PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالات و مشکلات در مورد سیمکارتهای ایرانسل

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23

őяëñå§
2012-07-02, 03:41 PM
با یه ویواز تست کردم همونطوریه.
ویندوزم هم عوض کردم فایده ندلشت
دوست عزیز وینوزتون و که عوض میکردین باز همون SP3 و نصب میکردین یا یه ویندوز دیگه؟

őяëñå§
2012-07-02, 03:53 PM
من دو خط سراغ دارم كه فرم پر نكردن اما ام ام اس شون فعاله
دوست عزیز احتمالا" مالک (مالکین) این خطها قبل از توزیع فرم، با 700 تماس گرفتن و درخواست فعالسازی MMS دادن که براشون چون سیمکارتشون ثبت نام شده بوده، فعال کردن.

mahdi-1375
2012-07-03, 01:40 PM
سلام ببخشید من یه شارژ خریدم ولی واردش که میکنم ارور میده وشارژ نمیکنه ارورشم اینه:account barred from refill
البته سریال شارژ هم خراب شده میشه کاری کرد؟

+Farhad
2012-07-03, 01:57 PM
سلام ببخشید من یه شارژ خریدم ولی واردش که میکنم ارور میده وشارژ نمیکنه ارورشم اینه:account barred from refill
البته سریال شارژ هم خراب شده میشه کاری کرد؟

احتمالا حسابتون بسته شده با 700 تماس بگیرید.

mahdi-1375
2012-07-03, 02:59 PM
اگه حسابم بسته شده باشه میشه به کسی زنگ زد؟اخه من میتونم زگ بزنم

+Farhad
2012-07-03, 03:08 PM
اگه حسابم بسته شده باشه میشه به کسی زنگ زد؟اخه من میتونم زگ بزنم

دوست عزیز شما با 700 تماس بگیرید خطتون رو برسی می کنند!

mahdi-1375
2012-07-03, 03:20 PM
زنگ زدم میگه متاسفانه شبکه موقتا با مشکل رو بروست من 80 تومن شارژ دارم میشه با اپراتور صحبت کرد؟

+Farhad
2012-07-03, 03:34 PM
زنگ زدم میگه متاسفانه شبکه موقتا با مشکل رو بروست من 80 تومن شارژ دارم میشه با اپراتور صحبت کرد؟

شارژتون شگفت انگیزه؟؟؟
با شگفت انگیز نمیشه تماس گرفت! باید شارژ معمولی داشته باشید!
اط طریق خطوط دیگه با 09377000000 تماس بگیرید.

+Farhad
2012-07-03, 08:12 PM
سلام جناب Nova view (http://www.ir-tci.org/forum/member.php?u=57020)

شما خبر ندارید چرا از صبح تا الان کیفیت مکالمه تلفن ثابت با ایرانسل اینقدر پایین اومده؟؟
در مکالمه برگشت صدا وجود داره (البته قبلا هم وجود داشت ولی نه به این شدت) و صدای بقیه مشترکین که دارن تماس میگیرن هم به صورت خفیف شنیده میشه!
اصلا کلا نه صدا میره و نه میاد! :)

dorogh
2012-07-03, 10:28 PM
سلام دوستان من وقتی به نت وصلم با گوشی اس ام اسها سند نمیشه اگه به نت وصل باشم تا وقتی اتصال برقراره هی پول کم میکنه ولی اس سند بشو نیست که نیست قبلا این مشکل نبود البته این مشکل از وقتی شروع شد که این قابلیت اتصال به نت و برقراری همزمان تماس فعال شد قبلا یه خط هایل روی اتصال نت میومد اس سند میشد ولی الان اصلا نمیشه کسی میدونه مشکل از کجاس؟

+Farhad
2012-07-03, 10:35 PM
سلام دوستان من وقتی به نت وصلم با گوشی اس ام اسها سند نمیشه اگه به نت وصل باشم تا وقتی اتصال برقراره هی پول کم میکنه ولی اس سند بشو نیست که نیست قبلا این مشکل نبود البته این مشکل از وقتی شروع شد که این قابلیت اتصال به نت و برقراری همزمان تماس فعال شد قبلا یه خط هایل روی اتصال نت میومد اس سند میشد ولی الان اصلا نمیشه کسی میدونه مشکل از کجاس؟

سلام
من خودم تا الان به همچین مشکلی بر نخوردم!
با گوشی یا خط دیگه تست کردید؟؟

dorogh
2012-07-03, 10:44 PM
سلام
من خودم تا الان به همچین مشکلی بر نخوردم!
با گوشی یا خط دیگه تست کردید؟؟

همش همینجوریه نمیدونم چی شده گفتم شاید از گوشیه فرمتشم کردم فرقی نکرد قبلا اینجوری نمیکرد ایرانسل

+Farhad
2012-07-03, 10:46 PM
همش همینجوریه نمیدونم چی شده گفتم شاید از گوشیه فرمتشم کردم فرقی نکرد قبلا اینجوری نمیکرد ایرانسل

شما اگه می تونی با یک خط یا گوشی دیگه حتما تست کن!
اگه باز هم مشکل وجود داشت با اپراتور تماس بگیر!

dorogh
2012-07-03, 10:53 PM
شما اگه می تونی با یک خط یا گوشی دیگه حتما تست کن!
اگه باز هم مشکل وجود داشت با اپراتور تماس بگیر!

نمیدونم والا با اپراتور که هیچ سیمکارت بنام خودم نیس تا میگی دل منو دل تو میگه کد ملی حالا بیا و درستش کن فکر کنم بیخیال این مشکلم باید بشم

alino1367
2012-07-04, 09:47 PM

شما خبر ندارید چرا از صبح تا الان کیفیت مکالمه تلفن ثابت با ایرانسل اینقدر پایین اومده؟؟
در مکالمه برگشت صدا وجود داره (البته قبلا هم وجود داشت ولی نه به این شدت) و صدای بقیه مشترکین که دارن تماس میگیرن هم به صورت خفیف شنیده میشه!

سلام فرهاد جان من چنین مشکلی نداشتم از چند نفر دیگه هم سوال کردم گفتند که این مشکلو نداشتن

+Farhad
2012-07-04, 09:52 PM
سلام فرهاد جان من چنین مشکلی نداشتم از چند نفر دیگه هم سوال کردم گفتند که این مشکلو نداشتن

سلام
نمیدونم والا مشکل چیه!!! من خودم با 3 خط و 3 گوشی دیگه تست کردم مشکل داشتند! موقعی که تماس برقرار میشه یه صدا های عجیبی توی مکالمه میاد....

شما الان اگه میتونی مثلا با 119 تماس بگیر و موقعی که اپراتور داره صحبت می کنه شما هم صحبت کن ببین صدای خودت رو به صورت خفیف میشنوری یا نه. مرسی!! :)

راستی میشه بپرسم شما کجای اصفهان هستنید؟؟

T E Z A R
2012-07-04, 09:54 PM
دوستان کدی چیزی وجود داره که باقیمانده اعتبار رو بعد از مکالمه نشون بده
چند روزیه اعتباری خریدم زورم میاد هی نگا کنم
اگه بود طریقه غیر فعال کردنشم لطف کنید
ممنون

+Farhad
2012-07-04, 09:56 PM
ممنون

بله دوست عزیز شما یک اس ام اس بدون متن به 3940 ارسال کنید سرویس اطلاع از هزینه تماس براتون فعال میشه.

őяëñå§
2012-07-04, 09:58 PM
ممنون
درود :flower: بله دوست عزیز همچین کدی هست. :santa: متن زیر را بخوان تا با کد و جزئیاتش آشنا شی. :snitch: موفق باشی :flower:
از هزينه تماس های خود مطلع شويد! (ویژه مشترکین اعتباری)

ایرانسل با راه اندازی سرویس جدیدی به نام "اطلاع از هزینه تماس" شما را قادر ساخته است تا از میزان دقیق هزینه آخرین مکالمه از طریق ارسال یک پیام که از ایرانسل به شماره سیم کارت شما و پس از هربار برقراری تماس از سوی شما ارسال می شود، مطلع شوید و رقم باقیمانده از اعتبارتان را نیز مشاهده کنید.
تا پیش از این شما برای اطلاع از میزان اعتبار موجود در سیم کارت خود می بایست از دو روش ارسال کد دستوری و یا تلفن گویا استفاده می کردید، اما از این پس ایرانسل خود میزان هزینه آخرین تماس و باقیمانده حساب را برای تان ارسال می کند!

نحوه فعالسازی و یا غیر فعالسازی سرويس "اطلاع از هزینه تماس":

*برای فعالسازی این سرویس جدید کافیست تا یک پیام کوتاه بدون متن به شماره ۳۹۴۰ بفرستید تا پس از آن، تمامی اطلاعات مربوط به هزینه های خود بعد از پایان هر تماس برای تان ارسال شود.

*همچنین در صورت عدم تمایل به استفاده از این سرویس، با ارسال یک پیام کوتاه بدون متن به ۳۹۴۱ سرویس "اطلاع از هزینه تماس"را غیر فعال کنید.

برای فعال سازی و غیر فعال سازی سرویس اطلاع از هزینه تماس خود، علاوه بر ارسال پیامک می توانید از طریق کدهای دستوری زیر اقدام نمایید:

http://irancell.ir/Webfiles/Files/image/Services/Advice%20of%20Charge/Table_Advert_Fa.jpg

توجه: استفاده از سرویس "اطلاع از هزینه تماس" رایگان است و بابت فعالسازی و یا غیر فعالسازی آن نیز هزینه ای از اعتبار شما کسر نمی شود.

alino1367
2012-07-05, 10:55 AM
سلام
نمیدونم والا مشکل چیه!!! من خودم با 3 خط و 3 گوشی دیگه تست کردم مشکل داشتند! موقعی که تماس برقرار میشه یه صدا های عجیبی توی مکالمه میاد....

شما الان اگه میتونی مثلا با 119 تماس بگیر و موقعی که اپراتور داره صحبت می کنه شما هم صحبت کن ببین صدای خودت رو به صورت خفیف میشنوری یا نه. مرسی!! :)

راستی میشه بپرسم شما کجای اصفهان هستنید؟؟

سلام فرهاد جان ببخشید دیر جواب دادم با119 هم تماس گرفتم هیچ مشکلی نیست کاملا طبیعیه من ملکشهر اصفهان هستم

mabdi1374
2012-07-05, 02:52 PM
سلام کسی از دوستان می دونه این ورژن های نوشته شده روی سیم کارت جریانش چیه؟
مثلا پایین چیپ سیم کارت جدید من نوشته:V10.01 اما سیم کارت دیگرم که قدیمیه و چیپش هم بزرگتره نوشته: V10.00
..(هر دو ایرانسل هستند.):eh:

[hamedesf]
2012-07-06, 02:23 AM
سلام خدمت دوستان میخاستم ببینم میشه از رو خطه ایرانسل کسیا آدرسشو در آورد؟ یا مثلا فهمید الان کجاس ؟تورو خدا اگه راهی بلدین زود بهم بگین حیاطیه
با تشکر

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

+Farhad
2012-07-06, 08:23 AM
سلام خدمت دوستان میخاستم ببینم میشه از رو خطه ایرانسل کسیا آدرسشو در آورد؟ یا مثلا فهمید الان کجاس ؟تورو خدا اگه راهی بلدین زود بهم بگین حیاطیه
با تشکر

سلام
به اطلاعات سیمکارت مشترک نمیشه دسترسی داشت.
با استفاده از سرویس نما می تونید محل تقریبی مشترک رو بدست بیارید!

http://irancell.ir/Layer2/?id=673

[hamedesf]
2012-07-06, 12:59 PM
سلام
به اطلاعات سیمکارت مشترک نمیشه دسترسی داشت.
با استفاده از سرویس نما می تونید محل تقریبی مشترک رو بدست بیارید!

http://irancell.ir/Layer2/?id=673

خب اینجوری که طرف باید اوکی بده راستش کسی پوله دوستمو خورده فقط یه خط ایرانسل بهش داده راهه دیگه ای نیس؟

őяëñå§
2012-07-06, 01:02 PM
خب اینجوری که طرف باید اوکی بده راستش کسی پوله دوستمو خورده فقط یه خط ایرانسل بهش داده راهه دیگه ای نیس؟

چرا دوست عزیز؛ یه راه داره: باید فرم شکایت و از سایت ایرانسل دانلود کنه؛ برا شرکت فکس کنه. خود اونا قضیه و پیگیری میکنند. :santa: موفق باشید. :flower:
فرم درخواست رسیدگی به مزاحمت های تلفنی

مشترک گرامی،

در صورت تمایل به پیگیری مزاحمت‌های تلفنی و دریافت پیامک‌های غیرموثق و کلاهبرداری، می توانید فرم های مربوطه را از قسمت زیر دریافت نموده و پس از امضا و ثبت اثر انگشت از طریق نمابر به شماره ۰۰۹۸۲۱۶۶۶۵۱۹۰۱ ارسال کنید.

فرم درخواست کشف مزاحم (http://www.irancell.ir/Webfiles/Files/download/Malicious_Calls_form.doc)

فرم درخواست رسیدگی به پیام کلاهبرداری (http://www.irancell.ir/Webfiles/Files/download/fraud_form.doc)

alino1367
2012-07-06, 01:22 PM

دوست عزیز کلاهبرداریو نمیشه از طریق خط پیگیری کرد فقط در صورت که مشکل به خط مربوط بشه پیگیری میکنند مثل مزاحمت تلفنی و....... واینکه اصلا ممکنه خط به نامش نباشه و.........

Mnkaro
2012-07-06, 01:26 PM
بسته های gprs ایرانسل غیر فعال شدن انگار. کسی خبر داره مشکل کی حل مبشه؟

G h a s e m
2012-07-06, 01:58 PM
بسته های gprs ایرانسل غیر فعال شدن انگار. کسی خبر داره مشکل کی حل مبشه؟

سایت در حال بروز رسانی میباشد .

Error 404--Not Found
From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1:
10.4.5 404 Not Found
The server has not found anything matching the Request-URI. No indication is given of whether the condition is temporary or permanent.

