PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالات و مشکلات در مورد سیمکارتهای ایرانسل

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

GREEN BERET
2008-10-30, 12:10 AM
با سلام .دوستان ميتونن از طريق نمايندگي هاي ارانسل هم اقدام كنن.تازه خود نماينده ها فرم را هم دارند.براي اطلاعات بيشتر به سايت مراجه كنيد.ضمنا 72 سلعت بهد از رسيدن فرم به شركت mmsفعال ميشود.http://www.irancell.ir (http://www.irancell.ir/)

با سلام خدمت شما دوست گرامی

من که هر چی به این نمایندگی ها مراجعه کردم هیچ یک فرم رو نداشتند . تازه من خمار عکستم هنوز تو کف عکستم خیلی با حاله .:beel::beel:

GREEN BERET
2008-10-31, 12:53 AM
با سلام خدمت دوستان گرامی

قابل توجه شما دوستان گرامی علی الخصوص جناب nova view برای خط بنده سرویس mms از ساعت 11 امشب فعالسازی شد و تا ساعت 12 شب حدود 10 mms برای دوستان ارسال کردم . نکته قابل توجه اینکه کسی که mms خطش فعال نشده باشه هم می تواند دریافت کند . :wow::wow::wow::wow::wow:

BARBYBOY
2008-10-31, 10:01 AM
اقا یکی کمک کنه من رفتم تواکانتمو e-careپسوردشو اشتباه زدم قفل شد چطوری بازشکنم ازهمون جاقسمت بازکردن قفلم Unlock Account/باز کردن قفل حساب)حسابزدم نشد اینومینویسهFirst Time Login.Try Reset Password/شما برای نخستین بار وارد شبکه شده اید، لطفا برای تنظیم مجدد رمز ورود با خدمات مشترکین تماس بگیرید

sorena
2008-10-31, 10:23 AM
اقا یکی کمک کنه من رفتم تواکانتمو e-careپسوردشو اشتباه زدم قفل شد چطوری بازشکنم ازهمون جاقسمت بازکردن قفلم Unlock Account/باز کردن قفل حساب)حسابزدم نشد اینومینویسهFirst Time Login.Try Reset Password/شما برای نخستین بار وارد شبکه شده اید، لطفا برای تنظیم مجدد رمز ورود با خدمات مشترکین تماس بگیرید

فکر کنم باید يك پيام كوتاه (SMS) با متن (E-care) به شماره 130 ارسال كنيد تا براتون یک رمز جدید بفرسته. :lol:

sorena
2008-10-31, 10:29 AM

قابل توجه شما دوستان گرامی علی الخصوص جناب nova view برای خط بنده سرویس mms از ساعت 11 امشب فعالسازی شد و تا ساعت 12 شب حدود 10 mms برای دوستان ارسال کردم . نکته قابل توجه اینکه کسی که mms خطش فعال نشده باشه هم می تواند دریافت کند . :wow::wow::wow::wow::wow:

از اول و با جزئیات بگو دقیقا چکار کردی که فعال شد، رفتی نمایندگی یا فرم پست کردی، چقدر وقت بعدش فعال شد ؟ :lol:

Nova view
2008-10-31, 11:37 AM
با درود خدمت دوستان
من به شما دوست عزیز تبریک می گویم، بالاخره شما هم به جمع MMS دار ها پیوستید، در مورد دریافت MMS هم من قبلا توضیح دادم و از اشاره شما سپاس گزارم،
البته من همون روز اول که MMS سوئیچ خورد اقدام کرده بودم و 5 ساعت بعدش فعال شده بود شاید جز اولین مشترکین بودم، اما خواستم ببینم که با بقیه مشترکین چگونه تا می کنند!!!
یک توضیحکی بدم، نمایندگی ها از سه طریق اطلاعات فرم های شما رو به شبکه می رسانند، از طریق دستی یعنی فرم را خود نمایندگی به شبکه می برد که خب زمانگیر است، از طریق تلفن مخصوص با شبکه تماس می گیرند و اطلاعات روی فرم را برای اپراتور می خوانند که زیاد مطمئن نیست، اما روش سوم که به نظر من بهترین روش است آنها فرم را به شبکه فکس می کنند. با این روش بدون هیچ نگرانی MMS شما ظرف 24 ساعت وصل خواهد شد.
توصیه می کنم که به نمایندگی بروید که دارای امکان فکس باشد تا فرم شما را بتواند فکس کند، در این صورت سریعتر به نتیجه خواهید رسید.

اما در مورد مشکل e-care دوست عزیز جنابamirkhan4
متاسفانه بین حرف بزرگ و کوچک در رمز ورود فرق گذاشته می شود، پس دقت کنید حتما با حروف بزرگ وارد کنید.
اگر حساب شما قفل شده فقط باید با مرکز خدمات تماس بگیرید، اپراتور بعد از پرسیدن نام و نام خانوادگی، شماره خط، شماره شناسنامه، پلاک منزل و بعضی مواقع کد پستی، زمانی که به حقیقی بودن شما پی برد شما میتوانید مشکل خود را با آن مطرح کنید و اپراتور رمز جدیدی را از طریق پیامک( حدود 2-3 دقیقه طول می کشد، شاید هم زودتر برسد!!) به خط شما می فرستد. بعد شما با آن رمز وارد حساب خود می شوید و حتما در ابتدا از شما خواسته می شود که رمز فعلی را عوض کنید.
اگر مشکلی بود حتما بفرمایید.

راستی اگر کسی MMS خطش فعال شد از تجربه و نحوه ارسال فرم خود و زمان فعال سازی در همین قسمت بنویسد تا استفاده کنیم.
با سپاس
موفق باشید

GREEN BERET
2008-10-31, 12:09 PM
از اول و با جزئیات بگو دقیقا چکار کردی که فعال شد، رفتی نمایندگی یا فرم پست کردی، چقدر وقت بعدش فعال شد ؟ :lol:

با سلام خدمت شما و دیگر دوستان در مورد نحوه انجام این کار بطور مفصل در page 5 همین تاپیک گفته شده ولی در مورد مدت فعالسازی باید بگم که از زمانی که فرم به دستشان رسید حدودا 10 الی 12 ساعت برای فعالسازی زمان برد . d:d:

GREEN BERET
2008-10-31, 02:04 PM
با سلام مجدد سوالی داشتم اینکه وقتی من mms ارسال می کنم delivery report نمیده در صورتیکه از توی تنظیمات فعال شده .؟:lol:

XPERIA
2008-10-31, 05:37 PM
فعال کردن mms خیلی ساده است
دیروز کشف کردم:
یه فرم از نمایندگی ها یا از وب بگیرید و درون یک پاکت نامه بگذارید و روی پاکت نامه فقط بنویسید ایرانسل و آن را درون صندوق پست بیندازید
هیچ نیازی به تمبر یا پول نیست
مجانی مجانی

XPERIA
2008-10-31, 05:39 PM
با سلام مجدد سوالی داشتم اینکه وقتی من mms ارسال می کنم delivery report نمیده در صورتیکه از توی تنظیمات فعال شده .؟:lol:
این مشکل از شبکه است و حتما درست می شه

Nova view
2008-10-31, 06:05 PM
با درود خدمت دوست عزیز جناب™xperia
این راه از قبل گفته شده بود و از شما بابت تایید این روش تشکر می کنم، فقط یک نکته را ذکر نکردید، آنهم این است که به همراه فرم کپی شناسنامه و یا کارت ملی یادتان نرود!!!
موفق باشید

Nova view
2008-10-31, 06:58 PM
یک مورد مهمی که جناب nancy joon پرسیدند را توضیح دهم،
این موضوع ربطی به شبکه و مشکلات آن ندارد،
MMS بر خلاف SMS دارای امکانات بیشتری است، از جمله گزینه ای که فعال کردن آن باعث می شود تا دلیوری فرستاده نشود.
مثلا در گوشی های نوکیا در قسمت تنظیمات MMS گزینه ای با عنوان Deny report sending وجود دارد و در حال پیش فرض فعال است، یعنی تمامی گوشی هایی که چنین گزینه را دارند، اگر آن خاموش نشود از دلیوری خبری نیست!!!!
این عامل اصلی این موضوع است.
اگر می خواهید دلیوری داشته باشید باید از طرف مقصد درخواست کنید تا این گزینه را خاموش کند.
باز اگر سوالی مشکلی در زمینه MMS داشتید در همین قسمت بفرمایید.
موفق باشید

mehdi_np
2008-10-31, 11:37 PM
چرا خيلي و قته من نم تونم در خوايت تنظيم ام ام اس بدم همينطور جي پي ار اس

GREEN BERET
2008-10-31, 11:53 PM
با سلام خدمت شما دوست گرامی این مشکل چند روزه که حل شده و من خودم تنظیمات رو هم از طریق کد و هم از طریق تماس با 130 گرفتم .
جهت یاد آوری : *130*3*5# d:d:d:

GREEN BERET
2008-11-01, 09:28 PM
با سلام خدمت دوستان

از دیروز صبح تا به الان که همچنان ادامه داره شبکه gprs قطع شده کسی خبری نداره ؟ حالا هم که mms راه اندازی شده شبکه gprs قطع شده و معلوم نیست کی وصل بشه ؟ :cry::cry: :not:

Nova view
2008-11-01, 09:55 PM
با درود خدمت دوست عزیز جناب nancy joon
این مشکل مقطعی و فقط محدود به منطقه شما می باشد، در بقیه جاها مشکلی نیست. منشا این مشکل می تواند افزایش ظرفیت ها بخصوص MMS و یا نصب آنتن جدید در منطقه شما باشد. مطمئنا رفع خواهد شد.

یک مطلبی را بگم، ظاهرا در حال حاضر بدون پر کردن فرم هم می توان MMS فرستاد، من روی چندین سیم کارت امتحان کردم، در بار اول Resend می شود و در outbox می ماند، اگر شما 2-3 بار دوباره Send کنید MMS ارسال می شود ، البته تضمین نمی کنم که روی همه خطوط عمل کند! اما امتحانش ضرر ندارد.
البته این موضوع موقتی است و به زودی جلوی این کار گرفته می شود. اما اگر کسی امتحان کرد، نتیجه اش را هم اطلاع دهد.
موفق باشید

k_a
2008-11-02, 01:13 AM
مال من هم gprs قطع شده...!!!؟؟؟

GREEN BERET
2008-11-02, 01:24 AM
مال من هم gprs قطع شده...!!!؟؟؟

پس با هم بیا بریم جلوی شرکت ایرانسل تحصن بکنیم . :beel:

Nova view
2008-11-02, 11:18 AM
دوستانی که gprs اشان قطع شده لطفا منطقه خود را هم ذکر کنند.

BARBYBOY
2008-11-02, 12:26 PM
یه سوال چراوقتی ام ام اس واسه کسی که فعال نکرده میفرستی عکسش نمیره و میگه باید بری سایت ایرانسل عکسرو ببینی مفتش گرونه

GREEN BERET
2008-11-02, 01:21 PM
با سلام خدمت شما دوست گرامی اگر یک گشت کوتاهی در page های همین تاپیک داشته باشید حتما تنظیمات رو که دوستمون جناب nova view قرار دادند پیدا می کنی من خودم فکر کنم page 3 یا 4 باشه. :student:

GREEN BERET
2008-11-02, 06:40 PM
سلام به شما دوست گرامی شما با خودتم درگیری داری چرا نوشته خودتو نقل قول کردی ؟
در جواب سوالت هم اگه منظورت طرف مقابل که باید بره توی سایت ایرانسل mms رو ببینه به این دلیل که گوشی اون طرف mms فرستاده شده رو support نمیکنه و اصلا هم ربطی به فعال بودن یا نبودن سرویس نداره و اگر منظور دیگری داری واضح بیان کن ! با تشکر .

Nova view
2008-11-02, 07:07 PM
با درود
در تایید صحبت های جنابnancy joon این مشکل در سه حالت به وجود می آید:
1.گوشی مقصد سرویس MMS را پشتیبانی نمی کند
2.گوشی مقصد تنظیمات MMS را ندارد
3.مشکل از شبکه، اوایل که MMS ارائه شده بود، بعضی مواقع به جای MMS پیامک حاوی آدرس آن ارسال می شد، البته به ندرت، با فرستادن دوباره MMS این مشکل حل می شد! اما با توجه به تست شدن شبکه، در حال حاضر این موضوع نمی تواند باعث چنین مشکلی بشود.
موفق باشید

BARBYBOY
2008-11-02, 09:09 PM
با درود
3.مشکل از شبکه، اوایل که MMS ارائه شده بود، بعضی مواقع به جای MMS پیامک حاوی آدرس آن ارسال می شد، البته به ندرت، با فرستادن دوباره MMS این مشکل حل می شد! اما با توجه به تست شدن شبکه، در حال حاضر این موضوع نمی تواند باعث چنین مشکلی بشود.
موفق باشید

گوشی که من واسش میفرستم W700i ,وقتی*130*3*5#رو مزنی میادکه تنظیمات برای گوشی موجودنیست

GREEN BERET
2008-11-02, 09:48 PM
سلام خدمت شما دوست گرامی اول اینکه گوشی شما سریال آن چنج شده می باشد و تقلبی هستش برای همین توی شبکه موقع چک کردن imei تشخیص داده نمی شه مربوط به کدوم گوشی هست . ثانیا شما دوست گرامی برای گرفتن تنظیمات باید متن زیر رو به شماره 2225 ارسال کنی تا تنظیمات برایت ارسال شود :
S Sony Ericsson W700i
با همین جزئیات ارسال می کنی بدون کمی و کاستی در حروف بزرگ هم دقت می کنی . وقتی هم تنظیمات اومد اون رو فقط با زدن دکمه بله save می کنی . :student:

GREEN BERET
2008-11-03, 01:51 PM
با سلام خدمت دوستان گرامی gprs منطقه ما از امروز صبح مجددا شروع به کار کرده و با سرعت بسیار خوبی به جرات می توان گفت بین 32 تا 48 kbps تناوب داشت و از 32 کمتر هم نشد مثل اینکه توی این مدت 2 الی 3 روزه که شبکه gprs قطع بود داشتن ظرفیت شبکه رو زیاد میکردند . راستی یه سوال از دوستان متخصص دارم اینکه آیا ایرانسل در حال حاضر gprs ارائه میدهد یا edge ؟ چون گوشی من نوکیا هست موقع ارتباط علامت E زیر آنتن نشان داده می شود. :wow::wow:

Nova view
2008-11-03, 02:26 PM
با درود خدمت دوست عزیز جنابnancy joon
ایرانسل خدمات GPRS را بر پایه edge یعنی نسل 2.75 در پهنای فرکانسی 800 تا 1900 مگاهرتز ارائه می کند!
لغت edge یعنی نسل 2.75 که باعث می شود از بالاترین ظرفیت فرکانسی برای بالاترین سرعت استفاده شود.
سرعت فعلی ایرانسل مطلوب ترین و بیشترین سرعت قابل استفاده از تکنولوژی GPRS است و بیشتر از این ممکن نیست! برای سرعت های بالاتر باید شبکه وارد نسل سوم شود.
گوشی هایی که دارای تکنولوژی edge و یا بالا تر از آن 3G هستند به جای علامت G حرف E را نمایش می دهند که نشان دهنده ارائه این سرویس است.
موفق باشید

BARBYBOY
2008-11-03, 04:32 PM
سلام خدمت شما دوست گرامی اول اینکه گوشی شما سریال آن چنج شده می باشد و تقلبی هستش برای همین توی شبکه موقع چک کردن imei تشخیص داده نمی شه مربوط به کدوم گوشی هست . ثانیا شما دوست گرامی برای گرفتن تنظیمات باید متن زیر رو به شماره 2225 ارسال کنی تا تنظیمات برایت ارسال شود :
S Sony Ericsson W700i
با همین جزئیات ارسال می کنی بدون کمی و کاستی در حروف بزرگ هم دقت می کنی . وقتی هم تنظیمات اومد اون رو فقط با زدن دکمه بله save می کنی . :student:

من زدم ولی این میاد یعنی چی؟
Send S IMEI or S phone type for self provisioning, NamedConfiguration phone type for named configuration

GREEN BERET
2008-11-03, 06:05 PM
من زدم ولی این میاد یعنی چی؟
Send S IMEI or S phone type for self provisioning, NamedConfiguration phone type for named configuration

این پیغام به معنی اینکه دقت نکردی در وارد کردن فاصله ها یا بزرگی و کوچکی حروف و متن رو اشتباه وارد کردی.به متنی که نوشتم خیلی دقت کن و دوباره بفرست . باتشکر. :student:

BARBYBOY
2008-11-03, 09:14 PM

این پیغام به معنی اینکه دقت نکردی در وارد کردن فاصله ها یا بزرگی و کوچکی حروف و متن رو اشتباه وارد کردی.به متنی که نوشتم خیلی دقت کن و دوباره بفرست . باتشکر. :student:

ولی من اونی که شماواردکردی رو بردم توگوشیم همونودقیقا فرستادم:توروخدایکی کمک کنه خیلی گیرم

bobo_0_6
2008-11-04, 10:52 AM
با درود
موفق باشید

مگه nancy joon نگفت که اگر فرد مقابل تنضیمات نداشته باشه باز هم میتونه MMS رو ببینه؟

bobo_0_6
2008-11-04, 10:56 AM
با سلام خدمت دوستان گرامی gprs منطقه ما از امروز صبح شروع به کار کرده و با سرعت بسیار خوبی به جرات می توان گفت بین 32 تا 48 kbps تناوب داشت و از 32 کمتر هم نشد مثل اینکه توی این مدت 2 الی 3 روزه که شبکه gprs قطع بود داشتن ظرفیت شبکه رو زیاد میکردند . راستی یه سوال از دوستان متخصص دارم اینکه آیا ایرانسل در حال حاضر gprs ارائه میدهد یا edge ؟ چون گوشی من نوکیا هست موقع ارتباط علامت E زیر آنتن نشان داده می شود. :wow::wow:

گوشی منم pocket pc و با EDGE وصل میشه
هرچند فرقشم نمیدونم

GREEN BERET
2008-11-04, 11:11 AM
مگه nancy joon نگفت که اگر فرد مقابل تنضیمات نداشته باشه باز هم میتونه MMS رو ببینه؟

با سلام خدمت شما

من نگفتم که اگه کسی تنظیمات رو نداشته باشه میتونه mms رو ببینه بلکه من گفتم اگه کسی سرویس mms رو برای خطش فعال نکرده باشه باز می تونه mms های دریافتی رو ببینه .:flower:

GREEN BERET
2008-11-04, 11:16 AM
گوشی منم pocket pc و با EDGE وصل میشه
هرچند فرقشم نمیدونم

فرق بین edge و gprs طبق گفته جناب nova view در سرعتشون هست . طبق حرفهای ایشان سرعت اتصال به اینترنت با gprs کمتر از سرعت اتصال به اینترنت با edge می باشد . در حال حاضر حداکثر سرعت اینترنت ایرانسل فکر کنم 48 kbps باشه .d:d:

Nova view
2008-11-04, 11:17 AM
با درود خدمت دوست عزیز جنابbobo_0_6
در تایید صحبت های بالا، ایشان چنین صحبتی نکردند،
اگر فرد گیرنده، گوشیش تنظیمات نداشته باشد یک پیامک حاوی آدرس MMS فرستاده شده در سرور ایرانسل ارسال می شود و آن فرد می تواند از اینترنت MMS را ببیند.
بنابراین اگر مقصد، تنظیمات را انجام ندهد نمی تواند خود MMS را دریافت کند.
در مورد EDGE هم که اشاره فرمودید، فرقش با GPRS سرعت بالای EDGE نسبت به GPRS است.
موفق باشید

bobo_0_6
2008-11-04, 11:18 AM
من امروز تازه این تاپیک رو دیدم و می خوام همین امروز به 1 از این نمایندگی ها برم
مطلبی رو که می خوام بگم اینه که اونایی کهpocket pc دارند ایرانسل تنضیمات MMS& GPRS رو در شبکه نداره
من یک میلی به ایرانسل زدم و خواستار تنظیمات شدم اونا هم یک فایل PDF برای من ضمیمه کردن
البته نحوه تنضیماتش مثل همون تنضیماتی که جناب nova view گفتند اما اگر بازم اشکالی بود به من خبر بدید فایل PDF رو بفرستم

GREEN BERET
2008-11-04, 11:26 AM
من امروز تازه این تاپیک رو دیدم و می خوام همین امروز به 1 از این نمایندگی ها برم
مطلبی رو که می خوام بگم اینه که اونایی کهpocket pc دارند ایرانسل تنضیمات MMS& GPRS رو در شبکه نداره
من یک میلی به ایرانسل زدم و خواستار تنظیمات شدم اونا هم یک فایل PDF برای من ضمیمه کردن
البته نحوه تنضیماتش مثل همون تنضیماتی که جناب nova view گفتند اما اگر بازم اشکالی بود به من خبر بدید فایل PDF رو بفرستم

اگه شما لطف کنی و فایل رو ضمیمه کنی ممنوم میشم چون اگه کسی مثل شما یک دفعه گذرش به این تاپیک افتاد دیگه بدون اینکه پست اضافی بزنه به جوابش برسه . فقط لطف کن با توضیح کامل قرار بده . با تشکر :flower:

bobo_0_6
2008-11-04, 11:36 AM
اگه شما لطف کنی و فایل رو ضمیمه کنی ممنوم میشم چون اگه کسی مثل شما یک دفعه گذرش به این تاپیک افتاد دیگه بدون اینکه پست اضافی بزنه به جوابش برسه . فقط لطف کن با توضیح کامل قرار بده . با تشکر :flower:

ok من همین الان میزارم خود فایل توضیح کامل رو داره

bobo_0_6
2008-11-04, 11:39 AM
اینم از تنضیمات اگه باز سوالی بود من در خدمتم:
البته شما sending size MMS رو 300kb بزنید نه 250

Manual for configuration of Win CE based handsets
MTN Irancell
No. 5, Amin Building, Anahita St. Africa Blv. Tehran- I.R.Iran
Tel: +98 21 8865 36 00-4, Fax: +98 21 8865 36 05
www.irancell.ir
GPRS-MMS Setting in Win CE based handsets
(I-mate ,HP,HTC&…)
GPRS setting:
• Go to "Start menu"
• Select "setting"
• On the blue bar (Located in the bottom of the page), select " connections"
• Go to "Connections"
• On "Manage existing connections"
• Go to General tab Enter a name for these setting: "Irancell-internet"
• Go to Modem tab select "new" (Located in the bottom of the page)
• Capture a name and select "Cellular Line (GPRS)" from drop down menu
• Go to Next
• Put "mtnirancell" as a access point name
• Go back to connection on My work network go to "Edit my ***** server"
• Choose the ***** settings from below bar and select" advance"
• Click on "HTTP" capture "10.131.26.138" on ***** server and "8080" as a port
• Click on "WAP" capture "10.131.26.138" on ***** server and"9201" as a port
• Now the setting is complete please go back to start menu and find internet explorer
MMS setting:
• Go to "start menu"
• Choose the "Messaging"
• Go to Menu (Located in the bottom of the page)
• Go to MMS Configuration
• Find the "Server"(Located in the bottom of the page)
• Select "New" and capture the below details
• Server Name: Irancell-MMS
• Gate way: http://10.131.26.138
• Port number: 8080
• Server address: http://mms:8002
• Connect via: Irancell-internet
• Sending size limitation: 250K
• WAP version: WAP 2.0

sorena
2008-11-04, 02:41 PM
ولی من اونی که شماواردکردی رو بردم توگوشیم همونودقیقا فرستادم:توروخدایکی کمک کنه خیلی گیرم

توی جمله ای که نانسی نوشته بود سونی اریکسون را باید سر هم بنویسید فکرکنم. یا میتونید یک S بزرگ بزارید و بعد شماره سریال اصلی گوشی ( اونی که رو جعبه است ) را وارد کنید. Smile (50)

GREEN BERET
2008-11-04, 09:12 PM
توی جمله ای که نانسی نوشته بود سونی اریکسون را باید سر هم بنویسید فکرکنم. یا میتونید یک S بزرگ بزارید و بعد شماره سریال اصلی گوشی ( اونی که رو جعبه است ) را وارد کنید. Smile (50)

در جواب شما دوست گرامی باید گفت که شما اشتباه فکر کردید باید جدا از هم نوشته شود چون من امتحان کردم و حتما باید جدا از هم نوشته بشه. :flower:

GREEN BERET
2008-11-05, 12:09 AM
به تازگی شایعه شده سرویس mms فقط به صورت تست بر روی شبکه فعال شده و فقط برای سیم های دائمی هستش من این خبر رو از یه نمایندگی مجاز شنیدم . (ایا صحت داره و یا کسی شنیده ؟ ):flower:

sorena
2008-11-05, 01:04 AM
من دیروز تو نمایندگی اصلی ایرانسل برای پیام رسانم درخواست mms دادم، گفت بین یک روز تا یک ماه ممکنه فعال شدنش طول بکشه !!! شاید به خاطر همین موضوعه !

bobo_0_6
2008-11-05, 08:11 AM
من دیروز تو نمایندگی اصلی ایرانسل برای پیام رسانم درخواست mms دادم، گفت بین یک روز تا یک ماه ممکنه فعال شدنش طول بکشه !!! شاید به خاطر همین موضوعه !

به منم گفتن 1 ماه طول داره

Nova view
2008-11-05, 08:37 AM
با درود خدمت دوستان
این موضوع صحت ندارد، علت انتشار این شایعه اقدام اخیر ایرانسل است، با توجه به جزییات آیین نامه MMSارائه کننده وظیفه دارد برای همه مشترکین این سرویس را بدون هیچ تفاوتی ارائه کند.
اما با توجه به حجم بالای مشترکین اعتباری و زمان بر بودن ارسال فرم ها، فعلا ایرانسل MMS را برای مشترکین دائمی به طور موقت فعال کرده چون آنها دارای مالک و اطلاعات سندی صحیح تر می باشند. البته این موقتی است، بعد از چندین روز اگر فرم به دست آنها نرسد ارائه این سرویس متوقف خواهد شد.
برای مشترکین اعتباری فعلا فقط با ارسال فرم فعال خواهد شد.
اما از لحاظ قانونی اینجا ایرانسل دو بند از قوانین را نقض کرده، خب زورش زیاده دیگه:

بند 2-1- فراهم کننده شبکه موظف است نسبت به ارائه خدمات موضوع آئين نامه به کليه مشترکين متقاضي بدون تبعيض اقدام کند.
و
بند2-3- فراهم کننده شبکه موظف است نسبت به اخذ تعهدات متناسب با اين آئين نامه از متقاضي، قبل از فعال سازي خدمت اقدام کند.

البته برای مطالعه کامل این آیین نامه شما رابه آدرس http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=18205&page=7 ارجاع می دهم.
موفق باشید

GREEN BERET
2008-11-05, 01:23 PM
با سلام خدمت دوستان

در مورد این خبر که خودم شایعه پراکنی کردم واقعا صحت داره چون من امروز صبح زنگ زدم به 130 و این سوال رو ازشون کردم
در جواب گفتند بله صحت داره و شبکه در حال تست می باشد و تا اواسط آذر به این حالت باقی خواهد ماند .

راستی از دوستان کسی چیزی میدونه در مورد sms با متنی تحت عنوان ( شما اقدام به ارسال پیام غیر مجاز کرده اید ) از شماره 7878
زمانی که mms ارسال می کنی ؟ این سوال را یکی از دوستان از من پرسیده بود . :feel:

bobo_0_6
2008-11-05, 04:33 PM
با سلام خدمت دوستان

در مورد این خبر که خودم شایعه پراکنی کردم واقعا صحت داره چون من امروز صبح زنگ زدم به 130 و این سوال رو ازشون کردم
در جواب گفتند بله صحت داره و شبکه در حال تست می باشد و تا اواسط آذر به این حالت باقی خواهد ماند .

راستی از دوستان کسی چیزی میدونه در مورد sms با متنی تحت عنوان ( شما اقدام به ارسال پیام غیر مجاز کرده اید ) از شماره 7878
نه فقط پشت فرم نوشته بود اگر MMS مستحجن به شما فرستاده شد اون رو به ما بديد (منظورشون اينه كه ما حال طرفو ميگيريم):feel:

sorena
2008-11-05, 05:44 PM
با سلام خدمت دوستان

تو آیین نامه منتشر شده MMS نوشته که اگر اطلاعات موجود در آن با لیست سیاهی که در پایگاه داده از قبل وجود داره یکی باشه این MMS فیل تر میشه و به جاش یک مسیج با عنوان " شما اقدام به ارسال پیام غیر مجاز کرده اید " ارسال میشود. :not:

Nova view
2008-11-05, 07:29 PM
و در ادامه صحبت های دوست عزیز جنابsorena باید اضافه کنم که اگر این پیغام را دریافت کنید امکان دارد دسترسی شما به MMS از چند ساعت تا چند ماه بسته به تصمیم شبکه محدود شود، و حتی این محدودیت ممکن است برای سایر سرویس ها از جمله مکالمه GPRS و پیامک و ... اعمال شود. پس مواظب محتوای MMS هایی که می فرستید باشید.

متاسفانه خبر های اسف باری طی این هفته دریافت کردم:
در رابطه با صحبت های دوست گرامی جنابnancy joon، موضوع کاملا روشن است!!!
اگر سری به انجمن همراه اول قسمت خبر ها زده باشید و آنها را دنبال کرده باشید کاملا متوجه موضوع خواهید شد.
سرویس MMS همراه اول آذر ماه ارائه می شود!!!!!
سرویس MMS ایرانسل تا آذر ماه در حال تست می باشد!!!!!!
دیدید چقدر موضوع روشن است!!

اما کمی توضیحات، اصلا بحث تست نیست! شبکه ایرانسل در اولین ماههای راه اندازی کاملا تست شده بود و بدون هیچ مشکلی کار خود را آغاز کرد، با اعمال قوانین جدید، دستگاههای پالایش اطلاعات در شبکه نصب شد، آنهم تا اواسط شهریور کار تست آن انجام شده بود. از اواخر شهریور تا اواخر مهر به مدت یک ماه ایرانسل تمام قوای خود را به برنامه ریزی و چگونی توزیع فرم ها و دیگر مسائل مربوط به MMS متمرکز کرد و سرانجام زودتر از موقع یعنی هفته آخر مهر کار تمام شد. از هفته آخر مهر تا اوایل آبان کار توزیع فرم ها و پوستر های تبلیغاتی به نمایندگی های سراسر کشور انجام شد. مثل بقیه کارهای ایرانسل کاملا دقیق و بی نقص و به موقع!!!!
خب، طی این هفته یک اتفاقاتی افتاد که تاریخ ارائه رسمی این سرویس با همراه اول یکی شد!
دیدید چقدر ساده همراه اول کارش را پیش می برد؟ دیدید مافیای مخابراتی یعنی چه؟
اما دیگر اینبار خبری از عقب نشینی نیست، ایرانسل سرویس MMS را با نام آزمایشی دارد ارائه می کند، این وسط هم اگر می بینید برای بعضی مشترکین دیر فعال می شود فقط برای بستن دهان همراه اول است که بگوید ما آزمایشی کار می کنیم ولی در عمل در حال ارائه است!!
در انتها از دوستان تقاضا می کنم به خاطر مسائل مربوط به منبع صحبت های بالا را در جاهای دیگر مثل فروم ها و سایت های دیگر قرار ندهند.

همه چیز پابرجاست، مشترکان همچنان می توانند به نمایندگی ها و پست خانه ها مراجعه و فرم ها را پر کنند و به محض دریافت فرم توسط شبکه این سرویس برای آن مشترک فعال می شود. شاید دیر و زود داشته باشد ولی سوخت و سوز ندارد.

موفق باشید

GREEN BERET
2008-11-06, 11:15 AM

از شما دوستان کی تونسته mms با حجم بالای 200 kb بزنه ؟ من هر کاری می کنم از 150 تا بیشتر نمیشه mms زد . تازه وقتی حجمش رو بالا می برم یا resend میشه یا میگه your message not accepted by your message center
جریان چیه ؟ :dont:

GREEN BERET
2008-11-06, 11:21 AM
یه سوال داشتم اگه یهmms برای کسی بفرستی بخادبازش کنه چون داره بازمیشه مینویسه درحال دانلود به خاطرهمونه که ازاعتبارکم میشه چرامثل اس ام اس نیست وقتی برای بازکردنشم ازاعتبارکم بشه چه فایده داره

یک چنین چیزی اصلا امکان نداره چون خود من هم یه سیم دائمی دارم و هم یه سیم اعتباری (هر دو سیم ایرانسله )
وقتی mms میزنم به اعتباری خودم اصلا هزینه ای کم نمیکنه موقع دانلودش . :flower:

BARBYBOY
2008-11-06, 11:27 AM
یک چنین چیزی اصلا امکان نداره چون خود من هم یه سیم دائمی دارم و هم یه سیم اعتباری (هر دو سیم ایرانسله )
وقتی mms میزنم به اعتباری خودم اصلا هزینه ای کم نمیکنه موقع دانلودش . :flower:

خیلی ممنون واقعاشماخیلی فعال هستی خداییش باید مدیره یه قسمتی بزارنتون واقعاکارتون درسته:wow::beel:

GREEN BERET
2008-11-06, 02:28 PM
خیلی ممنون واقعاشماخیلی فعال هستی خداییش باید مدیره یه قسمتی بزارنتون واقعاکارتون درسته:wow::beel:

خیلی ممنون شما لطف داری .

سخن یکی از بزرگان : ( خواهش می کنم من این همه نیستم .):flower:

bobo_0_6
2008-11-06, 02:47 PM
اينو من از سايت p30download پيدا كردم برام جالب بود

مشترکین نباید هیچ پیام طبقه بندی شده ای را ارسال کنند .

ممنوعیت انتشار هرگونه ویروس یا برنامه ویروس و برنامه مخرب … پیام های مستهجن و خلاف شئوناتو پیام هایی که موجب خدشه دار شدن امنیت ملی میشوند .

معاون فنی ایرانسل در مصاحبه ای گفته است : مقررات عمومی آیین نامه , تمامی مسئولیت های حقوقی استفاده از MMS را بر عهده مشترک گذاشته و باید پاسخگوی مراجع ذیصلاح باشد .

تا اینجا مشکلی نداشتیم تا اینکه چند روز پیش در یکی از روزنامه های کثیر الانتشار مطلبی با عنوان ” ممنوعیت انتشار آیین نامه ” چاپ شد و سوالی که پیش آمد اینست که وقتی مشترکین ندانند چه اعمالی را نباید انجام دهند تا دچار اشکال نشوند چطور دچار کجروی نشوند ؟!

به عنوان مثال در آیین نامه راهنمایی و رانندگی آمده است ورود به خیابان ورود ممنوع با تابلوی مشخص ورود ممنوع , جرم محسوب شده و جریمه دارد . همه ما میدانیم تابلو ورود ممنوع چیست و به آن احترام گذاشته و از آن خیابان عبور نمیکنیم .

اما در مورد آیین نامه ابلاغ شده به اپراتورها که قرار نیست در اختیار مشترکین قرار بگیرد چطور میتوان هنجار را از ناهنجار تشخیص داد ؟

منظور از خلاف شئونات چیست و توسط چه کسی و چگونه تعریف شده است ؟

پیام هایی که موجب خدشه دار شدن امنیت ملی میشوند چطور تعریف میشوند ؟!

پیام طبقه بندی شده برای یک کاربر ساده تلفن همراه مصداق چه چیزی است ؟

به نظر من خطرناک ترین بند این آیین نامه امنیت ملی آنست که جرم سنگینی محسوب میشود و حتی جریمه مرگ هم برای آن در نظر گرفته شده است !

من به عنوان یک کاربر ساده که فقط میخواهد چند پیام صوتی و تصویری بفرستد و در مورد امنیت ملی و خدشه به آن تا بحال چیزی نشنیده است ! چگونه خود را به دردسر نیندازم ؟ و راهی زندان نشوم ؟

آیا راه درستش انتشار عمومی آیین نامه میان مشترکین نیست ؟ و جلوگیری از خطاهای سهوی که ممکن است هر لحظه برای بنده و شما پیش آید ؟

Nova view
2008-11-06, 07:48 PM
با درود خدمت دوست گرامی جنابbobo_0_6
جزییات دقیق و بند بند آیین نامه MMS در قسمت آخرین خبر های اپراتور دوم قرار گرفته است، شما می توانید با مطالعه دقیق آن از جزییات مطلع شوید.
مشکل نه از اپراتور است و نه از قوانین!!!
مشکل ما مردم هستیم که به جای استفاده صحیح از امکانات همواره خواستیم از جاده خاکی حرکت کنیم.
یک مشترک عادی و معمولی هیچ مشکلی در زمینه ارسال MMS با هر محتوایی ندارد.
این قوانین برای جلوگیری از سوءاستفاده از MMS است.
اصلا MMS برای چیست؟ اصلا برای چی ارائه می شود؟
از پیامک برای فرستادن متون کوتاه در کمترین زمان استفاده می شود، حال شما بیاید و از آن برای فرستادن متون غیر قانونی استفاده کنید!!! خب، نباید با فرد مذکور برخورد شود؟
از MMS برای ارسال تصاویر و فیلم و اصولا مولتی مدیا استفاده می شود،حال مثلا تصور کنید که شما صاحب فرزندی هستید که از این سرویس استفاده می کند، شما به عنوان پدر و یا مادر آن فرزند نمی خواهید اطمینان خاطر داشته باشید که فرزند شما از این سرویس ،صحیح استفاده می کند؟
جنبه امنیت ملی هم که جای خود دارد!!

