PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالات و مشکلات در مورد سیمکارتهای ایرانسل

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23

sima1608
2014-02-05, 04:37 PM
سلام دوستان خسته نباشید
میخوام پیغام هزینه بعد از هر sms و تماس رو از بین ببرم خسته ام کرده لطفا راهنماییم کنید

marmulak_7
2014-02-05, 04:48 PM
سلام دوستان خسته نباشید
میخوام پیغام هزینه بعد از هر sms و تماس رو از بین ببرم خسته ام کرده لطفا راهنماییم کنید

با 700 تماس بگیر بعد برو قسمت خدمات MTN ایرانسل فکر کنم شماره 3 باشه.

بقیش مشخصه.

موفق باشی

Reza Kheyr
2014-02-05, 05:03 PM
ستاره 140 ، ستاره 3 ، ستاره 2 ، ستاره 5 ، مربع

حالا 1 فعال سازی و 2 حذف هستش.

Mehrzad-k
2014-02-06, 01:23 PM
سلام. سيم كارت ايرانسل من مفقود شده بود. با شماره 700 تماس گرفتم و سوزوندمش. بعد از يكی از نمايندگی های ايرانسل سيم كارت جديد گرفتم. كه گفتن حداكثر تا 3 روز ديگه فعال ميشه. الان 1 هفته گذشته و سيم كارتم كار نميكنه. مگه بعد از گرفتن سيم كارت كار ديگه ای بايد انجام ميدادم؟

Nova view
2014-02-06, 08:09 PM
سلام. سيم كارت ايرانسل من مفقود شده بود. با شماره 700 تماس گرفتم و سوزوندمش. بعد از يكی از نمايندگی های ايرانسل سيم كارت جديد گرفتم. كه گفتن حداكثر تا 3 روز ديگه فعال ميشه. الان 1 هفته گذشته و سيم كارتم كار نميكنه. مگه بعد از گرفتن سيم كارت كار ديگه ای بايد انجام ميدادم؟

با درود

اگر نمایندگی صاحب دسترسی به پرتال ثبت نام باشد، پس از ثبت سیمکارت طی چند ساعت سیمکارت فعال می شود.
اگر تا به حال فعال نشده مجددا به نمایندگی مراجعه کنید.
ترجیحا این موارد را از طریق امور مشترکین ایرانسل انجام دهید تا در کمترین زمان ممکن سیمکارت فعال شود.

saeid1371
2014-02-08, 01:16 AM
الان چند روزه برای خط من اس ام اس ها و فلش مسج های تبلیغاتی دو تا دوتا میاد!! چجوری میشه مشکل رو برطرف کرد؟؟

mahdi11aa
2014-02-08, 07:15 AM
سلام

من از شارژه گوشیم هر روز بدون اینکه ازش استفاده کنم کم میشه !

مثلا من بعد از 3 یا 4 ساعت میبینم با اینکه حتی از گوشیم استفاده نکردم از شارژم کم میشه !

تو رو خدا کمک کنید

mahdi11aa
2014-02-09, 09:19 PM
آقا کسی به سوال ما جواب نمیده ؟!

majidson
2014-02-10, 08:19 AM
آقا کسی به سوال ما جواب نمیده ؟!

سلام
دوست عزیز چک کن ببین دیتا گوشیت روشن نباشه. اینترنت GPRS اگر روشن باشه از شارژت کم میکنه.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

mehran3197
2014-02-10, 12:53 PM
سلام
گوشیم میکرو سیمکارت میخوره... مشکلی نیست سیمکارتمو پانچ کردم؟؟؟ ینی مشکل آنتن دهی و ... پیدا نمیکنه؟؟؟!

mahdi11aa
2014-02-10, 06:16 PM
سلام
دوست عزیز چک کن ببین دیتا گوشیت روشن نباشه. اینترنت GPRS اگر روشن باشه از شارژت کم میکنه.

داداش گوشی مورد نطر جاوا هست و فکر نکنم دیتا داشته باشه

Nova view
2014-02-10, 07:53 PM
سلام

من از شارژه گوشیم هر روز بدون اینکه ازش استفاده کنم کم میشه !

مثلا من بعد از 3 یا 4 ساعت میبینم با اینکه حتی از گوشیم استفاده نکردم از شارژم کم میشه !

تو رو خدا کمک کنید

با درود

باید بررسی کنید چه سرویسی در حال استفاده بر روی گوشی شما به صورت ناخواسته است.
همانطور که اشاره شد اتصال GPRS را چک کنید. ترجیحا بر روی گوشی دیگری تست کنید تا مطمئن شوید مشکل از گوشی شماست.

همچنین می توانید در بازه زمانی که شارژ کسر می شود با اپراتور تماس بگیرید تا ریزکارکرد بررسی شود.

سلام
گوشیم میکرو سیمکارت میخوره... مشکلی نیست سیمکارتمو پانچ کردم؟؟؟ ینی مشکل آنتن دهی و ... پیدا نمیکنه؟؟؟!

با درود
اگر پانچ صحیح صورت گیرد مشکلی به وجود نمی آید.

mahdi11aa
2014-02-11, 08:22 AM
با درود

باید بررسی کنید چه سرویسی در حال استفاده بر روی گوشی شما به صورت ناخواسته است.
همانطور که اشاره شد اتصال GPRS را چک کنید. ترجیحا بر روی گوشی دیگری تست کنید تا مطمئن شوید مشکل از گوشی شماست.

همچنین می توانید در بازه زمانی که شارژ کسر می شود با اپراتور تماس بگیرید تا ریزکارکرد بررسی شود.

خیلی ممنونم از جوابتون - اتفاقا من سیمکارتو توی یه گوشی دیگه گذاشتم ولی بازم شارژ کم میکنه ...

راهی نداره که ببینیم چه سرویسی روی گوشی ما هست ؟

Nova view
2014-02-12, 09:05 PM
خیلی ممنونم از جوابتون - اتفاقا من سیمکارتو توی یه گوشی دیگه گذاشتم ولی بازم شارژ کم میکنه ...

راهی نداره که ببینیم چه سرویسی روی گوشی ما هست ؟

با ذکر ساعت و دقیقه کسر شارژ با اپراتور جهت بررسی دلیل مصرف اعتبار تماس بگیرید.

majidson
2014-02-14, 01:10 AM
جناب نوا عزیز سلام
حدود دو روزه آنتن تو منطقه ما فوق العاده ضعیف شده. بطوری که اکثر مواقع گوشی میره رو حالت Emergency Call
با همسایه ها و دوتاخط ایرانسل دیگه و دوتا گوشی مختلف چک کردم. دقیقا مشخصه که یکی از سایت های این منطقه خاموش شده. قبلش آنتن ایرانسل فول بود اینجا.
تهران. منطقه 5 بلوار کوهسار تقاطع خیابان یکم و شهران شمالی.
ممنون میشم اگر خبر داری اطلاع بدی به ما. باتشکر

saswar
2014-02-14, 04:37 PM
سلام.
دوستان با کد 733 شارژ نخرید.
من چند بار خریدم دیدم بدون اینکه استفاده کنم شارژم تمام میشد.
شک کردم دیشب شارژ کردم دیدم بله حرومزاده های دزد بازم شارژم بدون اینکه 1ریال استفاده کنم تمام شده بود.تف به ذاتشون.

saswar
2014-02-15, 12:41 PM
دوستان من خود به خود از شارز پولیم کم میشه.
اینترنتم رو هم شارژ ۱ماهه کردم ولی از پول کم میشه.
چرا اینطوره؟

bizhan_iph
2014-02-17, 08:29 AM
سلام دوستان
ميخواستم سرويس اعلام باقيمانده حساب رو كه بعد از ر مكالمه يا ارسال پيام رو صفحه مياد رو حذف كنم
راهنمايي كنيدلطفا

Sent from my iPhone using Tapatalk

őяëñå§
2014-02-17, 11:34 AM
دوستان من خود به خود از شارز پولیم کم میشه.
اینترنتم رو هم شارژ ۱ماهه کردم ولی از پول کم میشه.
چرا اینطوره؟
دوست عزیز احتمال اختلال شبکه هست، برا منم قبلا" پیش اومده. زنگ بزن 700 حسابت رو چک کنند (اگه اختلال باشه، برات درستش میکنند و اون شارژی هم که به دلیل کم شده، به حسابت برمیگردونند) :1_002:

őяëñå§
2014-02-17, 11:36 AM
دوست عزیز، من همیشه با 733 شارژ میگیرم (هم برا خودم و هم برا خانواده ام؛ تا حالا به این مشکل بر نخوردم)، راه حل رفع این مشکل هم زنگ زدن به اپراطور هستش. :1_002:

őяëñå§
2014-02-17, 11:39 AM
دوستان این که میگه 10 دقیقه مکالمه و 10 اس ام اس و 10 ام ام اس 7 روزه به شما تعلق گرفت رو از کجا میشه فهمید چه قدرشو مصرف کردیم و چه قدرش باقی مونده؟! (کد دستوری داره یا نه) http://www.pic4ever.com/images/kaffeetrinker_2.gif

SAEEDBG
2014-02-17, 05:14 PM
دوستان این که میگه 10 دقیقه مکالمه و 10 اس ام اس و 10 ام ام اس 7 روزه به شما تعلق گرفت رو از کجا میشه فهمید چه قدرشو مصرف کردیم و چه قدرش باقی مونده؟! (کد دستوری داره یا نه) http://www.pic4ever.com/images/kaffeetrinker_2.gif

با اینا چک کن
*141*10#
*141*55#

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

őяëñå§
2014-02-18, 07:07 PM

با اینا چک کن
*141*10#
*141*55#

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk
ممنون دوست عزیز، ولی این کد ها هیچ کدوم اونی که من خواستم نیست! اولی فقط بسته ی GPRS رو اعلام میکنه و دومی کل قسمت های بسته های ترکیبی! :1_002:
من کد برای استعلام هدیه های دریافتی رو میخواستم. :1_002:
:heart: از دوستان اگه کسی کد ها رو بهم بده؛ ممنون میشم :heart:

soft201163
2014-02-18, 09:52 PM
دوستان سوالی دارم شایدم جاش اینجا نیست :
میدانید که هر گوشی یه شماره سریال داره که با انداختن سیم کارت رو گوشی اون سریال فرستاده میشه برا اپراتور .خب .ایا با تعویض سیم کارتها روی یه گوشی با شماره سریال گوشی که در اختیاره اپراتور میشه فهمید که قبلا چه شماره سیم کارتهایی روی اون گوشی بوده ؟ یعنی شماره سریال گوشی رو اپراتور داره .

SAEEDBG
2014-02-19, 10:57 AM
ممنون دوست عزیز، ولی این کد ها هیچ کدوم اونی که من خواستم نیست! اولی فقط بسته ی GPRS رو اعلام میکنه و دومی کل قسمت های بسته های ترکیبی! :1_002:
من کد برای استعلام هدیه های دریافتی رو میخواستم. :1_002:
:heart: از دوستان اگه کسی کد ها رو بهم بده؛ ممنون میشم :heart:

خب به حساب ecare وارد بشید اونجادیگه همه چیو هرچی هست و نیست رو نشون میده بهت:1_002:

nokia c601
2014-02-20, 01:59 PM
باسلام و احترام
دوستان در سیمکارت دایمی اگه کسی یک بسته 200 مگابیتی 1 ماهه رو فعال کنه و طی 10 روز از بسته استفاده کند و 10 مگابایت باقی بامند و دوباره 1 بسته 1 روزه فعال کند فقط حجم بسته به بسته قبلی منتقل میشود(150+10=160 میشه) یا بسته قبلی غیر فعال میشه و این یک روزه فعال میشود؟

őяëñå§
2014-02-21, 07:11 PM
باسلام و احترام
دوستان در سیمکارت دایمی اگه کسی یک بسته 200 مگابیتی 1 ماهه رو فعال کنه و طی 10 روز از بسته استفاده کند و 10 مگابایت باقی بامند و دوباره 1 بسته 1 روزه فعال کند فقط حجم بسته به بسته قبلی منتقل میشود(150+10=160 میشه) یا بسته قبلی غیر فعال میشه و این یک روزه فعال میشود؟
سلام دوست عزیز، هم حجم باقی مانده ی بسته ی قبلی و هم تعداد روز های باقی مانده، به بسته ی جدید اضافه میشه http://www.pic4ever.com/images/47b20s0.gif

ESP
2014-02-23, 09:34 PM
سلام
ایا دریافت SMS از خارج به داخل ایران بسته شده ؟
من منتظر یک پیام از ترکیه هستم 20 مرتبه درخواست ارسال مجدد دادم
دریافت نمیکنم ولی به کانادا درخواست دادم 5 ثانیه بعد پیام رسیده
یعنی فرستنده مشکلی نداره
ظاهرا دریافت پیام رو بستن درسته ؟

روی همراه اول هم که دریافت نمیکنه انتظاری هم ازش نمیره

Nova view
2014-02-23, 10:14 PM
سلام
ایا دریافت SMS از خارج به داخل ایران بسته شده ؟
من منتظر یک پیام از ترکیه هستم 20 مرتبه درخواست ارسال مجدد دادم
دریافت نمیکنم ولی به کانادا درخواست دادم 5 ثانیه بعد پیام رسیده
یعنی فرستنده مشکلی نداره
ظاهرا دریافت پیام رو بستن درسته ؟

روی همراه اول هم که دریافت نمیکنه انتظاری هم ازش نمیره

با درود
برای ارسال و دریافت باید اپراتورها با هم رومینگ داشته باشند.

برای ارتباطات رومینگ توصیه می شود از خطوط ایرانسل استفاده کنید.
رومینگ همراه اول از طریق مخابرات زیرساخت ایران برقرار می شود که بسته به ترافیک و شرایط مختلف کیفیت مناسبی ندارد. اما رومینگ ایرانسل از درگاههای بین المللی ام تی ان برقرار می شود که در شهر های پیشرفته مخابراتی نظیر لندن و ... قرار دارد. به همین دلیل ایرانسل با هر BTS که روی کره زمین نصب شده باشد حتی بر روی آسمان و در هواپیما و مسیر های هوایی رومینگ مکالمه پیامک و حتی اینترنت همراه دارد و می توانید از ضریب اطمینان ایرانسل کاملا مطمئن باشید.

ESP
2014-02-23, 10:23 PM
درود و تشکر از پاسخ شما
میفرمایید که بسته نشده دریافت پیام از خارج از ایران ؟
اپراتور ترکیه فکر نکنم با ایرانسل مشکل داشته باشه
ولی از دیشب تا الان من منتظر پیام هستم که میدونم دریافت نمیشه
از ایرانسل هم استفاده کردم . از همراه اول ... هیچ کدام فایده نداشته

حتی به فکر افتادم سیم کارت بین المللی بخرم که اونم چون روی ایرانسل کارمیکنه
ممکنه اونم دریافت نکنه

با درود
برای ارسال و دریافت باید اپراتورها با هم رومینگ داشته باشند.

برای ارتباطات رومینگ توصیه می شود از خطوط ایرانسل استفاده کنید.
رومینگ همراه اول از طریق مخابرات زیرساخت ایران برقرار می شود که بسته به ترافیک و شرایط مختلف کیفیت مناسبی ندارد. اما رومینگ ایرانسل از درگاههای بین المللی ام تی ان برقرار می شود که در شهر های پیشرفته مخابراتی نظیر لندن و ... قرار دارد. به همین دلیل ایرانسل با هر BTS که روی کره زمین نصب شده باشد حتی بر روی آسمان و در هواپیما و مسیر های هوایی رومینگ مکالمه پیامک و حتی اینترنت همراه دارد و می توانید از ضریب اطمینان ایرانسل کاملا مطمئن باشید.

