PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالات و مشکلات در مورد سیمکارتهای ایرانسل

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Nova view
2009-12-20, 02:41 PM
نوا جان من یه مبلغی رو برای روز مبادا ( 1000 تومان ) در بخش مزایده ecare قرار داده بودم که اگه روزی نیاز فوری داشتم بدون شارژ نمونم ولی الان که میخوام اون پول رو به حسابم انتقال بدم امکانش وجود نداره و رو بروی "حداکثر مقدار انتقال به حساب مکالمه" واژه null هک شده و هر مقداری رو میزنم قبول نمیکنه.
این مشکل مقطعیه یا باید قید این 1000 تومان رو بزنم؟

با درود
هنوز قسمت مزایده ارائه نشده و اعتبار گذارده شده از مزایده فعلا قابل برگشت نیست.

بام يك طرح جديد براي ايرانسل

لطفا رو لينك كليك كنيد يك صفحه جديد با زميشه نواجان ميدوني اين چيه و چكار ميكنه
http://mms2.mtnirancell.ir/portalWeb/web/fa/images/home_top_1.gif

لینک ثبت نام
http://mms.mtnirancell.ir:8080/portalWeb/getpwd.do
باز چه طرحي چرا اطلاع رساني انقدر ضعيف

هزينه روزانه اين طرح چقدر اطلاع داريد
دوست عزیز
مطمئن باشید اگر امکانی جدید باشد، بعد از آماده سازی کامل، اعلام خواهد شد.
اینکه شما از طرح های پایلوت در حال تکمیل استفاده کنید، ضرر و اشکالاتش فقط به شما تحمیل می شود.
همواره، تیمی که مشغول تکمیل طرح هاست، چندین سیمکارت را برای تست های گوناگون آزمایش می کنند تا خدمات بدون اشکال و نقص به مشترکان ارائه شود.
اگر چیزی قرار باشد ارائه برای عموم شود حتما اعلام خواهد شد.
این پرتال سرور مسیجینگ ایرانسل است، امکان مدیریت و طراحی و ارسال پیامهای چند رسانه ای و ... یک صندوق دریافت شخصی و امکان دسترسی به پیامها با استفاده از لینک و رمز عبوری که داده می شود و ...با اختیارات ویژه در این پرتال ارائه خواهد شد.
طرح ها نیز تغییر خواهد کرد. بزودی اعلام می شود
اینقدر عجول نباشید.

دوستان سلام من تازه ايرانسل گرفتم.ثبت هم كردم ولي نمي دونم چجوري اينترنتش رو فعال كنم.
ممنون ميشم يكي منو كمك كنه...
مدل گوشيم هم 6270 نوكيا.
با درود
اینترنت همراه ایرانسل برای همه خطوط پیش فعال است، شما با تنظیم گوشی خود می توانید از GPRS استفاده فرمایید.
برای دریافت تنظیمات خودکار کد *140*3*6# را از خط خود شماره گیری کنید.

نوا جان مگه براي بسته بازگشت نبايد شماره سيم هم همراه با شماره وارد بشه تا بشه كاراي بسته بازگشت انجام بشه
در ضمن اين پوك ايي هم كه دارم مربوط به بسته بازگشته كه فقط سريال و شماره سيم روش چاپ شده
الان با شرايطي كه گفتم مشكلي براي بسته بازگشت نيست؟؟/؟؟

دوست عزیز
عدم مطابقت مشکل بزرگی است، از این موضوع خیلی ها برای استفاده غیر مجاز از شبکه، کپی غیر مجاز سیمکارت و .. استفاده می کنند که به ناچار برای جلوگیری از این موارد، قوانین و تدابیر سختی اتخاذ شده است.

به هر حال در شبکه یک شماره کیت برای سیمکارت شما ثبت شده است!
اگر فقط مشکل عدم تطابق باشد! با دریافت آن شماره توسط امور مشترکین و وارد کردن آن، به سادگی سیمکارت قابل تعویض است.
تا آنجایی که بنده متوجه شدم، شماره کیت شما بر روی سیمکارت با شماره کیت ثبت شده در شبکه اختلاف دارد که البته بسیار عجیب است!
اگر واقعا فقط همین مسئله باشد، امور مشترکین می تواند شماره کیت شما را استعلام کند و با وارد کردن آن شماره، بسته بازگشت دیگری را فعال کند.

Er Pupone
2009-12-20, 10:20 PM
من بیشتر از یک هفته هست که از ایرانسل به خط های غیر ایرانسل نمی تونم SMS بدم . فقط از ایرانسل به ایرانسل میشه SMS داد . مشکل از چیه ؟ توی اصفهان ایرانسل مشکل پیدا کرده ؟ چند نفر دیگه هم پرسیدم تقریبا همین مشکل رو داشتند

saeed_cris
2009-12-20, 10:25 PM
با درود
اینترنت همراه ایرانسل برای همه خطوط پیش فعال است، شما با تنظیم گوشی خود می توانید از GPRS استفاده فرمایید.
برای دریافت تنظیمات خودکار کد *140*3*6# را از خط خود شماره گیری کنید.

.

سلام
ولي وقتي اون كد رو ميزنم اين رو مينويسه..:dont:
the settings for your particular phone could not be found in our data base.please consult your handset manual and mtn irancell forphone configuration
حالا چيكار كنم..؟
تنظيمات gprs كدوم قسمت گوشيه..

bobo_0_6
2009-12-21, 10:34 PM
امکان پرداخت صورتحساب از طریق کارت شارژ به صورت شگفت انگیز نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟//

Behnam-110
2009-12-21, 11:37 PM
سلام دوستان!! قیمت بسته بازگشتی ایرانسل چنده؟

arman44
2009-12-22, 03:52 PM
نوا جان چرا حساب كنترل اينترنتي انقدر بهم ريخته و مرتب اعداد مختلف و متناقض براي صورتحساب ميده. ضمنا گزينه طرح سيمكارت پيام رسان ايرانسل از منوهاي سيم كارت دائمي حذف گرديده است

Nova view
2009-12-22, 11:12 PM
من بیشتر از یک هفته هست که از ایرانسل به خط های غیر ایرانسل نمی تونم SMS بدم . فقط از ایرانسل به ایرانسل میشه SMS داد . مشکل از چیه ؟ توی اصفهان ایرانسل مشکل پیدا کرده ؟ چند نفر دیگه هم پرسیدم تقریبا همین مشکل رو داشتند
با درود
مشکل با شبکه همراه اول همچنان وجود دارد، البته مشکل اصلی از غیر ایرانسل به ایرانسل است.
در حال حاضر باید مشکل برطرف شده باشد.
اگر همچنان مشکل وجود دارد با تعویض مسیج سنتر می توانید کمی وضعیت را بهبود ببخشید.

سلام
ولي وقتي اون كد رو ميزنم اين رو مينويسه..:dont:
the settings for your particular phone could not be found in our data base.please consult your handset manual and mtn irancell forphone configuration
حالا چيكار كنم..؟
تنظيمات gprs كدوم قسمت گوشيه..
با درود
از تنظیمات دستی استفاده فرمایید:
آموزش اتصال به اینترنت توسط گوشی با سرویس gprs در سیم کارتهای ایرانسل
(http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=20907)

امکان پرداخت صورتحساب از طریق کارت شارژ به صورت شگفت انگیز نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟//
با درود
خیر، شارژ شگفت انگیز مخصوص مشترکین اعتباری می باشد.

سلام دوستان!! قیمت بسته بازگشتی ایرانسل چنده؟
با درود
قیمت اصلی بسته بازگشت 3950 تومان می باشد که در نمایندگی ها و امور مشترکین ایرانسل توزیع می شود.

نوا جان چرا حساب كنترل اينترنتي انقدر بهم ريخته و مرتب اعداد مختلف و متناقض براي صورتحساب ميده. ضمنا گزينه طرح سيمكارت پيام رسان ايرانسل از منوهاي سيم كارت دائمي حذف گرديده است
با درود
بخش کنترل حساب اینترنتی در حال اتصال به وایمکس می باشد.
یعنی با داشتن شناسه وایمکس می توان بر حساب وایمکس از طریق E-care ایرانسل مدیریت داشت.
مشکل بزودی برطرف می شود.

PORIA N96
2009-12-22, 11:30 PM
سلام ببخشيد يه عالمه سوال دارم

1 - كد 0910 مال كجاست ؟ دائميه يا اعتباري

2- وقتي بهش زنگ ميزنم يه زني كه صداش هم نا آشناست ميگه برقراري تماس با مشترك مورد نظر ممكن نميباشد چرا اينو ميگه ؟؟؟

3- اين داره مزاحمم ميشه خط من ايرانسل هست ولي من ميخوام بهش زنگ بزنم اون جمله رو ميگه

يعني ميتونه كاري كنه كه نشه باهاش تماس گرفت و با اين برخورد كنم ؟برقراري تماس با مشترك مورد نظر ممكن نميباشد

و ميتونه كاري كنه كه پيامهام بهش نرسه ؟؟

Nova view
2009-12-23, 12:05 AM
سلام ببخشيد يه عالمه سوال دارم

1 - كد 0910 مال كجاست ؟ دائميه يا اعتباري

2- وقتي بهش زنگ ميزنم يه زني كه صداش هم نا آشناست ميگه برقراري تماس با مشترك مورد نظر ممكن نميباشد چرا اينو ميگه ؟؟؟

3- اين داره مزاحمم ميشه خط من ايرانسل هست ولي من ميخوام بهش زنگ بزنم اون جمله رو ميگه

يعني ميتونه كاري كنه كه نشه باهاش تماس گرفت و با اين برخورد كنم ؟برقراري تماس با مشترك مورد نظر ممكن نميباشد

و ميتونه كاري كنه كه پيامهام بهش نرسه ؟؟

با درود
0910 خط دائمی همراه اول می باشد.
امکان جلوگیری از دریافت پیامک نیست، ولی در مورد مکالمه روش های گوناگونی استفاده می شود.
در صورت تمایل می توانید از طریق امور مشترکین درخواست کشف مزاحمت کنید تا برخورد قانونی صورت گیرد.

arman44
2009-12-23, 09:30 AM
يك اتفاق جالب نوا جان.

من اون طرح ديتا سيم پست پيد رو براي سيم كارتم فعال كردم و الان اس ام اس هام 10 تومن مثل پيام رسان شده .اما جالبش اينجاست ايرانسل اين طرح تعرفه رو از حساب كنترل اينترنتي خارج كرده و ديگه گزينه اش موجود نيست.اما من هنوز تو اين طرح هستم در صورتي كه الان هيچكس در طرح هاي غير پايه ثانيه اي نيست.و اتفاق جالبتر ما سيم دائمي ها بايد روزي 25 تومن آبونمان بديم درصورتي از زمان فعال كردم اين طرح جديد رو ابونمان هم نميگيره حالا نميدونم موقتي يا نه.فقط ايشالا ادامه دار باشه

Mojtaba925
2009-12-23, 01:24 PM
سلام.من وقتی کد طرح قرمز رو میزنم میگه وقتش تموم شده.ولی دوستم زد طرح شد:nono:
حالا دوباره کی وقتش میشه؟:dont:

arman44
2009-12-23, 02:29 PM
[QUOTE=Mojtaba925;438878]سلام.من وقتی کد طرح قرمز رو میزنم میگه وقتش تموم شده.ولی دوستم زد طرح شد:nono:
حالا دوباره کی وقتش میشه؟:dont:[/QUOTE

به احتمال زياد از 12 دي ماه

smm3x
2009-12-23, 07:02 PM
برای سیم کارت منم این انفاق افتاده
ولی سیم کارتم به این بی نشونیی که شما میگی نیست
حالا اگه کاری از دستتون بر اومد یه کمکی هم به من کنید

maysam7026
2009-12-24, 10:24 AM
edge! نوا جان از كجا مي تونم بفهمم منطقه ما پوشش داره يا نه؟ سخت افزاري هست يا نرم افزاري؟ از bts ها مي شه فهميد؟

Nova view
2009-12-24, 03:35 PM
edge! نوا جان از كجا مي تونم بفهمم منطقه ما پوشش داره يا نه؟ سخت افزاري هست يا نرم افزاري؟ از bts ها مي شه فهميد؟

با درود
گوشی هایی که از سیستم EDGE پشتیبانی می کنند، نمایشگر مربوطه را نیز در خود دارند.
به طور مثال گوشی های نوکیا برای نمایش پوشش EDGE از حرف E زیر نمایشگر آنتن استفاده می کنند.

EDGE پل ارتباطی میان نسل دوم و نسل سوم تلفن همراه است.
EDGE در حقیقت امکان ارائه دسترسی به حداکثر پهنای باند ممکن را در نسل دوم می دهد و باید بر روی BTS ها نصب شده باشد.

maysam7026
2009-12-24, 03:45 PM
تجهيزات وايمكس الان روي دكل ها نصبه؟
يه چيزاي گرد هستند! كوچيك و بزرگ هم هستند، اونا واسه چي هستند!؟
اي دي جي سخت افزاري هست يا نرم افزاري؟از رو دكل ها ميشه فهميد اون بي تي اس پوشش اي دي جي داره يانه؟
چرا ايرانسل پوشش ي اي دي جي شو گسترش نميده؟
چرا اينقد دكل ها رو نزديك هم كار گذاشتن؟ اگه واسه ترافيك همراه اول چرا اين كاري نكرده؟ من يه جا ايستادم 3 تاشونو مي بينم!
ببخشيد خيلي سوال شد!!

Dr.TnT
2009-12-24, 04:06 PM
آ ره جديداً يه سري چيز ديش مانند رو دکلا نصبيدن فکر کنم براي وايمکسه

maysam7026
2009-12-24, 04:14 PM
شكلشون چطوريه؟

Nova view
2009-12-24, 04:41 PM
تجهيزات وايمكس الان روي دكل ها نصبه؟
يه چيزاي گرد هستند! كوچيك و بزرگ هم هستند، اونا واسه چي هستند!؟
اي دي جي سخت افزاري هست يا نرم افزاري؟از رو دكل ها ميشه فهميد اون بي تي اس پوشش اي دي جي داره يانه؟
چرا ايرانسل پوشش ي اي دي جي شو گسترش نميده؟
چرا اينقد دكل ها رو نزديك هم كار گذاشتن؟ اگه واسه ترافيك همراه اول چرا اين كاري نكرده؟ من يه جا ايستادم 3 تاشونو مي بينم!
ببخشيد خيلي سوال شد!!

با درود
بلی، تجهیزات وایمکس بر روی سایت های مرکزی شهری نصب شده است.
سلول های آن به دلیل نیاز به پوشش و نفوذ قوی در منازل و ساختمان ها، پایین تر از سلول های شبکه GSM ایرانسل نصب شده است.

انتشار دهنده های وایمکس نیز مانند GSM، سه عدد می باشد که به رنگ خاکستری و کوچک تر از نوع GSM می باشد.
در مکانهایی که امکان هماهنگی بین سلولی GSM و وایمکس نبوده، انتشار دهنده های وایمکس بر روی شاخه مجزا نصب شده است.

ایرانسل بیشترین پوشش EDGE در کل کشور را دارد و کار گسترش آن با توجه به ورود شبکه به نسل سوم در 2 سال آینده، همچنان ادامه دارد.

نزدیک بودن سایت ها برای تامین ظرفیت مناسب جهت مناطق پر رفت و آمد است که یک سایت وظیفه پوششی و دیگر سایت ها وظیفه تامین ظرفیت را دارند.
در بسیاری مناطق تراکم BTS های همراه اول بسیار بیشتر از ایرانسل است.
سایت های نصب شده مربوط به همراه اول تالیا و ایرانسل می باشد، لزوما همگی آنتن های یک منطقه مربوط به ایرانسل نمی باشد.

اما مسلما در شهر های پر جمعیتی که طیف شهروندان جوانان می باشند، تراکم مشترکان ایرانسل بسیار بالاتر از همراه اول است و این مسئله باعث نیازمندی به BTS های بیشتر می شود.

