PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالات و مشکلات در مورد سیمکارتهای ایرانسل

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23

era.emo94
2012-01-23, 01:58 AM
دوست عزیز با نام کاربری utex میشه از دوستت از اون سرویس اس ام اس برام بگیری؟

Sent from my GT-P7500 using Tapatalk

mehdi_p
2012-01-24, 01:50 AM
من پنجشنبه بسته بازگشت رو گرفتم ، اما تا امروز هنوز سیمکارت فعال نشده ؟ دلیلش چی میتونه باشه ؟

G h a s e m
2012-01-24, 11:10 AM
من پنجشنبه بسته بازگشت رو گرفتم ، اما تا امروز هنوز سیمکارت فعال نشده ؟ دلیلش چی میتونه باشه ؟

سلام
بستگی به درجه آن نمایندگی دارد.
یکسری نمایندگیها ایرانسل هستند تعویض سیم کارت را در کمتر از چند ساعت انجام میدهند ولی نمایندگیهای هستند که بسته بازگشت را طی چند روز فعال میکنند.
به همان نمایندگی جهت پیگیری مراجعه فرمائید.

sn!per
2012-01-24, 01:38 PM
سلام دوستان
ایا در خود سایت ایرانسل چیزی به نام بلک لیست وجود داره؟؟
گوشی یکی از اشناهامون ساده هست و نرم افزار نمیخوره
من شنیدم توخود سایت ایرانسل قسمتی به اسم بلک لیست هست
خواهشا راهنمایی کنید
ممنون

+Farhad
2012-01-24, 02:01 PM
سلام دوستان
ایا در خود سایت ایرانسل چیزی به نام بلک لیست وجود داره؟؟
گوشی یکی از اشناهامون ساده هست و نرم افزار نمیخوره
من شنیدم توخود سایت ایرانسل قسمتی به اسم بلک لیست هست
خواهشا راهنمایی کنید
ممنون

نه دوست عزیز سایت ایرانسل بلک لیست نداره!!

SAEEDBG
2012-01-25, 04:09 PM
اقا از امروز صبح انتن ایرانسل قطع شده،حتی همراه اول هم قطع مشکل سراسریه؟

™Ali Gsm
2012-01-25, 04:29 PM
اقا از امروز صبح انتن ایرانسل قطع شده،حتی همراه اول هم قطع مشکل سراسریه؟

دوست عزیز مشکل منطقه ای است و پس از مدتی برطرف میشود.

SAEEDBG
2012-01-25, 04:43 PM
دوست عزیز مشکل منطقه ای است و پس از مدتی برطرف میشود.

مرسی
الان درست شد،:)

vision89
2012-01-25, 05:54 PM
چرا بدون اطلاع سرویسها رو قطع میکنند؟
هیچ خسارتی هم بابتش پرداخت نمیشه حتی یک عذرخواهی ساده!
میدونید امروز چند نفر خسارت مالی یا ... دیدند؟
کمترین خسارت مربوط به اشخاصی که طرح های تشویقی یک روزه فعال کردند و سنگین ترینش هم تجار و ...
حتی جان مردم هم با این عدم دسترسی به سرویس های emergency تحدید میشه.

unknown0
2012-01-26, 01:06 PM
سلام...چندروزیه که دوتا اهنگ پیشواز رو فعال کردم..حالا هر کار میکنم یکیشون تعوض نمیشه ولی ائن یکی تعویض مشه..نکنه باید حذفش کنم و250 بره تو کیسه ایرانسل؟؟؟؟

Nova view
2012-01-26, 02:19 PM
چرا بدون اطلاع سرویسها رو قطع میکنند؟
هیچ خسارتی هم بابتش پرداخت نمیشه حتی یک عذرخواهی ساده!
میدونید امروز چند نفر خسارت مالی یا ... دیدند؟
کمترین خسارت مربوط به اشخاصی که طرح های تشویقی یک روزه فعال کردند و سنگین ترینش هم تجار و ...
حتی جان مردم هم با این عدم دسترسی به سرویس های emergency تحدید میشه.

دوست عزیز
در کشوری که بدون اطلاع لنگر کشتی به کابل برخورد می کند و بعد از یک هفته اختلال تازه اعلام می شود، چنین انتظاری امکان پذیری نیست.
زمانیکه ناگهان در مانیتورینگ می بینید بخشی از یک منطقه آفلاین می شود و بعد از پیگیری مشخص می شود که مانند همیشه خط زیرساخت قطع شده چگونه باید اطلاع رسانی کرد.
تابه حال دقت کرده اید که چرا این قطعی ها برای شبکه همراه اول پیش نمی آید؟

سلام...چندروزیه که دوتا اهنگ پیشواز رو فعال کردم..حالا هر کار میکنم یکیشون تعوض نمیشه ولی ائن یکی تعویض مشه..نکنه باید حذفش کنم و250 بره تو کیسه ایرانسل؟؟؟؟

با درود

از کد *777*6# استفاده بفرمایید.

unknown0
2012-01-26, 02:25 PM
ممنون عزیز ولی اینقدر رو بلد بودم خودم:blush:حل نمیشه....؟؟؟

Nova view
2012-01-26, 02:31 PM
ممنون عزیز ولی اینقدر رو بلد بودم خودم:blush:حل نمیشه....؟؟؟

دو راه دیگر تماس با 777 و مراجعه به سایت rbt.irancell.ir هست.
چنانچه باز دچار مشکل بودید با اپراتور تماس بگیرید تا برطرف شود.

unknown0
2012-01-26, 02:37 PM
دو راه دیگر تماس با 777 و مراجعه به سایت rbt.irancell.ir هست.
چنانچه باز دچار مشکل بودید با اپراتور تماس بگیرید تا برطرف شود.

ممنون رفتم تو پورتال این رو نوشته بود:
تعويض آهنگ به روش هاي زير قابل انجام است:
پيام کوتاه
به عنوان مثال اگر آهنگی با کد ۱۰۰۱۰۰ هم اکنون در آلبوم شما موجود است و شما مایل به جایگزینی آن با آهنگ ۱۰۰۱۲۳ هستید عیارت "TV100100 100123" را به ۷۵۷۵ ارسال کنید. دقت کنید که بین TV100100 و 100123 یک فاصله وجود دارد.
کد دستوري USSD
کافيست کد *777*6*کد آهنگ موجود*کد آهنگ جایگزین# را از گوشی تلفن همراه خود شماره‌گیری کنید. به عنوان مثال اگر آهنگی با کد ۱۰۰۱۰۰ هم اکنون در آلبوم شما موجود است و شما مایل به جایگزینی آن با آهنگ ۱۰۰۱۲۳ هستید شماره *777*6*100100*100123# را از گوشي تلفن همراه خود شماره گيري کنيد.
تلفن گویای 777
شما می توانید با شماره 777 تماس گرفته و با دنبال کردن منوهای آن آهنگ مورد نظر خود را انتخاب و تعویض نمایید
پورتال
به آلبوم آهنگ‌های پیشواز خود در منوی آهنگ‌های من رفته و روی گزینه جایگزینی در ردیف مربوط به آهنگ مورد نظر خود کلیک کنید و سپس آهنگ جایگزین مورد نظر خود را نیز انتخاب کنید.

روش اول جواب داد:flower:

pershianix
2012-01-26, 03:05 PM
آیا راهی هست که بشه فهمید یه شماره ی ایرانسل مربوط به چه شهریه؟ میدونم که در حالت کلی این کار نشدنیه اما راه خاص چی؟ مثل همون سایتی که چند وقت قبل فعال بودو میشد مشخص کرد که یه سیمکارت، مربطو به چه شهر و کشوریه.

ممنون

™Ali Gsm
2012-01-26, 03:23 PM
آیا راهی هست که بشه فهمید یه شماره ی ایرانسل مربوط به چه شهریه؟ میدونم که در حالت کلی این کار نشدنیه اما راه خاص چی؟ مثل همون سایتی که چند وقت قبل فعال بودو میشد مشخص کرد که یه سیمکارت، مربطو به چه شهر و کشوریه.

ممنون

دوست عزیز اگاهی از اینکه شماره ایرانسل مربوط به کدام شهر است امکان پذیر نیست.

falkoner
2012-01-26, 08:12 PM
ببخشيد،من رمز خط به خطمو فراموش كردم!
با 700 تماس گرفتم تا حل شه مشكل اما بجاي خدمات داستان ميگفتم برام و فقط شارژمو كم كرد ! ميشه راهنمايى كنين براى رمز جديد چيكار بايد كرد؟

+Farhad
2012-01-26, 08:22 PM
ببخشيد،من رمز خط به خطمو فراموش كردم!
با 700 تماس گرفتم تا حل شه مشكل اما بجاي خدمات داستان ميگفتم برام و فقط شارژمو كم كرد ! ميشه راهنمايى كنين براى رمز جديد چيكار بايد كرد؟

تماس با اپراتور از خط ایرانسل صرف نظر از هزینه 1 دقیقه تماس رایگانه!!
راهش تماس با 700 هست. من خودم 2 بار رمزم رو یادم رفت راحت واسم پسورد رو ریست کرد!

falkoner
2012-01-26, 08:28 PM
من همين الان زنگ زدم و كم كرد! ميشه بگين وقتي به اپراتور وصل كرد چه كدي رو بزنم كه مستقيم بره اونجا؟

+Farhad
2012-01-26, 08:42 PM
من همين الان زنگ زدم و كم كرد! ميشه بگين وقتي به اپراتور وصل كرد چه كدي رو بزنم كه مستقيم بره اونجا؟

شما وقتی با 700 تماس بگیری داخلی صفر رو بزنی به اپراتور وصل میشی!
وقتی وصل شد بگو رمزم رو یادم رفته ازت نام و نام خانوادگی شماره شناسنامه و پلاک منزل رو سوال میکنه بعدش یه اس ام اس برات میفرسته که دستور تغییر رمز داخلش هست!

falkoner
2012-01-26, 08:47 PM
اگه ميشه الان تماس بگيرين،و ببينين عوض شده! بازم يك زن صحبت ميكنه! و اگه ميشه شارژتونو هم نگاه كنين بعدش!
مرسي

G h a s e m
2012-01-26, 08:49 PM
اگه ميشه الان تماس بگيرين،و ببينين عوض شده! بازم يك زن صحبت ميكنه! و اگه ميشه شارژتونو هم نگاه كنين بعدش!
مرسي

دوست عزیز هنگام ارتباط با اپراتور از شارژ خط شما فقط هزینه ی یک دقیقه مکالمه (حدود 62 تومان) کسر میگردد.

npv
2012-01-27, 11:55 AM
با سلام
من امروز كد*140*3*7*1*1#
رو با گوشيم زدم و هيچ اتفاقي نيفتاد
بعد ديدم كه هزار تومن از اعتبارم كم شده ولي
gprs
ام فعال نشد.
حالا چيكار كنم؟؟؟؟؟
:(:(

kalkadar
2012-01-27, 12:03 PM
منم دوبار زدم شارژکم کرد ولی gprs فعال نشد؟

ngame
2012-01-27, 12:09 PM
با مرکز ایرانسل تماس بگیرید و مشکل رو بگید رسیدگی میکنن یک شماره رهگیری هم بهتون میدن در صورت درست بودن ادعا ظرف 72 ساعت اعتبارتون برمیگرده و اگر مشکل چیز دیگه ای باشه راهنماییتون میکنن.
شماره از خطوط ایرانسل 700
از سایر خطوط
09377000000

G h a s e m
2012-01-27, 02:01 PM
دوستان عزیز فعلا برای خرید بسته ها اقدام ننمائید.
سیستم دچار مشکل شده است .اعتبار کسر میگردد ولی بسته فعال نمیشود.

برای مشترکانی که این مشکل بوجود آمده است با 700 تماس بگیرند.

Nova view
2012-01-27, 07:58 PM
با سلام
من امروز كد*140*3*7*1*1#
رو با گوشيم زدم و هيچ اتفاقي نيفتاد
بعد ديدم كه هزار تومن از اعتبارم كم شده ولي
gprs
ام فعال نشد.
حالا چيكار كنم؟؟؟؟؟
:(:(

به دلیل بروز رسانی سیستم های مرتبط با GPRS برای تغییرات بسته و فعال کردن لینکهای جدید بسته به منطقه مخابراتی اختلالات در دو حوزه افت سرعت و مشکل فعال سازی بسته ها امکان دارد پیش بیاید.
اگر پیامک فعال سازی را دریافت کردید حتما با اپراتور تماس بگیرید.
البته طی 48 ساعت آینده حسابها اصلاح می شود.

.:SONY.:
2012-01-27, 10:34 PM
سلام .
دوستان یه شماره ای هست برای اینکه یک کد پستی میده که بشه از اداره پست سیم کارت هدیه رو گرفت باید به چه شماره ای پیامک بدم ؟
سیم کارت هم واسه اون دوره قبل از سیم کارت دو قلو هست.

2012-01-28, 08:28 PM
سلام .
دوستان یه شماره ای هست برای اینکه یک کد پستی میده که بشه از اداره پست سیم کارت هدیه رو گرفت باید به چه شماره ای پیامک بدم ؟

کسی نبود ؟

™Ali Gsm
2012-01-28, 08:46 PM
سلام .

دوست عزیز یک پیامک بدون متن به 2112 سپس یک پیامک بدون متن به 2115 بفرستید.

mehdi_vsgh
2012-01-29, 06:02 PM
سلام سرویس صندوق صوتی من چند وقتیه از کار افتاده و وقتی زنگ میزنم به 710 تماس بلافاصله قطع میشه با زدن چند بوق ممتد!!

2012-01-30, 12:01 AM
دوست عزیز یک پیامک بدون متن به 2112 سپس یک پیامک بدون متن به 2115 بفرستید.

خسته نباشید این کار رو کردم سیم کارت اومده فقط رفته به اداره پست نمیدونم باید چی بدم بهشون تا سیم کارت رو بدن ؟

G h a s e m
2012-01-30, 09:14 AM
خسته نباشید این کار رو کردم سیم کارت اومده فقط رفته به اداره پست نمیدونم باید چی بدم بهشون تا سیم کارت رو بدن ؟

با 700 تماس بگیرید کد رهگیری دریافت کنید.

™Ali Gsm
2012-01-30, 11:17 AM

شما گفتي به چه شماره اي پيامك بدم شماره هاي كه در پست قبلي هست را گفتم وقتي به شماره 2112 پيامك بدين كد پستي كه در زمان ثبت نام ارايه كردي را برايتان ارسال ميكنه و براي تاييد ان بايد يك پيامك به 2115 بدين درصورتي كه كد پستي صحيح ارايه داده باشيد سيمكارت هديه برايتان ارسال ميشود.و احتياجي به مراجعه به پست نيست.

SAEEDBG
2012-01-30, 03:14 PM
من به 2112 پیامک دادم،اما جواب اومد که سیم کارت هدیه به شما تعلق نمیگیرد !!!! یعنی چی؟؟؟

™Ali Gsm
2012-01-30, 04:21 PM
من به 2112 پیامک دادم،اما جواب اومد که سیم کارت هدیه به شما تعلق نمیگیرد !!!! یعنی چی؟؟؟

دوست عزیز با 700 تماس بگیرید این مورد و مشخصاتتان را اعلام کنید سیمکارت هدیه برایتان ارسال میشود.

mehdi_vsgh
2012-01-30, 09:01 PM
سلام سرویس صندوق صوتی من چند وقتیه از کار افتاده و وقتی زنگ میزنم به 710 تماس بلافاصله قطع میشه با زدن چند بوق ممتد!!
کسی نبود؟؟ برای شماها صندوق صوتی کار میکنه؟

™Ali Gsm
2012-01-30, 09:42 PM

دوست عزیز برای شنیدن پیامها میتوانید 710 را شماره گیری کنید این سرویس مشکلی ندارد اگر با این شماره نمیتوانید ارتباط برقرار کنید با شماره 700 تماس بگیرید و این مشکلو بازگو کنید.

appel
2012-01-30, 11:10 PM
من به 2121 س دادم يه كد بهم داد حالا چيكار كنم؟

G h a s e m
2012-01-30, 11:16 PM
من به 2121 س دادم يه كد بهم داد حالا چيكار كنم؟

2121 چرا؟

milad061
2012-01-31, 07:20 AM

با سلام. صندوق صوتی شما غیر فعال است. برای فعال سازی #1*1*3*140* را از ایرانسل شماره گیری کنید.