Nova view
2014-02-23, 10:46 PM
درود و تشکر از پاسخ شما
میفرمایید که بسته نشده دریافت پیام از خارج از ایران ؟
اپراتور ترکیه فکر نکنم با ایرانسل مشکل داشته باشه
ولی از دیشب تا الان من منتظر پیام هستم که میدونم دریافت نمیشه
از ایرانسل هم استفاده کردم . از همراه اول ... هیچ کدام فایده نداشته

حتی به فکر افتادم سیم کارت بین المللی بخرم که اونم چون روی ایرانسل کارمیکنه
ممکنه اونم دریافت نکنه

اگر مشکلی مشاهده می کنید می تواند به دلیل اعتراضات اخیر در کشور مورد نظر و یا سایر علت ها باشد و محدودیت از طرف آنجا اعمال شده باشد.
در حال حاضر در شبکه رومینگ ایرانسل هیچ مشکلی مشاهده و گزارش نشده

eehadi
2014-02-27, 01:47 PM
سلام. ایرانسل دارم. تازگی ها این مشکل به وجود آمده که:
پیام هایی که بهم میرسه چند بار میرسه و حتی بعضی اوقات بعد از 4 بار به طرف مقابل Delivery نمیده ولی ازش هزینه تمام پیامک ها رو کم می کنه که هم برای اون ضرره و هم برای من مزاحمت هست. چطوری میشه درستش کرد؟

Nova view
2014-02-28, 10:13 AM
پیام هایی که بهم میرسه چند بار میرسه و حتی بعضی اوقات بعد از 4 بار به طرف مقابل Delivery نمیده ولی ازش هزینه تمام پیامک ها رو کم می کنه که هم برای اون ضرره و هم برای من مزاحمت هست. چطوری میشه درستش کرد؟

با درود
منظورتان این هست که یک پیام به شما ارسال می کنند و شما 4 بار آنرا دریافت می کنید یا به دلیل عدم دلیوری شخص فرستنده چند بار پیام به شما فرستاده می شود؟
این مشکل فقط برای یک شماره خاص هست و یا برای تمامی شماره ها این مشکل وجود دارد؟
وجود این مشکل را بر روی گوشی دیگر بررسی کرده اید؟

bizhan_iph
2014-02-28, 11:05 AM
سلام دوستان

ميخواستم سرويس اعلام باقيمانده حساب رو كه بعد از ر مكالمه يا ارسال پيام رو صفحه مياد رو حذف كنم

راهنمايي كنيدلطفا

Nova view
2014-02-28, 11:09 AM
سلام دوستان

راهنمايي كنيدلطفا

با درود
با ارسال یک پیام کوتاه بدون متن به ۳۹۴۱ و یا کد دستوری زیر سرویس اطلاع از هزینه تماس را غیر فعال کنید:

http://irancell.ir/portal/Webfiles/Files/image/Services/Advice%20of%20Charge/Table_Advert_Fa.jpg

eehadi
2014-02-28, 11:56 AM
با درود
منظورتان این هست که یک پیام به شما ارسال می کنند و شما 4 بار آنرا دریافت می کنید یا به دلیل عدم دلیوری شخص فرستنده چند بار پیام به شما فرستاده می شود؟
این مشکل فقط برای یک شماره خاص هست و یا برای تمامی شماره ها این مشکل وجود دارد؟
وجود این مشکل را بر روی گوشی دیگر بررسی کرده اید؟

دقیقاً. مشکل دریافت چند باره پیام برای همه شماره ها هست هم ایرانسل و هم همراه اول ضمن این که بعضی وقتا فقط یکی بعضی وقتا دو تا و بعضی وقتا حتی تا 6 بار پیام دریافت می کنم.
روی گوشی دیگه تست نکردم تست می کنم خبر میدم.
ممنون.

با درود
با ارسال یک پیام کوتاه بدون متن به ۳۹۴۱ و یا کد دستوری زیر سرویس اطلاع از هزینه تماس را غیر فعال کنید:

http://irancell.ir/portal/Webfiles/Files/image/Services/Advice%20of%20Charge/Table_Advert_Fa.jpg
من هم همین مشکل رو دارم ولی وقتی این کد رو که میزنم میگه سرویس رومینگ شما فعال نیست که هیچ ربطی نداره.

eehadi
2014-02-28, 12:44 PM
تست کردم توی گوشی دیگه هم مشکل برقراره.
در مورد کد غیر فعال سازی سرویس اطلاع از هزینه تماس، اول اون خطا رو داد (رومینگ) ولی بعدش پیام داد که سرویس اطلاع از هزینه تماس غیر فعال شده. الان درست شده.

kharj
2014-02-28, 08:49 PM
سلام
ایا کسی هست ک اسم و فامیل و کد ملی بدم شاره ایرانسل برام پیدا کنه.یکی از دوستانه نترسید پسره طرف..هر ** میتونه پی ام خصوصی بده

boy33
2014-03-01, 11:20 PM
سلام پین سیم کارت و اشتباه وارد کردم پوکه سیم کارت هم پیشم نیست سیم کارت هم هدیه دوستم هست همه مشخصات را دارم به ایرانسل هم زنگ زدم اما سر کدپستی ایراد میگیره این سیم کارت را چند ساله دارم باید چه کار کنم راهی هست ؟

+Farhad
2014-03-02, 01:05 PM
سلام
ایا کسی هست ک اسم و فامیل و کد ملی بدم شاره ایرانسل برام پیدا کنه.یکی از دوستانه نترسید پسره طرف..هر ** میتونه پی ام خصوصی بده

خير هيچ كسي نيست كه بتونه اين كا رو انجام بده چون شما در شبكه ايرانسل چنين امكاني رو نداريد كه با يك شماره مشخصات بگيريد يا بلعكس.

سلام پین سیم کارت و اشتباه وارد کردم پوکه سیم کارت هم پیشم نیست سیم کارت هم هدیه دوستم هست همه مشخصات را دارم به ایرانسل هم زنگ زدم اما سر کدپستی ایراد میگیره این سیم کارت را چند ساله دارم باید چه کار کنم راهی هست ؟

لگر رمز ورود به كنترل حساب اينترنتي داريد از اين طريق ميتونيد مشخصات صحيح سيمكارت مشاهده كنيد.

usa.asq
2014-03-02, 03:13 PM
راهی هست که 20 تومن موجود تو یکی از سیمها رو یکدفعه به سیم جدیدم انتقال بدم.مثلا اومدن جلوی سودجویی رو بگیرن اونی که میخواد اینکارو بکنه خب کد انتقال رو سیو میکنه هی پشت هم میزنه حالا یکی مثل من این مشکلو داره باید چیکار کنه به نظرم این بیشتر یه باگه تا جلوگیری از سودجویی .

saeid1371
2014-03-12, 06:42 PM
امروز ایرانسل به من پیامک داده که به عنوان هدیه نوروزی یه سیم کارت اعتباری به من تعلق گرفته، گفته که تو فروردین با کارت ملی و کدی که تو پیامک هست برم دفتر منطقه ایرانسل، بعدشم یه پیامک داد که آدرس دفتر بود. می خواستم ببینم این سیمکارت به نام من نیست، می تونم با کارت ملی صاحب سیم کارت خودم برم بگیرم!؟؟ اصلا واقعیت داره؟؟

SAEEDBG
2014-03-12, 09:02 PM
این چه وضعیه 1400 تومن اعتبار ایرانسلی دارم اما ازش استفاده نمیشه.. وقتی شارژ اصلی تموم میشه نمیشه تماس گرفت در حالی که 1400 تومن رو دارم

eehadi
2014-03-13, 09:42 PM
کسی به مورد مشابه برخورد نکرده؟ واقعاً آزاردهنده است. با گوشی دیگه هم امتحان کردم ولی مشکل همچنان برقراره. فرقی هم نمی کنه که سیمکارت طرف مقابل چی باشه.

اسماعیل مر
2014-03-15, 11:01 PM
سلام میشه فهمید سیم کارت ایرانسلتا از ابتدا که خریدی تا حالا چقدر شارژ کردی
؟

asadaga
2014-03-16, 08:32 AM
سلام

دو روز هست که پشت سرهم پیغام 80% Jazireh میاد و رو اعصاب می ره .
چطور می تونم حذفش کنم .

گوشی LG L9
Android 4.1.2

omid7500
2014-03-18, 04:05 PM
؟

من دیدم که توی سیکارتهای دایمی و آی سیم ، بعد از ورود به سایت E-Care میشه سوابق مالی و پرداخت ها رو دید . ولی برای سیمکارتهای اعتباری رو نمی دونم.

Nova view
2014-03-19, 11:44 AM
امروز ایرانسل به من پیامک داده که به عنوان هدیه نوروزی یه سیم کارت اعتباری به من تعلق گرفته، گفته که تو فروردین با کارت ملی و کدی که تو پیامک هست برم دفتر منطقه ایرانسل، بعدشم یه پیامک داد که آدرس دفتر بود. می خواستم ببینم این سیمکارت به نام من نیست، می تونم با کارت ملی صاحب سیم کارت خودم برم بگیرم!؟؟ اصلا واقعیت داره؟؟

با درود
چنانچه طرحی از طرف ایرانسل باشد با نام Irancell ارسال پیامک و تماس از شماره 09351000000 صرت می گیرد.
سایر موارد از طرف ایرانسل نیست.

این چه وضعیه 1400 تومن اعتبار ایرانسلی دارم اما ازش استفاده نمیشه.. وقتی شارژ اصلی تموم میشه نمیشه تماس گرفت در حالی که 1400 تومن رو دارم

با درود
از طریق اپراتور حساب را بررسی کنید.

کسی به مورد مشابه برخورد نکرده؟ واقعاً آزاردهنده است. با گوشی دیگه هم امتحان کردم ولی مشکل همچنان برقراره. فرقی هم نمی کنه که سیمکارت طرف مقابل چی باشه.

با درود
شماره مقصد ایرانسل هست؟

؟

با درود
فقط شارژهایی که از پرتال ایرانسل انجام شده باشد در بخش تاریخچه کنترل حساب اینترنت قابل مشاهده است.

kharj
2014-03-28, 10:36 AM
سلام
کسی میتونه کمک من کنه ک با کد ملی و اسم فامیل و شماره ثابت .شماره ایرانسل پیدا کنم..پول خوبی میدم ؟؟؟؟؟

+Farhad
2014-03-29, 11:46 AM
سلام
کسی میتونه کمک من کنه ک با کد ملی و اسم فامیل و شماره ثابت .شماره ایرانسل پیدا کنم..پول خوبی میدم ؟؟؟؟؟

کسی نمیتونه کاری برای شما انجام بده در واقع به هیچ عنوان امکان پذیر نیست.

AbbAssoul
2014-03-30, 10:36 AM
سلام دوستان . عیدتون مبارک
من دیشب گوشیم رو شارژ کردم از طریق خرید از خود سایت ایرانسل ( خرید اعتبار از طریق وب سایت یا همون شارژ مستقیم گوشی )
کل عملیات رو انجام دادم ولی اخرش نوشت تراکنش ناموفق , لطفا دوباره تلاش کنید
بعد رفتم حسابم رو چک کردم دیدم پول کارت شارژ کم شده ولی گوشیم شارژ نشده , پول هم برنگشته !!!!
حالا باید چکار کنم ؟

Nova view
2014-03-30, 09:11 PM
من دیشب گوشیم رو شارژ کردم از طریق خرید از خود سایت ایرانسل ( خرید اعتبار از طریق وب سایت یا همون شارژ مستقیم گوشی )
بعد رفتم حسابم رو چک کردم دیدم پول کارت شارژ کم شده ولی گوشیم شارژ نشده , پول هم برنگشته !!!!
حالا باید چکار کنم ؟

با درود
حداکثر تا 48 ساعت به حساب شما باز گردانده می شود.

valayat008
2014-04-01, 10:43 AM
روش تعویض سیم کارت ایرانسل بدون داشتن قاب سیم کارت

با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی دوستان و کاربران سایت بسیار خوب موبایل اول
همونطوری که مطلع هستید دوستانی که سیم کارت ایرانسل خودشون رو بنا به دلایلی میخوان تعویض کنند موقعی که به یه نمایندگی مجاز مراجعه میکنند از اونا صد در صد کارت شناسایی ملی و مخصوصا قاب سیم کارت رو مطالبه میکنند.

شاید خیلی از دوستان قاب سیم کارتشون رو نداشته باشند و یا گمش کرده باشن که در اینجا دو راه اساسی رو معرفی میکنم
من خودم نمایندگی رسمی ایرانسل رو دارم و زیاد به این مشکلات برخورد کردم

*روش اول: شاید کمی خرج داشته باشه ولی برای کسایی که سیم کارتشون ارزش خاصی داره خوبه و اونم اینه که به یه دفتر ثبت اسناد رسمی مراجعه میکنید و تقاضای ثبت سند رسمی مالکیت رو میکنید و بستگی به هزینه اون دفتر داره که چقدر ازتون بابت حق التحریر بگیره و میتونید با همون برگه به یه نمایندگی مراجعه کنید و سیم کارتتون رو دریافت کنید

*روش دوم: فقط دو هزار تومن بابت تعویض سیم کارت و بسته بازگشت باید بدین و فقط و فقط مراجعه به دفتر اصلی نمایندگی ایرانسل توی شهرتون داره و باید ادرسش رو پیدا کنید و دوستایی که تو استان فارس ساکن هستند میتوننن به بلوار نصر جنب بوستان رضوی مراجعه کنند و خیلی راحت و فقط با ارائه کارت ملی سیم کارتشون رو دریافت کنند.

البته یه روش سومی هم هستش... :3:
*روش سوم هم بستگی به پارتی داره که کارتون رو راه بندازه یا نه
سوالی بود در خدمتم

mrmostafa
2014-04-05, 07:58 PM
کد آهنگ پیشواز که از یه خط دیگه میخواهیم انتخاب کنیم چی بودش؟؟؟ وقتی زنگ میزنم به ایرانسل طرف آهنگ پخش میشه کد *7# میگیرم ولی نمیشه. ممنون میشم راهنمایی کنید.

Nova view
2014-04-08, 10:38 AM
کد آهنگ پیشواز که از یه خط دیگه میخواهیم انتخاب کنیم چی بودش؟؟؟ وقتی زنگ میزنم به ایرانسل طرف آهنگ پخش میشه کد *7# میگیرم ولی نمیشه. ممنون میشم راهنمایی کنید.

با درود
برای کپی آهنگ پیشوازی که در حال شنیدن آن هستید ابتدا 7 و سپس # را شماره گیری کنید.

SAEEDBG
2014-04-08, 12:00 PM
سیم کارت دوستم هروقت شارژ میکنه هی بهش هدیه تعلق میگیره در حالی ک من بیشتر شارژ میکنم ولی هدیه ای تعلق نمیگیره
قبلا هم خودم دو تا سیم کارت داشتم شاهد این موضوع بودم
اگه قراره هدیه بده باید به همه بده یا حداقل منی که بیشتر شارژ میکنم نه همینجوری شانسی

PSPHPC
2014-04-09, 05:22 PM
سلام.یه شارژ خریدم ولی کدش پاک شده باید چکار کنم الان؟؟؟؟میشه با سریالل شارژ کد شارژ رو پیدا کرد؟

omid7500
2014-04-11, 12:47 PM
سلام.یه شارژ خریدم ولی کدش پاک شده باید چکار کنم الان؟؟؟؟میشه با سریالل شارژ کد شارژ رو پیدا کرد؟

به 700 زنگ بزن . کارتو راه میندازن.

omid7500
2014-04-11, 12:48 PM
حالا باید چکار کنم ؟

اگه بعد از 48 ساعت به حسابت برنگشت ، زنگ بزن 700 و اطلاعات تراکنش رو بگو . درستش میکنن.

mrmostafa
2014-04-11, 08:58 PM
دوستان این سایت آهنگ پیشواز ایرانسل میرم دیگه مثل قبل نیستش و میخوام آهنگ گوش کنم با هر مرورگری خطا میده یه برنامه رو دانلود میکنم نصب میکنم باز هم آهنگ پخش نمیکنه قبلا راحت با مدیا پلیر پخش میشد. تا میخواد پخش بشه میره تو سایت این پیغامش هست Listening to an RBT ممنون میشم راهنمایی کنید.