در هیچ جای دنیا ارائه این سرویس اینقدر با مشکل روبه رو نبوده، چون مردم جاهای دیگر اینقدر در پی سوءاستفاده از این سرویس نبودند.
مطمئن باشید اگر اول خودمان رعایت کنیم تمام مشکلات بر طرف خواهد شد.
امیدوارم پاسخ شما دوست عزیز را داده باشم.
اگر هر گونه ابهام و سوالی در زمینه MMS و مسائل مربوط به آن داشتید حتما بفرمایید.
با سپاس
موفق باشید

Nova view
2008-11-06, 07:51 PM
با درود خدمت دوست عزیز جنابamirkhan4
متاسفانه بر خلاف صحبت های جناب nancy joon این مسئله وجود دارد، نه تنها برای بعضی سیم کارت های اعتباری بلکه برای بعضی سیم کارت های دائمی هم این مسئله هست. البته این مشکل به تنظیمات گوشی شما هم بر می گردد. وارد کردن اعداد صحیح ****** و port number به شبکه این امکان را می دهد تا تشخیص دهد شما دارید MMS دریافت می کنید یا اطلاعات از اینترنت می گیرید.
حتما تظیمات مربوطه را یکبار دیگر چک کنید،
البته چون گفتن که آزمایشی است احتمال خطای شبکه وجود دارد،
اگر واقعا این مشکل از شبکه باشد نه از گوشی مطمئن باشید در ماههای آینده حتما مبلغ مورد نظر به حساب شما بر خواهد گشت، اما من بیشتر احتمال می دهم که مشکل از گوشی مقصد است و اگر تنظیمات را دقیق انجام دهید چنین مشکلی نخواهید داشت.
موفق باشید

GREEN BERET
2008-11-06, 08:18 PM
با درود خدمت دوست عزیز جنابamirkhan4
متاسفانه بر خلاف صحبت های جناب nancy joon این مسئله وجود دارد، نه تنها برای بعضی سیم کارت های اعتباری بلکه برای بعضی سیم کارت های دائمی هم این مسئله هست. البته این مشکل به تنظیمات گوشی شما هم بر می گردد. وارد کردن اعداد صحیح ****** و port number به شبکه این امکان را می دهد تا تشخیص دهد شما دارید MMS دریافت می کنید یا اطلاعات از اینترنت می گیرید.
حتما تظیمات مربوطه را یکبار دیگر چک کنید،
البته چون گفتن که آزمایشی است احتمال خطای شبکه وجود دارد،
اگر واقعا این مشکل از شبکه باشد نه از گوشی مطمئن باشید در ماههای آینده حتما مبلغ مورد نظر به حساب شما بر خواهد گشت، اما من بیشتر احتمال می دهم که مشکل از گوشی مقصد است و اگر تنظیمات را دقیق انجام دهید چنین مشکلی نخواهید داشت.
موفق باشید

ببین دوست عزیز شما رفتی موردی رو ذکر میکنی که یک در هزار بوجود میاد . تازه با دستکاری و نگرفتن تنظیمات اصلی خود ایرانسل . اگه قرار به این باشه یک نفر میره از طریق تغییر ***** server و همچنین port number هم *****ینگ اینترنت رو بر میداره و هم اینترنت مجانی برای خودش درست میکنه پس شما لطف کن موردی رو ذکر کن که مشکل عام باشه نه خاص . :not::not:

Nova view
2008-11-07, 12:11 PM
یا من بد نوشتم یا شما اشتباه برداشت کردید،
متاسفانه این مشکل یک در هزار نیست! خیلی بیشتر از آن چیزی است که شما می پندارید، دوستانی که MMS آنها فعال بشود اگر از تنظیمات استاندارد مطابق با گوشی خود استفاده نکنند با همین مشکل مواجه می شوند!
من خودم حتی از دائمی به دائمی امتحان کردم! موقع دریافت MMS، به حساب، دقیقا مطابق با تعرفه GPRS اضافه کرد!!!
اما بعد از گرفتن آخرین تنظیمات، مشکل برطرف شد!
گوشی مقصد هم از تنظیمات مربوط به اوایل استفاده می کرد! در حالی که با تغییرات شبکه نیاز به تنظیمات جدید است.
برای همین من گفتم که از اعداد صحیح ****** و port number استفده کنید.
راستی موضوع برداشتن *****ینگ و رایگان کردن اینترنت از طریق***** server و port number امروزه منتفی است.

امیدوارم توانسته باشم منظورم را بیان کنم.
موفق باشید

GREEN BERET
2008-11-07, 07:49 PM
با سلام خدمت شما دوستان گرامی

از شما دوستان گرامی کسی تونسته با گوشیهای sony ericsson که mms برای خطش فعال شده mms ارسال کنه ؟ یکی از دوستام گوشیش sony ericsson k750 هستش با سیم اعتباری و mms رو هم فعال کرده (به گفته خودش فرم به دست ایرانسل رسیده ) ولی باز هم نمیتونه mms بفرسته !
من خواستم کمکش کنم حتی به خاطر این موضوع گوشی رو مستر ریست کردم و مجددا تنظیمات رو گرفتم . بهش گفتم زنگ بزن 130 بپرس . مرکز تماس در جواب براش فرم پیگیری پر کرد .باز هم این مشکل پا برجاست .
(Please Help His) (Please Help His)(Please Help His)(Please Help His)(Please Help His)(Please Help His)(Please Help His)(Please Help His)(Please Help His)(Please Help His)(Please Help His)(Please Help His)(Please Help His)(Please Help His)(Please Help His)(Please Help His)(Please Help His)(Please Help His)(Please Help His)(Please Help His)(Please Help His)(Please Help His)(Please Help His)(Please Help His)(Please Help His)(Please Help His)
:dont::dont:

sorena
2008-11-09, 12:39 AM
از کجا میدونی فعال شده، ممکنه اصلا فعال نشده باشه. من هم فرمم را برای پیام رسان 5 روز پیش به خود دفتر نمایندگی ایرانسل دادم ولی هنوز فعال نشده. همان طور که قبلا هم گفتم، به من گفتن بین یک روز تا یک ماه ممکنه طول بکشه !!! گوشیمم سونی اریکسون W300i است. اگه فعال شد و ام ام اس زدم خبرش را میدم.
(در ضمن تو پرانتز میگم، Please Help Him درسته نه His ).

sorena
2008-11-09, 08:38 AM
" وحيد صدوقي، مديرعامل شرکت ارتباطات سيار در خصوص فيل ترينگ mms گفت: فيل ترينگ براساس تقاضاي مشترکان است و در اين صورت امکان پيگيري اولين تا آخرين ارسال‌کننده mms و در نتيجه کاهش تخلفات وجود دارد. "
این یعنی به طور عادی هیچ فیل ترینگی اعمال نمیشه ؟!!!

Nova view
2008-11-09, 12:08 PM
با درود خدمت دوستان
نمی دانم چرا وقت من دوستان را راهنمایی می کنم و پست می زنم تاپیک کاملا می خوابد و دیگه کسی تا چند وقت پستی نمی زند؟!؟!
نمی دانم، شاید من اشتباه می کنم!!
خب، بگذریم، بریم سراغ دو مبحثی که دو دوست عزیز جنابnancy joon و جناب sorena مطرح کردند:

اول مشکل دوست جناب nancy joon، من خودم با k750 تست کردم و هیچ مشکلی با فرستادن MMS ندارد!!
اما من در دو صفحه پیش کلی توضیح دادم!! ظاهرا کسی توجه نکرده، من کاملا قضیه را شرح دادم، گفتم که MMS مجددا به جمع آفسایدی ها باز گشته و اگر سلطان کبیر جناب همراه اول لطف کنند و در آذر ماه طبق قولش MMS را راه اندازی کنند MMS ایرانسل هم همزمان ارائه رسمی خواهد شد.
در حال حاضر فعلا دارند فرم می گیرند و در پرونده هر مشترک قرار می دهند تا زمان ارائه همه را با هم فعال کنند.
این موضوع مربوط به MMS نیست!!! همه کار ها انجام شده و هر زمان که ایرانسل لب تر کند می تواند با قدرت تمام این سرویس را ارائه دهد!! اما موضوع اصلی در پشت پرده اتفاق می افتد!!!
متاسفانه ایرانسل به شدت دچار مشکل در زمینه توافقاتش با همراه اول شده!!! موضوع اینترکانکشن و رومینگ با همراه اول که در حال حاضر با هزینه بسیار سنگین صرفا از طرف ایرانسل برقرار است!! یکی این، یکی هم سایت های شیرینگ که آنهم همچنان سر قیمت دعوا هست!!
این دو مسئله برای ایرانسل بسیار مهم است و اگر این دو موضوع حل شود می توان گفت دیگر ایرانسل هیچ مشکلی نخواهد داشت! حل شدن این دو مشکل هم فقط با جلب رضایت همراه اول امکان پذیر است. خب در چنین شرایطی مسلما ایرانسل کاری نمی کند که باعث بوجود آمدن مشکلات بعدی شود.
شما فقط تصور کنید که اینترکانکشن بین ایرانسل و همراه اول قطع شود!! یعنی هیچ ارتباطی بین این دو اپراتور نباشد!!! آنوقت فکر می کنید چه بلایی سر ایرانسل می آید؟!؟! شما نتوانید با خط ایرانسل خود با مثلا 0912 تماس بگیرید، آنوقت چکار می کنید؟ در حال حاضر با هزینه بسیار سنگین که همش را ایرانسل میدهد این ارتباط با تمام مشکلاتش برقرار است.
ایرانسل در حال ایجاد رومینگ بین همراه اول هست و قرار دادش را آماده کرده و فقط باید به تایید همراه اول برسد!!

خب، از بقیش می گذریم چون جایش اینجا نیست!!
فعلا اگر کسی می خواهد از MMS استفاده کند باید فرم را ارسال کند و صبر کند تا شبکه این سرویس را دوباره وصل کند، البته برای بعضی ها وصل شده و می شود!!! اما خب، شانسی است، چون مثلا آزمایشی است.

اما در مورد صحبت جنابsorena در بالا، کاش اینطوری بود که شما نوشتید، تمامی دستگاههای *****ینگ با هزینه بسیار زیاد از خارج خریداری و نصب شده است و وظیفه آنها طبق آیین نامه پالایش اطلاعات ارسال شده است و اگر MMS شما مشکل دار باشد در همان مرحله ابتدایی ***** شده و پیامک هشدار مخصوص به فرد فرستنده ارسال می شود.
پس میبینیم که در حال عادی هم ***** اعمال می شود.
موفق باشید

mr_varesi
2008-11-09, 06:05 PM
" وحيد صدوقي، مديرعامل شرکت ارتباطات سيار در خصوص فيل ترينگ mms گفت: فيل ترينگ براساس تقاضاي مشترکان است و در اين صورت امکان پيگيري اولين تا آخرين ارسال‌کننده mms و در نتيجه کاهش تخلفات وجود دارد. "
این یعنی به طور عادی هیچ فیل ترینگی اعمال نمیشه ؟!!!

منظورش این بوده که اگر شما mms ای دریافت کردید که خلاف بود می تونید در خواست پیگیری اون را بدید تا تمامی کسانی که در ارسال آن دست داشتند پیگیری و شناسایی شوند
خود اپراتور هم یک *****ینگ عام و مشخص دارد که هوشمند نیست و فقط قادر به ***** قالبهای تعریف شده میباشد فلذا خیلی از موارد اگر به طور علنی در mms قالب ریزی نشده باشد ویا یک مساله خصوصی به راحتی از *****ینگ عبور میکند و در اینجا کاربران در یافت کننده هستند که باید موضوع را اعلام کنند:god:

Nova view
2008-11-09, 07:45 PM
سیستم های پالایش mms که در آیین نامه ذکر شده بسیار هوشمند هستند!! آنقدر هوشمندند که بعضی از پیامهای معمولی را هم خلاف تشخیص می دهند!!
بنابراین به این راحتی هم که شما می گید عبور نمی کند.
منظور از آن جمله این است که اگر پیامی دریافت کردید که با امنیت حریم شخصی شما منافات داشت بتوانید پیگیری کنید، چون سیستم دیگر نمی تواند حریم شخصی افراد را هم تشخیص دهد.
مطمئن باشید سر مخابرات در این زمینه کلاه نمی رود.
با سپاس
موفق باشید

sorena
2008-11-10, 09:55 PM
من یادم رفت بگم، روزی که تو نمایندگی ایرانسل درخواست ام ام اس دادم دو تا از بر چسبهای من را گرفت چسبوند رو فرم. برای همه اینطوره؟

GREEN BERET
2008-11-10, 09:59 PM
به نام خدا

از شما دوستان کسی میدونه قیمت یک mms چقدره ؟
اخبار گفت دونه ای 32 تومن ولی توی سایت ایرانسل نوشته 48 تومن موقعی هم که من mms ارسال میکنم هر دفعه یک قیمتی رو به بدهی من اضافه می کنه ؟ :flower:

BARBYBOY
2008-11-10, 10:02 PM
اقا2تا سوال یکیشو قبلن پرسیدم
1-چرا باگوشیه w700نمیشه mms فرستاد
2-چراموقع نگاه کردن mmsاعتبارکم میشه

GREEN BERET
2008-11-10, 10:02 PM
من یادم رفت بگم، روزی که تو نمایندگی ایرانسل درخواست ام ام اس دادم دو تا از بر چسبهای من را گرفت چسبوند رو فرم. برای همه اینطوره؟

برای من فقط یکی رو گرفت که روش نوشته بود (سند شناسنامه place on proof of id )

sorena
2008-11-10, 10:05 PM
تو ایرانسل که نوشته هر ام ام اس 32 تومان.

sorena
2008-11-10, 10:07 PM

شما احتمالا تنظیمات گوشیت درست نیست، این میتونه علت هر دو اینها باشه.
:lol:

GREEN BERET
2008-11-10, 10:08 PM

هر دو سوالتو دوست گرامی جناب nova view قبلا جواب دادن

در جواب سوال اولت باید گفت که ممکن تنظیمات رو نداشته باشی یا ممکن هنوز برات فعال نشده باشه و یا جز شماره هایی نباشی که mms خطشون بصورت رندوم و آزمایشی فعال شده

و اما سوال دوم به گفته جناب nova view مشکل از تنظمات گوشی هستش یا اشتباه وارد شده یا مشکل از سیستم ایرانسله . :flower:

mr_varesi
2008-11-11, 12:00 AM
به نام خدا

از شما دوستان کسی میدونه قیمت یک mms چقدره ؟
اخبار گفت دونه ای 32 تومن ولی توی سایت ایرانسل نوشته 48 تومن موقعی هم که من mms ارسال میکنم هر دفعه یک قیمتی رو به بدهی من اضافه می کنه ؟ :flower:

همون 32 تومن:god:

Nova view
2008-11-11, 10:37 AM
با درود
تنها منبع موثق و قابل اطمینان همان سایت رسمی ایرانسل است. زیاد به خبر های دیگر اطمینان نکنید.
در حال حاضر هم تعرفه همان 48 تومان است، 32 تومان تعرفه قدیمی است و احتمال افزایش آن وجود دارد.
موفق باشید

GREEN BERET
2008-11-12, 11:59 PM
سلام خدمت دوستان گرامی

حجم mms ارسالی به گوشی مربوط میشه یا حداکثر 300 kb هستش ؟ :papa:

sorena
2008-11-13, 12:36 AM
نه مربوط به گوشی نیست و محدودیت حجم هم نداره ولی در شرایط فعلی و بر اساس قانون ایرانسل تا سقف 300 کیلو بایت یک ام ام اس محسوب میشه و اگه شما ام ام اس تون بیشتر از این باشه دو ام ام اس یا بیشتر حساب میشه. شنیدم برای همراه اول این سقف 200 کیلو بایته ؟

Docki_Joon
2008-11-13, 02:14 AM
سلام دوستان عزیز..
یه سوال داشتم..
وقتی کسی بخواد mms بفرسته..باید گوشی سرف هم mms فعال باشه....؟؟؟ مثلا کسی میتونه از ایرانسل که فعالش کرده mms به 0912 بفرسته...؟؟؟؟ یا به یه خط ایرانسل دیگه mms فعال نکرده؟؟؟
............
اگه قبلا هم چنین سوالی پرسیده ببخشید..جواب اینو بدین..
ممنون از همه

Nova view
2008-11-13, 10:19 AM
با درود خدمت دوست عزیز جنابDocki_Joon
اگر طرف مقصد ایرانسل باشد، ققط داشتن تنظیمات کافیست.
اگر طرف مقصد همراه اول باشد، زمانی اینکار امکان پذیر خواهد بود که MMS همراه اول نیز راه اندازی شده باشد(در آذر ماه این کار انجام می شود)

در مورد حجم mms هم جناب nancy joon درست می فرمایند، سقف حجم 300 کیلوبایت است و این مقدار یک استاندارد جهانی است. البته با برنامه های ویژه می توان یک فایل پر حجمتر را در چند MMS ارسال کرد، ولی این کار منوط به اجازه اپراتور می باشد که ایرانسل چنین اجازه ای را در حال حاضر نمی دهد!!
گوشی هایی هم هستند که 300 کیلوبایت را پشتیبانی نمی کنند و باید حجم ارسال ها کمتر از این مقدار باشد( مثل 100 و پایینتر!)
در کل حجم آن دست اپراتور است ولی سقف آن 300 می باشد.
موفق باشید

S.HAMID.M
2008-11-13, 05:00 PM
من كه يك هفته شده فرم mms فرستادم اما هنوز فعال نشده:cry:

GREEN BERET
2008-11-13, 07:17 PM

با سلام به شما دوست گرامی

فقط شما نیستی که mms هنوز برات فعال نشده . چون این سرویس به صورت رندوم و آزمایشی هست برای یک سری از شماره ها فعال شده . احتمالا با پایان یافتن ماه آبان و شروع ماه آذر این سرویس برای همه فعال میشه ! :flower:

mustafa.m
2008-11-13, 08:19 PM
یه سوال
چرا ام ام اس رو رندم کردن؟؟

k_a
2008-11-13, 08:21 PM

یه هفته که چیزی نیست من دیگه شمارشش از دستم در رفته ولی هنوز خبری نیست...

GREEN BERET
2008-11-14, 03:14 PM
با سرویس آهنگ پیشواز ایرانسل صدای بوق گوشی خود را تغییر دهید

با سرویس آهنگ پيشواز (RBT) که برای نخستین بار در ایران توسط ایرانسل ارائه می شود، مشترکین این اپراتور می توانند به دلخواه خود، صدای بوقی را که تماس گیرندگان با شماره آنها (پس از شماره گیری و پیش از برداشته شدن گوشی) می شنوند به آهنگ های خاصی تغییر دهند.
به گزارش آژانس خبری تلفن همراه (همنا)، مشترکان ایرانسل، می توانند از طریق سایت اینترنتی vitrin.irancell.ir به پورتال مخصوص این سرویس مراجعه کرده، نمونه آهنگ های موجود در پورتال آهنگ پیشواز را گوش کنند و سپس آهنگ مورد نظر خود را سفارش دهند.
همچنین برای سفارش آهنگ می توان از طریق پیام کوتاه (SMS) و یا کدهای دستوری (USSD) نیز اقدام کرد.
از قابلیت های متعدد این سرویس، می توان به تنظیم یک آهنگ دلخواه برای هر یک از تماس گیرندگان اشاره کرد که با این ویژگی مشترکان می توانند صدای بوق انتظار را برای تماس گیرندگان مختلف، به آهنگ هایی تغییر دهند که مناسب آنها باشد.
همچنین تنظیم زمان پخش هر آهنگ از قبل از دیگر امکانات این سرویس است که می توان به نحوی زمان را تنظیم کرد تا درصورتی که به طور مثال، دوست کاربر در روز تولدش با شما تماس گرفت، بجای بوق انتظار معمولی، یک آهنگ مربوط به همین مناسبت را بشنود.
با تنظیم چند آهنگ برای یک تماس گیرنده در ساعات مختلف نیز می توان سیستم آهنگ پیشواز را به نحوی تنظیم کرد که به نسبت زمان، آهنگ پیشواز خط شما تغییر کند.
براساس این گزارش، هزینه خریداری آهنگ پیشواز، مقرون به صرفه در نظر گرفته شده است تا برخورداری از امکانات این سرویس، برای همگان امکان پذیر باشد.