™Ali Gsm
2012-01-31, 12:21 PM

هم زمان نمیتوانید سرویس بازیابی تماس و پیامگیر را فعال کنید.شما بازیابی تماس را فعال کرده اید و پیامگیر غیر فعال شده.

mehdi_vsgh
2012-01-31, 02:02 PM
با سلام. صندوق صوتی شما غیر فعال است. برای فعال سازی #1*1*3*140* را از ایرانسل شماره گیری کنید.

هم زمان نمیتوانید سرویس بازیابی تماس و پیامگیر را فعال کنید.شما بازیابی تماس را فعال کرده اید و پیامگیر غیر فعال شده.
من سرویس بازیابی تماس رو فعال نکردم و فعال هم نیست....
فقط دو هفته ای گوشیم خاموش بوده بعد از دو هفته که سیمکارتم رو گذاشتم میخواستم بدونم تو این مدت آیا کسی برام پیغامی گذاشته یا نه متوجه شدم دیگه صندوق صوتیم کار نمیکنه!!!

™Ali Gsm
2012-01-31, 02:17 PM
من سرویس بازیابی تماس رو فعال نکردم و فعال هم نیست....
فقط دو هفته ای گوشیم خاموش بوده بعد از دو هفته که سیمکارتم رو گذاشتم میخواستم بدونم تو این مدت آیا کسی برام پیغامی گذاشته یا نه متوجه شدم دیگه صندوق صوتیم کار نمیکنه!!!

پیامگیر خود به خود غیر فعال نمیشود کمی مشکل شما عجیب است! برای غیرفعال شدن پیامگیر یا باید بازیابی تماس فعال شود یا حذف همه سرویسها شماره گیری شده باشد. میتوانید با کد که اشاره شد دوباره این سرویسو فعال کنید.
موفق باشید.

mehdi_vsgh
2012-01-31, 08:13 PM
پیامگیر خود به خود غیر فعال نمیشود کمی مشکل شما عجیب است! برای غیرفعال شدن پیامگیر یا باید بازیابی تماس فعال شود یا حذف همه سرویسها شماره گیری شده باشد. میتوانید با کد که اشاره شد دوباره این سرویسو فعال کنید.
موفق باشید.
والا نمیدونم چی بگم خودمم هم تعجب کردم ولی با اون کد هم که میزنم پیغام میده که سرویس صندوق صوتی شما فعال است!

Sakhaey
2012-02-01, 12:12 AM
والا نمیدونم چی بگم خودمم هم تعجب کردم ولی با اون کد هم که میزنم پیغام میده که سرویس صندوق صوتی شما فعال است!

سلام دوست عزيز
اين مشكل تابحال براى من هم زياد پيش اومده!
براى رفع اين مشكل اين سرويسو به طور كامل لغو كردم بعد از يك روز دوباره فعال كردم
اين سرويس خيلى خوبه ولى براى من هم خيلى مشكل داشت
بعضى وقتها بعد از اينكه كسى برام پيام صوتى مىگذاشت هيچ پيامكى از طرف صندوق صوتى براى اطلاع رسانى دريافت نمىكردم
يكى از مشكلات عمومى اين سرويس كه قبلا نبود اينه كه قبلا حق انتخاب دايورت شدن در 4 حالت (كلى- اشغال- عدم دسترسى- عدم پاسخگويى) را داشتيم ولى الان وقتى اين سرويس فعال ميشه خودش 3 حالت آخرو فعال مىكنه و ما ديگه حق انتخاب تغير اون را نداريم
مثلا اگر من دوست نداشته باشم هنگام اشغال و رد تماس، تماسم به صندوق صوتى منتقل شه چاره اى ندارم جز اينكه اين سرويسو لغو كنم ولى قبلا امكانش بود كه از قسمت تنظيمات تماسها در گوشى اين گزينه را تغير بدم
به هرحال من الان سرويس تماسهاى ناموفق را به اين سرويس ترجيح ميدم

roman2009
2012-02-01, 10:52 PM
با سلام دوستان آیا امکان ارسال MMS به خارج در ایرانسل یا همراه اول وجود داره ؟؟؟:ohno:

ngame
2012-02-01, 11:17 PM
دقیق نمیدونم ولی باید بشه 100 درصد من از خارج به خط ایرانسل یکی از اقوام ام ام اس فرستادم مشکلی نداشت.

roman2009
2012-02-01, 11:26 PM
دقیق نمیدونم ولی باید بشه 100 درصد من از خارج به خط ایرانسل یکی از اقوام ام ام اس فرستادم مشکلی نداشت.

ولی دوست عزیز من به هر جا ام ام اس میفرستم مشکلی نداره ولی برای خارج پیغام میده !

ngame
2012-02-03, 02:40 PM
شاید از تنظیمات گوشیته تو بعضی گوشی ها مثل گوشی خودم تنظیماتی داره که به عنوان مثال در حالت رومینگ ام ام اس دریافت نکنه یا ام ام اس بین المللی نفرسته یا ام ام اس های تبلیغاتی رو دریافت نکنه و....

IMB1908
2012-02-05, 01:12 AM
سلام. ايرانسل يك پيامكي ميده كه اگه با شارژ مبلغ خاصي كه براي هر مشتركي متفاوته، برنده اعتبار داخل هديه ميشي كه اعتبار هديه هم براي هر مشتركي متناسب با كاركرد خط متفاوته.
اما من بعضي مواقع كه خطم رو شارژ ميكنم كه قبلش چنين پيامي اومده خبري از اعتبار هديش نميشه. نميدونم براي كسي اين مشكل پيش اومده يا خير...

milad061
2012-02-05, 01:57 PM
سلام. ايرانسل يك پيامكي ميده كه اگه با شارژ مبلغ خاصي كه براي هر مشتركي متفاوته، برنده اعتبار داخل هديه ميشي كه اعتبار هديه هم براي هر مشتركي متناسب با كاركرد خط متفاوته.
اما من بعضي مواقع كه خطم رو شارژ ميكنم كه قبلش چنين پيامي اومده خبري از اعتبار هديش نميشه. نميدونم براي كسي اين مشكل پيش اومده يا خير...

دوست عزیز مشکل از ایرانسل است. بعضی موقع ها این جوری میشه. شما باید همون موقع که پیام شارژ به مبلغ... براتون اومد تا 3 یا 4 ساعت بعد شارژ مورد نظر رو انجام بدید. برای من که اینجوری شارژ برام ارسال شد.
موفق باشید:flower:

Sakhaey
2012-02-06, 02:59 PM
سلام دوستان
يك سوال دارم كه شايد زياد به اينجا ربطى نداشته باشه:
بعضى شركتها و يا صداسيما كه مردم را تشويق به ارسال پيامك و يا تماس مىكنند چه منفعتى براشون داره؟
مثلا اگر 100 هزار نفر به خاطر شركت در قرعه كشى به شركت مك ماكارون پيامك بدن، آيا اين شركت درصدى پاداش بابت تشويق مردم به ارسال پيامك، از اپراتورها دريافت مىكند؟
و يا ارسال پيامك به خاطر بازى پرسپوليس و استقلال ؟
پيشاپيش ممنون

singles1
2012-02-06, 05:04 PM
سلام دوستان من اگه سیم کارت ایرانسلی رو که دارم بفروشم چطور باید از اسم خودم خارجش کنم؟یعنی وقتی فروختم دیگه به اسم من نباشه

Far$hiD
2012-02-06, 05:25 PM
باید انتقال سند بدی به کسی که می فروشی.
نماینگی ایرانسل برو برات انجام میده

taraneh136
2012-02-06, 06:05 PM
سلام

چند روز پیش یه سایت معرفی شد به اسم jikjik که میشد اس ام اس مجانی به شماره های ایرانسل فرستاد و شماره ی فرستنده هم میتونست هر چیزی باشه
من چیز پی انم انلاین بود و یه نفر رو اذیت کردم و با یه شماره ی دیگه و کلی ...
حالا با این حال میتونه منو پیدا بکنه ؟ مک آدرسی چیزی رو نمیشه از اون sms پیدا کرد ؟ البته مک ادرس هم اگه باشه باید مک ادرس سرور باشه
نیمدونم والا ولی میترسم دیگه:blush:

Nova view
2012-02-07, 02:43 PM
سلام دوستان
يك سوال دارم كه شايد زياد به اينجا ربطى نداشته باشه:
بعضى شركتها و يا صداسيما كه مردم را تشويق به ارسال پيامك و يا تماس مىكنند چه منفعتى براشون داره؟
مثلا اگر 100 هزار نفر به خاطر شركت در قرعه كشى به شركت مك ماكارون پيامك بدن، آيا اين شركت درصدى پاداش بابت تشويق مردم به ارسال پيامك، از اپراتورها دريافت مىكند؟
و يا ارسال پيامك به خاطر بازى پرسپوليس و استقلال ؟
پيشاپيش ممنون

با درود
بلی، از شرکتی که شماره پیامک از آن خریداری شده و سرویس دهی می شود درصدی دریافت می کنند.

سلام

چند روز پیش یه سایت معرفی شد به اسم jikjik که میشد اس ام اس مجانی به شماره های ایرانسل فرستاد و شماره ی فرستنده هم میتونست هر چیزی باشه
من چیز پی انم انلاین بود و یه نفر رو اذیت کردم و با یه شماره ی دیگه و کلی ...
حالا با این حال میتونه منو پیدا بکنه ؟ مک آدرسی چیزی رو نمیشه از اون sms پیدا کرد ؟ البته مک ادرس هم اگه باشه باید مک ادرس سرور باشه
نیمدونم والا ولی میترسم دیگه:blush:

با درود
نکته اول استفاده از وی پی ان ردیابی را بسیار آسانتر می کند تا با اتصال معمولی چون تمامی ترافیک وی پی ان ها به طور دقیق ثبت می شود، بنابراین اگر می خواهید مخفی بمانید و اطلاعات شما رصد نشود از همان اتصال معمولی استفاده کنید!
مورد دیگر اینکه خود فرد کاری نمی تواند انجام دهد، اما اگر مورد را به بخش مزاحمت ایرانسل گزارش کند به سادگی قابل شناسایی خواهد بود که تصور نمی کنم به این حد مزاحمت ایجاد کرده باشید.

taraneh136
2012-02-07, 04:43 PM
آخه از کجا میشه فهمید ؟ وقتی فرستنده یه سایت هست و شماره هم شماره ی یک نفر دیگه هست

Sakhaey
2012-02-07, 05:09 PM
آخه از کجا میشه فهمید ؟ وقتی فرستنده یه سایت هست و شماره هم شماره ی یک نفر دیگه هست

دوست عزيز اگه موضوع مهمى باشه از طريق ip شما قابل رديابى هستيد
درباره امنيت IP خطوط ايرانسل در GPRS (http://www.ir-tci.org/forum/showpost.php?p=1149955&postcount=13)

taraneh136
2012-02-07, 05:11 PM
ip من همون ip سرور وی پی /// بوده که وصل شدم با اون سایت ارسال اس ام اس
حالا کجای یک اس ام اس ای پی من سیو میشه ؟ آی پی سرور وی ... و سرور سایت هم در نظر بگیرید
از gprs هم استفاده نمیکنم

Nova view
2012-02-09, 10:23 AM

ip من همون ip سرور وی پی /// بوده که وصل شدم با اون سایت ارسال اس ام اس
حالا کجای یک اس ام اس ای پی من سیو میشه ؟ آی پی سرور وی ... و سرور سایت هم در نظر بگیرید
از gprs هم استفاده نمیکنم

دوست عزیز
عرض کردم، اگر بنابه شکایت و پیگیری از طرف مراجع قضایی باشد به سادگی سیستمی که این پیامک ها را از آن ارسال کردید قابل ردیابی هست.
سروری که پیامک از آن ارسال شده مشخص هست، با استعلام از آن آی پی فردی که این پیامک ها را ارسال کرده بدست می آید، از روی آی پی که فرمودید وی پی ان هست در بخش اطلاعات آی پی حقیقی شما پیدا شده و از روی آی پی محل شما کشف می شود.
باز هم تاکید می کنم اینها به شرطی هست که قضیه توسط طرف شما جدی از طریق مراجع قضایی پیگیری شود!
در غیر اینصورت مشکلی بوجود نمی آید.

m_b_88
2012-02-09, 06:07 PM
با سلام

آقایون یه سوال!!!!!!!

من گوشیمو شارژ میکنم.بعد شارژ اگه یه زنگی یا اس ام اسی بدم میبینم 100 تومن کم کرد.باز میبینم اگه کسی بهم زنگ بزنه بازم از کم میشه خود ب خود.الان این مشکل 2 3 هفته برام پیش اومده.همه شارژم از بین میره بعد ی مدت .یکدفعه میبینم که اس ام اس دادم 3 4 تا پشت هم پول 3 4 تا دیگه هم کم میکنه.

چیکار کنم؟ لطفآ راهنمایی کنین:(:(

R £ Z A
2012-02-09, 06:17 PM
اگه گوشیت ایرانسله با 700 از گوشیت تماس بگیر یااگه همراه اوله با09690 تماس بگیر و مشکلتو بگو:whistle:

ZR-1
2012-02-09, 06:26 PM
برای همراه اول باید با 9990 تماس بگیری که رایگان هست.
موفق باشید !

virus30ya
2012-02-09, 09:40 PM
رو گوشي ديگه اي تست كردي ؟
بازم همينطوريه؟
عجيبه!!!
آقا زنگ بزن به هفتصد ، البته ازت پول كم ميشه ولي فقط پول يه دقيقشو ميدي.

j@v@d88
2012-02-09, 11:33 PM
سلام دوستان
‏ من با همراه بانک پاسارگاد شارژ 2000 تومانی ایرانسل خریدم ولی موقع شارژ میگه قبلا از این کارت استفاده شده در صورتی که من همون زمان با همراه بانک خریده بودم.
باید چیکار کنم؟ شماره سریال و پیگیری و ارجاع هم داره ولی نمیدونم باید چیکار کنم.
به 700 زنگ بزنم حل میشه؟

Nova view
2012-02-10, 12:17 AM
سلام دوستان
‏ من با همراه بانک پاسارگاد شارژ 2000 تومانی ایرانسل خریدم ولی موقع شارژ میگه قبلا از این کارت استفاده شده در صورتی که من همون زمان با همراه بانک خریده بودم.
باید چیکار کنم؟ شماره سریال و پیگیری و ارجاع هم داره ولی نمیدونم باید چیکار کنم.
به 700 زنگ بزنم حل میشه؟

با درود
با 700 تماس بگیرید مشخص می شود مشکل از کجا بوده، اما اگر مشکل از طرف بانک بوده باشد باید با پشتیبانی بانک موضوع را پیگیری کنید.