If the server does not wish to make this information available to the client, the status code 403 (Forbidden) can be used instead. The 410 (Gone) status code SHOULD be used if the server knows, through some internally configurable mechanism, that an old resource is permanently unavailable and has no forwarding address

Mnkaro
2012-07-06, 02:26 PM
سایت در حال بروز رسانی میباشد .

علتش که مهم نیست. چون از نظر اپراتورها، مشترکها اینقدر ارزش ندارن که به اونها از قبل اطلاع رسانی بشه، سوال من این بود که کی درست مبشه این مشکل، یا بقول شما بروز رسانی

G h a s e m
2012-07-06, 02:35 PM
علتش که مهم نیست. چون از نظر اپراتورها، مشترکها اینقدر ارزش ندارن که به اونها از قبل اطلاع رسانی بشه، سوال من این بود که کی درست مبشه این مشکل، یا بقول شما بروز رسانی

معمولا به روز رسانی ها 24 ساعت تا 48 ساعت به طول می انجامد و اکثرا در روزهای تعطیل انجام میشود.

Nova view
2012-07-07, 09:09 PM

مشکل برطرف شده؟

vazirnia
2012-07-07, 09:40 PM
سلام .
من فروردین در طرح شماره طلایی یک سیمکارت گرفتم . اما هنوز بازش نکردم . میخواستم ببینم الان با گذشت 3.5 ماه هنوز این خط به نامم هست ؟ توجه کنید هنوز سیم کارت باز نشده و تو گوشی نرفته . ممنون.
اگه هنوز به نامم هست تا کی میتونم همینجوری نگهش دارم ؟

+Farhad
2012-07-07, 11:06 PM
مشکل برطرف شده؟

بله امروز صبح درست شد ولی هنوز یکمی بصورت خفیف برگشت صدا وجود داره! مثلا اگه در جای شلوغ باشم چون صدای محیط زیاد هست صدای تلفن گاهی بصورت قطع و وصل شنیده میشه!

ali_gratga
2012-07-08, 10:48 AM
سلام چطوی میتونم بسته های gprs ایرانسل رو فعال کنم چون تا حالا نگرفتم نمیدونم چجوریه.

alino1367
2012-07-08, 10:55 AM
سلام چطوی میتونم بسته های gprs ایرانسل رو فعال کنم چون تا حالا نگرفتم نمیدونم چجوریه.

سلام عزیز با شماره گیری *140*3*7*1# لیست بسته ها براتون میاد هرکدوم از بسته ها را که خواستید میتونید انتخاب کنید

ali_gratga
2012-07-08, 08:48 PM
سلام عزیز با شماره گیری *140*3*7*1# لیست بسته ها براتون میاد هرکدوم از بسته ها را که خواستید میتونید انتخاب کنید

بسته یک ماه 200 مگ هزینش چقدره؟

alino1367
2012-07-08, 09:05 PM
بسته یک ماه 200 مگ هزینش چقدره؟

دوست عزیز این بسته 5000 تومان هستش وبه نظر من اگه شما دانلود زیاد ندارید این بسته برای شما مناسب هستش

vazirnia
2012-07-09, 01:09 AM
سلام .
من فروردین در طرح شماره طلایی یک سیمکارت گرفتم . اما هنوز بازش نکردم . میخواستم ببینم الان با گذشت 3.5 ماه هنوز این خط به نامم هست ؟ توجه کنید هنوز سیم کارت باز نشده و تو گوشی نرفته . ممنون.
جواب منو کسی نمیدونه ؟؟؟:worried:

nanyboy1
2012-07-09, 01:19 AM
سلام
من دوتا سوال داشتم
يكي اينكه چرا با اينترنت جي پي ار اس ايرانسل ميتونم هر چيزي رو دانلود كنم اما واسه اپلود كردن مشكل دارم؟
يعني فقط ميتونم عكس اپلود كنم و فايلهاي ديگه مثلا زيپ رو نميتونم اپلود كنم
دوم اينكه چرا از غروب تا نصف شب هرچي به شماره هاي همراه اول مسيج ميدم بهشون نميرسه

nanyboy1
2012-07-09, 01:23 AM
دوست عزیز این بسته 5000 تومان هستش وبه نظر من اگه شما دانلود زیاد ندارید این بسته برای شما مناسب هستش

من هر ماه يه بسته دو گيگ ميخرم و زياد هم دانلود ندارم و حدودا بيست و هفت هشت روزه تموم ميشه
اينا اسمشون دو گيگه
اصلا شما فكرشو كن با ده هزار تومن حدود دويست هزار تومن جي پي ار اس رو شارژ ميكنه
حتما جوري حساب ميكنن كه ضرر ندن

salar.duke
2012-07-09, 04:52 AM
تنظیمات دستی
http://www.********/images/otgihe4vb3yldfo4edvr.jpg

Sakhaey
2012-07-09, 08:11 AM
من هر ماه يه بسته دو گيگ ميخرم و زياد هم دانلود ندارم و حدودا بيست و هفت هشت روزه تموم ميشه
اينا اسمشون دو گيگه
اصلا شما فكرشو كن با ده هزار تومن حدود دويست هزار تومن جي پي ار اس رو شارژ ميكنه

با 10 هزار تومان حدود دو مليون ريال شارژ gprs داده ميشه و بابت مصرف هر يك كلوبايت يك ريال از اعتبار gprs كم ميشه
شما وقتى اعتبار gprs خود را مشاهده مىكنيد به جاى "ريال" بخوانيد "كيلوبايت"
:)
اتصال گوشى به كامپيوتر و استفاده از اينترنت گوشى در كامپيوتر خيلى سريع gprs را تمام مىكند ولى براى كسانى كه كه فقط از gprs فقط در گوشى استفاده مىكند بسته هاى افزايشى تركيبى كافيست

alino1367
2012-07-09, 08:49 AM
اينا اسمشون دو گيگه

سلام عزیز تو2 گیگ بودنش شکی نیست ولی خوب شما باید خودتون بامدیریت کردن بسته نهایت استفاده را ازش ببرید مثلا کاری کنید که مرورگر شما عکسها وفایلهای فلش رو نشون نده(البته در مواقعی که نیاز به دیدن این فایلها ندارید) واینکه اگه با تلفن همراه وبگردی کنید به علت کم حجم بودن نسخه های موبایل سایتها مطمعن باشید آخر ماه بسته زیاد هم میاد!

alino1367
2012-07-09, 08:55 AM
سلام
من دوتا سوال داشتم
يكي اينكه چرا با اينترنت جي پي ار اس ايرانسل ميتونم هر چيزي رو دانلود كنم اما واسه اپلود كردن مشكل دارم؟
يعني فقط ميتونم عكس اپلود كنم و فايلهاي ديگه مثلا زيپ رو نميتونم اپلود كنم
دوم اينكه چرا از غروب تا نصف شب هرچي به شماره هاي همراه اول مسيج ميدم بهشون نميرسه

درموردسوال اول باید بگم ممکنه ایراد از سیستم یافایل یااینکه آپلود سنتر باشه (اگه مشکلتون را دقیقا بگید بهتره هنگام آپلود اخطارمیده؟یا..؟)شما از یه آپلودسنتر دیگه استفاده کن ببین حل میشه!
جواب سوال دوم اینه که متاسفانه این مشکل برخی موارد پیش میاد واینطور که من میدونم شرکت ایرانسل اعلام کرده که مشکل از همراه اوله ومتاسفانه هنوز اقدامات کافی برای رفع این مشکل انجام نشده

őяëñå§
2012-07-09, 10:44 AM
سلام دوستان :flower: میخواستم بدونم این بسته های ترکیی فقط برای سیم کارت های اعتباری ارائه شده؟؟؟! :ohno: :( آخه من هرچی سرچ کردم (حتی سایت ایرانسل) اثری از کد برای سیم کارت های دایمی ایرانسل نبود!!!!! :ph34r2: یه سوال دیگه هم داشتم: در حال حاضر قیمت سیم کارت های دائمی ایرانسل 120,000 تومان هستش؟! :whistle:

+Farhad
2012-07-09, 10:56 AM
سلام دوستان :flower: میخواستم بدونم این بسته های ترکبی فقط برای سیم کارت های اعتباری ارائه شده؟؟؟! :ohno: :( آخه من هرچی سرچ کردم (حتی سایت ایرانسل) اثری از کد برای سیم کارت های دایمی ایرانسل نبود!!!!! :ph34r2: یه سوال دیگه هم داشتم: در حال حاضر قیمت سیم کارت های دائمی ایرانسل 120,000 تومان هستش؟! :whistle:

بله فقط برای سیم کارت های اعتباری ارائه شده!
قیمت 120000 تومان هست! (البته قیمتش رو چون کسی نمی خره زیاد مشخص نیست) ولی تا آخرین دفعه ای که من پرسیدم همین قیمت بود!

őяëñå§
2012-07-09, 11:01 AM
بله فقط برای سیم کارت های اعتباری ارائه شده!
قیمت 120000 تومان هست! (البته قیمتش رو چون کسی نمی خره زیاد مشخص نیست) ولی تا آخرین دفعه ای که من پرسیدم همین قیمت بود!
فرهاد جان من دوتا سیم دائمی کار کرده داشتم؛ میخواستم بفروشم همه میگفتن نوش 75000 تومانه و کار کرده 35000 تا 40000 تومان!!!!!! :ph34r2: به زور جفتشو 100000 تومان فروختم! :whistle: به نظرت خوب فروختم؟؟؟ :cigar: یه چیز دیگه، این تعرفه های رنگی برا سیم کارت های دائمی محدودیت نداشت، الآن ظاهرا" گذاشتند!!! :ohno: به نظرت اعمال میشه؟؟؟ :wac: با تــــــــــــــــــــشـــ ـــــــــــــــــــکـــــ ـــــــــــــــــر :flower:

+Farhad
2012-07-09, 11:15 AM
فرهاد جان من دوتا سیم دائمی کار کرده داشتم؛ میخواستم بفروشم همه میگفتن نوش 75000 تومانه و کار کرده 35000 تا 40000 تومان!!!!!! :ph34r2: به زور جفتشو 100000 تومان فروختم! :whistle: به نظرت خوب فروختم؟؟؟ :cigar: یه چیز دیگه، این تعرفه های رنگی برا سیم کارت های دائمی محدودیت نداشت، الآن ظاهرا" گذاشتند!!! :ohno: به نظرت اعمال میشه؟؟؟ :wac: با تــــــــــــــــــــشـــ ـــــــــــــــــــکـــــ ـــــــــــــــــر :flower:

به نظر من کم فروختی 120000 میدادی بهتر بود!! :santa:
طرح تعرفه رنگی واسه سیم کارت دئمی فعال میشه ولی یک سری از طرح های دیگه هستند مثل همین طرح پیامک یا.... فقط مخصوصا اعتباری هست!
کلا به خاطر سرور سیمکارت های دائمی که نوکیا هست و دیگه در ایران فعالیت نمی کنه و فقط پشتیبانی سرور هاشو انجام میده نمشیه یه سری طرح های جدید رو در سیم کارت های دائمی فعال کرد.

nanyboy1
2012-07-09, 11:46 AM
درموردسوال اول باید بگم ممکنه ایراد از سیستم یافایل یااینکه آپلود سنتر باشه (اگه مشکلتون را دقیقا بگید بهتره هنگام آپلود اخطارمیده؟یا..؟)شما از یه آپلودسنتر دیگه استفاده کن ببین حل میشه!
جواب سوال دوم اینه که متاسفانه این مشکل برخی موارد پیش میاد واینطور که من میدونم شرکت ایرانسل اعلام کرده که مشکل از همراه اوله ومتاسفانه هنوز اقدامات کافی برای رفع این مشکل انجام نشده

ممنون
اره یه ارور میده
این:
Upload Failed(-220): Error #2038
ضمنا باز تاکید میکنم عکس ها رو راحت اپلود میکنه

+Farhad
2012-07-09, 11:50 AM
ممنون
اره یه ارور میده
این:

با چه سروری آپلود می کنید؟؟ با سرور دیگه ای امتحان کردید؟؟؟

nanyboy1
2012-07-09, 11:51 AM
با 10 هزار تومان دويست هزار ريال شارژ gprs داده ميشه و بابت مصرف هر يك كلوبايت يك ريال از اعتبار gprs كم ميشه
شما وقتى اعتبار gprs خود را مشاهده مىكنيد به جاى "ريال" بخوانيد "كيلوبايت"
:)
اتصال گوشى به كامپيوتر و استفاده از اينترنت گوشى در كامپيوتر خيلى سريع gprs را تمام مىكند ولى براى كسانى كه كه فقط از gprs فقط در گوشى استفاده مىكند بسته هاى افزايشى تركيبى كافيست

ممنون
اولا که با ده هزار تومن دو میلیون ریال شارژ میکنه نه دویست هزار ریال
دوما فقط جمعه ها و نصف شبا هر کیلو بایت مساوی یک ریاله
منم واسه همین چیزا میگم
منظورم اینه که بسته به ساعتی که مصرف میکنی هزینه های مختلفی کم میکنه
ایرانسله دیگه :whistle:

JoKeR
2012-07-09, 11:53 AM
ممنون
اره یه ارور میده
این:

ایراد از سنتره به احتمال قوی
ویا شاید تو اون سنتر شما تا یه حجمی اجازه آپلود دارید پس از یه سنتر دیگه استفاده کنید

nanyboy1
2012-07-09, 12:01 PM
با چه سروری آپلود می کنید؟؟ با سرور دیگه ای امتحان کردید؟؟؟

من تقریبا با همه اپلود سنتر ها از پیکو فایل و اپلود سنتر انجمن بگیر تا مدیا فایر و فور شر امتحان کردم
همش همینجوره
عکس اپلود میشه اما فایل نمیشه
ضمنا من به دو روش امتحان کردم
یکی با خود گوشی
یکی هم با استفاده از اینترنت گوشی روی کامپیوتر
گوشیمم دیزایر اچ دی هست

+Farhad
2012-07-09, 12:02 PM
ممنون
منم واسه همین چیزا میگم

دوست من یک بار دیگه با دقت متن آقا مهدی (Sakhaey) رو بخونید!
منظور ایشون این هست که موقعی که طرح فعال میشه و شما استفاده می کنید اون باقیمانده حجمی که به شما نشون میده واحدش به ریال هست! و به ازای هر کیلوبایت که شما مصرف کنی 1 ریال کسر میشه!!
موقعی که بسته 2 گیگ فعال می کنید حساب GPRS شما به اندازه 2097152 ریال شارژ میشه که همون کیلوبایت هست و در هر ساعت شبانه روز محاسبه اون هیچ تغییری نمی کنه!

nanyboy1
2012-07-09, 12:13 PM
دوست من یک بار دیگه با دقت متن Sakhaey رو بخونید!
منظور ایشون این هست که موقعی که طرح فعال میشه و شما استفاده می کنید اون باقیمانده حجمی که به شما نشون میده واحدش به ریال هست! و به ازای هر کیلوبایت که شما مصرف کنی 1 ریال کسر میشه!!
موقعی که بسته 2 گیگ فعال می کنید حساب GPRS شما به اندازه 2097152 ریال شارژ میشه که همون کیلوبایت هست و در هر ساعت شبانه روز محاسبه اون هیچ تغییری نمی کنه!

