PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالات و مشکلات در مورد سیمکارتهای ایرانسل

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23

saeed820
2013-06-03, 07:23 AM
سلام
چند ساله پیش یکی از دوستام سیمکارت هدیه خودش به من داد و چندین سال من داشتم استفاده میکردم تا اینکه نمیدونم چی شد سیمکارتم سوخت , حالا من واسه تعویضش چی کار کنم ؟ دسترسی به اون دوستم ندارم و سیمکارت به اسم اونه

Night walk
2013-06-03, 09:41 AM
دوستان من خطم مسج میدم بجای اینکه هر مسج رو ده تومان حساب کنه دوبرابر حساب میکنه

مثلان یه مسج دادم که طولانی هم نبود 50 کم کرد از شارژم

کسی میدونه چرا

استفاده از سیمبل ها مثل پرانتز و ... حتی اگر متن پیام کمتر از 70 کاراکتر باشه پیامک دو برابر حساب می شه

Night walk
2013-06-03, 09:46 AM
سلام
چند ساله پیش یکی از دوستام سیمکارت هدیه خودش به من داد و چندین سال من داشتم استفاده میکردم تا اینکه نمیدونم چی شد سیمکارتم سوخت , حالا من واسه تعویضش چی کار کنم ؟ دسترسی به اون دوستم ندارم و سیمکارت به اسم اونه

اگه پوکه سیمکارتت رو داری زنگ بزن 700 یه کد بازگشتی بگیر بعد برو پیش نمایندگی مجاز ایرانسل بگو در خواست بازگشت برات بزنن

rostamiani
2013-06-04, 06:26 AM
سلام

من mms که میفرستم گیرنده فقط یک لینک دانلود به دستش می رسه که باید وصل بشه اینترنت و دانلودش کنه !!
درستش همینه ؟

اینطوری که گیرنده هم هزینه ای رو متقبل میشه !!!

rostamiani
2013-06-04, 06:35 AM
سلام

من می خوام برای استفاده از GPRS سیمکارت بخرم
ظاهرا سیمکارت پیام رسان هزینه GPRS کم تری داره ولی من بسته GPRS براش ندیدم ! درسته ؟
بسته های GPRS همیشه برای سیم ها ارائه میشن یا موقته ؟

و کلا ایرانسل بهتره یا همراه اول ؟

متشکرم

mobail pay
2013-06-04, 01:16 PM
سلام

من می خوام برای استفاده از GPRS سیمکارت بخرم
ظاهرا سیمکارت پیام رسان هزینه GPRS کم تری داره ولی من بسته GPRS براش ندیدم ! درسته ؟
بسته های GPRS همیشه برای سیم ها ارائه میشن یا موقته ؟

و کلا ایرانسل بهتره یا همراه اول ؟

متشکرم

سیم کارت data(پیام رسان ) ایرانسل قیمتش ارزون تر 4000 نومان ؛تاره با خریدش یک سیم کات اعتباری هم جایزه میگیری :laughing:

یسته هاش هم مثل سیم کارت اعتباری هست و فرقی نداره
کافیه شارژش کنی و با کد ریز بسته gprs بخری

کد #2*2*555*

moein 75
2013-06-06, 05:08 PM
سلام دوستان من 100 بار mms گوشیمو فعال کردم ولی هربار یه mms خواستم بفرستم نرفت ! باید چیکار کنم این فعال بشه ؟؟!

mrhadavi
2013-06-06, 05:19 PM
سلام دوستان من 100 بار mms گوشیمو فعال کردم ولی هربار یه mms خواستم بفرستم نرفت ! باید چیکار کنم این فعال بشه ؟؟!

*140*3*5#رو شماره گیری کن بعد یه،پیام میاد ذخیره کن .از اینترنت گوشیت هم مطمىن شو.در ضمن گوشی طرف هم باید از mms پشتیبانی کنه

mrhadavi
2013-06-06, 05:21 PM
با سلام
من سرویس mms رو تنظیماتشو انجام دادم ولی فقط میتونم دریافت کنم
وقتی میخام چیزی رو بفرستم این اخطار رو میده service not actived on network
تیک داده هم زدم
خاهش میکنم کمکم کنید
خیلی ضروریه:(

گوشتونباید داده هاش فعال باشه یعنی به اینترنت دسترسی داشته باشین ،بعد سرویس mmsرو فعال و ارسال کنید

mrhadavi
2013-06-06, 05:23 PM
با سلام
من سرویس mms رو تنظیماتشو انجام دادم ولی فقط میتونم دریافت کنم
وقتی میخام چیزی رو بفرستم این اخطار رو میده service not actived on network
تیک داده هم زدم
خاهش میکنم کمکم کنید
خیلی ضروریه:(

گوشتون باید داده هاش فعال باشه یعنی به اینترنت دسترسی داشته باشین ،بعد سرویس mmsرو فعال و ارسال کنید

nokia2010
2013-06-06, 05:48 PM
آیا امکان این هست که دو عدد سیم کارت با یک شماره تلفن یکسان داشته باشیم؟:blush:

mrhadavi
2013-06-06, 05:55 PM
سلام

تنها راهش پیدا کردن دوستته ،یا یه سیم کارت جدید بگیر

mobail pay
2013-06-06, 07:30 PM
آیا امکان این هست که دو عدد سیم کارت با یک شماره تلفن یکسان داشته باشیم؟:blush:

همه چیز ممکنه

1) «کپی سیم کارت»سیم کارت ها کپی شدنی هستند و از قضا این کپی هرگز تخلف نیست.اگر مایلید می توانید هنگامی که مخابرات آیین نامه کپی سیم کارت ها را تنظیم کرد،این کار را انجام دهید و دو نفر یا سه نفر هم زمان از یک خط استفاده کنید

یک گام جلوتر
2) یک سیم کارت با چند شماره مختلف معاون همراه اول گفت که امسال برای نخستین بار سیم‌کارتی را در نمایشگاه تلکام ارائه می‌دهیم که قابلیت داشتن سه شماره برروی آن وجود دارد.

یک گام دیگه جلوتر
3) انتخاب اپراتور دلخواه برای شماره سیم کارتتون
مثلا سیم کارت از ایرانسل گرقتید؛ ولی میخواهید همراه اول یا رایتل اپراتور وخدمات دهنده سیم کارت شما باشه

mobail pay
2013-06-06, 08:17 PM
سلام

احتمالا با روش زیر:

تهیه استشهاد محلی( سبم کارت خریدی و مال شما بوده و به قروشنده و صاحب قبلیش دسترسی ندارید) و تحویل به دادگاه ؛ معرقی شدن به دفتر اسناد رسمی و پرکردن تعهدنامه و ...
و بردن نامه دادگاه و اسناد رسمی به نمایندگی رسمی ایرانسل شهر تون و گرقتن سیمکارت جدید

پ.ن: سیم کارت 1000 تومانی ارزش اینکارها رو نداره :laughing:

abolfazl_m
2013-06-06, 09:08 PM
با سلام خدمت دوستان از امروز با فعال سازی mms از این به بعد هر ** مشکلی در رابطه با این سرویس دارد در اینجا بیان کند :flower:
سلام من گوشی سی 6 نوکیا دارم . ام ام اس مو فعال کردم ولی فقط می تونم دریافت کنم ارسال نمیشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

navid_sbt
2013-06-09, 03:50 PM
گوشتون باید داده هاش فعال باشه یعنی به اینترنت دسترسی داشته باشین ،بعد سرویس mmsرو فعال و ارسال کنید
داده ها فعاله ولی بازم همین اخطار رو میده

h_kh_1367
2013-06-10, 02:46 PM
دوستان سلام

یکی دو روز پیش یه تماس از شماره 982148041 داشتم که موفق به پاسخگوییش نشدم
حالا وقتی با این شماره تماس میگیرم میگه : (( شماره ای که بان تماس گرفته اید اشتباه است ... )).
118 هم کمکی بهم نکرد
...

:x:x:flower::x:flower::flower:

Poopoori
2013-06-11, 02:33 AM
سلام

من بعد از هر پیامی که ارسال میکنم یا تماسی که میگیرم یه پیام مانند روی صفحه گوشیم میاد که هزینه آخرین مکامله و مانده حسابم و استعلام میکنه ! برای حذف این پیام باید چه کدی و وارد کنم ؟

Bia2learn
2013-06-12, 02:37 PM
از اول هفته تا الان پیام فارسی که میفرستم 16 تومن کم میکنه،برای رفع این مشکل باید چکار کنم؟!

smxr
2013-06-12, 06:03 PM
سلام

من به تازگی هروقت پیامک فارسی ایرانسل میزنم مبلغ شانزده تومان از اعتبار سیم کارت کاسته میشه.

لطفا بقیه دوستان هم تست کنن.

Nova view
2013-06-13, 06:25 PM
سلام

من بعد از هر پیامی که ارسال میکنم یا تماسی که میگیرم یه پیام مانند روی صفحه گوشیم میاد که هزینه آخرین مکامله و مانده حسابم و استعلام میکنه ! برای حذف این پیام باید چه کدی و وارد کنم ؟

با درود
برای فعالسازی و غیر فعالسازی از کد زیر استفاده کنید:

http://irancell.ir/Portal/Webfiles/Files/image/Services/Advice%20of%20Charge/Table_Advert_Fa.jpg

dante2142
2013-06-13, 06:54 PM
سلام
واسه منم 16ریال کم میکنه چرا؟

Nova view
2013-06-13, 10:12 PM
سلام
واسه منم 16ریال کم میکنه چرا؟

http://www.ir-tci.org/forum/showpost.php?p=1746252&postcount=13
محاسبه هزینه پیامک فارسی به اندازه انگلیسی (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=207824)

parvizb
2013-06-23, 11:55 PM
با سلام
من تازه خط ایرانسل 939 خریدم و تو تماسها همش صدای بوق میده انگار پشت خطی دارم ولی اصلا اینجوری نیست و بارها این اتفاق افتاده و گفتم شاید اشکال از گوشی باشه و تو گوشی دیگه هم تست کردم بازم صدای بوق میده ایرادش چیه و باید دقیقا چکار کنم لطفا دقیقا جوابم را بدین و اینکه یک سوال دیگه یک کدی داره ایرانسل به ایرانسل که راحت میشه طرف مقابلت را ردیابی کنی و ببینی کجا هست لطفا اون کد را بهم بدین خیلی واسم مهمه ممنون میشم که راهنمایی کنید چه جوری استفاده کنم

Nova view
2013-06-24, 03:18 PM
با سلام
من تازه خط ایرانسل 939 خریدم و تو تماسها همش صدای بوق میده انگار پشت خطی دارم ولی اصلا اینجوری نیست و بارها این اتفاق افتاده و گفتم شاید اشکال از گوشی باشه و تو گوشی دیگه هم تست کردم بازم صدای بوق میده ایرادش چیه و باید دقیقا چکار کنم لطفا دقیقا جوابم را بدین و اینکه یک سوال دیگه یک کدی داره ایرانسل به ایرانسل که راحت میشه طرف مقابلت را ردیابی کنی و ببینی کجا هست لطفا اون کد را بهم بدین خیلی واسم مهمه ممنون میشم که راهنمایی کنید چه جوری استفاده کنم

با درود
آیا هنگام شنیدن بوق پیغام یا اعلامی بر روی گوشی مشاهده می کنید؟

اگر قصد مکان یابی خطوط دیگر را دارید در هر بار باید طرف مقابل به شما اجازه مکان یابی بدهد، مگر اینکه از سرویس نمای خانواده استفاده کنید که آن هم برای ثبت اولیه نیاز به اجازه و تایید خط مقصد دارد.

جهت اطلاع از نحوه ثبت نام و کدهای این سرویس به لینک زیر مراجعه بفرمایید

نمای ایرانسل (http://irancell.ir/Portal/Home/Default.aspx?CategoryID=ce9e546a-3ecd-49e7-99f5-fcb0367badc1)

parvizb
2013-06-25, 12:38 AM
خیر فقط در طول مکالمه هر 5 ثانیه یکبار بوق خیلی بدی میزنه نمیدونم دلیلش چیه و عاجز میشم

mehrdad20o
2013-06-27, 08:13 PM
پس این ایرانسل کی 3 جی میده

1mehran1
2013-06-27, 08:20 PM
پس این ایرانسل کی 3 جی میده
وقتی که انحصار 3جی رایتل تموم شه:flower:

mehrdad20o
2013-06-27, 09:42 PM
خوب میشه کی؟

Nova view
2013-06-28, 11:00 PM
خوب میشه کی؟

دوره انحصار اپراتور سوم از 24 ماه به 39 ماه افزایش داشته که حدودا اتمام آن سال یک سال و نیم دیگر خواهد بود که تا آن موقع نسل سوم در دنیا رو به منسوخ شدن خواهد رفت. مگر اینکه پیگیری ها نتیجه بخش باشد و امیدی به وجود آید.

saeid1371
2013-06-29, 11:12 AM
دوره انحصار اپراتور سوم از 24 ماه به 39 ماه افزایش داشته که حدودا اتمام آن سال یک سال و نیم دیگر خواهد بود که تا آن موقع نسل سوم در دنیا رو به منسوخ شدن خواهد رفت. مگر اینکه پیگیری ها نتیجه بخش باشد و امیدی به وجود آید.

این که اصلا خوب نیست! ایرانسل برنامه ای برای LTE نداره؟؟

Nova view
2013-06-29, 12:03 PM
این که اصلا خوب نیست! ایرانسل برنامه ای برای LTE نداره؟؟

6 سال هست که در انتظار مجوز نسل سوم، سرورهای این نسل در شبکه خاک می خورند و فعلا رایتل با رشد کند خود انحصار نسل سوم را در اختیار دارد.
برای نسل چهارم بعد از پوشش سراسری 3G، در برنامه های آتی اپراتور پوشش LTE در مناطق پرترافیک طرح ریزی و مطالعاتش انجام شده.
همانطور که می دانید در دنیا چون نسل چهارم پهنای باند بسیار بالایی دارد به دلیل محدودیت زیرساخت، ایجاد آن در مناطق شهری و پر ترافیک امکان پذیر است و توجیه اقتصادی دارد.

به طور مثال شاید LTE برای جاده های برون شهری و مناطق کم جمعیت اصلا توجیه نداشته باشد.

هر چند در حال حاضر از یک صدم ظرفیت نسل سوم نیز در کشور استفاده نمی شود.
حتی اگر همین فردا مجوز نسل چهارم داده شود خودتان بهتر می توانید وضعیت LTE را در کشور با محدودیت های سرعت 128 کیلوبیت در ثانیه تجسم کنید.

saeid1371
2013-06-29, 12:55 PM
حرفتون صحیحه، با توجه به این مسئله اونوقت پوشش پایه ایرانسل 3G و پوشش در مناطق دارای توجیه علمی و اقتصادی 4G خواهد بود؟؟
...
امیدوارم این دوره محافظت رایتل بیشتر از این ادامه پیدا نکنه که واقعا داره اذیت کننده میشه. منتظریم ببینیم ایرانسل چه حرفی واسه گفتن داره.

emad-0762
2013-06-29, 06:11 PM
سلام دوستان . خسته نباشید

چند لحظه پیش از یه شماره ( که به نظر شخصی میاد و پایین مشخص کردم ) یه اس ام اس اومده واسم حاوی :

" مشترک گرامی،شما در جشنواره تابستانی ایرانسل برنده 1 دستگاه LED 47'LG شده اید،جهت دریافت جایزه مشخصات به همراه آدرس دقیق منزل خود را به شماره +9893.5100607 ارسال نمایید و منتظر جواب بمانید.ایرانسل "

قضیه چیه ؟ راسته ، دروغه ؟ الکیه ؟

ممنون

Kingofuser
2013-06-29, 07:44 PM

چند لحظه پیش از یه شماره ( که به نظر شخصی میاد و پایین مشخص کردم ) یه اس ام اس اومده واسم حاوی :

" مشترک گرامی،شما در جشنواره تابستانی ایرانسل برنده 1 دستگاه LED 47'LG شده اید،جهت دریافت جایزه مشخصات به همراه آدرس دقیق منزل خود را به شماره +9893.5100607 ارسال نمایید و منتظر جواب بمانید.ایرانسل "

ممنون
دروغه.در صورت برنده شدن جایزه از ایرانسل که هیچکس هیچوقت هیچ کجا برنده نشده و نخواهد شد! از ایرانسل بهتون زنگ میزنند

saeid1371
2013-06-29, 09:27 PM

ممنون

تابلوئه سرکاریه! ایرانسل مشخصات کامل صاحب سیم کارت رو داره!! نیازی نیست اینجوری دوباره اونم از طریق اس ام اس مشخصات بخواد!!
باس ببینی کیه که آدرستو می خواد!!!!!

Nova view
2013-06-30, 10:01 AM
حرفتون صحیحه، با توجه به این مسئله اونوقت پوشش پایه ایرانسل 3G و پوشش در مناطق دارای توجیه علمی و اقتصادی 4G خواهد بود؟؟
...
امیدوارم این دوره محافظت رایتل بیشتر از این ادامه پیدا نکنه که واقعا داره اذیت کننده میشه. منتظریم ببینیم ایرانسل چه حرفی واسه گفتن داره.

پوشش پایه تمامی اپراتور های جهان که سابقه فعالیت دارند 2G خواهد بود.
مشکل ایجاد پوشش نیست، نصب تجهیزات و برقراری باند نسل چهارم کار سختی نیست، مشکل نبود زیرساخت مناسب در کشور هست.
زمانیکه ترافیک کل یک سایت در بخش GPRS شاید 150 مگابایت در ثانیه باشد و زیرساخت آن تا حداکثر ظرفیت می رسد، اگر قرار باشد به هر مشترک 150 مگابایت در ثانیه پهنای باند داده شود مسلما زیرساخت بسیار قوی تری نیاز دارد که متاسفانه در کشور ما در شهرهای بزرگ هم وجود ندارد چه برسد به مناطق دیگر.

ممنون

با درود
متاسفانه افراد سودجو با این روش ها قصد سرقت اطلاعات شما را دارند.
هرگز به این درخواست ها پاسخ ندهید و دقت داشته باشید:

ایرانسل هیچگاه از طریق پیام کوتاه برندگان را اعلام نمی کند. هر گونه ارتباط بین ایرانسل و مشترک از طریق تماس تلفنی از شماره 09351000000 خواهد بود.

موارد خارج از این شماره از طرف ایرانسل نبوده و مسئولیت هرگونه پاسخ گویی به آن بر عهده شما خواهد بود.

falkoner
2013-06-30, 11:56 AM
طرح پيامك رو حذف كردين يا كدش عوض شده؟؟؟

Nova view
2013-07-01, 09:31 AM
طرح پيامك رو حذف كردين يا كدش عوض شده؟؟؟

با درود
طرح پیامک قبلی با همان هزینه اشتراک به طرح پلکانی پیامک تغییر پیدا کرده

http://www.irancell.ir/portal/Picture/ShowPicture.aspx?ID=4276b0a3-0e33-4d02-8bab-7a550a3cd55d

همچنین پس از فعالسازی با کد http://www.irancell.ir/portal/Picture/ShowPicture.aspx?ID=8264ecd1-423b-45e1-9dc3-5112704b7623 می توانید تعداد پیامک های ارسال شده و درصد تخفیف آن را مشاهده کنید.

saeid1371
2013-07-02, 12:12 AM
تجهیزات نسل سوم ایرانسل (در صورتی که در حال حاضر تامین شده باشن) از چه شرکتی هستن؟؟

alibabak
2013-07-02, 12:15 PM
سلام دوست گرامی من نزدیک به یک سال است که mms ثبت نام کردم و مشکلی نداشتم تا این که رمز پیام چند رسانه ای اینترنتی که مربوط به سایت http://mms.irancell.ir/portalWeb/mainlogin.do بود رو یادم رفت و چونکه دوبار رمز رو اشتباه زدم دیگه هر کار میکنم میگه حساب کاربری شما قفل شده و نمیدونم باید چیکار کنم دوباره بتونم باز کنم سایتو خواهش میکنم کمکم کنید

saeid1371
2013-07-02, 12:51 PM
دوباره من از وبسایت ایرانسل شارژ خریدم و شارژ نشد! دیگه داره شورشو در میاره، یعنی هر بار باید شمار رهگیری و این چیزا رو یادداشت کرد؟ گرجه می دونم یادداشت کنم هم پیگیریش فایده نداره!! درسته مبالغ شارژ خیلی زیاد نیستن و پیگیری کردن نداره اما وقتی چندبار بشه زیاد میشه!! نیم دونم چرا وقتی سیستمشون اختلال داره موقتا غیر فعالش نمی کنن تا این شکلی نشه.

falkoner
2013-07-02, 04:20 PM
با درود
طرح پیامک قبلی با همان هزینه اشتراک به طرح پلکانی پیامک تغییر پیدا کرده

http://www.irancell.ir/portal/Picture/ShowPicture.aspx?ID=4276b0a3-0e33-4d02-8bab-7a550a3cd55d

همچنین پس از فعالسازی با کد http://www.irancell.ir/portal/Picture/ShowPicture.aspx?ID=8264ecd1-423b-45e1-9dc3-5112704b7623 می توانید تعداد پیامک های ارسال شده و درصد تخفیف آن را مشاهده کنید.