Nova view
2009-12-24, 04:44 PM
شكلشون چطوريه؟

خود BTS شکل خاصی ندارد، تجهیزاتی است که در Box پایین هر سایت نصب می شود.

maysam7026
2009-12-24, 10:03 PM
نوا جان بي تي اس منطقه ما دستگاه زياد روش نصب كردن، يه ديشك(ديش هاي كوچك ) هم دارند كه به سمت مخابرات هستند ولي باز هم پوشش اي دي جي نداريم!!

fery4u69
2009-12-24, 11:40 PM
این ایرانسل شورشو در اورده
من دارم برمیگردم سمت تالیا
نه میشه زنگ زد نه اس ام اس
تازگیا وقتی نزدیکای تموم شدن شارژت (شارژ پولی) میشه دیگه اس نمیده
اه اه

ir_majhool
2009-12-26, 01:38 AM
من تو یه پاکت دو تا فرم فرستادم واسه 2 تا خط
یکیش فعال شد یکیشم نشد !!!!!!!!!!
جالب اینجاست اونی که فعال شد تو قسنت امضاش خط خوردگی هم داشت

ir_majhool
2009-12-26, 11:29 AM
اون دیش ها فقط برای بر قراری ارتباط یبن چند bts هستند که اسم های مختلفی هم روش گذاشتند ما خودمون بهش میگیم لینک و دلیل استفادشم اینه که به ایرانسل فیبر نوری نمیدن اونم مجبور که به این روش و از طریق دید مستقیم یسن bts iهاش ارتباط برقرار کنه
که البته کیفیت تماس در این روش کمتر از داشتن فیبر نوری هست
پیمتن کار نصب bts ایرانسل حالا مثلا در تهران و شمال کشور نوکیا هست از دکل هایی استفاده می کنه که کلا استوانه گرد هستند و بالای سرششم 2 تا چراغ داره
البته در خارج شهر ها به دلیل افزایش ارتفاع bts ها تا 30 متر از دکل های شبکه ای شکل استفاده میکنند که چون دارای ارتفاع زیاد می باشند و در مقبل سیل و زلزله آسیب پذیر نباشند به این شکل در آمده اند

پوشش edge چون به پینگ شما هم بستگی داره هرچه از دکل edge دار دور تر شوید احتمال عدم نمایش علامت edge هست در ضمن ممکن هست بعضی از دکل ها ادج نداشته باشند
اگه اشتباه نکنم واسه edge باید پینگت 150 میلی ثانیه باشه

Nova view
2009-12-26, 04:49 PM
اون دیش ها فقط برای بر قراری ارتباط یبن چند bts هستند که اسم های مختلفی هم روش گذاشتند ما خودمون بهش میگیم لینک و دلیل استفادشم اینه که به ایرانسل فیبر نوری نمیدن اونم مجبور که به این روش و از طریق دید مستقیم یسن bts iهاش ارتباط برقرار کنه
که البته کیفیت تماس در این روش کمتر از داشتن فیبر نوری هست
پیمتن کار نصب bts ایرانسل حالا مثلا در تهران و شمال کشور نوکیا هست از دکل هایی استفاده می کنه که کلا استوانه گرد هستند و بالای سرششم 2 تا چراغ داره
البته در خارج شهر ها به دلیل افزایش ارتفاع bts ها تا 30 متر از دکل های شبکه ای شکل استفاده میکنند که چون دارای ارتفاع زیاد می باشند و در مقبل سیل و زلزله آسیب پذیر نباشند به این شکل در آمده اند

پوشش edge چون به پینگ شما هم بستگی داره هرچه از دکل edge دار دور تر شوید احتمال عدم نمایش علامت edge هست در ضمن ممکن هست بعضی از دکل ها ادج نداشته باشند
اگه اشتباه نکنم واسه edge باید پینگت 150 میلی ثانیه باشه

در تکمیل صحبت های شما دوست عزیز،
بزودی از وایمکس برای ارتباطات بین سایت ها استفاده خواهد شد.
بدین ترتیب محدودیت مکانی که ناشی از دید مستقیم لینکهای معمولی است برطرف می شود و امکان نصب سایت ها در مکان های مختلف بسیار ساده خواهد شد.
بعلاوه پهنای باند فوق العاده بالایی تامین خواهد شد که این مسئله هم در زمان حال برای افزایش قابل ملاحظه کیفیت تماس و سرعت GPRS و در زمان آینده امکان داشتن رکورد جهانی در سرعت خدمات نسل سوم بسیار موثر خواهد بود.

bobo_0_6
2009-12-26, 07:17 PM
راهی برای تشخیص bts های ایرانسل از همراه اول هست؟؟؟؟؟

saeid1371
2009-12-26, 09:50 PM
با درود
بلی، تجهیزات وایمکس بر روی سایت های مرکزی شهری نصب شده است.
سلول های آن به دلیل نیاز به پوشش و نفوذ قوی در منازل و ساختمان ها، پایین تر از سلول های شبکه GSM ایرانسل نصب شده است.

انتشار دهنده های وایمکس نیز مانند GSM، سه عدد می باشد که به رنگ خاکستری و کوچک تر از نوع GSM می باشد.
در مکانهایی که امکان هماهنگی بین سلولی GSM و وایمکس نبوده، انتشار دهنده های وایمکس بر روی شاخه مجزا نصب شده است.

ایرانسل بیشترین پوشش EDGE در کل کشور را دارد و کار گسترش آن با توجه به ورود شبکه به نسل سوم در 2 سال آینده، همچنان ادامه دارد.

نزدیک بودن سایت ها برای تامین ظرفیت مناسب جهت مناطق پر رفت و آمد است که یک سایت وظیفه پوششی و دیگر سایت ها وظیفه تامین ظرفیت را دارند.
در بسیاری مناطق تراکم BTS های همراه اول بسیار بیشتر از ایرانسل است.
سایت های نصب شده مربوط به همراه اول تالیا و ایرانسل می باشد، لزوما همگی آنتن های یک منطقه مربوط به ایرانسل نمی باشد.

اما مسلما در شهر های پر جمعیتی که طیف شهروندان جوانان می باشند، تراکم مشترکان ایرانسل بسیار بالاتر از همراه اول است و این مسئله باعث نیازمندی به BTS های بیشتر می شود.

مگه ایرانسل قرار وارد نسل سوم بشه؟؟؟؟؟

bobo_0_6
2009-12-27, 12:17 PM
مگه ایرانسل قرار وارد نسل سوم بشه؟؟؟؟؟

ایرانسل فقط منتظر اپراتور سومه تا بعد از اون سریعا وارد نسل سوم بشه!!!!

bobo_0_6
2009-12-27, 12:21 PM
من نزدیک میدون آزادی هستم و با توجه به عاشورای سبز حسینی smsام قطعه(البته از دیشب)
** دیگه ای هم این مشکل و داره؟؟؟؟

ir_majhool
2009-12-27, 01:14 PM
يك اتفاق جالب نوا جان.

من اون طرح ديتا سيم پست پيد رو براي سيم كارتم فعال كردم و الان اس ام اس هام 10 تومن مثل پيام رسان شده .اما جالبش اينجاست ايرانسل اين طرح تعرفه رو از حساب كنترل اينترنتي خارج كرده و ديگه گزينه اش موجود نيست.اما من هنوز تو اين طرح هستم در صورتي كه الان هيچكس در طرح هاي غير پايه ثانيه اي نيست.و اتفاق جالبتر ما سيم دائمي ها بايد روزي 25 تومن آبونمان بديم درصورتي از زمان فعال كردم اين طرح جديد رو ابونمان هم نميگيره حالا نميدونم موقتي يا نه.فقط ايشالا ادامه دار باشه

برو دعا کن زود تر بیاد چون از اونجایی که من سرور های ایرانسل رو میشناسم این سرور ها به طور پیش فرض برای ارائه سرویس دیتا سیم فقط به دو صورت عمل میکنند یعنی یا فقط اینترنت و اس ام اس یا اینکه مکالمه و استفاده معمول
شما فقط تعرفه sms تغییر کرده
حالا خودمونیم یه چک بکن ببین تعرفه gprs چجوری شده (خودت میدونی باید چی کار کنی دیگه)

MEAYSAM
2009-12-27, 01:25 PM
نواجان اس ام اسها ارسال می شد سند نمی شد بین دولتی وایرانسل شیراز

fr1984
2009-12-27, 01:27 PM
با سلام اگه کسی درباره گوشی های دوسیمکارته اطلاعاتی داره به من بده؟
راستش من تو متن ها هیچی در این باره ندیدم.من دنبال گوشی با قیمت مناسب هستم.زیر 200 تومان.میخوام هردو آن باشه و هی قاطی نکنه مثل این گوشی های چینی

kojoo
2009-12-27, 02:23 PM
اس ام اس برای منم ارسال نمیشه. از دیشب تا الان . نمیدونم دلیلش چیه. ولی از شهرای دیگه که اس ام س میدن یه اس ام اس 3 بار میاد برام. کسی میدونه چرا؟:atten:

maysam7026
2009-12-27, 02:33 PM
واقعا بايد تشكر كرد، وقتي مي بينم يه اپراتور اومده gprs رو به ما فمونده!! وگر نه الان داشتيم هنوز سيم كارت 300 هزار تومني با يه اس ام اس و مكالمه مي خريديم! ارز سيم كارت اعتباري هم خبري نبود!
به اميد پيشرفت هر چه بيشتر اين اپراتور.

Nova view
2009-12-27, 02:33 PM
راهی برای تشخیص bts های ایرانسل از همراه اول هست؟؟؟؟؟

معمولا بالای سایت های ایرانسل برای نشان دادن ارتفاع برج اصلی به مسیر های هوایی، دو LED قرمز رنگ هست.

برای سایت های همراه اول در کانکس پایین به صورت چاپی بر روی بدنه، آرم همراه اول و شماره سلول درج شده است.

bobo_0_6
2009-12-27, 04:46 PM
پس فقط مشکل من نیست!!!!

darmard
2009-12-27, 05:02 PM
سلام
من به نظرم میاد یه جورایی ایرانسل داره شارژ میدزده !

masa1200
2009-12-27, 05:08 PM
راستش من تو متن ها هیچی در این باره ندیدم.من دنبال گوشی با قیمت مناسب هستم.زیر 200 تومان.میخوام هردو آن باشه و هی قاطی نکنه مثل این گوشی های چینی
دوست عزیز تاپیکتو تو انجمن عمومی گوشیها یعنی ااین قسمت بزارمشاوره برای خرید (http://www.ir-tci.org/forum/forumdisplay.php?f=153)

Docki_Joon
2009-12-27, 05:41 PM
من نزدیک میدون آزادی هستم و با توجه به عاشورای سبز حسینی smsام قطعه(البته از دیشب)
** دیگه ای هم این مشکل و داره؟؟؟؟

اس ام اس برای منم ارسال نمیشه. از دیشب تا الان . نمیدونم دلیلش چیه. ولی از شهرای دیگه که اس ام س میدن یه اس ام اس 3 بار میاد برام. کسی میدونه چرا؟:atten:

پس فقط مشکل من نیست!!!!

سلام..
خوب این یه چیز طبیعی هستش و انتظار بود که قطع بشه...
اونم بخاطر اینکه از شلوغی و اطلاع رسانی بکاهند پیامکهارو قطع کردن..
(همون قضیه تجمع جنبشو...اطلاعاتو..درگیری...شل وغی...)..(که البته در برخی از نواحی هم شلوغی شد..)
مثل قبلا که اینکارو کردن..13 آّان..انتخابات..و....
(دلیل : س.ی.ا.س.ی)..پس دخالت توش نکنید..هه هه
احتمالا فردا پس فردا هم حل بشه..

MEAYSAM
2009-12-28, 11:03 AM
نواجان اس ام اس همچنان قطع است اپراتورهم اظهار بی اطلاعی می کند کی سرویس وصل می شود راستی دوستان برای شما وصل است؟

tdm2008
2009-12-28, 12:32 PM
واسه ما که وصله . شما ببین شماره مرکز خدماتت درسته
این باید باشه
98+9350001400

MEAYSAM
2009-12-28, 03:26 PM
ساعت دوونیم همچنان سرویس قطع است

Nova view
2009-12-28, 03:57 PM
نواجان اس ام اس همچنان قطع است اپراتورهم اظهار بی اطلاعی می کند کی سرویس وصل می شود راستی دوستان برای شما وصل است؟

واسه ما که وصله . شما ببین شماره مرکز خدماتت درسته
این باید باشه
98+9350001400

با درود
بنا به درخواست مسئولین که روز شنبه به اپراتور ها داده شد، کلیه خدمات ارزش افزوده در تهران مسدود و در چند شهر دیگر بنا به جزییات درخواست، برخی از خدمات مسدود شده است.

طی چند روز آینده مشکل برطرف خواهد شد.

MEAYSAM
2009-12-28, 07:30 PM
سرویس ام ام اس هم قطع شده است همچنان با قطعی بسر می بریم

vazirnia
2009-12-28, 07:37 PM
n96 چینی عالیه . د.وستم داره . نوش الان بین 100 تا 120 تومنه .

Nova view
2009-12-28, 11:22 PM
n96 چینی عالیه . د.وستم داره . نوش الان بین 100 تا 120 تومنه .

دوست عزیز
این مباحث در انجمن مشاوره مطرح می شود.

MEAYSAM
2009-12-29, 11:38 AM
نواجان از دیروز تا الان ام ام اسم قطع وبا پیغامهایی همچون پیام پشتیبانی نمی شود توسط سرور یا خطای شبکه ارسال ممکن نیست مواجه می شم می خواستم ببینم مشکل کلی است یا از سیم کارتهایم است چون هر دوسیم کارتم این مشکل را دارنددرضمن پیامهایم مجاز وطبق آیین نامه است

Nova view
2009-12-29, 04:10 PM
با درود

از ساعات اولیه صبح امروز کلیه مسدودیت ها در سراسر کشور برطرف شده و همه سرویس ها در حالت ارائه قرار گرفته اند.

MEAYSAM
2009-12-30, 03:44 PM
فکر کنم ساعت 3 سرویسها قطع شود به دلایلی

saeid1371
2009-12-30, 03:46 PM
ایرانسل فقط منتظر اپراتور سومه تا بعد از اون سریعا وارد نسل سوم بشه!!!!
جالبه
حالا که این طوریه حتما HSPDA هم ارئه می ده؟

sout
2009-12-30, 04:42 PM
gprs چرا هی دم به دقیقه قطع میشه....هر نیم ساعت یه بار...اینا که سیستمشونو آپگرید نکنن سنگینترن...این سوتیاشون تمومی نداره؟...

Nova view
2009-12-30, 04:48 PM
فکر کنم ساعت 3 سرویسها قطع شود به دلایلی
خیر، تا به این لحظه مطلبی دریافت نشده است.

gprs چرا هی دم به دقیقه قطع میشه....هر نیم ساعت یه بار...اینا که سیستمشونو آپگرید نکنن سنگینترن...این سوتیاشون تمومی نداره؟...

با درود
لطفا منطقه خود را ذکر بفرمایید.

sout
2009-12-30, 07:37 PM
با درود
لطفا منطقه خود را ذکر بفرمایید.

با درود شهسواره ایران.....البت من رشتم که تست کردم همینجوری بود....چند تا پستم که می دیدم جاهای دیگه هم وضع بر همین منوال بود....یحتمل کل ایرانو شامل میشه.... _______________________________________ ....ایرانسل برترین سرویس دهنده ی مخابراتی کشور.... موفق باشید...

sout
2009-12-31, 09:03 PM
با درود
شهسواره ایران.....البت من رشتم که تست کردم همینجوری بود....چند تا پستم که می دیدم جاهای دیگه هم وضع بر همین منوال بود....یحتمل کل ایرانو شامل میشه.... ______________________________________ ایرانسل برترین سرویس دهنده مخابراتی کشور...... آقا جان با درود یعنی کسی این مشکلو نداره ......یه سوال کردیما اساتید خوابشون گرفت....... گفتنی موفق باشید......

sout
2009-12-31, 09:17 PM
این فایر فاکسه فارسیم بازیش گرفته.... شرمنده بابت شلختگی نوشته ها.....

.::reza.com::.
2010-01-01, 12:43 AM
امروز که ایرانسلمو انداختم تو گوشیم به یه مشکل برخوردم
حتما دیدید که ایرانسل اسم خیابونی که توش هستی رو نشون میده
مال منم همین طوری بود ولی امروز یه سکل دیگه شده یه سری چیزای نامفهوم نشون میده
میخواستم ازتون کمک بخوام با همدیگه ببینیم این یعنی چی؟؟!!
به عکس زیر توجه کنین و نظرتون رو بگید این چیه؟؟
خواهشا متخصصین جواب بدنا !!!!!!!!!!!!!!!!

اینم عکس:
http://up.iranblog.ir/5/1262316212.jpg

vogle
2010-01-01, 11:57 AM
من امروز رفتم سيم كارت جايگزين بخرم گفت 3هزار تومان بايد پرداخت كني مي شه راهنمايي كنيد؟

ir_majhool
2010-01-01, 10:37 PM
من امروز رفتم سيم كارت جايگزين بخرم گفت 3هزار تومان بايد پرداخت كني مي شه راهنمايي كنيد؟

قبلا 4500 بود یعنی ارزون تر شده ؟؟؟
آره دیگه بحثش بود

sout
2010-01-01, 10:51 PM

منظورم از قطع شدن همون dc ....یعنی هر نیم ساعت یه بار , dc میشه و باید دوباره کانکنت شم....

ir_majhool
2010-01-01, 10:58 PM
دوست عزیز وحشت نکن
این نام bts ای هست که شما از اون آنتن میگیری با این bts من میتونم حدس بزنم که در مرکز یه استان زندگی میکنی و جزو شهر هایی هستی که ایرانسل برای اولین بار اونجا آنتن داد مثلا تهران یا مشهد
t1422 یعنی هزارو چهار صدو بیست و دومین دکل ایرانسل و xc هم یعنی اینکه شما از سکتور شماره سوم همون دکل ایرانسل داری آنتن میگیری
این اولین زمزمه های ورود سرویس کاملا پیشرفته ایرانسل با نام تجاری lbs هست
پیدا کردن محل جغرافیایی دوستان از طریق اپراتور

ir_majhool
2010-01-01, 11:01 PM
خوب معلومه دیگه کانکشن تایمینگ ایرانسل 30 دقیقه بیشتر نیست دیگه

spantman
2010-01-01, 11:40 PM
گوشی من فقط همین تنظیمات رو داره و من نمی‌دونم چی‌ توشون باید وارد کنم.
لطفا راهنمایی‌ کنید.
1:mmsc
2:mms *****
3:mms max message size
4:mms ua prof url

sout
2010-01-02, 01:04 AM
خوب معلومه دیگه کانکشن تایمینگ ایرانسل 30 دقیقه بیشتر نیست دیگه

تایمینگ دیگه چه صیغه ایه .........تا یه ماه پیش که از این بازیا نداشت......... بقیه دوستان نظرشون چیه........

ir_majhool
2010-01-02, 08:05 PM
تایمینگ دیگه چه صیغه ایه .........تا یه ماه پیش که از این بازیا نداشت......... بقیه دوستان نظرشون چیه........

