PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالات و مشکلات در مورد سیمکارتهای ایرانسل

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23

nartsis
2012-04-14, 09:18 PM
کسی از دوستان نمیتونه مشکل ما رو حل کنه سپاسگزار میشم

secret.
2012-04-14, 09:30 PM
سلام دوستان

من وقتی میخوام وارد کنترل حساب اینترنتی ایرانسل بشم و شماره و رمز رو وارد کنم

میگه حساب شما قفله اینو چطوری میشه دوباره باز کردش؟

http://axgig.com/images/28859833966103122697.jpg

Nova view
2012-04-14, 10:45 PM
سلام دوستان

من وقتی میخوام وارد کنترل حساب اینترنتی ایرانسل بشم و شماره و رمز رو وارد کنم

میگه حساب شما قفله اینو چطوری میشه دوباره باز کردش؟

http://axgig.com/images/28859833966103122697.jpg

با درود
اگر سوال امنیتی را تنظیم کرده اید
مسیر زیر را دنبال کنید:

به سایت www.vitrin.irancell.ir بروید،
ورود به سیستم را انتخاب کنید.
بر روی شماره من قفل شده است کلیک کنید.

در غیر اینصورت با اپراتور تماس بگیرید.

leo-10
2012-04-15, 11:40 AM
سلام. کسی بلده چطوری مشکل من حل میشه؟؟؟ این تماس اینترنتی چطور لغو میشه؟ نمیشه تماس گرفت. موقع تماس گرفتن میگه هیچ اشتراکی برای تماس اینترنتی وجود ندارد اکنون ایجاد شود؟! از قسمت تنظیمات بخش تماس اینترنتی روی گزینه" فقط به ادرس sip" هست. اگه ترافیک داده غیرفعال بشه درست میشه ولی دیگه نمیتونم از اینترنت استفاده کنم... اگه کسی بلده لطفا کمک کنه

محسن63
2012-04-15, 09:37 PM
دوست عزیز از راهنماییت متشکرم مراجعه کردم ولی گفتند باید یک کدی داشته باشی و باید با 700 تماس بگیری و اونجا هم گفتن باید شماره روی قاب داشته باشی که متأسفانه گم کردم, دیگه راهی نداره???

mehdi_vsgh
2012-04-15, 09:48 PM
سلام اقا من یه مشکل شدید پیدا کردم
الان یکی دو ماهی هست که هر چند روز یه بار یه اس ام اس میاد برام به این شکل:
"هیچ کاربری نمیتواند شما را مکان یابینماید"

من چه کنم که دیگه این اس ام اس را نفرسته.......؟
(معمولا هم اخرشب ها میفرسته مثلا دیشب ساعت 1 شب برام فرستاده بود....

arms797
2012-04-15, 09:59 PM
سلام
گوشی من موتورولا هست . سیم کارت ایرانسل که میندازم روش پیغامی میده به این مضمون : سیم کارت شما اجازه دسترسی به شبکه را نمیدهد .(your sim card dosnt alow to access network )
ولی واسه همراه اول هیچ مشکلی نداره . با سیم کارت همراه اول هر دو تا شبکه همراه اول و ایرانسل را پیدا میکنه ولی با ایرانسل همون پیغام خطا را میده
ممنون میشم اگر کسی راهنماییم کنه

zapata666
2012-04-15, 10:01 PM
سلام پشت جعبه گوشی من نوشته CARRIER NO. MB046LL/Aمیشه بگید برای کدام کشوره و چه جوری باید همچین سیم کارتی رو پیدا کنم؟

G h a s e m
2012-04-15, 10:02 PM
سلام. کسی بلده چطوری مشکل من حل میشه؟؟؟ این تماس اینترنتی چطور لغو میشه؟ نمیشه تماس گرفت. موقع تماس گرفتن میگه هیچ اشتراکی برای تماس اینترنتی وجود ندارد اکنون ایجاد شود؟! از قسمت تنظیمات بخش تماس اینترنتی روی گزینه" فقط به ادرس sip" هست. اگه ترافیک داده غیرفعال بشه درست میشه ولی دیگه نمیتونم از اینترنت استفاده کنم... اگه کسی بلده لطفا کمک کنه

سلام
اگه مدل گوشیتون نوکیاست به منو رفته گزینه ی tools>connectivity>internet tel رفته و از options گزینه ی settings رو انتخاب کنید.
حالت default call type رو به cellular تغییر دهید.

دوست عزیز از راهنماییت متشکرم مراجعه کردم ولی گفتند باید یک کدی داشته باشی و باید با 700 تماس بگیری و اونجا هم گفتن باید شماره روی قاب داشته باشی که متأسفانه گم کردم, دیگه راهی نداره???
اگر سیم کارت به نام خودتان هست با 700 تماس بگیرید و برای تائید مشتری یک رمز عبور دریافت کنید.
پس از دریافت رمز عبور به یکی از نمایندگیهای مجاز ایرانسل مراجعه بفرمائید.

با 700 تماس بگیرید یا به سایت http://nama.irancell.ir/ مراجعه بفرمائید.

mehdi_vsgh
2012-04-15, 10:56 PM
خوب کدوم قسمت سایت میشه این پیام رو حذف کرد میشه کامل توضیح بدین؟

the_legend
2012-04-16, 09:46 AM
من رمز کنترل حساب اینترنتی سیم رو با این که می دونستم ولی اشتباه زدم چندبار و اکانت کنترل حساب قفل شد(همین الان هم میدونم رمزو ولی قفل شده دیگه اکانت):worried:
منم شاد و خرم زنگ زدم ایرانسل که آره قفل شده و اینا بعد اپراتور پرسید صاحب سیمی منم گفتم نـــــــه! بابامه! گفت بگو بابات زنگ بزنه!منم گفتم حالا چه فرقی میکنه من که رمزو همین الان می دونم بهت میگم اصلا رمزو!!! شماره سیم شماره کیت اصا هر چی بخوای میگم بهت :hmm:گفت که الا بلا باید بابات زنگ بزنه
بعدم این بابای ما حوصله همچین کاری نداره اصلا :D:laughing: می خواستم ببینم میشه آنلاین کاری کرد؟ :guilty:
یا باید خودم زنگ بزنم این دفعه بگم صاحب سیم خودمم :whistle:

+Farhad
2012-04-16, 10:24 AM
من رمز کنترل حساب اینترنتی سیم رو با این که می دونستم ولی اشتباه زدم چندبار و اکانت کنترل حساب قفل شد(همین الان هم میدونم رمزو ولی قفل شده دیگه اکانت):worried:
منم شاد و خرم زنگ زدم ایرانسل که آره قفل شده و اینا بعد اپراتور پرسید صاحب سیمی منم گفتم نـــــــه! بابامه! گفت بگو بابات زنگ بزنه!منم گفتم حالا چه فرقی میکنه من که رمزو همین الان می دونم بهت میگم اصلا رمزو!!! شماره سیم شماره کیت اصا هر چی بخوای میگم بهت :hmm:گفت که الا بلا باید بابات زنگ بزنه
بعدم این بابای ما حوصله همچین کاری نداره اصلا :D:laughing: می خواستم ببینم میشه آنلاین کاری کرد؟ :guilty:

آنلاین نمیشه کاری انجام داد! اپراتور هم تا موقعی که صاحب سیمکارت نباشه و مشخصات حساب رو نداشته باشه هیچ کاری نمیتونه انجام بده!

the_legend
2012-04-16, 10:34 AM
آنلاین نمیشه کاری انجام داد! اپراتور هم تا موقعی که صاحب سیمکارت نباشه و مشخصات حساب رو نداشته باشه هیچ کاری نمیتونه انجام بده!

منظور شما از مشخصات حساب همون سنده که مشخصات توی اون هست؟ که اونم دست منه! :)

G h a s e m
2012-04-16, 11:08 AM

زنگ بزن 700 بگو من باباشم:D.کاری نداره که.

خودتو جای بابات معرفی کن .فقط کارت ملیش جلوت باشه که مشخصات کامل میخوان.

tofanesahr
2012-04-16, 11:57 AM

آنلاین هم میشه
به این لینک برو و کلیه مشخصات صاحب سیم کارت رو وارد کن و درخواست کن
http://www.irancell.ir/Layer2/forms/contact_form.aspx

mk59mk
2012-04-16, 03:44 PM
سلام دوستان می خواستم بپرسم کسی از آپدیت خودکار تاریخ و ساعت گوشی توسط سیمکارت های ایرانسل خبر داره یا نه

™Ali Gsm
2012-04-16, 04:43 PM
سلام دوستان می خواستم بپرسم کسی از آپدیت خودکار تاریخ و ساعت گوشی توسط سیمکارت های ایرانسل خبر داره یا نه

با سلام
دوست عزیز به تنظیمات ساعت گوشیتان وارد شوید و Network operator time را روشن نمایید.

the_legend
2012-04-16, 06:01 PM
زنگ بزن 700 بگو من باباشم:D.کاری نداره که.

خودتو جای بابات معرفی کن .فقط کارت ملیش جلوت باشه که مشخصات کامل میخوان.
زنگ زدم جای بابامم بودم :D:whistle:
با این اپراتوره حال کردم کلا چون اصلا نپرسید صاحب حسابی یا نه بالاخره میدونه بیکار که نیستم زنگ بزنم رمز کسی رو عوض کنم که! تازه سند هم پیش من بود با همه اطلاعات وقتی هم که سند دست کسی باشه صاحبش اون حساب میشه حتی اگه اطلاعات خود فرد داخل سند نباشه.

آنلاین هم میشه
به این لینک برو و کلیه مشخصات صاحب سیم کارت رو وارد کن و درخواست کن
http://www.irancell.ir/Layer2/forms/contact_form.aspx

ممنون،دیگه دستی زنگ زدیم گفتیم راحتتره :)

mehdi_vsgh
2012-04-16, 06:49 PM
آقا کسی نبود راهنمایی دقیق کنه مارو؟

tofanesahr
2012-04-19, 12:52 PM
آقا کسی نبود راهنمایی دقیق کنه مارو؟

سوالت چیه ؟
دوباره بپرس تا راهنماییت کنم

pouya696
2012-04-19, 09:13 PM
سلام
من هی کد *140*7*2*3# که طرح پیام کوتاه ایرانسله میزنم ولی میگه به پایان رسیده است یعنی چی!!به 700 زنگ زدم کاری نکرد :((

erix
2012-04-19, 09:43 PM
سلام
اینطور که من از فعالیت دوستان در انجمن متوجه شدم، بسیار زحمت می کشند و به اعضا لطف دارند مخصوصا Nova View عزیز . به همین دلیل گفتم مزاحمتون بشم شاید مشکلم حل شه.

برای من یک گوشی موتورولا دریود 2 گلوبال با کد مدل A 956 فرستاده شده که قفل شبکه ورایزون هست و هیچ کدی آنلاکش نمی کنه. به همین دلیل براش توربو سیم تهیه کردم و به همراه سیم کارت ایرانسل داخل گوشی گذاشتم.
تو این حالت گوشی احساس می کنه رو حالت رومینگه و شارژ ازش بصورت نرمال کم می شه. اما مشکل اینه که بعد از 24 ساعت سیم کارتی که توش هست رو غیر فعال می کنه و دیگه آنتن نمی ده مگر با یک سیم کارت دیگه. می خواستم ببینم کمکی از دست شما بر میاد؟ کار خاصی می تونم انجام بدم؟
توی گوشی MCC رو 001 و MNC رو 01 نشون می ده فکر می کنم. متشکرم.

mehdi_vsgh
2012-04-19, 11:04 PM
سوالت چیه ؟
دوباره بپرس تا راهنماییت کنم

این سلسله مراتب سوالات من بود....

ΛΛ Θ l-l $ Σ Ω
2012-04-21, 11:34 AM
منم همین مشکلو دارم !!!

reza_azizi
2012-04-21, 05:49 PM
آقا اين شماره 700 هم كه سركاريه
من بيشتر از 20 روزه دارم بهشون زنگ ميزنم و با اپراتوراشون صحبت ميكنم، هر دفه يه پرونده واسم باز ميكنن و شمارشو بهم ميدم بعدش ميگه تا 24 ساعت آينده مشكل شما رفع ميشه اما خبري نميشه! تا الان 3 تا پرونده و شماره پيگيري بهم دادن . اما هيچ كاري نميكنن. ديگه كفريم كردن .اگه بگن يه ماه ديگه درست ميشه حرفي نيست، واي ميستم اما اپراتوراشون هي ميگن 24 ساعت آينده مشكل رفع ميشه اما همش دروغه. هردفه هم كه شروع ميكنم به گلايه كردن سريع قطع ميكنن. فقط كلاس بيخود ميزارن
مشكل من پيغام رومينگه كه هي روي گوشيم مياد.
جايي نيست كه بشه شكايت كرد يا حداقل پيگيري كرد كه واقعا كا رو انجام بدن و اينقدر ملت رو سركار نذارن؟

Nova view
2012-04-21, 08:52 PM
این سلسله مراتب سوالات من بود....

منم همین مشکلو دارم !!!

