PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالات و مشکلات در مورد سیمکارتهای ایرانسل

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Nova view
2010-03-13, 05:36 PM
در مورد این موضوع من هیچ کجا مطلبی ندیدیم،
یه موقع جسارت نباشه اما منبع شما برای این مطلب کجاست؟
بالعکس چطور؟ آیا از اپراتورهای همسایه هستند که GPRS Roaming با ایران داشته باشند؟
از پاسخ کاملتون هم ممنونم؛

با درود مجدد
منبعی برای ارائه در اختیار ندارم.

همواره توافق دو طرفه است. اگر از ایران نمی توان از GPRS رومینگ جای دیگر استفاده کرد، بالعکس آن نیز صادق است.

elmas
2010-03-14, 12:01 AM
دوست عزیز

با درود
100 درصد کذب است!!!

پیشتر هم دوستان فرموده بودند، آن موقع عرض کردم این فرد صدای مکالمه مرکز خدمات را ضبط کرده و به صورت منشی تلفنی بر روی گوشی خود قرار داده تا شما زمانی که به آن زنگ بزنید، آن صدا را بشنوید و بیشتر بتواند فریب دهد.
شماره را از طریق پست خصوصی به بنده ارسال کنید تا رسیدگی شود.

.

دوست عزیز با پیام خصوصی فرستادم

sajadshira
2010-03-14, 12:30 AM
سلام
من یه کارت شارژ گرفتم
یه شمارش پاک شد
من چند بار امتحان کردم
حالا سیم کارتم مسدود شده
باید چکار کنم

TPeria
2010-03-14, 12:59 AM
همواره توافق دو طرفه است. اگر از ایران نمی توان از GPRS رومینگ جای دیگر استفاده کرد، بالعکس آن نیز صادق است.

فکر نمی کنم که این مطلب 2 طرفه باشه! فک کنم بیشتر بستگی به توانمندی های اپراتور های مبدا و مقصد داره!
مثلاً شما اگه بری توی کشور که 3G داره، از اون امکانات تحت Roaming میتونی استفاده کنی و اپراتور خودتون هم یه پول میکشه روش و از شما میگره(در حالی که اصلاً اپراتورهای ما هنوز دارن اونو بطور پایلوت به متخصصینشون آموزش میدن و اونو تست میکنن)!
و فکر میکنم که اگه طرفی که پراتور دوم هست، اگه سرویسی رو بده، شما از اون سرویس میتونی استفاده کنی و هزینه اون رو باید بدی! چون اصلاً شما شبیه یکی از مشترکین همون اپراتور هستی با این تفاوت که هزینه ها رو شما به یک واسطه میدی! مثل همراه اول یا یرانسل!

usa.asq
2010-03-14, 01:34 AM
دوست عزیز
عرض کردم
در بخش مکالمه مدت زمان بر روی یک ساعت مکالمه مداوم تنظیم شده و قابل تغییر نیست!
در بخش GPRS برخی گوشی ها چنین تنظیمی دارند که به منظور حفظ باتری و ... زمان قابل تنظیمی برای قطع ارتباط دارند که باید به دفترچه گوشی خود مراجعه کنید.

دیگه نمیدونم باید چیکار میکردم که نکردم....گوشیو رو به یه آدمه حرفه ای که کارش فقط رو gprs ایرانسله نشون دادم گفت تا حالا اینجوریشو ندیدم گوشی رو فلش کردم , رو 10 تا گوشیه دیگه با 10 تا سیم کارته دیگه تو 10 تا منطقه ی دیگه تست کردم نشد که نشد..اومدیم ایرانسلو رایگان کردیم ولی تو این یکیش موندیم اگه کسی بتونه مشکلو حل کنه روشو واسش میفرستم ok

usa.asq
2010-03-14, 01:38 AM
سلام
من یه کارت شارژ گرفتم
یه شمارش پاک شد
من چند بار امتحان کردم
حالا سیم کارتم مسدود شده
باید چکار کنم

بعده 10-15 دقیقه دوباره تست کنه جواب میده

worldm
2010-03-14, 07:12 AM
فعال که هست ولی نمیتونم با شماره 103 برای ضبظ پیغام تماس بگیرم روی گوشی یکی از دوستام کامل کار میکنه ولی برای من نه
گوشیم 5530 نوکیا است

Nova view
2010-03-14, 01:21 PM
فکر نمی کنم که این مطلب 2 طرفه باشه! فک کنم بیشتر بستگی به توانمندی های اپراتور های مبدا و مقصد داره!
مثلاً شما اگه بری توی کشور که 3G داره، از اون امکانات تحت Roaming میتونی استفاده کنی و اپراتور خودتون هم یه پول میکشه روش و از شما میگره(در حالی که اصلاً اپراتورهای ما هنوز دارن اونو بطور پایلوت به متخصصینشون آموزش میدن و اونو تست میکنن)!
و فکر میکنم که اگه طرفی که پراتور دوم هست، اگه سرویسی رو بده، شما از اون سرویس میتونی استفاده کنی و هزینه اون رو باید بدی! چون اصلاً شما شبیه یکی از مشترکین همون اپراتور هستی با این تفاوت که هزینه ها رو شما به یک واسطه میدی! مثل همراه اول یا یرانسل!

ببینید
شما درست می فرمایید،
اما معمولا قرارداد دو طرفه است.
در این زمینه فقط کافیست بخش حساب GPRS در اپراتور های مذکور ایجاد شود تا اگر مشترک از این سرویس استفاده کرد، کارکرد خط به اپراتور مبدا گزارش شود.
در بخش دائمی، مشکل خاصی نیست، چون حساب ها حتی ممکن است یکماه یکبار بروز رسانی شود، یعنی بعد از یکماه کارکرد رومینگ خط به اپراتور مبدا گزارش شود.
اما در بخش اعتباری به دلیل آنلاین بودن حساب ها نیاز به برقراری ارتباط دو طرفه و مستقیم است.

حتی در بخش 3G که اشاره فرمودید به سادگی می توان تعرفه ها مشخص کرد و از در اپراتور مقصد از خدمات نسل سوم استفاده کرد!
محدودیت فنی به آن صورت ندارد، اما هیچ اپراتوری حاضر به این کار نمی شود که یک طرفه سرویس برقرار کند.

خود مکالمه و پیام کوتاه جز خدمات نسل اول هستند، اما GPRS و سرویس هایی که بر این بستر عرضه می شوند مانند MMSجز خدمات نسل دوم به بالا هستند و از نظر فنی نیاز به ارتباطات تخصصی تر بین دو اپراتور است.
مشکل بر سر این است که ایرانسل نمی خواهد از طریق MTN رومینگ ایجاد کند، چراکه مسلما هزینه ها بالاتر خواهد رفت.
پس به ناچار باید از کانکشن های زیرساخت و بین المللی کشور استفاده کند که در حال حاضر خیلی بروز نیست!

هیچگاه اپراتوری به مشترکین اپراتور دیگر اجازه استفاده از خدماتش را معمولا نمی دهد مگر اینکه این امر دو طرفه باشد.
چون اپراتور دومی مسلما ضرر خواهد کرد.
در شرایطی که حتی امکان ارسال MMS بین دو اپراتور داخلی همراه اول و ایرانسل فراهم نیست، نمی توان انتظار چنین امکاناتی داشت.

در حال حاضر ایرانسل تنها اپراتور کشور است که با چنین قابلیتی رومینگ اعتباری را برقرار کرده است.
ایجاد امکان ارسال پیام کوتاه در حالت رومینگ گام مهمی در این زمینه بود.
به امید خدا نیز خدمات نسل دوم در قراردادها اضافه می شود و می توان از GPRS و MMS و حتی خدمات نسل سوم در حالت رومینگ استفاده کرد.

اما در حال حاضر اگر واقعا نیاز دارید، می توانید در کشور مقصد از سیمکارت های اپراتور های آنجا استفاده کنید.
در اکثر کشور ها سیمکارت حتی به رایگان واگذار می شود و تعرفه های بسیار مناسبی دارد.

TPeria
2010-03-14, 05:41 PM
مشکل اینجا ست که ما سیستم رو اینور تحویل میدیم و کاربر اصلاً به سیم کارت دسترسی نداره! و نمیتونه سیم کارت محلی در اون قرار بده!
از طرفی هم چون اکثر کار در داخل هست حتماً باید از سیم کارت داخل استفاده بشه!

MEAYSAM
2010-03-14, 06:41 PM
نواجان چرا سایت ویترین قطع است سایتهای آهنگ پیشوازوپستچی که قبلا با گوشی راحت باز می شد حالا بازنمی شد به7575هم پیام نمی رود چرا?

Nova view
2010-03-14, 10:15 PM
مشکل اینجا ست که ما سیستم رو اینور تحویل میدیم و کاربر اصلاً به سیم کارت دسترسی نداره! و نمیتونه سیم کارت محلی در اون قرار بده!
از طرفی هم چون اکثر کار در داخل هست حتماً باید از سیم کارت داخل استفاده بشه!

دوست عزیز
اگر انتظار و نیاز خود را دقیق بفرمایید، شاید بتوانم بهتر راهنمایی کنم.

MEAYSAM
2010-03-14, 10:18 PM
کسی پاسخگونیست نواجان مشکل چیه

Nova view
2010-03-14, 10:22 PM
دیگه نمیدونم باید چیکار میکردم که نکردم....گوشیو رو به یه آدمه حرفه ای که کارش فقط رو gprs ایرانسله نشون دادم گفت تا حالا اینجوریشو ندیدم گوشی رو فلش کردم , رو 10 تا گوشیه دیگه با 10 تا سیم کارته دیگه تو 10 تا منطقه ی دیگه تست کردم نشد که نشد..اومدیم ایرانسلو رایگان کردیم ولی تو این یکیش موندیم اگه کسی بتونه مشکلو حل کنه روشو واسش میفرستم ok
دوست عزیز
لطفا شهر خود را ذکر بفرمایید.

فعال که هست ولی نمیتونم با شماره 103 برای ضبظ پیغام تماس بگیرم روی گوشی یکی از دوستام کامل کار میکنه ولی برای من نه
گوشیم 5530 نوکیا است
دوست عزیز
حتما در ابتدا مطمئن شوید پیامگیر برای شما فعال شده است!
شماره اصلی 100 هست، با تماس با 100 و با توجه به راهنمای گویا می توانید پیغام خود را ضبط کنید.

نواجان چرا سایت ویترین قطع است سایتهای آهنگ پیشوازوپستچی که قبلا با گوشی راحت باز می شد حالا بازنمی شد به7575هم پیام نمی رود چرا?

در حال حاضر در سایت مشکلی وجود ندارد.
اگر زمانی پرتال مختل می شود مربوط به بروزرسانی است و طی ساعات آینده نیز برطرف خواهد شد.
هم اکنون مشکل برطرف شد

worldm
2010-03-15, 06:19 AM
هم از طریق منو و هم از طریق سایتشون اقدام کردم کلا فعاله و با شماره 100 هم جواب نمیدن

MEAYSAM
2010-03-15, 10:00 AM
نواجان مشکلات تاپیک قبلی همچنان باقی است چرا سامانه 7575قطع است?

miladsabz
2010-03-15, 02:47 PM
بله واسه من اس ام اسی به7575 نمیرود

Nova view
2010-03-15, 11:21 PM

بله واسه من اس ام اسی به7575 نمیرود

دوستان عزیز
در حال حاضر مشکلی وجود ندارد.
لطفا مجدد امتحان کنید.

amin5153
2010-03-15, 11:42 PM
آقا سیم کارت ما مسدود شده چیکار کنم ؟ پسورد اشتباه زدم
از سایت ایرانسل هم که نمی شه قفل حساب رو باز کرد؟:feel:

media2708
2010-03-16, 03:04 AM
سلام دوستان
میخواستم بدونم ایا ایرانسل تو همه شهرا edge رو راه اندازی کرده یا نه؟
اگه وصل نکرده چکار میتونیم بکنیم که وصل کنه؟

+Farhad
2010-03-16, 09:11 AM
سلام دوستان
من توی اکثر شهر ها که رفتم edge فعال بود به جز شهر های کوچیک

TPeria
2010-03-16, 03:28 PM
سلام
ممنون دوست گرامی اما شرمندم که خیلی نمی تمونم شرح بدم ولی در کل مربوط ب یه سیستم GPS/GSM میشه که نیاز به ارتباط با سرور داره
این ارتباط میتونه به دونوع برقرار بشه:

1- SMS
2- GPRS

که البته هزینه های SMS بمراتب بیشتر میشه و معمولاً ما ارحجیت بستر رو بر روی GPRS قرار دادیم.

Nova view
2010-03-17, 09:31 PM
آقا سیم کارت ما مسدود شده چیکار کنم ؟ پسورد اشتباه زدم
از سایت ایرانسل هم که نمی شه قفل حساب رو باز کرد؟:feel:

با درود
اگر منظور شما قفل حساب اینترنتی است، باید با اپراتور تماس بگیرید.

سلام دوستان

من توی اکثر شهر ها که رفتم edge فعال بود به جز شهر های کوچیک

با درود
در کلیه مناطقی که تقاضا وجود داشته و همچنین زیرساخت در اختیار قرار داده شده پوشش EDGE ایجاد شده است.
البته همچنان به تدریج در حال گسترش هست.
اگر منطقه خاصی مد نظر دارید درخواست خود از طریق سایت مرکز تماس (http://irancell.ir/Layer2/?id=33) یا از طریق تماس با اپراتور جهت بررسی اعلام فرمایید.

amin5153
2010-03-18, 12:05 AM
آقا این EDGE که می گن یعنی چه؟:mixed:
وبه چه دردی می خوره؟

ir_majhool
2010-03-18, 11:19 AM
01717777777====118

ir_majhool
2010-03-18, 11:33 AM
آقا این EDGE که می گن یعنی چه؟:mixed:
وبه چه دردی می خوره؟

تو اینترنت به فارسی هم سرچ می کردی کلی چیز پیدا میشد
ولی بگم که سرعت اینترنت موبایل افزایش مییابد و در کیفیت مکالمه تاثیری ندارد.

amin5153
2010-03-18, 11:39 AM
تو اینترنت به فارسی هم سرچ می کردی کلی چیز پیدا میشد
ولی بگم که سرعت اینترنت موبایل افزایش مییابد و در کیفیت مکالمه تاثیری ندارد.
قربون شکلت برم من چیزو خیلی راحت می تونستم پیدا کنم
منظورم یه توضیح درست حسابی بود

Nova view
2010-03-18, 08:50 PM
قربون شکلت برم من چیزو خیلی راحت می تونستم پیدا کنم
منظورم یه توضیح درست حسابی بود

Edge چیست؟
کلمه EDGE مخفف کلمهEnhanced Data Rates for Global Evolutionاست .
EDGE در گوشی های تلفن همراه جزء ابزار ارتباطی طبقه بندی می شود .
این ابزار سرعت انتقال اطلاعات تلفن همراه را افزایش می دهد و باعث تقویت اعتماد داده ها می شود و نرخ ها و حجم های انتقال دیتا را بر روی شبکه های موجود GSM / GPRS از طریق افزایش قابل توجه سرعتهای انتقال دیتا بالا می برد.
فناوری EDGE جزء تکنولوژی نسل سوم طبقه بندی می شود اما سرعت آن بسیار پایین تر از تکنولوژی های نسل سوم است به همین علت آن را نسل 75/2 نیز می نامند .

استفاده از اینترنت و امکانات چند رسانه ای از جمله مواردی است که نیاز به داده پر سرعت دارد و EDGE تا حدودی این نیاز را پشتیبانی می کند .

طرز کار EDGE
این فناوری متفاوت از امکانات گوشی بوده و قابل انتقال از طریق شبکه های ارتباطی است.
EDGE با رابط سیگنال دهی که برای ارتباط از طریق امواج رادیویی استفاده می شود کار می کند .
EDGE/EGPRS می تواند بر روی تمام شبکه هایی که از GPRS برخوردار است کار کند .

