PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالات و مشکلات در مورد سیمکارتهای ایرانسل

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23

G h a s e m
2011-11-19, 12:32 AM
من یکشنبه گذشته (الان جمعست) درخواست دادم mms رو فعال کنند فرمشم پر کردم و گفتند 24-48 ساعت دیگه وصل میشه ولی هنوز با گذشت 5 روز فعال نشده
باید چکار کنم الان؟
تنظیماتم کاملا درست هست چون mms دریافت میکنم

اون گوشی هم تنظیمات رو داره وبه راحتی میتونه mms ارسال کنه

ممنون با 700 تماس میگیرم
سلام
شماره ایرانسل را پ.خ کنید.

G h a s e m
2011-11-19, 12:43 AM
;1202927']قبلاً بهش توجه نکرده بودم ولی اخیراً متوجه شدم که از ساعت 23 به بعد نمی تونم اس ام اس ارسال کنم !:ph34r2: البته با سیم کارت ایرانسل !
جالبتر اینکه چه با ایرانسل چه با همراه اول وقتی به یه شماره (فقط همون یکی) اس ام اس می دم پیام دریافت میشه ولی پیام عدم دریافت برای من به نمایش درمیاد!!:guilty::wac:

:x:x:flower::x:flower::flower:

بابا این چه وضعشه
بیشتر اس ام اسا از ایرانسل به همراه اوله ارسال نمیشه ایرانسله میگ همراه اول همراه اول میگه ایرانسل
هزینه هم که کم میکنه برا اس ام اس ارسال نشده
اخه این چه وضعشه حداقل اعلام عمومی بکنن با هم همکاری نمیکنند تا ما هم تکلیف خودمون رو بدونیم

ببینم پس این تنظیم مقررات چکار میکنه کسی لینکه شکایت رو داره تا چندین نفری اعلام شکایت کنیم تا این مشکل از طرف هر کی هست حل بشه

ارسال و دریافت پیام کوتاه بین اپراتور ها دچار مشکل شده بود که تا حدودی برطرف شده است.

چرا بعضی مناطق با وجود اینکه سیگنال خیلی خوبه 59- dbm ولی موقعی که تماس میگیری آنتن گوشی نصف میشه؟
به دلیل جابجائی بین دکل این مشکل بوجود می آید.

سلام
من یه سیمکارد شارژی ایرانسل دارم وقتی‌ به گوشی زنگ میزانی‌ میگه دستگاه خاموشه فرقی‌ هم نمیکنه سیمکارد تو چه گوشی باشه، عیبش از کجاست لطفا؟
احتمالا سیم کارت دایورت است.
#21# را ارسال کنید.

چرا براي من پيام آمده با شارژ ده هزاري هديه 750 توماني بگيريد . اما برام با اين شارژ هديه نيامده؟
از این کد برای اطلاع از هدیه داخل شبکه و یا خارج شبکه استفاده بفرمائید:
6#*140*

دوستان كسي ميدونه چطور ميشه فهميد ازطريق شماره سريال شارژ در چه روز و چه شماره ايي استفاده شده
اگر با 700 تماس بگیرد تاریخ و زمان دقیق استفاده را اعلام میکنند, اگر به یکی از نمایندگیهای مجاز و مرکزی ببرید شماره ای که از این کارت شارژ استفاده نموده است را مشخص میکند.البته شماره مورد نظر کامل نیست.(3 شماره وسط وجود ندارد)

Ramin_LEO
2011-11-19, 12:48 AM
سلام
شماره ایرانسل را پ.خ کنید.

پ.خ شد

G h a s e m
2011-11-19, 12:55 AM
من یکشنبه گذشته (الان جمعست) درخواست دادم mms رو فعال کنند فرمشم پر کردم و گفتند 24-48 ساعت دیگه وصل میشه ولی هنوز با گذشت 5 روز فعال نشده
باید چکار کنم الان؟
تنظیماتم کاملا درست هست چون mms دریافت میکنم

پ.خ شد
سرویس هنوز بر روی خط شما فعال نشده است.
مجددا به همان نمایندگی مراجعه بفرمائید.

M40205
2011-11-19, 11:09 AM
با سلام خدمت دوستان گرامى
در يكى از مكانها در نزديكى محل سكونت ما در مركز شهر وقتى كسى با من تماس مىگيرد و يا من با كسى تماس مىگيرم همينكه تماس متصل ميشه گوشى پيغام ميده:
رمزنگارى توسط شبكه انجام نمىشود. انتقال مطمئن نيست.
اين پيغام يعنى چى؟

G h a s e m
2011-11-19, 11:18 AM
در يكى از مكانها در نزديكى محل سكونت ما در مركز شهر وقتى كسى با من تماس مىگيرد و يا من با كسى تماس مىگيرم همينكه تماس متصل ميشه گوشى پيغام ميده:
اين پيغام يعنى چى؟

سلام
یه سری سیم کارت ها با گوشی های سونی اریکسون این مشکل را دارند.
مشکل خاصی نیست.

+Farhad
2011-11-20, 07:11 PM
چرا هرچی با 700 تماس میگیرم میگه شماره ای که با آن تماس گرفته اید اشتباه است؟

™Ultimate
2011-11-20, 07:17 PM
اگر با 700 نمیتوانید ارتباط برقرار کنید با 140 امتحان کنید اگر باز هم جواب نداد با 09377000000 تماس بگیرید.

+Farhad
2011-11-20, 11:56 PM
اگر با 700 نمیتوانید ارتباط برقرار کنید با 140 امتحان کنید اگر باز هم جواب نداد با 09377000000 تماس بگیرید.
دوست عزیز شماره 140 که خیلی وقته از شبکه خارج شده!

G h a s e m
2011-11-21, 10:13 AM
ارتباط با اپراتور هیچ مشکلی ندارد.

+Farhad
2011-11-21, 10:52 AM
ارتباط با اپراتور هیچ مشکلی ندارد.

توی اصفهان مشکل داره با 3 تا خط تست کردم.

G h a s e m
2011-11-21, 01:37 PM
توی اصفهان مشکل داره با 3 تا خط تست کردم.
با خطوط ثابت نیز مشکل وجود دارد؟
09377000000
؟

+Farhad
2011-11-21, 01:39 PM
با خطوط ثابت نیز مشکل وجود دارد؟
09377000000
؟
نه با خطوط ثابت مشکلی نیست!

Nova view
2011-11-21, 02:22 PM

با درود خدمت شما دوست عزیز
مشکل تا ساعاتی دیگر برطرف خواهد شد.

اين پيغام يعنى چى؟

بر روی برخی BTS ها پیکربندی و اصلاح جدید صورت می گیرد و در حین انجام این کار کدینگ غیر فعال می شود.
دلیل نمایش این پیغام بر روی گوشی شما استفاده از فضای فرکانسی غیر کد شده آن BTS هست. اگر آنتن تعویض شود و به سایت دیگری متصل شوید این پیغام محو خواهد شد.
این مورد هیچ تاثیری بر روی سرویس دهی شبکه ندارد و با پایان کار کدینگ مجددا فعال می شود.

Sakhaey
2011-11-21, 04:56 PM
دوستانى كه ميخاهيد با 700 تماس بگيريد باتوجه به اينكه هنوز اين مشكل رفع نشده است مىتوانيد با شماره 09377000000 تماس بگيريد ولى توجه داشته باشيد كه هزينه تماس از خطوط ايرانسل با شماره 09377000000 پاى ثانيه محاسبه مىشود
يعنى ٢ دقيقه مكالمه با اين شماره 124 تومان هزينه دارد

+Farhad
2011-11-22, 02:15 PM
چرا موقعی که خط خودم رو دایورت میکنم هرکی به بهم زنگ میزنه اعتبار هم از من و هم از اونی که تماس گرفته کسر میشه؟
مگه نباید از کسی که دایورت میکنه کسر بشه؟

irmahdi
2011-11-22, 04:55 PM
مشکل تا ساعاتی دیگر برطرف خواهد شد.

سلام دوست عزيز
من از همون ابتداي خريد سيم كارت تابحال مشكل عدم امكان تماس با 700 را دارم. چند بار هم با شماره ديگه با 700 تماس گرفتم يكبار گفتن گوشي رو عوض كن (عوض كردم و فرقي نكرد)، يكبار گفتن شارژ شگفت انگيز استفاده كردي (در صورتيكه استفاده نكرده بودم) و در هر صورت نتيجه اي نگرفتم. يعني اين مشكل براي بعضي شماره ها وجود داره و قابل رفع نيست؟

Nova view
2011-11-22, 09:29 PM
چرا موقعی که خط خودم رو دایورت میکنم هرکی به بهم زنگ میزنه اعتبار هم از من و هم از اونی که تماس گرفته کسر میشه؟
مگه نباید از کسی که دایورت میکنه کسر بشه؟

خیر دوست عزیز، هزینه تماس از خط تماس گیرنده تا خط شما بر عهده تماس گیرنده و از خط شما تا خط دایورت شده بر عهده شما که دایورت کردید خواهد بود.

سلام دوست عزيز
من از همون ابتداي خريد سيم كارت تابحال مشكل عدم امكان تماس با 700 را دارم. چند بار هم با شماره ديگه با 700 تماس گرفتم يكبار گفتن گوشي رو عوض كن (عوض كردم و فرقي نكرد)، يكبار گفتن شارژ شگفت انگيز استفاده كردي (در صورتيكه استفاده نكرده بودم) و در هر صورت نتيجه اي نگرفتم. يعني اين مشكل براي بعضي شماره ها وجود داره و قابل رفع نيست؟

با درود
این مورد برای اولین بار هست که مشاهده می شود.
با اپراتور تماس بگیرید و حتما شماره پیگیری دریافت کنید تا مشکل از بخش فنی بررسی شود.

Sakhaey
2011-11-24, 04:48 PM
سلام دوستان
من اين مشكلو قبلا يه جاى ديگه هم ديده بودم ولى الان پيداش نكردم
زمانى كه دارم يك فايل حجيم را با گوشى دانلود مىكنم وقتى كسى بهم زنگ مىزنه بهش پيغام ميده گوشى مخاطب شما خاموش است
قبلنها اينطورى نبود
با 700 كه تماس گرفتم گفتن بعضى از گوشيها اين قابليتو نداره كه وسط دانلود تماس را متصل كنه
كسى هست اين مشكلو نداشته باشه؟ با چه گوشيى؟
لازمه بگم كه توى وبگردى اين مشكلو ندارم فقط در حال دانلود فايل
با همه جاى تنظيمات تماس و تنظيمات gprs گوشى هم ور رفتم ولى از تنظيمات گوشى نيست
پيشاپيش ممنون

SAEEDBG
2011-11-25, 12:52 AM
درورد به همه دوستان

من یه سیم کارت گرفتم

اما وقتی به 2112 اس ام اس میدم برای سیم کارت هدیه میگه به شما تعلق نمیگیره؟!!!!!!!!!!!

مگه ما لولو خور خوره ایم:hmm:

samadbg
2011-11-25, 02:51 PM
آقا چرا سرعت اینترنت ادج ایرانسل به 10 کیلو بایت برثانیه نمیرسه ؟!!!

™Ali Gsm
2011-11-25, 03:35 PM
سلام دوستان
زمانى كه دارم يك فايل حجيم را با گوشى دانلود مىكنم وقتى كسى بهم زنگ مىزنه بهش پيغام ميده گوشى مخاطب شما خاموش است
قبلنها اينطورى نبود
با 700 كه تماس گرفتم گفتن بعضى از گوشيها اين قابليتو نداره كه وسط دانلود تماس را متصل كنه
پيشاپيش ممنون

سلام
این مشکل بیشتر خطوط هنگام استفاده از اینترنت ایرانسل دارند و تاکنون رفع نشده است.

درورد به همه دوستان
من یه سیم کارت گرفتم

اما وقتی به 2112 اس ام اس میدم برای سیم کارت هدیه میگه به شما تعلق نمیگیره؟!!!!!!!!!!!

مگه ما لولو خور خوره ایم:hmm:
برای دریافت سیمکارت هدیه با 700 تماس بگیرید و این مورد را بازگو کنید.

آقا چرا سرعت اینترنت ادج ایرانسل به 10 کیلو بایت برثانیه نمیرسه ؟!!!

دوست عزیز سرویس Gprs ایرانسل در بعضی از مناطق کیفیتش بسیار افت کرده و ایرانسل نیز تاکنون این مشکل را برای مشترکین برطرف نکرده.

Nova view
2011-11-25, 07:33 PM
سلام دوستان
قبلنها اينطورى نبود
پيشاپيش ممنون

کانالی که GPRS استفاده می کند با کانالی که مکالمه از طریق آن صورت می گیرد یکی هست.
به همین دلیل زمانیکه کانال GPRS شما اشغال هست امکان برقراری ارتباط با خط شما وجود ندارد.
هنگام مرور صفحات این مشکل باز وجود دارد اما کمتر، زیرا دائما کانال GPRS مشغول نیست و خط شما در دسترس هست.
البته تیمی برای برطرف کردن این مشکل شبکه را بررسی کرد ولی حل آن مشکلاتی را به وجود می آورد که ترجیح داده شد تا زمان ورود به نسل سوم وضعیت اینگونه باشد.

G h a s e m
2011-11-27, 09:57 AM
دوستان چند روزیست ارسال MMS ایرانسل برای بنده دچار مشکل شده.چند باری باید امتحان کنم تا ارسال شود.
برای شما نیز اتفاق افتاده است؟

+Farhad
2011-11-27, 11:44 AM
دوستان چند روزیست ارسال MMS ایرانسل برای بنده دچار مشکل شده.چند باری باید امتحان کنم تا ارسال شود.

اینجا مشکلی نداره حتی با حجم بالا هم خیلی راحت سند میشه ولی Delivered ارسال نمیشه!!!

Sakhaey
2011-11-27, 08:41 PM

من هم همين الآن با ارسال يك فيلم 200 كيلوبايتى تست كردم ارسال شد البته دو بار پيغام خطا داد دفعه سوم ارسال شد و موقع دريافت هم به زور دريافت شد!

naznaz88
2011-11-28, 03:34 AM
شما کد 9رقمی سیم کارتت رو وارد کن.همون که پشت پوکه هست:santa:

amircji
2011-11-28, 02:09 PM
برای منم ارسال MMS دچار مشکل شده
جند بار باید بفرستم تا ارسال بشه
جالبه طرف مقابل MMS رو دریافت میکنه ولی دلیوریش برای من نمیاد!!!

fafi2
2011-11-29, 11:50 AM
من يه سيمكارت ايرانسل گرفتم واسه استفاده از اينترنتش كه جواب نگرفتم ... حالا فهميدم درست از همين امروز بسته هاي جي پي ار اس غير فعال شدن ...
چه راههاي ديگه اي هست واسه استفاده از نت از طريق ايرانسل؟

+Farhad
2011-11-29, 01:00 PM
من يه سيمكارت ايرانسل گرفتم واسه استفاده از اينترنتش كه جواب نگرفتم ... حالا فهميدم درست از همين امروز بسته هاي جي پي ار اس غير فعال شدن ...