+Farhad
2014-04-12, 10:33 AM
دوستان این سایت آهنگ پیشواز ایرانسل میرم دیگه مثل قبل نیستش و میخوام آهنگ گوش کنم با هر مرورگری خطا میده یه برنامه رو دانلود میکنم نصب میکنم باز هم آهنگ پخش نمیکنه قبلا راحت با مدیا پلیر پخش میشد. تا میخواد پخش بشه میره تو سایت این پیغامش هست Listening to an RBT ممنون میشم راهنمایی کنید.

پلاگین ویندوز مدیا پلیر از سایت دیگه دانلود کنید و نصب کنید.
با مرورگر دیگه امتحان کنید.

ΛΛ Θ l-l $ Σ Ω
2014-04-13, 06:22 PM
سلام من با عوض كردن آهنگ پيشواز سيم كارتم مشكل دارم هر آهنگي رو كه ميزنم پيغام ميده كه جاي گزيني انجام نشد ! با اينكنه قيمت هاي هر دوتا آهنگ يكي هست و كد ها درستن.

ΛΛ Θ l-l $ Σ Ω
2014-04-13, 07:03 PM
حساب كاربريمم فقل شده :12:

mehdi_vsgh
2014-04-13, 08:32 PM
حساب كاربريمم فقل شده :12:

زنگ بزن خدمات مشترکین برات بازش میکنن

sina7535
2014-04-19, 02:52 PM
با سلام خدمت همه ی دوستان گرامی میخاستم ببینم راهی هست که با استفاده از اون بتونیم بدون افتادن شماره با کسی تماس بگیریم؟؟؟؟

mehdi_vsgh
2014-04-19, 07:47 PM
با سلام خدمت همه ی دوستان گرامی میخاستم ببینم راهی هست که با استفاده از اون بتونیم بدون افتادن شماره با کسی تماس بگیریم؟؟؟؟

خیر نمیشه چنین چیزی!

parvizb
2014-04-23, 02:38 PM
با سلام دوستان من خط ایرانسل دارم و میخوام دایورتش کنم ذوی خط دیگه ایرانسلم ایا اگر زنگ بخوره اون خط دایورتیه رو خط جدیدم شماره نمیافته و برم پرینت بگیرم حط ایرانسلم که دایورت شده رو نشون نمیده تو پرینت خط دیگم ؟؟؟

+Farhad
2014-04-23, 08:20 PM
با سلام دوستان من خط ایرانسل دارم و میخوام دایورتش کنم ذوی خط دیگه ایرانسلم ایا اگر زنگ بخوره اون خط دایورتیه رو خط جدیدم شماره نمیافته و برم پرینت بگیرم حط ایرانسلم که دایورت شده رو نشون نمیده تو پرینت خط دیگم ؟؟؟
سلام
موقغ پرینت گرفتن شماره ای که خط شما بر روی آن دایورت شده نشان داده میشه.

javad2493
2014-04-24, 10:18 PM
سلام دوستان
چند وقت بود فکر می کردم شارژ سیم کارتم خیلی زود خالی میشه! 3 روز از سیم کارت استفاده نکردم. نه پیامک و نه تماس. شارژم توی این سه روز از 1400 تومن به 280 تومن رسیده بود! از کجا میتونم متوجه بشم این هزینه ها بابت چیه و فکر میکنید مشکل از کجاست؟
پیشاپیش ممنونم.

Nova view
2014-04-26, 10:31 AM
سلام دوستان
چند وقت بود فکر می کردم شارژ سیم کارتم خیلی زود خالی میشه! 3 روز از سیم کارت استفاده نکردم. نه پیامک و نه تماس. شارژم توی این سه روز از 1400 تومن به 280 تومن رسیده بود! از کجا میتونم متوجه بشم این هزینه ها بابت چیه و فکر میکنید مشکل از کجاست؟
پیشاپیش ممنونم.

با درود
برای اطمینان می توانید با مراجعه به مراکز خدمات مشتریان ایرانسل نسبت به دریافت ریز کارکرد خط خود اقدام کنید.

mohsen.web
2014-05-05, 10:07 PM
دوستان راهی هست که متوجه بشیم فلان کد شارژ در چه تاریخی استفاده شده؟ یادم هست بعضی دوستان در همین فروم اینکارو میکردن.

kharj
2014-05-06, 04:24 PM
سلام
اگر سیم‌کارت اعتباری به مدت ۹۰ روز پیاپی فعالیتی نداشته باشد سلب امتیاز میشه؟ چون من 5000 هزار شارژ داشتم

Nova view
2014-05-06, 06:22 PM
دوستان راهی هست که متوجه بشیم فلان کد شارژ در چه تاریخی استفاده شده؟ یادم هست بعضی دوستان در همین فروم اینکارو میکردن.

با درود
اینکار نیاز به سریال شارژ نیز دارد و البته در این سایت چنین موردی انجام نمی شود.

سلام
اگر سیم‌کارت اعتباری به مدت ۹۰ روز پیاپی فعالیتی نداشته باشد سلب امتیاز میشه؟ چون من 5000 هزار شارژ داشتم

با درود
اگر 90 روز پیاپی فعالیتی نداشته باشید سیمکارت شما سلب امتیاز می شود. البته این مورد لزوما بلافاصله صورت نمی گیرد.
اگر سیمکارت شما سلب امتیاز شده و قصد استرداد شارژ موجود در آن را دارید فرم زیر را چاپ، تکمیل و به یکی از مراکز امور مشترکین ایرانسل مراجعه کنید.

mohsen.web
2014-05-06, 08:49 PM
با درود
اینکار نیاز به سریال شارژ نیز دارد و البته در این سایت چنین موردی انجام نمی شود.

بله سریال شارژ موجود هست. میشه بگید چطور میشه این مورد رو بررسی کرد؟

saeedba
2014-05-07, 06:40 PM
بله سریال شارژ موجود هست. میشه بگید چطور میشه این مورد رو بررسی کرد؟

سلام
برای اینکار میبایست به یکی از دفاتر خدمات ایرانسل مراجعه کنید یا با 700 تماس بگیرید.

mojegorge
2014-05-09, 08:43 PM
سلام این هزینه اشتراک که رو قبض ایرانسل زده برای چیه ممنون

Nova view
2014-05-10, 01:30 PM
سلام این هزینه اشتراک که رو قبض ایرانسل زده برای چیه ممنون

با درود
اگر منظورتان سطر هزینه اشتراک در قبوض سیمکارت های دائمی و آی سیم است، مربوط به هزینه آبونمان ماهانه هر خط دائمی در کشور هست که به دولت پرداخت می شود.

nokia c601
2014-05-10, 05:39 PM
سلام
شهداد جان خوبی،میخواستم بپرسم که ایرانسل میتونه قیمت طرح تشویقی قرمز رو که برا سیم کارت اعتباری 1500کرده برا دائمی هم میتونه تغییر بده یا بازم نمیتونه همچین کاری بکنه؟

Behfat
2014-05-10, 05:42 PM
باسلام
با توجه حجم مكالمه زيادي كه دارم دنباله راهي براي كاهش هزينه هام هستم
با توجه به اطلاعاتي كه دارم ميخام از طرحهاي تعرفه رنگي و طلايي 2 ستاره استفاده كنم
تو جشنواره بهار 93 آورده شده كه هزينه اين طرح 90 هزار تومانه و از اعتبار مكالمه مشترك كسر ميشد
يادمه قبلا تاكيد ميكردن كه هزينه تعرفه از شارژ شگفت انگيز كم نميشه و شارز معمولي لازمه
اما الان ميگه از اعتبار مكالمه كسر ميشه
منظور از اعتبار مكالمه چيه؟
يعني اگه من 90 تومن شارژ شگفت انگيز داشته باشم و درخاست تعرفه طلايي 2 ستاره بكنم
از شگفت انگيز كم ميكنه؟

SAEEDBG
2014-05-11, 02:15 PM
ای سیم اعتباری با اعتباری معممولی فرق داره؟ خدماتشون

mojegorge
2014-05-12, 11:02 PM
با دروداگر منظورتان سطر هزینه اشتراک در قبوض سیمکارت های دائمی و آی سیم است، مربوط به هزینه آبونمان ماهانه هر خط دائمی در کشور هست که به دولت پرداخت می شود.منظورم هزينه اشتراكي هست كه خودم پرداخت ميكنم

m_rezaei
2014-05-13, 12:46 PM
چرا با ستاره 733 مربع نمینونم موچودی بانک ملی بگیرم

Nova view
2014-05-13, 01:20 PM
سلام
شهداد جان خوبی،میخواستم بپرسم که ایرانسل میتونه قیمت طرح تشویقی قرمز رو که برا سیم کارت اعتباری 1500کرده برا دائمی هم میتونه تغییر بده یا بازم نمیتونه همچین کاری بکنه؟

با درود
پیشنهاد خود را به دوستان در بخش مشترکین ارسال فرمایید و منتظر پاسخ آنها باشید.

باسلام
با توجه حجم مكالمه زيادي كه دارم دنباله راهي براي كاهش هزينه هام هستم
با توجه به اطلاعاتي كه دارم ميخام از طرحهاي تعرفه رنگي و طلايي 2 ستاره استفاده كنم
تو جشنواره بهار 93 آورده شده كه هزينه اين طرح 90 هزار تومانه و از اعتبار مكالمه مشترك كسر ميشد
يادمه قبلا تاكيد ميكردن كه هزينه تعرفه از شارژ شگفت انگيز كم نميشه و شارز معمولي لازمه
اما الان ميگه از اعتبار مكالمه كسر ميشه
منظور از اعتبار مكالمه چيه؟
يعني اگه من 90 تومن شارژ شگفت انگيز داشته باشم و درخاست تعرفه طلايي 2 ستاره بكنم
از شگفت انگيز كم ميكنه؟

با درود
تا جایی که اطلاع دارم برای فعال سازی طرح طلایی باید اعتبار اصلی داشته باشید و با اعتبار شگفت انگیز نمی توان طرح طلایی را فعال کرد.

ای سیم اعتباری با اعتباری معممولی فرق داره؟ خدماتشون

با درود
طبق اعلام، سیمکارت های اعتباری با پیش شماره 0901 که در حال عرضه هستند آی سیم نیستند و به دلیل اتمام رنج شماره اپراتور، این پیش شماره به فروش جدید سیمکارتهای اعتباری اختصاص داده شد و همانند سیمکارتهای اعتباری قبل هستند.

منظورم هزينه اشتراكي هست كه خودم پرداخت ميكنم

متاسفانه متوجه سوال شما نشدم، هزینه اشتراک بر روی قبض چه سیمکارتی را می فرمایید؟

چرا با ستاره 733 مربع نمینونم موچودی بانک ملی بگیرم

با درود
از چند ماه قبل به دلیل بالا بودن میزان تراکنش های بانکها در ایام عید، امکان دریافت موجودی حساب های ملی بر بستر کدهای دستوری برداشته شد و تا به امروز هنوز به حالت قبل باز نگشته.

hamid*reza
2014-05-13, 01:40 PM
آقا این ایرانسل دهن مارو سرویس کرده،اس میده که اطلاع از هزینه آخرین تماس اتوماتیک برای شما فعال شده،برای غیر فعال سازی به 3941 اس خالی بدین،منم اس خالی میدم میگه این سرویس برای شما فعال نیس و غیر فعال نمیشه،خستم کرده چیکار کنم؟

سارانا
2014-05-13, 03:11 PM
سلام
چرا هزینه پیام کوتاه من 160 ریال شده؟
ممنون

bizhan_iph
2014-05-13, 04:02 PM
آقا این ایرانسل دهن مارو سرویس کرده،اس میده که اطلاع از هزینه آخرین تماس اتوماتیک برای شما فعال شده،برای غیر فعال سازی به 3941 اس خالی بدین،منم اس خالی میدم میگه این سرویس برای شما فعال نیس و غیر فعال نمیشه،خستم کرده چیکار کنم؟

اول اطلاع از هزينه رو فعال كن بعد غير فعال
من اينكارو كردم درست شد...
واسه فعال كردن اين كد:

*140*3*2*5*1#
واسه غير فعال كردن اين كد:
*140*3*2*5*2#

Sent from iPhone 5  Tapatalk

bizhan_iph
2014-05-13, 04:08 PM
سلام
چرا هزینه پیام کوتاه من 160 ریال شده؟
ممنون

هزينه پيام كوتاه به زبان غير از فارسي ١٦٠ رياله

Sent from iPhone 5  Tapatalk

m_rezaei
2014-05-13, 08:09 PM
من 2 را به 5005 فرستادم ولی بازم پیامک تبلیغاتی میاد

m_rezaei
2014-05-13, 08:10 PM
با درود
پیشنهاد خود را به دوستان در بخش مشترکین ارسال فرمایید و منتظر پاسخ آنها باشید.

با درود
تا جایی که اطلاع دارم برای فعال سازی طرح طلایی باید اعتبار اصلی داشته باشید و با اعتبار شگفت انگیز نمی توان طرح طلایی را فعال کرد.

با درود
طبق اعلام، سیمکارت های اعتباری با پیش شماره 0901 که در حال عرضه هستند آی سیم نیستند و به دلیل اتمام رنج شماره اپراتور، این پیش شماره به فروش جدید سیمکارتهای اعتباری اختصاص داده شد و همانند سیمکارتهای اعتباری قبل هستند.

متاسفانه متوجه سوال شما نشدم، هزینه اشتراک بر روی قبض چه سیمکارتی را می فرمایید؟

با درود
از چند ماه قبل به دلیل بالا بودن میزان تراکنش های بانکها در ایام عید، امکان دریافت موجودی حساب های ملی بر بستر کدهای دستوری برداشته شد و تا به امروز هنوز به حالت قبل باز نگشته.

الان راهی نیست که موجودی بانک ملی را گرفت با سایر خطوط موبایل

SAEEDBG
2014-05-14, 07:20 PM
من سیم کارت 901 سفارش دادم برای فعال کردنش میتونم ببرم نمایندگی ایرانسل؟ یا فرمشو میشه خودم ایمیل کنم؟
و اینکه بعد اینکه سیم کارت بدستم رسید باید همون لحظه فعال کنم؟ اگه فعال نکنم میسوزه؟

Nova view
2014-05-14, 10:02 PM
من 2 را به 5005 فرستادم ولی بازم پیامک تبلیغاتی میاد

با اپراتور برای بررسی وضعیت پیامک های تبلیغاتی تماس بگیرید.

الان راهی نیست که موجودی بانک ملی را گرفت با سایر خطوط موبایل

عرض شد تا جایی که اطلاع دارم امکان دریافت موجودی حساب های ملی بر روی بستر کد دستوری غیر فعال شده.

من سیم کارت 901 سفارش دادم برای فعال کردنش میتونم ببرم نمایندگی ایرانسل؟ یا فرمشو میشه خودم ایمیل کنم؟
و اینکه بعد اینکه سیم کارت بدستم رسید باید همون لحظه فعال کنم؟ اگه فعال نکنم میسوزه؟

برای تحویل سیمکارت شما باید مدارک را به مامور پست تحویل دهید، اما می توانید با مراجعه به امور مشترکین ایرانسل سریعتر خط خود را ثبت و فعال کنید.