مزایای فناوری EDGE
از جمله مزیت های این فناوری می توان به ایجاد اتصال سریع ، کار کردن با ظرفیت بالای دیتا و تعامل متقابل با شبکه های GSM برای پوشش جهانی اشاره کرد

parvizb
2010-03-19, 03:23 AM
با سلام
من با خط ايرانسلم اس ام اس فرستادم ولي چون شارژم تموم شده بود تحويل داده نشده ،،، حالا ميخوام اين اس ام اس به دست طرف نرسه بايد دقيقا چكار كنم ؟؟؟ خيلي حياطيه،، لطفا سريع جوابم را بديد

ReziOnline
2010-03-19, 09:12 AM
با سلام
من با خط ايرانسلم اس ام اس فرستادم ولي چون شارژم تموم شده بود تحويل داده نشده ،،، حالا ميخوام اين اس ام اس به دست طرف نرسه بايد دقيقا چكار كنم ؟؟؟ خيلي حياطيه،، لطفا سريع جوابم را بديد

بدون شارژ، پیامک شما به مقصد نخواهد رسید.

parvizb
2010-03-19, 01:45 PM
با تشكر از شما كن گوشيم ان ٨٦ نوكيا هست و رفتم تو قسمت پيامها كه ببينم تحويل داده شده ديدم نوشته (pending) حالا اگر خطم را شارژ كنم تحويل داده نميشه؟؟؟؟؟

ReziOnline
2010-03-19, 07:20 PM
با تشكر از شما كن گوشيم ان ٨٦ نوكيا هست و رفتم تو قسمت پيامها كه ببينم تحويل داده شده ديدم نوشته (pending) حالا اگر خطم را شارژ كنم تحويل داده نميشه؟؟؟؟؟

خیر. تحویل داده نخواهد شد.

come-on
2010-03-19, 08:52 PM
سلام دوستان.
این برنامه رو من از انجمن دانلود کردم .
ولی تنظیمات یاهو یه خورده سخته ، لااقل من بلد نیستم....
کسی اگه تنظیماتش رو بلد بگه....
مثلا من نمیدونم که اینها چی هستند : SMTP PORT , POP3 Port,outgoing server,incoming server
خط من هم ایرانسل هست.
گوشیم هم HTCP3400.WM5.QVGA resolution
این برنامه رو شرکت Looney Cat Games ساخته که به اختصار میگیم :LCG
http://www.lonelycatgames.com/picture/profimail/manual/accountsabc.pnghttp://www.lonelycatgames.com/picture/profimail/manual/mailbox.png

به خود سایت هم مراجه کردم یه قسمت داشت به نام Online manual هیچی نفهمیدم برگشتم باز....
کمک کمک!!!

come-on
2010-03-19, 08:53 PM
لطفا اگر کسی می خواد بگه از پایه بگه چون من هیچی از این برنامه نمی دونم..
کامل باشه

amin5153
2010-03-20, 03:24 AM
Edge چیست؟
کلمه EDGE مخفف کلمهEnhanced Data Rates for Global Evolutionاست .
EDGE در گوشی های تلفن همراه جزء ابزار ارتباطی طبقه بندی می شود .
این ابزار سرعت انتقال اطلاعات تلفن همراه را افزایش می دهد و باعث تقویت اعتماد داده ها می شود و نرخ ها و حجم های انتقال دیتا را بر روی شبکه های موجود GSM / GPRS از طریق افزایش قابل توجه سرعتهای انتقال دیتا بالا می برد.
فناوری EDGE جزء تکنولوژی نسل سوم طبقه بندی می شود اما سرعت آن بسیار پایین تر از تکنولوژی های نسل سوم است به همین علت آن را نسل 75/2 نیز می نامند .

استفاده از اینترنت و امکانات چند رسانه ای از جمله مواردی است که نیاز به داده پر سرعت دارد و EDGE تا حدودی این نیاز را پشتیبانی می کند .

طرز کار EDGE
این فناوری متفاوت از امکانات گوشی بوده و قابل انتقال از طریق شبکه های ارتباطی است.
EDGE با رابط سیگنال دهی که برای ارتباط از طریق امواج رادیویی استفاده می شود کار می کند .
EDGE/EGPRS می تواند بر روی تمام شبکه هایی که از GPRS برخوردار است کار کند .

مزایای فناوری EDGE
از جمله مزیت های این فناوری می توان به ایجاد اتصال سریع ، کار کردن با ظرفیت بالای دیتا و تعامل متقابل با شبکه های GSM برای پوشش جهانی اشاره کرد

ممنون از توضیحاتی که دادین بسیار عالی
فقط یه سوال دیگه داشتم می خواستم ببینم خوب حالا از این فناوری EDGE چه جوری روی گوشی استفاده کنیم؟خط ایرانسل

usa.asq
2010-03-20, 02:06 PM
گوشیت دارای قابلیت edge هست کافیه وصل بشی اینترنت اون موقع حرف E اون بالا ظاهر میشه که همون edge

gooogle
2010-03-20, 05:32 PM
سلام
من دیروز صبح سیم کارت اعتباری ایرانسل خریدم ولی تا این لحظه فعال نشده مشکل از چیه به مغازه ای که ازش سیم کارت خریدم میرم هی میگه برو یه ساعت دیگه فعاله میرم باز میگه دو ساعت دیگه فعاله و ادامه ماجرا...
ثبت نام هم کردم ولی فعال نیست .

.::reza.com::.
2010-03-20, 05:42 PM
سلام
من دیروز صبح سیم کارت اعتباری ایرانسل خریدم ولی تا این لحظه فعال نشده مشکل از چیه به مغازه ای که ازش سیم کارت خریدم میرم هی میگه برو یه ساعت دیگه فعاله میرم باز میگه دو ساعت دیگه فعاله و ادامه ماجرا...

معمولا 2 تا 3 روز میکشه تا فعال شن
آخه باید مدارکتون رو برای شرکت بفرستن
ناسلامتی ما اینکاره ایما:flower:

gooogle
2010-03-20, 06:18 PM
معمولا 2 تا 3 روز میکشه تا فعال شن
آخه باید مدارکتون رو برای شرکت بفرستن
ناسلامتی ما اینکاره ایما:flower:

سلام
واقعا ممنون که سریع جواب دادین
آخه دوستام که سیم کارت گرفته بودن(همین اعتباری ایرانسل) زیاد طول نمیکشید و حتی گاهی همان روز سیم کارتشون فعال میشد.

2010-03-20, 06:44 PM
سلام
واقعا ممنون که سریع جواب دادین
آخه دوستام که سیم کارت گرفته بودن(همین اعتباری ایرانسل) زیاد طول نمیکشید و حتی گاهی همان روز سیم کارتشون فعال میشد.

بستگی به فروشنده داره که کی مدارک رو بفرسته دیگه
شاید مال شما رو یادش رفته بود شما رفتی پیشش روش نشده بگه هنوز نفرستاده کفته دو ساعت دیگه .
به هر حال عجله نکن
ایرانسله دیگه

*K!nG*
2010-03-20, 06:49 PM
دوستمون راست می گه بستگی به فروشنده داره . ولی من وقتی فروم رو پر کردم گفت 5 دقیقه واستا فعالش کنم . همون دقیقه هم فعالش شد .

2010-03-20, 06:58 PM
دوستمون راست می گه بستگی به فروشنده داره . ولی من وقتی فروم رو پر کردم گفت 5 دقیقه واستا فعالش کنم . همون دقیقه هم فعالش شد .

دقیقا کاری که ما تو مغازمون میکنیم .

Nova view
2010-03-21, 04:40 PM
سلام

با درود
برای فعال سازی اولیه سیمکارت نیاز است نمایندگی در سیستم نام مالک و مشخصات را وارد کند تا به اصطلاح سیمکارت بی نام فعال نشود.

در صورتیکه فعال نشد به نمایندگی دیگری مراجعه فرمایید.

sargozasht
2010-03-25, 01:27 AM
سلام
من شب عيد يه بسته 50 مگي فعال كردم ، پول رو از حسابم كم كرده ولي بسته فعال نشده. گفتم شايد تا صبح فعال شه كه نشد. بعد زنگ زدم مشكلمو گفتم بهم گفت بررسي ميكنيم و واسم فرم پر كرد و گفت تا 72 ساعت ديگه حل ميشه

مشترک گرامي
مشکل شما با شماره پيگيري 11907804 درحال بررسي مي باشد

الان 5 فروردينه ولي هر وقت زنگ ميزنم ميگه 24 ساعت ديگه زنگ بزن
گناه من چيه كه 500 تمن تا حالا پول گوش كردن حرفاي اين اپراتورا كردم؟
كسي ميتونه كمكي كنه؟

mr.0442
2010-03-25, 08:38 AM
سلام

دوستان من دیشب یک کارت شارش 5 تومنی خریدم ولی هز چی زدم - میگه متاسفانه شبکه موقتا با اشکال مواجه است، لطفا بعدا امتحان کنید!!
آقا مشکل کجاست ؟ روی یه سیم کارت دیگه هم امتحان کردم....
با شماره های 140 - 141 - 144 هم تست کردم ولی باز این پیغام رو میده ...

sargozasht
2010-03-25, 12:43 PM
123جواب نميده؟

Nova view
2010-03-25, 12:48 PM
سلام
من شب عيد يه بسته 50 مگي فعال كردم ، پول رو از حسابم كم كرده ولي بسته فعال نشده. گفتم شايد تا صبح فعال شه كه نشد. بعد زنگ زدم مشكلمو گفتم بهم گفت بررسي ميكنيم و واسم فرم پر كرد و گفت تا 72 ساعت ديگه حل ميشه

مشترک گرامي

كسي ميتونه كمكي كنه؟

با درود
اگر هزینه از شما کسر شده بعد از بررسی بسته فعال می شود.
ترجیحا و به ناچار تا روز شنبه باید صبر کرد.

سلام

دوستان من دیشب یک کارت شارش 5 تومنی خریدم ولی هز چی زدم - میگه متاسفانه شبکه موقتا با اشکال مواجه است، لطفا بعدا امتحان کنید!!
آقا مشکل کجاست ؟ روی یه سیم کارت دیگه هم امتحان کردم....
با شماره های 140 - 141 - 144 هم تست کردم ولی باز این پیغام رو میده ...

با درود
به دلیل تغییری، مشکل عدم شارژ پیش آمده که در دست پیگیری است و بزودی مرتفع می شود.

FIRE LORD
2010-03-27, 10:35 AM
سلام.
راستش من قبلا يک سيمکارت همراه اول داشتم.اونو گمش کردم يک دونه ايرانسل گزاشتم رو گوشيم.بعدش با نرم افزار oplogo changer لوگو اپراتور رو عوض کردم.
سيمکارتمم 6 تومن شارز داره ولي هرچي ميزنم ميخوام پيام بفرستم ميگه:unable to send message
تنظيمات گوشيمم عوض نکردم و دقيقا همون تنظيماتيه که با سيمکارت قبليم پيام ميفرستادم.
در ضمن وقتي به اين شماره خودم با يک گوشي ديگه زنگ ميزنم ميگه:مشترک ام تي ان ايرانسل مورد نظر در حال حاظر تماس هاي دريافتي خودشو محمدود کرده در صورتي که من اينکارو نکردم.
تنظيمات گوشيمم تغيير ندادم.
گوشيمم N95هست

F-U-N.iR
2010-03-27, 12:50 PM
سلام.
راستش من قبلا يک سيمکارت همراه اول داشتم.اونو گمش کردم يک دونه ايرانسل گزاشتم رو گوشيم.بعدش با نرم افزار oplogo changer لوگو اپراتور رو عوض کردم.
سيمکارتمم 6 تومن شارز داره ولي هرچي ميزنم ميخوام پيام بفرستم ميگه:unable to send message
تنظيمات گوشيمم عوض نکردم و دقيقا همون تنظيماتيه که با سيمکارت قبليم پيام ميفرستادم.
در ضمن وقتي به اين شماره خودم با يک گوشي ديگه زنگ ميزنم ميگه:مشترک ام تي ان ايرانسل مورد نظر در حال حاظر تماس هاي دريافتي خودشو محمدود کرده در صورتي که من اينکارو نکردم.
گوشيمم N95هست

ثبت نام کردین؟
اگه نه به نمایندگی ایرانسل مراجعه کنید و ثبت نام خود را تکمیل کنید.

برای اطلاعات بیشتر با 700 تماس بگیرید.

FIRE LORD
2010-03-27, 03:32 PM
اره.قبلا درست بوده.الان اينجوريشده.

Nova view
2010-03-27, 04:04 PM
سلام.
گوشيمم N95هست

با درود
برنامه Oplogo Changer فقط از نظر نرم افزاری نمایشگر نام اپراتور را تغییر می دهد و ارتباطی به این مسئله ندارد.
ابتدا سیمکارت ایرانسل خود را بر روی گوشی دیگری تست کنید.
اگر درست نبود اشکال از سیمکارت است و با اپراتور تماس بگیرید تا در سیستم بررسی شود. امکان دارد خط ایرانسل شما غیر فعال شده باشد.

اگر در گوشی دیگری درست بود:
حتما شماره مرکز پیام کوتاه را بررسی کنید.
در بخش Call barring چک کنید غیر فعال باشد.

چنانچه حل نشد اشکال از گوشی شماست و باید آنرا فلش کنید.

FIRE LORD
2010-03-27, 04:23 PM
در بخش Call barring بايد چيرو دقيق چک کنم؟
گزينه هاي زياد هست مثل:
OUTgoing calls
international calls
incoming calls

البته اينا در قسمت
tools<setting<phone هست.
در ضمن ميتونم با گوشيم زنگ بزنم و لي نه ميتونم پيام بفرستم نه اينکه ميشه زنگ زد به گوشيم.با سيمکارته قبليم درست بود ولي از موقعي که ايرانسلو گزاشتم اينجوري شده.
اينترنتم به راحتي ميرم و هيچ مشکلي نداره

======
تو گوشي ديگر هم چک کردم همين مشکلو اره.در صورتي که همون گوشي که توش تست کردم با يک سيمکارت ديگه راحت پيام ميفرستاد

™Ali Gsm
2010-03-28, 10:47 AM
مدتي براي اس ام اس گزارش تحويل نمياد

FIRE LORD
2010-03-28, 02:18 PM
برو توي تنظيمات مسيج گوشيت.receive reportرو روي yesبزار

Nova view
2010-03-28, 04:53 PM
در بخش Call barring بايد چيرو دقيق چک کنم؟
گزينه هاي زياد هست مثل:
OUTgoing calls
international calls
incoming calls

البته اينا در قسمت
tools<setting<phone هست.
در ضمن ميتونم با گوشيم زنگ بزنم و لي نه ميتونم پيام بفرستم نه اينکه ميشه زنگ زد به گوشيم.با سيمکارته قبليم درست بود ولي از موقعي که ايرانسلو گزاشتم اينجوري شده.
اينترنتم به راحتي ميرم و هيچ مشکلي نداره

======
تو گوشي ديگر هم چک کردم همين مشکلو اره.در صورتي که همون گوشي که توش تست کردم با يک سيمکارت ديگه راحت پيام ميفرستاد

اگر سیمکارت در گوشی دیگری همین مشکل را دارد مشکل از خط است.
می تواند سخت افزاری باشد و نیاز باشد که سیمکارت تعویض شود.
در هر صورت با 700 اپراتور تماس بگیرید تا مشکل برای بررسی به پشتیبانی فنی ارجاع داده شود.

vazirnia
2010-03-28, 05:27 PM
112 بگیر وصل میشه . بعد بگو اوژانس یا آتش نشانی یا هرجا دیگه خواستی .

mdrk
2010-03-30, 08:53 AM
ضمن تشكر از زحمات شما از اين فرصت استفاده كرده وازتون ميخوام به سوالم پاسخ بدهيد يه سيم كارت ايرانسل جديد توسط يكي از بستگان ما تهيه شده ،وقتي فعالش كرده با هر كسي تماس ميگره قادر به انجام اين كار نيست ودائم اپراتور پاسخ ميده كه مشترك مورد نظر درحال مكالمه است .خواهش ميكنم راه حل مشكل را توضيح فرماييد و چه اقدامي بايددر اين خصوص صورت پذيرد. ضمنا نام گوش نوكيا ومدل آن n70مي باشد . با تشكر مجدد
http://www.ir-tci.org/forum/images/statusicon/user_online.gif http://www.ir-tci.org/forum/images/buttons/reputation.gif (http://www.ir-tci.org/forum/reputation.php?p=530588) http://www.ir-tci.org/forum/images/misc/progress.gif

worldm
2010-03-31, 09:37 AM
چرا نمی تونم رای ذخیره پیغام خوش امد گویی با 100 و 103 تماس گیرم ولی عضی از دوستام میتونند خطم 935 هست . سند زده

fsh_num7
2010-03-31, 11:24 AM
اقا سلام من میخوام یه اهنگ بخرم چه از طریق وب چه از طریق sms هر کاری میکنم نمیتونم بخرم اهنگ پیشوازو.من چیکار کنم اشکال از کجاست؟ به 777 هم زنگیدم بازم نشد

Nova view
2010-03-31, 01:28 PM
ضمن تشكر از زحمات شما از اين فرصت استفاده كرده وازتون ميخوام به سوالم پاسخ بدهيد يه سيم كارت ايرانسل جديد توسط يكي از بستگان ما تهيه شده ،وقتي فعالش كرده با هر كسي تماس ميگره قادر به انجام اين كار نيست ودائم اپراتور پاسخ ميده كه مشترك مورد نظر درحال مكالمه است .خواهش ميكنم راه حل مشكل را توضيح فرماييد و چه اقدامي بايددر اين خصوص صورت پذيرد. ضمنا نام گوش نوكيا ومدل آن n70مي باشد . با تشكر مجدد
http://www.ir-tci.org/forum/images/statusicon/user_online.gif http://www.ir-tci.org/forum/images/buttons/reputation.gif (http://www.ir-tci.org/forum/reputation.php?p=530588) http://www.ir-tci.org/forum/images/misc/progress.gif

با درود خدمت شما دوست عزیز
متاسفانه اخیرا پیغام زیرساخت شبکه برای اعلام مسدود بودن حساب مشکل پیدا کرده و به اشتباه ابتدا پیغام مشغول بودن خط و سپس پیغام مسدود بودن حساب پخش می شود. اعلام شده تا برطرف شود.