دوست عزیز هنوز این سرویس راه اندازی نشده که شما نوشتی . تازه این خبر قدیمیه .:flower:
من یه پیشنهاد دارم براتون : میگم کل سایت ایرانسل رو شما بردار کپی کن توی این بخش که دیگه برای شما هم زحمت مجدد بوجود نیاد .

GREEN BERET
2008-11-14, 03:26 PM
دوست عزیز شبکه مشکلی نداره که mms شما فعال نشده مشکل از جای دیگست
من فکر کنم به قول دوستمون جناب nova view این مافیای مخابرات که اجازه وصل شدن mms برای همه رو نمیده .وگر نه ایرانسل مرض نداره که برای یکسری وصل کنه وبرای یکسری نه . اگه قرار به تست باشه شبکه خیلی وقت که تست شده هیچ مشکلی در سیستم ایرانسل وجود نداره . مرض از جای دیگریست .

( امان از همراه آخر )

Nova view
2008-11-14, 03:35 PM
درود بر شما
این سرویس از امروز راه اندازی شده است و من همین الان در حال تست آن هستم(اگه شما اجازه بدهید!!)، به محض اتمام تست و اجازه اپراتور برای آغاز رسمی، این موضوع را اعلام خواهم کرد!!!!
در ضمن هیچ کدام از این اخبار ربطی به سایت ایرانسل ندارد و از آن نیست!!
موفق باشید

k_a
2008-11-14, 04:44 PM
من فکر کنم به قول دوستمون جناب nova view این مافیای مخابرات که اجازه وصل شدن mms برای همه رو نمیده .وگر نه ایرانسل مرض نداره که برای یکسری وصل کنه وبرای یکسری نه . اگه قرار به تست باشه شبکه خیلی وقت که تست شده هیچ مشکلی در سیستم ایرانسل وجود نداره . مرض از جای دیگریست .

( امان از همراه آخر )

هر وقت وصل شه چه اتفاقی میفته؟ منظورم اینه که چجوری بفهمم وصل شده یا نه... آیا پیام خاصی برام فرستاده میشه؟
من شمارمو رو کپی شناسنامه ننوشتم ولی بعدا فهمیدم باید می نوشت...آیا مشکل از اینجاست؟...دوباره بفرستم؟

GREEN BERET
2008-11-14, 05:54 PM
هر وقت وصل شه چه اتفاقی میفته؟ منظورم اینه که چجوری بفهمم وصل شده یا نه... آیا پیام خاصی برام فرستاده میشه؟
من شمارمو رو کپی شناسنامه ننوشتم ولی بعدا فهمیدم باید می نوشت...آیا مشکل از اینجاست؟...دوباره بفرستم؟

هیچ اتفاق خاصی نمی افته فقط باید خودت امتحان بکنی که میفرسته یا نه
در مورد اشکال در فرم هم باید گفت که زنگ بزن به 130 یا 140 بپرس که فرم من بدون مشکل به دستتون رسیده یا نه ؟
تنها راه فهمیدن رسیدن فرم به دست ایرانسل هستش . :flower:

Docki_Joon
2008-11-14, 06:25 PM
سلا مدوستان..
امرو واسه من از طفر ایرانسل یه پیام اومد که نوشته شده بود..
Irancell
MMS Irinacel fa-al shod!
Baraye sabtename raygan in servis be foroshandegan Irancell .daftarat poste, ruznameha ya www.Irancell.ir (http://www.Irancell.ir)
morajeye konid

.....................................
گمونم دیگه کلا قعاله فعال شده...نه؟؟؟.

.::H.A.M.E.D::.
2008-11-14, 06:35 PM
من هم 20 ابان برگه ي mmsرا فرستادم ولي عكس نمي فرسته و آن شارز 5هزار توماني براي من نيامده من ثبت نام كرده ام

srashedian
2008-11-14, 07:30 PM
سلا مدوستان..
امرو واسه من از طفر ایرانسل یه پیام اومد که نوشته شده بود..
Irancell
MMS Irinacel fa-al shod!
Baraye sabtename raygan in servis be foroshandegan Irancell .daftarat poste, ruznameha ya www.Irancell.ir (http://www.Irancell.ir)
morajeye konid

.....................................
گمونم دیگه کلا قعاله فعال شده...نه؟؟؟.

نه دوست عزیز این همون اطلاعیه کذایی دعوت برای ثبت نام ایرانسله.:glass:

GREEN BERET
2008-11-14, 09:04 PM
نه دوست عزیز این همون اطلاعیه کذایی دعوت برای ثبت نام ایرانسله.:glass:

نه خیر دوست عزیز ! چرا کذایی مگه شما متوجه نشدی که سرویس mms برای خیلی از افراد وصل شده که خودم از جمله این افرادم یا بقیه دوستان . و فکر نمیکنم این حرف شما جایی برای تشکر کردن هم گذاشته باشه . :papa:

GREEN BERET
2008-11-14, 09:11 PM
درود بر شما
این سرویس از امروز راه اندازی شده است و من همین الان در حال تست آن هستم(اگه شما اجازه بدهید!!)، به محض اتمام تست و اجازه اپراتور برای آغاز رسمی، این موضوع را اعلام خواهم کرد!!!!
در ضمن هیچ کدام از این اخبار ربطی به سایت ایرانسل ندارد و از آن نیست!!
موفق باشید

با سلام خدمت شما دوست عزیز و گرامی
اگه این خبر بصورت رسمی اعلام نشده پس شما از کجا متوجه شدی ؟ :flower:

*exilak*
2008-11-14, 11:53 PM
mercy az etelaatetoon

Nova view
2008-11-15, 02:45 PM
با درود خدمت دوستان
از دیشب فعال سازی mms برای مشترکانی که فرم مربوطه را ارسال کرده اند شروع شده و به تدریج کار جلو می رود!!! اولویت فعال سازی برای سیم کارت های دائمی است.
دوستان یک چکی انجام بدهند و خبرش را در همین جا بگذارند.
موفق باشید

GREEN BERET
2008-11-15, 06:03 PM
با درود خدمت دوستان
از دیشب فعال سازی mms برای مشترکانی که فرم مربوطه را ارسال کرده اند شروع شده و به تدریج کار جلو می رود!!! اولویت فعال سازی برای سیم کارت های دائمی است.
موفق باشید

سلام به شما دوست گرامی خبر شما رو به یکی از دوستان دادم که سیم اعتباری داشت . هنوز فعال نشده . :flower:

srashedian
2008-11-15, 06:18 PM
نه خیر دوست عزیز ! چرا کذایی مگه شما متوجه نشدی که سرویس mms برای خیلی از افراد وصل شده که خودم از جمله این افرادم یا بقیه دوستان . و فکر نمیکنم این حرف شما جایی برای تشکر کردن هم گذاشته باشه . :papa:

حالا چرا عصبانی میشی من همین جا از حضور شما معذرت میخوام.:beel:

babakp
2008-11-15, 07:39 PM
ببخشید مراکز ایرانسل رو از کجا پیدا کنیم ؟؟؟

GREEN BERET
2008-11-15, 09:02 PM
ببخشید مراکز ایرانسل رو از کجا پیدا کنیم ؟؟؟

با سلام به شما

شما میتونی هر جا که موبایل فروشی هستش یا خدمات موبایل هست که نمایندگی مجاز ایرانسل هست بری و فرم رو بگیری با یک کپی از کارت شناسایی معتبر به همون نماینده ایرانسل تحویل بدی . :flower:

sorena
2008-11-15, 09:37 PM
با درود خدمت دوستان
موفق باشید

من سیم کارتم پیام رسان ولی هنوز فعال نشده ( فرم را 14 آبان دادم نمایندگی ). Smile (50)

Nova view
2008-11-15, 10:08 PM
سلام به شما دوست گرامی خبر شما رو به یکی از دوستان دادم که سیم اعتباری داشت . هنوز فعال نشده . :flower:

ممنونم، ولی من گفتم کم کم و به تدریج!!! با این حجم مشترکان اعتباری کار کمی زمان می برد!!! اولویت با سیم کارت های دائمی است. به امید خدا تا اواسط متمایل به اواخر آذر ماه دیگر مشکلی در زمینه نخواهیم داشت.
موفق باشید

Nova view
2008-11-15, 10:18 PM
ايرانسل عليه شرکت مخابرات شکايت نکرده است!!!!

مديرعامل شرکت مخابرات ايران گفت:هيچ شکايتي ازجانب اپراتوردوم ايرانسل عليه شرکت مخابرات صورت نگرفته است.

"صابرفيضي" گفت وگو با خبرنگارموبنا اظهارداشت: دليلي براي شکايت ايرانسل ازشرکت مخابرات وجود ندارد و ازهيچ شركتي عليه شركت مخابرات اقامه دعوي نشده است.

وي گفت: تمامي اين شايعات تنها به منظور کاهش قيمت سهام شرکت مخابرات مطرح شده است.

به گفته فيضي، چنانچه مشکل و اختلافي بين شرکت مخابرات و ايرانسل وجود داشته باشد آنها مي توانند مطابق با ضوابط خاص ازشرکت مخابرات شکايت کنند ولي تاکنون چنين موردي وجود نداشته است.

اين در حاليست که مدير عامل شرکت مخابرات ايران گفته بود اگر هم موردي در اين خصوص باشد مربوط به قبل ازواگذاري مخابرات بوده که براساس تعهدات وزارت اقتصاد، ‌دولت تضمين كرده كه هيچ اتهامي متوجه ارزش افزوده و سود سهام شركت مخابرات و حقوق سهامداران نخواهد بود.

k_a
2008-11-15, 11:07 PM
من همین الان تست کردم . وصل نشده ...!!!!

JuPiTeR Pluvius
2008-11-16, 12:29 AM
دوستان من امروز فرم MMS رو بردم تحویل نمایندگی بدم،بهم گفتن شرکت اول داره درخواستها رو جمع میکنه؛تا فعال بشه 2-3 ماه طول میکشه...! :cry:Smile (50)

Docki_Joon
2008-11-16, 01:56 AM
سلام بر دوستان..
من یه 0912 دارم..از وقتی که این پسش شماره های 0937 اومده من و خیلیهایی دیگه 0912 دارن نمیتونن به این 0937 پیامک بدن...
البته من توی کرج هستم توی هیچ نقطه ای پیامک نرفت...
با 0912 زنگ میزنم میگه مشکلتون به ما مربوط نمیشه....با ایرانسل زنگ میزنم میگه غیر ممکنه..اگه اینجوریه باید برین نمایندگیهای ایرانسل براتون اینترنتی درست میکنن..
میرم نمایدنگهای مجاز ایرانسل میگم اینجوریه..اونا میگن به ما مربوط نمیشه باید زنگ بزنی به 140....
والا نمیدونم چیکار کنم...
...........
البته تو تهران ه میرم پیامک میره تو کرج نمیره..شماها توی شهرتون هم همین مشکلو دارین...
من چیکار کنم اخه....این مشکل تنها من نیست..مشکل هرکی که 912 تو کرج داره هست..
جون بچتون کمک کنید...اصلا مشکلم به ایرانسل ربط داره یا همراه اول ها....
.......
دیگه خسته شدم عین عقده هایی 2 تا گوشی دستم بگیرم برم بیرون...

Nova view
2008-11-16, 10:41 AM
اینقدر عجول نباشید، شما که یکی دو سال صبر کردید این چند وقت هم روش!
زیاد صحبتهای نمایندگیها رو جدی نگیرید، آنها این حرف را می زنند تا شما بری و تا 2-3 ماه دیگه مزاحمشون نشی!

آخه من نمی دونم، فعال سازی فقط نیاز به یک کلیک 0.001 ثانیه ای توسط اپراتور دارد، این حرفا چیه تحویل مشترکین میدن؟!؟
تمام قصد و تلاش ایرانسل ارائه کردن mms قبل از همراه اول است، به نظر می رسد دارد کم کم هم موفق می شود!!
می خواهد شرایطی را به وجود بیاورد تا زمانی که همراه اول تازه فراخوان پر کردن فرم را می دهد، تمام مشترکین در حال استفاده از mms بدون هیچ مشکلی باشند!

نمایشگاه تلکام که اوایل آذر و با حضور ایرانسل برگزار خواهد شد نقطه عطفی برای ارائه این سرویس و چند سرویس دیگر است!!
مطمئن باشید در آن نمایشگاه ایرانسل با دست پر خواهد آمد سرویس های جدیدی مثل آهنگ پیشواز و دریافت ایمیل از طریق سیم کارت و .... که قسمتی از آنها در این نمایشگاه و قسمتی دیگر تا پایان سال ارائه خواهند شد!!

در انتها، فعال سازی mms از ابتدای همین هفته به طور زیر خاکی با اولویت سیم کارت دائمی شروع شده! باید منتظر ماند، دلایل آن هم قبلا توضیح دادم.
به هر حال تمامی دوستانی که فرم فرستادند هر چند روز یکبار یک چکی انجام دهند بد نیست. اگر برای کسی وصل شد حتما خبرش را هم در همین قسمت قرار دهد.
با سپاس
موفق باشید

Nova view
2008-11-16, 10:43 AM
با درود خدمت شما دوست بسیار عزیز جناب Docki_Joon
آیا شما فقط با 0937 مشکل دارید؟ یعنی به 0935 و 0936 در کرج به راحتی می توانید پیامک بفرستید؟
آیا فقط به یک شماره خاص 0937 مشکل دارید یا با چند شماره 0937 دیگر هم امتحان کردید؟
آیا شماره 0937 مقصد دائمی است یا اعتباری؟

از نظر فنی بین این پیش شماره ها هیچ فرقی نیست! اگر شما در تهران به 0937 می توانید پیامک بزنید ولی در کرج نه، مشکل از همراه اول است. یعنی دقیقا مشکل از مسیج سنتر همراه اول در کرج است.
ولی شما سه سوال بالا را جواب بدهید تا من بهتر بتوانم پیگیری و شما را راهنمایی کنم.
موفق باشید

Docki_Joon
2008-11-16, 02:54 PM
با درود خدمت شما دوست بسیار عزیز جناب docki_joon
آیا شما فقط با 0937 مشکل دارید؟ یعنی به 0935 و 0936 در کرج به راحتی می توانید پیامک بفرستید؟
آیا فقط به یک شماره خاص 0937 مشکل دارید یا با چند شماره 0937 دیگر هم امتحان کردید؟

از نظر فنی بین این پیش شماره ها هیچ فرقی نیست! اگر شما در تهران به 0937 می توانید پیامک بزنید ولی در کرج نه، مشکل از همراه اول است. یعنی دقیقا مشکل از مسیج سنتر همراه اول در کرج است.
ولی شما سه سوال بالا را جواب بدهید تا من بهتر بتوانم پیگیری و شما را راهنمایی کنم.
موفق باشید
بدرود برادر...بدرود..

بله من و خیلیاهای دیگه فقط با 0937 مشکل دارن و به راحتی میتونند به 935 و 936 پیامک بزنند..
البته من با ایرانسل میتونم توی کرج هم به 937 پیامک بدم..

آره بابا تا دلت بخواد..نه من بلکه دیگران که همراه اول دارند همین مشکلو دارن....اصلا یواشکی از لیست فروش 0937 عکس گرفتم و اونایی که فروخته شده بود رو بهشون پیامک زدم ولی انگار نه انگار..

مگه دائمی هم داره..والا من هرچی دیدم اعتباری بوده و منم به اعتباریا پیامک میزدم..

..........................
من منتظر راهنمایی های گرانبهای شما هستم..هه هه

Nova view
2008-11-16, 07:37 PM
با درود مجدد خدمت شما
حدود 15 تا 20 درصد شماره ها دائمی هستند، بخاطر همین پرسیدم!
ببینید، همانطور که در بالا گفتم اینکه شما در کرج مشکل دارید و در شهر های دیگر نه، این موضوع را روشن می کند که مشکل از همراه اول و مخابرات زیر ساخت است! ولی اینکه می فرمایید فقط مشکل با 0937 است من را به شک انداختید!
به هر حال همراه اول که هیچ پاسخی به آدم نمی دهد، باز مرکز خدمات ایرانسل یه چیزی!
بر اساس قوانین اپراتورهای 140، اگر چند نفر زنگ بزنند و یک مشکل را بیان کنند، موضوع به قسمت فنی ارجاع داده می شود تا پیگیری، جدی تر شود!
من مشکل شما را به قسمت مربوطه گفتم ولی آنها اظهار بی اطلاعی کردند! اما اگر شما یک کاری انجام دهید سریعتر جواب می گیرید، به چند نفر از دوستان خود بگویید که با 140 تماس بگیرند و مشکل را به آنها نیر گزارش کنند و حتما تاکید کنند تا فرم پیگیری برایشان پر شود و کد فرم را یک جا نگهداری کنید تا در دفعات بعد بتوانید پیگیری کنید، هر چه تعداد تماس گیرندگان بیشتر باشد سریعتر جواب می گیرید!
موفق باشید

GREEN BERET
2008-11-16, 09:53 PM
با سلام به دوستان گرامی

امروز عصر mms یکی از دوستان وصل شد سیمش اعتباری هستش . :flower:

:flower:

GREEN BERET
2008-11-16, 09:53 PM
با سلام به دوستان گرامی

امروز عصر mms یکی از دوستان وصل شد سیمش اعتباری هستش . :flower:

این روز ها همه ایرانسل دارند شما چه طور؟؟؟؟!!!!

rahnema2
2008-11-16, 11:08 PM
برای فعالسازی حداقل 10 روز وقت لازمه،اینو اپرتور ها میگن

GREEN BERET
2008-11-17, 12:45 AM
برای فعالسازی حداقل 10 روز وقت لازمه،اینو اپرتور ها میگن

خب ببین دوست عزیز برای هر فرد فرق میکنه این دلیل نمیشه که این حرف رو به شما زدن پس در مورد همه صدق میکنه برای خود من یک روز بیشتر طول نکشید تا وصل بشه (در مجموع ارسال فرم و فعالسازی آن )

ایرانسل یعنی لذت مکالمه

Nova view
2008-11-17, 10:47 AM
با درود خدمت دوستان
در حال حاضر سریع ترین راه فعال سازی، فکس کردن فرم به شبکه است ! از این راه mms شما ظرف 2-3 ساعت وصل خواهد شد.
حتی اگر شما از راه های عادی این کار را انجام دهید، اگر در بین راه فرم شما گم نشود و به دست شبکه برسد، حداکثر 2 یا خیلی زیاد طول بکشه 3 روز زمان می برد!
قبلا هم گفتم میگن 10 روز تا شما طی این 10 روز دیگر تماس نگیرید!!
باز هم میگم، شما که اینقدر صبر کردید، چند روز هم روش!