اگر ظرف 90 روز از زمان دریافت سیم کارت، مشترک آن را به شبکه متصل ننموده و یا به مدت ۹۰ روز متوالی هیچ تراکنشی (به جز مکالمات رایگان) نداشته باشد، ایرانسل سیم کارت را به صورت دائم غیرفعال نموده و یا شماره تخصیص یافته به مشترک (MSISDN) را لغو و مسترد دارد. ( به ماده 11 قرارداد مشترکین مراجعه شود)

saeedba
2014-05-15, 04:38 PM

598114

598115

اقا این سیم کارت های میکروی 0901 ایرانسل دو کاره هست مثل شکل بالا ( که هم میشه به عنوان معمولی و هم میکرو استفاده کرد) یا فقط میکرو به تنهایی؟

SAEEDBG
2014-05-15, 08:40 PM
598114

598115

اقا این سیم کارت های میکروی 0901 ایرانسل دو کاره هست مثل شکل بالا ( که هم میشه به عنوان معمولی و هم میکرو استفاده کرد) یا فقط میکرو به تنهایی؟

نه بابا از اینا نیست
موقع خرید باید انتخاب کنی میکرو باشه یا معمولی،معمولی 15 هزار تومن،میکرو 20 هزار تومن.
میکرو کوچیکتره ولی گرونتره:400:

saeedba
2014-05-15, 11:02 PM
نه بابا از اینا نیست
موقع خرید باید انتخاب کنی میکرو باشه یا معمولی،معمولی 15 هزار تومن،میکرو 20 هزار تومن.
میکرو کوچیکتره ولی گرونتره:400:

نه منظورم این هست اگه تو سایتش میکرو انتخاب کنیم از نوع بالاست یا نه؟

SAEEDBG
2014-05-15, 11:32 PM
نه منظورم این هست اگه تو سایتش میکرو انتخاب کنیم از نوع بالاست یا نه؟
نه فکر نمیکنم از نوع بالا باشه،هروقت 4G اومد اونوقت سیم کارتا اونجوری میشه

saeedba
2014-05-15, 11:40 PM
نه فکر نمیکنم از نوع بالا باشه،هروقت 4G اومد اونوقت سیم کارتا اونجوری میشه

4g با محدودیت 128 برای کاربرای عادی یعنی یه شوخی وحشتناک.این جور سیم کارتا که ربطی به شبکه نداره

SAEEDBG
2014-05-16, 12:26 PM
4g با محدودیت 128 برای کاربرای عادی یعنی یه شوخی وحشتناک.این جور سیم کارتا که ربطی به شبکه نداره

ربطی به شبکه نداره، ولی اینجا ایرانه دیگه.وگرنه قیمت سیم کارتی که کوچیکتره بیشتر نبود!!

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

saeid3663
2014-05-16, 12:40 PM
به امید خدا تا 50 سال دیگه 4G هم میاد.........

دوستان 3G تا پایان شهریور در انحصار رایتله ، چند درصد امکان داره ایرانسل به تکنولوژی 3G ارتقا پیدا کنه ..؟

mykamran
2014-05-16, 01:34 PM
عزیز ایرانسل و همراه اول مهر 3g راه اندازی میکنن

Nova view
2014-05-17, 12:59 PM
598114

598115

با درود
سیمکارت میکرو به تنهایی است.
البته تصاویر زیر مربوط به نانو سیمکارت هست اما میکرو نیز مشابه می باشد.

http://www.xum.ir/images/2014/05/17/oqg9ce38t8lt.jpg

http://www.xum.ir/images/2014/05/17/m03009fqqtrp.jpg

SAEEDBG
2014-05-19, 12:25 AM
43299 کد ایرنسله؟

m_rezaei
2014-05-19, 03:38 AM
اینترنت ایرانسل چطور فعال کنم

Nova view
2014-05-19, 10:59 PM
43299 کد ایرنسله؟
با درود
خیر مربوط به ایرانسل نیست.

اینترنت ایرانسل چطور فعال کنم

با درود
اینترنت همراه بر روی کلیه سیمکارت های ایرانسل پیش فعالسازی شدند و نیازی به فعال سازی ندارد.
برای استفاده فقط باید گوشی خود را تنظیم کنید.
برای دریافت تنظیم خودکار اینترنت همراه، کد *140*3*6# را از ایرانسل اعتباری خود شماره گیری کنید.

mohsen1371
2014-05-20, 09:58 AM
ُسلام
حدود یک هفته هست سیم کارت 0901 ثبت نام کردم ولی هنوز داخل سایت نوشته که : (پرداخت کامل شده است،آماده سازی برای تحویل به پست.)

میخواستم ببینم حدودا چقدر طول میکشه تا به دستم برسه ؟

ممنون از شما

Nova view
2014-05-20, 11:27 AM
ُسلام
حدود یک هفته هست سیم کارت 0901 ثبت نام کردم ولی هنوز داخل سایت نوشته که : (پرداخت کامل شده است،آماده سازی برای تحویل به پست.)

میخواستم ببینم حدودا چقدر طول میکشه تا به دستم برسه ؟

ممنون از شما

با درود
به دلیل اعتباری بودن و همچنین پیش شماره خاص 0901، میزان سفارشات به شدت بالا و نزدیک به میلیون رسیده.
با تمام ظرفیت سیمکارتها در حال صادر شدن و تحویل به پست شدن هست.
با این وجود چون یک هفته گذشته احتمالا تا چند روز دیگر به دستتان خواهد رسید.

mohsen1371
2014-05-22, 08:39 PM
سلام
من یک سیمکارت 0901 گرفتم ولی باهاش هر کدی رو میگیرم این ارور که در عکس مشخصه میاد .
مثلا *555# یا *141*1#
و نمیتونم نمایش اعتبار بعد هر مسیج یا تماس رو غیرفعال کنم .
و میخواستم بدونم آیا طرح ۱۰۰ درصد شارژ هدیه که برا مشترکین جدید هست روی این سیمکارت ها هم فعال هست ؟
ممنون از راهنمایی شما 598204

arv3760
2014-05-25, 01:17 PM
با سلام دوستان خط های جدید 901 واتس اپ را ساپورت نمیکنه چرا؟؟؟؟

Nova view
2014-05-27, 12:14 PM
سلام
من یک سیمکارت 0901 گرفتم ولی باهاش هر کدی رو میگیرم این ارور که در عکس مشخصه میاد .
مثلا *555# یا *141*1#
و نمیتونم نمایش اعتبار بعد هر مسیج یا تماس رو غیرفعال کنم .
و میخواستم بدونم آیا طرح ۱۰۰ درصد شارژ هدیه که برا مشترکین جدید هست روی این سیمکارت ها هم فعال هست ؟
ممنون از راهنمایی شما 598204

با درود
باید سیمکارت به طور کامل فعالسازی شود تا بتوانید از خدمات کامل استفاده کنید.
طرح 100 درصد شارژ هدیه تا جایی که اطلاع دارم شامل شماره های طلایی نمی شود.

با سلام دوستان خط های جدید 901 واتس اپ را ساپورت نمیکنه چرا؟؟؟؟

با درود
پیش شماره 0901 و 0902 هنوز توسط این شرکت برای ایران بروز رسانی نشده.

ni88
2014-05-28, 02:52 PM
سلام اقای نوا
توی منطقه ما آنتن دهی و کیفیت مکالمه اصلا خوب نیست برای بررسی و اصلاح چی کار باید کرد؟

saeedba
2014-05-28, 06:43 PM
سلام اقای نوا
توی منطقه ما آنتن دهی و کیفیت مکالمه اصلا خوب نیست برای بررسی و اصلاح چی کار باید کرد؟

دوست عزیز شما میتونی از پرتال زیر برای اعلام مشکلات همراه اول اقدام نمایید

http://bazresi.telecom.ir

و برای ایرانسل هم میتونی یا با 700 تماس بگیری یا هم با ورود به کنترل حساب اینترنتی

Login (http://ecare.irancell.ir/appmanager/sspportal/login)

مشکلات خود رو مطرح کنید تا پیگیری کنند

فدک میر
2014-05-29, 08:03 AM
سلام دوستان
جه طوری مینونم نام مشترک ایرانسل با داشتن شمارش پیدا کنم
شماره مورد نظرم
لطفا راهنماییم کنید تشکر

+Farhad
2014-05-29, 11:45 AM
سلام دوستان
جه طوری مینونم نام مشترک ایرانسل با داشتن شمارش پیدا کنم
شماره مورد نظرم
لطفا راهنماییم کنید تشکر

طبق قوانین انجمن شماره در پست قرار ندهید.
چنین موردی به هیچ عنوان امکان پذیر نیست.

shervinkh
2014-06-01, 04:56 PM
سلام. کسی می دونه چرا شماره انتخابی با پیش شماره ۰۹۰۱ رقم اولش فقط ۱ تا ۵ میتونه باشه؟ آیا رقم های دیگه قرار نیست آزاد شن؟ به نظرم درست نیست.
من یک شماره می خوام که رقم اولش ۷ هست. اپراتور های دیگه هم که نمی ذارن کل شماره رو خودت انتخاب کنی.

saeedba
2014-06-01, 05:32 PM
سلام. کسی می دونه چرا شماره انتخابی با پیش شماره ۰۹۰۱ رقم اولش فقط ۱ تا ۵ میتونه باشه؟ آیا رقم های دیگه قرار نیست آزاد شن؟ به نظرم درست نیست.
من یک شماره می خوام که رقم اولش ۷ هست. اپراتور های دیگه هم که نمی ذارن کل شماره رو خودت انتخاب کنی.

سلام دوست عزیز . این شیوه و راهکار ایرانسل هست که اول شماره های 1 تا 5 رو ازاد میکنه و بعد از اینکه این شماره ها به فروش رفت 6 تا 9 رو ازاد میکنه .این اتفاق برای رنج های 930 و 933 هم افتاد که اول 1 تا 4 رو فروخت بعد 5 تا 9

shervinkh
2014-06-01, 05:53 PM
سلام دوست عزیز . این شیوه و راهکار ایرانسل هست که اول شماره های 1 تا 5 رو ازاد میکنه و بعد از اینکه این شماره ها به فروش رفت 6 تا 9 رو ازاد میکنه .این اتفاق برای رنج های 930 و 933 هم افتاد که اول 1 تا 4 رو فروخت بعد 5 تا 9

با تشکر، فقط زمان تقریبیش چقدر هست تا شماره های بعدی بیان؟ یعنی مثلا برای همون ۰۹۳۰ و ۰۹۳۳ چقدر طول کشید؟

SAEEDBG
2014-06-01, 10:38 PM
من و 2 تا از دوستام چند وقت پیش باهم دیگه سه تا شماره 901 خریدیمو چند روز پیش رسیدن و فعال شدن،حالا واسه اون دو تا پیامک اومده که بهشون سیم کارت هدیه تعلق بهاره یا بهاری همچین چیزی تعلق گرفته،حالا سوال اینجاست که چرا به من تعلق نگرفته؟ شانسی سیم کارت هدیه میدن؟
جالبه که امروز برای خواهرم هم که 901 خریده بود همین پیامک اومد
البته این پیامک به اون خطی که موقع ثبت نام 901 داده بودن اومده بود

T Y S O N
2014-06-06, 12:27 PM
با سلام و خسته نباشید خدمت اساتید
الان 2 روزه که سیم کارته ایرانسلم انتن نداره و وقتی که به شمارم زنگ میزنم میگه : خاموش است
میشه راهنمایی بفرمایید که باید چه کار کنم؟
این سیمکارتم فقط زنگ میخوره و برام خیلی مهمه
پیشاپیش ممنونم

2Apple
2014-06-06, 01:51 PM
با سلام و خسته نباشید خدمت اساتید
الان 2 روزه که سیم کارته ایرانسلم انتن نداره و وقتی که به شمارم زنگ میزنم میگه : خاموش است
میشه راهنمایی بفرمایید که باید چه کار کنم؟
این سیمکارتم فقط زنگ میخوره و برام خیلی مهمه
پیشاپیش ممنونم

سلام کاکو تایسون
رو گوشی دیگه تست زدی ؟
سیم کارت سالم هست ؟
شکستگی نداره ؟
رو این گوشی که آنتن نداری سیم دیگه انداختی ؟

اگر سیم کارت به نام خودت هست به دفاتر ایرانسل مراجعه کن برای بسته بازگشت

saeedba
2014-06-06, 06:35 PM
با تشکر، فقط زمان تقریبیش چقدر هست تا شماره های بعدی بیان؟ یعنی مثلا برای همون ۰۹۳۰ و ۰۹۳۳ چقدر طول کشید؟

بستگی به فروش خط داره ولی به صورت عادی ی 5 تا 6 ماهی طول میکشه

من و 2 تا از دوستام چند وقت پیش باهم دیگه سه تا شماره 901 خریدیمو چند روز پیش رسیدن و فعال شدن،حالا واسه اون دو تا پیامک اومده که بهشون سیم کارت هدیه تعلق بهاره یا بهاری همچین چیزی تعلق گرفته،حالا سوال اینجاست که چرا به من تعلق نگرفته؟ شانسی سیم کارت هدیه میدن؟
جالبه که امروز برای خواهرم هم که 901 خریده بود همین پیامک اومد
البته این پیامک به اون خطی که موقع ثبت نام 901 داده بودن اومده بود

قبلا به سیم کارت طلایی یا همون شماره های انتخابی سیم کارت هدیه تعلق نمیگرفت اما ایرانسل نظر خود رو در این باره عوض کرده و به انها هم سیم هدیه میدهد . ایرانسل بعد از دریافت مدارک پیامی مبنی بر دریافت سیم هدیه ارسال خواهد کرد . ارسال این پیام بستگی به وضعیت دریافت مدارک شما توسط ایرانسل دارد که گاهی ممکن است به طول انجامد . اگر شما مدارک را ارسال نمودید و پیامی دریافت نکردید میتوانید با فرستادن یک پبام بدون متن به 2112 پیگیر سیم هدیه خود باشید.

wild_life
2014-06-06, 06:39 PM
من سه سال پیش گوشی Galaxy Fit رو گرفتم و سه ساله دارم از اینترنت گوشی استفاده میکنم
سیمکارتمم ایرانسله
از چهار پنج ماهه پیش کلا نتم قطع شده قطع کامل نه ولی اونقدری ضعیفه که میزنه چک کنید به اینترنت وصله یا نه
کسی میدونه مشکل از چیه؟ الان رفیقم یه گوشی گرفته داره میره تو اینترنت من با سه سیمکارت ایرانسل امتحان کردم
ولی باز همون آش و همون کاسه

saeedba
2014-06-09, 03:38 PM
چرا سرعت GPRS اینقدر پاینه ؟

بخاطر اینکه تعداد مشترکین استفاده کننده از اینترنت همراه gprs زیاد شده نسل 2 دیگر پاسخگو نیست . باید منتظر ارائه نسل 3 در شهریور ماه از جانب ایرانسل باشید

snoblem
2014-06-10, 11:23 AM
چطوری میشه این طرح رو اس ام اس هاشو غیر فعال کرد حتما باید خود زرح غیر فعال کنیم؟؟؟

J A F A R
2014-06-10, 01:18 PM
نحوه ی غیر فعال کردنsmsهای تبلیغاتی ایرانسل (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=206509)

tntkgb
2014-06-11, 09:57 AM
سلام ببخشید یک سوال داشتم مثل اینکه یک هفته دیگه رومینگ ملی راه میوفته و رایتل میتونه از دکل های ایرانسل و همراه اول استفاده کنه حالا سوال اینکه برعکسش هم هست یعنی ایرانسلی ها از دکل رایتل استفاده کنن یا نه؟
بعد امکان داره ایرانسلی ها از 3g رایتل بتونن استفاده کنن یا نه ؟ ممنون
یک سوال دیگه هم داشتم اگه این امکان انتقال شماره در تلفن های موبایل پیش بیاد بعد یکی که همراه اول داره بیاد ایرانسل در زمان تماس با این شماره ما باید هزینه تماس به همراه اول رو بدیم یا ایرانسل؟
اگه لازم باشه هزینه تماس به ایرانسل رو بدیم کسی که داره تماس میگیره که از این موضوع اطلاع نداره بعد مثل طرح های تماس رایگان همراه اول واسه مشترکین مشکل پیش میاد چون نمی دونه که طرف رفته ایرانسل
ممنون

Nova view
2014-06-11, 10:37 AM
سلام ببخشید یک سوال داشتم مثل اینکه یک هفته دیگه رومینگ ملی راه میوفته و رایتل میتونه از دکل های ایرانسل و همراه اول استفاده کنه حالا سوال اینکه برعکسش هم هست یعنی ایرانسلی ها از دکل رایتل استفاده کنن یا نه؟
بعد امکان داره ایرانسلی ها از 3g رایتل بتونن استفاده کنن یا نه ؟ ممنون
یک سوال دیگه هم داشتم اگه این امکان انتقال شماره در تلفن های موبایل پیش بیاد بعد یکی که همراه اول داره بیاد ایرانسل در زمان تماس با این شماره ما باید هزینه تماس به همراه اول رو بدیم یا ایرانسل؟
اگه لازم باشه هزینه تماس به ایرانسل رو بدیم کسی که داره تماس میگیره که از این موضوع اطلاع نداره بعد مثل طرح های تماس رایگان همراه اول واسه مشترکین مشکل پیش میاد چون نمی دونه که طرف رفته ایرانسل
ممنون

با درود
در نهایت بزودی رومینگ دو طرفه خواهد بود اما در مرحله فعلی محدودیت هایی در مناطق وجود دارد و رومینگ رایتل با ایرانسل و همراه اول برقرار خواهد شد. هنوز رایتل ظرفیت پذیرش 70 میلیون مشترک ایرانسل و همراه اول را به طور سراسری ندارد. این مورد نیز علیرغم رضایت دو اپراتور به اجبار انجام شد زیرا یکی از شروط دریافت مجوز نسل سوم است.

