PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالات و مشکلات در مورد سیمکارتهای ایرانسل

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

ReZa_MaShEr
2009-09-21, 07:39 PM
سلام
من یه سوال مهم داشتم.
امیخوام از یه نفر که مزاحم تلفنیه و از خط ایرانسل خودش به ایرانسل من زنگ میزنه شکایت یا یه چیزی مثل این بکنم.زنگ زدم به 700 گفت باید بری به یکی از مراجع قانونی و شکایت کنی و اونم به دست ما برسه تازه بررسی کنیم ببینیم چی میشه!
میخواستم بدونم راه آسون تری هم پیدا میشه؟

Nova view
2009-09-21, 08:49 PM
سلام
من یه سوال مهم داشتم.
امیخوام از یه نفر که مزاحم تلفنیه و از خط ایرانسل خودش به ایرانسل من زنگ میزنه شکایت یا یه چیزی مثل این بکنم.زنگ زدم به 700 گفت باید بری به یکی از مراجع قانونی و شکایت کنی و اونم به دست ما برسه تازه بررسی کنیم ببینیم چی میشه!
میخواستم بدونم راه آسون تری هم پیدا میشه؟

با درود خدمت شما دوست عزیز
فقط کافیست که فرم شکایت را پر و به ایرانسل بفرستید.
این کار از دو طریق امکان پذیر است.
نمایندگی های مرکزی و مجاز ایرانسل این فرم را دارند و شما می توانید با مراجعه به آنان شکایت خود را برای بررسی به اپراتور بفرستید.
راه معمول تر آن هم مراجعه به دادسرا و طرح شکواییه است که آنها نیز شکایت را برای بررسی به اپراتور ارسال می کنند.

Google 64
2009-09-22, 01:38 PM
ببخشید ولی الآن یعنی همه جا سرعت خوبه ؟! :dont:

بسته ی بازگشت چیه ؟! :lol:

بسته بازگشت به بسته جایگزین سیم کارت مفقود شده یا سوخته اطلاق میشه که از طرف نمایندگی هعای مجاز صادر میشه قیمت این سیم کارت 3900 تومان میباشد که نمایندگی های شهر تهران 6000 تومان می گیرن

desert2004
2009-09-23, 01:18 AM
تعرفه جدید به همه نمایندگی ها ابلاغ شده،
نهایت تا اول مهر!
چنانچه نمایندگی چنین موردی را گفت، حتما مورد را گزارش دهید تا برخورد شود.
این عمل خلاف بند قانون نمایندگی های طرف قرارداد است.

سیمکارت ها در ابتدا یک طرفه است، پس از ثبت سیمکارت به نام شما مدتی دو طرفه می شود تا شما بتوانید اولین تماس را با خط خود بگیرید،
چنانچه بعد از یکماه مدارک شناسایی به شبکه نرسد، مجدد خط شما یکطرفه می شود.
با تشکر از پاسخ شما :flower:

خیلی برام جالبه!
با گذشت یک هفته هنوز توی اهواز (مرکز استان خوزستان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) سیم کارت رو 8000 تومان می فروشن و همه ادعا می کنن که هیچ ابلاغیه ای از ایرانسل مبنی بر گکاهش قیمت سیم کارت بهشون نرسیده! من تقریبا کل شهر رو زیر پا گذاشتم ولی...
واقعا برای یک شرکت به این بزرگی خجالت آوره که نمی تونه روی نمایندگی هاش نظارت لازم رو داشته باشه، حالا باز اگه شهر کوچیکی بود یه حرفی ولی اهواز یکی از کلان شهر های کشور هست.

واقعا متاسفم...

Nova view
2009-09-23, 08:39 AM
با تشکر از پاسخ شما :flower:

خیلی برام جالبه!
با گذشت یک هفته هنوز توی اهواز (مرکز استان خوزستان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) سیم کارت رو 8000 تومان می فروشن و همه ادعا می کنن که هیچ ابلاغیه ای از ایرانسل مبنی بر گکاهش قیمت سیم کارت بهشون نرسیده! من تقریبا کل شهر رو زیر پا گذاشتم ولی...
واقعا برای یک شرکت به این بزرگی خجالت آوره که نمی تونه روی نمایندگی هاش نظارت لازم رو داشته باشه، حالا باز اگه شهر کوچیکی بود یه حرفی ولی اهواز یکی از کلان شهر های کشور هست.

واقعا متاسفم...

حق سهم و سود همه نمایندگی ها در نظر گرفته شده،
اما متاسفانه باز بسیاری از آنها به خاطر سود بیشتر چنین کارهایی انجام می دهند، دیده شده حتی بابت ثبت نام هم هزینه دریافت می کنند!
تعداد مراکز فروش ایرانسل که مجوز گرفتند در سراسر کشور بسیار بسیار بالا هست و همین امر، کار نظارت را مشکل می کند.

اما در مورد مشکل شما، احتمال زیاد از سوم مهر ماه همچنان طرح سیمکارت هدیه با تخفیف ویژه 5 هزار تومان تمدید می شود .
به همین دلیل گذشت زمان، قیمت سیمکارت در بازار را تعدیل می کند و کم کم همه جا تعرفه جدید اعمال خواهد شد.

Google 64
2009-09-23, 12:47 PM
اما متاسفانه باز بسیاری از آنها به خاطر سود بیشتر چنین کارهایی انجام می دهند، دیده شده حتی بابت ثبت نام هم هزینه دریافت می کنند!
تعداد مراکز فروش ایرانسل که مجوز گرفتند در سراسر کشور بسیار بسیار بالا هست و همین امر، کار نظارت را مشکل می کند.

اما در مورد مشکل شما، احتمال زیاد از سوم مهر ماه همچنان طرح سیمکارت هدیه با تخفیف ویژه 5 هزار تومان تمدید می شود .
به همین دلیل گذشت زمان، قیمت سیمکارت در بازار را تعدیل می کند و کم کم همه جا تعرفه جدید اعمال خواهد شد.

با عرض سلام خدمت مدیر محترم انجمن باید به عرض برسونم که طرح تعدیل قیمت از سوی شرکت های اصلی انجام نشده و نمایندگی های فروش بالاجبار با همان قیمت سابق اقدام به فروش سیم کارت می کنند و در بین شرکت های اصلی فقط در حال حاضر شرکت پلاس امروز اقدام به این کار کرده

Nova view
2009-09-23, 02:51 PM
با عرض سلام خدمت مدیر محترم انجمن باید به عرض برسونم که طرح تعدیل قیمت از سوی شرکت های اصلی انجام نشده و نمایندگی های فروش بالاجبار با همان قیمت سابق اقدام به فروش سیم کارت می کنند و در بین شرکت های اصلی فقط در حال حاضر شرکت پلاس امروز اقدام به این کار کرده

با درود فراوان خدمت شما
البته از دو روز قبل از شروع این طرح، یعنی 23 شهریور، کار ابلاغ به نمایندگی ها به شرکت های اصلی آغاز شده است.
اما با توجه به پرآکندگی و تعداد زیاد نمایندگی ها، مسلما کار زمان می برد.

arman44
2009-09-23, 04:44 PM
امروز برای اوین بار سیم هی دائمی به سرعت و بر خاف قبل که خیلی طول میکشید آپدیت شد.حسابها صفر گردید.ایشالا همه حسابها زودتر صفر بشه و جشنواره جدید شروع بشه

desert2004
2009-09-24, 01:16 AM

تشکر مجدد از شما و همجنین از جناب Google 64 :flower:

امروز که با نمایندگی موبایل پلاس تماس گرفتم گفتن از شنبه 5000 تومان میشه...

فقط سه تا سوال میمونه، اون هم اینه که امکان اینکه خودم شخصا ثبت نام رو با ارسال فرم ثبت نام توسط فکس (09630) انجام بدم هست؟ یا حتما باید توسط نمایندگی اقدام بشه؟ و اینکه برای ثبت نام الصاق برچسب سیم کارت بالای برگه ثبت نام الزامیه؟

سوال دیگه اینکه از اونجا که میخوام برای سرح 2 میلیون ثانیه اعتبار در قرعه کشی شرکت کنم دادم به دوستم ار تهران سیم کارت رو برام فراهم کنه، برای شرکت در قرعه کشی حتما باید در اون تاریخ خاص مدارک هم به دست ایرانسل رسیده باشه یا صرفا برقراری اولین تماس کفایت میکنه؟

ممنون و ببخشید که سوال هام زیاد شد:flower:

Nova view
2009-09-24, 10:16 AM
تشکر مجدد از شما و همجنین از جناب Google 64 :flower:

امروز که با نمایندگی موبایل پلاس تماس گرفتم گفتن از شنبه 5000 تومان میشه...

فقط سه تا سوال میمونه، اون هم اینه که امکان اینکه خودم شخصا ثبت نام رو با ارسال فرم ثبت نام توسط فکس (09630) انجام بدم هست؟ یا حتما باید توسط نمایندگی اقدام بشه؟ و اینکه برای ثبت نام الصاق برچسب سیم کارت بالای برگه ثبت نام الزامیه؟

سوال دیگه اینکه از اونجا که میخوام برای سرح 2 میلیون ثانیه اعتبار در قرعه کشی شرکت کنم دادم به دوستم ار تهران سیم کارت رو برام فراهم کنه، برای شرکت در قرعه کشی حتما باید در اون تاریخ خاص مدارک هم به دست ایرانسل رسیده باشه یا صرفا برقراری اولین تماس کفایت میکنه؟

ممنون و ببخشید که سوال هام زیاد شد:flower:

بله، می توانید خودتان مدارک ثبت نام را ارسال کنید.
الصاق برچسب ثبت نام بالای فرم، الزامی نیست، اما وجودش باعث می شود تا خیلی سریعتر ثبت نام شما تکمیل شود.
چون این فرم ها با دستگاه مخصوص خوانده و اسکن می شود، عدم وجود این برچسب، باعث عدم خواندن فرم می شود و باید به طور دستی توسط پرسنل بخش وارد شود که این کار زمان می برد.

نه تنها برای 2 میلیون ثانیه، برای شرکت در هر یک از طرح های تشویقی، حتما ابتدا ثبت نام، سپس ارسال مدرک و بعد برقراری نخستین تماس الزامی است.

desert2004
2009-09-27, 02:43 PM
بله، می توانید خودتان مدارک ثبت نام را ارسال کنید.

با عرض سلام خدمت شما

من الان دو روزه که مدارک ( فرم ثبت نام (تعهد نامه MMS) و فتوکپی شناسنامه همراه با برچسب در سمت راست بالای هر دو ) رو به شماره 09630 فکس کردم ولی هنوز سیم کارت فعال نیست و *140*5# اعلام میکنه که هنوز مدارک بدستشون نرسیده.

با توجه به اینکه من فقط سیم کارت رو از فروشنده گرفتم و هیچ اسمی از من در پورتال فروشندگان (DP) ثبت نشده، باز هم با خونده شدن مدارک من توسط دستگاه ، ثبت نام من تکمیل میشه؟ یا حتما باید به نمایندگی برم؟

با تشکر

Nova view
2009-09-27, 06:32 PM
با عرض سلام خدمت شما

من الان دو روزه که مدارک ( فرم ثبت نام (تعهد نامه MMS) و فتوکپی شناسنامه همراه با برچسب در سمت راست بالای هر دو ) رو به شماره 09630 فکس کردم ولی هنوز سیم کارت فعال نیست و *140*5# اعلام میکنه که هنوز مدارک بدستشون نرسیده.

با توجه به اینکه من فقط سیم کارت رو از فروشنده گرفتم و هیچ اسمی از من در پورتال فروشندگان (DP) ثبت نشده، باز هم با خونده شدن مدارک من توسط دستگاه ، ثبت نام من تکمیل میشه؟ یا حتما باید به نمایندگی برم؟

با تشکر

با درود مجدد
حتما ابتدا باید سیمکارت به نام شما ثبت شود، با این کار ظرف چند ساعت سیمکارت فعال می شود.
برای این کار کد استعلام حساب یعنی *140*1# را قبل از نخستین تماس وارد کنید.
ارسال مدارک معمولا ممکن است تا یکماه طول بکشد.

چنانچه بعد از 30 روز، مدارک شما نرسد، مجدد خط شما یکطرفه می شود.

شما ابتدا حتما سیمکارت خود را از طریق نمایندگی، ثبت اولیه کنید تا فعال شود.
بعد دیگر نگران مدارک نباشید، اگر فرستادید حتما ثبت خواهد شد.

rasol296
2009-09-30, 12:50 AM
با عرض سلام

این نخستین ارسال من پس از مدت ها عضویت در اینجاست !!

تقریبا 10 روزه که سرویس gprs من قطع شده ، چندین با تنظیمات رو چک کردم و دوباره انجام دادم و چندین بار دوباره واسم تنظیمات اومد تا خیالم راحت شد که گوشیم تنظیماتش درسته .
اول فکر کردم که ایراد از شبکه باشه تا امروز که اتفاقی سیم کارتم رو انداختم به گوشی داداشم و دیدم روی گوشی اون به راحتی به اینترنت وصل میشه .
سپس سیم کارت داداشم رو به گوشی خودم انداختم و دیدم که با سیم اون هم گوشیم به اینترنت وصل نمیشه .
خلاصه گوشی رو کامل فرمت کردم و ... ولی بازم مشکل حل نشد .
بردمش تعمیرکار و تعمیر کار هم واسم فلش کرد و ورژن گوشیم رو هم بالاتر برد ولی بازم هیچ تاثیری نگذاشت
مدل گوشی من نوکیا 5700 خواهش میکنم شما من راهنمایی کنید
با تشکر

Google 64
2009-09-30, 12:15 PM
مشکل از گوشیتونه کلمه S 5700 را به 2225 پیامک کنید تا سیستم گوشی شما شناسایی بشه این مشکل از عدم رجیستر گوشی شما از طرف مخابرات ایجاد شده در واقع گوشی شما از مبادی غیر رسمی وارد شده

Nova view
2009-09-30, 01:20 PM
با عرض سلام

تقریبا 10 روزه که سرویس gprs من قطع شده ، چندین با تنظیمات رو چک کردم و دوباره انجام دادم و چندین بار دوباره واسم تنظیمات اومد تا خیالم راحت شد که گوشیم تنظیماتش درسته .
اول فکر کردم که ایراد از شبکه باشه تا امروز که اتفاقی سیم کارتم رو انداختم به گوشی داداشم و دیدم روی گوشی اون به راحتی به اینترنت وصل میشه .
سپس سیم کارت داداشم رو به گوشی خودم انداختم و دیدم که با سیم اون هم گوشیم به اینترنت وصل نمیشه .
بردمش تعمیرکار و تعمیر کار هم واسم فلش کرد و ورژن گوشیم رو هم بالاتر برد ولی بازم هیچ تاثیری نگذاشت
با تشکر

درست است، شما در این انجمن از من هم قدیمی تر هستید.
---------------------------------------------------------------------------------------------
البته مدل گوشی شما هنوز به طور کامل در شبکه وارد نشده، ثبت کردم، بزودی کامل خواهد شد.

ترجیحا برای اطمینان کامل، بر روی گوشی خود با یک سیمکارت همراه اول تست کنید، تا بتوان مطمئن شد مشکل از گوشی شماست.

lllpixiell
2009-09-30, 06:03 PM
با عرض سلام

با تشکر

با سلام
مثل دوستم، اینم اولین ارسال من هست!
منم دقیقا همین مشکل رو دارم!! طوریه که حالن کنکتینگ میاد ولی اصلا وصل نمیشه!!:cry: گوشی من نوکیا E71!
لطفا راهنمایی کنید!:flower:
مرسی

Google 64
2009-09-30, 06:39 PM
با سلام
منم دقیقا همین مشکل رو دارم!! طوریه که حالن کنکتینگ میاد ولی اصلا وصل نمیشه!!:cry: گوشی من نوکیا E71!
مرسی
مدیر محترم انجمن در ارسال قبلی توضیحات لازم را افاضه کردند کلمه S E71 را به 2225 ارسال کنید

Nova view
2009-09-30, 07:41 PM
با سلام
مرسی

اخیرا چک APN از روی اپراتور دوم برداشته شده،
این کار در جهت سهولت دسترسی مشترکان به GPRS انجام شده.

بدین ترتیب، برای استفاده از GPRS هیچ تنظیم خاصی لازم نیست،
اگر شما حتی یک APN بدون هیچ تنظیمی بسازید و فقط آنرا بر روی GPRS قرار دهید، می توانید به آسانی به GPRS متصل شوید.
بنابراین می توانید هم از تنظیمات خودکار شبکه استفاده کنید و هم خودتان دستی انجام دهید.

میزان آنتن باید قوی باشد تا بتوان بدون مشکل از این سرویس استفاده کرد، برخی مواقع هم مثل این چند روز، اضافه کردن پهنای باند در دستور کار قرار می گیرد که به طور موقت این سرویس در برخی مناطق غیر فعال می شود.
حتما پوشش GPRS را هم چک کنید.

lllpixiell
2009-10-01, 12:01 AM
اخیرا چک APN از روی اپراتور دوم برداشته شده،
این کار در جهت سهولت دسترسی مشترکان به GPRS انجام شده.

بدین ترتیب، برای استفاده از GPRS هیچ تنظیم خاصی لازم نیست،
اگر شما حتی یک APN بدون هیچ تنظیمی بسازید و فقط آنرا بر روی GPRS قرار دهید، می توانید به آسانی به GPRS متصل شوید.
بنابراین می توانید هم از تنظیمات خودکار شبکه استفاده کنید و هم خودتان دستی انجام دهید.

میزان آنتن باید قوی باشد تا بتوان بدون مشکل از این سرویس استفاده کرد، برخی مواقع هم مثل این چند روز، اضافه کردن پهنای باند در دستور کار قرار می گیرد که به طور موقت این سرویس در برخی مناطق غیر فعال می شود.
حتما پوشش GPRS را هم چک کنید.

واقعا ممنونم
فقط یه سوال چطور میتونم پوشش GPRS را چک کنم؟

rasol296
2009-10-01, 12:07 AM
مشکل از گوشیتونه کلمه S 5700 را به 2225 پیامک کنید تا سیستم گوشی شما شناسایی بشه این مشکل از عدم رجیستر گوشی شما از طرف مخابرات ایجاد شده در واقع گوشی شما از مبادی غیر رسمی وارد شده

آخه من که تا 10 روز پیش گوشیم وصل می شد !!!