اگر هر مشکلی در زمینه mms داشتید در همین قسمت بفرمایید، در خدمتیم.
موفق باشید

JuPiTeR Pluvius
2008-11-17, 12:45 PM
از دوستاني كه MMS شون وصل شده يه سؤال داشتم...
وقتي MMS تون وصل شد شركت بهتون خبر داد، يعني با يه اس ام اس يا يه همچين چيزي؟
يا اينكه بايد خودمون امتحان كنيم تا ببينيم وصل شده يا نه؟؟؟؟:student:

GREEN BERET
2008-11-17, 02:13 PM

با سلام به شما کاربر گرامی

جواب سوالتون در سوال دومتون نهفته است اونو باز کنین تا ببینین چیه ! :lol:

sorena
2008-11-17, 02:29 PM

نه فکر نکنم پیامکی بیاد باید خودمون هر چند وقت یکبار امتحان کنیم !!! d:

GREEN BERET
2008-11-18, 06:24 PM

امروز روی فرمهای ثبت نام mms دیدم این کد رو نوشته ( #5*130* برای سیمهای دائمی و کد #5*140* برای سیمهای اعتباری ) برای پیگیری فرم ثبت نام ارسال شده من خودم هم تستش کردم جواب داد البته برای بار اول پیغام زیر رو داد : default 136

ایرانسل یعنی لذت مکالمه

BARBYBOY
2008-11-18, 06:48 PM
اقامن یهw700دارم هرچی کد*130*3*5#رومیزنیم میگه مدل گوشی واردشده قابل قبول نیست وتنظیمات براش نمیادولی یکی ازدوستام یه w700داره تنظیماواسش میاد به نظرشماچیکاکنم

Nova view
2008-11-18, 07:11 PM
با درود خدمت دوستان
با تشکر فراوان از دوست بسیار عزیز جنابnancy joon بخاطر مطلب به موقع ایشان،
در حال حاضر فعلا این کد کمی مشکل دارد و استفاده از آن در ساعات خلوت میسر می باشد. در چند روز آینده این اشکالات برطرف خواهد شد و شما می توانید از آن استفاده کنید.
البته این کد زیاد هم دقیق نیست! زیرا زمانی جواب مثبت می دهد که MMS شما کاملا فعال شده باشد! در صورتی که ممکن است فرم شما به شبکه رسیده باشد ولی بنا به دلایلی هنوز MMS مشا فعال نشده باشد!!
موفق باشید

Nova view
2008-11-18, 07:30 PM
با درود خدمت دوست عزیز جناب amirkhan4
بحث تنظیمات ارتباطی به مدل گوشی ندارد!! تمامی گوشیهایی که امکان MMS دارند در شبکه ثبتند و تنظیمات آنها موجود است.
اگر برای خطی در رابطه با دریافت خودکار تنظیمات مشکل دارید، به این دلیل است که اطلاعات جدید MMS برای خط شما بنا به هر دلیلی آپدیت نشده است!
شما می توانید بدون هیچ دردسری از تنظیمات دستی استفاده کنید! و یا با 140 تماس بگیرید و مشکل خود را با آنها مطرح کنید.
موفق باشید

sorena
2008-11-19, 09:59 AM
با درود خدمت دوستان
با تشکر فراوان از دوست بسیار عزیز جنابnancy joon بخاطر مطلب به موقع ایشان،
در حال حاضر فعلا این کد کمی مشکل دارد و استفاده از آن در ساعات خلوت میسر می باشد. در چند روز آینده این اشکالات برطرف خواهد شد و شما می توانید از آن استفاده کنید.
البته این کد زیاد هم دقیق نیست! زیرا زمانی جواب مثبت می دهد که MMS شما کاملا فعال شده باشد! در صورتی که ممکن است فرم شما به شبکه رسیده باشد ولی بنا به دلایلی هنوز MMS مشا فعال نشده باشد!!
موفق باشید

من با همین کد #5*3*140* رو سیم پیام رسانم تنظیمات را گرفتم با اینکه هنوز MMS ام فعال نشده،:student:

sorena
2008-11-19, 10:04 AM
در مورد گوشی W700 آقای amirkhan4 فکر کنم که گوشیشون سریال چنجه که جواب نمیده. میتونید به جاش عبارت ( *************** S ) را که xها همون شماره سریال گوشیته و 15 رقمی ( البته سریال اصلی نه چنج ) را به شماره 2225 اس ام اس کن.

Nova view
2008-11-19, 10:25 AM
خوشبختانه ایرانسل مثل همراه اول کاری به ime ندارد و شما اگر گوشی دزدی هم بیارید، توش ایرانسل کار می کند.
مشکل ایشان موردی است که من در بالا گفتم.
البته راهی که دوست عزیز جناب sorena ذکر کردند برای در گیر نشدن با 140 راه خوبی است! ولی مرگ یک بار و ...! به نظر من بهتر مشکل را ریشه ای حل کنید.
موفق باشید

setaredel
2008-11-19, 10:49 AM
salam.man shenidam nasbbe mms 10hezar toman hazine dare darsoratike irancell raygan gofte chetori mitonam mms ro ro goshim faal konam.k750 model goshime.mamnon

GREEN BERET
2008-11-19, 12:40 PM
salam.man shenidam nasbbe mms 10hezar toman hazine dare darsoratike irancell raygan gofte chetori mitonam mms ro ro goshim faal konam.k750 model goshime.mamnon

با سلام به دوستان

در مورد شما باید گفت که اون کسی که این حرف رو به شما زده حرف مفت زده . دیگه خیلی هزینه داشته باشه 1000 تومنه
برای فعالسازی هم باید با یک کپی از کارت ملی (وسط ورق آچار ) میری نمایندگیهای مجاز ایرانسل فرم رو میگیری پر میکنی و همون جا به خودشون با کپی که گرفتی تحویل میدی .:flower:

GREEN BERET
2008-11-19, 12:49 PM
خوشبختانه ایرانسل مثل همراه اول کاری به ime ندارد و شما اگر گوشی دزدی هم بیارید، توش ایرانسل کار می کند.
مشکل ایشان موردی است که من در بالا گفتم.
البته راهی که دوست عزیز جناب sorena ذکر کردند برای در گیر نشدن با 140 راه خوبی است! ولی مرگ یک بار و ...! به نظر من بهتر مشکل را ریشه ای حل کنید.
موفق باشید

برای کار کردن گوشی کاری به اصل یا چنج بودن نداره ولی تنظیماتی که برای گوشیها قرار داده از طریق imei پیدا میکنه که این imei مربوط به کدوم گوشی میشه پس بسیار مهمه که اصل باشه یا چنج چون سیستم نمیتونه تشخیص بده . :papa:

BARBYBOY
2008-11-19, 05:24 PM
برای کار کردن گوشی کاری به اصل یا چنج بودن نداره ولی تنظیماتی که برای گوشیها قرار داده از طریق imei پیدا میکنه که این imei مربوط به کدوم گوشی میشه پس بسیار مهمه که اصل باشه یا چنج چون سیستم نمیتونه تشخیص بده . :papa:

دقیقا فکرمیکنم همین درست باشه چون روبعضی از w700 هاکه زدم به خوبی کارمیکرد

Nova view
2008-11-19, 07:21 PM
با درود خدمت دوستان عزیز
بحث هزینه داشتن فعال سازی MMS که دوست گرامی جناب setaredel فرمودند کاملا درست است، در کل این کار برای شبکه کمی بیشتر از 10 هزار تومان هزینه دارد(با هزینه مالیات دولت و ...) ولی در کل همان 10 هزار تومان می شود!!!!
اما ایرانسل این هزینه را خودش می پردازد و همان طور که از ابتدا گفت هدفش کسب درآمد از طریق درآمدهای اولیه(مثل همراه اول!) نیست!
بیشتر روی درآمد های ارائه سرویسها حساب می کند.(قیمت ارزان سیمکارت و افعال سازی رایگان سرویس ها و ...)

اما بحث IMEکه امروزه همه در این مورد اطلاعات اشتباه دارند،
ببینید، اول باید ببینیم که چرا ime را از طریق نرم افزاری تغییر می دهند که همه می دانیم!
بسیار عالی، حال دو بحث اصالت و مدل را باید از هم تفکیک کنیم!!
بحث اصالت گوشی از طریق ime مشخص می شود و بحث مدل از طریق داده های سخت افزاری!

سریال IME برای تعیین و شناسایی یک گوشی خاص به کار می رود، در صورتی که مدل و نوع گوشی از طریق نوع داده های امواج بین شبکه و گوشی!! اپراتورها از طرق مختلفی نوع گوشی را شناسایی می کنند، یکی از اینها IME هست ولی موارد دیگری هم وجود دارد!
کاربرد IME بیشتر برای شناسایی گوشی های خاص هست(مثل گوشی های سرقتی و مسائل امنیتی و ...)
مثلا اگر شما یک گوشی دزدی که IME آن در لیست سیاه مخابرات باشد را بردارید و سیمکات همراه اول را در آن بگذارید بلافاصله سیمکارت شما می سوزد و خط شما مورد پیگیری قرار می گیرد! هنگام استفاده و حتی موقع روشن یا خاموش کردن گوشی، چک کردن IME توسط شبکه یک امر کاملا حیاتی است و ایرانسل هم این کار را انجام می دهد، ولی آن لیست سیاه مخابرات را ندارد!

ما نمی توانیم با تغییر IME در شناسایی گوشی توسط شبکه اختلال ایجاد کنیم،
اگر چنین نبود ما می توانستیم از طریق نرم افزاری IME گوشی را عوض کنیم و مثلا k750 را در شبکه به جای XPERIA نشان دهیم!!!
این کار امکان پذیر نیست!! اگر امکان پذیر بود یک فاجعه امنیتی پیش می آمد و کلی از شبکه ها سوءاستفاده می شد!!
بنابراین می بینیم که شناسایی مدل و نوع گوشی صرفا توسط IME صورت نمی گیرد!
حال بحث خودمان، من خودم روی بیش از 10 گوشی سریال چنج این مورد را امتحان کردم و بدون هیچ مشکلی تنظیمات را دریافت می کرد!

بنابراین این بحث به IME بر نمی گردد.

اگر سوالی بود حتما بفرمایید.
موفق باشید

heyk
2008-11-19, 07:33 PM
من 1هفتست فرمو پر كردمو فرستادم زنگ زدم 140 گفت بايد 10 روز مهلت بديد تا فعال بشه.پس لطفا بدون اطلاع حرفي رو نزنيد كه باعث گم راهيه سايرين بشه.

Nova view
2008-11-19, 08:20 PM
دوست گرامی
در این انجمن هیچ اطلاعاتی داده نمی شود! اگر چیزی در اینجا قرار بگیرد همه با سند و مدرک است!!
شما متون را درست نمی خوانید، من گفتم فعال سازی کاری چند ساعت و یا فوقش یکی دو روز است!! چی؟ فعال سازی!!!
حال وقتی که اپراتور به شما می گوید 10 روز یعنی اینکه طول می کشد تا فرم به دست ما برسد! شما خودتان حساب کنید، از هر راهی هم که بگیرید با این حجم درخواست 10 روز ایده آل است!! با پست معمولی هم که بفرستید چند روز طول می کشد، نمایندگی هم تا بیاید برود دستی فرم را تحویل دهد چند روز طول می کشد!! نمایندگیها که بیکار نیستن هر روز برن فرم ها را تحویل بدن، میزارن چند روز رو هم انباشته بشه بعد یکجا می برند!
من گفتم سریعترین و مطمئنترین راه فکس هست و از این روش فوقش یکی دو روزه فعال می شود!! البته این روش هیچ جا نیست و ایرانسل هم اعلام نکرده ولی هست!!
کسی اینجا راجع به راههای دیگر صحبت نکرد! آنهم شما که اعتباری دارید!! برای اعتباری ها بیشتر از دائمی طول می کشد!!!(بخاطر تطابق مدارک و شناسایی هویت و ...!)

موفق باشید

GREEN BERET
2008-11-19, 09:54 PM
با درود خدمت دوستان عزیز
بحث هزینه داشتن فعال سازی MMS که دوست گرامی جناب setaredel فرمودند کاملا درست است، در کل این کار برای شبکه کمی بیشتر از 10 هزار تومان هزینه دارد(با هزینه مالیات دولت و ...) ولی در کل همان 10 هزار تومان می شود!!!!
اما ایرانسل این هزینه را خودش می پردازد و همان طور که از ابتدا گفت هدفش کسب درآمد از طریق درآمدهای اولیه(مثل همراه اول!) نیست!
بیشتر روی درآمد های ارائه سرویسها حساب می کند.(قیمت ارزان سیمکارت و افعال سازی رایگان سرویس ها و ...)

اما بحث IMEکه امروزه همه در این مورد اطلاعات اشتباه دارند،
ببینید، اول باید ببینیم که چرا ime را از طریق نرم افزاری تغییر می دهند که همه می دانیم!
بسیار عالی، حال دو بحث اصالت و مدل را باید از هم تفکیک کنیم!!
بحث اصالت گوشی از طریق ime مشخص می شود و بحث مدل از طریق داده های سخت افزاری!

سریال IME برای تعیین و شناسایی یک گوشی خاص به کار می رود، در صورتی که مدل و نوع گوشی از طریق نوع داده های امواج بین شبکه و گوشی!! اپراتورها از طرق مختلفی نوع گوشی را شناسایی می کنند، یکی از اینها IME هست ولی موارد دیگری هم وجود دارد!
کاربرد IME بیشتر برای شناسایی گوشی های خاص هست(مثل گوشی های سرقتی و مسائل امنیتی و ...)
مثلا اگر شما یک گوشی دزدی که IME آن در لیست سیاه مخابرات باشد را بردارید و سیمکات همراه اول را در آن بگذارید بلافاصله سیمکارت شما می سوزد و خط شما مورد پیگیری قرار می گیرد! هنگام استفاده و حتی موقع روشن یا خاموش کردن گوشی، چک کردن IME توسط شبکه یک امر کاملا حیاتی است و ایرانسل هم این کار را انجام می دهد، ولی آن لیست سیاه مخابرات را ندارد!

ما نمی توانیم با تغییر IME در شناسایی گوشی توسط شبکه اختلال ایجاد کنیم،
اگر چنین نبود ما می توانستیم از طریق نرم افزاری IME گوشی را عوض کنیم و مثلا k750 را در شبکه به جای XPERIA نشان دهیم!!!
این کار امکان پذیر نیست!! اگر امکان پذیر بود یک فاجعه امنیتی پیش می آمد و کلی از شبکه ها سوءاستفاده می شد!!
بنابراین می بینیم که شناسایی مدل و نوع گوشی صرفا توسط IME صورت نمی گیرد!
حال بحث خودمان، من خودم روی بیش از 10 گوشی سریال چنج این مورد را امتحان کردم و بدون هیچ مشکلی تنظیمات را دریافت می کرد!

بنابراین این بحث به IME بر نمی گردد.

اگر سوالی بود حتما بفرمایید.
موفق باشید

با سلام به دوستان گرامی

در جواب این حرف شما ( از طریق نرم افزاری IME گوشی را عوض کنیم و مثلا k750 را در شبکه به جای XPERIA نشان دهیم!) باید گفت یک چنین چیزی حقیقت داره بنده خودم دیدم که گوشی k750 در دست دوستان چون سریالش چنج شده در حال حاضر بعنوان گوشی samsung sgh 800 در شبکه شناخته میشه پس زیادم نمیتوان اعتماد کرد . :beel:

GREEN BERET
2008-11-19, 09:57 PM
من 1هفتست فرمو پر كردمو فرستادم زنگ زدم 140 گفت بايد 10 روز مهلت بديد تا فعال بشه.پس لطفا بدون اطلاع حرفي رو نزنيد كه باعث گم راهيه سايرين بشه.

شما میشه لطف کنید و بگویید ما چه حرفی زدیم که باعث گمراهی سایرین شده ؟ :not:

Nova view
2008-11-19, 10:08 PM
این موردی که شما می فرمایید ممکن نیست، چون اطلاعات گوشی به طور سخت افزاری علاوه بر IME به شبکه ارسال می شود!!!
در ضمن شناسایی و دیدن و فهمیدن اینکه یک گوشی در شبکه دارای چه مشخصاتی است توسط شما غیر ممکن است! یا شما باید در قسمت امنیت و تشخیص شبکه باشید و یا نیاز به حکم مراجع قضایی دارد!!
شما از کجا فهمیدید که در شبکه samsung sgh 800 شناخته شده است؟ مانیتور های نمایش اصلی اطلاعات اصلی هر اپراتور در داخل ساختمان مرکزی شبکه است؟!؟

GREEN BERET
2008-11-20, 12:19 AM
این موردی که شما می فرمایید ممکن نیست، چون اطلاعات گوشی به طور سخت افزاری علاوه بر IME به شبکه ارسال می شود!!!
در ضمن شناسایی و دیدن و فهمیدن اینکه یک گوشی در شبکه دارای چه مشخصاتی است توسط شما غیر ممکن است! یا شما باید در قسمت امنیت و تشخیص شبکه باشید و یا نیاز به حکم مراجع قضایی دارد!!
شما از کجا فهمیدید که در شبکه samsung sgh 800 شناخته شده است؟ مانیتور های نمایش اصلی اطلاعات اصلی هر اپراتور در داخل ساختمان مرکزی شبکه است؟!؟

با سلام مجدد به شما

اگه شما کمی دقت در ویترین کرده باشید در قسمت دریافت از ویترین در سمت چپ سیستم زده انتخاب گوشی که من خواستم برای دوستم گوشی k750 را به صورت پیشفرض قرار بدم که نوشته موبایل شما samsung sgh 800 و نمیتوانید آنرا تغییر دهید . بعد رفتم از طریق سایت بین المللی که آدرسش رو در زیر قرار دادم imei رو به سایت دادم دیدم همون مدل گوشی رو زد حال برای شما اثبات گردید . :beel:

https://www.numberingplans.com/?page=analysis&sub=imeinr

ایرانسل یعنی لذت مکالمه

Nova view
2008-11-20, 12:59 AM
در حال حاضر در نرم افزار ويترين, شناسايي گوشي صرفا از طريق سريال انجام مي شود و حرف شما كاملا درست است,
اما همان گوشي مورد نظر شما در سيستم اصلي شبكه با نام و مدل اصلي شناسايي مي شود, اشتباه نكنيد, سيستم ويترين از شبكه مجزا است و برنامه جداگانه و مخصوص دارد! اما قسمتهاي مثل كدهاي دستوري و ... با سيستم اصلي كار مي كنند! چون اين كدها با مسايل زير ساختي و مهمي مثل كارت شارژ ها و ... درگير هستند و نبايد به همين راحتي دچار خطا شوند.
موفق باشيد

bobo_0_6
2008-11-20, 01:10 AM
در حال حاضر در نرم افزار ويترين, شناسايي گوشي صرفا از طريق سريال انجام مي شود و حرف شما كاملا درست است,
اما همان گوشي مورد نظر شما در سيستم اصلي شبكه با نام و مدل اصلي شناسايي مي شود, اشتباه نكنيد, سيستم ويترين از شبكه مجزا است و برنامه جداگانه و مخصوص دارد! اما قسمتهاي مثل كدهاي دستوري و ... با سيستم اصلي كار مي كنند! چون اين كدها با مسايل زير ساختي و مهمي مثل كارت شارژ ها و ... درگير هستند و نبايد به همين راحتي دچار خطا شوند.
موفق باشيد

فکر کنم اازبحث mms خارج شدیم:atten:

Nova view
2008-11-20, 01:23 AM
از شما و ديگر دوستان عزيز عذر مي خواهم, بحث از مشكلات دريافت تنظيمات mms‏ به نحوه شناسايي گوشي رسيد!
اما به نظر من لازم است كه اين موضوع كاملا روشن شود.
چون اين مطلب پايه حل بعضي مشكلات هست.
موفق باشيد

bobo_0_6
2008-11-20, 10:08 AM
از شما و ديگر دوستان عزيز عذر مي خواهم, بحث از مشكلات دريافت تنظيمات mms‏ به نحوه شناسايي گوشي رسيد!
اما به نظر من لازم است كه اين موضوع كاملا روشن شود.
چون اين مطلب پايه حل بعضي مشكلات هست.
موفق باشيد

بله برای منم مفیده این بحث اما میتونه 1 تاپیک جدا داشته باشه

Nova view
2008-11-20, 10:34 AM
حالا ناخواسته اینجا مطرح شده، به بزرگی خودتان ببخشید.
موفق باشید

bobo_0_6
2008-11-20, 11:05 AM
حالا ناخواسته اینجا مطرح شده، به بزرگی خودتان ببخشید.
موفق باشید

من قصد جسارت نداشتم
شما سرورید:student:

heyk
2008-11-20, 04:15 PM
شما میشه لطف کنید و بگویید ما چه حرفی زدیم که باعث گمراهی سایرین شده ؟ :not:
بله ميشه.شما گفتيد 72 ساعته فعال ميشه من از نمايندگيه دوستم همون روز ارسال كردم اپراتور گفت مدارك رسيده ولي 10 روز طول ميكشه.Smile (50)

GREEN BERET
2008-11-20, 04:51 PM
بله ميشه.شما گفتيد 72 ساعته فعال ميشه من از نمايندگيه دوستم همون روز ارسال كردم اپراتور گفت مدارك رسيده ولي 10 روز طول ميكشه.Smile (50)

شما لطف کن و برو یکی از بروشورهای mms ایرانسل رو بگیر بخون ببین چی نوشته ؟
در صفحه آخر این فرم نوشته که از زمانی که فرم شما بدست ما برسه حداکثر 72 ساعت بعد فعال میشه .