والا من که امتحان کردم و دیدم فرق داره
شما هم یه بار امتحان کن
یه فایل رو امروز دانلود کن و شارژتو چک کن
اونوقت جمعه هم همون فایلو دان کن
میبینی تفاوت از زمین تا اسمونه
به هر حال اگه من اشتباه میکنم شما ببخشید :whistle:

alino1367
2012-07-09, 12:17 PM
شما هم یه بار امتحان کن

سلام عزیز برای بسته ها فکر نکنم اینطور باشه مصرف آزاد چرا تفاوت داره شب و روز وروزهای تعطیل

+Farhad
2012-07-09, 12:18 PM
شما هم یه بار امتحان کن
بله فرق می کنه!!! الان صحبت ما در حالتی هست که بسته GPRS فعال باشه!
اگه بسته فعال نکرده باشید از شنبه تا 4 شنبه 5 ریال به ازای هر کیلوبایت و از ساعت 12 تا 6 صبح و 5شنبه و جمعه 1 ریال هست!

nanyboy1
2012-07-09, 12:32 PM
حالا این حرفا رو ول کنید
یکی به داد مشکل من برسه
من چطوری اپلود کنم
:wac:

alino1367
2012-07-09, 12:37 PM
حالا این حرفا رو ول کنید
یکی به داد مشکل من برسه
من چطوری اپلود کنم
:wac:

عزیز شما از یه آپلود سنتر دیگه امتهان کردی؟ حجم فایل هم مهمه ببین تا چه حجمیو ساپورت میکنند وبعضی آپلود سنترها فقط درصورت ثبت نام اجازه اپلود فایلها باحجم بالا رامیدن
ازچه آپلود سنتری استفاده میکنی؟ حجم فایلت چقدره؟

nanyboy1
2012-07-09, 12:46 PM
من که گفتم
از همه اپلود سنترها امتحان کردم
تقریبا فایلهای خیلی کم حجم در حد 200 کیلو رو اپلود میکنه
ولی به یک مگابایت که میرسه ارور میده
توی همه اپلود سنترهایی که میدونستم امتحان کردم
333
4shared
mediafire
hotfile
picofile
persiangig
و خیلیای دیگه از جمله اپلود سنتر انجمن
مشکل از اینترنت گوشیمه
شاید تنظیمات خاصی داره
ممکنه تو گوشیم تنظیماتی باشه که اجازه اپلود بیشتر از یه حدی رو نده؟ اخه دانلود دریافت فایله و اپلود ارساله
من که کلا گیج شدم

alino1367
2012-07-09, 01:00 PM
من که گفتم
333
4shared
mediafire
hotfile
picofile
persiangig
مشکل از اینترنت گوشیمه
شاید تنظیمات خاصی داره
ممکنه تو گوشیم تنظیماتی باشه که اجازه اپلود بیشتر از یه حدی رو نده؟ اخه دانلود دریافت فایله و اپلود ارساله
من که کلا گیج شدم

اگه تو همه آپلود سنترها اینطوره مشکل از فایل یا گوشی شماست بررسی کنید فایل وگوشی خودتون را!

البته این مشکل برخی موارد به علت سرعت پایین هم پیش میاد.

s.bn
2012-07-09, 01:50 PM
سلام دوستان
میشه اعتبار بسته gprs رو انتقال داد به یه خط ایرانسل دیگه؟

Sent from my Desire HD using Tapatalk 2

+Farhad
2012-07-09, 01:52 PM
سلام دوستان
میشه اعتبار بسته gprs رو انتقال داد به یه خط ایرانسل دیگه؟

سلام
نه نمیشه این کار رو انجام داد.

s.bn
2012-07-09, 02:03 PM
ممنون از جواب سریعتون
یه سوال دیگه:
اگه وقتی یه بسته gprs فعال کردیم و در حالی که این بسته رو داریم یه بسته دیگه فعال کنیم اعتبار(مانده بسته از لحاظ پول) و زمان بسته چگونه تغییر میکنه؟

őяëñå§
2012-07-09, 02:39 PM
ممنون از جواب سریعتون
یه سوال دیگه:
اگه وقتی یه بسته gprs فعال کردیم و در حالی که این بسته رو داریم یه بسته دیگه فعال کنیم اعتبار(مانده بسته از لحاظ پول) و زمان بسته چگونه تغییر میکنه؟

اعتبار قبلی (روز و مقدار اعتبار) به اعتبار جدیدتون افزوده میشه :flower:

s.bn
2012-07-09, 02:41 PM
اعتبار قبلی (روز و مقدار اعتبار) به اعتبار جدیدتون افزوده میشه :flower:

زمان چی؟
اونهم جمع میشه؟

™A.M.I.R
2012-07-09, 02:51 PM
زمان چی؟
اونهم جمع میشه؟

بله اضافه میشه

őяëñå§
2012-07-09, 02:55 PM
زمان چی؟
اونهم جمع میشه؟

دوست عزیز منظورم از روز همان زمان هستش دیگه!!!! :santa:

Sakhaey
2012-07-09, 02:56 PM
ممنون
منم واسه همین چیزا میگم
درسته همونطور كه فرهاد جان گفتن حدود 2 مليون ريال معادل دويست هزار تومان اعتبار داده ميشه كه من به اشتباه دويست هزار ريال گفتم!
همانطور كه گفته شد شما از وقتى كه بسته gprs فعال كنيد هزينه استفاده از gprs هر كيلوبايت برابر با يك ريال ميشه
من هم هميشه از بسته هاى gprs استفاده مىكنم وبگردى زياد دارم ولى زياد دانلود ندارم فقط درماه ممكنه چندتا آهنگ دانلود كنم
همين بسته هاى افزايشى تركيبى براى من زياد مياد!
البته قبلا فيلهاى سينمايى 600 _ 700 مگابايتى هم دانلود كردم

من که گفتم
333
4shared
mediafire
hotfile
picofile
persiangig
مشکل از اینترنت گوشیمه
شاید تنظیمات خاصی داره
من که کلا گیج شدم
من هم قبلا اين مشكلو داشتم كه نمىتنستم فايلهاى بالاى 300 كيلوبايت را آپ كنم بعد فهميدم كه از اينه كه تنظيمات gprs گوشيمو روى تنظيمات mms قرار دادم
چون حجم هر پيام تصويرى نمىتونه بيشتر از 300 كيلوبايت باشه به خاطر همين نميشه با استفاده از اين تنظيمات بيشتر از 300 كيلوبايت آپلود كرد
شما تنظيمات استفاده از اينترنت را (در گوشى در نرم افزارها در كامپيوتر) روى gprs قرار دهيد اميدوار مشكلش همين باشه

nanyboy1
2012-07-09, 03:19 PM
درسته همونطور كه فرهاد جان گفتن حدود 2 مليون ريال معادل دويست هزار تومان اعتبار داده ميشه كه من به اشتباه دويست هزار ريال گفتم!
همانطور كه گفته شد شما از وقتى كه بسته gprs فعال كنيد هزينه استفاده از gprs هر كيلوبايت برابر با يك ريال ميشه
من هم هميشه از بسته هاى gprs استفاده مىكنم وبگردى زياد دارم ولى زياد دانلود ندارم فقط درماه ممكنه چندتا آهنگ دانلود كنم
همين بسته هاى افزايشى تركيبى براى من زياد مياد!
البته قبلا فيلهاى سينمايى 600 _ 700 مگابايتى هم دانلود كردم

من هم قبلا اين مشكلو داشتم كه نمىتنستم فايلهاى بالاى 300 كيلوبايت را آپ كنم بعد فهميدم كه از اينه كه تنظيمات gprs گوشيمو روى تنظيمات mms قرار دادم
چون حجم هر پيام تصويرى نمىتونه بيشتر از 300 كيلوبايت باشه به خاطر همين نميشه با استفاده از اين تنظيمات بيشتر از 300 كيلوبايت آپلود كرد
شما تنظيمات استفاده از اينترنت را (در گوشى در نرم افزارها در كامپيوتر) روى gprs قرار دهيد اميدوار مشكلش همين باشه

فکر کنم همین باشه
میشه بگی دقیقا باید تنظیمات گوشی رو چطوری تصحیح کنم؟

őяëñå§
2012-07-09, 03:28 PM
فکر کنم همین باشه
ببینید دوست عزیز اونجایی که کانکشن ها هستند، برای اینترنت گزینه ی Irancerll-GPRS را انتخاب کنید نه گزینه ی Irancell-MMS :santa: اگه همین گزینه فعاله، احتمالا" بروکسی که مربوط به MMS هستش، در تنظیمات شما موجوده که باید حذفش کنید. :snitch: موفق باشید. :flower:

30921
2012-07-09, 03:34 PM
سلام سيم كارت ايرانسل رو چه طور ميشه فعال كرد بدون رجوع به نمايندگي

nanyboy1
2012-07-09, 03:35 PM
نه نگاه کردم فقط یه اکسز پوینت هست اونم جی پی ار اس اسرانسل هست

őяëñå§
2012-07-09, 03:37 PM
نه نگاه کردم فقط یه اکسز پوینت هست اونم جی پی ار اس اسرانسل هست
تنظیماتشو دیدی؟ بروکسی داخلش فعال نیست؟ :ph34r2:

Sakhaey
2012-07-09, 03:40 PM
فکر کنم همین باشه

من با گوشى شما آشنا نيستم
ولى بايد توى قسمت تنظيمات اتصال باشه
اگه پيداش نكردى با شماره #7*3*140* تماس بگير تا دوباره اين تنظيمات روى گوشيت نصب بشه احتمالا جايگذين تنظيمات قديمى ميشه

őяëñå§
2012-07-09, 03:41 PM
سلام سيم كارت ايرانسل رو چه طور ميشه فعال كرد بدون رجوع به نمايندگي
درود :flower: به هیچ نحو نمیشه دوست عزیز :whistle:

™A.M.I.R
2012-07-09, 03:55 PM
چجوری میشه مقداری شارژ ازیک سیمکارت به سیمکارتی دیگرانتقال داد؟

«R E Z A»
2012-07-09, 03:59 PM
چجوری میشه مقداری شارژ ازیک سیمکارت به سیمکارتی دیگرانتقال داد؟

دوست عزیز اینجوری
*142*شماره طرف*مبلغ به ریال*رمز#
موفق باشید.

™A.M.I.R
2012-07-09, 04:01 PM
دوست عزیز اینجوری
*142*شماره طرف*مبلغ به ریال*رمز#
موفق باشید.

میشه شماره ای که میشه باهاش رمز رو فعال کرد بگی؟

nanyboy1
2012-07-09, 04:21 PM
تنظیماتشو دیدی؟ بروکسی داخلش فعال نیست؟ :ph34r2:

والا من که چیزی ندیدم
چنتا عکس از تنظیماتش میذارم شاید چیزی دستگیرت بشه

http://upload.ir-tci.org/filestore/ff/JQwOxqLMn3.2012-07-09_16-26-08.jpg._

http://upload.ir-tci.org/filestore/de/37P0KpH-7n.2012-07-09_16-26-14.jpg._

http://upload.ir-tci.org/filestore/37/TrXmnxX91B.2012-07-09_16-26-19.jpg._

őяëñå§
2012-07-09, 05:49 PM
والا من که چیزی ندیدم
چنتا عکس از تنظیماتش میذارم شاید چیزی دستگیرت بشه

http://upload.ir-tci.org/filestore/ff/JQwOxqLMn3.2012-07-09_16-26-08.jpg._

http://upload.ir-tci.org/filestore/de/37P0KpH-7n.2012-07-09_16-26-14.jpg._

http://upload.ir-tci.org/filestore/37/TrXmnxX91B.2012-07-09_16-26-19.jpg._
دوست عزیز گویا بروکسی شما فعال نیست. میخوای شما تنظیما رو پاک کن و یه بار دیگه با استفاده از کد #6*3*130* تنظیم جدید دریافت کن. موفق باشی :flower:

alino1367
2012-07-09, 05:59 PM
میشه شماره ای که میشه باهاش رمز رو فعال کرد بگی؟

سلام دوست عزیز کافیست عدد 12 راباپیام کوتاه به شماره 1112 ارسال کنید
توضیحات کاملتر وطریقه تغییر رمز از سایت ایرانسل (http://www.irancell.ir/Layer3/?id=481)

mahdi1996
2012-07-09, 06:39 PM
اینی که بعد تموم شدن تماس و فرستادن اس پیغام میده چقدر اعتبار داری رو چجوری میشه غیر فعال کرد؟:دی

+Farhad
2012-07-09, 07:07 PM
اینی که بعد تموم شدن تماس و فرستادن اس پیغام میده چقدر اعتبار داری رو چجوری میشه غیر فعال کرد؟:دی

برای این کار دو راه وجود داره:
1- ارسال اس ام اس بدون متن به 3941
2-http://irancell.ir/Webfiles/Files/image/Services/Advice%20of%20Charge/Table_Advert_Fa.jpg