به سایت نما مراجعه بفرمایید و حساب خود را ببندید، بررسی کنید مشکل برطرف می شود یا خیر.

armin_rkh
2012-04-21, 08:52 PM
سلام. یه سوال کوچیک داشتم. این اولین پست و سوال منه
میخواستم بپرسم درصورتی که از طریق دفاتر خدماتی سیم کارت ایرانسل گم شده ام رو بسوزونم، آیا به اطلاعات داخل سیمکارت مثل اس ام اس ها و شماره تلفن ها از طربق خود سیمکارت دسترسی در حالت عادی هست یا خیر؟
برای مثال کسی این سیمکارت رو پیدا کنه، بندازه تو گوشیش، میتونه اس ام اس ها و کانتکت های روی سیمکارت رو ببینه یا خیر؟
ممنون عزیزان

+Farhad
2012-04-21, 09:30 PM
سلام. یه سوال کوچیک داشتم. این اولین پست و سوال منه
میخواستم بپرسم درصورتی که از طریق دفاتر خدماتی سیم کارت ایرانسل گم شده ام رو بسوزونم، آیا به اطلاعات داخل سیمکارت مثل اس ام اس ها و شماره تلفن ها از طربق خود سیمکارت دسترسی در حالت عادی هست یا خیر؟
برای مثال کسی این سیمکارت رو پیدا کنه، بندازه تو گوشیش، میتونه اس ام اس ها و کانتکت های روی سیمکارت رو ببینه یا خیر؟
ممنون عزیزان

سلام

خیر وقتی که سیمکارت بسوزه دیگه چنین امکانی وجود نداره!

sajad96
2012-04-21, 11:49 PM
سلام دوستان.

من رمز انتقال شارز رو فراموش کردم سیم کارتمم مال چند ساله پیش و جایزه یه سیمکارت که الان صاحب سیمکارت اصلی معلوم نیست کجا هست.
حال من باید چکار کنم؟
نه اسمی دارم نه شماره شناسنامه نه هیچی

اگه کسی میدونه و میتونه کمکم کنه ممنون میشم یه راهنمایی بکنه.

+Farhad
2012-04-22, 12:07 AM
سلام دوستان.

من رمز انتقال شارز رو فراموش کردم سیم کارتمم مال چند ساله پیش و جایزه یه سیمکارت که الان صاحب سیمکارت اصلی معلوم نیست کجا هست.
حال من باید چکار کنم؟

سلام
متاسفانه کاری نمیشه انجام داد. فقط باید با 700 تماس گرفت.

hamed soot
2012-04-22, 12:50 AM
سلام دوستان.

حال من باید چکار کنم؟

من چند بار امتحان کردم شده که به 1112 یه اس ام اس بده به شکل زیر از راست به چپ
11:رمز 5 تا 8 رقمی به دلخواه خودتون
امیدوارم حل بشه مخصوصاً که می گید چند ساله این کارو نکردید

Sakhaey
2012-04-22, 09:05 AM
سلام دوستان.

حال من باید چکار کنم؟

سلام دوست عزيز
اگه روش دوست خوبمان حامد جان جواب نداد مىتونيد يه كلك بزنيد:
شما مىتوانيد با ارسال يك پيام خالى به 130 رمز اكار خود را به دست بياريد سپس وارد كنترل حساب اكار شويد و از قسمت خدمات مشتركين مشخصات و آدرس مالك سيمكارت را ببينيد:
http://ecare.mtnirancell.ir/appmanager/sspportal/home?_nfpb=true&_pageLabel=CustomerProfile_Book
حالا با دانستن نام صاحب سيمكارت زنگ بزنيد به 700 و خود را به جاى صاحب سيمكارت معرفى كنيد

parvizb
2012-04-22, 11:27 PM
با سلام ...دوستان من الان نزدیک یک هفته هست مشکل خط دارم و از صبح تا شب اس ام اس میدم ولی نزدیکای ساعت ده شب دیگه اس ام اس نمیفرسته چه خط دایمی به همراه اول و چه ایرانسل به همراه اول ایراد از کجاست ... مقصر اون طرف نیست که بهش اس میدم یکاری میکنه اسم نمیرسه بدستش ؟؟؟ یا کلا اشکال از خطها هست

sajad96
2012-04-23, 04:03 PM
سلام دوست عزيز
اگه روش دوست خوبمان حامد جان جواب نداد مىتونيد يه كلك بزنيد:
شما مىتوانيد با ارسال يك پيام خالى به 130 رمز اكار خود را به دست بياريد سپس وارد كنترل حساب اكار شويد و از قسمت خدمات مشتركين مشخصات و آدرس مالك سيمكارت را ببينيد:
http://ecare.mtnirancell.ir/appmanager/sspportal/home?_nfpb=true&_pageLabel=CustomerProfile_Book
حالا با دانستن نام صاحب سيمكارت زنگ بزنيد به 700 و خود را به جاى صاحب سيمكارت معرفى كنيد

سلام عزیز.

ممنون از راهنماییت فعلا به 130 اس زدم تا جوابش بیاد منتظرم.

sajad96
2012-04-23, 04:04 PM
من چند بار امتحان کردم شده که به 1112 یه اس ام اس بده به شکل زیر از راست به چپ
11:رمز 5 تا 8 رقمی به دلخواه خودتون
امیدوارم حل بشه مخصوصاً که می گید چند ساله این کارو نکردید

سلام عزیز.
ممنون ولی من قبلا رمز داشتم فراموش کردم اون راه کار ساز نبود.:(

sajad96
2012-04-23, 04:08 PM
سلام
متاسفانه کاری نمیشه انجام داد. فقط باید با 700 تماس گرفت.

سلام عزیز.
ممنون ولی
اون راه فعلا فایده ی نداره من زنگ زدم گفتم فقط اسم صاحب سیمه اولو میدونم کلا گوشی رو گذاشت.

secret.
2012-04-23, 09:10 PM
-----

+Farhad
2012-04-23, 09:39 PM
سلام دوستان

من mms فعاله gprs هم فعاله تنظیماتم ذخیره کردم ولی هنگام ارسال mms خطای unable to send... رو

میده کسی راه حلی داره؟

سلام
فرم فعال سازی MMS رو امضا کردی؟؟؟؟

Nova view
2012-04-23, 09:44 PM
با سلام ...دوستان من الان نزدیک یک هفته هست مشکل خط دارم و از صبح تا شب اس ام اس میدم ولی نزدیکای ساعت ده شب دیگه اس ام اس نمیفرسته چه خط دایمی به همراه اول و چه ایرانسل به همراه اول ایراد از کجاست ... مقصر اون طرف نیست که بهش اس میدم یکاری میکنه اسم نمیرسه بدستش ؟؟؟ یا کلا اشکال از خطها هست
با درود خدمت شما دوست عزیز
اینکه از یک ساعتی مشکل ایجاد می شود احتمالا از شبکه نیست!
شماره های دیگر و خطوط دیگر وجود این مشکل را بررسی کنید.

آقا اين شماره 700 هم كه سركاريه
من بيشتر از 20 روزه دارم بهشون زنگ ميزنم و با اپراتوراشون صحبت ميكنم، هر دفه يه پرونده واسم باز ميكنن و شمارشو بهم ميدم بعدش ميگه تا 24 ساعت آينده مشكل شما رفع ميشه اما خبري نميشه! تا الان 3 تا پرونده و شماره پيگيري بهم دادن . اما هيچ كاري نميكنن. ديگه كفريم كردن .اگه بگن يه ماه ديگه درست ميشه حرفي نيست، واي ميستم اما اپراتوراشون هي ميگن 24 ساعت آينده مشكل رفع ميشه اما همش دروغه. هردفه هم كه شروع ميكنم به گلايه كردن سريع قطع ميكنن. فقط كلاس بيخود ميزارن
مشكل من پيغام رومينگه كه هي روي گوشيم مياد.
جايي نيست كه بشه شكايت كرد يا حداقل پيگيري كرد كه واقعا كا رو انجام بدن و اينقدر ملت رو سركار نذارن؟

دوست عزیز
شما در کدام شهر هستید؟
سیمکارت خود را تعویض کردید؟

Nova view
2012-04-23, 09:47 PM
سلام دوستان

من mms فعاله gprs هم فعاله تنظیماتم ذخیره کردم ولی هنگام ارسال mms خطای unable to send... رو

میده کسی راحلی داره؟

با درود
با مراجعه به پورتال زیر چک کنید گوشی شما درست شناسایی شده و یکبار دیگر همه تنظیمات را پاک و مجددا از این سایت دریافت کنید.
http://92.42.49.87:8080/mtn_ir-dms-scw/page

dorogh
2012-04-23, 10:01 PM
سلام نوا جان میگم این قضیه فایلد شدن اس ها چیه یه مدت به هر ** اس میدم فایلد میشه دو ثانیه هم طول نمیکشه قبلا با همراه اول این بود حالا ایرانسلم گرفتارش شده بگم گوشی طرفم روشن هست خاموش نیست

Nova view
2012-04-23, 10:09 PM
سلام نوا جان میگم این قضیه فایلد شدن اس ها چیه یه مدت به هر ** اس میدم فایلد میشه دو ثانیه هم طول نمیکشه قبلا با همراه اول این بود حالا ایرانسلم گرفتارش شده بگم گوشی طرفم روشن هست خاموش نیست

دو ساعت پیش یکی از سنترها به خاطر نصب سیستم جدید شتاب دهنده غیر فعال شده بود که در حال حاضر با تمام ظرفیت مجددا فعال شده.
همچنین طی 72 ساعت هزینه پیامکهای غیر موفق ارسالی در بازه زمانی عملیات نیز به حساب بازگردانده می شود.

sajad96
2012-04-24, 08:01 AM
سلام دوستان.

میگم ایرانسلم حساب کتاب نداره 700 که تا میخوای توضیح بدی زود گوشی رو میزارن الانم که 1 روز به 130 اس میدم یه کد برام ارسال نمیکنن.:(

hamid*reza
2012-04-24, 10:03 PM
دوستان کمک کنین
من فورم ثبت نام ارسال کردم گذینه ام ام اس برام توی حساب اینترنتی فعال شده و GPRSهم فعاله.تنضیماتشم دارم ولی اصلا ارسال نمیشه

+Farhad
2012-04-24, 10:06 PM
دوستان کمک کنین
من فورم ثبت نام ارسال کردم گذینه ام ام اس برام توی حساب اینترنتی فعال شده و GPRSهم فعاله.تنضیماتشم دارم ولی اصلا ارسال نمیشه

با 700 تماس بگیر تا مطمئن بشی فرم فعال سازی به دست ایرانسل رسیده باشه!

SAEEDBG
2012-04-25, 12:14 PM
سلام

چند روز یه شماره ایرانسل اعصابمو خراب کرده میخوام شکایت کنم ازش
جز 700 راه دیگه ای نداره؟

G h a s e m
2012-04-25, 02:43 PM
سلام

چند روز یه شماره ایرانسل اعصابمو خراب کرده میخوام شکایت کنم ازش
جز 700 راه دیگه ای نداره؟

http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=140520

.::EHSAN_GOLpesar::.
2012-04-25, 02:51 PM
سلام..
بنده 3تا خط ایرانسل دارم که فقط یکیش به نام خودمه و مدارکش دستمه اما همگی قطع شدن..
میخواستم ببینم چطوری میتونم دوباره خط ها رو فعال کنم؟ اصلا امکانش هست یا پولمون..

+Farhad
2012-04-25, 03:28 PM
سلام..
بنده 3تا خط ایرانسل دارم که فقط یکیش به نام خودمه و مدارکش دستمه اما همگی قطع شدن..
میخواستم ببینم چطوری میتونم دوباره خط ها رو فعال کنم؟ اصلا امکانش هست یا پولمون..

سلام
اگه 90 روز از سیمکارت هیچ استفاده ای نشه خط سلب امتیاز میه و دیگه هیچ کاری نمیشه کرد!

secret.
2012-04-25, 03:35 PM
سلام

من سیستم mms گوش ام رو فعال کردم اما ارسال نمی شه و پیغام
unable to send message
فرم هم پر کردم و به دست ایرانسلم رسیده
gprs هم فعاله

تنظیماتم کامله

کسی راه حلی داره؟

sajad96
2012-04-25, 07:19 PM
سلام.

دوستان از من بد شانس تر پیدا نمیشه.
طبق راهنمایی یکی از دوستان برای بدست اوردن مشخصات صاحب سیم کارت به 130 اس زدم بعد از 2 روز کد کنترل حساب اینترنتی رو برام فرستادن حالا میخوام وارد بشم میگه حساب قفل هست.
زنگ زدم 700 میگه باید صاحب سیم کارت باشه من چیکار کنم به نظر شما:grrr:
اصلا نمیتونم کد انتقال شارز رو بدست بیارم مثل اینکه:(
گیری کردم ها.
100 تومن شارز ریختم میخوام انتقال بدم نمیتونم.

+Farhad
2012-04-25, 08:48 PM
سلام

من سیستم mms گوش ام رو فعال کردم اما ارسال نمی شه و پیغام
unable to send message
فرم هم پر کردم و به دست ایرانسلم رسیده
gprs هم فعاله

تنظیماتم کامله

کسی راه حلی داره؟

سلام
روی گوشی دیگه هم تست کردی؟

secret.
2012-04-25, 08:54 PM
سلام

بله رو گوشی دیگه هم تست کردم

+Farhad
2012-04-25, 09:35 PM
بله رو گوشی دیگه هم تست کردم

یکبار دیگه تنظیمات رو از این لینک دریافت کن بعدش با یک عکس سایز کم تست کن ببین ارسال میشه!
http://92.42.49.87:8080/mtn_ir-dms-scw/page/

secret.
2012-04-25, 09:46 PM
سلام

یکبار دیگه تنظیمات رو از این لینک دریافت کن بعدش با یک عکس سایز کم تست کن ببین ارسال میشه!
http://92.42.49.87:8080/mtn_ir-dms-scw/page/

ممنون از راهنمایی ولی ارسال نمیشه

پیام unable to send message میده!