من حتی کد رو به صورت S NOKIA 5700 ارسال کردم و تنظیمات جدید هم واسم اومد ولی فایده ای نداشت

مطمانم که از گوشیمه

شما نمی دونین از کجای گوشیم میتونه باشه ؟ آیا قابل تعمیر هست ؟ مشکلش سخت افزاریه چون من فلشش کردم و فایده ای نداشت

lllpixiell
2009-10-01, 02:13 AM

من حتی کد رو به صورت S NOKIA 5700 ارسال کردم و تنظیمات جدید هم واسم اومد ولی فایده ای نداشت

مطمانم که از گوشیمه

شما نمی دونین از کجای گوشیم میتونه باشه ؟ آیا قابل تعمیر هست ؟ مشکلش سخت افزاریه چون من فلشش کردم و فایده ای نداشت

رسول جان منم هین مشکل را دارم!
اما با سیمکارت همراه اول که امتحان کردم، به راحتی کانکت شد:dont:
یعنی شما میگی سخت افزاریه؟ پس چرا با همراه اول ....

erfanzz
2009-10-01, 03:44 AM
سلام
منم یه n78 دارام که اینطوری شده .هرچی موبایل فروشی تو شیراز بودم بردم .حتی فلش کردم نشود .حالا اگه کسی اطلاعاتی داره لطفا بزاه
ممنون

erfanzz
2009-10-01, 04:03 AM
سلام
من هم n78 دارم .تایپ مکنم ولی sms فرستاده نمیشه. لطفا بیشتر توضیح دهید.

Nova view
2009-10-01, 05:08 PM
واقعا ممنونم
فقط یه سوال چطور میتونم پوشش GPRS را چک کنم؟

در گوشی های نوکیا ظاهر شدن حرف G و یا E زیر آنتن و در سونی اریکسون، وجود مثلث آبی بر عکس بالای آنتن، نشان دهنده وجود پوشش GPRS هست.

مطمانم که از گوشیمه

رسول جان منم هین مشکل را دارم!
اما با سیمکارت همراه اول که امتحان کردم، به راحتی کانکت شد:dont:
یعنی شما میگی سخت افزاریه؟ پس چرا با همراه اول ....

سلام
منم یه n78 دارام که اینطوری شده .هرچی موبایل فروشی تو شیراز بودم بردم .حتی فلش کردم نشود .حالا اگه کسی اطلاعاتی داره لطفا بزاه
ممنون

دوستان عزیز
ببینید،
کلا سرور و شبکه اپراتور دوم با اول فرق می کند، برخی گوشی ها بنا به نوع و مدل ساخت آنها، توسط سیستم شبکه، به درستی شناسایی نمی شود.
به همین دلیل، اجازه اتصال داده نمی شود!
حتما برای رفع این مشکل با مرکز خدمات تماس بگیرید و دقیق مشکل را توضیح دهید، اپراتور شماره شما را به قسمت فنی ارجاع می دهد، دوستان در آن قسمت حتما پیگیری خواهند کرد تا مشکل را برطرف کنند.

سلام
من هم n78 دارم .تایپ مکنم ولی sms فرستاده نمیشه. لطفا بیشتر توضیح دهید.

حتما شماره مسیج سنتر را ابتدا چک کنید
باید یکی از شماره های زیر باشد:
989350001400
989350002400
989350002420 و...

rasol296
2009-10-02, 01:30 AM
من توی یه تاپیک دیگه دیدم که چند نفر دیگه هم همین مشکل قطع شدن رو دارن ، یه کمی امیدوار شدم که از گوشیم نیست ...
به خدا چند باره که تلفن میزنم به اپراتور بعد از 10 دقیقه حرف زدن آخرشم هرچی میگم من رو به واحد فنیتون معرفی کنید نمیکنن قطع میشه میره !!

واقعا جای تاسف داره برای ایرانسل ...

Nova view
2009-10-02, 01:46 PM
من توی یه تاپیک دیگه دیدم که چند نفر دیگه هم همین مشکل قطع شدن رو دارن ، یه کمی امیدوار شدم که از گوشیم نیست ...
به خدا چند باره که تلفن میزنم به اپراتور بعد از 10 دقیقه حرف زدن آخرشم هرچی میگم من رو به واحد فنیتون معرفی کنید نمیکنن قطع میشه میره !!

واقعا جای تاسف داره برای ایرانسل ...

خدمت شما و دیگر دوستان عرض کردم،

مشکل از مدل گوشی شما و چند مدل دیگر و ساز و کار شبکه ای آنهاست، که به دلیل تغییرات اساسی GPRS متاسفانه بوجود آمده.

و باز هم گفتم، در دست اقدام است.
قسمت مربوطه کاملا به این مشکل آگاه است.

اگر طی هفته آینده مشکل برطرف نشد، می توانید با اپراتور تماس بگیرید و فرم پیگیری پر کنید!
آنها این فرم را به بخش فنی برای پیگیری ارجاع می دهند و چنانچه نیاز بود برای ، آنها خودشان برای بررسی بیشتر با شما تماس خواهند گرفت.
شماره پیگیری فرم را هم در جایی نگه دارید، بعدا می توانید با اعلام این شماره به اپراتور از وضعیت پیگیری درخواست خود مطلع شوید.

reza_sat
2009-10-02, 09:38 PM
سلام
من ايرانسل دارم هر وقت مي خوام زنگ بزنم اين پيغام مياد بعد شمار مي گيره
nate:active diverts

PEYMAN_OMI
2009-10-02, 09:53 PM
سلام
من يك اهنگ پيشواز گرفتم چطوري مي تونم لغوش كنم.

reza_sat
2009-10-02, 10:11 PM
سلام

Nova view
2009-10-02, 10:13 PM
سلام

شما دایورت خط خود را چک کنید، ببینید فعال هست یا خیر.

سلام
من يك اهنگ پيشواز گرفتم چطوري مي تونم لغوش كنم.

با درود
می توانید با مراجعه به سایت زیر، با وارد کردن رمز ویترین، آهنگ های پیشواز خودتان را مدیریت کنید.
rbt.irancell.ir

در عین حال نیز می توانید از کد دستوری *777# نیز این کار را انجام دهید.

rouzbeh_zi
2009-10-03, 02:27 AM
با سلام
من گوشی 5320 دارم و هر کاری کردم تنظیمات اینترنت رو با sms به ایرانسل نتونستم بگیریم . میگه مدل گوشی شما ناشناخته است .
چی کار باید انجام بدم؟
با تشکر

E20005IR
2009-10-03, 02:55 PM
ممنون نوا جان
منم 5700 دارم 10 روزه gprs منم قطع شده حتي خواستم گوشيم رو بفروشم
ممنون از اينكه گفتين مشكل از ايرانسله
اينشالازود حل شه
اينا هم با اين متخصصاشون

Google 64
2009-10-03, 06:53 PM
این مورد از گوشیتونه شما یکی از دایورت های گوشیتونو فعال کردید کد #21# VH ,HVN , N'LI JLHS VH FCKDN

desert2004
2009-10-04, 12:18 AM
شماره جادویی برای سیم کارت های 0938 فعال نیست، همش پیفام "این سرویس به شما تعلق نمی گیرد." میده.

mili_k
2009-10-04, 12:37 AM
سیم کارتم چون 90 روز ازش استفاده نکردم سوخته؛ صادر شدن سیم کارت نو چقدر خرج داره؟

erfanzz
2009-10-04, 01:44 AM
منم n78 دارم یعنی تا ایرانسل درست نشه تو اینترنت نمیشه رفت. با گوشی دومم هم که6670 هست نمیشه رفت.
لطفا یه راحل بذارید

sasan1364
2009-10-04, 02:28 AM
با سلام خدمت دوستان
آیا EDGE ایرانسل فعال است یا نه ، انتقال اطلاعات فقط به صورت GPRS می باشد
با تشکر

erfanzz
2009-10-04, 09:26 AM
سلام دوست عزیز
EDGE چی هست ؟
لطفا جامع تر توضیح دهید .به کجای گوشی باید مراجعه کنم؟
با تشکر

erfanzz
2009-10-04, 09:32 AM
الان متوجه شدم ساسان
اره من سیم کارتم روی باقیه گوشیا جواب میده و تو اینترنت میره !!!!! (مخصوصا روی سامسونگ ها)

E20005IR
2009-10-04, 11:02 AM
اين ايرانسل درست بشو نيست كه نيست
بچه ها خيليا اين مشكل را دارن و طبق گفته آقا نوا مال ايرانسله كه بعضي مدل گوشا را نميشناسه واسه gprs مثل 5700 و n78 و...
كي درست كنن خدا ميدونه

rouzbeh_zi
2009-10-04, 04:13 PM
سیم کارت ایرانسل اعتباری من نمیدونم چی شده که وقتی شماره تلفن های ثابت رو میگیرم میگه تماس های خارجی مسدود است !!! توی دوتا گوشی امتحان کردم این مشکل رو داشت .
کدی وجود داره که وارد کنم و دوباره فعال بشه ؟

Google 64
2009-10-04, 05:13 PM
الان متوجه شدم ساسان
اره من سیم کارتم روی باقیه گوشیا جواب میده و تو اینترنت میره !!!!! (مخصوصا روی سامسونگ ها)

این مشکل مربوط به مخابرات میشه نه ایرانسل چون گوشیارو مخابرات رجیستر میکنه و داخل شبکه میکنه و ایرانسل فقط عرضه کننده خدمات هست

Google 64
2009-10-04, 05:14 PM
سیم کارت ایرانسل اعتباری من نمیدونم چی شده که وقتی شماره تلفن های ثابت رو میگیرم میگه تماس های خارجی مسدود است !!! توی دوتا گوشی امتحان کردم این مشکل رو داشت .
کدی وجود داره که وارد کنم و دوباره فعال بشه ؟

این مشکل ناشی از به روز رسانی خدمات ایرانسل است و یا ظرفیت سایت استفاده کننده شما از حد مجاز بیشتر است

shabzadeh
2009-10-04, 06:10 PM
با سلام
یه سوال کوچیک داشتم و اون اینکه آیا ا ینترنت ایرا نسل ارزونتره یا همراه اول؟ ممنون می شم جوابی بهم بدین
با تشکر

ehsan1430
2009-10-04, 06:51 PM
ایرانسل

sasan1364
2009-10-04, 10:15 PM
سلام دوست عزیز
EDGE چی هست ؟
لطفا جامع تر توضیح دهید .به کجای گوشی باید مراجعه کنم؟
با تشکر
سلام
EDGE پیشرفته تر از GPRS هستش که اگر این سرویس توسط اپراتور ارایه شود سرعت اینترنت نسبت به GPRS بسیار بیشتر است . در ضمن به هیچ جای گوشی هم نباید مراجعه کرد اگر گوشیت این قابلیت را داشته باشه به صورت خود کار از این سرویس برای رفتن به اینترنت استفاده میشه :glass:

Nova view
2009-10-04, 11:06 PM
سیم کارتم چون 90 روز ازش استفاده نکردم سوخته؛ صادر شدن سیم کارت نو چقدر خرج داره؟

البته اگر از خط خود مدت طولانی استفاده نکنید، سیمکارت نمی سوزد، فقط خط شما غیر فعال می شود.
برای فعال سازی می توانید با مرکز خدمات تماس بگیرید.
اما خرید بسته بازگشت برای تعویض سیمکارت حدود 5 هزار تومان هزینه خواهد داشت.

منم n78 دارم یعنی تا ایرانسل درست نشه تو اینترنت نمیشه رفت. با گوشی دومم هم که6670 هست نمیشه رفت.
لطفا یه راحل بذارید
رفع این مشکل در دست اقدام است. البته شما می توانید با مرکز خدمات تماس بگیرید و مشکل خود را برای پیگیری بهتر مطرح کنید.
http://www.ir-tci.org/forum/showpost.php?p=382651&postcount=355

E20005IR
2009-10-05, 03:15 PM
نوا جان آخه تا كي معلوم نيست؟
يعني تا آخر هفته اينترنت برا ماها درست ميشه كه گوشيمونا نميشناسه؟

E20005IR
2009-10-05, 03:16 PM
كسي 5630 نداره ؟
5630 ول ميشه؟ميخوام بخرم با 5700 اس ام دادم به 2225 s nokia 5630 اما sms داد كه اين گوشي تو ليستشون نيست
بخرم وصل ميشه؟

Nova view
2009-10-05, 03:33 PM
كسي 5630 نداره ؟
5630 ول ميشه؟ميخوام بخرم با 5700 اس ام دادم به 2225 s nokia 5630 اما sms داد كه اين گوشي تو ليستشون نيست
بخرم وصل ميشه؟

با درود
این مسئله ملاک نیست، فقط تنظیمات گوشی شما هنوز در شبکه وارد نشده.
می توانید از تنظیمات دستی برای استفاده از GPRS استفاده کنید.

چون گوشی مورد نظر شما این قابلیت را دارد.

E20005IR
2009-10-05, 04:04 PM
نوا تا كي برا 5700 و اين مدلا وصل ميشه؟ معلوم نيست؟
يعني تا آخر هفته اينترنت برا ماها درست ميشه كه گوشيمونا نميشناسه مثل 5700 و n78 و ..
آخه اين اپراتورا كه جواب درستي به ما ندادن

E20005IR
2009-10-05, 04:13 PM
يه سوال ديگه آقا نوا بخش فني ايرانسل تو اين سايت كسي رونداره؟ كه از در دل مشتركاش آگاه شه؟ و مشكلات فني را حل كنه؟اگه داره كجاست؟
آخه اينجا فقط شما پاسخگوييد. كه جاي تشك فراوان داره:wow:

Nova view
2009-10-05, 07:39 PM
نوا تا كي برا 5700 و اين مدلا وصل ميشه؟ معلوم نيست؟
يعني تا آخر هفته اينترنت برا ماها درست ميشه كه گوشيمونا نميشناسه مثل 5700 و n78 و ..
آخه اين اپراتورا كه جواب درستي به ما ندادن

يه سوال ديگه آقا نوا بخش فني ايرانسل تو اين سايت كسي رونداره؟ كه از در دل مشتركاش آگاه شه؟ و مشكلات فني را حل كنه؟اگه داره كجاست؟
آخه اينجا فقط شما پاسخگوييد. كه جاي تشك فراوان داره:wow:

بله، احتمالا مشکل برطرف می شود.

دوستان مشغول در قسمت های مختلف پشتیبانی فنی، فرصت حضور را ندارند، همانطور که بنده ندارم،
اما فعلا در خدمت شما و دیگر دوستان هستم.

مطمئن باشید حتی قبل از اینکه شما به مشکلی پی ببرید، مورد رویت می شود.

در مورد GPRS هم با پیگیری های شبانه روزی و همکاری زیرساخت به امید خدا مشکل بزودی برطرف خواهد شد.

omid_shad
2009-10-05, 10:40 PM
سلام خواستم بدونم چه طوری gprs گوشیم رو می تونم تنظیم کنم با ایرانسل یه شماره بود که مشخصات گوشی رو اس ام اس میدادی برات تنظیمات رو می فرستاد اون شماره چی بود و روی 5800 میشه ممنون

arman44
2009-10-06, 02:16 PM
ايرانسل خدمات پست الكترونيك ارائه مي‌كند

B]وي تصريح كرد: اطلاعات بيشتر در خصوص اين سرويس جديد و پيشرفته ايرانسل به زودي اعلام خواهد شد.
[/B]

من حدس ميزنم اين طرح رو تو سالگرد ايرانسل كه اواخر اين ماه است اجرايي كنند

lllpixiell
2009-10-06, 02:38 PM
سلام خواستم بدونم چه طوری gprs گوشیم رو می تونم تنظیم کنم با ایرانسل یه شماره بود که مشخصات گوشی رو اس ام اس میدادی برات تنظیمات رو می فرستاد اون شماره چی بود و روی 5800 میشه ممنون

سلام
دوست عزیز شما میتونید از راههای زیر تنظیمات جی پی آر اس رو بگیرید:
شماره گیری *140*3*6# (از راست به چپ البته) (اگر خط شما دائمی است بجای 140، 130 شماره گیری کنید)
فرستادن پیام کوتاه با متن S Nokia 5800 به 2225
فرستادن پیام کوتاه با متن S IMEI به 2225 (IMEI مربوط به گوشیتون)

اطلاعات بیشتر اینجا:

http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=20907

امیدوارم که مفید بوده باشه
موفق باشید:flower:

*K!nG*
2009-10-07, 11:09 PM
سلام نوا جان
من الان 3 ماه سیم کارت ایرانسل خریدم ولی هنوز جایزش نیومده . من الان چی کار کنم
راستی اینترنت تو قزوین قطه .

fikfikoo33
2009-10-08, 10:28 AM
سلام نوا جان
بايد يه پيام خالي به 2112 و بعد از اومدن جواب يكي ديگه به 2115 بفرستي

*K!nG*
2009-10-08, 11:59 AM
بايد يه پيام خالي به 2112 و بعد از اومدن جواب يكي ديگه به 2115 بفرستي

روز اول همین کارو کردم .

Nova view
2009-10-08, 12:16 PM
سلام نوا جان

ابتدا با اپراتور تماس بگیرید، تا معلوم شود سیمکارت هدیه شما ارسال شده،
بعد از آن ممکن است به هر دلیلی برگشت خورده باشد، باید برای دریافت به اداره پست مرکزی شهر خود مراجعه کنید.

sterechko
2009-10-08, 05:32 PM
سلام دوستان-من یه چند وقته sms سیم کارتم قطع شده-message center رو امتحان کردم-رو چند تا گوشی هم امتحان کردم نشد!کسی میدونه چشه؟؟؟؟مرسی!
موفق باشید

reza.rb2
2009-10-08, 06:22 PM
با سلام خدمت اساتید محترم بخش ایرانسل
من یه سیم کارت 150t ایرانسل دارم حدود یک سال هم به دلیل بدهی قطع بود که بعد از کلی اخطار وارز کردم و دیگه از سیم استفاده نکردم ولی واسم مر تب آبنومان می اد می خواستم بدونم میشه کاری کرد که نیاد یا میشه به اعتباری تبدیلش کرد و یا .... که از شر آبنومان راحت بشم؟
با تشکر:student:

Google 64
2009-10-08, 07:09 PM
با سلام خدمت اساتید محترم بخش ایرانسل
من یه سیم کارت 150t ایرانسل دارم حدود یک سال هم به دلیل بدهی قطع بود که بعد از کلی اخطار وارز کردم و دیگه از سیم استفاده نکردم ولی واسم مر تب آبنومان می اد می خواستم بدونم میشه کاری کرد که نیاد یا میشه به اعتباری تبدیلش کرد و یا .... که از شر آبنومان راحت بشم؟
با تشکر:student:

دوست عزیز ابونمان هزینه نگهداری خط شماست و چه خط استفاده بشه و نشه برای خط شما منظور میشه در ضمن یکی از دوستان سوال شما رو از جناب نوا کرده بودند که این امر محاله و تبدیل از دایمی و اعتباری نداریم

bobo_0_6
2009-10-09, 12:33 AM
من 3 سال پیش یه سیم کارت دائمی رو اعتباری کردم!!!