اگر سیمکارت تازه خریداری شده است، حتما با اپراتور برای بررسی وضعیت ثبت نام تماس بگیرید، چون اگر مشخصات ثبت نشده باشد سیمکارت یک طرفه وصل خواهد شد.

چرا نمی تونم رای ذخیره پیغام خوش امد گویی با 100 و 103 تماس گیرم ولی عضی از دوستام میتونند خطم 935 هست . سند زده
آیا شما پیام گیر صوتی خود را فعال کرده اید؟
اگر فعال کرده باشید نباید مشکلی باشد.

اقا سلام من میخوام یه اهنگ بخرم چه از طریق وب چه از طریق sms هر کاری میکنم نمیتونم بخرم اهنگ پیشوازو.من چیکار کنم اشکال از کجاست؟ به 777 هم زنگیدم بازم نشد
ساده ترین و راحت ترین راه همان مراجعه به پرتال آهنگ پیشواز است.
http://rbt.irancell.ir/
با رمز ویترین وارد شوید و آهنگ مورد نظر خود را خریداری کنید.
می توانید آلبوم خود را نیز در آنجا مشاهده کنید.

worldm
2010-04-01, 06:36 AM
هم از طریق سایت و اهم از طریق منوی 700 چک کرم ولی موقع تماس کلا اشغاله رای بعضی از دوستام هم اینطوریه ولی رای دیگران نه فعاله
گوشیم 5530 نوکیاست

mr.0442
2010-04-01, 11:05 AM
من می خوام بسته های افزایشی GPRS 50mg رو فعال کنم، ولی از دیروز پشت سر هم کد GPRS 50 mg دارم میزنم، ولی فعال نمیشه !!
میشه بگید مشکل کجاست - حتی با یک سیم دیگه تست کردم باز این مشکل رو داشت.

ehsan_aaa
2010-04-01, 12:53 PM
من می خوام بسته های افزایشی GPRS 50mg رو فعال کنم، ولی از دیروز پشت سر هم کد GPRS 50 mg دارم میزنم، ولی فعال نمیشه !!

ماله منم اينجوريه ... چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

miladsabz
2010-04-01, 01:18 PM
سلام به شما دوست عزیز نوا من هم سرویس پیام گیر صوتی را فعال کردم ولی نمی توانم با شماره های 100 تا105 تماس بگیرم و پیغام ها را گوش کنم پیش شماره من 936 است مشکل کجاست با تشکر:flower::flower::flower:

worldm
2010-04-02, 07:36 AM
هیچ کاری نمیشه برای این شماره های 100 و 103 کرد اخه خیلی احتیاجی هست

Nova view
2010-04-02, 10:50 PM

ماله منم اينجوريه ... چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با درود
لطفا از فردا شنبه مجدد درخواست خود را ارسال فرمایید.

هم از طریق سایت و اهم از طریق منوی 700 چک کرم ولی موقع تماس کلا اشغاله رای بعضی از دوستام هم اینطوریه ولی رای دیگران نه فعاله
گوشیم 5530 نوکیاست

سلام به شما دوست عزیز نوا من هم سرویس پیام گیر صوتی را فعال کردم ولی نمی توانم با شماره های 100 تا105 تماس بگیرم و پیغام ها را گوش کنم پیش شماره من 936 است مشکل کجاست با تشکر:flower::flower::flower:

هیچ کاری نمیشه برای این شماره های 100 و 103 کرد اخه خیلی احتیاجی هست
دوستان عزیز
سرویس پیامگیر صوتی برای همه مشترکان قابل فعال سازی می باشد، اما به دلیل برخی مسائل نرم افزاری برخی خطوط روی سرور قبلی دارای مشکل هستند که به تدریج در حال بررسی و حل شدن است.
به هر صورت اگر قادر به تماس با 100 نیستید این شماره برای شما فعال نشده است و می توانید جهت پیگیری از طریق اپراتور اقدام فرمایید.
اما در کل این مشکل به طورکلی در حال برطرف شدن است.

worldm
2010-04-03, 07:04 AM
با اپراتور هم تماس گرفتم ااونم گفت که روی برخی خطوط فعاله.

rashin
2010-04-03, 08:23 PM
سلام.میخواستم بدونم ایرانسل تو سایتش جایی برای ارایه پیشنهادات نداره؟مثلا جایی که بشه نظرسنجی راه انداخت و درخواست بسته های افزایشی gprs‏ با حجم دانلود بالاتر و هزینه کمتر داد؟؟مثلا 10تومن بدیم 200 دانلود داشته باشیم و یا تعرفه های بالاتر.
نوا جان شما اگه با روسای ایرانسل در ارتباطی میشه بهشون برسونی؟؟

dr.ircell
2010-04-03, 08:32 PM
سلام.میخواستم بدونم ایرانسل تو سایتش جایی برای ارایه پیشنهادات نداره؟مثلا جایی که بشه نظرسنجی راه انداخت و درخواست بسته های افزایشی gprs‏ با حجم دانلود بالاتر و هزینه کمتر داد؟؟مثلا 10تومن بدیم 200 دانلود داشته باشیم و یا تعرفه های بالاتر.
نوا جان شما اگه با روسای ایرانسل در ارتباطی میشه بهشون برسونی؟؟
شما میتوانید با مراجعه به این ادرس درباره ی خدمات ایرانسل نظر بدهید:
http://www.irancell.ir/Layer2/?id=34
اما اگر بخواهید از طریق دیگری این کار را انجام دهید میتوانید به ایمیل زیر ایمیل بزنید:
cs@mtnirancell.ir

F-U-N.iR
2010-04-03, 10:23 PM
اما اگر بخواهید از طریق دیگری این کار را انجام دهید میتوانید به ایمیل زیر ایمیل بزنید:
cs@irancell.ir

درستش اینه
cs@mtnirancell.ir

rashin
2010-04-04, 10:24 AM
cs@mtnirancell.ir

ممنون دکتر.ولی اینا همش یه سری سوال تعریف شده از قبل بود که هیچ کدومش به کار من نمیومد فکر کنم همون ایمیل فعلا بهترین راه باشه.
حالا بالاخره ایمیل صحیح کدومشه؟؟

bobo_0_6
2010-04-04, 11:25 AM
من یه سوال داشتم که ممکن قبلا در موردش بحث شده باشه
الان 2 ماهه اس ام اس های دریافتی من ساعت دریافتشون دقیقا یک ساعت جلو تر از ساعت گوشی هستش و این واقعا مشکلاتی به وجود اورده
کسی راه حلی نداره?

F-U-N.iR
2010-04-04, 10:24 PM
ممنون دکتر.ولی اینا همش یه سری سوال تعریف شده از قبل بود که هیچ کدومش به کار من نمیومد فکر کنم همون ایمیل فعلا بهترین راه باشه.
حالا بالاخره ایمیل صحیح کدومشه؟؟

Cs@Mtnirancell.ir

amirvirgo
2010-04-05, 03:32 PM
sim man 2-3 hafte ie internet nemireh va tanzimatesh ham irancell nadareh lotfan rahnamayi konid
goshim ham n86 hast

bobo_0_6
2010-04-05, 11:17 PM
کسی راه کاری نداشت؟؟؟؟

sargozasht
2010-04-06, 12:06 AM
سلام

مشترک گرامي

كسي ميتونه كمكي كنه؟
اول فروردين شد ،شونزدهم ولي هنوز نه پول ما برگشت نه بسته فعال شد. ميگفتن بعد 48 ساعت حل ميشه ،الان 385 ساعت گذشته.
زنگ هم ميزني ميگه پرونده در حال بررسي هست.

hossein 59
2010-04-08, 02:29 PM
سلام
شبكه ايرانسل الان چرا قطع است ؟

vazirnia
2010-04-08, 02:34 PM
اینجا که وصله مشهد . مگه تماس با 777رایگان نیست ؟

miladsabz
2010-04-08, 02:34 PM
سلام
شبكه ايرانسل الان چرا قطع است ؟
شما کجا زندگی می کنی یزد دیشب حدود دو ساعت قظع بود فکر می کنم بخاطر جشنواره جدیده

hossein 59
2010-04-08, 02:39 PM
تهران هستم حوالي ميدان فردوسي
ديروز تهران حوالي خيابان وليعصر سر عباس اباد هم قطع ميشد

Nova view
2010-04-08, 03:22 PM
تهران هستم حوالي ميدان فردوسي
ديروز تهران حوالي خيابان وليعصر سر عباس اباد هم قطع ميشد

همانطور که در خبر ها آمده است، قطع مسیر فیبر نوری مخابرات باعث بروز اختلال هم در شبکه همراه اول و هم در شبکه ایرانسل بخصوص حوالی شرق تهران شده است.

Nova view
2010-04-08, 03:26 PM
sim man 2-3 hafte ie internet nemireh va tanzimatesh ham irancell nadareh lotfan rahnamayi konid
goshim ham n86 hast
لطفا به زبان پارسی پست ارسال فرمایید.
اگر موفق نمی شوید از تنظیمات خودکار شبکه استفاده کنید، به طور دستی این کار را انجام دهید.

کسی راه کاری نداشت؟؟؟؟
با درود

درست است، متاسفانه ساعت یکی از مراکز پیام کوتاه یک ساعت اختلاف داشت، علیرغم اطلاع رسانی انجام نشده بود.
مجدد اعلام می شود.

M.M.G
2010-04-08, 03:59 PM
من الان دارم استفاده میکنم مشکلی نداره؟!

™Ali Gsm
2010-04-09, 08:31 PM
پیامک به همراه اول نمیرسه

sohiran
2010-04-11, 03:55 PM

امروز هم پیامک این مشکل را داشت

Nova view
2010-04-12, 03:04 PM

امروز هم پیامک این مشکل را داشت

دوستان عزیز
مشکل عدم ارسال پیام کوتاه به مقصد همراه اول به طور کاملا مستقیم بر عهده مخابرات زیر ساخت است که وظیفه انتقال ترافیک اینترکانکشن را دارد و همچنین بر عهده همراه اول که این ترافیک را تحویل می گیرد.
بیشتر این بین مخابرات مقصر است. بخصوص در برخی مناطق که آمار ها به هیچ عنوان راضی کننده نیستند.

MEAYSAM
2010-04-12, 07:28 PM
شیرازهم چند روزی است وضع اس ام اسها خرابه اکثرا بخصوص به همراه اول ارسال نمی شود کسی علت را می داند؟

boy33
2010-04-13, 01:19 AM
سلام
می شه یک بار دیگه روش فکس کردن و شماره فکس را بگید .!!

باید اول فرم فکس کنیم بعد مدرک شناسایی را یا با هم فکس کنیم !

boy33
2010-04-13, 01:38 PM
چرا کسی کمک نمی کنه !!

™Ali Gsm
2010-04-13, 10:20 PM
امروز اس ام اس در اصفهان مشکل داره و فرستاده نمیشه

Nova view
2010-04-13, 10:41 PM
سلام
می شه یک بار دیگه روش فکس کردن و شماره فکس را بگید .!!

باید اول فرم فکس کنیم بعد مدرک شناسایی را یا با هم فکس کنیم !

چرا کسی کمک نمی کنه !!

شماره فکس 09630، تفاوتی نمی کند کدام را اول ارسال کنید.
من پیشنهاد می کنم به امور مشترکین نزدیک محل سکونت خود برای فعال سازی MMS مراجعه کنید، بسیار سریعتر سرویس شما فعال خواهد شد.

rezabadamc
2010-04-17, 03:13 PM
با سلام
من 1 مشکل دارم در خصوص سیم ایرانسم .من سیمم رو گم کردم و سیم فوق به نام خودم ثبت نام نشده دسترسی به صاحب رخطم ندارم قبلا جای خونده بودم که با خرید 1 سیم جدید و 1 سری از کارها میشه شماره قبلی را روی سیم صفر جدید داشت .
ممنون میشم اگه راهنمایم کنید:dont:

dr.ircell
2010-04-17, 05:18 PM
من این فکر را میکنم که این کار تقریبا غیر ممکن است!

ReziOnline
2010-04-17, 05:30 PM
برای دریافت سیمکارت با همان شماره کافیست با به همراه داشتن قاب سیمکارت مفقودی، به یکی از نمایندگان ایرانسل مراجعه کنید.
احتمالا حضور صاحب اصلی سیمکارت الزامیست.

dr.ircell
2010-04-17, 05:34 PM
برای دریافت سیمکارت با همان شماره کافیست با به همراه داشتن قاب سیمکارت مفقودی، به یکی از نمایندگان ایرانسل مراجعه کنید.
احتمالا حضور صاحب اصلی سیمکارت الزامیست.

پس تقریبا غیر ممکن است!

™Ali Gsm
2010-04-17, 09:06 PM
برای منهم همچین مشکلی پیش اومد ولی نتونستم سیمکارت جایگزین بگیرم

Nova view
2010-04-18, 04:17 PM
با سلام
من 1 مشکل دارم در خصوص سیم ایرانسم .من سیمم رو گم کردم و سیم فوق به نام خودم ثبت نام نشده دسترسی به صاحب رخطم ندارم قبلا جای خونده بودم که با خرید 1 سیم جدید و 1 سری از کارها میشه شماره قبلی را روی سیم صفر جدید داشت .
ممنون میشم اگه راهنمایم کنید:dont:

اگر صاحب خط حضور نداشته باشد هیچ اقدامی نمی توان انجام داد.
حضور مالک الزامی است.

J A F A R
2010-04-19, 01:30 PM
یه اس ام اس برام اومده بود که بسته متنی هفتگی ایرانسل
پسام عاشقانه و شعر و .....
قیمتشم 2100 ریال
حالا این بسته ها این طور که معلومه ایرانسل برات اس میفرسته
اما چند تا در روز و کلا چند تا برات میفرسته
و این که کدهای کل این پیام ها رو بهم بدین ممنون

dr.ircell
2010-04-19, 01:31 PM
برای من هم اماده بود

rashin
2010-04-19, 04:51 PM
برای منم اومده.
نوا جان بیا تو جهت تنویر افکار عمومی

Nova view
2010-04-20, 01:20 PM
یه اس ام اس برام اومده بود که بسته متنی هفتگی ایرانسل
پسام عاشقانه و شعر و .....
قیمتشم 2100 ریال
حالا این بسته ها این طور که معلومه ایرانسل برات اس میفرسته
اما چند تا در روز و کلا چند تا برات میفرسته
و این که کدهای کل این پیام ها رو بهم بدین ممنون

بسته های متنی ویژه محصولات پیام کوتاه ویترین ایرانسل،
نوع هفتگی آن هر روز یک پیام کوتاه ارسال می گردد.