+Farhad
2012-04-25, 09:48 PM

در کل باید با 700 تماس بگیری شاید اون ها بتونن راهنمایی کنن.
صبر کن شاید آقای Nova view بتونن کمک کنن!

hamid*reza
2012-04-25, 09:50 PM

منم همین مشکل لعنتی رو دارم

پارسیز
2012-04-25, 11:44 PM
دوستان خواهش میکنم راهنماییم کنید.من تو سیمکارتم 70 هزار تومن شارژ دارم میخوام یه مبلغ بالا مثلا 30 تومن انتقال بدم باید چطور این کارو بکنم؟با خط به خط که نمیشه بیشتر از هزار تومن فرستاد.راهی هست؟:worried:

Sakhaey
2012-04-26, 08:17 AM
دوستان خواهش میکنم راهنماییم کنید.من تو سیمکارتم 70 هزار تومن شارژ دارم میخوام یه مبلغ بالا مثلا 30 تومن انتقال بدم باید چطور این کارو بکنم؟با خط به خط که نمیشه بیشتر از هزار تومن فرستاد.راهی هست؟:worried:

در هر انتقال خط به خط فقط مبلغ 1000 تومان قابل انتقال است به علاوه 50 تومان هزينه انتقال
و همچنين در هر ماه نمىتوان بيشتر از 5000 تومان انتقال داد

براى انتقال شارژ با مبالغ بالا بايد قبل از اينكه از رمز شارژ استفاده كنيد از اين كد استفاده كنيد:
http://irancell.ir/Webfiles/Files/image/promotion/Spring91/Fa/ussd1.jpg
با اين كد تمام مبلغ كارت شارژ به خط دوست شما منتقل مىشود و هزينه آن 50 تومان است

G h a s e m
2012-04-26, 08:24 AM
سلام.

دوستان از من بد شانس تر پیدا نمیشه.
طبق راهنمایی یکی از دوستان برای بدست اوردن مشخصات صاحب سیم کارت به 130 اس زدم بعد از 2 روز کد کنترل حساب اینترنتی رو برام فرستادن حالا میخوام وارد بشم میگه حساب قفل هست.
زنگ زدم 700 میگه باید صاحب سیم کارت باشه من چیکار کنم به نظر شما:grrr:
اصلا نمیتونم کد انتقال شارز رو بدست بیارم مثل اینکه:(
گیری کردم ها.
100 تومن شارز ریختم میخوام انتقال بدم نمیتونم.
به یکی از نمایندگیهای مجاز ایرانسل مراجعه کنید.با سیم کارتی که در دستتان هست میتوان مشخصات را بدست آورد.

انتقال اعتبار تا سقف 10,000 ریال مجاز میباشد.

SAEEDBG
2012-04-26, 01:42 PM
قمیت سیم کارت های ایرانسل همه نوعش توی نمایندگی های ایرانسل چند هست؟
ایا همه جا قیمتش ثابته؟

+Farhad
2012-04-26, 01:47 PM
قمیت سیم کارت های ایرانسل همه نوعش توی نمایندگی های ایرانسل چند هست؟
ایا همه جا قیمتش ثابته؟

تمام سیم کارت های ایرانسل در نمایندگی های معتبر به قیمت 5000 تومان فروخته میشه!!!
بابت فعال سازی هیچ مبلغی نباید دریافت بشه.

SAEEDBG
2012-04-26, 01:50 PM
تمام سیم کارت های ایرانسل در نمایندگی های معتبر به قیمت 5000 تومان فروخته میشه!!!
بابت فعال سازی هیچ مبلغی نباید دریافت بشه.

اما اینجا مبلغ 8500 تومان میگیرن:ohno:

+Farhad
2012-04-26, 02:09 PM

نمایندگی 8500 میگیره؟؟؟

SAEEDBG
2012-04-26, 04:19 PM
نمایندگی 8500 میگیره؟؟؟

اره نمایندگیه رسمی ایرانسل

G h a s e m
2012-04-27, 12:30 PM

نمایندگی 8500 میگیره؟؟؟

اره نمایندگیه رسمی ایرانسل

قیمت تمامی سیم کارت های ایرانسل مبلغ 5000 تومان میباشد.
اما اینکه شخصی برای شماره های رند یا شماره های خاص ارزشی قائل هست میتواند مبلغ بیشتری پرداخت نماید.

اما در کل مبلغ سیم کارت های ایرانسل 5000 تومان میباشد.
در صورت تخلف در هر یکی از نمایندگیها میتوانید موضوع را با 700 در میان بگذارید.

SAEEDBG
2012-04-29, 08:56 AM
پیامک های بیشتر یک صفحه ناقص ارسال میشن،واسه شمام اینطوریه؟

Sent from my LT15i

+Farhad
2012-04-29, 09:13 AM
پیامک های بیشتر یک صفحه ناقص ارسال میشن،واسه شمام اینطوریه؟

Sent from my LT15i

اینجا مشکلی نیست چه فارسی و چه انگلیسی!!

SAEEDBG
2012-04-29, 09:16 AM
اینجا مشکلی نیست چه فارسی و چه انگلیسی!!

ای گند بزنن ایرانسلو همیشه ادمو ضایع میکنه،100 بار زدم بازم فقط صفحه اول میره

Sent from my LT15i

+OWNER
2012-04-29, 10:13 AM

Sent from my LT15i

بنظر من این میتونه مربوط گوشی باشه حالا چه گوشی فرستنده چه گوشی دریافت کننده.

واسه امتحان یبار یک پیامک دوصفحه ای به شماره خودتون ارسال کنید طوری ک ارسال و دریافت توسط یک گوشی انجام بشه.

موفق و پیروز...:flower:

SAEEDBG
2012-04-29, 10:19 AM
بنظر من این میتونه مربوط گوشی باشه حالا چه گوشی فرستنده چه گوشی دریافت کننده.

واسه امتحان یبار یک پیامک دوصفحه ای به شماره خودتون ارسال کنید طوری ک ارسال و دریافت توسط یک گوشی انجام بشه.

موفق و پیروز...:flower:

به گوشی خودم دادم الان اصلا دریافت نشد

Sent from my LT15i

+OWNER
2012-04-29, 11:12 AM
به گوشی خودم دادم الان اصلا دریافت نشد

Sent from my LT15i

داداش اصلا انتظار همچین پاسخی نداشتم چون من خودم بارها این کارو انجام دادام.اگر شما میتونید به خط خودتون پیامک رایگان بفرستید پس حتما باید بتونید پیامک دیگه ای هم بفرستید.روی پیامک رایگان هم تست کنید.
درضمن تاپیک زیر هم دوستان مشکل شمارو دارند.البته اگر گوشیتون همینی است ک داخل پروفایل وارد کردید

http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=154192

kiano_nani
2012-04-29, 03:52 PM
اقا مگه نه اينكه اگه چندين بار با 144 شارژ كني به مرور زمان استفادش بيشتر از مهلت اصليش ميشه؟يعني حداكثر تا 3ماه
من الان شونصد باره با 144 ميشارژم ولي همون 5 روز بيشتر مهلت نميده!!!

J A F A R
2012-04-29, 04:08 PM
اقا مگه نه اينكه اگه چندين بار با 144 شارژ كني به مرور زمان استفادش بيشتر از مهلت اصليش ميشه؟يعني حداكثر تا 3ماه
من الان شونصد باره با 144 ميشارژم ولي همون 5 روز بيشتر مهلت نميده!!!

هر بار که با ۱۴۴ شارژ دو تومنی کنی از اون روز ۵روز اضافه میشه به مهلت قبلیتون
اما اگه مهلت به پایان برسه خب همون ۵روز میمونه

Sent from my ST18i using Tapatalk 2 Beta-6

kiano_nani
2012-04-29, 04:27 PM
هر بار که با ۱۴۴ شارژ دو تومنی کنی از اون روز ۵روز اضافه میشه به مهلت قبلیتون
اما اگه مهلت به پایان برسه خب همون ۵روز میمونه

Sent from my ST18i using Tapatalk 2 Beta-6

نه عزيزم منظورم اينه كه وقتي شما چندين بار از 144 استفاده كني مثلا سري بعد كه بخواي شارژ2تومني با 144 بزني به جاي 5 روز ميگه دو هفته(مثال بود):whistle:
خودمم قبلنا همينطور بود 2تومني رو تا 1 ماه هم مهلت ميداد (واس كسايي كه از 144 زياد استفاده ميكنن اين امتيازو قائل ميشه):D
ولي الان بعد اينهمه شارژ با 144 همون مهلت معمول رو به من ميده

+Farhad
2012-04-29, 04:49 PM
نه عزيزم منظورم اينه كه وقتي شما چندين بار از 144 استفاده كني مثلا سري بعد كه بخواي شارژ2تومني با 144 بزني به جاي 5 روز ميگه دو هفته(مثال بود):whistle:
خودمم قبلنا همينطور بود 2تومني رو تا 1 ماه هم مهلت ميداد (واس كسايي كه از 144 زياد استفاده ميكنن اين امتيازو قائل ميشه):D
ولي الان بعد اينهمه شارژ با 144 همون مهلت معمول رو به من ميده

در صورتي كه شارژ شما تمام نشه و دوباره شارژ شگفت انگيز انجام بديد به نسبت شار‍‍ژي كه انجام مي ديد بايد به تعداد روز هاي مهلت استفاده افزوده بشه!

Nova view
2012-04-30, 08:04 PM

Sent from my LT15i

دوست عزیز

هیچ مشکلی در شبکه پیام کوتاه وجود ندارد و مورد بوده تا 100 برابر تعداد کاراکتر یک پیامک به سرعت و بدون مشکل تحویل مقصد داده شده.
مشکل را در گوشی خود و گیرنده جست و جو کنید.

mozakane
2012-05-04, 10:13 PM

منم همین مشکل رو دارم
راه حل چیه؟

G h a s e m
2012-05-05, 08:02 AM
منم همین مشکل لعنتی رو دارم

منم همین مشکل رو دارم
راه حل چیه؟

موقع ارسال send و recive دارید؟

SAEEDBG
2012-05-05, 08:18 AM
مال منم چند وقتی هست که میگه service not availble در حالی که قبلا با همین گوشی ارسال میکردم،ایا باید دوباره فرم ثبت نام پر کنم؟

mozakane
2012-05-05, 03:27 PM
موقع ارسال send و recive دارید؟

روی sending میمونه و بعد از یک ساعت و چند تا ریسند unable to send میده

J A F A R
2012-05-05, 03:32 PM
مال منم چند وقتی هست که میگه service not availble در حالی که قبلا با همین گوشی ارسال میکردم،ایا باید دوباره فرم ثبت نام پر کنم؟

روی sending میمونه و بعد از یک ساعت و چند تا ریسند unable to send میده

دوستان شما وقتی ارسال رو زدید برید تو کانکشن هاتون ببینید گوشی اطلاعاتی ارسال یا دریافت میکنه یا نه؟؟

mozakane
2012-05-05, 03:35 PM
دوستان شما وقتی ارسال رو زدید برید تو کانکشن هاتون ببینید گوشی اطلاعاتی ارسال یا دریافت میکنه یا نه؟؟

آره ارسال و دریافت داره ولی نمیره!!!!
برای ده تا از دوستام اینجوری فعال کردم ولی برای من نمیشه :ohno:

SAEEDBG
2012-05-05, 08:35 PM
نه برای من هیچی دریافت و ارسال نمیشه،شاید چند بایت که اونم فکر نکنم ربطی به ام ام اس داشته باشه

قبلا که حتی فعال نبود وقتی سند میزدی دیتا ارسال میشد اما الان نه

J A F A R
2012-05-05, 08:40 PM
اگر ارسال و دریافت ندارید رو گوشی دیگه تست کنید اگه باز همون جور بود mms شما به احتمال زیاد قطع شده و باید با اپراتور موضوع رو در میان بزارید
اگر هم دریافت و ارسال اطلاعات دارید پس مال شما وصله ولی یا شبکه موقتا خرابه یا گوشی شما با mms ایراد داره

rahimhadi
2012-05-05, 10:01 PM
*141*3*6 مال تنظیمات gprs هستش اگه مال mms رو میخواین باید کد دستوری *141*3*5 رو وارد کنید

rahimhadi
2012-05-05, 10:05 PM
*141*3*6 مال تنظیمات gprs هستش اگه مال mms رو میخواین باید کد دستوری *141*3*5 رو وارد کنید

SAEEDBG
2012-05-06, 09:37 AM
من حتی از طریق پرتال درخواست دادم اما تنظیماتو برام ارسال نمیکنه

mozakane
2012-05-06, 02:20 PM

این رو که میزنی میگه تنظیمات گوشی شما در شبکه موجود نیست!
ولی از طریق پرتال تنظیماتش اومد ولی نمیره!
نمیدونم چرا :hmm:
به گوشی هم ربطی نداره!