میشه توضیح بدین راجبش؟
تعرفه هاش چطوری هر کدوم ازین طرح ها؟

™EHSAN
2013-07-06, 12:29 PM
سلام
دوستان من رمز انتقال شارژم یادم رفته و چون یه سیمکارت رند هست هم دلم نمیاد کنار بزارم.

آسونترین راه برای یادآوری رمز کدوم راهه؟

لطفا کمک کنید:(

.:Hos$ein:.
2013-07-06, 12:39 PM
سلام
دوستان من رمز انتقال شارژم یادم رفته و چون یه سیمکارت رند هست هم دلم نمیاد کنار بزارم.

آسونترین راه برای یادآوری رمز کدوم راهه؟

لطفا کمک کنید:(
با درود آسان ترین راه تماس با 700 پشتیبانی ایرانسل
و بعد از احراز هویت رمز جدید برای شما پیامک می شود.

™EHSAN
2013-07-06, 12:41 PM
با درود آسان ترین راه تماس با 700 پشتیبانی ایرانسل
و بعد از احراز هویت رمز جدید برای شما پیامک می شود.
دقیقا چه هویت هایی؟

من یکی از دوستام با پیامک کارش رو حل کرد آیا این عملیه؟

2013-07-06, 12:56 PM
دقیقا چه هویت هایی؟

من یکی از دوستام با پیامک کارش رو حل کرد آیا این عملیه؟
مشخصات مالک خط رو می خواهند
با پیامک رو نمی دونم

™EHSAN
2013-07-06, 01:02 PM
مشخصات مالک خط رو می خواهند
با پیامک رو نمی دونم
دقیقا چه اطلاعاتی میخوان؟؟؟؟؟

میخوام آماده کنم. این سیمکارت کنار گذاشته بوده و حالا نمیدونم اصلا به اسم بابامه یا داداشم:guilty::laughing:

2013-07-06, 01:07 PM
دقیقا چه اطلاعاتی میخوان؟؟؟؟؟

میخوام آماده کنم. این سیمکارت کنار گذاشته بوده و حالا نمیدونم اصلا به اسم بابامه یا داداشم:guilty::laughing:
نام و نام خانوادگی صاحب خط
شماره ملی
پلاک منزل
البته حتما باید صاحب خط تماس بگیره

mm1366
2013-07-06, 02:33 PM
از یک هفته پیش تاحالا که از سفر برگشتم متاسفانه مسیج روی گوشیم نمیاد ولی میتونم مسیج بفرستم
لطفا راهنمای بفرمایید
سیم کارت رو روی گوشیه دیگری هم گذاشتم ولی بازم مشکل داره :grrr:

h_kh_1367
2013-07-06, 03:17 PM
سلام

چند تا سوال داشتم :

سوال اول اینکه چطور میتونم سیمکارت هایی که قبلا استفاده میکردم و الان نه سیمکارتشو دارم نه شماره و سند و ... از درجه اعتبار ساقط کنم ؟ واسه خودم نمیخوام ها !! ایرانسل بسوزونه واسه خودش !!:D به انظمام سیمکارت هایه هدیه که به نام من هست به غیر از شماره ای که الان دارم .

سوال دوم اینکه چطور میتونم دو تا میکرو سیمکارت با شماره سریالی خریداری کنم ؟ تو سایت ایرانسل که هیچ شماره ای رو قبول نمیکنه و همش پیغام میده که فلان شماره که انتخاب کردید موجود نیست !! دفاتر فروش هم که نمیخوام برم میخوام ببینم این فروش از سایت ایرانسل واقعیه یا تبلیغات !!

سوال سوم اینکه ما (اهالیه محلمون) قبلا (از دو سه سال پیش) پیگیری کرده بودیم واسه تقویت آنتن دهی که بهمون گفتن باید یه مکانی اختصاص بدید واسه نصب دکل !! حالا میخوام بدونم اگه من بخوام پشت بوم خونمو بزارم واسه این کار چیکار باید بکنم ؟ مدارک مورد نیاز ؟ لقدامات مورد نیاز ؟ راستی !! خطر مطری که نداره ؟ نویز و پارازیت و ... واسه تلویزیون و مــاهــواره که نمیندازه ؟ خطر روحی و جسمی نداشته باشه ؟ چقدر بهم میدین ؟؟:D

سوال آخر اینکه اگه من بخوام این سوالات رو مستقیم از ایرانسل بپرسم چیکار کنم ؟ آدرس ایمیل داره ؟ اون پیغامی که از تو کنترل (e-care) میشه فرستاد این همه کاراکتر که جا نمیشه !!:ph34r2:

متشکرم

kimiya.za
2013-07-06, 09:06 PM
سلام من سیم کارتم مشکل پیدا کرده نمیدونم چشه:( وقتی دارم اس ام اس میفرستم یا صحبت میکنم یهو پیام میده که سیم کارت تو گوشیت نیست.بعد که خاموش روشنش میکنم واسه چند دقیقه درست میشه بعدش دوباره همون جوری میشه قبلا این مشکل برام پیش اومده بود ولی این خطو گزاشتم توی اون یکی گوشیم و مشکلش واسه یه مدت حل شد حالا نمیدونم چی شد دوباره لطفا سریع جواب بدید خیلی مهمه

alisat30
2013-07-07, 09:00 AM
با سلام میخواستم بدونم چرا با اپرا مینی جاوا نمیشه به سایت ایرانسل رفت ؟ با تشکر

™EHSAN
2013-07-07, 10:31 AM
نام و نام خانوادگی صاحب خط
شماره ملی
پلاک منزل
البته حتما باید صاحب خط تماس بگیره
یه راه حل ساده اینکه عدد 12 رو به 1112 بفرستی.
از طریق پیامک کارت راه میفته. :flower:

™EHSAN
2013-07-07, 10:35 AM
از یک هفته پیش تاحالا که از سفر برگشتم متاسفانه مسیج روی گوشیم نمیاد ولی میتونم مسیج بفرستم
لطفا راهنمای بفرمایید
ممکنه از یک تعرفه استفاده کردی که وقتش تموم نشده ولی پیامات تموم شده.

™EHSAN
2013-07-07, 10:37 AM
سلام من سیم کارتم مشکل پیدا کرده نمیدونم چشه:( وقتی دارم اس ام اس میفرستم یا صحبت میکنم یهو پیام میده که سیم کارت تو گوشیت نیست.بعد که خاموش روشنش میکنم واسه چند دقیقه درست میشه بعدش دوباره همون جوری میشه قبلا این مشکل برام پیش اومده بود ولی این خطو گزاشتم توی اون یکی گوشیم و مشکلش واسه یه مدت حل شد حالا نمیدونم چی شد دوباره لطفا سریع جواب بدید خیلی مهمه
یا سوکت گوشیت که سیمکارت رو قرار میدی خرابه یا خود سیمکارت خش برداشته.

saeid1371
2013-07-07, 11:43 PM
سلام،
برای خرید میکرو سیم کارت به صورت حضوری، چیکار باید کرد؟ دفتر نمایندگی خدمات ایرانسل داره میکرو سیم کارت؟؟

hamednemae
2013-07-08, 09:30 AM
سلام-خدمت دوستان-عزيزان ايا راهي هست كه بتونم از سيمكارت خودم از gprs سيمكارت دوستم استفاده كنم؟

™EHSAN
2013-07-08, 10:23 AM
سلام،
برای خرید میکرو سیم کارت به صورت حضوری، چیکار باید کرد؟ دفتر نمایندگی خدمات ایرانسل داره میکرو سیم کارت؟؟

بله دوست عزیز مراجعه کنید کارتون رو راه میندازن:whistle:

™EHSAN
2013-07-08, 10:25 AM
سلام-خدمت دوستان-عزيزان ايا راهي هست كه بتونم از سيمكارت خودم از gprs سيمكارت دوستم استفاده كنم؟

میشه یکم توضیح بدید تا اگر تونستم راهنماییتون کنم.

:laughing:

2013-07-08, 04:15 PM
خیر
چنین امکانی وجود ندارد.

hassan0511
2013-07-08, 05:01 PM
میشود در ایرانسل بدون مراجعه به دفاتر پستی mmsرو فعال کرد
اینترنت چی؟

™EHSAN
2013-07-08, 06:04 PM
میشود در ایرانسل بدون مراجعه به دفاتر پستی mmsرو فعال کرد
اینترنت چی؟
اینترنت رو میشه ولی ام ام اس فقط تنظیماتش میشه و برای ثبت نام باید به دفاتر پستی مراجعه کنی.

hassan0511
2013-07-08, 06:44 PM
چی جوری اینترنت رو در گوشیهای بغیر اندروید فعال میکنید
چون گوشیهای اندروید را یاد دارم

hassan0511
2013-07-08, 06:48 PM
من چند مدل میگم
5800نوکیا
k770سونی اریکسون
چمپ سامسونگc3303
x2نوکیا
.
.
.

mehrdad.yo
2013-07-08, 06:55 PM
چی جوری اینترنت رو در گوشیهای بغیر اندروید فعال میکنید
چون گوشیهای اندروید را یاد دارم

برای فعال سازی اینترنت ایرانسل کد ( ستاره 140 ستاره 3 مربع ) رو بزن.

گزینه های مختلفی از جمله تنظیمات اینترنت-mms -بسته های فعال سازی اینترنت و غیره رو میتونید با استفاده از این کد فعال کنید.

saeid1371
2013-07-08, 07:13 PM
از روی شماره میشه IMEI گوشی که داره با اون خط کار می کنه رو بدست آورد؟؟

hassan0511
2013-07-08, 07:21 PM
من این کد رو روی 5530 زدم ولی هیچ تنظیم خاصی نیومد

™EHSAN
2013-07-08, 07:32 PM
من این کد رو روی 5530 زدم ولی هیچ تنظیم خاصی نیومد
ستاره140 ستاره 3 ستاره 5 مربع برای ام ام اس

ستاره 140 ستاره 3 ستاره 6 مربع برای اینترنت

hassan0511
2013-07-08, 07:40 PM
من هر دو تا را تست کردم ولی هیچی

™EHSAN
2013-07-08, 07:48 PM
به irancell.ir برو از اونجا درخواست بده :flower:

hassan0511
2013-07-08, 08:28 PM
الان من تو سایتم حالا چی جوری باید درخواست بدم

™Ali Gsm
2013-07-08, 11:30 PM
از کدهای زیر میتوانید برای دریافت تنظیمات mms‏ وgprs استفاده کنید.
‏1#*4*555*

2#*4*555‏*‏

mm1366
2013-07-09, 01:22 AM
ممکنه از یک تعرفه استفاده کردی که وقتش تموم نشده ولی پیامات تموم شده.

نه بابا از تعرفه ای هم تاحالا استفاده نکردم
اصلا از این چیزها خوشم نمیاد

اقا چیکار کنم خوب :(

Nova view
2013-07-09, 11:58 AM
لطفا راهنمای بفرمایید

با درود
به صفحه کنترل حساب اینترنتی خود رفته و در بخش ارجاع مشکلات موضوع را عدم دریافت پیامک درج و توضیح مختصری ارسال کنید تا بررسی فنی صورت گیرد.

;1760184']سلام

چند تا سوال داشتم :

سوال اول اینکه چطور میتونم سیمکارت هایی که قبلا استفاده میکردم و الان نه سیمکارتشو دارم نه شماره و سند و ... از درجه اعتبار ساقط کنم ؟ واسه خودم نمیخوام ها !! ایرانسل بسوزونه واسه خودش !!:D به انظمام سیمکارت هایه هدیه که به نام من هست به غیر از شماره ای که الان دارم .

سوال دوم اینکه چطور میتونم دو تا میکرو سیمکارت با شماره سریالی خریداری کنم ؟ تو سایت ایرانسل که هیچ شماره ای رو قبول نمیکنه و همش پیغام میده که فلان شماره که انتخاب کردید موجود نیست !! دفاتر فروش هم که نمیخوام برم میخوام ببینم این فروش از سایت ایرانسل واقعیه یا تبلیغات !!

سوال سوم اینکه ما (اهالیه محلمون) قبلا (از دو سه سال پیش) پیگیری کرده بودیم واسه تقویت آنتن دهی که بهمون گفتن باید یه مکانی اختصاص بدید واسه نصب دکل !! حالا میخوام بدونم اگه من بخوام پشت بوم خونمو بزارم واسه این کار چیکار باید بکنم ؟ مدارک مورد نیاز ؟ لقدامات مورد نیاز ؟ راستی !! خطر مطری که نداره ؟ نویز و پارازیت و ... واسه تلویزیون و مــاهــواره که نمیندازه ؟ خطر روحی و جسمی نداشته باشه ؟ چقدر بهم میدین ؟؟:D

سوال آخر اینکه اگه من بخوام این سوالات رو مستقیم از ایرانسل بپرسم چیکار کنم ؟ آدرس ایمیل داره ؟ اون پیغامی که از تو کنترل (e-care) میشه فرستاد این همه کاراکتر که جا نمیشه !!:ph34r2:

متشکرم

با درود

1. چنین امکانی نیست که بتوانید خط را حذف کنید، اگر سه ماه سیمکارت فعال نباشد به طور خودکار از شبکه حذف می شود.
2. فروش از طریق سایت ایرانسل کاملا دقیق و بی نقص هست و سیمکارت خریداری شده با بسته ویژه به آدرس داده شده پست می شود.
اما اینکه بخواهید شماره سریالی باشد باید دنبال ردیف شمارگان خالی بگردید.
3. برای نصب آنتن باید مکاتبات صورت گیرد، بعد از بررسی محل در صورت مناسب بودن تجهیزات نصب می شود. موارد ایمنی کاملا رعایت شده و نصب این آنتن ها در منازل حتی کاملا بدون ضرر می باشد.
در مورد هزینه اجاره نیز بستگی به محل و ملک دارد که در در قرارداد ذکر می شود

ایمیل cs@mtnirancell.ir مخصوص ارتباط و مکاتبات مشترکان با اپراتور می باشد.

با سلام میخواستم بدونم چرا با اپرا مینی جاوا نمیشه به سایت ایرانسل رفت ؟ با تشکر
با درود
مرورگر اپرا مینی دارای سرور خارجی هست، برای دسترسی به سایت ایرانسل از مرورگر هایی باید استفاده کنید که به طور مستقیم به اینترنت متصل می شوند.

با درود
احتمالا سیمکارت شما دچار نقص فنی شده و با خرید بسته بازگشت باید سیمکارت خود را تعویض کنید.

kharj
2013-07-10, 08:10 PM
سلام
۱۶روزه ک محله ما ک در مرکز اصفهان هست انتن دهی نداره وکامل انتن گوشی میپره با چندین گوشی و سیم کارت امتحان کردیم.چند بارم اینجوری شده.هر چقدر زنگ ب ایرانسل میزنیم ک درست کنن فقط ی کلمه بلدن (در حال پیگیریست)...اگه کسی از ایرانسل هست ی کمکی کنه چون ۱۶ روزه اینجوریه.اصلا هیچ کاری نمیتونیم بکنیم اس نمیتونم بدیم خیلی بد شده
ممنون

ASIIKAN
2013-07-11, 01:08 AM
سلام خدمت آقای نوا ( شهداد ) و بقیه دوستان عزیز

من چند روز پیش خواستم یه بسته فعال کنم و چون شارژ در گوشیم بود نتونستم با 145 به طور مستقیم بزنم واسه اینترنت

متاسفانه من حدوداس 23:30 دقیقه درخواست دادم و اینقدر منتظر موندم آخرش دیگه هیچی حدودای 4 صبح فعال شد !!!

چرا واسه انتقال شارژ در 10 ثانیه انجام میشه

واسه پیشواز هم همینطور

ولی واسه اینترنت !!!!

---------------------------------

یه سوال دیگه

من یه سیمکارت داشتم پیشم گم شد ولی جعبش پیشمه

تقریبا یک سال بیشتر هست گمش کردیم

الان برم یه جاهای که سیمکارت سوخته و ...رو فعال میکنن

بهم میدن ؟

یا طبق قانون سلب امتیاز شده و الان دست یه نفر دیگه هست ؟

ممنون

:flower:

mm1366
2013-07-11, 12:26 PM
[QUOTE=Nova view;1761687]با درود
به صفحه کنترل حساب اینترنتی خود رفته و در بخش ارجاع مشکلات موضوع را عدم دریافت پیامک درج و توضیح مختصری ارسال کنید تا بررسی فنی صورت گیرد.

با عرض سلام و خسته نباشی مجدد دوست عزیز برای اینکه بتوانیم به حساب اینترنتی دست پیدا کنیم باید یک پیامک بفرستیم تا کد برای ما مسیج شود

خوب مسیج رو خط من نمیاد !!!!!!!!!!!

با این تواصیف چه فایده ؟ :(

Nova view
2013-07-11, 11:40 PM
سلام
۱۶روزه ک محله ما ک در مرکز اصفهان هست انتن دهی نداره وکامل انتن گوشی میپره با چندین گوشی و سیم کارت امتحان کردیم.چند بارم اینجوری شده.هر چقدر زنگ ب ایرانسل میزنیم ک درست کنن فقط ی کلمه بلدن (در حال پیگیریست)...اگه کسی از ایرانسل هست ی کمکی کنه چون ۱۶ روزه اینجوریه.اصلا هیچ کاری نمیتونیم بکنیم اس نمیتونم بدیم خیلی بد شده
ممنون

با درود
اگر این مدت گذشته و برطرف نشده احتمال دارد آنتن جمع آوری شده باشد.
لطفا آدرس دقیق محل را بفرمایید.

سلام خدمت آقای نوا ( شهداد ) و بقیه دوستان عزیز

من چند روز پیش خواستم یه بسته فعال کنم و چون شارژ در گوشیم بود نتونستم با 145 به طور مستقیم بزنم واسه اینترنت

متاسفانه من حدوداس 23:30 دقیقه درخواست دادم و اینقدر منتظر موندم آخرش دیگه هیچی حدودای 4 صبح فعال شد !!!

چرا واسه انتقال شارژ در 10 ثانیه انجام میشه

واسه پیشواز هم همینطور

ولی واسه اینترنت !!!!