در بحث ترابر پذیری شماره، اپراتوری که شما برای سرویس دهی انتخاب می کنید اپراتور حقیقی شما خواهد بود و کلیه هزینه های تماس طرح های تشویقی و ...مانند سایر مشترکان آن اپراتور صورت خواهد گرفت.
بدیهی است در چنین شرایطی طرح های تشویقی تغییر خواهند کرد و اطلاع رسانی مناسب صورت خواهد گرفت.

reza_17173
2014-06-14, 03:01 AM
سلام. کسی از دوستان راهی می دونه؟ اینکه بفهمیم یه کارت شارژ ایرانسل (حتی مربوط به چند ماه پیش) از طریق چه شماره موبایلی استفاده شده؟

+Farhad
2014-06-14, 10:31 AM
سلام. کسی از دوستان راهی می دونه؟ اینکه بفهمیم یه کارت شارژ ایرانسل (حتی مربوط به چند ماه پیش) از طریق چه شماره موبایلی استفاده شده؟

سلام
خیر دوست عزیز چنین امکانی وجود ندارد.

h_kh_1367
2014-06-15, 11:30 AM
شاید جای این سوال اینجا نباشه ولی یه مدتیه وقتی برای شبکه جستجو میکنم یه اپراتوری هست به نام IRN 20 !! چی هست داستانش ؟

عکس (http://s5.picofile.com/file/8126604384/wp_ss_20140615_0012.png)

منتظر ارائه نسل 3 در شهریور ماه از جانب ایرانسل باشید

شوخی می کنی !! خبر قطعیه ؟

نواحی تحت پوشش همه جاهایی که ایرانسل آنتن میده هست ؟

چه سرعتی قراره ارائه بده ؟ محدودیت سرعت داره ؟ (افراد،مشاغل،...)

:x:x:flower::x:flower::flower:

masooumi
2014-06-15, 01:29 PM
شاید جای این سوال اینجا نباشه ولی یه مدتیه وقتی برای شبکه جستجو میکنم یه اپراتوری هست به نام IRN 20 !! چی هست داستانش ؟

IRN 20 مربوط به رایتله

+Farhad
2014-06-15, 01:57 PM
شوخی می کنی !! خبر قطعیه ؟

نواحی تحت پوشش همه جاهایی که ایرانسل آنتن میده هست ؟

چه سرعتی قراره ارائه بده ؟ محدودیت سرعت داره ؟ (افراد،مشاغل،...)

بله تمام اپراتور ها از شهریور ماه مجوز ارائه نسل سوم میگیرند.
طبق یک برنامه زمان بندی به تدریج در تمام شهر های تحت پوشش شبکه ایرانسل نسل سوم فعال خواهد شد.
فعلا طبق قانون سازمان تنظیم مقررات محدودیت سرعت بیش از 1 مگابیت وجود دارد.
البته امکان این مورد هست که این قانون تا زمان ارائه 3G توسط ایرانسل و همراه اول تغییر کند.

سیدرضا.ب
2014-06-15, 10:30 PM
با سلام
من مدتیه که به دنبال تعرفه اس ام اس ایرانسل میگردم
به دنبال یه کد هستم که مثلا 10000 تومان پول کم کنه و بشه 1000 اس ام اس رو در یک ماه ارسال کرد
لطفا تعرفه های اس ام اس ایرانسل رو بهم معرفی کنید

+Farhad
2014-06-15, 10:36 PM
با سلام
من مدتیه که به دنبال تعرفه اس ام اس ایرانسل میگردم
به دنبال یه کد هستم که مثلا 10000 تومان پول کم کنه و بشه 1000 اس ام اس رو در یک ماه ارسال کرد
لطفا تعرفه های اس ام اس ایرانسل رو بهم معرفی کنید

سلام
تمامی ظرح های ایرانسل در لینک زیر قابل مشاهده است.

http://irancell.ir/Portal/Home/?8758/%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF%D9%87%D 8%A7%DB%8C%20%D8%AA%D8%B4%D9%88%DB%8C%D9%82%DB%8C

سیدرضا.ب
2014-06-15, 10:43 PM
سلام
تمامی ظرح های ایرانسل در لینک زیر قابل مشاهده است.

متاسفانه طرح های ایرانسل در سایتشون موجود نیست!
مثلا:
http://up.vbiran.ir/uploads/44080140285820920238_gsm_tb_fa_13.jpg
این طرح رو از تصاویر گوگل گرفتم. درحالی که در سایت ایرانسل موجود نیست
من یه چیز شبیه به این طرح میخوام. اما میخوام همش اس ام اس باشه

+Farhad
2014-06-15, 11:12 PM
متاسفانه طرح های ایرانسل در سایتشون موجود نیست!
مثلا:
http://up.vbiran.ir/uploads/44080140285820920238_gsm_tb_fa_13.jpg
این طرح رو از تصاویر گوگل گرفتم. درحالی که در سایت ایرانسل موجود نیست
من یه چیز شبیه به این طرح میخوام. اما میخوام همش اس ام اس باشه

این طرح جشنواره های قبل هست.
فعلا چنین طرحی که مد نظر شما هست ارائه نمیشه.

سیدرضا.ب
2014-06-15, 11:16 PM
این طرح جشنواره های قبل هست.
فعلا چنین طرحی که مد نظر شما هست ارائه نمیشه.

من یه خط دارم که ماهیانه بیش از 10000 اس ام اس ارسال میکنم
شرکت ایرانسل میتونه بهم یه طرح تعرفه یا تخفیف بده تا بتونم کارم رو انجام بدم؟

+Farhad
2014-06-15, 11:34 PM
من یه خط دارم که ماهیانه بیش از 10000 اس ام اس ارسال میکنم
شرکت ایرانسل میتونه بهم یه طرح تعرفه یا تخفیف بده تا بتونم کارم رو انجام بدم؟

خیر دوست عزیز
ایرانسل که نمیتونه تنها واسه شما طرح تشویقی مخصوص ارائه بکنه.

h_kh_1367
2014-06-16, 12:26 PM
IRN 20 مربوط به رایتله

تو بعضی از شهر ها مثلا ساری علاوه بر این - IRN 20 - یه اپراتور دیگه هم هست ، 43270 فکر کنم بود و زیر هم نوشته بود 3G !! مگه این رایتل نیست ؟

+Farhad
2014-06-16, 01:40 PM
تو بعضی از شهر ها مثلا ساری علاوه بر این - IRN 20 - یه اپراتور دیگه هم هست ، 43270 فکر کنم بود و زیر هم نوشته بود 3G !! مگه این رایتل نیست ؟

کد شبکه رایتل IRN 20 هست و 43270 اگر اشتباه نکنم مربوط به اپراتور روستایی هست.

masmatus
2014-06-17, 01:07 PM
سلام دوستان سوالی داشتم خدمتتون من میخوام سیمکارت ایرانسل بگیرم ولی نه کارت ملی دارم نه شناسنامه از مدارک خونواده هم نمیتونم استفاده کنم چون شهرستان هستند ممنون میشم کمکم کنید

+Farhad
2014-06-17, 02:21 PM
سلام دوستان سوالی داشتم خدمتتون من میخوام سیمکارت ایرانسل بگیرم ولی نه کارت ملی دارم نه شناسنامه از مدارک خونواده هم نمیتونم استفاده کنم چون شهرستان هستند ممنون میشم کمکم کنید

سلام
راهی وجود نداره حتما باید مدرک شناسایی داشته باشید.

korino
2014-06-17, 03:16 PM
سلام به همگی دوستان یه نفر تو یه سایت از من کلاهبرداری کرده من هم ازش فقط یه آی پی دارم آی پی رو تو سایت iptracker زدم مرکز ایرانسل رو توی تهران نشون میده میخاستم بدونم با این آی پی میتونم شماره تلفن یا صاحب خط رو پیدا کنم؟

سایه69
2014-06-18, 09:15 PM
سلام
دیروز سیم کارت ایرانسل خریدم تا الان فعال نشده اپراتور جواب نمیده راهنمایی کنید لطفا

saeedba
2014-06-18, 10:00 PM
سلام
دیروز سیم کارت ایرانسل خریدم تا الان فعال نشده اپراتور جواب نمیده راهنمایی کنید لطفا
سیم کارت شما در صورتی فعال میشود که مدارک شما توسط ایرانسل دریافت شده باشد. پس اگر ثبت نام را تکمیل و مدارک را ارسال کردید تا 72 ساعت منتظر باشید.

البته راه دیگری که وجود دارد این است که اگر شما ی سیم کارت فعال ایرانسل دارید که به نام خودتان هست میتوانید با 700 تماس گرفته و شماره جدید خود را اعلام نمایید تا ان را موقت تا دریافت مدارک برای شما فعال کنند.

الهه باران
2014-06-22, 10:06 AM
سلام از دوستان عزیز راهنمایی میخوام . چند روزه که شارژ سیم کارتم زودی تموم میشه . سیم کارتم ایرانسله:dadad4:

Yaralı
2014-06-22, 10:09 AM
مدل گوشی؟

Sent from my Xperia P using Tapatalk

الهه باران
2014-06-22, 10:13 AM
گلکسی مینی

الهه باران
2014-06-23, 09:54 AM
پس کو این همه مهندس اینجان چرا یکی جواب سوال منو نداد :13:

+Farhad
2014-06-23, 03:00 PM
سلام از دوستان عزیز راهنمایی میخوام . چند روزه که شارژ سیم کارتم زودی تموم میشه . سیم کارتم ایرانسله:dadad4:

سلام
دقت کنید دیتای گوشی فعال نباشه و در تنظیمات آپدیت اتوماتیک را off کنید.
اگر باز هم مشکل وجود داشت با 700 تماس بگیرید تاحسابتون برسی بشه.

maede_sm
2014-06-23, 06:57 PM
سلام خسته نباشید
من چند وقت پیش یه خط ایرانسل از دکه خریدم بعد اونو رو خط 12 دایورت کردم الان اون خط رو گم کردم آیا راه حلی هست که بتونم اونو از دایورت در بیارم؟؟؟ یا حداقل بسوزونمش؟؟

+Farhad
2014-06-23, 09:47 PM
سلام خسته نباشید
من چند وقت پیش یه خط ایرانسل از دکه خریدم بعد اونو رو خط 12 دایورت کردم الان اون خط رو گم کردم آیا راه حلی هست که بتونم اونو از دایورت در بیارم؟؟؟ یا حداقل بسوزونمش؟؟

سلام
اگر رمز عبور به کنترل حساب اینترنی خط خودتون دارید میتوانید در آن جا دایورت غیر فعال کنید. در غیر این صورت به یکی از نمایندگان رسمی ایرانسل در شهر خودتون مراجعه کنید.

SAEEDBG
2014-06-25, 12:20 PM
سیم کارت 901 اعتباری گرفتیم!!!
مدارک رو تحویل پست دادیم!!!
دیروز پیامک اومد سیم کارتت مسدود میشه چون مدارک نفرستادی!!!
حالا تقصیر منه؟ من مدارک دادم پست تقصیر منه باید سیم کارتم غیر فعال شه؟؟؟
اگر نمیتونی مثل ادم سیم کارت بفروشی نفروش اقا جان
سه تا سیم کارت گرفتم هر سه تاش امروز غیر فعال شدن
برو یقه شرکت پست رو بگیر بمن چه مدارک نرسیده دستت!!!!
:nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::n ono::nono::nono::nono:
من باشم دیگه از سیم کارتا نگیرم

yyyy
2014-06-27, 06:18 PM
سلام
هرچی تعریف کردم و سنگ ایرانسلو به سینه زدم از تو چشم درومد!
بیش از یک هفته هست کد پیگیری دادن و یه مشکل خیلی خیلی جزئی رو که خودم میدونم مشکل کجاست رو رفع نمیکنن" یکی میگه سیمو بسوزون دیگه بگیر یکی میگه چرا به کنترل حسابت سرمیزنی هرروز! یکی دیگه میگه درحال برسیه.
از شانس بدم رفتم کنترل حساباینترنتی جهت تست تماسای ورودی خروجی خطم یه لحظه بستم و بعد لغو کردم حالا بعد یک هفته بعد هر شش ساعت خودش فعال و غیر فعال میشه! خب این به سیم ربط نداره* داره؟
حساب بانکی و چی و چی وچی رو خطمه اکانت های کل سرویسهای اینترنتیم و... کجا شکایت کنم؟ اولین باره دلم داره سرد میشه خیلی سرد.
خواهشمندم هرکسی دستی براین کار داره و میتونه گره گشا باشه مشکل سیمم رو حل کنه حسابامو کنسل کنم برم سراغ اپراتور دیگه.
شماره پیگیری پرونده 89541556

کیانای
2014-06-27, 08:09 PM
سلام من یه مشکلی دارم و برام ضروریه لطفا جوابمو بدین.. گوشیم دو سیمکارته است.. یکی ایرانسل یکی همراه ا ول یکی از مخاطبینم امروز به سیم کارت اولم یه اسمس داده (سیم کارتی که اون شمارشو نداشته ) و اصلا بهم اخطار اسمس نیومده و یهویی دیدم تو پیجش زده NO SUBJECT و متن اسمس این بود : message size: 143 KB Expires:16:33,29 jun و ته اسمس یه ایکن سبز (نماد یه پیکان رو به پایین) اومده که ینی دانلود کن.. دانلودم زدم هیچی نشد و .. وقتی شمارمو نداشته این اسمس یعنی چی؟چطور ممکنه ؟ و و و؟ خواهشا جوابمو بدین ..

mrmostafa
2014-06-28, 08:33 AM
دوستان الان گوشي من غير هوشمند هست كه ايرانسل داخلش هست شبكه رو سرچ ميكنم كه روي همراه اول ست كنم كه بهتر آنتن ميده شبكه رو خطا ميده انتخاب نميكنه ولي تبلتم كه رايتل دارم سرچ ميكنم روي همراه اول ست ميكنم قبول ميكنه. چرا اينطوريه؟؟؟ رومينگ ملي ربطي به مدل گوشي نداره كه ؟؟؟؟

saeedba
2014-06-28, 10:34 AM
دوستان الان گوشي من غير هوشمند هست كه ايرانسل داخلش هست شبكه رو سرچ ميكنم كه روي همراه اول ست كنم كه بهتر آنتن ميده شبكه رو خطا ميده انتخاب نميكنه ولي تبلتم كه رايتل دارم سرچ ميكنم روي همراه اول ست ميكنم قبول ميكنه. چرا اينطوريه؟؟؟ رومينگ ملي ربطي به مدل گوشي نداره كه ؟؟؟؟

دوست عزیز فعلا فاز نخست رومینگ ملی اجرای شده که فقط مشترکین رایتل میتوانند از شبکه همراه اول و ایرانسل استفاده کنند.بعد از اجرا شدن هر سه فاز رومینگ ملی مشترکین همراه اول و ایرانسل میتوانند روی شبکه هم جابه جا شوند . در ضمن رومینگ ملی ربطی به تلفن همراه ندارد.

rezaganji
2014-06-30, 09:17 PM
سلام
چن وقتیه طرح هزینه آخرین تماس و اس ام اس رو گوشیم فعال شده که نمیدونم چجوری غیر فعالش کنم ، کد هم زدم اما غیر فعال نمیشه چیکار کنم؟
یگه خسته شدممممممممممممممم
اینم عکسش
598610

+Farhad
2014-06-30, 09:49 PM
سلام
چن وقتیه طرح هزینه آخرین تماس و اس ام اس رو گوشیم فعال شده که نمیدونم چجوری غیر فعالش کنم ، کد هم زدم اما غیر فعال نمیشه چیکار کنم؟
یگه خسته شدممممممممممممممم
اینم عکسش
598610

سلام
یک اس ام اس بدون متن به 3941 بفرستید اگر باز هم غیر فعال نشد با 700 تماس بگیرید مشکلتون حل میشه.

dr.fatal
2014-07-06, 03:42 PM
سلام
یه هفتس اینجا پرش آنتن دارم یه مکالمه 5دقیقه ای نمیتونم داشته باشم همش قط میشه
چجوری باید پیگیری کرد؟؟

+Farhad
2014-07-06, 05:47 PM
سلام
یه هفتس اینجا پرش آنتن دارم یه مکالمه 5دقیقه ای نمیتونم داشته باشم همش قط میشه
چجوری باید پیگیری کرد؟؟

سلام
فقط شما این مشکل دارید یا بقیه هم با این مشکل مواجه هستند؟
اگر مشکل کلی هست با 700 تماس بگیرید.

dr.fatal
2014-07-07, 08:29 PM
سلام
فقط شما این مشکل دارید یا بقیه هم با این مشکل مواجه هستند؟
اگر مشکل کلی هست با 700 تماس بگیرید.
نه همه اینجورین
خب اصن امكان زنگ زدن نیس قط میشه انتن میپره

+Farhad
2014-07-07, 09:18 PM
نه همه اینجورین

از طریق خطوط دیگر با 09377000000 تماس بگیرید.

saeedba
2014-07-07, 10:42 PM
نه همه اینجورین

شما میتوانید با خطوط دیگر با 09377000000 تماس حاصل فرمایید یا از طرق پرتال اینترنتی این مشکل را اعلام نمایید.