SAEEDBG
2012-05-06, 03:09 PM
این رو که میزنی میگه تنظیمات گوشی شما در شبکه موجود نیست!
ولی از طریق پرتال تنظیماتش اومد ولی نمیره!
نمیدونم چرا :hmm:
به گوشی هم ربطی نداره!
برای منم میگه تنظیمات موجود نیست،از طریق پرتال هم ارسال نمیکنه

oldadviser
2012-05-09, 10:38 AM
سلام دوستان عزیز
من جدیدا یه خط 0930 خریدم .هر موقع اس ام اس میدم بعدش صورت حساب میده. برای 5 تا اس ام اس در روز مشکلی نیست ولی برای روزی 20 تا یا بیشتر خیلی بده
میخواستم ببینم میتونم قطعش کنم؟
مرسی

+Farhad
2012-05-09, 10:46 AM
سلام دوستان عزیز
من جدیدا یه خط 0930 خریدم .هر موقع اس ام اس میدم بعدش صورت حساب میده. برای 5 تا اس ام اس در روز مشکلی نیست ولی برای روزی 20 تا یا بیشتر خیلی بده
میخواستم ببینم میتونم قطعش کنم؟
مرسی

سلام
برای غیر فعال سازی 2 راه وجود داره:

1- ارسال اس ام اس بدون متن به 3941

2- http://irancell.ir/Webfiles/Files/image/Services/Advice%20of%20Charge/Table_Advert_Fa.jpg

+Farhad
2012-05-09, 09:31 PM
سلام آقای Nova view (http://www.ir-tci.org/forum/member.php?u=57020) خسته نباشید.

من چند تا سوال داشتم:

به نظر شما این مشکل آنتن دهی شهر اصفهان تا کی میخواد ادامه داشته باشه؟؟
در این 5 سالی که من از سیمکارت ایرانسل استفاده می کنم چندین خیابان در اصفهان هستند که از همون ابتدا مشکل آنتن دهی دارند و هنوز رفع نشده!
البته توی این یک سال اخیر واقعا کیفیت آنتن دهی بهتر شد و BTS های جدید خیلی نصب شدند ولی برخی از مناطق هستند که طی این چند سال به هیچ وجه به آنتن دهی اونا توجه نشده و دست نخورده باقی موندن.
حالا من نمی دونم مشکل از ایرانسل هست یا هنوز شهرداری مجوز نمیده؟!

برای مثال به مناطق زیر که در نقشه مشخص کردم توجه کنید:

http://crl.comze.com/photos/be0214185d61.jpg

این مناطق با جمعیت بسیار بالا فقط تحت پوشش یک BTS هست که در نقشه مشخص کردم.
در داخل خیابان با وجود این که از آنتن دور هست باز هم زیادمشکلی در آنتن دهی وجود نداره اما داخل هر ساختمانی که در این مناطق بشیم آنتن بین صفر تا 50 % هست که مکالمه رو دچار مشکل میکنه فقط میشه اس ام اس فرستاد.

همراه اول این مناطق رو با 5 BTS و 3 micro BTS تحت پوشش قرار داده ولی ایرانسل فقط 1 BTS

البته مناطق زیادی هستند که این یک نمونش میشه.

ببخشید اگه زیاد صحبت کردم!!! :)

™Ali Gsm
2012-05-09, 10:31 PM
تعداد کمه ‏bts‏ نسبت به جمعیت و وسعت در شمال اصفهان باعث پایین امدن کیفیت خدمات ایرانسل شده است.

+Farhad
2012-05-09, 10:35 PM
تعداد کمه ‏bts‏ نسبت به جمعیت و وسعت در شمال اصفهان باعث پایین امدن کیفیت خدمات ایرانسل شده است.

بله درسته! نیمه جنوبی زاینده رود پوشش کاملی داره ولی در نیمه شمالی در برخی مناطق که تعدادش کم هم نیست خیلی پوشش ضعیفه!!

Nova view
2012-05-10, 10:30 AM
سلام آقای Nova view (http://www.ir-tci.org/forum/member.php?u=57020) خسته نباشید.

من چند تا سوال داشتم:

به نظر شما این مشکل آنتن دهی شهر اصفهان تا کی میخواد ادامه داشته باشه؟؟
در این 5 سالی که من از سیمکارت ایرانسل استفاده می کنم چندین خیابان در اصفهان هستند که از همون ابتدا مشکل آنتن دهی دارند و هنوز رفع نشده!
البته توی این یک سال اخیر واقعا کیفیت آنتن دهی بهتر شد و BTS های جدید خیلی نصب شدند ولی برخی از مناطق هستند که طی این چند سال به هیچ وجه به آنتن دهی اونا توجه نشده و دست نخورده باقی موندن.
حالا من نمی دونم مشکل از ایرانسل هست یا هنوز شهرداری مجوز نمیده؟!

برای مثال به مناطق زیر که در نقشه مشخص کردم توجه کنید:

http://crl.comze.com/photos/be0214185d61.jpg

این مناطق با جمعیت بسیار بالا فقط تحت پوشش یک BTS هست که در نقشه مشخص کردم.
در داخل خیابان با وجود این که از آنتن دور هست باز هم زیادمشکلی در آنتن دهی وجود نداره اما داخل هر ساختمانی که در این مناطق بشیم آنتن بین صفر تا 50 % هست که مکالمه رو دچار مشکل میکنه فقط میشه اس ام اس فرستاد.

همراه اول این مناطق رو با 5 BTS و 3 micro BTS تحت پوشش قرار داده ولی ایرانسل فقط 1 BTS

البته مناطق زیادی هستند که این یک نمونش میشه.

ببخشید اگه زیاد صحبت کردم!!! :)

با درود
بررسی مشکلات اپراتور در شهرداری ها واقعا نیازمند کارگروه تخصصی در خود شهرداری هست که متاسفانه وجود ندارد.
اصفهان شهر تاریخی هست و حفظ بافت های قدیمی آن وظیفه شهرداری هست.
همچنین خود بافت شهر مانند تهران متراکم هست و فضای خالی بسیار کم می باشد.

در منطقه ای که مشخص کردید 5 محل برای نصب در دراز مدت طرح ریزی شده که 2 تای آنها بررسی کامل شده.
متاسفانه وجود دکل های همراه اول و اسپادان باعث شده تا شهرداری اجازه نصب در محل جدید را نداده و عنوان کند که باید به صورت مشاع از دکلها استفاده شود.
از آنجایی که دکل و فضای آن در تملک همراه اول و اسپادان هست، اجازه استفاده مشترک از سوی آنها داده نشده.
ضعف سیگنال خیلی حاد نیست.
خود دکل موجود ایرانسل در محل با بالاترین توان و ظرفیت فعال هست و مشکل ظرفیت طی دو سال آینده وجود نخواهد داشت.
اما به دلیل وجود بافت متراکم ساختمانی سیگنال توسط موانع جذب و کم توان شده و ضریب نفوذ آنتن دهی Indoor مقداری پایین هست،

+Farhad
2012-05-10, 10:39 AM
با درود
بررسی مشکلات اپراتور در شهرداری ها واقعا نیازمند کارگروه تخصصی در خود شهرداری هست که متاسفانه وجود ندارد.
اصفهان شهر تاریخی هست و حفظ بافت های قدیمی آن وظیفه شهرداری هست.
همچنین خود بافت شهر مانند تهران متراکم هست و فضای خالی بسیار کم می باشد.

در منطقه ای که مشخص کردید 5 محل برای نصب در دراز مدت طرح ریزی شده که 2 تای آنها بررسی کامل شده.
متاسفانه وجود دکل های همراه اول و اسپادان باعث شده تا شهرداری اجازه نصب در محل جدید را نداده و عنوان کند که باید به صورت مشاع از دکلها استفاده شود.
از آنجایی که دکل و فضای آن در تملک همراه اول و اسپادان هست، اجازه استفاده مشترک از سوی آنها داده نشده.
ضعف سیگنال خیلی حاد نیست.
خود دکل موجود ایرانسل در محل با بالاترین توان و ظرفیت فعال هست و مشکل ظرفیت طی دو سال آینده وجود نخواهد داشت.
اما به دلیل وجود بافت متراکم ساختمانی سیگنال توسط موانع جذب و کم توان شده و ضریب نفوذ آنتن دهی Indoor مقداری پایین هست،

ممنون از پاسختون
این 2 سایت جدید در دست اقدام برای نصبه؟؟
چون من در این منطقه خیلی رفت آمد دارم. و مجبورم علیرغم میلم از خط همراه اول در داخل ساختمان ها استفاده کنم.

makhmali91
2012-05-11, 12:57 AM
من ميخام ام ام اسمو فعال كنم حتما بايد برم خدمات ايرانسل؟خودم ميتونم به تنهايي انجام بدم يا نه؟

miad.6767
2012-05-11, 04:44 AM
من ميخام ام ام اسمو فعال كنم حتما بايد برم خدمات ايرانسل؟خودم ميتونم به تنهايي انجام بدم يا نه؟

به سوال شما در صفحه 1 همین تاپیک جواب داده شده:whistle:

http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=22423

خوده ایرانسل هم تو سایتش0(لینک زیر) کامل توضیح داده

http://www.irancell.ir/layer2/?id=72

parvizb
2012-05-11, 04:49 PM
با سلاگ
دوستان من خط ایرانسل دارم و اس میدم به همراه اول .حالا راهی هست که بتونم خطم رو از شبکه خارج کنم تا هر کسی بهم اس میده نرسه بدستم و بفهمه خطم از شبکه خارج شده و بگه مشترک مورد نظر در شبکه نمیباشد .تو رو خدا راهی داره بگین .گوشیم اس 2 هست و خطم ایرانسل

+Farhad
2012-05-11, 05:12 PM
با سلاگ
دوستان من خط ایرانسل دارم و اس میدم به همراه اول .حالا راهی هست که بتونم خطم رو از شبکه خارج کنم تا هر کسی بهم اس میده نرسه بدستم و بفهمه خطم از شبکه خارج شده و بگه مشترک مورد نظر در شبکه نمیباشد .تو رو خدا راهی داره بگین .گوشیم اس 2 هست و خطم ایرانسل

سلام
میتونی در تنظیمات شبکه گوشیت شبکه رو از ایرانسل به همراه اول تغییر بدی اون موقع دیگه گوشیت آنتن نمیده! یا حالت Flight رو انتخاب کنی.
حالا نمی دونم گوشی S2 این 2 تا قابلیت رو داره یا نه!:flower:

dorogh
2012-05-11, 09:04 PM
سلام

یه سیمکارت ایرانسل گرفتم خواستم برم کنترل حساب اینترنتی میزنه قفل شده و سرویس خط به خط هم مسدود شده میگه با 700 تماس بگیرید مشکل از کجاس؟ سوال بعدی هم چطور این رمز پیش فرض که 130 برام سند کرده رو عوض کنم؟
با تشکر

+Farhad
2012-05-11, 09:11 PM
سلام

یه سیمکارت ایرانسل گرفتم خواستم برم کنترل حساب اینترنتی میزنه قفل شده و سرویس خط به خط هم مسدود شده میگه با 700 تماس بگیرید مشکل از کجاس؟ سوال بعدی هم چطور این رمز پیش فرض که 130 برام سند کرده رو عوض کنم؟
با تشکر

سلام
گاهی اوقات این مشکل پیش میاد باید با 700 تماس بگیری همون موقع واست درستش میکنه!
وقتی که تونستی وارد کنترل حساب بشی همونجا میتونی تغییر رمز بدی!

omidx360
2012-05-12, 01:46 PM
سلام
کسی میدونه دلیلش چیه 4تومن از شارژ گوشیم کم شد حتی تعرفه ایی هم فعال نکردم
همینجوری کم کرد
ویرایش
مشکل از این که اینترنت چی پی ار اس از تعرفه چی پی ار اس استفاده نمیکنه به جاش از شارژ گوشی استفاده میکنه مشکلش چیه 5تومن شارژمو خورده

™Ali Gsm
2012-05-12, 02:00 PM
سلام
کسی میدونه دلیلش چیه 4تومن از شارژ گوشیم کم شد حتی تعرفه ایی هم فعال نکردم
همینجوری کم کرد

با سلام
برخی برنامه ها در گوشی به اینترنت متصل میشوند و باعث میشوند شارژ کاهش یابد.

omidx360
2012-05-12, 02:08 PM
با سلام
برخی برنامه ها در گوشی به اینترنت متصل میشوند و باعث میشوند شارژ کاهش یابد.
مشکلو پیدا کردم مشکل از این که اینترنت چی پی ار اس از تعرفه چی پی ار اس استفاده نمیکنه به جاش از شارژ عادی خطم استفاده میکنه مشکلش چیه 5تومن شارژمو خورده

™Ali Gsm
2012-05-12, 02:28 PM
مشکلو پیدا کردم مشکل از این که اینترنت چی پی ار اس از تعرفه چی پی ار اس استفاده نمیکنه به جاش از شارژ عادی خطم استفاده میکنه مشکلش چیه 5تومن شارژمو خورده

دوست عزیز به احتمال زیاد بسته gprs نداشته اید که از حساب اصلی کسر شده.برای اطلاع از حساب gprs از کد زیر میتوانید استفاده کنید.

#1*3*7*3*140*

omidx360
2012-05-12, 02:40 PM
دوست عزیز به احتمال زیاد بسته gprs نداشته اید که از حساب اصلی کسر شده.برای اطلاع از حساب gprs از کد زیر میتوانید استفاده کنید.