کد های آن نیز در پیام کوتاه به اطلاع رسیده است.

nimag222
2010-04-22, 12:28 AM
سلام
1-در رابطه با تعرفه رومینگ کسی میتونه منو راهنمایی کنه؟
2-من می خوام به کشور عربستان سفر کنم از کدوم اپراتور در حالت رومینگ استفاده کنم؟(از نظر هزینه و کیفیت تماس)
3-در ضمن میخواستم بدونم میتونم با ایرانسلم در حالت رومینگ mms بفرستم؟
4-راستی در حالت رومینگ هزینه تماس گرفته شده و دریافتی به عهده چه کسی است؟
با تشکر

dr.ircell
2010-04-22, 07:58 AM
دوست عزیز سیم کارتت اعتباری است یا دایمی؟

dr.ircell
2010-04-22, 08:19 AM
در مورد سرویس پیام گیر صوتی توضیح میدهید؟

ReziOnline
2010-04-22, 10:29 AM
سلام
2-من می خوام به کشور عربستان سفر کنم از کدوم اپراتور در حالت رومینگ استفاده کنم؟(از نظر هزینه و کیفیت تماس)
با تشکر

براي راهنماي بيشتر به آدرس زير و صفحات مرتبط آن مراجعه كنيد.
http://www.irancell.ir/Layer3/?id=377

nimag222
2010-04-22, 11:20 AM
دوست عزیز سیم کارتت اعتباری است یا دایمی؟

اعتباری هست

modernyanni
2010-04-22, 01:13 PM
من سیم کارت ایرانسلم رو پارسال از یه خدماتی خریدم مدارک مورد نیاز رو هم تحویلش دادم بعد از چند روز فعال شد واسه سیم کارت هدیه هم درخواست دادم و حالا بعد یک سال به شماره پیام اومده که مدارک تون رو ارسال کنید تا یه هفته وگرنه خط قطع میشه بدیش اینه که تو شهر ما نمایندگی ایرانسل وجود نداره چیکار کنم

Nova view
2010-04-22, 03:44 PM
من سیم کارت ایرانسلم رو پارسال از یه خدماتی خریدم مدارک مورد نیاز رو هم تحویلش دادم بعد از چند روز فعال شد واسه سیم کارت هدیه هم درخواست دادم و حالا بعد یک سال به شماره پیام اومده که مدارک تون رو ارسال کنید تا یه هفته وگرنه خط قطع میشه بدیش اینه که تو شهر ما نمایندگی ایرانسل وجود نداره چیکار کنم

این پیام ها به صورت دسته بندی ارسال می شود، اگر ثبت نام شما تکمیل است مشکلی وجود ندارد.

جهت حصول اطمینان با اپراتور برای بررسی وضعیت ثبت نام خود تماس بگیرید.

Nova view
2010-04-22, 03:55 PM
سلام
با تشکر

ضمن مطالعه راهنمای رومینگ که دوستمون لینکش را قرار دادند:

2.ایرانسل با کلیه اپراتور های فعال در عربستان قرار داد دارد، به همین دلیل تفاوتی نمی کند از کدام شبکه استفاده کنید.
3.در حالت رومینگ فقط می توانید از مکالمه و پیام کوتاه استفاده کنید.

4. اگر شخصی از ایران با شما تماس بگیرد برای فرد تماس گیرنده فرقی نمی کند شما در ایران باشید و یا عربستان، تعرفه مطابق تماس های داخلی محاسبه می شود.
اما در حالت رومینگ شما باید برای دریافت تماس هزینه بپردازید.

dr.ircell
2010-04-22, 06:50 PM
کسی نبود؟

dr.ircell
2010-04-22, 06:52 PM
شما میتوانید با شماره ی 700 تماس بگیرید باید شارژ هم داشته باشد بعد از ان کلید 0 را فشار دهید به اپراطور متصل میشوید از ان اقا یا خانم بپرسید که ثبت نام شما تکمیل است یا خیر اگر نبود بروید به شهر دیگری و سیم کارت خود را فعال کنید

dadafarid
2010-04-22, 06:55 PM
خوب از اسمش معلومه !
اول 700 رو می گیری بعد این سرویس رو فعال می کنی...
اگه گوشی در دسترس نبود و یاخاموش بود ، هر کی بت زنگ بزنه یه پیغام بهش میده بعد حرفاشو ضبط میکنه.
ولی این سرویس در ایرانسل به درستی کار نمیکنه ....

F-U-N.iR
2010-04-22, 08:02 PM
در مورد سرویس پیام گیر صوتی توضیح میدهید؟
اینجا یه سر بزن
http://irancell.ir/Layer2/?id=82

nimag222
2010-04-22, 08:10 PM
با درود بر دوستان
من اون لینک رو دیدم راجه به تعرفه چیزی وجود نداشت .
در ضمن منظورم از انتخاب اپراتورها این بود که بعضی ها میگن AL JAWAL در حالت رومینگ هزینه بالاتری میگیره
در کل صرف با بردن ایرانسلم یا 912 هست یا از اونجا سیم اعتباری بخرم؟
با تشکر

dr.ircell
2010-04-22, 08:11 PM
دوست عزیز من سوال هایم این است
1-چجور این سرویس را فعال کنم؟
2-چطور به پیغام ها کوش کنم؟
3-اگر کوشی من خاموش یا در دسترس نباشد وقتی کسی زنگ بزند *بعد از 1000 بار اگر بوق اشغال نزد*میرود روی پیغام گیر؟

Nova view
2010-04-22, 10:13 PM
دوست عزیز من سوال هایم این است
1-چجور این سرویس را فعال کنم؟
2-چطور به پیغام ها کوش کنم؟
3-اگر کوشی من خاموش یا در دسترس نباشد وقتی کسی زنگ بزند *بعد از 1000 بار اگر بوق اشغال نزد*میرود روی پیغام گیر؟

دوست عزیز
کلیه موارد در لینکی که دوستمون قرار دادند وجود دارد.

در مورد سوال آخر شما، اساس پیامگیر بر مبنای دایورت عمل می کند.
یعنی اگر پاسخ ندهید، بعد از 30 ثانیه به روی پیامگیر می رود، در بقیه شرایط نیز به طور مستقیم تماس توسط پیامگیر دریافت می شود.

Nova view
2010-04-22, 10:43 PM
با درود بر دوستان
من اون لینک رو دیدم راجه به تعرفه چیزی وجود نداشت .
در ضمن منظورم از انتخاب اپراتورها این بود که بعضی ها میگن AL JAWAL در حالت رومینگ هزینه بالاتری میگیره
در کل صرف با بردن ایرانسلم یا 912 هست یا از اونجا سیم اعتباری بخرم؟
با تشکر

تعرفه اپراتور ها در یک کشور تقریبا یکی است، بنابراین تفاوتی برای مشترکان ایرانسل ندارد.
http://www.ir-tci.org/forum/attachment.php?attachmentid=79289&d=1237474114

تنها در یک صورت هزینه های شما بسیار کاهش پیدا می کند، آنهم زمانیست که از اپراتور های MTN استفاده کنید، که در عربستان MTN فعلا حضور ندارد.

همراه اول است که تعرفه هایش متفاوت است.
بستگی به نوع نیاز شما دارد، اگر مدت زیادی ساکن می شوید و از تلفن همراه باید زیاد استفاده کنید، به صرفه تر مسلما خرید یک سیمکارت از اپراتور های عربستان است.

usa.asq
2010-04-22, 11:35 PM
بعد از تست چندتا سیم کارت که جی پی آر اس هر کدوم رو یه تایم متفاوتی دی سی میشد حالا که یه سیم کارت دیگه گرفتم باز هم همون مشکل وجود داره با این تفاوت که تایمینگش از 30 دقیقه به 3 ساعت رسیده با 700 هم تماس نگیری سنگینتری اخه یکی نیس بگه چه مرگشه

F-U-N.iR
2010-04-22, 11:59 PM
بعد از تست چندتا سیم کارت که جی پی آر اس هر کدوم رو یه تایم متفاوتی دی سی میشد حالا که یه سیم کارت دیگه گرفتم باز هم همون مشکل وجود داره با این تفاوت که تایمینگش از 30 دقیقه به 3 ساعت رسیده با 700 هم تماس نگیری سنگینتری اخه یکی نیس بگه چه مرگشه

فکر کنم اگه استفاده نکنید دی سی میشه درسته؟

usa.asq
2010-04-23, 12:07 AM
فرقی نداره در هر صورت سقفش همون 3 ساعته..حالا چیکار میشه کرد

bobo_0_6
2010-04-23, 12:47 AM
جناب nova view این زمان sms ها درست نشده همجنان

usa.asq
2010-04-23, 11:05 AM
شده کسی با ایرانسل یکسره 5 الی 6 ساعت یا بیشتره آنلاین باشه؟دیگه نمیدونم چیکار باید کنم رفتم یه گوشی صفر با یه سیم کارت دیگه گرفتم اما بازم قطعی ها ادامه داره بازه هاش هم از 30 دقیقه تا 3 ساعت متفاوته البته با گوشی یه کم بیشتره یعنی تا 3:35 هم میرسه..یعنی میگین آنتن منطقه مشکل داره سرعتش که خوبه..help me plz

ir_majhool
2010-04-23, 02:29 PM
فکر کنم اگه استفاده نکنید دی سی میشه درسته؟

2 سال پیش اگه همینطور کانکت بودی ولی استفاده نمیکردی اصلا gprs تو رو میبستن و علامتشم میرفت

Nova view
2010-04-23, 04:32 PM
شده کسی با ایرانسل یکسره 5 الی 6 ساعت یا بیشتره آنلاین باشه؟دیگه نمیدونم چیکار باید کنم رفتم یه گوشی صفر با یه سیم کارت دیگه گرفتم اما بازم قطعی ها ادامه داره بازه هاش هم از 30 دقیقه تا 3 ساعت متفاوته البته با گوشی یه کم بیشتره یعنی تا 3:35 هم میرسه..یعنی میگین آنتن منطقه مشکل داره سرعتش که خوبه..help me plz

با درود خدمت شما

خود من به دلیل کار و نیازم، تقریبا چندین ساعت به طور مداوم از GPRS استفاده می کنم و هیچگاه قطعی تا به امروز نداشتم.
به طور مستقیم به منطقه شما و ساعتی که استفاده می کنید بستگی دارد. اما در کل چنین محدودیتی برای همه وجود ندارد.

usa.asq
2010-04-23, 05:48 PM
حدود یه ساله که وضعیت همینطوریه تو تمامی ساعات و روزهای دیگه هم تست کردم اگه به منطقه بستگی داره چرا هر کدوم از سیما رو بازه های متفاوتی دی سی میشن

usa.asq
2010-04-24, 12:42 PM
حالا تنظیماتی , برنامه ای وجود داره که بتونه جلوی این دی سی شدن رو بگیره یا حداقل راه حلی وجود داره که بعد از دی سی شدن بطور خودکار کانکنت بشه واسه کل سیستم میگم نه صرفاً برای idm یا از این دست برنامه ها.... راستی 3-4 تا آنتن تو منمطقمون بیم میده که اکثرن با یکیشون کانکتم اون چندتای دیگه رو سخت پیدا میکنم راهی هست که بتونم راحت تر رو اونا سوییچ کنم شاید رو اونا جواب بده

dr.ircell
2010-04-24, 01:18 PM
همراه اول من که در 7 سالگی رفتم مکه و مدینه از پدرم پرسیدم ان زمان چه هزینه ای داشت گفت 30 ثانیه برایم 110 تومان میافتاد.
912 داشت.
امد ایران هزینه ی تماس هایش را گرفت 30 ثانیه 110 تومان سال 1382

F-U-N.iR
2010-04-24, 07:31 PM
اس ام اس وصله؟
اینجا قطعه!
مشهد

movaghar
2010-04-24, 08:29 PM
sms تو تبريز هم قطع شده نكنه بازم تو مملكت خبري هست و ما خبر نداريم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Nova view
2010-04-24, 10:22 PM
همراه اول من که در 7 سالگی رفتم مکه و مدینه از پدرم پرسیدم ان زمان چه هزینه ای داشت گفت 30 ثانیه برایم 110 تومان میافتاد.
912 داشت.
امد ایران هزینه ی تماس هایش را گرفت 30 ثانیه 110 تومان سال 1382

دوست عزیز
تعرفه های همراه اول در مقایسه با قبل بسیار برای عربستان کاهش داشته است.

mohsen1390
2010-04-24, 10:43 PM
من با گوشی اچ تی سی دیاموند2 ، در عین حال که همه تنظیمات رو درست وارد کردم اما فقط میتونم ام ام اس ارسال کنم ...
برای دریافت مشکل دارم ، یعنی هیچ چیز رو نمی تونه دانلود کنه ... یه چند ساعت بعد هم لینک اش از طرف ایرانسل میاد که برو تو اینترنت پیامت رو ببین ...
اینم بگم که با اینترنت هم نصفه نیمه مشکل دارم یعنی ... صفحات وب رو نمیتونم باز کنم . یعنی به کل سند داره ولی رسیو امکان پذیر نیست .
سایتهای با استاندارد https نظیر سایت بانکها هیچ مشکلی ندارن و به سرعت باز میشن
مسنجر ها و بعضی دیگه از برنامه ها که پورتهای مخصوص خودشون رو دارن کاملا در دسترس و قابل استفاده هستن .
چک کردن ایمیل و ... هم هیچ مشکلی نداره ...
چند تا فروم دیگه هم سرش کردم و به مشکلی نظیر این برخوردم که برای بقیه هم پیش اومده ... ولی آخرش نفهمیدم عیب از کجاست ؟ چون با اسمارت فونهای معمولی هیچ مشکلی وجود نداره !

yahosein11
2010-04-25, 07:57 AM
اس ام اس وصله؟
اینجا قطعه!
مشهد

دیشب تهران که وصل بود!

ir_majhool
2010-04-25, 11:57 AM
mms چی ام ام اس شما وصله ؟؟؟
من دیگه اس ام اس رو بوسیدم گذاشتم کنار فقط دیگه mms میزنم

30na-a
2010-04-25, 04:28 PM
mms رو چطور فعال کنیم؟

yahosein11
2010-04-27, 09:47 AM
mms چی ام ام اس شما وصله ؟؟؟
من دیگه اس ام اس رو بوسیدم گذاشتم کنار فقط دیگه mms میزنم

سلام
آره عزیزم ام ام اس هم اینجا وصله

mohsen1390
2010-04-28, 06:18 PM
چهار روز گذشت ... کسی راه حلی به ذهنش نمیرسه ؟
آخه ینی چی که به سرعت ارسال میکنه اما واسه گرفتن پیام راه نمیده ... یعنی رو صفر درصد میمونه و نمیتونه دانلود کنه ...

Nova view
2010-04-28, 11:17 PM
چهار روز گذشت ... کسی راه حلی به ذهنش نمیرسه ؟
آخه ینی چی که به سرعت ارسال میکنه اما واسه گرفتن پیام راه نمیده ... یعنی رو صفر درصد میمونه و نمیتونه دانلود کنه ...

با درود
به دلیل نصب سیستم های پالایش دیتا، اوایل مشکلات عدم ارسال و دریافت بسیار در گوشی و برند های معروف شایع شده بود.
با استخدام تیم کارشناس تا حد بسیار زیادی این مشکل برطرف شد.

دلیل اصلی آن نیز این است که نوع سخت افزار و سیستم عامل گوشی باعث می شود تا پیام ارسالی توسط شبکه به درستی شناسایی نشود.
همچنین در زمینه دریافت، باعث می شود تا شبکه نوع گوشی شما را غیر مجاز و فاقد توانایی دریافت MMS تشخیص دهد.

متاسفانه چاره ای در این زمینه وجود ندارد!
اگر بقیه دوستان که هم مدل گوشی شما هستند، همین مشکل را دارند، اعلام فرمایید، جهت بررسی فنی در شبکه اعلام شود.

اما در مورد GPRS قضیه تفاوت می کند، علت این مشکلات را باید در گوشی خود جست و جو نمایید.

mohsen1390
2010-04-29, 10:22 AM
مشکل اینترنت ، با تنظیم شبکه روی باندهای فرکانسی به 800/1900 و ... به طور دستی و خارج کردن تنظیم خودکار ، به طور کلی مرتفع شده و الان هیچ مشکلی با اینترنت و ... ندارم . تنها مشکل دریافت ام ام اس هست ...
گوشی اچ تی سی دیاموند 2 ، با ویندوز موبایل 6.5 که حدودا یه سال و چند ماهه به بازار اومده ....
امکانش هست با بخش پشتیبانی (700) تماس بگیرم ، که فرضا با اعلام شماره سریال گوشی یا یه همچین موردی بشه این مورد رو حل کرد ؟
شماره سریال گوشی من : 35615802382489501
مدل : Touch Diamond 2 T5353

ممنون میشم کمکم کنید .

