي كه نام محل را مينويسه غير فعاله ولي استانهاي ديگه امتحان كردم فعاله! لطفا بگيد فعالش كنن و اصلا دليل غ فعال بودنش چيه؟!

mohamadkas
2010-07-05, 12:39 PM
سلام دوستان من یک مشکلی داشتم با راه اندازی mms گوشیم.

من گوشیم htc toch hd هست قبلا win6.1 بود که تنصیمات mms انجام دادم و حل شد ولی الان win6.5 نصب کردم ولی به مشکل برخوردم اخه نمی دونم توی قسمت ip address چی بزنم؟ چون فقط عدد میشه نوشت.

اگه میشه کمکم کنین.

ممنون

mojidsali
2010-07-07, 05:10 PM
سلام دوستان خسته نباشید
من یه سیمکارت ایرانسل دارم که دائما در حالت دایودت قرار گرفته و هر چند بار هم که cancel all divert می زنم باز هم شماره که میگیرم روی صفحه میزنه دایورت روشن (call forward) و حتی روی گوشی های مختلف هم امتحان کردم ولی درست نشد ، اگه امکان داره در این مورد بهم کمک کنید.

با سپاس
Mojid

ΛΛ Θ l-l $ Σ Ω
2010-07-07, 07:52 PM
سلام دوست من شما سرويس پيغام گير صوتي يا سرويس بازيابي تماس هاي دريافت نشدتون فعاله كه بايد غيير فعالش كنيد.
*140*3*1*4#

Nova view
2010-07-07, 10:59 PM
من GPRS یه ماهه گرفتم و شنیدم که 10 گیگ بیشتر نیستش حالا چه جوری می تونم بفهمم که تو این یه هفته چقدر مصرف کردم و چه قدر باقی مونده (راهی بجز اونکه تو قسمت دیتای گوشی هستش) منظورم کدی مثل اونه که شارژ اعتبار رو نشون می ده

بسته های GPRS نامحدود، نامحدود هستند، جای نگرانی در این مورد نیست.
می توانید به اطلاعات بسته در کنترل حساب اینترنتی مراجعه فرمایید.

در استان اصفهان سيستمي كه نام محل را مينويسه غير فعاله ولي استانهاي ديگه امتحان كردم فعاله! لطفا بگيد فعالش كنن و اصلا دليل غ فعال بودنش چيه؟!

این فقط نامی است که برای هر سلول در شبکه تعریف می شود.
در بسیاری از مناطق که سایت های جدید ایجاد می شود هنوز نامی برای آن وارد نشده و به همین دلیل شما در مناطقی که اخیرا ایجاد شده باشد نامی مشاهده نمی کنید.
همچنین اتصال به GPRS باعث عدم توانایی گوشی شما برای دریافت اطلاعات سلول می شود.

Nova view
2010-07-08, 01:09 PM
سلام دوستان من یک مشکلی داشتم با راه اندازی mms گوشیم.

من گوشیم htc toch hd هست قبلا win6.1 بود که تنصیمات mms انجام دادم و حل شد ولی الان win6.5 نصب کردم ولی به مشکل برخوردم اخه نمی دونم توی قسمت ip address چی بزنم؟ چون فقط عدد میشه نوشت.

اگه میشه کمکم کنین.

ممنون

مقدار ****** را 10.131.26.138 و پورت را 8080 وارد نمایید.
نیازی به ورود IP نیست.

J A F A R
2010-07-08, 01:14 PM
من یه بار درخواست فرستادم زنگ زدم 700 گفت امضا نداشته دوباره بفرستین
اما 3 بار از هر نمایندگی فرستادم هر کدام بعد یه ماه زنگ میزنم میگه فرم جدید نرسیده
چرا اولی تو یه هفته رسیده اما سه ماهه سه بار فرستادم به دستشئن نمیرسه

majid_k
2010-07-08, 05:58 PM
دوستان برای رفع مشکل قطع و وصل شدن مداوم اینترنت ایرانسل راه حلی دارید ؟؟؟

maysam7026
2010-07-08, 06:06 PM
اگر شارژتون صفر هست شارژ کنید احتمال زیاد مشکلتون رفع خواهد شد

Nova view
2010-07-09, 12:45 PM
من یه بار درخواست فرستادم زنگ زدم 700 گفت امضا نداشته دوباره بفرستین
اما 3 بار از هر نمایندگی فرستادم هر کدام بعد یه ماه زنگ میزنم میگه فرم جدید نرسیده
چرا اولی تو یه هفته رسیده اما سه ماهه سه بار فرستادم به دستشئن نمیرسه

با درود
جهت اطمینان فرم را از طریق دفاتر امور مشترکین ایرانسل ارسال فرمایید در اسرع وقت سرویس شما فعال می شود.
معمولا برخی نمایندگی ها در ارسال مدارک MMS مشکل دارند.

4rooos
2010-07-10, 01:15 PM
نوا جان هنوزم که هنوزه ام ام اسم غیر فعاله!
میشه یه راهنمایی بفرمایید!
تو کنترل حساب اینترنتیم نیگا کردم ام ام اسم فعاله،حالا فقط میتونم از ویترین بفرستم!

4rooos
2010-07-14, 06:14 PM
سلام
بعد هرگز از پشتیبانی فنی زنگ زدن.
ام ام اسمو فعال کرده بودن فقط نگفت خطم چش شده بود! یعنی نگفت چرا مرکز پیام ام ام اسمو قبول نمیکرد!

Nova view
2010-07-14, 08:21 PM
سلام
بعد هرگز از پشتیبانی فنی زنگ زدن.
ام ام اسمو فعال کرده بودن فقط نگفت خطم چش شده بود! یعنی نگفت چرا مرکز پیام ام ام اسمو قبول نمیکرد!

متاسفانه به دلیل وجود سیستم های پالایش، برخی مواقع شبکه نوع گوشی شما را درست شناسایی نمی کند و شماره سریال گوشی شما را غیر مجاز می داند و بر روی یک شماره نیز بسته می شود.
دوستان با تنظیم دستی مشکل شمارا برطرف کردند.

™Ali Gsm
2010-07-15, 05:59 PM
در اصفهان مشکل قطع شدن اینترنت خیلی موجب دردسر میشه و خیلی وقته که این مشکل وجود داره

Nova view
2010-07-17, 10:50 PM
در اصفهان مشکل قطع شدن اینترنت خیلی موجب دردسر میشه و خیلی وقته که این مشکل وجود داره

در استان اصفهان به دلیل مشکلات جدی شهرداری آن استان با نصب سایت های ایرانسل در مناطق مورد نیاز، حداکثر فشار ترافیکی بر شبکه وجود دارد.
دوستان با افزایش ظرفیت آنتن های موجود و ایجاد پوشش EDGE سعی دارند تا پاسخ گویی به همه نیاز ها را ممکن کنند.
اما هرچقدر این کار نیز انجام شود باز نیاز به نصب سایت های جدید کاملا حس می شود.

FIRE LORD
2010-07-18, 08:15 AM
سلام.
برای انتخاب شماره طلایی ایرانسل وقتی من رفتم انتخاب کردم و مشخصاتم پر کردم در صفحه پرداخت با کارت شارژ این تصویر میاد
http://irupload.ir/images/286v9swmm6pav66kj4nj.jpg

میخواستم بدونم منظور از شماره سریال اینجا چیه؟

FIRE LORD
2010-07-18, 10:07 AM
یکی جواب ما رو بده فقط 24 ساعت فرصت دارم

+Farhad
2010-07-18, 11:08 AM
شماره سریال کارت شارژ که با IR شروع میشه رو بنویس

+HSDPA
2010-07-20, 09:53 AM
سلام

در تاریخ 18.4.89 سیم کارت طلایی ثبت نام کردم و مبلغ 15 تومن اینترنتی پرداخت کردم.
در تاریخ 21.4.89 فرم درخواست انصراف و استرداد وجه رو به همراه کپی مدارک شناسایی به ایرانسل فکس کردم.
مجدد با 700 تماس گرفتم تا فرم انصراف رو پیگیری کنم گفتند هزینه به شماره حسابی که اعلام کرده اید برگشت داده میشه!
در تاریخ 24.4.89 اس ام اس اومد که با شماره پیگیری --- سیم کارت برایتان ارسال شده است!

با توجه به اینکه مهلت انصراف 7 روز اعلام شده چرا سیم کارت ارسال شده است؟

کاش همیشه و در همه موارد اینقدر سرعت عمل داشته باشند.