#1*3*7*3*140*
154429تا شارژ برا چی پی ار اس داره تا تاریخ 91.3.26
ولی از تعرفه چی پی ار اس کم نمیشه

™Ali Gsm
2012-05-12, 02:54 PM
154429تا شارژ برا چی پی ار اس داره تا تاریخ 91.3.26
ولی از تعرفه چی پی ار اس کم نمیشه

برای بررسی میتوانید با خدمات مشترکین 700 تماس بگیرید و این مشکل را بازگو کنید.

omidx360
2012-05-12, 08:13 PM
مشکل من خودش درست شد ولی تو روز روشن ایرانسل 5تومن شارژم رو دزدید
:grrr:

+Farhad
2012-05-12, 09:10 PM
مشکل من خودش درست شد ولی تو روز روشن ایرانسل 5تومن شارژم رو دزدید
:grrr:

با اپراتور تماس بگیرید و فرم پیگیری رو تکمیل کنید.
مشکل سراسری بوده و ایرانسل باید تمام هزینه ها رو برگردونه!

sn!per
2012-05-12, 09:39 PM
سلام
ببخشید من با سیم کارت ایرانسل که برای همراه اول پیام میفرستم
وسط روز ارسال میشه اما اخر شب ارسال نمیشه یا نصفه میره
مشکل از سیمه یا گوشی؟
ممنون

SAEEDBG
2012-05-12, 09:52 PM
سلام
مشکل از سیمه یا گوشی؟
ممنون
از هیچکدوم
مشکل از همراه اول هست

+Farhad
2012-05-12, 09:53 PM
سلام
مشکل از سیمه یا گوشی؟
ممنون

سلام
هیچ کدوم
مشکل از سمت شبکه همراه اول هست که الان چند وقته شب ها ترافیک ورودی از سمت ایرانسل رو می بنده!

shahin5981
2012-05-13, 09:20 AM
دلیلشو من میدونم
دلیلش آدمهای گرسنه
خوبه باز میدونید چقدر ازتون رفته بخدا منکه نمیدونم
فقط میدونم این چند روزه هرچی پول داشتم هی شارژ خریدم

dorogh
2012-05-13, 12:45 PM
سلام
گاهی اوقات این مشکل پیش میاد باید با 700 تماس بگیری همون موقع واست درستش میکنه!
وقتی که تونستی وارد کنترل حساب بشی همونجا میتونی تغییر رمز بدی!

داداش زنگ زدم 700 میگن ما نمیتونیم وارد حساب شما بشیم باز نمیشه؟حالا که نه من میتونم وارد شم نه اونا تکلیف چیه؟

+Farhad
2012-05-13, 12:50 PM
داداش زنگ زدم 700 میگن ما نمیتونیم وارد حساب شما بشیم باز نمیشه؟حالا که نه من میتونم وارد شم نه اونا تکلیف چیه؟

مشخصات حساب رو درست بهشون دادی؟

dorogh
2012-05-13, 12:54 PM
مشخصات حساب رو درست بهشون دادی؟

اره شماره خواست ،کدپستی ،تاریخ تولد، پلاک ،نام پدر، ولی گفت نمیتونین وارد حساب بشیم

+Farhad
2012-05-13, 12:58 PM
اره شماره خواست ،کدپستی ،تاریخ تولد، پلاک ،نام پدر، ولی گفت نمیتونین وارد حساب بشیم

نمی دونم والا تنها راهش تا اونجایی که من میدونم همین اپراتور هست!
از Nova view سوال کن.:flower:

dorogh
2012-05-13, 01:13 PM
نمی دونم والا تنها راهش تا اونجایی که من میدونم همین اپراتور هست!
از Nova view سوال کن.:flower:

دستت درد نکنه داداش ممنون جواب دادی :flower:

نوا سرش شلوغه دیگه مزاحمش نمیشم

omidx360
2012-05-15, 10:43 AM
سلام
من اگه طرح مکالمه خانواده که تازه اومده رو با طرح قرمز باهم ثبت نام کنم
تخفیف مکالماتم چقد میشه

™Ali Gsm
2012-05-15, 10:52 AM
سلام
من اگه طرح مکالمه خانواده که تازه اومده رو با طرح قرمز باهم ثبت نام کنم
تخفیف مکالماتم چقد میشه

سلام

دوست عزیز نمیتوان دو طرح تشویقی همزمان فعال کرد.

.:S!NA:.
2012-05-15, 03:27 PM
سلام
میشه فهمید این شماره مربوط به کدوم شهره‏?‏
0936347####‏
موضوع خیلی حیاتیة
کمک

™Ali Gsm
2012-05-15, 03:42 PM
سلام
میشه فهمید این شماره مربوط به کدوم شهره‏?‏
0936347####‏
موضوع خیلی حیاتیة
کمک

با سلام

نمیشه مشخص کرد برای کدوم شهره.

mmmazar5
2012-05-15, 09:23 PM
سلام خسته نباشین
من وقتی میخوام وارد حسابم(حساب اینترنتی) بشم میگه کد کاربری قفل شده است و وقتی تو ویترین گزینه ((شماره من قفل شده است)) رو میزنم تا مرحله دوم میره ولی تو مرحله سوم مینویسه(( لطفاً عبارت زیر را وارد کنید)) ولی هیچی نیست:grrr::angry:::

http://up98.org/upload/server1/02/j/hduk1voonpwzx1xvf6ws.bmp

ولی هیچ سوالی نیست حالا باید چکار کنم
ممنون

+Farhad
2012-05-15, 09:28 PM
سلام خسته نباشین
من وقتی میخوام وارد حسابم(حساب اینترنتی) بشم میگه کد کاربری قفل شده است و وقتی تو ویترین گزینه ((شماره من قفل شده است)) رو میزنم تا مرحله دوم میره ولی تو مرحله سوم مینویسه(( لطفاً عبارت زیر را وارد کنید)) ولی هیچی نیست:grrr::angry:::

http://up98.org/upload/server1/02/j/hduk1voonpwzx1xvf6ws.bmp

ولی هیچ سوالی نیست حالا باید چکار کنم
ممنون

نیازی به ایجاد تاییک جدید نیست! از این به بعد در اینجا سوالاتتون رو مطرح کنید.

سوالات و مشکلات در مورد سیمکارتهای ایرانسل (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=12961)

1- با مرورگر دیگه امتحان کن.
2- اگه نشد با اپراتور تماس بگیر تا پسورد جدید واست ارسال کنه.

mrm1375
2012-05-15, 10:05 PM
منم همین مشکل رو دارم خواهشا جواب بدید.

+Farhad
2012-05-15, 10:29 PM
منم همین مشکل رو دارم خواهشا جواب بدید.

جواب که داده شده در پست قبلی من یک نگاه بکنید.

qtek7
2012-05-17, 04:18 PM
دوستان MMS قطع هست ؟

G h a s e m
2012-05-17, 04:20 PM
دوستان MMS قطع هست ؟

نه مشکلی نیست.
تنظیمات رو به روز کنید.
مشکلی در ارسال MMS وجود ندارد.

qtek7
2012-05-17, 04:58 PM
نه مشکلی نیست.
تنظیمات رو به روز کنید.
مشکلی در ارسال MMS وجود ندارد.

روی 3 گوشی با چند خط امتحان کردم نشد
الان امنیا لایت دستم هس. کد دریافت خودکار رو زدم اما متاسفانه mms ارسال نمیشه

G h a s e m
2012-05-17, 04:59 PM
روی 3 گوشی با چند خط امتحان کردم نشد
الان امنیا لایت دستم هس. کد دریافت خودکار رو زدم اما متاسفانه mms ارسال نمیشه

شماره؟

qtek7
2012-05-17, 05:10 PM
شماره؟

منظورتون دقیقن چیه ؟!
شماره گیری #5*3*130* از خط ایرانسل
شماره گیرنده هم خب ایرانسل

G h a s e m
2012-05-17, 06:36 PM
منظورتون دقیقن چیه ؟!
شماره گیری #5*3*130* از خط ایرانسل
شماره گیرنده هم خب ایرانسل

مطمئنی MMS خط فعال هست؟

qtek7
2012-05-17, 07:23 PM
مطمئنی MMS خط فعال هست؟

فعاله . انگار امنیا لایت مشکل داره با mms

SAEEDBG
2012-05-17, 09:27 PM
منم تا چند وقت پیش ام ام اس میفرستادم اما الان حدود 1 ماه هست ارسال نمیشه روی 2 گوشی با 2 سیستم عامل متفاوت تست کردم اما درست نشد،تنظیمات رو هم ایرانسل ارسال نمیکنه خودم دستی وارد میکنم

h_kh_1367
2012-05-19, 01:11 PM
سلام
می خواستم بپرسم تعرفه رومینگ دائمی همراه اول و اعتباری ایرانسل به هم چه فرقی داره ؟ تعرفشون چنده ؟ کلا تعرفه این دو تا اپراتور چه واسه رومینگ چه پیام ها و اینترنت و مکالمه چقدر هست !

مرسی
:x:x:flower::x:flower::flower:

™Ali Gsm
2012-05-19, 02:17 PM
;1423515']سلام
می خواستم بپرسم تعرفه رومینگ دائمی همراه اول و اعتباری ایرانسل به هم چه فرقی داره ؟ تعرفشون چنده ؟ کلا تعرفه این دو تا اپراتور چه واسه رومینگ چه پیام ها و اینترنت و مکالمه چقدر هست !

مرسی
:x:x:flower::x:flower::flower:

با سلام

برای اطلاع از کشورهای رومینگ اعتباری ایرانسل میتوانید از این لینک (http://www.irancell.ir/Webfiles/Files/download/roaming/PrepaidRoamingRatesFarsi20Ordibehesht91.xls) فایل مربوطه را دریافت نمایید.و برای اطلاع از تعرفه رومینگ دائمی همراه اول میتوانید به این لینک (http://mci.ir/web/guest/tariff) ‏ مراجعه کرده و کشور واپراتور مقصد را انتخاب کنید.

SAEEDBG
2012-05-19, 10:16 PM
سلام
برای شکایت از مزاحم تلفنی ایمیلی برای ایرانسل وجود نداره؟
اون فایل مربوط به فکس هم خراب بود دانلود کردم

™Ali Gsm
2012-05-19, 10:26 PM
سلام
برای شکایت از مزاحم تلفنی ایمیلی برای ایرانسل وجود نداره؟
اون فایل مربوط به فکس هم خراب بود دانلود کردم

سلام

ایمیلی برای رسیدگی به مزاحمت تلفنی وجود نداره شما میتوانید به تایپیک (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=140520) سیستم مزاحم گیری ایرانسل مراجعه کرده و مزاحمت تلفنی را پیگیری نمایید.فایل ضمیمه شده در انجمن را دریافت نمایید.

Va3eta
2012-05-19, 10:45 PM
افت شدید سرعت اینترنت برای چیه؟

hidden1133
2012-05-19, 10:46 PM
این اس ام اس های تبلیغاتی ایرانسل رو نمیشه بلوکه کرد ؟

+Farhad
2012-05-19, 11:01 PM
این اس ام اس های تبلیغاتی ایرانسل رو نمیشه بلوکه کرد ؟

عدد 2 رو به 5005 ارسال کن!

m-zoghi
2012-05-20, 12:46 AM
با سلام:)
من 5800 دارم و حدود 2 سه روز هستش که اینترنتش قطع شده.:grrr: سیمکارتمم ایرانسل هستش.:hmm:
لطفا راهنماییم کنید...:( بگین که کل خطوط ایرانسل اینجوری شده یا فقط گوشی من؟:angry:
تمام تنظیمات مربوط به GPRS هم درسته.:guilty:

+Farhad
2012-05-20, 09:16 AM
با سلام:)
من 5800 دارم و حدود 2 سه روز هستش که اینترنتش قطع شده.:grrr: سیمکارتمم ایرانسل هستش.:hmm:
لطفا راهنماییم کنید...:( بگین که کل خطوط ایرانسل اینجوری شده یا فقط گوشی من؟:angry:
تمام تنظیمات مربوط به GPRS هم درسته.:guilty:

سلام
ایرانسل الان مشکل سراری اینترنت نداره! شما با گوشی یا خط دیگه تست کردید؟

n78nokia
2012-05-20, 10:36 PM
چطوری باید آهنگ پیشوازم رو غیرفعال کنم تا بیام بفهمم خودش اتومات از حسابن کسر میکنه و فعال میشه

M E Y S A M
2012-05-23, 01:15 PM
سلام دوستان یه مشکل هست ممنون میشم راهنمایی کنید:
تا حالا دو نفر این سوالو ازم پرسیدن ولی جوابشو پیدا نکردم،مشکل اینه که بدون اینکه سرویسی یا طرحی رو فعال کرده باشه خودبخود روزی 100تومن از شارژ کسر میشه !! خواستم با اون کد که تمام سرویسها رو غیر فعال میکنه تست کنم اما گفتم اینجا مطرح کنم که اگه دوستان اطلاع دارن راهنمایی کنن...

hadiiha
2012-05-24, 02:21 PM
از کجا میتونم بفهم که mms فعال شده یا نه ؟

+Farhad
2012-05-24, 10:03 PM
از کجا میتونم بفهم که mms فعال شده یا نه ؟

دو راه وجود داره
1- زنگ بزنی 700 سوال کنی
2- خودت یک ام ام اس بفرست:)

appel
2012-05-26, 07:00 PM
دوستان براي مكالمه ايرانسل به ايرانسل چه طرحي فعال كني به صرفه هست؟من كلا زياد ميحرفم بيشتر هم عصر ها و از 10 شب به بعد؟ براي ايرانسل به همراه اول چه طور؟ اخه 2 تا سيم كارت دارم/ اگه ميشه اون كدش رو هم برام بنيسيد مرسي

appel
2012-05-26, 07:06 PM
دوستان براي مكالمه ايرانسل به ايرانسل چه طرحي فعال كني به صرفه هست؟من كلا زياد ميحرفم بيشتر هم عصر ها و از 10 شب به بعد؟ براي ايرانسل به همراه اول چه طور؟ اخه 2 تا سيم كارت دارم/ اگه ميشه اون كدش رو هم برام بنيسيد مرسي

kelwane
2012-05-26, 07:13 PM
منم این مشکلو دارمو با تلفن زیاد میحرفم..کسی هست یه کدی واسه مکالمه داشته باشه که به صرفه تر باشه؟؟؟؟

mowood
2012-05-26, 08:03 PM
سلام گوشی من k810سونی اریکسون با سیم کارت ایرانسل و تنضیمات دستی ام ام اس را می خواهم کسی می تونه کمکم کنه:ohno:
:ohno:
:ohno:

+Farhad
2012-05-26, 08:38 PM

منم این مشکلو دارمو با تلفن زیاد میحرفم..کسی هست یه کدی واسه مکالمه داشته باشه که به صرفه تر باشه؟؟؟؟

از طرح های تعرفه رنگی استفاده کنید!

http://irancell.ir/Webfiles/Files/image/promotion/summer/tables/colorpre-fa-b.jpg

ngame
2012-05-26, 08:57 PM
ببخشید که سوتی خیلی بدی دادم فکر کردم میگی SMS
تنظیمات MMS ایرانسل:»»
MMS profile: Irancell-MMS
MMSC: http://mms:8002
GetWay: Wap 2.0
IP Adress" 10.131.26.138
Port: 8080
اگر هم میخوای به صورت دستی وارد نکنی تنظیمات رو برو اینجا
http://92.42.49.87:8080/mtn_ir-mt-we...5-DD6557DA90EB (http://92.42.49.87:8080/mtn_ir-mt-web-portal/mwp.form?_flowExecutionKey=_c4173A7BD-595E-F5AC-3DC1-A6C130DEB88D_k66FBDA8F-331B-E806-9395-DD6557DA90EB)
از اینجا با طی چند مرحله ساده میتونی بگیری تنظیمات رو.
میتونی مدل گوشیت رو به 2225 بفرستی تنظیمات رو برات میفرسته

SAEEDBG
2012-05-26, 10:05 PM
یه سوال داشتم توی عکس زیر گزینه اخر منظورش دقیقا چیه؟ بقیه رو میدونم اما اخری رو نمیدونم چیه اگه میدونید لطفا راهنمایی کنید

http://s3.picofile.com/file/7392130000/Snap_2012_05_26_22h30m52s_002.png

morty0111
2012-05-26, 10:23 PM
كد زير چي كار ميكنه :
*#30#
*#31#

ستاره مربع سي مربع

miladsabz
2012-05-26, 10:33 PM
كد زير چي كار ميكنه :
*#30#
*#31#
ستاره مربع سي مربع
با درود
فکر می کنم برای مسدود کردن تماس ها میباشد که برای همیشه بسته شد.

m.aref
2012-05-30, 12:51 PM
اگر نمی توانی با کانکشن ایرانسل در گوشیتان به اینترنت وصل بشی خودتان بهصورت دستی یه کانکشن بسازید و فقط در قسمت نام یه اسم برایش بگذارید ودر قسمت سکورتی نرمال را انتخاب کنید تمام
این اموزش برای گوشی های نوکیا سری ان است
خودم امتحان کردم راحت وصل میشه

واما گوشی ها ی اندورید
setting/mobail networks/access poit names/دکمه منو را بزنیدnewapn راانتخاب کنید یه اسم بهش بدهید ودرقسمت apn هم یه چیز دلخواه بهش بدهید وقسمت
apn protocol بهتر است هر دو پروتکل را انتخاب کنید (ipv6/ipv4)
بعد هم سیو کنید

در گوشی های سری گالکسی سامسونگ جواب می دهد در کل در سیستم عامل اندورید جواب می دهد

در گوشی های که سیمبین هستند حتما قسمت سکورتی را نرمال امتحان کنند

m.aref
2012-05-30, 12:55 PM
من در گوشی های سامسونگ گالکسی9003 و9100
با ایرانسل و همراه اول ازاین روش به اینترنت وصل شده ام

n78nokia
2012-05-30, 01:01 PM
کسی نیست جواب بده!!

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Alireza-D4
2012-05-30, 01:32 PM
دوست عزيز *777# رو بگير بعد توش نوشته كدوم عدد رو بايد بزني.

+Farhad
2012-05-30, 01:49 PM
چطوری باید آهنگ پیشوازم رو غیرفعال کنم تا بیام بفهمم خودش اتومات از حسابن کسر میکنه و فعال میشه

کسی نیست جواب بده!!

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

اگه در جای مناسب سوال می کردید شاید زود تر به جواب می رسیدید.

8#*777*

SAEEDBG
2012-05-30, 10:04 PM
یه پیامک از ایرانسل اومده نوشته

پیشنهاد ویژه مشترکان برگزیده: اگه تا تیر 10000 ریال شارژ کنید 6200 ریال هدیه میدیم:ohno:

یعنی راسته؟؟:blush:

AmirNitro
2012-05-31, 12:17 PM
سلام دوستان من چند وقته گوشیم شبا مثلا از ساعت 12 تا 2 اس ام اس نمیگیره حتی سیم کارتمم عوض کردم باز درست نشد مشکل از چیه؟ ممکنه از گوشی باشه؟ (xperia arc S - android 4.0.3)

+Farhad
2012-05-31, 12:20 PM
سلام دوستان من چند وقته گوشیم شبا مثلا از ساعت 12 تا 2 اس ام اس نمیگیره حتی سیم کارتمم عوض کردم باز درست نشد مشکل از چیه؟ ممکنه از گوشی باشه؟ (xperia arc S - android 4.0.3)

سلام
از چه خطوطی اس ام اس نمیگیره؟
شماره مرکز پیام رو چک کنید باید +989350001400 باشه.
با یک گوشی دیگه تست کنید.

AmirNitro
2012-05-31, 01:22 PM
سلام
از چه خطوطی اس ام اس نمیگیره؟
شماره مرکز پیام رو چک کنید باید +989350001400 باشه.
با یک گوشی دیگه تست کنید.

خودم 937ام از 939 که دوستم باشه گاهی از خطای دیگه میاد ولی ایرانسل معمولا کلا نمیاد برام بعد ساعت مثلا 3 میبینی 20 تا اس با هم اومده
شماره مرکزم همینه اما قالبش فرق داره اینجوری نوشته:

"+989350001400",145
با k750 یه بار تست کردم تا حدودی جواب داد....ولی بازم گیر داشت

+Farhad
2012-05-31, 01:30 PM
خودم 937ام از 939 که دوستم باشه گاهی از خطای دیگه میاد ولی ایرانسل معمولا کلا نمیاد برام بعد ساعت مثلا 3 میبینی 20 تا اس با هم اومده
شماره مرکزم همینه اما قالبش فرق داره اینجوری نوشته:

با k750 یه بار تست کردم تا حدودی جواب داد....ولی بازم گیر داشت

احتمالا مشکل از خط شما هست. با اپراتور تماس بگیرید تا براتون فرم پیگیری تکمیل کنند.

majid.jj
2012-05-31, 01:39 PM
رفقا كلن ميگم، دلتون رو زياد به فرمه پيگيري خوش نكنيد

+Farhad
2012-05-31, 01:45 PM
رفقا كلن ميگم، دلتون رو زياد به فرمه پيگيري خوش نكنيد

من خودم به شخصه تا الان هرچی فرم پیگیری واسم تکمیل کردند 24 ساعت بعد باهان تماس گرفتند و مشکلم حل شده.
لطفا نفوذ بد نزنید چون فعلا تنها راه پیگیری تماس با اپراتور هست.:)

+Farhad
2012-05-31, 01:49 PM
یه پیامک از ایرانسل اومده نوشته

پیشنهاد ویژه مشترکان برگزیده: اگه تا تیر 10000 ریال شارژ کنید 6200 ریال هدیه میدیم:ohno:

یعنی راسته؟؟:blush:

واسه من تا الان نشده که بهم شارژ هدیه به این صورت بده! با 700 تماس بگیر تا مطمئن بشی.

SAEEDBG
2012-05-31, 05:22 PM
واسه من تا الان نشده که بهم شارژ هدیه به این صورت بده! با 700 تماس بگیر تا مطمئن بشی.

والا زنگ زدم گفت فقط واسه مشترکای برگزیده هست..ظاهرا منم برگزیده شدم:D

Kingofuser
2012-05-31, 11:29 PM
والا زنگ زدم گفت فقط واسه مشترکای برگزیده هست..ظاهرا منم برگزیده شدم:D
تا اونجا که من میدونم ایرانسل این پیام را به کسایی میده که مصرفشون پایینه و دیر به دیر شارژ میکنند (برای تشویق به شارژ کردن) البته همراه اخر هم همینطوره اصولا هر چی کمتر از سیم کارتهاشون استفاده کنی بیشتر بهت از این پیامهای تشویقی میدند.

ALI_GALAXY
2012-06-02, 08:08 PM
سلام من نمیتونم خط ایرانسل اعتباریمو رو همراه اول دایورت کنم..شارزم داره سیم کارت..ایراد از چیه؟

iran100
2012-06-02, 09:40 PM
سلام من نمیتونم خط ایرانسل اعتباریمو رو همراه اول دایورت کنم..شارزم داره سیم کارت..ایراد از چیه؟
دوست عزیز
شماره همراه اول را همراه با کد کشوری بصورت 00989121234567 وارد کنید،اگر مشکل ادامه داشت با 700 از خط ایرانسل تماس بگیرید.

ALI_GALAXY
2012-06-02, 09:51 PM
دوست عزیز
شماره همراه اول را همراه با کد کشوری بصورت 00989121234567 وارد کنید،اگر مشکل ادامه داشت با 700 از خط ایرانسل تماس بگیرید.

اینطوری وارد کردم ولی مینویسه request not complete

iran100
2012-06-02, 11:36 PM
یکبار موبایل را آفلاین یا خاموش کنید و دوباره امتحان کنید ، در صورت عدم اجرای دستور با مرکز 700 از خط ایرانسل تماس بگیرید. یا از طریق پرتال ایرانسل مشکل خود را مطرح کنید.
در صورتی که مراحل فوق را انجام دادید و نتیجه ای حاصل نشد از طریق لینک موجود در امضای زیر اقدام به پیگیری مشکل از طریق سازمان تنظیم مقررات نمایید.

"MoyA"
2012-06-04, 11:35 PM
سلام ...
اگه توجه داشته باشین مدتیه که وقتی از طریق #724* میخوای شارژبگیری دیگه sms شارژت نمیاد...همون sms که رمز شارژ توشه. خیلی راحت بود .میشد رمزو کپی کرد توی دیالر گوشی و شارژ کرد ..الان دیگه واسه من او sms نمیاد..میخواستم بدونم دوستان دیگه هم همین مشکل رو دارن؟...اگه میشه دوباره فعالش کرد راهنماییم کنید.....
..........ممنون...................

mahan_jam
2012-06-04, 11:51 PM
آره دوست عزیز واسه من هم اس نمیاد
احنمالا مشکل موقتی که حل خواهد شد

omidhj
2012-06-05, 11:53 AM
سلام ...
اگه توجه داشته باشین مدتیه که وقتی از طریق #724* میخوای شارژبگیری دیگه sms شارژت نمیاد...همون sms که رمز شارژ توشه. خیلی راحت بود .میشد رمزو کپی کرد توی دیالر گوشی و شارژ کرد ..الان دیگه واسه من او sms نمیاد..میخواستم بدونم دوستان دیگه هم همین مشکل رو دارن؟...اگه میشه دوباره فعالش کرد راهنماییم کنید.....
..........ممنون...................

اگه كد رو دريافت نكرديد از بخش امور مشتركين استفاده كنيد
هزينه ي اي اس ام اس واسشون خيلي سنگينه!!!!

designer.a
2012-06-06, 11:11 PM
سلام
من بیشتر اوقات اسمس هایی که میفرستم از گوشیم میره، از شارژم هم کم میکنه، اما تو قسمت Delivery Reports که نکاه میکنم همش یا Failed هس یا Pending ! (شده که بیش از 7 بار هم یه اس رو فرستادم اما باوجود کم شدن شارز همونجوریه)
خواستم بدونم مشکل از کجاست؟!

+Farhad
2012-06-06, 11:19 PM
سلام
من بیشتر اوقات اسمس هایی که میفرستم از گوشیم میره، از شارژم هم کم میکنه، اما تو قسمت Delivery Reports که نکاه میکنم همش یا Failed هس یا Pending ! (شده که بیش از 7 بار هم یه اس رو فرستادم اما باوجود کم شدن شارز همونجوریه)
خواستم بدونم مشکل از کجاست؟!

سلام
به هر شماره ای که اس ام اس می فرستید اینطوری میشه یا فقط با یک شماره خاص؟؟
اگه فقط با یک شماره اینطوری میشه احتمال داره شماره مورد نظر خاموش یا در دسترس نباشه بنابراین اس ام اس از گوشی شما خارج میشه و هزینه کسر میشه!

