PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالات و مشکلات در مورد سیمکارتهای ایرانسل

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Nova view
2009-03-21, 09:03 PM
با درود خدمت دوستان عزیز

بعنوان آخرین گامهای ایرانسل برای تشویق مشترکانی که هنوز ثبت نام سیمکارتشان تکمیل نیست، این شرکت اقدام به اعطای پیامک های رایگان بین خطوط ایرانسل به مشترکانی که ثبت نامشان را تا اول خرداد تکمیل کنند، نموده است.

به این ترتیب طی روزهای آینده پیامک های اطلاع دهنده به این دسته از مشترکین ارسال می شود.

طبق جدول تعیین شده:
چنانچه در یک ماه اخیر کمتر از 5000 تومان استفاده داشتید، 200 پیامک رایگان
چنانچه در یک ماه اخیر از 5000 تا 10000 تومان استفاده داشتید، 300 پیامک رایگان
چنانچه در یک ماه اخیر بیشتر از 10 هزار تومان استفاده داشتید، 400 پیامک رایگان

بین خطوط ایرانسل به رایگان هدیه می گیرید.

baran-aban
2009-03-22, 06:31 PM
سلام:مدل گوشی من نوکیاn82و نمیتونم با اون به اینترنت وصل بشم میشه کمکم کنید؟

Nova view
2009-03-22, 07:15 PM
با درود خدمت شما دوست عزیز
آیا شما تنظیمات مربوطه را ذخیره کرده اید؟

اخراج شده
2009-03-22, 08:36 PM
دیگه طرح های رنگی ارائه نمیده ؟ ؟ ؟

ammvaj
2009-03-23, 11:34 AM
جهت دریافت فرماستخدام و لینک ان به hhttp://www.irancell.ir/Layer2/?id=238 (http://www.irancell.ir/Layer2/?id=238)بروید

trustee
2009-03-24, 12:15 PM
چرا gpsایرانسل روی صفحه گوشی نمیاد؟

چون جی پی اس ایرانسل بر روی بعضی از گوشی ها می آید و به احتمال زیاد گوشی شما از ان دسته نیست یا شاید شهری که در ان زندگی میکنید این امکان را برای شما نمی دهد چون این خدمات فقط در بعضی شهر ها وجود دارد...

trustee
2009-03-24, 12:45 PM
من کد فعالسازی جی پی ار اس را میزنم ولی میگه سیستم با مشکل مواجه است.

GREEN BERET
2009-03-24, 04:04 PM
من کد فعالسازی جی پی ار اس را میزنم ولی میگه سیستم با مشکل مواجه است.

شما از سه راه میتونی تنظیمات رو بگیری :

1. کد : #5*3*130*

2.تماس با 130 یا 140 و زدن به ترتیب عددهای 3 وبعد 5

3. و راه آخر فرستادن مدل گوشی به شماره 2225 :
مانند مثال : برای گوشیهای نوکیا n78 و سونی اریکسون k850i :
S Nokia N78 و برای سونی اریکسون : S Sony Ericsson K850i

Nova view
2009-03-24, 07:22 PM
چون جی پی اس ایرانسل بر روی بعضی از گوشی ها می آید و به احتمال زیاد گوشی شما از ان دسته نیست یا شاید شهری که در ان زندگی میکنید این امکان را برای شما نمی دهد چون این خدمات فقط در بعضی شهر ها وجود دارد...

سرویس GPRS ایرانسل در سراسر کشور فعال می باشد

S.H.A.H.A.B
2009-03-25, 12:19 PM
سلام و خسته نباشید

این سیم کارت پیام رسان ایرانسل چه مزیتی به اعتباری ایرانسل داره ؟

bobo_0_6
2009-03-25, 01:01 PM
سلام و خسته نباشید

این سیم کارت پیام رسان ایرانسل چه مزیتی به اعتباری ایرانسل داره ؟

تعرفه هاش کمتره
برای اطلاعات بیشتر میتونید به سایت زیر مراجعه کنید

http://irancell.ir/Layer2/?id=150

Nova view
2009-03-25, 01:06 PM
با درود خدمت دوست عزیز جناب S.H.A.H.A.B
تنها مزیتش، کمتر بودن قیمت سیمکارت و هزینه استفاده از پیامک و GPRS می باشد.

در حال حاضر هزینه ارسال هر پیامک از طریق سیمکارت های پیام رسان 10 تومان، و استفاده از GPRS در ساعات پیک به ازای هر کیلوبایت 5 ریال می باشد.

که در مقابل 16 تومان پیامک و 7 ریال GPRS کمتر می باشد.

این نوع سیمکارت ها امکان مکالمه ندارند و متاسفانه هنوز در ایران جا نیافتاده.
قرار است از خرداد ماه، همراه اول هم این نوع سیمکارت ها را با نام قاصدک عرضه کند.

اوایل خوب بود، اما به دلیل عدم استقبال از این نوع سیمکارت و ارائه طرح های تشویقی رنگی، زیاد به صرفه به نظر نمی رسد.
اینم داخل پرانتز بگم که تعداد این نوع سیمکارت ها جدا از پروانه اپراتوری است، یعنی تعداد سیمکارت پیام رسان و در آینده قاصدک جزو تعداد کل مشترکین اپراتور ها حساب نمی شود.

باز اگر سوالی داشتید حتما بفرمایید.
موفق باشید

DMC
2009-03-26, 04:20 PM
من pin code رو اشتباه وارد كردم حالا puk code ميخاد از كجا بيارم؟ممنون!!

Nova view
2009-03-26, 07:27 PM
شماره PUK روی قاب سیمکارت درج شده است

اخراج شده
2009-03-26, 08:07 PM
دیگه طرح های رنگی ارائه نمیده ؟ ؟ ؟
خیلی ممنون که اینقدر جواب دادید
:nono:

bobo_0_6
2009-03-26, 10:55 PM
خیلی ممنون که اینقدر جواب دادید
:nono:

دوست عزیز اگه شما به اینجا تشریف بیارید جواب سوالتون رو میگیرید

http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=31143

bobo_0_6
2009-03-27, 06:49 PM
الان داشتم تو سایت MTN گشتی میزدم یه نمودار جالبی دیدم گفتم شاید برای شما هم جالب باشه
همونطور که اینجا میبینید MTN بین این چندتا کشور خاور میانه ای و آفریقای شمالی بیشترین سودش تو ایرانسله

http://www.mtn.com/images/pie_MENA.jpg

* یه توضیحی هم در مورد capex بدم چون شاید خیلی از دوستان مثل من در ابتدا معنی اونو ندونند
این طور که من فهمیدم capex مخارجیه که شرکت ها برای نوسازی یا خریدن وسایل و ماشین های مورد نظر پرداخت میکنند

دلربا
2009-03-28, 12:58 AM
تو اهواز افتضاحه از اول صبح تا اخر شب نه میتونی مسیج بفرستی نه زنگی بزنی فقط روی تماسهای ضروریه
واقعا مشکل کجاست؟
ایناکه تماسهای ما به سودشونه پس چرا اینطوری میکنن؟؟؟

Nova view
2009-03-28, 10:11 AM
تو اهواز افتضاحه از اول صبح تا اخر شب نه میتونی مسیج بفرستی نه زنگی بزنی فقط روی تماسهای ضروریه
واقعا مشکل کجاست؟
ایناکه تماسهای ما به سودشونه پس چرا اینطوری میکنن؟؟؟

دوست عزیز
لطفا در قسمت مشکلات و مسائل کیفی... این موارد را مطرح کنید تا بتوان بحث و رسیدگی کرد.
در مورد شهر اهواز یک مشکل جدی از طرف لینک مخابرات و خود ایرانسل به طور عمدی پیش آمده که این مشکل دلیل دارد دلیلش هم ربطی به سود و عدم رسیدگی و ... نیست، به محض بر طرف شدن آن دلیل، مشکل آنجا حل خواهد شد.

lonelysam
2009-03-28, 07:04 PM
من الان یه دو سه ماهی هست که فرم پر کردم ولی هنوز فعال نشده چرا؟

Nova view
2009-03-28, 07:49 PM
مطمئنا فرم و مدارک شما به دست ایرانسل نرسیده!
شما دوباره بفرستید یا فکس کنید.

emprator_k
2009-03-30, 10:57 PM
سلام، میگم چطوری میشه قبض سیم دائمی رو اینترنتی پرداخت کرد؟

behdad
2009-03-31, 12:10 PM
سلام، میگم چطوری میشه قبض سیم دائمی رو اینترنتی پرداخت کرد؟

شما باید حساب الکترونیکی از یه بانکی رو داشته باشید. بعد برید تو حسابتون از طریق اینترنت و پرداخت قبوض رو بزنید و قبضتون رو پرداخت کنید .
برای این کار باید برید بانک و از متصدی بانک یوزر و پسورد خودتونو بگیرید.

Nova view
2009-03-31, 12:16 PM
والا امکان مستقیم پرداخت الکترونیکی با واسط ایرانسل نیست!

اما چون خود ایرانسل حساب های مختلفی در بانکها دارد، شما می توانید از طریق بانکداری الکترونیک، با شناسه خودتان به حساب ایرانسل پول قبض را واریز کنید!
مثلا جام در بانک ملت و .....

Nova view
2009-04-04, 08:32 AM
چرا لو دادین؟!
تازه می خواستم چند نفر رو بزارم سر کار
:Smile (31):

هر چند اینقدر دروغ خفنی است که عمرا هیچ ** باور نمی کرد.

bobo_0_6
2009-04-04, 02:37 PM
چرا لو دادین؟!

ما رو باش که روی مدیر اینجا حساب باز کرده بودیم:happy:

Ahmad
2009-04-04, 06:10 PM
چرا لو دادین؟!

این حرکات از مدیران سایت بعید به نظر می رسهSmile (50)
موفق باشید

.::H.A.M.E.D::.
2009-04-04, 06:20 PM
من هم به اين موضوع اعتراض دارم؟!

Nova view
2009-04-04, 08:11 PM
بله، کاملا حق را به شما می دهم و از همه شما دوستان گرامی عذر خواهی می کنم،
من خودم هم مثل شما بعدا متوجه موضوع شدم!
در کل این خبر گزاری کار جالبی نکرد.
ولی اگر جناب Shahram-m این موضوع را نمی فرمودند، من حتما می گفتم!

اول متن خبر بعنوان یک خبر معمولی در سایت قرار گرفت که طبق معمول به اطلاع شما رسید.
اما بعد از روز 13، عبارت " این خبر دروغ ۱۳ فرودین ایستنا بود، این یک سنت رسانه ای است!
سال نو مبارک!"
بدون هیچ سر و صدایی پایین خبر درج شد!
گفتم، من خودم اول این موضوع را نمی دانستم، وقتی متوجه شدم، خواستم اطلاع بدهم که دیدم جناب Shahram-m قبلا این کار را کرده اند.

باز هم از همه شما دوستان عذر خواهی می کنم،
کلا شوخی بی مزه ای بود.

emprator_k
2009-04-05, 07:45 PM
والا امکان مستقیم پرداخت الکترونیکی با واسط ایرانسل نیست!

اما چون خود ایرانسل حساب های مختلفی در بانکها دارد، شما می توانید از طریق بانکداری الکترونیک، با شناسه خودتان به حساب ایرانسل پول قبض را واریز کنید!
مثلا جام در بانک ملت و .....

من ملت کارت متمرکز دارم خدمات اینترنتشم فعاله حالا اگه میشه توضیح بدید چطوری میشه پول واریز کنم به ایرانسل، راستی دو تا حساب من و ایرانسل مال ملته نمیشه از طریق حواله ایننترنتی پولو رو واریز کنم به حساب ایرانسل ؟

Nova view
2009-04-06, 04:11 PM
این مورد را باید از یکی از شعب بانک ملت بپرسید، که نحوه واریز به حساب 444440/96 به نام شرکت ارتباطی ام تی ان ایرانسل از طریق جام چگونه است؟
چون این موارد به خود بانک مربوط می شود، نه به اپراتور.

خیلی ها هم اول سال، هزینه یک سال را یکجا پرداخت می کنند و تا پایان سال همه قبض ها با بدهی صفر صادر می شود.

Ahmad
2009-04-06, 06:29 PM
جالبه من از این امکان خبر نداشتم
منم ملت کارت متمرکز دارم، اگه بشه فعالش کرد خیلی خوبه
این امکان برای همراه اول هم وجود داره؟

Nova view
2009-04-06, 09:19 PM
البته من مطمئن نیستم که به حساب مذکور به صورت متمرکز بتوان واریز داشت!
اگر یکی از دوستان از خود بانک ملت بپرسد کاملا مشخص می شود.

در مورد همراه اول که فرمودید، خیر،
حساب های همراه اول آنلاین نیست و امکان واریز مستقیم به آن وجود ندارد، بعلاوه، برای همراه اول نیازی به این کار نیست، چون امکان پرداخت الکترونیکی از طرف اپراتور ایجاد شده.
اما ایرانسل هنوز این امکان را ایجاد نکرده.
کلا در شبکه ایرانسل زیر ساخت های خیلی از خدمات وجود دارد؛ اما ارائه هر کدام از آنها نیازمند فرهنگ سازی و آمادگی جامعه است که این مورد خیلی زمان نی برد.