FarManaGer
2012-02-10, 12:28 AM
سلام دوستان
به 700 زنگ بزنم حل میشه؟

سلام عزیز
نمیخوام نا امیدت کنم
اما هم مشابه مشکل شما و هم مشابه مشکل پست 2874 برای من پیش اومد
به 700 زنگ زدم و هر دفعه حدود 60تومن کم میکرد و هر دفعه بیش از نیم ساعت معطل میموندم تا اپراتور جواب بده(چون همشون مشغول بودن)، بعد از کلی ماجرا اپراتور تمام مشخصات شما رو(تا پلاک منزل) از شما سوال میکنه و یه فرم پر میکنه
شما دو هفته بعد تماس میگیرید،روال قبلی و مجددا فرم
من اینکار رو تا 6بار فرم پر کردن برای یک مورد ادامه دادم چون تصمیم داشتم به هر قیمتی شده حقمو بگیرم و در نهایت بعد از حدود 900تومن مصرف شارژ و 6بار فرم پر کردن و ساعت ها علافی برای وصل شدن به اپراتور و فرم پرکردن و... بالاخره موفق شدم:snitch:
اما در مورد دیگه که مشابه مشکل شما بود،بعد از 2-3بار فرم پر کردن و... جواب نگرفتم،اما اینبار دیگه نمیدونم چرا پافشاری نکردم برای گرفتن حقم:(

+Farhad
2012-02-11, 12:33 AM
در حال حاضر اینجا اس ام اس در حالت Pending میمونه و ار سال نمیشه!!
به خاطر ... اینجوریه؟؟ بقیه دوستان مشکلی ندارن؟؟

مشكل حل شد مثل اينكه مقطعي بوده

hossein700
2012-02-11, 01:11 PM
سلام من یک خط همراه اول دارم و میخوام که روی ایرانسلم دایورت کنم یعنی تمام تماس و اس ام اس ها باز همراه اول به ایرانسل ارسال بشه میخواستم بپرسم که تعرفه ی ای سرویس چقدر هست و برای کدام خطم میفته و همچنین چطور باید فعالش کنم؟

تعرفه ی مکالمه ی همراه اول و ایرانسل چقدر هست ؟

راه حلی برای ارسال مسیج از خط ایرانسل به همراه اول نیست ؟

+Farhad
2012-02-11, 01:55 PM
سلام من یک خط همراه اول دارم و میخوام که روی ایرانسلم دایورت کنم یعنی تمام تماس و اس ام اس ها باز همراه اول به ایرانسل ارسال بشه میخواستم بپرسم که تعرفه ی ای سرویس چقدر هست و برای کدام خطم میفته و همچنین چطور باید فعالش کنم؟

تعرفه ی مکالمه ی همراه اول و ایرانسل چقدر هست ؟

راه حلی برای ارسال مسیج از خط ایرانسل به همراه اول نیست ؟

موقعی که شما خط خودتون رو بر روی خط دیگری دایورت میکنید فقط مکالمه انتقال پیدا میکنه اس ام اس انتقال پیدا نمیکنه!!!
اگه شما خط همراه اول خودتون رو روی ایرانسل دایورت کنید هر ** که با خط همراه اول شما تماس میگیره هزینه برای خط همراه اول شما محاسبه میشه! (هزینه تماس از همراه اول به ایرانسل 625 ریال)

کد فعال سازی: #شماره مورد نظر*21*
کد غیر فعال سازی: #21#

تعرفه همراه اول:
دائمی: http://mci.ir/web/guest/post-paid-tariff
اعتباری: http://mci.ir/web/guest/credit-card-tariff

تعرفه ایرانسل:
دائمی:http://irancell.ir/Layer3/?id=87
اعتباری: http://irancell.ir/Layer3/?id=92

+Farhad
2012-02-13, 01:38 PM
از دوستان کسی جدیدا جاده هراز (امام زاده هاشم) نرفته؟؟ میخوام بدونم اونجا بعد از 10 ماه ایرانسل آنتن داره یا نه چون توی شهریور که من رفتم آنتن نداشت!!

FarManaGer
2012-02-13, 04:47 PM
خدایی این چه شانس .... هست که ما داریم،یا بهتره بگم این ایرانسل لعنتی چی از من دیده که عین بختک افتاده به جون سیمکارتم!!!!:grrr::grrr:
بگذریم از شارژهایی که قبلا ازم کشید و تماس با 140 و 700 و... هم افاده ای نکرد که هیچ! کلی وقت و شارژمونم رفت

اومدم 11هزار شارژ کردم+مقداری شارژ قبلی،خیر سرم بیام کار ضروری داشتم گفتم بیام طرح GPRS بزنم
شارژو سریع کم کرد و سریعا فعال شد(تا اینجا دستش درد نکنه:santa:)
اما چشتون اون روزو نبیده،یکم تو نت بودم که یهو دیدم سرعت کلی افت کرده و یوهو نتم قطع شد!!!
چک کردم دیدم بلههههه! شارژم صفره:ohno:
نگو این آقای ایرانسل با اینکه شارژ GPRS داشتم اما بنابه علاقه شدیدی که به من داره و میخواسته حال بده،اومده از شارژ اصلیم کم کرده و صفرش کرده!!!!!!!

حالا از جناب نماینده ایرانسلی که در این تاپیک حضور دارن،تقاضا دارم یه راه درست و درمون(نه هفت خان رستم!!!) رو به ما نشون بدن تا بتونیم این مشکل رو پیگیری کنیم
فقط جون مقدساتت نگو با فلان شماره تماس بگیر که بنا بر ید طولا و تجارب فراوانی که در این زمینه دارم،100% این روش رو ریسک نخواهم کرد!!!
با تشکر فراوان از تمامی اونایی که فقط به فکر جیب خودشون نیستن:snitch:

mm1366
2012-02-13, 05:02 PM
اقا این ایرانسل هر وقت که اهنگ پیشوازش تموم شده از شارژ ما کم میکنه خودش و دوباره اهنگ رو راه اندازی میکنه چیکارش کنم قبلش از من تایید ه برای تمدید اهنگ بگیره
عجب بدبختی داریما

G h a s e m
2012-02-13, 05:15 PM
خدایی این چه شانس .... هست که ما داریم،یا بهتره بگم این ایرانسل لعنتی چی از من دیده که عین بختک افتاده به جون سیمکارتم!!!!:grrr::grrr:
بگذریم از شارژهایی که قبلا ازم کشید و تماس با 140 و 700 و... هم افاده ای نکرد که هیچ! کلی وقت و شارژمونم رفت

اومدم 11هزار شارژ کردم+مقداری شارژ قبلی،خیر سرم بیام کار ضروری داشتم گفتم بیام طرح GPRS بزنم
شارژو سریع کم کرد و سریعا فعال شد(تا اینجا دستش درد نکنه:santa:)
اما چشتون اون روزو نبیده،یکم تو نت بودم که یهو دیدم سرعت کلی افت کرده و یوهو نتم قطع شد!!!
چک کردم دیدم بلههههه! شارژم صفره:ohno:
نگو این آقای ایرانسل با اینکه شارژ GPRS داشتم اما بنابه علاقه شدیدی که به من داره و میخواسته حال بده،اومده از شارژ اصلیم کم کرده و صفرش کرده!!!!!!!

حالا از جناب نماینده ایرانسلی که در این تاپیک حضور دارن،تقاضا دارم یه راه درست و درمون(نه هفت خان رستم!!!) رو به ما نشون بدن تا بتونیم این مشکل رو پیگیری کنیم
فقط جون مقدساتت نگو با فلان شماره تماس بگیر که بنا بر ید طولا و تجارب فراوانی که در این زمینه دارم،100% این روش رو ریسک نخواهم کرد!!!
با تشکر فراوان از تمامی اونایی که فقط به فکر جیب خودشون نیستن:snitch:

خب مثل اینکه شما اصلا تمایلی ندارین پولتون برگرده.

اقا این ایرانسل هر وقت که اهنگ پیشوازش تموم شده از شارژ ما کم میکنه خودش و دوباره اهنگ رو راه اندازی میکنه چیکارش کنم قبلش از من تایید ه برای تمدید اهنگ بگیره
عجب بدبختی داریما

این کد رو وارد کنید:

5#*777*
حذف میشه کلا.

foadkratos
2012-02-13, 05:16 PM
با سلام من یه سوال داشتم
برای اینکه میکروسیمکارت ایرانسل بگیرم باید چیکار کنم؟
من الان یه خط ایرانسل دارم و میخوام همین خط رو تبدیل به میکرو سیمکارت کنم
ممنون میشم راهنمایی کنید

™Ali Gsm
2012-02-13, 05:41 PM
با سلام من یه سوال داشتم
برای اینکه میکروسیمکارت ایرانسل بگیرم باید چیکار کنم؟
من الان یه خط ایرانسل دارم و میخوام همین خط رو تبدیل به میکرو سیمکارت کنم
ممنون میشم راهنمایی کنید

دوست عزیز از اینجا (http://www.irancell.ir/Webfiles/Files/download/microsim_dealers.xls) لیست فروشندگان مجاز میکرو سیمکارت را دریافت کنید برای اجرا باید برنامه office بر روی سیستمتان نصب باشد.

mm1366
2012-02-13, 05:44 PM
نمیخوام کلا حذف بشه که میخوام برای ماهه دیگه قبل از تمدید از من درخواست تمدید فعال یا غیر فعال بودن بگیره

™Ali Gsm
2012-02-13, 06:24 PM
نمیخوام کلا حذف بشه که میخوام برای ماهه دیگه قبل از تمدید از من درخواست تمدید فعال یا غیر فعال بودن بگیره

هرزمانی میتوانید این سرویس را فعال کنید قبل از پایان مهلت زمانی اپراتور با پیامک شمارا مطلع میسازد اگر غیرفعال یا تعویض نکنید اهنگ پیشواز قبلی تمدید میشود.

FarManaGer
2012-02-13, 09:01 PM
خب مثل اینکه شما اصلا تمایلی ندارین پولتون برگرده.

تایید میکنم:snitch:
خدایی این بهترین جوابیه که میشه درمورد کارای این اپراتور گفت:
"پول خورده شده به هیچ وجه قابل برگشت نیست،لطفا تلاش نفرمایید" !!!!!
ممنون:flower:

foadkratos
2012-02-13, 10:14 PM
دوست عزیز از اینجا (http://www.irancell.ir/Webfiles/Files/download/microsim_dealers.xls) لیست فروشندگان مجاز میکرو سیمکارت را دریافت کنید برای اجرا باید برنامه office بر روی سیستمتان نصب باشد.

اقا خیلی ممنونم فقط یه سوال دیگه
جایی سراغ دارین که بتونه سیمکارت معمولی رو به میکروسیم تبدیل کنه؟ اخه شنیدم پانچ مخصوص این کار هست و دیگه نیازی به تعویض سیمکارت نیست

™Ali Gsm
2012-02-13, 11:14 PM
اقا خیلی ممنونم فقط یه سوال دیگه
جایی سراغ دارین که بتونه سیمکارت معمولی رو به میکروسیم تبدیل کنه؟ اخه شنیدم پانچ مخصوص این کار هست و دیگه نیازی به تعویض سیمکارت نیست

فروشنده های که اشاره شد سیمکارت را با میکرو سیم تعویض میکنند و هزینه ان 3000 تومان میباشد موردی که اشاره کردین اصلا پیشنهاد نمیشود به دلیل اینکه باعث میشود در بیشتر موارد سیمکارتتان غیر قابل استفاده شود.

+Farhad
2012-02-14, 08:24 PM
شبکه ایرانسل اینجا قفل شده!
هیچ کاری نمیشه انجام داد!! همش network busy
کسی مشکلی نداره؟

pouyasolhi
2012-02-14, 11:56 PM
اقا این چه وضعشه؟از صبح هرچی از ایرانسل به همراه اول اس ام اس میفرستیم یا دیر میرشه یا اصلا نمیرشه.تورو خدا مشکل این دوتا شبکه باهم چیه؟هر روزی یه مشکل پیش میاد بین این دوتا.میشه مشکل رو بین خودشون حل کنن و آسیبش به ما نرسه و شارژش کم نکنه تو این مواقع حداقل

afshinem
2012-02-14, 11:57 PM
بله منم مشکل دارم کلا قاطی کرده ایرانسل زنگ زدم 700 جواب درستی نمیدن...
چرا اونوقت؟؟؟؟

voigooland
2012-02-15, 12:43 AM
ای بابااااااااااااااااااا
من نمیدونم این چه مسخره بازیه که ایرانسل هر روز باید به مشکلی داشته باشه؟سرعتedge ایرانسل تو مشهد مخصوصا منطقه وکیل آباد بین 2 تا 5 رسیده.مسیج هم که به اکثر خطوط همراه اول نمیرسه ولی از شارژ کم میکنه.

momas1200
2012-02-15, 01:45 AM
شارژ هم نمیشه بکنی، کل سیستم رفته رو هوا

matrix2008
2012-02-15, 03:52 AM
میخوام برای دوستم شارژ بفرستم .کد 142 رو میزنم میگه شبکه مشغوله! امروز ایرانسل کلا قاط زده. حتی تماس هم میگیرم، بعد از چند بار تلاش تماس برقرار میشه!

+Farhad
2012-02-15, 09:35 AM
شبکه ایرانسل اینجا قفل شده!
هیچ کاری نمیشه انجام داد!! همش network busy
کسی مشکلی نداره؟

میخوام برای دوستم شارژ بفرستم .کد 142 رو میزنم میگه شبکه مشغوله! امروز ایرانسل کلا قاط زده. حتی تماس هم میگیرم، بعد از چند بار تلاش تماس برقرار میشه!

اینجا مشکل حل شد!!

soroush313
2012-02-17, 10:59 AM
سلام من نمی دونم این سوال رو کجا مطرح کنم برای همین این جا مطرح کردم اگر اشتباه امدم راهنمایی بفرمایید

سوال : چه جوری می توان کد شارژ ایرانسل رو تست کرد که استفاده نشده قبلا حالا چه کد ایرانسل چه کد ir ان را

این سوال به خاطر خرید با کد شارژ ایرانسل است

باتشکر

G h a s e m
2012-02-17, 11:31 AM
سلام من نمی دونم این سوال رو کجا مطرح کنم برای همین این جا مطرح کردم اگر اشتباه امدم راهنمایی بفرمایید

سوال : چه جوری می توان کد شارژ ایرانسل رو تست کرد که استفاده نشده قبلا حالا چه کد ایرانسل چه کد ir ان را

این سوال به خاطر خرید با کد شارژ ایرانسل است

باتشکر

تنها راهش همینه که با 700 تماس بگیری و سریال رو واسشون بخونی تا بگن استفاده شده هست یا نه.
نمایندگیهای ایرانسل هم میتونن بگن.

porofesor1
2012-02-18, 02:59 PM
سلام.

من از طریق موبایلم یه شارژ 2000 تومنی خریدم (#720*) خریدم با موفقت انجام شد و کد رمز رو هم نشون داد ولی اس ام اسش نیومده ... منم کد رمز رو یاد داشت نکردم.

حالا چیکار کنم؟؟

G h a s e m
2012-02-18, 03:05 PM
سلام.

من از طریق موبایلم یه شارژ 2000 تومنی خریدم (#720*) خریدم با موفقت انجام شد و کد رمز رو هم نشون داد ولی اس ام اسش نیومده ... منم کد رمز رو یاد داشت نکردم.

حالا چیکار کنم؟؟

بنده با 720 کار نکردم ولی شاید بتونی از طریق گزارشات یا پیامکها کد شارژ رو مجددا ببینی.

Nova view
2012-02-18, 03:11 PM
سلام.

حالا چیکار کنم؟؟

با درود
به سایت زیر بروید و وارد حساب خود شوید، در قسمت گزارشات می توانید شماره رمز شارژ های خریداری شده را مشاهده بفرمایید:
https://epayment.bankpasargad.com/login.aspx

khalili99
2012-02-18, 03:17 PM
سلام.