مگه نمیگی هر 30 دقیقه اتصال قطع میشه
یعنی طوری زمان بندی کردن که شما بیشتر از 30 دقیقه نتونی یک کانکشن فعال داشته باشی
بیا و یه نرم افزار مخرب نصب کن اونم نصف شب بیاد به اینترنت وصل شه و تمام شارژتو بخوره اون وقت چه حالی داری ؟؟؟؟؟؟

ReziOnline
2010-01-02, 10:20 PM
آیا تغییر مالکیت سیمکارت از طریق اینترنت امکان پذیره؟

+Amin
2010-01-03, 12:54 AM
مال من هم توی بعضی مناطق این طوری میشه.فکر کنم مشکل از دکل باشه(اسمشو تعریف نکرده باشن)

.::AliReza::.
2010-01-03, 11:33 AM
با سلام.من MMS گوشی بعد از ثبت نام و بعد 2هفته فعال شد ولی الان هرکار میکنم من نمیتونم MMS بفرستم.باید چیکار کنم؟
کمکم کنید!لازم دارم!ممنون:cry::cry::cry::cry::cry::cry:: cry::cry::cry::cry:

ir_majhool
2010-01-03, 05:27 PM
mms فک میکنم کلا قطع هست

ir_majhool
2010-01-03, 05:29 PM
مال من هم توی بعضی مناطق این طوری میشه.فکر کنم مشکل از دکل باشه(اسمشو تعریف نکرده باشن)

نه دوست عزیز مشکل از گوشی شماست که نمیتونه بقیه اسمشو نشون بده
برو تو مسیجینگ بعد سل برادکستینگ و تاپیک یا ایندکس اسم کامل رو مینویسه

MEAYSAM
2010-01-03, 06:22 PM
شیراز هنوز اسم خیابانها می زند!

mehdi.1986
2010-01-03, 06:46 PM
گرگان آنتن کلا رفت :Smile (49)::Smile (49)::Smile (49):

hatam2009
2010-01-03, 07:54 PM
با سلام. دوستان من روی گوشی وقتی کلید 1 رو نگه میدارم ازم شماره voice mail میخواد. این voice mail اصلاٌ چی هست کارش چیه و چطوری باید راش بندازیم؟

ir_majhool
2010-01-03, 08:08 PM
اه بچه گرگان
آره اینجا آنتن نداریم ولی اسم دکل هارو مینویسه

ir_majhool
2010-01-03, 08:13 PM
اگه ایرانسل داری شماره رو 100 تعریف کن
voice mail در واقع همون منشی تلفنی مبتنی بر اپراتور هست که در مکالماتی که شما به دلیل خاموش بودن گوشیتو یا در دسترس نبودن یا اینکه خودتون ریجکت کردین به اونجا منتقل میشه و طرفی که به شما زنگیده به مدت 2 دقیقه پیامشو واستون میگه بعد که شما تونستین به 100 میزنگی (مجانی) و مطالبی که اون گفته رو گوش میدی
sms ای هم مبنی بر دریافت یک پیام جدید برای شما ارسال میشود
اگه voce mail فعال نکردی *140*3*1#

ir_majhool
2010-01-03, 08:14 PM
همین الن وصل شد شبکه گرگان ولی تماس برقرار نمیشه چند دقیقه باید صبر کرد

Nova view
2010-01-04, 12:16 AM
آیا تغییر مالکیت سیمکارت از طریق اینترنت امکان پذیره؟

با درود
خیر، این مورد جهت جلوگیری از هر گونه سو استفاده فقط از طریق دفاتر امور مشترکین ایرانسل انجام می شود.

ir_majhool
2010-01-04, 12:42 AM
جالب بود دیشب اطلاع رسانی از طریق پیام کوتا به برخی شماره ها شده بود که تا 72 ساعت آینده تماس ها دچار مشکل می شود به دوستم داده بودن به من نداده بود

hadikhaf
2010-01-04, 03:11 AM
مگه نمیگی هر 30 دقیقه اتصال قطع میشه
یعنی طوری زمان بندی کردن که شما بیشتر از 30 دقیقه نتونی یک کانکشن فعال داشته باشی
بیا و یه نرم افزار مخرب نصب کن اونم نصف شب بیاد به اینترنت وصل شه و تمام شارژتو بخوره اون وقت چه حالی داری ؟؟؟؟؟؟

شما غصه ی هزینشو نخور من رایگان استفاده میکنم...
مال خیلیا یه مدتیه اینجوری شده ...حالا چاره چیه....نوا شما بگو..............

F-U-N.iR
2010-01-04, 03:43 AM
mms فک میکنم کلا قطع هست
نه وصله...........

capitan
2010-01-04, 04:56 AM
با سلام
راستش منم چند روزی mms وصل بود بعد قطع شد اما الان ک تست کردم دیدم وصله

miladsabz
2010-01-04, 11:36 AM
ولی این سرویس واسه همه فعال نیست الان چند سال هست که اینجوری است:atten:
نوا جان کی این سرویس راه اندازی می شود:flower:Smile (50)

metalsoft
2010-01-04, 11:39 AM
این سرویس رو میشه با کد
*140*3#
که از راست به چپ (از ستاره) وارد میشه و بعد انتخاب کردن شماره ی 1 فعال کرد
فکر کنم هزینه ی فعال سازیش 500 تومن هست که فقط یک بار از حساب شما کسر میشه
سرویس خیلی خوبیه و بوسیله ی این سرویس هروقت کسی با شما تماس بگیره و به هر دلیلی (نداشتن آنتن، ریجکت و ...) نتونه با شما حرف بزنه میتونه اینجا پیغام بزاره و شما بعدا بشنویدش
فقط قبلا یه خوبی داشت که وقتی پیام میومد با مسیج خبر میداد که الان دیگه نمیده، نمیدونم چرا

.::AliReza::.
2010-01-04, 11:53 AM
با سلام
راستش منم چند روزی mms وصل بود بعد قطع شد اما الان ک تست کردم دیدم وصله

سلام.خوب الان من چیکار کنم که مال من وصل نمیشه؟ها؟کمکم کنید!:feel::feel::feel::feel::feel::feel:

miladsabz
2010-01-04, 12:04 PM
این سرویس رو میشه با کد
*140*3#
سرویس خیلی خوبیه و بوسیله ی این سرویس هروقت کسی با شما تماس بگیره و به هر دلیلی (نداشتن آنتن، ریجکت و ...) نتونه با شما حرف بزنه میتونه اینجا پیغام بزاره و شما بعدا بشنویدش
فقط قبلا یه خوبی داشت که وقتی پیام میومد با مسیج خبر میداد که الان دیگه نمیده، نمیدونم چرا
بله فعال که میشه ولی نه واسه من پیغام ضبط می کنه نه اصلا میشه با 100 تماس گرفت:dont:Smile (50)

ir_majhool
2010-01-04, 08:13 PM
بنا به گفته رئیس بخش فنی ایرانسل این سرویس قابلیت ارائه کامل به مشترکین را دارد حتی طی یک دوره (یک ماه پیش ) به طور خودکار برای همه ی مشترکین داشت فعال میشد که باز مثل اینکه گندش در اومد

ir_majhool
2010-01-04, 08:21 PM
شما غصه ی هزینشو نخور من رایگان استفاده میکنم...
مال خیلیا یه مدتیه اینجوری شده ...حالا چاره چیه....نوا شما بگو..............

کاریش نمیشه کرد
درضمن ما واسه مکالمه هم همینطوری داریم
مثلا یک ساعت صحبت کنی تماس قطع میشه
یا تماس بین الملل بیش از 100 دلار قطع میشه

MEAYSAM
2010-01-05, 01:21 PM
چرا چند وقتی است دوباره اس ام اس پیغام توصندوق داری نمی دهد؟

F-U-N.iR
2010-01-05, 04:02 PM
این سرویس رو میشه با کد
*140*3#

اشتباه فکر می کنی
هزینه فعال سازی نداره. رایگانه

Mojtaba925
2010-01-05, 08:56 PM
سلام به دوستان من یه سوال دارم شاید تکراری باشه ولی من پیداش نکردم.
بعضی ها وقتی با خطشون صحبت میکنن.بعد از مکالمه یه اس ام اس براشون میاد که چقدر صحبت کردند و قیمتش و ... چه کار کنیم برای این کار؟؟؟:dont:

Nova view
2010-01-05, 11:15 PM
سلام.خوب الان من چیکار کنم که مال من وصل نمیشه؟ها؟کمکم کنید!:feel::feel::feel::feel::feel::feel:

با درود
در حال حاضر مشکلی در این زمینه وجود ندارد.
برای پیگیری تخصصی تر با اپراتور تماس بگیرید.

Nova view
2010-01-05, 11:22 PM
سلام به دوستان من یه سوال دارم شاید تکراری باشه ولی من پیداش نکردم.
بعضی ها وقتی با خطشون صحبت میکنن.بعد از مکالمه یه اس ام اس براشون میاد که چقدر صحبت کردند و قیمتش و ... چه کار کنیم برای این کار؟؟؟:dont:

با درود
امکان نمایش میزان اعتبار خودکار بعد از هر مصرف، فقط جهت اطلاع مشترک از میزان اعتبار باقی مانده می باشد.
این مورد را می توانید از طریق اپراتور فعال و یا غیر فعال کنید.

BoroMir
2010-01-05, 11:38 PM
با سلام . سیم کارت اعتباری ایرانسل من شکست به دلایلی ! اون جعبه که برچسب و Puk سیمکارت توش بود انداختنش دووور ! چیکارش میشه کرد اونو که یه سیم کارت تازه بگیرم ؟

با تشکر از جوابی که میدین جناب Nova view (http://www.ir-tci.org/forum/member.php?u=57020)

Nova view
2010-01-06, 12:10 AM
با سلام . سیم کارت اعتباری ایرانسل من شکست به دلایلی ! اون جعبه که برچسب و Puk سیمکارت توش بود انداختنش دووور ! چیکارش میشه کرد اونو که یه سیم کارت تازه بگیرم ؟

با تشکر از جوابی که میدین جناب Nova view (http://www.ir-tci.org/forum/member.php?u=57020)

با درود
با در دست داشتن مدارک معتبر شناسایی مالک، و با داشتن خود سیمکارت شکسته، به یکی از امور مشترکین ایرانسل مراجعه فرمایید.

meyyet
2010-01-07, 06:34 PM
یه سوال چرا جدیدا هزینه مکالمه نسبت به قبل زیاد شده.

2 یا 3 بار شده تو این هفته که بیشتر از قبل شارژ میبره .( تو زمانهای مساوی . امتحان کردم تا کسی نگه دروغه )

ir_majhool
2010-01-08, 06:14 PM
ببین درست یک دقیقه مکالمت چقدر هزینه داره
آیا 62.3 تومن هست

khala
2010-01-09, 01:21 AM
ایرانسل کلا یه خط باحال و ارزونیه و طرحهای جالبی داره الان هم انتن دهیش توی اکسر جاها بیشتر شده مخصوصا من از طرح قرمزش که سالهای اول داست خیتی خوشم میومد به طوری که 6 ماه طرح قرمز من قفل شده بود و 24 ساعت شبانه روز اس ام اس هام برای خطوط ایرانسل مجانی بود و کل شبها از ساعت 12 تا 6 صبح مکالمه رایگان بود

hadikhaf
2010-01-09, 07:16 PM
** دیگه ای هم هست که مشکل کانکشن تایمینگ gprs که هر نیم ساعت به نیم ساعت dc میشه رو داشته باشه....معلوم نیس کیا رو تو 700 میذازن..انواع تعطیل رسمیا بینشون هستن...میگم این مشکل از کجاست میگه واسه زیاد شدن مشترکینه میگم مال امروزو دیروز نیست یه ماهیه که اینجوریه تو این یه ماه اینجوری شده میگه میتونی از محصولات دیگر ایرانسل خرید کنید میگم چه محصولاتی میگه وای مکس دیگه.میگم اون که هنوز راه نیافتاده میگه پس شما رو وصل میکنم به بخش وای مکس.خداحافظه آقا..دوباره زنگ زدم میگم چی شد میگه چی رو چی شد میگم مشکل مون دیگه میگه مشکل شما چیه دوباره واسش توضیح دادم میگه شما یه کانکشن دستی بذار درست میشه بازم میگم چه ربطی داره میگه شما درست کن بهت بگم میگم قبلن درست کردم میگه بازم درست کن قربونه آقا...
شما چه فکر میکنید....

MEAYSAM
2010-01-09, 07:32 PM
باز به ایرانسل که خدمات مشتکرین همیشه در دسترس وانصافا بسیار تو کار ومشکل دقیق است همراه اول که همیشه در دسترس نیست!

Nova view
2010-01-09, 09:54 PM
** دیگه ای هم هست که مشکل کانکشن تایمینگ gprs که هر نیم ساعت به نیم ساعت dc میشه رو داشته باشه....معلوم نیس کیا رو تو 700 میذازن..انواع تعطیل رسمیا بینشون هستن...میگم این مشکل از کجاست میگه واسه زیاد شدن مشترکینه میگم مال امروزو دیروز نیست یه ماهیه که اینجوریه تو این یه ماه اینجوری شده میگه میتونی از محصولات دیگر ایرانسل خرید کنید میگم چه محصولاتی میگه وای مکس دیگه.میگم اون که هنوز راه نیافتاده میگه پس شما رو وصل میکنم به بخش وای مکس.خداحافظه آقا..دوباره زنگ زدم میگم چی شد میگه چی رو چی شد میگم مشکل مون دیگه میگه مشکل شما چیه دوباره واسش توضیح دادم میگه شما یه کانکشن دستی بذار درست میشه بازم میگم چه ربطی داره میگه شما درست کن بهت بگم میگم قبلن درست کردم میگه بازم درست کن قربونه آقا...
شما چه فکر میکنید....

با درود
لطفا این مورد را بر روی گوشی دیگری تست فرمایید.

hadikhaf
2010-01-09, 10:06 PM
با درود
لطفا این مورد را بر روی گوشی دیگری تست فرمایید.

رو چندتا گوشی و خط دیگه هم امتحان کردم ....همینیه که هست

vogle
2010-01-10, 01:02 PM
يك سوال من مي خواهم mmsبفرستم آيا اين خدمات فعاله و چگونه تنظيمات mmsرا در يافت كنم و بايد چه مراحلي را دنبال كنم؟

Nova view
2010-01-10, 09:44 PM
يك سوال من مي خواهم mmsبفرستم آيا اين خدمات فعاله و چگونه تنظيمات mmsرا در يافت كنم و بايد چه مراحلي را دنبال كنم؟

با درود
این سرویس فعال است،
برای فعال سازی آن باید به یکی مراکز خدمات ایرانسل مراجعه فرمایید و فرم مربوطه را پر و امضا فرمایید.
سپس با ذخیره تنظیمات مربوطه می توانید MMS ارسال کنید.

Nova view
2010-01-10, 09:49 PM
رو چندتا گوشی و خط دیگه هم امتحان کردم ....همینیه که هست

ببینید،
چنین مطلبی عمومیت ندارد.
تعریفی که انجام گرفته، چون اولویت اول مکالمه است، اگر پهنای باند مکالمه در هر سایت پر شود، از پهنای باند GPRS استفاده می شود.
در این زمان، بحث محدودیت مطرح می شود. زمانیکه شما کانکشن بدون استفاده به صورت فعال نگه می دارید، در حقیقت باندی از شبکه را اشغال می کنید.
اگر ظرفیت مکالمه تکمیل شود، این مسئله بسیار موثر است تا ترافیک روان و شناوری در بخش GPRS ایجاد شود.