MAMAD.KH
2010-04-30, 11:01 AM
سلام دوستان من با یکی از دوستانم سر یه سیم کارت ایرانسل ثبت نام نشده شرطبستم و بردم حالا این یه سیم کارت واسم اورده
یه رمز می خوام که نشون بده سیم کارته ثبت نام شده یا نه

dr.ircell
2010-04-30, 01:16 PM
باید کد زیر را بگیرید.
ستاره 140 ستاره پنج مربع

تشکر فراموش نشود
امتیاز هم همنطور
ارزوی من تشکر از من از طرف نوا ویو است دادن امتیاز چه بهتر

Nova view
2010-04-30, 01:18 PM
مشکل اینترنت ، با تنظیم شبکه روی باندهای فرکانسی به 800/1900 و ... به طور دستی و خارج کردن تنظیم خودکار ، به طور کلی مرتفع شده و الان هیچ مشکلی با اینترنت و ... ندارم . تنها مشکل دریافت ام ام اس هست ...
گوشی اچ تی سی دیاموند 2 ، با ویندوز موبایل 6.5 که حدودا یه سال و چند ماهه به بازار اومده ....
امکانش هست با بخش پشتیبانی (700) تماس بگیرم ، که فرضا با اعلام شماره سریال گوشی یا یه همچین موردی بشه این مورد رو حل کرد ؟
شماره سریال گوشی من : 35615802382489501
مدل : Touch Diamond 2 T5353

ممنون میشم کمکم کنید .

دوست عزیز
عرض کردم، اگر مشکل برای کلیه گوشی های مدل شما باشد قابل بررسی است.
این مسئله که شما از بقیه سرویس ها بدون مشکل استفاده می کنید و فقط همین مشکل را دارید، کار پیگیری را بسیار مشکل می کند.
چون اگر مشکل از شبکه بود کلا نمی توانستید استفاده کنید.

Nova view
2010-04-30, 01:28 PM
سلام دوستان من با یکی از دوستانم سر یه سیم کارت ایرانسل ثبت نام نشده شرطبستم و بردم حالا این یه سیم کارت واسم اورده
یه رمز می خوام که نشون بده سیم کارته ثبت نام شده یا نه

از کد *140*5# استفاده کنید.

لطفا سوالات و مشکلات خود را در تاپیک زیر مطرح کنید:

سوالات و مشکلات در مورد سیمکارتهای ایرانسل
(http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=12961&page=63)

h03yn_ht
2010-05-01, 11:17 PM
با سلام خدمت دوستان من سيمكارت ايرانسلم رو گم كردم الان نميدونم بايد چيكار كنم اگه ميشه كامل راهنمايي كنيد.
راه اينترنتي هم داره بخوام دوباره سيم كارت بگيرم؟

Nova view
2010-05-01, 11:35 PM
با سلام خدمت دوستان من سيمكارت ايرانسلم رو گم كردم الان نميدونم بايد چيكار كنم اگه ميشه كامل راهنمايي كنيد.
راه اينترنتي هم داره بخوام دوباره سيم كارت بگيرم؟

راه غیر حضوری ندارد.
با داشتن قاب سیمکارت و مدارک شناسایی، به یکی امور مشترکین ایرانسل مراجعه فرمایید،
با خرید یک بسته بازگشت سیمکارت دیگری به شما تحویل داده خواهد شد و سیمکارت قبلی نیز از شبکه خارج می شود.

دوست عزیز
لطفا سوالات و مشکلات خود را در تاپیک زیر مطرح بفرمایید:

موفق باشید

A M I N
2010-05-03, 08:13 PM
دوستان سیمکارت رند(خیلی رند) رو میشه از نمایندگیهای ایرانسل میشه بگیریم؟

Nova view
2010-05-04, 09:05 PM
دوستان شیمکارت رند(خیلی رند) رو میشه از نمایندگیهای ایرانسل میشه بگیریم؟

با توجه به شهر شما، معمولا توزیع کنندگان خلاف قوانین عمل می کنند و از بین سری سیمکارت های واگذار شده توسط اپراتور، شماره های رند آن را جدا می کنند.
به نوعی یک نوع بازار سیاه ایجاد شده که سیمکارت های با شماره رند با قیمت بسیار بالاتر از قیمت اصلی سیمکارت فروخته می شود.

اگر دنبال شماره خیلی رند و خاص هستید، از طریق آگهی ها و نیازمندی های جراید، همچنین مراجعه به سایت اطلاعات سیمکارت کشور به نشانی زیر، معمولا می توانید شماره دلخواه خود را پیدا کنید:

www.rond.ir

در عین حال جست وجو در بازار سیمکارت نیز می تواند به شما در امر یاری کند.

miladsabz
2010-05-04, 10:32 PM
[QUOTE=Nova view;565183]با درود خدمت شما دوست عزیز
با توجه به شهر شما، معمولا توزیع کنندگان خلاف قوانین عمل می کنند و از بین سری سیمکارت های واگذار شده توسط اپراتور، شماره های رند آن را جدا می کنند.
به نوعی یک نوع بازار سیاه ایجاد شده که سیمکارت های با شماره رند با قیمت بسیار بالاتر از قیمت اصلی سیمکارت فروخته می شود.

سلام اقای نوا:flower::flower::flower:...با اینجور توزیع کنندگان چطوری میشه برخورد کرد واسه من موضوع مهمی است چون در یزد کم تر جایی یا اصلا هیجا را نمیشه گفت که شماره رند را به قیمت اصلی بفروشند همه یک صفحه بزرگ زدن تو مغازه هاشون و بالاش هم نوشتن رند ایرانسل و همراه اول که حتی رند 0935 کارنکرده هم دارن...ایا واقعا نظارتی در کار استSmile (50)برخورد چگونه و به کجا:dont:

mehdi_t7
2010-05-05, 02:09 AM
من چند روزه به هر کی زنگ میزنم وقتی برقرار میشه این پیغام میاد:
Note: Active Diverts
علت چیه؟

shyhan
2010-05-05, 09:08 AM
من چند روزه به هر کی زنگ میزنم وقتی برقرار میشه این پیغام میاد:
Note: Active Diverts
علت چیه؟
علتش اینه که انگار برای یه سری از سیم کارت ها سرویس پیام گیر یا ذخیره شماره تماس گیرنده رو فعال کردن
وقتی یکی از این سرویس ها فعال باشه چنین پیغامی دئیده میشه

amirtahoon
2010-05-05, 02:55 PM
سلام من تا به حال سیم کارتمو 2 بار ثبت نام کردم.ولی ایرانسل اسمس داده که اگه مدارک خودتو تا یه هفته نفرستی سیم کارتت مسدود میشه.
چیکار کنم

parvizb
2010-05-06, 06:16 PM
با سلام به همگی دوستان
دوستان گلم من میخوام ایرانسل اعتباری کد ۱ (۰۹۳۵) بردارم که روند هست ۴۰ میگه آیا ارزش داره . لطفا همه دوستان راهنماییم کنن که واقعا خوبه بگیرم یا نه ؟؟؟ بعد اینکه هزینه مکالمات در ایرانسل تو همه شهرها یکیه ..یعنی هر جا که باشه اون خطه ؟؟؟

دوستان کسی نیست جوابم را بده .چون عجله دارم

یعنی واقعا کسی نیست جوابم را بده ای بابا ......

این شماره هست ******0935 چند میارزه ؟؟؟

dr.ircell
2010-05-06, 09:48 PM

از کد *140*5# استفاده کنید.

لطفا سوالات و مشکلات خود را در تاپیک زیر مطرح کنید:

نوا جان با من لج هستی؟
من هم که همینو گفتم.
اخه چرا من که زحمتو کم کردم تشکر نمیکنی؟
و پست تکراری میدم.
اگه بیخود میگم بگو بیخود میگی

reza vand
2010-05-07, 12:47 AM
سلام به همگی و پرویز عزیز
آقا ایرانسل چند روزه به منم گیر داده میگه ثبت نام نکنی مسدود میشه سیمت .. من تقریبا 2 سال پیش گرفتم خط رو ..
چت زدن بی کارن الکی به ملت اس میدن .. :coca:

virus30ya
2010-05-07, 11:22 AM
سلام
دوره یه آهنگ در حالت تک آهنگی 1 ماهه یعنی اگه ده تا آهنگ داشته باشی یه چیزی حدود 10 ماه آهنگ داری.
حالا اگه 10 تا آهنگ داشته باشی و بخوای تو حالت چند آهنگی بذاری چه مدت طول میکشه که تموم شه؟
یکی از دوستان گفت تو حالت چند آهنگی ظرف دو ماه نکشیده آهنگات دوره شون تموم میشه!!!
می خواستم ببینم فرمولی چیزی واسه محاسبش داره ؟ تو سایت ایرانسل رفتم متوجه نشدم.
تنظیمات پیشرفته آهنگ پیشواز چه جوریه ؟ مثلا میخوام واسه یه نفر یه آهنگ بذارم واسه یه نفر دیگه یه آهنگ دیگه و الی ... و یا اینکه تو ساعات خاص آهنگای مد نظرم پخش بشه ؛ حالا چه جوری اینکارو بکنم ، و دوره هر آهنگ اینجوری چند روزه؟:dont:
یه سوال دیگه : سوت این شکلکه چرا تموم نمیشه اصلا این خسته نمیشه ، نمیشه همینه گذاشت پشت خط تا هی سوت بزنهSmile (50) :happy::lol:

Nova view
2010-05-07, 12:20 PM
نوا جان با من لج هستی؟
من هم که همینو گفتم.
اخه چرا من که زحمتو کم کردم تشکر نمیکنی؟
و پست تکراری میدم.
اگه بیخود میگم بگو بیخود میگی

قبلا هم عرض کردم، سیستم امتیاز انجمن به منظور آگاه شدن شما از کیفیت پست های خود و نظر کاربران است.
اینکه شما در هر پست این مطلب را ذکر می کنید خلاف قوانین انجمن است!

هدف من نیز از پست مذکور بیشتر تذکر برای تاپیک سوالات ومشکلات بود.

موفق باشید

behzad_65
2010-05-07, 12:47 PM
سلام و خسته نباشيد . چند مدتيه وقتي با گوشي هاي سوني اريكسون به اينترنت وصل ميشم علامت گوشي ميفته كنار انتن و وقتي كسي زنگ ميزنه ميگه خاموش است !! ميشه كسي بگه مشكل از چي ميتونه باشه ؟

Nova view
2010-05-07, 01:05 PM
سلام من تا به حال سیم کارتمو 2 بار ثبت نام کردم.ولی ایرانسل اسمس داده که اگه مدارک خودتو تا یه هفته نفرستی سیم کارتت مسدود میشه.
چیکار کنم

سلام به همگی و پرویز عزیز
آقا ایرانسل چند روزه به منم گیر داده میگه ثبت نام نکنی مسدود میشه سیمت .. من تقریبا 2 سال پیش گرفتم خط رو ..
چت زدن بی کارن الکی به ملت اس میدن .. :coca:
با درود خدمت شما دوستان عزیز
قبلا هم عرض کردم، این پیامک ها به صورت سریالی برای مشترکان ارسال می شود، به نوعی فاز دیگر برای شناسایی خطوطی است که ثبت نام نشده اند.

بیشتر به این منظور است که مشترکان جهت چک شدن صحت هویت به امورمشترکین مراجعه و یا با اپراتور ها تماس بگیرند.

با سلام به همگی دوستان
دوستان گلم من میخوام ایرانسل اعتباری کد ۱ (۰۹۳۵) بردارم که روند هست ۴۰ میگه آیا ارزش داره . لطفا همه دوستان راهنماییم کنن که واقعا خوبه بگیرم یا نه ؟؟؟ بعد اینکه هزینه مکالمات در ایرانسل تو همه شهرها یکیه ..یعنی هر جا که باشه اون خطه ؟؟؟

دوستان کسی نیست جوابم را بده .چون عجله دارم

یعنی واقعا کسی نیست جوابم را بده ای بابا ......

این شماره هست ******0935 چند میارزه ؟؟؟
دوست عزیز
قرار دادن شماره خلاف قوانین انجمن است!
برای این منظور به بخش بازاچه سایت مراجعه فرمایید:
سیم کارت
(http://www.ir-tci.org/forum/forumdisplay.php?f=151)

Nova view
2010-05-07, 01:57 PM
سلام
دوره یه آهنگ در حالت تک آهنگی 1 ماهه یعنی اگه ده تا آهنگ داشته باشی یه چیزی حدود 10 ماه آهنگ داری.
حالا اگه 10 تا آهنگ داشته باشی و بخوای تو حالت چند آهنگی بذاری چه مدت طول میکشه که تموم شه؟
یکی از دوستان گفت تو حالت چند آهنگی ظرف دو ماه نکشیده آهنگات دوره شون تموم میشه!!!
می خواستم ببینم فرمولی چیزی واسه محاسبش داره ؟ تو سایت ایرانسل رفتم متوجه نشدم.
تنظیمات پیشرفته آهنگ پیشواز چه جوریه ؟ مثلا میخوام واسه یه نفر یه آهنگ بذارم واسه یه نفر دیگه یه آهنگ دیگه و الی ... و یا اینکه تو ساعات خاص آهنگای مد نظرم پخش بشه ؛ حالا چه جوری اینکارو بکنم ، و دوره هر آهنگ اینجوری چند روزه؟:dont:
یه سوال دیگه : سوت این شکلکه چرا تموم نمیشه اصلا این خسته نمیشه ، نمیشه همینه گذاشت پشت خط تا هی سوت بزنهSmile (50) :happy::lol:

با درود
اگر روی حالت چند آهنگی قرار دهید، همزمان متناسب با تعداد روزهای سپری شده، از دوره اعتبار همه آهنگها کسر می شود.

miladsabz
2010-05-07, 02:30 PM
با سلام و عرض خسته نباشید به خدمت شما اقاب نوا شما به سوال من در صفحه قبلی پاسخ ندادید خواستم یاداوری کنم ممنون

Nova view
2010-05-07, 03:43 PM
[QUOTE=Nova view;565183]با درود خدمت شما دوست عزیز

سلام اقای نوا:flower::flower::flower:...با اینجور توزیع کنندگان چطوری میشه برخورد کرد واسه من موضوع مهمی است چون در یزد کم تر جایی یا اصلا هیجا را نمیشه گفت که شماره رند را به قیمت اصلی بفروشند همه یک صفحه بزرگ زدن تو مغازه هاشون و بالاش هم نوشتن رند ایرانسل و همراه اول که حتی رند 0935 کارنکرده هم دارن...ایا واقعا نظارتی در کار استSmile (50)برخورد چگونه و به کجا:dont:
با عرض پوزش خدمت شما دوست عزیز
کار نظارت تا حد امکان بر روی نمایندگی های اصلی فروش وجود دارد.
زمانی است که مغازه ای نمایندگی نیست و سر خود کار می کند.
این موارد از دست ایرانسل خارج است، می توانید موارد خلاف را به سازمان بازرسی کل کشور اطلاع دهید، طی چند ساعت رسیدگی می کنند.

سلام و خسته نباشيد . چند مدتيه وقتي با گوشي هاي سوني اريكسون به اينترنت وصل ميشم علامت گوشي ميفته كنار انتن و وقتي كسي زنگ ميزنه ميگه خاموش است !! ميشه كسي بگه مشكل از چي ميتونه باشه ؟
با درود
تنظیمی در گوشی ها وجود دارد که اولویت را به مکالمه و یا دیتا می دهد.
اگر سیمکارت خود در سایر گوشی ها مشکلی ندارد، احتمالا الویت ارتباط را به دیتا داده اید.

virus30ya
2010-05-07, 04:19 PM
این که خیلی ستمه.
پس دوستم درست می گفت که 10تا آهنگم داشته باشی ظرف 2 ماه تمومه.
ولی اینجوری که شما می گین 1 ماهه همش تموم میشه!
خیلی سیستم بیخودی داره ، اصلا همون تک آهنگی بهتره!!!
یعنی اینا در واقع اومدن تو چند آهنگی یارانه هاشو حذف کردن:mixed:

parvizb
2010-05-07, 04:27 PM
با سلام
یک سوال دیگه ؟ آیا سیم کارتی را که مثلا از تهران و یا شهر دیگه ای بخریم و در شهر خودمون ازش استفاده کنیم از نظر هزینه مکالمات فرقی نمیکنه ؟؟؟ بیشتر نمیشه

behzad_65
2010-05-07, 06:10 PM
با درود
تنظیمی در گوشی ها وجود دارد که اولویت را به مکالمه و یا دیتا می دهد.
اگر سیمکارت خود در سایر گوشی ها مشکلی ندارد، احتمالا الویت ارتباط را به دیتا داده اید.