یا باید از تعرفه عادی استفاده کنی یا از بسته افزایشی GPRS که به صرفه نیست. یکم صبر کن درست میشه احتمالا به خاطر ورود اپراتور سوم دارن تغییری توی بسته ها انجام میدن.

ΛΛ Θ l-l $ Σ Ω
2011-11-29, 01:29 PM

منظورتون بسته هاي روزانه هفتگي و ماهانس ؟؟؟؟

من دو سه روز پيش 1 ماهه فعال كردم شد!

ΛΛ Θ l-l $ Σ Ω
2011-11-29, 01:33 PM
مي خوام وارد سيستم نما ايرانسل بشم پيغام حساب کاربری شما به دلیل وارد کردن کلمه عبور اشتباه قفل شده است. لطفا برای کمک با پشتیبانی​ تماس حاصل کنید چيكارش كنم ؟ راهي بجز 700 هست ؟

fafi2
2011-11-29, 01:45 PM
بله آقا محسن ... منظورم همون بسته هاست...
حالا واسه شما شايد تا آخر اعتبار بسته فعال باشه ...

ΛΛ Θ l-l $ Σ Ω
2011-11-29, 01:54 PM
بله آقا محسن ... منظورم همون بسته هاست...
حالا واسه شما شايد تا آخر اعتبار بسته فعال باشه ...

پس شانس آوردم به موقه زدم :)

+Farhad
2011-11-29, 02:42 PM
مي خوام وارد سيستم نما ايرانسل بشم پيغام حساب کاربری شما به دلیل وارد کردن کلمه عبور اشتباه قفل شده است. لطفا برای کمک با پشتیبانی​ تماس حاصل کنید چيكارش كنم ؟ راهي بجز 700 هست ؟

بهترین راه تماس با اپراتور هست.

ΛΛ Θ l-l $ Σ Ω
2011-11-29, 03:11 PM
بهترین راه تماس با اپراتور هست.

مشكل مشخصات دارم دقيقا يادم نيست به اسم كي گرفتم !

ΛΛ Θ l-l $ Σ Ω
2011-11-29, 03:14 PM
چطوري ميتونم نام مستعار خودمو عوض كنم ؟؟؟ (نما ايرانسل)

+Farhad
2011-11-29, 03:19 PM
مشكل مشخصات دارم دقيقا يادم نيست به اسم كي گرفتم !
از کنترل حساب اینترنتی میتونی استفاده کنی.
لینک (http://ecare.mtnirancell.ir/appmanager/sspportal/login?_nfpb=true&_windowLabel=Login_Portlet&Login_Portlet_actionOverride=%2Fwebflows%2Flogin%2 Fforgetpassowrd)
واسه رمز عبور یه اس ام اس یدون متن به 130 بفرست.

ΛΛ Θ l-l $ Σ Ω
2011-11-29, 03:33 PM
نميتونم وارد حساب اينترنتيم بشم ميگه حساب شما مسدود شده است!

يه سوال نماي دوستان با نماي خانواده چه فرقي داره ؟؟؟؟

ΛΛ Θ l-l $ Σ Ω
2011-11-29, 03:39 PM
از کنترل حساب اینترنتی میتونی استفاده کنی.
لینک (http://ecare.mtnirancell.ir/appmanager/sspportal/login?_nfpb=true&_windowLabel=Login_Portlet&Login_Portlet_actionOverride=%2Fwebflows%2Flogin%2 Fforgetpassowrd)
واسه رمز عبور یه اس ام اس یدون متن به 130 بفرست.

آقا ايول دستت درد نكنه يكي از سيم كارتام درست شد :D

اما اين يكي سيم كارتم سوالشو يادم رفته حالا چيكار كنم ؟؟؟ اصلا فكر نكنم سوالي واسش تعيين كرده باشم! :(

naznaz88
2011-12-02, 02:22 AM
شما با برنامه6opra mini به بالا :) که سرعتش هم خوبه بصورت معمول connect بشین تا وقتی که مشکل ایرانسل حل بشه.من که همین کارو میکنم و راضی هم هستم.امیدوارم که شما هم جواب بگیرید!!!!!!!!!!

Nova view
2011-12-02, 11:48 AM
در حال حاضر مشکلی در سیستم MMS ایرانسل وجود ندارد و کلیه پیامها بدون مشکل به مقصد تحویل داده می شود.
اگر دوستان در ارسال و دریافت مشکل دارند حتما با اپراتور برای بررسی تخصصی تماس گرفته شود.

P.A.Y.A.M
2011-12-02, 09:50 PM
با سلام
دوستان من خط داداشم رو که مدتی خاموش بوده ازش گرفتم.حالا رمز انتقال اعتبارش رو نمیدونم داداشم خودشم یادش نمیاد.چطور میتونم رمزشو از ایرانسل مجددا بگیرم و از سرویس انتقال اعتبار استفاده کنم؟؟
با تشکر

+Farhad
2011-12-02, 09:57 PM
با سلام
دوستان من خط داداشم رو که مدتی خاموش بوده ازش گرفتم.حالا رمز انتقال اعتبارش رو نمیدونم داداشم خودشم یادش نمیاد.چطور میتونم رمزشو از ایرانسل مجددا بگیرم و از سرویس انتقال اعتبار استفاده کنم؟؟
با تشکر

چون خط یه مدت ازش استفاده نشده ممکنه انتقال اعتبار مسدود شده باشه که باید با 700 تماس بگیری!
واسه اینکه رمزت رو بگیری عدد 12 رو به 1112 بفرست.

Borna Fire
2011-12-04, 08:30 PM
حدودا 10 روز پیش بود که مادرم توی یه حادثه رانندگی تصادف کرد و... :crying:
خلاصه که بعد از این ده روز فهمیدم که گوشی و یه سری وسیله دیگه رو از توی ماشینمون دزدیدند.
تا اینکه دیشب یه بابایی با خطی که مال مادرم بود به شماره هایی که توی سیم کارت ذخیره شده بود زنگ زد.

الان سؤال من اینه که اگه من از طرف شکایت کنم و بگم که ردگیریش بکنند، چند روزی میتونم به نتیجه برسم و یا اینکه ارزش داره اینکار رو بکنم یا برم به خدمات مشترکین ایرانسل اطلاع بدم که خطمو دزدیدند بهتره؟!

+Farhad
2011-12-04, 08:38 PM
حدودا 10 روز پیش بود که مادرم توی یه حادثه رانندگی تصادف کرد و... :crying:
خلاصه که بعد از این ده روز فهمیدم که گوشی و یه سری وسیله دیگه رو از توی ماشینمون دزدیدند.
تا اینکه دیشب یه بابایی با خطی که مال مادرم بود به شماره هایی که توی سیم کارت ذخیره شده بود زنگ زد.

الان سؤال من اینه که اگه من از طرف شکایت کنم و بگم که ردگیریش بکنند، چند روزی میتونم به نتیجه برسم و یا اینکه ارزش داره اینکار رو بکنم یا برم به خدمات مشترکین ایرانسل اطلاع بدم که خطمو دزدیدند بهتره؟!

اول برو ایرانسل اطلاع بده تا خط رو مسدود کنند بعد هم یه شکایت بکن ازش رسیدگی میکنند.:)

Borna Fire
2011-12-04, 10:07 PM
اول برو ایرانسل اطلاع بده تا خط رو مسدود کنند بعد هم یه شکایت بکن ازش رسیدگی میکنند.:)

ممنون فرهاد جان!
حرفتون درست!
ولی من این سؤال برام پیش اومده که وقتی که من به ایرانسل بگم که خطمو مسدود کنه دیگه از کجا میشه فهمید که طرف کجا هست؟!:hmm:

+Farhad
2011-12-04, 10:45 PM
ممنون فرهاد جان!
حرفتون درست!
ولی من این سؤال برام پیش اومده که وقتی که من به ایرانسل بگم که خطمو مسدود کنه دیگه از کجا میشه فهمید که طرف کجا هست؟!:hmm:

شما درست میگی من اصلا حواسم نبود به این نکته!
خوب شما اول برید یه فرم شکایت پر کنید و بعدش درخواست دستور قضایی برای ردیابی سیمکارت بدید! فکر نکنم ایرنسل بدون دستور قضایی اقدام به ردیابی کنه!
راستی اگه توی سرویس نما ثبت نام کرده باشی خودت هم میتونی رد یابیش کنی!

Borna Fire
2011-12-04, 11:21 PM
شما درست میگی من اصلا حواسم نبود به این نکته!
خوب شما اول برید یه فرم شکایت پر کنید و بعدش درخواست دستور قضایی برای ردیابی سیمکارت بدید! فکر نکنم ایرنسل بدون دستور قضایی اقدام به ردیابی کنه!
راستی اگه توی سرویس نما ثبت نام کرده باشی خودت هم میتونی رد یابیش کنی!

نه متأسفانه!
سیم کارتم صفر بود که دادم به مادرم انداخت تو گوشی!
نه کنترل حساب اینترنتیش درسته
نه نما!!!
راستی فکر کنم با شماره سریال سیم کارت بشه بریم توی E-Care درسته؟!

+Farhad
2011-12-04, 11:29 PM
نه متأسفانه!
سیم کارتم صفر بود که دادم به مادرم انداخت تو گوشی!
نه کنترل حساب اینترنتیش درسته
نه نما!!!
راستی فکر کنم با شماره سریال سیم کارت بشه بریم توی E-Care درسته؟!

بله میشه اما باید قبلش رمز ورود رو داشته باشی!!!

Borna Fire
2011-12-04, 11:34 PM
بله میشه اما باید قبلش رمز ورود رو داشته باشی!!!

راست میگی. الان خودم هم دیدم!
فکر کنم فردا زنگ بزنم به خدمات مشترکین و بگم که خطمو دزدیدند بهترین کار باشه!
آخه من اگه شکایت کنم که زود نمیتونند جواب درست و حسابی بهم بدند اون یارو هم به شماره های هی زنگ میزنه...
خلاصه که فردا اعلام سرقتیش میکنم!

بازم خیلی مرسی که راهنمایی کردی!!!
اینم تشکر من ازت

Borna Fire
2011-12-05, 10:44 AM
یه مشکل کوچیک برام پیش اومده!
چون اعتبارم کمه نمی تونم با خط ایرانسلم به خدمات مشترکین زنگ بزنم!!!:ohno:
حالا میخواستم ببینم اون شماره ای که مال تماس با خدمات مشترکین بود از خطوط دیگه (به جز ایرانسل) چنده؟!:snitch:

+Farhad
2011-12-05, 11:12 AM
09377000000

*Armin*
2011-12-05, 06:03 PM
سلام

از صبح میخوام سیم کارت رو شارژ کنم همش ارور میده network problem

در حالی که هیچ مشکلی از لحاظ آنتن دهی وجود نداره

پس شبکه کی پیداش میشه؟!:eh:

-----------------------------------------------

ویرایــــــــــــــــــــ ـــش :

درست شد:cool:

dvbsatir
2011-12-07, 12:56 AM
دوستان امنيت سرويس mms چقدر است يعني اوپراتور ميتونه بدون دستور قاضي اقدام به شنود ام ام اس كنند-در كل آيا پس از چند سال از آن راضي هستيد

G h a s e m
2011-12-07, 11:44 AM
دوستان امنيت سرويس mms چقدر است يعني اوپراتور ميتونه بدون دستور قاضي اقدام به شنود ام ام اس كنند-در كل آيا پس از چند سال از آن راضي هستيد
با توجه به اینکه شرکت ایرانسل یک شرکت خصوصیست امنیت و اطلاعات مشتریان به حدی بالاست که خود اپراتورها هم تا رمز ورود مشتریان را نداشته باشند به اطلاعات دسترسی پیدا نمیکنند.
سرویس MMS هم اینگونه هست.
اگر اپراتوری مرتکب خلافی شود و به اطلاعات مشتریان نفوذ کند کد اپراتور در سیستم ثبت و با فرد متخلف برخورد جدی میشود.

.:SONY.:
2011-12-07, 03:52 PM
سلام

از صبح میخوام سیم کارت رو شارژ کنم همش ارور میده network problem

در حالی که هیچ مشکلی از لحاظ آنتن دهی وجود نداره

پس شبکه کی پیداش میشه؟!:eh:

-----------------------------------------------

ویرایــــــــــــــــــــ ـــش :

درست شد:cool:

مشکل از کجا بود ؟

G h a s e m
2011-12-08, 09:44 AM
مشکل از کجا بود ؟
نوشته دیگه مشکل شبکه بود درست شده.

+Farhad
2011-12-08, 10:31 PM
MMS های من ارسال نمیشه! کسی مشکلی با MMS نداره؟؟؟

ΛΛ Θ l-l $ Σ Ω
2011-12-09, 02:26 PM
بچه ها من ام ام اس ارسال مي كنم از صندق خروجيم خارج نميشه!!! (قبلا هم اينجوري بوده ها)

تنظيمات گوشيم درسته

ام ام اس دربافت ميكنم

اما سيم كارت هديه ام ام اس ارسال مي كنه!