در غیر اینصورت محدودیتی برای مدت اتصال کانکشن فعال نیست.

vogle
2010-01-10, 10:36 PM
من مي خواهم در ويترين ثبت نام كنم همه چيز را به درستي وارد مي كنم اما مي نويسه متاسفانه ثبت نام شما انجام نشد چرا نمي شه سيم كارت من هديه است

Nova view
2010-01-11, 11:26 PM
من مي خواهم در ويترين ثبت نام كنم همه چيز را به درستي وارد مي كنم اما مي نويسه متاسفانه ثبت نام شما انجام نشد چرا نمي شه سيم كارت من هديه است

با درود
یک پیام کوتاه با متن E-care به 130 بفرستید.

moh_tci
2010-01-11, 11:41 PM
ببخشید از ایرانسل مثلا sms میاد اگه 40000 تومان دیگر شارژ مصرف کنید 1000 تومان هدیه میگیرید یا مثلا بعده استفاده از GPRS به مدت 1 سال حالا sms میدن که شما برنده ی تصویر پس زمینه شده اید !!!! خداییش خنده دار نیست ؟

moh_tci
2010-01-12, 12:19 AM
یکی نیست جواب منو بده ؟

F-U-N.iR
2010-01-12, 02:54 AM
چی بگیم؟
باشه خنده داره!

moh_tci
2010-01-12, 04:27 PM
نه عزیزم منظور من اینه که چرا اینقدر به خودشون زحمت میدن ؟ 40 تومن شارژ کنی که 1000تومن جایزه بگیری ؟
سر خودمونو که کلاه نمیذاریم !

vogle
2010-01-12, 04:41 PM
با درود
یک پیام کوتاه با متن E-care به 130 بفرستید.
من دوتا پيامك با اين متن به 130فرستادم ولي فقط پيام آمد درخواست شما در حال بررسي مي باشد ؟:dont:

F-U-N.iR
2010-01-12, 07:46 PM
نه عزیزم منظور من اینه که چرا اینقدر به خودشون زحمت میدن ؟ 40 تومن شارژ کنی که 1000تومن جایزه بگیری ؟
سر خودمونو که کلاه نمیذاریم !

در کل از هیچی بهتره:mixed:

Nova view
2010-01-13, 03:31 PM
من دوتا پيامك با اين متن به 130فرستادم ولي فقط پيام آمد درخواست شما در حال بررسي مي باشد ؟:dont:

در این حالت معمولا بعد از چند روز، با رسیدگی دستی بخش مربوطه، رمز از طریق پیامک ارسال می شود،
اما شما با اپراتور تماس بگیرید، همان لحظه رمز عبور را برای شما ارسال خواهند کرد.

vogle
2010-01-13, 04:08 PM
رمزم را فرستاد ومن وقتي مي خواهم وارد سايت بشوم مي نويسه
حساب شما به علت وارد نمودن رمز ورود نادرست و یا بیش از سه ماه عدم استفاده از ویترین، قفل شده است. لطفاً با خدمات مشترکین تماس بگیریدالان من بايد چي كار كنم؟

m i n a.
2010-01-13, 05:37 PM
Wimax چی شد؟

Nova view
2010-01-13, 11:48 PM
رمزم را فرستاد ومن وقتي مي خواهم وارد سايت بشوم مي نويسه
حساب شما به علت وارد نمودن رمز ورود نادرست و یا بیش از سه ماه عدم استفاده از ویترین، قفل شده است. لطفاً با خدمات مشترکین تماس بگیریدالان من بايد چي كار كنم؟

دوست عزیز
شما باید برای رفع مسدودیت با اپراتور تماس بگیرید.

Wimax چی شد؟

با درود
بهمن ماه اعلام خواهد شد.

nikan4host
2010-01-14, 02:05 PM
ببخشید من با نامزدم خیلی mms بازی میکنیم عکسای شخصی و عاشقانه هم میفرستیم

دیشب 3 تا عکس فرستادم مدل لباس بود ... بعد متن mms ارسال میشد اما عکسا رو نمی آورد مینوشت image removed !! بعد یه فکری به زهنم زد عسارو زیپ کنم که بالاخره ارسال شد

ولی 1 ساعت بعد گوشی من نه آنتن GPRS داره نه میشه MMS زد یعنی االکی الکی سیم کارت من بلوک شده؟ من موقعی که امضا زدم از mms درست استفاده کنم ننوشته بود فایلاتونو چک میکنیم :dont: اصلا یه فایل مشترک بین 2 نفره خوب نیست که چک کنن تازه وقتی شکایت کنه طرف مقابل باید به من اخطار بدن

جناب nova view نظر شما چیه؟ اتفاقی mms من بلوک شده یا من جریمه شدم؟:cry:

Nova view
2010-01-15, 05:20 PM
ببخشید من با نامزدم خیلی mms بازی میکنیم عکسای شخصی و عاشقانه هم میفرستیم

دیشب 3 تا عکس فرستادم مدل لباس بود ... بعد متن mms ارسال میشد اما عکسا رو نمی آورد مینوشت image removed !! بعد یه فکری به زهنم زد عسارو زیپ کنم که بالاخره ارسال شد

ولی 1 ساعت بعد گوشی من نه آنتن GPRS داره نه میشه MMS زد یعنی االکی الکی سیم کارت من بلوک شده؟ من موقعی که امضا زدم از mms درست استفاده کنم ننوشته بود فایلاتونو چک میکنیم :dont: اصلا یه فایل مشترک بین 2 نفره خوب نیست که چک کنن تازه وقتی شکایت کنه طرف مقابل باید به من اخطار بدن

جناب nova view نظر شما چیه؟ اتفاقی mms من بلوک شده یا من جریمه شدم؟:cry:

با درود
کسی فایل ها را چک نمی کند، این امر توسط سیستم های پالایش دیتا انجام می شود.
طبق برنامه ریزی، فایلهایی که غیر مجاز تشخیص داده شود، ارسال نخواهد شد.

برای بررسی علت قطعی با اپراتور تماس بگیرید.

nikan4host
2010-01-15, 06:44 PM
یعنی من خاطرم جمع باشه عکسای خانوادگی چک نمیشه؟
امروز برای نامزدم یه پیامک از طرف 3350 اومد متنی گوشیش آپدیت نشده و متاسفانه فارسی رو ساپورت نمیکنه فقط توی متن میشه فهمید شماره ی من توش هست و چند خط پایین تر یه عدد 15 شما میدونید موضوع از چه قرار؟

به ایرانسل ایمیل زدم هنوز جوابی نگرفتم.....

ولی باید تو موارد تعهد که ما امضا میزنیم بگن فایلا پالایش میشه یه بابایی عکس یه بازیگر خارجی داده بود بلوکش کرده بودن! همین سیستم پالایش شاید رو کیفیت mms تاثیر سو بذاره

ReziOnline
2010-01-16, 01:21 PM
متاسفانه هیچ یک از نمایندگی های شهر ما سیمکارت پیام رسان ندارند! حتی یکی از نمایندگی ها که عنوان "نمایندگی رسمی ایرانسل در استان" رو هم روی سردر خودش زده سیم کارت پیام رسان نداره!
لطفا راهی برای خرید این نوع سیمکارت بدید.
با تشکر

arman44
2010-01-16, 04:26 PM
تنها راه آمدن به تهران

elmas
2010-01-16, 06:19 PM
با سلام
من یک سیمکارت ایرانسل 0936 دارم که sms نمیفرسته رو چند گوشی هم تست کردم اما نمیشه حالا ایا کدی هست تا بتونم فعالش کنم یا راهکاری؟؟؟

ir_majhool
2010-01-16, 07:15 PM
با سلام
من یک سیمکارت ایرانسل 0936 دارم که sms نمیفرسته رو چند گوشی هم تست کردم اما نمیشه حالا ایا کدی هست تا بتونم فعالش کنم یا راهکاری؟؟؟

اگه مسیج سنترت 2400 هست بزار رو 1400
+989350001400
در کل تو بعضی شهر ها مثل گرگان فقط 1400 کار میکنه در صورتی که شهر بغل دستیش مشکلی نیست
یه توضیح هم بدم که 2400 عملکردش بهتر از 1400 هست

shyhan
2010-01-17, 11:54 AM
نوا جان متاسفانه من کاشان زندگی میکنم و مشکل یکه دارم این هست که وقتی گوشیم رو خاموش میکنم به جای اینکه اعلام کنه که خاموش هست میگه که مشترک مورد نظر در دسترس نیت اول فکر کردم به خاطر سیستم ذخیره شماره تماس گیرنده هست ولی با اینکه غیر فعالش کردم باز هم این مشکل پا بر جا هست ؟؟؟

Nova view
2010-01-17, 09:40 PM
یعنی من خاطرم جمع باشه عکسای خانوادگی چک نمیشه؟
امروز برای نامزدم یه پیامک از طرف 3350 اومد متنی گوشیش آپدیت نشده و متاسفانه فارسی رو ساپورت نمیکنه فقط توی متن میشه فهمید شماره ی من توش هست و چند خط پایین تر یه عدد 15 شما میدونید موضوع از چه قرار؟

به ایرانسل ایمیل زدم هنوز جوابی نگرفتم.....

ولی باید تو موارد تعهد که ما امضا میزنیم بگن فایلا پالایش میشه یه بابایی عکس یه بازیگر خارجی داده بود بلوکش کرده بودن! همین سیستم پالایش شاید رو کیفیت mms تاثیر سو بذاره

برخی مواقع به جای ارسال MMS پیامک آن به همراه آدرس و رمز عبور برای مشاهده آن در اینترنت ارسال می شود.

در مورد فیل تر شدن MMS ها همان ابتدا در آیین نامه MMS این موضوع مطرح شده بود.
هر سرویس دهنده برای گرفتن مجوز باید یک سری شرایط را فراهم کند که یکی از آن نصب دستگاههای پالایش دیتا می باشد.

به هر حال وجود این سیستم ها حالت عادی MMS را برهم می زند و سرعت انتقال را کند می کند و .... که متاسفانه چاره ای در این زمینه وجود ندارد.

Nova view
2010-01-17, 10:03 PM
متاسفانه هیچ یک از نمایندگی های شهر ما سیمکارت پیام رسان ندارند! حتی یکی از نمایندگی ها که عنوان "نمایندگی رسمی ایرانسل در استان" رو هم روی سردر خودش زده سیم کارت پیام رسان نداره!
لطفا راهی برای خرید این نوع سیمکارت بدید.
با تشکر

تنها راه آمدن به تهران
با درود
سیمکارت های پیام رسان جز شمار مشترکان محسوب نمی شود و به همین دلیل امکانات و توجه بسیار کمی به این نوع سیمکارت می شود.
پیام رسان در مراکز توزیع کننده اصلی موجود هست.

نوا جان متاسفانه من کاشان زندگی میکنم و مشکل یکه دارم این هست که وقتی گوشیم رو خاموش میکنم به جای اینکه اعلام کنه که خاموش هست میگه که مشترک مورد نظر در دسترس نیت اول فکر کردم به خاطر سیستم ذخیره شماره تماس گیرنده هست ولی با اینکه غیر فعالش کردم باز هم این مشکل پا بر جا هست ؟؟؟

با درود
کلا سرویس ذخیره شماره و پیامگیر چنین مشکلی را ایجاد می کند.
آنرا به طور کامل از E-care غیر فعال کنید.
برای بررسی و حل آن باید از طریق اپراتور اقدام فرمایید.

ReziOnline
2010-01-19, 07:48 PM
با درود
سیمکارت های پیام رسان جز شمار مشترکان محسوب نمی شود و به همین دلیل امکانات و توجه بسیار کمی به این نوع سیمکارت می شود.
پیام رسان در مراکز توزیع کننده اصلی موجود هست.

بله
اما حالا من از کجا باید این سیمکارت رو تهیه کنم؟!
امکان خرید اینترنتی سیمکارت وجود داره؟

Nova view
2010-01-21, 03:00 PM
بله
اما حالا من از کجا باید این سیمکارت رو تهیه کنم؟!
امکان خرید اینترنتی سیمکارت وجود داره؟

خیر، متاسفانه امکان خرید غیر حضوری امکان ندارد، باید حضوری با مراجعه به توزیع کنندگان اصلی طرف قرارداد با ایرانسل این نوع سیمکارت را خریداری کنید.

hadikhaf
2010-01-22, 01:57 PM
این دی سی شدن های نیم ساعته تمومی نداره...این که نشد...شما میگین با اپراتور تماس بگیر واسه یه بارم که شده شما اینکارو بکنین ببینین چی جوابتونو میدن..طرف نمیدونه دی سی چیه..آخه من چی بگم دیگه..جوابی نداشته باشن میگن واسه ترافیک شبکس ..ترافیک شبکه یه روز یه هفته یه ماه دو ماه ..احتمالن همینجوری ادامه داره..الان حدود w ماهه اینجوریه ..حالا گیریم بخان از پهنای بانده gprs کم کنن مکالمه رو زیاد کنن آخه چه کاریه بیان همشو بزارن واسه مکالمه اینجوری حداقل شاید این آنتن دهی هاش بهتر شه..بخدا همه جای دنیا قبل از هر اقدامی یه خبری میدن..شما که این همه مسیج های بیخودو باخود میدین بیاین قبل از هر قطعی هم یه اس ام اسی , ام ام اسی یه چیزی که ما روشن شیم آقا این یه مدت قطعه خوب ما هم استفاده نمیکنیم حداقل مطمعنیم که تو ساعات آتی قطعی نداریم....
ما متذکر میشویم کاش اندکی بیندیشند
m

ReZa OS TM
2010-01-22, 02:19 PM
این دی سی شدن های نیم ساعته تمومی نداره...این که نشد...شما میگین با اپراتور تماس بگیر واسه یه بارم که شده شما اینکارو بکنین ببینین چی جوابتونو میدن..طرف نمیدونه دی سی چیه..آخه من چی بگم دیگه..جوابی نداشته باشن میگن واسه ترافیک شبکس ..ترافیک شبکه یه روز یه هفته یه ماه دو ماه ..احتمالن همینجوری ادامه داره..الان حدود w ماهه اینجوریه ..حالا گیریم بخان از پهنای بانده gprs کم کنن مکالمه رو زیاد کنن آخه چه کاریه بیان همشو بزارن واسه مکالمه اینجوری حداقل شاید این آنتن دهی هاش بهتر شه..بخدا همه جای دنیا قبل از هر اقدامی یه خبری میدن..شما که این همه مسیج های بیخودو باخود میدین بیاین قبل از هر قطعی هم یه اس ام اسی , ام ام اسی یه چیزی که ما روشن شیم آقا این یه مدت قطعه خوب ما هم استفاده نمیکنیم حداقل مطمعنیم که تو ساعات آتی قطعی نداریم....
ما متذکر میشویم کاش اندکی بیندیشند
m
ايشون راست ميگه بابا خسته شديم كاري بكنين
:not:

rasol296
2010-01-23, 02:21 AM
سلام

خسته نباشین

من باز هم gprs گوشیم قطع شد ! از روزی که یه بسته افزایشی ثنت کردم تا تایید شد دیگه گوشیم وصل نمیشه .

به نظر شما مشکل از چیه ؟ یکی از دوستام میگفت باید شارژ شگفت انگیز کنم حتما . آره ؟

ΛΛ Θ l-l $ Σ Ω
2010-01-23, 07:55 PM
سلام خسته نباشد.
من مي خواستم ببينم ميشه كاري كرد كه دوستام نتونن از اين اس ام اس هاي رايگان(لطفا با من تماس بگريد.) برام بفرستن؟

ehsan1430
2010-01-23, 09:24 PM
سلام صورتحساب بمن اختلاف داره در کنترل اشتباه است.من 3200 بستانکارم من حساب کردم نحایت1300 تومن در این 3روز صحبت کردم اما دز کنترل حساب نوشته8989-ریال بستانکارم نث باید حدود2000باشه به700 زنگ زدم میگه 2100 صحبت کردی که نکردم.میشه بگین چکار کنم:cry:(دایمی)

Nova view
2010-01-24, 01:51 PM
سلام صورتحساب بمن اختلاف داره در کنترل اشتباه است.من 3200 بستانکارم من حساب کردم نحایت1300 تومن در این 3روز صحبت کردم اما دز کنترل حساب نوشته8989-ریال بستانکارم نث باید حدود2000باشه به700 زنگ زدم میگه 2100 صحبت کردی که نکردم.میشه بگین چکار کنم:cry:(دایمی)

با درود
آیا شما از طرح های تشویقی استفاده می کنید؟

سلام خسته نباشد.
من مي خواستم ببينم ميشه كاري كرد كه دوستام نتونن از اين اس ام اس هاي رايگان(لطفا با من تماس بگريد.) برام بفرستن؟
با درود
این نوع پیامک همانند سایر پیام کوتاه ها می باشد، اگر نمی خواهید دریافت کنید باید کلا پیامک دریافت نکنید.

سلام

خسته نباشین

من باز هم gprs گوشیم قطع شد ! از روزی که یه بسته افزایشی ثنت کردم تا تایید شد دیگه گوشیم وصل نمیشه .