---------------------------------

یه سوال دیگه

من یه سیمکارت داشتم پیشم گم شد ولی جعبش پیشمه

تقریبا یک سال بیشتر هست گمش کردیم

الان برم یه جاهای که سیمکارت سوخته و ...رو فعال میکنن

بهم میدن ؟

یا طبق قانون سلب امتیاز شده و الان دست یه نفر دیگه هست ؟

ممنون

با درود
در مورد سوال اول لازم به ذکر هست که از ساعت 22:30 تا 1 بامداد عملیات بروز رسانی روزانه در شبکه به طور خودکار انجام می گیرد. در این بازه هر تغییر در حساب ها نظیر شارژ خرید بسته و سایر مواردی که به حساب شارژ مربوط باشد ممکن است با تاخیر حداکثر تا ساعت 8 صبح انجام می شود.
برای اینکه سریعتر درخواست رسیدگی شود خارج از این ساعات درخواست خود را ارسال کنید.
در مورد سوال دوم امکان دارد خط سلب امتیاز شده باشد، با این حال ابتدا با اپراتور تماس بگیرید تا وضعیت فعلی خط مشخص شود. اگر سلب امتیاز نشده باشد می توانید با خرید بسته بازگشت سیمکارت جدید دریافت و خط را فعال کنید.

با درود

با عرض سلام و خسته نباشی مجدد دوست عزیز برای اینکه بتوانیم به حساب اینترنتی دست پیدا کنیم باید یک پیامک بفرستیم تا کد برای ما مسیج شود

خوب مسیج رو خط من نمیاد !!!!!!!!!!!

با این تواصیف چه فایده ؟ :(

از خط ایرانسل با 700 تماس گرفته و سپس به اپراتور وصل شوید و مشکل را مطرح کنید تا با شماره پیگیری مشکل بررسی شود.

™EHSAN
2013-07-15, 12:06 PM
سلام

یه مشکل که بیشتر دوستام هم دچارش شدن.

ما وقتی به اینترنت وصلیم یه دفعه خود به خود قطع میشه، طوری که باید گوشیمون رو ریستارت کنیم.

هم دزفول و هم تهران اینطورن !!!

موضوعش چیه؟ باز ایرانسل چیز جدیدی داره واسمون؟ :laughing:

Nova view
2013-07-16, 11:21 PM
سلام

یه مشکل که بیشتر دوستام هم دچارش شدن.

ما وقتی به اینترنت وصلیم یه دفعه خود به خود قطع میشه، طوری که باید گوشیمون رو ریستارت کنیم.

هم دزفول و هم تهران اینطورن !!!

موضوعش چیه؟ باز ایرانسل چیز جدیدی داره واسمون؟ :laughing:

با درود
در تمامی مناطق چنین مشکلی دارید؟

saswar
2013-07-17, 02:35 AM
سلام.
دوستان من چندوقتیه یه دختر مزاحمم میشه.
آسایش واسم نذاشته.
میخواستم بدونم اگه بخوام بدونم سیم کارت به نام چه کسی هست باید چیکار کنم؟
حوصله شکایت و دادگاه رو هم ندارم.
ممنون میشم راهنماییم کنید.

.:S!NA:.
2013-07-17, 04:48 AM
سلام.
دوستان من چندوقتیه یه دختر مزاحمم میشه.
آسایش واسم نذاشته.
میخواستم بدونم اگه بخوام بدونم سیم کارت به نام چه کسی هست باید چیکار کنم؟
حوصله شکایت و دادگاه رو هم ندارم.
ممنون میشم راهنماییم کنید.

فقط شکایت
هیچ راهی نداره
من نمایندگی دارم

™EHSAN
2013-07-17, 10:22 AM
با درود
در تمامی مناطق چنین مشکلی دارید؟

خیر. انگار این مشکل فقط بین سیمکارت های خاص اتفاق میفته. :whistle:

h_kh_1367
2013-07-17, 01:34 PM
سلام
تعرفه همه خدمات ایرانسل برای سیمکارت های دائمی و اعتباری رو میخواستم اگه ممکنه

őяëñå§
2013-07-18, 11:09 AM
;1767035']سلام
تعرفه همه خدمات ایرانسل برای سیمکارت های دائمی و اعتباری رو میخواستم اگه ممکنه

خدمت شما دوست عزیز :santa:

طرح اعتباری

http://irancell.ir/Portal/Picture/ShowPicture.aspx?ID=95cb02c3-398e-49ae-b8e8-be4ce7ece83a

پایه ثانیه‌ای

تماس از ام تی ان ایرانسل به ام تی ان ایرانسل

۱۰.۳۳ریال/ثانیه
(۶۲۰ ریال/دقیقه)

تماس از ام تی ان ایرانسل به سایر خطوط داخل کشور

http://irancell.ir/Portal/Picture/ShowPicture.aspx?ID=c3539759-b718-41ba-9b8a-f5c7edb801d4

تماس با خارج کشور

سطح اول:

شبکه تلفن همراه:
آمریکا، کانادا

شبکه تلفن ثابت:
کانادا، چین، کرواسی، دانمارک، فرانسه، آلمان، یونان، هنگ کنگ، مجارستان، هند، ایرلند، ایتالیا، لوکزامبورگ، هلند، نیوزیلند، نروژ، پرتغال، پورتوریکو، رومانی، روسیه، سنگاپور، اسپانیا، سوئد، سوئیس، تایوان، ترکیه، انگلستان، آمریکا، ونزوئلا

۷۰۰ ریال/دقیقه

سطح دوم:

شبکه تلفن همراه:
هاوایی، هنگ کنگ، سنگاپور، ویرجین آمریکا

شبکه تلفن ثابت:
استرالیا، بلژیک، قبرس، استونی، هاوایی، مالزی، مالتا، مکزیک، مراکش، پرو، لهستان، اسلواکی، اسلونی، کره جنوبی، تایلند، ویرجین آمریکا

۱۰۰۰ ریال/دقیقه

سطح سوم:

شبکه تلفن همراه:
هند، مالزی، تایلند

شبکه تلفن ثابت:
آندورا، آرژانتین، برونئی، شیلی، کلمبیا، کاستاریکا، چک، گویان فرانسه، گوام، ژاپن، لیتوانی، آفریقای جنوبی، ویتنام

۱۵۰۰ ریال/دقیقه

سطح چهارم:

شبکه تلفن همراه:
برمودا، برونئی، دارالسلام، چین، کلمبیا، لیتوانی، مکزیک، کره جنوبی، سوئد، برزیل

شبکه تلفن ثابت:
بحرین، بنگلادش، برمودا، برزیل، بلغارستان، کامبوج، فنلاند، گوادالوپ، ایسلند، لتونی، ماکائو، مارتینیک، مغولستان، پاناما، پاراگوئه، اروگوئه

۲۵۰۰ ریال/دقیقه

سطح پنجم:

شبکه تلفن همراه:
آلاسکا، بنگلادش، بلژیک، کامبوج، قبرس، یونان، مجارستان، لائوس، ماکائو، رومانی، ازبکستان، ویتنام

شبکه تلفن ثابت:
آلاسکا، الجزایر، دومنیکن (کارائیپ)، گرجستان، جبل الطارق، اندونزی، جامائیکا، قزاقستان، کنیا، لائوس، مالاوی، موناکو، نامبییا، عربستان سعودی، ازبکستان، زامبیا

۳۵۰۰ ریال/دقیقه

سطح ششم:

شبکه تلفن همراه:
استرالیا، بروندی، کاستاریکا، دانمارک، دومینیکن (کارائیب)، فرانسه، اندونزی، ژاپن، اردن، قرقیزستان، ماریتیم، مغولستان، نپال، نیوزلند، نروژ، پاکستان، پاناما، پاراگوئه، پرتغال، روسیه، اسپانیا، سریلانکا، ترکمنستان، انگلستان، کویت

شبکه تلفن ثابت:
آلبانی، آنگولا، ارمنستان، باربادوس، استرلیا، باربادوس، بوتان، بولیوی، بوتسوانا، اکوادور، مصر، جزایر فارو، هندوراس، اردن، کویت، قرقیزستان، لبنان، مقدونیه، جزیره ماریانا، مولداووا، نپال، آنتیل هلند، نیجریه، عمان، پاکستان، فیلیپین، رینو نیون، سریلانکا، سوریه، ترینیداد و توباگو، ترکمنستان، اوگاندا، اوکراین، زیمباوه

۵۵۰۰ ریال/دقیقه

سطح هفتم:

شبکه تلفن همراه:
ساموای آمریکا، آننیکوا، بحرین، بوتان، بولیوی، کیمن، شیلی، چک، فنلاند، گرجستان، آلمان، ایتالیا، قزاقستان، کنیا، نامیبیا، هلند، آنتیل هلند، کالدونیهای جدید، فلسطین، فیلیپین، پورتوریکو، عربستان سعودی، اسلواکی، اسلوونی، سوریه، تایوان، تاجیکستان، یمن

شبکه تلفن ثابت:
ساموای آمریکا، قطب جنوب، باهاما، بوسنی و هرزگوین، بوروندی، کامرون، جزایر کایمان، گواتمالا، موریس، مونته نگرو، موزامبیک، سودان، قطر، سوایزلند، تاجیکستان، امارت متحده عربی، یمن

۷۰۰۰ ریال/دقیقه

سطح هشتم:

شبکه تلفن همراه:
افغانستان، آندورا، آنگولا، آرژانتین، کامرون، مصر، گویان فرانسه، گرانادا، کوادلوپ (سن مارتین)، گواتمالا، ایسلند، لبنان، لوکزامبورگ، مالاوی، میکرونزه، نیجریه، پرو، لهستان، قطر، ریونون، سنت کیتس و نویس، سنت وینست، آفریقای جنوبی، ترکیه، امارت متحده عربی، اوگاندا، اوکراین، زامبیا

شبکه تلفن ثابت:
افغانستان، آنگویلا، آنتیگوا، آروبا، آذربایجان، بنین، جزایر ویرجین بریتانیا، دومنیکا، السالوادور، گرانادا، لسوتو، مالی، جزیره مایوت، مونتسرات، نیکاراگوئه، فلسطین، سنت کیتس، نویس، سنت لوسیا، سنت وینست، سورینام، جزایر تورکس،کایکوس و عراق

۹۰۰۰ ریال/دقیقه

سطح نهم:

شبکه تلفن همراه:
ارمنستان، آروبا، اتریش، باهاما، باربادوس، بلغارستان، فیجی، مولداووی، موزامبیک، عمان

شبکه تلفن ثابت:
بلاروس، بلیز، بورکینافاسو، کاپکوس، گینه استوایی، اتیوپی، غنا، لیبی، کالدونیهای جدید، نیجر، تانزانیا

۱۰۰۰۰ ریال/دقیقه

سطح دهم:

شبکه تلفن همراه:
آلبانی، آنگویلا، آنتیگوا و باربودا، بلیز، بنین، بوتسوانا، ویرجین بریتانیا، آفریقای مرکزی، چاد، کرواسی، جیبوتی، دومنیکا، السالوادور، گینه استوایی، اریتره، استونی، اتیوپی، جزیره فائر،غنا، جبل الطارق، گینه بیسائو، گوام، گویان، هندوراس، ایرلند، ساحل عاج، جامائیکا، لسوتو، مالتا، جزایر مارشال، مایوت، مونته نگرو، میانمار، نیکاراگوئه، رواندا، سنت لوسیا، سیشل، سودان، سورینام، سوئیس، سوازیلند، تانزانیا، تونکا، ترینیداد و توباگو، جزایر تورکس و کایکوس، اروگوئه، ونزوئلا و عراق

شبکه تلفن ثابت:
چاد، جیبوتی، اریتره، فیجی، پلینزا، گویان، هاییتی، ساحل عاج، جزایر مارشال، میکرونزه، میانمار، پالائو، رواندا، سنت پیر و میکلون، سنگال، صربستان، سیشل، سودان جنوبی، توگو

۱۵۰۰۰ ریال/دقیقه

سطح یازدهم:

شبکه تلفن همراه:
الجزایر، آذربایجان، بورکینافاسو،کاپکوس، کومور، کنگو، کوادور، پلینزا، گابن، گامبیا، هاییتی، لتونی، لیبریا، مقدونیه، مالی، مارتینیک، موریس، موناکو، مراکش، نیجر، پالائو، سنت پیر و میکلون، سن مارینو، صربستان، سیرالئون، سودان جنوبی، تونس، زیمبابوه

شبکه تلفن ثابت:
کومور، کنگو، گابن، گامبیا، گینه بیسائو، *****ی گینه، لیبریا، ماداگاسکار، سیرالئون، تونگا، تونس، زئیر

۲۰۰۰۰ریال/دقیقه

سطح دوازدهم:

شبکه تلفن همراه:
بلاروس، لیبی، لیختن اشتاین، ساموآ، سومالی، توگو، زئیر

شبکه تلفن ثابت:
گرینلند، لیختن اشتاین، موریتانی، ساموآ، سومالی، وانواتو

۲۵۰۰۰ ریال/دقیقه

سطح سیزدهم:

شبکه تلفن همراه:
بوسنی و هرزگوین، *****ی گینه، کیربیاتی، گینه نو، سنگال

شبکه تلفن ثابت:
کیربیاتی، مالدیو، گینه نو، توالو

۳۰۰۰۰ ریال/دقیقه

سطح چهاردهم:

شبکه تلفن همراه:

جزایر کوک، کوبا، گرینلند، Inmarsat 87077، مالدیو، موریتانی، کره شمالی، والیس و فوتوفا

شبکه تلفن ثابت:

آفریقای مرکزی، جزایر کوک، کوبا، جزایر فاکلند (مالویناس)، نائورو، نیوئه، کره شمالی، سن مارینو

۴۰۰۰۰ ریال/دقیقه

سطح پانزدهم:

شبکه تلفن همراه:
دیگو گارسا، جزایر فاکلند (مالویناس)، Inmarsat 87076، Inmarsat 87030-7، ماداگاسکار، مونتسرات، نائورو، سنت هلن، جزایر سلیمان، توکلائو، توالو، وانواتو

شبکه تلفن ثابت:
تیمور شرقی، سنت هلن، سائوتومه و برینسیب، جزایر سلیمان، توکلائو، والیس و فوتوفا

۶۰۰۰۰ ریال/دقیقه

سطح شانزدهم:

شبکه تلفن همراه:
اسانسیون، تیمور شرقی، Inmarsat 8705، Inmarsat 87039، Inmarsat 87078، Inmarsat 87059، Inmarsat 87061، نیوئه، جزایر نورفولک، سائوتومه و برینسیب

شبکه تلفن ثابت:
اسانسیون، دیگو گارسا، جزایر نورفولک

۱۰۰۰۰۰ ریال/دقیقه

لطفا توجه داشته باشید که:

• به کلیه تعرفه‌های مصوب شرکت ارتباطات زیرساخت برای هر سطح، هزینه‌ای معادل یک دقیقه تماس داخل شبکه ایرانسل (۶۲۰ ریال) برای هر دقیقه افزوده خواهد شد.
• کلیه مکالمه‌ها بر اساس تعرفه ثانیه‌ای محاسبه خواهند شد.

تماس با خدمات مشترکین:

از خط ایرانسل با شماره ۷۰۰ تماس گرفته و شماره صفر را وارد نمایید.

۶۲۰ ریال
معادل یک دقیقه تماس
(صرف‌نظر از مدت مکالمه)

استعلام مانده حساب:

از خط ایرانسل با شماره ۷۰۰ تماس گرفته و شماره ۱ را وارد نمایید.

رایگان

تماس با شماره های پیام گیر صوتی: ۷۱۰

رایگان

تماس از پیام گیر صوتی (پاسخ به تماس)

هزینه آن بر اساس
مقصد و زمان تماس محاسبه می‌گردد.

انتقال صدای زنگ و پیام تصویری از طریق پیام کوتاه (SMS)

معادل ٣ یا ۴پیام کوتاه، بسته به حجم پیام ارسالی

پیام کوتاه (SMS) فارسی (ساعات اوج مصرف)

١۰۰ ریال

پیام کوتاه (SMS) لاتین (ساعات اوج مصرف)

١۶۰ ریال

پیام کوتاه (SMS) خارج از کشور

منطقه ١: تمام به غیر از آنهایی که در محدوده‌های ٢ و٣ ذکر شده‌اند

۵۰۰.۱ریال

منطقه ٢: ویتنام ، کوبا، سورینام، گویان فرانسوی، رییونیون ، آنتیل فرانسوی، جزایر والیس و فورتونا

١.٠٠٠ ریال

منطقه٣: افغانستان

١.٠٠٠ ریال

کنفرانس تلفنی

هر کنفرانس تلفنی به عنوان یک تماس مستقل برقرار می شود و هزینه آن به صورت مجزا بر اساس مقصد و زمان تماس محاسبه می شود.

۴۰۰۰ ریال

(با درنظرگیری مالیات بر ارزش افزوده)

هزینه ثبت هر شماره در فهرست طلایی

ارسال پیام چند رسانه ای (MMS) تا سقف ٣٠٠ کیلوبایت به سایر مشترکین ام تی ان ایرانسل یا به نشانی پست الکترونیکی

۳۲۰ ریال/ پیام چندرسانه‌ای

ارسال و دریافت دیتا از طریق GPRS
(WAP و مرورگر اینترنت از طریق پورت سریال، کارت دیتا PCMCI/USBT، Infra-Red)

برای ساعات اوج مصرف۵ ریال

برای ساعات کاهش مصرف ۱ ریال

================================================== =

طرح دائمی

http://irancell.ir/Portal/Picture/ShowPicture.aspx?ID=95cb02c3-398e-49ae-b8e8-be4ce7ece83a

پایه ثانیه‌ای

اشتراک ماهانه

۷,۵۰۰ ریال

سپرده رومینگ

مبلغ ۸,۰۰۰,۰۰۰ ریال

(این مبلغ طبق قوانین مربوطه قابل برگشت می باشد.)

تماس از ام تی ان ایرانسل به ام تی ان ایرانسل*

* هزینه تماس سیم کارت های دائمی ایرانسل بر اساس پایه ثانیه ای محاسبه می‌شود.