Nova view
2009-10-09, 02:29 PM
من 3 سال پیش یه سیم کارت دائمی رو اعتباری کردم!!!

بله، آن زمان این امکان بود، هنوز هم منوی آن موجود هست، اما به دلایلی غیر فعال می باشد.

erfanzz
2009-10-10, 12:23 AM
اقایون خانوما اخر نفهمیدید که چرا من حدود 10 روزه نمیتونم با سیم کارت ایرانسل و فقط با گوشی n78 برم تو اینترنت

rasol296
2009-10-11, 12:17 AM
اقایون خانوما اخر نفهمیدید که چرا من حدود 10 روزه نمیتونم با سیم کارت ایرانسل و فقط با گوشی n78 برم تو اینترنت

اقایون خانوما اخر نفهمیدید که چرا من حدود 15 روزه نمیتونم با سیم کارت ایرانسل و فقط با گوشی 5700 برم تو اینترنت !!!

نوا جان یک هفته پیش گفتین که تا یک هفته صبر کنم ولی ...

ایرانسل ما رو از یاد برده ! :Smile (31):

Google 64
2009-10-11, 10:18 AM
اقایون خانوما اخر نفهمیدید که چرا من حدود 15 روزه نمیتونم با سیم کارت ایرانسل و فقط با گوشی 5700 برم تو اینترنت !!!

نوا جان یک هفته پیش گفتین که تا یک هفته صبر کنم ولی ...

ایرانسل ما رو از یاد برده ! :Smile (31):

دوست عزیز برای رفع مشکلتون با 140 یا 700 تماس بگیرید تا اپراتور براتون فرم پیگیری پر کنه و مشکلتون برطرف بشه

hadikhaf
2009-10-12, 04:46 PM
بعضی اوقات که ویترین رو باز میکنی یه صفحه زرد رنگی میاد به اسم wap portal home اما بعضی اوقات همون صفحه اصلی ویترین فکر کنم اسمش main frame میاد دلیلش چیه؟
من قبلن فکر میکردم واسه شارژه یعنی اگه شارژت پر باشه همون صفحه اصلی میاد اما حالا که شارژ دارمو تست میکنم میبینم بازم همون سایت زرد زنگ میاد!!!
چیکار کنم همون main frame بالا بیاد؟

hadikhaf
2009-10-12, 04:51 PM
چرا بعد از بروز رسانیه تعدادی از خطوط ایرانسل طی چند ماه اخیر که سرعت جی پی آر اس بشدت افت کرده بود هنوز وضعیت همونطوریه؟؟

™MOHAMMAD
2009-10-12, 05:13 PM
بعضی اوقات که ویترین رو باز میکنی یه صفحه زرد رنگی میاد به اسم wap portal home اما بعضی اوقات همون صفحه اصلی ویترین فکر کنم اسمش main frame میاد دلیلش چیه؟
من قبلن فکر میکردم واسه شارژه یعنی اگه شارژت پر باشه همون صفحه اصلی میاد اما حالا که شارژ دارمو تست میکنم میبینم بازم همون سایت زرد زنگ میاد!!!

این رو فکر کنم بدونم وقتی تنظیمات خود ایرانسل رو می زنم یعنی 10.131.26.138 با پورت 8080 و به سایت ویترین می رم شبکه تشخیص می ده که وسیله وصل شده گوشی و صفحه wap رو میاره که برای گوشی طراحی شده.ولی وقتی بدون تنظیمات وصل بشم یه صفحه سفید رنگ میاد (یا همون نسخه کامپیوتری که نمیتونه گوشی بازش کنه)

چرا بعد از بروز رسانیه تعدادی از خطوط ایرانسل طی چند ماه اخیر که سرعت جی پی آر اس بشدت افت کرده بود هنوز وضعیت همونطوریه؟؟

مال من هم همینطوره اگه مدیر بخش اطلاع داشته باشند خوبه.:mixed:

OXCIGEN
2009-10-12, 06:26 PM
تأیید میشه! :glass:
GPRS اسلامشهر چند روز بود قطع بود و امروز صبح وصل شد!
درسته EDGE هستش اما شبکه نوسان داره و تند تند G میشه و چند لحظه بعد دوباره E میشه! سرعتش هم که خیلی افتضاح تر از قبله!

اما یه چیزش واقعاً عالیه که من بابت این یه چیز به دست اندرکاران ایرانسل تبریک میگم، شارژ خیلی عالی کم میشه ...

یه چیز دیگه، اونم اینکه این طرحهایی که تازگیها گذاشته رو من هر جوری که سبک سنگین کردم دیدم در هر صورت به نفع ایرانسله!!!!

ashkan_mc
2009-10-12, 06:44 PM
درود ...

آیا میشه سرویس MMS رو اینترنتی هم فعال کرد یا باید رفت خدمات مشترکین حتماً ؟؟؟

تنظیماتش رو برای Xperia X1 از کجا می تونم گیر بیارم ؟؟؟ گشتم چیزی پیدا نکردم ... ممنون

hadikhaf
2009-10-12, 07:52 PM

این رو فکر کنم بدونم وقتی تنظیمات خود ایرانسل رو می زنم یعنی 10.131.26.138 با پورت 8080 و به سایت ویترین می رم شبکه تشخیص می ده که وسیله وصل شده گوشی و صفحه wap رو میاره که برای گوشی طراحی شده.ولی وقتی بدون تنظیمات وصل بشم یه صفحه سفید رنگ میاد (یا همون نسخه کامپیوتری که نمیتونه گوشی بازش کنه)

ممنون از جوابت اما من جواب سوالمو نگرفتم یه ماه پیش که تست میکردم البته با شارژ پر همون صفحه main frame میومد اما حالا صفحه wap باز میشه
از دوستان اگه کسی میدونه راهنمایی کنه

Nova view
2009-10-12, 08:15 PM

مال من هم همینطوره اگه مدیر بخش اطلاع داشته باشند خوبه.:mixed:

تأیید میشه! :glass:
GPRS اسلامشهر چند روز بود قطع بود و امروز صبح وصل شد!
درسته EDGE هستش اما شبکه نوسان داره و تند تند G میشه و چند لحظه بعد دوباره E میشه! سرعتش هم که خیلی افتضاح تر از قبله!

اما یه چیزش واقعاً عالیه که من بابت این یه چیز به دست اندرکاران ایرانسل تبریک میگم، شارژ خیلی عالی کم میشه ...

یه چیز دیگه، اونم اینکه این طرحهایی که تازگیها گذاشته رو من هر جوری که سبک سنگین کردم دیدم در هر صورت به نفع ایرانسله!!!!

ممنون از جوابت اما من جواب سوالمو نگرفتم یه ماه پیش که تست میکردم البته با شارژ پر همون صفحه main frame میومد اما حالا صفحه wap باز میشه
از دوستان اگه کسی میدونه راهنمایی کنه

با درود خدمت شما دوستان عزیز

از شهریور ماه، پرتال ویترین ایرانسل از نظر پیکربندی تغییراتی پذیرفت.
یکی از این تغییرات ارتقا نسخه WAP این سایت بود.
همانطور که دوست عزیز جناب MOHAMMAD فرمودند، زمانی که شما از IP wap به سایت مراجعه کنید، نسخه wap برای شما بارگزاری می شود.

در مورد GPRS هم با تلاش های شبانه روزی دوستان، به امید خدا تا چند روز آینده عادی سازی هم صورت می گیرد.
تغییر محسوس این بهینه سازی بر روی MMS نیز خواهد بود.

Nova view
2009-10-12, 11:14 PM
درود ...

آیا میشه سرویس MMS رو اینترنتی هم فعال کرد یا باید رفت خدمات مشترکین حتماً ؟؟؟

تنظیماتش رو برای Xperia X1 از کجا می تونم گیر بیارم ؟؟؟ گشتم چیزی پیدا نکردم ... ممنون

برای فعال سازی MMS حتما باید حضوری مراجعه کنید و فرم مخصوص را تکمیل و امضا کنید.
برای دریافت تنظیمات نیز می توانید از کد *140*3*5# استفاده کنید.

sterechko
2009-10-13, 06:47 PM
سلام دوستان-من یه چند وقته sms سیم کارتم قطع شده-message center رو امتحان کردم-رو چند تا گوشی هم امتحان کردم نشد!کسی میدونه چشه؟؟؟؟مرسی!
موفق باشید

آقا چرا جواب نمیدید؟؟؟؟؟؟؟

Nova view
2009-10-13, 07:45 PM
آقا چرا جواب نمیدید؟؟؟؟؟؟؟

اگر خط خودتان را بر روی گوشی دیگر هم تست کردید و پاسخ منفی گرفته اید، حتما برای پیگیری با مرکز خدمات تماس بگیرید.
چون نباید چنین مشکلی برای شما وجود داشته باشد.

Behnam-110
2009-10-14, 10:50 AM
سلام دوستان یک جدول کامل از تعرفه های مکالمه سیم کارتهای اعتباری ایرانسل در ساعات مختلف شبانه روز میخواستم تو سایتش که هر چی میگردم نیست!! ممنون

Behnam-110
2009-10-14, 08:09 PM
یکی نیست محض رضای خدا جواب ما رو بده؟

Nova view
2009-10-15, 10:49 AM
سلام دوستان یک جدول کامل از تعرفه های مکالمه سیم کارتهای اعتباری ایرانسل در ساعات مختلف شبانه روز میخواستم تو سایتش که هر چی میگردم نیست!! ممنون

یکی نیست محض رضای خدا جواب ما رو بده؟

و با عرض پوزش فراوان، متاسفانه بنده بسیار درگیر هستم، از تاخیر بوجود آمده عذر خواهی می کنم.

البته در بحث مکالمه در تعرفه پایه ثانیه ای زمان معنا ندارد و در تمامی ساعات شبانه روز مکالمه در این تعرفه یک هزینه دارد.
فعلا فقط در طرح های رنگی ساعات پیک و غیر پیک برای هزینه مکالمه منظور شده.

هزینه یک دقیقه مکالمه از اعتباری ایرانسل به مقصد ایرانسل 620 ریال
هزینه یک دقیقه مکالمه از اعتباری ایرانسل به مقصد سایر خطوط 852 ریال

yaghoon
2009-10-16, 11:00 AM
دوست عزیز با سلام.

من با سیم کارت پیام رسانم نمیتونم به پیش شماره های 0938 sms ارسال کنم! مشکل چیه؟ لطفا کمک کنید!

MEAYSAM
2009-10-16, 12:13 PM
نواجان چرا کدهای شارژ چه تلفن گویا وچه معمولی قطعه وپیغام اشکال درشبکه وSERVICE TIME OUTمی دهد بجای اینکه شارژ کند درضمن من به اپراتور هم تماس گرفتم وبعد از گرفتن مشخصات کارت شارژم فقط بهم شماره پرونده داد وسیم کارتم راشارژ نکرد

irehsantci
2009-10-16, 12:28 PM
نواجان چرا کدهای شارژ چه تلفن گویا وچه معمولی قطعه وپیغام اشکال درشبکه وSERVICE TIME OUTمی دهد بجای اینکه شارژ کند درضمن من به اپراتور هم تماس گرفتم وبعد از گرفتن مشخصات کارت شارژم فقط بهم شماره پرونده داد وسیم کارتم راشارژ نکرد

دقيقا منم همين مشكلو دارم به نظر من اين اشكال سراسريه آخه از ديروز يعني 5 شنبه 23 /7 /88 اين جور شده حالا بايد چيكار كنيم ؟ من به شارژ احتياج دارم آخه كار ضروري دارم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:dont :

MEAYSAM
2009-10-16, 02:18 PM
شگفت انگیزش درست شد من شارژشگفت انگیز کردم

irehsantci
2009-10-16, 04:01 PM
شگفت انگیزش درست شد من شارژشگفت انگیز کردم

آقا ميثم درست نشد چيكار كنم حتي شگفت انگيزش كسي اطلاعي نداره كي درست ميشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟

MEAYSAM
2009-10-16, 04:37 PM
البته منم آن شارژی که توسط اپراتور قرار بود با شماره IRوکد گرفته شده کارت شارژم به سیم کارتم اضافه شود اضافه نشد متاسفانه وتا الان دوهزار تومان ضرر کردم !کاشکی همین شارژم راهم شگفت انگیز کرده بودم! نواجان معمولا چقدرطول می کشد تاشارژ توسط ایرانسل به سیم کارتت اضافه شود (منظورم شارژ سیم کارت با کارت شارژ وتوسط اپراتور است!)

Nova view
2009-10-16, 06:16 PM
دوست عزیز با سلام.

من با سیم کارت پیام رسانم نمیتونم به پیش شماره های 0938 sms ارسال کنم! مشکل چیه؟ لطفا کمک کنید!

شما در ابتدا از دیگر شماره های مسیج سنتر تست کنید. احتمالا حل خواهد شد.
989350002400
989350002420
و ......

دقيقا منم همين مشكلو دارم به نظر من اين اشكال سراسريه آخه از ديروز يعني 5 شنبه 23 /7 /88 اين جور شده حالا بايد چيكار كنيم ؟ من به شارژ احتياج دارم آخه كار ضروري دارم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:dont :

آقا ميثم درست نشد چيكار كنم حتي شگفت انگيزش كسي اطلاعي نداره كي درست ميشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟

البته منم آن شارژی که توسط اپراتور قرار بود با شماره IRوکد گرفته شده کارت شارژم به سیم کارتم اضافه شود اضافه نشد متاسفانه وتا الان دوهزار تومان ضرر کردم !کاشکی همین شارژم راهم شگفت انگیز کرده بودم! نواجان معمولا چقدرطول می کشد تاشارژ توسط ایرانسل به سیم کارتت اضافه شود (منظورم شارژ سیم کارت با کارت شارژ وتوسط اپراتور است!)

از دیروز شب یک سری تغییرات و بروز رسانی در حساب ها انجام شده، طی چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.
بسیاری از حساب ها با صورت کارکرد مطابقت نداشت، این مطابقت داده شد و حساب ها تسفیه خواهد شد.

در مورد شارژ هم اشاره فرموده بودید، عمل انتقال همان لحظه انجام می شود، اما امروز به دلیلی که عرض کردم، کمی تاخیر خواهد داشت.
چنانچه شارژ خود را دریافت نکردید، حتما از طریق اپراتور پیگیری کنید.

MEAYSAM
2009-10-16, 08:14 PM
نواجان تا الان که متاسفانه شارژ کارت شارژم توسط اپراتور دریافت نکردم ممکنه اصلا دریافت نکنم راستی گاهی اوقات یکدفعه حساب شارژم صفر می شود مال همین تسویه حسابهای ایرانسل یا موبایلم هک شده است!

desert2004
2009-10-16, 11:00 PM
نوا جان چرا سیم کارت های 0938 با بقیه ایرانسل ها فرق دارن!؟ اصلا انگار ایرانسل قبولشون نداره به عنوان سیم کارت ایرانسل!
حتی مکالمه با این خط ها هم به عنوان مکالمه داخله شبکه حساب نمیشه و از حساب عمومی کم میشه (نه حساب داخل شبکه).
یا اینکه کد دستوری "لطفا با من تماس بگیرید" برای این شماره ها تعریف نشده و در صورتی که مثلا کد *150*0938*******# رو وارد کنیم با پیغام دستور اشتباه مواجه میشیم.

این مشکلات مقطعی هست یا....؟

ممنون

emprator_k
2009-10-17, 11:17 AM
از این سرویس پست الکترونیک ایرانسلچطوری باید استفاده کرد ؟؟

Nova view
2009-10-17, 07:32 PM
نواجان تا الان که متاسفانه شارژ کارت شارژم توسط اپراتور دریافت نکردم ممکنه اصلا دریافت نکنم راستی گاهی اوقات یکدفعه حساب شارژم صفر می شود مال همین تسویه حسابهای ایرانسل یا موبایلم هک شده است!

اگر معتقد هستید که بی دلیل از شما شارژ کسر می شود، می توانید از طریق اپراتور، سوابق دقیق تراکنش اعتبار خط خود را چک کنید.
از طرف شبکه ،هیچگاه بی دلیل اعتبار کسر نمی شود.

نوا جان چرا سیم کارت های 0938 با بقیه ایرانسل ها فرق دارن!؟ اصلا انگار ایرانسل قبولشون نداره به عنوان سیم کارت ایرانسل!
حتی مکالمه با این خط ها هم به عنوان مکالمه داخله شبکه حساب نمیشه و از حساب عمومی کم میشه (نه حساب داخل شبکه).
یا اینکه کد دستوری "لطفا با من تماس بگیرید" برای این شماره ها تعریف نشده و در صورتی که مثلا کد *150*0938*******# رو وارد کنیم با پیغام دستور اشتباه مواجه میشیم.

این مشکلات مقطعی هست یا....؟

ممنون

چون این بلوک تازه فعال شده، تعریف این پیش شماره در تمامی سرویس ها کمی زمان می برد و مسلما مقطعی است.

این موارد برطرف خواهد شد.
البته فکر نمی کنم تماس با این شماره ها، خارج از شبکه محاسبه شود، اما حتما پیگیری می شود.

از این سرویس پست الکترونیک ایرانسلچطوری باید استفاده کرد ؟؟
هنوز مرحله آزمایشی این سرویس ارائه نشده، بزودی پس از آماده سازی ، جزییات فاز آزمایشی به اطلاع خواهد رسید.

desert2004
2009-10-17, 11:36 PM
البته فکر نمی کنم تماس با این شماره ها، خارج از شبکه محاسبه شود، اما حتما پیگیری می شود.

با تشکمر از جواب شما
متاسفانه اینجور هست و من وقتی با یک شماره 938 تماس میگیرم از اعتبار داخل شبکه ایرانسل (که با کد *140*6*3*1# نمایش داده میشه ) کم نمیشه و از اعتبار اصلی خطم کم میشه.