Sey mohsen
2012-07-10, 12:36 PM
با سلام خدمت دوستان یک سوال داشتم اینکه گوشی من n8 هستش و سیستم عاملش هم بلله است .
من یک mms دریافت کردم اما توی inbox گوشی نیو مده و فقط یک پیام اومده که نوشته شما یک پیام دریافت کرده
اید و به سایت mms.mtnirancel.ir بروید و یک رمز هم به من داده وهر کاری هم می کنم وارد سایت نمی شه.
دوستان اگه راه حل رو بلدید کمک کنید
با تشکر

J A F A R
2012-07-10, 12:57 PM
شما یا تنظیمات رو به درستی ندارید یا اینکه چند وقت پیش براتون اومده و مشکل دریافت داشتید که این پیغام رو ایرانسل فرستاده
باید دستی تنظیمات رو وارد کنید

J A F A R
2012-07-10, 01:00 PM
اینجا یه سر بزنید
مـــهم : پرتال جدید دریافت تنظیمات خودکار ایرانسل (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=140340)

őяëñå§
2012-07-11, 12:37 AM
دوستان من یه مشکل با ایـــــــــــــــــــــــ ــرانســـــــــــــــــــ ـــــــــل پیدا کردم!!! :wac: قبلا" کد #6*3*130* و که میزدم، تنظیما GPRS و میداد، ولی الآن میگه گوشی شما موجود نیست!!! :ph34r2: :ohno: چه طوری تنظیما GPRS و بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :(

vazirnia
2012-07-11, 01:50 AM
دوستان من یه مشکل با ایـــــــــــــــــــــــ ــرانســـــــــــــــــــ ـــــــــل پیدا کردم!!! :wac: قبلا" کد #6*3*130* و که میزدم، تنظیما GPRS و میداد، ولی الآن میگه گوشی شما موجود نیست!!! :ph34r2: :ohno: چه طوری تنظیما GPRS و بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :(
از این تاپیک پست اولش میتونی مشکلتو حل کنی:
http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=140340&page=2

+Farhad
2012-07-11, 08:39 AM

این مشکل گاهی پیش میاد.
همونطور که دوستمون گفتند می تونید از پرتال تتنظيمات خودکار ایرانسل تنظیمات رو دریافت کنید.
البته اگه گوشی رو خاموش کنید و سیم کارت رو خارج کنید و دوباره امتحان کنید باید مشکل حل بشه.

vazirnia
2012-07-11, 04:08 PM
سلام .

کسی نیست جواب منو بده ؟
دوستان ؟
اپراتور محترم ؟
هیچ ** ؟
:worried:

+Farhad
2012-07-11, 06:23 PM
کسی نیست جواب منو بده ؟
دوستان ؟
اپراتور محترم ؟
هیچ ** ؟

بله باید هنوز به نامتون باشه! چون هنوز از سیمکارت استفاده نکردید.
با 700 تماس بگیرید اطلاعاتتون رو به اپراتور بدید تا برسی کنه و دقیق تر بهتون جواب بده.

ALIiI*AM
2012-07-12, 04:39 PM
سلام خسته نباشید من یه سوال در مورد آهنگ هایه پیشوازه ایرانسل داشتم که چجوری میتونم بفهمم که دقیقا کدوم قسمت از یه آهنگ رو پخش میکنه مثلا یه آهنگ 3-4 دقیقه ای از اول که شروع نمیشه از وسطاشه اون وسط کجاست؟؟؟

+Farhad
2012-07-12, 05:03 PM
سلام خسته نباشید من یه سوال در مورد آهنگ هایه پیشوازه ایرانسل داشتم که چجوری میتونم بفهمم که دقیقا کدوم قسمت از یه آهنگ رو پخش میکنه مثلا یه آهنگ 3-4 دقیقه ای از اول که شروع نمیشه از وسطاشه اون وسط کجاست؟؟؟

سلام
بستگی به نوع اهنگش داره!
ولی اکثر آهنگ های معروف دو قسمتی هستند!

در اینجا می تونونید آهنگ ها رو گوشی بدید:

rbt.irancell.ir

Nova view
2012-07-13, 02:53 PM
کسی نیست جواب منو بده ؟
دوستان ؟
اپراتور محترم ؟
هیچ ** ؟

با درود
اگر از قاب خارج نشده یعنی فعال نشده و مشکلی از جهت سلب امتیاز نخواهد داشت.
با این حال همانطور که به درستی اشاره شد می توانید با اپراتور چک کنید.

ariax77
2012-07-13, 07:51 PM
سلام.
1- چطوری میشه خط ایرانسل یه نفر رو بدست آورد؟ بدون دادگاه رفتن و اینا!
2- اگه بخوای اسم مالک یه سیم کارت ایرانسل رو بفهمی چیکار باید بکنی؟

+Farhad
2012-07-13, 07:54 PM
سلام.
1- چطوری میشه خط ایرانسل یه نفر رو بدست آورد؟ بدون دادگاه رفتن و اینا!
2- اگه بخوای اسم مالک یه سیم کارت ایرانسل رو بفهمی چیکار باید بکنی؟

سلام
نمیشه دوست عزیز!
دسترسی به اطلاعات مشترکین ایرانسل امکان پذیر نیست.

m.afshin
2012-07-13, 08:16 PM
باسلام؛ایرانسل(خط اعتباری اش)مثل همراه اوّل اعتباری امکان انجام اعمال شمارانمی دهندامّاسیم کارت های تالیا راحت است.باتشکّررررررررررررر

+Farhad
2012-07-13, 08:26 PM
باسلام؛ایرانسل(خط اعتباری اش)مثل همراه اوّل اعتباری امکان انجام اعمال شمارانمی دهندامّاسیم کارت های تالیا راحت است.باتشکّررررررررررررر

ببخشید دقیقا منظورتون چیه؟؟

ariax77
2012-07-13, 08:41 PM
فقط بلدین اینجا افه بیاین واسه ملت!
همین الان زنگ زدم اپراتور و مشخصات مالک سیمکارتو گرفتم!
دسترسی به اطلاعات مشترکین ایرانسل امکان پذیر نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!
تو این مملکت دروغ از هزارتا راست هم راست تره!

+Farhad
2012-07-13, 08:48 PM

دوست عزیز لطفا رعایت ادب رو بکنید!

یعنی الان شما با 700 تماس گرفتید و شماره مورد نظر رو به اونها دادید و خیلی راحت مشخصات شماره رو به شما دادند؟؟

ariax77
2012-07-13, 08:52 PM
بله! بهش گفتم آیا این شماره ثبت شده یا خیر!؟
گفتن بله! و بعد هم اسم مالک رو دادن!

+Farhad
2012-07-13, 09:02 PM

الان داشتم پست های قبلی شما رو در همین تایپیک نگاه می کردم که در مورد همین موضوع سوال کرده بودید که همونجا هم خوده من بهتون گفتم نمیشه مشخصات بدست آورد.

دوست عزیز من باز هم میگم نمیشه این کار رو انجام داد! اپراتور های 700 مشخصات نمی دهند!

őяëñå§
2012-07-13, 09:35 PM
الان داشتم پست های قبلی شما رو در همین تایپیک نگاه می کردم که در مورد همین موضوع سوال کرده بودید که همونجا هم خوده من بهتون گفتم نمیشه مشخصات بدست آورد.

دوست عزیز من باز هم میگم نمیشه این کار رو انجام داد! اپراتور های 700 مشخصات نمی دهند!
دقیقا" همینطوره اپراتورهای 700 الکی به کسی مشخصات نمیدن. :santa: یه فامیلامون MMS اش از شبکه قطع بود ، من زنگ زدم ؛ اول مشخصات طرف و پرسید! من شماره ملیشو نداشتم اشتباه جواب دادم ، گفت سیمکارت مال شما نیست و باید مالک سیمکارت خودش تماس بگیره :whistle:

G h a s e m
2012-07-13, 10:09 PM

دوست من دسترسی به اطلاعات مشترکین ایرانسل فقط توسط اپراتوران 700 و نمایندگی های مرکزی صورت میگیرد و اطلاعات هیچوقت در اختیار افرادی مثل شما قرار نمیگیرد.
تمامی تماس های 700 کنترل میشود و کوچکترین اطلاعات مشترکین ایرانسل در اختیار کسی قرار نخواهد گرفت.

őяëñå§
2012-07-14, 01:10 AM
با سلام :flower:
اگه سیم کارت مسدود شده باشه و قابش نباشه، چه طوری میشه از مسدودی خارجش کرد؟؟؟ http://www.pic4ever.com/images/acigar.gif

G h a s e m
2012-07-14, 08:28 AM
اگه سیم کارت مسدود شده باشه و قابش نباشه، چه طوری میشه از مسدودی خارجش کرد؟؟؟ http://www.pic4ever.com/images/acigar.gif

از شبکه مسدود شده یا پین کدش مسدود شده؟

őяëñå§
2012-07-14, 11:46 AM
از شبکه مسدود شده یا پین کدش مسدود شده؟
پین کدش مسدود شده و پوکش هم نیست :(

+Farhad
2012-07-14, 12:59 PM
پین کدش مسدود شده و پوکش هم نیست :(
سلام
اگه مشخصات سیمکارت رو داری با 700 تماس بگیر.

nokia c601
2012-07-15, 09:23 AM
با سلام و احترام
سيم من دائمي ايرانسل هست و تو شهر ما مشكل انتن دهي زياده و قتي گوشي من از شبكه خارج ميشه كسي كه با من تماس ميگيره پيغام مشترك مورد نظر گوشي خود را خاموش كرده است پخش ميشه و اين براي من خيلي بده و فرد تماس گيرنده فك ميكنه از عمد گوشيمو خاموش كردم
با 700 تماس بگيرم يا اگه راه حلي دارين ....؟

شايد اين جمعه بيايد شايد...

به اميد فردايي بهتر.ياعلي

őяëñå§
2012-07-15, 09:40 AM
دوست عزیز همه جا همینطوره؛ هرجا مشترک در دسترس نباشه، میگه گوشی خاموشه!!! :ph34r2: در ضمن فکر نکنم از دست 700 کمکی بر بیاد!!! http://www.pic4ever.com/images/Ghelyon.gif

+Farhad
2012-07-15, 09:48 AM
با سلام و احترام
سيم من دائمي ايرانسل هست و تو شهر ما مشكل انتن دهي زياده و قتي گوشي من از شبكه خارج ميشه كسي كه با من تماس ميگيره پيغام مشترك مورد نظر گوشي خود را خاموش كرده است پخش ميشه و اين براي من خيلي بده و فرد تماس گيرنده فك ميكنه از عمد گوشيمو خاموش كردم
با 700 تماس بگيرم يا اگه راه حلي دارين ....؟

شايد اين جمعه بيايد شايد...

به اميد فردايي بهتر.ياعلي

سلام
همانطور که mo0o0sa عزیز گفتند ، شما موقعی که در دسترس نباشید ممکنه شبکه بگه دستگاه خاموش است و یا ممکنه بگه در دسترس نمی باشد.
اما درمورد آنتن دهی:
مگه شما در کدوم شهر هستنید که مشکل آنتن دهیش زیاده؟؟
از طریق 700 میشه فرم ییگری تنظیم کرد.
از طریق لینک زیر هم می تونید شکایت خودتون رو به اپراتور ارسال کنید:

http://irancell.ir/Layer2/?id=792

ariax77
2012-07-15, 03:58 PM
آقا من یه اشتباهی کردم به جای طرح 10 تومنی جی پی ار اس طرح 5 تومنی زدم. چطوری میشه گیگ اضافه کرد به طرح؟ نمیشه تصحیحش کرد؟ کل بسته م تو یه روز تموم شد!

mohammadi_
2012-07-15, 04:21 PM
آقا من یه اشتباهی کردم به جای طرح 10 تومنی جی پی ار اس طرح 5 تومنی زدم. چطوری میشه گیگ اضافه کرد به طرح؟ نمیشه تصحیحش کرد؟ کل بسته م تو یه روز تموم شد!
سلام
نمیشه باید 24 ساعت از طرحتون بگذره بعد یه بسته دیگه خریداری کنید

ariax77
2012-07-16, 02:20 AM
اگه طرح یه روزه هزارتومنی بزنم روش طرح یه ماهه که نمیشه یه روزه؟ فقط واسه افزایش ترافیک میخوام اینکارو کنم

™A.M.I.R
2012-07-16, 03:54 AM
اگه طرح یه روزه هزارتومنی بزنم روش طرح یه ماهه که نمیشه یه روزه؟ فقط واسه افزایش ترافیک میخوام اینکارو کنم

نه دوست عزیز. اگر اینکارو بکنید ترافیکتون بیشتر میشه.

«R E Z A»
2012-07-16, 07:35 AM
دوستان من با سیم کارت این مشکلو دارم که چه موقع شارژ و چه موقع گرفتن بسته های افزایشی پس از زدن کد و ارسال می نویسه ussd code runnig و روی همین می مونه و بعضی اوقات من باید مثلا برای دیدن شارژ سیم کارت کد *140*1# رو نزدیک 4 بار بزنم تا شارژو نشون بده از دوستان کسی این مشکلو داره.

+Farhad
2012-07-16, 08:24 AM
دوستان من با سیم کارت این مشکلو دارم که چه موقع شارژ و چه موقع گرفتن بسته های افزایشی پس از زدن کد و ارسال می نویسه ussd code runnig و روی همین می مونه و بعضی اوقات من باید مثلا برای دیدن شارژ سیم کارت کد *140*1# رو نزدیک 4 بار بزنم تا شارژو نشون بده از دوستان کسی این مشکلو داره.

سلام
نه مشکلی نیست.
شما با یک خط و گوشی دیگه امتحان کن! شاید مشکل از خط یا گوشی شما باشه.

«R E Z A»
2012-07-16, 08:42 AM
دوست عزیز این سیم کارت رو روی هر گوشی می زارم همین مشکلو دارم.

+Farhad
2012-07-16, 08:47 AM
دوست عزیز این سیم کارت رو روی هر گوشی می زارم همین مشکلو دارم.
پس مشکل از خط شما هست! با 700 تماس بگیرید تا خط رو چک کنند.
احتمالا بهتون میگن بسته بازگشت دریافت کنید.