BlackMamba
2014-07-21, 10:26 PM
دوستان من اخيرا يك سيم كارت اى سيم خريدم ولى ظاهرا اين سيم كارت با پيش شماره جديد هنوز با گوگل مشكل داره چرا كه وقتى ميخوام شماره ام رو به اكانت گوگل اضافه كنم ميگه شماره نامعتبر(invalid number)
ضمنا سرويس iMessage ايفونم رو نميتونم با اين شماره فعال كنم و بعد از مدتى كه روى waiting for activation ميمونه failed ميشه.
ايا كسى راهى پيدا نكرده واسه حل اين مشكل؟

poten71
2014-07-26, 11:07 AM
سلام چند روزه رو گوشی من پیغام ری استارت میاد کسی میدونه مشکل ازچیه?

mehdi_vsgh
2014-07-26, 11:19 AM
سلام چند روزه رو گوشی من پیغام ری استارت میاد کسی میدونه مشکل ازچیه?

گوشیتون چیه؟؟؟
احتمالا مشکل سخت افزاریه منم قبلا این مشکل رو داشتم

poten71
2014-07-26, 01:05 PM
بیشتر شب ها و اول صبح میاد انتن گوشی قطع میشه میگه سیم کارت نامعتبر است شبکه تا ریست شدن گوشی غیر قابل استفاده میباشد.گوشیم اکسپریا ری

dr.fatal
2014-07-27, 12:18 AM
از طریق خطوط دیگر با 09377000000 تماس بگیرید.

گرفتم چندین بار
بلاخره شماره پیگیری دادن
خبری نشد
مجدد تماس گرفتم
بعد از ی هفته با 09351000000 تماس گرفتن گفتن آدرستون فلان جائه>؟؟
گفتم والا کسی از من آدرس نخواسته تا الان گفت باشه میایم درست میکنیم
و الان 3هفتس که هنوز مشکل حل نشده و همچنان اس ام اس های تماس از دست رفته برام میاد !!!

mehdi_vsgh
2014-07-27, 07:29 AM
بیشتر شب ها و اول صبح میاد انتن گوشی قطع میشه میگه سیم کارت نامعتبر است شبکه تا ریست شدن گوشی غیر قابل استفاده میباشد.گوشیم اکسپریا ری

دقیقا همین مشکل رو من تو گوشی قدیمیم داشتم(گوشی نوکیا 5800) ولی خوب به صورت مرتب این پیغام میومد مثلا هر نیم ساعت یه بار.....به احتمال زیاد مشکل سخت افزاری میتونه باشه

poten71
2014-07-27, 10:03 AM
دقیقا همین مشکل رو من تو گوشی قدیمیم داشتم(گوشی نوکیا 5800) ولی خوب به صورت مرتب این پیغام میومد مثلا هر نیم ساعت یه بار.....به احتمال زیاد مشکل سخت افزاری میتونه باشهنه آقا چی چی رو مشکل سخت افزاری داره !شماهم بدت نمیاد یه خرج الکی بزاری رو دست ما.من میگم هرشب سر ساعت 12 تا 1 این مشکل پیش میاد.شما میگی سخت افزاری یعنی گوشی خودشو تنظیم کرده سر ساعت حال منو بگیره حرفایی میزنی

amin18n
2014-07-27, 08:56 PM
سلام

من یک سیم کارت آی سیم خریدم
خط هم فعال است و می تونم تماس هم بگیرم

اما وقتی هر کد ussd را وارد می کنم
ارور error occurred (536). please try after some time. می دهد
در گوشی دیگری هم تست کردم همین مشکل بود

به نظر شما مشکل از چیست؟؟؟؟

ariax77
2014-07-28, 09:35 PM
ارسال پیامک برای همراه اول دوباره دچار مشکل شده
دیشب هم که کلا از ساعت 3 تا صب خطای ایرانسل قط بودن
الان هم دائماً داره آنتن قطع و وصل میشه
گوشی رو آفلاین کردم از سر اجبار!

دزفول - خوزستان

------------------------------------

یه مشکل دیگه که وجود داره اینه که شماره های 0901 و 0902 تو هیچ سایتی به عنوان شماره های معتبر شناخته نمیشه! نه گوگل، نه فیس بوک و نه هیچ سایت دیگه ای. این مشکل کی قراره حل بشه؟

zBasiry
2014-08-10, 02:13 PM
سلام دوستان من میخوام وارد حساب کاربری ایرانسلم بشم این پیام رو میده : شماره همراه/کد کاربری قفل شده است . چون سیم کارت به نام خودم نیست 700 جواب منو نمیده .
می خواستم بدونم خودش بعد یه مدت دوباره فعال میشه مثل کد های کاربری بانکها؟

zBasiry
2014-08-10, 02:24 PM
یعنی واقعا هیچ راه حلی به جز 700 نداره ؟

+Farhad
2014-08-10, 04:22 PM
سلام دوستان من میخوام وارد حساب کاربری ایرانسلم بشم این پیام رو میده : شماره همراه/کد کاربری قفل شده است . چون سیم کارت به نام خودم نیست 700 جواب منو نمیده .
می خواستم بدونم خودش بعد یه مدت دوباره فعال میشه مثل کد های کاربری بانکها؟

تنها از طریق اپراتور مشکل شما حل میشه.

s.maz
2014-08-14, 03:54 PM
من وقتی سیم کارت ایرانسلمو تو گوشیم می ذارم بد از 10 دقیقه میزنه فقط تماس اضطراری.علامت سیم کارت موجود نیست میاد ولی اسم اپراتور هس انتن داره نمیشه به کسی زنگ زد مینویسه به شبکه متصل نیست

+Farhad
2014-08-14, 07:16 PM
من وقتی سیم کارت ایرانسلمو تو گوشیم می ذارم بد از 10 دقیقه میزنه فقط تماس اضطراری.علامت سیم کارت موجود نیست میاد ولی اسم اپراتور هس انتن داره نمیشه به کسی زنگ زد مینویسه به شبکه متصل نیست

با گوشی و سیم کارت دیگری امتحان کنید اگر مشکل حل نشد با 700 تماس بگیرید.

Alireza-D4
2014-08-15, 03:30 PM
درود بر دوستان
من دیروز شمارمو دائم کردم

میخواستم بدونم «فهرست طلایی»برای سیم کارت های دائم هم هس؟
چقد تخفیف میده در تماس با اون شماره ها؟

Nova view
2014-08-15, 05:23 PM
درود بر دوستان
من دیروز شمارمو دائم کردم

میخواستم بدونم «فهرست طلایی»برای سیم کارت های دائم هم هس؟
چقد تخفیف میده در تماس با اون شماره ها؟

با درود
اصل فهرست طلایی در سیمکارتهای دائمی ارائه می شود و بدون تاریخ انقضا هست. هزینه ثبت هر شماره 400 تومان و میزان تخفیف آن 10 درصد است.

همچنین میزان تخفیف آن بر روی طرح فعلی شما اعمال می شود یعنی اگر شما طرح قرمز را داشته باشید میزان 10 درصد تخفیف مکالمه بر روی تعرفه طرح قرمز اعمال می شود که مجموعا می توانید به صورت ترکیبی میزان تخفیف بیشتری دریافت کنید.

Alireza-D4
2014-08-16, 12:00 AM
شماره همراه اول هم میشه بش اضافه کرد؟

صورتحساب ب صورت اس ام اس هم برام ارسال میشه؟؟ یا فقط قبض

mehdi_vsgh
2014-08-16, 11:15 AM
همانطور که جناب نوا گفتند در اصل فهرست طلایی در ابتدا فقط برای سیمکارتهای دایمی بود بعدا برای اعتباریها فعال شد

شماره همراه اول هم میشه بش اضافه کرد؟

صورتحساب ب صورت اس ام اس هم برام ارسال میشه؟؟ یا فقط قبض

خیر فقط سیمکارتهای ایرانسل میتونید اضافه کنید
در پایان دوره یک خلاصه صورتحساب براتون اس ام اس میشه....قبض هم به طور کامل با جزییات میتونید از کنترل حساب اینترنتی دریافت نمایید.

saeid1371
2014-08-28, 05:10 PM
سلام

جدیدا وقتی بسته های ترکیبی فعال می کنم روزی بیش تر از 20 تا اس ام اس میاد که مانده بسته GPRS رو اعلام می کنه! کلافه کرده منو! راهی برای غیر فعال کردنش هست؟؟ این اس ام اس ها غیر از پیام های فلش و غیره هستن و به عنوان پیامک می رسن.

نکته دیگه این که چرا ایرانسل پوشش 3G یا LTE رو در اصفهان نداره؟؟؟

Reznov00
2014-09-02, 05:12 PM
سلام

یه سوال دارم اونم اینه که بسته 1 ماهه ی 2 گیگابایتی ساعت رایگان داره؟

چون یه همچین اس ام اسی بعد از فعال سازی اینترنت برای من اومده:

"توجه: جهت استفاده از بسته اینترنت، ماهانه24 گیگابایتی[؟] و یا روزانه 1 گیگابایتی[؟] بعد از ساعت 2 صبح، ابتدا اینترنت را قطع و مجددا وصل نمایید."

saeedba
2014-09-02, 07:08 PM
سلام

یه سوال دارم اونم اینه که بسته 1 ماهه ی 2 گیگابایتی ساعت رایگان داره؟

چون یه همچین اس ام اسی بعد از فعال سازی اینترنت برای من اومده:

"توجه: جهت استفاده از بسته اینترنت، ماهانه24 گیگابایتی[؟] و یا روزانه 1 گیگابایتی[؟] بعد از ساعت 2 صبح، ابتدا اینترنت را قطع و مجددا وصل نمایید."

نه بسته های ایرانسل دارای ساعت رایگان نیستند.

منظور این پیام دو بسته 24 گیگ ماهانه (2 تا 8 صبح) و 1 گیگ روزانه (2 تا 8 صبح ) است که شما میتوانید در کنار بسته 2 گیگ ماهانه خریداری کنید و برای اینکه از انها استفاده کنید باید ساعت 2 اینترنت خود را قطع و وصل کنید تا از بسته شبانه استفاده ترافیک کم شود و اگر این کار را انجام ندهید از بسته دو گیگ ماهانه استفاده میشود.

saeedba
2014-09-02, 07:13 PM
سلام

جدیدا وقتی بسته های ترکیبی فعال می کنم روزی بیش تر از 20 تا اس ام اس میاد که مانده بسته GPRS رو اعلام می کنه! کلافه کرده منو! راهی برای غیر فعال کردنش هست؟؟ این اس ام اس ها غیر از پیام های فلش و غیره هستن و به عنوان پیامک می رسن.

نکته دیگه این که چرا ایرانسل پوشش 3G یا LTE رو در اصفهان نداره؟؟؟

این سرویس همان اطلاع از هزینه تماس میباشد که حالا با پیام باقیمانده اینترنت شما رو نمایش میده البته هنوز روی همه ی سیم کارت ها فعال نشده . شما برای اینکه نحوه غیر فعالسازی رو بدونید یک پیام بدون متن به 3940 بدین.

نسل 3 در بعضی نقاط اصفهان فعال شده و به مرور زمان تمام شهر زیر پوشش خواهد رفت.

Edison0111
2014-09-06, 08:12 PM
سلام...

میخواستم بپرسم ، راهی هست برای بلوک کردن تماس ها از شبکه؟
سرویسی جهت این قضیه هست؟
برای مثال ما کدی رو وارد کنیم برای شماره ای
و هر زمانی اون شماره به ما زنگ زد ، دیگه گوشی زنگ نخوره(بگه خاموش است یا در دسترس نیست و از این موارد ...) بگه
نمیدونم همچین سرویسی هست یا نه ، اگه اطلاع دارید بگید

اگه قسمتی هم برای پیشنهاد ها در سایت ایرانسل هست بگید که همچین پیشنهادی بهشون بگیم و مطرح کنیم ، سرویس خوبی میشه
برای مثال شماره 09351234567 دوست نداریم جوابش رو بدیم
مثلا طبق کد سرویس
09351234567#*12*
فعال بشه و هر وقت طرف به ما زنگ زد بگه گوشی خاموش است یا در دسترس نیست و... و طبق کد مشابه از حالت بلوک در بیارد...

بلک لیست ها حالت خوبی ندارن،چون یک لحظه(یک آن) گوشی زنگ میخوره و بعد قطع میشه و حالت اشغال برای طرف مقابل داره (انگار که خودمون تماس رو وصل و قطع کردیم) این حالت دیگه تابلو هست برای دیگران...
از طرفی هنگام کار با گوشی بر روی صفحه نمایش تماس طرف نمایش داده میشه یک لحظه...

در کل اگه این سرویس نیست(بلوک کردن + از حالت بلوک در آوردن شماره از طریق کد) ، خیلی خوب میشه این سرویس هم برای ایرانسل قرار بگیره..

اگه در قسمت پیشنهادات ایرانسل جایی هست مطرح کنید حتما ، چون یک زمانی به درد شما هم میخوره...