:flower:

saman_jann
2009-10-18, 01:24 AM
خوب اين چند روزه پارازيت ها زياد شده كه از طرف جمهوريه اسلامي واسه ماهواره ها فرستاده ميشه كه بيشترين ضرر رو واسه اين اپراتر هاي بد بخت داره كه باعث اختلال ميشن:mixed:http://www.ir-tci.org/forum/images/smilies/Smile%20(29).gif

PaYaM_P!c
2009-10-18, 04:50 PM
5800 می خوام گزینه Connection Name : Irancell - http://vitrin.irancell.ir (http://vitrin.irancell.ir/) عوض کنم نمی شه .... همشو تایپ نمی کنه جا نداره (l.ir) ال اخره ایرانسل و با ir جا نداره تایپ نمی شه ........http://www.ir-tci.org/forum/images/smilies/Smile%20%2853%29.gif

ali.1986
2009-10-18, 09:30 PM
با سلام
میخواستم بدونم اگه بدهی سیمکارت دائمی ایرانسل (حدود 150.000 تومان) پرداخت نشه، چه عواقبی به دنبال داره؟
1.فقط سیمکارتو مصادره میکنن؟
2.پولشو مطالبه میکنن؟
3.هرچی سیمکارت به اسم همون مشترک باشه غیر غعال میشه؟
ممنون میشم جواب بدین

arman44
2009-10-19, 02:05 PM
با سلام
میخواستم بدونم اگه بدهی سیمکارت دائمی ایرانسل (حدود 150.000 تومان) پرداخت نشه، چه عواقبی به دنبال داره؟
2.پولشو مطالبه میکنن؟
ممنون میشم جواب بدین

تا جايي كه ميدونم ايرانسل نميزاره به اونجا كشيده بشه شما فقط تا ميزان حد اعتبارت ميتوني صحبت كني.بعد از اون سريع قطع ميشه .الان اكثر خطوط حد اعتبارشان 25000 تومن است به محض ايتكه بيشتر بشه خط يك طرفه ميشه.ايرانسل يك شركت خصوصي است و نميگزاره مشترك بدهي بار بياره و مثل همراه آخر كه براي اينكه مشتركينش سرموقع بدهي پرداخت كنند جايزه بزاره

ali.1986
2009-10-19, 05:45 PM
تا جايي كه ميدونم ايرانسل نميزاره به اونجا كشيده بشه شما فقط تا ميزان حد اعتبارت ميتوني صحبت كني.بعد از اون سريع قطع ميشه .الان اكثر خطوط حد اعتبارشان 25000 تومن است به محض ايتكه بيشتر بشه خط يك طرفه ميشه.ايرانسل يك شركت خصوصي است و نميگزاره مشترك بدهي بار بياره و مثل همراه آخر كه براي اينكه مشتركينش سرموقع بدهي پرداخت كنند جايزه بزاره

با تشکر از جواب شما
آره خوب، همینطوره که شما میفرمایید، اما من از طریق واریز سپرده حد اعتبارمو افزایش دادم (184000 تومان)، الانم حدود 150000 تومان بدهی دارم،به احتمال زیاد دیگه امروزو فردا یکطرفه میشه، میخام بی خیال سیمکارتم شم و دیگه ازش استفاده نکنم، میشه بدهیشو نپردازم؟ نپردلزم چی میشه؟مبلغشو مطالبه نمیکنن؟ تکلیف سیمکاتهای اعتباری که تو سیستم به ناممه چی میشه؟

Santoza
2009-10-19, 05:56 PM
5800 می خوام گزینه Connection Name : Irancell - http://vitrin.irancell.ir (http://vitrin.irancell.ir/) عوض کنم نمی شه .... همشو تایپ نمی کنه جا نداره (l.ir) ال اخره ایرانسل و با ir جا نداره تایپ نمی شه ........http://www.ir-tci.org/forum/images/smilies/Smile%20%2853%29.gif

Nova view
2009-10-19, 08:41 PM

با سلام
2.پولشو مطالبه میکنن؟
ممنون میشم جواب بدین

با تشکر از جواب شما
آره خوب، همینطوره که شما میفرمایید، اما من از طریق واریز سپرده حد اعتبارمو افزایش دادم (184000 تومان)، الانم حدود 150000 تومان بدهی دارم،به احتمال زیاد دیگه امروزو فردا یکطرفه میشه، میخام بی خیال سیمکارتم شم و دیگه ازش استفاده نکنم، میشه بدهیشو نپردازم؟ نپردلزم چی میشه؟مبلغشو مطالبه نمیکنن؟ تکلیف سیمکاتهای اعتباری که تو سیستم به ناممه چی میشه؟
علاوه بر سلب امتیاز، بخش مالی اپراتور از طریق مراجع قضایی شکایت و درخواست می دهد، در مواقعی احضار به دادگاه و حتی بازداشت صورت می گیرد، که این موارد بستگی به قاضی و ... دارد.
در کل مطمئن باشید مبلغ بدهی جز مالی اپراتور می باشد و حتما طلب خواهد شد.

you$ef
2009-10-19, 11:41 PM
سلام دوستان
وقتي به كسي sms ميدم يا كسي واسم ميفرسته خيلي دير تاييد ميشه نميدونم مشكل از كجاست

kendab
2009-10-20, 02:30 AM
کسی با شماره ام تماس میگیره اگه ردش بدم براش هزینه می افتنه ولی اگه ولش کنم تا خودش قطع کنه براش هزینه نداره
بعضی وقتها منم تک میزنم شارژ کم میکنه
علتشون چیه

Nova view
2009-10-20, 05:27 PM
سلام دوستان
وقتي به كسي sms ميدم يا كسي واسم ميفرسته خيلي دير تاييد ميشه نميدونم مشكل از كجاست

از مسیج سنتر زیر تست کنید:
989350002400

کسی با شماره ام تماس میگیره اگه ردش بدم براش هزینه می افتنه ولی اگه ولش کنم تا خودش قطع کنه براش هزینه نداره
بعضی وقتها منم تک میزنم شارژ کم میکنه
علتشون چیه

چنین موردی ممکن نیست.
شما پیامگیر صوتی و یا ذخیره شماره خط فعال است که این مورد پیش می آید.
وگرنه در حالت عادی چنین موردی نخواهد بود.

pedram_128
2009-10-20, 09:02 PM
ممنون

sami7169
2009-10-21, 02:49 AM
با درود
در تایید صحبت های جنابnancy joon این مشکل در سه حالت به وجود می آید:
1.گوشی مقصد سرویس MMS را پشتیبانی نمی کند
2.گوشی مقصد تنظیمات MMS را ندارد
3.مشکل از شبکه، اوایل که MMS ارائه شده بود، بعضی مواقع به جای MMS پیامک حاوی آدرس آن ارسال می شد، البته به ندرت، با فرستادن دوباره MMS این مشکل حل می شد! اما با توجه به تست شدن شبکه، در حال حاضر این موضوع نمی تواند باعث چنین مشکلی بشود.
موفق باشید

با سلام خدمت دوست عزیزم..
گوشی من نوکیا 5800 هستش و منم همین مشکل رو با گوشیم دارم یعنی باید mms دریافتی رو از داخل سایت irancell و با username, password دریافت کرد..
البته mms من فعاله و میتونم بفرستم اما تو دریافت مشکل دارم..
یعنی هم گوشی سرویس MMS رو پشتیبانی می کنه و هم تنظیمات MMS رو داره و هم شبکه مشکل نداره.
حالا من موندم مشکل از کجاست..

Docki_Joon
2009-10-21, 04:04 PM
سلام به همه...
آیا این راسته که میگن اگه یه مدت خط گوشیو شارژ نکنی و خاموش باشه سیمو میسوزونن یا انتقالش میدن.؟؟؟
راسته؟؟؟
..........
اگه این صحت داره بعد از چند وقت اینکارو میکنن..ها..؟؟/
......
ممنون از همه

MEAYSAM
2009-10-21, 05:25 PM
ایرانسل امروز مصاحبه ای نداشت نواجان ناسلامتی سالگرد تاسیسش بود؟

+Farhad
2009-10-21, 06:56 PM
سلام به همه...
آیا این راسته که میگن اگه یه مدت خط گوشیو شارژ نکنی و خاموش باشه سیمو میسوزونن یا انتقالش میدن.؟؟؟
راسته؟؟؟
..........
اگه این صحت داره بعد از چند وقت اینکارو میکنن..ها..؟؟/
......
ممنون از همه

در صورتیکه به مدت 90 روز متوالی از خط شما:

تماسی دریافت/ برقرار نشود؛
پیام کوتاهی دریافت/ ارسال نشود؛ و یا
شارژ مجدد انجام نشود،

خط تلفن به همراه اعتبار موجود و دیگر سرویسهای اختصاص یافته قطع و ضبط خواهد شد.

F-U-N.iR
2009-10-22, 04:36 AM
بنا به دلایلی این نشست خبری به تعویق افتاد،
به محض مشخص شدن تاریخ دقیق و انجام آن، جزییات و گزارش آن در همین انجمن قرار خواهد گرفت.

کمی تیتر خبر صحیح نیست،
شماره ای تغییر نکرده، اما سیستم جدید و نوین نوبت دهی و سرویس مرکز خدمات با ظرفیت بالا در شماره 700به طور مشترک برای مشترکان دائمی و اعتباری نصب شده.
مزیت این شماره کیفیت بالاتر، مدت زمان انتظار بسیار کمتر تعداد بسیار بالای اپراتورهای فعال و آماده پاسخگویی می باشد.
شماره های 130 و 140 فعلا همچنان فعال هستند،
اما ترافیک 140 بسیار بالا هست. به همین دلیل دوستانی که قصد تماس با اپراتور دارند، از شماره 700 استفاده کنند.
به جرات می توان گفت مرکز خدمات ایرانسل، بزرگترین مرکز پشتیبانی در تمام کشور است.

مورد آخر هم اینکه تماس با مرکز خدمات برای مشترکان دائمی رایگان شد.

امروز دوستم می خواست زنگ بزنه به پشتیبانی
گفتم 700 رو بگیره
زنگ زد وقتی 0 رو زد که به اپراتور وصل شه یه دفعه قطع شد
که 62 تومن کم کرد
3 بار امتحان کرد و 3 بارم پول کم کرد ا

بعد زنگ زد به 140 تونست با اپراتور صحبت کنه

Nova view
2009-10-22, 03:14 PM
امروز دوستم می خواست زنگ بزنه به پشتیبانی
گفتم 700 رو بگیره
زنگ زد وقتی 0 رو زد که به اپراتور وصل شه یه دفعه قطع شد
که 62 تومن کم کرد
3 بار امتحان کرد و 3 بارم پول کم کرد ا

بعد زنگ زد به 140 تونست با اپراتور صحبت کنه

دوست عزیز
عرض کردم سیمکارت های دائمی رایگان می باشد.
البته این مسئله هنوز اعلام نشده، ولی در جریان باشید.

F-U-N.iR
2009-10-22, 04:28 PM
دوست عزیز
عرض کردم سیمکارت های دائمی رایگان می باشد.
البته این مسئله هنوز اعلام نشده، ولی در جریان باشید.

نکته مهم صحبتم این بود که با 700 به اپراتور وصل نشد
اما با 140 به راحتی شد!!!!

تماس با 700 هم تا زمانی که صفر رو نزدید رایگانه

bobo_0_6
2009-10-22, 05:23 PM
نکته مهم صحبتم این بود که با 700 به اپراتور وصل نشد
اما با 140 به راحتی شد!!!!

تماس با 700 هم تا زمانی که صفر رو نزدید رایگانه

وقتی 0 رو میزنی بعد از اینکه 5 دقیقه صحبت به 3 زبان رو شنیدی اگه قطع نشه امکان صحبت هست( آدم خوابش می بره)

F-U-N.iR
2009-10-22, 05:46 PM
وقتی 0 رو میزنی بعد از اینکه 5 دقیقه صحبت به 3 زبان رو شنیدی اگه قطع نشه امکان صحبت هست( آدم خوابش می بره)

خوب همبن رو می گم دیگه
با 700
0 رو زد زود قطع شد + پولم کم کرد:دی

حالا بی خیال:glass:

sam-a
2009-10-22, 09:55 PM
با سلام
من نمیتونم برای پیش شماره های 0938 mms ارسال کنم آیا این امکان برای تمامی مشترکان ایرانسل اینگونه است یا مشکلی در سیمکارتم وجود دارد.البته درد ارسال mms به پیش شماره های دیگر هیچ مشکلی ندارم..ممنون

F-U-N.iR
2009-10-22, 11:23 PM
با سلام
من نمیتونم برای پیش شماره های 0938 mms ارسال کنم آیا این امکان برای تمامی مشترکان ایرانسل اینگونه است یا مشکلی در سیمکارتم وجود دارد.البته درد ارسال mms به پیش شماره های دیگر هیچ مشکلی ندارم..ممنون

سلام دوست عزیز
938 جدید اضافه شده

اما ظاهرا تو سیستم ثبت نکردن که 938 مال ایرانسل
من که تو طرح بودم برای اس ام اس بهش 100 ریال کم می کرد
و *150*09381231234# هم براش کار نمی کرد.

البته دو مورد آخر مشکلش حل شده. اینم پیگیری می کنم تا حل شه:glass:

Nova view
2009-10-23, 11:33 AM
با سلام خدمت دوست عزیزم..
گوشی من نوکیا 5800 هستش و منم همین مشکل رو با گوشیم دارم یعنی باید mms دریافتی رو از داخل سایت irancell و با username, password دریافت کرد..
البته mms من فعاله و میتونم بفرستم اما تو دریافت مشکل دارم..
یعنی هم گوشی سرویس MMS رو پشتیبانی می کنه و هم تنظیمات MMS رو داره و هم شبکه مشکل نداره.
حالا من موندم مشکل از کجاست..
این مشکل زمانی پیش می آید که شبکه گوشی شما را تشخیص ندهد!
در این صورت یک پیامک حاوی لینک و رمز عبور MMS فواقع در سرور فرستاده می شود.

شما باید ضمن تماس با اپراتور شماره IMEI گوشی خود را برای تنظیم دقیق اعلام کنید تا به طور دستی ثبت شود.

با سلام

همانطور که جناب F-U-N.iRبه درستی فرمودند، تعریف شبکه ای این بلوک کمی با تاخیر همراه بوده.
البته پیشتر هم دوستان این مسئله را اعلام کردند.

به هر حال همان موقع هم به قسمت مربوطه اعلام شده و در حال پیگیری است.
به امید خدا تا پایان هفته آینده کلیه سرویس های افزوده برای بلوک38 فعال می شود.

R_hoys
2009-10-25, 12:06 PM
سلام.
من يه سيم كارت ايرانسل داشتم كه به اسم خودم نبود و حالا اونو گم كردم، و حالا ميخوام المثنيشو بگيرم بايد چيكار كنم؟

opatan
2009-10-25, 05:17 PM
سلام من میخوام خطمو بسوزونم . اما فقط سندو دارم و قاب سیمو ندارم .باید چی کار کنم . در حال حاصر یه ماهه سوزوندمش

ارباب
2009-10-25, 05:35 PM
سلام.
من يه سيم كارت ايرانسل داشتم كه به اسم خودم نبود و حالا اونو گم كردم، و حالا ميخوام المثنيشو بگيرم بايد چيكار كنم؟

سلام
باید صاحب سیمکارت بهمراه مدارک شناسایی و سند سیمکارت رو تهیه کنی تا المثنی بگیری ، اگه نمیتونی بهتره بری دنبال یه سیمکارت نو.

OXCIGEN
2009-10-29, 06:35 PM
سلام من مدارک سیم کارت مثل قاب و سند رو گم کردم، حالا سیم کارتم مشکل پیدا کرده! آیا راهی هست که بتونم یه سیم کارت نو با همین شماره دریافت کنم؟ در ضمن خط به نام خودم هستش !

Santoza
2009-10-29, 07:07 PM
سلام من مدارک سیم کارت مثل قاب و سند رو گم کردم، حالا سیم کارتم مشکل پیدا کرده! آیا راهی هست که بتونم یه سیم کارت نو با همین شماره دریافت کنم؟ در ضمن خط به نام خودم هستش !
این متنو برای حل این مشکل، بخون :

حتما برای بعضی دوستان پیش اومده که سیم کارت ایرانسل خودشون رو که ممکنه شمارش دست خیلی از دوستانشون باشه رو گم کرده باشند , در این موقع خیلی ها قید اون سیم کارت رو میزنن , اما حالا بایک ترفند ساده میتونید شماره سیم کارت ایرانسل خودتون پس بگیرید!

مراحل این کار:
۱-خرید یک سیم کارت اعتباری
شما یک سیم کارت اعتباری جدید می خرید و کد زیر رو در اون وارد می کنید.(این روش را هم برای سیم کارتهای دائمی و هم برای سیم کارتهای اعتباری می توان بکار برد.)
۲-وارد کردن کد زیر:
از سیم کارت خریداری شده،کد زیر را وارد می کنیم:
ستاره ۱۴۰ ستاره ۳ ستاره ۲ ستاره۳ ستاره ۱ ستاره کیت سیم قبلی ستاره پوک سیم قبلی مربع
کنسل کردن این عمل برای سیم کارت دائمی:
ستاره ۱۳۰ ستاره ۳ ستاره ۲ ستاره۳ ستاره ۲ ستاره پوک سیم قبلی مربع
کنسل کردن این عمل برای سیم کارت اعتباری:
ستاره ۱۴۰ ستاره ۳ ستاره ۲ ستاره۳ ستاره ۲ ستاره پوک سیم قبلی مربع
بعد از وارد کردن کد بالا،اگر از این عمل پشیمان شدید به هر علتی،فقط تا ۶ ساعت وقت دارید جلوی این عمل را بگیرید.
بعد از اینکه سیم کارت جدید را خرید خریدید،تا ۲۴ ساعت شماره شما همان شماره جدید باقی می ماند و بعد از ۲۴ ساعت،شماره قبلی شما روی این خط فعال می شود و شماره سیم کارت اعتباری جدیدی که خریدید از بین می رود.
وقتی کدی را که در شماره دو نوشتم یک SmS به خط شما می رود که به فرض اگر دست کسی باشد و Puk سیم کارت شما را داشته باشد،می تواند جلوی این عمل را بگیرد.
آیا به صرفه است که من ۷۰۰۰ تومان پول سیم کارت بدهم و این کار رو انجام بدم؟
بله به صرفه است،بعد از اینکه مراحل بالا را انجام دادید ۴۷۱۷+۱۱۰۰ تومان به حساب شما اضافه می شود
اگر در یکی از طرح های تشویقی باشم و این عمل را انجام بدهم،تکلیف طرح من چه می شود؟
اگر سیم کارت دائمی داشته باشید که طرح بصورت روزشمار حساب می شود و به پایه ثانیه ای باز می گردید.
اگر سیم کارت اعتباری داشته باشید،مجددا به طرح وارد می شوید

منبع: www.tak2net.com

OXCIGEN
2009-10-29, 07:36 PM
ببخشید من حدود 2 ماه میشه MMS فعال کردم اما هیچ جوری send نمیشه و تو Outbox میمونه ! چطوری میشه فهمید که ثبت نام من تکمیل شده یا نه؟

Nova view
2009-10-29, 08:07 PM
ببخشید من حدود 2 ماه میشه MMS فعال کردم اما هیچ جوری send نمیشه و تو Outbox میمونه ! چطوری میشه فهمید که ثبت نام من تکمیل شده یا نه؟

با درود
از طریق اپراتور می توانید استعلام کنید که مدارک شما ثبت شده است یا خیر

hkh64
2009-10-30, 03:16 PM
با سلام
من از طرح بسته افزایشی اس ام اس استفاده می کنم از امروز صبح هرچی اس ام اس میفرستم نمیرسه و نمیفرسته در صورتی که تو حسابم 384 تومن اعتبار اس ام اس ایرانسل به ایرانسل هست
میخواستم بدونم دوستان دیگه هم که از بسته های افزایشی استفاده می کنن چنین مشکلی دارن از امروز صبح ؟
نکنه رابطه با استفاده دیشبم از اینترنت رایگان ایرانسل داشته باشه ؟

3pehr4
2009-10-30, 03:28 PM
سلام.
متاسفانه الان حدود 1 ماه هست که GPRS ایرانسل قطع شده (مهرشهر کرج).
لطف کنید پیگیری کنید...