G h a s e m
2011-12-09, 07:13 PM
MMS های من ارسال نمیشه! کسی مشکلی با MMS نداره؟؟؟

بچه ها من ام ام اس ارسال مي كنم از صندق خروجيم خارج نميشه!!! (قبلا هم اينجوري بوده ها)

تنظيمات گوشيم درسته

ام ام اس دربافت ميكنم

اما سيم كارت هديه ام ام اس ارسال مي كنه!
دوستان عزیز مدتیست ارسال MMS ایرانسل دچار مشکل شده .در این پست هم بنده اشاره کردم .برای اکثر مشترکان این امر رخ داده است.
http://www.ir-tci.org/forum/showpost.php?p=1218244&postcount=849

چندین بار امتحان کنید ارسال خواهد شد.

golnazp
2011-12-10, 12:26 PM
سلام
از این لینک استفاده کن:santa:
http://92.42.49.87:8080/mtn_ir-mt-web-portal/mwp.form?_flowExecutionKey=_c9408EFCA-7196-4AC9-558D-A36AA495D136_k13E42B43-AEE7-D143-839B-304C8A3B4D26 (http://92.42.49.87:8080/mtn_ir-mt-web-portal/mwp.form?_flowExecutionKey=_c9408EFCA-7196-4AC9-558D-A36AA495D136_k13E42B43-AEE7-D143-839B-304C8A3B4D26)

سلام
من از این لینک استفاده کردم ولی ارور زیر رو میده :
Error

Unable to send setting. Cause: ${message}

alino1367
2011-12-10, 07:32 PM
سلام خدمت دوستان مخصوصا قاسم جان
من یه سیم کارت ایرانسل داشتم که به نام خودم بود ولی متاسفانه بایه گوشی 1200باهم گمش کردم پین کد هم نداشته الان میترسم طرف ازش سو استفاده کنه ونگرانی من ازاینجاست که نه پوک سیم ونه سندی که به نامم هستش را دارم چگونه میتونیم سیم کارت رابسوزونم؟

البته اینم بگم که من از طریق کنترل حساب رفتم وسیم کارت را غیر فعال کردم ولی وقتی زنگ میزنم میگه خاموشه!آیا واقعا غیر فعال میشه؟

2011-12-10, 09:43 PM
من یه سیم کارت ایرانسل داشتم که به نام خودم بود ولی متاسفانه بایه گوشی 1200باهم گمش کردم پین کد هم نداشته الان میترسم طرف ازش سو استفاده کنه ونگرانی من ازاینجاست که نه پوک سیم ونه سندی که به نامم هستش را دارم چگونه میتونیم سیم کارت رابسوزونم؟

البته اینم بگم که من از طریق کنترل حساب رفتم وسیم کارت را غیر فعال کردم ولی وقتی زنگ میزنم میگه خاموشه!آیا واقعا غیر فعال میشه؟

امگه دایمی هست ؟

2011-12-10, 09:56 PM
سلام
من از این لینک استفاده کردم ولی ارور زیر رو میده :
Error

Unable to send setting. Cause: ${message}

لطفا اطمینان حاصل کنید که
1شماره سیم کارت ایرانسل خود را بدون صفر وارد کرده اید.
2-پیامک دریافت شده از ایرانسل را درست و صحیح وارد کرده اید
لینک امتحان شد و در نهایت با شماره خودم توانستم تنظیمات را دریافت کنم.

مهدی خسته
2011-12-10, 10:02 PM
سلام دوست من ایرانسل داره خط هایی که خاموش هستن رو صلب امتیاز میکنه فقط کافیه تا 40 روز سیم کارت شما خاموش باشه که شرکت ایرانسل خودش به طور اتوماتیک میسوزونش و تا 6 ماه بعد دوباره فعال میکنه و جز سیم های جدید میفروشه اخه دیگه 0939 هم داره شماره هاش تموم میشه نگران نباش

G h a s e m
2011-12-10, 10:33 PM

سلام علی جان
سیم کارت مفقودی را میتوان از طریق 700 یا کنترل حساب اینترنتی به مدت محدودی مسدود نمود. بدین صورت که برای مسدود کردن مالک سیم کارت با 700 تماس گرفته و تقاضای قطع مالک مینماید.پس از ارائه مشخصات کامل مالک به اپراتور سیم کارت به مدت 1 ماه مسدود میشود تا مالک برای پیگیری به یکی از نمایندگیهای مجاز ایرانسل مراجعه کند.در ضمن مسدودی فقط یکطرفه خواهد بود و فقط تمامی سرویس های خروجی بسته میشوند.
در این مدت یک ماه نسبت به تعویض سیم کارت اقدام نمائید تا پس از این مدت فرد دیگری از سیم کارت شما سواستفاده ننماید.

+Farhad
2011-12-10, 11:12 PM
سلام دوست من ایرانسل داره خط هایی که خاموش هستن رو صلب امتیاز میکنه فقط کافیه تا 40 روز سیم کارت شما خاموش باشه که شرکت ایرانسل خودش به طور اتوماتیک میسوزونش و تا 6 ماه بعد دوباره فعال میکنه و جز سیم های جدید میفروشه اخه دیگه 0939 هم داره شماره هاش تموم میشه نگران نباش
قوانین قطع خدمات اعتباری:
کافی است برای فعال نگه داشتن خط خود در هر ۹۰ روز یکی از فعالیت های زیر را انجام دهید:

• دریافت یا برقراری تماس
• ارسال یا دریافت پیام کوتاه (SMS) و پیام چند رسانه ای
• شارژ مجدد
• استفاده از GPRS

در غیر اینصورت خط تلفن به همراه اعتبار موجود و دیگر سرویس های اختصاص یافته قطع و ضبط خواهد شد.

golnazp
2011-12-11, 12:02 AM
لطفا اطمینان حاصل کنید که
1شماره سیم کارت ایرانسل خود را بدون صفر وارد کرده اید.
2-پیامک دریافت شده از ایرانسل را درست و صحیح وارد کرده اید
لینک امتحان شد و در نهایت با شماره خودم توانستم تنظیمات را دریافت کنم.

دوست عزیز من باز هم تست کردم و هر دو مورد رو مثل قبل رعایت کردم اما بازهم همون ارور رو میده .

G h a s e m
2011-12-11, 09:07 AM
دوست عزیز من باز هم تست کردم و هر دو مورد رو مثل قبل رعایت کردم اما بازهم همون ارور رو میده .
دستی تنظیم نمائید.

SBRSBR
2011-12-12, 12:19 PM
سلام دوستان
ببخشید من یک سیم کارت ایرانسل دارم، وقتی میخوام به بخش کنترل حساب اینترنتی برم، خطا میده که "شماره همراه/کد کاربری قفل شده است". پسورد رو درست میزنم ولی قبلش فکر کنم رمز عبور رو چندبار اشتباه زده بودم و شاید به همین خاطر هم قفل شده.
سئوالم اینه که بعد از مدتی حسابم باز میشه مجددا؟ یا باید با 700 تماس بگیرم که دسترسی به حساب رو آزاد کنن؟ روش دیگه ای نداره؟

+Farhad
2011-12-12, 12:28 PM
سلام دوستان
ببخشید من یک سیم کارت ایرانسل دارم، وقتی میخوام به بخش کنترل حساب اینترنتی برم، خطا میده که "شماره همراه/کد کاربری قفل شده است". پسورد رو درست میزنم ولی قبلش فکر کنم رمز عبور رو چندبار اشتباه زده بودم و شاید به همین خاطر هم قفل شده.
سئوالم اینه که بعد از مدتی حسابم باز میشه مجددا؟ یا باید با 700 تماس بگیرم که دسترسی به حساب رو آزاد کنن؟ روش دیگه ای نداره؟

بهترین راه اینه که با 700 تماس بگیری همون موقع واست درستش می کنند!

golnazp
2011-12-12, 02:32 PM
دستی تنظیم نمائید.

ممکنه اگه با طریقه تنظیم کردن گوشی من آشنایی دارید راهنمایی بفرمایید ؟

™Ali Gsm
2011-12-12, 06:33 PM
ممکنه اگه با طریقه تنظیم کردن گوشی من آشنایی دارید راهنمایی بفرمایید ؟

دوست عزیز میتوانید این تنظیمات را به صورت دستی وارد نمایید از تصویر زیر میتوانید استفاده کنید.

http://www.irancell.ir/Webfiles/Files/image/Services/MMS/MMS-Manual-settings-en.gif

و برای چگونگی وارد شدن به تنظیمات اتصال در گوشی ویندوز موبایل از این (http://www.ir-tci.org/forum/showpost.php?p=969185&postcount=2063) اموزش میتوانید استفاده کنید.

2011-12-13, 12:48 AM
بهترین راه اینه که با 700 تماس بگیری همون موقع واست درستش می کنند!

البته بعضی از کسایی که اون پشت نشستن هیچی بارشون نیست !

ansarweb
2011-12-13, 10:15 PM
سلام
الان دوروزه جنوب استان اصفهان وضعیت ایرانسل افتضاحه یعنی اصلا نیست و انتن نمیده
کی باید پاسخگو باشه؟

+Farhad
2011-12-13, 10:28 PM
سلام
کی باید پاسخگو باشه؟

اكه منظورت جنوب شهره من بعد از ظهر دروازه شيراز بودم مشكلي نداشت

G h a s e m
2011-12-13, 10:43 PM
سلام
کی باید پاسخگو باشه؟

حتما با اپراتور از سایر خطوط با شماره ی 09377000000 تماس بگیرید.

samadbg
2011-12-14, 12:17 AM
سلام من توی ویترین ایرانسل رفتم برای این که شماره من قفل بود وارد نمیشد رفتم برای حل مشکل بعد از دو مرحله . وقتی به مرحله سوم رسیدم (گام سوم)
نوشته بود
سوال راهنما و پاسخ راهنما
این یعنی چی ؟!! من هرچی فکر کردم چیزی به ذهنم نرسید
لطفا جواب بدین
چی بنویسم ؟

2011-12-14, 12:50 AM
سلام من توی ویترین ایرانسل رفتم برای این که شماره من قفل بود وارد نمیشد رفتم برای حل مشکل بعد از دو مرحله . وقتی به مرحله سوم رسیدم (گام سوم)
نوشته بود
سوال راهنما و پاسخ راهنما
این یعنی چی ؟!! من هرچی فکر کردم چیزی به ذهنم نرسید
لطفا جواب بدین
چی بنویسم ؟

سوال امنیتی هست که باید یه سوال بپرسی و جواب بدی اا وقتی یادت رفت سوال ازت پرسیده بشه و اگر جواب رو دست دادای یه پسورد جدید میگیری
برای مثل بنویس
اولین موتور سیکلت چی بود؟
رادیسون125سی سی
اگر پسوردم که 123456 باشه رو یادم رفت میریم بازیابی سوالش اینه که اولین موتورت چی بود مینویسم رادیسون یه پسورد جدید میده !
از این بهتر تو کل دنیا کسی بهت نمیتونست توضیح بده !

samadbg
2011-12-14, 05:15 PM
سوال امنیتی هست که باید یه سوال بپرسی و جواب بدی اا وقتی یادت رفت سوال ازت پرسیده بشه و اگر جواب رو دست دادای یه پسورد جدید میگیری
برای مثل بنویس
اولین موتور سیکلت چی بود؟
رادیسون125سی سی
اگر پسوردم که 123456 باشه رو یادم رفت میریم بازیابی سوالش اینه که اولین موتورت چی بود مینویسم رادیسون یه پسورد جدید میده !
از این بهتر تو کل دنیا کسی بهت نمیتونست توضیح بده !
من یادم نمیاد که اصلا قبلا ثبت نام کرده باشم اما موقع که خواستم ثبت نام کنم گفت ثبت شده است بعد است خواستم وارد شم با دریافت رمز گفت شماره شما قفل شده است رفتم قسمت بازیابی در قسمت قفل شده ها اونجا گام سوم نوشته سوال راهنما هیچی جولش نیست یه کم پایین تر نوشته پاسخ راهنما که یک کادر خالی هست
عجب حکایتی هستش ایرانسل ما رو مسخره کرده با خودش !!!
در ضمن ممنون
اما مشکل این هست که اصلا سوالی نیست فقط نوشته سوال راهنما !!!

saeed_cris
2011-12-14, 06:51 PM
سلام
من 2 روزه سيمكارتمو ثبت كردم والان ميخوام براي سيمكارت هديه اقدام كنم پيام مياد كه سيمكارت هديه به شما تعلق نميگيره..!!
از دوستان كسي هست راهنمايي كنه..

™Ali Gsm
2011-12-14, 07:48 PM
من یادم نمیاد که اصلا قبلا ثبت نام کرده باشم اما موقع که خواستم ثبت نام کنم گفت ثبت شده است بعد است خواستم وارد شم با دریافت رمز گفت شماره شما قفل شده است رفتم قسمت بازیابی در قسمت قفل شده ها اونجا گام سوم نوشته سوال راهنما هیچی جولش نیست یه کم پایین تر نوشته پاسخ راهنما که یک کادر خالی هست
عجب حکایتی هستش ایرانسل ما رو مسخره کرده با خودش !!!
در ضمن ممنون
اما مشکل این هست که اصلا سوالی نیست فقط نوشته سوال راهنما !!!

دوست عزیز علت این مورد استفاده نکردن از سیستم به مدت طولانی است و برای حل این مشکل باید با خدمات مشترکین تماس بگیرید. انها اکانت کنترل حساب اینترنتی را ریست میکنند و یک رمز جدید دریافت میکنید.

سلام
من 2 روزه سيمكارتمو ثبت كردم والان ميخوام براي سيمكارت هديه اقدام كنم پيام مياد كه سيمكارت هديه به شما تعلق نميگيره..!!
از دوستان كسي هست راهنمايي كنه..

دوست عزیز برای دریافت سیمکارت هدیه با 700 تماس بگیرید مشخصاتتان را بازگو کنید سیمکارت هدیه برایتان ارسال خواهد شد.

ansarweb
2011-12-14, 09:59 PM
حتما با اپراتور از سایر خطوط با شماره ی 09377000000 تماس بگیرید.

مگه فقط خط من بود کل شبکه ایرانسل قطع بود و بابتش نزدیک 15000 تومنی من متضرر شدم
اونم که از گند اطلاعاتی اپراتورامون که 2030 گفت حالا هی بگیم تو ... خطوط مردم رو کنترل میکنند لااقل دست شرکتای خصوصی نمیدن

G h a s e m
2011-12-14, 10:10 PM
مگه فقط خط من بود کل شبکه ایرانسل قطع بود و بابتش نزدیک 15000 تومنی من متضرر شدم
اونم که از گند اطلاعاتی اپراتورامون که 2030 گفت حالا هی بگیم تو ... خطوط مردم رو کنترل میکنند لااقل دست شرکتای خصوصی نمیدن

پس بایستی منتظر میماندید

ansarweb
2011-12-14, 10:56 PM
منتظر چی؟
یه ساعت دو ساعتش قابله قبوله
اما دو روز پشت سر اون دیگه ایول داره

ΛΛ Θ l-l $ Σ Ω
2011-12-15, 09:18 PM
دوستان عزیز مدتیست ارسال MMS ایرانسل دچار مشکل شده .در این پست هم بنده اشاره کردم .برای اکثر مشترکان این امر رخ داده است.
http://www.ir-tci.org/forum/showpost.php?p=1218244&postcount=849

چندین بار امتحان کنید ارسال خواهد شد.

از همون اولم اينجوري بود ...

تازه تنظيمات گوشيم ( سامسونگ 8500 ) درسته اما ام ام اس (يكي در ميون دريافت ميكنم بعضي موقه ها دريافت ميشه)دريافت نميكنم و يه لينك ميده ميگه تا 15 روز وقت داري بري ببينيش :wac:

G h a s e m
2011-12-16, 02:29 PM
از همون اولم اينجوري بود ...

تازه تنظيمات گوشيم ( سامسونگ 8500 ) درسته اما ام ام اس (يكي در ميون دريافت ميكنم بعضي موقه ها دريافت ميشه)دريافت نميكنم و يه لينك ميده ميگه تا 15 روز وقت داري بري ببينيش :wac:

هر چند وقت یکبار تنظیمات رو بروز کن.