به نظر شما مشکل از چیه ؟ یکی از دوستام میگفت باید شارژ شگفت انگیز کنم حتما . آره ؟

با درود
خرید بسته افزایشی ارتباطی به اختلال GPRS ندارد.
اگر شارژ کافی در حساب خود دارید، ابتدا تنظیمات را چک کنید. ترجیحا خط دیگری را نیز تست کنید تا مطمئن شوید مشکل از شبکه منطقه شما نیست.

bobo_0_6
2010-01-29, 11:08 PM
امروز برای اولین بار از ایرانسل کفری شد
و روزه سیستم کد ها دستوری من کار نمی کنن
زنگ میزنم به اپراتور میگم این مشکل رو دارم میگه مشکل تو فقط نیست ماله خیلی هاست و به خاطر ارتقا شبکه هست
10 دقیقه بعد متوجهشدم شارژ هم نمیتونم بکنم باز زنگ میزنم میگم این مشکل رو دارم میگن کاری از دست ما بر نمیاد و معلوم نیست چرا اینطوریه منگم 10 دقیقه پیش اقایی فرمودند برای شبکه هست . حالا کیب برطرف میشه میگه نمیدونم خبری ندارم. میگم حالا لطف کنید این سریال کارت شارژی که بهتون میدم رو شگفت انگیز برام شارژ کنید. میگه این امکان وجود نداره و باید تحمل کنید
کسی میتونه کمکم کنه؟؟
و در اخر پرسیدم که با توجه به اینکه برای بار سوم من مدرک شناسایی فرستادم ایا به دستتون رسیده خیلی راحت میگن خیر!!!!!!! خوب انصافا ادم نباید سیم کارتو بشکونه؟؟؟
تازه اینا بماند که 3 دقیقه باید صحبت های ماشین رو در باره wimax و .... رو به دو زبان تحمل کنی!!!!!

Nova view
2010-01-30, 12:51 PM
امروز برای اولین بار از ایرانسل کفری شد
و روزه سیستم کد ها دستوری من کار نمی کنن
زنگ میزنم به اپراتور میگم این مشکل رو دارم میگه مشکل تو فقط نیست ماله خیلی هاست و به خاطر ارتقا شبکه هست
10 دقیقه بعد متوجهشدم شارژ هم نمیتونم بکنم باز زنگ میزنم میگم این مشکل رو دارم میگن کاری از دست ما بر نمیاد و معلوم نیست چرا اینطوریه منگم 10 دقیقه پیش اقایی فرمودند برای شبکه هست . حالا کیب برطرف میشه میگه نمیدونم خبری ندارم. میگم حالا لطف کنید این سریال کارت شارژی که بهتون میدم رو شگفت انگیز برام شارژ کنید. میگه این امکان وجود نداره و باید تحمل کنید
کسی میتونه کمکم کنه؟؟
و در اخر پرسیدم که با توجه به اینکه برای بار سوم من مدرک شناسایی فرستادم ایا به دستتون رسیده خیلی راحت میگن خیر!!!!!!! خوب انصافا ادم نباید سیم کارتو بشکونه؟؟؟
تازه اینا بماند که 3 دقیقه باید صحبت های ماشین رو در باره wimax و .... رو به دو زبان تحمل کنی!!!!!

با درود
در حال حاضر باید مشکل عدم شارژ برطرف شده باشد.
متاسفانه در لحظه بروز رسانی اطلاعات، هیچ کاری نمی توان انجام داد و در عین حال مشکل به سرعت برطرف می شود.

در مورد مدرک شناسایی، اگر از طریق یکی از امور مشترکین ایرانسل اقدام کنید، در سریعترین زمان ثبت می شود.

پیغام هایی که قبل از تماس با اپراتور پخش می شود جز زمان انتظار محسوب می شود.
یعنی اگر ساعات خلوت باشد و نوبت اتصال شما برسد، پیغام قطع می شود و شما به اپراتور وصل می شوید.

bobo_0_6
2010-01-30, 03:25 PM
با درود
در حال حاضر باید مشکل عدم شارژ برطرف شده باشد.
متاسفانه در لحظه بروز رسانی اطلاعات، هیچ کاری نمی توان انجام داد و در عین حال مشکل به سرعت برطرف می شود.

در مورد مدرک شناسایی، اگر از طریق یکی از امور مشترکین ایرانسل اقدام کنید، در سریعترین زمان ثبت می شود.

پیغام هایی که قبل از تماس با اپراتور پخش می شود جز زمان انتظار محسوب می شود.
یعنی اگر ساعات خلوت باشد و نوبت اتصال شما برسد، پیغام قطع می شود و شما به اپراتور وصل می شوید.

با تشکر اما همچنان امکان شارژ وجود نداره
من فرم MMS و مدرک شناسایی رو با هم توسط امور مشترکین فرستادم
فرم mms رفته اما مدرک شناسایی خیر

miladsabz
2010-02-03, 12:49 AM
با سلام به خدمت شمادوست عزیز نوا:flower::flower::flower:
می خواستم بدانم چرا ایرانسل از سرویس اس ام اس مثل همراه اول برای ارسال تبلیغات استفاده نمیکند و ایا خودش تبلیغ نمی گیرد:not: و یا سفارش نمی دهند:beel:
با تشکر:flower::flower::flower:

gentle-boy
2010-02-03, 01:36 AM
سلام من آهنگ پیشواز گوشیم رو هر کار کردم عوض نشد، یکی دیگه خریدم هزینه کم شد ولی همون آهنگ پیشواز قبلی اجرا میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟:feel:

ir_majhool
2010-02-03, 11:28 AM
می خواستم بدانم چرا ایرانسل از سرویس اس ام اس مثل همراه اول برای ارسال تبلیغات استفاده نمیکند و ایا خودش تبلیغ نمی گیرد:not: و یا سفارش نمی دهند:beel:

طبق قوانین ارسال mms در حجم انبوه ممنوع است
نمیدونم باید مجوز بگیرن یا نه ولی میدونم که ممنوع هست

miladsabz
2010-02-03, 01:42 PM
منظور من sms است نه mms

Nova view
2010-02-03, 03:38 PM

سلام من آهنگ پیشواز گوشیم رو هر کار کردم عوض نشد، یکی دیگه خریدم هزینه کم شد ولی همون آهنگ پیشواز قبلی اجرا میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟:feel:

با درود
شما باید آهنگ خریداری شده را در فهرست پخش خود قرار دهید.
برای این منظور بهتر است از پرتال آهنگ پیشواز به نشانی زیر استفاده فرمایید:
www.rbt.irancell.ir

منظور من sms است نه mms
با درود
سیاست های MTN به ایرانسل اجازه نمی دهد از پیام کوتاه بعنوان ابزار تبلیغی و درآمد زا استفاده کند!
چون این کار نقض حریم و حقوق مشترک است!

از پیامک های انبوه در حال حاضر برای معرفی سرویس های خود اپراتور و پیام های آگاه کننده استفاده می شود.

ارسال انبوه MMS که دوست عزیزمون اشاره فرمودند از نظر قانونی مشکلی ندارد.
پیشتر نیز اعلام شده بود هر شرکتی اگر تمایل به ارسال MMS تبلیغاتی دارد باید از ایرانسل مجوز بگیرد.

اما به دلیل هزینه بسیار بالا و اینکه از نظر فنی ترافیک زیادی در شبکه ایجاد می کند، همچنین MMS در بسیاری از گوشیها هنوز فرهنگ سازی نشده است این کار انجام نمی شود.
اگر دقت کرده باشید، ویدئو های مناسبتی نیز از طریق MMS هرگز ارسال نمی شود و این کار از طریق سرویس مسیج و بر روی سرور ایرانسل انجام می گیرد.

MEAYSAM
2010-02-05, 11:25 AM
نواجان اس ام اس امروزبه دلایل سیاسی قطع شده است کی وصل می شود?

milad_neti
2010-02-05, 08:42 PM
اس ام اس گوشیم سند نمیشه 0937 هست خطم رو حیچ گوشی اس ام نمیره چه کار کنم؟؟؟؟

maxvolume
2010-02-07, 12:04 AM
دوستان امروز شنبه است. من از 5شنبه شب دیگه sms از گوشیم خارج نمی شه.
چیکار کنم؟ هر بلایی که فکر کمنید سر گوشیو آوردم.
اول خطم 0936 است.
ممنون

4rooos
2010-02-07, 12:36 AM
اس ام اس گوشیم سند نمیشه 0937 هست خطم رو حیچ گوشی اس ام نمیره چه کار کنم؟؟؟؟

اول خطم 0936 است.
ممنون

این سرویس سنتر رو انتخاب کنید
00989350001400
اگه نشد اینجوری بنویسید
989350001400+

shaparak20
2010-02-07, 05:34 PM
اول خطم 0936 است.
ممنون

salam etefaghan man ham az hamoo zaman dochare een moshkel shodam albate ba een tafavot ke man baraye ersal payam az khate iran cell be khate hamrahe avale etebari een moshkel ro daram:cry:

MEAYSAM
2010-02-07, 07:07 PM
نواجان ازایرانسل به بعضی اعتباریها همراه اول اس ام اس ارسال نمی شد علت رانمی دانید?

miladsabz
2010-02-08, 12:05 AM
با سلام و تشکر به خدمت نوا جان:flower::flower::flower:چون مطمعنا ایرانسل در 22 بهمن اعتبار هدیه میده:coca: یک سوال مطرح می شه که چون 22 بهمن تعطیل است ما می تونیم شب 22 بهمن ثبت نام سیم کارت را انجام بدیم و در روز22 بهمن اولین تماس را برقرار کنیم تا اعتبار هدیه به ما تعلق بگیره یا نه:flower::flower::flower:

Nova view
2010-02-08, 04:38 PM
دوستان عزیز
یکبار عرض می کنم،
شبکه پیام کوتاه قطع نشده، ولی دچار اختلال و قطعی در برخی مناطق و شماره هاست که با توجه به علت آن همگانی و فراگیر فعلانمی باشد.
همه تلاش برای برطرف کردن علت این اختلال در جریان است. اما امکان دارد کمی بیشتر زمان ببرد.

مشترکانی که مشکل عدم دلیوری و اختلال در ارسال پیامک دارند، از مسیج سنتر غیر از 1400 مانند1410 و 1420 و .... به طور موقت استفاده فرمایند.
اگر شماره و منطقه دچار اختلال نباشد، با تغییر شماره مسیج سنتر به صورت گفته شده مشکل برطرف خواهد شد.
در غیر اینصورت باید منتظر برطرف شدن علت باشید.

در اولین فرصت که علت برطرف شد، اختلالات نیز بزودی برطرف می شود.

دوستان، لطفا از سوال در مورد علت این اختلال و همچنین طرح مسائل سیاسی جدا خودداری فرمایید.

خارج از این دو مسئله به هرگونه سوال پاسخ داده می شود.
با سپاس فراوان

با سلام و تشکر به خدمت نوا جان:flower::flower::flower:چون مطمعنا ایرانسل در 22 بهمن اعتبار هدیه میده:coca: یک سوال مطرح می شه که چون 22 بهمن تعطیل است ما می تونیم شب 22 بهمن ثبت نام سیم کارت را انجام بدیم و در روز22 بهمن اولین تماس را برقرار کنیم تا اعتبار هدیه به ما تعلق بگیره یا نه:flower::flower::flower:

با درود
ملاک برقراری اولین تماس و یا ارسال اولین پیامک است، زمان خرید سیمکارت اهمیتی ندارد.

desert2004
2010-02-08, 05:05 PM
چرا اس ام اس به 130 ارسال نمیشه؟ ثبت نام اینترنتی ویترین هم کار نمیکنه!

hosseinzen
2010-02-08, 09:24 PM
اگه مسیج سنترت 2400 هست بزار رو 1400
+989350001400
در کل تو بعضی شهر ها مثل گرگان فقط 1400 کار میکنه در صورتی که شهر بغل دستیش مشکلی نیست
یه توضیح هم بدم که 2400 عملکردش بهتر از 1400 هست

سیم کارت من 0935 و موبایلم 5800 نه sms میکیره نه می فرسته ! چه کنم؟

hes_luckey
2010-02-09, 02:20 PM
دوستان عزیز
یکبار عرض می کنم،
شبکه پیام کوتاه قطع نشده، ولی دچار اختلال و قطعی در برخی مناطق و شماره هاست که با توجه به علت آن همگانی و فراگیر فعلانمی باشد.
همه تلاش برای برطرف کردن علت این اختلال در جریان است. اما امکان دارد کمی بیشتر زمان ببرد.

مشترکانی که مشکل عدم دلیوری و اختلال در ارسال پیامک دارند، از مسیج سنتر غیر از 1400 مانند1410 و 1420 و .... به طور موقت استفاده فرمایند.
اگر شماره و منطقه دچار اختلال نباشد، با تغییر شماره مسیج سنتر به صورت گفته شده مشکل برطرف خواهد شد.

دوستان، لطفا از سوال در مورد علت این اختلال و همچنین طرح مسائل سیاسی جدا خودداری فرمایید.

با سپاس فراوان

با درود
ملاک برقراری اولین تماس و یا ارسال اولین پیامک است، زمان خرید سیمکارت اهمیتی ندارد.

شما که راست میگی ولی ...

fatemnw
2010-02-09, 02:24 PM
کی درست میشه؟

Nasleghermez
2010-02-09, 02:38 PM
دوستان عزیز
یکبار عرض می کنم،

با سپاس فراوان

با درود

دوست عزیز ممنون از توضیحاتتون کاملا متوجه شدیم که علت چیه و اونم اصلا سیاسی نیست
فقط جالب اینه که بلافاصله چند روز بعد از 22 بهمن مشکلش حل میشه

hes_luckey
2010-02-09, 02:48 PM
کی درست میشه؟

هروقت که از بالا دستورش برسه :mixed:

mohsen_r_h
2010-02-10, 06:26 PM
سلام
من با سیم کارتم نمی تونم به بعضی از شماره ها اس ام اس بدم
مشکل از چیه؟

OM!D
2010-02-10, 06:43 PM
من شمارم 0935 هست...
به همه عـــــالم و آدم اس ام اس میدم اما به یه شماره 0938 هر کاری می کنم Fail میشه اس ام اسم !!
کسی میدونه چی کار کنم ؟؟؟

F-U-N.iR
2010-02-10, 07:59 PM
2‏ روز صبر کنین درست می شه

Nova view
2010-02-10, 09:58 PM
دوستان عزیز
طبق تعریفی که در شبکه انجام شده، اگر کارکرد و نحوه استفاده از خطی در آن تعریف صدق کند، پیامک آن دچار اختلال می شود...

چاره ای جز صبر نیست.
بزودی اختلالات برطرف می شود.

isf68
2010-02-10, 10:03 PM
من شمارم 0935 هست...
به همه عـــــالم و آدم اس ام اس میدم اما به یه شماره 0938 هر کاری می کنم Fail میشه اس ام اسم !!
کسی میدونه چی کار کنم ؟؟؟

ظاهرا قرار این چند روزه به تمام کسایی که قبلا خیلی باشون کانتکت داشتین نتونین اس ام اس بزنین!!!

یعنی افرادی که بیشتر باشون کانتکت داشتین بلاکه میشن!!

مشکل فنی هست...باور کنین ربطی به 22 بهمن نداره:atten::atten:

Nova view
2010-02-10, 10:28 PM
ظاهرا قرار این چند روزه به تمام کسایی که قبلا خیلی باشون کانتکت داشتین نتونین اس ام اس بزنین!!!

یعنی افرادی که بیشتر باشون کانتکت داشتین بلاکه میشن!!

مشکل فنی هست...باور کنین ربطی به 22 بهمن نداره:atten::atten:

خیر دوست عزیز
چنین موردی تاثیری ندارد. تعریف چیز دیگری است.

Vin diesel
2010-02-11, 04:04 PM
ببخشید من وقتی میخوام تو چت با ایرانسل انلاین شم یه دفعه اف میشه نمیدونم مشکل از کجاست کمکم میکنید؟

Nova view
2010-02-11, 07:24 PM
با درود
مشکل پیامک تا حد بسیار زیادی در حال برطرف شدن است.

Arvin
2010-02-11, 07:25 PM
با درود
مشکل پیامک تا حد بسیار زیادی در حال برطرف شدن است.
ولی همچنان ما مشکل داریم!نمیره

ReziOnline
2010-02-12, 01:32 AM
سیمکارت پیام رسان در بازار وجود نداره
بلاخره از یک نمایندگی در تهران با قیمت 8 تومان خریدم. اینم از بازار سیاه ایرانسلی...

ReziOnline
2010-02-12, 11:33 PM
در جشنواره زمستان، سیم کارت هدیه به آدرس مشترک ارسال میشه یا باید از اداره پست گرفت؟

msm_sho
2010-02-13, 01:38 AM
فرم اينتر نتي اگه بيشتر توضيح بديد ويا لينكشو بزاريد ممنون ميشم:feel:

4rooos
2010-02-13, 05:24 AM
سلام دوستان
یکی از دوستام ایرانسل دائمی داره و حدود 20 تومن بدهکاری داره و یه طرفه شده،
میخواستم بدونم اگه 20 تومن از طریق خط خودم که اعتباریه به روش خط به خط به حسابش اعتبار بریزم بلافاصه وصل میشه یا نه!

Nova view
2010-02-13, 03:41 PM
سلام دوستان
یکی از دوستام ایرانسل دائمی داره و حدود 20 تومن بدهکاری داره و یه طرفه شده،
میخواستم بدونم اگه 20 تومن از طریق خط خودم که اعتباریه به روش خط به خط به حسابش اعتبار بریزم بلافاصه وصل میشه یا نه!