F-U-N.iR
2009-10-30, 06:08 PM
با سلام
من از طرح بسته افزایشی اس ام اس استفاده می کنم از امروز صبح هرچی اس ام اس میفرستم نمیرسه و نمیفرسته در صورتی که تو حسابم 384 تومن اعتبار اس ام اس ایرانسل به ایرانسل هست
میخواستم بدونم دوستان دیگه هم که از بسته های افزایشی استفاده می کنن چنین مشکلی دارن از امروز صبح ؟
سلام
از دیشب این مشکل هست
یعنی پول از اعتبار عادی کم میشه
حالا اگه اعتبارت 0 باشه
اس ام اس ارسال میشه اما به دست طرف مقابل نمی رسه (از اعتبار اس ام اس ه کم نمیشه)

پیگیرش هستم. ایشالله درست میشه

F-U-N.iR
2009-10-31, 08:12 PM
با سلام

سلام
از دیشب این مشکل هست
یعنی پول از اعتبار عادی کم میشه
حالا اگه اعتبارت 0 باشه
اس ام اس ارسال میشه اما به دست طرف مقابل نمی رسه (از اعتبار اس ام اس ه کم نمیشه)

پیگیرش هستم. ایشالله درست میشه

سلام

مشکل حل شد.
موفق باشید.

OXCIGEN
2009-11-01, 08:58 PM
این متنو برای حل این مشکل، بخون :

حتما برای بعضی دوستان پیش اومده که سیم کارت ایرانسل خودشون رو که ممکنه شمارش دست خیلی از دوستانشون باشه رو گم کرده باشند , در این موقع خیلی ها قید اون سیم کارت رو میزنن , اما حالا بایک ترفند ساده میتونید شماره سیم کارت ایرانسل خودتون پس بگیرید!

مراحل این کار:
۱-خرید یک سیم کارت اعتباری
شما یک سیم کارت اعتباری جدید می خرید و کد زیر رو در اون وارد می کنید.(این روش را هم برای سیم کارتهای دائمی و هم برای سیم کارتهای اعتباری می توان بکار برد.)
۲-وارد کردن کد زیر:
از سیم کارت خریداری شده،کد زیر را وارد می کنیم:
ستاره ۱۴۰ ستاره ۳ ستاره ۲ ستاره۳ ستاره ۱ ستاره کیت سیم قبلی ستاره پوک سیم قبلی مربع
کنسل کردن این عمل برای سیم کارت دائمی:
ستاره ۱۳۰ ستاره ۳ ستاره ۲ ستاره۳ ستاره ۲ ستاره پوک سیم قبلی مربع
کنسل کردن این عمل برای سیم کارت اعتباری:
ستاره ۱۴۰ ستاره ۳ ستاره ۲ ستاره۳ ستاره ۲ ستاره پوک سیم قبلی مربع
بعد از وارد کردن کد بالا،اگر از این عمل پشیمان شدید به هر علتی،فقط تا ۶ ساعت وقت دارید جلوی این عمل را بگیرید.
بعد از اینکه سیم کارت جدید را خرید خریدید،تا ۲۴ ساعت شماره شما همان شماره جدید باقی می ماند و بعد از ۲۴ ساعت،شماره قبلی شما روی این خط فعال می شود و شماره سیم کارت اعتباری جدیدی که خریدید از بین می رود.
وقتی کدی را که در شماره دو نوشتم یک SmS به خط شما می رود که به فرض اگر دست کسی باشد و Puk سیم کارت شما را داشته باشد،می تواند جلوی این عمل را بگیرد.
آیا به صرفه است که من ۷۰۰۰ تومان پول سیم کارت بدهم و این کار رو انجام بدم؟
بله به صرفه است،بعد از اینکه مراحل بالا را انجام دادید ۴۷۱۷+۱۱۰۰ تومان به حساب شما اضافه می شود
اگر در یکی از طرح های تشویقی باشم و این عمل را انجام بدهم،تکلیف طرح من چه می شود؟
اگر سیم کارت دائمی داشته باشید که طرح بصورت روزشمار حساب می شود و به پایه ثانیه ای باز می گردید.
اگر سیم کارت اعتباری داشته باشید،مجددا به طرح وارد می شوید

منبع: www.tak2net.com (http://www.tak2net.com)

سلام، ممنون !
اما من در حال حاظر فقط سیم کارت رو دارم ! (قاب و سند رو گم کردم)
Puk و کیت رو از کجا می تونم بگیرم؟ :lol:

Nova view
2009-11-01, 09:55 PM
سلام، ممنون !
اما من در حال حاظر فقط سیم کارت رو دارم ! (قاب و سند رو گم کردم)
Puk و کیت رو از کجا می تونم بگیرم؟ :lol:

با درود
شما با دردست دادن خود سیمکارت و مدرک شناسایی معتبر به امور مشترکین مراجعه کنید.

bobo_0_6
2009-11-03, 12:53 AM
شماره پیگیری سیم کارت هدیه چی بود؟؟؟

MEAYSAM
2009-11-03, 10:55 AM
ویترین و آهنگ پیشوازوکد*۷۷۷# ازصبح تا الان قطع است کسی علت رانمی داند؟ راستی نواجان سرویسها بخصوص اس ام اس واینترنت که فردا قطع نیست؟ جریان را می دانی که فردا چه خبره

F-U-N.iR
2009-11-03, 07:15 PM
از زمانی که من یادمه دارن کارت شارژ رو گرون میفروشن!!! اینو پیگیری نمیکنن؟

سلام دوست عزیز:
-در مورد تخف احتمالي نمايندگي هاي فروش با 700
-در مورد باقي موارد سازمان تعزيرات 124
تماس بگیرید.

metalsoft
2009-11-03, 07:30 PM
از خود نمایندگیاش شارژ رو بخر یا از عابر بانک بردار اینجوری پول اضافه هم لازم نیست بدی:dont:
متاسفانه این مشکل گرون فروختن شارژ و سیم کارت همیشه وجود داشته چه در مورد همراه اول و چه ایرانسل

Nova view
2009-11-03, 07:54 PM
شماره پیگیری سیم کارت هدیه چی بود؟؟؟

برای پیگیری سیمکارت هدیه یک پیام کوتاه به شماره 138 ارسال فرمایید.

ویترین و آهنگ پیشوازوکد*۷۷۷# ازصبح تا الان قطع است کسی علت رانمی داند؟ راستی نواجان سرویسها بخصوص اس ام اس واینترنت که فردا قطع نیست؟ جریان را می دانی که فردا چه خبره

GPRS با مشکل جدی مواجه شده است.
در مورد پیامک فعلا با کمی اختلال همراه است.
احتمالا قطعی های منطقه ای نیز خواهیم داشت.
لازم به ذکر است تمامی مواردی که طی روزهای آینده پیش خواهد آمد از مسئولیت و عهده اپراتور دوم خارج می باشد.
موفق باشید

Nova view
2009-11-03, 08:04 PM
از زمانی که من یادمه دارن کارت شارژ رو گرون میفروشن!!! اینو پیگیری نمیکنن؟

ببینید،
بحث نظارت با جدیت وجود دارد.
اما در این مقیاس وسیع در کل کشور، مسلما امکان نظارت بر توزیع کننده های خرد میسر نیست!
متاسفانه در سطح کشور بخصوص در مناطق کم جمعیت و محروم، کارت های شارژ با قیمتی فراتر از قیمت اصلی به فروش می رسد!

کمرنگ کردن این مسئله فقط با استفاده از روش های الکترونیکی مانند E-Charge و P2P میسر می باشد.
باید در کشور این مسئله جا بیافتد،
همانطور که می دانید هزینه تولید و چاپ و توزیع کارت شارژ بسیار هزینه بر است.
استفاده از خدمات الکترونیک می تواند هزینه های اپراتور را کاهش دهد و در نتیجه هزینه مشترکان را کم کند.

در کل بحث پیگیری و نظارت بر توزیع کنندگان اصلی محصولات ایرانسل به طور مستقیم توسط خود اپراتور با جدیت ادامه دارد.

bobo_0_6
2009-11-04, 12:12 AM
از خود نمایندگیاش شارژ رو بخر یا از عابر بانک بردار اینجوری پول اضافه هم لازم نیست بدی:dont:
متاسفانه این مشکل گرون فروختن شارژ و سیم کارت همیشه وجود داشته چه در مورد همراه اول و چه ایرانسل

منم معمولا از ملی یا صادرات میگیرم
کلی گفتم

mazar11
2009-11-07, 12:41 AM
سلام کسی میدونه خطی که به انتر نت وصل نشود چطور باید تنظیمش کنم خط 935 هستش گوشی کا810ورو خیلی گوشیهایی دیگه هم امتحان کردم ایراد ازگوشی نیست از خط هستش هر کسی میدونه خواهش میکنم راهنمایی کنه }تشکر}

mazar11
2009-11-07, 02:04 AM
کمک کسی نیست به بگوید این ایرانسل چرابه انترنت وصل نمیشه

mazar11
2009-11-07, 02:56 AM
به زودی کلی نرم افزار با اجازه مد یر محترم برای انواع گوشیها در این تاپیک قرار میگیرد اما راهنمایی کنید جرا خط 938 من به انترنت وصل نمیشود:flower:

metalsoft
2009-11-07, 04:43 AM
هرکی با خط 938 ایرانسل یه مشکلی داره... میخوام بدونم این قضیه واقعا مربوط به این سری از سیم کارت ها میشه یا نه یه چیز فراگیر بوده؟

Nova view
2009-11-08, 12:25 PM
به زودی کلی نرم افزار با اجازه مد یر محترم برای انواع گوشیها در این تاپیک قرار میگیرد اما راهنمایی کنید جرا خط 938 من به انترنت وصل نمیشود:flower:

با درود
اگر شما با همان گوشی، در همان منطقه، سیمکارت های دیگر وصل می شود، برای بررسی دقیق مشکل با اپراتور تماس بگیرید.
چون امکان دارد مشکل از شبکه منطقه شما باشد و یا تنظیمات اشکال داشته باشد.

hadikhaf
2009-11-08, 06:36 PM
آیا روشی هست که بدون تماس با 140 بشه رمز خط به خط رو گرفت. با تلفن ثابت هم میشه با 140 تماس گرفت!

hadikhaf
2009-11-08, 06:41 PM
سرعت جی پی آر اس خصوصن با edge روی خطهایی که یه مدت پیش آپگرید شده بودن هنوز افتضحاحه
گندش بزنن این ایرانسلو.خواهشن نگین که قراره به زودی درست بشه.وعده سر خرمن موقوف
________________________-----------------________________________

همیشه حق با درغگوعه!

ReZa OS TM
2009-11-08, 07:03 PM
آیا روشی هست که بدون تماس با 140 بشه رمز خط به خط رو گرفت. با تلفن ثابت هم میشه با 140 تماس گرفت!
سلام
روش ديگر اين است كه يك پيام حاوي عدد 12 به شماره 1112 ارسال كني
با تلفن ثابت نميشه

Ashke_Yakhi
2009-11-08, 07:48 PM
حتما بايد با 140 تماس بگيريد با تلفن ثابت هم 09351400000

bobo_0_6
2009-11-09, 10:56 AM
sms های من به یه شماره ایرانسل خاص deliver نمیشه!!!! از اونم به من به زور deliver میشه!!!
مشکل چی میتونه باشه؟

Nova view
2009-11-10, 10:38 PM
sms های من به یه شماره ایرانسل خاص deliver نمیشه!!!! از اونم به من به زور deliver میشه!!!
مشکل چی میتونه باشه؟

با درود
آیا در حال حاضر نیز چنین مشکلی را دارید؟

bobo_0_6
2009-11-11, 09:16 AM
با درود
آیا در حال حاضر نیز چنین مشکلی را دارید؟

نه از پریروز برطرف شد!!!!

miladsabz
2009-11-12, 11:41 AM
سلام به خدمت دوست عزیز نوا*:flower::flower::flower:
من پیش شماره938 دارم و مدل گوشیم هم از این چینی های2 سیم کارته و قابلیت تلویزیون دارم که ام ام اس خط من هم فعال است اما در ارسال ام ام اس نا موفق هستم و ام ام اس در صندوق ارسالی ها می ماند تنظیمات هم درست است هم اینترنت و هم ام ام اس:coca: من از لحاظ اینترنت مشکلی ندارم میشه راهنمایی کنید:flower::flower:

Nova view
2009-11-12, 03:46 PM
سلام به خدمت دوست عزیز نوا*:flower::flower::flower:
من پیش شماره938 دارم و مدل گوشیم هم از این چینی های2 سیم کارته و قابلیت تلویزیون دارم که ام ام اس خط من هم فعال است اما در ارسال ام ام اس نا موفق هستم و ام ام اس در صندوق ارسالی ها می ماند تنظیمات هم درست است هم اینترنت و هم ام ام اس:coca: من از لحاظ اینترنت مشکلی ندارم میشه راهنمایی کنید:flower::flower:

البته خوب بود که مدل دقیق گوشی خود را نیز ذکر می کردید.
به دلیل وجود سیستم های پالایش، متاسفانه سازگاری پروتکل MMS با انواع مدل های تلفن همراه پایین است.
در بسیاری موارد، این سیستم برخی گوشی ها را غیر مجاز تشخیص می دهد و اجازه ارسال MMS را نمی دهد

به هر حال به دلیل اینکه این حق قانونی شماست از تمامی سرویس های خط خود استفاده فرمایید، ضمن تماس با اپراتور، مشکل خود را برای بررسی دقیق و تخصصی به بخش مربوطه منعکس کنید.

MEAYSAM
2009-11-13, 10:54 AM
نواجان چرا ویترین و آهنگ پیشواز قطعه واصلا نه واردسایت ‎ GPRSسش می شد نه آهنگ واس ام اس می فرسته؟

miladsabz
2009-11-13, 04:00 PM
[QUOTE=Nova view;408533]با درود خدمت شما دوست عزیز
البته خوب بود که مدل دقیق گوشی خود را نیز ذکر می کردید.
به دلیل وجود سیستم های پالایش، متاسفانه سازگاری پروتکل MMS با انواع مدل های تلفن همراه پایین است.
در بسیاری موارد، این سیستم برخی گوشی ها را غیر مجاز تشخیص می دهد و اجازه ارسال MMS را نمی دهد

به هر حال به دلیل اینکه این حق قانونی شماست از تمامی سرویس های خط خود استفاده فرمایید، ضمن تماس با ب
با تشکر من با اپراطور تماس تماس گرفتم و ان ها گفتند سیستم مشکلی ندارد شما تنظیمات را اشتباه وارد کرده اید من چندین بار تنظیمات را چک کرده ام درست بود و درپایان بعد پافشاری من قبول نکرد سیستم مشکل دارد و گفت شما باید گوشی خود را عوض اسم کنید گوشی من همanycall و مدلk800 هستش حالا باید بخاطر ام ام اس گوشی را عوض کنم:Smile (31):

Nova view
2009-11-15, 11:33 AM
نواجان چرا ویترین و آهنگ پیشواز قطعه واصلا نه واردسایت ‎ GPRSسش می شد نه آهنگ واس ام اس می فرسته؟

با درود
به دلیل برخی تغییرات در آهنگ پیشواز، قطعی هایی پیش می آید که به سرعت نیز برطرف می شود.

sina250200
2009-11-15, 03:09 PM
جناب Nova view (http://www.ir-tci.org/forum/member.php?u=57020) یک سوال از خدمتتون داشتم :
آیا سیستم مسنجر بین دو تا گوشی هنوز در ایرانسل فعاله
چون قبلا فعال بود
هزینه هاش به چه شکلیه ؟
من از طرح قرمز استفاده می کنم (چون اسمس زیاد میدم)
آیا اسمس با طرح قرمز به صرفه تره برام یا استفاده از مسنجر
پیشاپیش از شما ممنون و سپاسگذارم

arman44
2009-11-15, 05:50 PM
نواجان من يك سيم پيام رسان دارم اما ابه بعضي شماره ها اس امس ميفرسته اما دليور نميده و به دست گيرنده نميرسه جالب اينه كه فقط به بعضي شماره ها نه همه شماره ها.مثلا به شماره 0936125**** ميره اما به شماره 0936456**** نميره.اين مساله جديدا طي 2 هفته اخير اتفاق افتاده مشكل ميتونه از كجا باشه.ضمنا با سنترهاي مختلف امتحان كردم

metalsoft
2009-11-15, 05:59 PM
نمیره یعنی تو outbox میمونه؟ بعد مطمئنی که اصلا به دست شخص مورد نظر نمیرسه؟ چون یه وقتا از بعضی شماره ها دلیور نمیده ولی اس ام اس رسیده
در ضمن من خودم یه سوال دارم، جدیدا با ایرانسل یه مشکلی پیدا کردم که اس ام اس میره دلیور هم میده ولی اصلا به دست طرف نرسیده (از این قضیه مطمئنم چون تست کردم) قضیه چیه؟

MEAYSAM
2009-11-16, 12:40 PM
نواجان یه شمارم پیام گیرصوتی فقط بین خطوط ایرانسل فعاله یه شمارم سرویس تماسهای دریافت نشدم فقط بین خطوط ایرانسل فعاله چکار کنم که بین خطوط همراه اول به ایرانسل هم فعال شوند این دوسرویس؟

arman44
2009-11-16, 02:09 PM
در ضمن من خودم یه سوال دارم، جدیدا با ایرانسل یه مشکلی پیدا کردم که اس ام اس میره دلیور هم میده ولی اصلا به دست طرف نرسیده (از این قضیه مطمئنم چون تست کردم) قضیه چیه؟

دقيقا مشكل من همين مشكل است و اونم به برخي شماره ها

Nova view
2009-11-16, 02:19 PM
جناب Nova view (http://www.ir-tci.org/forum/member.php?u=57020) یک سوال از خدمتتون داشتم :
آیا سیستم مسنجر بین دو تا گوشی هنوز در ایرانسل فعاله
چون قبلا فعال بود
هزینه هاش به چه شکلیه ؟
من از طرح قرمز استفاده می کنم (چون اسمس زیاد میدم)
آیا اسمس با طرح قرمز به صرفه تره برام یا استفاده از مسنجر
پیشاپیش از شما ممنون و سپاسگذارم
با درود
اگر منظور شما مسنجر های رایج هست، این مسئله به اپراتور مربوط نمی شود!
از طریق GPRS مانند رایانه شخصی امکان دسترسی به کلیه مسنجر ها وجود دارد و هزینه آن طبق کیلوبایت ارسال و دریافت شده محاسبه می شود.