M40205
2011-12-18, 01:35 PM
سلام دوستان
شماره *745# مال كجاست؟
ممنون ميشم جواب بدين

M.ZARIF
2011-12-19, 01:57 PM
سلام حدود دو روزه كه ايرانسل گيرداده برام اهنگ پيشواز انتخاب ميكنه.اس مياد اهنگ پيشواز شما انتخاب شد. پولش رو كم ميكنه.حالا صحبت اينجاست كه من اصلا انتتخاب نميكنم.. دقيقا روزي دو يا سه بار پيام مياد.با خدمات تماس گرفتم ميگه برسي ميكننيم.اما امروز دوباره اس اومد اهنگ پيسواز شما با موفقيت انتخاب شد...
كسي ميتونه راهنمايي كنه

™Ali Gsm
2011-12-19, 02:07 PM
سلام دوستان
شماره *745# مال كجاست؟
ممنون ميشم جواب بدين

دوست عزیز این کد میتواند مربوط به موبایل بانک باشد ولی تا کنون بانک مربوطه مشخص نشده.

سلام حدود دو روزه كه ايرانسل گيرداده برام اهنگ پيشواز انتخاب ميكنه.اس مياد اهنگ پيشواز شما انتخاب شد. پولش رو كم ميكنه.حالا صحبت اينجاست كه من اصلا انتتخاب نميكنم.. دقيقا روزي دو يا سه بار پيام مياد.با خدمات تماس گرفتم ميگه برسي ميكننيم.اما امروز دوباره اس اومد اهنگ پيسواز شما با موفقيت انتخاب شد...
كسي ميتونه راهنمايي كنه

دوست عزیز با استفاده از کد زیر میتوانید فهرست اهنگهای پیشواز را مشاهده نمایید.

#3*777*

سپس با این کد اهنگهای مورد نظر را حذف نمایید.

#کد اهنگ پیشواز*5*777*

HEELENA
2011-12-19, 03:18 PM
سلام دوستان
یه شماره ایرانسل دارم که می خوام نام و نام خانوادگی و آدرس صاحبش رو دربیارم
امکانش هست؟؟
کسی می تونه کمکم کنه؟؟

Sakhaey
2011-12-19, 03:48 PM
سلام دوستان
امکانش هست؟؟
کسی می تونه کمکم کنه؟؟

سلام دوست عزيز نه متأسفانه يا خوشبختانه امكانش نيست
http://www.ir-tci.org/forum/showpost.php?p=1237127&postcount=891
قبلا يكى از بچه هاى انجمن از باگى كه در ايرانسل بود استفاده مىكرد و اين كارو براى اعضا انجام مىداد ولى اين باگ بسته شد

Aliakbari5
2011-12-19, 04:01 PM
سلام دوستان
امکانش هست؟؟
کسی می تونه کمکم کنه؟؟

سلام اره ميشه!
يه پيام خالى بده130
بعدش برو به كنترل حساب اينترنتى
اونجا مينويسه كه سيم مال كيه!

mmiladd7
2011-12-19, 08:21 PM
سلام

دوستان يه سوال داشتم

من شماره يكي از دوستام كه زنگ مي زدم اول مي گفت كه مسدود شده بعد از يه مدت گفت كه

خاموشه الان هم مي گه كه اشتباهه شماره !!

اين يعني چي ؟

+Farhad
2011-12-19, 08:28 PM
سلام

دوستان يه سوال داشتم

من شماره يكي از دوستام كه زنگ مي زدم اول مي گفت كه مسدود شده بعد از يه مدت گفت كه

خاموشه الان هم مي گه كه اشتباهه شماره !!

اين يعني چي ؟

احتمال داره سیمکارت سلب امتیاز شده باشه!!

mmiladd7
2011-12-19, 09:20 PM
يعني رفت كه رفت ؟

+Farhad
2011-12-19, 09:37 PM
يعني رفت كه رفت ؟
اگه سیمکارت سلب امتیاز شده باشه دیگه قابل بازگشت نیست!!!

ninish90
2011-12-21, 10:14 AM
emergency helppppppppppppppp% 2ruze modam az 8285 sms miyad ke "baraye tayid in code ra vared konid" 1code 4ragami mide ke har baram ragamash farg dare.kesi midune jaryan az che garare?aslan in 8285 chie??????

+Farhad
2011-12-21, 11:27 AM
emergency helppppppppppppppp% 2ruze modam az 8285 sms miyad ke "baraye tayid in code ra vared konid" 1code 4ragami mide ke har baram ragamash farg dare.kesi midune jaryan az che garare?aslan in 8285 chie??????

دوست عزیز طبق قوانین انجمن فارسی تایپ کنید!
شماره 8285 مربوط به پرتال تنظیمات خودکار MMS و GPRS ایرانسل هست.
احتمالا یک نفر داره شماره شما رو توی پرتال وارد میکنه که بفهمه مدل گوشیت چیه!!

aghajari
2011-12-21, 11:33 AM
یه شماره همراه اول رو روی سیمکارت ایرانسلم دایورت کردم . بعد از اینکه دایورت رو غیرفعال کردم دیگه نمی تونم با شماره ای تماس بگیرم. پیغام not allowed میده!!! مشکل از سیمکارته؟؟؟ چیکارش کنم؟؟

+Farhad
2011-12-21, 11:39 AM
یه شماره همراه اول رو روی سیمکارت ایرانسلم دایورت کردم . بعد از اینکه دایورت رو غیرفعال کردم دیگه نمی تونم با شماره ای تماس بگیرم. پیغام not allowed میده!!! مشکل از سیمکارته؟؟؟ چیکارش کنم؟؟

دایورت کردن مشکلی برای تماس گرفتن ایجاد نمیکنه!!!
شما اول مطمئن شو فقط خط خودت مشکل داره یا بقیه هم مشکل دارن؟؟

aghajari
2011-12-21, 12:35 PM
دایورت کردن مشکلی برای تماس گرفتن ایجاد نمیکنه!!!
شما اول مطمئن شو فقط خط خودت مشکل داره یا بقیه هم مشکل دارن؟؟

فقط سیم کارت خودم اینجوری شده بود.
نمی دونم چرا ؟ ولی با جابه جا کردن سیم کارت ، مشکل حل شد!!
:blush::snitch:

mohammadi_
2011-12-21, 12:49 PM
فقط سیم کارت خودم اینجوری شده بود.
نمی دونم چرا ؟ ولی با جابه جا کردن سیم کارت ، مشکل حل شد!!
:blush::snitch:
بله دوست عزیز واسه من تقریبا 1 سال پیش این مشکل بوجود اومد مال شبکه هست نه سیمکارت اگه سیمکارتو درنیاری همین مشکل رو داره باید سیمکارتو دربیاری و دومرتبه جابزاری .واسه من حتی با خاموش روشن کردن گوشی درست نشد

SAEEDBG
2011-12-21, 09:12 PM
:grrr::grrr:
امروز برای ارسال یک اس ام اس به همراه اول صد بار زدم ولی ارسال نشد اما جالب اینکه حدود 900 تومن از اعتبارم کم شد به ازای هر پیامکی که ارسال نشد 10 تومن کم کرد
واقعا متاسفم کوفتت بشه ایرانسل

SAEEDBG
2011-12-22, 12:16 PM
ایرانسل دیگه شورشو در اورده،دیشب برام پیامک داد که با شارژ10000 ریال دیگر 4000 ریال اعتبار هدیه میگیرید،من اومدم 20000 ریال شارژ کردم اما امروز پیامک داده که به زودی 1000 ریال بهتون داده میشه!!!

حالا من بحثم 4000 ریال یا 1000 ریال نیست،من میگم چرا با شعور مشتری بازی میکنه ایرانسل!!!

Nova view
2011-12-22, 02:35 PM
:grrr::grrr:
امروز برای ارسال یک اس ام اس به همراه اول صد بار زدم ولی ارسال نشد اما جالب اینکه حدود 900 تومن از اعتبارم کم شد به ازای هر پیامکی که ارسال نشد 10 تومن کم کرد
واقعا متاسفم کوفتت بشه ایرانسل

ایرانسل دیگه شورشو در اورده،دیشب برام پیامک داد که با شارژ10000 ریال دیگر 4000 ریال اعتبار هدیه میگیرید،من اومدم 20000 ریال شارژ کردم اما امروز پیامک داده که به زودی 1000 ریال بهتون داده میشه!!!

حالا من بحثم 4000 ریال یا 1000 ریال نیست،من میگم چرا با شعور مشتری بازی میکنه ایرانسل!!!

هنگام ارسال پیام کوتاه به خطوط همراه اول، ایرانسل پیامک را بدون مشکل به همراه اول تحویل می دهد به همین هزینه آن محاسبه می شود. زمانی هزینه آن بازمی گردد که به مقصد کاملا نرسد، اما معمولا در این موارد پیام شما با تاخیر چند ساعته دلیور می شود، اینکه به مقصد نمی رسد یا تاخیر دارد مربوط به مشکلات شبکه قدیمی همراه اول هست.

G h a s e m
2011-12-22, 03:54 PM

6#*140*

.::reza.com::.
2011-12-22, 05:11 PM
6#*140*
الان این چی بید ؟

برا منم زیاد میفرسته روزی 4 تا هست حدودا"
اولش میزد 1000 شارژ کنید 200 بین ایرانسلی بگیرید
بعد یه مدت شد 500 بگیرید
دیشب زده 800
میگم حتما" چند روز دیگه 1500
:دی

هیچکودومم که نمیده خالیبند

G h a s e m
2011-12-23, 11:13 AM
الان این چی بید ؟

برا منم زیاد میفرسته روزی 4 تا هست حدودا"
اولش میزد 1000 شارژ کنید 200 بین ایرانسلی بگیرید
بعد یه مدت شد 500 بگیرید
دیشب زده 800
میگم حتما" چند روز دیگه 1500
:دی

هیچکودومم که نمیده خالیبند
بعد از اون کد, عدد 3 رو بزنید برای استعلام داخل شبکه عدد 1 و استعلام خارج شبکه عدد 2 رو بزنید.
هروقت پیام داد که به حسابتان واریز شد اونوقت با این کد چک کنید.

.::reza.com::.
2011-12-24, 10:45 AM
بعد از اون کد, عدد 3 رو بزنید برای استعلام داخل شبکه عدد 1 و استعلام خارج شبکه عدد 2 رو بزنید.
هروقت پیام داد که به حسابتان واریز شد اونوقت با این کد چک کنید.
نمیشه کاری کرد که این پیغامو هی نفرسته ؟؟

madman992
2011-12-24, 08:53 PM
سلام

من يه سيمكارت ايرانسل 939 خريدم چهار رقم آخرش 5040

هديه اين سيم كارت كه اومد 935 بود چهار رقم آخرش 4060

الان مجبور شدم كه يكي از سيم كارت هامو بدم به دوستم

بعضي ها مي گن كد 935 يه تفاوت هاي با 939 داره(بهتره)

مي خواستم بدونم 939 بهتره يا 935
اگه كسي لطف كنه يه توضيحي بده ممنون ميشم!

+Farhad
2011-12-24, 09:11 PM
سلام

دوست عزیز هیچ تفاوتی بین کد های 0935 - 0936 - 0937 - 0938 و 0939 شبکه ایرانسل وجود نداره! همگی از یک شبکه آنتن می گیرند. پیش شماره 935 به دلیل اینکه جزء سیمکارت هایی بود که ایرانسل در ابتدا توزیع میکرد محبوبیت بیشتری نسبت به بقیه دارند.

ansarweb
2011-12-24, 10:04 PM
سلام
من یه سیم کارت خریدم که هدیهش بعد از سه ماه به دستم رسید اونم ایرانسل پیام داد رفتم از پست مرکزی تحویل گرفتم اون اول با اینکه مهلت یه ماهه داده بود کار کرد اما حالا که بعد از چند مدت میندازم روی گوشیم پیغام میده سیم کارت ریجستر نمیشه
احتمال اینکه سوزونده باشنش هست؟

+Farhad
2011-12-24, 10:34 PM
سلام
من یه سیم کارت خریدم که هدیهش بعد از سه ماه به دستم رسید اونم ایرانسل پیام داد رفتم از پست مرکزی تحویل گرفتم اون اول با اینکه مهلت یه ماهه داده بود کار کرد اما حالا که بعد از چند مدت میندازم روی گوشیم پیغام میده سیم کارت ریجستر نمیشه

اگر سیمکارت به مدت 90 روز متوالی ازش استفاده تشه در اختیار شرکت ایرانسل قرار خواهد گرفت!!

Nova view
2011-12-24, 11:13 PM
نمیشه کاری کرد که این پیغامو هی نفرسته ؟؟

با درود
با اپراتور تماس بگیرید و درخواست دهید پیامک ها تبلیغاتی برای خط شما غیر فعال شود.

دوست عزیز هیچ تفاوتی بین کد های 0935 - 0936 - 0937 - 0938 و 0939 شبکه ایرانسل وجود نداره! همگی از یک شبکه آنتن می گیرند. پیش شماره 935 به دلیل اینکه جزء سیمکارت هایی بود که ایرانسل در ابتدا توزیع میکرد محبوبیت بیشتری نسبت به بقیه دارند.

سلام

با درود
سیمکارت هدیه دارای تاریخ انقضا هست.
اگر 30 روز پس از ثبت نام از سیمکارت هدیه اولین تماس را برقرار نکنید این سیمکارت به خاطر حفظ شرایط امنیتی باطل می شود.
البته طرح سیمکارت هدیه به اتمام رسیده و از این به بعد فقط سیمکارت دو قلو خریداری کنید.
جهت اطلاع از زمان انقضای سیمکارت هدیه کد زیر را شماره گیری کنید:
#۱*۱۲۱*

سلام

با درود
همانطور که به درستی اشاره شد بیشتر جنبه سلیقه ای هست، برخی افراد برخی پیش شماره ها را بیشتر دوست دارند،
اما هیچ تفاوتی در پیش شماره ها ندارد، سرور همگی یکی هست و کل شبکه بر خلاف سایر اپراتور ها یکپارچه و سراسری کار می کند.

porofesor1
2011-12-25, 12:14 AM
سلام خدمت شما.

آقا این طرحشون که میگفتن به ازای هردقیقه صحبت یک امتیاز میگیرین چی شد؟چرا از جوایزش خبری نیست؟

™Ali Gsm
2011-12-25, 12:20 AM
سلام خدمت شما.