دیگه شما حرفی برای گفتن داری ؟ تمام حرفهایی که دوستان علی الخصوص جناب nova view میزنن بر اساس مدرک هستش تا بعدا افرادی مثل شما معترض نشن . :not::not:

k_a
2008-11-20, 05:55 PM
خیلی زور داره کسایی که از تو مدارکشونو دیرتر بفرستن mms براشون زودتر فعال بشه ...
به نظر من اصلا عادلانه رفتار نمیکنن...

Nova view
2008-11-20, 06:46 PM
دوست عزیز جناب bobo_0_6
خواهش می کنم، شما صاحب اختیارید، تمام سایت متعلق به شما و دیگر دوستان است.

دوست گرامی جنابheyk
جناب nancy joon کاملا پاسخ درست و کامل شما را دادند، من هم این مسئله را اضافه می کنم که اپراتور نمی تواند بفهمد که فرم رسیده یا نه! فقط آنها از طریق شبکشون می بینند که MMS شما فعال شده یا نه، که اگر فعال شده باشد یعنی فرم رسیده، در صورتی که ممکن است فرم شما نرسیده باشد و آن اپراتور نمی فهمد!

از این بحث که بگذریم،
به راه تازه ای برای دریافت و ارسال فرم فعال سازی MMS می رسیم!!!!
مختص کسانی که حال و حوصله بیرون آمدن ار خانه را ندارند!!!
ایرانسل در راه ابتکاری امکان دریافت فرم درب منزل شما مشترکین را فراهم کرده است!!
بدین ترتیب که دوستان می توانند کد پستی منزل و یا محل مورد نظر خود را از خط ایرانسل خود به شماره 2333 بفرستند و فرم را به طور کاملا رایگان از طریق پست درب منزل خود تحویل بگیرند و از همان طریق ارسال کنند!!
البته من هنوز این روش را تست نکردم، اگر کسی تست کرد نتیجه اش را هم در همین جا قرار دهد تا دوستان استفاده کنند.

Nova view
2008-11-20, 07:22 PM
ببخشید من یک مطلب را یادم رفت بگم،
از تاریخ 2 تا 5 آذر می توانید از نمایشگاه الکامپ بازدید کنید.
در این نمایشگاه، ایرانسل با چند غرفه و خدمات نوین و جدید هم حضور دارد.
بخصوص دوستان می توانند برای ارسال فرم mms از طریق همین نمایشگاه نیز اقدام کنند تا دیگر هیچ شک و شبه ای از نظر صحت و امنیت نباشد.
در کل برای تجربه کردن و دیدن سرویس های نوین و جدید هم شده، ارزش یکبار رفتن را دارد.
موفق باشید

jeegar3245
2008-11-22, 12:11 PM
از شما دوستان گرامی کسی آدرس دقیق نمایشگاه الکامپ رو بلده ؟ ساعات بازدیدش ؟ d:

sorena
2008-11-22, 12:26 PM
محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران - ساعت 10 صبح تا 5 بعد از ظهر

Elnazhh
2008-11-22, 02:38 PM
من فرم رو فرستادم البته چندين نمايندگي مجاز كه رفتم همه گفتن بايد بندازي صندوق پست. منم همون كارو كردم. (الان حدود 10 روزه) تنظيماتم با اس ام اس گرفتم. ولي هنوز فعال نشده. چي كار كنم؟

jeegar3245
2008-11-22, 03:17 PM
محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران - ساعت 10 صبح تا 5 بعد از ظهر

دوست عزیز لطف کن آدرس دقیق رو بگو (کوچه خیابون و... )

GREEN BERET
2008-11-22, 03:26 PM
من فرم رو فرستادم البته چندين نمايندگي مجاز كه رفتم همه گفتن بايد بندازي صندوق پست. منم همون كارو كردم. (الان حدود 10 روزه) تنظيماتم با اس ام اس گرفتم. ولي هنوز فعال نشده. چي كار كنم؟

با سلام به دوستان گرامی

ببین دوست عزیز شما برای اینکه مطمئن بشی که فرمت رسیده به دست ایرانسل زنگ میزنی به 130 یا 140 بعد اگه گفتن رسیده شما ازشون بپرس چرا فعال نشده هنوز ؟ :flower:

sorena
2008-11-22, 06:46 PM
دوست عزیز لطف کن آدرس دقیق رو بگو (کوچه خیابون و... )

از بزرگراه چمران با خیابان سئول. جا نمایشگاه که تو تهران تابلو !!!
در ضمن جای این سوال فکر نکنم اینجا باشه ها !!! :coca:

S.HAMID.M
2008-11-22, 10:17 PM
من 16 روز شده كه فرستادم اما هنوز فعال نشده:cry::cry::cry::cry:

bobo_0_6
2008-11-23, 12:39 AM
دوست عزیز جناب bobo_0_6
خواهش می کنم، شما صاحب اختیارید، تمام سایت متعلق به شما و دیگر دوستان است.

دوست گرامی جنابheyk
جناب nancy joon کاملا پاسخ درست و کامل شما را دادند، من هم این مسئله را اضافه می کنم که اپراتور نمی تواند بفهمد که فرم رسیده یا نه! فقط آنها از طریق شبکشون می بینند که MMS شما فعال شده یا نه، که اگر فعال شده باشد یعنی فرم رسیده، در صورتی که ممکن است فرم شما نرسیده باشد و آن اپراتور نمی فهمد!

از این بحث که بگذریم،
به راه تازه ای برای دریافت و ارسال فرم فعال سازی MMS می رسیم!!!!
مختص کسانی که حال و حوصله بیرون آمدن ار خانه را ندارند!!!
ایرانسل در راه ابتکاری امکان دریافت فرم درب منزل شما مشترکین را فراهم کرده است!!
بدین ترتیب که دوستان می توانند کد پستی منزل و یا محل مورد نظر خود را از خط ایرانسل خود به شماره 2333 بفرستند و فرم را به طور کاملا رایگان از طریق پست درب منزل خود تحویل بگیرند و از همان طریق ارسال کنند!!
البته من هنوز این روش را تست نکردم، اگر کسی تست کرد نتیجه اش را هم در همین جا قرار دهد تا دوستان استفاده کنند.

ما که تو این تاپیک همه چیز گفتیم
جناب Nova view پست جدید مبارک

Mehran14233
2008-11-24, 02:10 AM
اقا سلام يه سوال دارم ! اين سيم كارتهاي ايرانسل pin 1 & 2 و puk 2 شون چنده ؟:lol:

با تشكر :flower:

sorena
2008-11-24, 10:49 AM
جناب آقای nova view آیا نمیشه کاری کرد که سیمکارت پیام رسان ایرانسل را به اعتباری تبدیل کرد یا حداقل قسمت دریافت تماسش را فعال کرد ؟ چون من فکر میکنم این سیمکارتها با اعتباری فرقی نمیکنه فقط قسمت انسداد مکالمش فعاله.

Nova view
2008-11-24, 12:04 PM
با درود خدمت دوست عزیز جنابMehran14233
سیم کارت های ایرانسل به طور پیش فرض هیچ پینی ندارند و شما می توانید پین آن را به دلخواه تغییر دهید، برای تغییر پین 1 و2 باید PUK1 و 2 را داشته باشید که این کد قبلا در E-care بود ولی جدیدا برداشتند، شما می توانید به 130 یا 140 تماس بگیرید و کدهای لازم را از آنها دریافت کنید.

با درود خدمت دوست عزیز جناب sorena
اگر قسمت تماسش فعال شود دیگر پیام رسان نیست و تمام تعرفه هایش باید با اعتباری مطابق باشد،
اما درباره بحث تبدیل پیام رسان به اعتباری باید بگم که ابتدا تبدیل دائمی به اعتباری ارائه شد، ولی از این امکان زیاد استفاده نشد، برای همین ایرانسل دیگر این روند را ادامه نداد، اما گفتند که این کار را در نظر داریم و در آینده ارائه می کنیم،
اما در حال حاضر هیچ راهی برای تبدیل پیام رسان به اعتباری وجود ندارد
موفق باشید

Nova view
2008-11-24, 12:04 PM
با درود خدمت دوستان
با اعلام راه اندازی سرویس mms همراه اول، فعال سازی mms مشترکان ایرانسل که فرم خود را فرستادند سرعت بیشتری خواهد داشت.
خبر های بعدی در این مورد به زودی به اطلاع خواهد رسید.
موفق باشید

Mehran14233
2008-11-24, 12:22 PM
با درود خدمت دوست عزیز جنابMehran14233
سیم کارت های ایرانسل به طور پیش فرض هیچ پینی ندارند و شما می توانید پین آن را به دلخواه تغییر دهید، برای تغییر پین 1 و2 باید PUK1 و 2 را داشته باشید که این کد قبلا در E-care بود ولی جدیدا برداشتند، شما می توانید به 130 یا 140 تماس بگیرید و کدهای لازم را از آنها دریافت کنید.

با درود خدمت دوست عزیز جناب sorena
اگر قسمت تماسش فعال شود دیگر پیام رسان نیست و تمام تعرفه هایش باید با اعتباری مطابق باشد،
اما درباره بحث تبدیل پیام رسان به اعتباری باید بگم که ابتدا تبدیل دائمی به اعتباری ارائه شد، ولی از این امکان زیاد استفاده نشد، برای همین ایرانسل دیگر این روند را ادامه نداد، اما گفتند که این کار را در نظر داریم و در آینده ارائه می کنیم،
اما در حال حاضر هیچ راهی برای تبدیل پیام رسان به اعتباری وجود ندارد
موفق باشید

با تشكر

puk 1 كه رو قاب sim هست

puk 2 هم بايد زنگ بزنيم ؟ ميگن راحت ؟

Nova view
2008-11-24, 12:33 PM
در حقیقت PUK2 برای تغییر Pin 2 هست و Pin2 کاربرد زیادی ندارد به جز محدود کردن تماسهای بین الملل که فکر نکنم برای شما نیاز باشد، ولی اگر خواستید با مرکز خدمات تماس بگیرید.
موفق باشید

bobo_0_6
2008-11-25, 11:10 AM
با درود خدمت شما دوست بسیار عزیز جناب Docki_Joon

موفق باشید
جناب Nowa view من سیم کارت دایمی با پیش شماره 0935 دارم
اینطوری بگم که تو کرج از همراه اول اصلا Sms به من نمیرسه:nono:

Nova view
2008-11-25, 06:15 PM
با درود خدمت دوست عزیز جناب bobo_0_6
همانطور که گفتم بر عکس همراه اول هیچ فرقی بین پیش شماره های ایرانسل نیست،
هزاران دلیل می تواند وجود داشته باشد که این مشکل را باعث می شود.
یکی مخابرات زیر ساخت که لینک دهی ارتباطی را بر عهده دارد و در این باره بعدا مفصل صحبت خواهم کرد، یکی بحث مسیج سنترها و ....
بررسی این مسئله به عهده رگلاتوری می باشد،
با توجه به قدیمی و شلوغ بودن همراه اول، من احتمال بیشتر را به همراه اول می دهم، به علاوه اینکه خود همراه اول نوعی به اصطلاح تحریم هم در رابطه با ایرانسل در نظر دارد تا ایرانسل را نزد همه خراب کند!
متاسفانه ظرفیت های همراه اول در کرج لب مرز حرکت می کند و اکثر مواقع بیش از ظرفیت موجود استفاده می شود که این خود باعث این مشکل است.
مطمئن باشید که اگر مشکل از ایرانسل باشد خیلی زود رفع خواهد شد، ولی من احتمال به زیر ساخت و همراه اول می دهم که اگر مشکل از این دو باشد، حل شدنش خیلی زمان می برد
این وسط هم فقط مشترکان، مظلوم هستند و مشکلات را تحمل می کنند و استفاده اش را کسان دیگری می برند.

در هر حال همانطور که قبلا گفتم شما می توانید با تماس با 130 یا 140 موضوع را بیشتر در نزد تیم فنی بزرگ کنید تا سریعتر این مشکل رفع شود.
موفق باشید

bobo_0_6
2008-11-26, 01:18 AM
با درود خدمت دوست عزیز جناب bobo_0_6
همانطور که گفتم بر عکس همراه اول هیچ فرقی بین پیش شماره های ایرانسل نیست،
هزاران دلیل می تواند وجود داشته باشد که این مشکل را باعث می شود.
یکی مخابرات زیر ساخت که لینک دهی ارتباطی را بر عهده دارد و در این باره بعدا مفصل صحبت خواهم کرد، یکی بحث مسیج سنترها و ....
بررسی این مسئله به عهده رگلاتوری می باشد،
با توجه به قدیمی و شلوغ بودن همراه اول، من احتمال بیشتر را به همراه اول می دهم، به علاوه اینکه خود همراه اول نوعی به اصطلاح تحریم هم در رابطه با ایرانسل در نظر دارد تا ایرانسل را نزد همه خراب کند!
متاسفانه ظرفیت های همراه اول در کرج لب مرز حرکت می کند و اکثر مواقع بیش از ظرفیت موجود استفاده می شود که این خود باعث این مشکل است.
مطمئن باشید که اگر مشکل از ایرانسل باشد خیلی زود رفع خواهد شد، ولی من احتمال به زیر ساخت و همراه اول می دهم که اگر مشکل از این دو باشد، حل شدنش خیلی زمان می برد
این وسط هم فقط مشترکان، مظلوم هستند و مشکلات را تحمل می کنند و استفاده اش را کسان دیگری می برند.

در هر حال همانطور که قبلا گفتم شما می توانید با تماس با 130 یا 140 موضوع را بیشتر در نزد تیم فنی بزرگ کنید تا سریعتر این مشکل رفع شود.
موفق باشید
با سلام خدمت جناب nova view و تشکر از زحمات شما
منم با نظر شما موافقم که خرابی زیر سر همراه اوله و یقین دارم که می خوان ایرانسل رو خراب کنند به دلایلی که گفته شده مثل جریانه MMS و...
اما به هر هال این وضعیت شبکه رو خراب میکنه و باید هر چه سریع تر این مشکل رو بین خودشون حل کنند
اینم بگم که من هر بار به 130 زنگ زدم منو به نحوی پیچوندن اما به صورت میل قشنگ جواب میدن علتش رو نمیدونم که این دو چه فرقی با هم دارن:dont:
هر وقت میلشون بهم رسید اگر جواب قانع کننده ای دادن حتما تو سایت میذارمش
البته اینم بگم که با وجود این شرایط ایرانسل خیلی با شجاعت داره کار خودش رو پیش میبره و من بهش تبریک میگم

Nova view
2008-11-26, 08:19 AM
خب، آنها هم جوابی ندارند که بگند، بگویند که همراه اول می خواهد ما را خراب کند؟!؟
گفتن این حرف کافیست که تمام قول و قرار های بین همراه اول و ایرانسل از بین برود و همه چیز به ضرر ایرانسل تمام شود!

موفق باشید

GREEN BERET
2008-11-26, 04:08 PM
با سلام دوستان گرامی

میگم مثل اینکه ایرانسل قصد وصل کردن mms بعضی از سیمهای اعتباریشو نداره چون خیلی از بچه ها فرمشون رو 1 ماهه که فرستادن ولی هنوز فعال نشده ! (از ایرانسل بعیده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ) :beel:

bobo_0_6
2008-11-26, 11:55 PM
2 روزیه که گوشیمو روشن میکنم جونش در میاد تا coverage بده
تو کرخ کسه دیگه ای هم این مشکلو داره؟

JuPiTeR Pluvius
2008-11-27, 01:17 AM
من هفته پیش زنگیدم 140 گفتن فرمت رسیده، گفتم پس چرا وصل نشده...؟!
گفتن وایسا بررسی کنیم....!!!
بعد ما رو به قولی Hold کردنو یه آهنگه لایتم برامون گذاشتن تا...
دوباره اپراتور مربوطه اوومدو گفت ما یه گزارش از وضعیت شما به تیم فنی ارسال میکنیم تا ببینیم مشکل از کجاس؟؟؟
یه کد هم بهم داد که گزارش تیم فنی رو با اوون پیگیری کنم.
امروز که مجدداً زنگیدم تا پیگیری کنم، گفتن تیم فنی هنوز جواب نداده (ضمن عرض خسته نباشید،دستشون درد نکنه...!)
بعد اپراتور محترم محض دلخوشیه ما گفت یه گزارش مجدد واست میفرستم که تأکیدی بشه واسه قبلی!
پرسیدم من باید چیکار کنم؟ فرمودن همین که پیگیری میکنین باعث میشه کارها سرعت پیدا کنه (و من ا... توفیق) !
و باز هم صبر بفرمائید...به هر حال چاره ای نیست...! و ما هم داریم همین کارو میکنیم...!Smile (50)
:lol:

sorena
2008-11-27, 11:02 AM
منم الان یک ماه که فرمم را برای پیام رسان دادم ولی فعال نشده !!!
من که سیمکارتم پیام رسانه و نمیتونم زنگ بزنم به 140 یا 130 ایرانسل، باید به چه شماره ای باید زنگ بزنم ؟

sorena
2008-11-27, 11:07 AM
من الان یک چند روزیه که نمیتونم وارد کنترل حساب اینترنتی یا ویترین بشم، رمزم را قبول نمیکنه. به 130 هم که مسیج میدم پیام میاد که در حال بررسیه و دیگر هیچ ؟ کسی دیگه این مشکل را داره؟ در ضمن وقتی 140 را میگیرم میگه حساب شما موقتا مسدود شده ولی سیم من پیام رسانه و قسمت مسیج و اینترنتش کار میکنه !