سیم کارت در اداره پست است.آیا راهی برای برگشت هزینه وجود دارد؟

XPERIA
2010-07-20, 01:37 PM
سلام

در تاریخ 18.4.89 سیم کارت طلایی ثبت نام کردم و مبلغ 15 تومن اینترنتی پرداخت کردم.
در تاریخ 21.4.89 فرم درخواست انصراف و استرداد وجه رو به همراه کپی مدارک شناسایی به ایرانسل فکس کردم.
مجدد با 700 تماس گرفتم تا فرم انصراف رو پیگیری کنم گفتند هزینه به شماره حسابی که اعلام کرده اید برگشت داده میشه!
در تاریخ 24.4.89 اس ام اس اومد که با شماره پیگیری --- سیم کارت برایتان ارسال شده است!

با توجه به اینکه مهلت انصراف 7 روز اعلام شده چرا سیم کارت ارسال شده است؟

کاش همیشه و در همه موارد اینقدر سرعت عمل داشته باشند.

سیم کارت در اداره پست است.آیا راهی برای برگشت هزینه وجود دارد؟

در این صورت شما نمیتوانید تقاضای استرداد وجه کنید زیرا سیم کارت تحویل پست داده شده است
مهلت 7 روزه هم مثل سایر تبلیغات ایرانسل است که نباید جدی گرفت

4rooos
2010-07-21, 07:07 PM
نوا جان باز ام ام اسم همونجوری شد!

J A F A R
2010-07-21, 08:03 PM
نميدونم چرا mms نميره

زنگ زدم 700 گفت فعاله تنظيناتم گرفتم رو گوشيم هست حتي يه بار گوشيمو ريست کردم بعد تنظيمات mms و gprs رو گرفتم اما نميره حتى عکس 10kb يا يه نوشته يه کلمه هم نميره

J A F A R
2010-07-21, 08:24 PM
اينم عکسش که بعد از اىنکه نميرهاين پامشه

4rooos
2010-07-22, 01:10 PM
دوست عزیز مال منم همینجوری شده.
قبلا هم اینجوری شده بود که بعد از یه ماه که زنگ میزدم 700 و پیگیری میکردم درستش کردن.

Nova view
2010-07-23, 08:19 PM
دوست عزیز مال منم همینجوری شده.
قبلا هم اینجوری شده بود که بعد از یه ماه که زنگ میزدم 700 و پیگیری میکردم درستش کردن.

با درود
مجدد اجبارا باید با اپراتور تماس بگیرید و شماره پیگیری نیز حتما دریافت کنید تا مشکل شما قابل بررسی باشد.

EGALE
2010-07-24, 11:03 PM
چرا موبایل نوکیا 5130 به اینترنت کانکت نمیشه؟شماره 0936 است تمام تنظیماتش رو درست کردم!

XPERIA
2010-07-24, 11:09 PM
چرا موبایل نوکیا 5130 به اینترنت کانکت نمیشه؟شماره 0936 است تمام تنظیماتش رو درست کردم!

با توجه به قطعی اینترنت ایرانسل در بعضی نقاط احتمالا اینترنت شما هم قطع شده است
برای این کار با یک گوشی دیگر امتحان کنید ببینید وصل میشه یا نه (در همان محل)

یا گوشی خود را به محل دیگری که حداقل 300 متر با محل خودتان فاصله دارد ببرید و امتحان کنید که وصل میشه یا خیر

EGALE
2010-07-24, 11:40 PM
با توجه به قطعی اینترنت ایرانسل در بعضی نقاط احتمالا اینترنت شما هم قطع شده است
برای این کار با یک گوشی دیگر امتحان کنید ببینید وصل میشه یا نه (در همان محل)

یا گوشی خود را به محل دیگری که حداقل 300 متر با محل خودتان فاصله دارد ببرید و امتحان کنید که وصل میشه یا خیر

گوشی دیگه امتحان کردم وصل نشد و تو تهران هستم.

پس مشکل از ایرانسله. این قطعیها تا کی ادامه داره؟

XPERIA
2010-07-24, 11:52 PM
گوشی دیگه امتحان کردم وصل نشد و تو تهران هستم.

پس مشکل از ایرانسله. این قطعیها تا کی ادامه داره؟

بستگی داره کی رسیدگی کنن
من چندین بار با چند شماره درخواست دادم بعد از 2 هفته وصل شد

احتمالا شما تهرانپارس باید باشی

behdadfu
2010-07-25, 11:24 PM
با سلام
می خواستم بدونم سیم کارتای اعتباری ایرانسل سیستم پشت خطی داره اگه داره چطوری فعال میشه رایگانه یا پولیه
با تشکر

miladsabz
2010-07-26, 12:26 PM
با سلام
می خواستم بدونم سیم کارتای اعتباری ایرانسل سیستم پشت خطی داره اگه داره چطوری فعال میشه رایگانه یا پولیه
با تشکر
سرویس انتضاار مکالمه ایرانسل رایگان است و می توانید از بخش تنظیمات تماس گوشی خود فعال کنید..

amircji
2010-07-26, 02:54 PM
بستگی داره کی رسیدگی کنن
من چندین بار با چند شماره درخواست دادم بعد از 2 هفته وصل شد

احتمالا شما تهرانپارس باید باشی

جریان این امضات چیه؟
وایمکس یا اینترنت گوشی؟

apriliyaa
2010-07-27, 01:20 AM
ولا این 700 فقط قول 24 ساعت دیگه رو فقط می ده!

apriliyaa
2010-07-27, 01:22 AM
اینکه بعضی ها می گن سرعت gprs شمارهایی که 935 هستند بیشتره درسته؟

k-pax
2010-07-27, 01:32 AM
سلام من یه غلطی کردم و این بسته های نا محدود یه ماه رو فعال کردم .... حالا هم وقتی از جی پی آر اس استفاده میکنم و موقعی که سند و رسیو دارم ( مثلا وقتی دانلود میکنم ) میگه در دسترس نیستم ... من الان باید چیکار کنم ؟؟؟ یعنی رسما الکی ده تومن پول دادم آره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هیچ راهی نداره ؟؟؟؟؟؟ با هفتصد هم تماس گرفتم میگن همچین مشکلی نیست ... شما هم این مشکل رو دارین ؟؟؟؟

tdm2008
2010-07-27, 09:56 AM
آقا من چی کار کنم؟؟؟؟
سیم کارتم هدیه است .
یه بار فرم و ارسال کردم از طریق پست . فعال شد بعد 1 ماه . ولی با مشخصات خودم بود . ( در صورتی که سیم کارت هدیه به نام یکی دیگه بود)
بعد حدود دو هفته فعال بود که بعدش دیگه نفرستاد .
یه چند بار دیگه فرستادم با مشخصات طرف اما نشد که نشد...........
حالا که به مراجعه میکنم که نمایندگی میگه فرم نداره و باید تنظیمات را بگیری . (نمایندگی رسمی رفتم . خدمات ارتباطی رفتم ) نشد که نشد .....
با 700 هم که 10 دقیقه منتظر موندم از آخر هم موسقی گذاشت!!!!!!!!!!!!!
چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به شدت به ام ام اس نیاز دارم!!!!1

ehsan1430
2010-07-27, 01:35 PM
سلام gprsمنطقه خیام جنوبی در ملک آباد مشهد 3روز قطعه ؟علامتgprsنیست؟

saeed.ghsm
2010-07-28, 12:33 PM
تو محل ما (تکاوران شمالی)حتی بعضی وقتا شبکه رو هم پیدا نمیکنه البته بیشتر تو خونه این اتفاق میفته،سرعت افتضاحه دیگه تو تهران همچین چیزی شاهکاره !!
کاری میشه کرد ؟بیان یه آنتی چیزی بذارن؟؟

farokh.e71
2010-07-28, 12:48 PM
سلام کاری نداره رو قابه سیم کارت هستش
اگه نبود با 700 تماس بگیری حله رفیق

Nova view
2010-07-28, 01:28 PM
آقا من چی کار کنم؟؟؟؟
سیم کارتم هدیه است .
یه بار فرم و ارسال کردم از طریق پست . فعال شد بعد 1 ماه . ولی با مشخصات خودم بود . ( در صورتی که سیم کارت هدیه به نام یکی دیگه بود)
بعد حدود دو هفته فعال بود که بعدش دیگه نفرستاد .
یه چند بار دیگه فرستادم با مشخصات طرف اما نشد که نشد...........
حالا که به مراجعه میکنم که نمایندگی میگه فرم نداره و باید تنظیمات را بگیری . (نمایندگی رسمی رفتم . خدمات ارتباطی رفتم ) نشد که نشد .....
با 700 هم که 10 دقیقه منتظر موندم از آخر هم موسقی گذاشت!!!!!!!!!!!!!
چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به شدت به ام ام اس نیاز دارم!!!!1

اگر قبلا فعال شده باشد و می توانستید ارسال کنید نیازی به ارسال مجدد فرم نیست، اما چون فرم به نام مالک خط نبوده احتمالا در کنترل پرونده ها مجدد غیر فعال شده باشد.
حتما با اپراتور تماس بگیرید، مشخص می شود مشکل از کجاست.
اگر نیاز باشد فرم را فکس کنید، امکان دارد مشکل فنی باشد که دوستان باز بررسی خواهند کرد.