آقا این طرحشون که میگفتن به ازای هردقیقه صحبت یک امتیاز میگیرین چی شد؟چرا از جوایزش خبری نیست؟

سلام
طرح وفاداری در حال حاضر ویژه خطوط دائمی است در مورد جوایز این طرح در اینده اطلاع رسانی میشود.

ansarweb
2011-12-25, 10:08 PM
[QUOTE=Nova view;1246985]

[B]با درود
سیمکارت هدیه دارای تاریخ انقضا هست.
اگر 30 روز پس از ثبت نام از سیمکارت هدیه اولین تماس را برقرار نکنید این سیمکارت به خاطر حفظ شرایط امنیتی باطل می شود.
البته طرح سیمکارت هدیه به اتمام رسیده و از این به بعد فقط سیمکارت دو قلو خریداری کنید.
جهت اطلاع از زمان انقضای سیمکارت هدیه کد زیر را شماره گیری کنید:
#۱*۱۲۱*

عرض کردم خدمتتون با اینکه سیم کارت هدیه خیلی دیر به دستم رسید اما فعال شد اما الان که دوباره بعد از مدتی انداختمش رو گوشی انتن نمیگیره

appel
2011-12-25, 11:51 PM
برام م م س فرستادن تو گوشي نوشته برم تو سايت mms.mtnirancell وقتي ميرم تو سايت و ش موبايل رو و رمزو ميزنم وارد نميشه كه بتونم عكس رو ببينم كسي ميدونه بايد چيكار كنم؟

+Farhad
2011-12-25, 11:58 PM
برام م م س فرستادن تو گوشي نوشته برم تو سايت mms.mtnirancell وقتي ميرم تو سايت و ش موبايل رو و رمزو ميزنم وارد نميشه كه بتونم عكس رو ببينم كسي ميدونه بايد چيكار كنم؟
با Internet Explorer امتحان کن!!

porofesor1
2011-12-26, 12:28 AM
سلام
طرح وفاداری در حال حاضر ویژه خطوط دائمی است در مورد جوایز این طرح در اینده اطلاع رسانی میشود.

دوست عزیز من خطم اعتباریه ولی امتیاز هامو نشون میده.اون اولش هم که اس ام اس از طرف ایرانسل واسم اومد،نوشته بود طرح تا آخر آذر ماه ادامه داره. الان دیگه باید جوایزش رو ارائه کنن

™Ali Gsm
2011-12-26, 02:01 AM
دوست عزیز من خطم اعتباریه ولی امتیاز هامو نشون میده.اون اولش هم که اس ام اس از طرف ایرانسل واسم اومد،نوشته بود طرح تا آخر آذر ماه ادامه داره. الان دیگه باید جوایزش رو ارائه کنن

این طرح مخصوص خطوط دایمی میباشد اینکه این طرح به تازگی برای خطوط اعتباری ارایه شده مشخص نیست باید منتظر ماند در مورد جوایز در اینده اطلاع رسانی شود.

mrmostafa
2011-12-26, 04:53 PM
من شماره ایرانسل همراه اولم رو خریدم از خود ایرانسل به کسی داده بودم بعد زنگ زدم به ایرانسل برام سوزوند الان چند ماهی هست نرفتم بگیرم جدیدش رو. حالا امروز از یه شماره زنگ زدن میگن شماره ایرانسل همراه اولتون رو میخواین گفتم شما چطور شماره خودم رو به خودم میتونین بفروشین؟؟ چجوریه واقعا؟؟ چه بی در و پیکره؟!!!

™Ali Gsm
2011-12-26, 06:35 PM
من شماره ایرانسل همراه اولم رو خریدم از خود ایرانسل به کسی داده بودم بعد زنگ زدم به ایرانسل برام سوزوند الان چند ماهی هست نرفتم بگیرم جدیدش رو. حالا امروز از یه شماره زنگ زدن میگن شماره ایرانسل همراه اولتون رو میخواین گفتم شما چطور شماره خودم رو به خودم میتونین بفروشین؟؟ چجوریه واقعا؟؟ چه بی در و پیکره؟!!!

دوست عزیز شماره ایرانسل شما در اختیار شخص تماس گیرنده قرار گرفته و وبا توجه به اینکه شماره ایرانسل همانند خط همراه اول شماست احتمالا میخواسته با توجه به این ویژه گی این خط را با قیمت بیشتر به شما بفروشد.

_DANGER_
2011-12-27, 02:44 AM
سلام ببخشد من جند سال پیش یه سیم کارت پیدا کردم و زنگ زدم به صاحب سیم کارت گفتم سیم کارت شما رو پیدا کردم بیایید بگیریدش صاحب سیم کارت گفت فعلا لازمش ندارم پیش خودت باشه منم استفاده کردم 935 بود

بعد الان گوشی من رو دزیدن نامردا حالا چیکار کنم گوشی مهم نیست سیم کارتو می خوام صاحبش هم نمی دونم کجاست بعد چند سال به نظر شما راهی هست؟ که کاری کنم؟؟؟

نادیا ل
2011-12-27, 04:11 AM
با سلام
سوالی دارم :دوستی در کشور مصر دارم که می تونه با خط موبایلش به ایرانسل من پیامک ارسال کنه ولی تماسی نمی تونه بگیره
اگر کسی بتونه راهنمایی کنه تا این مشکل حل بشه ممنون میشم

+Farhad
2011-12-27, 10:28 AM
سلام ببخشد من جند سال پیش یه سیم کارت پیدا کردم و زنگ زدم به صاحب سیم کارت گفتم سیم کارت شما رو پیدا کردم بیایید بگیریدش صاحب سیم کارت گفت فعلا لازمش ندارم پیش خودت باشه منم استفاده کردم 935 بود

بعد الان گوشی من رو دزیدن نامردا حالا چیکار کنم گوشی مهم نیست سیم کارتو می خوام صاحبش هم نمی دونم کجاست بعد چند سال به نظر شما راهی هست؟ که کاری کنم؟؟؟
برای اعلام مفقودی سیمکارت و غیر فعال کردن صاحب سیمکارت حتما باید باشه!!

mrmostafa
2011-12-27, 10:59 AM
دوست عزیز شماره ایرانسل شما در اختیار شخص تماس گیرنده قرار گرفته و وبا توجه به اینکه شماره ایرانسل همانند خط همراه اول شماست احتمالا میخواسته با توجه به این ویژه گی این خط را با قیمت بیشتر به شما بفروشد.

الان من سند سيم كارت رو دارم هر وقت برم نمايندگي ايرانسل به من ميده سيم كارت رو درسته؟؟؟

G h a s e m
2011-12-27, 11:28 AM
الان من سند سيم كارت رو دارم هر وقت برم نمايندگي ايرانسل به من ميده سيم كارت رو درسته؟؟؟

اصل کارت ملی را به همراه داشته باشید.

_DANGER_
2011-12-27, 01:06 PM
برای اعلام مفقودی سیمکارت و غیر فعال کردن صاحب سیمکارت حتما باید باشه!!
خوب اینو خودم میدونم راهی دیگه نیست؟ چون من صاحب سیم کارت نمیدونم کی بوده و کجا است الان:wac::wac:

+Farhad
2011-12-27, 01:31 PM
خوب اینو خودم میدونم راهی دیگه نیست؟ چون من صاحب سیم کارت نمیدونم کی بوده و کجا است الان:wac::wac:
نه دوست عزیز!!! ولی اگه رمز عبور کنترل حساب اینترنتی و سریال سیمکارت روداشته باشی میتونی به اطلاعات صاحب سیمکارت دسترسی داشته باشی!

XmaN.
2011-12-27, 01:59 PM
چرا سيم كارت هاي دو قولو سيم كارت جايزش فعال نميشه من هرچي فروختم هيچ كدومش تاحالا فعال نشده مشكل از كجاست

™Ali Gsm
2011-12-27, 02:05 PM

سلام

شما چون مالک سیمکارت نیستید نمیتونید این مورد را پیگیری کنید در صورتی که به مالک اصلی دسترسی داشتید این امکان وجود داشت.

چرا سيم كارت هاي دو قولو سيم كارت جايزش فعال نميشه من هرچي فروختم هيچ كدومش تاحالا فعال نشده مشكل از كجاست

دوست عزیز یک پیامک خالی به 2112 سپس به 2115 ارسال نمایید اگر فعال نشد میتوانید با خدمات مشترکین تماس بگیرید و این مشکل را بازگو کنید.

unknown0
2011-12-28, 09:07 PM
سلام دوستان...دو تا سوال داشتم..1 چجوری میشه از شر این فال حافظ خلاص شد؟؟هرچی به8282اس لغو میدم میگه کد نادرست است..2 جدیدا که به خط همراه اول اس میدم باید چند بار بفرستم تاارسال بشه ولی با هربار ارسال باانکه به مقصدنمیرسه ولی هزینه اش کم میشه...چرا؟؟؟مرسی

+Farhad
2011-12-28, 09:14 PM
سلام دوستان...دو تا سوال داشتم..1 چجوری میشه از شر این فال حافظ خلاص شد؟؟هرچی به8282اس لغو میدم میگه کد نادرست است..2 جدیدا که به خط همراه اول اس میدم باید چند بار بفرستم تاارسال بشه ولی با هربار ارسال باانکه به مقصدنمیرسه ولی هزینه اش کم میشه...چرا؟؟؟مرسی

در آخر هر فال حافظ که برای شما ارسال میشه روش انصراف از سرویس ذکر شده! LAGHV HFZ رو به 8282 ارسال کنید!! اگر لغو نشد با 700 تماس بگیرید.

™Ali Gsm
2011-12-28, 10:39 PM

سلام

دوست عزیز علاوه بر عبارتی که ذکر شده میتوانید UNSUB HFZ را برای غیر فعال کردن فال حافظ به 8282 ارسال کنید دقت کنید حروف به صورت بزرگ باشد مشکل ارسال نشدن پیامک به همراه اول تقریبا برطرف شده مشکل فنی از همراه اول اعلام شده.

M2616
2011-12-28, 11:03 PM
با عرض سلام
چرا با هر بار تماس اهنگ پيشوازم خود به خود تغيير ميكنه؟(يه بار مداحي_يه بار ترانه:()
خواهش ميكنم كمك كنيد/؟؟؟؟؟؟؟؟؟

pro-boy
2011-12-29, 10:41 AM
سلام
پیشواز چرخشی برای شما فعال شده، که برای غیر فعال کردنشم باید یه کدی بزنی که یادم رفته. برو تو سایت ایرانسل بخش آهنگ پیشواز.

M2616
2011-12-29, 11:34 AM
لطف ميكنيد كد اونو برام پيدا كنيد من هر چي گشتم پيدا نكردم

omidhj
2011-12-29, 12:17 PM
*777*1# ستاره 777 ستاره 1 مربع رو بزن و حالت دلخواه رو انتخاب كن.

M2616
2011-12-29, 04:18 PM
با عرض سلام
سيم كارتم مدتي سيستم چرخشي پيشوازش فعال شده چه طور ميتونم اين سيستم و خارج كنم؟
مرسي از لطفتون:flower:

mrmostafa
2011-12-29, 06:40 PM
آقا گفتن اگر 90 روز تلفن زنگ نخوره باطل میشه دوباره فروخته میشه. الان برای من 3ماه شده که سوزوندم نرفتم بگیرم. برای همین شماره من رو دادن تو بازار. حیف 15000 که الکی دادم خریدم. این چه قانونیه آخه.ش اید طرف خارج کشور بوده. این امنیت نمیشه که .

G h a s e m
2011-12-29, 09:58 PM
آقا گفتن اگر 90 روز تلفن زنگ نخوره باطل میشه دوباره فروخته میشه. الان برای من 3ماه شده که سوزوندم نرفتم بگیرم. برای همین شماره من رو دادن تو بازار. حیف 15000 که الکی دادم خریدم. این چه قانونیه آخه.ش اید طرف خارج کشور بوده. این امنیت نمیشه که .

دوست عزیز هنگام خرید سیم کارت ایرانسل در برگه ی راهنما تمامی توضیحات در مورد نحوه ی استفاده و مدت زمانی که باعث میشود سیم کارت سلب شود درج شده است.

singles1
2011-12-29, 10:06 PM
ایرانسل من نمیدونم چش شده چند روزه.زنگ که میزنن هی میگه خاموشه بعد چند بار زنگ میخوره مشکل چیه؟

mehdi_p
2011-12-29, 10:11 PM
من گوشیم رو چند وقت پیش دزدیدن اما نمیدونم خطم رو به نام چه کسی ثبت کردم . از کجا میتونم بفهم که خطم رو به نام چه کسی ثبت کردم ؟

mrmostafa
2011-12-29, 10:12 PM
دوست عزیز هنگام خرید سیم کارت ایرانسل در برگه ی راهنما تمامی توضیحات در مورد نحوه ی استفاده و مدت زمانی که باعث میشود سیم کارت سلب شود درج شده است.

وقتی من 3ماه نبود خارج ایارن بودم باید بدم دست کی؟ یکی باهاش ور بره تا سلب نشه؟ این چه قانونیه وقتی پولش رو گرفتن مال خودته چیکار دارن استفاده میکنی یا نه. زورگوییه دیگه. یه خدمات درست نمیدن . تمام سیستمشون روی دروغ و کلاهبرداری پایه ریزی شده. وقتی اون مقامات دزد هستن دیگه اینا چه انتظار.
ممنونم دوست عزیز. اینم سگ خورد :D

alino1367
2011-12-29, 10:24 PM
من هر 4 پیامی که به خط همراه اول میدم فقط یکی ازپیامها را تحویل میده! چرا؟

+Farhad
2011-12-29, 10:24 PM
من گوشیم رو چند وقت پیش دزدیدن اما نمیدونم خطم رو به نام چه کسی ثبت کردم . از کجا میتونم بفهم که خطم رو به نام چه کسی ثبت کردم ؟

اگه شماره سریال سیمکارت و رمز ورود داشته باشی از طریق کنترل حساب اینترنتی میشه فهمید خط به نام چه کسی هست!!

+Farhad
2011-12-29, 10:25 PM
من هر 4 پیامی که به خط همراه اول میدم فقط یکی ازپیامها را تحویل میده! چرا؟

متاسفانه مشکل فنی از سوی همراه اول هست و تاکنون پیگیری نشده!!

alino1367
2011-12-29, 10:30 PM
واقعا به این میشه گفت یه بی مسیولیتی چند ماهه که پیامکها از طرف یه اپراتور دریافت نمیشه حالا نمیدونم بنابر چه سیاستی عمدی یا غیر عمدی وهیچ ** نیست که جواب مردم را بده

aghajari
2011-12-30, 08:41 PM
مزاحمت همراه اول روی خطوط ایرانسل رو از طریق کدوم و چجوری پیگیری کنم؟؟

alino1367
2011-12-30, 08:50 PM

من چنین مشکلی داشتم رفتم ایرانسل گفت باید بری ازطریق همراه اول اقدام کنی

G h a s e m
2011-12-30, 08:53 PM

من چنین مشکلی داشتم رفتم ایرانسل گفت باید بری ازطریق همراه اول اقدام کنی

نیازی نیست اصلا به نمایندگیهای اپراتورها مراجعه کنید.
فقط برای پیگیری به شورای حل و اختلاف مراجعه نمائید.

saeid0000
2011-12-30, 11:06 PM
دوستان من یه سیم کارت دارم ایرانسل که 0939 هست که یه مدتی خاموش بود هر چند وقت یه بار استفادش میکردم
الان که میزارم تو گوشی آنتن نمیده و وقتی زنگ میزنم میگه شماره موجود نمیباشد؟
ایرانسل اینو فکر کنم برداشته واسه خودش اره؟
میشه من اینو دوباره بخرم خودم یا چی ؟
امکانش هست بتونم برگردونمش

+Farhad
2011-12-30, 11:25 PM
دوستان من یه سیم کارت دارم ایرانسل که 0939 هست که یه مدتی خاموش بود هر چند وقت یه بار استفادش میکردم
الان که میزارم تو گوشی آنتن نمیده و وقتی زنگ میزنم میگه شماره موجود نمیباشد؟
ایرانسل اینو فکر کنم برداشته واسه خودش اره؟
میشه من اینو دوباره بخرم خودم یا چی ؟
امکانش هست بتونم برگردونمش
خیر دوست عزیز قابل بازگشت نیست!!!

saeid0000
2011-12-30, 11:29 PM
خیر دوست عزیز قابل بازگشت نیست!!!