من خودم این مطلب را تا آخر این هفته پیگیری می کنم، ولی اگر کسی زودتر پرسید، ما را هم بی خبر نگذارد.
موفق باشید

shyhan
2009-04-07, 12:08 AM
من ملت کارت متمرکز دارم خدمات اینترنتشم فعاله حالا اگه میشه توضیح بدید چطوری میشه پول واریز کنم به ایرانسل، راستی دو تا حساب من و ایرانسل مال ملته نمیشه از طریق حواله ایننترنتی پولو رو واریز کنم به حساب ایرانسل ؟
دوست عزیز من خیلی وقته که از خدمات اینترنتی بانک ملت استفاده میکنم و تمام خدماتش رو هم دارم اگه سوالی دارید بپرسید
برای پرداخت کردن قبض ایرانسل از کنترل حساب اینترنتی بانک ملت به قسمت حواله بین بانکی رفته
شماره حساب رو وارد کرده
و در قسمت شناسه ،شناسه پرداختی رو که توسط کد *130*1# در یافت میکنید وارد کرده و سپس مقدار مبلغ واریزی و بعدش هم توضیحات واریزی بابت چه چیزی هست رو نوشته و در آخر هم تائید میکنید و تمام مبلغ وارد شده از حسابتون کم و بهتون رسید پرداخت میده اگه سوال دیگه ای داشتید بپرسید؟
یه نکته رو هم اضافه کنم که با خدمات جدید اینترنتی بانک ملت (حواله بین بانکی (ساتنا) ) میشه هم به صورت متمرکز و هم به صورت غیر متمرکز به هر بانک و حسابی که بخواهید پول انتقال بدید

faridbahal
2009-04-09, 09:48 PM
این 10 درصد 10 درصدی که تبلیغ میکرد چی بود؟! توی تبلیغ میگفت 10 درصد هزینه رو تخفیف میگیرید! (یا من اشتباه متوجه شدم؟) من توی نوروز نزدیک 100 تومن اعتبار مصرف کردم اما 1 قرون هم اضافه نشد!

doostjoon
2009-04-09, 11:59 PM
سلام دوستان عزیز
تنظیمات گوشی k850 تو اون کد ایرانسل نیست! :dont:
من چطور میتونم تنظیمات این گوشی رو برای mms انجام بدم! :flower:
:god:

GREEN BERET
2009-04-10, 12:14 AM
سلام دوستان عزیز
تنظیمات گوشی k850 تو اون کد ایرانسل نیست! :dont:
من چطور میتونم تنظیمات این گوشی رو برای mms انجام بدم! :flower:
:god:

شما متن زیر رو به شماره 2225 sms کن : ( خیلی دقت کن در نوشتن متن و حروف کوچک و بزرگش و رعایت فاصله ) :

S Sony Ericsson K850i

در ضمن اگر با زدن کد #5*3*130* نتونستی تنظیمات رو بگیری و پیغام تنظیمات گوشی شما در سیستم موجود نیست را دریافت کردی به احتمال خیلی بالا گوشی شما تقلبی هستش و سریالش عوض شده . :flower:

Nova view
2009-04-10, 11:11 AM
این 10 درصد 10 درصدی که تبلیغ میکرد چی بود؟! توی تبلیغ میگفت 10 درصد هزینه رو تخفیف میگیرید! (یا من اشتباه متوجه شدم؟) من توی نوروز نزدیک 100 تومن اعتبار مصرف کردم اما 1 قرون هم اضافه نشد!

منظور از 10 درصد، استفاده از شارژ الکترونیکی است!
یعنی اگر شما یک شارژ 10 هزار تومانی از ATM بگیرید، علاوه بر 10 هزار تومان، هزار تومان شارژ رایگان دریافت خواهید کرد.

2009-04-10, 11:23 AM
من هم 4ماهه است فرم را پر وبه نمايندگي ايرانسل داده ام اما تا الان خبري نيست (من از سيم كارت ايرانسل پنج شنبه وجمعه براي اينترنت استفاده مي كنم)

farhang21
2009-04-10, 04:19 PM
ایرانسل هم حالش خوب نیست هادو هفتست که فرم mmsرو دادم اما خبری از فعال شدن نیستنمیدونم اشکال از کجاست؟

faridbahal
2009-04-10, 04:47 PM
ممنونم متوجه شدم
در مورد تخفیف پله ای میخواستم بدونم فقط مکالمه رو در نظر میگیره؟! من شاید توی هر 10 هزار تومن شارژ فقط 200 تومن مکالمه داشته باشم بقیه اش sms ه! شامل من نمیشه؟

Nova view
2009-04-10, 07:17 PM
فقط مکالمه حساب می شود

GREEN BERET
2009-04-11, 12:46 PM
آخرش هم این مشکلات گوشیهای سونی اریکسون ( البته یک سری از اونا ) هنوز در نفرستادن mms پا برجاست و هنوز حل نشده .:dont:

Nova view
2009-04-12, 10:32 AM
لطفا مدل دقیق گوشیهایی که مشکل دارند را بنویسید تا بررسی شود.

GREEN BERET
2009-04-12, 11:55 AM
لطفا مدل دقیق گوشیهایی که مشکل دارند را بنویسید تا بررسی شود.

من خودم با گوشیهایی که کار کردم و نمیفرستاد . SE K750i , K850i

Nova view
2009-04-12, 07:37 PM
k750 تایید میشه،
اما k850 ظاهرا رفع شده،
بیشتر پیگیری می کنم...

Ashke_Yakhi
2009-04-12, 08:24 PM
قیمت gprs دقیقا از ساعت چند 2 ریال حساب میشه؟
توی سایت یه جا زده 12 یه جا 11 من خودم امتحان کردم از ساعت 3 بامداد به بعد 2 ریال بود!

doostjoon
2009-04-12, 08:34 PM
شما متن زیر رو به شماره 2225 sms کن : ( خیلی دقت کن در نوشتن متن و حروف کوچک و بزرگش و رعایت فاصله ) :

S Sony Ericsson K850i

در ضمن اگر با زدن کد #5*3*130* نتونستی تنظیمات رو بگیری و پیغام تنظیمات گوشی شما در سیستم موجود نیست را دریافت کردی به احتمال خیلی بالا گوشی شما تقلبی هستش و سریالش عوض شده . :flower:
سلام
با تشکر از همکاریتون :flower:
با روش اول تونستم تنظیمات رو دریافت کنم اما بازم موقع که mms دریافت میشه موقع باز کردن پیام میده که تنظیمات خودتون رو کنترل کنید
برای رفع این مشکل چه کاری میتونم بکنم؟!

GREEN BERET
2009-04-12, 08:38 PM
قیمت gprs دقیقا از ساعت چند 2 ریال حساب میشه؟
توی سایت یه جا زده 12 یه جا 11 من خودم امتحان کردم از ساعت 3 بامداد به بعد 2 ریال بود!

در ظاهر همون ساعت 11 هستش ولی باطنا ساعت gprs ایرانسل مثل اینکه تنظیم نیست و از ساعت 3 تا 10 صبح 2 ریال حساب میشه . :flower:

doostjoon
2009-04-12, 08:38 PM
ایرانسل هم حالش خوب نیست هادو هفتست که فرم mmsرو دادم اما خبری از فعال شدن نیستنمیدونم اشکال از کجاست؟
سلام
دوست عزیز آیا تنظیمات خودتون رو چک کردید!
در ثانی اکثرا برای راه اندازی mms برای خودم و چندی از دوستانم بیشتر از دو هفته طول کشیده،کمی صبور باشید.
یا حق :flower:

doostjoon
2009-04-12, 08:44 PM
من هم 4ماهه است فرم را پر وبه نمايندگي ايرانسل داده ام اما تا الان خبري نيست (من از سيم كارت ايرانسل پنج شنبه وجمعه براي اينترنت استفاده مي كنم)
با سلام
من برای راه اندازه mms خودم از تمامی راه های ممکن از جمله پست ،فکس، و مراجعه به نمایندگی بطور همزمان استفاده کردم و بالاخره راه اندازی شد! :student:
برای یکی از دوستانم همین مشکل شما پیش اومد که ایشون متوجه شدن موقع دادن فرم برچسب مخصوص رو نصب نکردن که بار دیگه با نصب اون بعد چند هفته mms راه اندازی شد! با اینکه ایشون هم به نمایندگی مراجعه کرده بودن این مورد از قلم افتاده بود! آیا شما مطمئنید که مدارک رو کامل دادید؟! :flower:
یا حق :god:

GREEN BERET
2009-04-12, 08:44 PM
سلام
با تشکر از همکاریتون :flower:
با روش اول تونستم تنظیمات رو دریافت کنم اما بازم موقع که mms دریافت میشه موقع باز کردن پیام میده که تنظیمات خودتون رو کنترل کنید
برای رفع این مشکل چه کاری میتونم بکنم؟!

شما موقع دریافت پیام این مشکل رو داری یا موقعی که پیام رو دانلود کرد و موقع باز کردنش ؟؟؟
فکر میکنم تنظیمات مشکل داره باید پاک بکنی و دوباره تنظیمات رو بگیری

doostjoon
2009-04-12, 08:45 PM
موقع دانلود کردن پیام این مشکل پیش میاد!

2009-04-12, 09:29 PM
بله ولي بازهم سعي مي كنم.

Nova view
2009-04-13, 11:48 AM
ساعت شبکه ای ایرانسل بر مبنای ساعت گرینویچ و +3.5 است!
که در زمان اعتدال بهاری در ایران گزینه Daylight saving هم اضافه می شود.

Ashke_Yakhi
2009-04-13, 03:13 PM
ساعت شبکه ای ایرانسل بر مبنای ساعت گرینویچ و +3.5 است!
که در زمان اعتدال بهاری در ایران گزینه Daylight saving هم اضافه می شود.
خب پس چرا توی بروشورها نوشته 23 تا 6 صبح!

نمیشد حالا یه جوری تنظیمش کنن +3.5 بشه 11؟

Ashke_Yakhi
2009-04-13, 03:23 PM
یه مشکل دیگه داشتم لطفا راهنمایی کنید:

چند روزه به یک شماره خاص اس ام اس هام ارسال نمیشه یعنی برای بقیه شماره ها مشکلی نداره و دلیور میشه اما به این شماره که اس ام

اس میزنم پول از حسابم کم میشه ولی دلیور نمیده.مشکل از چی میتونه باشه؟رومینگ و اینارم بررسی کرده غیر فعال بوده.

GREEN BERET
2009-04-13, 03:34 PM
اگر از این شماره های مثل برنامه 90 باشه . مشکل از شبکه هستش و ربطی به شما نداره

bobo_0_6
2009-04-13, 06:14 PM
من خودم تست کردم اونجا انصافا انتن دهیش عالی بود

bobo_0_6
2009-04-13, 06:23 PM
منم وقتی sms یک فردی رو reply میزنم اصلا send نمیشه(خطش همراه اوله)

GREEN BERET
2009-04-13, 08:34 PM
منم وقتی sms یک فردی رو reply میزنم اصلا send نمیشه(خطش همراه اوله)

یا مشکل منطقه ای هستش برای sms که sms ها اصلا فرستاده نمیشه یا مشکل از گوشی هستش و تنظیمات مرکز پیام آن

Nova view
2009-04-13, 10:35 PM
تایید می شود!
یکی دو هفته ای است که ورودی پیامک به همراه اول محدود شده و در برخی مناطق، پیامک ها حتی داخل شبکه همراه اول ارسال نمی شوند!

تا پایان عملیات بزرگ باید تحمل کرد،
البته اگر بعد از آن واقعا حل شود.
در کل مشکل از ایرانسل نیست.

eblis_0411
2009-04-14, 12:02 AM
بچه ها سلام
برا من یه مشکلی پیش اومده که نیاز به کمک فوری شما دارم
من یه کارتی هست که سیمکارت رو از اون در میاریم رو گم کردم و حالا سیم کارتم بلاک شده و در ضمن هیچ سندی ندارم که این سیمکارت مال منه اخه اونی که اینو به من فروخت بعدش جمع کرد رفت و من خودم هم مدارک نبردم تحویل بدم حالا چطوری می تونم کد آن بلاک رو پیدا کنم؟

Ashke_Yakhi
2009-04-14, 09:49 AM
تایید می شود!
یکی دو هفته ای است که ورودی پیامک به همراه اول محدود شده و در برخی مناطق، پیامک ها حتی داخل شبکه همراه اول ارسال نمی شوند!

تا پایان عملیات بزرگ باید تحمل کرد،
البته اگر بعد از آن واقعا حل شود.
در کل مشکل از ایرانسل نیست.
ولی شماره ای که من نمیتونم اس ام اس بزنم ایرانسله با پیش شماره 0935

Nova view
2009-04-14, 07:48 PM
محل خودتان را هم ذکر بفرمایید

hichks.fed
2009-04-15, 12:53 AM
سلام

من گوشیم نوکیا3120 کلاسیک است.

تنظیمات ایرانسل برای جی پی ارس را نجام دادم موبایل خیلی به زحمت به اینترنت{بعد از 2 ساعت که لودینگ میاد} وصل میشه و تنها سایتی را که تونستم بیارم سایت خود نوکیا بود:glass: با نرم افزار ها که اصلا نمیتونم برم اینترنت.

مشکل نرفتن به اینترنت چیه ایا باید تنظیمات دستی در گوشی انجام بدم؟.

تنظیمات ام ام اس را هم انجام دادم اما هر پیام ام ام اسی که میفرستم اخر سر این ارور را میده Message sending
Failed.check details

uf6
2009-04-15, 10:21 AM
اگه می شه تعرفه ی مکالمه ی سیمکارت های ایرانسل رو -خارج از طرح های رنگی- اعلام کنید ممنون.:dont:

Nova view
2009-04-15, 11:45 AM
سلام

من گوشیم نوکیا3120 کلاسیک است.

تنظیمات ایرانسل برای جی پی ارس را نجام دادم موبایل خیلی به زحمت به اینترنت{بعد از 2 ساعت که لودینگ میاد} وصل میشه و تنها سایتی را که تونستم بیارم سایت خود نوکیا بود:glass: با نرم افزار ها که اصلا نمیتونم برم اینترنت.

مشکل نرفتن به اینترنت چیه ایا باید تنظیمات دستی در گوشی انجام بدم؟.

تنظیمات ام ام اس را هم انجام دادم اما هر پیام ام ام اسی که میفرستم اخر سر این ارور را میده Message sending
Failed.check details

اگر وصل می شود، مشکل از گوشی شما نیست!