Peyman 90
2012-06-07, 03:49 PM
سیمکارت ایرانسل چرا پین کد دوم نداره؟:eh:

BARBYBOY
2012-06-08, 12:10 PM
سلام

دوستان من یه ایرانسل دارم که به اسم خودم نیست ولی همه چیزشو دارم و شکسته من به 2تا شماره اخر که sms داده شده احتیاج دارم باید چه کار کنم؟؟راهی هست؟ریز مکالماتو چطوری بگیرم

ممنون

alino1367
2012-06-08, 12:18 PM
سلام

دوستان من یه ایرانسل دارم که به اسم خودم نیست ولی همه چیزشو دارم و شکسته من به 2تا شماره اخر که sms داده شده احتیاج دارم باید چه کار کنم؟؟راهی هست؟ریز مکالماتو چطوری بگیرم

ممنون

عزیز تا اونجایی که من میدونم پرینت فقط به صاحب خط میدند در ضمن فکر نکنم پرینت پیامهای کوتاه را بدند!
سیم کارت شما چطوری شکسته اگه به تراشه وسط سیم کارت صدمه وارد نشده باشه با در کنار هم گذاشتن سیم کارت میتونی ازش استفاده کنی!

G h a s e m
2012-06-08, 01:16 PM
از منوی تنظیمات گوشی قسمت تنظیمات تماس >انتقال تماس امتحان کنید مطمئنا" به جواب خواهید رسید.
[/B]
سیمکارت ایرانسل چرا پین کد دوم نداره؟:eh:

سلام

ممنون

همانطور که گفته شد امکان ارائه ریزمکالمات فقط به خود مالک وجود دارد.
اگر مالک نیستید بایستی از همان خط شکایت کنید تا ریزمکالمات در اختیارتان قرار بگیرد.

ROID&
2012-06-08, 04:25 PM
اقا من چند تا شارز ایرانسل خریدم
حالا استفاده نکردم یا هرچی

الان رفتم تو حساب کاربریم میگه منقضی شده!!!!
یعنی چی؟
نزدیک 15 هزار تومن !
خدا وکیلی این کارا یعنی چی؟

+Farhad
2012-06-08, 05:11 PM
اقا من چند تا شارز ایرانسل خریدم
حالا استفاده نکردم یا هرچی

الان رفتم تو حساب کاربریم میگه منقضی شده!!!!
یعنی چی؟
نزدیک 15 هزار تومن !
خدا وکیلی این کارا یعنی چی؟

حساب رو شارژ کردید یا رمز شارژ ها رودارید؟؟

ROID&
2012-06-08, 05:26 PM
حساب رو شارژ کردید یا رمز شارژ ها رودارید؟؟

نه

با عضویت در mpaad
با کدی که داده شارز میخرم
قبلن یه چند بار شارز خریدم
حالا یا یادم رفته یا پاک شده یا هرچی یادم رفته استفادشون کنم

حالا از سایت اصلیش که چک میکنم چند تا شارز منقشی شده دارم

منقضی شده یعنی چی؟؟
مگه کارت شارز میخری روش نوشته تاریخ مصرف داره؟
مگه رب خریدم!!!
خداوکیلی عجب ادمهایی پیدا میشن:(

+Farhad
2012-06-08, 06:09 PM
نه

با عضویت در mpaad
با کدی که داده شارز میخرم
قبلن یه چند بار شارز خریدم
حالا یا یادم رفته یا پاک شده یا هرچی یادم رفته استفادشون کنم

حالا از سایت اصلیش که چک میکنم چند تا شارز منقشی شده دارم

منقضی شده یعنی چی؟؟
مگه کارت شارز میخری روش نوشته تاریخ مصرف داره؟
مگه رب خریدم!!!
خداوکیلی عجب ادمهایی پیدا میشن:(
نه کارت شارژ تاریخ انقضا نداره!
شماره سریال کارت شارژ ها رو داری؟؟

ROID&
2012-06-08, 06:15 PM
نه کارت شارژ تاریخ انقضا نداره!
شماره سریال کارت شارژ ها رو داری؟؟

سریال نداره که
فقط از سایتش میتونی شماره فاکتور روو ببینی

+Farhad
2012-06-08, 09:27 PM
سریال نداره که
فقط از سایتش میتونی شماره فاکتور روو ببینی

با پشتیبانی پاسارگاد و ایرانسل تماس گرفتی؟؟

.::reza.com::.
2012-06-11, 10:37 AM
آقا من از دیروز ایرانسلم قاطی کرده
اس ام اس میفرستم پول کم میکنه ولی به طرف نمیرسه :-(
امروزم تست کردم نشد بازم
برا تست به خودم یه اس ام اس دادم "سلام" بعد سه سال :دی رسید بهم حالا هر دو دقیقه یه بار هی میگه سلام :دی
چیکار کنم ؟

+Farhad
2012-06-11, 11:09 AM
آقا من از دیروز ایرانسلم قاطی کرده
اس ام اس میفرستم پول کم میکنه ولی به طرف نمیرسه :-(
امروزم تست کردم نشد بازم
برا تست به خودم یه اس ام اس دادم "سلام" بعد سه سال :دی رسید بهم حالا هر دو دقیقه یه بار هی میگه سلام :دی
چیکار کنم ؟

سلام
فقط خط شما مشکل داره یا بقیه خطوط ایرانسل در منطقه هم به همیین صورت هست؟؟

.::reza.com::.
2012-06-11, 12:08 PM
سلام
فقط خط شما مشکل داره یا بقیه خطوط ایرانسل در منطقه هم به همیین صورت هست؟؟

نمیدونم والله:D

qtek7
2012-06-11, 08:44 PM
فعلن که چند ساعته نمیشه شارژ کرد !

+Farhad
2012-06-11, 09:10 PM
فعلن که چند ساعته نمیشه شارژ کرد !

اتفاقا من 1 ساعت پیش شارژ کردم مشکلی نداشت!

sn!per
2012-06-17, 10:19 PM
سلام
سیم کارت ایرانسلم کلا با شماره های همراه اول مشکل داره و به همراه اول پیام نمیفرسته
لطفا کمک کنید
شماره مرکزپیامم درسته
گوشیمو ریست کردم
بازن همونجوریه
ممنون

™Ali Gsm
2012-06-17, 10:33 PM
سلام
سیم کارت ایرانسلم کلا با شماره های همراه اول مشکل داره و به همراه اول پیام نمیفرسته
لطفا کمک کنید
شماره مرکزپیامم درسته
گوشیمو ریست کردم
بازن همونجوریه
ممنون

سلام

مشکل فنی از همراه اول میباشد و این مورد توسط اپراتور میتواند برطرف شود.

őяëñå§
2012-06-17, 10:37 PM
سلام

مشکل فنی از همراه اول میباشد و این مورد توسط اپراتور میتواند برطرف شود.

دوست عزیز مشکل فنی از ایرانسل هم میتونه باشه و 100% نمیشه گفت مشکل از همراه اول ا :ph34r2:

:welove:

alimooghas
2012-06-18, 07:39 AM
سلام
ببخشید ایرانسل در کشور مکزیک آنتن میده؟
ممنون

mohammadi_
2012-06-18, 08:39 AM
سلام
ببخشید ایرانسل در کشور مکزیک آنتن میده؟
ممنون
طبق این (http://www.irancell.ir/Webfiles/Files/download/Roaming_Farsi_PostpaidRoaming.xls) جدول دائمی آنتن میده
ولی اعتباری خیر

kiano_nani
2012-06-19, 04:06 PM
يكي از اشنايان گفتن كه مدتيه سيمكارتشون شارژ نميشه

مشكل ديگه ايي نداره انگار ، فقط شارژ نميشه

Nova view
2012-06-19, 07:29 PM
يكي از اشنايان گفتن كه مدتيه سيمكارتشون شارژ نميشه

مشكل ديگه ايي نداره انگار ، فقط شارژ نميشه

با درود
منظور از عدم شارژ چیست؟

romass100
2012-06-19, 08:01 PM
چرا ایرانسل بر عکس همراه اول این قابلیتو نداره که ساعت گوشی را با قابلیت اتوماتیک اپدیت تنظیم کنه و ادم مجبوره دستی ساعتو تاریخو تنظیم کنه؟

alimooghas
2012-06-19, 09:30 PM
چرا سایت ecare باز نمیشه؟

alino1367
2012-06-19, 09:44 PM
چرا سایت ecare باز نمیشه؟

منظور شما کنترل حساب اینترنتی اگه هستش مشکلی نداره من 20 دقیقه پیش وارد شدم مشکلی نداشت

G h a s e m
2012-06-19, 10:14 PM
چرا ایرانسل بر عکس همراه اول این قابلیتو نداره که ساعت گوشی را با قابلیت اتوماتیک اپدیت تنظیم کنه و ادم مجبوره دستی ساعتو تاریخو تنظیم کنه؟

سلام
این قسمت باید فعال باشه :

http://photo.tak98.com/images/ksbg04srlkq4gm11cl.jpg

romass100
2012-06-20, 09:27 AM
سلام
این قسمت باید فعال باشه :

http://photo.tak98.com/images/ksbg04srlkq4gm11cl.jpg

اره.اما توی همراه اول فقط کار میکنه.

توی ایرانسل اصلا زمانو فیکس نمیکنه و یه جورایی اصلا کار نمیکنه ! :(

őяëñå§
2012-06-20, 07:56 PM
با سلام. دوستان سرعت دانلود شما در گوشی حداقل و حداکثر رو چند میره؟ :santa: ( از من حداقل 9_8 و حداکثر 42 کیلوبایت ا ولی بعضی مواقع 1 کیلوبایت هم میشه ) " منظورم سیم کارت ایرانسل ا ولی اگه دوست داشتین از همراه اول و هم بگید " :ph34r2: ممنون :flower:

maysam7026
2012-06-22, 11:51 AM
کنترل جساب اینترنتی موبایل کار نمی کنه چرا ؟

+Farhad
2012-06-22, 11:59 AM
کنترل جساب اینترنتی موبایل کار نمی کنه چرا ؟

الان تست کردم مشکلی نداره! شاید فقط از شما مشکل داره با اپراتور تماس بگیرید.

maysam7026
2012-06-22, 01:00 PM
الان تست کردم مشکلی نداره! شاید فقط از شما مشکل داره با اپراتور تماس بگیرید.

یعنی نسخه موبایل کنترل حساب ایترننتی mecare.irancell.ir واسه شما باز می شه ؟

Nova view
2012-06-22, 02:17 PM
یعنی نسخه موبایل کنترل حساب ایترننتی mecare.irancell.ir واسه شما باز می شه ؟

دوست گرامی
در پست زیر پاسخ شما ارسال شده.

http://www.ir-tci.org/forum/showpost.php?p=1460102&postcount=37

™regedit
2012-06-22, 02:36 PM
سلام دوستان
میخواستم بدونم چرا ایرانسل شارژهدیه نمیده?
اینقدر به من اس داد که هزار شارژکن 620تومن اعتبار هدیه بگیر تا 10تیر اونوقت من 5 تومن شارژ کردم هیچی بهم نداده چرا پس?

Sent from my LT18i using Tapatalk 2

Arash1984
2012-06-23, 11:28 PM
سلام.
طریقه شارژ شگفت انگیز تغییری کرده؟...بعد از ارسال با سیستم سوال/انتخاب پیش میره برام... بعد هم میگه مقدور نیست...

+Farhad
2012-06-24, 10:30 AM
سلام.
طریقه شارژ شگفت انگیز تغییری کرده؟...بعد از ارسال با سیستم سوال/انتخاب پیش میره برام... بعد هم میگه مقدور نیست...

نه تغییری نکرده!
باید اینطوری شارژ بشه:

http://www.irancell.ir/Webfiles/Files/image/promotion/Spring91/Fa/SP_Fa_tbl7.jpg

őяëñå§
2012-06-25, 10:27 AM
ببخشید با ایران سل میشه ویدئو کال video call تماس گرفت ؟

خیر دوست عزیز. این سرویس برا ایرانسل و همراه اول موجود نیست. گویا رایتل از این قابلیت برخورداره. :santa:

őяëñå§
2012-06-25, 10:30 AM
سلام دوستان
اینقدر به من اس داد که هزار شارژکن 620تومن اعتبار هدیه بگیر تا 10تیر اونوقت من 5 تومن شارژ کردم هیچی بهم نداده چرا پس?

با سلام دوست عزیز. از اکثرا" همینطوره. فعلا" فقط شده تبلیغ شارژ. اس ام اس میده که این قدر شارژ کنی؛ این قدر هدیه میگیری! ولی اگه 1000 برابر اون مبلغ هم شارژ کنی؛ یک ریال هم هدیه نمیدن!!! :whistle:

saeedestan
2012-06-25, 11:00 AM
سلام دوستان ...چند وقت پیش پیامک تبلیغاتی ایرانسل رو غیر فعال کردم اما چند روزی هست که دوباره شروع کرده ..مثل اینکه اون درخواست غیرفعال کردن سرکاری بوده ..... درسته ؟

Nova view
2012-06-25, 11:29 AM
با سلام دوست عزیز. از اکثرا" همینطوره. فعلا" فقط شده تبلیغ شارژ. اس ام اس میده که این قدر شارژ کنی؛ این قدر هدیه میگیری! ولی اگه 1000 برابر اون مبلغ هم شارژ کنی؛ یک ریال هم هدیه نمیدن!!! :whistle:

دوست عزیز
اعتبار هدیه در قالب مکالمه رایگان بین خطوط ایرانسل به حساب شما منظور می شود.
برای مشاهده آن کد استعلام بسته مکالمه را باید شماره گیری بفرمایید.