نواجان من يك سيم پيام رسان دارم اما ابه بعضي شماره ها اس امس ميفرسته اما دليور نميده و به دست گيرنده نميرسه جالب اينه كه فقط به بعضي شماره ها نه همه شماره ها.مثلا به شماره 0936125**** ميره اما به شماره 0936456**** نميره.اين مساله جديدا طي 2 هفته اخير اتفاق افتاده مشكل ميتونه از كجا باشه.ضمنا با سنترهاي مختلف امتحان كردم

نمیره یعنی تو outbox میمونه؟ بعد مطمئنی که اصلا به دست شخص مورد نظر نمیرسه؟ چون یه وقتا از بعضی شماره ها دلیور نمیده ولی اس ام اس رسیده

با درود
این مورد اخیرا به دلیل تغییرات در مراکز پیامک کوتاه پیش آمده و در دست حل است.
اما در صورت تمایل می توانید برای بررسی بیشتر و اختصاصی از طریق فرم پیگیری اقدام کنید.

نواجان یه شمارم پیام گیرصوتی فقط بین خطوط ایرانسل فعاله یه شمارم سرویس تماسهای دریافت نشدم فقط بین خطوط ایرانسل فعاله چکار کنم که بین خطوط همراه اول به ایرانسل هم فعال شوند این دوسرویس؟

با درود
اصولا تفاوتی نمی کند، سرویس پیامگیر صوتی و تماس های دریافت نشده برای کلیه خطوط فعال است، اینکه می فرمایید فقط برای تماس ها از ایرانسل عمل می کند نیاز به بررسی دارد.
اما در حالت کلی از هر خطی که تماس برقرار شود طبق شرایط تعریف شده، عمل دریافت تماس توسط سیستم انجام می شود.

Nasleghermez
2009-11-16, 03:27 PM
novaی عزیز من حدود یکسال پیش پیامگیر صوتی رو فعال کردم بعد از مدتی از کار افتاد وقتی با 140 تماس گرفتم گفت بعلت بروز رسانی این مشکل پیش اومده و بزودی برطرف میشه از اون روز حدود 8 ماهی میگذره نمیدونم چرا مشکل برطرف نشده __ محل زندگیم شهسواره وقتی اینجا هستم قطعه ولی وقتی میرم تهران فعال میشه چرا؟؟

MEAYSAM
2009-11-16, 06:34 PM
کد 777برای تنظیمات آهنگ پیشواز قطع شده نواجان مشکل چیه؟ راستی ایرانسل به خودش آمد وازغفلت درآمده که سرویسهای پیامگیر را فعال کرده برای همه سیم کارتها؟ جالبه دو روزپیش اتاق خدمات مشترکین ایرانسل بصورت تبلیغ تلویزیونی نشان داد ایرانسل که جالب بود

shockedpie
2009-11-18, 01:21 AM
سلام دوستان
من بوشهر هستم. امروز رفتم واسه فعال کردن MMS، گفتن یه ماه طول میکشه. گفتن بوشهر اینجوریه، مثلا شیراز سریع فعال میشه. درسته این قضیه؟

Nova view
2009-11-18, 09:01 PM
سلام دوستان
من بوشهر هستم. امروز رفتم واسه فعال کردن MMS، گفتن یه ماه طول میکشه. گفتن بوشهر اینجوریه، مثلا شیراز سریع فعال میشه. درسته این قضیه؟

با درود
خیر، چنین نیست.
زمان فعال سازی به طور مستقیم به زمان رسیدن فرم و مدارک و ثبت آن دارد.
اگر همین حالا مدارک برسد، همین امروز فعال خواهد شد و اگر یک ماه دیگر، طبعا یک ماه طول خواهد کشید.
بنابراین بستگی به سرعت ارسال فرم دارد مکان و شهر در این قضیه بی تاثیر است.

Nova view
2009-11-18, 09:24 PM
novaی عزیز من حدود یکسال پیش پیامگیر صوتی رو فعال کردم بعد از مدتی از کار افتاد وقتی با 140 تماس گرفتم گفت بعلت بروز رسانی این مشکل پیش اومده و بزودی برطرف میشه از اون روز حدود 8 ماهی میگذره نمیدونم چرا مشکل برطرف نشده __ محل زندگیم شهسواره وقتی اینجا هستم قطعه ولی وقتی میرم تهران فعال میشه چرا؟؟
با درود
این مسئله کمی عجیب است.
البته به تدریج مشکلات و اختلالات مربوط به قسمت پیامگیر در شبکه برطرف خواهد شد.
برای بررسی بیشتر مشکل در صورت تمایل می توانید با مرکز خدمات تماس بگیرید.

کد 777برای تنظیمات آهنگ پیشواز قطع شده نواجان مشکل چیه؟ راستی ایرانسل به خودش آمد وازغفلت درآمده که سرویسهای پیامگیر را فعال کرده برای همه سیم کارتها؟ جالبه دو روزپیش اتاق خدمات مشترکین ایرانسل بصورت تبلیغ تلویزیونی نشان داد ایرانسل که جالب بود
با درود
پیشتر هم عرض کردم، در حال حاضر، تکمیل و تست چند سرویس جدید در حال انجام است که ممکن است باعث قطعی های مقطعی شود و آهنگ پیشواز هم جز همین سرویس هاست.

درباره پیامگیر، طبق مواردی که شما و دیگر دوستان در انجمن مطرح فرمودید، تکمیل این قسمت شروع شده و مشکلات و اختلالات این سرویس به تدریج برطرف خواهد شد.

MEAYSAM
2009-11-18, 09:52 PM
چرا ام ام اسها باحجم بالای 1۰۰کیلوبایت دوباره چند روزی است اکثرا ارسال نمی شود؟

SpYkEr
2009-11-18, 10:19 PM
سلام به همگی
من و یکی از دوستان روی 2 سیمکارت ایرانسلمون ,یکی 937 و دیگری 936 ,mms رو تقریبا همزمان در خواست فعال شدنش رو دادیم.حدود 1 سال پیش فکر میکنم.که هر دو هم فعاله در حال حاضر.منتهی سیم کارت 937 نمیتونه mms بده و فقط میگیره.ولی 936 هم میتونه بده و هم بگیره.
گوشی 937 نوکیا 7610 بود که برای از بین بردن شک ,یک گوشی 7610 دیگه تهیه کرده و تمامی تنظیمات از اینترنت گرفته تا mms رو مثل گوشی 7610 که 936 در اون mmsش کار میکرد انجام دادیم.
ولی باز هم سیم کارت 937 موفق به ارسال mms نمیشه.
به نظر شما دلیلش چیه؟
یک سوال دیگه;
از طریق mms فقط میشه متن, عکس,آهنگ و ویدئو فرستاد؟یا ارسال فایل های دیگه هم امکان پذیره؟
با تشکر

SpYkEr
2009-11-20, 11:28 AM
کسی نیست جواب بده؟

sosoni
2009-11-20, 06:18 PM
جناب Nova view ، من یه خط دایمی ایرانسل دارم که بی دلیل یک طرفه شده. از طریق 130 پیگیری کردم با اینکه بیشتر از 70 ساعت از این موضوع میگذره هنوز مشکل من حل نشده. نکته جالب اینه که روی این خط طرح طلایی 2 ستاره فعاله و روزی 3 تومن از حساب من کسر میشه.
بقیه اطلاعات رو از طریق پیام خصوصی براتون فرستادم.

ReZa OS TM
2009-11-20, 06:52 PM
اينتر نتش قطع شده

Nova view
2009-11-21, 09:25 PM
چرا ام ام اسها باحجم بالای 1۰۰کیلوبایت دوباره چند روزی است اکثرا ارسال نمی شود؟

سلام به همگی
من و یکی از دوستان روی 2 سیمکارت ایرانسلمون ,یکی 937 و دیگری 936 ,mms رو تقریبا همزمان در خواست فعال شدنش رو دادیم.حدود 1 سال پیش فکر میکنم.که هر دو هم فعاله در حال حاضر.منتهی سیم کارت 937 نمیتونه mms بده و فقط میگیره.ولی 936 هم میتونه بده و هم بگیره.
گوشی 937 نوکیا 7610 بود که برای از بین بردن شک ,یک گوشی 7610 دیگه تهیه کرده و تمامی تنظیمات از اینترنت گرفته تا mms رو مثل گوشی 7610 که 936 در اون mmsش کار میکرد انجام دادیم.
ولی باز هم سیم کارت 937 موفق به ارسال mms نمیشه.
به نظر شما دلیلش چیه؟
یک سوال دیگه;
از طریق mms فقط میشه متن, عکس,آهنگ و ویدئو فرستاد؟یا ارسال فایل های دیگه هم امکان پذیره؟
با تشکر

کسی نیست جواب بده؟

با درود
از طریق MMS فقط فایلهای استاندارد موبایل می توان ارسال کرد.
البته فایلهای دیگر هم می شود، اما منوط به اجازه اپراتور است که فعلا در کشور چنین موردی نیست.

در مورد مشکل شما، اگر شما دو سیمکارت را در یک گوشی تست کردید، اما مانند هم عمل نکردند، می تواند مشکل از سیمکارت باشد که نیاز به بررسی فنی هم از طرف سیمکارت هم از طرف شبکه دارد.

Nova view
2009-11-21, 09:27 PM
جناب Nova view ، من یه خط دایمی ایرانسل دارم که بی دلیل یک طرفه شده. از طریق 130 پیگیری کردم با اینکه بیشتر از 70 ساعت از این موضوع میگذره هنوز مشکل من حل نشده. نکته جالب اینه که روی این خط طرح طلایی 2 ستاره فعاله و روزی 3 تومن از حساب من کسر میشه.
بقیه اطلاعات رو از طریق پیام خصوصی براتون فرستادم.

دو دلیل می تواند خط دائمی را یک طرف کند.
اول عدم پرداخت قبض دوره ای و دوم گذشتن از حد اعتبار!

در ابتدا حتما ، از E-care مقدار مصرف و حد اعتبار خود را چک کنید، پیش آمده که اختلاف در رقم e-care و کد استعلام حساب وجود داشته باشد و این مورد باعث می شود تا مصرف شما از حد اعتبار بیشتر رود و خط یک طرفه شود!
اگر اینچنین بود راه حل این موضوع در درجه اول پرداخت مبلغ کارکرد چه از طریق بانک ملت چه از طریق شارژ الکترونیکی است.
یا می توانید از یک سیمکارت اعتباری، به خط دائمی خود اعتبار منتقل کنید تا حساب شما زیر حد اعتبار بیاید و بدهی شما تا کنون صفر شود.
اگر مشکل واقعا همین باشد، در این صورت همان لحظه بعد از واریز، حساب باز خواهد شد.

حتما حساب خود از E-care را چک کنید!
چون معمولا بی دلیل خط یک طرفه نمی شود.

اينتر نتش قطع شده
با درود
در حال حاضر مشکل قطعی وجود ندارد، لطفا منطقه خود را اعلام بفرمایید.

sosoni
2009-11-21, 09:56 PM

در ابتدا حتما ، از E-care مقدار مصرف و حد اعتبار خود را چک کنید، پیش آمده که اختلاف در رقم e-care و کد استعلام حساب وجود داشته باشد و این مورد باعث می شود تا مصرف شما از حد اعتبار بیشتر رود و خط یک طرفه شود!
اگر اینچنین بود راه حل این موضوع در درجه اول پرداخت مبلغ کارکرد چه از طریق بانک ملت چه از طریق شارژ الکترونیکی است.
یا می توانید از یک سیمکارت اعتباری، به خط دائمی خود اعتبار منتقل کنید تا حساب شما زیر حد اعتبار بیاید و بدهی شما تا کنون صفر شود.
اگر مشکل واقعا همین باشد، در این صورت همان لحظه بعد از واریز، حساب باز خواهد شد.

با تشکر.
مبلغ کارکرد خط از حد اعتبار کمتر هست. با وجود ارجاع مشکل به بخش فنی و سرپرست و قولهای مکرر هنوز خط یه طرفه هست و شبی 3000 تومن از حساب من کسر میشه.
ضمنا بخش مالی هم این موضوع رو چک کرده.

Nova view
2009-11-21, 10:11 PM
با تشکر.
مبلغ کارکرد خط از حد اعتبار کمتر هست. با وجود ارجاع مشکل به بخش فنی و سرپرست و قولهای مکرر هنوز خط یه طرفه هست و شبی 3000 تومن از حساب من کسر میشه.
ضمنا بخش مالی هم این موضوع رو چک کرده.

ببینید، وقتی کد پیگیری داده شده، حتما در دستور کار قرار می گیرد، منتها بر حسب زمان چون شما ضرر متحمل می شوید،
نخست بهتر است برای اطمینان، بدهی فعلی خود را با پرداخت و یا شارژ صفر کنید یا به نوعی تراکنشی در حساب خود داشته باشید.
اگر باز حساب باز نشد، چون بررسی و رسیدگی ممکن است زمان بر شود، از e-care و یا اپراتور طرح خود را موقتا غیر فعال کنید، مسلما تفاوت هزینه در حساب شما منظور می شود و بعد از رفع مشکل می توانید به سادگی مجدد وارد طرح های رنگی شوید.

اما مشکل شما، حتما پیگیری خواهد شد.
موفق باشید

ReZa OS TM
2009-11-21, 11:06 PM

با درود
در حال حاضر مشکل قطعی وجود ندارد، لطفا منطقه خود را اعلام بفرمایید.
لرستان

sosoni
2009-11-22, 12:08 AM
ببینید، وقتی کد پیگیری داده شده، حتما در دستور کار قرار می گیرد، منتها بر حسب زمان چون شما ضرر متحمل می شوید،
نخست بهتر است برای اطمینان، بدهی فعلی خود را با پرداخت و یا شارژ صفر کنید یا به نوعی تراکنشی در حساب خود داشته باشید.
اگر باز حساب باز نشد، چون بررسی و رسیدگی ممکن است زمان بر شود، از e-care و یا اپراتور طرح خود را موقتا غیر فعال کنید، مسلما تفاوت هزینه در حساب شما منظور می شود و بعد از رفع مشکل می توانید به سادگی مجدد وارد طرح های رنگی شوید.

اما مشکل شما، حتما پیگیری خواهد شد.
موفق باشید
بازم بابت جوابتون ممنونم.
تو همین چند روز حدود 35 هزار تومن به حساب این خط ریخته شده. فعال کردن طرح طلایی 2 ستاره مساوی هست با ریختن 180 هزار تومن به حساب ایرانسل. به نظر شما بازم فعال کردن طرح به سادگیه!
بعد از 4 روز خط من هنوز یه طرفه هست ، در کمال خونسردی میگن مشکل از کم کاریه همکاران بخش فنی هست.
ایرانسل خیلی راحت یه خط موبایل که برای من خیلی مهمه و گردش مالیش هم بیشتر از 350 هزار تومن در هر دوره هست رو قطع کرده و وعده وصل شدنش رو احتمالا تو سال 1404 میده.
واقعا به این میگن خدمات رسانی!

Nova view
2009-11-22, 01:13 AM
بازم بابت جوابتون ممنونم.
تو همین چند روز حدود 35 هزار تومن به حساب این خط ریخته شده. فعال کردن طرح طلایی 2 ستاره مساوی هست با ریختن 180 هزار تومن به حساب ایرانسل. به نظر شما بازم فعال کردن طرح به سادگیه!
بعد از 4 روز خط من هنوز یه طرفه هست ، در کمال خونسردی میگن مشکل از کم کاریه همکاران بخش فنی هست.
ایرانسل خیلی راحت یه خط موبایل که برای من خیلی مهمه و گردش مالیش هم بیشتر از 350 هزار تومن در هر دوره هست رو قطع کرده و وعده وصل شدنش رو احتمالا تو سال 1404 میده.
واقعا به این میگن خدمات رسانی!

ببینید دوست من
حساب های میلیونی در شبکه وجود دارد و تا به حال اصلا هم قطع نشده است!
پس نمی توان رابطه ای بین این دو در نظر گرفت.
در مورد تغییر طرح، روز های باقی مانده کاملا دقیق محاسبه شده و به حساب شما بازگردانده می شود.

حق کاملا با شماست، اینکه خط شما مسدود شده و تا حال رفع نشده، مسئله ای است که حتما باید پیگیری شود که خواهد شد.

F-U-N.iR
2009-11-22, 11:57 AM
در مورد تغییر طرح، روز های باقی مانده کاملا دقیق محاسبه شده و به حساب شما بازگردانده می شود.

.

فکر نکنم برگردونن
یعنی اگه بخوان برگردونن 3 4 ماه طول میکشه
مشکلی مشابه این برایم پیش اومده بود

اما امیدوارم زود رسیدگی کنن و پولت برگرده

sosoni
2009-11-22, 02:59 PM
من تا حالا ندیدن تو شرکت ایرانسل به مشکلی رسیدگی بشه. تو این شرکت همه چی در حد حرف هست. فقط وعده!
حسابهای میلیونی هم تو شبکشون دارن! احتمالا این حسابا ماله مدیران شرکت هست که تا حالا یک ریال هم پرداخت نکردن.
من بیخیال این خط شدم. یک ریال هم ازین به بعد پرداخت نمی کنم.
اگه بخواین به خدمات ایرانسل اعتماد کنید، بیچاره میشید.

kendab
2009-11-22, 03:11 PM
چرا کسی به سیم کارتم زنگ میزند از من هم هزینه کم میشود امکان دارد مشکل از سیم کارتی که دارم باشد

doostjoon
2009-11-22, 03:31 PM
چرا کسی به سیم کارتم زنگ میزند از من هم هزینه کم میشود امکان دارد مشکل از سیم کارتی که دارم باشد
سلام به شما دوست عزیز :flower:
بهترین راه حل اینکه با 140 تماس بگیرید!:beel:
بین 24-72 ساعت به کارتون رسیدگی میکنند و مطمئن ترین راه همینه :feel:
من که هربار زنگ زدم به کارم رسیدگی کردن :flower:
سلامت و پیروز باشید :flower:

nasers
2009-11-22, 03:40 PM
سلام. من که با ایرانسلم هیچ مشکلی ندارم

tdm2008
2009-11-22, 06:59 PM
به نظر من برین همراه اول اونم نه اعتباریش ثابتش بگیریدذ خیالتون راحت باشه.

tdm2008
2009-11-22, 07:04 PM
سلام
چه طوری ام ام اس ایرانسلو بدون پر کردن فرم فعال کنم.
چند بار فرم ارسال کردم ولی فعال نشده!