[hamedesf]
2012-07-16, 09:14 AM
سلام دوستان خاهش میکنم یکی کامل کمکم کنه من یه خط دارم که به نامه خودم نیست طرفم نیستش ام ام اسشو هرچی میزنم پیامش میاد سیو میکنم اما نمیفرسته همش رسند ات میشه نمیره از اوتباکس چیکار کنم ام ام اسم فعال شه خیلی گیرم
با تشکر

™A.M.I.R
2012-07-16, 09:20 AM
سلام دوستان خاهش میکنم یکی کامل کمکم کنه من یه خط دارم که به نامه خودم نیست طرفم نیستش ام ام اسشو هرچی میزنم پیامش میاد سیو میکنم اما نمیفرسته همش رسند ات میشه نمیره از اوتباکس چیکار کنم ام ام اسم فعال شه خیلی گیرم
با تشکر

این کد رو بزن:*140*3*5#

+Farhad
2012-07-16, 09:35 AM
با تشکر

سلام
برای فعال کردن MMS صاحب خط باید به نمایندگی ایرانسل مراجعه کنه و فرم مربوط به فعال سازی MMS رو امضا کنه!
تنها تنظیمات کافی نیست. تا موقعی که فرم فعال سازی تکمیل نشه به هیچ وجه نمیشه MMS ارسال کرد.

[hamedesf]
2012-07-16, 09:43 AM
سلام
برای فعال کردن MMS صاحب خط باید به نمایندگی ایرانسل مراجعه کنه و فرم مربوط به فعال سازی MMS رو امضا کنه!
تنها تنظیمات کافی نیست. تا موقعی که فرم فعال سازی تکمیل نشه به هیچ وجه نمیشه MMS ارسال کرد.

سلام
من خواهرم از طریقه دریافته تنظیمات ام ام اسشو فعال کرد ولی از من نمیشه

+Farhad
2012-07-16, 10:05 AM
سلام
من خواهرم از طریقه دریافته تنظیمات ام ام اسشو فعال کرد ولی از من نمیشه

احتمالا خواهرتون موقع ثبت نام خط اون قسمت مربوط به MMS رو امضا كردند.

shadow_13
2012-07-16, 09:19 PM
سلام
جند روزی هست که دریافت اسمس ندارم منتهی ارسال دارم.البته تست کردم وقتی کسی اسمس میده واسه طرف دلیوری میزنه اما من دریافت ندارم:ohno: .
دوستان میدونن مشکل از کجاست؟
گوشیم :n86
خط : ایرانسل

Mraeisi
2012-07-16, 09:27 PM
سلام
جند روزی هست که دریافت اسمس ندارم منتهی ارسال دارم.البته تست کردم وقتی کسی اسمس میده واسه طرف دلیوری میزنه اما من دریافت ندارم:ohno: .
دوست من با شماره 700 از خط ایرانسل تان تماس گرفته و مشکل تان را مطرح کنید تا مشکل تان پیگیری و حل شود

arman10000
2012-07-16, 09:30 PM
شايد مشكل از گوشي شما باشه (با اين اوصاف) پس يه فلش بزنيد اگه درست نشد زنگ بزنيد 700 و يك ساعت پشت خط باشيد !

+Farhad
2012-07-16, 09:33 PM
سلام
سلام
شماره مرکز پیام رو چک کنید +989350001400 باشه.
با یک خط دیگه هم تست کنید.

őяëñå§
2012-07-17, 12:17 AM
سلام

سلام
شماره مرکز پیام رو چک کنید +989350001400 باشه.
با یک خط دیگه هم تست کنید.
فرهاد جان دوستمون میگه SMS میتونه ارسال کنه؛ پس 100% مرکز پیامش درسته!!! http://www.pic4ever.com/images/Ghelyon.gif به نظر من تنها اپراتور (700) میتونه مشکل سیم کارتشو حل کنه. :santa:

™Ali Gsm
2012-07-17, 12:49 AM
سلام

سلام
دوست عزیز به احتمال زیاد مشکل از گوشی است تنظیمات پیام کوتاه را بررسی نمایید همچنین میتوانید با یک گوشی دیگر ازمایش کنید.

+HamiDRezA
2012-07-18, 10:19 PM
تماس هاي ايرانسل به ايرانسل من رايگان شده البته اگه شارژ داشته باشم كم ميكنه اما با شارژ صفر كه راحت ميگيره

őяëñå§
2012-07-18, 10:58 PM
تماس هاي ايرانسل به ايرانسل من رايگان شده البته اگه شارژ داشته باشم كم ميكنه اما با شارژ صفر كه راحت ميگيره
جالبه دوست عزیز، ترفند زدی یا خودش اینطور شده؟؟؟!
http://www.pic4ever.com/images/Ghelyon.gif

sheypooor
2012-07-18, 11:06 PM

گوشیتون چیه مدلش ؟

mahdi-1375
2012-07-18, 11:20 PM
ُلام من مدتیه وقتی به همراه اول اس میفرستم یا خیلی دیر میرسه یا failed میشه هر چند بارم میفرستم درست نمیشه باید چیکار کنم؟
لطفا شماره مرکز پیام اصلی ایرانسل هم بی زحمت بدید

+HamiDRezA
2012-07-18, 11:22 PM
والا من هيچ كاري نكردم ربطي هم به مدل گوشي نداره واسه بعضي دوستام هم اينجوري شده بود
اول فك كردم سيم قفل كرده ديدم نه همه چي درسته
شايد هم طرحي چيزي هست
خودم هم كنجكاوم
واسه شما اينجوري نيست؟؟

+HamiDRezA
2012-07-18, 11:42 PM
ُلام من مدتیه وقتی به همراه اول اس میفرستم یا خیلی دیر میرسه یا failed میشه هر چند بارم میفرستم درست نمیشه باید چیکار کنم؟

هر عددي بزاري به طور اتوماتيك به مسيج كنتر ايرانسل منتقل ميشه

sheypooor
2012-07-18, 11:45 PM
این طور مسعله ها بعضی وقتها قاطی میکنه که مدتی بعد درستش میکنن

+Farhad
2012-07-19, 12:19 AM

این مشکل خیلی وقته وجود داره و گفته شده مشکل از شبکه همراه اول هست.

مسیج سنتر اصلی ایرانسل 989350001400+ هست. شما هر موقع با مشکل ارسال مواجه شدید با این مرکز پیام امتحان کنید احتمالا ارسال میشه. 989350001420+ 989350001410+

+HamiDRezA
2012-07-19, 08:58 AM
همچنان تماس رايگان...

فقط باديشب يه كم فرق كرده ديشب بدون هيچ چيزي شماره ميگرفت اما الان اول ميگه شارژنداري بعد ميگيره
به هر حال خدا رو شكر

saeid1371
2012-07-19, 12:33 PM
همچنان تماس رايگان...

فقط باديشب يه كم فرق كرده ديشب بدون هيچ چيزي شماره ميگرفت اما الان اول ميگه شارژنداري بعد ميگيره
به هر حال خدا رو شكر

ممکنه ایرانسل اعتبار تماس ایرانسل به ایرانسل براتون واریز کرده باشه، منم هفته پیش بعد از دو ماه سیم کارتمو گذاشتم تو گوشی تا روشنش کردم 2000 تومن اعتبار تماس ایرانسل به ایرانسل بهم داد که با 141 و 140 هم عددش دیده نمیشه یه کد خاص داره برای این نوع اعتبار

őяëñå§
2012-07-19, 12:42 PM
ممکنه ایرانسل اعتبار تماس ایرانسل به ایرانسل براتون واریز کرده باشه، منم هفته پیش بعد از دو ماه سیم کارتمو گذاشتم تو گوشی تا روشنش کردم 2000 تومن اعتبار تماس ایرانسل به ایرانسل بهم داد که با 141 و 140 هم عددش دیده نمیشه یه کد خاص داره برای این نوع اعتبار
دوست عزیز کدش چیه؟؟؟ ببینم به من اعتبار نداده!!! :whistle: :D

+HamiDRezA
2012-07-19, 12:55 PM

كدش چيه؟من كه از ايرانسل همچين پيامكي دريافت نكردم
اخه ايرانسل معمولا با پيامك اينجور چيزا رو اطلاع ميده

™Ali Gsm
2012-07-19, 01:05 PM
كدش چيه؟من كه از ايرانسل همچين پيامكي دريافت نكردم
اخه ايرانسل معمولا با پيامك اينجور چيزا رو اطلاع ميده

دوست عزیز برای مشاهده اعتبار هدیه داخل شبکه میتوانید از کد زیر استفاده کنید.
‏*‏140*6*3*#1

+HamiDRezA
2012-07-19, 01:38 PM
صفر بود

نقدی
2012-07-19, 06:12 PM
بابا یکی بگه چطوری این mms من فعال میشه.......... بیش از یک ساعت فقط دارم ثبت نام میکنم کی میتونم مثل بچه آدم از گوشیم عکس ارسال کنم یکی جواب من و بده دم همه گرم:grrr::grrr::grrr::angry::angry:

+Farhad
2012-07-19, 09:40 PM
بابا یکی بگه چطوری این mms من فعال میشه.......... بیش از یک ساعت فقط دارم ثبت نام میکنم کی میتونم مثل بچه آدم از گوشیم عکس ارسال کنم یکی جواب من و بده دم همه گرم:grrr::grrr::grrr::angry::angry:

شما برای ارسال MMS باید به نمایندگی معتبر مراجعه کنید و فرم مربوط به MMS رو تکمیل کنید. فقط دریافت تنظیمات کافی نیست.

őяëñå§
2012-07-20, 10:18 PM
دوستان میخواستم بدونم اگه آهنگ پیشواز روی خط فعال نشه مشکل از خط هستش یا شبکه؟؟؟ در ضمن راه حلش چیه؟؟؟ :wac:

«R E Z A»
2012-07-20, 10:24 PM
دوستان از دیروز من با gprs ایرانسل نمی تونم هیچ صفحه سایتی رو باز کنم از چند نفر دیگر هم پرسیدم همین مشکل رو داشتن.مشکل از کجاست.

őяëñå§
2012-07-20, 10:27 PM
دوستان از دیروز من با gprs ایرانسل نمی تونم هیچ صفحه سایتی رو باز کنم از چند نفر دیگر هم پرسیدم همین مشکل رو داشتن.مشکل از کجاست.
دوست عزیز من هم همچین مشکلی دارم؛ احتمالا" مشکل از شبکه هستش و به زودی رفع میشه. :santa:

+Farhad
2012-07-20, 10:53 PM
دوستان میخواستم بدونم اگه آهنگ پیشواز روی خط فعال نشه مشکل از خط هستش یا شبکه؟؟؟ در ضمن راه حلش چیه؟؟؟ :wac:

احتمالا مشکل از خط باید باشه!
با 700 تماس بگیرید تا وضعیت خط رو چک کنند.

stray
2012-07-21, 04:59 AM
سلام ببخشید ی چند روز تو این قسمت دنبال لینکی میگردم که شماره ایرانسل طرف رو میدادی مدل گوشی رو میداد میشه لینکش رو بزارین ی هفتست دنبالشم! ممنون

+Farhad
2012-07-21, 08:46 AM
سلام ببخشید ی چند روز تو این قسمت دنبال لینکی میگردم که شماره ایرانسل طرف رو میدادی مدل گوشی رو میداد میشه لینکش رو بزارین ی هفتست دنبالشم! ممنون
لینکش اینه:

http://92.42.49.87:8080/mtn_ir-mt-web-portal

این لینک برای دریافت تنظیمات خودکار MMS و GPRS هست.
ولی دیگه نمیشه مدل گوشی هر کسی رو بدست آورد چون برای ورود کدی رو اس ام اس می کنه به شماره ای که وارد کردید.

™A.M.I.R
2012-07-21, 09:06 AM
دوستان من اینترنتم وصله وبسته هم دارم ولی هیچ سایتی باز نمیشه لطفأ بررسی کنید.

«R E Z A»
2012-07-21, 09:12 AM

دوستان من هم از پنج شنبه همین مشکلو دارم خواهشا هرچه سریع تر بررسی بشه.باتشکر.

omid756
2012-07-21, 09:44 AM
دوستان من هم از پنج شنبه همین مشکلو دارم خواهشا هرچه سریع تر بررسی بشه.باتشکر.