حالا چیکار کنم؟؟

باید بری بانک 3 گردش اخر حسابتونو بگیرید بعد شماره سریال شارژتونو بهت می ده بعدم زنگ بزنید 700 شماره سریالو بگید تا خطتونو شارژ کنند

makhmali91
2012-02-19, 12:48 PM
سلام،برام يك اتفاق عجيب افتاد ميخواستم اينجا بگم نميدونم جاش است يا نه ولي ديروز به كسي شمارمو دادم يك دقيقه بعد سيم كارتمو مسدود كرد حتي تمام اطلاعات شخصي منو فهميد حتي رمزي كه براي خودم گذاشتم ميدونست ميخواستم بدونم اين چطوري به تمام اطلاعات شخصي من دست پيدا كرد وچطوري جلوگيري كنم نره تو پروفايل شخصيم به ايرانسل زنگ زدم چيزي حل نشد

minak
2012-02-19, 09:47 PM
با سلام خدمت عزیزان.
مسأله ای که چندیست در مورد خط ایرانسل من پیش اومده اینه که هزینه هر پیامک فارسی رو گاهی 100 ریال و گاهی 160 ریال از شارژم کم می کنه.
به عنوان مثال در یک پیامک 7 تایی که در قالب 7 پیامک ارسال میشه ؛ هزینه 4 پیامک رو 160 ریال و 3 پیامک دیگه رو 100 ریال حساب کرده.
به عنوان یک سؤال : این مشکل مربوط به خط من میشه یا دیگر دوستان نیز به این مسأله برخورد کردند؟
خوشحال میشم اگه دوستان منو تو این زمینه راهنمایی کنند.
موفق باشید و پیروز.
بدرود.

mmilad1
2012-02-19, 09:52 PM
برای منم همینطوره و "بیشتر" موقعی اتفاق می افته که شماره یا نقطه ای بازبان انگلیسی داخل متن فارسی بزاری

reza3soot
2012-02-20, 03:30 AM
من یه تاپیک وا کردم تو همین انجمن
http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?p=1310675#post1310675
چیزی سر در اوردین به من هم بگین

falkoner
2012-02-20, 07:50 AM
سلام!
ببخشيد، ٢هفته اي هست كه مشكل پيامك هاي ايرانسل داره جدي تر ميشه! پيامك به همراه اول از قبل هم مشكل داشت اما حالا ايرانسل به ايرانسل هم failميشه!
فقط مشهد اينجوري شده؟
باتشكر

karimi100
2012-02-20, 08:40 AM
بله کاملا درسته دوستان
همراه اول حتی اگر یک کاراکتر فارسی در پیام باشه، اون رو به عنوان پیام فارسی منظور می کنه !
اما ایرانسل حتی اگر یک کاراکتر انگلیسی درون متن پیام باشه، اون رو انگلیسی حساب می کنه !!!!!
این رو از خودم الکی نمیگم، کاملا 100% تست شده و بر اساس تجارب هست

mrmostafa
2012-02-20, 10:47 AM
دوستان من از اين طرح جديد شماره هاي طلايي ايارنسل خريدم بعد پست آورد 2 هفته پيش تحويل داد مدارك هم گرفت حالا ايارنسل 2 تا اس ام اس داده اگه مدارك ندي مسدود ميكنيم. من سري قبل 0939 كه خريدم پست مدارك گرفت و رفت مشكلي نداتم. چرا اينطوريه؟ چيكار بايد بكنم؟؟؟

khalili99
2012-02-20, 11:34 AM
دوستان من از اين طرح جديد شماره هاي طلايي ايارنسل خريدم بعد پست آورد 2 هفته پيش تحويل داد مدارك هم گرفت حالا ايارنسل 2 تا اس ام اس داده اگه مدارك ندي مسدود ميكنيم. من سري قبل 0939 كه خريدم پست مدارك گرفت و رفت مشكلي نداتم. چرا اينطوريه؟ چيكار بايد بكنم؟؟؟

شما باید زنگ بزنید 700 وشماره فاکس ایرانسلو بگیری و مدارکتو فاکس کنی براشون

mrmostafa
2012-02-20, 03:12 PM
شما باید زنگ بزنید 700 وشماره فاکس ایرانسلو بگیری و مدارکتو فاکس کنی براشون

مدارك چي بايد فكس كنم. يه كپي كارت ملي با اون فرمي كه پست بهم داده روش يه برچسب شماره سيم ارت رو زده؟؟؟

G h a s e m
2012-02-20, 03:58 PM
مدارك چي بايد فكس كنم. يه كپي كارت ملي با اون فرمي كه پست بهم داده روش يه برچسب شماره سيم ارت رو زده؟؟؟
فرم+کپی کارت ملی+برچسب شماره سیم کارت رو باید تحویل مامور پست میدادید.
اگر تحویل ندادید باید به یکی از نمایندگیهای مجاز ایرانسل بری ثبت نام رو تکمیل کنی.

mrmostafa
2012-02-20, 07:22 PM
فرم+کپی کارت ملی+برچسب شماره سیم کارت رو باید تحویل مامور پست میدادید.
اگر تحویل ندادید باید به یکی از نمایندگیهای مجاز ایرانسل بری ثبت نام رو تکمیل کنی.

قاسم جان مامور پست خودش یه برچسب شماره روی فرم چسبوند با کپی کارت ملی بردش هیچی به من نداد و الان داخل سیم کارت 4 تا برچسب هست که زده سند شناسه ولی داخلش هیچی ننوشته قبلا شماره رو مینوشت. ولی سری قبل هم شماره طلایی خریدم مامور پست خودش فرم رو برد و مشکل ثبت نام نداشتم. ولی الان 2 بار اس ام اس دادن. نمیدونم باید چیکار کنم؟ کپی کارت ملی رو روش شماره موبایلم بنویسم فاکس کنم؟؟ 700 زنگ زدم کسی جواب نداد.

G h a s e m
2012-02-20, 10:38 PM
قاسم جان مامور پست خودش یه برچسب شماره روی فرم چسبوند با کپی کارت ملی بردش هیچی به من نداد و الان داخل سیم کارت 4 تا برچسب هست که زده سند شناسه ولی داخلش هیچی ننوشته قبلا شماره رو مینوشت. ولی سری قبل هم شماره طلایی خریدم مامور پست خودش فرم رو برد و مشکل ثبت نام نداشتم. ولی الان 2 بار اس ام اس دادن. نمیدونم باید چیکار کنم؟ کپی کارت ملی رو روش شماره موبایلم بنویسم فاکس کنم؟؟ 700 زنگ زدم کسی جواب نداد.
پس نیاز نیست کاری انجام بدین.
اگه مدارکتون رو برده خودشون ثبت نام رو تکمیل میکنن.اگه بازم پیام داد حتما زنگ بزن 700 داخلی صفر رو بگیر با اپراتور صحبت کن.

میخوای شماره رو برام پ.خ کن چک کنم.

khalili99
2012-02-20, 10:44 PM
من با چنین مشکلی بر خورده بودم فقط کپی کارت ملیمو که با لا برگه سمت چپ شمارمو نوشته بودم واسشون فاکس کردم

Saeid.real
2012-02-23, 04:56 PM
درود به همه دوستان
دوستم یه سیم کارت داره که به قول خودش با یه کد مسدود شده و حالا هر وقت میخواد زنگ بزنه میگه سرویس شما موقتا مسدود شده است البته سیم کارته زنگ میخوره ولی نمیتونه باهاش زنگ بزنه،حالا میخواستم بدونم آیا همچین کدی وجود داره که باهاش موقتا سیم کارت ایرانسل مسدود بشه؟اگه وجود داره چطور میشه اون سیم کارت رو به حالت اولیه اش برگردوند که بشه بهاش زنگ زد؟

G h a s e m
2012-02-23, 06:24 PM
درود به همه دوستان
دوستم یه سیم کارت داره که به قول خودش با یه کد مسدود شده و حالا هر وقت میخواد زنگ بزنه میگه سرویس شما موقتا مسدود شده است البته سیم کارته زنگ میخوره ولی نمیتونه باهاش زنگ بزنه،حالا میخواستم بدونم آیا همچین کدی وجود داره که باهاش موقتا سیم کارت ایرانسل مسدود بشه؟اگه وجود داره چطور میشه اون سیم کارت رو به حالت اولیه اش برگردوند که بشه بهاش زنگ زد؟

با تماس با 700 میشه خط رو یکطرفه به حالت مسدود در آورد البته به درخواست مشترک.
در ضمن میشه با 700 تماس گرفت و از حالت مسدودی انصراف داد.

ASIIKAN
2012-02-24, 10:58 AM
سلام دوستان _ جندي بيش يكي از دوستام كفت كه شارزتو با 145 وارد كن واسه اينترنت منم زياد نرفتم دورش تا الان يادم اومد _ هر كي ميدونه جيه و تا حالا امتحان كرده لطفا بكه

khalili99
2012-02-24, 12:45 PM
سلام دوستان _ جندي بيش يكي از دوستام كفت كه شارزتو با 145 وارد كن واسه اينترنت منم زياد نرفتم دورش تا الان يادم اومد _ هر كي ميدونه جيه و تا حالا امتحان كرده لطفا بكه

دوست عزیز شما با ابن کد می توانید تا 99 درصد از طرح های ایرانسل تخفیف بگیرید برای اطلاعات بیشتر به این پست بروید

http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=82210&page=423

J A F A R
2012-02-24, 06:45 PM
سلام
با چه کدی میشه شماره دیگران رو شارژ کنی>>
مثلا کارت شارژو با ی کدی میزنی میره رو شماره طرف
ی بار تو سایت ایرانسل دیدم کدش یادم رفت

khalili99
2012-02-24, 07:00 PM
سلام

با این کد میشه از شارژ گوشی خودتون واسه دیگران شارژ بفرستید(از راست به چپ )

*142*شماره مقصد*مبلغ (ریال)*رمز#

که برای به دست اوردن رمز 1 اس ام اس خالی به 12 و سپس متن داخل پرانتز 1 اس ام اس( رمز 5 رقمی :11) به 1112 بدهید

khalili99
2012-02-24, 07:33 PM
سلام

از چپ به راست

بارکد روی سیم کارت یا کد قفل گشا:مبلغ به ریال:شماره مورد نظر

ارسال به 1112

G h a s e m
2012-02-24, 08:30 PM
سلام

سلام

#شماره موردنظر(*******93)*رمز کارت شارژ*141*

behdadfu
2012-02-26, 05:18 PM
مهلت طرح های رنگی تموم شده؟الان باید تا یک فروردین صبر کنیم بعد طرح قرمز ثبت کنیم؟برا کاهش هزینه اس ام اس الان به نظرتون چیکار کنیم؟؟؟؟؟؟

™Ali Gsm
2012-02-28, 03:02 PM
مهلت طرح های رنگی تموم شده؟الان باید تا یک فروردین صبر کنیم بعد طرح قرمز ثبت کنیم؟برا کاهش هزینه اس ام اس الان به نظرتون چیکار کنیم؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز تا اخر جشنواره طرح های رنگی ارائه میشود همچنین میتوانید برای کاهش هزینه پیام کوتاه طرح 3x و 3x کم مصرف را فعال نمایید.

Soroush
2012-03-01, 05:38 PM
سلام

مامور پست اومد شماره طلایی رو داد کپی مدارکم و بهش دادم هنوز به ایرانسل نرسیده

کد *140*5# رو زدم میگه مدارک و ارسال کن رفتم امور مشترکین ارسال کردم بازم نرسیده

قبلا هم از این مشکلات داشتم ارسال میکردم ثبت نمیشد ولی خب یک روش رو یاد گرفتم از بچه های 700 :دی که گفت شماره دیگت که مدارکش کامل هست و بگو رو این سیم کارتت هم کپی کنیم من واسه دو سه تا از سیم کارتام رو همین کار رو کردم

با کلی امیدواری زنگ زدم 700 دوباره همین کار رو بکنم و مدارک یک سیم کارت دیگم رو روی شماره طلاییم کپی بگیرم که گفت اثر انگشت نزدی نمیشه . قطع کردم دوباره تماس گرفتم شاید یکی دیگه این کار رو انجام داد برام دیدم نه اونم گفت مدارک اثر انگشت نداره .

چند روز دیگه سیم کارتم و قطع میکنند چه کار کنم ؟

اسکنر هم ندارم یک راه راحت بگید بتونم مدارکم رو براشون بفرستم ( حالا خیلی نیاز بود با دوربین و فتوشاپ یکاریش میکنم )

:flower:

Google64
2012-03-01, 05:50 PM
مدارک شناساییتونو ببرید به نمایندگی های پرتال دار که مستقیم مشتری ثبت نام می کنند بدید یا با اسکن میفرستن یا با فکس
کپی کارت ملی + پوکه سیم کارت

G h a s e m
2012-03-01, 05:50 PM
سلام

مامور پست اومد شماره طلایی رو داد کپی مدارکم و بهش دادم هنوز به ایرانسل نرسیده

کد *140*5# رو زدم میگه مدارک و ارسال کن رفتم امور مشترکین ارسال کردم بازم نرسیده

قبلا هم از این مشکلات داشتم ارسال میکردم ثبت نمیشد ولی خب یک روش رو یاد گرفتم از بچه های 700 :دی که گفت شماره دیگت که مدارکش کامل هست و بگو رو این سیم کارتت هم کپی کنیم من واسه دو سه تا از سیم کارتام رو همین کار رو کردم

با کلی امیدواری زنگ زدم 700 دوباره همین کار رو بکنم و مدارک یک سیم کارت دیگم رو روی شماره طلاییم کپی بگیرم که گفت اثر انگشت نزدی نمیشه . قطع کردم دوباره تماس گرفتم شاید یکی دیگه این کار رو انجام داد برام دیدم نه اونم گفت مدارک اثر انگشت نداره .