Nova view
2009-11-22, 08:23 PM
سلام
چه طوری ام ام اس ایرانسلو بدون پر کردن فرم فعال کنم.
چند بار فرم ارسال کردم ولی فعال نشده!

بدون ارسال فرم امکان پذیر نیست،
از طریق دفاتر امور مشترکین ایرانسل اقدام فرمایید.
همچنین با ارسال فرم از طریق پست یا فکس نیز می توانید درخواست خود را بدهید.
به محض رسیدن فرم و ثبت، MMS شما بلافاصله فعال خواهد شد.

shafaei
2009-11-22, 08:29 PM
بدون ارسال فرم امکان پذیر نیست،
از طریق دفاتر امور مشترکین ایرانسل اقدام فرمایید.
همچنین با ارسال فرم از طریق پست یا فکس نیز می توانید درخواست خود را بدهید.
به محض رسیدن فرم و ثبت، MMS شما بلافاصله فعال خواهد شد.

سلام
برای ما که 2 ماه هم از تاریخ درخواستم گذشت و فعال هم نشد
باز هم مراجعه کردم ولی بی نتیجه بود :dont:

Nova view
2009-11-22, 08:43 PM
سلام
برای ما که 2 ماه هم از تاریخ درخواستم گذشت و فعال هم نشد
باز هم مراجعه کردم ولی بی نتیجه بود :dont:

مشکل اصلی در این زمینه، وجود نارسایی ارسال فرم به شرکت است.
در مسیر، امکان دارد فرم گم شود و نرسد

مخصوصا در شهرستان ها این مشکل بیشتر دیده می شود.
برای جلوگیری از بروز چنین مشکلی، حتما از نمایندگی های مرکزی ایرانسل در شهر خود اقدام کنید.

mtoosi
2009-11-22, 08:54 PM
لطفا تنظيمات دستي رو كامل بنويسيد. متشكرم.

Nova view
2009-11-22, 09:12 PM
من تا حالا ندیدن تو شرکت ایرانسل به مشکلی رسیدگی بشه. تو این شرکت همه چی در حد حرف هست. فقط وعده!
حسابهای میلیونی هم تو شبکشون دارن! احتمالا این حسابا ماله مدیران شرکت هست که تا حالا یک ریال هم پرداخت نکردن.
من بیخیال این خط شدم. یک ریال هم ازین به بعد پرداخت نمی کنم.
اگه بخواین به خدمات ایرانسل اعتماد کنید، بیچاره میشید.

دوست من،
خود بنده برای مصارف در زمینه تلفن همراه، همواره از خط دائمی ایرانسل استفاده می کنم، سیمکارت من جز 100 سیمکارت اول صادر شده توسط ایرانسل هست!
تا به امروز حتی یکبار اختلال و مشکلی نداشتم.

در مرکز خدمات، قوانین سختی وجود دارد که به هر درخواست و مشکل حتما پاسخ داده و پیگیری شود.
شاخص و سیستم هوشمند برای نمایش کیفیت و وضعیت درخواست ها در مرکز خدمات وجود دارد که هر لحظه مانیتور می شود.
کمی به دور از انصاف است که بگوییم به هیچ مشکلی رسیدگی نمی شود.

خدمت شما عرض کردم، حساب هیچگاه عمدا و یا به طور اتفاقی مسدود نمی شود! حتما موردی ایجاد شده که علت را باید قسمت دائمی بررسی و اعلام کند.

sosoni
2009-11-23, 11:56 AM
دوست من،
خود بنده برای مصارف در زمینه تلفن همراه، همواره از خط دائمی ایرانسل استفاده می کنم، سیمکارت من جز 100 سیمکارت اول صادر شده توسط ایرانسل هست!
تا به امروز حتی یکبار اختلال و مشکلی نداشتم.

در مرکز خدمات، قوانین سختی وجود دارد که به هر درخواست و مشکل حتما پاسخ داده و پیگیری شود.
شاخص و سیستم هوشمند برای نمایش کیفیت و وضعیت درخواست ها در مرکز خدمات وجود دارد که هر لحظه مانیتور می شود.
کمی به دور از انصاف است که بگوییم به هیچ مشکلی رسیدگی نمی شود.

خدمت شما عرض کردم، حساب هیچگاه عمدا و یا به طور اتفاقی مسدود نمی شود! حتما موردی ایجاد شده که علت را باید قسمت دائمی بررسی و اعلام کند.
قوانین سخت، سیستم هوشمند و بقیه چیزای که میگین فقط در حد حرف هست. بعد از 6 روز و کسر شدن 18 تومن ازحساب من هنوز پرونده من حتی یک مرحله هم پیش نرفته و یک بارم با من تماس نگرفتن. شماره پیگیری من 6955050 هست دوستان میتونن زنگ بزنن و ببینن تو ایرانسل هیچ کاری جز پول گرفتن از مردم انجام نمیشه.

Nova view
2009-11-23, 01:04 PM
لطفا تنظيمات دستي رو كامل بنويسيد. متشكرم.

با درود

Connection name: Irancell-MMS
Data bearer: Packet Data
Access point name: mtnirancell
Home page: http://mms:8002
و در قسمت Advance settings
***** serv. address:10.131.26.138
***** port number:8080

Nova view
2009-11-23, 01:13 PM
قوانین سخت، سیستم هوشمند و بقیه چیزای که میگین فقط در حد حرف هست. بعد از 6 روز و کسر شدن 18 تومن ازحساب من هنوز پرونده من حتی یک مرحله هم پیش نرفته و یک بارم با من تماس نگرفتن. شماره پیگیری من 6955050 هست دوستان میتونن زنگ بزنن و ببینن تو ایرانسل هیچ کاری جز پول گرفتن از مردم انجام نمیشه.

در صفحه E-care قسمت خدمات مشترکین، بر روی گزینه با ما تماس بگیرید کلیک کنید.
موضوع را به طور کاملا خلاصه، از این طریق ارسال کنید تا بتوان با استناد به این پیغام سریعتر موضوع را حل کرد.

tdm2008
2009-11-23, 04:49 PM
سلام ما که فرمو چند بار ارسال کردیم از نمایندگی از صندوق پست ولی فایده نداشت.
بیخیالش شدیم. آیا راهی وجود داره که با اینترنت فعال بشه؟؟

mahdippc
2009-11-24, 01:18 PM
اگه فرم و ارسال کردین فکر نکنم به این زودی ها فعال بشه من فرم پر کردم ارسال کردم بعد از 1 ماه و نیم یا 2ماه فعال شد .

arman44
2009-11-24, 03:46 PM
نوا جان الان در ايكر يك گزينه جديد در قسمت خدمات ارزش افزوده اضافه شده به نام MONTHLY POSTPAID 50MB DEFAULT alh شما اطلاع داري اين گزينه براي چيست؟

shafaei
2009-11-25, 01:21 PM
مشکل اصلی در این زمینه، وجود نارسایی ارسال فرم به شرکت است.
در مسیر، امکان دارد فرم گم شود و نرسد

مخصوصا در شهرستان ها این مشکل بیشتر دیده می شود.
برای جلوگیری از بروز چنین مشکلی، حتما از نمایندگی های مرکزی ایرانسل در شهر خود اقدام کنید.

سلام
اتفاقا" از طریق نمایندگی هم اقدام کردم
ولی هنوز خبری نیست

SpYkEr
2009-11-25, 01:38 PM
با درود
از طریق MMS فقط فایلهای استاندارد موبایل می توان ارسال کرد.
البته فایلهای دیگر هم می شود، اما منوط به اجازه اپراتور است که فعلا در کشور چنین موردی نیست.

در مورد مشکل شما، اگر شما دو سیمکارت را در یک گوشی تست کردید، اما مانند هم عمل نکردند، می تواند مشکل از سیمکارت باشد که نیاز به بررسی فنی هم از طرف سیمکارت هم از طرف شبکه دارد.
سلام
خوب این بررسی هارو کی باید انجام بده؟
با تشکر

Nova view
2009-11-26, 01:03 PM
نوا جان الان در ايكر يك گزينه جديد در قسمت خدمات ارزش افزوده اضافه شده به نام MONTHLY POSTPAID 50MB DEFAULT alh شما اطلاع داري اين گزينه براي چيست؟

با درود
تا جایی که اطلاع دارم، این گزینه مربوط به تست پیش فرض صندوق پست الکترونیک می باشد.

اما باز هم بررسی بیشتر انجام می دهم.

Nova view
2009-11-26, 01:05 PM
سلام
خوب این بررسی هارو کی باید انجام بده؟
با تشکر

با درود
شما باید درخواست خود را از طریق مرکز خدمات اعلام کنید تا بررسی بیشتر صورت گیرد.

silver1
2009-11-27, 08:47 AM
سلام من یه مشکل با گوشی 5800 دارم اینترنت که کانکت میشه یعنی نشون میده کانکت شده اینجوری بگم بهتره وصل میشه ولی کانکت نمیشه اون خط های زیر آنتن هم میاد نه دانلودی نه صفحه ای باز می کنه اینترنتم که از همون اول که گوشی داشتم کانکت نمیشد چه کنم تنظیماتشم درست ولی نمی دونم چرا نمیشه خطمم ایرانسل با تشکر

parvizb
2009-11-27, 11:47 PM
با سلام
من آهنگ پیشوازم را نمیدونستم همینطوری پیامک دادم تا برام پیامکی اومد گفت آلبوم شما شامل 6 6 آهنگ پیشواز هست ... حالا میخواستم همش را کنسل کنم و اون آهنگ مورد علاقه ام را انتخاب کنم حالا نمیدونم چه جوری این همه آهنگهای پیشواز را لغو کنم ؟؟؟؟ لطفا راهنمایی کنید که چه کدی یا پیامکی را بفرستم تا همش فرمالیته بشه

behdadfu
2009-11-28, 12:02 AM
سلام
گوشی من n73 هستش چند وقته هر چی از همراه اول واسم sms میزنن نمیرسه سیم کارتمو عوض کردم 938 خریدم مشکلم حل نشد گوشیمو فلش کردم باز مشکل حل نشد
به نظر شما باید چیکار کنم؟

Nova view
2009-11-28, 01:28 AM
سلام من یه مشکل با گوشی 5800 دارم اینترنت که کانکت میشه یعنی نشون میده کانکت شده اینجوری بگم بهتره وصل میشه ولی کانکت نمیشه اون خط های زیر آنتن هم میاد نه دانلودی نه صفحه ای باز می کنه اینترنتم که از همون اول که گوشی داشتم کانکت نمیشد چه کنم تنظیماتشم درست ولی نمی دونم چرا نمیشه خطمم ایرانسل با تشکر
با درود
برای اینکه بتوان دقیق متوجه شد اشکال از گوشی است یا خط یا شبکه، باید سیمکارت خود را روی گوشی دیگر تست کنید.

با سلام
من آهنگ پیشوازم را نمیدونستم همینطوری پیامک دادم تا برام پیامکی اومد گفت آلبوم شما شامل 6 6 آهنگ پیشواز هست ... حالا میخواستم همش را کنسل کنم و اون آهنگ مورد علاقه ام را انتخاب کنم حالا نمیدونم چه جوری این همه آهنگهای پیشواز را لغو کنم ؟؟؟؟ لطفا راهنمایی کنید که چه کدی یا پیامکی را بفرستم تا همش فرمالیته بشه
با درود
در ابتدا می توانید از گوشی خود با استفاده از کد *777# آهنگ پیشواز خود را مدیریت کنید
با وارد کردن گزینه 5 و دادن کد آهنگ، می توانید آنرا حذف کنید.
اما توصیه می کنم برای مدیریت بهتر به پرتال مراجعه کنید و بعد از وارد کردن شماره و رمز ویترین، در قسمت آلبوم تغییرات دلخواه خود را به سادگی انجام دهید.
http://rbt.irancell.ir

سلام
گوشی من n73 هستش چند وقته هر چی از همراه اول واسم sms میزنن نمیرسه سیم کارتمو عوض کردم 938 خریدم مشکلم حل نشد گوشیمو فلش کردم باز مشکل حل نشد
به نظر شما باید چیکار کنم؟

با درود
اگر چنانچه از یک خط همراه اول مشکل دارید، فرستنده می تواند از مسیج سنتر های زیر استفاده کند:
009891100503
009891100505
اگر با کلیه خطوط همراه اول مشکل دارید، یعنی تحت هیچ شرایطی پیامک از خطوط همراه اول دریافت نمی کنید، اما از ایرانسل دریافت می کنید، برای پیگیری باید با خدمات مشترکین 700 تماس بگیرید تا بررسی انجام شود.

sozy
2009-11-28, 11:37 PM
دوستان يك سوال داشتم اگر تنظيمات ام ام اس رو كامل وارد كني با اينترنت هم ميشه اونو ارسال كرد چون من هنوز ثبت نام نكردم

Nova view
2009-11-30, 10:59 AM
دوستان يك سوال داشتم اگر تنظيمات ام ام اس رو كامل وارد كني با اينترنت هم ميشه اونو ارسال كرد چون من هنوز ثبت نام نكردم

با درود
برای ارسال MMS چه از طریق وب چه از گوشی حتما باید ثبت نام کنید.

mory_sr
2009-12-03, 10:44 AM
با سلانم من الان حدود 10 روزه كه وقتي ميخوام وارد ecare بشم و شماره و شماره سيم كارتم و وارد ميكنم پيام شناسه کاربر/ رمز ورود صحیح نمی باشد رو ميده
چند بار هم به خدمات مشتريكين تماس گرفتم ولي تنها كاري كه ميكنن رمز و ريست ميكنن
در صورتي كه مشكل جاي ديگه ايي هست
من اصلا به قسمت وارد كردن رمز نميرسم

MEAYSAM
2009-12-03, 11:41 AM
نواجان اینترنت ایرانسل دو روزه تو بعضی ساعت قطع است تو شیرازمشکل چیه؟ بیشتر عصرها واوایل شب(من هم دایمی واعتباری دارم هم ایرانسل)

tdm2008
2009-12-03, 12:04 PM
با سلام
بعد از 2 ماه برام فعال شد
فهمیدیم بابا ایرانسل ول نیست!

Nova view
2009-12-03, 04:35 PM
نوا جان لطفا بگویید این خبر صحت دارد یا نه
شرکت مخابرات با ارسال بخشنامه ای به مراکز استانی دستور قطع کامل اینترنت و خطوط تلفن همراه در سراسر کشور در روزهای ۱۵و ۱۶ آذر را داده است ...شرکت مخابرات با ارسال بخشنامه ای به مراکز استانی شرکت های مخابرات در سراسر کشور دستور به قطع کامل اینترنت و خطوط تلفن همراه در سراسرکشور در روزهای ۱۵و ۱۶ آذر و در صورت ادامه اعتراضات در روزهای بعد ازآن را داده است. یک منبع آگاه در مخابرات با فاش ساختن این مطلب افزود، این دستور مخابرات برای جلوگیری از انتشار اخبار و تصاویر برخوردهای وحشیانه با دانشجویان و مردم است. گفته میشود کودتاچیان قصد برخورد وحشیانه با دانشگاه های سراسر کشور در روز ۱۶ آذر دارند تا به زعم خودشان، با یک برخورد به شدت خشن به اعتراضات پایان دهند. کودتاچیان از اتصال اعتراضات ۱۶ آذر به محرم و صفر و در ادامه تا بهمن ماه به شدت نگرانند. گفتنی است از هم اکنون فعالان دانشجویی در دانشگاه های سراسر کشور در حال برنامه ریزی برای برگزاری تجمعات اعتراض آمیز در اعتراض به دولت کودتا در تمامی دانشگاه های دولتی، آزاد، پیام نور و غیرانتفاعی سراسر کشور میباشند.
با درود
این موارد چون منبع موثق و مشخصی ندارد، قابل استناد نیست.

خیلی از درخواست های قطع امواج، بلافاصله در محل و با توجه به شرایط اعلام می شود و چیزی از قبل دقیق مشخص نیست.
اما کلا در این رابطه موضوعی مطرح نشود بهتر است.
با سپاس

با سلانم من الان حدود 10 روزه كه وقتي ميخوام وارد ecare بشم و شماره و شماره سيم كارتم و وارد ميكنم پيام شناسه کاربر/ رمز ورود صحیح نمی باشد رو ميده
چند بار هم به خدمات مشتريكين تماس گرفتم ولي تنها كاري كه ميكنن رمز و ريست ميكنن
در صورتي كه مشكل جاي ديگه ايي هست
من اصلا به قسمت وارد كردن رمز نميرسم
با درود
به نظر می آید که مشکل از رایانه شما باشد.
استفاده از مرورگر های دیگر، تست بر روی رایانه دیگر و ...
چون به هر دلیلی شما ارقام خواسته شده را صحیح وارد نمی کنید.

نواجان اینترنت ایرانسل دو روزه تو بعضی ساعت قطع است تو شیرازمشکل چیه؟ بیشتر عصرها واوایل شب(من هم دایمی واعتباری دارم هم ایرانسل)
با درود
لطفا منطقه دقیق را اعلام فرمایید و اینکه آیا همچنان این مشکل ادامه دارد یا خیر؟

MEAYSAM
2009-12-03, 06:46 PM
شیراز.خیابان بریجستون البته امروز خداراشکر بهتربود وتا الان قطع نشده است آخه من بیشترایرانسل بخاطرسرعت اینترنت بهتروهزینه کمتراستفاده می کنم راستی قطعی سیاسی اینترنت موبایل هفته دیگه احتمالش زیاده نواجان یا نه؟ وچقدراحتمال دارد وآیا اس ام اسها هم قطع می شد؟چرا ایرانسل فکری برای این مشکل نمی کند فیل تری و... بذاره خیال ما مشترکان پراستفادش را راحت کند!!

Nova view
2009-12-03, 11:56 PM
شیراز.خیابان بریجستون البته امروز خداراشکر بهتربود وتا الان قطع نشده است آخه من بیشترایرانسل بخاطرسرعت اینترنت بهتروهزینه کمتراستفاده می کنم راستی قطعی سیاسی اینترنت موبایل هفته دیگه احتمالش زیاده نواجان یا نه؟ وچقدراحتمال دارد وآیا اس ام اسها هم قطع می شد؟چرا ایرانسل فکری برای این مشکل نمی کند فیل تری و... بذاره خیال ما مشترکان پراستفادش را راحت کند!!

قطعی های مقطعی برخی مواقع بروز می کند که به علت گسترش دائمی شبکه است و معمولا هم سریع برطرف می شود.
در مورد قطعی های عمدی نیز، ترجیحا هیچ مبحثی مطرح نشود بهتر است.
خودتان مشاهده خواهید کرد.