متاسفانه چند روزه این مشکل وجود داره

satarh
2012-07-21, 11:25 AM
سلام یک پیام واسم اومد که یک ام ام اس دریافت کردم ولی رفتم سایت ایرانسل هیچ ام ام اسی نبود لطفا راهنمایی کنید چطوری باید ببینمش؟

bluesky91
2012-07-21, 01:30 PM
سلام- من يه پيام دريافت كردم كه نوشته پيام چندرسانه اي برام اومده و يه شماره رمز هم فرستاده كه برم از تو سايت mms.mtnirancell.ir ببينمش اما اين سايتو كه باز ميكنم هيچ جايي براي ديدن mms نداره خود سايت ايرانسل هم جايي نداره كسي ميتونه راهنماييم كنه؟ تشكر

nokia c601
2012-07-21, 03:08 PM

مال اردبيل حدود يه هفته اس اينطوريه:grrr::(

Azadi...
2012-07-21, 03:37 PM
با‎ ‎درود.
جناب‎ ‎نوا‎ ‎جریان‎ ‎به‎ ‎هم‎ ‎ریختگی‎ ‎اینترنت‎ ‎ایرانسل‎ ‎چیه؟
مثل‎ ‎سایر‎ ‎دوستان‎ ‎چند‎ ‎روزه‎ ‎بنده‎ ‎هم‎ ‎مشکل‎ ‎دارم،
اپرا ‎و‎ ‎یوسی‎ ‎بروزر‎ ‎من‎ ‎اصلا‎ ‎کار‎ ‎نمیکنه،تو‎ ‎مرورگر‎ ‎اصلی‎ ‎گوشی‎ ‎هم‎ ‎فقط‎ ‎سایتهای‎ ‎ایرانی‎ ‎که‎ ‎اکثرا‎ ‎ای‎ ‎ار‎ ‎هستن‎ ‎باز‎ ‎میشه،حتی‎ ‎گوگل‎ ‎هم‎ ‎نمیاد،
انطور‎ ‎که‎ ‎معلومه‎ ‎کانکشن‎ ‎ام‎ام‎ ‎اس‎ ‎١٠.١٣١...مشکل‎ ‎داره‎ ‎
بیشتر‎ ‎شبیه‎ ‎اینترنت‎ ‎ملی‎ ‎شده‎ ‎الان...
لطفا‎ ‎یه‎ ‎توضیح‎ ‎بدید‎ ‎جناب‎ ‎نوا‎ ‎در‎ ‎مورد‎ ‎این‎ ‎مشکل‎ ‎و‎ ‎تا‎ ‎کی‎ ‎ادامه‎ ‎داره؟
با‎ ‎سپاس

maysam7026
2012-07-21, 05:04 PM
بله . تایید میشه . اینترنت ایارنسل قاط زده امروز ! دلیلش چیه ؟ می خوان چکار کنند ؟

nanyboy1
2012-07-21, 05:32 PM
منم همین مشکل رو چند روزه دارم اما جالب اینجاست که وقتی گوشیم رو به کامپیوتر وصل میکنم میتونم با gprs گوشیم روی کامپیوتر راحت و بدون مشکل از اینترنت استفاده کنم
:whistle:

+HamiDRezA
2012-07-21, 08:48 PM
سلام
دوستان ايرانسل داره سيستم و دومين هاشو از نظر امنيتي ارتقا ميده تا كاربران سواستفاده(نت فري) نكنند و كمي هم بر سرعت نتش بيفزايد احتمالا تا چند روز اينده مشكل برطرف خواهد شد من الان با موب اومدم

IMB1908
2012-07-21, 08:52 PM
یک سوال دارم میخواستم بدونم میشه از طریق sms از باقیمانده بسته gprs اطلاع پیدا کرد چون من از طریق مودم سیمکارتی به اینترنت وصل میشم و امکان کد ussd نداره.

alino1367
2012-07-21, 08:56 PM
یک سوال دارم میخواستم بدونم میشه از طریق sms از باقیمانده بسته gprs اطلاع پیدا کرد چون من از طریق مودم سیمکارتی به اینترنت وصل میشم و امکان کد ussd نداره.

نمیشه!
البته تااونجایی که من میدونم!

őяëñå§
2012-07-22, 12:50 AM
دوست عزیز با مودم سیم کارتی میایی تاثیری بر سرعتت داره؟؟؟ :snitch:

IMB1908
2012-07-22, 02:56 PM
دوست عزیز با مودم سیم کارتی میایی تاثیری بر سرعتت داره؟؟؟ :snitch:

بد نیست به پای adsl و wifi نمیرسه اما از دایال آپ بهتره. بهتر از موبایل هم هست که استفاده میکنی. مزیتی که نسبت به wifi داره اینه که میتونی هرجا ازش استفاده کنی.

őяëñå§
2012-07-22, 03:49 PM
سلام دوستان من میخوام بسته ی GPRS فعال کنم (سیم کارت دائمی)، این ارور را میده: subscriber is a corporate subscriber!!!! :ph34r2: :wac: میشه راهنمائیم کنید؟!؟ :snitch: ممنون :flower:

őяëñå§
2012-07-22, 04:05 PM
سلام- من يه پيام دريافت كردم كه نوشته پيام چندرسانه اي برام اومده و يه شماره رمز هم فرستاده كه برم از تو سايت mms.mtnirancell.ir ببينمش اما اين سايتو كه باز ميكنم هيچ جايي براي ديدن mms نداره خود سايت ايرانسل هم جايي نداره كسي ميتونه راهنماييم كنه؟ تشكر
دوستان برا منم همچین جریانی پیش اومده!!! :ph34r2: قبلا" MMS میومد، چند وقته اینطوری شده!!! :wac: (MMS ام فعاله و تنظیما گوشیم هم درسته). :worried: میشه راهنمائی کنید؟؟؟ :whistle: مـــرســـی :flower: :x :flower:

Nova view
2012-07-22, 08:22 PM
سلام یک پیام واسم اومد که یک ام ام اس دریافت کردم ولی رفتم سایت ایرانسل هیچ ام ام اسی نبود لطفا راهنمایی کنید چطوری باید ببینمش؟

دوستان برا منم همچین جریانی پیش اومده!!! :ph34r2: قبلا" MMS میومد، چند وقته اینطوری شده!!! :wac: (MMS ام فعاله و تنظیما گوشیم هم درسته). :worried: میشه راهنمائی کنید؟؟؟ :whistle: مـــرســـی :flower: :x :flower:

با درود
بخش دلیوری MMS ممکن است دچار مشکل شود، امکان دارد پیام تحویل داده شده باشد اما دلیوری ثبت نشود. اگر پیام بعد از 48 ساعت دلیوری نگیرد به صندوق پیام منتقل می شود و مشترک از طریق پیام کوتاه آگاه خواهد شد.

arman44
2012-07-23, 02:32 PM
سلام دوستان من میخوام بسته ی GPRS فعال کنم (سیم کارت دائمی)، این ارور را میده: subscriber is a corporate subscriber!!!! :ph34r2: :wac: میشه راهنمائیم کنید؟!؟ :snitch: ممنون :flower:

منم مثل شما دائمی هستم بارها پیگیری کردم تنها راه ممکن به 700 زنگ بزن تا برات فعال کنن.مشخصات کامل خطتت داشته باش

sadegh6060
2012-07-23, 06:43 PM
سلام میشه تنظیمات بزای گوشی اپل را بذارید ؟ ممنون میشم

+Farhad
2012-07-23, 07:05 PM
سلام میشه تنظیمات بزای گوشی اپل را بذارید ؟ ممنون میشم

سلام
از طریق این لینک امتحان کنید اگر تنظیمات رو دریافت نکردید طبق عکس زیر دستی تنظیم کنید.

92.42.49.87:8080/mtn_ir-mt-web-portal

http://www.irancell.ir/Webfiles/Files/image/Services/MMS/MMS-Manual-settings-en.gif

őяëñå§
2012-07-24, 01:17 AM
با سلام؛ میخواستم بدونم حذف پـــروکـــســـی در تنظیمات MMS باعث بهتر ارسال یا دریافت شدن MMS نمیشه؟ (مثل حذف پـــروکـــســـی در تنظیمات GPRS که باعث افزایش سرعت دسترسی میشه).

nokia c601
2012-07-24, 08:25 PM
منم مثل شما دائمی هستم بارها پیگیری کردم تنها راه ممکن به 700 زنگ بزن تا برات فعال کنن.مشخصات کامل خطتت داشته باش

آره همينطوره:grrr::grrr:

ehsan_j70
2012-07-25, 11:32 AM
سلام دوستان
گوشي من Htc hd2 هست ولي نميتونم باهاش mms بفرستم
موقع خريد سيمكارت فرم رو پر كردم روي گوشيم هم تنضيمات mms فعاله ولي هر كاري ميكنم mms نميفرسته بايد چي كار كنم؟

őяëñå§
2012-07-25, 11:36 AM
سلام دوستان
گوشي من Htc hd2 هست ولي نميتونم باهاش mms بفرستم
موقع خريد سيمكارت فرم رو پر كردم روي گوشيم هم تنضيمات mms فعاله ولي هر كاري ميكنم mms نميفرسته بايد چي كار كنم؟
دوست عزيز شما بايد با 700 تماس بگيرين تا بررسي كنند (شايد از شبكه فعال نباشه يا مشكل داشته باشه) :flower:

őяëñå§
2012-07-25, 02:29 PM
سلام خدمت همه ي دوستان :santa: يه سؤال داشتم ازتون :snitch: من تقريبا" 87BG جي پي آر اس (GPRS) دارم! ميخواستم بدونم حجم GPRS قابل انتقال نيست؟!؟ http://www.pic4ever.com/images/acigar.gif با تشكر :flower:

™A.M.I.R
2012-07-25, 02:36 PM
سلام خدمت همه ي دوستان :santa: يه سؤال داشتم ازتون :snitch: من تقريبا" 87BG جي پي آر اس (GPRS) دارم! ميخواستم بدونم حجم GPRS قابل انتقال نيست؟!؟ http://www.pic4ever.com/images/acigar.gif با تشكر :flower:

نه دوست عزیز قابل انتقال نیست.

Mraeisi
2012-07-25, 02:49 PM
سلام دوستان: میشه کد درخواست بسته gprs رو ذکر کنید، آخه فراموشش کردم...(اعتباری ایرانسل) ♥♡♥

őяëñå§
2012-07-25, 02:59 PM
خدمت شما دوست عزيز

http://irancell.ir/Webfiles/Files/image/promotion/Spring91/Fa/SP_Fa_tbl25_big.jpg

اين هم شار‍ وي‍ژه:

با این پیشنهاد تشویقی، شما مشترکین اعتباری می توانید با خرید کارت شارژ و شماره گیری کد http://irancell.ir/Webfiles/Files/image/promotion/Spring91/Fa/ussd9.jpg ویژه شارژ حساب GPRS، از تخفیف ویژه (تا ۹۹ درصد تخفیف) بهره‌مند شوید.

http://irancell.ir/Webfiles/Files/image/promotion/Summer91/Fa/Table/BIG/TBL_Big_Su_fa6.gif

برای اطلاع از میزان اعتبار، کد http://irancell.ir/Webfiles/Files/image/promotion/Spring91/Fa/ussd10.jpg را شماره گیری کنید.

malu
2012-07-25, 03:17 PM
دوستان مشكل اينترنت ايرانسل حل شد؟
من نميتونم داخل هيچ كدوم از برنامه هاي nimbuzz و ebuddy و yahoo messenger و viber شم
گوشي ارك اس
اندرويد 4
روت شده
ولي داخل سايت هاي مختلف مي تونم برم مشكلي نداره

őяëñå§
2012-07-25, 03:25 PM
دوستان مشكل اينترنت ايرانسل حل شد؟
من نميتونم داخل هيچ كدوم از برنامه هاي nimbuzz و ebuddy و yahoo messenger و viber شم
گوشي ارك اس
اندرويد 4
روت شده
ولي داخل سايت هاي مختلف مي تونم برم مشكلي نداره
از ديگر دوستان و در جريان نيستم، ولي از من از ديروز حل شده. هم برنامه هاي كاربردي باز ميشند؛ هم سايت ها؛ در ضمن Download هم با سرعت 42_35 دارم. :thumbsup:

ΛΛ Θ l-l $ Σ Ω
2012-07-25, 03:45 PM
من با گوشی مشکل داریم هیچ سایتی باز نمیشه !

اما با کامپیوتر مشکلی نیست.l

őяëñå§
2012-07-25, 03:59 PM

من هم اول اين مشكل و داشتم؛ ولي به مرور رفع شد. :) از شما هم به فردا نميرسه كه مشكل گوشيت حل ميشه. :flower:

.::omid::.
2012-07-25, 09:11 PM
سلام
يه سوال داشتم.
من 2 تا سيمكارت ايرانسل دارم كه انگار به هم متصل شدند.
يعني وقتي كسي به سيمكارت اولم زنگ بزنه و من قطعش كنم دايورت ميشه رو سيمكارت دوم و سيمكارت دوم زنگ ميخوره.
من دايورت نكردم و حتي #21#* هم زدم ولي درست نشد.
يعني با قطع كردن زنگ خوردن سيمكارت اول باز سيمكارت دوم شروع به زنگ خوردن ميكنه.
چكار كنم درست بشه؟
ممنون

alino1367
2012-07-25, 09:27 PM
سلام
يه سوال داشتم.
من 2 تا سيمكارت ايرانسل دارم كه انگار به هم متصل شدند.
يعني وقتي كسي به سيمكارت اولم زنگ بزنه و من قطعش كنم دايورت ميشه رو سيمكارت دوم و سيمكارت دوم زنگ ميخوره.
من دايورت نكردم و حتي #21#* هم زدم ولي درست نشد.
يعني با قطع كردن زنگ خوردن سيمكارت اول باز سيمكارت دوم شروع به زنگ خوردن ميكنه.
چكار كنم درست بشه؟
ممنون

عزیز شما برو تو تنظیمات گوشی ببین دایورت نکردی واینکه شاید از یه نرم افزار استفاده میکنی اگه این 2 مورد نبود باید زنگ بزنی به 700
برای خودم پیش اومده که این کد جواب نداده شما برو توی تنظیمات غیر فعال کن

sajjad220
2012-07-25, 09:34 PM

سلام
چندروزیه که GPRS ایرانسل کل کشور اختلال داره!
معلوم هم نیست کی برطرف میشه! :wac::wac:

2012-07-25, 09:48 PM
عزیز شما برو تو تنظیمات گوشی ببین دایورت نکردی واینکه شاید از یه نرم افزار استفاده میکنی اگه این 2 مورد نبود باید زنگ بزنی به 700
برای خودم پیش اومده که این کد جواب نداده شما برو توی تنظیمات غیر فعال کن
فقط با اين كد رو با دو سيمكارت زدم:
سيم اول: #شماره سيم دوم*04*
سيم دوم: #شماره سيم اول*04*
فقط اينو زدم.
ولي الان هر كار ميكنم درست نميشه.
فقط با زنگ با 700 درست ميشه؟

alino1367
2012-07-25, 09:54 PM
فقط با اين كد رو با دو سيمكارت زدم:
سيم اول: #شماره سيم دوم*04*
سيم دوم: #شماره سيم اول*04*
فقط اينو زدم.
ولي الان هر كار ميكنم درست نميشه.
فقط با زنگ با 700 درست ميشه؟

توتنظیمات رفتی غیرفعال کنی برخی موارد باکد غیرفعال نمیشه برای خودم پیش اومده سیمتو بزار تویه گوشی دیگه تست کن واینکه اگه حل نشد تنها راه زنگ زدن به 700 هستش