به خاطر مشکل آنتن دهی محل شماست،
در مورد MMS هم بعضی جا ها و با بعضی گوشیها، به خاطر شلوغی درگاه این سرویس، این پیغام می آید،
و زمانیکه شما ثبت نام نکردید،
اگر ثبت نام کردید و مدارک هم ارسال کردید، باز هم مشکل از شما نیست!
چند بار بفرستید، بالاخره ارسال می شود

Nova view
2009-04-15, 06:41 PM
اگه می شه تعرفه ی مکالمه ی سیمکارت های ایرانسل رو -خارج از طرح های رنگی- اعلام کنید ممنون.:dont:

طبق در خواست شما، تعرفه های سیمکارت اعتباری ایرانسل بدون طرح و در حالت پایه ثانیه ای به صورت زیر اعلام می شود:
هر دقیقه مکالمه از اعتباری ایرانسل به ایرانسل 62 تومان
هر دقیقه مکالمه از اعتباری ایرانسل به همراه اول و ثابت 85.2 تومان
موفق باشید

faridbahal
2009-04-15, 08:16 PM
nowa جان درسته که اگه چند بار شماره ی شارژ رو اشتباه بزنیم خط مسدود میشه؟ چند بار اشتباه بزنیم این اتفاق میافته؟ این مسدودیت به چه صورته؟

Ashke_Yakhi
2009-04-15, 08:54 PM
محل خودتان را هم ذکر بفرمایید
متشکرم با خدمات مشترکین تماس گرفتم حل شد مشکل از مسیج سنتر بود.

Nova view
2009-04-15, 09:39 PM
nowa جان درسته که اگه چند بار شماره ی شارژ رو اشتباه بزنیم خط مسدود میشه؟ چند بار اشتباه بزنیم این اتفاق میافته؟ این مسدودیت به چه صورته؟

بله، در شبکه ایرانسل اگر بیشتر از سه بار کد شارژ را اشتباه بزنید، حساب شما به مدت چند ساعت مسدود می شود.

faridbahal
2009-04-15, 09:41 PM
بله، در شبکه ایرانسل اگر بیشتر از سه بار کد شارژ را اشتباه بزنید، حساب شما به مدت چند ساعت مسدود می شود.
ممنونم
این مسدود شدن یعنی کلا خط قطع میشه یا اینکه نمیذاره دیگه کد شارژ بزنم؟

hichks.fed
2009-04-16, 12:11 AM
1 برنامه ای پیدا کردم که کد شارژ ایرانسل میده ایا واقعا کار میکنه؟

2 میشود در مورد ثبت نام ... توضیح بدید در باره چی ثبت نام کنم.

قاسم..ش
2009-04-16, 03:27 PM
این انتن های ایرانسل هرکدام چند کلیلومتر رو تحت پوشش قرار می دهند؟

قاسم..ش
2009-04-16, 06:12 PM

2 میشود در مورد ثبت نام ... توضیح بدید در باره چی ثبت نام کنم.

این برنامه خیلی وقته که تو نت پخش شده اما کار کردن با آن برای به دست اوردن کارت شارژ بی ارزشه و وقت تلف کردن و اصلا نباید امیدوار بود که کد شارژ به شما میده (در کل این برنامه کار نمیکنه )
سوال دوم هم اگر منظور شما ثبت نام سیمکات ایرانسله چند وقتیه این اپرطور از طرف دولت موظف شده که جلوی 90 درصد مزاجمت های تلفنی که با سیم کارت های بی نام و نشان و بدون سند ایرانسل ایجاد میشه رو بگیره به همین دلیل داره به هر دیری مزنه که سیم کارت هایی که ثبت نشده اند رو در شبکه ثبت کنه (دادن سیم کارت هدیه - شارژ رایگان بعد از اولین تماس - جایزه - 200 اس ام اس رایگان ) الان هم اگه سیم کارت بگیری تا ثبت نشه کار نمیکنه بقیه سیکارت ها هم به قول ایرانسل اگه ثبت نشن به زودی یک طرفه یا قطع میشه .

GREEN BERET
2009-04-16, 07:20 PM
این انتن های ایرانسل هرکدام چند کلیلومتر رو تحت پوشش قرار می دهند؟

در حالت عادی و در بهترین وضعیت یعنی اگر کمترین مشترک تحت پوشش آن سایت قرار داشته باشه مثل دکلهای برون شهری بطور متوسط در حدود 25 کیلومتر . ولی چون در شهر تراکم مشترک زیاد هست و چون هر چه از این آنتنها بیشتر مورد استفاده قرار بگیرد برد کمتری پیدا میکنه که بعضی از اونها کمتر از 100 متر برد داره . که این خود باعث بوجود آمدن نقاط کور بسیار میشود . :flower:

matrix2008
2009-04-16, 08:16 PM
سلام
یه دو روزه طرح قرمز رو فعال کردم،از وقتی تو طرحم اس ام اس هام هر دونه 8 تومن کم میکنه! قبلا که 4 تومن بود اما الان 8 تومن!،واسه شما هم همینطوره؟:atten:

hichks.fed
2009-04-16, 11:30 PM
من سیم کارت ایرانسل را مجاز گرفتم.ثبت نام کردم منظور من در مورد ثبت نام این بود که ایا باید برای ام ام اس ثبت نام کنم فقط همین.اره ؟

GREEN BERET
2009-04-16, 11:52 PM
من سیم کارت ایرانسل را مجاز گرفتم.ثبت نام کردم منظور من در مورد ثبت نام این بود که ایا باید برای ام ام اس ثبت نام کنم فقط همین.اره ؟

اگر شما موقع ثبت نام به غیر از فرم ثبت نام فرم فعالسازی mms رو پر کرده باشید دیگر نیازی به این کار نیست در غیر اینصورت باید مجددا فرم پرکنید

GREEN BERET
2009-04-16, 11:55 PM
سلام
یه دو روزه طرح قرمز رو فعال کردم،از وقتی تو طرحم اس ام اس هام هر دونه 8 تومن کم میکنه! قبلا که 4 تومن بود اما الان 8 تومن!،واسه شما هم همینطوره؟:atten:

وقتی نرخش همینه من و شما نداریم که بله در طرح قرمز ارسال پیام کوتاه 8 تومن حساب میشه .

matrix2008
2009-04-17, 02:20 AM
وقتی نرخش همینه من و شما نداریم که بله در طرح قرمز ارسال پیام کوتاه 8 تومن حساب میشه .

خب قبلا نرخش 4 تومن بود که!Smile (50)یهو الان 8 تومنش کردن؟منظورم این بود که طرح قرمز امسال گرون شده نرخش؟:atten:

Nova view
2009-04-17, 09:39 AM
ممنونم
این مسدود شدن یعنی کلا خط قطع میشه یا اینکه نمیذاره دیگه کد شارژ بزنم؟

خیر، فقط تا چند ساعت به شما اجازه شارژ داده نمی شود.

Nova view
2009-04-17, 09:42 AM
خب قبلا نرخش 4 تومن بود که!Smile (50)یهو الان 8 تومنش کردن؟منظورم این بود که طرح قرمز امسال گرون شده نرخش؟:atten:

الان هم همان است،
ارسال هر پیامک به ایرانسل 4 تومان و سایر خطوط 8 تومان با طرح قرمز است.

Ashke_Yakhi
2009-04-17, 01:21 PM

خیر این برنامه ای که شما گفتید قابلیت ایجاد اعداد چند رقمی بخصوص دوازده رقمی بصورت تصاعدی داره که شاید قبلا کار میکرد اما الان نه!

در ضمن هنگام استفاده ازین نوع برنامه ها دقت داشته باشید چون بعضی هاشون ویروس هستند.

matrix2008
2009-04-17, 03:58 PM
الان هم همان است،
ارسال هر پیامک به ایرانسل 4 تومان و سایر خطوط 8 تومان با طرح قرمز است.

ولی واسه من چه به ایرانسل چه خطوط دیگه sms میدم،8 تومن کم میکنه!نمیدونم چرا!:dont:

قاسم..ش
2009-04-17, 05:27 PM
قیمت 0936 اعتباری خشک الان چقدر خوبه با توجه به اینکه خیلی کمیابه ؟

faridbahal
2009-04-17, 09:59 PM
قیمت 0936 اعتباری خشک الان چقدر خوبه با توجه به اینکه خیلی کمیابه ؟
اگه من میخواستم بخرم 5 تومن بیشتر نمیدادم!

hichks.fed
2009-04-18, 12:33 AM
در ضمن هنگام استفاده ازین نوع برنامه ها دقت داشته باشید چون بعضی هاشون ویروس هستند.

لینوکسی هستیمو قمی نداریم:nono::god:

Amiiiin
2009-04-19, 05:41 PM
دوستان سلام !

من 6 شماره ی مسیج سنتر ایرانسل رو میخوام ..... .

Amiiiin
2009-04-19, 06:43 PM
یعنی کسی نمیدونه ؟؟!
از کجا باید بپرسم ؟

GREEN BERET
2009-04-19, 07:06 PM
یعنی کسی نمیدونه ؟؟!
از کجا باید بپرسم ؟
09350001400 , 09350001410 , 0935001420

Nova view
2009-04-19, 07:11 PM
با درود خدمت دوستان
از آنجا که امروزه اکثرا میزان هزینه های خط های تلفن همراه افزایش چشمگیری پیدا کرده،
این مورد باعث شده تا مشترکین دائمی ایرانسل به مشکل بر بخورند!
شاید خیلی ها ندانند که حد اعتبار چیست!
حد اعتبار ، سقف میزان هزینه شما می باشد!
در سیمکارت های همراه اول به خاطر دادن ودیعه، حد اعتبار خیلی بالا است،
در مورد سیمکارت های دائمی ایرانسل، حد اعتبار 25 هزار تومان است!
یعنی شما می توانید حداکثر 25 هزار تومان بدهی داشته باشید، این عدد می تواند متناسب با نیاز هر مشترک افزایش یاید،
شما می توانید با سپردن مابه التفاوت بعنوان ودیعه، این حد اعتبار را تا هر مقداری که می خواهید افزایش دهید!

چون خیلی ها در طول دوره ممکن است هزینه اشان بالای 25 هزار تومان برود و ناگهان خطشان قطع شود، و به خاطر تماس های مکرر مشترکان با مرکز خدمات بخاطر این مسئله،
گزینه چهارمی به منوی نمایش اعتبارات اضافه شده که حد اعتبار باقی مانده شما را نشان می دهد!
قابلیت جدیدی نیست!
قبلا زمانی که شما با 130 تماس می گرفتید و استعلام می کردید، سیستم گویا بعد از اعلام هزینه ، حد اعتبار را هم می گفت!
منتها دیگر جدایش کردند تا کاملا مشخص باشد.
با کد دستوری *130*1*4# می توانید حد اعتبار را ببینید!

Nova view
2009-04-20, 05:43 PM
دوستان سلام !

من 6 شماره ی مسیج سنتر ایرانسل رو میخوام ..... .

به تاپیک زیر هم سری بزنید، بد نیست:
شماره مرکز پیام ایرانسل (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=30747)

bobo_0_6
2009-04-20, 11:44 PM
با درود خدمت دوستان
از آنجا که امروزه اکثرا میزان هزینه های خط های تلفن همراه افزایش چشمگیری پیدا کرده،
این مورد باعث شده تا مشترکین دائمی ایرانسل به مشکل بر بخورند!
شاید خیلی ها ندانند که حد اعتبار چیست!
حد اعتبار ، سقف میزان هزینه شما می باشد!
در سیمکارت های همراه اول به خاطر دادن ودیعه، حد اعتبار خیلی بالا است،
در مورد سیمکارت های دائمی ایرانسل، حد اعتبار 25 هزار تومان است!
یعنی شما می توانید حداکثر 25 هزار تومان بدهی داشته باشید، این عدد می تواند متناسب با نیاز هر مشترک افزایش یاید،
شما می توانید با سپردن مابه التفاوت بعنوان ودیعه، این حد اعتبار را تا هر مقداری که می خواهید افزایش دهید!

چون خیلی ها در طول دوره ممکن است هزینه اشان بالای 25 هزار تومان برود و ناگهان خطشان قطع شود، و به خاطر تماس های مکرر مشترکان با مرکز خدمات بخاطر این مسئله،
گزینه چهارمی به منوی نمایش اعتبارات اضافه شده که حد اعتبار باقی مانده شما را نشان می دهد!
قابلیت جدیدی نیست!
قبلا زمانی که شما با 130 تماس می گرفتید و استعلام می کردید، سیستم گویا بعد از اعلام هزینه ، حد اعتبار را هم می گفت!
منتها دیگر جدایش کردند تا کاملا مشخص باشد.
با کد دستوری *130*1*4# می توانید حد اعتبار را ببینید!

خوب حد اعتبار من 45 تومن اما مانده حد اعتبارم 46300 تومن هستش
این چطوریه؟

Nova view
2009-04-21, 11:21 AM
مشترکان دائمي، اگر تا به امروز قبض اين دوره را دريافت نکرديد، يک پيامک بدون متن به ۲۴۵۶ بفرستيد تا دوباره قبض دوباره ارسال شود،
اين کار علاوه بر ارسال دوباره قبض، يک آمار به سيستم مي دهد تا درصد قبوض رسيده ارزيابي شود.
چند وقتي است که مي بايست آماري از کار پيمانکار گرفته شود

bobo_0_6
2009-04-22, 07:25 PM
مشترکان دائمي، اگر تا به امروز قبض اين دوره را دريافت نکرديد، يک پيامک بدون متن به ۲۴۵۶ بفرستيد تا دوباره قبض دوباره ارسال شود،
اين کار علاوه بر ارسال دوباره قبض، يک آمار به سيستم مي دهد تا درصد قبوض رسيده ارزيابي شود.
چند وقتي است که مي بايست آماري از کار پيمانکار گرفته شود

smsشم اومد
ولي اين چند سري انصافا قبض ها به موقع مياد

Nova view
2009-04-22, 09:07 PM
آقا یعنی چی ؟؟؟؟ یعنی مثلا از همراه اول یکی به ایرانسل زنگ بزنه یا بالعکس دقیقه ایی 35 تومن محاسبه خواهد شد ؟؟؟؟؟؟؟؟

اونوقت از تلفن ثابت به ایرانسل که دقیقه ایی 62.5 هست چقدر میشه ؟؟؟؟؟؟

لطفا بگید اگه این اعداد اعمال بشه هزینه تماس از یکی به اون یکی چه تغییری میکنه ؟؟؟؟؟

نه دوست من، اشتباه نشود!
این تعرفه های بین اپراتوری و رومینگ است و تعرفه واقعی که برای مشترکین محاسبه می شود نیست.
این هزینه ای است که برای انتقال ترافیک بین اپراتور ها و مخابرات رد و بدل می شود.
یعنی مثلا اگر شما یک دقیقه از خط ایرانسل خود به یک تلفن ثابت زنگ بزنید، بابت برقراری این تماس، شرکت ایرانسل باید مثلا 35 تومان به مخابرات بپردازد و به همین ترتیب!