AMIRWWE619
2010-07-28, 02:30 PM
سلام
دوستان رومينگ ايرانسل به طور پيش فرض فعاله ؟ يعني هيچ كاري براي فعال سازيش نبايد بكنم؟

همراه اول چي؟

tdm2008
2010-07-28, 09:04 PM
اگر قبلا فعال شده باشد و می توانستید ارسال کنید نیازی به ارسال مجدد فرم نیست، اما چون فرم به نام مالک خط نبوده احتمالا در کنترل پرونده ها مجدد غیر فعال شده باشد.
حتما با اپراتور تماس بگیرید، مشخص می شود مشکل از کجاست.
اگر نیاز باشد فرم را فکس کنید، امکان دارد مشکل فنی باشد که دوستان باز بررسی خواهند کرد.

لطف میکنید و شماره فکس را بگید .

با اپراتور هم تماس میگیرم یه چند دقیقه آهنگ میزاره و شارژم تموم میشه !!! از سایر خطوط هم زنگ میزنم میگه شبگه موقتا با اشکال مواجه است .
فکر کنم مشکل از همون فرم باشه .
اگه میشه راهنمایی کنید که چه طوری فرم را از طریق مودم دیال آپ ( امکان ارسال فکس را دارد) بفرستم .
با تشکر فراوان

Nova view
2010-07-29, 09:59 PM
اینکه بعضی ها می گن سرعت gprs شمارهایی که 935 هستند بیشتره درسته؟

تفاوتی در پیش شماره های ایرانسل در سرویس GPRS وجود ندارد و همگی برابر می باشد.
ولی پیش شماره 0935 به دلیل اینکه تقریبا اکثر خطوطش واگذار شده تغییرات شبکه ای کمتری دارد و از پایداری بیشتری نسبت به سایر پیش شماره ها برخوردار است.
پیش شماره های جدید بخصوص 0939 به دلیل اینکه در حال واگذاری است، مرتب به روز رسانی می شود و در این بین امکان دارد تاثیرات منفی در پی داشته باشد.

سلام من یه غلطی کردم و این بسته های نا محدود یه ماه رو فعال کردم .... حالا هم وقتی از جی پی آر اس استفاده میکنم و موقعی که سند و رسیو دارم ( مثلا وقتی دانلود میکنم ) میگه در دسترس نیستم ... من الان باید چیکار کنم ؟؟؟ یعنی رسما الکی ده تومن پول دادم آره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هیچ راهی نداره ؟؟؟؟؟؟ با هفتصد هم تماس گرفتم میگن همچین مشکلی نیست ... شما هم این مشکل رو دارین ؟؟؟؟
با درود
ترجیحا وجود این مشکل را در گوشی دیگری نیز بررسی نمایید، برخی گوشی ها به دلیل تنظیمات و تک کاناله بودن قابلیت تفکیک را ندارند.

تو محل ما (تکاوران شمالی)حتی بعضی وقتا شبکه رو هم پیدا نمیکنه البته بیشتر تو خونه این اتفاق میفته،سرعت افتضاحه دیگه تو تهران همچین چیزی شاهکاره !!
کاری میشه کرد ؟بیان یه آنتی چیزی بذارن؟؟
با درود
اگر در محل شما مشکل آنتن دهی وجود دارد، منطقه دقیق خودتان را به اپراتور اعلام فرمایید، دوستان منطقه شما را بررسی خواهند کرد، اگر مشکلی سد راه وجود نداشته باشد جهت تقویت پوشش شبکه اقدام خواهد شد.

سلام
دوستان رومينگ ايرانسل به طور پيش فرض فعاله ؟ يعني هيچ كاري براي فعال سازيش نبايد بكنم؟

همراه اول چي؟

با درود
ذکر نفرمودید منظورتان سیمکارت اعتباری ایرانسل است یا دائمی.
سیمکارت دائمی ایرانسل در کشورهایی که قرارداد مستقیم با ایرانسل بسته نشده نیاز به تعویض سیمکارت و دریافت سیمکارت بین المللی دارد.
سیمکارت اعتباری ایرانسل فقط در کشور هایی که قرار داد مستقیم بسته شده قابل استفاده می باشد.
در این حالت کافیست کد فعال سازی رومینگ را شماره گیری کنید و رومینگ شما فعال می شود.

در مورد همراه اول سیمکارت های اعتباری رومینگ ندارد، برای خطوط دائمی نیاز به انجام کاری نیست، به محض قرار گیری درپوشش اپراتور میزبان هزینه رومینگ برای شما محاسبه شده و خط در حالت رومینگ قرار می گیرد.

Nova view
2010-07-29, 10:07 PM
لطف میکنید و شماره فکس را بگید .

با اپراتور هم تماس میگیرم یه چند دقیقه آهنگ میزاره و شارژم تموم میشه !!! از سایر خطوط هم زنگ میزنم میگه شبگه موقتا با اشکال مواجه است .
فکر کنم مشکل از همون فرم باشه .
اگه میشه راهنمایی کنید که چه طوری فرم را از طریق مودم دیال آپ ( امکان ارسال فکس را دارد) بفرستم .
با تشکر فراوان

دوست عزیز
عرض کردم، حتما سعی کنید با اپراتور تماس بگیرید.
در ساعات خلوت تر با مرکز خدمات تماس بگیرید. پرونده شما باید بررسی گردد تا مشخص شود مشکل از کجاست.

farzadsh
2010-08-01, 08:39 PM
سلام دوستان
من سیستم که هربار از اعتبارم کم بشه بهم خبر میده رو فعال کردم . هرکار میکنم غیر فعال نمیشه
چکار کنم ؟

miladsabz
2010-08-02, 10:40 AM
سلام دوستان
من سیستم که هربار از اعتبارم کم بشه بهم خبر میده رو فعال کردم . هرکار میکنم غیر فعال نمیشه
چکار کنم ؟
در صورت عدم تمایل به استفاده از این سرویس، با ارسال یک پیام کوتاه بدون متن به 3941 سرویس "اطلاع از هزینه تماس"را غیر فعال کنید.

miladsabz
2010-08-02, 10:57 AM
با عرض سلام به دوست عزیز اقای نوا:flower::flower::flower:
1:این ماجرای لینک های مسابقات چند رسانه ای و تبلیغات در سایت ویترین چیه و کی راه اندازی می شوند؟
2:چطور میشه بی تی اس های همراه اول و ایرانسل را تشخیص داد بلاخره فرق دارن که؟
با تشکر...:flower::flower::flower:

mohsen_21p
2010-08-02, 11:39 PM
سلام این پیام گیر صوتی شمارش عوض شده؟؟ چند وقته واسه من غیر فعال شده!