SAEEDBG
2012-06-25, 11:36 AM
سلام دوستان

به من دو بار هدیه داد
620+300 تومن

iranvij.ir
2012-06-25, 12:21 PM
سلام دوستان! من یه مشکل عجیب دارم با یک سیمکارت ایرانسلم!:santa:
وقتی روی گوشی k510 هستش، به هیچ وجه نمیتوم نرم افزارهایی مثل یو سی بروشر و اپرا مینی و هرچی چیزی که به اینترنت وصل میشه رو اجرا کنم! به محض اجرا ، گوشی ریستارت میشه! من فکر میکردم مشکل از گوشیه ولی با تعویض سیمکارت دیدم اصلا مشکل از گوشی نیست!:santa:
همون سیمکارت رو روی k800 گذاشتم، دقیقا مثل گوشی قبلی شد وضعش! به محض اجرای یو سی بروشر، یا امثال اون، گوشی ریستارت میکرد! :santa: در حالیکه با سیمکارتهای دیگه اینجوری نبود! در ضمن خود گوشی و رمش رو با دوتا آنتی ویروس چک کردم مشکلی نداشت!
سیمکارت رو ، روی p990 گذاشتم و یو سی رو اجرا کردم، یهو وسط اجرا ، گوشی ریستارت شد، یو سی بروشر هم اطلاعاتش پاک شد و برای اجرا ازم خواست دوباره آپدیتش کنم!:hmm: در ضمن وقتی گوشی رو چک کردم دیدم یه فایلی بنام " irancell. " توی قسمت " Tools " گوشی ایجاد شده که اطلاعاتی دربارش ثبت نشده! :hmm: تا وقتی هم که همین سیمکارت تو گوشی p990 هستش، این فایل هست! به محض تعویض سیمکارت این فایل غیب میشه! و گوشی به وضع عادی برمیگرده!:hmm:
میخواستم بدونم آیا احتمال ویروسی بودن سیمکارت هست یا نه؟ :santa:

+Farhad
2012-06-25, 12:56 PM
سلام دوستان! من یه مشکل عجیب دارم با یک سیمکارت ایرانسلم!:santa:
وقتی روی گوشی k510 هستش، به هیچ وجه نمیتوم نرم افزارهایی مثل یو سی بروشر و اپرا مینی و هرچی چیزی که به اینترنت وصل میشه رو اجرا کنم! به محض اجرا ، گوشی ریستارت میشه! من فکر میکردم مشکل از گوشیه ولی با تعویض سیمکارت دیدم اصلا مشکل از گوشی نیست!:santa:
همون سیمکارت رو روی k800 گذاشتم، دقیقا مثل گوشی قبلی شد وضعش! به محض اجرای یو سی بروشر، یا امثال اون، گوشی ریستارت میکرد! :santa: در حالیکه با سیمکارتهای دیگه اینجوری نبود! در ضمن خود گوشی و رمش رو با دوتا آنتی ویروس چک کردم مشکلی نداشت!
سیمکارت رو ، روی p990 گذاشتم و یو سی رو اجرا کردم، یهو وسط اجرا ، گوشی ریستارت شد، یو سی بروشر هم اطلاعاتش پاک شد و برای اجرا ازم خواست دوباره آپدیتش کنم!:hmm: در ضمن وقتی گوشی رو چک کردم دیدم یه فایلی بنام " irancell. " توی قسمت " Tools " گوشی ایجاد شده که اطلاعاتی دربارش ثبت نشده! :hmm: تا وقتی هم که همین سیمکارت تو گوشی p990 هستش، این فایل هست! به محض تعویض سیمکارت این فایل غیب میشه! و گوشی به وضع عادی برمیگرده!:hmm:
میخواستم بدونم آیا احتمال ویروسی بودن سیمکارت هست یا نه؟ :santa:

یهنی هیچکس نیستش جواب بده؟ کسی تا الان با چنین مشکلی برخورد کرده؟:santa:

سلام
سیم کارت ویروسی نمیشه.
به احتمال زیاد با تعویض سیمکارت باید مشکل حل بشه.
به نمایندگی معتبر مراجعه کنید و بسته بازگشت دریافت کنید.

iranvij.ir
2012-06-25, 01:05 PM
سلام
سیم کارت ویروسی نمیشه.
به احتمال زیاد با تعویض سیمکارت باید مشکل حل بشه.
به نمایندگی معتبر مراجعه کنید و بسته بازگشت دریافت کنید.
ممنون که جواب دادی! ولی اینو خودم هم میدونم! من فقط میخواستم بدونم ویروسی میشه یا نه که شما میگی نمیشه! میخواستم بدونم کسی به چنین مشکلی برخورد کرده یا نه! :snitch::santa:
ممنون بازم!

maysam7026
2012-06-25, 05:29 PM
شما با وصل شدن به اینترنت مشکلی ندارید ؟ منظورم اینه که با بروزر خود گوشی کانکت میشید گوشی ری استارت نمیشه ؟
یا فقط با این دو برنامه مشکل دارید ؟

tagi4214
2012-06-28, 06:45 PM
سلام دوستان

آیا میشه اپراتوری بدون اینکه سیم کارتی ارتباطی داشته باشه - موقعیت اون رو شناسایی کنه ؟

+Farhad
2012-06-28, 07:26 PM
سلام دوستان

آیا میشه اپراتوری بدون اینکه سیم کارتی ارتباطی داشته باشه - موقعیت اون رو شناسایی کنه ؟

سلام

اگه منظور شما از عدم ارتباط آنتن دهی هست باید بگم که نه نمیشه! سیم کارت باید در جایی باشه که آنتن دهی اپراتور مربوطه وجود داشته باشه.

لطفا از این به بعد برای مطرح کردن سوال تایپیک جدید ایجاد نکنید. برای سوالات و مشکلات تایپیک مخصوص وجود داره.

mmilad1
2012-06-29, 10:21 PM
سلام ,
میخواستم ببینم ایا میشه یه شماره یه سیمکارتی که گم شده رو با شماره ی یه سیم کارتی که در دسترس هست تعویض کرد؟ چون من قبلا یه چیزایی در مورد تغییرشماره فعلی با شماره مثلا گم شده تو یه سایتی خونده بودم..

+Farhad
2012-06-29, 10:37 PM
سلام ,
میخواستم ببینم ایا میشه یه شماره یه سیمکارتی که گم شده رو با شماره ی یه سیم کارتی که در دسترس هست تعویض کرد؟ چون من قبلا یه چیزایی در مورد تغییرشماره فعلی با شماره مثلا گم شده تو یه سایتی خونده بودم..

سلام
اگه سیمکارتی که گم شده به نام خودتون هست و کمتر از 3 ماه میشه که گم شده میتونید با مراجعه به نمایندگی بسته بازگشت دریافت کنید.

őяëñå§
2012-06-29, 10:42 PM
دوست عزیز
اعتبار هدیه در قالب مکالمه رایگان بین خطوط ایرانسل به حساب شما منظور می شود.
برای مشاهده آن کد استعلام بسته مکالمه را باید شماره گیری بفرمایید.

ممنون از راهنماییت دوست عزیز. :snitch: ایشالا سری بعدی sms هدیه اومد، با اون کد که گفتی تست میکنم. :santa: :flower:

őяëñå§
2012-06-29, 10:43 PM
سلام
اگه سیمکارتی که گم شده به نام خودتون هست و کمتر از 3 ماه میشه که گم شده میتونید با مراجعه به نمایندگی بسته بازگشت دریافت کنید.
دوست عزیز چرا قیمت بسته بازگشت ثبات نداره؟؟؟ هرکدوم از نمایندگی ها هرچی بخواند میدند!!! :ohno: :wac:

+Farhad
2012-06-29, 10:50 PM
دوست عزیز چرا قیمت بسته بازگشت ثبات نداره؟؟؟ هرکدوم از نمایندگی ها هرچی بخواند میدند!!! :ohno: :wac:

قیمت بسته بازگشت دقیقا 2000 تومان هست. و نمایندگی های رسمی خوده ایرانسل که اسم و آدرسشون در سایت این شرکت وجود داره نباید بیشتر از این مبلغ دریافت کنند.
در صورتی که نمایندگی رو دیدید که بیشتر دریافت کرده آدرس نمایندگی رو به 700 بدید تا رسیدگی بشه.

mmilad1
2012-06-29, 10:52 PM
سلام
راهی دیگه ای نداره..؟

őяëñå§
2012-06-29, 10:53 PM
قیمت بسته بازگشت دقیقا 2000 تومان هست. و نمایندگی های رسمی خوده ایرانسل که اسم و آدرسشون در سایت این شرکت وجود داره نباید بیشتر از این مبلغ دریافت کنند.
در صورتی که نمایندگی رو دیدید که بیشتر دریافت کرده آدرس نمایندگی رو به 700 بدید تا رسیدگی بشه.
ممنون. :flower: دوست عزیز اگه نمایندگی رسمی این شرکت باشه ولی اسم و آدرسش در سایت موجود نباشه، باید چیکار کرد؟؟؟؟!!!!! :whistle:

+Farhad
2012-06-29, 10:54 PM
راهی دیگه ای نداره..؟

نه دوست عزیز نمیشه شماره یک سیمکارت رو به یک سیمکارت دیگه انتقال بدهند.

őяëñå§
2012-06-29, 11:06 PM
ممنون. :flower: دوست عزیز اگه نمایندگی رسمی این شرکت باشه ولی اسم و آدرسش در سایت موجود نباشه، باید چیکار کرد؟؟؟؟!!!!! :whistle:
متوجه شدم، یحتمل اونا آزادن هرچه قدر دلشون خواست بفروشند. :whistle: هنطوره دوستان؟؟؟؟؟؟؟؟ :ph34r2:

+Farhad
2012-06-29, 11:08 PM

شما از کجا مطمئنی نمایندگی رسمی ایرانسل هست؟؟
بهترین کار تماس با 700 و استعلام نمایندگی هست. :)

+Farhad
2012-06-29, 11:09 PM
متوجه شدم، یحتمل اونا آزادن هرچه قدر دلشون خواست بفروشند. :whistle: هنطوره دوستان؟؟؟؟؟؟؟؟ :ph34r2:

نه آزاد نیستند به هر قیمتی بفروشند! در هرکجای کشور طبق تعرفه ای که در سایت ایرانسل اومده باید 2000 تومان بفروشند.

őяëñå§
2012-06-30, 01:09 AM
نه آزاد نیستند به هر قیمتی بفروشند! در هرکجای کشور طبق تعرفه ای که در سایت ایرانسل اومده باید 2000 تومان بفروشند.

با این اوصاف اگه گران دادن میشه به 700 زنگ زد، همینطوره دوست عزیز؟ :whistle:

+Farhad
2012-06-30, 01:16 AM
با این اوصاف اگه گران دادن میشه به 700 زنگ زد، همینطوره دوست عزیز؟ :whistle:

بله زنگ بزنيد.

m_a68
2012-07-01, 08:23 AM
سلام
من وقتی از گوشی رو وصل میکنم به کامپیوتر تا از اینترنت ایرانسل استفاده کنم. بعد چند ثانیه received متوقف میشه و دیگه نمیشه از

اینترنت اسفاده کرد. تو خود گوشی این مشکل رو ندارم و سرعت هم خوبه.
ویندوز xp sp3
گوشی 5800
ممنون میشم راهنماییم کنید.

+Farhad
2012-07-01, 09:36 AM
سلام
من وقتی از گوشی رو وصل میکنم به کامپیوتر تا از اینترنت ایرانسل استفاده کنم. بعد چند ثانیه received متوقف میشه و دیگه نمیشه از

اینترنت اسفاده کرد. تو خود گوشی این مشکل رو ندارم و سرعت هم خوبه.
ویندوز xp sp3
گوشی 5800
ممنون میشم راهنماییم کنید.

سلام
اگه می تونید با یک گوشی دیگه تست کنید تا مشخص بشه ویندوز مشکل داره یا گوشی!

m_a68
2012-07-01, 10:45 AM
با یه ویواز تست کردم همونطوریه.
ویندوزم هم عوض کردم فایده ندلشت

+Farhad
2012-07-01, 02:46 PM
با یه ویواز تست کردم همونطوریه.
ویندوزم هم عوض کردم فایده ندلشت

از چه طریقی با PC کانکت میشی؟ USB یا Bluetooth ؟

برنامه OVI Suite به آخرین ورژن آپدیت کن.

اگه باز هم حل نشد سوالت رو در انجمن مربوط به گوشی خودت مطرح کن. :)

kiano_nani
2012-07-01, 02:57 PM
با درود
منظور از عدم شارژ چیست؟

سلام.راستش گمونم ميزنه اين شارژ قبلا استفاده شده يا شبكه موقتا..... ازين دست خطاها

در صورتيكه همون كد شارژ رو با يه سيم ديگه تست كردن بلافاصله شارژ شده

m_a68
2012-07-01, 03:44 PM
از چه طریقی با PC کانکت میشی؟ USB یا Bluetooth ؟

برنامه OVI Suite به آخرین ورژن آپدیت کن.

اگه باز هم حل نشد سوالت رو در انجمن مربوط به گوشی خودت مطرح کن. :)

با usb.
اونجا هم مطرح کردم ولی کسی جواب نداد.
در هر صورت ممنون

őяëñå§
2012-07-01, 04:11 PM
با usb.
اونجا هم مطرح کردم ولی کسی جواب نداد.
در هر صورت ممنون
درود :flower:
دوست عزیز گوشتو به وسیله ی Nokia Suite وصل کن ببین درست نمیشه. :santa:

zartsht
2012-07-02, 12:35 PM