دوست عزیز شرمنده متوجه نشدم یعنی غیر قابل برگشته دیگه آره
اینو دیگه به یکی دیگه میفروشن آره یا امکان داره دوباره فعال بشه

+Farhad
2011-12-30, 11:59 PM
دوست عزیز شرمنده متوجه نشدم یعنی غیر قابل برگشته دیگه آره
اینو دیگه به یکی دیگه میفروشن آره یا امکان داره دوباره فعال بشه
بله اگر سیمکارت سلب امتیاز شده باشه قابل بازگشت نیست!! و سیمکارت در اختیار ایرانسل قرار میگیره!!

mehdi_p
2011-12-31, 01:17 AM
مسدود سازی سیمکارت و دریافت بسته بازگشت قیمتشون چقدره ؟

+Farhad
2011-12-31, 09:11 AM
مسدود سازی سیمکارت و دریافت بسته بازگشت قیمتشون چقدره ؟
2000 تومان
http://irancell.ir/Layer2/?id=42

mrmostafa
2011-12-31, 11:31 AM
يه سيم كارت داريم كه 6 ماه هست كار نكرده الان ميبينم كار ميكنه. اصلا كاراشون عشقي هستش. يعني از اين به بعد كسي خواست سفر خارج ايران بره 2 ماه سيم كارتش رو بده به كسي باهاش ور بره تا ايارنسل صاحب نشه. حالا شما بيا اين شماره براي كار و كاسبيت هست. وقتي كسي استفاده نكنه سمتشون نره ميان التماس كه بخرين جون مادرتون بخرين.
اپراتورهاي دزدسل- همراه دزد- راه زن كه داره مياد :)))

ni88
2011-12-31, 03:07 PM
چه جالب الان به اون سیم کارتم زنگیدم بوق زد در صورتی که خاموش بود بعدش یه خانم ورداشت! عجب
درصورتی که یه ماه پیش کار میکرد

حالا یه سوالی پیش میاد : حالا که ایرانسل خط مارو پس گرفته چرا نباید به ما پول سیم کارت رو بده؟ ما که نه خلافی کردیم نه بدهکار بودیم؟

Nova view
2012-01-01, 09:57 PM
يه سيم كارت داريم كه 6 ماه هست كار نكرده الان ميبينم كار ميكنه. اصلا كاراشون عشقي هستش. يعني از اين به بعد كسي خواست سفر خارج ايران بره 2 ماه سيم كارتش رو بده به كسي باهاش ور بره تا ايارنسل صاحب نشه. حالا شما بيا اين شماره براي كار و كاسبيت هست. وقتي كسي استفاده نكنه سمتشون نره ميان التماس كه بخرين جون مادرتون بخرين.
اپراتورهاي دزدسل- همراه دزد- راه زن كه داره مياد :)))

دوست عزیز
هیچ سیمکارتی در هیچ اپراتوری تا ابد فعال نمی ماند!
در کشور نیز همه اپراتور ها بعد از 90 روز استفاده نکردن سیمکارت غیر فعال می شود!

چه جالب الان به اون سیم کارتم زنگیدم بوق زد در صورتی که خاموش بود بعدش یه خانم ورداشت! عجب
درصورتی که یه ماه پیش کار میکرد

حالا یه سوالی پیش میاد : حالا که ایرانسل خط مارو پس گرفته چرا نباید به ما پول سیم کارت رو بده؟ ما که نه خلافی کردیم نه بدهکار بودیم؟

با درود

هنگام ثبت نام شما تعهد رعایت قوانین شبکه را می پذیرید.
یکی از بند ها نیز غیر فعال سازی بعد از 90 روز استفاده نکردن هست.

mrmostafa
2012-01-02, 02:56 PM
دوست عزیز
هیچ سیمکارتی در هیچ اپراتوری تا ابد فعال نمی ماند!
در کشور نیز همه اپراتور ها بعد از 90 روز استفاده نکردن سیمکارت غیر فعال می شود!

با درود

هنگام ثبت نام شما تعهد رعایت قوانین شبکه را می پذیرید.
یکی از بند ها نیز غیر فعال سازی بعد از 90 روز استفاده نکردن هست.

دوست عزيز حداقل ميتونن يه ارزشي قائل بشن اول به خودت زنگ بزنن بگن اينجوريه ميخواي يا نه كه دوباره فعالش كني. ولي كسي كه حالا خارج ايارن باشه دسترسي نداشته باشه بايد سيم كارتش رو بفروشه بره دوباره بياد بخره؟ اگه طرف به خطش احتياج داره چي؟ حتما بايد ببري با خودت خارج يه چندتا زنگ بزني رومينگ بندازه تا از بين نره. 90 روز خيلي تايم كمي هست

+Farhad
2012-01-03, 01:43 PM
نوا جان الان 2 روزه ایرانسل در اصفهان موقع تماس گرفتن میزنه Network Busy دو یا 3 بار باید تماس بگیری تا تماس برقرار بشه!!!

saravanani
2012-01-03, 01:55 PM
این چیز غیر عادی نیست من هم همین مشکل رو دارم یعنی فکر کنم کل ایران همچین مشکلی دارن تو تنها نیستی

Nova view
2012-01-04, 02:07 PM
دوست عزيز حداقل ميتونن يه ارزشي قائل بشن اول به خودت زنگ بزنن بگن اينجوريه ميخواي يا نه كه دوباره فعالش كني. ولي كسي كه حالا خارج ايارن باشه دسترسي نداشته باشه بايد سيم كارتش رو بفروشه بره دوباره بياد بخره؟ اگه طرف به خطش احتياج داره چي؟ حتما بايد ببري با خودت خارج يه چندتا زنگ بزني رومينگ بندازه تا از بين نره. 90 روز خيلي تايم كمي هست

دوست عزیز
قانون کل رگلاتوری هست و مختص ایرانسل نیست و در همه اپراتور ها رعایت می شود.
اینگونه باید با هزاران مشترک تماس گرفته شود که 99 درصدشان خاموش است!

نوا جان الان 2 روزه ایرانسل در اصفهان موقع تماس گرفتن میزنه Network Busy دو یا 3 بار باید تماس بگیری تا تماس برقرار بشه!!!

این چیز غیر عادی نیست من هم همین مشکل رو دارم یعنی فکر کنم کل ایران همچین مشکلی دارن تو تنها نیستی

دوستان عزیز
ارتقای شبکه در این ماه در دست اقدام هست، امکان دارد اختلالاتی را پیش بیاورد.

m_pixel
2012-01-04, 10:58 PM
سلام به همگی
دوتا سول داشتم:
1-میشه 10تومن شارژ رو شگفت انگیز وارد کرد بعد مثلا طرح باهاش فعال کرد؟
2-توی طرح 3ایکس ایرنسل 40 دقیقه مکالمه ی جمعه برای یک هفته تو کل دوره هست یا هر هفته میشه جمعه ها 40 دقیقه بین خط صحبت کرد؟
3-بهترین طرح برای کسانی که زیاد پیام میدن چیه؟حداقل روزی 50 تا.
4-اینطور که من اطلاع دارم پیام انگلیسی 16 تومن و فارسی 10 تومنه.(هرچند قرار بود 200 کاراکتر 10 تومن حساب بشه که با برنامس.ومشکلات داره.البته مال همراه اول بود مال ایرانسلم فکر کنم بود)حالا اگه 2تا پیام 70 کاراکتری فارسی بدیم.20 تومن میشه.ولی انگلیسی باشه 140 تا کاراکتر میشه وچون 1پیامه 16 تومن حساب میشه.
با این حساب هرجا پیام بلند میخوایم بنویسیم به نفعمونه که فینگلیش باشه؟(حتی توی همراه اول؟)
ممنون ازتون

G h a s e m
2012-01-04, 11:05 PM
سلام به همگی
دوتا سول داشتم:
2-توی طرح 3ایکس ایرنسل 40 دقیقه مکالمه ی جمعه برای یک هفته تو کل دوره هست یا هر هفته میشه جمعه ها 40 دقیقه بین خط صحبت کرد؟
4-اینطور که من اطلاع دارم پیام انگلیسی 16 تومن و فارسی 10 تومنه.(هرچند قرار بود 200 کاراکتر 10 تومن حساب بشه که با برنامس.ومشکلات داره.البته مال همراه اول بود مال ایرانسلم فکر کنم بود)حالا اگه 2تا پیام 70 کاراکتری فارسی بدیم.20 تومن میشه.ولی انگلیسی باشه 140 تا کاراکتر میشه وچون 1پیامه 16 تومن حساب میشه.
با این حساب هرجا پیام بلند میخوایم بنویسیم به نفعمونه که فینگلیش باشه؟(حتی توی همراه اول؟)
ممنون ازتون

سلام
اگه مصرفت بالا باشه میشه با شارژ شگفت انگیز یک سری از طرح ها رو فعال کرد.
بهترین طرح برای شما همون طرح قرمز هستش .البته از بسته های پیام هم میتونید استفاده کنید.
بله درسته برای پیامهای طولانی از زبان نوشتاری انگلــیسی استفاده بشه به نفعتونه. البته با فعال کردن یکی از طرح ها زیاد تاثیر نداره.

nima_snp
2012-01-04, 11:36 PM
سلام به همگی
دوتا سول داشتم:
ممنون ازتون

سلام
با شارژ شگفت انگیز نمیشه طرح ضرب در 3 رو فعال کرد برای اینکار باید شارژ اصلی داشته باشید.
ولی طرح های رنگی رو میشه با شارژ شگفت انگیز فعال کرد.
برای 40دقیقه هم که پرسیدین باید بگم که شما کلا 40دقیقه مکالمه داخل شبکه برای یک ماه دارید که فقط در روزهای جمعه قابل استفاده است، حالا شما میتونید کل 40دقیقه رو در اولین جمعه مصرف کنید یا فقط مقداری از اون رو، و باقیش برای جمعه های دیگه نگه دارین. پس شما هر جمعه 40دقیقه ندارید.
یه 40 دقیقه برای جمعه های یک ماه دارید.

m_pixel
2012-01-05, 01:49 AM
سلام
اگه مصرفت بالا باشه میشه با شارژ شگفت انگیز یک سری از طرح ها رو فعال کرد.
بهترین طرح برای شما همون طرح قرمز هستش .البته از بسته های پیام هم میتونید استفاده کنید.
بله درسته برای پیامهای طولانی از زبان نوشتاری انگلــیسی استفاده بشه به نفعتونه. البته با فعال کردن یکی از طرح ها زیاد تاثیر نداره.

الان من تو قسمت شگفت انگیز میبینم نوشته 10 هزار تومن شارژ 19 هزار تومان اعتبار داخل شبکه؟
یعنی واقعا 19 تومن میریزه به حساب و اندازه 19 تومن میشه تو شبکه زنگ و پیام داد؟
خیلی گنگه.بقیش که داخل شبکه نیست چجوری حساب میشه؟

قرمز انگار به صرفه تره.

بسته ی پیام توی سایت ایرانسل پیدا نکردم.ممنون میشم راهنمایی کنید.

مثلا من که حدود 30 تومن ماهی دارم میدم.بهتره شگفت انگیز بزنم همراه با طرح قرمز؟
جایی ننوشته کلا چند درصد کم میشه هزینه ها؟

ممنون.

m_pixel
2012-01-05, 02:06 AM
حواسم نبود قیمت داخل شبکه به ریاله.
یعنی شارژ 5 تومنی 5700 تومان +900 تومان شارژ داخل شبکه داره؟

nima_snp
2012-01-05, 02:42 AM
الان من تو قسمت شگفت انگیز میبینم نوشته 10 هزار تومن شارژ 19 هزار تومان اعتبار داخل شبکه؟
یعنی واقعا 19 تومن میریزه به حساب و اندازه 19 تومن میشه تو شبکه زنگ و پیام داد؟
خیلی گنگه.بقیش که داخل شبکه نیست چجوری حساب میشه؟

قرمز انگار به صرفه تره.

بسته ی پیام توی سایت ایرانسل پیدا نکردم.ممنون میشم راهنمایی کنید.

مثلا من که حدود 30 تومن ماهی دارم میدم.بهتره شگفت انگیز بزنم همراه با طرح قرمز؟
جایی ننوشته کلا چند درصد کم میشه هزینه ها؟

ممنون.

تا کمتر از 1ماه پیش که من با 700 تماس گرفتم و در این باره سوال کردم اینجوری بود که طرح قرمز ‏ رو میشد با شارژ شگفت انگیز فعال کرد ولی ضرب در ۳ رو نه.
از ای ارقام ۱۰ و ۱۹ هم سر در نیوردم!