MASOUD_MW2
2010-08-03, 01:34 AM
سلام دوستان!
واقعا به کمکتون نیاز دارم! هیچوقت فکرشو نمیکردم ایرانسل این کارو با من بکنه!
دیروز از شرکت به من زنگ زدند گفتند کپی کارت ملی + آدرس و کد پستی + شماره موبایلتون رو برامون فاکس کنید و تا ساعت 6 فردا (یعنی امروز) وقت دارید این کارو بکنید وگرنه خط شما قطع میشه!
منم امروز ساعت 4 عصر فاکس رو زدم! اما رائس ساعت 6 خط من رو دوطرفه قطع کردند! حدود 6 باز به 700 زنگ زدم که من فاکس رو زدم و چزا قطع کردید؟ من کلی به این خط نیاز دارم! طرح اینترنت یک ماهه روش فعاله! کلی اعتبار توش هست! و تنها شماره تماسه منه!
همه یک جواب دادن! : تا یک هفته طول میکشه که مدارک به ما برسه و در این مدت خط شما قطع خواهد بود و تمام!
خواهشن کمک کنید باید چیکار کنم؟ من بسیار به این خط نیاز دارم! کل کارهام کنسل شده! کی باید جوابگوی خسارت وارد شده به من باشه؟ من که فاکس رو زدم! چرا قطع کردند؟

miladsabz
2010-08-03, 12:48 PM
سلام این پیام گیر صوتی شمارش عوض شده؟؟ چند وقته واسه من غیر فعال شده!
این سرویس همچنان بر روی بعضی خطوط مشکل دارد. برای من چند روزی غیرفعال بود اما دیروز دوباره وصل شد... بار دیگر امتحان کنید...

amb.dhm
2010-08-08, 11:13 PM
سلام قتي ام اس اس ارسال ميkنمتا 99 درصد ميره لي مينيسه عدم قبoل از طرف يام رسان

my2008
2010-08-09, 12:43 AM
یه چیزایی فهمیدم ولی درست بنویس ببینم چیمیگی

Nova view
2010-08-09, 02:53 PM
سلام قتي ام اس اس ارسال ميkنمتا 99 درصد ميره لي مينيسه عدم قبoل از طرف يام رسان

با درود
آیا شما سرویس پیام چند رسانه ای را برای خط خود فعال کرده اید؟
امکان دارد محتوای ارسالی شما از طرف شبکه قابل پذیرش نباشد.

Nova view
2010-08-09, 03:15 PM
سلام دوستان!
واقعا به کمکتون نیاز دارم! هیچوقت فکرشو نمیکردم ایرانسل این کارو با من بکنه!
دیروز از شرکت به من زنگ زدند گفتند کپی کارت ملی + آدرس و کد پستی + شماره موبایلتون رو برامون فاکس کنید و تا ساعت 6 فردا (یعنی امروز) وقت دارید این کارو بکنید وگرنه خط شما قطع میشه!
منم امروز ساعت 4 عصر فاکس رو زدم! اما رائس ساعت 6 خط من رو دوطرفه قطع کردند! حدود 6 باز به 700 زنگ زدم که من فاکس رو زدم و چزا قطع کردید؟ من کلی به این خط نیاز دارم! طرح اینترنت یک ماهه روش فعاله! کلی اعتبار توش هست! و تنها شماره تماسه منه!
همه یک جواب دادن! : تا یک هفته طول میکشه که مدارک به ما برسه و در این مدت خط شما قطع خواهد بود و تمام!
خواهشن کمک کنید باید چیکار کنم؟ من بسیار به این خط نیاز دارم! کل کارهام کنسل شده! کی باید جوابگوی خسارت وارد شده به من باشه؟ من که فاکس رو زدم! چرا قطع کردند؟

دوست عزیز
ایرانسل موظف است اطلاعات تمامی مشترکان را ثبت کند، زمانی که شما ثبت نام خودتان را تکمیل نکرده اید مسئولیت قطع ارتباط فقط به عهده شما خواهد بود.

ir_majhool
2010-08-10, 10:15 AM
با عرض سلام به دوست عزیز اقای نوا:flower::flower::flower:
1:این ماجرای لینک های مسابقات چند رسانه ای و تبلیغات در سایت ویترین چیه و کی راه اندازی می شوند؟
2:چطور میشه بی تی اس های همراه اول و ایرانسل را تشخیص داد بلاخره فرق دارن که؟
با تشکر...:flower::flower::flower:

مسابقه عکاسی میخوان بزارن

ساده ترین راه ممکن برای پیدا کردن دکل اینه که با سیم کارت ایرانسل و برنامه ی field test یا celltrack یا nokia energy profiler بری کنار دکل اگر rxl یا کیفیت سیگنال دریافتی از -30 کمتر بود اون دکل مربوط به اپراتور سیم کارت شماست.

miladsabz
2010-08-10, 12:04 PM
مسابقه عکاسی میخوان بزارن

ساده ترین راه ممکن برای پیدا کردن دکل اینه که با سیم کارت ایرانسل و برنامه ی field test یا celltrack یا nokia energy profiler بری کنار دکل اگر rxl یا کیفیت سیگنال دریافتی از -30 کمتر بود اون دکل مربوط به اپراتور سیم کارت شماست.
با تشکر از شما یکی از برنامه ها را واسه دانلودم می زارین خیلی ممنون

petr-cech
2010-08-10, 07:42 PM
دوستان از ایرانسل SMS اومده که شما باید مدارکتون رو برای ما FAX کنید با اینکه موقع ثبت نام تمام مدارک رو دادم.

گفتن اگه تا 24 ساعت دیگه نفرستید سیمکارت شما مسدود میشه.

حالا چی کار کنم؟!

my2008
2010-08-11, 02:28 AM
بزنگ به 700 اگه پروندت ناقص بود شماره فکس رو بگیر مدارک رو فکس کن
فک نکنم خیلی سخت بود:coca:

mosi4
2010-08-11, 02:28 AM
مشخصات مربوط به gprs ایرانسل چیه >؟
wap ***** و http ***** و ...
من قبل از اینکه بسته نامحدود بگیرم راحت میتونستم تو اینترنت بگیرم . تا بسته نامحدودم فعال شد دیگه نمیتونم!
ببینیم مشخصات بسته های نامحدود فرق میکنه با معمولی ؟

rezagheisa
2010-08-11, 10:45 AM
سلام
من اومدم سیم کارتم رو شارز شگفت انگیز کردم تقریبا الان قیمت 11000تومن شارز دارم .ولی اجازه نمیده بسته یک ماه gprs فعال کنم .
کسی میتونه کمک کنه

miladsabz
2010-08-11, 11:44 AM
من قبل از اینکه بسته نامحدود بگیرم راحت میتونستم تو اینترنت بگیرم . تا بسته نامحدودم فعال شد دیگه نمیتونم!
فرقی نمی کند تنضیمات را چک کنید یا دوباره درخواست تنظیمات را از طریق کد *140*3*6# بدهید
موفق باشید

miladsabz
2010-08-11, 11:46 AM
سلام
من اومدم سیم کارتم رو شارز شگفت انگیز کردم تقریبا الان قیمت 11000تومن شارز دارم .ولی اجازه نمیده بسته یک ماه gprs فعال کنم .
کسی میتونه کمک کنه
تا زمانی که از اعتبار هدیه شارژ شگفت انگیز استفاده می کنید نمی توانید بسته ها را فعال کنید

alimooghas
2010-08-12, 05:43 AM
با سلام
ایا فعال کردن رومینگ، در صورتی که از ایران خارج نشیم، هزینه ای در بر دارد یا خیر؟
با تشکر

Nova view
2010-08-12, 02:20 PM

با سلام
ایا فعال کردن رومینگ، در صورتی که از ایران خارج نشیم، هزینه ای در بر دارد یا خیر؟
با تشکر

در هر صورت فعال سازی رومینگ هزینه ای ندارد.

saaket
2010-08-12, 03:20 PM
با سلام خدمت دوستان گرامي
بنده يه سوال داشتم
اگر سيمكارت هاي جديد ايرانسل ( 0939‌ ) رو ديده باشيد پس از اتمام مكالمه اطلاعات مربوط به حساب و هزينه ي مكالمه رو برات نشون ميده ميخواستم ببينم راهي هست كه روي سيمكارت هاي قبلي هم فعال بشه ؟؟
ممنون

ΛΛ Θ l-l $ Σ Ω
2010-08-12, 04:00 PM
به 3941 اس ام اس خالی بده.

7Reza7
2010-08-12, 04:04 PM
با سلام خدمت دوستان گرامي
بنده يه سوال داشتم
اگر سيمكارت هاي جديد ايرانسل ( 0939‌ ) رو ديده باشيد پس از اتمام مكالمه اطلاعات مربوط به حساب و هزينه ي مكالمه رو برات نشون ميده ميخواستم ببينم راهي هست كه روي سيمكارت هاي قبلي هم فعال بشه ؟؟
ممنون

برای فعالسازی این سرویس کافیست تا یک پیام کوتاه بدون متن به شماره 3940 بفرستید.
جهت اطلاعات بيشتر به اينجا (http://irancell.ir/Layer2/?id=369) مراجعه كنيد.

carte siba
2010-08-13, 12:23 AM
روی سیم کارت من gprs فعال نمیشه باید چکار کرد

AsmoniA
2010-08-13, 12:56 AM
روی سیم کارت من gprs فعال نمیشه باید چکار کرد

كاش بيشتر توضيح ميدادي
اما در اين زمينه بهتر است به 700 زنگ بزنيد و مشكل خود را پيگيري كنيد باز اگه سوالي داشتيد در خدمتم

AsmoniA
2010-08-13, 01:42 AM
برا من از جمعه همين هفته هر مسيجي كه مياد، تو اينباكس 2تا مسيج نشون ميده و وقتي ميام يكي رو پاك كنم هر 2 تا پاك ميشه!!!! مشكل از گوشيه يا ايرانسل؟!!!!!