۳۲ .۸ ریال/ثانیه
(۴۹۹ ریال/دقیقه)

تماس از ام تی ان ایرانسل به سایر خطوط داخل کشور

۴۲ .۱۰ریال/ثانیه
(۶۲۵ ریال/دقیقه)

تماس با خارج کشور

سطح اول:

شبکه تلفن همراه:
آمریکا، کانادا

شبکه تلفن ثابت:
کانادا، چین، کرواسی، دانمارک، فرانسه، آلمان، یونان، هنگ کنگ، مجارستان، هند، ایرلند، ایتالیا، لوکزامبورگ، هلند، نیوزیلند، نروژ، پرتغال، پورتوریکو، رومانی، روسیه، سنگاپور، اسپانیا، سوئد، سوئیس، تایوان، ترکیه، انگلستان، آمریکا، ونزوئلا

۷۰۰ ریال/دقیقه

سطح دوم:

شبکه تلفن همراه:
هاوایی، هنگ کنگ، سنگاپور، ویرجین آمریکا

شبکه تلفن ثابت:
استرالیا، بلژیک، قبرس، استونی، هاوایی، مالزی، مالتا، مکزیک، مراکش، پرو، لهستان، اسلواکی، اسلونی، کره جنوبی، تایلند، ویرجین آمریکا

۱۰۰۰ ریال/دقیقه

سطح سوم:

شبکه تلفن همراه:
هند، مالزی، تایلند

شبکه تلفن ثابت:
آندورا، آرژانتین، برونئی، شیلی، کلمبیا، کاستاریکا، چک، گویان فرانسه، گوام، ژاپن، لیتوانی، آفریقای جنوبی، ویتنام

۱۵۰۰ ریال/دقیقه

سطح چهارم:

شبکه تلفن همراه:
برمودا، برونئی، دارالسلام، چین، کلمبیا، لیتوانی، مکزیک، کره جنوبی، سوئد، برزیل

شبکه تلفن ثابت:
بحرین، بنگلادش، برمودا، برزیل، بلغارستان، کامبوج، فنلاند، گوادالوپ، ایسلند، لتونی، ماکائو، مارتینیک، مغولستان، پاناما، پاراگوئه، اروگوئه

۲۵۰۰ ریال/دقیقه

سطح پنجم:

شبکه تلفن همراه:
آلاسکا، بنگلادش، بلژیک، کامبوج، قبرس، یونان، مجارستان، لائوس، ماکائو، رومانی، ازبکستان، ویتنام

شبکه تلفن ثابت:
آلاسکا، الجزایر، دومنیکن (کارائیپ)، گرجستان، جبل الطارق، اندونزی، جامائیکا، قزاقستان، کنیا، لائوس، مالاوی، موناکو، نامبییا، عربستان سعودی، ازبکستان، زامبیا

۳۵۰۰ ریال/دقیقه

سطح ششم:

شبکه تلفن همراه:
استرالیا، بروندی، کاستاریکا، دانمارک، دومینیکن (کارائیب)، فرانسه، اندونزی، ژاپن، اردن، قرقیزستان، ماریتیم، مغولستان، نپال، نیوزلند، نروژ، پاکستان، پاناما، پاراگوئه، پرتغال، روسیه، اسپانیا، سریلانکا، ترکمنستان، انگلستان، کویت

شبکه تلفن ثابت:
آلبانی، آنگولا، ارمنستان، باربادوس، استرلیا، باربادوس، بوتان، بولیوی، بوتسوانا، اکوادور، مصر، جزایر فارو، هندوراس، اردن، کویت، قرقیزستان، لبنان، مقدونیه، جزیره ماریانا، مولداووا، نپال، آنتیل هلند، نیجریه، عمان، پاکستان، فیلیپین، رینو نیون، سریلانکا، سوریه، ترینیداد و توباگو، ترکمنستان، اوگاندا، اوکراین، زیمباوه

۵۵۰۰ ریال/دقیقه

سطح هفتم:

شبکه تلفن همراه:
ساموای آمریکا، آننیکوا، بحرین، بوتان، بولیوی، کیمن، شیلی، چک، فنلاند، گرجستان، آلمان، ایتالیا، قزاقستان، کنیا، نامیبیا، هلند، آنتیل هلند، کالدونیهای جدید، فلسطین، فیلیپین، پورتوریکو، عربستان سعودی، اسلواکی، اسلوونی، سوریه، تایوان، تاجیکستان، یمن

شبکه تلفن ثابت:
ساموای آمریکا، قطب جنوب، باهاما، بوسنی و هرزگوین، بوروندی، کامرون، جزایر کایمان، گواتمالا، موریس، مونته نگرو، موزامبیک، سودان، قطر، سوایزلند، تاجیکستان، امارت متحده عربی، یمن

۷۰۰۰ ریال/دقیقه

سطح هشتم:

شبکه تلفن همراه:
افغانستان، آندورا، آنگولا، آرژانتین، کامرون، مصر، گویان فرانسه، گرانادا، کوادلوپ (سن مارتین)، گواتمالا، ایسلند، لبنان، لوکزامبورگ، مالاوی، میکرونزه، نیجریه، پرو، لهستان، قطر، ریونون، سنت کیتس و نویس، سنت وینست، آفریقای جنوبی، ترکیه، امارت متحده عربی، اوگاندا، اوکراین، زامبیا

شبکه تلفن ثابت:
افغانستان، آنگویلا، آنتیگوا، آروبا، آذربایجان، بنین، جزایر ویرجین بریتانیا، دومنیکا، السالوادور، گرانادا، لسوتو، مالی، جزیره مایوت، مونتسرات، نیکاراگوئه، فلسطین، سنت کیتس، نویس، سنت لوسیا، سنت وینست، سورینام، جزایر تورکس، کایکوس و عراق

۹۰۰۰ ریال/دقیقه

سطح نهم:

شبکه تلفن همراه:
ارمنستان، آروبا، اتریش، باهاما، باربادوس، بلغارستان، فیجی، مولداووی، موزامبیک، عمان

شبکه تلفن ثابت: بلاروس، بلیز، بورکینافاسو، کاپکوس، گینه استوایی، اتیوپی، غنا، لیبی، کالدونیهای جدید، نیجر، تانزانیا

۱۰۰۰۰ ریال/دقیقه

سطح دهم:

شبکه تلفن همراه:
آلبانی، آنگویلا، آنتیگوا و باربودا، بلیز، بنین، بوتسوانا، ویرجین بریتانیا، آفریقای مرکزی، چاد، کرواسی، جیبوتی، دومنیکا، السالوادور، گینه استوایی، اریتره، استونی، اتیوپی، جزیره فائر،غنا، جبل الطارق، گینه بیسائو، گوام، گویان، هندوراس، ایرلند، ساحل عاج، جامائیکا، لسوتو، مالتا، جزایر مارشال، مایوت، مونته نگرو، میانمار، نیکاراگوئه، رواندا، سنت لوسیا، سیشل، سودان، سورینام، سوئیس، سوازیلند، تانزانیا، تونکا، ترینیداد و توباگو، جزایر تورکس و کایکوس، اروگوئه، ونزوئلا و عراق

شبکه تلفن ثابت:
چاد، جیبوتی، اریتره، فیجی، پلینزا، گویان، هاییتی، ساحل عاج، جزایر مارشال، میکرونزه، میانمار، پالائو، رواندا، سنت پیر و میکلون، سنگال، صربستان، سیشل، سودان جنوبی، توگو

۱۵۰۰۰ ریال/دقیقه

سطح یازدهم:

شبکه تلفن همراه:

الجزایر، آذربایجان، بورکینافاسو،کاپکوس، کومور، کنگو، کوادور، پلینزا، گابن، گامبیا، هاییتی، لتونی، لیبریا، مقدونیه، مالی، مارتینیک، موریس، موناکو، مراکش، نیجر، پالائو، سنت پیر و میکلون، سن مارینو، صربستان، سیرالئون، سودان جنوبی، تونس، زیمبابوه

شبکه تلفن ثابت:
کومور، کنگو، گابن، گامبیا، گینه بیسائو، *****ی گینه، لیبریا، ماداگاسکار، سیرالئون، تونگا، تونس، زئیر

۲۰۰۰۰ ریال/دقیقه

سطح دوازدهم:

شبکه تلفن همراه:
بلاروس، لیبی، لیختن اشتاین، ساموآ، سومالی، توگو، زئیر

شبکه تلفن ثابت:
گرینلند، لیختن اشتاین، موریتانی، ساموآ، سومالی، وانواتو

۲۵۰۰۰ ریال/دقیقه

سطح سیزدهم:

شبکه تلفن همراه:
بوسنی و هرزگوین، *****ی گینه، کیربیاتی، گینه نو، سنگال

شبکه تلفن ثابت:
کیربیاتی، مالدیو، گینه نو، توالو

۳۰۰۰۰ ریال/دقیقه

سطح چهاردهم:

شبکه تلفن همراه:

جزایر کوک، کوبا، گرینلند، Inmarsat 87077، مالدیو، موریتانی، کره شمالی، والیس و فوتوفا

شبکه تلفن ثابت:

آفریقای مرکزی، جزایر کوک، کوبا، جزایر فاکلند (مالویناس)، نائورو، نیوئه، کره شمالی، سن مارینو

۴۰۰۰۰ ریال/دقیقه

سطح پانزدهم:

شبکه تلفن همراه:
دیگو گارسا، جزایر فاکلند (مالویناس)، Inmarsat 87076، Inmarsat 87030-7، ماداگاسکار، مونتسرات، نائورو، سنت هلن، جزایر سلیمان، توکلائو، توالو، وانواتو

شبکه تلفن ثابت:
تیمور شرقی، سنت هلن، سائوتومه و برینسیب، جزایر سلیمان، توکلائو، والیس و فوتوفا

۶۰۰۰۰ ریال/دقیقه

سطح شانزدهم:

شبکه تلفن همراه:
اسانسیون، تیمور شرقی، Inmarsat 8705، Inmarsat 87039، Inmarsat 87078، Inmarsat 87059، Inmarsat 87061، نیوئه، جزایر نورفولک، سائوتومه و برینسیب

شبکه تلفن ثابت:
اسانسیون، دیگو گارسا، جزایر نورفولک

۱۰۰۰۰۰ریال/دقیقه

لطفا توجه داشته باشید که:

• به کلیه تعرفه های مصوب شرکت ارتباطات زیرساخت برای هر سطح هزینه‌ای معادل ۴۴۷ ریال برای هر دقیقه افزوده خواهد شد.

• کلیه مکالمه‌ها بر اساس تعرفه ثانیه‌ای محاسبه خواهند شد.

تماس با خدمات مشترکین:

از خط ایرانسل با شماره ۷۰۰ تماس گرفته و شماره صفر را وارد نمایید.

۴۹۹ ریال
معادل یک دقیقه تماس
(صرف‌نظر از مدت مکالمه)

استعلام مانده حساب:

از خط ایرانسل با شماره ۷۰۰ تماس گرفته و شماره ۱ را وارد نمایید.

رایگان

تماس با شماره های پیام گیر صوتی: ۷۱۰

رایگان

تماس از پیام گیر صوتی (پاسخ به تماس)

هزینه آن بر اساس مقصد و زمان تماس محاسبه می‌گردد.

انتقال صدای زنگ و پیام تصویری از طریق پیام کوتاه (SMS)

معادل ٣ یا ۴پیام کوتاه، بسته به حجم پیام ارسالی

پیام کوتاه (SMS) فارسی (ساعات اوج مصرف)

١۰۰ ریال

پیام کوتاه (SMS) فارسی (ساعات کاهش مصرف)

١۰۰ ریال

پیام کوتاه (SMS) لاتین (ساعات اوج مصرف)

١۶۰ ریال

پیام کوتاه (SMS) لاتین (ساعات کاهش مصرف)

١۲۸ ریال

پیام کوتاه (SMS) خارج از کشور

تمامی کشورها

۵۰۰.۱ریال

جستجو در فهرست شماره های تلفن

(۱۵۰ یا ۰۹۳۵۱۵۰۰۰۰۰ ویا ۹۸۹۳۵۱۵۰۰۰۰۰ +)

۴۲ .۱۰ریال/ثانیه

کنفرانس تلفنی

هر کنفرانس تلفنی به عنوان یک تماس مستقل برقرار می شود و هزینه آن به صورت مجزا بر اساس مقصد و زمان تماس محاسبه می شود.

۴۰۰۰ ریال
(با درنظرگیری مالیات بر ارزش افزوده)

هزینه ثبت هر شماره در فهرست طلایی

ارسال پیام چند رسانه ای (MMS) تا سقف ٣٠٠ کیلوبایت به سایر مشترکین ام تی ان ایرانسل یا به نشانی پست الکترونیکی

۳۲۰ ریال/ پیام چندرسانه‌ای

ارسال و دریافت دیتا از طریق GPRS
(WAP و مرورگر اینترنت از طریق پورت سریال، کارت دیتا PCMCI/USBT، Infra-Red)

برای ساعات اوج مصرف۵ ریال

برای ساعات کاهش مصرف ۱ ریال

arash555
2013-07-18, 02:29 PM
سلام دوستان .من یه مشکل اساسی دارم کسی هست کمک کنه .من یه دو.ست دارم که سیمکارت دوستم توسط شخصی هک شده .اون فرد هکر شماره منو دایورت کرده رو سایت ارتش .اگه من زنگ یا پیام بدم به گوشی دوستم میره تو سایت ارتش و با من برخورد قانونی میشه .کسی میدونه چطور باید گوشیمو از دایورت در بیارم؟...

G h a s e m
2013-07-19, 10:10 AM
سلام دوستان .من یه مشکل اساسی دارم کسی هست کمک کنه .من یه دو.ست دارم که سیمکارت دوستم توسط شخصی هک شده .اون فرد هکر شماره منو دایورت کرده رو سایت ارتش .اگه من زنگ یا پیام بدم به گوشی دوستم میره تو سایت ارتش و با من برخورد قانونی میشه .کسی میدونه چطور باید گوشیمو از دایورت در بیارم؟...

سلام. همچین چیزی صحت نداره دوست عزیز مگه اینکه خط کسی رو شنود کنن. اونم خیلی در موارد خاص

هیتا
2013-07-20, 10:51 PM
سلام من گوشیم sony ericsson xperia x10i هست . تنظیمات دستی mms چجوریه؟چون من کد *141*6*3 میزنم پیام میاد که شبکه مشکل داره

mmiladd7
2013-07-21, 07:49 PM
دوستان سلام خسته نباشید

یه سوال ما یه خط ایرانسل داریم و یه خط خونه

می خوایم هر کی زنگ می زنه به خونه دایورت بشه به خط ایرانسل آیا امکانش هست ؟

هزیه داره مرسی

Nova view
2013-07-21, 08:40 PM
دوستان سلام خسته نباشید

یه سوال ما یه خط ایرانسل داریم و یه خط خونه

می خوایم هر کی زنگ می زنه به خونه دایورت بشه به خط ایرانسل آیا امکانش هست ؟

هزیه داره مرسی

با درود
برای دایورت تلفن ثابت باید به مخابرات محل خود مراجعه کنید.
هزینه تماس از خط ثابت به ایرانسل به عهده شما خواهد بود و شما خواهید پرداخت.

matrix2008
2013-07-23, 01:04 PM
طرح مهتاب زدم.۲۰۰ تومن از حسابم کم کرد. مزایای این طرح چیه؟ مکالمه رایگن چقدر میده؟

őяëñå§
2013-07-23, 03:27 PM
طرح مهتاب زدم.۲۰۰ تومن از حسابم کم کرد. مزایای این طرح چیه؟ مکالمه رایگن چقدر میده؟
همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، شما مشترکین ایرانسل می توانید با پرداخت تنها ۲,۰۰۰ ریال و از طریق کد دستوری http://www.irancell.ir/portal/Picture/ShowPicture.aspx?ID=7008ed66-0f9e-4a8a-9975-53fd27d210cc طرح مهتاب ایرانسل را فعال کرده و از مزایای ویژه این طرح برخوردار شوید:

%۱۴ تخفیف در مکالمه های داخل شبکه از ساعت ۹ شب تا ۸ صبح

%۲۱ تخفیف در مکالمه با خطوط تلفن ثابت در تمام ساعات

http://www.irancell.ir/portal/Picture/ShowPicture.aspx?ID=43d69625-8636-405e-855a-d011526fb0a5

توجه:

هزینه تماس های ایرانسلی در خارج از بازه زمانی مذکور ۶۶۹ ریال است.
هزینه تماس با سایر اپراتورهای تلفن همراه در خارج از بازه زمانی مذکور ۹۲۹ ریال است.
مهلت استفاده از مزایای طرح مهتاب ایرانسل ۳۰ روز است.
به یاد داشته باشید که مشترکین ایرانسلی برای برقراری تماس با سایر ایرانسلی ها در هر جای ایران، هیچگونه هزینه جابجایی پرداخت نمی کنند و در هر جا که باشند تحت پوشش تعرفه یکسان خواهند بود.

matrix2008
2013-07-24, 01:00 AM
طرح مهتاب رو زدم 200تومم کم کردو و فعال شد. اما نمیتونم از طرح مهتاب( مکالمه رایگان با کسر 500 تومن ) از 1 تا 7 صبح استفاده کنم! ایرانسل پیام داد که شما طرح استفاده کردین نمیتوننین از این طرح استفاده کنید!یعنی باید وایسم تا طرح تموم شه بعد اینو فعال کنم؟

Nova view
2013-07-24, 10:29 PM
طرح مهتاب رو زدم 200تومم کم کردو و فعال شد. اما نمیتونم از طرح مهتاب( مکالمه رایگان با کسر 500 تومن ) از 1 تا 7 صبح استفاده کنم! ایرانسل پیام داد که شما طرح استفاده کردین نمیتوننین از این طرح استفاده کنید!یعنی باید وایسم تا طرح تموم شه بعد اینو فعال کنم؟

با درود
شما فقط مجاز به استفاده از یک طرح تشویقی هستید و برای فعال سازی طرح دیگر باید اعتبار طرح قبلی به پایان رسیده باشد.

™EHSAN
2013-07-27, 03:07 PM
سلام دوستان :flower:

یه رمز ساده روی سرویس خط به خط سیمکارت من هست که میخوام هرچه زودتر تغییرش بدم.

میشه در این باره یه کد یا چیزی در اختیار من بدید؟ ممنون میشم. :flower:

mrmostafa
2013-07-27, 04:45 PM
دوستان وقتى با ايرانسل زنگ ميزنيم يا اس ام اس بعدش هزينه رو اعلام ميکنه که آهنگ هشدارش زنگ اس ام اس هستش. کد غيرفعال سازى اعلام آخرىن هزينه تماس زدم ولى همچنان فعال هست. وقتى يه اس ام اس ميزنم که تو چندتا پىام مىره بيچاره ميکنه مرتب آلارم ميده. ممنون ميشم راهنمايى کنيد

Sent from my GT-P7300 using Tapatalk 2

vb-sosol
2013-07-30, 11:06 PM
نحوه تغییر شماره رمز خط به خط:

برای تغییر رمز خود، کافیست دستور زیر را (از چپ به راست) با یک پیام کوتاه به ١١١٢ ارسال کنید:

از چپ به راست

http://irancell.ir/Portal/Webfiles/Files/image/ussd/p2p.fa.jpg

به عنوان مثال اگر می خواهید رمز خود را از ۱۲۳۴۵ به ۳۳۳۳۳ تغییر دهید، باید دستور زیر را با یک پیام کوتاه به ١١١٢ ارسال نمایید:

از چپ به راست

http://irancell.ir/Portal/Webfiles/Files/image/ussd/p2p.6.fa.gif

توجه: برای اجرای دستور تغییر رمز، اطلاعات موردنظر باید دقیقاً مطابق دستور (با علامت ":" بین آنها و بدون فاصله) وارد شوند؛ در غیراینصورت، درخواست شما اجرا نخواهد شد.

omidx360
2013-07-31, 05:24 AM
سلام
یک کد شارژ رو اشتباهی سه بار زدم خطم مسدود شده
میخواستم بدونم چند ساعته مشکل حل میشه

iman_inja7
2013-08-01, 04:08 AM
سلام.
چرا بعضی از اس ام اس ها ارسال نمیشن یدفه ای.
بعد مثلا چند وقت دیگه با یک اس ام اس دیگه قاطی میشن؟
ایا راهی برای حل این مشکل وجود داره؟
ایا میشه سیمکارتو ریست داد!؟

polymerman
2013-08-02, 03:33 PM
سلام.
چرا بعضی از اس ام اس ها ارسال نمیشن یدفه ای.
بعد مثلا چند وقت دیگه با یک اس ام اس دیگه قاطی میشن؟
ایا راهی برای حل این مشکل وجود داره؟
ایا میشه سیمکارتو ریست داد!؟

دوست عزیز الان یه مدته این قضیه تو اکثر خط ها وجود داره، راه حل خاصی هم نداره، من خودم از روی تجربه چندبار این کارها رو انجام دادم درست شده:
1- اضافه کردن یه فاصله یا هر کاراکتر دیگه ای توی اس ام اس.
2- عوض کردن سنتر پیام.
3- یکبار سیم کارتو در بیاری بعد از 30 ثانیه دوباره جا بندازی.

arash_maya
2013-08-02, 04:24 PM
http://img.tapatalk.com/d/13/08/02/9enyne8u.jpg

سلام
چند ماهیه به هرکی میخوام زنگ بزنم اولش این پیام میاد
چطوری میشه غیرفعالش کرد؟
خدماتی هم استفاده نکردم که بخاطر اون بیاد.