در حقیقت یک تاثیر غیر مستقیم بر تعرفه های واقعی می گذارد،
و در واقع اگر این هزینه ها افزایش پیدا کند، چون تعرفه های ایرانسل تا 15 سال ثابت است، این وسط فقط ایرانسل ضرر می کند و سودش به مخابرات می رسد.

bobo_0_6
2009-04-26, 07:59 PM
الان یه هفته ایه که از هر پنجتا sms یکیش failed میشه
مشکلش چیه؟

Nova view
2009-04-26, 10:40 PM
شهر و منطقه را هم بفرمایید، چون مورد خاصی اعلام نشده.

rayanehkha
2009-04-27, 08:25 AM
سلام. برای تایید کد پستی وقتی به 2112 پیام میدم جواب میاد که سیستم موقتا با اشکال روبرو هست. 100 بار اینکار را کردم بازهم همین پیغام را میده.

Nova view
2009-04-27, 09:43 AM
اگر سیستم خودکار فعلا مشکل دارد، با اپراتور تماس بگیرید و از تلفن کد پستی را تایید کنید.

bobo_0_6
2009-04-27, 10:45 AM

گلشهر کرج
فقطم من این مشکلو ندارم

Nova view
2009-04-27, 12:26 PM
حتما،
بررسی خواهد شد...

faridbahal
2009-04-28, 10:56 PM
حتما،
بررسی خواهد شد...
نوا جان یعنی جدا ایرانسل از این مشکل خبر نداره؟! الان 1 هفته اس این مشکل هست!
البته زیاد هم بعید نیست که خبر نداشته باشه! من دیروز برای ماموریت کاری از تهران رفتم رشت! پامو که از تهران گذاشتم بیرون به نصف شماره ها نه می تونستم زنگ بزنم نه sms بدم! موقع زنگ زدن میگفت تماس های خروجی مسدود است!
وقتی زنگ زدم 140 اپراتور خانومی که ورداشت خیلی سعی کرد کمک کنه اخرش هم گفت فقط باید شماره سریال رو بدی تا بدم بررسی کنن! دیگه هر چی زنگ زدم ایرانسل همه پیچوندن! یکی گفت اینجا که همه چیز میزونه! ممنون از تماستون تق! یکی دیگه گفت سیستم داره اپدیت میشه واسه اینه! یکی گفت سیستمون مشکل داره نمیتونم برم توی مشخصات خطتتون! یکی... تا اخر سر یکی گفت گیلان مشکل داره! که البته همونطور که گفتم مشکل من از وقتی شروع شد که از تهران اومدم بیرون! از خیرش گذشتم! شب که برگشتم تهران خودش درست شد! انگار با این سیم کارت نباید از جامون تکون بخوریم!

vvroyal
2009-04-29, 12:54 AM

منم در شهرستان كاشان همين مشكل رو دارم. بيشترم براي پيامك هايي با ظرفيت بيش از 2تا مشكل دارم.يعني حجم اس ام اس از يكي بيشتر ميشه بايد 100 بار بزنم تا رد بشه

Nova view
2009-04-29, 12:37 PM
دوستان عزیز
منظور من از بررسی، علت آن است، وگرنه به قول یکی از دوستان در ایرانسل: همکاران بهتر از هر مشترکی بر مشکلات آگاه هستند!

منظور من این بود که چرا این مشکل پیش آمده و چرا تا به حال برطرف نشده؟!

واقعا این چند وقت داره به شبکه خیلی فشار میاد!
یعنی من چند روزه که به قول دوستان کف کردم!!
باور نمی کنید، همراه اول، در فاصله کمتر از 30 متر، 3 آنتن دارد!!!! تازه در حال نصب آنتن چهارم در همان منطقه است!!!!
حال این وسط، آنتن ایرانسل فاصله ای بیش از 400 متر دارد!
و با این حال که چندین بار برای گرفتن مجوز آنتن اقدام کرده، هنوز مجوز ندادند!! در حالیکه همراه اول به راحتی هر چه تمام تر در حال نصب چهارمین سایت در یک منطقه است،
یک موقعی موضوع آنتن مشترک مطرح شد که ....

در مناطق دورتر به دلیل اینکه شرکت محترم زیر ساخت لینک در اختیار قرار نمی دهد، ناچار باید آنتن های بین شهری را با ماهواره به نزدیک ترین شهر ارتباط داد که با این کار مشکل تاخیر چند ثانیه در مکالمه و دیتا پیش آمده که اگر شما با استرالیا هم حرف بزنید اینقدر تاخیر زمانی در انتقال دیتا ندارید!!

در اثر فشار بیش از حد به لینکها متاسفانه جدیدا ما شاهد انسداد تماس های سیمکارت های اعتباری در هنگام انتقال مکانی هستیم!
این مشکل برای مشترکین دائمی وجود ندارد.

.
.
.
و خیلی موارد دیگر که گفتن آن ممکن نیست،

کار برنامه ریزی می خواهد!
وقتی می گویند ما فلان مجوز را تا فلان تاریخ می دهیم، بعد زیرش می زنند،
در این صورت ایرانسل در برنامه ریزی خود سیمکارت با پشتوانه صدور آن مجوز می فروشد!
آن مجوز نیست، سیمکارت فروخته می شود، ظرفیت با تعداد مشترک افزایش پیدا نمی کند، اختلال پیش می آید.

مورد دیگر هم جدیدا اضافه شده، بحث فیبر نوری و خطوط زیر ساخت است!
که با مشکل پهنای باند اینترنت، تغییراتی صورت گرفته، خطوط پشتیبان جایگیزین شدند و با این کار توازن ترافیک در کشور به هم ریخته.

مشکلات اخیر هم بیشتر به همین خاطر پیش آمده،
و متاسفانه دست اپراتور ها نیست،
شرکت محترم زیر ساخت باید این مشکلات را بر طرف کند،
هرچند که بابت چنین مشکلاتی جریمه پرداخت می شود، اما این جریمه ها فقط جنبه مالی را حل می کند، و این وسط ضرر های مشترکین که به خاطر این اختلالات متحمل شده، جبران نمی شود.

bobo_0_6
2009-04-29, 10:25 PM
ولی به هر حال یه فکری باید به حالش کرد
به خدا امروز از 10تا sms پشت سر هم 6تاش not deliver شد(در ضمن سیمکارت من دائمیه)
و مشکل دیگم این که وقتی میخوام sms یک فرد خاصی رو( فقط همین فرد) رو reply کنم sms فرستاده نمیشه(خطش 912 هستش)

Nova view
2009-04-30, 04:00 PM
من هم این مشکل را دارم،
این مشکل با ریستارت گوشی و یا زدن یکبار Flight mode برطرف می شود.

faridbahal
2009-05-01, 11:36 AM
دوستان عزیز
منظور من از بررسی، علت آن است، وگرنه به قول یکی از دوستان در ایرانسل: همکاران بهتر از هر مشترکی بر مشکلات آگاه هستند!

منظور من این بود که چرا این مشکل پیش آمده و چرا تا به حال برطرف نشده؟!

واقعا این چند وقت داره به شبکه خیلی فشار میاد!
یعنی من چند روزه که به قول دوستان کف کردم!!
باور نمی کنید، همراه اول، در فاصله کمتر از 30 متر، 3 آنتن دارد!!!! تازه در حال نصب آنتن چهارم در همان منطقه است!!!!
حال این وسط، آنتن ایرانسل فاصله ای بیش از 400 متر دارد!
و با این حال که چندین بار برای گرفتن مجوز آنتن اقدام کرده، هنوز مجوز ندادند!! در حالیکه همراه اول به راحتی هر چه تمام تر در حال نصب چهارمین سایت در یک منطقه است،
یک موقعی موضوع آنتن مشترک مطرح شد که ....

در مناطق دورتر به دلیل اینکه شرکت محترم زیر ساخت لینک در اختیار قرار نمی دهد، ناچار باید آنتن های بین شهری را با ماهواره به نزدیک ترین شهر ارتباط داد که با این کار مشکل تاخیر چند ثانیه در مکالمه و دیتا پیش آمده که اگر شما با استرالیا هم حرف بزنید اینقدر تاخیر زمانی در انتقال دیتا ندارید!!

در اثر فشار بیش از حد به لینکها متاسفانه جدیدا ما شاهد انسداد تماس های سیمکارت های اعتباری در هنگام انتقال مکانی هستیم!
این مشکل برای مشترکین دائمی وجود ندارد.

.
.
.
و خیلی موارد دیگر که گفتن آن ممکن نیست،

کار برنامه ریزی می خواهد!
وقتی می گویند ما فلان مجوز را تا فلان تاریخ می دهیم، بعد زیرش می زنند،
در این صورت ایرانسل در برنامه ریزی خود سیمکارت با پشتوانه صدور آن مجوز می فروشد!
آن مجوز نیست، سیمکارت فروخته می شود، ظرفیت با تعداد مشترک افزایش پیدا نمی کند، اختلال پیش می آید.

مورد دیگر هم جدیدا اضافه شده، بحث فیبر نوری و خطوط زیر ساخت است!
که با مشکل پهنای باند اینترنت، تغییراتی صورت گرفته، خطوط پشتیبان جایگیزین شدند و با این کار توازن ترافیک در کشور به هم ریخته.

مشکلات اخیر هم بیشتر به همین خاطر پیش آمده،
و متاسفانه دست اپراتور ها نیست،
شرکت محترم زیر ساخت باید این مشکلات را بر طرف کند،
هرچند که بابت چنین مشکلاتی جریمه پرداخت می شود، اما این جریمه ها فقط جنبه مالی را حل می کند، و این وسط ضرر های مشترکین که به خاطر این اختلالات متحمل شده، جبران نمی شود.
مرسی از توضیح
والله ادم میمونه که اصلا چرا داره توی این کشور زندگی میکنه!
این مشکل انتقال مکانی حالا حالاها برطرف نمیشه؟ چون من الان شاغل در یه شرکتی هستم که همش قراره از تهران خارج بشم
باید به فکر یه سیم کارت همراه اول باشم؟

GREEN BERET
2009-05-01, 03:43 PM
تمایل MTN به سرمایه گذاری در زیمبابوه

همنا- گفته می شود MTN، اپراتور تلفن همراه آفریقای جنوبی به سرمایه گذاری در زیمبابوه و خرید سهام اپراتور تلفن همراه این کشور ابزار علاقه کرده است.
به گزارش آژانس خبری تلفن همراه (همنا)، شایعات مطرح شده مبنی بر علاقه MTN به سرمایه گذاری در زیمبابوه از آنجا ناشی می شود که این اپراتور استندهای تبلیغاتی خود را در نمایشگاه تجارت این کشور در هفته جاری به نمایش گذاشت.
مطابق گزارش های منتشر شده از سوی رسانه های آفریقای جنوبی، MTN به دنبال کسب 60 درصد سهام Telecel زیمبابوه که به اوراسکام مصر تعلق دارد، است.
سخنگوی MTN در این باره گفت: ما همواره اعلام کرده این که به دنبال فرصت های ارزشمند سرمایه گذاری هستیم و زیمبابوه نیز که در همسایگی ما قرار دارد، از جمله این فرصت ها به شمار می رود.
وی افزود: دولت زیمبابوه به دنبال اصلاح ساختار خود است و بر همین اساس از کشورهای آفریقای جنوبی خواسته است تا در این کشور فعالیت کنند.
وی گفت: MTN در کشورهای فقیر ریسک های بسیاری کرده است اما در نهایت شاهد رشد اقتصادی و توسعه آن کشور بوده است.
زیمبابوه درحال حاضر سه اپراتور تلفن همراه دارد که در میان آنها Telecel سال گذشته را با 232 هزار مشترک و سهم 15 درصدی از بازار پشت سر گذاشت.

Nova view
2009-05-02, 11:24 AM
قرار نیست که شما این مشکل را تحمل کنید،
با مرکز خدمات تماس بگیرید، یک فرم پیگیری پر کنید تا به قسمت فنی برای بررسی ارجاع داده شود.
بزرگترین برتری ایرانسل نسبت به همراه اول داشتن شبکه یکپارچه و بدون هزینه جابجایی است،
به همین دلیل نباید چنین مشکلی وجود داشته باشد.

ammvaj
2009-05-02, 11:24 AM
به مناسبت فرارسیدن روز معلم سیم کارت هدیه تا 31 اردیبهشت ماه تمدید شد

ammvaj
2009-05-04, 06:04 PM
این پست به زودی حذف می شه

ammvaj
2009-05-04, 06:04 PM
طبق گفته های شخصی به نام reza که صبح پست داد ه بود
میگفت nova view جاسوس ایرانسل توی این انجمن هست من هم تاییدش میکنم

این پست به زودی حذف می شه

Beckham9
2009-05-04, 07:00 PM
سلام !
اقا کسی می دونه چطور میشه فهمید که یه گوشی قابلیت ام ام اس داره یا نه ؟
7500 نوکیا داره ؟ Smile (50)
اگه میشه تو پیغام خصوصی جواب رو بدید .