2012-07-25, 10:12 PM
توتنظیمات رفتی غیرفعال کنی برخی موارد باکد غیرفعال نمیشه برای خودم پیش اومده سیمتو بزار تویه گوشی دیگه تست کن واینکه اگه حل نشد تنها راه زنگ زدن به 700 هستش
دوست عزيز تنظيمات انتقال تماس گوشي هم همه رو غير فعال كردم ولي باز درست نشد.
مثل اينكه تنها راهش زنگ به 700 هست.
ممنون

dans
2012-07-26, 02:56 PM
باسلام خدمت دوستان یه چندوقتیه وقتی با کسی تماس میگیرم علامت یه قفل کوچک پیش شماره طرف ظاهر میشه لطفا راهنمایی کنید که برا چی هست؟؟؟؟

SAEEDBG
2012-07-27, 01:17 AM
اون کد که میزدی رمز شارژ مستقیم برا دوستت میرفت چی بوود؟؟؟
انتقال اعتبار نمیگما.یچیزی دیگه بود یادم نیس الان

őяëñå§
2012-07-27, 01:41 AM
اون کد که میزدی رمز شارژ مستقیم برا دوستت میرفت چی بوود؟؟؟
انتقال اعتبار نمیگما.یچیزی دیگه بود یادم نیس الان
خدمت شما دوست عزیز: http://www.pic4ever.com/images/acigar.gif

http://irancell.ir/Webfiles/Files/image/promotion/Spring91/Fa/ussd1.jpg

«R E Z A»
2012-07-27, 07:47 AM
سلام برای اینکه سرویس خط به خط فعال بشه باید چه کدی رو به چه شماره ای ارسال کنیم.الان سیم کارت هدیم امده من کد رو فراموش کردم.

mohammadi_
2012-07-27, 08:05 AM
سلام
عدد 12 رو به شماره 1112 ارسال کنید

SAEEDBG
2012-07-27, 02:04 PM
خدمت شما دوست عزیز: http://www.pic4ever.com/images/acigar.gif

http://irancell.ir/Webfiles/Files/image/promotion/Spring91/Fa/ussd1.jpg

مرسی
وقتی این کد رو بزنم خط مقابل اتوماتیک شارژ میشه؟؟ طرف مقابل براش پیامکی چیزی میره یا نه که شارژ شده؟

™Ultimate
2012-07-27, 02:14 PM
مرسی
وقتی این کد رو بزنم خط مقابل اتوماتیک شارژ میشه؟؟ طرف مقابل براش پیامکی چیزی میره یا نه که شارژ شده؟

بله,

آره اگر سیستم شلوغ نباشه پیام میاد که از شماره ی x واسه شما شارژ واریز شده است.

موفق باشید:flower:

™ ĢЊ●ДŁĺ
2012-07-28, 03:13 AM
میبخشید نحوه ی فعال سازی نما (نقشه مجازی ایرانسل) و میخواستم. (همچنین هزینه ی فعال سازی و هزینه ی استفاده) سپاس :flower:

™ ĢЊ●ДŁĺ
2012-07-28, 03:25 AM
دوستان من برا یه دوستام چند تا MMS فرستادم، ولی دوستم میگه رو گوشیش ERROR (ارور خراب بودن پیام) میده! :( میخواستم بدونم مشکل از کجاست؟! (گوشی من یا گوشی دوستم) سپاس :flower:

őяëñå§
2012-07-28, 04:51 AM
میبخشید نحوه ی فعال سازی نما (نقشه مجازی ایرانسل) و میخواستم. (همچنین هزینه ی فعال سازی و هزینه ی استفاده) سپاس :flower:
دوست عزیز یه تاپیک مانند سؤال شما وجود داره (در رابطه با نما و ... هستش) به اونجا مراجعه کنید. :flower:

őяëñå§
2012-07-28, 04:53 AM
دوستان من برا یه دوستام چند تا MMS فرستادم، ولی دوستم میگه رو گوشیش ERROR (ارور خراب بودن پیام) میده! :( میخواستم بدونم مشکل از کجاست؟! (گوشی من یا گوشی دوستم) سپاس :flower:

به احتمال 90% به بالا مشکل از گوشی دوست شماست. :hmm: موفق باشید :flower:

«R E Z A»
2012-07-28, 07:30 AM
سلام کد بسته gprs یک ماه به حجم 200 mb رو می خواستم ویک سوال داشتم که بسته افزایشی بهتر از این هم هست که مدت اعتبار رو زیاد کنه و هزینش کم باشه.با تشکر.

+Farhad
2012-07-28, 08:18 AM
سلام کد بسته gprs یک ماه به حجم 200 mb رو می خواستم ویک سوال داشتم که بسته افزایشی بهتر از این هم هست که مدت اعتبار رو زیاد کنه و هزینش کم باشه.با تشکر.

سلام
بسته های GPRS به این صورت هستند:

http://irancell.ir/Webfiles/Files/image/promotion/Spring91/Fa/SP_Fa_tbl25.jpg

http://irancell.ir/Webfiles/Files/image/promotion/Summer91/Fa/Table/SMALL/TBL_Small_Su_fa6.jpg

ZR-1
2012-07-28, 09:27 PM
سلام.
دوستان من رمز انتقال شارژ خط به خطمو فراموش کردم، از کجا می تونم رمز جدید بگیرم؟

Sent From My ST15i Using Tapatalk

+Farhad
2012-07-28, 09:55 PM
سلام.
دوستان من رمز انتقال شارژ خط به خطمو فراموش کردم، از کجا می تونم رمز جدید بگیرم؟

Sent From My ST15i Using Tapatalk

سلام
با 700 تماس بگیرید.

mahdi-1375
2012-07-29, 03:33 PM
سلام خسته نباشید من یه مدتیه یه مشکلی داره خطم اینکه به صورت اتفاقی و بدون اینکه هیچ کاری کنم 100 یا 200 تومن از شارژم کم میشه میشه بگید باید چیکار کنم؟

+HamiDRezA
2012-07-29, 03:51 PM
سلام خسته نباشید من یه مدتیه یه مشکلی داره خطم اینکه به صورت اتفاقی و بدون اینکه هیچ کاری کنم 100 یا 200 تومن از شارژم کم میشه میشه بگید باید چیکار کنم؟

ممکنه بعضی از برنامه های گوشیت خودکار اپدیت بشن و شارژت بره و دیگه این که ممکنه بعضی تعرفه ها رو فعال کرده باشی گه نیاز به اعتبار داشته باشن

Moushin
2012-07-29, 03:55 PM
هزینه ی مکالمه ی ایرانسل چرا این قدر گرون هست ؟ باید چه کار کنیم ارزون تر در بیاد ؟

+HamiDRezA
2012-07-29, 03:58 PM
از طرح ها و بسته های تخفیف و افزایشی استفاده کن
اطلاعات بیشتر :

http://irancell.ir

موفق باشی

őяëñå§
2012-07-29, 05:11 PM

ممکنه بعضی از برنامه های گوشیت خودکار اپدیت بشن و شارژت بره و دیگه این که ممکنه بعضی تعرفه ها رو فعال کرده باشی گه نیاز به اعتبار داشته باشن
(با تشکر از دوست خوبمون HamidReza) :flower: دوست عزیز شما بهتره با 700 تماس بگیرین و مشکلتون را مطرح کنید. در این صورت اگه طرحی فعال کرده باشید، براتون غیرفعال میکنند و اگه مشکل از سیم کارتتون باشه، رسیدگی میشه و کل مبلغ کسر شده (در صورت مشکل در شبکه "سیم کارت"، به حسابتون برگردانده میشه) http://www.pic4ever.com/images/Ghelyon.gif http://www.pic4ever.com/images/acigar.gif

+Farhad
2012-07-29, 06:42 PM
هزینه ی مکالمه ی ایرانسل چرا این قدر گرون هست ؟ باید چه کار کنیم ارزون تر در بیاد ؟

سوالتون رو باید در تایپیک سوالات و مشکلات ایرانسل مطرح می کردید.
ایرانسل ارزان ترین نرخ تعرفه مکالمه در سیمکارت های اعتباری رو داره.
به مراجعه به سایت های دو اپراتور تعرفه ها رو باهم مقایسه کنید متوجه می شوید.

őяëñå§
2012-07-30, 12:32 PM
سوالتون رو باید در تایپیک سوالات و مشکلات ایرانسل مطرح می کردید.
ایرانسل ارزان ترین نرخ تعرفه مکالمه در سیمکارت های اعتباری رو داره.
به مراجعه به سایت های دو اپراتور تعرفه ها رو باهم مقایسه کنید متوجه می شوید.

فرهاد جان دوستمون سؤالشو درست مطرح کرده (منظورم این جمله شماست: سوالتون رو باید در تایپیک سوالات و مشکلات ایرانسل مطرح می کردید، دوستمون دقیقا" همینجا اعلام کرده)!!! :eh: در ضمن فرهاد جان ایرانسل ایرانسل ارزانترین نرخ مکالمه رو در سیم کارت های دائمی داره. :cool: فقط فرهاد جان یه سؤال برام پیش اومد: چرا این قدر سیم کارت های دائمی ایرانسل بی ارزش شدن، اینا که خیلی از دائمی همراه اول سرند. :cool: (این یکی از مهمترین سؤالات و مشکلات من در زمینه سیمکارت ایرانس هستش؛ ممنون میشم جواب بدی آقا فرهاد گل) :flower:

http://s1.picofile.com/file/6715093558/zwemrgn0syvwrnj8r68l.gif
ONLY IR-TCI, We Love You

+Farhad
2012-07-30, 07:32 PM
فرهاد جان دوستمون سؤالشو درست مطرح کرده (منظورم این جمله شماست: سوالتون رو باید در تایپیک سوالات و مشکلات ایرانسل مطرح می کردید، دوستمون دقیقا" همینجا اعلام کرده)!!! :eh: در ضمن فرهاد جان ایرانسل ایرانسل ارزانترین نرخ مکالمه رو در سیم کارت های دائمی داره. :cool: فقط فرهاد جان یه سؤال برام پیش اومد: چرا این قدر سیم کارت های دائمی ایرانسل بی ارزش شدن، اینا که خیلی از دائمی همراه اول سرند. :cool: (این یکی از مهمترین سؤالات و مشکلات من در زمینه سیمکارت ایرانس هستش؛ ممنون میشم جواب بدی آقا فرهاد گل) :flower:

http://s1.picofile.com/file/6715093558/zwemrgn0syvwrnj8r68l.gif
ONLY IR-TCI, We Love You

سلام موسی جان
من درست تذکر دادم
ایشون سوالشون رو در تایپیک جدا به نام هزینه ی مکالمه ی ایرانسل مطرح کرده بودند که مدیر محترم به اینجا انتقال دادند.

از اول بازار سیمکارت دائمی همراه اول داغ تر بود و به خاطر اینکه سیمکارت های اعتباری ایرانسل در همون 6 سال پیش امکانات بیشتری داشتند و ارزان تر بودند مردم بیشتر سمت اعتباری اومدند.
و یکم هم بر می گرده به عدم اطلاع رسانی ، ایرانسل از اول کارش تا الان بیشتر سیمکارت اعتباری رو تبلیغ کرد.
من خودم چند وقته پیش وقتی به یکی از دوستام گفتم ایرانسل دائمی هم داره اصلا باور نکرد. بیشتر ایرانسل رو به نام اعتباری می شناسند.

suny.girl
2012-07-31, 12:43 PM
سلام
من تازه عضو این سایت شدم
1 سوالی داشتم اتفاقی این سایت رو در مورد mmsدیدم.
امیدوارم کمکم کنید.
حدود 1 ماه قبل 1 mmsبهم اومد که از گوشیم حذف شد. میشه که از طریق سایت بشه اون عکس رو بازیابی کنم؟
مرسی که راهنماییم میکنید.

őяëñå§
2012-07-31, 03:00 PM
سلام
من تازه عضو این سایت شدم
1 سوالی داشتم اتفاقی این سایت رو در مورد mmsدیدم.
امیدوارم کمکم کنید.
حدود 1 ماه قبل 1 mmsبهم اومد که از گوشیم حذف شد. میشه که از طریق سایت بشه اون عکس رو بازیابی کنم؟
مرسی که راهنماییم میکنید.
سلام http://www.pic4ever.com/images/khosh.gif
فکر نمیکنم این امکان باشه. (مگه اینکه لینک و رمز ورود از طرف ایرانسل براتون ارسال شده باشه) :flower:

ffhyfghgfh
2012-08-01, 04:11 PM
اومدم تهران گوشی جدید بخرم. دو تا سیم کارت اعتباری فعال خریدم. یه ایرانسل که درش باز بود. و یه همراه اول که همراهش سندی بود که به اسم شخصی زده شده بود. حالا میترسم که طرف بره سیم کارت رو بسوزونه. میتونه اینکارو بکنه؟ من چکار باید بکنم؟ یه چیز دیگه هم اینکه مغازه داره پین و شماره سیم کارتم رو می دونه نمی تونه به اسم خودش بزنه؟ یه سوال دیگه هم اینکه چرا ایرانسل شماره پین نداره؟ و بارکد هایی که توی جعبه ایرانسل هست که روی کاغذ چهارتاش چاپ شده برای چیه؟

*Armin*
2012-08-01, 07:09 PM
سلام

چند روز هست که کد مربوط به سستم حفظ شماره رو میزنم,در جواب میگه که درخواست ثبت شد و تاییید درخواست در پیام کوتاه دیگر ارسال مشود

ولی درجواب به زبان انگلیسی جواب میده که درخواست شما رد شد

کی درست میشه انوقت؟! زمانی که سیم کارت مصادره شد ؟!

+Farhad
2012-08-01, 07:14 PM
سلام

چند روز هست که کد مربوط به سستم حفظ شماره رو میزنم,در جواب میگه که درخواست ثبت شد و تاییید درخواست در پیام کوتاه دیگر ارسال مشود

ولی درجواب به زبان انگلیسی جواب میده که درخواست شما رد شد

کی درست میشه انوقت؟! زمانی که سیم کارت مصادره شد ؟!