با درود خدمت شما دوست عزیز
بلی، تفاوتی نمی کند، از هر روشی که شما اعتبار به حساب اضافه کنید، بلافاصله خط باز خواهد شد.
خط به خط محدودیت دارد و در روز نمی توانید بیش از 5 هزار تومان اعتبار انتقال دهید.
می توانید از کارت شارژ های موجود در بازار و استفاده از کد *130*شماره رمز# استفاده کنید.
یک کارت شارژ 20 هزار تومانی و یا 2 کارت 10 هزار تومانی و یا 20 کارت 5 هزار تومانی و ....
خط دائمی همانند خط اعتباری با استفاده از کارت شارژ، اعتبار خواهد گرفت.

Nova view
2010-02-13, 04:28 PM
فرم اينتر نتي اگه بيشتر توضيح بديد ويا لينكشو بزاريد ممنون ميشم:feel:

با درود
فرم اینترنتی به آن صورت وجود ندارد،
همان فرم کاغذی در قالب یک فایل PDF نیز در اینترنت موجود هست که بعد از دریافت باید پرینت گرفته شود و سپس امضا و از روش های موجود به همراه مدارک فرستاده شود تا MMS فعال سازی گردد.
نمونه ای از این فایل:

MMS-registration-form
(http://novaview.persiangig.com/other/MMS-registration-form.pdf)

haadddi
2010-02-14, 08:15 PM
سلام...خط ایرانسل من امروز قاط زده...با هر ** تماس میگیرم میگه مشترک مورد نظر در حال مکالمه است...اس ام اس هم که اصلا نمیره...:Smile (13):

Nova view
2010-02-14, 11:23 PM
سلام...خط ایرانسل من امروز قاط زده...با هر ** تماس میگیرم میگه مشترک مورد نظر در حال مکالمه است...اس ام اس هم که اصلا نمیره...:Smile (13):

با درود
موردی اعلام نشده است.
ترجیحا گوشی خود را ریستارت کنید.
اگر برطرف نشد باید با اپراتور برای بررسی بیشتر تماس بگیرید.

ΛΛ Θ l-l $ Σ Ω
2010-02-15, 01:53 PM
سوال در مورد پيغام گير صوتي

پيام مقدمه چيه؟
من هرچي ضبط مي كنم بازم اون پيغام اولش عوض نميشه

soaser
2010-02-15, 02:08 PM
چرا بی دلیل و بدون هیچ زنگ و sms ایرانسل از شارژ گوشی کم می کند

ΛΛ Θ l-l $ Σ Ω
2010-02-15, 02:10 PM
شايد دايورت كردي؟
آخه دايورت كردن هزينه داره!

ReziOnline
2010-02-16, 01:28 AM
شايد دايورت كردي؟
آخه دايورت كردن هزينه داره!

سرویس انتقال تماس ایرانسل رایگان است.

ReziOnline
2010-02-16, 01:31 AM
سوال در مورد پيغام گير صوتي

پيام مقدمه چيه؟
من هرچي ضبط مي كنم بازم اون پيغام اولش عوض نميشه

با ضبط و فعالسازی پیام مقدمه، قبل از اینکه مشترکی که با شما تماس گرفته پیغامشو بذاره، پیام شما پخش خواهد شد.
بعد از ضبط، لازمه که فعال هم بکنید...

Nasleghermez
2010-02-16, 10:37 AM
با سلام سیمکارت دایمی ایرانسل دوستم براش بدهی 25000 تومنی اومده در حالی که خودم صورتحساباشو پرداخت کرده بودم الانم با 700 تماس میگیریم جوابگو نیستن اول تا اسم پدر پدر بزرگتو میخوان تا جواب بدن به سیستم e-care هم که اصلا وارد نمیشه تا ببینیم چه خبره دوست عزیز nova اگه بخوان شماره تلفن و سیمکارت رو براشون پ/خ میکنم

aaeiria
2010-02-16, 01:31 PM
سلام
چرا ایرانسل هزینه های مکالمه و sms ش رو و سایتش نمی گه؟
میشه بگید این هزینه ها بدون استفاده از خدماتش چقدره؟
یه سوال دیگه : gprs ایرانسل بهتره یا همراه اول؟ (مخصوصا از نظر هزینه)
سوال آخر: هزینه اولیه و راه اندازی وایکمس ایرانسل چقدره؟
ممنونم اگه جواب بدید.

ΛΛ Θ l-l $ Σ Ω
2010-02-16, 02:04 PM
سرویس انتقال تماس ایرانسل رایگان است.

نه دوست عزيز كجاش رايگانه من يه بار 5000 تومنم سر همين قضيه پريد. :cry:
اگه شما خطتونو روي شماره من دايورت كنيد وقتي كسي با شما تماس بگيره گوشي من زنگ مي خورد تا زماني كه من جواب ندم بله هزينه اي نداره اما به محض اينكه من جواب بدم اعتبار از خط شما كم ميشه. :Smile (31):

ΛΛ Θ l-l $ Σ Ω
2010-02-16, 02:08 PM
با ضبط و فعالسازی پیام مقدمه، قبل از اینکه مشترکی که با شما تماس گرفته پیغامشو بذاره، پیام شما پخش خواهد شد.
بعد از ضبط، لازمه که فعال هم بکنید...

بله همين كارو انجام دادم ، فعالشم كردم اما اوني كه من ضبط كردم پخش نميشه :dont:

aaeiria
2010-02-16, 04:23 PM
یعنی کسائی که ایرانسل دارن نمی تونن جواب سوال منو بدن؟

Nova view
2010-02-16, 09:19 PM
با سلام سیمکارت دایمی ایرانسل دوستم براش بدهی 25000 تومنی اومده در حالی که خودم صورتحساباشو پرداخت کرده بودم الانم با 700 تماس میگیریم جوابگو نیستن اول تا اسم پدر پدر بزرگتو میخوان تا جواب بدن به سیستم e-care هم که اصلا وارد نمیشه تا ببینیم چه خبره دوست عزیز nova اگه بخوان شماره تلفن و سیمکارت رو براشون پ/خ میکنم
بعد از هر پرداخت پیامک تایید به همراه مبلغ پرداختی به خط ارسال می شود.
اگر این پیامک بعد از هر واریز حداکثر تا 72 ساعت دریافت نشود، یعنی تراکنش انجام نشده است.

همواره بعد از هر واریز به این موضوع توجه داشته باشید.
ترجیحا از کارت شارژ برای پرداخت بدهی خود استفاده کنید تا همان لحظه مبلغ در حساب شما منظور شود.

در مورد مشکل شما به ندرت چنین مسئله ای پیش می آید. کد استعلام حساب *130*1*1# و کد حد اعتبار *130*1*4#به طور دقیق رقم بدهی و میزان اعتبار را نمایش می دهد.
با تغییری که در کنترل حساب اینترنتی انجام شده، در حال حاضر در سایت فقط موجودی حساب نمایش داده می شود.

شما در ابتدا حد اعتبار و میزان اعتبار را چک کنید.
سوابق تراکنش در سیستم ثبت می شود. اگر مغایرتی احساس می کنید از طریق اپراتور مشخص می شود که در چه تاریخی و به چه مبلغ واریز داشتید.
چنانچه واقعا مبلغ به حساب شما منظور نشده است با در دست داشتن قبض به امور مشترکین مراجعه فرمایید.
آنجا اصلاح خواهد شد.

سلام
چرا ایرانسل هزینه های مکالمه و sms ش رو و سایتش نمی گه؟
میشه بگید این هزینه ها بدون استفاده از خدماتش چقدره؟
یه سوال دیگه : gprs ایرانسل بهتره یا همراه اول؟ (مخصوصا از نظر هزینه)
سوال آخر: هزینه اولیه و راه اندازی وایکمس ایرانسل چقدره؟
ممنونم اگه جواب بدید.

عرفه ها در سایت اصلی و در لینک زیر اعلام شده است:
تعرفه ها
(http://irancell.ir/Layer2/?id=25)
مکالمه از خط ایرانسل به مقصد ایرانسل 620 ریال برای هر دقیقه
مکالمه از خط ایرانسل به سایر خطوط 852 ریال برای هر دقیقه
هر پیامک به مبلغ 160 ریال که با احتساب مالیات و عوارض به رقم خالص 170 ریال با طرح پایه ثانیه ای محاسبه می شود.
اگر مورد دیگری از تعرفه ها مد نظر شماست حتما بفرمایید.
هزینه GPRS ایرانسل به مراتب از همراه اول پایین تر است. به ویژه زمانیکه شما از بسته های GPRS استفاده کنید.

تاپیک مرجع وایمکس انجمن این تاپیک است،

کلیه خبر ها مباحث و سوالات مربوط به وایمکس
(http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=30382&page=11)
بسته به قدرت سیگنال در محل شما مودم Indoor به قیمت 110 هزار تومان و مودم Outdoor به قیمت 220 هزار تومان خواهد بود.
هزینه اکانت مورد نظر خود را نیز می توانید از صفحه زیر مشاهده فرمایید:
تعرفه ها
(http://wimax.irancell.ir/Layer3/?id=199)

ReziOnline
2010-02-17, 03:32 PM
با خط جدید وارد کنترل جساب اینترنتی شدم و بعد از تغییر رمز، دیگه نتونستم وارد حساب بشم. پیامکی به 130 دادم که همون رمز قبلی رو سند کرد.
در حال حاضر هم بعد از ورود شماره خط و شماره سیمکارت با پیغام "شناسه کاربر شما قفل شده است. لطفاً با ایرانسل تماس بگیرید" مواجه میشم.
زمانی هم که از لینک (باز کردن قفل حساب) استفاده می کنم پیغام "شما برای نخستین بار وارد شبکه شده اید، لطفا برای تنظیم مجدد رمز ورود با خدمات مشترکین تماس بگیرید" رو میده
مشکل از کجاست؟
لطفا راهی غیر از تماس با امور مشترکین بدید.

ir_majhool
2010-02-17, 11:50 PM
هر پیامک به مبلغ 160 ریال که با احتساب مالیات و عوارض به رقم خالص 170 ریال با طرح پایه ثانیه ای محاسبه می شود.

تعرفه ها
(http://wimax.irancell.ir/Layer3/?id=199)

کی گفته هزینه هر اس ام اس ایرانسل 170 ریاله ؟؟؟؟؟؟

dada11
2010-02-18, 02:03 AM
اعتباری ایرانسل چیست؟barring password

kamran61
2010-02-18, 03:52 PM
شاید بی ربط باشه اما فکر کنم اون چیزی که دوستان اشاره کردند و رو دکلها نصبه برای ایجاد اختلال در امواج ماهواره ایه و وارد کردن پارازیت روی کانالها و فرکانسهای ماهوارهایه

ΛΛ Θ l-l $ Σ Ω
2010-02-18, 04:11 PM
سلام
اگه شگفت انگيز شارژ كنم مي تونم بسته هاي جي پي آر اس بخرم؟

Nova view
2010-02-18, 06:02 PM
با خط جدید وارد کنترل جساب اینترنتی شدم و بعد از تغییر رمز، دیگه نتونستم وارد حساب بشم. پیامکی به 130 دادم که همون رمز قبلی رو سند کرد.
در حال حاضر هم بعد از ورود شماره خط و شماره سیمکارت با پیغام "شناسه کاربر شما قفل شده است. لطفاً با ایرانسل تماس بگیرید" مواجه میشم.
زمانی هم که از لینک (باز کردن قفل حساب) استفاده می کنم پیغام "شما برای نخستین بار وارد شبکه شده اید، لطفا برای تنظیم مجدد رمز ورود با خدمات مشترکین تماس بگیرید" رو میده
مشکل از کجاست؟
لطفا راهی غیر از تماس با امور مشترکین بدید.
برای ریست کردن رمز عبور، فقط باید با امور مشترکین تماس بگیرید.

کی گفته هزینه هر اس ام اس ایرانسل 170 ریاله ؟؟؟؟؟؟
با درود
کلیه تعرفه های مندرج در سایت بدون محاسبه مالیات و عوارض است.
هزینه هر پیامک در حالت پایه 160 ریال است که اگر مالیات و عوارض بر آن اعمال شود، یک تومان بیشتر یعنی 170 محاسبه خواهد شد.
این موضوع نه تنها برای پیامک بلکه برای کلیه تعرفه ها صادق است.
شارژی که شما پرداخت می کنید نیز شامل این مالیات و عوارض می شود.

اعتباری ایرانسل چیست؟barring password
با درود
پین کد دوم سیمکارت برای استفاده از این امکان نیاز است.

Nova view
2010-02-18, 06:03 PM
سلام
اگه شگفت انگيز شارژ كنم مي تونم بسته هاي جي پي آر اس بخرم؟

با درود
خیر، از شارژ شگفت انگیز برای فعال کردن هیچ سرویس نمی توان استفاده کرد.

maysam7026
2010-02-18, 06:42 PM
خوب شد تاپيكو زنده كردي!
من هنوز به جوابم نرسيدم ! از كجا بفهمم bts منطقه ما اي دي جي داره؟
از شكل ظاهري دكل مي گم!

F-U-N.iR
2010-02-18, 08:12 PM
با درود
کلیه تعرفه های مندرج در سایت بدون محاسبه مالیات و عوارض است.
هزینه هر پیامک در حالت پایه 160 ریال است که اگر مالیات و عوارض بر آن اعمال شود، یک تومان بیشتر یعنی 170 محاسبه خواهد شد.
این موضوع نه تنها برای پیامک بلکه برای کلیه تعرفه ها صادق است.
شارژی که شما پرداخت می کنید نیز شامل این مالیات و عوارض می شود.

دوست عزیز همون موقع که شارژ می کنید مالیات و . . . کم میشه

و هر اس ام اس 16 تومن هست.
دیگه موقع اس ام اس یا تماس پول مالیات کم نمیشه

در ضمن مالیات و عوارض 3% میباشد
اگه هم بشه (که نمیشه) 165 ریال میشه نه 170

Nova view
2010-02-19, 12:37 PM
دوست عزیز همون موقع که شارژ می کنید مالیات و . . . کم میشه

و هر اس ام اس 16 تومن هست.
دیگه موقع اس ام اس یا تماس پول مالیات کم نمیشه

در ضمن مالیات و عوارض 3% میباشد
اگه هم بشه (که نمیشه) 165 ریال میشه نه 170

با سپاس فراوان از شما

توضیح ناقص از من بود.
در مورد محاسبه هزینه هر پیامک اشتباه از من بود، عذر خواهی می کنم. 170 ریال بر مبنای طرح مالیات فروش و عوارض 6 درصد محاسبه می شد.
بعد از تبدیل به مالیات بر ارزش افزوده و عوارض به 3 درصد کاهش یافت و هزینه واقعی هر پیامک در حالت پایه 164.8 ریال برای خطوط دائمی در ساعات پیک و خطوط اعتباری در تمامی ساعات خواهد بود.

اما در مورد نحوه در نظر گرفتن این مسئله هیچ تفاوتی نمی کند.
خطوط دائمی 3 درصد مبلغ بدهی اضافه خواهد شد. حال می توان این 3درصد را ریز تر در نظر گرفت و برای هر سرویس جداگانه 3درصد را اعمال کرد.
خطوط اعتباری نیز به همین صورت است. همواره مقدار اعتباری که به خط خود اضافه می کنید شامل 3 درصد است. یعنی شما کمتر از مقدار پولی که پرداخت می کنید شارژ دریافت می کنید. حال می توان اینگونه درنظر گرفت که به طور مثال خط شما دقیق به مبلغ 50 هزار ریال با یک کارت شارژ 50 هزار ریالی شارژ شده باشد. اما آن 3 درصد بر شارژ اضافه نشده باشد،و بر تعرفه های خدمات اعمال شود.
می بینید که هیچ تفاوتی نمی کند.
با این نگاه می توان هزینه واقعی هر سرویس را محاسبه کرد، چون شما قیمت تمام شده شارژ را پرداخت می کنید!
در سیستم مالی اپراتور همواره یک تعرفه واقعی نیز در نظر گرفته می شود که مبنای محاسبات تعرفه حقیقی است.

Nova view
2010-02-19, 12:52 PM
خوب شد تاپيكو زنده كردي!
من هنوز به جوابم نرسيدم ! از كجا بفهمم bts منطقه ما اي دي جي داره؟
از شكل ظاهري دكل مي گم!

دوست عزیز
ساپورت EDGE قسمتی است که در سکتور هر سایت ایجاد می شود و قابل تشخیص و رویت به آن صورت نیست.
برای تشخیص می توانید از نرم افزار های اطلاعات آنتن متناسب با گوشی خود نظیر Cell info و ... استفاده کنید.

maysam7026
2010-02-20, 10:02 PM
خوب ، مشكل ايرانسل چي هست كه بي تي اس ها رو اي دي جي دار نمي كنه!!؟
از لحاظ هزينه هست يا . .
ميشه توضيح بديد ممنون

Nova view
2010-02-22, 08:03 PM
خوب ، مشكل ايرانسل چي هست كه بي تي اس ها رو اي دي جي دار نمي كنه!!؟
از لحاظ هزينه هست يا . .
ميشه توضيح بديد ممنون

عرض کردم، نخست از نظر اجاره لینک و مشکلات زیر ساختی، بعد از آن از نظر هزینه نصب تجهیزات و سپس سایر عوامل مانند مشکلات دولتی و ...که قابل ذکر نیست، باعث می شود تا این امکان در همه مناطق وجود نداشته باشد.
اینگونه نیست که هرگز پوشش کامل نشود، اما مسلما به ترتیب اولیت و با توجه به امکانات موجود این روند ادامه دارد.