BeHNaM
2008-11-27, 12:35 PM
دوستان گویا امروز صبح سایت ایرانسل برای ثبت mms مشکل پیدا کرده
چون امروز رفتم فعال کنم گفتن سایت مشکل داره نمیشه تائید کرد

JuPiTeR Pluvius
2008-11-27, 12:54 PM
منم الان یک ماه که فرمم را برای پیام رسان دادم ولی فعال نشده !!!
من که سیمکارتم پیام رسانه و نمیتونم زنگ بزنم به 140 یا 130 ایرانسل، باید به چه شماره ای باید زنگ بزنم ؟
دوست عزیز شما با 09351400000 یا 09351300000 تماس بگیر
موفق باشی :wow:

Nova view
2008-11-27, 07:12 PM
با درود خدمت یار با وفای عزیز جنابBehnam
بدلیل تغییرات ساختاری و امنیتی و آماده سازی قسمت ویترین ایرانسل برای ورود به فاز جدید، کلیه رمز های ورود به E-care و ویترین عوض می شود و به همراه این تغییرات، سایت تا اطلاع ثانوی قابل استفاده نمی باشد( تا اطلاع ثانوی یعنی چندین ساعت و یا چند روز!!)
موفق باشید

Nova view
2008-11-27, 07:12 PM
با درود خدمت دوست عزیز جنابsorena
به منظور افزایش امنیت و تغییرات ساختاری و آماده سازی ویترین ایرانسل برای ورود به فاز جدید برای ارائه سرویس های چند رسانه ای(چقدر طولانی شد!!) کلیه رمزهای ورود به E-care و ویترین برای تمامی مشترکان عزیز تغییر یافته و کم کم از طریق پیامک، رمز ورود جدید به تمامی مشترکانی که از این سرویس استفاده می کردند ارسال خواهد شد.
موفق باشید

bobo_0_6
2008-11-28, 10:35 AM
منم 2 روز پیش sms به ویترین دادم گفت پسورد ویترین/ecare شما عوض شده و تا 24 ساعت دیگه به شما میرسه که همچنان چشم به راهه sms ایرنسلم هم برای ویترین هم می خوام برم ecare قبضمو ببینم اونجا درسته یا نه

Nova view
2008-11-28, 07:52 PM
برای اینکه خیلی زودتر رمز ورود خود را دریافت کنید، با 130 یا 140 تماس بگیرید و از آنها بخواهید که از آنجا رمز و شناسه ورود را برای شما بفرستند، با این روش حدود 2-3 دقیقه بیشتر طول نمی کشد تا رمز ورود به دست شما برسد.
موفق باشید

GREEN BERET
2008-11-28, 10:15 PM
دزفولی: ارتباط رومينگ ایرانسل با عربستان برقرار است

ايرانسل در حال حاضر به طور مستقيم با 30 اپراتور دنيا رومينگ دارد و مشتركان مي‌توانند بدون تعويض سيم‌كارت از اين سرويس استفاده كنند.

عليرضا قلمبر دزفولي ـ مديرعامل ايرانسل ـ در گفت‌وگو با خبرنگار ارتباطات خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با بيان اين كه ايرانسل با 200 اپراتور دنيا رومينگ دارد اظهار كرد: براي سيم‌كارت‌هاي ايرانسل دو شيوه‌ براي استفاده از سرويس رومينگ وجود دارد يكي اين كه مشترك ايرانسل بايد به تعويض سيم‌كارت خود اقدام كرده و براي استفاده از سرويس رومينگ سيم‌كارت جديدي دريافت كند و 200 هزار تومان اعتبار بپردازد.

مدير عامل ايرانسل با بيان اين كه با هدف تسهيل پروسه‌ي برقراري رومينگ روش‌هاي جديدي در دست انجام است در پاسخ به سوال خبرنگار ايسنا، تاكيد كرد: ايرانسل با يكي از اپراتورهاي بزرگ عربستان ارتباط رومينگ دارد و سيم‌كارت‌هاي ايرانسل در كشور عربستان نيز ارتباط رومينگ دارد.

وي ادامه داد: نحوه فعال‌سازي رومينگ و روش ارسال و دريافت آن نيز در در سايت ايرانسل به آدرس www.irancell.ir وجود دارد و مشترك مي‌تواند تقاضايش را ارسال كرده و از طريق بانك پول خود را واريز كند و سيم‌كارت جديد نيز از طريق پست براي وي ارسال مي‌شود.

به گزارش خبرنگار سرويس ارتباطات ايسنا اظهارات دزفولي در حالي است كه اين در حالي است كه دو روز گذشته خبري از روابط عمومي وزارت ارتباطات فن‌آوري اطلاعات به نقل از نماينده وزارت ارتباطات در عربستان مبني بر اينكه همراه‌ اول تنها اپراتور ايراني است که با عربستان رومينگ برقرار کرده، سيم‌کارت‌هاي ديگر را نياوريد، منتشر شد.

با سلام به دوستان عزیز

طبق این گفته شما در روش جدید برای استفاده از سیم کارت در کشور دیگری آیا باز هم نیاز به سپرده رومینگ هستش ؟ :flower:

bobo_0_6
2008-11-29, 08:29 AM
اگرشما سیمکارت خودتون رو بسوزونید و یک بسته بازگشت بگیرید بازم باید ثبت نام خود را کامل کنید ؟
ایرانسل تا جایی که یادم بود یه شماره داشت که وقتی sms خالی بهش میدادی وضعیت ثبت نامتو بهت می گفت. کسی این شماره رو یادش هست؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.
البته اینم بگم که من سیمکارتمو در دوره اول ایرانسل که اینترنتی ثبت نام میکرد ، خریداری کردم.

Nova view
2008-11-29, 11:53 AM
شما می توانید با خرید بسته بازگشت و مراجعه به نمایندگی ها اطلاعات خط خود را روی سیم کارت خام آن بسته بریزید و نیاز به ثبت نام مجدد هم نیست.
موفق باشید

Nova view
2008-11-29, 11:57 AM
با درود خدمت دوست گرامی جنابnancy joon
پرداخت هزینه رومینگ و گزاردن ودیعه نزد اپراتور در همه جای دنیا الزامی است!! حال وقتی می بینید که سیم کارتهای همراه اول بجز 0910 و اعتباری بدون نیاز به ودیعه از رومینگ استفاده می کنند، بخاطر این است که در هنگام خرید این هزینه را پرداخت کردید و هزینه بالای خرید سیمکارتهای دولتی هم به همین خاطر است.
موفق باشید

jeegar3245
2008-11-29, 12:25 PM
با سلام به دوستان گرامی

چند وقتی هستش که ( تقریبا 2 الی 3 روز ) وقتی mms ارسال میشه به دست طرف نمیرسه بقیه دوستان هم این مشکل رو دارند ؟ :feel:

bobo_0_6
2008-11-29, 12:33 PM
شما می توانید با خرید بسته بازگشت و مراجعه به نمایندگی ها اطلاعات خط خود را روی سیم کارت خام آن بسته بریزید و نیاز به ثبت نام مجدد هم نیست.
موفق باشید
یعنی الان اون مشخصاتی که رو اون سیمکارت داشتم رو این سیمکارت ندارم؟

Nova view
2008-11-29, 12:44 PM
سیمکارت بسته بازگشت را به همراه سیم کارت سوخته تحویل نمایندگی دهید و آنها سیمکارت جدید را به شما می دهند. یعنی مشخصات خط شما را روی آن سیمکارت بسته بازگشت کپی می کنند.
موفق باشید

2008-11-29, 02:22 PM
چرا mmsفعال نشده من 20 آبان ثبت نام كرده ام وفرم را پر كرده ام

bobo_0_6
2008-11-29, 05:09 PM
شرمنده من متوجه نشدم
سیمکارتمو جلوم سوزوند، قابشو همونجا ازم گرفتو بسته بازگشتو بهم داد

Nova view
2008-11-30, 03:36 PM
ببینید، بسته بازگشت حاوی یک سیمکارت خام می باشد، نمایندگیها سیمکارت قبلی شما را می گیرند و اطلاعات خط شما را رو آن سیمکارت جدید بسته بازگشت تعریف می کنند و از این به بعد، سیمکارت شما همان سیمکارت بسته بازگشت می شود.
موفق باشید

bobo_0_6
2008-11-30, 03:38 PM
ببینید، بسته بازگشت حاوی یک سیمکارت خام می باشد، نمایندگیها سیمکارت قبلی شما را می گیرند و اطلاعات خط شما را رو آن سیمکارت جدید بسته بازگشت تعریف می کنند و از این به بعد، سیمکارت شما همان سیمکارت بسته بازگشت می شود.
موفق باشید

متوجه شدم
با تشکر

2008-11-30, 03:48 PM
من هرچه قدر به اين شماره ي138پيام مي فرستم ارسال نمي شود ايراد از كجاست من سيم كارت را 20 ابان خريدم وثبت نامكرده ام و كد پستي را تاييد كرده ام

GREEN BERET
2008-11-30, 07:14 PM
با سلام به دوستان گرامی

مثل اینکه ایرانسل بچه ها رو گذاشته تو خماری mms و قرار نیست وصل کنه داریم به اواسط آذر نزدیک میشیم ولی خبری از mms نیست میگم دوستانی که mms خطشون هنوز وصل نشده برن جلوی شرکت ایرانسل تحصن کنن تا شاید ترتیب اثری داده بشه ! :beel: ( ما چاکر ایرانسل هم هستیم .!!!! ) :lol:

gony
2008-11-30, 09:46 PM
فعال کردن ام ام اس که پولیه..... 3 هزار تومان هزینه حق ثبت داره.....معلوم هم نیست کی قراره فعال بشه.................

GREEN BERET
2008-11-30, 10:09 PM
فعال کردن ام ام اس که پولیه..... 3 هزار تومان هزینه حق ثبت داره.....معلوم هم نیست کی قراره فعال بشه.................

با سلام به دوستان گرامی

دوست عزیز برای ثبت نام mms نیازی به پرداخت هیچ گونه هزینه ای نمی باشد حواست باشه سرت کلاه نره .! :flower:

MBLACK2009
2008-11-30, 11:41 PM
سلام خدمت دوستان ببخشید میشه آموزش تنظیم دستی mms رو بزارین ممنون!

sorena
2008-11-30, 11:53 PM
تو همین تاپیک هست، صفحه 3، پست شماره 26 از جناب nova view. اینم لینکش:
http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=22423&page=3

MBLACK2009
2008-12-01, 12:21 AM
ببخشید گوشی من w200 تو قسمت message server چی بنویسم؟

Nova view
2008-12-01, 08:34 AM
با درود خدمت دوست عزیز جنابGladiator0
گزینه هایی که برای تنظیمات لازم است را فقط پر کنید، اگر گزینه ای می بینید که در لیستی که من نوشتم نیست، نیازی به پر کردن آن ندارید و بگذارید به حالت پیش فرض باقی بماند.
موفق باشید

bobo_0_6
2008-12-01, 10:31 AM
همونطور که گفتم من دیشب یک سیمکارت اعتباری گرفتم و ثبت نام هم کردم اما الان به 2112 sms میدم میگه ثبت نام کامل نیست
میخواستم بدونم چند روز طول داره تا کامل بشه؟

Nova view
2008-12-01, 12:32 PM
بین یک هفته تا دو ماه!!!!
بستگی به فروشنده دارد که چه وقت مدارک شما را به ایرانسل تحویل دهد!
اگر عجله دارید می توانید مدارک خود را به ایرانسل فکس کنید!(شمارش دقیق یادم نیست، از 130 یا 140 بپرسید، به شما می گویند!)
برای دریافت سیمکارت و اعتبار هدیه، مواردی که در قسمت خبر های ایرانسل وجود دارد را با دقت مطالعه و انجام دهید.
موفق باشید

MBLACK2009
2008-12-01, 12:43 PM
سلام خدمت nova view
ببخشید ولی قسمت message server رو پر نمیکنم میگه آکانت من ناقص باید حتما message serverرو پر کنم

MBLACK2009
2008-12-01, 12:43 PM
سلام خدمت nova view
ببخشید ولی قسمت message server رو پر نمیکنم میگه آکانت من ناقص باید حتما message serverرو پر کنم

GREEN BERET
2008-12-01, 02:27 PM
با سلام به دوستان گرامی

دوست عزیز message server همون message center هستش که باید این را وارد کنی :
http://mms:8002

hlhalflife
2008-12-01, 03:07 PM
سلام
نحوه وارد کردن تنظیمات MMS به صورت دستی در گوشی سونی اریکسون T650i چگونه است؟
ممنون

GREEN BERET
2008-12-01, 03:39 PM
سلام
نحوه وارد کردن تنظیمات MMS به صورت دستی در گوشی سونی اریکسون T650i چگونه است؟
ممنون

دوست عزیز به این صفحه از همین تاپیک که آدرس آن را در زیر گذاشتم مراجعه کن جوابتو می گیری (پست شماره 26 توسط جناب nova view ) :
http://www.ir-tci.org/forum/showthre...t=22423&page=3

ایرانسل یعنی لذت مکالمه

hlhalflife
2008-12-01, 04:46 PM
دوست عزیز به این صفحه از همین تاپیک که آدرس آن را در زیر گذاشتم مراجعه کن جوابتو می گیری (پست شماره 26 توسط جناب nova view ) :
http://www.ir-tci.org/forum/showthre...t=22423&page=3

ببخشید آدرس رو باز نمیکنه

GREEN BERET
2008-12-01, 05:32 PM
ببخشید آدرس رو باز نمیکنه

بیا دوباره بزن :

http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=22423&page=3

bobo_0_6
2008-12-02, 12:48 AM
خوب اونوقت اینقدر ثبتنام دیر بشه این 5000 تومن شارژ و سیمکارت هدیه هم به تاخیر میفته؟

Nova view
2008-12-02, 08:54 AM
تا مشخصات و آدرس شما در شبکه ذخیره نشود که نمی توان سیمکارت هدیه را به منزل شما ارسال کرد، ولی حق شما همیشه محفوظ خواهد ماند.
شما مراحل موجود در قسمت اخبار ایرانسل را انجام دادید؟ آیا کد پستی خود را به شماره مذکور فرستادید؟

bobo_0_6
2008-12-02, 10:52 AM
تا مشخصات و آدرس شما در شبکه ذخیره نشود که نمی توان سیمکارت هدیه را به منزل شما ارسال کرد، ولی حق شما همیشه محفوظ خواهد ماند.
شما مراحل موجود در قسمت اخبار ایرانسل را انجام دادید؟ آیا کد پستی خود را به شماره مذکور فرستادید؟

بله وقتی کد پستی یا sms خالی به 1221 میدی در جا 3 تا sms میده که 2تاش نوشته درخواست شما در حال بررسی است و یکیش میگه ثبت نام شما کامل نیست!!!

sorena
2008-12-02, 11:02 PM
Mms کسی تازگی ها وصل شده؟ فکر کنم ایرانسل یادش رفته که باید mms ها را وصل کنه ! برای من یک ماه شده که فرم دادم اما هنوز هیچ خبری نیست.
دیگه واقعا اعصاب ندارم !

GREEN BERET
2008-12-03, 12:22 AM
Mms کسی تازگی ها وصل شده؟ فکر کنم ایرانسل یادش رفته که باید mms ها را وصل کنه ! برای من یک ماه شده که فرم دادم اما هنوز هیچ خبری نیست.
دیگه واقعا اعصاب ندارم !

آره واقعا . با تمام احترامی که برای ایرانسل قائل همستم ولی فکر کنم در این زمینه کمی کوتاهی کرده شایدم اینطور نباشه و مشکل از جای دیگری باشه خدا کنه!!! ولی من خودم یک سیم دائمی دارم و یک سیم اعتباری که برای هر دوی آنها یک زمان درخواست دادم . برای سیم دائمی همون یکی دو روز اول وصل شد ولی برای سیم اعتباری هنوز وصل نشده حتی فرم پیگیری هم پر کردم . :cry:

Nova view
2008-12-03, 07:31 AM
دوست گرامی جناب bobo_0_6
گفتم، اگر عجله دارید یک تماسکی با 130 یا 140 بگیرید، آنها شماره فکس و نحوه ارسال را به شما می گویند.
موفق باشید

Nova view
2008-12-03, 07:39 AM
با درود خدمت دوستان عزیز
ظاهرا این موضوع نیاز به پیگیری شخصی دارد، من خودم این مسئله را پیگیری می کنم و نتیجه اش را به شما دوستان اطلاع خواهم داد.
موفق باشید

bobo_0_6
2008-12-03, 07:50 AM
دوست گرامی جناب bobo_0_6
گفتم، اگر عجله دارید یک تماسکی با 130 یا 140 بگیرید، آنها شماره فکس و نحوه ارسال را به شما می گویند.
موفق باشید
اخه فروشنده فرم پر کرد کپی کارت ملی رو گرفت و یکی از برچسب هام رو هم گرفت
اگه منم جا پر کنم تداخلی ایجاد نمیکنه؟

nikan4host
2008-12-03, 10:05 AM
آقا یکی بیاد اشکامو بپاکه جیییییییییییییییییییییییغ :cry: 3 هفته میشه فرمو پر کردم خبری از اکتیو شدن mms نیست :atten: در ضمن من برچسبای پوکه سیم کارتمو ندارم یعنی همشون قبلا استفاده شده (خدا لعنت کنه او نمایندگیو که وقتی ثبت نام کردم 3 تا از برچسبارو گرفت!!! تازه ثبت نامم بعد 1 ماه انجام نداد رفتم به یه نمایندگی دیگه با 1 برچسب باقی مونده 24 ساعته فعال کرد:beel:) الاهی اون نماینده اولیه بره زیر 18 چرخ در حالی که ترمز دست کشیده 18 چرخ :happy:

خوب به نظر شما بدون برچسب کار من راه میفته نهایتا؟ :feel:

Nova view
2008-12-03, 12:00 PM
دوست عزیز
نیازی به برچسب نیست، فقط شما کافیست فرم را پر و امضا کنید.
موفق باشید

Nova view
2008-12-03, 12:14 PM
ببینید، خط به نام شما ثبت شده! فقط مدارک به دست آنها نرسیده! شما می توانید تصویر مدارک مورد نیاز را از طریق فکس بفرستید و یا اینکه صبر کنید تا نمایندگی به ایرانسل تحویل دهد.

sorena
2008-12-03, 01:40 PM
دوست عزیز
نیازی به برچسب نیست، فقط شما کافیست فرم را پر و امضا کنید.
موفق باشید

هنگام ثبت نام برای mms از من که دو تا بر چسب گرفت، در ضمن فرمی را هم که از سایت گرفته بودم را هم قبول نکرد؛ یک فرم دیگه به من داد شبیه به همون.
راستی اگه بر چسبها تموم بشه به همون دوباره میدن؟

:student:

BeHNaM
2008-12-03, 06:12 PM
من فرم رو با يه كپي از كارت ملي و 500 تومن پول ازم گرفت براي تائيد فرم!
اما بعد 1هفته هنو خبري نيست!