سلام
با 700 تماس بگیرید تا خط رو چک کنند.

kelwane
2012-08-01, 08:43 PM
سلام به همهه

من زیاد با گوشیم صحبت میکنمو و همینطور زیاد اس ام اس میدم

یه کد میخواستم واسه ایرانسل که هزینه هام بیاد پایین تر...
سیم کارت اعتباری هست

BARBYBOY
2012-08-01, 08:50 PM
طرح قرمز فکرکنم از همه بهتر باشه

T Y S O N
2012-08-01, 08:56 PM
سلام به همهه

من زیاد با گوشیم صحبت میکنمو و همینطور زیاد اس ام اس میدم

یه کد میخواستم واسه ایرانسل که هزینه هام بیاد پایین تر...
سیم کارت اعتباری هست

برای مکالمه طرح آبی
برای اس ام اس طرح قرمز
برای همش طرح طلایی

amirgps
2012-08-02, 12:22 AM
سلام.
من ميخوام سيمكارت ايرانسلم رو با كدهاي دستوري از دايورت خارج كنم اما نميدونم چطوري
البته از دستورات ستاره 21 مربع
مربع 21 مربع
استفاده ميكنم اما كار نميكنه.

چرا؟

R E Z V A N
2012-08-02, 12:48 AM
سلام.
من ميخوام سيمكارت ايرانسلم رو با كدهاي دستوري از دايورت خارج كنم اما نميدونم چطوري
البته از دستورات ستاره 21 مربع
مربع 21 مربع 
استفاده ميكنم اما كار نميكنه.

چرا؟

چون باید از #21# استفاده کنی

amirgps
2012-08-02, 07:54 AM

چون باید از #21# استفاده کنی

خب منم كه گفتم از مربع بيست و يك مربع هم استفاده ميكنم اما نميشه. ممكنه به خاطر گوشي باشه؟

mohammadi_
2012-08-02, 08:16 AM
اگه با دستور نمیشه که باید بشه برو داخل تنظیمات تماس و هدایت تماس لغو تمامی خدمات رو بزن
Cancel all Divert

amirgps
2012-08-02, 09:23 AM
اگه با دستور نمیشه که باید بشه برو داخل تنظیمات تماس و هدایت تماس لغو تمامی خدمات رو بزن
Cancel all Divert

ممنونم اما يه مشكلي هست.

من گوشي تلفن ندارم و به جاش خودم يه موبايل ساختم با ماژول هاي GSM و الان ميخوام با كدهاي دستوري سيمكارت رو دايورت كنم يا از دايورت در بيارم، اما اين كدها كار نميكنه. البته كدهاي استعلام اعتبار، شارژ سيمكارت و... همه را به خوبي جواب ميده اما با اين دايورت مشكل داره.
حالا يه سوال. ممكنه اين كد #21# يك كدي باشه براي خود گوشي و وقتي اونو ميزنيم گوشي به صورت اتوماتيك يه دستور ديگه رو كه سيمكارت براش تعريف كرده رو استفاده كنه؟

amirkalami
2012-08-03, 12:01 AM
سلام.وقتي اس ام اس ميدم يا زنگ ميزنم بعدش 1 پيغام مياد كه هزينه اخرين تماس يا ژيام كوتاه شما فلان قدر شده. چطوري ميشه اينو 1 كاريش كرد نياد؟

őяëñå§
2012-08-03, 12:18 AM
در صورت عدم تمایل به استفاده از سرویس، با ارسال یک پیام کوتاه بدون متن به ۳۹۴۱ سرویس "اطلاع از هزینه تماس"را غیر فعال کنید. :flower:

amirkalami
2012-08-03, 12:24 AM
در صورت عدم تمایل به استفاده از سرویس، با ارسال یک پیام کوتاه بدون متن به ۳۹۴۱ سرویس "اطلاع از هزینه تماس"را غیر فعال کنید. :flower:
نشد بازم.تورو خدا راهنمايي كنيد

amirkalami
2012-08-03, 12:30 AM
پيداش كرم # 2*5 * 2 * 3 *140*

+Farhad
2012-08-03, 12:48 AM
نشد بازم.تورو خدا راهنمايي كنيد

پيداش كرم # 2*5 * 2 * 3 *140*

سلام
گاهی اوقات ممکنه مثل خط من این سرویس نه با کد دستوری و نه با اس ام اس غیر فعال بشه که دراین صورت باید با اپراتور تماس بگیرید.

nokia c601
2012-08-03, 10:41 PM
با سلام و احترام خدمت دوستان
من حدود 6 روزه كه وقتي با خط ايرانسلم تماس ميگيرم يك شكل بالاي نمايشگر به نمايش در مياد كنار آرم شبكه بشكل يك قفل باز وقتي تماس برقرار ميشه يعني ثانيه شمار شروع به كار ميكنه يك قفل باز كنار آرم شبكه به نمايش در مياد (تا وقتي كه بوق ميزنه اين شكل نيست)ميخواستم بدونم اين شكل واسه چيه ؟
دوستانم هم موقع تماس اين شكل رو ميبينن يا فقط در اردبيل اينطوريه؟

موفق باشيد
با اميد فردايي بهتر ...

neda-y
2012-08-05, 10:19 AM
سلام
15 روز وقت دارم یه mms که واسم اومده رو ببینم.
گفته باید برم تو سایت www.mms.mtnirancell.ir (http://www.mms.mtnirancell.ir)
ولی من نمیدونم چطور باید این کارو انجام بدم.
میشه کمکم کنید.

iran100
2012-08-05, 11:20 AM
سلام
میشه کمکم کنید.
سلام دوست من
اول اینکه اگر آدرس را با WWW وارد کنید سایت باز نمی شود، برای ورود به سایت آدرس را اینگونه وارد کنیدhttp://mms.mtnirancell.ir/بعد از ورود
شماره موبایل خود و رمز را وارد کنید و در پایان ورود به سیستم را بزنید.

+Farhad
2012-08-05, 11:22 AM
سلام
میشه کمکم کنید.

سلام
کار سختی نیست. :)
با مرورگر Internet Explorer وارد این آدرس شوید .mms.mtnirancell.ir (http://www.mms.mtnirancell.ir) (اگه با V-P-N و یا... وصل باشید سایت باز نمیشه)
اطلاعات خواسته شده در سمت چپ رو وارد کنید.
شماره موبایل بصورت ********9893
رمز عبور ( اگر فراموش کردید بر روی گزینه آيا رمز عبور خود را فراموش کرده ايد؟ (http://www.ir-tci.org/forum/#)? کلیلک کنید و رمز جدید رو در یافت کنید)
کد تایید ( کد موجود در عکس رو وارد کنید)
و پس از ورود به سیستم میتونید پیام هاتون رو چک کنید.

IMB1908
2012-08-06, 01:00 PM
سلام من سیمکارت دائمی ایرانسل دارم هروقت کددستوری از بافیمانده gprs رو می گیرم جوابش که باید بصورت sms بیاد هنوز نیومده . چندبار هم امتحان کردم. میخواستم بدونم واسه بقیه که دائمی دارن همینجوریه؟

+Farhad
2012-08-06, 01:43 PM
سلام من سیمکارت دائمی ایرانسل دارم هروقت کددستوری از بافیمانده gprs رو می گیرم جوابش که باید بصورت sms بیاد هنوز نیومده . چندبار هم امتحان کردم. میخواستم بدونم واسه بقیه که دائمی دارن همینجوریه؟

سلام
موقعی که کد دستوزی زده میشه من ندیدم جواب با اس ام اس بیاد. وقتی کد رو زدید همون موقع نشون میده.

őяëñå§
2012-08-06, 02:34 PM

سلام
موقعی که کد دستوزی زده میشه من ندیدم جواب با اس ام اس بیاد. وقتی کد رو زدید همون موقع نشون میده.
فرهاد جان حق با دوستمونه؛ میزان بسته در سیم کارت های دائمی با sms به اطلاع مشترک میرسه. :flower: دوست عزیز اگه به جوابی که میده دقت کنی، متوجه میشی چرا sms نمیاد. (اینو در جواب میگه: مشترک گرامی به علت برخی تغییرات موقتا" شبکه قابل استفاده نیست؛ با عرض پوزش. لطفا" بعدا" مجددا" درخواست خود را بفرستید). البته اگه درخواست شما رو ثبت میکنه و میگه به اطلاع میرسه؛ باید با 700 تماس بگیری، چون معمولا" تا 1 الی 2 دقیقه بعدش باید sms میزان اعتبار GPRS بیاد!!!! :ph34r2:

IMB1908
2012-08-06, 03:21 PM
ممنون اگه چند بار پشت سرهم بزنید پیفام مینویسه که میزان بسته gprs خواهد آمد اما همین الان داره sms ها میاد از دیشب داشتم همینجور کد دستوری رو میزدم الان داره جواب همش مباد.

راستی نمیشد سیمکارت دائمی هم مثل اعتباری جوابش همون موقع نمایش داده بشه؟ اگه درخواست بدیم شدنیه؟

iran100
2012-08-06, 06:22 PM
ممنون اگه چند بار پشت سرهم بزنید پیفام مینویسه که میزان بسته gprs خواهد آمد اما همین الان داره sms ها میاد از دیشب داشتم همینجور کد دستوری رو میزدم الان داره جواب همش مباد.

راستی نمیشد سیمکارت دائمی هم مثل اعتباری جوابش همون موقع نمایش داده بشه؟ اگه درخواست بدیم شدنیه؟
دوست من
از طریق کنترل حساب اینترنتی و با ارسال پیام به ایرانسل درخواست خود را مطرح کنید.
امیدوارم که قبول کنند.
پیروز باشین:flower:

mehdi94
2012-08-07, 12:48 AM
سلام دوستان گوشي من اندرويده mmsخطم فعاله قبلا با گوشي جاوا فرستادم الان همه تنطيماتو انجام اما نميره براي گوشي هاي اندرويد بايد کار خاصي انجام داد
با تشکر

iran100
2012-08-07, 12:56 AM
سلام دوستان گوشي من اندرويده mmsخطم فعاله قبلا با گوشي جاوا فرستادم الان همه تنطيماتو انجام اما نميره براي گوشي هاي اندرويد بايد کار خاصي انجام داد
با تشکر
دوست من
سیم کارت بصورت خودکار یک سری تنظیمات را در گوشی ذخیره می کند. که متاسفانه این تنظیمات قدیمی می باشد. با مراجعه به تنظیمات گوشی موبایل خود تنظیمات قبلی را پاک کنید و مجددا آنها را دریافت کنید
با روشهای زیر این تنظیمات را دریافت نمایید:

- تماس با 700 از خط ایرانسل و وارد نمودن شماره های 3 و سپس 5
- شماره گیری #5*3*130* از خط دائمی ایرانسل
- شماره گیری #5*3*140* از خط اعتباری ایرانسل

sajjsamm
2012-08-07, 05:11 AM
سلام

میخاستم بدونم که آیا سرعت اینترنت تو پیش شماره های 0935 ایرانسل بیشتره یا نه؟

™ ĢЊ●ДŁĺ
2012-08-07, 05:28 AM
سلام

میخاستم بدونم که آیا سرعت اینترنت تو پیش شماره های 0935 ایرانسل بیشتره یا نه؟
سلام دوست عزیز، هیچ فرقی در سرعت GPRS بین 0935,0936,... نیست :flower: http://www.pic4ever.com/images/kaffeetrinker_2.gif

reihan22
2012-08-07, 01:27 PM
سلام خدمت دوستان ، اميدوارم روزه ونمازتون مورد قبول درگاه حق قرار بگيره از راهنمايي هايي كه كرديد قدر داني ميكنم .
مشكل من هم حل شدام ام اسي داشتم كه ايرانسل با رمز محل دريافتشو پي ام كرده بود و حالا كمك شما هم عكسو دريافت كردم درپناه حق التماس دعا

sajjsamm
2012-08-08, 07:59 AM
درسته با عقل جور در نمیاد ولی اینو بخونین

http://www.phalls.com/vbulletin/showthread.php?64142-%D3%D1%DA%CA-%C7%26%231740%3B%E4%CA%D1%E4%CA-%CA%E6%26%231740%3B-%D3%26%231740%3B%E3%98%C7%D1%CA%E5%C7%26%231740%3B-%C8%C7-%81%26%231740%3B%D4-%D4%E3%C7%D1%E5-%E5%C7%26%231740%3B-%E3%CE%CA%E1%DD-%C7%26%231740%3B%D1%C7%E4%D3%E1-%E3%CA%DD%C7%E6%CA%E5-%BF

+Farhad
2012-08-08, 10:09 AM
درسته با عقل جور در نمیاد ولی اینو بخونین

http://www.phalls.com/vbulletin/showthread.php?64142-%D3%D1%DA%CA-%C7%26%231740%3B%E4%CA%D1%E4%CA-%CA%E6%26%231740%3B-%D3%26%231740%3B%E3%98%C7%D1%CA%E5%C7%26%231740%3B-%C8%C7-%81%26%231740%3B%D4-%D4%E3%C7%D1%E5-%E5%C7%26%231740%3B-%E3%CE%CA%E1%DD-%C7%26%231740%3B%D1%C7%E4%D3%E1-%E3%CA%DD%C7%E6%CA%E5-%BF

سلام
این مطلب به هیچ وجه درست نیست.
یادمه قبلا هم در همین جا در این مورد بحث شده بود.
سرعت GPRS در تمام پیش شماره های 0930 0933 0935 0936 0937 0938 0939 یکسان هست.

mohy
2012-08-08, 11:23 AM
[QUOTE=milad LA;1049693]با سلام
یه ام ام اس واسم اومده حالا میخام از سایت MMS.MTNIRANCELL.IR ‎‏ ببینمش که رمز ورودش یادم رفته باید چکار کنم؟

őяëñå§
2012-08-08, 01:36 PM
[QUOTE=milad LA;1049693]با سلام
یه ام ام اس واسم اومده حالا میخام از سایت MMS.MTNIRANCELL.IR ‎‏ ببینمش که رمز ورودش یادم رفته باید چکار کنم؟
اگر رمز عبور را فراموش کردید بر روی گزینه ی "آیا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟" کلیلک کنید و رمز جدید رو در یافت کنید. http://www.pic4ever.com/images/bad_boys_20.gif