ميشه اون تنظيمات رو براي گوشي سوني اريكسون بگين ؟ مدل w800

Nova view
2010-05-07, 09:16 PM
این که خیلی ستمه.
پس دوستم درست می گفت که 10تا آهنگم داشته باشی ظرف 2 ماه تمومه.
ولی اینجوری که شما می گین 1 ماهه همش تموم میشه!
خیلی سیستم بیخودی داره ، اصلا همون تک آهنگی بهتره!!!
یعنی اینا در واقع اومدن تو چند آهنگی یارانه هاشو حذف کردن:mixed:

دوست عزیز
در حالت چند آهنگی همه آهنگ های آلبوم شما در فهرست پخش قرار می گیرد و فعال می شود، طبیعی است که همزمان از اعتبار همگی کسر شود.

ir_majhool
2010-05-07, 09:19 PM
با سلام
یک سوال دیگه ؟ آیا سیم کارتی را که مثلا از تهران و یا شهر دیگه ای بخریم و در شهر خودمون ازش استفاده کنیم از نظر هزینه مکالمات فرقی نمیکنه ؟؟؟ بیشتر نمیشه

نه داداش خیالت راحت

Nova view
2010-05-07, 09:24 PM
با سلام
اگر منظور شما سیمکارت های ایرانسل است، شبکه ایرانسل در کل کشور دارای یک تعرفه ثابت می باشد و تفاوتی نمی کند در چه شهری و به مقصد چه شهری از خدمات استفاده کنید.

ميشه اون تنظيمات رو براي گوشي سوني اريكسون بگين ؟ مدل w800

دوست عزیز
البته من با مدل گوشی شما آشنا نیستم،
اما به طور کلی سه حالت برای این منظور تعریف می شود، اتوماتیک که به طور خودکار بین دو حالت سوئیچ می کند، PS یا Pocket switched به معنی صرفا دیتا، در این حالت زمانیکه شما به GPRS متصل هستید امکان برقراری تماس تا زمانی که ارتباط دیتا قطع شود ندارید، و حالت آخر CS یا Circuit Switched به معنی اولویت مکالمه است.

ali300_30
2010-05-07, 09:36 PM
سلام دوستان یک سالی هست که من سیمکارت ایرانسل خریدم

بعد که در ویترین ایرانسل شرکت کردم

چند ماه بعد دیگه تو ویترین نرفتم

چند روز پیش که تو ویترین رفتم شماره موبایل و رمز عبور درست زدم

میگه که رمز شما اشتباه است و میگه که سه ماهه که تو توی ای ویترین نرفتی قفل شده است

دوستان کمکم کنید میشه درستش کرد؟

dr.ircell
2010-05-08, 08:32 PM

قبلا هم عرض کردم، سیستم امتیاز انجمن به منظور آگاه شدن شما از کیفیت پست های خود و نظر کاربران است.
اینکه شما در هر پست این مطلب را ذکر می کنید خلاف قوانین انجمن است!

هدف من نیز از پست مذکور بیشتر تذکر برای تاپیک سوالات ومشکلات بود.

موفق باشید

با عرض معذرت!:cry:

Nova view
2010-05-09, 04:34 PM
سلام دوستان یک سالی هست که من سیمکارت ایرانسل خریدم

بعد که در ویترین ایرانسل شرکت کردم

چند ماه بعد دیگه تو ویترین نرفتم

چند روز پیش که تو ویترین رفتم شماره موبایل و رمز عبور درست زدم

میگه که رمز شما اشتباه است و میگه که سه ماهه که تو توی ای ویترین نرفتی قفل شده است

دوستان کمکم کنید میشه درستش کرد؟

با درود
با اپراتور تماس بگیرید، مسدودست حساب شما را همان لحظه برطرف می کنند.

ΛΛ Θ l-l $ Σ Ω
2010-05-09, 07:53 PM
برا من میگه که باید با 700 تماس بگیرم یعنی چیه؟ ثبت نام شده یا نه؟

Nova view
2010-05-10, 11:13 PM
برا من میگه که باید با 700 تماس بگیرم یعنی چیه؟ ثبت نام شده یا نه؟

با درود
یعنی ثبت نام شده است.
جهت اطمینان با اپراتور نیز چک کنید.

mehdi_t7
2010-05-14, 02:22 PM
علتش اینه که انگار برای یه سری از سیم کارت ها سرویس پیام گیر یا ذخیره شماره تماس گیرنده رو فعال کردن
وقتی یکی از این سرویس ها فعال باشه چنین پیغامی دئیده میشه

چه جوری میتونم کاری کنم که این پیغام دیگه نیاد؟

my2008
2010-05-14, 03:29 PM
سلام به دوستان
از اونجایی که نوشتین مشکل خودتونو بگین منم جای دیگه ای پیدا نکردم اینجا میگم
راستش من یه خط دایمی دارم که اون اولا با 150 تومن خریدم الان هیچجا ازم نمیخرن یا 5 تومن میخرن
میخوستم بپرسم الان خود ایرانسل تو نمایندگیاش اینو ازم میخره با قیمت خوب؟
آیا این انصافه خطی رو که با 150 تومن خریدم بدم 5 تومن

usa.asq
2010-05-16, 01:35 AM
نمیدونم با وجود اینکه چند مورد سوال شده چرا جی پی آر اس ایرانسل باید هر 30 دقیقه یا رو یه تایم خاصی دیسکانکنت بشه کسی جوابی واسش نداره تا جایی که من یادمه جناب نوا واسه این مورد دو فرضیه رو مطرح کردن که (1)احتمالن خود گوشی تایمینگی داره که باعث دی سی شدن میشه و (2)اینکه تو سیتینگ خود سیم کارت اولویت به مکالمه داده شده....والا من اولین باریه که اینا رو میشنوم مخصوصن مورد اول رو و انتظار دارم که ایندفعه لااقل جوابشون قانع کننده باشه یا حداقل بگن این تنظیمات رو گوشی خودشون به چه شکل انجام میشه

الناز م
2010-05-16, 08:57 AM
سلام ببخشيد نميدونم سوالم رو جاي مناسب ميپرسم يا نه!
ميشه يك راه پيشنهاد بدين كه چطوري اگه 2 تا خط داشته باشي 1 ايرانسل 2 دايمي-بخوايم دايمي رو به ايرانسل انتقال بديم ولي وقتي با ايرانسل حرف ميزنيم كسي كه به دايمي زنگ ميزنه نگه ايرانسل مشغوله؟

الناز م
2010-05-16, 01:23 PM
ميشه هر راهنمايي ميتونين بكنين؟ نياز به كمك فوري دارم!!!

ettesaal
2010-05-16, 01:37 PM
کال ویتینگ ایرانسلتون غیر فعال هست ؟

چند وقتی هست که خوده ایرانسل امکانی رو ایجاد کرده که اگر خط مشغول بود ، دایورت بشه به صندوق صوتی .

این امکان اگر اشتبا نکنم با کد #4*1*3*140* غیر فعال میشه . برای امتحان یکبار از هر تلفنی به خط ایرانسلتون تماس بگیرید و بجای پاسخ به تماس ، تماس رو ریجکت ( قطع ) کنید . اگر این سرویس برای شما فعال باشه ، ایرانسل اس ام اس میزنه و راهنماییتون میکنه .

بعد که از غیر فعال بودن این سرویس مطمئن شدید ، کال ویتینگ رو از تنظیمات گوشی چک کنید تا فعال باشه .

موفق باشید .

الناز م
2010-05-16, 02:01 PM
مرسي ممنون! يعني با همين كد غيرفعال ميشه؟ و بعد با اكتيو كال ويتينگ ديگه درست ميشه؟ درست فهميدم؟

Arash1984
2010-05-16, 02:07 PM
سلام
من هر وقت شارژ شگفت انگیز می کنم ,همیشه برای هر بار تماس باید 2بار اقدام کنم!
بار اول می گه شما شارژ ندارید بار دوم مگیره!!!!!
عجب باگ مسخره ای!:atten: از چند نفر دیگه هم شنیدم این مشکل مضحک رو دارن....
حالا شما حساب کن دقیقن آمار تلاشت برای تماس ضربدر 2 می شه که جدا از در آمدن چشم خودت! برای آنتن دهی و پیجویی شبکه ایرانسل هم دردسرسازه!!!!!
از خیر تعرفه های ویژه هم نمی تونیم بگذریم بخاطرGPRS! بخصوص از وقتی تایمشون طولانی شده....
ممنونم اگه راه حلی داره بگید

!!!w!!!
2010-05-16, 05:32 PM
سلام
چطوري MMS ايرانسلمو فعال كنم؟(diamond2)

shyhan
2010-05-16, 09:26 PM
سلام
حالا شما حساب کن دقیقن آمار تلاشت برای تماس ضربدر 2 می شه که جدا از در آمدن چشم خودت! برای آنتن دهی و پیجویی شبکه ایرانسل هم دردسرسازه!!!!!
از خیر تعرفه های ویژه هم نمی تونیم بگذریم بخاطرGPRS! بخصوص از وقتی تایمشون طولانی شده....
دققیا من هم همین مشکل روئ دارم وقتی با 140 شارژ میشه مشکلی ندارم

Nova view
2010-05-16, 11:02 PM
سلام
چطوري MMS ايرانسلمو فعال كنم؟(diamond2)

با درود
برای این منظور به یکی از نمایندگی های ایرانسل مراجعه فرمایید.

با تکمیل فرم مربوط سرویس MMS شما طی چند روز فعال می شود.

Arash1984
2010-05-16, 11:21 PM
آره خیلیا این مشکل رو دارن. با 140 هم که میشه شارژ عادی-مشکل برطرف نمی شه . کاش یک نفر این قبیل مسایل رو به اپراتور انتقال میداد. فکر کنم جنابnova (نواختر دیرپا!)این قابلیت رودارن

ettesaal
2010-05-17, 01:23 PM
مرسي ممنون! يعني با همين كد غيرفعال ميشه؟ و بعد با اكتيو كال ويتينگ ديگه درست ميشه؟ درست فهميدم؟

بله درسته .
اما براي اطمينان از صحت كد ، يكبار به خطتون ‎ ‎زنگ بزنيد و ريجكت كنيد .
موفق باشيد .

M E Y S A M
2010-05-17, 01:29 PM
سلام ببخشيد نميدونم سوالم رو جاي مناسب ميپرسم يا نه!
ميشه يك راه پيشنهاد بدين كه چطوري اگه 2 تا خط داشته باشي 1 ايرانسل 2 دايمي-بخوايم دايمي رو به ايرانسل انتقال بديم ولي وقتي با ايرانسل حرف ميزنيم كسي كه به دايمي زنگ ميزنه نگه ايرانسل مشغوله؟

البته در صورت انتقال دادن برای خط انتقال داده شده هزینه داره ودر طولانی مدت به صرفه نیست.
از ما گفتن...

Nova view
2010-05-17, 04:47 PM
سلام به دوستان
راستش من یه خط دایمی دارم که اون اولا با 150 تومن خریدم الان هیچجا ازم نمیخرن یا 5 تومن میخرن
دوست عزیز
دوره تجارت و کسب سود با خرید و فروش سیمکارت در کشور در حال اتمام است.
ایرانسل هیچگاه به دنبال کسب سود از طریق فروش سیمکارت نبوده و نیست. پرداخت وجه برای دریافت سیمکارت را همراه اول در کشور پایه گذاری کرد، در غیر اینصورت در اکثر کشور ها سیمکارت ها به رایگان واگذار می شود.
مبلغی که شما پرداخت کردید قسمت اعظمی مالیاتی بود که به مخابرات و دولت پرداخت کرده اید نه به اپراتور.
خود بنده جز 100 نفر اولی بودم که سیمکارت صادر شده اصل MTN را آن زمان با هزینه 150 هزار تومان خریداری کردم و تا به امروز بدون هیچ مشکلی از خدمات به طور بسیار زیاد استفاده می کنم.
مسلما آن زمان شما این مبلغ را برای استفاده از سیمکارت ایرانسل پرداخت کردید نه برای تجارت و سود.
روند بازار نیز بخصوص با ورود اپراتور سوم بهتر خواهد شد، هر چند اعلام شده سیمکارت های اپراتور سوم رایگان نخواهد بود اما در نهایت رایگان خواهد شد.

نمیدونم با وجود اینکه چند مورد سوال شده چرا جی پی آر اس ایرانسل باید هر 30 دقیقه یا رو یه تایم خاصی دیسکانکنت بشه کسی جوابی واسش نداره تا جایی که من یادمه جناب نوا واسه این مورد دو فرضیه رو مطرح کردن که (1)احتمالن خود گوشی تایمینگی داره که باعث دی سی شدن میشه و (2)اینکه تو سیتینگ خود سیم کارت اولویت به مکالمه داده شده....والا من اولین باریه که اینا رو میشنوم مخصوصن مورد اول رو و انتظار دارم که ایندفعه لااقل جوابشون قانع کننده باشه یا حداقل بگن این تنظیمات رو گوشی خودشون به چه شکل انجام میشه
بخش دوم را به طور کامل درباره CS و PS و Automatic عرض کردم که اولویت بندی به چه صورت وجود دارد.
این مسئله را برای آن دوستمون عرض کردم که مطرح کرده بودند در هنگام اتصال به GPRS دیگران نمی توانند تماس برقرار کنند و بوق اشغال می شنوند.
بخش اول نیز باز برای هر گوشی متفاوت است.
ببینید، زمانی که شما یک برنامه ای مانند مرورگر ها را در گوشی باز می کنید و به GPRS وصل می شوید تا هنگام دریافت و ارسال اطلاعات کانکشن فعال می ماند، بعد از اتمام باز متناسب با مدل، خود گوشی برای حفظ باتری ارتباط را قطع می کند.
اگر دقت کرده باشید اگر بعد از مصرف، تمامی برنامه هایی که از GPRS استفاده می کنند را ببندید به طور خودکار ارتباط قطع می شود. چون هم شما بیهوده ظرفیت اشغال کرده اید و هم باتری شما بسیار سریعتر تخلیه می شود.
این مسئله زمانی است که شما برای مدت مشخص شده ای هیچ استفاده ای از GPRS نکنید.
من خودم بنا به نیاز، روزانه بالای5 ساعت مجبورم که به اینترنت دسترسی داشته باشم، هنگامی که در محل کار و یا منزل نیستم و به طور کلی دسترسی به اینترنت ندارم، از گوشی بهره می گیرم.
هیچگاه پیش نیامده که حتی یکبار ارتباط من قطع شود.
از گوشی بنده پرسیدید، من از P1 استفاده می کنم، این تنظیم در قسمت Internet accounts و بخش Options سطر Dail-up timeout وجود دارد، به طور پیش فرض دارای مقدار از 2 تا 20 دقیقه قابلیت تنظیم دارد، گزینه انتها عبارت Never باعث می شود که هیچگاه خود گوشی دیسکانکت نکند!

سلام

آره خیلیا این مشکل رو دارن. با 140 هم که میشه شارژ عادی-مشکل برطرف نمی شه . کاش یک نفر این قبیل مسایل رو به اپراتور انتقال میداد. فکر کنم جنابnova (نواختر دیرپا!)این قابلیت رودارن
یعنی به هنگام استفاده از شارژ شگفت انگیز برای برقراری تماس باید برای هر مکالمه حتما دوبار شماره گیری کنید.
اگر درست متوجه شده باشم بررسی صورت خواهد گرفت.

usa.asq
2010-05-17, 05:40 PM
بخش دوم را به طور کامل درباره CS و PS و Automatic عرض کردم که اولویت بندی به چه صورت وجود دارد.
این مسئله را برای آن دوستمون عرض کردم که مطرح کرده بودند در هنگام اتصال به GPRS دیگران نمی توانند تماس برقرار کنند و بوق اشغال می شنوند.
بخش اول نیز باز برای هر گوشی متفاوت است.
ببینید، زمانی که شما یک برنامه ای مانند مرورگر ها را در گوشی باز می کنید و به GPRS وصل می شوید تا هنگام دریافت و ارسال اطلاعات کانکشن فعال می ماند، بعد از اتمام باز متناسب با مدل، خود گوشی برای حفظ باتری ارتباط را قطع می کند.
اگر دقت کرده باشید اگر بعد از مصرف، تمامی برنامه هایی که از GPRS استفاده می کنند را ببندید به طور خودکار ارتباط قطع می شود. چون هم شما بیهوده ظرفیت اشغال کرده اید و هم باتری شما بسیار سریعتر تخلیه می شود.
این مسئله زمانی است که شما برای مدت مشخص شده ای هیچ استفاده ای از GPRS نکنید.
من خودم بنا به نیاز، روزانه بالای5 ساعت مجبورم که به اینترنت دسترسی داشته باشم، هنگامی که در محل کار و یا منزل نیستم و به طور کلی دسترسی به اینترنت ندارم، از گوشی بهره می گیرم.
هیچگاه پیش نیامده که حتی یکبار ارتباط من قطع شود.
از گوشی بنده پرسیدید، من از P1 استفاده می کنم، این تنظیم در قسمت Internet accounts و بخش Options سطر Dail-up timeout وجود دارد، به طور پیش فرض دارای مقدار از 2 تا 20 دقیقه قابلیت تنظیم دارد، گزینه انتها عبارت Never باعث می شود که هیچگاه خود گوشی دیسکانکت نکند!