Nova view
2009-05-05, 08:14 AM
می توانید با وارد کردن مدل گوشی خود در لینک زیر بفهمید که گوشی مورد نظر شما GPRS و MMS را ساپورت می کند یا خیر:
http://www.irancell.ir/gprsphone
باز مشکلی بود حتما بفرمایید
موفق باشید

GREEN BERET
2009-05-05, 01:23 PM
توی سایت ایرانسل خیلی از گوشیهایی که gprs دارند رو ساپورت نمیکنه مثل گوشی n82

ammvaj
2009-05-06, 10:05 AM
400 پیامک رایگان و 4000 تومان اعتبار رایگان برای مشترکینی که تا به حال ثبت نام نکردند

ammvaj
2009-05-06, 12:27 PM
خوب اینکه عادیه وقتی کسه دیگه به خط شما اس ام اس می ده از شما که هزینه کم نمی کنه

Nova view
2009-05-06, 02:32 PM
گوشي هايي که در سايت ايرانسل وجود دارند, گوشي هايي هستند که مشکلي در استفاده از خدمات بر پايه gprs ندارند
و اين بدان معني نيست که ديگر گوشي ها چنين انمکاني ندارند
اين ليست گوشي هاي تست شده هستند وگرنه بقيه هم ممکن اند بتوانند از اين خدمات استفاده کنند.
موفق باشيد

nikan4host
2009-05-07, 01:39 AM
سلام
من قبلا با سونی اریکسون کار میکردم به تازگی نوکیا 5800 خریدم

میشه بدونه ارسال کد برای دریافت تنظیمات GPRS گوشی رو دستی تنظیم کرد؟ آخه پدرم در اومد هر درخواست میدم 10 ا پیامک میاد

اگه کسی بلده به منم یاد بده خدا خیرش بده اساسی بوسسسسسسسس

ammvaj
2009-05-07, 12:17 PM
عزیزم می تونی از کد دستوری #6*140* استفاده کنید ضمنا میتونستید این سوال رو در تایپیک خودش مطرح کنید

Ashke_Yakhi
2009-05-07, 03:10 PM
سلام
من قبلا با سونی اریکسون کار میکردم به تازگی نوکیا 5800 خریدم

میشه بدونه ارسال کد برای دریافت تنظیمات GPRS گوشی رو دستی تنظیم کرد؟ آخه پدرم در اومد هر درخواست میدم 10 ا پیامک میاد

اگه کسی بلده به منم یاد بده خدا خیرش بده اساسی بوسسسسسسسس
دوست عزیز لطفا برای یافتن پاسخ سوالتون به تاپیک زیر مراجعه کنید.

http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=18726

mehdi_t7
2009-05-08, 03:54 PM
میدونم سوالم تکرایه، اما حوصله گشتن با این دایال آپ رو ندارم!
چطوری میتونم بفهمم سیمکارتم ثبت شده یا نه؟؟؟

F-U-N.iR
2009-05-08, 04:36 PM
راههای زیادی داره..
به 120 زنگ بزن بهت می گن..

یا از طریق کد زیر
‏*‏140*5#
ستاره 140 ستاره 5 مربع

Ashke_Yakhi
2009-05-08, 09:22 PM
همونطور که دوستمون گفتن میتونید با 120 تماس بگیرید

یا کد دستوری #5*130*

ammvaj
2009-05-09, 10:15 AM

کد دستوری استعلام ثبت نام ارور داره بهترین راه تماس با 120 و یا 140 یا مراجعه به نمایندگی های مجازه

zarryn
2009-05-10, 04:52 PM
تو گوشيهاي چيني كه دو خط داره وقتي كه جايي مي رم كه ايرانسل انتن نمي ده گوشيم قاطي مي كنه و هي خاموش و روشن مي شه و ايرانسلم ديگه كار نمي كنه تا چند روز ايرانسلم شبكه نداره مي گيد چي كار كنم تو رو خدا راهنمايي كنيد ؟:dont:

zarryn
2009-05-10, 04:54 PM
ايرانسل من در گوشيهاي چيني وقتي جايي شبكه نداره قاطي مي كنه و چند روز طول مي كشد تا انتن دهد مي گوييد چه كار كنم . تو رو خدا راهنمايي كنيد.

GREEN BERET
2009-05-10, 06:17 PM
دوست عزیز این مشکل شما فقط با سیم کارت ایرانسل ایجاد میشه یا با سیم کارتهای همراه آخر هم این طوری هستش ؟ ! شما انتخاب شبکه رو از حالت اتوماتیک به صورت دستی تبدیل کن توی تنظیمات شبکه ببین مشکلت حل نمیشه . :flower:

zarryn
2009-05-11, 10:44 AM
با همراه اولم اين طور نمي شه ولي با ايرانسلم قاطي مي كنه فقط يه جور درست مي شه كه سيم كارت را داخل يك گوشي ديگه بذارم و بعد كه انتن اومد سيم كارت را داخل گوشي خودم بذارم و گرنه هيچ جور آنتن نمياد ..

GREEN BERET
2009-05-11, 03:40 PM
پس تنها راه باقی مانده انتخاب شبکه ایرانسل در گوشی شما به صورت دستی میباشد .باید در گوشی خود وارد تنظیمات شبکه شوید سپس از آنجا انتخاب شبکه رو از حالت اتوماتیک به دستی تغییر بدی و یکبار گوشی را خاموش و روشن بکنی .

shyhan
2009-05-13, 06:57 PM
آدرس این دفاتر تو تهران کجاستد که میشه مستقیما شکایت کرد؟؟؟؟

قاسم..ش
2009-05-13, 07:31 PM
من کد pass:$:+9893....رو برای انتقال شارژ انجام میدم میگه محلت کد شما تموم شده . خیلی وقته باهاش کار نکرده ام ایا تغییراتی کرده این سیستم ؟

Nova view
2009-05-13, 07:46 PM
ارسال کد 12 به 1112، اگر درست نشد، تماس با اپراتور.

قاسم..ش
2009-05-13, 07:48 PM
کد 12 یعنی عدد 12 رو به 1112 فرستاد

ammvaj
2009-05-13, 08:03 PM
8]آدرس این دفاتر تو تهران کجاستد که میشه مستقیما شکایت کرد؟؟؟؟[/B]
از طریق دادسرا و نمایندگی های ایرانسل می تونید این کارو انجام بدید نمایندگی های که DP دارن تو لینک ثابتشون یه قسمتی به نام شکایت دارن

GREEN BERET
2009-05-13, 09:35 PM
بله بايد عدد 12 رو در متن sms بنويسي و براي 1112 ارسال بكني

قاسم..ش
2009-05-13, 10:06 PM
من قبلا فعالش کردم و اسفتاده نمودم - ولی مدتیه که سیک کارتم خاموشه - وقتی که میخوام شارژ انتقال بدم پیامی برام میاد که میگه :
مدت اعتبار رمز (خط به خط) شما تمام شده. لفا برای تغییر رمز دستور پین :رمز قبلی :رمز جدید :رمز جدید را به 1112 بفرستید
دقیقا همین متن رو به فینگلیش نوشته

Nova view
2009-05-14, 07:17 AM
به دلایل امنیتی، این سیستم طی چند هفته استفاده نکردن، غیر فعال می شود،
و باز به دلایل امنیتی، مثل کارت های عابر بانک، در یک دوره، شما باید رمز خودتان را تغییر دهید!
شما می توانید با ارسال 12 به 1112 رمز را ریست کنید،
شما می توانید اگر رمز قدیمی را به یاد دارید، آنرا تغییر دهید،

اگر نشد، ساده ترین و راحتترین راه، می توانید با اپراتور تماس بگیرید، تا آنها در سیستم، رمز را ریست کنند،
بعد رمز جدید از طریق پیامک ارسال می شود، و بعد شما می توانید رمز را به رمز دلخواه خود تغییر دهید،

قاسم..ش
2009-05-14, 10:50 AM
12 رو میفرستم ولی میگه قبلا برای شما فعال شده . این تماس با اپراتور بعنی ب صورت صوتی براشون مشکل رو بگم

Nova view
2009-05-14, 11:34 AM
تقریبا،
به اپراتور بگویید سرویس انتقال شارژ من غیر فعال شده و من رمزم را فراموش کردم،
هم دوباره فعالش کنید و هم رمز را ریست کنید.

قاسم..ش
2009-05-15, 01:22 PM
ایرانسل سیم کارت های بدون سند رو مسدود کرده . قبل از این کار اس ام اس فرستاد که با ثبت نام 400 پیام کوتاه رایگان و 50000 ریال اعتبار رایگان و یک سیم کارت هدیه بگیرید - اگه الان سیم رو ثبت کنم این هدیه ها شامل من میشه

Nova view
2009-05-15, 06:31 PM
بله شامل شما می شود

قاسم..ش
2009-05-17, 11:57 AM
من که دو تا سیمکارت ثبت کردم همین دیروز نه خبری از شارژ بود و نه اس ام اس رایگان حالا برای گرفتن سیمکارت هدیه باید به کجا اس ام اس بزنم.

GREEN BERET
2009-05-17, 12:04 PM
اول يك sms بدون متن به 2112 ميزني در اون پيامي كه مياد كد پستي كه براي ايرانسل فرستادي مياد اگر درست بود براي تاييدش دوباره يك پيام كوتاه بون متن به 2115 ميزني .

.:MOHAMMAD:.
2009-05-17, 08:15 PM
ببخشید من چند وقتیه که می خوام SMS بزنم ولی فرستاده نمی شه می خواستم بدونه مشکل چیه آیا برای شما هم ای جوریه؟!؟

Nova view
2009-05-17, 08:34 PM
شهر و منطقه خودتان را هم بفرمایید

قاسم..ش
2009-05-17, 09:48 PM
ببخشید من چند وقتیه که می خوام SMS بزنم ولی فرستاده نمی شه می خواستم بدونه مشکل چیه آیا برای شما هم ای جوریه؟!؟
3 تا 6 ساعت اختلال در ارسال اس ام اس ایرنسل در بعضی روز ها معمولیه و مشکلی نداره ولی اگه به 24 ساعت برسه ...

قاسم..ش
2009-05-17, 09:52 PM
قبلا جایی خواندم که آنتن دهی 0936 و 0935 از 0937 بهتره ! ایا هنوز هم همینطوره ؟

GREEN BERET
2009-05-17, 10:09 PM
نه عزيز 1000 بار اين مطلب توي انجمن پرسيده شده . 0935 و 0936 و 0937 و همچنين سيم كارتهاي اعتباري با دائمي هيچ فرقي از نظر آنتن دهي ندارن .

قاسم..ش
2009-05-17, 10:17 PM
نه عزيز 1000 بار اين مطلب توي انجمن پرسيده شده . 0935 و 0936 و 0937 و همچنين سيم كارتهاي اعتباري با دائمي هيچ فرقي از نظر آنتن دهي ندارن .

ok ، ایا با این که ایراسنل یک همراه یک سیم کارت یکی هم هدیه میده و قیمت هاش هم کم کرده و با این متبلیغات و .... کار به 0938 هم میرسه ؟

2009-05-18, 11:01 AM
شهر و منطقه خودتان را هم بفرمایید
شیراز

Nova view
2009-05-18, 11:02 AM
از انتخاب کد 092X برای اپراتور سوم، می توان فهمید که در طول زمان، قرار است پیش شماره های دیگری به ایرانسل داده شود،
ولی در حال حاضر به دلیل مشکل پروانه ای و از همه مهم تر به دلیل نبود ظرفیت، چنین امکانی نیست.
باید تقاضا به تنظیم مقررات داده شود و بعد از بررسی و پاسخ، باید با یک پیمانکار برای افزایش ظرفیت قرارداد بسته شود.
که فکر نکنم، قبل از اپراتور سوم این کار عملی باشد.

مگر اینکه در طرح تابستان استقبال زیاد شود که بلوک 0937 و بقیه کامل واگذار شود.

Nova view
2009-05-18, 11:04 AM
شیراز

بررسی خواهد شد...

2009-05-20, 12:34 PM
بررسی خواهد شد...
چی شد؟تا حالا نتونستم یک sms هم بدم.آیا مشکل از خط ها است یا گوشیم.

GREEN BERET
2009-05-20, 02:50 PM
شما فقط اين مشكل رو داري يا افراد ديگري رو هم ميشناسي كه اين مشكل رو داشته باشه ؟ اصلا تنظيمات گوشيت رو يه نگاه بكن ( مسيج سنتر گوشي ) بايد رو ي اين شماره باشه : 989350001400+

2009-05-20, 04:01 PM
شما فقط اين مشكل رو داري يا افراد ديگري رو هم ميشناسي كه اين مشكل رو داشته باشه ؟ اصلا تنظيمات گوشيت رو يه نگاه بكن ( مسيج سنتر گوشي ) بايد رو ي اين شماره باشه : 989350001400+
خیلی ممنون درست شد.فقط می خواستم بدونم حالت Message center in useرا ازmtni به
sim message center تغییر دادم مشکلی نداره؟

Nova view
2009-05-20, 04:43 PM
بابت تاخیر عذر می خواهم،
یک موردی بود، باید حتما حلش می کردم، بسیار واجب بود!