Sent from my LT22i using Tapatalk 4 Beta

mohsenm1
2013-08-02, 04:51 PM

سلام
چطوری میشه غیرفعالش کرد؟

به 700 بگو

amir1691
2013-08-03, 09:06 PM
امروز ایرانسل برای من بدون اجازه آهنگ پیشواز تبلیغاتی فعال کرده حذف هم نمیشه
الان هرکی به من زنگ میزنه جای شنیدن صدای بوق تبلیغات برنده شدن بی ام و رو می شنون
چطور حذفش کنم

iman_inja7
2013-08-04, 01:06 AM
دوست عزیز الان یه مدته این قضیه تو اکثر خط ها وجود داره، راه حل خاصی هم نداره، من خودم از روی تجربه چندبار این کارها رو انجام دادم درست شده:
1- اضافه کردن یه فاصله یا هر کاراکتر دیگه ای توی اس ام اس.
2- عوض کردن سنتر پیام.
3- یکبار سیم کارتو در بیاری بعد از 30 ثانیه دوباره جا بندازی.
مرسی رفیق بابت جوابت.
اما این مشکل خیلی وقته یا بهتره بگم چند ساله هست.
سنترو چند بزارم؟
کاراکتر بکجا اضافه کنم ؟

به 700 بگو
رفیق به 700 چی بگم؟
بگم چی میشه؟

Nova view
2013-08-04, 01:56 PM

سلام
چطوری میشه غیرفعالش کرد؟

با درود
احتمالا به اشتباه سرویس منطقه طلایی را فعال کردید.
با اپراتور تماس بگیرید و پیغامی که مشاهده می کنید را بفرمایید، دوستان شما را برای غیر فعال کردن این سرویس راهنمایی می کنند.

امروز ایرانسل برای من بدون اجازه آهنگ پیشواز تبلیغاتی فعال کرده حذف هم نمیشه
الان هرکی به من زنگ میزنه جای شنیدن صدای بوق تبلیغات برنده شدن بی ام و رو می شنون
چطور حذفش کنم

با درود
دقت داشته باشید ایرانسل هیچگاه بدون درخواست مشترک هیچ سرویسی را بر روی خط فعال نمی کند..
برای غیر فعالسازی سرویس آهنگ پیشواز کد *777*8# را از خط ایرانسل خود شماره گیری کنید.
چنانچه آهنگ پیشواز دیگری در آلبوم خود داشتید با کد *777*2# ابتدا کد آن آهنگ که در آلبوم شماست را پیدا کنید و سپس با کد *777*5# آنرا حذف کنید.
همچنین می توانید با تلفن گویای 777 تماس بگیرید و ضمن شنیدن آهنگهای پیشواز، آهنگ فعلی را حذف کنید. هزینه تماس با شماره 777 مانند هزینه تماس با خط ایرانسل محاسبه می شود.

amir1691
2013-08-05, 12:41 PM
با درود

با درود
دقت داشته باشید ایرانسل هیچگاه بدون درخواست مشترک هیچ سرویسی را بر روی خط فعال نمی کند..
برای غیر فعالسازی سرویس آهنگ پیشواز کد *777*8# را از خط ایرانسل خود شماره گیری کنید.
چنانچه آهنگ پیشواز دیگری در آلبوم خود داشتید با کد *777*2# ابتدا کد آن آهنگ که در آلبوم شماست را پیدا کنید و سپس با کد *777*5# آنرا حذف کنید.
همچنین می توانید با تلفن گویای 777 تماس بگیرید و ضمن شنیدن آهنگهای پیشواز، آهنگ فعلی را حذف کنید. هزینه تماس با شماره 777 مانند هزینه تماس با خط ایرانسل محاسبه می شود.

الان تو منطقه ما ( قشم ) به هر شماره ایرانسلی زنگ میزنیم همین تبلیغات bmw ‎‏ رو میشنویم
اون کدها جواب نداد
اینم یه جور کلاهبرداریه
هم سود تبلیغاتشو میبره
هم سودی که به 700 زنگ میزنن برای غیر فعال کردنش
من زنگ زدم گفتم آهنگ پیشواز تبلیغاتی فعال شده خودش فهمید و گفت برسی میکنیم
به نظر شما اینم عمدی نبوده؟

Nova view
2013-08-10, 05:26 PM
الان تو منطقه ما ( قشم ) به هر شماره ایرانسلی زنگ میزنیم همین تبلیغات bmw ‎‏ رو میشنویم
اون کدها جواب نداد
اینم یه جور کلاهبرداریه
هم سود تبلیغاتشو میبره
هم سودی که به 700 زنگ میزنن برای غیر فعال کردنش
من زنگ زدم گفتم آهنگ پیشواز تبلیغاتی فعال شده خودش فهمید و گفت برسی میکنیم
به نظر شما اینم عمدی نبوده؟

دوست عزیز
شما با کدهای ذکر شده می توانید به راحتی آهنگ پیشواز خود را غیر فعال کنید.

فعالیت بخش ویترین ایرانسل مجزا هست و دوستان در حال پیگیری این موضوع هستند.

saeid1371
2013-08-10, 10:08 PM
این تبلیغ این BMW ایرانسل کشته مارو به هرکی زنگ میزنیم اول اینو تبلیغ می کنه بعد میگه قادر به پاسخ گویی نیست!!

رها146
2013-08-10, 11:28 PM
سلام
چرا ایرانسل تو روستاها انتن نمیده وهمش مشکل پیش میاد؟؟؟

symbian‎^‎3
2013-08-12, 10:46 PM
با سلام خدمت دوستان
من گوشیم سیمکارت میکرو میخوره ولی یه سیمکارت مینی دارم .میخاستم بدونم اگه ببرم نمایندگی و درخواست تبدیل به میکرو بدم. بهم یه سیمکارت میکرو میدن یا همینو برام پانچش میکنن؟ با تشکر

+Farhad
2013-08-12, 10:51 PM
با سلام خدمت دوستان
من گوشیم سیمکارت میکرو میخوره ولی یه سیمکارت مینی دارم .میخاستم بدونم اگه ببرم نمایندگی و درخواست تبدیل به میکرو بدم. بهم یه سیمکارت میکرو میدن یا همینو برام پانچش میکنن؟ با تشکر

سلام
با مراجعه به نمایندگی معتبر و پرداخت هزینه سیمکارت خودتون رو تعویض کنید.

symbian‎^‎3
2013-08-12, 11:31 PM
سلام
با مراجعه به نمایندگی معتبر و پرداخت هزینه سیمکارت خودتون رو تعویض کنید.

تشکر.
یعنی عوضش میکنن دیگه؟ پانچی در کار نیست؟
فقط نمایندگی مرکزی این کار رو میکنه یا تمام نمایندگی ها؟
هزینش هم توی سایت زده 3 تومن

+Farhad
2013-08-12, 11:55 PM
تشکر.
یعنی عوضش میکنن دیگه؟ پانچی در کار نیست؟
فقط نمایندگی مرکزی این کار رو میکنه یا تمام نمایندگی ها؟
هزینش هم توی سایت زده 3 تومن

بله دوست عزیز کلا تعویض میشه.
لیست نمایندگان مجاز:
http://irancell.ir/Portal/Home/Default.aspx?CategoryID=2d55db2c-11ea-4cae-b27d-8ca7fcd1decd

mahdi11aa
2013-08-14, 07:58 PM
سلام
چند روز پیش ایرانسل SMS داده بود که با این کد دستوری (#8*898*) میشه نزدیک تری رستوران و بانک و باجه های ایرانسل رو پیدا کرد ...

میخواستم از اونایی که از این سرویس استفاده کردن بپرسم که این واقعیه و کارتو راه میندازه ؟؟!!!

اگه میشه راهنمای قدم به قدمشو بگید ممنون میشم ...

Nova view
2013-08-14, 11:23 PM
سلام
چند روز پیش ایرانسل SMS داده بود که با این کد دستوری (#8*898*) میشه نزدیک تری رستوران و بانک و باجه های ایرانسل رو پیدا کرد ...

میخواستم از اونایی که از این سرویس استفاده کردن بپرسم که این واقعیه و کارتو راه میندازه ؟؟!!!

اگه میشه راهنمای قدم به قدمشو بگید ممنون میشم ...

با درود
این سرویس از طریق مکانیابی ایرانسل موقعیت شما را شناسایی و سپس با تطبیق بانک اطلاعات شهری ایرانسل به شما نتیجه را اعلام می کند.

برای استفاده از این سرویس، نخست به صورت رایگان با شماره گیری http://www.irancell.ir/portal/Picture/ShowPicture.aspx?ID=58f663c1-a8b0-4f35-b2b6-957646f8bc62 در سرویس نمای دوستان ثبت نام نموده و سپس با استفاده از همین کد، از سرویس استفاده کنید. هزینه دریافت نشانی از طریق پیامک در دوره جشنواره ۵۰۰ ریال و دریافت نقشه از طریق پیام چند رسانه ای ۷۵۰(MMS) ریال است.

gsmbehnam
2013-08-16, 04:07 PM
من سیمکارتمو گم کردم ... با چه شماره ای تماس بگیرم و پیگیری کنم ؟؟؟بجز 700 با خط ثابت ..

کسی میدونه نمایندگی رشت کجاست ؟

+Farhad
2013-08-16, 04:35 PM
من سیمکارتمو گم کردم ... با چه شماره ای تماس بگیرم و پیگیری کنم ؟؟؟بجز 700 با خط ثابت ..

کسی میدونه نمایندگی رشت کجاست ؟

از سایر خطوط با 09377000000 تماس بگیرید.

با مدارک کامل به یکی از نمایندگان ایرانسل مراجعه کنید.

لیست نمایندگان :

http://irancell.ir/Portal/Home/Default.aspx?CategoryID=2d55db2c-11ea-4cae-b27d-8ca7fcd1decd

saeid1371
2013-08-16, 07:24 PM
ایرانسل روزی 3-4 بار به من پیام میده واسه خرید وایمکس، اینو نمیشه غرفعالش کرد؟؟

+Farhad
2013-08-16, 07:35 PM
ایرانسل روزی 3-4 بار به من پیام میده واسه خرید وایمکس، اینو نمیشه غرفعالش کرد؟؟

عدد 2 را به 5005 ارسال کنید.

gsmbehnam
2013-08-17, 01:46 AM
آقـــــــا خیلی جالبه من اصلا با همراه اول نمیتونم به سایت ایرانسل وارد شما شما هم همین مشکلو دارین ؟

►(ΛŁI.Λß)◄
2013-08-20, 07:38 PM
سلام
وقتي ميخوام وارد نرم افزار my irancellشوم ميگه سيمكارت شما مسدود ميباشد!
چكار كــــــــــــــــــنـــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـم؟

princo
2013-08-21, 12:25 PM
سلام

یکی کمک کنه توروقران خسته شدم:ohno:
هرجا میرم هی اس ام اس میاد که کدوم خیابونم.اسم خیابون یا محله رو برام اس میکنه.همه لوکیشن های گوشیمم غیرفعال کردم چی پی اس رو هم همینطور....
نمیدونم اصلا مشکل از ایرانسله یا از گوشی.به 700 هم زنگ میزنم نمی تونم به اپراتور وصل بشم ینی اپراتورشون فعلا مشکل داره....

کمک کنید ممنون میشم:wac::flower:

2013-08-21, 01:33 PM
سلام

یکی کمک کنه توروقران خسته شدم:ohno:
هرجا میرم هی اس ام اس میاد که کدوم خیابونم.اسم خیابون یا محله رو برام اس میکنه.همه لوکیشن های گوشیمم غیرفعال کردم چی پی اس رو هم همینطور....
نمیدونم اصلا مشکل از ایرانسله یا از گوشی.به 700 هم زنگ میزنم نمی تونم به اپراتور وصل بشم ینی اپراتورشون فعلا مشکل داره....

کمک کنید ممنون میشم:wac::flower:
از چه شماره ای اس ام اس میاد ؟

princo
2013-08-21, 04:31 PM
از چه شماره ای اس ام اس میاد ؟

50

نمیدونم چیکارش کنم والا:/

2013-08-21, 04:47 PM
50

نمیدونم چیکارش کنم والا:/
برو تو قسمت>> پیام کوتاه<< گوشی
بعدش برو داخل >>تنظیمات پیام <<
بعد >>خدمات اطلاعاتی<<
این قسمت رو خاموش کن

انگلیسی
>>messages<<1
>>message setting<<2
>>info service<<3
>>off<<4

princo
2013-08-21, 09:13 PM
برو تو قسمت>> پیام کوتاه<< گوشی
بعدش برو داخل >>تنظیمات پیام <<
بعد >>خدمات اطلاعاتی<<
این قسمت رو خاموش کن

انگلیسی
>>messages<<1
>>message setting<<2
>>info service<<3
>>off<<4

عزیز من گفتم گوشیم اچ تی وان ایکس هستش و توی تنظیمات گوشی و تنظیمات اس ام اس همچین چیزی نداره...اخه بدبختی حتا فرستادم تو بلک لیست بازم پیاماش میاد...
واقعا حیرونم:/

2013-08-21, 11:36 PM
عزیز من گفتم گوشیم اچ تی وان ایکس هستش و توی تنظیمات گوشی و تنظیمات اس ام اس همچین چیزی نداره...اخه بدبختی حتا فرستادم تو بلک لیست بازم پیاماش میاد...
واقعا حیرونم:/

دوست عزیز شما اشاره ای به مدل گوشیتون نکردید
من این مشکل رو تو گوشی نوکیا داشتم که از این طریق حل شد

princo
2013-08-21, 11:48 PM
دوست عزیز شما اشاره ای به مدل گوشیتون نکردید
من این مشکل رو تو گوشی نوکیا داشتم که از این طریق حل شد

معذرت میخام فک کردم گفتم.

حالا راه حلی چیزی نیست واقغا؟؟؟!!!!

►(ΛŁI.Λß)◄
2013-08-22, 11:03 AM
سلام
وقتي ميخوام وارد نرم افزار my irancell بشم ميگه سيمكارت شما مسدود ميباشد!
چكار كــــــــــــنم؟

princo
2013-08-23, 12:00 PM
معذرت میخام فک کردم گفتم.

حالا راه حلی چیزی نیست واقغا؟؟؟!!!!

ممنون از راهنماییاتون:whistle:

بابا یکی جواب مارو بده توروقران:(

Nova view
2013-08-23, 07:19 PM
ممنون از راهنماییاتون:whistle:

بابا یکی جواب مارو بده توروقران:(

با درود
با اپراتور تماس بگیرید و مشکل را به اپراتور بفرمایید، دوستان خط شما را بررسی می کنند و اگر سرویسی فعال باشد غیر فعال می شود.

سلام
وقتي ميخوام وارد نرم افزار my irancell بشم ميگه سيمكارت شما مسدود ميباشد!
چكار كــــــــــــنم؟

با درود
اگر برای حساب خود سوال امنیتی تعریف کردید به سایت ویترین مراجعه و رمز عبور را تغییر دهید.
در غیر اینصورت با اپراتور تماس بگیرید تا رمز ورود ریست شود.

őяëñå§
2013-08-23, 08:38 PM
سلام :flower:

دوستان سیم کارت من زمانی که گوشیم خاموشه، وقتی بهش زنگ میزنی میگه شماره اشتباه هستش! :ph34r2: جریان چیه؟!؟ :eh: چه طوری درستش کنم؟! :eh:

sicily
2013-08-23, 09:07 PM
سلام دوستان
من ی مشکلی دارم.
راستش من ی سیم کارت ایرانسل دارم که باهاش با یکی از دوستام زیاد اس ام اس بازی میکنم
بعضی وقتا وقتی ی اس ام اس چند پارتی سه چهارتایی رو میفرستم،
اس ام اسی که به دست دوستم میرسه مخلوطی از اس ام اس های قدیمیمون و اس ام اس جدیده
مثلا چند جمله اش مال ی اس ام اسه که چند ماه قبل فرستادم و چند جمله اش مال اس ام اس جدیده
و با هم قاطی میشه
انگار که اس ام اس ها اول ی جا زخیره میشه بعد از اونجا برای طرف میره و بعضی وقتا با قبلیا قاطی پاتی میشه
درصورتی که اون اس ها رو قبلا جفتمون رو گوشیامون پاک کردیم.!!!
چرا اینجوریه کسی اطلاعی داره؟!
لطفا کمک کنید

sicily
2013-08-23, 10:14 PM
سلام دوستان
من ی مشکلی دارم.
راستش من ی سیم کارت ایرانسل دارم که باهاش با یکی از دوستام زیاد اس ام اس بازی میکنم
بعضی وقتا وقتی ی اس ام اس چند پارتی سه چهارتایی رو میفرستم،
اس ام اسی که به دست دوستم میرسه مخلوطی از اس ام اس های قدیمیمون و اس ام اس جدیده
مثلا چند جمله اش مال ی اس ام اسه که چند ماه قبل فرستادم و چند جمله اش مال اس ام اس جدیده
و با هم قاطی میشه
انگار که اس ام اس ها اول ی جا زخیره میشه بعد از اونجا برای طرف میره و بعضی وقتا با قبلیا قاطی پاتی میشه
درصورتی که اون اس ها رو قبلا جفتمون رو گوشیامون پاک کردیم.!!!
چرا اینجوریه کسی اطلاعی داره؟!
لطفا کمک کنید

ASIIKAN
2013-08-25, 01:37 PM
به نام خدا

سلام خدمت تمامی دوستان عزیز
بنده از اینترنت ایرانسل استفاده میکنم ولی موقعی که بسته تمام شد ایرانسل پیام نمیده که بسته تمام شد و از شارژ بنده میخوره
من میخوام اگه بسته ام تمام شد و مثلا 200 تومن شارژ داشتم اگه به 100 تومن رسید دیگه از سیمکارت استفاه نکنه
باید چیکار کنم ؟
یه چیزی ایرانسل داره بهش میگن کنترل حساب اینترنتی میشه از اون طریق انجام داد ؟
یا باید به اپراتور بزنگم ؟

asgharzam
2013-08-28, 11:45 PM
● اول اينكه شما از گوشى هاى سامسون گ و نوكيا وشبيه به اين نوع گوشى استفاده ميكنيد
در اين نوع گوشى ها پيامك با متن طولانى قسمت قسمت بندى ميشه وبراى مشترك مقابل ارسال ميشه

در خصوص اينكه اس ام اس هاى قبلى شما با اس ام اس هاى جديد قاطى ميشه علت زياد پر شدن صندوق دريافتى وخروجىشماست

در اسرع وقت اين دوپوشه را حذف كنيد وبه دوست خود هم بگوييد

وقتى صندوق دريافتى شما پر و تكميل شود پيامك ها ى جديد در صندوق دريافتى شما به ميان يا آخر پيامك ها ذخيره ميشود

ويا گاه نصفه براى شما ارسال ميشود
و ممكن است بعد از آن كه تعدادى از پيامك هارا حذف كنيد به گوشى شما ارسال شود
وبا پيامك هاى جديد شما قاطى شود

پيشنهاد من به شما حذف پيامك هاى صندوق دريافت وارسالى است

درضمن گوشى هاى سونى اريكسون پيامك با متن طولانىرا بصورت يكجا دريافت ميكند
كه اين مزيت بر حافظه پيامك مى افزايد.

اميدوارم راهنماييم كامل باشه

بدرود

ansarweb
2013-08-29, 10:36 AM
سیم کارتم سوخت اما من به اون شماره نیاز دارم چکار کنم؟

2013-08-29, 11:30 AM
سلام
با در دست داشتن پوکه سیمکارت و کارت ملی به یکی از نمایندگی ایرانسل مراجعه و بسته بازگشت دریافت نمایید
لیست نمایندگی ها اینجا (http://www.irancell.ir/Portal/Home/Default.aspx?CategoryID=6c1080ec-ba9d-4200-bfaf-7c6798c4f01a) مراجعه کنید.

ΛΛ Θ l-l $ Σ Ω
2013-08-29, 12:01 PM
آقا يه سوال : موجودي سيم كارت برمي گرده ؟

ansarweb
2013-08-29, 04:50 PM
سلام
با در دست داشتن پوکه سیمکارت و کارت ملی به یکی از نمایندگی ایرانسل مراجعه و بسته بازگشت دریافت نمایید
لیست نمایندگی ها اینجا (http://www.irancell.ir/Portal/Home/Default.aspx?CategoryID=6c1080ec-ba9d-4200-bfaf-7c6798c4f01a) مراجعه کنید.