ایجاد فیل تر و محدودیت هم در عملکرد شبکه تاثیر منفی دارد و هم نیاز به هزینه و نیروی زیادی دارد که عملا به هیچ عنوان به صرفه نیست.

mansur77
2009-12-04, 08:18 PM
دوستان ميخواستم بدونم اس ام اس ايرانسل قطع شده اگه نه لطفا مسيج سنتر خودتون رو بگيد

Nova view
2009-12-05, 12:07 PM
دوستان ميخواستم بدونم اس ام اس ايرانسل قطع شده اگه نه لطفا مسيج سنتر خودتون رو بگيد

با درود
در حال حاضر فعلا مشکلی وجود ندارد و همه مسیج سنتر ها فعال می باشندو

Nova view
2009-12-05, 12:07 PM

با درود
در حال حاضر فعلا مشکلی وجود ندارد و همه مسیج سنتر ها فعال می باشند.

ReZa OS TM
2009-12-06, 12:51 AM
دوستان اينتر نتش قطع شده يا نه مشكل از گوشيه منه

Nova view
2009-12-06, 04:51 PM
دوستان اينتر نتش قطع شده يا نه مشكل از گوشيه منه

http://www.ir-tci.org/forum/showpost.php?p=424766&postcount=214

arman44
2009-12-07, 08:51 AM
دوستان سيم كارت دائمي ايرانسل يك روش جديد براي پرداخت صورتحساب دائمي ايجاد كرده.شما كافي است به جاب رفتن بانك تو صف ايستادن يك كارت شارژ بخريد و وارد منوهاي سيم كارت بشيد و يك گزينه به نام گزينه 4 اضافه شده به نام شارژ مجدد و بعد اونجا كد شارژ رو بزنيد و سيستم اين مبلغ رو از بدهي شما كم ميكنه.

desert2004
2009-12-07, 03:50 PM
الان دو-سه روزه که من نمی تونم وارد ویترین و پورتال آهنگ پیشواز بشم و با پیغام " برای دسترسی بیشتر ثبت نام کنید" مواجه میشم.

البته من با پسوردم می تونم وارد ecare بشم ولی ویترین نه!
در قسمت خدمات ارزش افزوده هم MOBILE LOADEDPORTAL-PREPAID (javascript:doView('MOBILE%20LOADEDPORTAL-PREPAID','MPORTP','false','0.0');) غیر فعال شده و هرکار می کنم فعال نمیشه! (فکر می کنم مشکل از این باشه)
راهی هست که درست بشه؟

pejman t
2009-12-07, 11:28 PM
نوا جان فکر نمی کنم ملت دنبال این خبرهایی که شما توی این تاپیک گذاشتین باشن فعلا یعنی در حال حاضر خبر دست اول ایرانسل(ایراندق)اینه که gprs این شبکه 4 روز که قطعه و شبکه کلا 1 هفتست با اختلال روبرو پس لطفا خودتو با این خبرای دست10 اللاف نکن ملت رو هم به حاشیه نبر.یا خبر نده بگو خبر ندارم یا آن چیزیو که ملت دنبال جوابشن بگو.
gprs ایرانسل چرا قطعه؟کی وصل میشه؟
اگه واقعا میخای خبر بدی جوابه این سوالو بده

MEAYSAM
2009-12-08, 08:39 AM
دوستان GPRSپس ازسه روز وصل شد ساعت ۸ صبح سه شنبه ۱۷ آذر برای دولتیم وصل شد

peter-se
2009-12-08, 10:49 AM
سلام اقا من از کجا از شرایط طرح های ایرانسل مطلع بشم که بتونم ازشون استفاده کنم

MEAYSAM
2009-12-08, 02:01 PM
عزیز خوب این که شد اعتباری !!!

shabzadeh
2009-12-08, 11:22 PM
منم توی اصفهان با اسم ام اس ایرنسل مشکل دارم، اولا که بعد از چند بار فرستادن یکی می فرسته، دلیوریش و درست نشون نمی ده، یه اسم ام اس سه تایی را 3 بار دلیور می کنه، خلاصه کلا چند روزه که اصلا درست کار نمی کنه، و به زحمت می شخ اسم ام اس فرستاد، اگر ممکنه شماره ی مسیج سنتری که استفاده می کنید و درست کار می کنه را بذارید
ممنون

behdadfu
2009-12-09, 12:00 AM
منم توی اصفهان با اسم ام اس ایرنسل مشکل دارم، اولا که بعد از چند بار فرستادن یکی می فرسته، دلیوریش و درست نشون نمی ده، یه اسم ام اس سه تایی را 3 بار دلیور می کنه، خلاصه کلا چند روزه که اصلا درست کار نمی کنه، و به زحمت می شخ اسم ام اس فرستاد، اگر ممکنه شماره ی مسیج سنتری که استفاده می کنید و درست کار می کنه را بذارید
ممنون
من تبریزم منم امروز دقیقا مشکل شمارو دارم

vogle
2009-12-09, 11:00 PM
من سيم كارت ايرانسلم را گم كرده ام چه طوري مي تونم همان شماره را در خواست بدم؟

Nova view
2009-12-10, 12:22 AM
الان دو-سه روزه که من نمی تونم وارد ویترین و پورتال آهنگ پیشواز بشم و با پیغام " برای دسترسی بیشتر ثبت نام کنید" مواجه میشم.

البته من با پسوردم می تونم وارد ecare بشم ولی ویترین نه!
در قسمت خدمات ارزش افزوده هم MOBILE LOADEDPORTAL-PREPAID (javascript:doView('MOBILE%20LOADEDPORTAL-PREPAID','MPORTP','false','0.0');) غیر فعال شده و هرکار می کنم فعال نمیشه! (فکر می کنم مشکل از این باشه)
راهی هست که درست بشه؟

با درود
برای رفع سریع مشکل با اپراتور تماس بگیرید.

سلام اقا من از کجا از شرایط طرح های ایرانسل مطلع بشم که بتونم ازشون استفاده کنم
با درود

در حال حاضر طرح ها برای سیمکارت های اعتباری امکان انتخاب ندارند، تا 11 دی ماه باید صبر کنید.

ممنون

من تبریزم منم امروز دقیقا مشکل شمارو دارم
با درود
در حال حاضر باید مشکل برطرف شده باشد.

من سيم كارت ايرانسلم را گم كرده ام چه طوري مي تونم همان شماره را در خواست بدم؟
با درود
با مراجعه به امور مشترکین و خرید بسته بازگشت می توانید دوباره از خط خود استفاده کنید.

vogle
2009-12-10, 01:25 PM
ببخشيد امور مشتركين كجاست در سايت ايرانسل است يا در جاي ديگه يكمي بيشتر توضيح بدهيد ؟

Nova view
2009-12-10, 08:02 PM
ببخشيد امور مشتركين كجاست در سايت ايرانسل است يا در جاي ديگه يكمي بيشتر توضيح بدهيد ؟

مرکز خدمات ایرانسل در تبریز:آدرس: خیابان آزادی- جنب درمانگاه امام رضا(ع)-انتهای خیابان جدیری- جنب پارک گلها- ساختمان مرکزی شرکت ایرانسل

علاوه بر آن به دفاتر پستی که اخیرا مجوز ارائه خدمات مشترکین ایرانسل را دریافت کرده اند و همچنین نمایندگی های اصلی در شهر خود می توانید مراجعه کنید.
در ابتدا با اپراتور تماس بگیرید تا سیمکارت گم شده قبلی را جهت جلوگیری از سواستفاده بسوزانند.
سپس با خرید یک بسته بازگشت ضمن ارائه قاب سیمکارت قبلی می توانید سیمکارت جدید خود را با همان شماره قبلی دریافت کنید.

ashkan_mc
2009-12-11, 12:32 PM
اس ام اس های من به خط های همراه آخر نمی رسه ... دوستان ممکنه همۀ شماره های massage center ایرانسل رو قرار بدن ؟؟

ReZa OS TM
2009-12-11, 12:39 PM
اينترنتش درست شد يا نه براي ما كه قطع هست

fery4u69
2009-12-11, 10:46 PM
ایرانسل کشته منو !
اقا وسط صحبت تو تهران هی Connection Error میده و قطع میشه
شماره هم نمیشه گرفت
کسی هم میخواد زنگ بزنه باید 20 بار اقدام کنه تا بالاخره بوق بخوره
اه اه ....

mrsamuel
2009-12-12, 06:12 PM
ایرانسل کشته منو !
اقا وسط صحبت تو تهران هی Connection Error میده و قطع میشه
شماره هم نمیشه گرفت
کسی هم میخواد زنگ بزنه باید 20 بار اقدام کنه تا بالاخره بوق بخوره
اه اه ....

منم این مشکلو دارم:Smile (49):

usa.asq
2009-12-15, 12:45 PM
میشه کاری کرد که پیغام هزینه تماس که بعده تماس میا ظاهر نشه ضمنن edge اینجا قطعه مشکل چیه

F-U-N.iR
2009-12-15, 01:01 PM
میشه کاری کرد که پیغام هزینه تماس که بعده تماس میا ظاهر نشه ضمنن edge اینجا قطعه مشکل چیه

با 700 تماس بگیرید و از اپراتور بخواهید برایتان غیر فعال کند.

Roostaamir
2009-12-15, 04:21 PM
سلام دوستان.
میگم این قضیه ی وایمکس چیه؟اصلا چی هست؟امکانات 3g رو داره؟
ممنون

Nova view
2009-12-15, 09:56 PM
سلام دوستان.
میگم این قضیه ی وایمکس چیه؟اصلا چی هست؟امکانات 3g رو داره؟
ممنون

کلیه خبر ها مباحث و سوالات مربوط به وایمکس
(http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=30382&page=19)

moh_tci
2009-12-15, 10:16 PM
ببخشید بعضی موقع ها من گوشیم روشنه اما زنگ میزنی میگه خاموشه مشکل از چیه ؟
سیم کارته ایرانسل یا گوشی ؟ ( گوشیم P990i )

mory_sr
2009-12-16, 06:36 PM
با سلام
مشكلي كه براي من پيش اومده و قبلا هم مطرحش كردم اينه كه الان حدود 20 روزه كه من نمي تونم وارد ecare بشم و پيغام خطايي هم كه ميده اينه : شناسه کاربر/ رمز ورود صحیح نمی باشد
جوابي هم كه آقاي Nova view به من دادن اين بود كه با يك مرورگر ديگه و در نهايت با يك سيستم ديگه وارد بشم مشكلم حل ميشه كه متاسفانه نشد
بالاخره با چند بار زنگ زدن به 700 و گرفتن جوابهاي خيلي عجيب يك اپراتور محترم با درك دقيق مشكلم و پيگيري كوچيكي كه انجام داد به من گفت كه الآن شماره سيم كارتم با خود شمارم نميخونه و براي حلش به من پيشنهاد مراجعه به يك امور مشتركين براي حل مشكلم و داد
تنها چيزيم كه از مراجعه به امور مشتركين دستگيرم شد اين بود كه شماره سيم كارت به شمارم نميخونه
در صورتي كه اين و خودم ميدونستم و گفتن ما نميتونيم كاري انجام بديم و بايد با 700 تماس بگيريد
الآن هم ما اندر خم يك كوچه ايم
آقاي nova view لطفا راهنمايي بفرماييد

MEAYSAM
2009-12-17, 12:53 PM
آقا نوا شبکه ازنیم ساعت پیش تعطیل کدها کاملا قطع بخصوص کدهای شارژوشبکه تماس واس ام اس واینترنت نداری معلومه ایرانسل چیکار می کند ما شدیم موش آزمایشگاهیش هر وقت دلش خواست شبکه را بهم می ریزد!!!

ReziOnline
2009-12-17, 04:17 PM
آقا نوا شبکه ازنیم ساعت پیش تعطیل کدها کاملا قطع بخصوص کدهای شارژوشبکه تماس واس ام اس واینترنت نداری معلومه ایرانسل چیکار می کند ما شدیم موش آزمایشگاهیش هر وقت دلش خواست شبکه را بهم می ریزد!!!

برای شارژ مجدد می تونید از کد *140*4# استفاده کنید.

arman44
2009-12-18, 02:15 PM
سلام توا جان

ایرانسل ظاهر یک طرح جدید به نام data sim pstpaid برای سی کارتهای دائمی ایجاد کرده که با رفتن تو اون طرح سیم کارت دائمی شبیه پیام رسان عمل میکنه.من دیشب از طریق ecare فعال کردم امروز فعال شده و اس ام اس ها دونه ای 10 تومن می افته خواستم بینم شما اطلاعاتی از جزئیات این طرح داره .ضمنا این گینه فقط تو ecare هست و تو منوهای تغییر تعرفه نیست.

shantia_73
2009-12-18, 02:30 PM
باسلام.من حدود یه سال پیش درخواست دادم برای فعال شدن MMS اما هنوز وصل نشده.حالا چیکارکنم؟؟؟؟؟؟
لطفا کمکم کنید.خواهش میکنم

bobo_0_6
2009-12-18, 04:13 PM
حتما فرم شما به دست ایرانسل نرسیده
یک فرم پر شده تکمیل ثبت نام به همراه امضا آخر برای تعهد mms به همراه کپی مدرک شناسایی که شماره خودتونو روش نوشتید رو به 09636 فکس کنید و2 هفته منتظر بمونید!

mory_sr
2009-12-19, 12:39 PM
با سلام
مشكلي كه براي من پيش اومده و قبلا هم مطرحش كردم اينه كه الان حدود 20 روزه كه من نمي تونم وارد ecare بشم و پيغام خطايي هم كه ميده اينه : شناسه کاربر/ رمز ورود صحیح نمی باشد
جوابي هم كه آقاي Nova view به من دادن اين بود كه با يك مرورگر ديگه و در نهايت با يك سيستم ديگه وارد بشم مشكلم حل ميشه كه متاسفانه نشد
بالاخره با چند بار زنگ زدن به 700 و گرفتن جوابهاي خيلي عجيب يك اپراتور محترم با درك دقيق مشكلم و پيگيري كوچيكي كه انجام داد به من گفت كه الآن شماره سيم كارتم با خود شمارم نميخونه و براي حلش به من پيشنهاد مراجعه به يك امور مشتركين براي حل مشكلم و داد
تنها چيزيم كه از مراجعه به امور مشتركين دستگيرم شد اين بود كه شماره سيم كارت به شمارم نميخونه
در صورتي كه اين و خودم ميدونستم و گفتن ما نميتونيم كاري انجام بديم و بايد با 700 تماس بگيريد

كسي نيست راهنمايي كنه؟؟؟؟

bobo_0_6
2009-12-19, 04:36 PM
كسي نيست راهنمايي كنه؟؟؟؟

شايد با گرفتن بسته بازگشت مشكلتون حل بشه!!!

Nova view
2009-12-19, 05:06 PM
با سلام

از طریق پیغام خصوصی هم عرض کردم،
به دلیل وجود اختلاف بین شماره کیت و شماره سیمکارت شما بخاطر مسائل امنیتی امکان تغییر و اصلاح وجود ندارد، به ناچار شما باید از طریق خرید بسته بازگشت سیمکارت خود را تعویض کنید.

سلام توا جان

ایرانسل ظاهر یک طرح جدید به نام data sim pstpaid برای سی کارتهای دائمی ایجاد کرده که با رفتن تو اون طرح سیم کارت دائمی شبیه پیام رسان عمل میکنه.من دیشب از طریق ecare فعال کردم امروز فعال شده و اس ام اس ها دونه ای 10 تومن می افته خواستم بینم شما اطلاعاتی از جزئیات این طرح داره .ضمنا این گینه فقط تو ecare هست و تو منوهای تغییر تعرفه نیست.

این گزینه طرح تعرفه ای سیمکارت پیام رسان می باشد، برای سهولت کار مشترکان، امکان استفاده از امکانات سیمکارت های پیام رسان یا همان Data Sim بدون تعویض سیمکارت و فقط با تغییر طرح تعرفه امکان پذیر خواهد بود.
طرح دیتا، برای مصارف بالای ارسال پیامک، استفاده از اینترنت همراه یا GPRS، ارسال MMS و در آینده استفاده از خدمات دیتای نسل سوم مناسب خواهد بود.
جزییات بیشتر اعلام خواهد شد.

desert2004
2009-12-19, 05:40 PM
نوا جان من یه مبلغی رو برای روز مبادا ( 1000 تومان ) در بخش مزایده ecare قرار داده بودم که اگه روزی نیاز فوری داشتم بدون شارژ نمونم ولی الان که میخوام اون پول رو به حسابم انتقال بدم امکانش وجود نداره و رو بروی "حداکثر مقدار انتقال به حساب مکالمه" واژه null هک شده و هر مقداری رو میزنم قبول نمیکنه.
این مشکل مقطعیه یا باید قید این 1000 تومان رو بزنم؟

arman44
2009-12-19, 05:58 PM
بام يك طرح جديد براي ايرانسل

لطفا رو لينك كليك كنيد يك صفحه جديد با زميشه نواجان ميدوني اين چيه و چكار ميكنه
http://mms2.mtnirancell.ir/portalWeb/web/fa/images/home_top_1.gif

لینک ثبت نام
http://mms.mtnirancell.ir:8080/portalWeb/getpwd.do
باز چه طرحي چرا اطلاع رساني انقدر ضعيف

arman44
2009-12-19, 06:00 PM
این گزینه طرح تعرفه ای سیمکارت پیام رسان می باشد، برای سهولت کار مشترکان، امکان استفاده از امکانات سیمکارت های پیام رسان یا همان Data Sim بدون تعویض سیمکارت و فقط با تغییر طرح تعرفه امکان پذیر خواهد بود.
طرح دیتا، برای مصارف بالای ارسال پیامک، استفاده از اینترنت همراه یا GPRS، ارسال MMS و در آینده استفاده از خدمات دیتای نسل سوم مناسب خواهد بود.
جزییات بیشتر اعلام خواهد شد.

هزينه روزانه اين طرح چقدر اطلاع داريد

saeed_cris
2009-12-19, 06:13 PM
دوستان سلام من تازه ايرانسل گرفتم.ثبت هم كردم ولي نمي دونم چجوري اينترنتش رو فعال كنم.
ممنون ميشم يكي منو كمك كنه...
مدل گوشيم هم 6270 نوكيا.

mory_sr
2009-12-19, 06:37 PM
از طریق پیغام خصوصی هم عرض کردم،
به دلیل وجود اختلاف بین شماره کیت و شماره سیمکارت شما بخاطر مسائل امنیتی امکان تغییر و اصلاح وجود ندارد، به ناچار شما باید از طریق خرید بسته بازگشت سیمکارت خود را تعویض کنید.

نوا جان مگه براي بسته بازگشت نبايد شماره سيم هم همراه با شماره وارد بشه تا بشه كاراي بسته بازگشت انجام بشه
در ضمن اين پوك ايي هم كه دارم مربوط به بسته بازگشته كه فقط سريال و شماره سيم روش چاپ شده
الان با شرايطي كه گفتم مشكلي براي بسته بازگشت نيست؟؟/؟؟