اما در مورد شما، بررسی های منطقه اعلامی شما دارای شاخص خوبی بودند و موردی هم گزارش نشده بود و این یعنی مشکل از شبکه نیست.
بنابراین با تغییر شماره مسیج سنتر برطرف می شود که ظاهرا شما انجام دادید،
اون فقط نام مسیج سنتر هست و مهم نیست که چه چیزی وارد شود.
مهم عدد داخل آن است.
موفق باشید

CNN
2009-05-22, 04:02 PM
سلام سیم کارت اعتباری ایرانسل من تا قبل از این طرح ایرانسل ثبت نشده بود . هفته گذشته بود که میخواستم زنگ بزنم اپراتور گفت سیمکارت شما مسدود شده است منم با وجود اینکه قبلا چند نفر رو شدیدا با سیمکارتم اذیت کرده بودم رفتم سیم کارت رو به اسم خودم ثبت کردم - حالا بعضی وقت ها قاطی میکنه و با اول که میخوام بزنم میگه سیم کارت شما مسدود است و وقتی دو باره میگیرم مشکلی نداره و میزنگه . وقتی هم *140*5 مربع برو میگیرم میگه مدارک شما ارسال نشده لطفا ارسال کنید از طرف دیگر وقتی برای سیم هدیه کد پستی رو از 2112 چک کردم درست بود بعنی اونا کد پستی منو دارن . مشکل کجاست ؟
اگه کسی از من شکایت کنه ایرانسل به هم خبر میده درسته ؟؟؟

shyhan
2009-05-22, 05:20 PM
نه ایرانسل خبر نمیده
یه اقایی با لباس سبز یه حکم قضایی میاره در خونتون تحویل میده برای زمان شرکت در دادگاه
البته اگه کسی شکایت کنه و پیگیر شکایتش باشه
در کل تو رفتار خودتون تجدید نظر کنید مزاحمت کار خوبی نیست این رو به عنوان یه نصیحت برادرانه گفتم

>>>H.L<<<
2009-05-22, 05:24 PM
ایرانسل کلا قاطی داره به 140 بزنگ مشکلت بگو
ولی مزاحمتم کار خوبی نیست

Nova view
2009-05-22, 05:38 PM
ترجیحا یک بار دیگر مدارک خود را ارسال کنید

قاسم..ش
2009-05-22, 07:08 PM
خبر میده - به این صورت که به مدت یک هفته سیم کارت شما قطع میشه - و اگه بعد از یک هفته که درست شد توبه کردی که هیچ - در غیر این صورت برای بار دوم فکر کنم 3 ماه قطع میشه و بار سوم هم داره - بلاخره در اخر سیمکارت شما به طور کل قطع میشه و باید یک سری جریمه ها و خسارت ها رو بپردازید بعد اگر شاکی رضایت نداد و مزاحمت شما در حد المپیک بوده از طریق پست یک نامه ای میاد که باید برید یک جایی و تعهد بدید این خودش مراحلی داره ( چند بار اخطار میدن اگه نری ) بار اخر هم با همون اقای سبز پوش میان
دوست عزیز شما هدفت از این کار چیه ؟ خب وقتی خیلی حساسی شکایت و ...خب از این کارا نکن برادر من !

دایزه
2009-05-27, 06:57 AM
سیم کارت من قفل شده وروی گوشی می نویسه سیم کارت رد شد چه کار کنم.

Nova view
2009-05-27, 11:36 AM
با درود خدمت دوست عزیز جناب دایزه
البته منظور از گزینه رد تماس را نمی دانم که چه پیغامی را به رد تماس ترجمه کردند،
اما در کل،
به خاطر وارد کردن چند بار پین نادرست، خرابی گوشی و تغییر ولتاژ چه در آنتن و چه در گوشی و ... ممکن است سیمکارت بسوزد، که در این صورت با خرید یک بسته بازگشت مشکل حل خواهد شد.
بعضی مواقع هم به خاطر کثیف شدن سیمکارت و یا بد جا زدن آن چنین مشکلی پیش می آید.

بنابراین اگر روی گوشی دیگری تست کردید و همین حالت بود، باید سیمکارت سوخته خود را تعویض کنید.

پارادوکس
2009-05-27, 05:16 PM
بابت آموزس ممنون
من خودم تو یه کلاس به بچه ها آموزش میدم ولی جزوه نداشتم
از جزوه تو با ذکر منبع استفاده می کنم
در ضمن اگه سوال داشتی در خدمتم
منم اگه سوال داشتم مزاحم میشم

Mehran14233
2009-06-01, 12:39 PM
سلام خدمت دوستان :papa:
من يه سيم كارت اعتباري دارم وقتي تنظيمات GPRS رو ميگيرم 2تا اس ام اس مياد !
يه irancell GPRS 2 يكي هم irancell GPRS 1 .
يكيشون web settings داره اون يكي نداره . d:
ميخواستم ببينم فرقي با هم دارن ؟

Nova view
2009-06-01, 01:01 PM
معمولا بهتر است از تنظیمات irancell GPRS 2 استفاده کنید.

ammvaj
2009-06-01, 06:41 PM
سلام سیم کارت اعتباری ایرانسل من تا قبل از این طرح ایرانسل ثبت نشده بود . هفته گذشته بود که میخواستم زنگ بزنم اپراتور گفت سیمکارت شما مسدود شده است منم با وجود اینکه قبلا چند نفر رو شدیدا با سیمکارتم اذیت کرده بودم رفتم سیم کارت رو به اسم خودم ثبت کردم - حالا بعضی وقت ها قاطی میکنه و با اول که میخوام بزنم میگه سیم کارت شما مسدود است و وقتی دو باره میگیرم مشکلی نداره و میزنگه . وقتی هم *140*5 مربع برو میگیرم میگه مدارک شما ارسال نشده لطفا ارسال کنید از طرف دیگر وقتی برای سیم هدیه کد پستی رو از 2112 چک کردم درست بود بعنی اونا کد پستی منو دارن . مشکل کجاست ؟
اگه کسی از من شکایت کنه ایرانسل به هم خبر میده درسته ؟؟؟
شما می تونید با واحد ثبت مشتریان ایرانسل تماس بگیرید و با گفتن شماره ایرانسل خودتون اپراتور بهتون میگه که ثبت نام شدید یا نه واقعا اگر از مزاحمت و دردسر می ترسید چرا مزاحمت ایجاد می کنید

Bia2learn
2009-06-02, 09:43 AM
من نمیتونم MMS ارسال کنم هرچی میزنم مینویسه محتویات پیام توسط سرور تایید نشد. حتی MMS خالی هم همین رو مینویسه چکار کنم؟

ammvaj
2009-06-02, 10:09 AM
شما سرویس پیام چند رسانه ای تون رو از چه طریق فعال کردید در ضمن برای فرستادن این نوع پیام باید دو طرف مشترک باشند و از یک اپراتور

khangholi
2009-06-02, 10:29 AM
سلام منم هرچی به دوستم زنگ میزنم بوق خرابی میزنه آیا کد میده یا اینکه ایراد از شبکه است ؟:happy:

ammvaj
2009-06-02, 12:06 PM
چه اروری میده موقعی که تماس می گیری چه پیغامی می ده

GREEN BERET
2009-06-02, 12:56 PM
سلام منم هرچی به دوستم زنگ میزنم بوق خرابی میزنه آیا کد میده یا اینکه ایراد از شبکه است ؟:happy:

من نمیتونم MMS ارسال کنم هرچی میزنم مینویسه محتویات پیام توسط سرور تایید نشد. حتی MMS خالی هم همین رو مینویسه چکار کنم؟

نقل قول اولي : سلام منظورت از بوق خرابي چيه ؟ اگر همون بوق اشغال كه مشكل از شبكه هستش .

نقل قول دوم : اين پيام مربوط به مشكل شبكه هست با چند بار resend كردن ميفرسته . همچنين اگر شما از تنظيمات درستي استفاده ميكني مشكل از شبكه هستش .

Mehran14233
2009-06-02, 01:43 PM
معمولا بهتر است از تنظیمات irancell GPRS 2 استفاده کنید.

اصلا GPRS-2 رو نميشه Save كرد :happy:
هر چند وقت يه بار تنظيمات ميگيري يه تنظيمات جديد مياد .
با شماره هاي مختلف تنظيمات مختلف !
اين ايرانسل هم معلوم نيست چيكار ميكنه ها !!

Nova view
2009-06-03, 09:18 AM
اصلا GPRS-2 رو نميشه Save كرد :happy:
هر چند وقت يه بار تنظيمات ميگيري يه تنظيمات جديد مياد .
با شماره هاي مختلف تنظيمات مختلف !
اين ايرانسل هم معلوم نيست چيكار ميكنه ها !!

شما فقط یکبار تنظیمات را ذخیره کنید، کافیست.
همه یکی هستند.

ammvaj
2009-06-06, 02:29 PM
مردم سوریه اپراتور MTN را تحریم کردند

موبنا – کاربران تلفن همراه درسوریه در اعتراض به دو شرکت اپراتوری تلفن همراه این کشور ، استفاده از تلفن همراه را تحریم کردند.
به گزارش گروه اخبار خارجی موبنا به نقل از " گلوبال وویس" ، کاربران سوری در اعتراض به گرانی سرویس دهی شرکت های اپراتوری تلفن همراه " سیریا تل" (Syriatel ) و " ام تی ان" ( MTN ) سوریه استفاده از تلفن همراه را تحریم ( بایکوت) کردند.
کاربران سوری خواهان کاهش هزینه های تلفن همراه در سطح قیمت های دیگر کشورهای منطقه هستند.
کاربران سوری برای هماهنگی در اجرای این تحریم از سرویس های فیس بوک و تویتر استفاده کردند.
تعداد کاربران تلفن همراه در سوریه ( تا دسامبر سال 2007 میلادی ) پنج میلیون و 800 هزار نفر با ضریب نفوذ 5/30 درصد اعلام شده و دو شرکت یاد شده سرویس اپراتوری تلفن همراه را برای کاربران این کشور عرضه می کنند.

فکر کنم این خبر ربطی به ایرانسل نداره بلکه به MTN در سوریه مربوط میشه و این تایپیک به اخبار ایرانسل مربوط میشه

Nova view
2009-06-06, 08:43 PM
فکر کنم این خبر ربطی به ایرانسل نداره بلکه به MTN در سوریه مربوط میشه و این تایپیک به اخبار ایرانسل مربوط میشه

ایرانسل یعنی MTN
طرف ایرانی که کاری انجام نمی دهد، تمام تجهیزات و تکنولوژی توسط MTN تامین می شود.
بدون MTN، ایرانسل یک ساعت هم دوام نخواهد آورد.
پس هر خبری که به نوعی به MTN مربوط باشد به طور غیر مستقیم بر روی فعالیت ایرانسل تاثیر می گذارد و به نظر من مشکلی نیست.
هر خبری که به نوعی به ایرانسل و MTN مربوط باشد، می توان در این قسمت قرار بگیرد.
موفق باشید

mhor
2009-06-11, 11:07 AM
سلام
من از طریق سایت ویترین ایرانسل واسه دوستام ام ام اس می فرستم که همون موقع به دستشون می رسه
ولی الان دو هفته ست که عکس خودمو واسشون فرستادم هنوز به دستشون نرسیده
چرا ؟
وقتی از سایت ویترین ایرانسل یه ام ام اس از کامپیوتر خودت می فرستی بعدش مینویسه که ام ام اس شما در نوبت ارسال قرار گرفت
این نوبت ارسال چند روز طول می کشه
تا حالا کسی امتحان کرده ؟
در ضمن حجم فایل ارسالی 140kb بود
ممنون

lvlania
2009-06-11, 11:12 AM
همانطور كه ميدونيد فرستادن عكس شخصي با ام ام اس طبق تعهد نامه ممنوعه و شايد سيستم عكس شمارو ارسال نميكنه!

GREEN BERET
2009-06-11, 11:32 AM
فرستادن عكس شخصي اشكالي نداره . فرستادن فيلم خصوصي افراد يا همينطور عكس خصوصي اشكال داره كه در صورت شكايت افراد قابل پيگيري هستش .

GREEN BERET
2009-06-11, 11:36 AM
سلام
من از طریق سایت ویترین ایرانسل واسه دوستام ام ام اس می فرستم که همون موقع به دستشون می رسه
ولی الان دو هفته ست که عکس خودمو واسشون فرستادم هنوز به دستشون نرسیده
چرا ؟
وقتی از سایت ویترین ایرانسل یه ام ام اس از کامپیوتر خودت می فرستی بعدش مینویسه که ام ام اس شما در نوبت ارسال قرار گرفت
این نوبت ارسال چند روز طول می کشه
تا حالا کسی امتحان کرده ؟
در ضمن حجم فایل ارسالی 140kb بود
ممنون

اين بايد سريع ارسال بشه احتمالا سيستم مشكل داره چون ارسال عكس شخصي مشكلي نداره . :flower:

Nova view
2009-06-11, 12:15 PM
متاسفانه به دلیل سوءاستفاده از این امکان و ارسال سریالی و سریع پیام های چند رسانه ای، بر روی این قسمت، کمی محدودیت اعمال شده و گاهی mms شما ارسال نخواهد شد.
این محدودیت بخصوص در این ایام بیشتر تعریف شده،
به همین دلیل فعلا ترجیحا از این طریق mms نفرستید، تا این مدت هم بگذرد.
در حال حاضر ارسال mms از طریق گوشی با بالاترین سرعت و بالاترین ضریب موفقیت انجام می شود.
موفق باشید

قاسم..ش
2009-06-12, 09:56 PM
ایرانسل الان روزها شنبه تا 4 شنبه کیلوباتی چقدر میدازه ؟ پیام رسان چند؟ اگه طرح انتخاب کنم جی؟

sina123
2009-06-13, 09:51 AM
sms این مملکت گور به گور شده کی درست میشه

GREEN BERET
2009-06-13, 12:49 PM
ایرانسل الان روزها شنبه تا 4 شنبه کیلوباتی چقدر میدازه ؟ پیام رسان چند؟ اگه طرح انتخاب کنم جی؟

سيم كارت دائمي و اعتباري شنبه تا چهارشنبه 6 صبح تا 11 شب كيلو بايتي 7 ريال و 11 شب تا 6 صبح كيلو بايتي 2 ريال (همچنين 5شنبه و جمعه تمامي ساعات ) اگر طرح انتخاب بشه شنبه تا چهارشنبه 6 صبح تا 11 شب كيلو بايتي 5 ريال فرقي نميكنه چه طرحي باشه 11 شب تا 6 صبح كيلو بايتي 2 ريال (همچنين 5شنبه و جمعه تمامي ساعات )

سيم كارت پيام رسان هم مثل توي طرح بودن سيم كارت دائمي و اعتباري هست . :flower:

sms این مملکت گور به گور شده کی درست میشه

والا تا آخرين اخبار كه من داشتم هنوز مشكل ادامه دارد :مباحث و آخرین اخبار سازمان مخابرات ایران (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=17148&page=45)

پست آخر

m.j2000
2009-06-19, 03:32 PM
با سلام گوشي من n95 8gb هست اگه ميشه تنظيمات gprs رو برام بگذاريد ممنون:flower:

GREEN BERET
2009-06-19, 04:56 PM
دوست عزيز شما در بخش ديگري سوال كرديد من هم جواب شما رو دادم به لينك زير برويد :

http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=24492&page=27

mehdi_t7
2009-06-21, 03:11 AM
Nova View عزیز! یا هر دوست دیگه ای که میدونه! طرح تعرفه رنگی ایرانسل، واسه تابستون، از کی شروع میشه؟

GREEN BERET
2009-06-21, 12:33 PM
با سلام
به احتمال زياد از 10 تير به بعد

Mehdi
2009-07-01, 03:27 PM
سلام خدمت دوستان عزيز در انجمن اپراتور ها !
چند تا سوال داشتم ...
1-من كد انتقال شارژم رو فراموش كردم ! يه بارم 5 بار كد اشتباه زدم قفل شد ! از كجا مي تونم كد جديد بگيرم؟
2-مسيج سنتر هاي ايرانسل كه فعال هستند كودومان ؟ من الان روي 1400ه ! بعضي وقتا هم روي 1420 جواب مي ده ! ديگه نداره؟
3-اسمس فارسي و انگليسي ايرانسل تعرفه هاش فرق مي كنه؟
پيشاپيش از جوابهاتون متشكرم:flower:

M LOVE
2009-07-01, 03:55 PM
چند تا سوال داشتم ...
1-من كد انتقال شارژم رو فراموش كردم ! يه بارم 5 بار كد اشتباه زدم قفل شد ! از كجا مي تونم كد جديد بگيرم؟
2-مسيج سنتر هاي ايرانسل كه فعال هستند كودومان ؟ من الان روي 1400ه ! بعضي وقتا هم روي 1420 جواب مي ده ! ديگه نداره؟

شما باید با 140 از خط ایرانسل یا 09351400000 از سایر خطوط تماس بگیرید و فرم پیگیری برای رمز جدید بگیرید تا 24 ساعت براتون رمز جدید ارسال میشه البته بعد از درست شدن اس ام اس ها
2-مسيج سنتر هاي ايرانسل كه فعال هستند كودومان ؟ من الان روي 1400ه ! بعضي وقتا هم روي 1420 جواب مي ده ! ديگه نداره؟ دوست عزیز در حال حاضر در تهران و چند شهر دیگه اس ام اس ها بر روی هیچ کدام از مسج سنتر ها فعال نیست
3-اسمس فارسي و انگليسي ايرانسل تعرفه هاش فرق مي كنه؟ در سیم کارت های ایرانسل هیچ فرقی نمی کنه که شما با چه زبانی اس ام اس ارسال کنید و برای هر صفحه در طرح پایه 16 تومان از اعتبار شما کسر می شود.
موفق باشید

Mehdi
2009-07-01, 04:00 PM
در اهواز فعال هست !
يه سوال ديگه
دقيقا" معلوم كي قراره اين اختلالات تموم بشه؟ چون اهواز تقريبا" خبري نيست...
اسمس ها رو 3-4 بار كه سند مي كنم Sent ميزنه اما شايد يكيشون دليور شه (تازه واسه همه پول كم مي شه d: )
ممنون واسه سريع جواب دادنتون !:flower:

GREEN BERET
2009-07-01, 04:50 PM
چند تا سوال داشتم ...

1. با ارسال كد 12 به شماره شماره 1112 رمز شما ريست ميشه اگر اين مشكل حل نشد بايد به 140 زنگ بزنيد . ( من از همين طريق جواب گرفتم .)

2. تنها مسيج سنتر فعال ايرانسل همون 1400 هست

3. تعرفه هر دو يكي هست

در اهواز فعال هست !
يه سوال ديگه
دقيقا" معلوم كي قراره اين اختلالات تموم بشه؟ چون اهواز تقريبا" خبري نيست...
اسمس ها رو 3-4 بار كه سند مي كنم Sent ميزنه اما شايد يكيشون دليور شه (تازه واسه همه پول كم مي شه d: )
ممنون واسه سريع جواب دادنتون !:flower:

شما توي خونتون نشستيد و از تهران خبري نداريد وضع خرابه . حالا حالاها اين مشكل رو داريم . اين مشكل هم به خاطر نبودن ظرفيت كافي هست چون همه مسيج سنترها فعال نشدند . از K750! عزيز به خاطر جوابهاش ممنونم .

bobo_0_6
2009-07-01, 05:45 PM
مگه قرار نبود تا اخر هفته وصلش کنن؟

M LOVE
2009-07-01, 06:35 PM
ببخشید این قرار رو کی گذاشته ؟
آخه ما بی خبر بودیم از این خبر مهم

bobo_0_6
2009-07-01, 07:44 PM
الان تو کرج sms های 912 وصل شده اما هنوز ایرانسل وصل نشده

GREEN BERET
2009-07-01, 08:47 PM

باز خبر جديد اومده كه توي اون خبر گفته شده هنوز معلوم نيست باز بايد صبر كرد .

ببخشید این قرار رو کی گذاشته ؟
آخه ما بی خبر بودیم از این خبر مهم

توي اخبار مخابرات هست خبر مربوط به اين موضوع

bobo_0_6
2009-07-01, 09:43 PM
sms ایرانسلم وصل شد

mertool
2009-07-02, 11:42 AM
آقا GPRS کی وصل میشه؟؟؟؟

Dark-Prince
2009-07-02, 12:08 PM
آقا GPRS کی وصل میشه؟؟؟؟

کسی خبر نداره gprs ها کی وصل میشه؟
ما هم طالب gprs هستیم.

نیش
2009-07-05, 05:18 PM
ببخشید n82 و k750 جفتشون نمیتونن mms ارسال کنن؟

GREEN BERET
2009-07-05, 05:25 PM
نه عزيز من خودم n82 دارم و همين الان يك mms ارسال كردم ولي k750 هنوز مشكل نفرستادن داره .

2009-07-05, 07:20 PM
براي فعال سازي mmsچه كار بايد كنم كامل توضيح بدهيد ممنون از پاسخ شما؟

Nova view
2009-07-05, 08:12 PM
اگر بخواهم از نوشته های داخل همین تاپیک لینک بدم می توانید در پست زیر همه چیز را کامل مطالعه بفرمایید
http://www.ir-tci.org/forum/showpost.php?p=182172&postcount=17

اگر سوالی بود حتما بفرمایید.

موفق باشید

Docki_Joon
2009-07-06, 04:52 PM
سلام به همگی..
آقا من نمیدونم چرا وقتی مخوام طرح قرمز ماهانه رو فعال کنم یه پیام میاد مبنی بر اینکه
(مشترک گرامی .متاسفانه درخواست شما انجام نشد.مهلت ارسال فعال سازی طرحهای تعرفه رنگی پایان یافته است.)
اخه مگه میشه...من همیشه وقتی میخواستم طرح بزنم خیلی راحت انجام میگرفت..
الان من نمیتونم برم توی طرح...بابا اینجوری ورشکست میشم...
کسی کمک کنه ممنون میشم...
.........
فقط بهت لینک ندین برم اونجا بخونم..یکی مردونه جوابمو همینجا بده..
ممنون از همگی

Nova view
2009-07-06, 05:54 PM
با درود فراوان خدمت دوست عزیز جناب Docki_Joon
طرح های رنگی تشویقی حدود یک ماه است که به خاطر تغییر جشنواره غیر فعال می باشد.
احتمالا از ابتدای هفته آینده یعنی جمعه و یا شنبه طرح های جدید فعال می شوند.
ولی احتمال تغییر وجود دارد
موفق باشید

sorena
2009-07-06, 05:58 PM
چرا در اصفهان sms همراه اول به ایرانسل نمیرسه ولی بر عکس میره ؟

bobo_0_6
2009-07-06, 06:05 PM

خوش به حال شما دوست عزیز که الان این مشکلو داری
من از بدو ایرانسل این مشکل و داشتم و خواهم داشت
اما فکر نکنم مشکل ایرانسل باشه من فکر میکنم همراه اول اذیت میکنه!!!!!؟؟؟؟؟؟

SHaHRoKH
2009-07-06, 06:21 PM

ظاهرا در شهرهای بزرگ با مشکل دوباره ی قطع و اختلال پیامک مواجه شدیم.

faridbahal
2009-07-06, 10:51 PM
نوا جان sms ها نظارت میشن جدیدا؟ فقط مسائل سیاسی رو چک میکنن؟
به جز کلمه ی chiz !!! کلمه های دیگه ای هم ***** شدن؟
در چه حدی باید مواظب باشیم؟

Nova view
2009-07-06, 11:20 PM
از ذکر جزییات معذورم، فقط نسبت به قبل بیشتر مراقب محتوی پیامک باشید ضرر نکردید

faridbahal
2009-07-06, 11:22 PM
از ذکر جزییات معذورم، فقط نسبت به قبل بیشتر مراقب محتوی پیامک باشید ضرر نکردید
پس فقط به این صورت بگید که مسائل سیاسی رو مواظب باشیم یا مسائل بی ادبی! هم شامل این قضیه میشه؟!

Nova view
2009-07-06, 11:47 PM
هر دو را مراقبت کنید، ولی بیشتر روی محتوی سیاسی

MEAYSAM
2009-07-07, 09:27 AM
اپراتور عزیز اس ام اس ایرانسل شیراز خبر نداری کی وصل می شود چون دولتی وصل است بدون مشکل راستی ام ام اس وصله یا نه؟

Nova view
2009-07-07, 12:16 PM
http://www.ir-tci.org/forum/showpost.php?p=311447&postcount=5

MEAYSAM
2009-07-07, 01:41 PM
عزیز آخه چرا فقط ایرانسل درشیراز وبعضی شهرهاقطع شده واس ام اس درهمه شهرها قطع نیست دولتی هم وصله!! درضمن همکارتان گفت مشکل ازمخابرات نه ایرانسل منظورش چیه؟!!

MEAYSAM
2009-07-07, 04:13 PM
سرویس MMS ‎ هم دوباره قطع شد درشیراز خبر ندارید مشکل چیه؟!!

Nova view
2009-07-07, 08:38 PM
من نمی دانم منظور شما کدام همکار است،
اما قطعی پیامک به دستور کتبی انجام شده و هیچ مشکل فنی نیست!

ایرانسل یک اپراتور کاملا خصوصی است و هیچ سازمان و ارگانی حق دخالت در روند فعالیت این اپراتور را ندارد!
اگر هم مشکل از طرف مخابرات باشد مربوط به اینترکانکشن است که اگر چنین بود در داخل شبکه نباید الان مشکلی باشد!
در عمل می بینیم چنین نیست.

این تقاضای قطع سرویس هم فقط مریوط به ایرانسل نمی شود و همراه اول و تالیا هم این سرویس را در بسیاری از مناطق مسدود کرده اند!
من دقیق از همراه اول خبر ندارم، دست کم در تهران سرویس پیامک برای تمامی اپراتور ها قطع است.
مطمئنا در چند شهر چنین است.

مطمئن باشید هیچ تقاضایی به یکی از اپراتور ها داده نمی شود! چون چنین کاری خلاف قوانین است و طبق ماده قانون خود پروانه و حتی MTN این اپراتور حق قطع هیچ سرویس برای یک گروه از مشترکین را ندارد مگر اینکه مطابق با قوانین خلافی از طرف مشترک سر زده باشد که شامل بحث ما نیست.

شبکه ایرانسل کاملا یکپارچه است و همانطور که گفتم طبق قوانین MTN این اپراتور حق ندارد سرویسی را برای گروه یا شهر یا منطقه ای قطع کند!
بنابراین اگر انسداد عمدی سرویس انجام شود برای همه جا اعمال می شود.
اما همراه اول یکپارچه نیست و منطقه بندی دارد و اصولا قانون خاصی درباره حقوق این چنینی مشترک ندارد!
پس می تواند بنا به خواست، مجزا هم عمل کند.

در حال حاضر قصد زیاد جدی نیست!
یک موردی پیش آمده

تمرکز روی سرویس های رسانه جمعی پیامک و MMS است!
تلاش بسیار زیادی صورت گرفته تا GPRS مسدود نشود.

من امیدوارم این مسئله تا قبل از 19 تیر به اتمام برسد و تمدید نشود.
چون در این صورت برنامه های جشنواره تابستان بهم خواهد ریخت.

bobo_0_6
2009-07-08, 10:46 AM
من یه سوال داشتم sms رو که قطع میکنند دریافتشم قطع میشه؟

GREEN BERET
2009-07-08, 11:53 AM
كلا وقتي sms در يك منطقه قطع ميشه چه دريافت و چه ارسال ناممكن ميشه .

MEAYSAM
2009-07-08, 12:00 PM
سرویس اس ام اس دریافت وارسال باهم مسدود شده درضمن ام ام اسم با وجود آیین نامه واثرانگشت مسدود شده فکر کنم کم کم موبایل از کشور برچیده می شد این دیگه چه بی معنی گری است همه که استفاده سیاسی وبد از سرویسهاندارند چه خبر نوا جان ازخرشیطان نیامدند پایین!؟ :happy:

MEAYSAM
2009-07-08, 02:48 PM
می گم سرویس های ویترین وخط به خط و آهنگ پیشواز چرا قطع است لااقل اس ام اس اینها را وصل می کردند (مدیران من چون با گوشی هستم پیام خصوصی نمی توانم بخوانم شرمنده اگر پاسخی دارید توتاپیک بگید منم با رعایت قوانین در خدمتان هستم ممنون)

bobo_0_6
2009-07-08, 11:29 PM

ایرانسل یک اپراتور کاملا خصوصی است و هیچ سازمان و ارگانی حق دخالت در روند فعالیت این اپراتور را ندارد!
اگر هم مشکل از طرف مخابرات باشد مربوط به اینترکانکشن است که اگر چنین بود در داخل شبکه نباید الان مشکلی باشد!

این تقاضای قطع سرویس هم فقط مریوط به ایرانسل نمی شود و همراه اول و تالیا هم این سرویس را در بسیاری از مناطق مسدود کرده اند!
من دقیق از همراه اول خبر ندارم، دست کم در تهران سرویس پیامک برای تمامی اپراتور ها قطع است.