چقدر هزینه میخوره؟

AHMADREZAª
2013-08-29, 05:36 PM
چقدر هزینه میخوره؟
سلام. در حد 4 یا 5 هزار تومان

asgharzam
2013-08-29, 06:26 PM
چقدر هزینه میخوره؟

بسته بازگشت ايرانسل يا همان سيم كارت جديد فقط به مبلغ 2000 تومان ميباشد كه نمايندگى هاى معمولى كه تعويض سيم كارت انجام ميدهند به مبلغ 3 يا 4 هزار تومان وجه دستى ميگيرندكه اين برخلاف قوانين ايرانسل است وپيگرد دارد

بهتر است به نمايندگى مركزى شهرتان مراجعه كنيد(البته در صورت وجود)

از سيم كارت سوخته ايرانسل مبلغ كسر نميشه!

ولى سيمكارت همراه اول اعتبارى درصورت تعويض مبلغ ازسيمكارت كسر ميشه

rostamiani
2013-08-30, 08:22 AM
چقدر هزینه میخوره؟

دیشب پرسیدم
گفتند سه هزار تومان میشه

ansarweb
2013-08-31, 10:44 PM
امروز از نمایندگی رسمی خریدم 4 تومن

ansarweb
2013-09-04, 09:43 PM
سلام دوستان
خطم چند روز پیش سوخت
رفتم بسته بازگشت خریدم الان وقتی گوشی خاموشه و کسی بهم زنگ بزنه یا اشغا میزنه و یا روی گوشی طرف مقابل میزنه در حال انتقال و بعد قطع میشه
چرا؟؟؟؟؟؟؟؟
کد ##002# رو هم زدم ولی بازم مشکل دارم

saman_rm
2013-09-04, 10:16 PM
شاید خطتون فروخته شده و طرف دایورتش کرده

ansarweb
2013-09-04, 10:33 PM
شاید خطتون فروخته شده و طرف دایورتش کرده

نه داداش
از خط استفاده میکنم
زمانی که خاموشه این اتفاق می افته

RasulIzadi
2013-09-04, 11:20 PM
#21# يا #67# بزن

ansarweb
2013-09-05, 06:41 PM
زنگ زدم 700
یه اپراتوری که ظاهرا ارث باباش رو خورده بودم صحبت کرد آخرش یه فرم پر کرد و کد پیگیری اس شد دیشب
امروز زنگ ردند در نهایت آخر کار میگن چون سرویس تماس های از دست رفتتون فعاله این مشکل پیش اومده و غیر فعالش کن
آخه اینم جوابه
اگر من غیر فعالش کنم زمانی که در درسترس نیستم پس چطوری از تمناس هایی که باهام داشتم مطلع بشم

asgharzam
2013-09-05, 07:36 PM
شما دو سرويس پيامگير صوتى يا تماس از دست رفته را فعال كردايد

هيچ دايورتى هم انجام نشده

من نميدانم شما وقتى گوشيت را خاموش ميكنى يا از دسترس خارج ميشى
چرا براى اشغال شدنش حرص ميخورى؟

دوست عزيز براى اينكه بتوانى از شماره هايى كه باشما تماس ميگيرند و شما در دسترس نيستى
اين حالت براى گوشى مقابل به صورت دايورت نشان داده ميشود.

ansarweb
2013-09-06, 09:22 PM
شما دو سرويس پيامگير صوتى يا تماس از دست رفته را فعال كردايد

هيچ دايورتى هم انجام نشده

من نميدانم شما وقتى گوشيت را خاموش ميكنى يا از دسترس خارج ميشى
چرا براى اشغال شدنش حرص ميخورى؟

دوست عزيز براى اينكه بتوانى از شماره هايى كه باشما تماس ميگيرند و شما در دسترس نيستى
اين حالت براى گوشى مقابل به صورت دايورت نشان داده ميشود.

چون با اشغال بودنش طرف میکنه توی بلک لیست قرارش دادم
بعدش پس سرویس تماس از دست رفته برای چیه؟ برای اطلاع از تماس های هست که موقعی که گوشیت خاموش بوده دیگه

ali_213
2013-09-07, 09:24 PM
سلام من طرح مهتاب رو فعال کردم میخواستم بپرسم بعد از گذشت 1 ماه خود به خود غیر فعال میشه یا باید کد بدم تا غیر فعال بشه؟

اگه کد باید وارد کنم لطفا کد مورد نظر رو بدید

Sakhaey
2013-09-09, 06:13 PM
چون با اشغال بودنش طرف میکنه توی بلک لیست قرارش دادم
بعدش پس سرویس تماس از دست رفته برای چیه؟ برای اطلاع از تماس های هست که موقعی که گوشیت خاموش بوده دیگه

شما یه بار غیرفعالش کن بعد از 24 ساعت دوباره فعالش کن ببین خوب میشه؟
متاسفانه سرویسهای تماس ازدست رفته و پیامگیر صوتی هنوز به طور کامل دقیق و قدرتمند نیست!
من سرویس پیامگیر صوتی رو که فعال میکنم وقتی کسی برام پیام صوتی میگذاره گوشی که روشن میشه بهم SMS داده نمیشه. باید خودم زنگ بزنم به 710 تا متوجه بشم پیام صوتی داشتم یانه!
امیدوارم زودتر مشکلش رفع بشه

.::reza.com::.
2013-09-10, 07:38 AM
سلام
امروز ایرانسلمو انداختم تو 1100 :D
یه فلش اون بغل هست اون واسه چیه ؟ o.O
دایورته ؟ :|
به کجا دایورته آخه ؟ :دی
چیکارش کنم ؟

http://***********/images/52583892392613712661.jpg

Yones2012
2013-09-10, 09:12 AM
سلام
امروز ایرانسلمو انداختم تو 1100 :D
یه فلش اون بغل هست اون واسه چیه ؟ o.O
دایورته ؟ :|
به کجا دایورته آخه ؟ :دی
چیکارش کنم ؟

http://***********/images/52583892392613712661.jpg
آره دایورته
ازدایورت درش بیار
با #21# از دایورت خارج میشه

.::reza.com::.
2013-09-10, 09:30 AM
آره دایورته
ازدایورت درش بیار
با #21# از دایورت خارج میشه
به جایی دایورت نیس آخه :v
زنگ میخوره :)) :D
میزنم میگه request not comleted

==
ویرایش »
یه بار دایورت کردم و برگردوندم درست شد اون رفت :دی

Yones2012
2013-09-10, 09:36 AM
میزنم میگه request not comleted :|
برو توی Settings قسمت Call Divert
برو توی All Voice Call
بعدش Check Status رو بزن ببین چی میگه

Yones2012
2013-09-10, 09:37 AM
زنگ میخوره :)) :D
میزنم میگه request not comleted

==
ویرایش »
یه بار دایورت کردم و برگردوندم درست شد اون رفت :دی
خداروشکر

ali_213
2013-09-12, 09:28 PM
سلام من طرح مهتاب رو فعال کردم میخواستم بپرسم بعد از گذشت 1 ماه خود به خود غیر فعال میشه یا باید کد بدم تا غیر فعال بشه؟

اگه کد باید وارد کنم لطفا کد مورد نظر رو بدید

یه با معرفت پیدا نشد جواب ما رو بده ؟؟؟؟؟

mohamad305
2013-09-12, 09:52 PM
یه با معرفت پیدا نشد جواب ما رو بده ؟؟؟؟؟

طرح مهتاب واسه ماه رمضان بوده!! نمیدونم ادامه پیدا کرد یا نه؟
شماره #۶*۳*۵۵۵* رو بزن ببین هنوز طرح برقرار هست یا نه
:santa:

ali_213
2013-09-13, 12:54 AM
طرح مهتاب واسه ماه رمضان بوده!! نمیدونم ادامه پیدا کرد یا نه؟
شماره #۶*۳*۵۵۵* رو بزن ببین هنوز طرح برقرار هست یا نه
:santa:

من میخوام غیر فعالش کنم نمیخوام ببینم کار میکنه یا نه

mohamad305
2013-09-13, 01:25 AM
خوب ابن کد رو بزنی گزینه هاش میاد دیگه
واسه فعال شدنش یه عدد 3 به آخرش اضافه میشه شاید یه عدد واسه غیرفعال کردنش داشته باشه

Sent from my LT26i

amin885
2013-09-15, 01:49 PM
این ایرانسل عجب کوفتیه میزنی ارسال بشه اسمس حداقل ده ثانیه ارسالش طول میکشه اما همراه اول از لحظه زدن ارسال 1 ثانیه هم در حال ارسال رو نداره.

mil4di
2013-09-16, 10:22 AM
یه مزاحم دارم ایرانسله میخوا شکایتش کنم ولی اگه سیم کارت به اسم خودش نباشه و به اسم کسی باشه که اصلا وجود نداشته باشه چی میشه؟؟؟؟لطفا راهنمایی کنید:x

Yones2012
2013-09-16, 10:26 AM
اول برو شکایت کن صاحب سیم کارتو پیدا کن
سیم کارت به اسم هر کی هست پی گیری کن و تهدیدش کن که بگه سیم کارتش دست کیه

mil4di
2013-09-16, 10:41 AM
دوست عزیز، خودم تقریبا آمارشو دراوردم به اسم کسی هستش که وجود خارجی نداره این آدم حتی کد ملیش هم اشتباست.(با یه ترفندی رمز ویترین و شماره رو سیمکارتوشو دراوردم از طریق کنترل حساب اینترنتی همه مشخصلتشو دراوردم)نه آدرسش درسته نه کد ملیش نه اسم و فامیلش نمیدونم چطور ثبتش کرده حالا چجوری پیداش کنم؟راه و روشی ندارید دوستان؟

مهدی پور ح
2013-10-04, 08:45 PM
با احترام به دوستان من تنها یک شماره تلفن ایرانسل از یه دوست قدیمی دارم که هروقت تماس میگیرم اپراتور میگوید سرویس مسدود کردن تماسهای خروجی فعال میباشد سوال آیا با نامبرده میشود تماس گرفت یا خیرممنون میشم اگه کسی راهنمایی کنه

Nova view
2013-10-04, 11:36 PM
با احترام به دوستان من تنها یک شماره تلفن ایرانسل از یه دوست قدیمی دارم که هروقت تماس میگیرم اپراتور میگوید سرویس مسدود کردن تماسهای خروجی فعال میباشد سوال آیا با نامبرده میشود تماس گرفت یا خیرممنون میشم اگه کسی راهنمایی کنه

با درود
آیا از سایر خطوط برای تماس استفاده کردید؟ تمامی خطوط هنگام تماس با آن شماره چنین پیغامی شنیده می شود؟

sina_raha
2013-10-07, 08:50 AM
با سلام
خط ایرانسل من 1مشکل داره اینکه بعضی از مخاطبین گوشیم زمانی که به خطم زنگ میزنن هیچ مشکلی وجود ندارد و گوشیم زنگ میخورد اما بعضی از مخاطبین دیگر گوشیم زمانی که به همون خطم زنگ میزنن گوشیم زنگ نمیخوره و به پیامگیر صوتی منتقل میشوند و چند دقیقه بعد از طریق 1 پیامک متوجه میشوم که به گوشی من زنگ زده اند-باید چکار کنم؟
با تشکر

Nova view
2013-10-07, 09:16 PM
با سلام
خط ایرانسل من 1مشکل داره اینکه بعضی از مخاطبین گوشیم زمانی که به خطم زنگ میزنن هیچ مشکلی وجود ندارد و گوشیم زنگ میخورد اما بعضی از مخاطبین دیگر گوشیم زمانی که به همون خطم زنگ میزنن گوشیم زنگ نمیخوره و به پیامگیر صوتی منتقل میشوند و چند دقیقه بعد از طریق 1 پیامک متوجه میشوم که به گوشی من زنگ زده اند-باید چکار کنم؟
با تشکر

با درود
اینکه برای یک سری شماره های خاص چنین مشکلی باشد نمی تواند از شبکه به وجود آید و باید علت را در گوشی خود جست و جو کنید.
سیمکارت خود را در گوشی دیگر و ترجیحا در مناطق دیگر تست کنید.

vivaz.68
2013-10-10, 09:55 PM
سلام دوستان خط من يه مشكلي داره وقتي كسي زنگ ميزنه پيشوازمو تا نصف ميخونه بعد ميگه تماي انتقال يافت ميشه كمكم كنيد؟

Nova view
2013-10-11, 08:34 PM
سلام دوستان خط من يه مشكلي داره وقتي كسي زنگ ميزنه پيشوازمو تا نصف ميخونه بعد ميگه تماي انتقال يافت ميشه كمكم كنيد؟

با درود
فعال بودن دایورت را چک کنید، همچنین بررسی کنید پیامگیر صوتی و بازیابی تماس غیر فعال باشند.

naderblue
2013-10-20, 07:19 PM
سلام آقای نوا خسته نباشید حدود 2 ماه نیم هست که سرویس mms محل ما کلا قطع شده هرچی هم زنگ زدیم 700 جواب مارو ندادن فقط گفتن رسیدگی میکنیم اگه این سرویس در محل ما کلا حذف شده اطلاع بدهید که منتظر نباشیم هرچقدر تلاش کردم این ام ام اس کار نکرد هیچ یک از گوشی ها و خط ها ی دوستان هم جواب نمیده ادرس محل ما تهران. شهرستان شهریار شهرک مصطفی خمینی درصورت پیگیریی اطلاع بدید باتشکر از زحمت شما

kamran454
2013-10-23, 04:37 PM
سلام.میخواستم بدونم آیا میشه لیست تماس های دریافتی سیمکارت اعتباری ایرانسل رو بدست آورد؟؟؟
اگه میشه ممنون میشم توضیح بدین چجوری:)

+Farhad
2013-10-23, 10:39 PM
سلام.میخواستم بدونم آیا میشه لیست تماس های دریافتی سیمکارت اعتباری ایرانسل رو بدست آورد؟؟؟
اگه میشه ممنون میشم توضیح بدین چجوری:)

سلام
بله دوست عزیز به نمایندگی معتبر ایرانسل مراجعه کنید ریز مکالمات رو دریافت کنید.

amin.rafie
2013-10-24, 11:16 AM
سلام
یکی بگه من چجوری از شر اس ام اسای ایرانسل خلاص شم
جدیدا اس ام اسه ی مسابقه رو هر روز واسم میفرسته
دیگه داره خستم میکنه:a050:

+Farhad
2013-10-24, 01:25 PM
سلام
یکی بگه من چجوری از شر اس ام اسای ایرانسل خلاص شم
جدیدا اس ام اسه ی مسابقه رو هر روز واسم میفرسته
دیگه داره خستم میکنه:a050:

سلام
عدد 2 رو به شماره 5005 ارسال کنید.
اگردر مسابقه ای شرکت کردید باید لغو کنید.

Nova view
2013-10-24, 02:38 PM
سلام آقای نوا خسته نباشید حدود 2 ماه نیم هست که سرویس mms محل ما کلا قطع شده هرچی هم زنگ زدیم 700 جواب مارو ندادن فقط گفتن رسیدگی میکنیم اگه این سرویس در محل ما کلا حذف شده اطلاع بدهید که منتظر نباشیم هرچقدر تلاش کردم این ام ام اس کار نکرد هیچ یک از گوشی ها و خط ها ی دوستان هم جواب نمیده ادرس محل ما تهران. شهرستان شهریار شهرک مصطفی خمینی درصورت پیگیریی اطلاع بدید باتشکر از زحمت شما

با درود
اینکه سرویس خاصی در یک منطقه خاص مسدود شود چنین چیزی اعمال نشده، آیا در منطقه ذکر شده شما GPRS مشکلی ندارد؟ اگر از طریق اپراتور شماره پیگیری در اختیار دارید لطفا از طریق پیغام خصوصی ارسال فرمایید.

amin.rafie
2013-10-24, 11:34 PM
سلام
عدد 2 رو به شماره 5005 ارسال کنید.
اگردر مسابقه ای شرکت کردید باید لغو کنید.

اس ام اس مسابقه میاد واسم
لغوشم کردم اما باز میاد
داره روانیم میکنه

+Farhad
2013-10-25, 12:57 AM
اس ام اس مسابقه میاد واسم
لغوشم کردم اما باز میاد
داره روانیم میکنه

با 700 تماس بگیرید تا براتون لغو کنند.

behnam1770
2013-10-25, 04:09 PM
سلام . ببخشين سيمكارت اعتباري ايرانسل من وقتي زنگ ميزنم مينويسه شماره مسدود است . چيكار بايد كنم؟؟؟؟؟ به من ميتونن ز بزنن ولي من نميتونم . لطفا راهنمايي كنين

™EHSAN
2013-10-25, 04:14 PM
سلام . ببخشين سيمكارت اعتباري ايرانسل من وقتي زنگ ميزنم مينويسه شماره مسدود است . چيكار بايد كنم؟؟؟؟؟ به من ميتونن ز بزنن ولي من نميتونم . لطفا راهنمايي كنين

1. وقتی سیمکارتتو تازه میخری اینطوریه و باید بزاری تا ثبت کنن اسمتو و درست میشه

2. از تماس زیاد به شبکه های ایرانسل یا زدن کارت شارژ اشتباه زیاد، که باز هم سیمکارت مسدود میشه و یا خودش درست میشه، یا باید به 700 زنگ بزنید و به اپراتور وصل شید و مشکلتون رو بگید.

behnam1770
2013-10-25, 04:27 PM
من خيلي وقته اين سيمكارت رو دارم . تازه نخريدم كه

™EHSAN
2013-10-25, 06:18 PM
من خيلي وقته اين سيمكارت رو دارم . تازه نخريدم كه

مشکل شما گزینه 2 (دوم) هست.

2. از تماس زیاد به شبکه های ایرانسل یا زدن کارت شارژ اشتباه زیاد، که باز هم سیمکارت مسدود میشه و یا خودش درست میشه، یا باید به 700 زنگ بزنید و به اپراتور وصل شید و مشکلتون رو بگید.

mahdiimm
2013-10-28, 07:27 AM
سلام.میخواستم در مورد جزئیایت بسته افزایشی بلند مدت سه ماهه یکم توضیح بدید و اینکه به بسته ترکیبی اضافه میشه یا به بسته روزانه صدوپنجاه مگی.مرسی

ebiramrb
2013-10-28, 04:11 PM
منم چند وقت پیش کلا آنتنم رفت و تا چند روز هم ادامه داشت ! جالبه هی می گفتن داره پیگیری می شه اما هیچ کاری نمی کردن !

yagmur1990
2013-10-28, 04:16 PM
دوستای عزیز من دو سه بار شارزو اشتبا زدم الان این ارور رو میده account barred from refill (http://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=%D9%BE%DB%8C%D8%BA%D8%A7%D9%85%20barred%20from%2 0refill%20%D8%AF%D8%B1%20%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7% D9%86%D8%B3%D9%84&source=web&cd=1&cad=rja&ved=0CCgQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.cloob.com%2Ftimeline%2Fanswer _199342_1518779&ei=X1RuUtfrFYjItQbS04GYBA&usg=AFQjCNFuUDdNaYtBQlWVqCax_jK0bWiAsQ&sig2=VMDcA4nbc5L66AjY1qiFbw&bvm=bv.55123115,d.Yms)خواستم بدونم چند روز صبر کنم حل میشه یا باید برم دفتر خدماتی؟؟؟

ReziOnline
2013-11-02, 10:11 AM
دوستای عزیز من دو سه بار شارزو اشتبا زدم الان این ارور رو میده account barred from refill (http://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=%D9%BE%DB%8C%D8%BA%D8%A7%D9%85%20barred%20from%2 0refill%20%D8%AF%D8%B1%20%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7% D9%86%D8%B3%D9%84&source=web&cd=1&cad=rja&ved=0CCgQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.cloob.com%2Ftimeline%2Fanswer _199342_1518779&ei=X1RuUtfrFYjItQbS04GYBA&usg=AFQjCNFuUDdNaYtBQlWVqCax_jK0bWiAsQ&sig2=VMDcA4nbc5L66AjY1qiFbw&bvm=bv.55123115,d.Yms)خواستم بدونم چند روز صبر کنم حل میشه یا باید برم دفتر خدماتی؟؟؟
حدود 24 ساعت صبر کنید درست میشه.

h_kh_1367
2013-11-03, 11:05 AM
سلام

دو هفته ای میشه که سیمکارتم در عین اینکه دارای سیگنال کافی هست ولی برای برقرای تماس (چه ورودی و چه خروجی) ، ارسال و دریافت انواع پیام و اتصال به اینترنت دچار اشکال هست .
مثلا پیام نمیره یا با کلی درد سر میره ، ام ام اس که اصلا نمیاد و اس ام اس هم با کلی تاخیر میاد (یه نمونه 12 ساعته:5: )
تماس میگیرم بعد از چند ثانیه بوق بوق بوق و قطع !!! تماس میگیرند : در دسترس نیست !! شماره موجود نیست !!! و نهایتا بعد از شروع مکالمه یهو ...