یاعلی...
:flower:

symbian‎^‎3
2014-10-02, 06:12 PM
سلام
میشه کمکم کنید ؟ واقعا اعصابم خورد شده
روزی 100 بار این پیام میاد رو گوشیم و پشت سر هم صدا میده و ویبره میزنه. بیرونم که میرم درصدش عوض میشه در کل رو اعصابه. من اصلا جزیره رو فعال نکردم. حتی کد *135*9 # رو هم میزنم ولی بازم این پیام میاد
http://www.xum.ir/images/2014/10/02/Screenshot_2014-10-02-17-35-22.jpg

saeedba
2014-10-02, 08:01 PM
سلام
میشه کمکم کنید ؟ واقعا اعصابم خورد شده
روزی 100 بار این پیام میاد رو گوشیم و پشت سر هم صدا میده و ویبره میزنه. بیرونم که میرم درصدش عوض میشه در کل رو اعصابه. من اصلا جزیره رو فعال نکردم. حتی کد *135*9 # رو هم میزنم ولی بازم این پیام میاد
http://www.xum.ir/images/2014/10/02/Screenshot_2014-10-02-17-35-22.jpg

شما میتونید با مراجعه به تنظیمات بخش پیامک یا بخش شبکه تلفن همراه ، پیام پخش سلولی رو خاموش کنید.

alimild
2014-10-08, 01:11 AM
سلام
چرا ای مسیج گوشی های ایفون دیگه رو سیم کارت های ایرانسل فعال نمیشه؟قبلا ایرانسل مشکلی نداشت و فقط روی همراه اول فعال نمیشد

hamid*reza
2014-10-08, 10:20 PM
دوستان من صدای جادویی رو فعال کردم حالا زنگ میزنم هی زنه میاد اولش حرف میزنه ک صدارو انتخاب کن،لغو هم نداره،چطور لغوش کنم؟:|

milad5147
2014-10-09, 11:23 AM
سلام دوستان.ببخشید جای دیگه پیدا نکردم برا مطرح کردن سوالم.
الان سیم کارت ایرانسلم شکسته رفتم نمایندگی که سیم کارت رو دوباره بگیرم.میگن پوکه سیم کارت هم لازمه و اینکه پوکش هم گم شده.میخواستم ببینم راه دیگه ای نیست

+Farhad
2014-10-09, 12:34 PM
دوستان من صدای جادویی رو فعال کردم حالا زنگ میزنم هی زنه میاد اولش حرف میزنه ک صدارو انتخاب کن،لغو هم نداره،چطور لغوش کنم؟:|

تا وقتی که قبل از شماره مورد نظر 7272 اضافه نکنید هنگام تماس منوی صدای جادویی برای شما پخش نخواهد شد.

الان سیم کارت ایرانسلم شکسته رفتم نمایندگی که سیم کارت رو دوباره بگیرم.میگن پوکه سیم کارت هم لازمه و اینکه پوکش هم گم شده.میخواستم ببینم راه دیگه ای نیست

سلام
اگر مالک سیم کارت هستید با کارت شناسایی به دفترمرکزی ایرانسل در شهرتان مراجعه کنید بدن پوکه هم امکان تعویض وجود داره.

vorujax
2014-10-11, 11:01 AM
سلام
من مدت ها قبل و حتی الا جزیره رو فعال کردم
متاسفانه قبل از هر تماس
پیام
پیام میاد روی گوشی
تخفیف شما X درصد
پیامک ارسال مکینم هم همینطور و بسیار ازار دهنده هست برای من
چه طور میتونم غیرفعال کنم ؟

+Farhad
2014-10-11, 12:31 PM
سلام
من مدت ها قبل و حتی الا جزیره رو فعال کردم
متاسفانه قبل از هر تماس
پیام
پیام میاد روی گوشی
تخفیف شما X درصد
پیامک ارسال مکینم هم همینطور و بسیار ازار دهنده هست برای من
چه طور میتونم غیرفعال کنم ؟

سلام برای لغو عضویت در جزیره هوشمند ایرانسل می‌توانید گزینه #9*135* را شماره‌ گیری نمایید.

hamedunix
2014-10-12, 04:09 AM
یک سند کاغذی هم باید داشته باشی. من با اون عوض کردم.

Sent from my Nexus 4

arman44
2014-10-12, 06:07 PM
دوستان عزیز یک خبر خوش برای دارندگان سیم کارت های دائمی

طبق گفته کارکنان ایرانسل در نمایشگاه تلکام 2014 بزودی بیشتر سرویس های اعتباری برای سیمکارت های دائمی هم قابل استفاده خواهد شد.

cyrus.a
2014-10-22, 02:49 AM
من یه مشکله عجیب دارم خواهش میکنم کمکم کنید من وقتی ام ام اس مفرستم واسه هرکی همون ام ام اس با شماره ای دیگه واسه اون طرفی که میفرستم میره هر ام ام اس یه شماره جدید. دارم دیونه میشم خواهش میکنم جواب بدیت

farzadpico
2014-10-26, 02:59 PM
سلام

من یه سوال در مورد سیم کارت ایرانسل دارم که نمیدونم اینجا جاش هست یا نه ولی کارم خیلی گیره ....!!!!

ممنون میشم جواب بدین ...!!!

من یه سیم ایرانسل دارم که گمش گردم ...!!!

اگر سیم کارت رو بسوزونم و دوباره بگیرم رچیستر برنامه هام ( viber ... line و.... ) میپره ؟ ؟ ؟ ؟ ؟

ramin52456
2014-10-26, 03:47 PM
سلام

من یه سوال در مورد سیم کارت ایرانسل دارم که نمیدونم اینجا جاش هست یا نه ولی کارم خیلی گیره ....!!!!

ممنون میشم جواب بدین ...!!!

من یه سیم ایرانسل دارم که گمش گردم ...!!!

اگر سیم کارت رو بسوزونم و دوباره بگیرم رچیستر برنامه هام ( viber ... line و.... ) میپره ؟ ؟ ؟ ؟ ؟
مشکلی برای برنامه ها پیش نمیاد. برو باخیال راحت سیمکارتت رو بسوزون و سیمکارت جدید بگیر.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

farzadpico
2014-10-26, 06:13 PM
مشکلی برای برنامه ها پیش نمیاد. برو باخیال راحت سیمکارتت رو بسوزون و سیمکارت جدید بگیر.

سلام

ممنون از شما دوست عزیز ....... !!!!

یعنی اون لحظه سیم کارت از شبکه خارج نمیشه ؟ ؟ ؟ ؟

دوباره رجیستر نمیحواد ؟؟؟؟

ببخشید زیاد سوال کردم ...!!!

ramin52456
2014-10-26, 07:49 PM
سلام

ممنون از شما دوست عزیز ....... !!!!

یعنی اون لحظه سیم کارت از شبکه خارج نمیشه ؟ ؟ ؟ ؟

دوباره رجیستر نمیحواد ؟؟؟؟

ببخشید زیاد سوال کردم ...!!!
این برنامه ها کاری به سیمکارت ندارن و بعد از ثبت نام و دریافت کد فعال سازی اگر به اینترنت غیر از اینترنت سیمکارت مثل شیکه ی وایرلس دسترسی داری حتی میتونی سیمکارت رو از تلفنت در بیاری.فقط دفعه اول از شماره تلفنت به عنوان کد شناسه منحصر بفرد تو برای ایجاد حساب کاربری استفاده می کنند و تا زمانی که پاکشون نکنی به ثبت مجدد احتیاج ندارن.

farzadpico
2014-10-27, 01:01 PM
این برنامه ها کاری به سیمکارت ندارن و بعد از ثبت نام و دریافت کد فعال سازی اگر به اینترنت غیر از اینترنت سیمکارت مثل شیکه ی وایرلس دسترسی داری حتی میتونی سیمکارت رو از تلفنت در بیاری.فقط دفعه اول از شماره تلفنت به عنوان کد شناسه منحصر بفرد تو برای ایجاد حساب کاربری استفاده می کنند و تا زمانی که پاکشون نکنی به ثبت مجدد احتیاج ندارن.

سلام

آقا رامین واقعا ممنون از راهنمایی و توچه شما .... امیدوارم همیشه شاد و سلامت باشی :36: :riz304:

őяëñå§
2014-10-27, 01:15 PM
سلام، از دوستان کـسی از نت 3G ایرانسل (یا 4G اگه فعاله) در اصفهان استفاده کرده؟! ... کجا ها فعاله؟! ... سرعتش چه طوره؟! :33_002:

Kingofuser
2014-10-27, 11:34 PM
سلام، از دوستان کـسی از نت 3G ایرانسل (یا 4G اگه فعاله) در اصفهان استفاده کرده؟! ... کجا ها فعاله؟! ... سرعتش چه طوره؟! :33_002:

درود.من استفاده کردم.اطراف دروازه تهران،دروازه دولت و حومه و 3 راه حکیم نظامی .کیفیت هم بسیار ضعیف و سرعت حدود 200 کیلو بایت.
کلا پوشش 3g ایرانسل توی اصفهان فوق العاده ضعیف هستش و هیچ پیشرفتی هم نداره

irmtn
2014-11-05, 11:22 PM
سلام
سیم كارتهای اعتباری ایرانسل چنده قیمتش؟
الان مثل قدیم داخل بسته یك سيم كارت هدیه اضافی هم داره؟

Nova view
2014-11-06, 10:38 PM
سلام
سیم كارتهای اعتباری ایرانسل چنده قیمتش؟
الان مثل قدیم داخل بسته یك سيم كارت هدیه اضافی هم داره؟

با درود
هزینه سیمکارت تغییری نداشته و همچنان با هزینه 5 هزار تومان به همراه 2 هزار تومان شارژ اولیه عرضه می شود.
اگر هنوز بسته های دوقلو در بازار باشد می توانید آنها را خریداری کنید.
اما در سیمکارتهای جدید ظرف دو هفته از زمان فعال سازی سیمکارت باید 5 هزار تومان شارژ انجام شود تا سیمکارت هدیه ارسال شود.

amir1691
2014-11-07, 01:32 PM
من یه سیم کارت ایرانسل دارم که تو گوشی دو سیمکارته هستش و دو سه هفته یه بار سیم کارت دو رو فعال میکنم و هر موقع که اعتبارم رو چک میکنم حدود 500 تومن از شارژم کم شده
من تو هیچ مسابقه ای شرکت نکردم
از اون سیمکارت هیچ استفاده ای نمیکنم پس چرا شارژ کم میکنه ؟

saeid1441
2014-11-08, 03:01 PM
سلام دوستان.من سیمکارت اعتباری ایرانسل دارم و یه ماهی هست که نمیتونم به شماره ایرانسل یکی از دوستام پیام بفرستم.هر بار که پیام میفرستم اصلا سند نمیشه چه برسه به تحویلش. ولی میتونم بهش زنگ بزنم و اون هم میتونه بهم زنگ بزنه و پیام بده. بنظرتون مشکل چیه؟

tntkgb
2014-11-08, 09:44 PM
دوستان این 50 دقیقه و 500 مگابایت اینترنتی که ایرانسل داده چه طوری میشه باقی موندش رو گرفت؟

mrhamed
2014-11-10, 09:52 PM
من یک گوشی Oneplus از چین خریدم و گمرکی + مالیات + هزینه پست + مالیات بر ارزش افزوده و... هم پرداخت کردم.(اسناد و مدارکش موجوده) اما نه با ایرانسل و نه با همراه اول انتن نمیده توی سایت همراه اول هم ثبت کردم اما با گذشت سه روز همچنان انتن ندارم :(

این همه هزاران میلیاردی دزدی میشه هییچکس پاسخگو نیست! حالا گیر دادن به گوشی 1میلیون تومنی من :(

لطفا اگه کسی راه حلی عملی برای ثبت سریال گوشی یا تغییر ان دارد، من را راهنمایی کند، با تشکر

symbian‎^‎3
2014-11-11, 09:47 AM
سلام. من یه گوشی htc one s دارم ولی به 3g وصل نمیشه
network رو میزارم روی حالت wcdma انتن میپره. روی auto هم که میزارم gprs فعال میشه. درحالی که گوشی سامسونگ اتوماتیک به 3g وصل میشه.
تنظیمات خاصی باید وارد کنم برای 3g?

behnam wxx
2014-12-13, 02:42 PM
مشترک گرامی،بر طبق قوانین جاري كشور،کلیه اپراتورها ملزم به تکمیل اطلاعات مشتركين بر اساس مشخصات كارت ملي می باشند.خواهشمند است در صورت دریافت پیامک از سوی این شرکت،بر اساس دستورالعمل اقدام فرماييد. این اس ام اس برای چیه؟

mobail pay
2014-12-17, 09:28 AM
ایا سیم کارت usim دارای قابلیت nfc است و از آن پشتیبانی میکند؟
پرداخت هزینه اتوبوس با موبایل در مشهد (https://fava.mashhad.ir/news/1196035-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%A7%D8%AA%D9%88%D8%A8%D9%88%D8%B3-%D9%85%D9%88%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D9%85%D8%B4%D9%87%D8%AF.html)

amin3631
2014-12-17, 05:08 PM
سلام.من یه سیمکارت usim از طریق سایت ایرانسل خریدم به قیمت 25 هزار.حدودا پستی چند روزه به دستم میرسه؟!

amin18n
2014-12-19, 01:25 AM
سلام

یک سئوال داشتم

از طریق کنترل حساب اینترنتی می شود تغییر مالکیت سیم کارت را انجام داد و بعد خریدار با مراجعه به نمایندگی ایرانسل سیم کارت را فعال کند؟؟

آیا همچین امکانی وجود دارد؟؟؟

saeedba
2014-12-19, 03:21 AM
سلام.من یه سیمکارت usim از طریق سایت ایرانسل خریدم به قیمت 25 هزار.حدودا پستی چند روزه به دستم میرسه؟!

ایرانسل بعد از خرید در اولین روز کاری سیم کارت را به پست تحویل میدهد.بعد از ان اگر شما در منطقه 1 پستی باشید 2 تا 5 روز و اگر در منطقه 2 باشید 5 تا 7 روز سیم کارت به دست شما خواهد رسید.

سلام

یک سئوال داشتم

از طریق کنترل حساب اینترنتی می شود تغییر مالکیت سیم کارت را انجام داد و بعد خریدار با مراجعه به نمایندگی ایرانسل سیم کارت را فعال کند؟؟

آیا همچین امکانی وجود دارد؟؟؟

خیر چنین امکانی وجود ندارد. برای تغییر مالکیت باید به مراکز خدمات ایرانسل مراجعه نمایید.

ashiliooos
2015-01-05, 09:43 AM
سلام بچه ها من سیم کارتمو عوض کردی واسه اینترنت نسل چهار اما تقریبا تو کل تهران تست کردم هنوز 3جی هستش تنظیمانشم از رو سایت درست کردم کسی میدونه باید چی کار کنم
گوشیم آیفون 5اس -آی او اس 7.1

SAEEDBG
2015-01-14, 12:03 PM
لعنت بر ایرانسل دزد
دستم بشکنه حواسم نبود مسابقه مدرسه فوتبال(بخوانید مدرسه دزدها) فعال کردم
حالا هرچی کد لغوشو میزنم لغو نمیشه
وقتی کدشو به 8282 میدم میگه این کد اشتباهه
کدشم اینه LAGHV MAD
به شماره خودشم ارسال میکنم باز سوال رو میپرسه و هی شارژ میخوره
تاحالا 5000 تومن شارژم رفته ای بابا

ReziOnline
2015-01-14, 12:35 PM
لعنت بر ایرانسل دزد
دستم بشکنه حواسم نبود مسابقه مدرسه فوتبال(بخوانید مدرسه دزدها) فعال کردم
حالا هرچی کد لغوشو میزنم لغو نمیشه
وقتی کدشو به 8282 میدم میگه این کد اشتباهه
کدشم اینه LAGHV MAD
به شماره خودشم ارسال میکنم باز سوال رو میپرسه و هی شارژ میخوره
تاحالا 5000 تومن شارژم رفته ای بابا

من هم دقیقا همین مشکلو دارم.

SAEEDBG
2015-01-14, 04:56 PM
من هم دقیقا همین مشکلو دارم.

بعد از فرستادن کد های مختلف و شانسی بلاخره کد لغوشو پیدا کردم
Laghv Madf اینو بفرست به 737103

این پولا خوردن نداره به جای کد درست یه کد اشتباهی توی پیامک گفته بودن که هرچی میزدی شارژ میخورد ولی بسته لغو نمیشد

ReziOnline
2015-01-14, 07:58 PM
بعد از فرستادن کد های مختلف و شانسی بلاخره کد لغوشو پیدا کردم
Laghv Madf اینو بفرست به 737103

این پولا خوردن نداره به جای کد درست یه کد اشتباهی توی پیامک گفته بودن که هرچی میزدی شارژ میخورد ولی بسته لغو نمیشد

ممنون بلاخره لغو شد. اینا دارن میلیونی در میارن دیگه کاری به این چیزاش ندارن

SAEEDBG
2015-01-14, 09:36 PM
ممنون بلاخره لغو شد. اینا دارن میلیونی در میارن دیگه کاری به این چیزاش ندارن

خیلی جالبه حتی توی سایت ایرانسل هم کد لغوشو به اشتباه زدن تا کسی نتونه لغوش کنه
معلوم نیس تیو این شرکت چه خبره از هر راهی که میتونن میخوان پول دربیارن

Bia2learn
2015-01-14, 10:25 PM
خیلی جالبه حتی توی سایت ایرانسل هم کد لغوشو به اشتباه زدن تا کسی نتونه لغوش کنه
معلوم نیس تیو این شرکت چه خبره از هر راهی که میتونن میخوان پول دربیارن

من توی 195 شکایت زدم دیگه شورش را در آورده این ایراندزد .