به نظر ميرشه مشكل از گوشي شما باشد
با يك سيم كارت ديگر تست كنيد زود جواب ميگيريد
موفق باشيد

saaket
2010-08-14, 05:56 PM
به 3941 اس ام اس خالی بده.

ممنون كه پاسخ دادي ولي اين كدي كه شما گفتي غير فعالش ميكنه !:happy:

Nova view
2010-08-14, 08:55 PM
ممنون كه پاسخ دادي ولي اين كدي كه شما گفتي غير فعالش ميكنه !:happy:
همانطور که دوستان در بالا به درستی اشاره فرمودند جهت فعال سازی سرویس اطلاع از هزینه تماس یک پیام کوتاه خالی به 3940 و جهت غیر فعال سازی به 3941 ارسال فرمایید.

hani99811
2010-08-15, 10:55 AM
سلام. کسی میدونه واسه اینکه اس ام اس های ایرانسل هزینش کم شه چه کار باید کرد ؟
من خیلی اس ام اس می زنم. میخواستم بدانم کسی پیشنهادی داره که اس ام اس ها ارزونتر شه ؟
من الان طرح دارم که اس ام اس هام 8 تومان. 144 هم استفاده میکنم.
اگر فارسی هم تایپ کنم میشه 7.5
کسی پیشنهادی داره ؟

Nova view
2010-08-15, 09:53 PM
سلام. کسی میدونه واسه اینکه اس ام اس های ایرانسل هزینش کم شه چه کار باید کرد ؟
من خیلی اس ام اس می زنم. میخواستم بدانم کسی پیشنهادی داره که اس ام اس ها ارزونتر شه ؟
من الان طرح دارم که اس ام اس هام 8 تومان. 144 هم استفاده میکنم.
اگر فارسی هم تایپ کنم میشه 7.5
کسی پیشنهادی داره ؟

با درود
شما از بیشترین تخفیف در زمینه پیام کوتاه استفاده می کنید و تخفیف بیشتر در جشنواره تابستان وجود ندارد.

carte siba
2010-08-19, 05:47 PM
کسی بلده چطوری اینترنت ایرانسل را روی گوشی ویواز فعال کنم

carte siba
2010-08-19, 06:04 PM
کسی نیست جواب بده

miladsabz
2010-08-19, 10:38 PM
کسی بلده چطوری اینترنت ایرانسل را روی گوشی ویواز فعال کنم
کد *140*3*6# را وارد کنید اگر تنظیمات مربوط به گوشی شما موجود باشد ارسال می شود و شما باید ان را نصب کنید به غیر از این لینک تنظیمات را به صورت دستی وارد کنید
http://irancell.ir/Layer2/?id=73

Mahdir3
2010-08-20, 12:44 PM
اقا مثل اینکه شبکه قاتی داره من همش دیسکانکت میشم اشکال از شبکه هست درسته.

Diego28
2010-08-20, 02:03 PM
اصلا کانکت نمیشه و همش ارور temporary nework problem یا مشکل موقت شبکه رو میده . من نمیدونم این موقت تا کی طول میکشه . مطمئنم خودشون از عمد قطع میکنن . کی میشه اینا آدم بشن .

apriliyaa
2010-08-27, 07:06 PM
هزینه ی تماس ایرانسل به ایرانسل چه جوریه و دقیقه یا ثانیه ای چقدر در میاد؟

ArAsH_67
2010-08-27, 09:45 PM
سلام به تمامی دوستان
ممنون که وقتتون رو به مشکل من اختصاص میدید... :flower:
من 1 آهنگ پیشواز خریده بودم که با دستکاریهای بنده Smile (50) یه پیامک اومد که سرویس آهنگ پیشواز شما غیر فعال شده است... :cry: و برای فعال کردن آن باید یک آهنگ پیشواز خریداری نمایید... :atten:
منم یه آهنگ پیشواز خریداری کردم و فعال شد... :wow:
حالا مشکل اینجاست که من 2تا آهنگ پیشواز توی آلبومم دارم.
فرض کنید آهنگ 1 و 2
حالا آهنگ 1 فعال هستش
اگه بخوام آهنگ 2رو فعال کنم چیکار باید بکنم

از این کد هم استفاده کردم
TV<1> <2>
و به 7575‎‏ Send‏ کردم
ولی میگه این آهنگ در آلبوم شما وجود دارد و امکان تعویض وجود ندارد... :Smile (31):

دوستان حالا چیکار کنم؟

من قبلا هم به این مشکل برخورده بودم و تونستم راه حلش رو پیدا کنم... :wow:
ولی حالا یادم رفته...

ممنون میشم اگه توضیح بدید.

موفق باشید... :flower:

AsmoniA
2010-08-27, 10:37 PM
سلام به تمامی دوستان
من 1 آهنگ پیشواز خریده بودم که با دستکاریهای بنده Smile (50) یه پیامک اومد که سرویس آهنگ پیشواز شما غیر فعال شده است... :cry: و برای فعال کردن آن باید یک آهنگ پیشواز خریداری نمایید... :atten:
فرض کنید آهنگ 1 و 2
حالا آهنگ 1 فعال هستش

TV<1> <2>
و به 7575‎‏ Send‏ کردم
ولی میگه این آهنگ در آلبوم شما وجود دارد و امکان تعویض وجود ندارد... :Smile (31):

دوستان حالا چیکار کنم؟

ولی حالا یادم رفته...

سلام به تمامی دوستان
فرض کنید آهنگ 1 و 2
حالا آهنگ 1 فعال هستش

TV<1> <2>
و به 7575‎‏ Send‏ کردم

دوستان حالا چیکار کنم؟

ولی حالا یادم رفته...

سلام
من كه هر وقت بخوام اينكارو بكنم اهنگ پيشواز ها مو با يه كد ديگه هر چي كه باشه تعويض ميكنم بعد دوباره اهنگ كه تعويض كردم هم با كد اهنگ مورد علاقه ام عوض ميكنم فوقش 2 تا بيشتر اس ميدي تعويضم كه رايگانه پس تو هم اينكارو بكن

ReziOnline
2010-08-27, 11:03 PM
سلام به تمامی دوستان
فرض کنید آهنگ 1 و 2
حالا آهنگ 1 فعال هستش

TV<1> <2>
و به 7575‎‏ Send‏ کردم

دوستان حالا چیکار کنم؟

ولی حالا یادم رفته...

کد *777*2# (از راست به چپ) رو بگیرید تا کد آهنگ ها آلبومتون براتون ارسال بشه، سپس طبق فرمایش دوستمون که در بالا گفتند پیش برید.

mohamad255
2010-08-27, 11:46 PM
تماس شما به شماره دیگری منتقل می شود
این پیامیه که وقتی سرویس بازیابی تماس رو فعال می کنم و گوشیم خاموش باشه یا در دسترس نباشه میده!!!
ضمنا هیچ اس ام اسی هم نمیاد که کسی وقتی گوشی خاموش بوده تماس گرفته
دوستانی که به ایرانسل واردن لطفا کمک کنند
با تشکر

AsmoniA
2010-08-28, 12:24 AM
اصلا کانکت نمیشه و همش ارور temporary nework problem یا مشکل موقت شبکه رو میده . من نمیدونم این موقت تا کی طول میکشه . مطمئنم خودشون از عمد قطع میکنن . کی میشه اینا آدم بشن .

اندكي صبر سحر نزديك است

AsmoniA
2010-08-28, 12:30 AM
تماس شما به شماره دیگری منتقل می شود
این پیامیه که وقتی سرویس بازیابی تماس رو فعال می کنم و گوشیم خاموش باشه یا در دسترس نباشه میده!!!
ضمنا هیچ اس ام اسی هم نمیاد که کسی وقتی گوشی خاموش بوده تماس گرفته
دوستانی که به ایرانسل واردن لطفا کمک کنند
با تشکر

جديدا اينطور شده و تنها وقتي اس مياد كه طرفي كه بهت زنگ زده صبر كنه تا حرفاي خانومه كه ميگه تماس منتقل شد تموم بشه
فعلا هم نميخوان درستش كنن.