دوست عزیز متوجه عرضتون شدم ,ولی این چیزی که شما میگید واسه بازه های طولانیه که یادانلود فایلی تموم شده یا بقول شما سند و رسیوی به اتمام رسیده نه تو نیم ساعت ودر حین دانلود فایل , پیشتر هم گفته بودم که چند ماه پیش این مشکل رو نداشتم تو این یه مدت اینجوری شده , هر چند 700 گفت پیگیری میکنیم که آنتن منطقتون مشکلی نداشته باشه ولی فکر نکنم از اونا آبی واسه ما گرم بشه اون مورد Dail-up timeout یا همچین چیزی رو فکر نکنم تو سری n نوکیا داشته باشیم یا حداقل من پیداش نکردم تازه اگه قرار بود تایموتی داشته باشه با فلش درست میشد , اون بحث CS و PS و Automatic رو هم اگه امکانش هست یکبار دیگه بگین از کجا باید تنظیم کنم چون تو اون قسمت اشاره ای به تنظیمات نشده میخوام اولویت رو به جی پی آر اس بدم ضمن اینکه سیم جدید رو فقط واسه جی پی آر اسشه که گرفتم

Arash1984
2010-05-17, 05:44 PM
یعنی به هنگام استفاده از شارژ شگفت انگیز برای برقراری تماس باید برای هر مکالمه حتما دوبار شماره گیری کنید.
اگر درست متوجه شده باشم بررسی صورت خواهد گرفت.

بله دقیقن همینه. بار اول میگه شما اعتبار ندارید....
ممنون:flower:

Nova view
2010-05-17, 07:46 PM
همانطور که جناب ettesaal به درستی اشاره فرمودند، اگر می خواهید شخص تماس گیرنده از وضعیت خط ایرانسل شما مطلع نشود می توانید یکی از سرویس های ذخیره شماره تماس گیرنده و یا پیامگیر صوتی را برای خط ایرانسل فعال کنید، سپس خط دائمی خود را بر روی ایرانسل دایورت کنید.

نتیجه این می شود که تماس شخص از خط دائمی شما به ایرانسل منتقل می شود، اگر خط ایرانسل در دسترس و یا آزاد باشد زنگ می خورد.
در غیر اینصورت اگر در دسترس نباشد و یا مشغول باشد، تماس مجدد به سرویس پیامگیر ایرانسل منتقل می شود.
بدین ترتیب شخص تماس گیرنده متوجه وضعیت خط ایرانسل شما هیچگاه نخواهد شد.

کد فعالسازی پیامگیر: *140*3*1*1#
کد فعالسازی ذخیره شماره یا همان بازیابی تماس: *140*3*1*3#

n78.1
2010-05-18, 06:11 PM
سلام به دوستان

چند روزیه پیام ها تحویل داده نمیشن ؛که باعث میشه کاربر دست به ارسال مجدد بزنه؛آیا این کلاهبرداری نیست!؟

J A F A R
2010-05-19, 09:20 AM
من يه 7-8 روزه اين كارو كردم
از كجا بدونم كي برام فعال ميشه؟

yalchi
2010-05-19, 09:28 AM
من يه 7-8 روزه اين كارو كردم
از كجا بدونم كي برام فعال ميشه؟

دوست عزیز بین 10 تا 15 روز طول میکشه تا فعال بشه.
بعد از 12 و 13 روز یه امتحانی بکن و پیام تصویری بفرس.
از کلیدهای #5*140* استفاده کن. اگر پیام داد که تمام سرویسها فعال است پس mms شما فعال شده است.

parvizb
2010-05-19, 01:51 PM
با سلام به همگی
من قبلا خط ایرانسل اعتباری را سرویس خط به خطش را فعال کرده بودم و الان یادم رفته و اس ام اس که میدم میگه با 700 تماس بگیر و تماس که میگیرم اصلا سرویسی بنام خط به خط اصلا نمیگه و نمیدونم باید چکار کنم که بازم بتونم خطم را فعال کنم خط به خطش را ؟؟؟؟ لطفا دقیقا راهنماییم کنید که چکار کنم
با سپاس

Sakhaey
2010-05-19, 01:58 PM
با سلام به همگی
من قبلا خط ایرانسل اعتباری را سرویس خط به خطش را فعال کرده بودم و الان یادم رفته و اس ام اس که میدم میگه با 700 تماس بگیر و تماس که میگیرم اصلا سرویسی بنام خط به خط اصلا نمیگه و نمیدونم باید چکار کنم که بازم بتونم خطم را فعال کنم خط به خطش را ؟؟؟؟ لطفا دقیقا راهنماییم کنید که چکار کنم
با سپاس

سلام دوست عزيز
با 700 كه تماس گرفتى بعد شماره 0 را بزن تا با اپراتور وصل بشى و موضوع را بگو تا دباره رمز ارسال خط به خط برات sms بشه

MMMBoys16
2010-05-19, 07:50 PM
چند روزیه که هر وقت میخوام سیم کارتمو شارژ مجدد کنم میگه متاسفانه شبکه با موقتا با اشکال مواجه است لطفا بعدا امتحان کنید.
البته دو بار شارژ شد ولی اکترا همین پیغامو میده . از دوستان کسی راه حلی برای این مشکل داره ؟؟؟؟؟؟؟؟ ممنون میشم اگه جوابمو بدید.

Nova view
2010-05-20, 02:51 PM
چند روزیه که هر وقت میخوام سیم کارتمو شارژ مجدد کنم میگه متاسفانه شبکه با موقتا با اشکال مواجه است لطفا بعدا امتحان کنید.
البته دو بار شارژ شد ولی اکترا همین پیغامو میده . از دوستان کسی راه حلی برای این مشکل داره ؟؟؟؟؟؟؟؟ ممنون میشم اگه جوابمو بدید.

با درود
این مشکل هنگام تغییرات شبکه بوجود می آید و راه حلی متاسفانه ندارد،
چند ساعت بعد مجدد تست بفرمایید.
همچنین می توانید در مواقع ضروری از خط به خط نیز استفاده کنید.

maysam7026
2010-05-20, 04:09 PM
چند روزیه پیام ها تحویل داده نمیشن ؛که باعث میشه کاربر دست به ارسال مجدد بزنه؛آیا این کلاهبرداری نیست!؟

با سلام
چرا ایرانسل به تعهداتش پایبند نیست ؟
اس ام اس فارسی و انگلیسی که قیمتشون یکی هست (قیمت اون بیشتره و گرون تره )
اس ام اس چه دلیور بشه چه نشه پولش از حساب کم می شه

usa.asq
2010-05-20, 07:35 PM
دوست عزیز متوجه عرضتون شدم ,ولی این چیزی که شما میگید واسه بازه های طولانیه که یادانلود فایلی تموم شده یا بقول شما سند و رسیو به اتمام رسیده نه تو نیم ساعت ودر حین دانلود فایل , پیشتر هم گفته بودم که چند ماه پیش این مشکل رو نداشتم تو این یه مدت اینجوری شده , هر چند 700 گفت پیگیری میکنیم که آنتن منطقتون مشکلی نداشته باشه ولی فکر نکنم از اونا آبی واسه ما گرم بشه اون مورد Dail-up timeout یا همچین چیزی رو فکر نکنم تو سری n نوکیا داشته باشیم یا حداقل من پیداش نکردم تازه اگه قرار بود تایموتی داشته باشه با فلش درست میشد , اون بحث CS و PS و Automatic رو هم اگه امکانش هست یکبار دیگه بگین از کجا باید تنظیم کنم چون تو اون قسمت اشاره ای به تنظیمات نشده میخوام اولویت رو به جی پی آر اس بدم ضمن اینکه سیم جدید رو فقط واسه جی پی آر اسشه که گرفتم

چــــــــی شد پس

Nova view
2010-05-20, 08:08 PM
با سلام
چرا ایرانسل به تعهداتش پایبند نیست ؟
اس ام اس فارسی و انگلیسی که قیمتشون یکی هست (قیمت اون بیشتره و گرون تره )
اس ام اس چه دلیور بشه چه نشه پولش از حساب کم می شه

آمار های شبکه درصد بالای 98 درصد موفقیت آمیز بودن ارسال پیامک را نشان می دهد.
اصلی ترین مشکل در این زمینه مسئله آنتن دهی است که خط مورد نظر پیج نمی شود.
هزینه پیامک هایی که به مقصد نرسد محاسبه می شود.

چــــــــی شد پس

دوست عزیز
مشکل به طور کلی نیست، بنده نیز اطلاعی از امکانات گوشی شما متاسفانه ندارم،
اینجا نیز انجمن اپراتور های تلفن همراه است. اگر مشکلی در شبکه باشد بنده در خدمت هستم.
در غیر این صورت اطلاعات کافی در زمینه مشکلات گوشی ندارم و نمی توانم پاسخ گوی شما دوست عزیز باشم.

ترجیحا به انجمن مربوط به گوشی خود مراجعه فرمایید، همکاران در آن بخش حتما پاسخگوی شما خواهند بود.

usa.asq
2010-05-20, 08:29 PM
دوست عزیز مشکل به طور کلی نیست، بنده نیز اطلاعی از امکانات گوشی شما متاسفانه ندارم، اینجا نیز انجمن اپراتور های تلفن همراه است. اگر مشکلی در شبکه باشد بنده در خدمت هستم. در غیر این صورت اطلاعات کافی در زمینه مشکلات گوشی ندارم و نمی توانم پاسخ گوی شما دوست عزیز باشم. ترجیحا به انجمن مربوط به گوشی خود مراجعه فرمایید، همکاران در آن بخش حتما پاسخگوی شما خواهند بود ما که هر جا سوال کردیم کسی چیزی نمیدونست , یحتمل طلسم شده که هیچ جوره راه نمیده دست من وشمام نیست

maysam7026
2010-05-20, 11:12 PM
سلام
مشكل خاموش يا اشغال اعلام شدن گوشي هنگام وصل بودن شبكه از وقتي بسته هاي افزايشي اومده،ايجاد شده!
خوب شبكه ظرفيت نداره ارايه ندند اين سرويسا رو.

kendab
2010-05-21, 12:28 AM
سلام
قبلا می توانستم با سیم کارت اینترنت برم الان نمی تونم چه دلیلی میتونه داشته باشه

Nova view
2010-05-21, 12:12 PM
سلام
مشكل خاموش يا اشغال اعلام شدن گوشي هنگام وصل بودن شبكه از وقتي بسته هاي افزايشي اومده،ايجاد شده!
خوب شبكه ظرفيت نداره ارايه ندند اين سرويسا رو.
ارائه بسته ها تاثیری بر این مسئله ای که فرمودید ندارد.
پیشتر نیز عرض کردم، این مشکل ناشی از تنظیم گوشی شماست که اولویت ارتباط به دیتا اختصاص داده شده.

سلام
قبلا می توانستم با سیم کارت اینترنت برم الان نمی تونم چه دلیلی میتونه داشته باشه

دوحالت بیشتر پیش نمی آید، یا مشکل از گوشی شماست که پیش آمده و یا پوشش GPRS محل شما قطع شده.

برای تشخیص قابلیت اتصال را در بقیه مناطق تست کنید، اگر در جاهای دیگر متصل شدید، مشکل از پوشش است.
اما اگر در همه جا مشکل اتصال دارید باید تنظیمات گوشی خود را بررسی فرمایید.

mahdi241
2010-05-21, 03:23 PM
بچه ها یه اتفاق عجیب من به بعضی شماره ها اس ام اس میدم پیغام رسیدن اس ام اس برام میاد ولی به اون کسی که اس ام اس دادم نمیرسه

J A F A R
2010-05-22, 10:01 AM
واسه من برعكس شده
پيام ها ميرسه و لي تحويل رو گزارش نميده؟

kendab
2010-05-22, 06:26 PM
سلام
کد140ستاره3ستاره6 وارد کردم پیام زیر امده
WE ARE EXPERIENCING TEMPORARY NETWORK DIFFICULTIES.
WE APOLOGIZE FOR THE INCONVENIENCE. PLEASE TRY AGAIN LATER
چند روز این کار تکرار میکنم فقط جواب همین هست
چند استان امتحان کردم نشد

ReziOnline
2010-05-22, 09:14 PM
سلام
کد140ستاره3ستاره6 وارد کردم پیام زیر امده
WE ARE EXPERIENCING TEMPORARY NETWORK DIFFICULTIES.
WE APOLOGIZE FOR THE INCONVENIENCE. PLEASE TRY AGAIN LATER
چند روز این کار تکرار میکنم فقط جواب همین هست
چند استان امتحان کردم نشد

این پیام به دلیل اشغال بودن شبکه هست.
میتونید با 700 تماس بگیرید و به ترتیب 3 و 6 را شماره گیری کنید که ممکنه در این مواقع جواب بده.

moh3n_o631
2010-05-23, 12:03 AM
من واسه یکی از دوستانم سیم کارت گرفتم و ام ام اسش رو فعال کردم . الان فعال شده
گوشیش s500ئه ؛ میفرسته اما نمیتونم بگیرمش ! گزینه دانلود خاموشه
چکار کنم !؟

mahdi241
2010-05-23, 12:12 PM
بچه ها یه اتفاق عجیب من به بعضی شماره ها اس ام اس میدم پیغام رسیدن اس ام اس برام میاد ولی به اون کسی که اس ام اس دادم نمیرسه
چه امکانی وجود داره

Nova view
2010-05-23, 12:53 PM
چه امکانی وجود داره

امکان دارد حافظه گوشی مقصد پر باشد، در حالت کلی چنین موردی غیر ممکن است مگر اینکه گوشی مقصد مشکلی داشته باشد.

Nova view
2010-05-23, 12:57 PM
من واسه یکی از دوستانم سیم کارت گرفتم و ام ام اسش رو فعال کردم . الان فعال شده
گوشیش s500ئه ؛ میفرسته اما نمیتونم بگیرمش ! گزینه دانلود خاموشه
چکار کنم !؟

با درود
شما نیز باید تنظیمات MMS را در گوشی خود ذخیره کنید تا بتوانید فایل ارسالی را دریافت کنید.

7Reza7
2010-05-23, 01:53 PM
من با گوشي با اينكه از سرويس MMS برايم فعال اشده است (هم از طريق اپراتور و هم از طريق E-care چك كردم.) اما نمي‌توانم MMS ارسال كنم. لازم به ذكر است چند بار تنظيمات را پاك كرده و دوباره دريافت و نصب كرده‌ام.
لطفاً راهنمائي كنيد. گوشي نيز سوني اريكسون C905 است.

miladsabz
2010-05-23, 07:08 PM
با سلام و تشکر از دوست عزیزمون نوا...
نوا جان تابستان که شروع شود یک سالگی فروش سیم کارت به قیمت 5 هزار تومان است.ما باز دوباره کی شاهد کاهش قیمت سیم کارت خواهیم بود(البته این سوال به این معنا نیست که قیمت به صرفه نیست از این جهت پرسیدم که ایا روزی می شود که سیم کارت رایگان عرضه شود یا نه)ممنون

moh3n_o631
2010-05-23, 09:03 PM
من گوشیم همینطوری نصب نمیشه روش باید دستی وارد کنیم
این گزینه ها هست من اینطوری پر کردم :
srver name رو زدم irancell-mms
gateway :
port number : 9200
server address: Http://mms:8002 (http://mms:8002/)
connection via: iranell-internet
دیشب به k800 میدادم میگرفت اما الان اصلا نمیتونم بفرستم:
محتوای پیام توسط سرور پیام پذیرفته نشد !!

blacksina
2010-05-23, 11:08 PM
درود

من یک سال پیش یه خط 935 داشتم که گم شد دیگه سراغش رو نگرفتم

الان میخوام برم دوباره بگیرم ولی اون موقع ثبت نام نکرده بودم ولی قابشو دارم

میتونم فقط با قاب سیمکارت درخواست یه سیمکارت دیگه بدم یا دیگه این خط از دستم رفته؟

ممنون

Nova view
2010-05-24, 02:04 PM
با سلام و تشکر از دوست عزیزمون نوا...
نوا جان تابستان که شروع شود یک سالگی فروش سیم کارت به قیمت 5 هزار تومان است.ما باز دوباره کی شاهد کاهش قیمت سیم کارت خواهیم بود(البته این سوال به این معنا نیست که قیمت به صرفه نیست از این جهت پرسیدم که ایا روزی می شود که سیم کارت رایگان عرضه شود یا نه)ممنون

با درود
عرضه رایگان سیمکارت در آینده توسط اپراتور های دوم وسوم انجام خواهد شد. اما در شرایط فعلی، رگلاتوری حتی به اپراتور سوم این مجوز را نداده که سیمکارت رایگان عرضه کند. چون این عمل شوک بزرگی به بازار خواهد بود و تعادل را برهم می زند.
بررسی برای تنظیم قیمت ها امری است که همیشه در حال انجام می باشد.