چند روز دیگه سیم کارتم و قطع میکنند چه کار کنم ؟

اسکنر هم ندارم یک راه راحت بگید بتونم مدارکم رو براشون بفرستم ( حالا خیلی نیاز بود با دوربین و فتوشاپ یکاریش میکنم )

:flower:

کپی کارت ملی + شماره طلائی رو پ.خ کن برام ردیفش کنم.

mahdiimm
2012-03-02, 10:37 AM
سلام.ایرانسل به من اس ام اس داده گفته از 8 اسفند تا 16 اسفند با 10000 ریال شارژ 2000 کیلوبایت اینترنت یک ماهه دریافت کنید.من دوهزاری شارژ کردم هیچی نگفت.چیجوری فعالش کنم؟این رایگان هست یا پولی؟

™Ali Gsm
2012-03-02, 11:20 AM
سلام.ایرانسل به من اس ام اس داده گفته از 8 اسفند تا 16 اسفند با 10000 ریال شارژ 2000 کیلوبایت اینترنت یک ماهه دریافت کنید.من دوهزاری شارژ کردم هیچی نگفت.چیجوری فعالش کنم؟این رایگان هست یا پولی؟

با سلام
به صورت خودکار پس از مدتی فعال میشود.

khalili99
2012-03-02, 02:06 PM

دوست گرامی با شماره گیری

#1*3*7*3*140*

از اعتبار حساب اینترنتی خود می توانید با خبر شوید

+Farhad
2012-03-03, 12:59 AM
قبلا وقتی میخواستی تماس بگیری یا باهات تماس میگرفتند در گوشی نوکیا قبلش زیر آنتن گوشی در زیر علامت E یک خط کشیده میشد که به این منظور بود که تا چند لحظه دیگه گوشی شما زنگ میخوره یا واسش اس ام اس میاد اما الان دیگه اینطوری نیست.
جالبه که هنگام مکالمه میشه به اینترنت وصل شد!!! کسی میدونه مشکل چیه؟؟

ariax77
2012-03-03, 01:07 AM
سلام
يه سيمكارت ايرانسل دو سال پيش خريدم. همونوقت قرار شد كه سيمكارت هديه ارسال بشه واسمون. اما ارسال نشد. الان ميشه پيگيري كرد؟ و چيكار بايد بكنم دقيقا؟

Google64
2012-03-03, 01:12 AM
سلام
يه سيمكارت ايرانسل دو سال پيش خريدم. همونوقت قرار شد كه سيمكارت هديه ارسال بشه واسمون. اما ارسال نشد. الان ميشه پيگيري كرد؟ و چيكار بايد بكنم دقيقا؟

قابل پیگیری نیست به فرض صدور سیم کارت هدیه سیم کارت پس از 90 روز استفاده نکردن سلب امتیاز میشه

Google64
2012-03-03, 01:15 AM
قبلا وقتی میخواستی تماس بگیری یا باهات تماس میگرفتند در گوشی نوکیا قبلش زیر آنتن گوشی در زیر علامت E یک خط کشیده میشد که به این منظور بود که تا چند لحظه دیگه گوشی شما زنگ میخوره یا واسش اس ام اس میاد اما الان دیگه اینطوری نیست.
جالبه که هنگام مکالمه میشه به اینترنت وصل شد!!! کسی میدونه مشکل چیه؟؟
با عرض سلام علامت e مربوط به edge اینترنت پرسرعت ایرانسل میشد که مشکل اختلال سیستم در انتن مورد استفاده دستگاه شما یا اختلال فرکانسی باند دریافت کننده شما بود که جدیدا این مشکل مرتفع شده

+Farhad
2012-03-03, 01:19 AM
با عرض سلام علامت e مربوط به edge اینترنت پرسرعت ایرانسل میشد که مشکل اختلال سیستم در انتن مورد استفاده دستگاه شما یا اختلال فرکانسی باند دریافت کننده شما بود که جدیدا این مشکل مرتفع شده

میدونم EDGE چیه!!!
الان 1 هفته هست کل شهر همینطوره با یه گوشی دیگه تست کردم اونم اینطوری بود!!!:rolleyes::rolleyes:

hesyjoon
2012-03-03, 07:59 PM
پیشواز های هدیه ایرانسل هم مرتب خودش رو تمدید میکنه و پول کم میکنه

و برای کلک زدن به مشتری هستن

+Farhad
2012-03-03, 08:04 PM
پیشواز های هدیه ایرانسل هم مرتب خودش رو تمدید میکنه و پول کم میکنه

و برای کلک زدن به مشتری هستن

چند روز قبل از اینکه تمدید کنه اس ام اس میده که اگه نمیخواهید تمدید بشه فلان کد رو به 7575 بفرستید!

pardad
2012-03-04, 06:12 PM
حدود يك ماهه كه ايرانسل ، دچار اشكال شده و متاسفانه اصلا كسي پاسخگو نيست ! افت شديد سرعت اينترنت تنها يكي از مشكلاتيست كه گريبان مصرف كننده را گرفته ، سوال اصلي اينست كه : چرا ايرانسل خود را ملزم به جوابگويي نميداند؟ بارها تماس گرفته ام ، متاسفانه بعضي از اپراتورها اصلا نميدانستند فرق E با G چيست! حتي در يكي از تماسهاي مكرري كه داشتم يكي از انان بهم گفت كه: شما نميتوانيد پيگيري كنيد ، بعد از مدتي درست ميشه ! احساس تحقيري كه هنگام شنيدنه اين حرف بهم دست داد باعث شد كه ديگه تماسي نگيرم !

apriliyaa
2012-03-04, 09:38 PM
سلام
تاپیک mms رو مطالعا کردم اما به نتیجه نرسیدم !
عزیزان می خوام mmsرو فعال کنم، اگه ممکنه قدم به قدم راهنمایی بفرمایید بنده چه کار هایی باید انجام بدم، کجا ها برم ، چه فرم هایی پرکنم و ...

یه سوال اساسی :
من mms رو فعال کرد م بعد می تونم به کسی که این سرویس رو فعال کرده mms ارسال کنم ؟
به خط همراه اولم ارسال می شه؟

+Farhad
2012-03-04, 10:13 PM
سلام
تاپیک mms رو مطالعا کردم اما به نتیجه نرسیدم !
عزیزان می خوام mmsرو فعال کنم، اگه ممکنه قدم به قدم راهنمایی بفرمایید بنده چه کار هایی باید انجام بدم، کجا ها برم ، چه فرم هایی پرکنم و ...

یه سوال اساسی :
من mms رو فعال کرد م بعد می تونم به کسی که این سرویس رو فعال کرده mms ارسال کنم ؟
به خط همراه اولم ارسال می شه؟

شما اول باید بری امور مشترکین ایرانسل ( نمایندگی ایرانسل که در سایت ایرانسل آدرس اون ها موجوده) و بعد فرم فعال سازی MMS رو تکمیل کنید! حداکثر تا 72 ساعت MMS خط شما فعال میشه!
بعد باید تنظیمات رو دریافت کنید با این کد:
اعتباری: #5*3*140*
دائمی: #5*3*130*

شما میتونی به تمام افرادی که تنظیمات MMS در گوشی اون ها ذخیره شده باشه MMS بفرستی نیازی نیست افرادی که شما میخواهید واسشون MMS بفرستی فرم فعال سازی رو تکمیل کرده باشند!

MMS فقط در بین خطوط ایرانسل ارسال میشه!!

apriliyaa
2012-03-06, 01:14 AM
سلام

سیمکارتی که دارم متعلق به شخص دیگری هستش البته سال های ساله که دارم ازش استفاده می کنم و امکانش نیست که خط رو عوض کنم ولی متاسفانه به نام یکی از اقوام نزدیکه و همونطور که خبر دارید برای هر کاری اعم اثبت نام mms باید خود شخص مالک بره، خواستم ببینم راهی هست که سیم کارت رو به نام خودم بزنم؟ ( البته صاحب اصلی هم در جریانه و همکاری می کنه )

S@MAN M5
2012-03-06, 01:42 AM
خوب داداش صاحب اصلي هست و راضيه و همكاري ميكنه پس مشكلتون چيه بريد دفتر خدمات ارتباطي تغيير نام بديد و امكاناتشو فعال كنيد ديگه يا بگيد اون فعال كنه

IMB1908
2012-03-17, 04:45 PM
دوست عزیز
عدم مطابقت مشکل بزرگی است، از این موضوع خیلی ها برای استفاده غیر مجاز از شبکه، کپی غیر مجاز سیمکارت و .. استفاده می کنند که به ناچار برای جلوگیری از این موارد، قوانین و تدابیر سختی اتخاذ شده است.

به هر حال در شبکه یک شماره کیت برای سیمکارت شما ثبت شده است!
اگر فقط مشکل عدم تطابق باشد! با دریافت آن شماره توسط امور مشترکین و وارد کردن آن، به سادگی سیمکارت قابل تعویض است.
تا آنجایی که بنده متوجه شدم، شماره کیت شما بر روی سیمکارت با شماره کیت ثبت شده در شبکه اختلاف دارد که البته بسیار عجیب است!
اگر واقعا فقط همین مسئله باشد، امور مشترکین می تواند شماره کیت شما را استعلام کند و با وارد کردن آن شماره، بسته بازگشت دیگری را فعال کند.

سلام براي يكي از شماره هاي قديميم كه دائمي است اين مشكل پيش اومده. حتما بايد بسته بازگشت خريد تا عدم تطبيق درست بشه؟

Gold-gun
2012-03-18, 09:21 AM
با سلام خدمت همه دوستان عزیز
.
من یه شماره ایرانسل دارم که اسم و آدرس مالکش رو نیاز دارم اگه کسی میتونه به من کمک کنه بگه ممنون میشه.خیلی ضروریه
.
درضمن از راه زیر نظر گرفتن و فرم پر کردن واطلاع دادن به ایرانسل نباشه.
.
.
پیشاپیش سال نو مبارک:flower::flower::flower::flower::flower: :x:x:flower::flower::flower::flower:

Sakhaey
2012-03-18, 09:57 AM
با سلام خدمت همه دوستان عزیز
.
من یه شماره ایرانسل دارم که اسم و آدرس مالکش رو نیاز دارم اگه کسی میتونه به من کمک کنه بگه ممنون میشه.خیلی ضروریه
.
درضمن از راه زیر نظر گرفتن و فرم پر کردن واطلاع دادن به ایرانسل نباشه.
.
.
پیشاپیش سال نو مبارک:flower::flower::flower::flower::flower: :x:x:flower::flower::flower::flower:

سلام دوست عزيز
شما مىتوانيد با ارسال يك پيام خالى به 130 رمز اكار خود را به دست بياريد سپس وارد كنترل حساب اكار شويد و از قسمت خدمات مشتركين مشخصات و آدرس مالك سيمكارت را ببينيد:
http://ecare.mtnirancell.ir/appmanager/sspportal/home?_nfpb=true&_pageLabel=CustomerProfile_Book

Gold-gun
2012-03-18, 12:37 PM
شماره که گفتم کلا دست یه نفر دیگه هست من میخوام اطلاعات اون رو به دست بیارم که کی هست و کجا هست .

+Farhad
2012-03-18, 12:49 PM
شماره که گفتم کلا دست یه نفر دیگه هست من میخوام اطلاعات اون رو به دست بیارم که کی هست و کجا هست .

نمیشه این کار رو انجام داد!!!
دسترسی به اطلاعات مشترکین ایرانسل امکان پذیر نیست!!

Gold-gun
2012-03-18, 12:58 PM
یه زمانی می شد که این کار رو انجام داد توی همین سایت چند نفری بودند که انجام میدادند

+Farhad
2012-03-18, 01:02 PM
یه زمانی می شد که این کار رو انجام داد توی همین سایت چند نفری بودند که انجام میدادند

تا اونجایی که من میدونم نمیشه این کار رو به راحتی انجام داد. ایرانسل مثل قبل نیست. الان اکثر باگ های شبکه رو شناسایی کرده و بسته!

Gold-gun
2012-03-18, 01:07 PM
این موضوع خیلی ضروریه اگه کسی دسترسی داره و میتونه این کار رو انجام بده ممنون میشم.

Nova view
2012-03-18, 02:13 PM
سلام براي يكي از شماره هاي قديميم كه دائمي است اين مشكل پيش اومده. حتما بايد بسته بازگشت خريد تا عدم تطبيق درست بشه؟

بلی، احتمالا با خرید بسته بازگشت و تعویض سیمکارت مشکل شما برطرف می شود.

این موضوع خیلی ضروریه اگه کسی دسترسی داره و میتونه این کار رو انجام بده ممنون میشم.

در کل کشور حتی یک نفر را نیز پیدا نمی کنید که دسترسی غیر مجاز به اطلاعات مشترکان ایرانسل داشته باشد!
حفاظت اطلاعات اپراتور کاملا قوی هست و حتی وزارت اطلاعات نیز نیازمند دستور قضایی برای دسترسی به اطلاعات مشترکان ایرانسل می باشد.

IMB1908
2012-03-18, 09:41 PM
بلی، احتمالا با خرید بسته بازگشت و تعویض سیمکارت مشکل شما برطرف می شود.

ولي لازم به خريد بسته بازگشت نيست چون به اپراتور ايميل دادم و مشكلم حل شد.

ariax77
2012-03-18, 10:14 PM
سلام. آيا راهي براي پيدا كردن شماره ي يه فرد خاص وجود داره؟!

+Farhad
2012-03-18, 10:30 PM
سلام. آيا راهي براي پيدا كردن شماره ي يه فرد خاص وجود داره؟!

نه دوست عزیز

در کل کشور حتی یک نفر را نیز پیدا نمی کنید که دسترسی غیر مجاز به اطلاعات مشترکان ایرانسل داشته باشد!

tva98125
2012-03-19, 08:26 PM
سلام.
من امروز يه سيم کارت ايرانسل خريدم.ولي چون دفاتر خدمات يشخوان کار نميکنن نتونستم درخواست فعال سازي بدم
حالا ميخوام بدونم نحوه ي فعال سازي سيم کارت ايرانسل از طريق اينترنت چجوريه؟آيا راهي داره؟
در ضمن آيا دفاتر خدمات پيشخوان در ايام نوروز هم خدمات ميدن يا نه؟

+Farhad
2012-03-19, 09:35 PM
سلام.
من امروز يه سيم کارت ايرانسل خريدم.ولي چون دفاتر خدمات يشخوان کار نميکنن نتونستم درخواست فعال سازي بدم
حالا ميخوام بدونم نحوه ي فعال سازي سيم کارت ايرانسل از طريق اينترنت چجوريه؟آيا راهي داره؟
در ضمن آيا دفاتر خدمات پيشخوان در ايام نوروز هم خدمات ميدن يا نه؟

از طریق اینترنت نمیشه کاری انجام داد.

با 700 تماس بگیر سوال کن کدوم نمایندگی ایرانسل در شهرتون در نوروز سرویس میده.

SAEEDBG
2012-03-20, 10:39 AM
متاسفانه نه میشه تماس گرفت نه میشه باهت تماس بگیرن،:(

maysam7026
2012-03-20, 09:03 PM
چرا پیامک هایی که از خارج کشور ارسال میشه به دستمون نمی رسه ؟
همراه اول مشکل نداره ولی ایرانسل داره ضد حال می زنه عیدی ؟ ایرانسل تو قسمت بین المللی قوی تر از همراه اول بودا !!!!

apriliyaa
2012-03-21, 12:40 AM
شب ها چرا نمی شه شارژ الکترونیک از وبسایت ایرانسل تهیه کرد؟
همیشه مشکل داره همیشه

+Farhad
2012-03-21, 05:35 PM
شب ها چرا نمی شه شارژ الکترونیک از وبسایت ایرانسل تهیه کرد؟
همیشه مشکل داره همیشه

من تا حالا در هیچ ساعت از شبانه روز مشکلی بابت خرید نداشتم. با مرورگر دیگه تست کن ببین بازم مشکل داره؟؟

hto
2012-03-21, 06:40 PM
باسلام و تبریک سال نو ;
ظاهرا نرخ پیامک فارسی از 100 ریال به 120 ریال افزایش یافته !!!!!!?
من خودم امروز یه پیامک فارسی ( 3 تایی) ارسال کردم و دیدم به جای 300 ریال , 360 ریال از شارژم کم شده !
دوستان اگه میشه بررسی کنید ; ببینیم جریان چیه !!!!

+Farhad
2012-03-21, 07:12 PM
باسلام و تبریک سال نو ;
ظاهرا نرخ پیامک فارسی از 100 ریال به 120 ریال افزایش یافته !!!!!!?
من خودم امروز یه پیامک فارسی ( 3 تایی) ارسال کردم و دیدم به جای 300 ریال , 360 ریال از شارژم کم شده !
دوستان اگه میشه بررسی کنید ; ببینیم جریان چیه !!!!

سلام
نه دوست عزیز افزایش پیدا نکرده. همون 100 ریال هست.
شما یک پیام یک صفحه ای کاملا فارسی ارسال کن همون 100 ریال رو کم میکنه.

احتمالا متن 3 صفحه ای شما کامل فارسی نبوده و شامل عدد انگلیسی و علائم بوده.
از شما به این صورت شارژ کسر شده احتمالا: دو صفحه فارسی و یک صفحه انگلیسی که میشه : 360 ریال!!

apriliyaa
2012-03-22, 01:59 AM
من تا حالا در هیچ ساعت از شبانه روز مشکلی بابت خرید نداشتم. با مرورگر دیگه تست کن ببین بازم مشکل داره؟؟

بار ها تست و امتحان شده ! تاکید می کنم بار ها ! انگار از ساعت 11 الی 12 شب کلا نمیشه شارژ الکترونیک خرید ! مثلا یه بار خودم ساعت 11 شب شارژ خریدم و از حسابم تو بانک کم شد و حتی ایرانسل کد رهگیری رو هم برام فرستاد که شارژ خریدی اما اس ام اسی نیومد تا اینکه فردا صبحش ساعت 8 صبح اس ام اس اومد و گوشیم شارژ شد !