AsmoniA
2010-08-28, 12:39 AM
هزینه ی تماس ایرانسل به ایرانسل چه جوریه و دقیقه یا ثانیه ای چقدر در میاد؟

ليست هزينه ي تماسها با تشكر از sakhaey عزيز كه زحمتشو كشيدن

ArAsH_67
2010-08-28, 12:59 AM
سلام
من كه هر وقت بخوام اينكارو بكنم اهنگ پيشواز ها مو با يه كد ديگه هر چي كه باشه تعويض ميكنم بعد دوباره اهنگ كه تعويض كردم هم با كد اهنگ مورد علاقه ام عوض ميكنم فوقش 2 تا بيشتر اس ميدي تعويضم كه رايگانه پس تو هم اينكارو بكن

‏ ‏Thx‏ دوست عزیز... :flower:
روش بسیار جالب و قشنگی گفتی.
ممنون...

کد *777*2# (از راست به چپ) رو بگیرید تا کد آهنگ ها آلبومتون براتون ارسال بشه، سپس طبق فرمایش دوستمون که در بالا گفتند پیش برید.

‏ ‏Mer30... :flower:
به دردم خورد...

موفق باشید...

miladsabz
2010-08-28, 09:45 PM
با سلام به اقای نوا و با ارزوی قبولی طاعات و عبادات شما
می خواستم بدانم این سیم کارت های صفری که با پیش شماره 935(کد های اولیه 1 2 3 و تا حدی 4) الان در بازار است هم از افریقای جنوبی اماده است؟
و اخرین خبر ها از سرویس مکان نما ایرانسل(GPS) ایا این سرویس برای رقابت با اپراتور سوم کنار گذاشته می شود...
با تشکر :flower::flower::flower:

neomn
2010-08-29, 01:32 PM
من چند بار تنظيمات رو دريافت كردم ولي هر كاري كردم ارسال نكرد .:cry: حتما بايد فرم پر كنم ؟

miladsabz
2010-08-29, 05:42 PM
من چند بار تنظيمات رو دريافت كردم ولي هر كاري كردم ارسال نكرد .:cry: حتما بايد فرم پر كنم ؟
بله تکمیل فرم ثبت نام الزامی ایست

+Ali
2010-08-29, 05:52 PM
من همون موقع که رفتم سند بزنم
گفتن که mms رو فعال کردیم
من که هنوز نتونستم mms
بفرستم:Smile (38)::Smile (38):

M@TR!X
2010-08-31, 03:05 AM
سلام دوستان
در مورد بسته هاي نامحدود gprs وقتي طرح ماهانه شبانه و آخر هفته ميزنم اين پيغام برام مياد:
مشترك گرامي پردازش درخواست شما در حال حاضر امكان پذير نيست!
مشكل از كجاست؟
ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد! :wow:

ArAsH_67
2010-08-31, 05:06 AM
سلام دوستان
در مورد بسته هاي نامحدود gprs وقتي طرح ماهانه شبانه و آخر هفته ميزنم اين پيغام برام مياد:
مشترك گرامي پردازش درخواست شما در حال حاضر امكان پذير نيست!
مشكل از كجاست؟
ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد! :wow:

واسه منم 2 روزه كه اينطوري شده...
كمك!!! :feel: :cry:

XPERIA
2010-08-31, 11:01 AM
واسه منم 2 روزه كه اينطوري شده...
كمك!!! :feel: :cry:

از قول اپراتور های باسواد:
سرویس نا محدود شبانه فعلا در دسترس نیست

fariba60d
2010-08-31, 12:15 PM
سلام مي خواستم بدونم اگه صندوق پستي فعال باشه چطور بايد به پيغام هايي كه گذاشتن گوش بديم و آيا هزينه داره؟
ممنون:flower:

miladsabz
2010-08-31, 12:24 PM
سلام مي خواستم بدونم اگه صندوق پستي فعال باشه چطور بايد به پيغام هايي كه گذاشتن گوش بديم و آيا هزينه داره؟
ممنون:flower:
با درود...
طبق اخرین گفته ها برای گوش دادن به پیغام ها باید با شماره 710 تماس گرفت و هزینه ای ندارد.

reflexive
2010-09-01, 02:21 PM
هر کاری میکنم سرویس شبانه پیامک تایید نمی فرسته دوستان کمکی راه حلی چیزی به نظرتون نمی رسه

doostane
2010-09-01, 07:15 PM
چگونه gprs رو فعال کنم؟

miladsabz
2010-09-01, 11:57 PM
چگونه gprs رو فعال کنم؟
gprs برای تمامی مشترکین پیش فعال است
توضیحات بیشتر در:
http://irancell.ir/Layer2/?id=73

kittenish
2010-09-02, 02:04 PM
سلام و خسته نباشید
من مشکلی که با گوشیم دارم gprs و mms
نه ام ام اس میتونم بفرستم نه میتونم بگیرم / به اینترنت وصل نمیشه فقط نمیدونم چجوری به nimbuzz وصل میشه
تنظیمات gprs و mms رو از ایرانسل گرفتم اما نمیتونم به اینترنت وصل شم یا mms بفرستم
تنظیمات رو دستی هم وارد کردم اما جواب نداد
ممنون میشم کمکم کنید

Nova view
2010-09-02, 11:32 PM
سلام و خسته نباشید
نه ام ام اس میتونم بفرستم نه میتونم بگیرم / به اینترنت وصل نمیشه فقط نمیدونم چجوری به nimbuzz وصل میشه
تنظیمات gprs و mms رو از ایرانسل گرفتم اما نمیتونم به اینترنت وصل شم یا mms بفرستم
ممنون میشم کمکم کنید

با درود
اگر از برنامه می توانید استفاده کنید پس مشکل را باید در گوشی خود جست و جو کنید.
برای ارسال MMS نیز تکمیل و ارسال فرم مربوط نیاز است.

saboteur
2010-09-02, 11:47 PM
سلام دوستان
میخاستم بدونم . میشه کاری کرد این ایرانسل اینقدر بهم sms تبلیقاتی نزنه ... دیوونم کرد بخدا ... من اهنگ پیش واز و ... نمیخام باید کیو ببینم ؟ روزی کمه کم داره 2 تا پیام مفت بهم میده

majidlovio
2010-09-06, 11:43 AM
سلام من از اینترنت ماهیانه ایرانسل میخوام استفاده کنم 3 هفته ای هست که نمیشههر چی درخواست میدم جوابی نمیاد علت چیه باید کاری کنم؟از اینترنت رایانه نیز نمیتوانم استفاده کنم ویروس اتوران گرفته.

Nova view
2010-09-06, 09:42 PM
با سلام به اقای نوا و با ارزوی قبولی طاعات و عبادات شما
می خواستم بدانم این سیم کارت های صفری که با پیش شماره 935(کد های اولیه 1 2 3 و تا حدی 4) الان در بازار است هم از افریقای جنوبی اماده است؟
و اخرین خبر ها از سرویس مکان نما ایرانسل(GPS) ایا این سرویس برای رقابت با اپراتور سوم کنار گذاشته می شود...
با تشکر :flower::flower::flower:
فقط سیمکارت های دائمی مربوط به MTN است.سیمکارت های اعتباری غیر از کد 2 پیش شماره 0935 نیز تولید داخل هستند.
در مورد سرویس مکانیاب، بعد از تست منطقه طلایی که مشکلات بسیاری را نمایان کرد، آماده سازی برای موقعیت یاب دوستان و خانواده ادامه دارد.

سلام من از اینترنت ماهیانه ایرانسل میخوام استفاده کنم 3 هفته ای هست که نمیشههر چی درخواست میدم جوابی نمیاد علت چیه باید کاری کنم؟از اینترنت رایانه نیز نمیتوانم استفاده کنم ویروس اتوران گرفته.

اگر موفق به فعالسازی بسته خود نمی شوید با اپراتور تماس بگیرید.