درود

من یک سال پیش یه خط 935 داشتم که گم شد دیگه سراغش رو نگرفتم

الان میخوام برم دوباره بگیرم ولی اون موقع ثبت نام نکرده بودم ولی قابشو دارم

میتونم فقط با قاب سیمکارت درخواست یه سیمکارت دیگه بدم یا دیگه این خط از دستم رفته؟

ممنون

با درود
باید به امورمشترکین مراجعه فرمایید، اگر خط واگذار نشده باشد می توانید با داشتن قاب آن ثبت نام را انجام دهید.

Nova view
2010-05-24, 02:13 PM
من گوشیم همینطوری نصب نمیشه روش باید دستی وارد کنیم
این گزینه ها هست من اینطوری پر کردم :
srver name رو زدم irancell-mms
gateway :
port number : 9200
server address: Http://mms:8002 (http://mms:8002/)
connection via: iranell-internet
دیشب به k800 میدادم میگرفت اما الان اصلا نمیتونم بفرستم:
محتوای پیام توسط سرور پیام پذیرفته نشد !!

تنظیمات استاندارد MMS را از جدول زیر بخوانید:

http://irancell.ir/Webfiles/Files/image/inline_img/MMS-Manual-settings.gif

EGALE
2010-05-25, 08:31 PM
سلام

از کجا بفهیم کی رو خط من دایورت کرده؟ پیشماره 0935 هست.

ali300_30
2010-05-25, 09:42 PM
سلام دوستان

سیمکارت من تو ویترین ایرانسل نمیره میگه که رمز اشتباه میزنم ولی من رمز درست میزنم

چرا اینجوریه

F4T4L!TY
2010-05-26, 11:42 AM
سلام
آقا من تا چند وقت پیش راحت می رفتم نت اما الان وصل می شه اما سند و ریسیو نداره!
جریان چیه؟

rax
2010-05-28, 01:43 AM
0938 دارم ولی sms میدم یدفه 3 تا میره!

این که هزینه تماس و هزینه sms رو نشون میده خودش هم هزینه داره؟ اگه داره چطور میشه برش داشت؟

ir_majhool
2010-05-28, 09:20 AM
0938 دارم ولی sms میدم یدفه 3 تا میره!

این چه صیغه ایه باز
ولی اون طرح هزینه نداره رایگانه

matrix2008
2010-05-28, 03:42 PM
سلام
چند وقته هر ** با شماره من ( پیش شماره 0935 ) تماس میگیره تماس دایورت میشه! خودمم که با تلفن عمومی یا خونه به خودم تماس میگیرم میگه تماس انتقال یافت؟مشکل چیه؟

Nova view
2010-05-28, 11:48 PM
سلام

از کجا بفهیم کی رو خط من دایورت کرده؟ پیشماره 0935 هست.
با درود
بنده به این مشکل تا به حال بر نخوردم، اگر دوستان راه حلی دارند حتما بفرمایند.

سلام دوستان

سیمکارت من تو ویترین ایرانسل نمیره میگه که رمز اشتباه میزنم ولی من رمز درست میزنم

چرا اینجوریه
با درود
ترجیحا از دیگر مرورگر ها استفاده فرمایید، حتما به بزرگی حروف رمز دقت داشته باشید.

سلام
آقا من تا چند وقت پیش راحت می رفتم نت اما الان وصل می شه اما سند و ریسیو نداره!
جریان چیه؟

با درود
لطفا منطقه خود را اعلام فرمایید.

سلام
چند وقته هر ** با شماره من ( پیش شماره 0935 ) تماس میگیره تماس دایورت میشه! خودمم که با تلفن عمومی یا خونه به خودم تماس میگیرم میگه تماس انتقال یافت؟مشکل چیه؟

با درود
اطمینان حاصل کنید کلیه دایورت های روی خط شما غیر فعال باشد، اگر از پیامگیر صوتی استفاده می کنید، آنرا غیر فعال کنید.

kendab
2010-05-29, 06:19 PM
سلام
با 700 تماس گرفتم میگه تنظیمات گوشیتان نیست چکار باید کرد
گوشیم 5800 است

mandostdaram
2010-05-29, 08:47 PM
سلام دوستان یک ترفند ساده برای کم کردن هزینه sms‏ از 16 به 10 تومان
1.شما از طریق مرورگر گوشی به ویترین ایرانسل میرید
2.ثبت نام کنید
3.از داخل گزینه ها گزینه ارسال پیام از طریق وب انتخاب کنید
بار دیگر تاکید میکنم از طریق مرورگر خود موبایل همانطور که میدانید گشت تو ویترین رایگانه

Sakhaey
2010-05-29, 09:13 PM
كدوم قسمت بايد ثبت نام كنيم؟
توى پيامهاى ثبت نامى كه همچين گزينه اى نبود!

ali300_30
2010-05-29, 09:18 PM

توی ایرانسل من برو

mandostdaram
2010-05-29, 09:51 PM

تو ویترین گزینه ثبت نام خودنمایی میکنه چون هر کاری بخوای انجام بدی اول ازت میخواد ثبت نام کنی

++Iran
2010-05-30, 11:52 AM
با سلام
لینکش را هم اینجا قرار بدهید.

dr.ircell
2010-05-30, 12:04 PM
www.vitrin.irancell.ir

dr.ircell
2010-05-30, 12:05 PM
سلام دوستان یک ترفند ساده برای کم کردن هزینه sms‏ از 16 به 10 تومان
1.شما از طریق مرورگر گوشی به ویترین ایرانسل میرید
2.ثبت نام کنید
3.از داخل گزینه ها گزینه ارسال پیام از طریق وب انتخاب کنید
بار دیگر تاکید میکنم از طریق مرورگر خود موبایل همانطور که میدانید گشت تو ویترین رایگانه

,وضش این معلوم نیست بره یا نره دیر بره یا اصلا نره و...

lovingyas
2010-05-30, 12:09 PM
سایت ویترین ایرانسل چیه؟

Nova view
2010-05-30, 09:15 PM
سایت ویترین ایرانسل چیه؟

با درود
آدرس در پست 6 ذکر شده است.

Nova view
2010-05-30, 09:29 PM
سلام
با 700 تماس گرفتم میگه تنظیمات گوشیتان نیست چکار باید کرد
گوشیم 5800 است

با درود
شما می توانید از تنظیمات دستی استفاده کنید، کافی است یک نقطه دسترسی با همان تنظیمات پیش فرض گوشی ایجاد کنید و از آن برای اتصال استفاده کنید.

SAMYAR^RAD
2010-05-31, 11:02 AM
با سلام
همه سایت های مرتبط با ایرانسل شامل

http://rbt.irancell.ir/user/loginindex.screen (http://rbt.irancell.ir/user/loginindex.screen) اهنگ پیشواز
www.vitrin.beeplive.com (http://www.vitrin.beeplive.com) بیپ ویترین
www.pushmail.irancel.com (http://www.pushmail.irancel.com) پستچی ایرانسل
www.irancell.ir (http://www.irancell.ir) ایرانسل

ایا گشت توهمه رایگان می باشد یا نه فقط
www.vitrin.irancell.ir (http://www.vitrin.irancell.ir) رایگان است... !؟؟
با تشکر

kittenish
2010-05-31, 11:25 AM
خب بجای این کارا چرا از nimbuzz استفاده نمیکنید؟
تنها بدیش اینه که طرف مقابلتم باید داشته باشه
دیشب تقریبا 3ساعت با دوستم چتیدم 300 یا 400 ازم کم کرد البته 3تا عکس هم فرستادم
به نظر من این بهتره

Sakhaey
2010-06-01, 11:00 AM
توی ایرانسل من برو

تو ویترین گزینه ثبت نام خودنمایی میکنه چون هر کاری بخوای انجام بدی اول ازت میخواد ثبت نام کنی

سلام دوستان
شما گفتين بامرورگر خود گوشى برم توى ويترين
من بامرورگر خود گوشى كه ميرم توى ويترين اين صفحه باز ميشه:
English|Finglish
جستجو
سازگاری محصولات الکترونیکی با گوشی من بررسی شود
تصاویر و تم ها
تصاویر پس زمینه
لوگوها
تم ها (Themes)
موسیقی
زنگ های مونوتون (Monotones)
زنگ های تروتون (Truetones)
زنگ های پلی تون (Polytones)
بازی و نرم افزار
کلیپ ویدیویی (Videos)
پیام های ثبت نامی ده مورد برتر
هدایای پیشنهادی
راهنمایی/ پرسشهای متداول
ترک دعوی
کلیه حقوق مربوطه در انحصار ام تی ان ایرانسل است

ولى با اپرامينى كه ميرم، لينك ورود به سيستم و ثبت نام را داره كه امتحان كردم ديدم وارد نميشه تازه چرخيدن توى ويترين با اپرامينى مجانى نيست پول ميندازه
با تغير تنظيمات اينترنتم، در قسمت "اتصال با استفاده از" كه به طور پيش فرض روى Irancell-GPRS1 هست، Irancell-GPRS2 را قرار دادم كه در اين حالت با رفتن توى ويترين دفعه اول ازم خواست كه وارد بشم يا ثبت نام كنم؛ من هم با وارد كردن شماره و رمز ورودم وارد كه شدم، دباره همون صفحه اى كه بالا گفتم بازشد!

راهنمايى كنيد ممنون ميشم

ghollom reza
2010-06-01, 12:15 PM
خب بجای این کارا چرا از nimbuzz استفاده نمیکنید؟
تنها بدیش اینه که طرف مقابلتم باید داشته باشه
دیشب تقریبا 3ساعت با دوستم چتیدم 300 یا 400 ازم کم کرد البته 3تا عکس هم فرستادم
به نظر من این بهتره

nimbuzzیکی از بهترین برنامه چته بسیاری از دوستای خودم از این برنامه استفاده می کنند که هزینش خیلی کمه وفکر کنم بصرفه

Arash1984
2010-06-01, 12:18 PM
این چه صیغه ایه باز

منم این مشکل , خفن اذیتم میکنه .

چند نفرخاص هستند که هر sms ای بهم می دند بین2تا30بار (دقت کنید تا حدود 30 بار هم حتا پیش آمده بی اغراق) برام می رسه
گاهی دریافت sms های غروب گرفته شده تا پاسی از شب ادامه داره!:atten:
فکر کنم این باگ مال مسیج سنتری که رو گوشیشون تنظیم کردن باشه

هم از خط های همراه اول اتفاق می افته هم ایرانسل

hzarei
2010-06-01, 08:32 PM
سلام، من خطم 0938. از اول خرداد تا حالا تمام پیامهای چند قسمتی (بالای 70 کاراکتر) که میفرستم ناقص میره، ولی با چندتا سیم کارت دیگه امتحان کردم مشکلی نداشت، چیکار باید بکنم؟

Nova view
2010-06-01, 11:02 PM
منم این مشکل , خفن اذیتم میکنه .

چند نفرخاص هستند که هر sms ای بهم می دند بین2تا30بار (دقت کنید تا حدود 30 بار هم حتا پیش آمده بی اغراق) برام می رسه
گاهی دریافت sms های غروب گرفته شده تا پاسی از شب ادامه داره!:atten:
فکر کنم این باگ مال مسیج سنتری که رو گوشیشون تنظیم کردن باشه

هم از خط های همراه اول اتفاق می افته هم ایرانسل

اگر از شماره های همراه اول این مشکل را دارید متاسفانه شبکه همراه اول با مشکل ارسال چند باره پیام کوتاه در صورت عدم دریافت دلیوری مواجه است.
اما اگر از شماره های ایرانسل چنین موردی را مشاهده فرمودید حتما باید پیگیری شود، چون چنین مشکلی در اپراتور دوم وجود ندارد.

سلام، من خطم 0938. از اول خرداد تا حالا تمام پیامهای چند قسمتی (بالای 70 کاراکتر) که میفرستم ناقص میره، ولی با چندتا سیم کارت دیگه امتحان کردم مشکلی نداشت، چیکار باید بکنم؟

ترجیحا سیمکارت خود را در گوشی دیگری تست فرمایید، چون سیمکارت های 0938 با بقیه خطوط متفاوت است .
اگر مشکل همچنان پا برجا بود جهت بررسی فنی با اپراتور تماس بگیرید.

miladsabz
2010-06-01, 11:57 PM
با سلام به دوست عزیزمون نوا:flower: می خواستم بدانم ایرانسل واسه جام جهانی چه کارایی کرده از لحاظ محصولات طرح های جدید و...که صفحه اصلی وب سایت که خیلی زیبا تر شده...ممنون:flower:

kittenish
2010-06-02, 12:18 PM
1-2ماه میشه که نوکیا 5230 گرفتم 1ماه که طول کشید تنظیمات mms و gprs رو از ایرانسل بگیرم ولی هنوزم نمیتونم mms بفرستم یا بگیرم میتونم به اینترنت connect شم اما mms ...
به هرکی گفتم نتونست مشکلمو حل کنه واسه همین به شما گفتم

kendab
2010-06-02, 07:19 PM
با درود
شما می توانید از تنظیمات دستی استفاده کنید، کافی است یک نقطه دسترسی با همان تنظیمات پیش فرض گوشی ایجاد کنید و از آن برای اتصال استفاده کنید.
سلام
امکان داره بیشتر راهنمایی کنید
وارد نیستم

n78.1
2010-06-02, 08:03 PM
gprs يه 2هفته اي مدام قطع ميشه وفقط اخر شب در دسترسه .ايا اين مشكل همه جا گيره يا فقط محل سكونت مهست

+Farhad
2010-06-02, 08:05 PM
چون سیمکارت های 0938 با بقیه خطوط متفاوت است .

سلام Nova جان سیم کارت های 0938 چه تفاوتی نسبت به بقیه سیم کارت ها دارند؟

Nova view
2010-06-02, 09:59 PM
1-2ماه میشه که نوکیا 5230 گرفتم 1ماه که طول کشید تنظیمات mms و gprs رو از ایرانسل بگیرم ولی هنوزم نمیتونم mms بفرستم یا بگیرم میتونم به اینترنت connect شم اما mms ...
به هرکی گفتم نتونست مشکلمو حل کنه واسه همین به شما گفتم

برای اینکه بتوانید MMS ارسال کنید ابتدا باید این سرویس را فعال کنید، برای این منظور به یکی از نمایندگی های ایرانسل مراجعه کنید و تعهد نامه مربوط را تکمیل کنید. طی چند روز این سرویس برای شما فعال می شود و سپس می توانید MMS ارسال فرمایید.

Nova view
2010-06-02, 10:17 PM
با سلام به دوست عزیزمون نوا:flower: می خواستم بدانم ایرانسل واسه جام جهانی چه کارایی کرده از لحاظ محصولات طرح های جدید و...که صفحه اصلی وب سایت که خیلی زیبا تر شده...ممنون:flower:

طرح های تعرفه ویژه مشترکان رومر به مقصد آفریقای جنوبی، همچنین اطلاع رسانی درباره بازی های جام جهانی و گل های به ثمر رسیده و اطلاعات مسابقات از طریق پیام کوتاه و ...
ایرانسل برنامه خاصی جز ارائه خدمات اطلاع رسانی ندارد.
طرح های ویژه از طرف MTN عرضه می شود.

سلام
امکان داره بیشتر راهنمایی کنید
وارد نیستم
http://irancell.ir/Webfiles/Files/image/inline_img/MMS-Manual-settings.gif
این تنظیمات را در گوشی خود وارد فرمایید.

همچنین می توانید از تاپیک زیر استفاده کنید:

آموزش تنظیم Gprs بصورت دستی
(http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=18726)

gprs يه 2هفته اي مدام قطع ميشه وفقط اخر شب در دسترسه .ايا اين مشكل همه جا گيره يا فقط محل سكونت مهست
با درود
لطفا منطقه خود را ذکر بفرمایید.

سلام Nova جان سیم کارت های 0938 چه تفاوتی نسبت به بقیه سیم کارت ها دارند؟

با درود
سیمکارت های 0938 از نظر ساختار فنی و نوع ولتاژ با بقیه پیش شماره ها متفاوت است.

n78.1
2010-06-03, 10:46 PM
خراسان رضوی؛گناباد

SAEID.KAZE
2010-06-05, 02:01 PM
سلام
من گوشی s8300 دارام mms وصله تنظیمات mms .gprs هم دریافت کردم ولی وقتی میفرستم sending faild میزنه