در مورد طرح قرمز هم باید بگم که من چند ساله که ازش استفاده میکنم و به طور همزمان شارژ شگفت انگیز میکنم.
شما اگه ۳۰ تومن رو شارژ شگفت انگیز کنی حدود ۷تومن شارژ اضافه میگیری که تو مدت مشخصی باید مصرف کنی.

hesam4388
2012-01-05, 04:33 AM
بچه ها من سیم کارتمو اینترنتی خریدم 0939
چوری سیم کارتمو سند دار کنم؟

راستی سوال اصلیم: دایورت رو سیم کارت من کار نمیکنه. مشکلمو چجوری حل کنم؟ تا میخوام دایورت کنم ارور میده

+Farhad
2012-01-05, 09:25 AM
بچه ها من سیم کارتمو اینترنتی خریدم 0939
چوری سیم کارتمو سند دار کنم؟

راستی سوال اصلیم: دایورت رو سیم کارت من کار نمیکنه. مشکلمو چجوری حل کنم؟ تا میخوام دایورت کنم ارور میده
باید اول سند بخوره تا بتونی از همه ی سرویس ها استفاده کنی!!!
به یکی از نمایندگی های مجاز ایرانسل مراجعه کن به همراه اصل کارت ملی و ثبت نام کن!

appel
2012-01-05, 06:55 PM
كسي كه خط ايرانسل رو تو دبي روشن كنه و من از ايران به اون خط زنگ بزنم از خط اوني كه دبي هست شارژ كم ميكنه؟

Zurg
2012-01-05, 10:12 PM
سلام و عرض خسته نباشید
من یه سیستم پیامکی رو برای سیمکارتم فعال کردم
حالا می خوام ببندمش باید چیکار کنم ؟
این سیستم اس ام اس های سرکاری میفرسته (8282)(کدش یادم رفته ولی اس ام اس اینجوری میفرسته مثلآ:میدونی حد فاصل گریه تا لبخند چیه؟دماغ)
دوستان کمک کنید چون تمام پولمو خورده
باتشکر

™Ali Gsm
2012-01-05, 11:06 PM
سلام و عرض خسته نباشید
من یه سیستم پیامکی رو برای سیمکارتم فعال کردم
حالا می خوام ببندمش باید چیکار کنم ؟
این سیستم اس ام اس های سرکاری میفرسته (8282)(کدش یادم رفته ولی اس ام اس اینجوری میفرسته مثلآ:میدونی حد فاصل گریه تا لبخند چیه؟دماغ)
دوستان کمک کنید چون تمام پولمو خورده
باتشکر

با سلام

احتمالا پیامهای بامزه را فعال کرده اید و برای غیر فعال نمودن باید LAGHV MFUN را به 8282 ارسال نمایید.

Nova view
2012-01-05, 11:38 PM
كسي كه خط ايرانسل رو تو دبي روشن كنه و من از ايران به اون خط زنگ بزنم از خط اوني كه دبي هست شارژ كم ميكنه؟

با درود
بلی، دریافت مکالمه در حالت رومینگ هزینه دارد.

Zurg
2012-01-06, 07:32 PM
ببخشید ولی میگه کد اشتباه است فکر کنم اس ام اس های سرکاری اسمش بود

G h a s e m
2012-01-06, 09:08 PM
ببخشید ولی میگه کد اشتباه است فکر کنم اس ام اس های سرکاری اسمش بود

UNSUB FUN

saeid0000
2012-01-06, 09:38 PM
دوستان یه سوال شرمنده چون منم با حافظ مشکل دارم هر کاریی هم میکنم لغو نمیشه میگه کد اشتباه هست LaGHV HAFEZ میفرستم به 8282 ولی میگه اشتباهه چیکار کنم خواهشن

+Farhad
2012-01-06, 09:52 PM
دوستان یه سوال شرمنده چون منم با حافظ مشکل دارم هر کاریی هم میکنم لغو نمیشه میگه کد اشتباه هست LaGHV HAFEZ میفرستم به 8282 ولی میگه اشتباهه چیکار کنم خواهشن

UNSUB HFZ رو به 8282 بفرست!

unknown0
2012-01-07, 05:13 PM
من هرکدی رو میزنم این حافظ لغو نمیشه...همش میگه اشتباه است....

™Ali Gsm
2012-01-07, 06:20 PM
من هرکدی رو میزنم این حافظ لغو نمیشه...همش میگه اشتباه است....

دوست عزیز LAGHV HFZ و UNSUB HFZ را به 8282 بفرستید دقت کنید تمام حروف به صورت بزرگ باشد. اگر مشکل برطرف نشد با خدمات مشترکین تماس بگیرید.

amir1691
2012-01-07, 06:41 PM
من چیکار میتونم بکنم که ایرانسل برام پیام نفرسته
اعصابمو بهم میریزه روزی چند پیام با متن زیر میفرسته :

‏"‏ مشترک گرامي، با شارژ268615 ريال ديگر برنده 15000ريال اعتبار هديه داخل شبکه ايرانسل خواهيد شد.
ایرانسل "

جالبه که چندبار هم شارژ کردم ولی هیچ اعتباری هدیه نداد فقط مبلغ هدیه رو در متن پیام افزایش داد
یه چند وقت هم کارش این بود که پیام میداد :
تاریخش یادم نیست

" از تاریخ ... تا ... با شارژ 1000 تومان برنده ی 700 تومان اعتبار میشوید "

میزان اعتبار هدیه در هر پیام که میفرستاد فرق داشت ولی شارژ که میکردم هیچی جایز نمیداد

™Ali Gsm
2012-01-07, 07:11 PM
من چیکار میتونم بکنم که ایرانسل برام پیام نفرسته
اعصابمو بهم میریزه روزی چند پیام با متن زیر میفرسته :

‏"‏ مشترک گرامي، با شارژ268615 ريال ديگر برنده 15000ريال اعتبار هديه داخل شبکه ايرانسل خواهيد شد.
ایرانسل "

جالبه که چندبار هم شارژ کردم ولی هیچ اعتباری هدیه نداد فقط مبلغ هدیه رو در متن پیام افزایش داد
یه چند وقت هم کارش این بود که پیام میداد :
تاریخش یادم نیست

" از تاریخ ... تا ... با شارژ 1000 تومان برنده ی 700 تومان اعتبار میشوید "

میزان اعتبار هدیه در هر پیام که میفرستاد فرق داشت ولی شارژ که میکردم هیچی جایز نمیداد

دوست عزیز برای غیر فعال کردن این پیام ها با 700 تماس بگیرید. اعتبار هدیه پس از مدتی به حساب شما وارد میشود.برای اطلاع از اعتبار هدیه داخل شبکه از کد زیر استفاده کنید.

#1*3*6*140*

ahmadft
2012-01-07, 08:02 PM
چطوری میتونم شماره ایرانسلم را از دسترس خارج کنم؟
آیا کدی داره که بشه این کار را کرد؟

nima_snp
2012-01-07, 08:34 PM

وقتی گوشیت روشنه باتریه گوشی رو بکش سیم کارتت از دست رس خارج میشه.
یا میتونی روی سیم کارت که از دست رس خارجه دایورت کنی.

موفق باشی...

amir1691
2012-01-08, 11:21 AM
دوست عزیز برای غیر فعال کردن این پیام ها با 700 تماس بگیرید. اعتبار هدیه پس از مدتی به حساب شما وارد میشود.برای اطلاع از اعتبار هدیه داخل شبکه از کد زیر استفاده کنید.

#1*3*6*140*

الان یک ماهه که که اعتبار هدیمو نداده
این کدی که شما دادید حساب مکالمه است که مال من خالی بود هیچی در حسابم نداشتم
ایرانسل هم ما رو پیچوند

monafarjad
2012-01-08, 12:01 PM
سلام مدتی هست که 700 جواب نمیده اصلا وصل نمیشه به اپراتور

monafarjad
2012-01-08, 12:05 PM

بله راه زیاد داره اما راهکارشو همه بلدن اما این کارو بکن عالیه. برو رو دایورت وقتی شماره خواست اینو بزن 02110054652 اینو بزنی کسی نمیفهمه دایورتی حتی.

appel
2012-01-08, 10:11 PM
من ديشب زنگ زدم جواب دادن تازه بنده خداها 14 دقيقه هم توضيح دادن

appel
2012-01-08, 10:15 PM
من بهيه خط ايرانسل با خط خودم انتقال شارژ دادم و پيام اومد كه انجام شد حالا اون طرف اون موقع گوشيش خاموش بود اگه تا 20روز ديگه گوشيشو روشن نكنه بعد از اون روشن بكنه اون شارژ ميره به گوشيش در ضمن اون با خطش دبي هست

G h a s e m
2012-01-08, 10:17 PM
من بهيه خط ايرانسل با خط خودم انتقال شارژ دادم و پيام اومد كه انجام شد حالا اون طرف اون موقع گوشيش خاموش بود اگه تا 20روز ديگه گوشيشو روشن نكنه بعد از اون روشن بكنه اون شارژ ميره به گوشيش در ضمن اون با خطش دبي هست

مشکلی نداره.اگه ارسال شارژ با موفقیت بود مطمئنا" سیم کارتش شارژ شده.چه گوشی خاموش باشه چه روشن.

+Farhad
2012-01-09, 08:03 PM
آقای نوا شما اطلاع ندارید این مشکل برگشت صدا در شبکه ایرانسل در اصفهان کی میخواد برطرف بشه؟؟

baad-booys
2012-01-09, 08:55 PM
دوستان تو شهر ما هم همین مشکل هست کسی میدونه چرا؟؟

Nova view
2012-01-09, 09:14 PM
آقای نوا شما اطلاع ندارید این مشکل برگشت صدا در شبکه ایرانسل در اصفهان کی میخواد برطرف بشه؟؟

دوست عزیز
برگشت صدا یا به اصلاح فارسی پژواک صدا مربوط به مشکل در سوئیچ هایی هست که مخابرات در اختیار شبکه قرار داده و این مورد نه تنها در منطقه شما در چند نقطه دیگر کشور نیز هنوز رفع نشده و در دست بررسی هست.

+Farhad
2012-01-09, 10:18 PM
دوست عزیز
برگشت صدا یا به اصلاح فارسی پژواک صدا مربوط به مشکل در سوئیچ هایی هست که مخابرات در اختیار شبکه قرار داده و این مورد نه تنها در منطقه شما در چند نقطه دیگر کشور نیز هنوز رفع نشده و در دست بررسی هست.

ممنون از جواب
چرا همراه اول یا تالیا این مشکل رو با سوئیچ های مخابرات ندارن؟؟

Nova view
2012-01-09, 10:29 PM
ممنون از جواب
چرا همراه اول یا تالیا این مشکل رو با سوئیچ های مخابرات ندارن؟؟

زیرا نسل شبکه آنها بسیار پایین هست و شبکه ایرانسل در برخی موارد با این سوئیچ های قدیمی مشکل پیدا می کند.

pouyasolhi
2012-01-09, 11:41 PM
ببخشید من اولا وقتی میرفتم دانشگاه ایرانسلم خوب آنتن میداد ولی یکی دو ماه هست که وقتی پامو میذارم تو دانشگاه کلا آنتن قطع میشه.این مشکل فقط توی ایرانسل هست همراه اول خوب آنتن میده.چیکار کنم تا مشکلم برطرف شه؟دیگه دارم دیوونه میشه:grrr::wac:

Nova view
2012-01-09, 11:47 PM
ببخشید من اولا وقتی میرفتم دانشگاه ایرانسلم خوب آنتن میداد ولی یکی دو ماه هست که وقتی پامو میذارم تو دانشگاه کلا آنتن قطع میشه.این مشکل فقط توی ایرانسل هست همراه اول خوب آنتن میده.چیکار کنم تا مشکلم برطرف شه؟دیگه دارم دیوونه میشه:grrr::wac:

با درود
لطفا دانشگاه خود را نیز بفرمایید.
تمام مشترکین ایرانسل در دانشگاه شما دچار مشکل آنتن دهی هستند؟

pouyasolhi
2012-01-09, 11:51 PM
با درود
لطفا دانشگاه خود را نیز بفرمایید.
تمام مشترکین ایرانسل در دانشگاه شما دچار مشکل آنتن دهی هستند؟

دانشکده ی سما تبریز واحد برادران هستش.
بله همه ی کسایی که ایرانسل دارن تو دانشگاه مشکل دارن.حتی چند تاشون از سر کلافگی رفتن همراه اول خریدن

Nova view
2012-01-10, 12:02 AM
دانشکده ی سما تبریز واحد برادران هستش.
بله همه ی کسایی که ایرانسل دارن تو دانشگاه مشکل دارن.حتی چند تاشون از سر کلافگی رفتن همراه اول خریدن

این مورد عجیب هست، اکثر دانشگاههای کشور بخصوص دانشگاههای آزاد با ایرانسل قرارداد یکطرفه تامین پوشش دارند.
بررسی می شود.

pouyasolhi
2012-01-10, 12:06 AM
این مورد عجیب هست، اکثر دانشگاههای کشور بخصوص دانشگاههای آزاد با ایرانسل قرارداد یکطرفه تامین پوشش دارند.
بررسی می شود.
اولا خوب آنتن میداد ولی تازگیا یکی دو ماهمیشه که کلا وقتی میریم توی کلاس حتی نمیشه اس ام اس هم فرستاد.وقتی میایم حیات به سختی میتونیم تماس بگیریم.لطفا بررسیش کنین چون بیشتر ساعت های روزم تو دانشگاه میشم و کارم فقط اس ام اس و زنگ هست واسه همین بدجور کلافه میشم

+Farhad
2012-01-10, 12:49 AM
نوا جان یه سوال دیگه
من سیگنال گوشیم با برنامه Field Test توی خونه 53- هست ولی موقعی که تماس میگیرم آنتن گوشیم از 100% میرسه به 60% یعنی آنتن گوشی نصف میشه در صورتی که باید آنتن فول باشه!! البته اکثر مناطق شهر اینطوریه!

behdadfu
2012-01-10, 12:38 PM
من یه مزاحمی تلفنی دارم کلافم کرده وقت بی وقت ز میزنه حرف حسابشم معلوم نیست تعادل روانی نداره بی چاره، شمارشو گذاشتم بلک لیست ولی میبینه دستش به جایی بند نیست اس میزنه فحاشی میکنه میخواستم بدونم من به کجا مراجعه کنم چیکارا کنم؟
با تشکر

+Farhad
2012-01-10, 12:45 PM
من یه مزاحمی تلفنی دارم کلافم کرده وقت بی وقت ز میزنه حرف حسابشم معلوم نیست تعادل روانی نداره بی چاره، شمارشو گذاشتم بلک لیست ولی میبینه دستش به جایی بند نیست اس میزنه فحاشی میکنه میخواستم بدونم من به کجا مراجعه کنم چیکارا کنم؟
با تشکر

از طریق این لینک میتونی پیگیری کنی.
http://www.irancell.ir/Layer2/?id=647

در این تایپیک هم میتونی اطلاعات بیشتری در مورد نحوه پیگیری بدست بیاری.
http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=140520

Nova view
2012-01-10, 03:06 PM
اولا خوب آنتن میداد ولی تازگیا یکی دو ماهمیشه که کلا وقتی میریم توی کلاس حتی نمیشه اس ام اس هم فرستاد.وقتی میایم حیات به سختی میتونیم تماس بگیریم.لطفا بررسیش کنین چون بیشتر ساعت های روزم تو دانشگاه میشم و کارم فقط اس ام اس و زنگ هست واسه همین بدجور کلافه میشم

دوست عزیز
ظاهرا BTS که پوشش این دانشکده را بر عهده داشته در محل اجاره ای بوده و با اتمام قرار داد آن مجددا توسط مالک تمدید نشده و ناچارا آنتن جمع آوری و به انبار استان منتقل شده.
3 قسمت برای نصب جدید آنتن متناسب با طراحی سلولی منطقه مطالعه شده که دو محل مجددا اجاره ای هست و بخش جنوبی تحت اختیار ارگان دولتی هست.
هر سه محل درخواست داده شده اما متاسفانه رد شده
محل های دیگر برای نصب سریع در دست پیگیری می باشد.