ایران کشور پهناوری است، در این اکسل جغرافیایی مسلما هزینه گسترش و تکمیل سرویس ها و نگهداری تجهیزات کار بسیار دشوار است.
در کشور های اروپایی که اپراتور های قدرتمندی مشغول فعالیت هستند و از نظر وسعت بسیار کوچکتر از ایران ما می باشند، می بینیم که پوشش حتی نسل سوم کاملا تکمیل نیست و در مناطقی وجود ندارد.

منطقه اعلامیه شما استان فارس - شهرستان ني ريز -بلوار سرداران و خيابان ابوذر و خيابان بهداشت جز اولویت بررسی قرار گرفت. اگر از نظر فنی مشکلی نباشد امید است بزودی پوشش EDGE در این مناطق ایجاد شود

دوست عزیز
اینگونه موارد را از طریق اپراتور های مرکز خدمات مطرح بفرمایید تا با روال عادی رسیدگی شود.
دسترسی بنده بسیاربالاتر از اپراتور های مرکز خدمات است و با وجود خطر ها و مشکلات،تلاش من این است از نظر فنی و اطلاعاتی مسائلی را که به دلیل ضعف روابط عمومی ایرانسل مطرح نمی شود پوشش دهم،
موارد گزارش و پاسخگویی امور مشترکین وظیفه اپراتور های عزیز مرکز خدمات می باشد.
به دلیل وقت گیر بودن، از بنده کمتر این موارد را درخواست کنید، اصولا فلسفه ایجاد مرکز خدمات انتقال مشکلات مشترکان به بخش های مختلف است.
کلیه اپراتور ها وظیفه دارند مشکل اعلامی را برای بررسی و برطرف شدن، ارجاع دهند و مطمئن باشید به همه درخواست ها در اسرع وقت رسیدگی می شود.
اگر از طریق پیگیری اپراتور ها حل نشد سپس بنده در خدمت هستم.
با سپاس
موفق باشید

mehdi_vsgh
2010-02-23, 11:43 AM
سلام .یه مشکل دارم من اونم اینه که من تهران زندگی میکنم ولی وقتی از شهر خارج میشم(مثلا کرج برم) دیگه نمیتونم اس ام اس ارسال کنم ولی تو تهران به راحتی ارسال میکنم.....پشتیبانی ایرانسل هم زنگ زدم فقط تنها کاری که کردن یه چنتا شماره مسج سنتر دادن بهم ولی بازم فایده نداشت...به نظر شما مشکل از چیه؟
در حال حاظر این مسج سنتر منه
+989350001400

سیم کارتم هم دائمیه

راستی گوشیم 5800 ه

ΛΛ Θ l-l $ Σ Ω
2010-02-25, 01:15 AM
من يه سيم كارت جديد گرفتم .... براي دريافت سيم كارته هديه اس ام اس خالي به 2115 فرستادم اما جواب مي ياد كه سيستم با مشكل مواجع است بعدا امتحان كنيد ، بعدا هم امتحان مي كنم نميشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

miladsabz
2010-02-25, 02:22 PM
من يه سيم كارت جديد گرفتم .... براي دريافت سيم كارته هديه اس ام اس خالي به 2115 فرستادم اما جواب مي ياد كه سيستم با مشكل مواجع است بعدا امتحان كنيد ، بعدا هم امتحان مي كنم نميشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
واسه من هم این مشکل پیش امده بود اما سیم کارت هدیه به دستم رسید:glass:

Nova view
2010-02-25, 02:51 PM
سلام .یه مشکل دارم من اونم اینه که من تهران زندگی میکنم ولی وقتی از شهر خارج میشم(مثلا کرج برم) دیگه نمیتونم اس ام اس ارسال کنم ولی تو تهران به راحتی ارسال میکنم.....پشتیبانی ایرانسل هم زنگ زدم فقط تنها کاری که کردن یه چنتا شماره مسج سنتر دادن بهم ولی بازم فایده نداشت...به نظر شما مشکل از چیه؟
در حال حاظر این مسج سنتر منه
+989350001400

سیم کارتم هم دائمیه

راستی گوشیم 5800 ه
با درود
در ابتدا این مسئله عجیب به نظر می رسد.
حتما زمانیکه خارج از تهران هستید سیمکارت خود را در گوشی دیگر تست کنید تا مطمئن شوید مشکل از گوشی نیست.
اگر مشکل از گوشی نبود، یک بار قبل از اینکه از تهران خارج شوید گوشی خود را خاموش کنید و در مقصد روشن کنید.

نتیجه را حتما بفرمایید تا بتوان تشخیص داد مشکل از کجاست.

با درود
اگر با شبکه مشکل دارید می توانید این کار را از طریق تماس با اپراتور (700) انجام دهید.

mehdi_vsgh
2010-02-26, 01:13 AM
با درود
در ابتدا این مسئله عجیب به نظر می رسد.
حتما زمانیکه خارج از تهران هستید سیمکارت خود را در گوشی دیگر تست کنید تا مطمئن شوید مشکل از گوشی نیست.
اگر مشکل از گوشی نبود، یک بار قبل از اینکه از تهران خارج شوید گوشی خود را خاموش کنید و در مقصد روشن کنید.

نتیجه را حتما بفرمایید تا بتوان تشخیص داد مشکل از کجاست.

.
یه نکه جالب متوجه شدم و اینکه
وقتی مسج سنترم رو میزارم +989350001400 به محض خامشو و روشن کردن خودب ه خود یک مسج سنترج دید میسازه به شماره +989350002400
و مسج سنتر پیش فرض رو به شماره جدید تغییر میده....

نمیدونم دلیلش از چی میتونه باشه؟

OXCIGEN
2010-02-26, 06:05 PM
سلام چند لحظه پیش یکی به من زنگ زد که جای شماره یه کلمه نامربوط افتاد (WhitHeld)
می خواستم بدونم طرف چطوری زنگ زده که جای شماره این افتاده ؟

http://oxcigen.persiangig.com/image/ScreenShots/scr16-35-11.JPG

جالبه! زنگ زده به گوشی، بعد میگه منزل حمیدی؟ http://www.pic4ever.com/images/25r30wi.gif

mehdi_vsgh
2010-02-26, 10:34 PM
یه نکه جالب متوجه شدم و اینکه
وقتی مسج سنترم رو میزارم +989350001400 به محض خامشو و روشن کردن خودب ه خود یک مسج سنترج دید میسازه به شماره +989350002400
و مسج سنتر پیش فرض رو به شماره جدید تغییر میده....

نمیدونم دلیلش از چی میتونه باشه

سلام
یه سیم کارت دیگه انداختم روی گوشیم...(سیم کارت مادرم)
اینبار وضعیت برعکس شد یعنی مسیج سنتر پیش فرض تبدیل شد به 989350001400 و حتی اگه تغییرش میدادم با یه ریستارت بر میگشت به همین مسج سنتر....
چرا؟ دلیلش از چیه؟

esnforce
2010-02-26, 10:42 PM
سلام
یه سیم کارت دیگه انداختم روی گوشیم...(سیم کارت مادرم)
اینبار وضعیت برعکس شد یعنی مسیج سنتر پیش فرض تبدیل شد به 989350001400 و حتی اگه تغییرش میدادم با یه ریستارت بر میگشت به همین مسج سنتر....
چرا؟ دلیلش از چیه؟

شما یه بار این کار رو اممتحان کن:
سیم کارتت رو بزار توی یه گوشی سونی اریکسون(مثل k800که میشه مسج سنتر رو مستقیما از روی سیمکارت حذف کرد. و...)
بعد تمام مسج سنترات رو پاک کن و یه دونه جدید بساز با این شماره 989350001400

usa.asq
2010-02-27, 03:54 PM
واسه چی ایرانسل رو مکالمه و جی پی آر اسش تایمینگ گذاشته..مکالمه هر 45 دقیقه و اینترنتشم هر 1 ساعت به 1 ساعت قطع میشه...حالا مکالمه رو میشه یه کاری کرد با این وضعیت باید قیده دانلود فایلهای حجیم رو زد....قبلن که قطع نمیشد....همراه اولم همینجوریه البته مکالمش 1 ساعتست..واسه این مورد راه حلی دارین؟

mehdi_vsgh
2010-02-27, 06:57 PM
سیم کارتت رو بزار توی یه گوشی سونی اریکسون(مثل k800که میشه مسج سنتر رو مستقیما از روی سیمکارت حذف کرد. و...)
اره احتمالش هست چون گوشی قبلیم w950 بود فکر کنم دلیلش این باشه
حالا یه تست میکنم فعلا که گوشی سونی اریکسون در دسترس ندارم

usa.asq
2010-02-28, 07:56 PM
واسه چی ایرانسل رو مکالمه و جی پی آر اسش تایمینگ گذاشته..مکالمه هر 45 دقیقه و اینترنتشم هر 1 ساعت به 1 ساعت قطع میشه...حالا مکالمه رو میشه یه کاری کرد با این وضعیت باید قیده دانلود فایلهای حجیم رو زد....قبلن که قطع نمیشد....همراه اولم همینجوریه البته مکالمش 1 ساعتست..واسه این مورد راه حلی دارین؟

ok..یعنی هیچکدومتون از gprs استفاده نمیکنین دیگه...حداقل بگین که واسه شمام این مشکل وجود داره که بفهمیم دو تا موجود زنده هم اینجا هست..

mehdi_vsgh
2010-02-28, 08:04 PM

خیر ببینی الهی جوون..:دی
مشکل حل شد...الان تست کردم تونستم مسج سنترم رو ببرم روی 989350001400
دمت گرم:wow::wow::wow::wow:

maysam7026
2010-02-28, 09:28 PM
اره منم مشكل جي پي ار اس رو دارم ! تازه اون زماني هم كه انلاينم هر كسي بهم زنگ مي زنه بوق اشغال مي زنه! بخاطر همين كم تر انلاين مي شم،مشكل از چيه؟

usa.asq
2010-02-28, 10:46 PM
اره منم مشكل جي پي ار اس رو دارم ! تازه اون زماني هم كه انلاينم هر كسي بهم زنگ مي زنه بوق اشغال مي زنه! بخاطر همين كم تر انلاين مي شم،مشكل از چيه؟

حالا اگه گفتن مشکل از کجاست؟سگ درصد واسه جلوگیری از استفاده رایگان از gprs ..دیده نمیتونه هیچجوره جلویه این کارو بگیره خواسته مفت باشه کفت باشه..

maysam7026
2010-02-28, 10:50 PM
جان؟!! چطوريه!

Arvin
2010-03-01, 02:22 PM
من یه مدت SMS ها نمیره دوستان می دونید مشکلش چیه؟

Nova view
2010-03-01, 06:56 PM
با درود
البته در برخی گوشی ها تنظیمی وجود دارد که اولویت با دیتا باشد.
امکان دارد چنین موردی در گوشی شما تنظیم شده باشد که هنگام دریافت تماس، باند اشکال است.
اما در حالت عادی اولویت با تماس و پیامک است و همواره اتصال GPRS در مقام آخر است.

حالا اگه گفتن مشکل از کجاست؟سگ درصد واسه جلوگیری از استفاده رایگان از gprs ..دیده نمیتونه هیچجوره جلویه این کارو بگیره خواسته مفت باشه کفت باشه..
با درود
در این مورد امکان دارد گوشی شما Time out تنظیم باشد.
چون محدودیتی در خود شبکه به این صورت ایجاد نشده.
مگر در زمان های خاص پر ترافیک که بستگی به منطقه دارد.

من یه مدت SMS ها نمیره دوستان می دونید مشکلش چیه؟

با درود
تدابیر نوروزی به خصوص در بخش پیام کوتاه در مراکز پیام کوتاه در حال انجام است تا در شب عید مشکل پیش نیاید.
امکان دارد اختلالاتی ایجاد شود.
شماره مرکز پیام خود را تغییر دهید.
989350001410
989350001420 و ....

usa.asq
2010-03-01, 09:05 PM
رو چند تا گوشیه دیگه هم تست کردم همین مشکل وجود داشت نه با یه خط بلکه با هر 3 تا خطم تست کردم همین مورد وجود داشت...میشه دقیقتر بگین منظورتون از time out گوشی چیه گوشیم n95 تنظیمات time out رو از کجا میتونم غیرفعال کنم

maysam7026
2010-03-02, 11:34 AM
هم با نوکیا هم با سونی تست کردم اشغال می زنه! دوستان دیگه این مشکل رو ندارند؟

alimara
2010-03-03, 07:30 AM
ایرانسل جدیدا یک مسابقه اس ام اسی درست کرده که از طریق اس ام اس برام اومد و من خیلی جلو رفتم ولی نمیدونم تهش کجاس! هرچی جواب میدم بازم سوال میده! شما خبر دارید ؟

ΛΛ Θ l-l $ Σ Ω
2010-03-03, 07:13 PM
ایرانسل جدیدا یک مسابقه اس ام اسی درست کرده که از طریق اس ام اس برام اومد و من خیلی جلو رفتم ولی نمیدونم تهش کجاس! هرچی جواب میدم بازم سوال میده! شما خبر دارید ؟

نه ، چطوريه

Nova view
2010-03-03, 07:37 PM

با درود
این مسابقه مدتی است که برگزار می شود.
پشتیبان طرح نیز بیپ، پیشرو در خدمات نوین ویترین ایرانسل، از شرکت های حاضر در بخش ویترین ایرانسل است.

http://vitrin.beeplive.com/tbs/quiz
مسابقه این دوره سوالات اطلاعات عمومی می باشد و پایان آن روز سه شنبه 18 اسفند ماه ساعت 12 شب می باشد.
با مراجعه به سایت بالا می توانید از جزییات بیشتر و نحوه شرکت در این مسابقه آگاه شوید.

miladsabz
2010-03-03, 10:30 PM
با درود
این مسابقه مدتی است که برگزار می شود.
پشتیبان طرح نیز بیپ، پیشرو در خدمات نوین ویترین ایرانسل، از شرکت های حاضر در بخش ویترین ایرانسل است.

http://vitrin.beeplive.com/tbs/quiz
مسابقه این دوره سوالات اطلاعات عمومی می باشد و پایان آن روز سه شنبه 18 اسفند ماه ساعت 12 شب می باشد.
با مراجعه به سایت بالا می توانید از جزییات بیشتر و نحوه شرکت در این مسابقه آگاه شوید.
ولی من هرچی کد را می فرستم جوابی نمی یاد

yahosein11
2010-03-04, 01:07 AM
سلام
برا من اصلا دليوري نميده

.::P.E.D.R.A.M::.
2010-03-04, 01:23 AM
من چند وقته میخام با ایرانسل به اینترنت وصل شم میزنه نقاط دستیابی بسته است یعنی چی؟

alimara
2010-03-04, 03:27 PM
سلام
برا من اصلا دليوري نميده
یه مدتی طول میکشه چون خیلی ها دارن شرکت میکنن :beel:

movaghar
2010-03-04, 04:38 PM
مدتي هست كه نمي تونم شماره هاي message centero عوض كنم حتي با تغيير اسمشون اس ام اس failed مي شن الان فقط 1400 كار مي كنه كسي مي تونه كمك كنه

shabzadeh
2010-03-05, 12:38 AM
با درود
تدابیر نوروزی به خصوص در بخش پیام کوتاه در مراکز پیام کوتاه در حال انجام است تا در شب عید مشکل پیش نیاید.
امکان دارد اختلالاتی ایجاد شود.
شماره مرکز پیام خود را تغییر دهید.
989350001410
989350001420 و ....