مطمئن باشید هیچ تقاضایی به یکی از اپراتور ها داده نمی شود! چون چنین کاری خلاف قوانین است و طبق ماده قانون خود پروانه و حتی MTN این اپراتور حق قطع هیچ سرویس برای یک گروه از مشترکین را ندارد مگر اینکه مطابق با قوانین خلافی از طرف مشترک سر زده باشد که شامل بحث ما نیست.

شبکه ایرانسل کاملا یکپارچه است و همانطور که گفتم طبق قوانین MTN این اپراتور حق ندارد سرویسی را برای گروه یا شهر یا منطقه ای قطع کند!
اما همراه اول یکپارچه نیست و منطقه بندی دارد و اصولا قانون خاصی درباره حقوق این چنینی مشترک ندارد!

یک موردی پیش آمده

ولی جناب nova view پیامک همراد اول وصله فقط ایرانسل قطعه

Nova view
2009-07-09, 08:50 AM

یک موردی پیش آمده

دوست عزیز، لطفا یکبار دیگر قسمت هایی که با رنگ سرخ مشخص کردم با تامل بیشتر مطالعه کنید.
یک مسئله را هم تاکید کنم، هیچ ** ناراضی تر از مدیران ایرانسل برای این قطعی نیستند!
خود آنها بیشتر از هر ** دیگر تلاش برای رفع قطعی می کنند.
با اعلام جشنواره تابستان، تا الان قرار بر این شده که از جمعه یا شنبه تمام قطعی ها مخصوصا پیامک ها رفع شود،
مگر باز تمدید کتبی صورت گیرد که در این صورت دیگر به این راحتی پذیرفته نخواهد شد.

MEAYSAM
2009-07-09, 11:19 AM
دوستان و مدیران عزیز و مهربان MMS ‎ شما وصل است چون برای من پیغام (محتوا پشتیبانی نمی شود و توسط سرور پذیرفته نمی شود) می دهد و تو صندوق خروجی می ماند با وجودیکه پیام خالی از محتوا و برای تست وصل بودن سرویسم می دهم و اگر با محتوا می فرستم محتوا طبق آیین نامه امضا شده است و اصلا غیرمجاز نفرستادم تا حالا

Nova view
2009-07-09, 01:17 PM
لطفا تا روز جمعه صبر پیشه کنید،
بعد از آن چنانچه مشکلی بود، حتما بفرمایید

moh3n_o631
2009-07-09, 01:47 PM
سلام من خیلی وقت پیش واسه فعال سازی MMS اقدام کردم ، بعد یه مدت رفتم گفتن باید با 140 تماس بگیری ، تماس گرفتم دیدم طول میکشه و بیخودی شارج میره ! واسه همین بیخیال شدم! حالا میخوام بدونم جز تماس با 140 راه دیگه ای وجود نداره واسه فعال کردن ؟ با توجه به گذشت زمان زیاد از موقع فرم پر کردن باید دوباره برم درخواست کنم ؟

Nova view
2009-07-09, 01:54 PM
سلام من خیلی وقت پیش واسه فعال سازی MMS اقدام کردم ، بعد یه مدت رفتم گفتن باید با 140 تماس بگیری ، تماس گرفتم دیدم طول میکشه و بیخودی شارج میره ! واسه همین بیخیال شدم! حالا میخوام بدونم جز تماس با 140 راه دیگه ای وجود نداره واسه فعال کردن ؟ با توجه به گذشت زمان زیاد از موقع فرم پر کردن باید دوباره برم درخواست کنم ؟

همانطور که فرمودید برای هماهنگی و پیگیری این موضوع باید با 140 تماس بگیرید،
منتها دقت داشته باشید زمانی که شما با شماره های سه رقمی ایرانسل از جمله 140 تماس می گیرید، ابتدا معادل یک دقیقه مکالمه با خطوط ایرانسل از شارژ شما کسر می شود، سپس تا پایان، مکالمه رایگان خواهد بود!
یعنی چه شما یک ثانیه و چه یک ساعت با مرکز خدمات از خط خود تماس بگیرید، فقط هزینه یک دقیقه از شما کسر می شود و بقیه رایگان خواهد بود.
پس اگر هم برای تماس زمان زیادی صرف کردید، نگران شارژ نباشید.

bobo_0_6
2009-07-09, 11:30 PM
كلا وقتي sms در يك منطقه قطع ميشه چه دريافت و چه ارسال ناممكن ميشه .

اما من از 919 sms دریافت میکنم اما نمیتونم بفرستم؟؟؟؟

bobo_0_6
2009-07-09, 11:41 PM
ببخشید من 2 تا سوال داشتم
1- من با سیم کارت هدیه زنگ زدم 140 سوالمو پرسیدم در اخر بهم گفت مدارک شما به دست ما نرسیده گفتم این سیم کارت هدیست مدارک نمیخواد گفت باید برامون بفرستید
ایا این صحت داره؟
2- چرا جدیدا ایرانسل اکثرا شماره نمیندازه؟

Nova view
2009-07-10, 10:49 AM
ببخشید من 2 تا سوال داشتم
1- من با سیم کارت هدیه زنگ زدم 140 سوالمو پرسیدم در اخر بهم گفت مدارک شما به دست ما نرسیده گفتم این سیم کارت هدیست مدارک نمیخواد گفت باید برامون بفرستید
ایا این صحت داره؟
2- چرا جدیدا ایرانسل اکثرا شماره نمیندازه؟

1.بله کاملا صحت دارد، همانطور که پیشتر توضیح داده شد، سیمکارت هدیه فقط به اسم صاحب خط اصلی است!
ولی برای این سیمکارت مثل بقیه سیمکارت ها نیاز با ارسال و تکمیل ثبت نام هست.

2. ؟
تا به حال موردی مشاهده نشده،
معمولا چه شماره هایی نمایش داده نمی شود؟

MEAYSAM
2009-07-10, 12:21 PM
دوستان خبری از راه اندازی مجدد سرویس های اس ام اس و ام ام اس ندارید نیمی از جمعه هم گذشت؟!سیم کارت بدون اس ام اس هیچ فایده ای ندارد

bobo_0_6
2009-07-10, 02:31 PM
1.بله کاملا صحت دارد، همانطور که پیشتر توضیح داده شد، سیمکارت هدیه فقط به اسم صاحب خط اصلی است!
ولی برای این سیمکارت مثل بقیه سیمکارت ها نیاز با ارسال و تکمیل ثبت نام هست.

2. ؟
تا به حال موردی مشاهده نشده،
معمولا چه شماره هایی نمایش داده نمی شود؟

از هر 4 تماس معمولا یکیش شماره نمیفته حالا چه تلفن ثابت باشه چه همراه اول و چه ایرانسل
3 سال پیش که ایرانسل گرفتم خیلی اینطوری میشد اما با گسترش شبکه مشکل حل شد اما دوباره یه ماهی هست که این مشکل رو من و دوستام داریم
با عرض پوزش اگه ممکنه جواب سوال 466 من رو هم بدید ممنون میشم
با سپاس بسیار

MEAYSAM
2009-07-10, 03:04 PM
دوست عزیز از روز چهارشنبه اس ام اس یک طرفه شده برای سیم کارتهای ایرانسل به خارج ازخط ایرانسل یعنی دریافت از دولتی وتالیا داری ولی نمی توانی بفرستی (البته فقط دریافت از خارج از ایرانسل داری و تو شیراز من این مشکل را دارم)

petr-cech
2009-07-10, 03:09 PM
سلام دوستان سیمکارت ایرانسل من به سیمکارتهای همراه اول اس ام اس نمی فرسته مشکل چیه ؟

Google 64
2009-07-11, 07:24 PM
ان شاءالله ظرف امروز فردا وصل میشه

erno
2009-07-11, 11:30 PM
دوستان پس کی اس ام اس وصل میشه؟
کسی خبر نداره؟؟؟

EN-Com
2009-07-12, 12:19 AM
با این وضعیت باید گفت:

وقت گل نـــــــــی

MEAYSAM
2009-07-12, 06:57 AM
پس این اس ام اس چی شدکی وصل می شود؟

MEAYSAM
2009-07-13, 09:30 AM
می گم من دیروزبرای یکی از آشنایایم سیم کارت اعتباری ایرانسل خریده وتکمیل ثبت نام کرده هنوز غیرفعال است بعد ازگذشت یکروزکسی علت رانمی دانددرضمن چرا علاوه بر SMSسرویس MMS هم قطعه مگه ام ام اس آیین نامه وتجهیزات ندارد که قطعش کرده اندبعلاوه اینکه اپراتورهای ایرانسل می گویند اس ام اس شبکه وصل است ومشکل ازمخابرات است که اس ام اس توشیرازقطع است این چه مشکلی که بعد ازیک هفته هنوزبرطرف نشده است

mahdi1995
2009-07-13, 03:09 PM
دقت کردین هر وقت تظاهرات اوج می گیره اس ام اس ها خراب می شن و هوا الوده می شه و سیل می یاد و زلزله می یاد و...............Smile (50)

Nova view
2009-07-13, 03:38 PM
می گم من دیروزبرای یکی از آشنایایم سیم کارت اعتباری ایرانسل خریده وتکمیل ثبت نام کرده هنوز غیرفعال است بعد ازگذشت یکروزکسی علت رانمی دانددرضمن چرا علاوه بر SMSسرویس MMS هم قطعه مگه ام ام اس آیین نامه وتجهیزات ندارد که قطعش کرده اندبعلاوه اینکه اپراتورهای ایرانسل می گویند اس ام اس شبکه وصل است ومشکل ازمخابرات است که اس ام اس توشیرازقطع است این چه مشکلی که بعد ازیک هفته هنوزبرطرف نشده است

احتمالا ثبت نام تکمیل در سیستم تکمیل نشده،
می توانید با 120 و یا 140 تماس بگیرید تا معلوم شود ثبت نام تکمیل است یا خیر، اگر تکمیل باشد همان موقع سیمکارت را فعال می کنند.
در مورد MMS اگر بند 5 آیین نامه را مطالعه کرده باشید، در آن ذکر نشده ارسال پیام چند رسانه ای با محتوای سیاسی و .... مجاز نیست!
پس فرقی با پیامک ندارد!

در مورد پیامک هم باز چندین بار پرسیدید،
ملاک اینکه بتوان گفت پیامک وصل شده، شهر تهران است! وگرنه همین الان هم در برخی مناطق امکان ارسال پیامک وجود دارد.

هر زمان در پایتخت مشکل رفع شد، می توان گفت که پیامک وصل شده.

MEAYSAM
2009-07-14, 05:37 AM
اس ام اس شیراز همچنان درکما بسر می برد فکر کنم مثل ام ام اس ۲ سال طول بکشد تا وصل شود

ir_pari
2009-07-14, 08:24 AM
salam-man-az-sharje-shegeftangiz-irancel-estefade-kardam-bejaye-5000toman-6toman-sharj-shodam-ama-alan-fahmidam-bayad-az-kolesh-na-faghat-etebare-ezafish-balke-az-kolesh-bayad-ta-10-roze-dige-estefade-konam:atten:man-injori-nemikham-mamaaaaaaaaaaaaaaaaaaan-kasi-rahi-nadare-man-cancelesh-konam?akhe-nemikham6000t-too-10roz-estefade-konam-mamaaaaaaaaaaaaaaaan

ترجمه: سلام من از شارژ شگفت انگیز ایرانسل استفاده کردم به جای 5000 تومن 6 تومن شارژ شدم اما الان فهمیدم باید از کلش نه فقط اعتبار اضافیش بلکه از کلش باید تا 10 روز دیگه استفاده کنم،
من اینجوری نمی خوام
کسی راهی نداره من کنسلش کنم؟
آخه نمی خوام 6000 تومن تو 10 روز استفاده کنم

MEAYSAM
2009-07-14, 09:46 AM
نوا جان مردیم ازبی اس ام اسی این مخابرات کی می خواهد دست ازسنگ اندازیش بردارد وبگذارد ایرانسل شبکش درست کارکند دوسال قطعی ام ام اس حالا هم قطعی هر دوسرویس اس ام اس و ام ام اس درصورتی که دولتی شبکش بدون مشکل داره کار می کنه !!

Nova view
2009-07-14, 09:48 AM
با درود خدمت دوست عزیز جناب ir_pari
ضمن خوش آمد گویی، لطفا حتما هنگام ارسال پست، طبق قوانین از زبان پارسی استفاده کنید.

در مورد شارژ شگفت انگیز اگر تاپیک جشنواره تابستان را مطالعه فرموده باشید، متوجه خواهید شد که این شارژ زمانی کاربرد دارد و به صرفه است که شما مطمئن باشید طی چند روز آینده به هر دلیلی مصرفتان بیش از اعتبار کارت شارژ خواهد بود.
در این صورت می توانید از شارژ شگفت انگیز استفاده کنید تا علاوه بر شارژ اصلی از شارژ هدیه هم استفاده کنید.

در غیر اینصورت اگر نتوانید قبل از اتمام زمان انقضا از تمامی شارژ استفاده کنید، تمام شارژ باقی مانده از کارت شارژ سوخت می شود و هیچ راه برگشتی هم ندارد.
پس حتما هنگام استفاده از شارژ شگفت انگیز باید این نکنه را در نظر داشته باشید و مصرفتان را مدیریت کنید.
موفق باشید

Nova view
2009-07-14, 09:59 AM
نوا جان مردیم ازبی اس ام اسی این مخابرات کی می خواهد دست ازسنگ اندازیش بردارد وبگذارد ایرانسل شبکش درست کارکند دوسال قطعی ام ام اس حالا هم قطعی هر دوسرویس اس ام اس و ام ام اس درصورتی که دولتی شبکش بدون مشکل داره کار می کنه !!

با درود خدمت شما
شبکه همراه اول در چند شهر از جمله تهران همچنان با مشکل قطعی سرویس پیامک روبه رو هست.