در کل شب ها انگار تعطیل می کنن !

_Stranger_
2012-03-22, 02:37 AM
آقا چطور میشه این mms رو فعال کرد و جطور میشه استفاده کرد؟!

توی حسرت ارسال یه mms موندم!:)

+Farhad
2012-03-22, 11:35 AM
بار ها تست و امتحان شده ! تاکید می کنم بار ها ! انگار از ساعت 11 الی 12 شب کلا نمیشه شارژ الکترونیک خرید ! مثلا یه بار خودم ساعت 11 شب شارژ خریدم و از حسابم تو بانک کم شد و حتی ایرانسل کد رهگیری رو هم برام فرستاد که شارژ خریدی اما اس ام اسی نیومد تا اینکه فردا صبحش ساعت 8 صبح اس ام اس اومد و گوشیم شارژ شد !

در کل شب ها انگار تعطیل می کنن !

با 700 تماس گرفتی؟؟

آقا چطور میشه این mms رو فعال کرد و جطور میشه استفاده کرد؟!

توی حسرت ارسال یه mms موندم!:)

اول باید بری نمایندگی معتبر ایرانسل فرم مربوط به MMS رو تکمیل کنی تا 72 ساعت بعد MMS واست فعال میشه!!
و بعد برای دریافت و ارسال باید تنظیمات رو در گوشیت ذخیره کرده باشی!!
#5*3*140*

apriliyaa
2012-03-22, 01:58 PM
700 می پیچونه میگه مشکل از سیستم و مرورگرته
میگم حاجی ما خودمون ختم سیستم و مرورگریم ! میگه قط کن پشت خطی دارم !!!

راستی اگه یه بنده خدایی شارژ گوشیش صفر تومن رسید، نمی تونه با همون صفر تومن وصل شه به اینترنت و بره از سایت خود ایرانسل شارژ بخره؟

+Farhad
2012-03-22, 03:30 PM
700 می پیچونه میگه مشکل از سیستم و مرورگرته
میگم حاجی ما خودمون ختم سیستم و مرورگریم ! میگه قط کن پشت خطی دارم !!!

راستی اگه یه بنده خدایی شارژ گوشیش صفر تومن رسید، نمی تونه با همون صفر تومن وصل شه به اینترنت و بره از سایت خود ایرانسل شارژ بخره؟

نه نمیشه.
میتونی از امپاد استفاده کنی
724#*

apriliyaa
2012-03-22, 07:37 PM
نه نمیشه.
میتونی از امپاد استفاده کنی
724#*
لطفا در موردش توضیح بدی ممنون می شم

+Farhad
2012-03-22, 07:47 PM
لطفا در موردش توضیح بدی ممنون می شم

ایجا کامل توضیح داده شده:
http://irancell.ir/Layer2/?id=678

ariax77
2012-03-23, 12:47 AM
با استفاده از شماره يه نفر ميشه اسم و فاميل دارنده ي شماره رو بدست اورد؟!

+Farhad
2012-03-23, 11:55 AM
با استفاده از شماره يه نفر ميشه اسم و فاميل دارنده ي شماره رو بدست اورد؟!

نه نمیشه.
قبلا هم در همین تایپیک گفته شد که دسترسی به اطلاعات مشترکین ایرانسل به هیچ وجه امکان پذیر نیست.

ariax77
2012-03-24, 01:19 PM
اما يكي از دوستان ميتونست واسه همراه اول اين كار رو انجام بده آخه!
و نرم افزارهاي اطلاعات 118 اين كار رو براي خطوط ثابت تلفن انجام ميدن!

+Farhad
2012-03-24, 01:41 PM
اما يكي از دوستان ميتونست واسه همراه اول اين كار رو انجام بده آخه!
و نرم افزارهاي اطلاعات 118 اين كار رو براي خطوط ثابت تلفن انجام ميدن!

شما خودتون میگید برای همراه اول.
بله در شبکه همراه اول خیلی راحت میشه به اطلاعات مشترکین دست یافت. ولی برای ایرانسل این کار غیر ممکنه.

.::H.A.M.E.D::.
2012-03-27, 05:02 PM
یه سوال چه طوری خطم را از پیغام گیر صوتی در بیارم بعد از چهار زنگ خود به خود می ره رو پیامگیر صوتی؟

G h a s e m
2012-03-27, 05:27 PM
یه سوال چه طوری خطم را از پیغام گیر صوتی در بیارم بعد از چهار زنگ خود به خود می ره رو پیامگیر صوتی؟

این کد رو شماره گیری بفرمائید:

4#*1*3*140*

_Stranger_
2012-03-31, 12:35 AM
با سلام
من چطور میتونم تنظیمات mms رو به صورت دستی به گوشیم وارد کنم؟
متاسفانه مشخصات گوشیم توی سیستم ایرانسل نبود و باید به صورت دستی وارد کنم!
با 700 تماس گرفتم اما بازم مشکلم حل نشد!
از راهنما و توضیحات توی ایرانسل هم چیزی دست گیرم نشد!

گوشی من Desire S

omid701
2012-03-31, 01:05 PM
سلام آنتن ایرانسل در ایلخچی استان آذربایجان شرقی از روز دوشنبه قبل چهارشنبه سوری معادل 90/12/22 قطعه تا الان تازه طرح طلایی داشتم من که حتی یه دقیقه هم نتونستم ازش استفاده کنم با ایرانسلم هر وقت تماس گرفتم یا گفتن مشکلی نیست یادر حال پی گیریه یعنی این از بزرگترین ضعف ایرانسله که تو کل شهر سرویس تلفن همراه قطع بشه و نتونه تو 20 روز مشکلو بر طرف کنه !

+Farhad
2012-03-31, 03:32 PM
سلام
آقای Nova view (http://www.ir-tci.org/forum/member.php?u=57020) جرا برخی جاده های پر تردد و ترانزیتی مثل یاسوج -سمیرم و ... تحت پوشش نیست؟؟؟

Nova view
2012-03-31, 10:08 PM
سلام آنتن ایرانسل در ایلخچی استان آذربایجان شرقی از روز دوشنبه قبل چهارشنبه سوری معادل 90/12/22 قطعه تا الان تازه طرح طلایی داشتم من که حتی یه دقیقه هم نتونستم ازش استفاده کنم با ایرانسلم هر وقت تماس گرفتم یا گفتن مشکلی نیست یادر حال پی گیریه یعنی این از بزرگترین ضعف ایرانسله که تو کل شهر سرویس تلفن همراه قطع بشه و نتونه تو 20 روز مشکلو بر طرف کنه !

دوست عزیز
چنین چیزی آنهم در این بازه طولانی غیر ممکن هست، در حال حاضر در هیچ استانی قطعی وجود ندارد.
در هر محلی قطعی اگر صورت گیرد در لحظه دیده و بلافاصله برطرف می شود.
در محلی که فرمودید یک BTS پوشش محل را تامین می کرده که محل آن اجاره ای بوده، به دلیل اتمام قرار داد و مخالفت مالک، تمدید نشده و به ناچار سایت خاموش شده و جمع آوری می شود.
در ایام پایانی سال و تعطیلات به دلیل نبود مسئولین تلاش برای دریافت محل جدید آنتن نتیجه نداشته و به تاخیر افتاده.

سلام
آقای Nova view (http://www.ir-tci.org/forum/member.php?u=57020) جرا برخی جاده های پر تردد و ترانزیتی مثل یاسوج -سمیرم و ... تحت پوشش نیست؟؟؟

با درود
لینک در این مسیر ها در اختیار قرار داده نشده.
برای جاده های بین شهری، مهم ترین نیاز تامین زیرساخت و لینکهای ارتباطی هست که باید مخابرات زیرساخت در اختیار اپراتور قرار بدهد و این مورد در برخی جاده ها هنوز محقق نشده.
نصب آنتن و ایجاد پوشش در یک جاده یک روز بیشتر زمان نمی برد، اما به شرطی که زیرساخت در اختیار قرار داشته باشد.

+Farhad
2012-03-31, 10:52 PM
با درود
لینک در این مسیر ها در اختیار قرار داده نشده.
برای جاده های بین شهری، مهم ترین نیاز تامین زیرساخت و لینکهای ارتباطی هست که باید مخابرات زیرساخت در اختیار اپراتور قرار بدهد و این مورد در برخی جاده ها هنوز محقق نشده.
نصب آنتن و ایجاد پوشش در یک جاده یک روز بیشتر زمان نمی برد، اما به شرطی که زیرساخت در اختیار قرار داشته باشد.

ممنون از پاسخ
پس چرا شهر ها و روستا های بین این جاده ها تحت پوششه؟؟

mndbnt
2012-04-01, 12:39 PM
سلام آقای نوا
چرا ایرانسل در استان گلستان در چهارشنبه و پنج شنبه قطعی زیاد داشته و در روستا های شهرستان آزادشهر کلا قطع بود و جمعه صبح وصل ولی اینرنت قطع بود و بعدازظهر جمعه وصل شده است

hassanalim
2012-04-01, 06:34 PM
سلام
من گوشی c7 دارم
الان نزدیک یکماه رفتم نمایندگی درخواست فعالسازی mms دارم تنظیمات رو هم به روشهای مختلف گرفتم ولی وقتی ارسال می کنم ارسال نمیشه و پیغام unable to send میده
برای خودم ارسال میکنم باز هم ارسال نمیشه
کسی میتونه کمکم کنه؟

+Farhad
2012-04-01, 06:37 PM
سلام
من گوشی c7 دارم
الان نزدیک یکماه رفتم نمایندگی درخواست فعالسازی mms دارم تنظیمات رو هم به روشهای مختلف گرفتم ولی وقتی ارسال می کنم ارسال نمیشه و پیغام unable to send میده
برای خودم ارسال میکنم باز هم ارسال نمیشه
کسی میتونه کمکم کنه؟

احتمالا نمایندگی فرم درخواست فعال سازی رو به شبکه ارسال نکرده.
شما دوباره برو به نمایندگی معتبر فرم فعال سازی رو تکمیل کن.

http://irancell.ir/Webfiles/Files/download/Dealers/Dealer_List_04_03_2012.xls

hassanalim
2012-04-01, 06:40 PM
راهی نیست متوجه بشیم که فعال شده یا نه؟؟

+Farhad
2012-04-01, 06:59 PM
راهی نیست متوجه بشیم که فعال شده یا نه؟؟

اگه فعال شده باشه که MMS ارسال میشه. شما میگی نمیتونی ارسال کنی و تنظیمات رو هم دریافت کردی.

حالا برای اطمینان بیشتر با 700 تماس بگیر سوال کن.

smartlord
2012-04-02, 10:33 AM
با سلام سيم كارت ايرانسلم گم شده چطور مي توانم پيگيري كنم و سيم كارت جديد بگيرم و هزينه اش چقدر است

+Farhad
2012-04-02, 10:38 AM
با سلام سيم كارت ايرانسلم گم شده چطور مي توانم پيگيري كنم و سيم كارت جديد بگيرم و هزينه اش چقدر است

سلام
شما باید بری نمایندگی معتبر اعلام مفقودی کنی و بعد بسته بازگشت دریافت کنی. هزینش 2000 تومان هست.

Peyman 90
2012-04-04, 10:28 AM
دوستان ایرانسل ام ام اس های غیر اخلاقی را هیلتر میکنه من خودم امتحان کردم.:ph34r2:

+-SINA
2012-04-04, 10:31 AM
اگه زیپ کنی پس بزاری نمیتونه

+Farhad
2012-04-04, 02:09 PM
دوستان ایرانسل ام ام اس های غیر اخلاقی را هیلتر میکنه من خودم امتحان کردم.:ph34r2:

دوست عزیز معلومه که *یلتر میکنه! اگه اینطور نبود چه لزومی داشت شما فرم تعهد رو واسه فعال سازی امضا کنید؟؟؟؟

iran100
2012-04-04, 05:41 PM
دوست عزیز معلومه که *یلتر میکنه! اگه اینطور نبود چه لزومی داشت شما فرم تعهد رو واسه فعال سازی امضا کنید؟؟؟؟
دوست عزیز
ایرانسل هیچ پیامی را بررسی و فیلت.ر نمی کند. مگر در شرایطی خاص:
بطور مثال:
اگر مشترک پیام چندرسانه ای دریافت کرد که با ارزشهای اسلامی، اخلاقی ، حریم شخصی اشخاص و یا موارد ذکر شده در تعهد نامه مغایرت داشت می تواند حداکثر ظرف مدت 48 ساعت آن پیام را به شماره 2117 ارسال کند.((حال در این مرحله ایرانسل پیام را بررسی می کند)) و اگر پیام دارای تخلف باشد. ارسال کننده پیام باید پاسخگو مشترک دریافت کننده پیام و ایرانسل باشد. و تعهد نامه و آن پیام بعنوان مدرک استفاده خواهد شد.
موفق باشید.

+Farhad
2012-04-04, 07:47 PM
دوست عزیز
بطور مثال:
اگر مشترک پیام چندرسانه ای دریافت کرد که با ارزشهای اسلامی، اخلاقی ، حریم شخصی اشخاص و یا موارد ذکر شده در تعهد نامه مغایرت داشت می تواند حداکثر ظرف مدت 48 ساعت آن پیام را به شماره 2117 ارسال کند.((حال در این مرحله ایرانسل پیام را بررسی می کند)) و اگر پیام دارای تخلف باشد. ارسال کننده پیام باید پاسخگو مشترک دریافت کننده پیام و ایرانسل باشد. و تعهد نامه و آن پیام بعنوان مدرک استفاده خواهد شد.
موفق باشید.

واسه من که حتی به اسم فایل هم گیر میده.

reza_azizi
2012-04-04, 10:22 PM
سلام
دوتا سوال داشتم
اول اينكه چرا بعضي از سيم كارتهاي ايرانسل يه گزينه به منوهاي گوشي اضافه ميكنند به اسم خدمات ايرانسل؟ همه سيم كارتهاش اينجوري نيستن
حالا اين خدمات ايرانسل چيه و به چه دردي ميخوري؟چطوري ميشه حذفش كرد؟
سوال دم اينكه، من يه گوشي دو سيم كارت نوكيا 101 گرفتم، دوستم هم دقيقا يكي گرفته.من توش دوتا ايرانسل انداختم.يكي از سيمها جديده يكيش واسه 3 سال پيش.وقتي اون جديده زنگ ميخوره و آنتن اون يكي قديميه ميپره (توضيح : اين گوشي دو سم كارت همزان فعال نداره و موقع تماس يكي از سيمها از شبكه خارج ميشه) و وقتي ميخاد دوباره به شبكه برگرده هي پيغام ميده گوشي رو ريست كن تا از رومينگ لذت ببريد!.من فكر ميكردم مشكل از گوشي باشه واسه همين با 2 تا گوشي ديگه و سيم كارتهاي خودم تست كردم ديدم اونجا هم همين مشكل رو داره.تقريبا مطمئنم مشكل از سيم كارتمه.حالا ميخاستم ببينم چرا اينجوريه؟ كدي چيزي فعال شده روش؟ مشكل اون خدمات ايرانسل نيست؟ اگه بخام سيم كارتو عوض كنم بايد چيكار كنم؟هيچ مدركي ازين سيم كارت ندارم!