BeHNaM
2008-12-03, 06:16 PM
در ضمن در موقع ثبت نام مشخصاتي به عنوان مشخصات اوليه از شناسنامه شما در سيستم ثبت ميشه!

2008-12-03, 07:15 PM
من يك ماه است فرم را پر كرده ام تا الان جوابي نيامده آيا كسي مي تواند عكس يا صدا بفرستت

MBLACK2009
2008-12-03, 10:04 PM
با سلام خدمت دوستان
من رفتم تو vitrin.irancell.ir و وارد سیستم هم شدم ولی وقتی وارد قسمت تنظیمات mms\gprs وارد میشم و صفحه باز میشه و گزینه mms رو انتخاب میکنم پیغام میده دوباره امتحان کنید !!!
اما تا حالا بیش از 50 بار امتحان کردم ولی بازم آش همان و کاسه همان!!!!!!!!!!!
به نظر شما چیکار باید کرد؟
(فرم رو 10 روزه پیش پر کردم)

Nova view
2008-12-03, 10:56 PM
با درود خدمت دوستان گرامی
همانطور که گفتم این موضوع را پیگیری کردم، امروز عصر با مدیر قسمت مربوطه صحبت کردم، ایشان دلایل نسبتا قابل قبولی را فرمودند که شما دوستان عزیز هم در جریان می گذارم،
ایرانسل در حال حاضر بیش از 16 میلیون مشترک دائمی و اعتباری دارد، متاسفانه و یا خوشبختانه بیش از 90 درصد این تعداد، فرمهای خود را ارسال کردند! ایشان گفتند که ما پیش بینی چنین استقبالی را نمی کردیم و در حال حاضر با میلیون ها فرم روبه رو شدیم!!
در حد توان نیروی این بخش تقویت شده و شبانه روزی به این فرم ها رسیدگی می شود! با توجه به اینکه این فرمها جنبه قضایی دارد، لازم است که تمامی اطلاعات مندرج در فرم با دقت با اطلاعات شبکه مطابقت و در محل مخصوص بایگانی شود! این کار با توجه به تعداد بسیار بسیار بالای فرمها زمان بیشتری نیاز دارد،
اوایل، این سرویس برای مشترکین ظرف 48 ساعت وصل می شد! ولی حالا به علت کثرت تمامی فرمها در نوبت هستند و یکی یکی رسیدگی می شود!
من هر چه تلاش کردم زمان مشخص و تاریخی که مشترکان باید منتظر بمانند بگیرم ،متاسفانه موفق نشدم! اما گفتند که زیاد طول نخواهد کشید و به زودی برای کسانی که فرم خود را فرستادند وصل خواهد شد!!

حال من تاریخی تعیین می کنم، دوستان عزیز لطفا تا آخر آذر ماه هم صبر پیشه کنند تا ببینیم کی کار این فرمها انجام می شود.
بعد از آن اگر باز مشکلی بود حتما در این تاپیک اعلام کنید تا دوباره برم یقه ایرانسلو بگیرم(شوخی کردم)
.
.
.
همه مراحل فعال سازی کاملا رایگان است!! مواظب باشید سرتان کلاه نرود!!
الصاق برچسب الزامی نیست و اگر نباشد می توانید به جای آن شماره خط خود را در محل مربوطه با خودکار بنویسید!!

با سپاس
موفق باشید

Nova view
2008-12-04, 10:33 AM
ببخشید، یک مطلبی رو یادم بگم، تعدادی از فرمها هم به دلیل ناقص بودن و یا بد خطی قبول نشده و نمی شود! حتما موقع پر کردن فرم، خط خوانا و اطلاعات دقیق و درست را فراموش نکنید!!!!
موفق باشید

sorena
2008-12-04, 07:40 PM
بعد از یک ماه معطلی تازه خدمات ایرانسل به من میگه فرمت نرسیده به دست ما یک بار دیگه بفرست. :Smile (39)::cry:
من الان خودم را از دست این ایرانسل میکشم. :Smile (2)::Smile (19):
من فرم را خیر سرم به نمایندگی اصلی دادم که مطمئن باشه. در ضمن من تو فرم تغییر آدرس داشتم، اون اعمال شده ولی mms نه.
این شماره فکس ایرانسل برای ارسال فرم 09630 بود ؟
اعصاب ندارم دیگه !

GREEN BERET
2008-12-04, 09:27 PM
با درود خدمت دوستان گرامی
همانطور که گفتم این موضوع را پیگیری کردم، امروز عصر با مدیر قسمت مربوطه صحبت کردم، ایشان دلایل نسبتا قابل قبولی را فرمودند که شما دوستان عزیز هم در جریان می گذارم،
ایرانسل در حال حاضر بیش از 16 میلیون مشترک دائمی و اعتباری دارد، متاسفانه و یا خوشبختانه بیش از 90 درصد این تعداد، فرمهای خود را ارسال کردند! ایشان گفتند که ما پیش بینی چنین استقبالی را نمی کردیم و در حال حاضر با میلیون ها فرم روبه رو شدیم!!
در حد توان نیروی این بخش تقویت شده و شبانه روزی به این فرم ها رسیدگی می شود! با توجه به اینکه این فرمها جنبه قضایی دارد، لازم است که تمامی اطلاعات مندرج در فرم با دقت با اطلاعات شبکه مطابقت و در محل مخصوص بایگانی شود! این کار با توجه به تعداد بسیار بسیار بالای فرمها زمان بیشتری نیاز دارد،
اوایل، این سرویس برای مشترکین ظرف 48 ساعت وصل می شد! ولی حالا به علت کثرت تمامی فرمها در نوبت هستند و یکی یکی رسیدگی می شود!
من هر چه تلاش کردم زمان مشخص و تاریخی که مشترکان باید منتظر بمانند بگیرم ،متاسفانه موفق نشدم! اما گفتند که زیاد طول نخواهد کشید و به زودی برای کسانی که فرم خود را فرستادند وصل خواهد شد!!

حال من تاریخی تعیین می کنم، دوستان عزیز لطفا تا آخر آذر ماه هم صبر پیشه کنند تا ببینیم کی کار این فرمها انجام می شود.
بعد از آن اگر باز مشکلی بود حتما در این تاپیک اعلام کنید تا دوباره برم یقه ایرانسلو بگیرم(شوخی کردم)
.
.
.
همه مراحل فعال سازی کاملا رایگان است!! مواظب باشید سرتان کلاه نرود!!
الصاق برچسب الزامی نیست و اگر نباشد می توانید به جای آن شماره خط خود را در محل مربوطه با خودکار بنویسید!!

با سپاس
موفق باشید

نه دوست عزیز اصلا بحث این حرفها نیستش که ! الان سیم اعتباری من از طریق e-care که نگاه میکنم فعال شده ولی من نمیتونم بفرستم .:flower:

Nova view
2008-12-04, 10:20 PM
با درود خدمت شما دوست عزیز جنابnancy joon
بحث E-care به لغو و وصل سرویس های مجاز که توسط اپراتور ارائه می شود بر می گردد! اینکه عبارت MMS post.... در این قسمت وجود دارد و امکان فعال سازی آن هست صرفا فقط این موضوع را روشن می کند که این سرویس برای خط شما قابل ارائه است، فعال بودن این گزینه دلیلی بر فعال کردن این سرویس نیست.
بررسی های من هم بیشتر سخنان این مسئول عزیز را روشن می کند، کار بسیار سنگین است و فقط نیاز به صبر شما دوستان دارد.
موفق باشید

GREEN BERET
2008-12-05, 11:33 AM
با درود خدمت شما دوست عزیز جنابnancy joon
بحث E-care به لغو و وصل سرویس های مجاز که توسط اپراتور ارائه می شود بر می گردد! اینکه عبارت MMS post.... در این قسمت وجود دارد و امکان فعال سازی آن هست صرفا فقط این موضوع را روشن می کند که این سرویس برای خط شما قابل ارائه است، فعال بودن این گزینه دلیلی بر فعال کردن این سرویس نیست.
بررسی های من هم بیشتر سخنان این مسئول عزیز را روشن می کند، کار بسیار سنگین است و فقط نیاز به صبر شما دوستان دارد.
موفق باشید

با سلام به شما و دیگر دوستان

منم نگفتم که فعال بودن در e -care به معنی فعال بودن در شبکه هستش . منظور من این بود که فرمها بررسی شده و اینکه بهانه کردند که هنوز خیلی از فرمها رو نتونستند که بررسی کنند به نظر من فکر کنم دروغ باشه به احتمال خیلی خیلی بالا مشکل دیگری دارد .:flower:

Nova view
2008-12-05, 11:42 AM
نه دوست عزیز، من به شما اطمینان می دهم که مشکل فعلا همین است! من و چندین دوست دیگر داریم شب و روز از mms استفاده می کنیم که این گویای صحت صحبتهای این مسئول است، گفتم، تا آخر آذر هم صبر می کنیم ببینیم خدا چه می خواهد. بعد از آن یک فکری می کنیم.
موفق باشید

GREEN BERET
2008-12-05, 01:00 PM
نه دوست عزیز، من به شما اطمینان می دهم که مشکل فعلا همین است! من و چندین دوست دیگر داریم شب و روز از mms استفاده می کنیم که این گویای صحت صحبتهای این مسئول است، گفتم، تا آخر آذر هم صبر می کنیم ببینیم خدا چه می خواهد. بعد از آن یک فکری می کنیم.
موفق باشید

خب دوست عزیز سیم دائمی بنده هم mms فعال هستش و استفاده میکنم ولی برای اعتباری هنوز وصل نشده . :flower:

nikan4host
2008-12-05, 01:32 PM
من به ايرانسل زنگيدم، به من يه راه جديد پيشنهاد داد.... گفت فرم ثبت نامو به شماره 09630 فكس كنم، كارم زود راه ميفته

bobo_0_6
2008-12-05, 02:36 PM
ببینید، خط به نام شما ثبت شده! فقط مدارک به دست آنها نرسیده! شما می توانید تصویر مدارک مورد نیاز را از طریق فکس بفرستید و یا اینکه صبر کنید تا نمایندگی به ایرانسل تحویل دهد.

دیروز ثبتنامم کامل شد و گفت سیم کارت هدیه در راه است اما خبری از 5000 تومن شارژ هدیه نیست

Nova view
2008-12-05, 10:31 PM
اين راه جديد نيست,من همون اول اين راه را پيشنهاد كردم ولي كسي انجام نداد!!

soroush_66
2008-12-06, 03:04 PM
سلام
نمی دونم کسی این سوال رو پرسید یا نه ؟
من 3 4 هفته هست فرمو پر کردم و حتی خود اپراتور ایرانسل هم گفت که شما تو شبکه ثبت شدین و اینا
ولی هنوز نمی تونم ام ام اس بفرستم
یعنی اون کانکشن زیر انتن گوشی وصل میشه بعد دوباره قطع میشه و ام ام اس رو resent میده
و بعد از چندین بار هم FAILD میشه
نکات مهم :
خطم اعتباریه گوشیمم 5700 تنظیمات رو هم دارم
حالا دیگه جوابش با شما اساتید دیگه

nikan4host
2008-12-06, 04:15 PM
اين راه جديد نيست,من همون اول اين راه را پيشنهاد كردم ولي كسي انجام نداد!!

خوب حالا از طریق فکس به نتیجه میریسیم یعنی؟! :atten: بعد نکته ای هم قبل فرستادن فکس هست بگید
باتشکر

GREEN BERET
2008-12-06, 06:54 PM
خوب حالا از طریق فکس به نتیجه میریسیم یعنی؟! :atten: بعد نکته ای هم قبل فرستادن فکس هست بگید
باتشکر

نه خیر هیچ فرقی در نتیجه نداره تنها مزیتی که داره اینه که فرمت سریع تر از روشهای معمول به دست ایرانسل میرسه و سریعتر فعال میشه .:flower:

Nova view
2008-12-06, 10:06 PM
فقط فرم که نیست! تصویر کارت شناسایی هم باید از طریق فکس بفرستید!
صحبتهای دوست عزیز جنابnancy joon کاملا درست است.

nikan4host
2008-12-07, 10:50 AM
فقط فرم که نیست! تصویر کارت شناسایی هم باید از طریق فکس بفرستید!
صحبتهای دوست عزیز جنابnancy joon کاملا درست است.

ببخشید من فامیلیم پسوند داره تو E-care فامیلیم بدون پسوند می باشد (احتمالا نمایندگی یادش رفته پسوندو وارد کنه)
اینجورم که پیداست کارت شناسایی رو هم خفن چک میکنن نکنه سر این اشتباه لپی بخوان مارو از MMS بی نصیب کنن :cry: شماره شناسنامه که هست ولی خوب گیر سه پیچ همین دیگه بهونه بنی اسرائیلی نیارن فقط :happy:

اصلا ثبت نام اینترنتی میذاشتن بهتر بود همون تو اینترنت تعهد میدادیو والسلام :god:

Nova view
2008-12-07, 12:29 PM
نه اصلا نام و پسوند مهم نیست! فقط شماره ملی مهمه که با آن شماره می توان به تمامی اطلاعات شما به درستی دسترسی داشت.

Nova view
2008-12-10, 08:43 AM
دوستان عزیز
من که گفتم، تا آخر آذر صبر کنید!!
من همچنان دنبال این موضوع هستم، من پیش بینی می کنم تا اواسط متمایل به اواخر دی این سرویس برای مشترکان یکجا و همزمان فعال شود! (قضیه سلطان بزرگ!!)
پس لطفا تا آخر آذر فعلا در مورد وصل نشدن mms پستی نزنید،
اگر موضوع و مشکل دیگری است حتما بفرمایید، در غیر این صورت اگر دیگر پست اسپم زده شود حتما حذف خواهد شد!!!!!!

<<<<<<تاپیک پاکسازی شد>>>>>>>
با سپاس
موفق باشید

ghahghahe
2008-12-10, 10:19 AM
يه خبر جالب از ايرانسل ايرانلي كه از 0912و0919 smsنميگيره حالا شما در مورد mms صحبت ميكنيد با مراجعه به رجيستري سيمكار ت رو گرفته و بعد از 3روز تحويل ديگه هم مسيج از هيچ خطينميگرفت

boy33
2008-12-10, 10:30 AM
سلام اگه می شه کمک کنید من می رفتم فرم ثبت نام گرفتم بعد باید از اون برچسب ها هم بزنم روش ؟

sorena
2008-12-10, 11:16 AM
سلام اگه می شه کمک کنید من می رفتم فرم ثبت نام گرفتم بعد باید از اون برچسب ها هم بزنم روش ؟

آره یکی بزن روش و همراه کپی مدرک شناسایی که شماره ایرانسلت را روش نوشتی فکس کن به شماره 09630 .

GREEN BERET
2008-12-12, 09:01 PM
با سلام به دوستان گرامی

کسانی که هنوز mms آنها وصل نشده آیا توی ویترین هم امتحان کردند ببینند که میفرسته یا نه ؟

Mobile_ali_reza
2008-12-12, 09:18 PM
تا کی صبر...

sorena
2008-12-12, 10:26 PM
با سلام به دوستان گرامی

کسانی که هنوز mms آنها وصل نشده آیا توی ویترین هم امتحان کردند ببینند که میفرسته یا نه ؟

من از تو ویترین تا حالا دو تا فیلم و عکس و موسیقی با MMS گرفتم ولی هنوز MMS برای من فعال نشده.

sorena
2008-12-12, 10:28 PM
تا کی صبر...

اگر کسی اینجا هست که تا حالا برای سیمکارت اعتباریش و یا پیام رسانش MMS وصل شده خبر بده.

nader324
2008-12-12, 11:12 PM
من 1 آبان فعال کردم

amirit
2008-12-13, 12:57 AM

( امان از همراه آخر )
آقا چرا حرف الكي تحويل ملت ميديد من پرسيدم گفتن گوشي هاي سري w ,k از سوني اريكسون كه سريال اصلي نباشن فعلا تو فرستادن mms مشكل دارن تا چند وقت ديگه هم مشكلشون بر طرف نمي شه

amirit
2008-12-13, 01:10 AM
اقا من يه مشكل ديگه دارم وام ام اس من فهاله ولي تو گوشيه خودم يعني k750 تبديل شده به w800 نميفرسته:Smile (31):
همه روش ها رم امتحان كردم هم تنظيم دستي هم تنظيم 140 هم تنظيم با فرستادن imei هم مدل گوشي وولي بازم نميفرسته با گوشيه خودم البته گوشي من سريال اصلي نيست لطفا كمككككككككككككككككككككككك ككككككككككككككك

sorena
2008-12-13, 02:52 AM
آقا چرا حرف الكي تحويل ملت ميديد من پرسيدم گفتن گوشي هاي سري w ,k از سوني اريكسون كه سريال اصلي نباشن فعلا تو فرستادن mms مشكل دارن تا چند وقت ديگه هم مشكلشون بر طرف نمي شه

آقای novaview این حرف چقدر صحت داره ؟ اعصابم واقعا خرد شد از بس که هر روز یک شایعه میشنوم در مورد این سرویس.
گوشی من چنج شده است.
خدایااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااا خودت کمک !

:Smile (2):

GREEN BERET
2008-12-13, 12:45 PM
آقای novaview این حرف چقدر صحت داره ؟ اعصابم واقعا خرد شد از بس که هر روز یک شایعه میشنوم در مورد این سرویس.
گوشی من چنج شده است.
خدایااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااا خودت کمک !

:Smile (2):

با سلام به شما دوست گرامی

این حرف اصلا صحت نداره چون من وقتی سیم دائمی خودم رو روی یکی از گوشی های بچه ها k750i که سریالش چنج شده بود انداختم راحت هم فرستاد و هم دریافت کرد اصلا ربطی به سریال نداره . اونم مثل شما فکر کرده بود مشکل از گوشی هستش . فعلا مشکل از شبکه هستش . :flower:

Nova view
2008-12-13, 02:48 PM
همانطور که جناب nancy joon فرمودند این موضوع صحت ندارد!! قبلا هم در این باره توضیح دادم که گوشی های سریال چنج فقط ممکن است در قسمت ویترین مشکل داشته باشند.
موفق باشید

JuPiTeR Pluvius
2008-12-14, 02:13 AM
از دوستانی که MMSشون وصل شده یه سوال داشتم...تا حالا سنگین ترین MMSی که فرستادن چند KB بوده؟
اصلاً یه چیز دیگه: عملاً تا چه حجمی رو میشه ارسال کرد؟
چون این 300KB که تو تعرفه ها نوشتن عملاً غیر ممکنه، من یه 294KB رو هر کاری کردم Send نشد، حتی نصفه شب که شبکه خلوته هم موفق نشدم...!:Smile (2):
البته اینم اضافه کنم که رکوردم 100KB بوده تا الان.

Nova view
2008-12-14, 08:03 AM
من با سیم کارت دائمی ایرانسل تا خود 300 کیلوبایت هم فرستادم.