ΛΛ Θ l-l $ Σ Ω
2010-09-06, 10:10 PM
برای خیلی ها این مشکل پیش امده ، بعضی ها می گن که دیگه تموم شده ، آیا این طوره ؟

hamed_aa
2010-09-07, 10:12 AM
کدی که باهاش بفهمم چند روز از gprs ام مونده رو یادم رفته.
یکی لطفا میگه؟
در ضمن سری قبل که تموم شد نه اس ام اسی نه داد و بیدادی!فرداش رفتم جی پی آر اس بدون طرح بود همه پولمو قورت داد.
برای شما اس ام میدن؟

mohammadi_
2010-09-07, 12:52 PM
IP سیمکارتهای ایرانسل واسه همه یکی هست؟
من چند سیمکارت رو چک کردم IP یکسان هم توشون هست هر سیم 6 IP داره متغیر که مشترک هستن بعضیاش
کسی اطلاعاعی داره بگه !:flower:

ohogaty
2010-09-07, 01:17 PM
با سلام يكي از مهمترين دلايل فعال نشدن بسته ها اينه كه شارژ شما شگفت انگيزه!!!!
اگه تونستيد به من امتياز بدين!!!!!!
وبلاگ شخصي من:(بزرگترين مرجع دانلود) (http://www.**********.blogfa.com/)

AsmoniA
2010-09-08, 12:04 AM
کدی که باهاش بفهمم چند روز از gprs ام مونده رو یادم رفته.
یکی لطفا میگه؟
در ضمن سری قبل که تموم شد نه اس ام اسی نه داد و بیدادی!فرداش رفتم جی پی آر اس بدون طرح بود همه پولمو قورت داد.
برای شما اس ام میدن؟

اس نميدن به هيچكي
*141*6#
يا
*141*8#

AsmoniA
2010-09-08, 12:13 AM
برای خیلی ها این مشکل پیش امده ، بعضی ها می گن که دیگه تموم شده ، آیا این طوره ؟

نه چنين چيزي صحت نداره و تا 31 شهريو(اينم از قول اپراتورهاي 700) شما ميتوانيد بسته هاي نامحدود ايرانسل رو انتخاب كنيد
البته مشكل فعال نشدن بسته ها را با تماس با 700 حل ميشود همين ديشب بسته ي نامحدود خط داداشم كه فعال نميشد فعالش كردن.دمشون گرم 24 ساعت بعد از تماس ما فعالش كردن
شاد باشيد

ArAsH_67
2010-09-08, 08:48 AM
دوستان من طرح شبانه زدم و میدونید ساعات رایگانش از 11 شب تا 8 صبح+پنج شنبه وجمعه.ولی الان ساعت 9وربع صبح روز چهارشنبه هستشو من دارم توی نت میچرخم.بدون اینکه ریالی از شارژم کم بشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !
این قضیش چیه؟
من الان در تعجبم...
آخه از ایرانسل همچین کاری بعیده! :atten:
اینو باید به عجایب 7گانه بپیوندن تا بشه 8گانه! :lol:
نکنه امروز 5شنبه هستش؟ :Smile (31):

aeohmm
2010-09-08, 11:27 AM
چه طوری میشه پیامک تبلیغاتی ایرانسل را قطع کرد
فوری فوتی
با تشکر از دوستان

mohammadi_
2010-09-08, 11:33 AM
دوستان من طرح شبانه زدم و میدونید ساعات رایگانش از 11 شب تا 8 صبح+پنج شنبه وجمعه.ولی الان ساعت 9وربع صبح روز چهارشنبه هستشو من دارم توی نت میچرخم.بدون اینکه ریالی از شارژم کم بشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !
این قضیش چیه؟
من الان در تعجبم...
آخه از ایرانسل همچین کاری بعیده! :atten:
اینو باید به عجایب 7گانه بپیوندن تا بشه 8گانه! :lol:
نکنه امروز 5شنبه هستش؟ :Smile (31):

نه عزیز جان این از پولتیک بازیهای 12گانه هست میخواد حواست پرت بشهو شارژتو هاپولی کنه واس همه همینطوره گاهی تا 10 کار میکنه:flower::Smile (31):Smile (50)

Nova view
2010-09-08, 08:38 PM
چه طوری میشه پیامک تبلیغاتی ایرانسل را قطع کرد
فوری فوتی
با تشکر از دوستان

این پیام ها تبلیغاتی نیستند و معرف سرویس های شبکه می باشند.
به همین دلیل امکان غیر فعال کردن آن وجود ندارد.

ΛΛ Θ l-l $ Σ Ω
2010-09-08, 09:05 PM
من از هیچ طرحی استفاده نمی کنم اما شازژم کم نمیشه این چطوریه !!!

ArAsH_67
2010-09-09, 05:11 AM

شما سجده ی شکر بجا بیار!!! :lol:
اگه شارژت 0 نیست نرو
یهو میبینی تمام شارژتو... Smile (50)

ΛΛ Θ l-l $ Σ Ω
2010-09-11, 12:49 PM
آره همه شارژمو انتقال دادم d:

AsmoniA
2010-09-11, 10:54 PM

خوش به حالت پس تا ميتوني حالشو ببر تقاص ما رو هم پس بگير

H4MID
2010-09-11, 11:20 PM

مگه میشه داداش؟
حتما یه داستانی داره؟

ΛΛ Θ l-l $ Σ Ω
2010-09-12, 09:16 AM
مگه میشه داداش؟
حتما یه داستانی داره؟
بعد از 2 روز قطع شد ! الان دیگه رایگان نیست :cry:

saaket
2010-09-12, 09:57 AM
نه عزیز جان این از پولتیک بازیهای 12گانه هست میخواد حواست پرت بشهو شارژتو هاپولی کنه واس همه همینطوره گاهی تا 10 کار میکنه:flower::Smile (31):Smile (50)
آقا من بعضي مواقع كه بسته روزانه فعال ميكنم 1.5 روز الي 2 روز فعال هست....خيلي عجيبه اگر آخر شب فعال كنم 2 روز ولي اگر روز فعال كنم 1.5 روز فعال ميشه بدون اينكه ريالي شارژ كم كنه

q.mars
2010-09-12, 02:03 PM
آقا من بعضي مواقع كه بسته روزانه فعال ميكنم 1.5 روز الي 2 روز فعال هست....خيلي عجيبه اگر آخر شب فعال كنم 2 روز ولي اگر روز فعال كنم 1.5 روز فعال ميشه بدون اينكه ريالي شارژ كم كنه
من خودم چندبار روزانه نامحدودگرفتم 1/5(11صبح فعال شد فرداش 24 تموم شد) روز بدون اینکه شارژی کم کنه کار کرد در ضمن به اس ام اسی که از طرف ایرانسل مبنی بر اتمام اینترنت نامحدود خود زیاد توجه نکنید وخودتون چک کنید که ایا شارژی کسر میکنه یا نه. :rolleyes:

ansarweb
2010-09-16, 03:51 PM
دوستان من یه سم کارت ایرانسل امروز خریدم و با توجه به اینکه سایت ایرانسل اعلام کرده سیم کارت هدیه بهم تعلق میگیره وقتی اس ام اس به 2112 فرستادم ÷اسخ داد سیم کارت هدیه به شما تعلق نمی گیره مشکل چیه؟
اینم لینک سایت که در مورد سیم کارت هدیه هست
http://irancell.ir/Layer2/?id=427 (http://irancell.ir/Layer2/?id=427)

AsmoniA
2010-09-16, 06:10 PM
دوستان من یه سم کارت ایرانسل امروز خریدم و با توجه به اینکه سایت ایرانسل اعلام کرده سیم کارت هدیه بهم تعلق میگیره وقتی اس ام اس به 2112 فرستادم ÷اسخ داد سیم کارت هدیه به شما تعلق نمی گیره مشکل چیه؟

سلام
اگه قبلا 5 تا سيم كارت بنامت باشه ديگه واسه ششمي هديه تعلق نمي گيره به نظرم ولي اگه اينطور نيس به 700 بزنگ تا راهنماييت كنند

MTNI
2010-09-16, 09:14 PM

1- به شماره طلایی سیم کارت هدیه تعلق نمی گیره.
2- شاید فروشنده به شما سیم کارت هدیه داده.
اگه این موارد نیست با 700 تمای بگیرید.