با شماره هایی که شما در بالا وارد کرده اید اصلا پیام ارسال نمی شود، اما با شماره ی 1400 بعد از چندین بار فرستادن شاید دلیور شود، شمار های مرکز پیام دیگری ندارید؟
با تشکر

4rooos
2010-03-05, 08:32 PM
کسی نمی دونه تا کی قراره وضعیت اس ام اس ها اینجوری باشه؟

hossein 59
2010-03-06, 04:38 PM
:mixed:سلام :mixed:
مشكل من اينه كه با سيم كارت ايرانسل نميتونم شماره تلفنهاي ضروري سه رقمي مثل 118 و 121 و 115 و 192 يا غيره ....... را بگيرم شما هم همين مشكل رو داريد ؟؟؟؟؟ :not:

EN-Com
2010-03-06, 04:50 PM
برادر تماس با این شماره ها از همه خطوط حتی ایرانسل ممکنه..
دوباره امتحان کن. اگه مشکل داشتی با 140 تماس بگیر
موفق باشی

hossein 59
2010-03-06, 04:57 PM
دوست عزيز امتحان كردم نميگيره
همين ديشب برق ما قطع شد خواستم به 121 تماس بگيرم ميگه شماره اشتباهه با 118 تماسگرفتم همين و ميگه قبلا هم به اينصورت بود

EN-Com
2010-03-06, 05:00 PM
نمی دونم
شاید ایرانسل قراردادش با مخابرات تموم شده
با 140 تماس بگیرید
موفق باشی

fazeli_std
2010-03-06, 05:31 PM
مشكل من اينه كه با سيم كارت ايرانسل نميتونم شماره تلفنهاي ضروري سه رقمي مثل 118 و 121 و 115 و 192 يا غيره ....... را بگيرم شما هم همين مشكل رو داريد ؟؟؟؟؟ :not:

همون طور که دوستموم گفت تماس با تمام خطوط مجاز و ممکنه

لطفا با 700 تماس بگیرید تا راهنمایی بشین

miladsabz
2010-03-06, 05:40 PM

من وقتی کد شهر خودم و یکی از شماره های ضروری را وارد می کنم تماس بر قرار میشه
0351کد یزد115

F-U-N.iR
2010-03-06, 06:20 PM
نمی دونم
شاید ایرانسل قراردادش با مخابرات تموم شده
با 140 تماس بگیرید
موفق باشی
140 و 130 تعطیل شد

فقط 700
:student:

parsiak72
2010-03-06, 06:35 PM
من هم این مشکل رو داشتم اما خودش درست شد

Nova view
2010-03-07, 03:32 PM

با درود
دوست عزیز
کلیه شماره های اضطراری در شبکه ایرانسل تعریف شده،
اما به دلیل محدود بودن ترافیک این بخش از طرف مخابرات با مشکلاتی مواجه است.

Nova view
2010-03-07, 04:06 PM
رو چند تا گوشیه دیگه هم تست کردم همین مشکل وجود داشت نه با یه خط بلکه با هر 3 تا خطم تست کردم همین مورد وجود داشت...میشه دقیقتر بگین منظورتون از time out گوشی چیه گوشیم n95 تنظیمات time out رو از کجا میتونم غیرفعال کنم
برخی مواقع این زمان از طرف شبکه تنظیم می گردد و گاهی در برخی گوشی ها با تنظیمات خاص این مورد وجود دارد.

من چند وقته میخام با ایرانسل به اینترنت وصل شم میزنه نقاط دستیابی بسته است یعنی چی؟
با درود
در ابتدا تنظیمات خود و سپس پوشش GPRS را بررسی کنید.

مدتي هست كه نمي تونم شماره هاي message centero عوض كنم حتي با تغيير اسمشون اس ام اس failed مي شن الان فقط 1400 كار مي كنه كسي مي تونه كمك كنه

با شماره هایی که شما در بالا وارد کرده اید اصلا پیام ارسال نمی شود، اما با شماره ی 1400 بعد از چندین بار فرستادن شاید دلیور شود، شمار های مرکز پیام دیگری ندارید؟
با تشکر

کسی نمی دونه تا کی قراره وضعیت اس ام اس ها اینجوری باشه؟

دوستان عزیز
در حال حاضر مشکل خاصی در بخش پیام کوتاه وجود ندارد.
شماره استاندارد نیز همان 1400 است.
دیگر شماره ها 2400 2410 و ... بود که هرگز به کیفیت 1400 نمی رسد.
اگر مشکل عدم ارسال دارید، با اپراتور تماس بگیرید.

usa.asq
2010-03-07, 05:28 PM
برادر واسه باره دهم:چجوری میتونم تایموت گوشیمو غیر فعال کنم چون اینو اولین باریه که میشنوم.
از کجـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــا?؟

dada11
2010-03-09, 11:14 AM
با درود
لطفا درباره تعرفه gprsو vimax توضیح دهید.در سایت ایرانسل هزینه gprsهرکیلوبایت 7ریال زده است
که هرمگا بایت ان 7000ریال یا 700 تومان میشود.هزینه وایمکس نرخ ازاد هر مگابایت 100 ریال یا 10
تومان میشود.چرا اختلاف تعرفه هر مگابایت اینقدر زیاد است؟
دوستانی که از gprs استفاده میکنند ایا هزینه شما زیاد نمیشود؟ایا برای باز کردن فقط سایت یاهو که حجم ان تقریبا 150 کیلو بایت
است باید 105 تومان هزینه کرد؟
لطفا دوستانی که استفاده میکنند کمی توضیح دهند تا من بدانم ایا بصرفه است از تنها اینترنت که قابلیت جابجایی دارد استفاده کنم یا خیر؟
ممنون

setareh11
2010-03-09, 01:19 PM
همه sms های من pending میشه تازه اگه بره جوابشون رو نمی بینم
:flower::flower::flower:

ReziOnline
2010-03-10, 02:21 AM
همه sms های من pending میشه تازه اگه بره جوابشون رو نمی بینم
:flower::flower::flower:

می تونید از قسمت تنظیمات اس ام اس گوشیتون "گزارش تحویل" رو فعال کنید.

vogle
2010-03-12, 11:25 AM
من عبارت mosa را به 8282 می فرستم هر چه جواب را می فرستم به 8282 می نویسه کد ارسالی صحیح نیست می شه راهنمایی کنید؟

elmas
2010-03-12, 11:26 PM
با سلام
یک پیام کوتاه از سوی یک شماره ایرانسل امده که نوشته مشترک گرامی شما به قید قرعه برنده یک گوشی نوکیا e90 , یک سیم کارت دائم ایرانسل شده اید و مشخصات خود را به شماره ********** ارسال کنید تا جایزه شما ارسال گردد
حال ایا این پیام کوتاه صحت داره یا نه

parsiak72
2010-03-12, 11:38 PM
با سلام
یک پیام کوتاه از سوی یک شماره ایرانسل امده که نوشته مشترک گرامی شما به قید قرعه برنده یک گوشی نوکیا e90 , یک سیم کارت دائم ایرانسل شده اید و مشخصات خود را به شماره ********** ارسال کنید تا جایزه شما ارسال گردد

من که فکر نکنم اگر از ترف irancell باشه اسم رو می نویسه irancell
احتمال 99% سره کاریه

elmas
2010-03-12, 11:55 PM
من از یک خط دیگه به شماره فوق زنگ زدم همون منشی ایرانسل داشت صحبت میکرد و به یک قسمت دیگه انتقال تماس داد

parsiak72
2010-03-13, 06:34 AM
من از یک خط دیگه به شماره فوق زنگ زدم همون منشی ایرانسل داشت صحبت میکرد و به یک قسمت دیگه انتقال تماس داد

کاری نداره مگه از ایرانسل نیست زنگ بزن 700 بپرس

worldm
2010-03-13, 08:31 AM
صندوق پستی هنوز بصورت کامل فعال نشده؟
من هر کاری میکنم تا با 103 تماس بگیرم اشغاله به ایرانسل ایمیل زدم گفتن بزودی.ایا راه حلی برای راه اندازیش وجود داره

TPeria
2010-03-13, 11:44 AM
سلام

من داشتم برای یه پروژه برآورد هزینه و پیشنهاد راه حل های ممکن انجام میدادم، یه مشکلی که بهش برخورد کردم و در هیج کجا ندیدیم هزینه های رومینگ GPRS هست!
با توجه به اینکه در رومینگ GPRS اصلاً هیچ Transaction خاصی بین دو اپراتور انجام نمیشه احتمالاً باید تقریباً معادل هزینه های کشور دوم باشه! اما هیچ جایی حرفی ازش زده نشده!
در مورد قیاس هزینه های همراه اول و ایرانسل در این مورد چی میشه گفت!
آیا مثلاً در مورد کشور آلمان (که اسم اون در لیست اپراتور های طرف قرارداد ایرانسل برای رومینگ نیست) نیاز به تهیه سیم کارت بنفش هست؟

در مورد ارسال SMS چطور؟ نرج ایرانسل رو نگاه میکردم تقریباً برای تمام کشور ها دریافت از ایران تقریباً 0.16 USD بود و مثلاً در مورد ترکسل در ترکیه ارسال هر SMS به ایران معادل 0.3 EUR که میشه بیش از 0.4 USD! که هزینه بالاییه!
آیا هزینه های همراه اول هم همین قدره یا بیشتره؟ یا اینکه کمتره اما پوشش رومینگ کمتری داره!؟!

یه لیست تعرفه رومینگ هم در اینجا (http://www.ir-tci.org/forum/showpost.php?p=249806&postcount=3)دیدم که معرفی شده. از کجا اومده و چقدر قابل اطمینان هست؟

با تشکر
طه

parsiak72
2010-03-13, 02:32 PM
من هر کاری میکنم تا با 103 تماس بگیرم اشغاله به ایرانسل ایمیل زدم گفتن بزودی.ایا راه حلی برای راه اندازیش وجود داره

چرا دوست عزیز فعاله اما مدتی که بین هر بار چکش زیاد هست

Nova view
2010-03-13, 04:41 PM
برادر واسه باره دهم:چجوری میتونم تایموت گوشیمو غیر فعال کنم چون اینو اولین باریه که میشنوم.
از کجـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــا?؟

دوست عزیز
عرض کردم
در بخش مکالمه مدت زمان بر روی یک ساعت مکالمه مداوم تنظیم شده و قابل تغییر نیست!
در بخش GPRS برخی گوشی ها چنین تنظیمی دارند که به منظور حفظ باتری و ... زمان قابل تنظیمی برای قطع ارتباط دارند که باید به دفترچه گوشی خود مراجعه کنید.

با درود
لطفا درباره تعرفه gprsو vimax توضیح دهید.در سایت ایرانسل هزینه gprsهرکیلوبایت 7ریال زده است
که هرمگا بایت ان 7000ریال یا 700 تومان میشود.هزینه وایمکس نرخ ازاد هر مگابایت 100 ریال یا 10
تومان میشود.چرا اختلاف تعرفه هر مگابایت اینقدر زیاد است؟
دوستانی که از gprs استفاده میکنند ایا هزینه شما زیاد نمیشود؟ایا برای باز کردن فقط سایت یاهو که حجم ان تقریبا 150 کیلو بایت
است باید 105 تومان هزینه کرد؟
لطفا دوستانی که استفاده میکنند کمی توضیح دهند تا من بدانم ایا بصرفه است از تنها اینترنت که قابلیت جابجایی دارد استفاده کنم یا خیر؟
ممنون

اختلاف تعرفه به دلیل سرعت آنهاست.
برای GPRS در جشنواره پیش رو طرح های بسیار مناسب بسته های افزایشی با قیمت کاملا مناسب ارائه می شود که هزینه GPRS را تا حد بسیار زیادی کاهش می دهد.
تعرفه های فعلی به نحوی است که استفاده از GPRS را مقرون به صرفه تر از سایر روش های دسترسی به اینترنت در بخش سیار می کند.

با سلام

من که فکر نکنم اگر از ترف irancell باشه اسم رو می نویسه irancell
احتمال 99% سره کاریه

با درود
100 درصد کذب است!!!

پیشتر هم دوستان فرموده بودند، آن موقع عرض کردم این فرد صدای مکالمه مرکز خدمات را ضبط کرده و به صورت منشی تلفنی بر روی گوشی خود قرار داده تا شما زمانی که به آن زنگ بزنید، آن صدا را بشنوید و بیشتر بتواند فریب دهد.
شماره را از طریق پست خصوصی به بنده ارسال کنید تا رسیدگی شود.

با درود
خیر، متاسفانه بر روی برخی خطوط همچنان دارای مشکل می باشد، چاره ای جز صبر نیست.
در صورت تمایل با اپراتور تماس بگیرید و درخواست پیگیری دهید تا دوستان در بخش فنی خدمات بررسی کنند.

Nova view
2010-03-13, 05:37 PM
سلام

من داشتم برای یه پروژه برآورد هزینه و پیشنهاد راه حل های ممکن انجام میدادم، یه مشکلی که بهش برخورد کردم و در هیج کجا ندیدیم هزینه های رومینگ GPRS هست!
با توجه به اینکه در رومینگ GPRS اصلاً هیچ Transaction خاصی بین دو اپراتور انجام نمیشه احتمالاً باید تقریباً معادل هزینه های کشور دوم باشه! اما هیچ جایی حرفی ازش زده نشده!
در مورد قیاس هزینه های همراه اول و ایرانسل در این مورد چی میشه گفت!
آیا مثلاً در مورد کشور آلمان (که اسم اون در لیست اپراتور های طرف قرارداد ایرانسل برای رومینگ نیست) نیاز به تهیه سیم کارت بنفش هست؟

در مورد ارسال SMS چطور؟ نرج ایرانسل رو نگاه میکردم تقریباً برای تمام کشور ها دریافت از ایران تقریباً 0.16 USD بود و مثلاً در مورد ترکسل در ترکیه ارسال هر SMS به ایران معادل 0.3 EUR که میشه بیش از 0.4 USD! که هزینه بالاییه!
آیا هزینه های همراه اول هم همین قدره یا بیشتره؟ یا اینکه کمتره اما پوشش رومینگ کمتری داره!؟!

یه لیست تعرفه رومینگ هم در اینجا (http://www.ir-tci.org/forum/showpost.php?p=249806&postcount=3)دیدم که معرفی شده. از کجا اومده و چقدر قابل اطمینان هست؟

با تشکر
طه

ببینید،
ابتدا باید مشخص کنید سیمکارت شما چه نوعی است.
جدولی که اشاره فرمودید 100 درست و تایید شده از طرف MTN برای سیمکارت های دائمی ایرانسل است.

خود ایرانسل اپراتور مستقلی است و در حال مذاکره با اپراتور های دیگر کشور ها برای برقراری رومینگ مستقیم مانند همراه اول است.
اما مسلما این مذاکره مخصوصا برای سیمکارت های اعتباری زمان بر است.
در حال حاضر پایه شبکه ایرانسل در بخش دائمی به شبکه جهانی MTN متصل است.
بدین معنی که سیمکارت های دائمی ایرانسل را می توان از طریق پورت های MTN در تمامی اپراتور های سراسر جهان استفاده کرد!
در این حالت اگر بخواهید به واسطه MTN رومر شوید باید سیمکارت بین المللی بنفش دائمی بگیرید.
مسلما در این حالت چون ارتباط از طریق MTN برقرار است، درصدی به MTN می رسد و به همین دلیل باعث می شود تعرفه ها بالاتر باشد.
اما در اقدامی، خود ایرانسل در حال مذاکره با اپراتور هاست که به طور مستقیم و بدون واسطه MTN رومینگ برقرار شود تا برای مشترکان هزینه کمتری داشته باشد.
در حال حاضر ایرانسل با کشور هایی نظیر عراق،عربستان، ترکیه، امارات متحده عربی، سوریه، قبرس، افغانستان، بلژیک، آذربایجان،یمن،سودان،قطر،م الزی،اوگاندا ، قزاقستان ، فرانسه ، تاجیکستان ، کویت و... رومینگ مستقیم دارد!
یعنی در این کشور ها هم سیمکارت دائمی و هم سیمکارت اعتباری ایرانسل قابل استفاده است.

لازم به ذکر است در کشور هایی که MTN حضور دارد، مانند سوریه افغانستان و ... چنانچه ترافیک از طریق شبکه MTN منتقل شود، یعنی به طور دستی پوشش شبکه MTN انتخاب شود، هزینه بسیار بسیار کاهش خواهد یافت. حتی امکان استفاده از کارت شارژ های اپراتور های MTN نیز وجود دارد.

در مورد پوشش که فرمودید تفاوتی ندارد.
در هر کشور معمولا با همه اپراتور های آن قرار داد بسته می شود و می توان از پوشش شبکه همه اپراتورها استفاده کرد.

اما بحث سرویس ها،
پایه رومینگ فقط مکالمه است!
سیمکارت های اعتباری تا همین یک ماه پیش در حالت رومینگ امکان ارسال پیامک نداشتند!
چند هفته پیش امکان ارسال پیامک در حالت رومینگ برای اعتباری ها نیز فراهم شده است.

رومینگ ایرانسل
(http://irancell.ir/layer2/?id=348)

مورد آخر که صحبت اصلی شما بود، متاسفانه نه همراه اول و نه ایرانسل قرارداد استفاده از رومینگ GPRS ندارند!
یعنی در حالت رومینگ امکان استفاده از GPRS نیست.

باز اگر سوالی بود بنده در خدمتم.
موفق باشید

TPeria
2010-03-13, 05:59 PM
مورد آخر که صحبت اصلی شما بود، متاسفانه نه همراه اول و نه ایرانسل قرارداد استفاده از رومینگ GPRS ندارند!
یعنی در حالت رومینگ امکان استفاده از GPRS نیست.

در مورد این موضوع من هیچ کجا مطلبی ندیدیم،
یه موقع جسارت نباشه اما منبع شما برای این مطلب کجاست؟
بالعکس چطور؟ آیا از اپراتورهای همسایه هستند که GPRS Roaming با ایران داشته باشند؟
از پاسخ کاملتون هم ممنونم؛