قطع
اینترنت هم با اینکه بسته 200 مگ ماهیانه دارم :13:

amingondor
2013-11-03, 04:46 PM
با سلام خدمت همه دوستان
بنده یه سیم کارت اعتباری ایرانسل دارم که چند سالی دستمه ولی نمیدونم به نام کی ثبت شده .8282 و ارسال کلمه vaje را امتحان کردم که سر کاری بود رمز گرفتم که از طریق ecare چک کنم که نشد و این پیغام میده شماره همراه/کد کاربری قفل شده است.با 700 تماس گرفتم ولی موفق به تماس با اپراتور نمیشم و میگه سیستم اشکال داره بعدا زنگ بزنید.به صورت حضوری با پوکه سیم کارت و رمز ecare و سریال سیم کارت و حتی کد شناسه و اصل سیم کارت که بصورت فعال دستمه به نمایندگی ایرانسل هم مراجعه کردم ولی میگه باید حکم قضایی بیاری.از دوستان اگه کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم

mmilad1
2013-11-04, 12:36 AM
خسته نباشید..
ی سوال داشتم اینکه ایا میشه پرینت اس ام اس ها رو هم گرفت ک چ پیامی ب چه کسی داده شده و چیا داخلش نوشته شده؟

Nova view
2013-11-04, 10:34 PM
سلام

دو هفته ای میشه که سیمکارتم در عین اینکه دارای سیگنال کافی هست ولی برای برقرای تماس (چه ورودی و چه خروجی) ، ارسال و دریافت انواع پیام و اتصال به اینترنت دچار اشکال هست .
مثلا پیام نمیره یا با کلی درد سر میره ، ام ام اس که اصلا نمیاد و اس ام اس هم با کلی تاخیر میاد (یه نمونه 12 ساعته:5: )
تماس میگیرم بعد از چند ثانیه بوق بوق بوق و قطع !!! تماس میگیرند : در دسترس نیست !! شماره موجود نیست !!! و نهایتا بعد از شروع مکالمه یهو ...

قطع
اینترنت هم با اینکه بسته 200 مگ ماهیانه دارم :13:

با درود
دقت داشته باشید نشان گر آنتن موبایل دقیق نیست و برای اینکه ببینید دقیقا قدرت سیگنال چقدر است از برنامه های مربوط به این کار باید استفاده
علائمی که ذکر کردید نشان دهنده ضعف توان سیگنال و تداخل فرکانسی است.
حال ممکن است مشکل از گوشی و یا منطقه ایجاد شده باشد.
برای فهمیدن این موضوع، در سایر مناطق وجود چنین مشکلی را بررسی کنید. اگر در سایر مناطق چنین مشکلی نیست لطفا آدرس دقیق منطقه دارای مشکل را بفرمایید.

با سلام خدمت همه دوستان
بنده یه سیم کارت اعتباری ایرانسل دارم که چند سالی دستمه ولی نمیدونم به نام کی ثبت شده .8282 و ارسال کلمه vaje را امتحان کردم که سر کاری بود رمز گرفتم که از طریق ecare چک کنم که نشد و این پیغام میده شماره همراه/کد کاربری قفل شده است.با 700 تماس گرفتم ولی موفق به تماس با اپراتور نمیشم و میگه سیستم اشکال داره بعدا زنگ بزنید.به صورت حضوری با پوکه سیم کارت و رمز ecare و سریال سیم کارت و حتی کد شناسه و اصل سیم کارت که بصورت فعال دستمه به نمایندگی ایرانسل هم مراجعه کردم ولی میگه باید حکم قضایی بیاری.از دوستان اگه کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم

با درود
اگر در ابتدا سوال امنیتی تعریف کردید، می توانید از طریق سایت ویترین قفل حساب خود را باز کنید.
در غیر اینصورت اگر شما مالک نیستید امکان استفاده از خدمات پشتیبانی ایرانسل را ندارید، مگر اینکه با مراجعه به دفاتر ثبت اسناد رسمی گواهی تعیین هویت برای سیمکارت خود دریافت کنید که آن هم در روند قانونی رایج امکان پذیر نیست.

خسته نباشید..
ی سوال داشتم اینکه ایا میشه پرینت اس ام اس ها رو هم گرفت ک چ پیامی ب چه کسی داده شده و چیا داخلش نوشته شده؟

با درود
پرینت متون پیامکهای ارسال شده هیچگاه تحویل مشترک داده نمی شود و فقط با حکم قضایی تحویل مراجع قانونی خواهد شد.
اما ریز مکالمات قابل دریافت هست و در آن شماره مقصد زمان دقیق پیامک ارسال شده و هزینه آن در دوره درخواست شده موجود هست.

dr.fatal
2013-11-22, 03:12 PM
اخه این چ وضشه؟
من رفتم تو حسایت پیشواز ایرانسل یه آهنگ پیدا کردم اومدم دانلود و زدم دیدم اس ام اس اومد که شما چندمین نفری هستید که این آهنگ راخریدید 300تومن از حساب شما کسر شد !
دزدی شاخ و دم نداره !!!

saeid3663
2013-11-23, 01:40 PM
سلام....

من گوشی S4 مینی دو سیم کارت دارم ، سیم یک رو ایرانسل و سیم دو رو هم همراه اول قرار دادم ،

خلاصه بگم :

از تمامیه روش ها برای انجام تنظیمات GPRS استفاده کردم اما به هیچ عنوان اینترنت وصل نشد ، حتی با 700 هم تماس گرفتم باز هم جواب نداده .

حتی سیم کارت همراه اول رو در آوردم ولی باز هم جواب نداد ، از صحت تنظیمات هم مطمئن هستم تا قبل از این S3 داشتم هیچ گونه مشکلی نداشتم .

لطفا راهنمایی کنید ، دیگه دارم ......:9:

AryanLAnd
2013-11-23, 02:19 PM
سلام....

من گوشی S4 مینی دو سیم کارت دارم ، سیم یک رو ایرانسل و سیم دو رو هم همراه اول قرار دادم ،

خلاصه بگم :

از تمامیه روش ها برای انجام تنظیمات GPRS استفاده کردم اما به هیچ عنوان اینترنت وصل نشد ، حتی با 700 هم تماس گرفتم باز هم جواب نداده .

حتی سیم کارت همراه اول رو در آوردم ولی باز هم جواب نداد ، از صحت تنظیمات هم مطمئن هستم تا قبل از این S3 داشتم هیچ گونه مشکلی نداشتم .

سلام.
تنظیمات APNرو دستی هم وارد کردید؟

Nova view
2013-11-23, 08:32 PM
سلام....

خلاصه بگم :

با درود
از لینک زیر استفاده کنید:

http://92.42.49.87:8080/mtn_ir-dms-scw/page/?wicket:bookmarkablePage=wicket-0:dk.mobilethink.cornerstone.wicket.base.SimpleMod ulePage&mtlocale=fa

saeid3663
2013-11-23, 09:35 PM
از هر دو دوست عزیز سپاسگزارم .........:heart::heart:

مشکل با یک بار restart کردن حل شد ، تنظیمات رو دوباره انجام دادم و به طور اتفاقی تصمیم گرفتم که گوشی رو ری استارت کنم .

در گوشی قبلی همچین چیزی وجود نداشت ......!!!

اما سرعت خیلی پایینه ...!!!! ایرانسل به نسبت رایتل ضعیف تر عمل میکنه .

mobail pay
2013-11-27, 03:43 PM
یک سوال حقوقی:

این همه میگن سیم کارت اضافتون مسدود کنید یا بسوزنید و سیم کارت به دیگران ندید و اگه دادید حتما به نام بزنید تا اگر مشکلی پیش آمد( خلافی باسیم کارت) انجام شد دامن گیر شما نشه

پس چطوره الان ایرانسل داره تبلیغ میکنه( هفتگی حداقل 10 پیامک ارسال میکنه به زبان فارسی و فینگلیش) که اگر سیم کارت اضافه دارید به دوستانتون هدیه کنید تا از تخفیف ویژه در مکامله بر خودار باشید

سوال :اگر با این سیم کارت هدیه داده شده ؛مشکلی یا خلافی و ... اتفاق بیفته آیا اایرانسل به جای صاحب خط جوابگو خواهد بود با این تبیلغ؟!

Nova view
2013-11-28, 08:38 PM
یک سوال حقوقی:

این همه میگن سیم کارت اضافتون مسدود کنید یا بسوزنید و سیم کارت به دیگران ندید و اگه دادید حتما به نام بزنید تا اگر مشکلی پیش آمد( خلافی باسیم کارت) انجام شد دامن گیر شما نشه

پس چطوره الان ایرانسل داره تبلیغ میکنه( هفتگی حداقل 10 پیامک ارسال میکنه به زبان فارسی و فینگلیش) که اگر سیم کارت اضافه دارید به دوستانتون هدیه کنید تا از تخفیف ویژه در مکامله بر خودار باشید

سوال :اگر با این سیم کارت هدیه داده شده ؛مشکلی یا خلافی و ... اتفاق بیفته آیا اایرانسل به جای صاحب خط جوابگو خواهد بود با این تبیلغ؟!

با درود

اینکه سیمکارت خود را به دیگران ندهید و اینکه به دوستانتان بدهید کسانی که با آنها بیشتر مکالمه دارید متفاوت است.

هدف این تبلیغ یاد آوری به کسانی هست که سیمکارت بدون استفاده دارند و همچنین معرفی تعرفه ها و تخفیف مکالمه ایرانسلی.

saeid3663
2013-12-04, 06:59 PM
سلام...

دوستان یه سوال دارم ، تا حدودی هم مبتدی .....:4:

این بسته های اینترنت که ایرانسل می فروشه ، آیا سرعت بیشتری دارند ؟ از اینترنتی که در حالت عادی از روی گوشی میشه استفاده کرد ؟

اگه سوال مثبته ..!!! سرعتشون در حد رایتل هست ؟

Nova view
2013-12-04, 07:05 PM
سلام...

دوستان یه سوال دارم ، تا حدودی هم مبتدی .....:4:

این بسته های اینترنت که ایرانسل می فروشه ، آیا سرعت بیشتری دارند ؟ از اینترنتی که در حالت عادی از روی گوشی میشه استفاده کرد ؟

اگه سوال مثبته ..!!! سرعتشون در حد رایتل هست ؟

با درود
فعلا برای ایرانسل خرید بسته در سرعت شما تفاوتی ندارد، سال آینده در نسل سوم تغییر خواهد کرد.
هر بسته افزایشی خریداری کنید بسته به ترافیک شبکه حداکثر 240 کیلوبیت در ثانیه سرعت خواهید داشت که با رایتل به شرط کم بودن ترافیک سلول برابر است.

neyram
2013-12-05, 02:04 AM
چرا سرویس پوشه معرفی نمیشه !
کی اینا می خوان یاد بگیرن وقتی یک سرویس رو راه انداختند اعلام رسمی کنند !
هنوز وعده های سال گذشته رو کامل نکردن وعده جدید میدن !

nokiamusic
2013-12-05, 10:05 PM
سلام

من سیمکارتم از سه چهار ساعت قبل نه مسج میره و اگه هم بره خیلی دیر میره
زنگم جایی میخوام بزنم خیلی دیر میگیره و خیلی دیرم باز زنگ میخوره و همینطور مسیجم دیر برام میاد

باید چیکارش کنم

Nova view
2013-12-08, 10:00 PM
سلام

من سیمکارتم از سه چهار ساعت قبل نه مسج میره و اگه هم بره خیلی دیر میره
زنگم جایی میخوام بزنم خیلی دیر میگیره و خیلی دیرم باز زنگ میخوره و همینطور مسیجم دیر برام میاد

باید چیکارش کنم

با درود
آیا سایر مشترکین ایرانسل نیز با چنین مشکلی در منطقه شما مواجه هستند؟

nokiamusic
2013-12-08, 10:51 PM
با درود
آیا سایر مشترکین ایرانسل نیز با چنین مشکلی در منطقه شما مواجه هستند؟

نه خیر مواجه نبودند

اما بعد از چند ساعت درست شد

S.HAMID.M
2013-12-12, 05:42 PM
سلام
من سیمکارت دائمی ایرانسل دارم حالا میخواهم برم میکرو سیمکارت بگیرم همه دفاتر خدماتی این کار ار برای من انجام میدهند یا جای مشخصی باید برم؟
با تشکر

+Farhad
2013-12-12, 08:40 PM
سلام
من سیمکارت دائمی ایرانسل دارم حالا میخواهم برم میکرو سیمکارت بگیرم همه دفاتر خدماتی این کار ار برای من انجام میدهند یا جای مشخصی باید برم؟
با تشکر

سلام
به نمايندگي رسمي خود ايرانسل مراجعه كنيد.

mrmostafa
2013-12-13, 12:29 PM
کد ۱ هفته اینترنت ۱۰۰۰ تومان ایرانسل به چه شکل هست؟؟؟؟ کدهای بسته های اینترنت ایرانسل کدام ها به صرفه تر هست؟؟؟ برای آنلاین بودن برای وایبر و وی چت و غیره؟؟؟؟؟
سرعت ایرانسل از همراه اول بهتره ؟؟؟؟
ممنون

+Farhad
2013-12-13, 04:54 PM
کد ۱ هفته اینترنت ۱۰۰۰ تومان ایرانسل به چه شکل هست؟؟؟؟ کدهای بسته های اینترنت ایرانسل کدام ها به صرفه تر هست؟؟؟ برای آنلاین بودن برای وایبر و وی چت و غیره؟؟؟؟؟
سرعت ایرانسل از همراه اول بهتره ؟؟؟؟
ممنون

براي استفاده در حد چت و آنلاين بودن به نظر من بسته هاي تركيبي به صرفه تر هست.
سرعت و كيفيت GPRS ايرانسل از همراه اول بالاتر هست.
ليست تمام بسته هاي اينترنت ايرانسل :

http://www.irancell.ir/portal/Picture/ShowPicture.aspx?ID=a3b51cd0-9737-4060-9723-5a3d0e29fafd (http://www.irancell.ir/portal/Picture/ShowPicture.aspx?ID=6cd26493-0854-4539-80f1-dff061807dba)

#كد شارژ*145*

http://www.irancell.ir/portal/Picture/ShowPicture.aspx?ID=ff655f39-ac29-4d36-93b4-6b88214e1c43

http://www.irancell.ir/portal/Picture/ShowPicture.aspx?ID=569b5534-1f17-471a-930c-17acfd18bafd (http://www.irancell.ir/portal/Picture/ShowPicture.aspx?ID=4b16e772-7e5b-4eb0-b87b-13ceeaa4959d)

http://www.irancell.ir/portal/Picture/ShowPicture.aspx?ID=413d78af-fc1f-4c3d-a402-e53f18e4329e (http://www.irancell.ir/portal/Picture/ShowPicture.aspx?ID=078b10f2-273b-40bb-9bc4-6ec9e25efd75)

Firebirds
2013-12-14, 03:23 PM
سلام،

دوستان هر روز خود شرکت ایرانسل یکی دوتا اس ام اس تبلیغاتی به سیم کارت من میفرسته و میگه اگه اینطوری شارژ کنی اینقدر تخفیف میگیری ! یه موقعه میاد وایمکس رو تبلیغ میکنه و...

اگه بخواییم از شر این اس ام اس ها خلاص شیم چیکار باید بکنیم ؟!!

من فرستادن 2 به شماره 5005 رو چند باری امتحان کردم ولی هنوز این اس ام اس ها میاد برام.

Nova view
2013-12-14, 11:36 PM
سلام،

دوستان هر روز خود شرکت ایرانسل یکی دوتا اس ام اس تبلیغاتی به سیم کارت من میفرسته و میگه اگه اینطوری شارژ کنی اینقدر تخفیف میگیری ! یه موقعه میاد وایمکس رو تبلیغ میکنه و...

اگه بخواییم از شر این اس ام اس ها خلاص شیم چیکار باید بکنیم ؟!!

من فرستادن 2 به شماره 5005 رو چند باری امتحان کردم ولی هنوز این اس ام اس ها میاد برام.

با درود
با اپراتور برای بررسی غیر فعالسازی پیامک های تبلیغاتی تماس بگیرید.

SAEEDBG
2013-12-15, 12:09 AM
چند وقت پیش خود به خود سیم کارتم 2 تومن شارژ شد
امروز دیدم 1000 تومن کم شد
چرا اینجوری میشه؟ یهو شارژ میشه یهو کم میشه اصلا معلوم نیس چی به چیه:23:

Nova view
2013-12-15, 06:47 PM
چند وقت پیش خود به خود سیم کارتم 2 تومن شارژ شد
امروز دیدم 1000 تومن کم شد
چرا اینجوری میشه؟ یهو شارژ میشه یهو کم میشه اصلا معلوم نیس چی به چیه:23:

با درود
خود به خودی شارژ اضافه و کسر نمی شود و حتما دلیلی داشته، می توانید با اپراتور تماس بگیرید تا سابقه شارژ را بررسی کنید.

Firebirds
2013-12-16, 10:53 AM
با درود
با اپراتور برای بررسی غیر فعالسازی پیامک های تبلیغاتی تماس بگیرید.

آقا من 2 هفته پیش زنگ زندم، حتی اپراتور بهم گفت تشکیل پرونده میدیم و بررسی میکنیم،
ولی بعد دو هفته و اندی هنوز همون وضعه !!!!

omid_shad
2013-12-17, 02:22 AM
سلام من زیاد مسافرت میرم و نرم افزاری روی گوشیم نصب کردم که انلاین شبکه های ایران رو برام نشون میده و تو سفرم برام جالبه و حیاتی حالا خواستم بدونم بهترین بسته ایرانسل چی که سرعتش خوب باشه و بشه کانالهارو بدون فریز و با سرعت خوب باز کرده تاکید میکنم سرعتش بالا باشه ممنون

S /\ E E D
2013-12-17, 02:25 AM
سلام من زیاد مسافرت میرم و نرم افزاری روی گوشیم نصب کردم که انلاین شبکه های ایران رو برام نشون میده و تو سفرم برام جالبه و حیاتی حالا خواستم بدونم بهترین بسته ایرانسل چی که سرعتش خوب باشه و بشه کانالهارو بدون فریز و با سرعت خوب باز کرده تاکید میکنم سرعتش بالا باشه ممنون

دوست من سرعت که تغییر نمیکنه! سرعت ثابت هست و فک نکنم با این سرعت بتونید راحت کانال ها رو مشاهده کنید!!

omid_shad
2013-12-17, 03:10 AM
دوست من سرعت که تغییر نمیکنه! سرعت ثابت هست و فک نکنم با این سرعت بتونید راحت کانال ها رو مشاهده کنید!!
پس این همه تبلغ میکنن سرعت 128 چی کدام اپراتور همچین سرویسی میده یعنی سرعتش خوب باشه برای دیدن کانالها .و اینکه الان من ایرانسل دارم هیچ تعرفی هم نزدم چه فرقی داره که بخوام تعرفه بزنم؟

Nova view
2013-12-17, 01:47 PM
آقا من 2 هفته پیش زنگ زندم، حتی اپراتور بهم گفت تشکیل پرونده میدیم و بررسی میکنیم،
ولی بعد دو هفته و اندی هنوز همون وضعه !!!!
به صقحه کنترل حساب اینترنتی خود مراجعه کنید، در بخش خدمات ارزش افزوده وضعیت فعال بودن پیامک تبلیغاتی بر روی خط خود را بررسی کنید.