"MoyA"
2012-04-05, 01:25 AM
سلام خدمت دوستان
آقا من دوتا سیم کارت 935 دارم که یکیش کد 1 هست یکیشم کد 5 الان دارم از کد 5 استفاده میکنم..من مشکلم اینه که mms تا حجم 20kb میتونم ارسال کنم اونم با ابعاد کم...قبلا که 936 داشتم حتی فیلمم ارسال میکردم .تا حجم 100kb هم ارسال داشتم ولی با این 935 ها اصلا نمیشه ..اون یکی 935 که کد یکه که دیگه اصلا MMS ارسال نمیکرد .حالا این یکی تا 20KB رو میفرسته خدارو شکر:blush:
به 700 هم زنگ زدم میگه مشکلی ندارید...گوشیمم S2 هست ..این مشکلو با گوشیهای قبلیمم داشتم از p1 گرفته تا Arc s حالا هم با این S2 ...من خیلی وقته این مشکلو دارم..از وقتی که سیم کارت و خریدم..ولی چند وقت پیش که میخواستم واسه یکی از بستگان عکس ارسال کنم دیگه واقا اعصابم خورد شد:angry:
از دوستان اگه کسی میتونه راهنماییم کنه ممنون میشم..خیلی ضروریه..:)

bamzi1361
2012-04-05, 09:53 AM
سلام به دوستای گلم ایرانسل برای من پیام داده که mms دارم و آدرس و شماره رمز داده که mms رو ببینم ولی این کلید ورود به سیستم فعال نیست لطفا راهنماییم کنید ممنون

Peyman 90
2012-04-05, 11:00 AM
سلام به دوستای گلم ایرانسل برای من پیام داده که mms دارم و آدرس و شماره رمز داده که mms رو ببینم ولی این کلید ورود به سیستم فعال نیست لطفا راهنماییم کنید ممنون
از مرورگر اینترنت اکسپلورر استفاده کن :flower:

Alicris7
2012-04-05, 11:16 AM
دوست عزیز
بطور مثال:
موفق باشید.
هه
دوستِ عزیز چه دلِ خجسته ای داری......
تمام پیامک های شما هم بررسی میشود ، چه برسه به ام ام اس..............

Peyman 90
2012-04-05, 11:44 AM
دوستان ام ام اس در شبکه نسل دوم با محدودیت و مشکل مواجه خواهد بود بدلیل اینکه شما در حین مکالمه و ارسال و دریافت اس ام اس نمیتوانید ام ام اس ارسال کنید.:angry:
این امر در مورد جی پی آر اس هم صادقه
پس ام ام اس در شبکه های نسل سوم و چهارم بهترین نتیجه را خواهد داد.:)

Nova view
2012-04-05, 01:53 PM
هه
دوستِ عزیز چه دلِ خجسته ای داری......
تمام پیامک های شما هم بررسی میشود ، چه برسه به ام ام اس..............

هیچ پیامی بررسی نمی شود!
برای MMS برای دریافت مجوز از رگولاتوری دستگاههای پالایش دیتا از زیمنس خریداری شده که فوق هوشمند هستند.
برنامه ریزی این سیستم ها عکس را به طور خودکار آنالیز می کند و با معیار هایی که برایش تعریف شده مکانیزه فیل تر می شود.
هیچ عامل انسانی در این روند دخالت ندارد و چه در پیامک و چه در MMS هیچ بررسی انسانی صورت نمی گیرد.

Nova view
2012-04-05, 02:15 PM
سلام
دوتا سوال داشتم
اول اينكه چرا بعضي از سيم كارتهاي ايرانسل يه گزينه به منوهاي گوشي اضافه ميكنند به اسم خدمات ايرانسل؟ همه سيم كارتهاش اينجوري نيستن
حالا اين خدمات ايرانسل چيه و به چه دردي ميخوري؟چطوري ميشه حذفش كرد؟
سوال دم اينكه، من يه گوشي دو سيم كارت نوكيا 101 گرفتم، دوستم هم دقيقا يكي گرفته.من توش دوتا ايرانسل انداختم.يكي از سيمها جديده يكيش واسه 3 سال پيش.وقتي اون جديده زنگ ميخوره و آنتن اون يكي قديميه ميپره (توضيح : اين گوشي دو سم كارت همزان فعال نداره و موقع تماس يكي از سيمها از شبكه خارج ميشه) و وقتي ميخاد دوباره به شبكه برگرده هي پيغام ميده گوشي رو ريست كن تا از رومينگ لذت ببريد!.من فكر ميكردم مشكل از گوشي باشه واسه همين با 2 تا گوشي ديگه و سيم كارتهاي خودم تست كردم ديدم اونجا هم همين مشكل رو داره.تقريبا مطمئنم مشكل از سيم كارتمه.حالا ميخاستم ببينم چرا اينجوريه؟ كدي چيزي فعال شده روش؟ مشكل اون خدمات ايرانسل نيست؟ اگه بخام سيم كارتو عوض كنم بايد چيكار كنم؟هيچ مدركي ازين سيم كارت ندارم!

با درود
از کد #٢*١ ١ ١ * برای غیر فعالسازی رومینگ استفاده کنید، احتمالا ناخواسته حالت رومینگ شما فعال شده.
اگر برطرف نشد با اپراتور تماس بگیرید تا رومینگ را غیر فعال کند.

SAEEDBG
2012-04-05, 02:18 PM
سلام
سیم کارت هدیه امروز به دستمون رسیده،اما میگه مسدود میباشد مشکلش چیه؟

Nova view
2012-04-05, 02:36 PM
از طریق پرتال جدید دریافت تنظیمات خودکار ایرانسل (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=140340) ابتدا مدل گوشی خود را تنظیم کنید تا در شبکه نیز ثبت شود.
اکثر مشکلات ارسال MMS به دلیل قاچاق بودن گوشی و مخدوش بودن سریال آن در دیتا بیس هست که باعث می شود مدل گوشی به درستی شناسایی نشود.
اگر برطرف نشد ممکن است سیمکارت شما صدمه فیزیکی یا نرم افزاری خورده باشد و باید تعویض کنید.

"MoyA"
2012-04-05, 06:14 PM
سلام خدمت دوستان
آقا من دوتا سیم کارت 935 دارم که یکیش کد 1 هست یکیشم کد 5 الان دارم از کد 5 استفاده میکنم..من مشکلم اینه که mms تا حجم 20kb میتونم ارسال کنم اونم با ابعاد کم...قبلا که 936 داشتم حتی فیلمم ارسال میکردم .تا حجم 100kb هم ارسال داشتم ولی با این 935 ها اصلا نمیشه ..اون یکی 935 که کد یکه که دیگه اصلا MMS ارسال نمیکرد .حالا این یکی تا 20KB رو میفرسته خدارو شکر:blush:
به 700 هم زنگ زدم میگه مشکلی ندارید...گوشیمم S2 هست ..این مشکلو با گوشیهای قبلیمم داشتم از p1 گرفته تا Arc s حالا هم با این S2 ...من خیلی وقته این مشکلو دارم..از وقتی که سیم کارت و خریدم..ولی چند وقت پیش که میخواستم واسه یکی از بستگان عکس ارسال کنم دیگه واقا اعصابم خورد شد:angry:
از دوستان اگه کسی میتونه راهنماییم کنه ممنون میشم..خیلی ضروریه..:)

کسی نبود جواب ما رو بده؟

ariax77
2012-04-05, 10:48 PM
ایرانسل سرویسی برای مخفی نگه داشتن شماره داره؟ که وقتی زنگ بزنی به جایی نشون نده شمارتو. همراه اول این سرویسو داره

G h a s e m
2012-04-05, 10:56 PM
سلام
سیم کارت هدیه امروز به دستمون رسیده،اما میگه مسدود میباشد مشکلش چیه؟

با 700 تماس بگیرید.

ایرانسل سرویسی برای مخفی نگه داشتن شماره داره؟ که وقتی زنگ بزنی به جایی نشون نده شمارتو. همراه اول این سرویسو داره

همراه اول قبلا این سرویس رو داشت ولی به خاطر مسائل امنیتی فعلا برای افراد نظامی فعال میشه.
این گونه سرویس ها برای مشترکان عادی فعال نمیشود.

miladfams
2012-04-06, 08:49 AM
با سلام
میشه کاری کرد که ایرانسل بهت اس ام اس نده دیگه؟
واقعأ آزار دهنده شده اس ام اسهای الکی و بی محتوای ایرانسل

+Farhad
2012-04-06, 11:48 AM
با سلام
میشه کاری کرد که ایرانسل بهت اس ام اس نده دیگه؟
واقعأ آزار دهنده شده اس ام اسهای الکی و بی محتوای ایرانسل

بله میشه!

شما با 700 تماس بگیر درخواست بده واست اس ام اس های تبلیغاتی رو غیر فعال کنند.

reza_azizi
2012-04-06, 02:49 PM
با درود
از کد #٢*١ ١ ١ * برای غیر فعالسازی رومینگ استفاده کنید، احتمالا ناخواسته حالت رومینگ شما فعال شده.
اگر برطرف نشد با اپراتور تماس بگیرید تا رومینگ را غیر فعال کند.

مشكل برطرف نشد، درواقع اصلا مشكل از رومينگ نبود.
من ميخام اين سيم كارتو عوض كنم اما پوكه سيم رو ندارم.ميشه عوض كنم؟
يجا خوندم يسري كد هست كه ميشه رو يه سيم كارت جديد بزني و اين شماره روي جديده منتقل ميشه، حقيقت داره؟

kelwane
2012-04-06, 03:20 PM
مرسی از راهنماییاتون

reza6972
2012-04-06, 05:26 PM
moya
خوبه 20kمیتونی بفرستی مل ما این هم نمیشه:santa:

Nova view
2012-04-06, 06:42 PM
مشكل برطرف نشد، درواقع اصلا مشكل از رومينگ نبود.
من ميخام اين سيم كارتو عوض كنم اما پوكه سيم رو ندارم.ميشه عوض كنم؟
يجا خوندم يسري كد هست كه ميشه رو يه سيم كارت جديد بزني و اين شماره روي جديده منتقل ميشه، حقيقت داره؟

اگر سیمکارت به نام شما هست، با داشتن خود سیمکارت و مدارک شناسایی معتبر برای تعویض سیمکارت به امور مشترکین ایرانسل مراجعه بفرمایید.

Nova view
2012-04-06, 06:42 PM
کسی نبود جواب ما رو بده؟

دوست عزیز
پست 901 در پاسخ به مشکل شما ارسال شده است

miladfams
2012-04-06, 08:06 PM
با سلام
من یه سیم کارت دارم مال 3،4سال پیش که فقط از طریق تلفنی ثبت نام کردم(اگه یادتون باشه اوایل میشد اینجوری هم ثبت نام کرد)
الان چطوری میتونم سیم کارتم رو دوباره مصرف کنم؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

+Farhad
2012-04-06, 09:35 PM
با سلام
من یه سیم کارت دارم مال 3،4سال پیش که فقط از طریق تلفنی ثبت نام کردم(اگه یادتون باشه اوایل میشد اینجوری هم ثبت نام کرد)
الان چطوری میتونم سیم کارتم رو دوباره مصرف کنم؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

اگه به مدت 3 ماه از خط استفاده نکنید سیمکارت سلب امتیاز میشه و دیگه هیچ کاری نمیشه کرد.

"MoyA"
2012-04-06, 11:25 PM
moya
خوبه 20kمیتونی بفرستی مل ما این هم نمیشه:santa:
شما هم 935 داری؟

"MoyA"
2012-04-06, 11:27 PM
دوست عزیز
پست 901 در پاسخ به مشکل شما ارسال شده است

ممنون ..ولی بازم مشکل حل نشد..آقا هرکی مشکله منو حل کنه جایزه داره..به خدا دیگه به اینجام رسیده:grrr:.......mms نمییییرررره...به زور 20kb

smartlord
2012-04-07, 12:32 PM
سلام براي استفاده از رومينگ سيم كارت اعتباري ايرنسل با يد حداقل چقدر شارژ كنيم و چجوري فعالش كنيم

+Farhad
2012-04-07, 12:50 PM
سلام براي استفاده از رومينگ سيم كارت اعتباري ايرنسل با يد حداقل چقدر شارژ كنيم و چجوري فعالش كنيم

قبل از اینکه از ایران خارج شوید ... برای پیشگیری از ایجاد هرگونه مشکل احتمالی، لطفاً پیش از آغاز سفر:
مطمئن شوید که ام تی ان ایرانسل با کشور مقصد دارای توافقنامه رومینگ بین المللی است.
از تکمیل ثبت نام و ارسال مدارک خود به ایرانسل اطمینان حاصل نمایید.
مطمئن شوید شارژ کافی به همراه دارید.
(برای تماس با خدمات مشترکین، با شماره ٧٠٠ از تلفن همراه ایرانسل و یا ٠٩٣٧٧٠٠٠٠٠٠ از سایر خطوط تماس بگیرید).
برای فعال سازی سرویس رومینگ بین المللی کد #١*١ ١ ١ * را شماره گیری نمایید.

توضیحات کامل در اینجا وجود داره:
http://irancell.ir/Layer3/?id=377

!!!w!!!
2012-04-07, 09:36 PM
سلام
ببخشید من از تنظیمات خوده گوشی(نوکیا 1280) میرم ک گوشیمو دایورت کنم روی یه شماره دیگه میگه درخواست کامل نیست باز با کد *21*شماره# میزنم باز میگه درخواست کامل نیست لطفا راهنماییم کنید،ممنون(خط خودم و خطی که میخوام دایورت کنم ایرانسلن)

shopy
2012-04-07, 09:54 PM
سلام دوستان
یه مشکلی که با خط ایرانسل دارم اینه وقتی دارم با کسی حرف می زنم چه من زنگ زده باشم چه طرف مقابل بعد از مدته کوتاهی یک صدای بوق ممتد میاد و بعد تماس قعط می شود و اینکه صدای طرف مقابل در گوشی خیلی بد میاد . ولی هیچ یک از این مشکلات در سیم کارت همراه اول را ندارم و بنظر دوستان عزیز مشکل خط قابل حله یا باید یک خط دیگر بگیرم و یا کلا با همچین مشکلی تا حالا برخورد داشتین ؟؟؟

و عیب هم از گوشی نیست من گوشی ویو 2 دارم و اپدیدت ترین فریم ورک را هم نصب دارم فقط با خط ایرانسلم همچین مشکل صدای ممتد و بعد قعطی تماس را دارم .

پیشاپیش از تمام دوستان تشکر می کنم بابت راهنمایی و کمکشون

+Farhad
2012-04-07, 10:39 PM
سلام دوستان
یه مشکلی که با خط ایرانسل دارم اینه وقتی دارم با کسی حرف می زنم چه من زنگ زده باشم چه طرف مقابل بعد از مدته کوتاهی یک صدای بوق ممتد میاد و بعد تماس قعط می شود و اینکه صدای طرف مقابل در گوشی خیلی بد میاد . ولی هیچ یک از این مشکلات در سیم کارت همراه اول را ندارم و بنظر دوستان عزیز مشکل خط قابل حله یا باید یک خط دیگر بگیرم و یا کلا با همچین مشکلی تا حالا برخورد داشتین ؟؟؟

و عیب هم از گوشی نیست من گوشی ویو 2 دارم و اپدیدت ترین فریم ورک را هم نصب دارم فقط با خط ایرانسلم همچین مشکل صدای ممتد و بعد قعطی تماس را دارم .