ARSHAL\/\/
2015-01-19, 07:53 PM
سلام
من بسته یک ماهه اینترنت داشتم که یک روز ازش مونده بود .بعد اقدام به خرید بسته 3 ماهه با حجم 3 گیگ با قیمت 30 تومن کردم (کد ۵#*۵*۵*۵۵۵*)
الان که با کد *141*10# چک کردم هنوز بسته جدید فعال نشده با این که پیامک فعال سازی امده و مبلغ از حسابم کم شد. چیکار باید بکنم ؟ :riz273:

اریاچهر
2015-01-20, 05:50 AM
من خطم با پیش شماره ی 901 میباشد و نمیتوانم در برنامه بی تالک فعال شوم شماره را که میزنم پیغام شماره نامعتبر میدهد لطفا من را راهنمایی بکنید ممنون میشم

داش اسی
2015-01-20, 09:57 AM
سیمکارتتونو عوض کنید بعد امتحان کنید

shima.gol
2015-01-20, 11:26 AM
فی.لتر شکن رو باز کن بعد اکانت بساز
این پیغام زمانی داده می شه که خود بیتالک خط شما رو بلاک کرده باشه

Nova view
2015-01-20, 01:00 PM
سلام
من بسته یک ماهه اینترنت داشتم که یک روز ازش مونده بود .بعد اقدام به خرید بسته 3 ماهه با حجم 3 گیگ با قیمت 30 تومن کردم (کد ۵#*۵*۵*۵۵۵*)
الان که با کد *141*10# چک کردم هنوز بسته جدید فعال نشده با این که پیامک فعال سازی امده و مبلغ از حسابم کم شد. چیکار باید بکنم ؟ :riz273:

با درود
بسته های بلند مدت و شبانه در حساب جداگانه شارژ می شوند. اگر در کد *۱۴۱*۱۰# بسته شارژ نشده با 700 تماس بگیرید.

ARSHAL\/\/
2015-01-20, 01:18 PM
سلام

با درود
بسته های بلند مدت و شبانه در حساب جداگانه شارژ می شوند. اگر در کد *۱۴۱*۱۰# بسته شارژ نشده با 700 تماس بگیرید.

با اپراتور تماس گرفتم گفت بسته 3 ماهه فعال شده و برای اطلاع از حساب بسته های بلند مدت از کد *555*1*4*4# استفاده کنید.

Alireza-D4
2015-01-21, 04:50 PM
درود
یه سوال از سیم کارت«دائمی» دار ها!

من ایرانسل دائم دارم، و همون طور ک میدونین حد اعتبار اولیه رو 81هزارتومن هست؟؟

اگه من حداعتبارمو از 81هزار تومن به 50هزارتومن کاهش بدم، 31هزارتومن اختلاف به حسابم برمیگرده؟؟؟؟؟؟

(آخه همون طور ک میدونین، ایرانسل قیمت حداعتبار رو هنگام تبدیل سیم کارت به دائم (اون100تومنه)گرفته!!حالا میخوام ببینم برمیگرده؟)

4352610
2015-01-21, 05:54 PM
من خطم با پیش شماره ی 901 میباشد و نمیتوانم در برنامه بی تالک فعال شوم شماره را که میزنم پیغام شماره نامعتبر میدهد لطفا من را راهنمایی بکنید ممنون میشم

یک سری از برنامه های اجتماعی که نیاز به کد تائید دارند، و حتی فیس بوک و جیمیل و .. پیش شماره 901 902 ایرانسل رو بین المللی شناسایی نمیکنن
منم یه زمان 901 داشتم، خیلی هم سر این موضوع پیگیری کردم، اما راه به جایی نبرد و مجبور شدم سیم کارتم رو عوض کنم 936 بخرم.

ARSHAL\/\/
2015-01-24, 12:04 PM
سلام
راهی هست که متوجه بشم سیم کارتی که دستم هست به نام کی ثبت شده.
ایرانسل برای تکمیل اطلاعات سیم کارت پیام داده ولی نمیدونم سیم به نام کی هست که پیگیری کنم.

libraa
2015-01-30, 01:24 PM
سلام.
سیمکارت من به نام خودم نیست. و به خاطر یه سری از مسایل میخوام با وارد کردن پین کد اشتباه اون رو بسوزونم... حالا سوالم اینه که اگه مالک سیمکارت متوجه بشه و خودش بره دوباره سیمکارت رو فعال کنه، رو گوشیه اون فرد چه اطلاعاتی از من هست؟ شماره تلفنهایی که روی سیمکارت بوده هست؟ و آیا با وروود به وایبر یا واتس اپ و گروههای دیگه همه مشخصات و افرادی که در اون گروهها هستند برای اون هم نشون داده میشه؟ مثلا شماره دوستان من یا گروهایی که عضوم در وایبر برای اون نمایش داده میشه؟
امیدوارم سوالم رو خوب پرسیده باشم!

saeedba
2015-02-02, 04:03 PM
سلام
راهی هست که متوجه بشم سیم کارتی که دستم هست به نام کی ثبت شده.
ایرانسل برای تکمیل اطلاعات سیم کارت پیام داده ولی نمیدونم سیم به نام کی هست که پیگیری کنم.

اگر دسترسی به سیم کارت داشته باشید میتوانید با ECAR مشکل خود را حل کنید.

saeedba
2015-02-02, 04:10 PM
سلام.
سیمکارت من به نام خودم نیست. و به خاطر یه سری از مسایل میخوام با وارد کردن پین کد اشتباه اون رو بسوزونم... حالا سوالم اینه که اگه مالک سیمکارت متوجه بشه و خودش بره دوباره سیمکارت رو فعال کنه، رو گوشیه اون فرد چه اطلاعاتی از من هست؟ شماره تلفنهایی که روی سیمکارت بوده هست؟ و آیا با وروود به وایبر یا واتس اپ و گروههای دیگه همه مشخصات و افرادی که در اون گروهها هستند برای اون هم نشون داده میشه؟ مثلا شماره دوستان من یا گروهایی که عضوم در وایبر برای اون نمایش داده میشه؟
امیدوارم سوالم رو خوب پرسیده باشم!

مخاطبین سیم کارت شما روی سیم کارت ذخیره میشود و نه روی شبکه پس وقتی مالک ، سیم کارت جدید بگیرد هیچ مخاطبی در سیم کارت ندارد.

در خصوص واتس اپ و وایبر باید عرض کنم که اگر مخاطبین خود را با این برنامه ها همگامسازی نکرده باشید مخاطبین شما نمایش داده نمیشود اما گروه ها نمایش داده میشوند.
البته این برنامه ها قوانینی دارد که میگوید اگر کاربر به مدل 6 ماه کانکت نشود یعنی سیم کارت خود را فروخته و تمامی اطلاعات گروه ها و مخاطبین ان شماره را حذف میکند.

ho.karimi
2015-02-02, 08:22 PM
سلام.راستش گمونم ميزنه اين شارژ قبلا استفاده شده يا شبكه موقتا..... ازين دست خطاها

در صورتيكه همون كد شارژ رو با يه سيم ديگه تست كردن بلافاصله شارژ شده
همونطور که گفتم تا اواخر اسفند صبر کنید
69 شهر در حال تست نسل سوم و.چهارم هست

ho.karimi
2015-02-02, 08:23 PM
سلام.راستش گمونم ميزنه اين شارژ قبلا استفاده شده يا شبكه موقتا..... ازين دست خطاها

در صورتيكه همون كد شارژ رو با يه سيم ديگه تست كردن بلافاصله شارژ شده
لطفا صندوق پیام هاتونو پاک کنید پر شده

SAEEDBG
2015-02-08, 09:04 PM
اگه سرویس حفظ شماره برای یک سال فعال بشه میشه دوباره تمدیدش کرد بشه دو سال؟

amirtahoon
2015-02-11, 09:50 PM
سلام من یک بسته 600 مگابایتی 3 ماهه از ایزانسل گرقتم به مبلغ 12000 تومان
ئلی نمیتونم میزان اعتبار باقی مانده ام رو از ظریق *141*10# ببینم
لطفا راهنمایی بفرمایید
ممنون

ARSHAL\/\/
2015-02-11, 11:38 PM
سلام من یک بسته 600 مگابایتی 3 ماهه از ایزانسل گرقتم به مبلغ 12000 تومان
ئلی نمیتونم میزان اعتبار باقی مانده ام رو از ظریق *141*10# ببینم
لطفا راهنمایی بفرمایید
ممنون

سلام
برای اطلاع از حساب بسته های بلند مدت از کد *555*1*4*4# استفاده کنید.

gvrfg121
2015-02-17, 09:57 PM
دوستان این سیمکارت دائمی ایرانسل
حد اعتبار زده 50 هزار تومن من بخوام این عدد رو 20هزارتومن بزنم ما بقی میره رو صورتحساب دوره های بعد؟

matrix2008
2015-02-26, 02:03 AM
محدودیت انتقال اعتبار چقدره؟ بیشتر از 1000 تومان میشه انتقال داد؟مثلا برای کسی بخوام 5000 تومان شارژ بفرستم یعنی 5 بار1000 تومنی باید بفرستم!؟

عموزاد
2015-02-26, 03:54 AM
محدودیت انتقال اعتبار چقدره؟ بیشتر از 1000 تومان میشه انتقال داد؟مثلا برای کسی بخوام 5000 تومان شارژ بفرستم یعنی 5 بار1000 تومنی باید بفرستم!؟

بله دوست عزیز... حداکثر مبلغ هزار تومنه ، ولی قبلا از کنترل حساب اینترنتی میشد بیشتر هم فرستاد (خیلی قبلاً!!)
هر 24 ساعت حداکثر 10 بار 1000 تومان میتونی بفرستی ( به گفته ی خود ایرانسل) ولی من خودم 20 تومن به بالا هم فرستادم... :13:

:25:

عموزاد
2015-02-26, 04:18 AM
اگه سرویس حفظ شماره برای یک سال فعال بشه میشه دوباره تمدیدش کرد بشه دو سال؟

آره قانونا باید تمدیدش کرد.. (به گفته ایرانسل.. ) ولی واسه من زیاد پیش اومد که بیشتر از حد تعیین شده توسط ایرانسل سیمکارتم خاموش بوده و هیچی نشد...
(البته جای سرویس و هزینه بیا هر 2 3 ماه یکبار بزار توو گوشی یه زنگی باهاش بزن 2 ثانیه مکالمه بره بعد قطع کن ... )
ریسکش نمی ارزه اگه شمارت رنده و نمیخای واگذار بشه سرویس رو برای سال جاری هم تمدیدش کن

Ehsan N70
2015-03-02, 08:20 PM
سلام
چند وقته یسره برام پیامک میاد از ایرانسل که کدملی خودتون رو ارسال کنید.
من سیم کارتم به اسم خودم نیست. واسه یکی از دوستام بود نمی خواست داد به من، منم از اون موقع تا حالا دارم استفاده میکنم. حالا هم به اون دوستم دسترسی ندارم، نمیدونم کجاست که کد ملیش رو بگیرم.
میخواستم بدونم آیا میشه با اطلاعات خودم این فرم ایرانسل رو برای این شماره ای که الان دارم ثبت کنم و مسدود نشه؟ مشکلی پیش نمیاد؟

http://irancell.ir/portal/home/?83546/%D8%AA%DA%A9%D9%85%DB%8C%D9%84%20%D9%85%D8%B4%D8%A E%D8%B5%D8%A7%D8%AA%20%D8%AB%D8%A8%D8%AA%20%D9%86% D8%A7%D9%85
ممنون

Edison0111
2015-03-02, 10:44 PM
خدا نگذره از این ایرانسل
من که نمیگذرم...
بنده sms وقتی ارسال میکنم
یه سریش ارسال میشه یه سریش هم نمیشه
جالبش اینجاست اونایی که ارسال نمیشه و
Not deliveryش میاد
ازم پول هم کم میکنه!!

الان من یک اس ام اس رو
چندین بار کپی پیس کردم و هی فرستادم (تا بره و فرستاده بشه)
خط طرف روشن هست
ولی دریافت نمیکنه
تا 1 ساعت پیش دریافت میکرد...
ولی الان دریافت نمیکنه
جالبش اینجاست
دو ثانیه نمیکشه وقتی اس ام اس رو میفرستم
Not delivery
میاد و پول همون اس ام اس هم ازم کم میشه که برای طرف فرستاده نشده...
آیا این پولی که ازم کم میشه و تویه جیب ایرانسل میره حروم نیست؟!
بنده که نمیگذرم...

Agent.47
2015-03-09, 10:02 PM
سلام
با سیم کارت های نسل چهار ایرانسل میشه به شبکه های نسل دوم و سوم وصل شد یا فقط به LTE وصل میشه؟

Kingofuser
2015-03-10, 12:22 AM
سلام
با سیم کارت های نسل چهار ایرانسل میشه به شبکه های نسل دوم و سوم وصل شد یا فقط به LTE وصل میشه؟
درود.واسه نسل دو وسه هم کار میده

mostafa.sh
2015-03-10, 10:15 AM
با درود
هزینه سیمکارت تغییری نداشته و همچنان با هزینه 5 هزار تومان به همراه 2 هزار تومان شارژ اولیه عرضه می شود.
اگر هنوز بسته های دوقلو در بازار باشد می توانید آنها را خریداری کنید.
اما در سیمکارتهای جدید ظرف دو هفته از زمان فعال سازی سیمکارت باید 5 هزار تومان شارژ انجام شود تا سیمکارت هدیه ارسال شود.

سلام سیم کارت usim هم هدیه داره اگه داره یه usim دیگه هدیه میده یا نه؟

Ehsan N70
2015-03-16, 12:55 PM
سلام
من یه سیم کارت ایرانسل دارم که با مدم apple+HSUPA+3.5G باهاش تو پیسی اینترنت میرفتم. ولی چندوقت پیش یه گوشی اندروید خریدم و سیم کارت رو گذاشتم روش و تنظیمات اینترنت رو برای اون گوشی فعال کردم.
حالا هروقت سیم کارت رو میزارم تو مودم، مودم به اینترنت وصل نمیشه و تو پی سی نمیتونم برم اینترنت
چیکار باید بکنم؟؟ تو گوشی مشکلی نداره ولی مودم وصل نمیشه

saeedba
2015-03-17, 04:39 PM
سلام سیم کارت usim هم هدیه داره اگه داره یه usim دیگه هدیه میده یا نه؟

متاسفانه سیم کارت های یوسیم در حال حاضر شامل سیم هدیه نمیشوند. شما اگر در شهری زندگی میکنید که فورجی راه اندازی شده ممکن است به زودی سیم کارت های یوسیم به صورت رایگان برای تبلیغات توزیع شود.

سلام
من یه سیم کارت ایرانسل دارم که با مدم apple+HSUPA+3.5G باهاش تو پیسی اینترنت میرفتم. ولی چندوقت پیش یه گوشی اندروید خریدم و سیم کارت رو گذاشتم روش و تنظیمات اینترنت رو برای اون گوشی فعال کردم.
حالا هروقت سیم کارت رو میزارم تو مودم، مودم به اینترنت وصل نمیشه و تو پی سی نمیتونم برم اینترنت
چیکار باید بکنم؟؟ تو گوشی مشکلی نداره ولی مودم وصل نمیشه

مشکل از سیم کارت نمیتواند باشد. تنظیمات مودم خود را چک کنید.