پس این همه تبلغ میکنن سرعت 128 چی کدام اپراتور همچین سرویسی میده یعنی سرعتش خوب باشه برای دیدن کانالها .و اینکه الان من ایرانسل دارم هیچ تعرفی هم نزدم چه فرقی داره که بخوام تعرفه بزنم؟

با درود
در نسل فعلی یعنی 2G خرید بسته تاثیری در سرعت شما ندارد و فقط هزینه شما را کاهش می دهد.
در نسل سوم بسته ها با سرعت های متفاوت عرضه می شود.

omid_shad
2013-12-17, 02:44 PM
به صقحه کنترل حساب اینترنتی خود مراجعه کنید، در بخش خدمات ارزش افزوده وضعیت فعال بودن پیامک تبلیغاتی بر روی خط خود را بررسی کنید.

با درود
در نسل فعلی یعنی 2G خرید بسته تاثیری در سرعت شما ندارد و فقط هزینه شما را کاهش می دهد.
در نسل سوم بسته ها با سرعت های متفاوت عرضه می شود.

ممنون از توضیحاتت حالا این نسل سوم امده یا نه میشه استفاده کرد یا نه؟ روی چه اپراتوری

S /\ E E D
2013-12-17, 02:50 PM
ممنون از توضیحاتت حالا این نسل سوم امده یا نه میشه استفاده کرد یا نه؟ روی چه اپراتوری

دوست من نسل ۳ فعلا رایتل میده! باید ببینی تو شهرتون پوشش داره یا نه!!

karkas20
2013-12-22, 12:00 PM
از صبح تا الان هرچی میخوام تماس بگیرم ، قطع میشه و اصلا نمی تونم با کسی تماس بگیرم / ولی کسی میتونه بهم زنگ بزنه.

اپراتور هم که فعلا داغون شده و نمیشه باهاش تماس گرفت// این اپراتور هم دست کمی از همراه اخر نداره !!!:yes:

Nova view
2013-12-22, 02:02 PM
از صبح تا الان هرچی میخوام تماس بگیرم ، قطع میشه و اصلا نمی تونم با کسی تماس بگیرم / ولی کسی میتونه بهم زنگ بزنه.

اپراتور هم که فعلا داغون شده و نمیشه باهاش تماس گرفت// این اپراتور هم دست کمی از همراه اخر نداره !!!:yes:

با درود
لطفا منطقه دقیق خود را بفرمایید،
علاوه بر 700، از سایر خطوط می توانید با شماره گیری 09377000000 با اپراتور تماس بگیرید.

maghvf
2013-12-22, 04:59 PM
سلام آقا/خانم نوا!
ایرانسل توی منطقه من حدود یه هفته اس کلن پوشش نداره یا اینکه توی بعضی از مواقع خیلی ضعیف میگیره! همه ی ایرانسلی ها توی این منطقه همینجوری شدن! مشکل از چیه؟
منطقه: تهران- تهرانپارس- حکیمیه- قسمتای شرقیش بیشتر!! مخصوصن کوی دانشگاه!! اصلن آنتن نیست! فک کنم بی تی اس سوخته کلن!! یا شایدم دزدیدنش! چون قبلن هم از این اتفاقا اینجا افتاده بوده!!!!
لطفا یه پیگیری بکنین!!!

Nova view
2013-12-22, 10:37 PM
سلام آقا/خانم نوا!
ایرانسل توی منطقه من حدود یه هفته اس کلن پوشش نداره یا اینکه توی بعضی از مواقع خیلی ضعیف میگیره! همه ی ایرانسلی ها توی این منطقه همینجوری شدن! مشکل از چیه؟
منطقه: تهران- تهرانپارس- حکیمیه- قسمتای شرقیش بیشتر!! مخصوصن کوی دانشگاه!! اصلن آنتن نیست! فک کنم بی تی اس سوخته کلن!! یا شایدم دزدیدنش! چون قبلن هم از این اتفاقا اینجا افتاده بوده!!!!
لطفا یه پیگیری بکنین!!!

با درود
عوامل خارج شدن BTS از شبکه از ساخت و ساز و کور شدن لینک آن تا دزدی تجهیزات متغیر هست.

اگر بحث جمع آوری سایت نباشد، چنانچه مشکلی بوجود آمده بلافاصله در پایش شبکه شناسایی شده و اقدامات برای رفع آن صورت خواهد گرفت.

چنانچه اخیرا این مشکل به وجود آمده این موضوع را از طریق اپراتور پیگیری کنید.
همچنین می توانید به صورت حضوری به دفاتر تخصصی خدمات ایرانسل مراجعه و موضوع را رسما تا رفع آن پیگیری کنید.

ni88
2013-12-25, 04:29 PM
سلام توی گرگان شهرک فرهنگیان هم چند هفته ای هست که بسیار ضعیف شده جوری که نمیشه باهاش کاری کرد !!!لطفا بررسی و رفع کنید

kds4you
2013-12-26, 05:56 AM
عالییییییییییی بوووووووووووود

facebok
2013-12-26, 09:08 AM
سلام سيم كارت من. چند ماه بود اصلا شارژ نكرده بودم فك كنم سه ماه بيشتر بود. كه پريروز سه تا شارژ 1000 توماني شارژ كردم.باز ديروز ميخواستم كه شارژ كنم كد رو كه ميزدم گفت حساب شما مسدود شده و شارژ نميشد در صورتي بايد مسدود بشه كه چند بار اشتباه وارد كنم ولي من يك بار زدم گفت مسدود شده حسابتون. كه امروز شارژ كردم خوشبختانه رفع مسدود شد و تونستم شارژ كنم. مشكل مهم تر از اين كه از پريروز داره شارژ پولي كم ميكنه بدون اينكه زنگ بزنم يا اس بدم. از پريروز كه شارژ كردم 500 تومن شارژ خورده. كه پريروز 200 تومان شارژ خورد. ديروز هم 150. اعصابم داغون شده بود چون شارژ كم ميكرد كه ديشب كلا سيم كارتمو در آوردم گفتم شايد درست شه. كه امروز صبح سيم كارتو گذاشتم ديدم 100تومن باز شارژ كم كرده. مشكل از كجاست نه آهنگ پيشوازي دارم نه بسته gprs, گوشيم هم هوشمند نيست كه بخواد خودشو آپديت كنه. گوشيم 2700 هست.

skiey
2013-12-26, 01:08 PM
سلام سيم كارت من. چند ماه بود اصلا شارژ نكرده بودم فك كنم سه ماه بيشتر بود. كه پريروز سه تا شارژ 1000 توماني شارژ كردم.باز ديروز ميخواستم كه شارژ كنم كد رو كه ميزدم گفت حساب شما مسدود شده و شارژ نميشد در صورتي بايد مسدود بشه كه چند بار اشتباه وارد كنم ولي من يك بار زدم گفت مسدود شده حسابتون. كه امروز شارژ كردم خوشبختانه رفع مسدود شد و تونستم شارژ كنم. مشكل مهم تر از اين كه از پريروز داره شارژ پولي كم ميكنه بدون اينكه زنگ بزنم يا اس بدم. از پريروز كه شارژ كردم 500 تومن شارژ خورده. كه پريروز 200 تومان شارژ خورد. ديروز هم 150. اعصابم داغون شده بود چون شارژ كم ميكرد كه ديشب كلا سيم كارتمو در آوردم گفتم شايد درست شه. كه امروز صبح سيم كارتو گذاشتم ديدم 100تومن باز شارژ كم كرده. مشكل از كجاست نه آهنگ پيشوازي دارم نه بسته gprs, گوشيم هم هوشمند نيست كه بخواد خودشو آپديت كنه. گوشيم 2700 هست.

شما قطعاً یه چیزی فعال داری که داره ازت شارژ کم می کنه! خطت دایورت نیست؟ از محصولات ویترین ایرانسل استفاده نمی کنی؟! با 700تماس بگیر و با خطوط دیگر 09377000000 تا به مشکلت رسیدگی بشه

test dst
2014-01-02, 01:47 PM
سلام خسته نباشید چطوری میتونم با وارد کردن شماره اسم و آدرس شخص رو پیدا بکنم :iran::iran:

Nova view
2014-01-02, 02:28 PM
سلام خسته نباشید چطوری میتونم با وارد کردن شماره اسم و آدرس شخص رو پیدا بکنم :iran::iran:

با درود
چنین امکانی در شبکه ایرانسل وجود ندارد و اصولا دسترسی به اطلاعات مشترکان بدون داشتن سیمکارت امکان پذیر نیست.

.:S!NA:.
2014-01-08, 08:15 AM
چطور میشه اینو حذف کرد؟
اس میاد بعد هر اس فرستادن و اعتبارمو میگه

decay
2014-01-09, 10:16 PM
سلام دوستان
من رفتم تو سایت ایرانسل و تنظیمات gprs و mms برای اندروید رو پیدا کردم اما جواب نداد!
کسی ميدونه چطوری میشه روی نوت ۳ تنظیمات درست رو انجام داد؟

سپاس

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Nova view
2014-01-11, 08:07 PM
چطور میشه اینو حذف کرد؟
اس میاد بعد هر اس فرستادن و اعتبارمو میگه

با درود
با ارسال یک پیام کوتاه بدون متن به ۳۹۴۱ و یا شماره گیری کد *140*3*2*5*2# می توانید آنرا غیر فعال کنید.

سلام دوستان
من رفتم تو سایت ایرانسل و تنظیمات gprs و mms برای اندروید رو پیدا کردم اما جواب نداد!
کسی ميدونه چطوری میشه روی نوت ۳ تنظیمات درست رو انجام داد؟

سپاس

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

با درود
از پرتال زیر برای تنظیم گوشی خود استفاده کنید:

http://92.42.49.87:8080/mtn_ir-dms-scw/page/

matrix2008
2014-01-12, 11:06 PM
کسی میتونه اطلاعات یه شماره رو بده؟ شماره 0933 ایرانسله

adrss
2014-01-12, 11:37 PM
آیا ممکنه سیمکارت ایرانسل خراب باشه و باعث هنگ موبایل بشه ؟
سیم کارتم فعاله و خوب کار میکنه اما حس میکنم مشکله خاموش شدنه صفحه نمایش موبایلم به این دلیل باشه

hamedunix
2014-01-13, 08:33 AM
سلام دوستان، من از دیشب با سیمکارت ایرانسل مشکل پیدا کردم. سیمکارت رو داخل گوشی اصلیم (نکسوس ۴) میذارم توی شبکه نمیاد و روی آنتن مینویسه Irancell no service اما همون سیمکارت رو روی گوشی دیگه بذارم بدون مشکل بالا میاد و وارد سرویس میشه. سیمکارت رو ۳ ماه پیش پانچ کردم و از سه ماه پیش تا دیشب مشکلی نداشته. از دیشب به اینور دیگه روی نکسوس جواب نمیده. کارهایی که کردم اینه :
۱. سیمکارت روی گوشی دیگه (۶۶۳۰) با خشاب جواب میده.
۲. یه سیمکارت ایرانسل دیگه هم پانچ کردم بازم روی نکسوس جواب نداد.
۳. به پشتیبانی زنگ زدم و مطمئن شدم گوشی نکسوس تو شبکه بلاک نشده

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Nova view
2014-01-13, 11:24 AM
کسی میتونه اطلاعات یه شماره رو بده؟ شماره 0933 ایرانسله

با درود
چنین موردی امکان پذیر نیست، دسترسی به اطلاعات مشترکان ایرانسل بدون داشتن خود سیمکارت غیر ممکن است.

آیا ممکنه سیمکارت ایرانسل خراب باشه و باعث هنگ موبایل بشه ؟
سیم کارتم فعاله و خوب کار میکنه اما حس میکنم مشکله خاموش شدنه صفحه نمایش موبایلم به این دلیل باشه

با درود
اگر سیمکارت مشکل داشته باشد کلا در شبکه ثبت نمی شود. به تنهایی سیمکارت نمی تواند باعث هنگ گوشی شود.
برای اطمینان یک سیمکارت دیگر را در گوشی خود تست کنید.

سلام دوستان، من از دیشب با سیمکارت ایرانسل مشکل پیدا کردم. سیمکارت رو داخل گوشی اصلیم (نکسوس ۴) میذارم توی شبکه نمیاد و روی آنتن مینویسه Irancell no service اما همون سیمکارت رو روی گوشی دیگه بذارم بدون مشکل بالا میاد و وارد سرویس میشه. سیمکارت رو ۳ ماه پیش پانچ کردم و از سه ماه پیش تا دیشب مشکلی نداشته. از دیشب به اینور دیگه روی نکسوس جواب نمیده. کارهایی که کردم اینه :
۱. سیمکارت روی گوشی دیگه (۶۶۳۰) با خشاب جواب میده.
۲. یه سیمکارت ایرانسل دیگه هم پانچ کردم بازم روی نکسوس جواب نداد.
۳. به پشتیبانی زنگ زدم و مطمئن شدم گوشی نکسوس تو شبکه بلاک نشده

با درود
با مواردی که اشاره کردید به نظر می رسد مشکل از گوشی شما باشد. بهتر است آنرا به یک متخصص نشان دهید.
همچنین می توانید از طریق سایت ایرانسل و یا نمایندگی های تخصصی ایرانسل درخواست تعویض میکروسیمکارت دهید که مشکلات پانچ کردن را نداشته باشید.

hamedunix
2014-01-13, 12:39 PM
با درود
چنین موردی امکان پذیر نیست، دسترسی به اطلاعات مشترکان ایرانسل بدون داشتن خود سیمکارت غیر ممکن است.

با درود
اگر سیمکارت مشکل داشته باشد کلا در شبکه ثبت نمی شود. به تنهایی سیمکارت نمی تواند باعث هنگ گوشی شود.
برای اطمینان یک سیمکارت دیگر را در گوشی خود تست کنید.

با درود
با مواردی که اشاره کردید به نظر می رسد مشکل از گوشی شما باشد. بهتر است آنرا به یک متخصص نشان دهید.
همچنین می توانید از طریق سایت ایرانسل و یا نمایندگی های تخصصی ایرانسل درخواست تعویض میکروسیمکارت دهید که مشکلات پانچ کردن را نداشته باشید.

گوشی مورد نظر با سیمکارت های شرکت رایتل که پانچ شده هم هستن مشکلی ندارد. خیلی عجیب است...

Nova view
2014-01-13, 08:13 PM
گوشی مورد نظر با سیمکارت های شرکت رایتل که پانچ شده هم هستن مشکلی ندارد. خیلی عجیب است...

بنابراین نحوه پانچ ممکن است ایراد داشته باشد، از نمایندگیهای تخصصی ایرانسل درخواست میکروسیمکارت دهید.
هزینه میکروسیمکارت 3 هزار تومان می باشد و نمایندگی هایی که می توانید از آنها میکروسیمکارت خود را دریافت کنید در لینک زیر موجود است:

http://irancell.ir/portal/home/?15891/%D9%84%DB%8C%D8%B3%D8%AA%20%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8 C%D9%86%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%86

parvizb
2014-01-13, 10:45 PM
با سلام ..دوستان من هر وقت اس ام اس میفرستم هزینه اعتبار شارژم را میزنه و میخوام حذف بشه کدش چیه برای سیم کارت اعتباری ..

Nova view
2014-01-13, 11:32 PM
با سلام ..دوستان من هر وقت اس ام اس میفرستم هزینه اعتبار شارژم را میزنه و میخوام حذف بشه کدش چیه برای سیم کارت اعتباری ..

با درود
با ارسال یک پیام کوتاه بدون متن به ۳۹۴۱ و یا شماره گیری کد *140*3*2*5*2# می توانید آنرا غیر فعال کنید.

Nova view
2014-01-13, 11:32 PM

با درود

parvizb
2014-01-13, 11:34 PM
با تشکر فراوان من اینها را تست کردم ولی نمیشه بازم میاد اون پیام کم کردن اعتبار

Nova view
2014-01-13, 11:38 PM
با تشکر فراوان من اینها را تست کردم ولی نمیشه بازم میاد اون پیام کم کردن اعتبار

یکبار آنرا فعال و سپس مجددا غیر فعال کنید.
اگر موفق نشدید با اپراتور تماس بگیرید تا سرویس برایتان غیر فعال شود.

saeid1371
2014-01-14, 08:55 PM
من تابستون یک میکرو سیم خریدم، شمارش 937. اونوقت این خط خیلی مزاحم داره، در حد میانگین روزی یه نفر جدید!!!چیکار می تونم بکنم؟؟
بهتر نیست ایرانسل سیم کارت هایی که می سوزونه و دوباره واگذار می کنه رو مدتی نگه داره که این جوری نشه؟؟

nebi
2014-01-23, 06:04 AM
بچه ها درسته که تکرار صدا تو ایرانسل یعنی شنود تلفن؟

لطفا یکسی پاسخگو باشه اگه اطلاعات دارید وقتی صدای من توی گوشی دوستم تکرار میشه یعنی کنترل میشه؟؟

خیلی نگرانم چون حرفای خصوصی زدیم از طرفی توی سایتا خوندم نوشته بود شنود میشه و ضبت میشه دوست من خطش ایرانسله و هرجا که باشه وقتی بهش میزنگم صدام تکرار میشه البته خود اون متوجه نمیشه ولی صدام تکرار میشه این حقیقته که شنود میشه ؟ اخه ما مگه کی هستیم که خطمون شنود بشه؟؟

faridN73
2014-01-25, 10:01 PM
یه سوال داشتم رفیقم یه آی پی داره که میزنه میره توش بعد تنظیمات اینترنت برای گوشی مورد نظر فرستاده میشه کسی میتونه راهنمایی کنه؟

Nova view
2014-01-25, 10:31 PM
بچه ها درسته که تکرار صدا تو ایرانسل یعنی شنود تلفن؟

لطفا یکسی پاسخگو باشه اگه اطلاعات دارید وقتی صدای من توی گوشی دوستم تکرار میشه یعنی کنترل میشه؟؟

خیلی نگرانم چون حرفای خصوصی زدیم از طرفی توی سایتا خوندم نوشته بود شنود میشه و ضبت میشه دوست من خطش ایرانسله و هرجا که باشه وقتی بهش میزنگم صدام تکرار میشه البته خود اون متوجه نمیشه ولی صدام تکرار میشه این حقیقته که شنود میشه ؟ اخه ما مگه کی هستیم که خطمون شنود بشه؟؟

با درود
پژواک صدا یک پدیده فنی است و ربطی به شنود ندارد.
اگر از شبکه باشد به دلیل تداخل فرکانسی ایجاد می شود و اگر از گوشی باشد می تواند اشکال فنی و اتصال ناصحیح فیش گوشی باشد.
چنانچه سایر مشترکین نیز در منطقه ای مشکل پژواک صدا دارند آدرس دقیق آنرا برای پیگیری بفرمایید.

یه سوال داشتم رفیقم یه آی پی داره که میزنه میره توش بعد تنظیمات اینترنت برای گوشی مورد نظر فرستاده میشه کسی میتونه راهنمایی کنه؟

با درود
اگر منظورتان تنظیمات خودکار است به لینک زیر مراجعه کنید:

http://92.42.49.87:8080/mtn_ir-mt-web-portal

faridN73
2014-01-26, 01:05 AM
بله منظورم همین بود