پیشاپیش از تمام دوستان تشکر می کنم بابت راهنمایی و کمکشون

سلام
یعنی بقیه خطوط ایرانسل در منطقه شما مشکلی ندارند؟؟؟
اگه مشکل از خط شما باشه که با گرفتن بسته بازگشت قابل حله.
با 700 تماس بگیر اونا بهتر راهنمایی می کنند.

pinar1989
2012-04-07, 10:44 PM
سلام و خسته نباشید ببخشین ی سوال داشتم این ایرانسل هر روز به من پیام میده که با شارژ 10000 ریال 5000 ریال اعتبار هدیه بگیرید ولی وقتی شارژ میزنم هیچ هدیه ای نمیده!! این جریانش چیه؟؟؟

+Farhad
2012-04-07, 11:01 PM
سلام و خسته نباشید ببخشین ی سوال داشتم این ایرانسل هر روز به من پیام میده که با شارژ 10000 ریال 5000 ریال اعتبار هدیه بگیرید ولی وقتی شارژ میزنم هیچ هدیه ای نمیده!! این جریانش چیه؟؟؟

واسه من هم این مشکل وجود داره ولی وقتی همون موقع که اس ام اس میده شارژ میکنم هدیه رو به حسابم اضافه میکنه!

shopy
2012-04-08, 12:23 AM
سلام
یعنی بقیه خطوط ایرانسل در منطقه شما مشکلی ندارند؟؟؟
اگه مشکل از خط شما باشه که با گرفتن بسته بازگشت قابل حله.
با 700 تماس بگیر اونا بهتر راهنمایی می کنند.

دوست عزیز بسته بازگشت چی ؟ و چطور می تونم اینکارو کنم اگه توضیح بدهید مچکر می شم ؟
و در منطقه ما نه کسانی که ایرانسل دارن مشکلی ندارن من هم در اصفهان و شیراز که هستم با خظم مشکل دارم .
با شماره 700 هم تماس گرفتم گفت مشکلتون رو باید بصورت درخواست کتبی بنویس که ما پیگیری کنیم .

+Farhad
2012-04-08, 09:21 AM
دوست عزیز بسته بازگشت چی ؟ و چطور می تونم اینکارو کنم اگه توضیح بدهید مچکر می شم ؟
و در منطقه ما نه کسانی که ایرانسل دارن مشکلی ندارن من هم در اصفهان و شیراز که هستم با خظم مشکل دارم .
با شماره 700 هم تماس گرفتم گفت مشکلتون رو باید بصورت درخواست کتبی بنویس که ما پیگیری کنیم .

شما بهتره حضوری بری نمایندگی رسمی اونجا مشکلت رو برطرف کنی.
بسته بازگشت یعنی همون سیمکارت جایگزین که قیمتش 2000 تومان هست.
اگه اصفهان هستی برو میدان *****ی ( دروازه تهران ) اول خیابان فروغی.

mostafa689
2012-04-08, 09:33 AM
نوکیا2700دارم.ام ام اسش فعال بود.یه دفعه ای دیگه ارسال نمیکنه.سیموتوگوشی دیگه میندازم ارسال میکنه.بجه هاکمکم کنید

G h a s e m
2012-04-08, 09:36 AM
نوکیا2700دارم.ام ام اسش فعال بود.یه دفعه ای دیگه ارسال نمیکنه.سیموتوگوشی دیگه میندازم ارسال میکنه.بجه هاکمکم کنید
تنظیمات رو مجددا دریافت کنید:
http://92.42.49.87:8080/mtn_ir-dms-scw/page/

mostafa689
2012-04-08, 09:44 AM
بازم نشد نفس-توروخداکمکم کنیدحیاتیه.

G h a s e m
2012-04-08, 06:48 PM
سلام
ببخشید من از تنظیمات خوده گوشی(نوکیا 1280) میرم ک گوشیمو دایورت کنم روی یه شماره دیگه میگه درخواست کامل نیست باز با کد *21*شماره# میزنم باز میگه درخواست کامل نیست لطفا راهنماییم کنید،ممنون(خط خودم و خطی که میخوام دایورت کنم ایرانسلن)

یه بار #21# رو بزن مجددا دایورت کن.از توی تنظیمات دایورت کنی زودتر به جواب میرسی

pouyasolhi
2012-04-09, 04:26 PM
دیروز یه سیم کارت گرفتم که جایزش هم پیشش بود.اونی که سیم رو میفروخت گفت باید صبر کنی سیم اصلی فعال بشه بعد یه اس ام اس خالی با سیم اصلی به 2112 بفرستی و اینجور کارا.
حالا سیم اصلی من فعال شده ولی وقتی به اون شماره اس میدم که اینیکی رو هم فعال کنه هی میگه تکمیل ثبت نام کنید.درحالی که کپی شناسنامه و کارت ملی هم داده بودم
مشکلش چیه؟چیکار کنم؟؟

+Farhad
2012-04-09, 04:34 PM
دیروز یه سیم کارت گرفتم که جایزش هم پیشش بود.اونی که سیم رو میفروخت گفت باید صبر کنی سیم اصلی فعال بشه بعد یه اس ام اس خالی با سیم اصلی به 2112 بفرستی و اینجور کارا.
حالا سیم اصلی من فعال شده ولی وقتی به اون شماره اس میدم که اینیکی رو هم فعال کنه هی میگه تکمیل ثبت نام کنید.درحالی که کپی شناسنامه و کارت ملی هم داده بودم
مشکلش چیه؟چیکار کنم؟؟

احتمالا مدارکتون کامل در سیستم ایرانسل ثبت نشده با 700 تماس بگیر راهنمایی می کنند.

G h a s e m
2012-04-09, 04:35 PM
مشکلش چیه؟چیکار کنم؟؟

به همون نمایندگی که ثبت نام کردین مراجعه بفرمائید.

Ali.rezaz
2012-04-09, 07:04 PM
سلام دوستان من تومان1500اعتباردرگوشی ام بود من رفتم یه شارژ تومانی1000با*144*زدم بعد از نیم ساعت کل اعتبارم پرید و وقتی با700تماس گرفتم بعد از مدتی گفت که شما از اون اعتبار در نت استفاده کردید که من استفاده نکردم به نظر شما دلیلش چیه?¿

aryapor
2012-04-09, 07:33 PM
سلام و عرض خسته نباشید خدمت مدیران و دوستای عزیز.من گوشیمو گم کردن و حالا پوکه ی سیم کارتمو دارم ولی نمیدونم به اسم کی ثبت نام شده.الان باید چه کار کنم؟هر نمایندگی ایرانسلی هم که میرم جواب نمیدن بهم.از چه طریقی میتونم نام مالک سیم کارتمو بفهمم؟

G h a s e m
2012-04-09, 07:40 PM
سلام و عرض خسته نباشید خدمت مدیران و دوستای عزیز.من گوشیمو گم کردن و حالا پوکه ی سیم کارتمو دارم ولی نمیدونم به اسم کی ثبت نام شده.الان باید چه کار کنم؟هر نمایندگی ایرانسلی هم که میرم جواب نمیدن بهم.از چه طریقی میتونم نام مالک سیم کارتمو بفهمم؟

اگه نمیدونین به نام کی هست نمیتونین کاری بکنین.
هیچ جوره نمیتونین اطلاعات رو بدست بیارین.

Ballet
2012-04-09, 07:56 PM
سلام

بچه ها راستش این سوال خیلی برام مهمه، من یه سیم کارت دائمی ایرانسل داشتم که هم برگه اصلی که میگن سندشه رو گم کردم هم خود سیم کارت رو البته خودم اینکارو کردم یجورایی خودم گم و گورش کردم میخواستم بدونم میشه کاری کرد که دیگه از شبکه خارج بشه کلی بگم میخوام نابود شه، راهی هست یا نه ؟ شناسنامه مو ببرم میتونم سیم کارت رو زنده کنم یا نه ؟

+Farhad
2012-04-09, 08:10 PM
سلام

بچه ها راستش این سوال خیلی برام مهمه، من یه سیم کارت دائمی ایرانسل داشتم که هم برگه اصلی که میگن سندشه رو گم کردم هم خود سیم کارت رو البته خودم اینکارو کردم یجورایی خودم گم و گورش کردم میخواستم بدونم میشه کاری کرد که دیگه از شبکه خارج بشه کلی بگم میخوام نابود شه، راهی هست یا نه ؟ شناسنامه مو ببرم میتونم سیم کارت رو زنده کنم یا نه ؟

قاب سیمکارت رو داری؟؟

Ballet
2012-04-09, 08:14 PM
اصلا هیچیشو ندارم همشو انداختم تو اتیش حتی الان شمارشو یادم نیست این موضوع مال سه سال پیشه
ولی من از نمایندگیش پرسیدم گفتن میشه باید شناسنامه تو بدی با شماره موبتو

sohiran
2012-04-09, 08:30 PM
سلام دوستان من تومان1500اعتباردرگوشی ام بود من رفتم یه شارژ تومانی1000با*144*زدم بعد از نیم ساعت کل اعتبارم پرید و وقتی با700تماس گرفتم بعد از مدتی گفت که شما از اون اعتبار در نت استفاده کردید که من استفاده نکردم به نظر شما دلیلش چیه?¿

یک احتمال هست بعضی وقت ها به دلیل نصب نرم افزار های زیاد که مرتبط با اینترنت هستند گوشی خود به خود به اینترنت وصل می شه و شارژ را کم می کنه

sohiran
2012-04-09, 08:34 PM
سلام

اگر می خواهید کسی استفاده نکنه به 700 زنگ بزنید و شماره شناسنامه را بدید تا مسدودش کنند وقتی کسی استفاده نکنه با نابود کردن زیاد فرقی نداره

Peyman 90
2012-04-09, 08:58 PM
ایرانسل چرا پین کد دوم نداره؟؟

pouyasolhi
2012-04-10, 11:53 AM
آیا از طریق سیم کارت هدیه چطور میشه فهمید که شماره ی سیم کارت اصلی چند بوده؟

mahdiimm
2012-04-11, 03:54 PM
سلام.من سیمکارتم گم شده و به دلایلی نمیتونم المثنی شو بگیرم.میشه اون شماره رو به یه خط دیگه دایورت کرد؟

arsan2012
2012-04-11, 04:00 PM
دوست عزیز اون سیمکارت رو که میگی گم شده پس چطور میخوای دایورت کنی موقعی که سیمکارت دستت نیست

S@MAN M5
2012-04-11, 04:10 PM
سلام

سلام داداش كارت ملي و شمارتو بايد داشته باشي ميدن مشكلي نيست

آیا از طریق سیم کارت هدیه چطور میشه فهمید که شماره ی سیم کارت اصلی چند بوده؟ متاسفانه خير

سلام.من سیمکارتم گم شده و به دلایلی نمیتونم المثنی شو بگیرم.میشه اون شماره رو به یه خط دیگه دایورت کرد؟ خير داداش سيم كارت نياز هست بدون اون نميشه

Sakhaey
2012-04-11, 04:41 PM
سلام.من سیمکارتم گم شده و به دلایلی نمیتونم المثنی شو بگیرم.میشه اون شماره رو به یه خط دیگه دایورت کرد؟

سلام دوست عزيز
همانطور كه دوست خوبمون گفت تنها راه دايورت كردن سيمكارت به وسيله خود گوشيى هست كه آن سيمكارت درش قرار داره
يعنى فعلا از طريق سايت eCare و يا هيچ كدى اين امكان وجود ندارد

همانطور كه مىدانيد تماسهاى دايورت شده ى شما براى شما هم عين تماس گيرنده هزينه دارد

aryapor
2012-04-12, 01:04 AM
اگه نمیدونین به نام کی هست نمیتونین کاری بکنین.
هیچ جوره نمیتونین اطلاعات رو بدست بیارین.

یعنی نمیشه نمایندگی ایرانسل شماره ی منو بزنه تو سیستمش و نام صاحب سیم کارت بیاد؟

+Farhad
2012-04-12, 09:37 AM
یعنی نمیشه نمایندگی ایرانسل شماره ی منو بزنه تو سیستمش و نام صاحب سیم کارت بیاد؟

نه نمیشه.
اپراتور ایرانسل تا موقعی که نام و نام خانوادگی - شماره شناسنامه - پلاک منزل رو نداشته باشه نمیتونه اطلاعات حساب رو باز کنه!!!(دقیقا برعکس همراه اول!)

nartsis
2012-04-12, 06:46 PM
با‏ ‏سلام‏ ‏خدمت‏ ‏دوستان‏ ‏عزیز‏ ‏‏ ‏مشکلی‏ ‏برا‏ ‏من‏ ‏پیش‏ ‏امده‏ ‏که‏ ‏نمیدونم‏ ‏کجا‏ ‏مطرح‏ ‏کنم‏ ‏اگر‏ ‏ربطی‏ ‏نداره‏ ‏به‏ ‏این‏ ‏تاپیک‏ ‏به‏ ‏بزرگواری‏ ‏‏ ‏خودتون‏ ‏ببخشید‏ ‏من‏ ‏یه‏ ‏سیم‏ ‏کارت‏ ‏شرکت‏ ‏اتصالات‏ ‏خلیج‏ ‏دارم‏ ‏میخام‏ ‏فعال‏ش‏ ‏کنم‏ ‏هر‏ ‏کاری‏ ‏میکنم‏ ‏فعال‏ ‏نمیشه‏ ‏لطف‏ ‏کنید‏ ‏اگر‏ ‏کسی‏ ‏اطلاع‏ ‏داره‏ ‏راهنمایی‏ ‏کنه‏ ‏ممنون‏ ‏میشم‏ ‏

mmilad1
2012-04-12, 07:07 PM
باسلام،
ببخشید ،این طرح کم مصرف ایرانسل هنوز هست؟(اگه میشه سریع میخوام کارت شارژ بگیرم)
:flower:‎‏

H4med-LN
2012-04-12, 07:11 PM
باسلام،

اگه منظورتون همونی هست که با 145 شارژ و فعال میشه.بله!
الان زدمش دارم استفاده میکنم!

+Farhad
2012-04-12, 07:11 PM
باسلام،

هنوز کد های دستوریش توی منو وجود داره ولی معلوم نیست فعال بشه یا نه!!

afceaglee2
2012-04-14, 03:54 AM
آقا من یه غلطی کردمو عضو این سرویس شدم "سرویس پند آموزی از مشاهیر جهان"
حالا چطوری باید لغوش کنم؟
laghv khodal
Laghv khodal
LAGHV KHODAL
این عبارت ها روبه 8282 فرستادم پیام میده که "کد ثبت نام ارسال شده نادرست است" :thumbsdown:

j@vad
2012-04-14, 07:15 AM
آقا من یه غلطی کردمو عضو این سرویس شدم "سرویس پند آموزی از مشاهیر جهان"
حالا چطوری باید لغوش کنم؟
laghv khodal
Laghv khodal
LAGHV KHODAL
این عبارت ها روبه 8282 فرستادم پیام میده که "کد ثبت نام ارسال شده نادرست است" :thumbsdown:

سلام
دوست عزیز ساده ترین راه تماس با 700 اوپراتور ایرانسله
یا هم کلمه RR رو به 8282 بفرست تا راهنماییت کنه

محسن63
2012-04-14, 02:49 PM
سلام خدمت استادان عزیز, سیم کارت ایرانسلم گم شده راهی است بخوام سیم کارت نو با همون شماره بگیرم? این رو هم اضافه کنم سند دارم ولی قاب زرد رنگ رو با سیم کارت گم کردم لطف کنید راهنمایی کنید خیلی مهمه برام

+Farhad
2012-04-14, 02:53 PM
سلام خدمت استادان عزیز, سیم کارت ایرانسلم گم شده راهی است بخوام سیم کارت نو با همون شماره بگیرم? این رو هم اضافه کنم سند دارم ولی قاب زرد رنگ رو با سیم کارت گم کردم لطف کنید راهنمایی کنید خیلی مهمه برام

بله میشه!!
باید بسته بازگشت دریافت کنی!! برو به نمایندگی مشکلت حل میشه!