saaket
2010-09-17, 07:25 PM
1- به شماره طلایی سیم کارت هدیه تعلق نمی گیره.
2- شاید فروشنده به شما سیم کارت هدیه داده.
اگه این موارد نیست با 700 تمای بگیرید.
دوستان ما یک سیمکارت طلایی ایرانسل مرداد خریدیم بعد از چند روزی که پست آورد 2 تا سیمکارت تو دوتا بسته جدا بود که هر دو به نام ما بود یکی از شماره ها شماره ی انتخابی بود و یکی دیگه به جای 703 ،713 بود .در صورتی که ایرانسل گفته سیمکارتهای طلایی سیمکارت هدیه ندارن.اس ام اس هم که میزنی میگه به شما سیمکارت تعلق نمیگیرد . سیمکارت اصل فعاله و هدیه غیر فعال !!!!!!!!!!!!

mAshAng.jA
2010-09-20, 05:22 PM
آخه چرا این ایرانسل قطع بید؟

ir_majhool
2010-09-20, 05:49 PM

اگه همه چیز درست باشه این نشون میده که هنوز یک هفته دیگه کار داره

Nova view
2010-09-20, 10:05 PM
آخه چرا این ایرانسل قطع بید؟

مشکل در حال حاضر برطرف شده است.

matrix2008
2010-09-20, 11:27 PM
سلام
یه سیمکارت 0939 خریدم.ایا سیمکارت هدیه هم تعلق میگیره؟

AsmoniA
2010-09-21, 01:03 AM
سلام
یه سیمکارت 0939 خریدم.ایا سیمکارت هدیه هم تعلق میگیره؟

اگه از مغازه گرفتي اره
اما اگه شماره طلايي باشه فكر نكنم هديه داشته باشه

Last Night
2010-09-21, 10:41 AM
سیمکارت گمشده رو چند میگیرن یکی دیگه بدن

haadi3
2010-09-21, 10:56 AM
پرینت سیم اعتباری ایرانسل رو نمایندگی ها هم میدن شماره هایی روی سیم کارتم بوده پاک شده

Nova view
2010-09-21, 03:08 PM
سیمکارت گمشده رو چند میگیرن یکی دیگه بدن
با درود
هزینه بسته بازگشت 3900 تومان می باشد.

پرینت سیم اعتباری ایرانسل رو نمایندگی ها هم میدن شماره هایی روی سیم کارتم بوده پاک شده

با درود
آن شماره ها روی حافظه سیمکارت شما ذخیره می شود و در شبکه موجود نیست.
اگر کیت سیمکارت آسیب ببیند و یا گم شود آن شماره هرگز باز نخواهد گشت چون مانند این می ماند شما حافظه اطلاعات خود را از دست داده باشید.

Google 64
2010-09-21, 04:32 PM
با عرض پوزش خدمت مدیر محترم انجمن فکر کنم منظور دوستمون پرینت مکالمات باشه نه بک
اپ سیم کارت

Nova view
2010-09-22, 10:10 AM
با عرض پوزش خدمت مدیر محترم انجمن فکر کنم منظور دوستمون پرینت مکالمات باشه نه بک
اپ سیم کارت

با درود
اگر چنین نیز باشد سیمکارت های اعتباری در هیج کشوری پرینت آن به مشترک داده نمی شود و قابل دسترسی نیست.

Elnazhh
2010-09-24, 12:09 AM
من يك سيم كارت 939 خريدم ولي وقتي پستچي آورد گفت چون ما مدارك ميگيريم ديگه نياز به فعال كردن نداره منم 3 ماه با خيال راحت داشتم استفاده ميكردم امروز عصر هرچي ميخوام زنگ بزنم ميگه حساب شما مسدود شده دليلش چيه؟ بايد چي كار كنم؟

Elnazhh
2010-09-24, 08:30 AM
دوستان خواهشا جواب بدین!! من نه رمز اشتباه زدم نه کاردیگه ای کردم چرا باید شماره مسدود بشه؟ با 700 هم که تماس میگیرم هیچ گزینه ای نداره که در این مورد باشه

pouyatobe
2010-09-24, 08:42 AM
دوستان خواهشا جواب بدین!! من نه رمز اشتباه زدم نه کاردیگه ای کردم چرا باید شماره مسدود بشه؟ با 700 هم که تماس میگیرم هیچ گزینه ای نداره که در این مورد باشه

دوست عزیز
گاهی اوقات این مشکل از شبکه هست
یعنی به هیچ دلیلی می گوید سیم کارت شما مسدود است.
در صورتی که پس از چند ساعت درست نشد پس از تماس با 700 صفر را شماره گیری کنید و مشکل خود را با اپراتور در میان بگذارید تا پیگیری کنند

arash iran
2010-09-24, 01:45 PM
سالم به دوستان
من یه کارت شارژ خریدم و وقتی بازش کردم دیدم یکی از اعداش خراب شده برای همین به صورت آزمایش و خطا اعدادی رو انتخاب کردم ولی حالا بهم ارور میده که شما اکانتت قفل شده چیکار باید بکنم؟؟؟؟؟؟
با تشکر

amiro63
2010-09-24, 01:48 PM
سلام دوستان
من هر کاری میکنم نمی تونم این سرویس اطلاع از هزینه تماس رو غیر فعال کنم
50 تا sms به 3941 دادم نشد که نشد
اگه لطف بفرمایید راهنمایی بفرمایید ممنون میشم

pouyatobe
2010-09-24, 02:12 PM
سلام دوستان
من هر کاری میکنم نمی تونم این سرویس اطلاع از هزینه تماس رو غیر فعال کنم
50 تا sms به 3941 دادم نشد که نشد
اگه لطف بفرمایید راهنمایی بفرمایید ممنون میشم

از کد زیر استفاده کنید و در صورت عدم موفقیت با تماس با 700 و توضیح مشکل برای اپراتور می تونید مشکل رو حل کنید

ستاره 140 ستاره 3 ستاره 2 ستاره 5 ستاره 2 مربع

ir_majhool
2010-09-24, 03:26 PM
فکر نکنم قفل شده باشه
تا اونجایی که یادم میاد اینو الکی ارور میداد تا طرف بترسه (فقط ایرانسل ها)
چند مین بعد انتحان کن

vazirnia
2010-09-24, 03:54 PM
زنگ بزن 700 شماره IR کارت شارژو بخون رمزو میگه بت .

Mahdir3
2010-09-24, 11:01 PM
سلام شماره یprimary وsecondary ایرانسل رو میخوام باید چه شماره ای رو بدم گفتم شاید سرعتم زیاد شه

Elnazhh
2010-09-25, 10:06 AM
دوست عزیز
گاهی اوقات این مشکل از شبکه هست
یعنی به هیچ دلیلی می گوید سیم کارت شما مسدود است.
در صورتی که پس از چند ساعت درست نشد پس از تماس با 700 صفر را شماره گیری کنید و مشکل خود را با اپراتور در میان بگذارید تا پیگیری کنند

من به 700 زنگ زدم صفر رو هم گرفتم ولي به اپراتور وصل نميشه دوباره تلفن سخنگويه كه هيچ گزينه مرتبط با اين موضوع نداره. الان بيشتر از 24 ساعته كه اينطوري شده و هنوز درست نشده. :cry:

Nova view
2010-09-25, 05:06 PM
من به 700 زنگ زدم صفر رو هم گرفتم ولي به اپراتور وصل نميشه دوباره تلفن سخنگويه كه هيچ گزينه مرتبط با اين موضوع نداره. الان بيشتر از 24 ساعته كه اينطوري شده و هنوز درست نشده. :cry:

با درود
مسدود شدن حساب دلایل بسیار زیادی می تواند داشته باشد
با 700 از خط خود تماس بگیرید و صفر را شماره گیری کنید تا به اپراتور وصل شوید.
دوستان شما را دقیقا راهنمایی خواهند کرد.

q.mars
2010-09-26, 09:54 PM
سلام و خسته نباشید
ممنون میشم کمکم کنید
دوست عزیز شما کلیه تنظیمات موجود مربوط به GPRS و MMS گوشیتونو حذف کنید(به گونه ای که هیچ تنظیماتی مربوط به GPRS و MMS در هیچ جای گوشی نمونده باشه مثلا setting MMS) بعد از این کار ازنو از ایرانسل تنظیمات رو بگیرید

snobbish
2010-09-26, 10:17 PM
سلام خدمت دوستای گل، من mms ام رو ثبت نام کردم کدش زدم فعال کردم،منتها نمیتونم این ارور رو میده sendig failed.permanent content not accepted. یا unknown terminal forbidden

snobbish
2010-09-26, 10:51 PM
سلام خدمت دوستای گل، من mms ام رو ثبت نام کردم کدش زدم فعال کردم،منتها نمیتونم این ارور رو میده sendig failed.permanent content not accepted.