نوا جان یه سوال دیگه
من سیگنال گوشیم با برنامه Field Test توی خونه 53- هست ولی موقعی که تماس میگیرم آنتن گوشیم از 100% میرسه به 60% یعنی آنتن گوشی نصف میشه در صورتی که باید آنتن فول باشه!! البته اکثر مناطق شهر اینطوریه!

با درود
زمانیکه شما تماس برقرار می کنید گوشی شما چند حالت توان برای حفظ ارتباط دارد، بر حسب میزان قدرت سیگنال محیط گوشی شما نیز توان را به نحوی تنظیم می کند تا علاوه بر حفظ ارتباط کمترین مصرف باتری صورت گیرد.
به همین دلیل وقتی آنتن شما قوی هست هنگام برقراری تماس گوشی شما در حالت کمترین توان قرار می گیرد تا باتری کمتری مصرف شود، همین حالت باعث کاهش گیرندگی گوشی شما شده و آنتن شما تا حدی کاهش پیدا می کند.

در نظر داشته باشید فقط BTS میزان آنتن دهی را مشخص نمی کند، گوشی شما نیز سطح گیرندگی خود را تغییر می دهد تا بهترین ارتباط حاصل شود.

AMIN
2012-01-11, 11:18 AM
اين اس ام اس که از +9830000000 اومد يعنى چى؟

"تمامي سرور ها بصورت خام تحويل داده شده و به غير از نصب سيستم عامل ، نصب ساير نرم افزار ها يا کانفيگ همراه با هزينه امکان پذير است."

pouyasolhi
2012-01-11, 11:43 AM
دوست عزیز
ظاهرا BTS که پوشش این دانشکده را بر عهده داشته در محل اجاره ای بوده و با اتمام قرار داد آن مجددا توسط مالک تمدید نشده و ناچارا آنتن جمع آوری و به انبار استان منتقل شده.
3 قسمت برای نصب جدید آنتن متناسب با طراحی سلولی منطقه مطالعه شده که دو محل مجددا اجاره ای هست و بخش جنوبی تحت اختیار ارگان دولتی هست.
هر سه محل درخواست داده شده اما متاسفانه رد شده
محل های دیگر برای نصب سریع در دست پیگیری می باشد.

ممنون نوا مرسی که رسیدگی کردی.ولی کاش یه جایی زود تر برای احداث آنتن بشن . یکمی هم اینطور بمونه فکر کنم ترک تحصیل کنم:D:whistle:
باز ممنون

behroz3666
2012-01-11, 11:46 AM
سلام
مثل اینکه پورت های l2tp بسته شده . پورت های pptp ایرانسل که همیشه بسته هست!!
نمیشه این پورت رو باز کنن؟ اصلا چرا همیشه این پورت بسته هست؟
ممنون

™Ali Gsm
2012-01-11, 11:47 AM
اين اس ام اس که از +9830000000 اومد يعنى چى؟

"تمامي سرور ها بصورت خام تحويل داده شده و به غير از نصب سيستم عامل ، نصب ساير نرم افزار ها يا کانفيگ همراه با هزينه امکان پذير است."

دوست عزیز این یک پیامک تبلیغاتی است میتواند از طرف یک شرکت خدمات کامپیوتری و شبکه باشد.

ariax77
2012-01-12, 01:23 AM
سلام. من با فرستادن اس ام اس به شماره های همراه اول، چه دایمی و چه اعتباری مشکل دارم و یکی در میون اس ام اس هام به این خطوط فیلد میشن. چیکار باید بکنم؟! کلافه شدم دیگه

™Ali Gsm
2012-01-12, 11:15 AM
سلام. من با فرستادن اس ام اس به شماره های همراه اول، چه دایمی و چه اعتباری مشکل دارم و یکی در میون اس ام اس هام به این خطوط فیلد میشن. چیکار باید بکنم؟! کلافه شدم دیگه

با سلام
دوست عزیز مشکل فنی از همراه اول است باید منتظر بمانید این مشکلو برطرف کنند.

Sakhaey
2012-01-12, 04:06 PM
سلام خدمت دوستان
تماس از خطوط ايرانسل با شماره هاى 3 رقمى مثل 115 _ 110 _ 125 _ 199 _ مخصوصا 118 ... هميشه رايگان هست؟

™Ali Gsm
2012-01-12, 04:30 PM
سلام خدمت دوستان
تماس از خطوط ايرانسل با شماره هاى 3 رقمى مثل 115 _ 110 _ 125 _ 199 _ مخصوصا 118 ... هميشه رايگان هست؟

سلام

دوست عزیز شماره های ضروری (110-115-118-125) رایگان میباشد.

ariax77
2012-01-12, 05:05 PM
راهي وجود داره كه mms رو بدون مراجعه به دفتر خدمات ايرانسل و پر كردن فرم راه اندازي كرد؟!

™Ali Gsm
2012-01-12, 05:11 PM
راهي وجود داره كه mms رو بدون مراجعه به دفتر خدمات ايرانسل و پر كردن فرم راه اندازي كرد؟!

امکان پذیر نیست حتما باید تعهد نامه را تکمیل کنید.

appel
2012-01-13, 08:51 PM
اگه كسي با خط ايرانسلش از دبي س م س بده به خط ايرانسل كهايرانه هزينه اش چقدر ميشه هر س م س؟

+Farhad
2012-01-13, 09:54 PM
زیرا نسل شبکه آنها بسیار پایین هست و شبکه ایرانسل در برخی موارد با این سوئیچ های قدیمی مشکل پیدا می کند.

نوا حان اگه مشکل از سوئیچ های مخابرات باشه به نظر من مخابرات نمیاد هزینه کنه سوئیچ هاشو به خاطر ایرانسل عوض کنه علاوه بر ایرانسل ، اسپادان هم مشکل داره!! اینجا فقط اگه توی منزل باشی میتونی با تلفن های ثابت صحبت کنی!! اگه بری داخل خیابان یا یه جای شلوغ پر سر و صدا به دلیل اینکه صدای محیط برگشت داده میشه اصلا صدای طرف مقابل شنیده نمیشه! (از دست این مخابرات....)

appel
2012-01-14, 11:36 AM
پست 2795 رو كسي جواب نميده دوستان؟

nima_snp
2012-01-14, 12:34 PM
اگه كسي با خط ايرانسلش از دبي س م س بده به خط ايرانسل كهايرانه هزينه اش چقدر ميشه هر س م س؟

هزینه پیامک در رومینگ و در کشور امارات به ایران ۴۹۷۲ ریاله که میشه ۴۹۷/۲ تومن.

فایل ضمیمه لیست هزینه های رومینگ ایرانسل هست که از سایت ایرانسل چند دقیقه قبل دانلود کردم.

موفق باشی
لیست هزینه رومینگ ایرانسل (www.ir-tci.org/forum/attachment.php?attachmentid=551158&d=1326529716)

pouyasolhi
2012-01-16, 12:08 AM
اقا من وقتی میخوام تنظیمات ام ام اس رو بگیرم کدرو میزنم میگه تنظیمات گوشی شما موجود نمیباشدوولی وقتی میرم سایت ایرانسل تا از اونجا تنظیمات بگیرم نوع گوشیمو پیدا میکنه و میگه تنظیماتش موجود هست.ولی وقتی کلیک میکنم تا تنظیماتو بفرسته یه اس ام اس میفرسته به عنوان رمز وقتی اونو میزنم میگه تنظیمات ارسال میشود ولی چیزی نمیفرسته.مشکل از چیه؟؟؟

™Ali Gsm
2012-01-16, 12:15 AM
اقا من وقتی میخوام تنظیمات ام ام اس رو بگیرم کدرو میزنم میگه تنظیمات گوشی شما موجود نمیباشدوولی وقتی میرم سایت ایرانسل تا از اونجا تنظیمات بگیرم نوع گوشیمو پیدا میکنه و میگه تنظیماتش موجود هست.ولی وقتی کلیک میکنم تا تنظیماتو بفرسته یه اس ام اس میفرسته به عنوان رمز وقتی اونو میزنم میگه تنظیمات ارسال میشود ولی چیزی نمیفرسته.مشکل از چیه؟؟؟

دوست عزیز تنظیمات مربوط به گوشی شما موجود نیست میتوانید به صورت دستی این تنظیماتو وارد نمایید.

pouyasolhi
2012-01-16, 12:19 AM
دوست عزیز تنظیمات مربوط به گوشی شما موجود نیست میتوانید به صورت دستی این تنظیماتو وارد نمایید.
پس چرا تو سایت میگه تنظیمات وجود داره؟
میشه بگین چه اعدادی باید تو تنظیمات بذارم؟؟

™Ali Gsm
2012-01-16, 12:26 AM
پس چرا تو سایت میگه تنظیمات وجود داره؟
میشه بگین چه اعدادی باید تو تنظیمات بذارم؟؟

وقتی از کد درخواست استفاده میکنید تنظیمات مربوطه ارسال نمیشود.میتوانید از تصویر زیر برای تنظیم دستی استفاده کنید.

http://www.irancell.ir/Webfiles/Files/image/Services/MMS/MMS-Manual-settings-en.gif

behdadfu
2012-01-17, 12:42 PM
سلام
Nova view جان من یه مزاحم تلفنی دارم صبح تا شب اس میزنه فحاشی میکنه ولی حوصله دردسر ندارم برم مخابرات و دادسرا اگه این فرم "فرم درخواست کشف مزاحم" که سایت ایرانسل گذاشته رو پر کنم رسیدگی میکنن؟بعد پر کردم از طرف ایرانسلم با من تماس میگیرن یا نه؟کلا این مراحل رو میشه توضیح بدین
با تشکر

G h a s e m
2012-01-17, 02:32 PM
سلام
Nova view جان من یه مزاحم تلفنی دارم صبح تا شب اس میزنه فحاشی میکنه ولی حوصله دردسر ندارم برم مخابرات و دادسرا اگه این فرم "فرم درخواست کشف مزاحم" که سایت ایرانسل گذاشته رو پر کنم رسیدگی میکنن؟بعد پر کردم از طرف ایرانسلم با من تماس میگیرن یا نه؟کلا این مراحل رو میشه توضیح بدین
با تشکر

http://www.ir-tci.org/forum/showpost.php?p=1193678&postcount=6

ehsangoli
2012-01-17, 07:57 PM
سلام
من یه سیم کارت ایرانسل خریدم با خودش میتونم mms ارسال کنم ولی با سیم کارت
هدیه ش نمیتونم ، دلیلش چیه؟

+Farhad
2012-01-17, 08:29 PM
سلام

درخواست فعال سازی MMS فقط واسه سیکارت اصلی ثبت و فعال شده شما یه بار دیگه واسه سیمکارت هدیه باید فرم پر کنی!

™Ali Gsm
2012-01-17, 08:33 PM
سلام

سلام
دوست عزیز خط ارسال کننده و خط دریافت کننده باید این سرویس را فعال کرده باشند اگر برای سیمکارت هدیه سرویس mms را فعال نکرده اید به یکی از نماینده گی های ایرانسل مراجعه نمایید و تعهد نامه را تکمیل کنید.

ehsangoli
2012-01-17, 09:04 PM
درخواست فعال سازی MMS فقط واسه سیکارت اصلی ثبت و فعال شده شما یه بار دیگه واسه سیمکارت هدیه باید فرم پر کنی!

رفتم ولی گفتن پرکردن فرم لازم نیست ، اگه دوباره پر کنم حله؟
شایدم خواستن ما رو از سرشون وا کنن!!!!!!!!!!!!!

+Farhad
2012-01-17, 09:16 PM
رفتم ولی گفتن پرکردن فرم لازم نیست ، اگه دوباره پر کنم حله؟
شایدم خواستن ما رو از سرشون وا کنن!!!!!!!!!!!!!

از طریق نمایندگی مجاز دوباره فرم پر کن!!

porofesor1
2012-01-20, 10:12 PM
سلام خدمت دوستان

یه سوال داشتم: من طرح کم مصرف رو فعال کردم و فردا مهلتش تموم میشه..اگه امشب دوباره طرح کم مصرف رو فعال کنم ترافیک باقی مانده استفاده از اینترتم به ماه بعد منتقل میشه یا نه؟

با تشکر از شما

Sakhaey
2012-01-20, 11:00 PM
سلام خدمت دوستان

یه سوال داشتم: من طرح کم مصرف رو فعال کردم و فردا مهلتش تموم میشه..اگه امشب دوباره طرح کم مصرف رو فعال کنم ترافیک باقی مانده استفاده از اینترتم به ماه بعد منتقل میشه یا نه؟

با تشکر از شما

سلام دوست عزيز
بله با خريد بسته جديد، اعتبار زمانى و اعتبار ريالى بسته قديم به بسته جيد اضافه ميشود
ولى اگر اعتبار زمانى بسته شما كه فردا هست تمام شود و بسته جديدى خريدارى نكنيد اعتبار ريالى بسته شما هم صفر مىشود و قابل برگشت نيست

mosi_alfa
2012-01-22, 12:39 AM
امروز یکی در میون پیام هام به همراه اول Failed میشد. چرا؟
در ضمن شارژ فیلد شده ها به حساب بر نگشت

G h a s e m
2012-01-22, 11:50 AM
امروز یکی در میون پیام هام به همراه اول Failed میشد. چرا؟
در ضمن شارژ فیلد شده ها به حساب بر نگشت

چند وقتیست مشکل پیامکی بین دو اپراتور بوجود آمده است.

pouyasolhi
2012-01-22, 11:52 AM
چند وقتیست مشکل پیامکی بین دو اپراتور بوجود آمده است.
خب مشکل پیامکی بین دو اپراتور هست ولی حداقل او پول اس ام اس هایی که فیلد میشه رو باید از حسابمون کم نکنن ما چه گناهس کردیم؟؟؟

S@MAN M5
2012-01-22, 12:18 PM
سلام دوستان
اينا به نفع خودشون باشه پيگير ميشن اما نباشه فقط دروغ و چرت وپرت تحويل مردم ميدن؟
قول داداه بودن اسمس به مقصد نرسه پولشو حساب نشه اما وقتي اسمس ميفرستيم اول پولشو كم ميكنه بعد ميفرسته كه معلوم نيست برسه يا نرسه .

Nova view
2012-01-22, 03:34 PM
خب مشکل پیامکی بین دو اپراتور هست ولی حداقل او پول اس ام اس هایی که فیلد میشه رو باید از حسابمون کم نکنن ما چه گناهس کردیم؟؟؟

سلام دوستان
اينا به نفع خودشون باشه پيگير ميشن اما نباشه فقط دروغ و چرت وپرت تحويل مردم ميدن؟
قول داداه بودن اسمس به مقصد نرسه پولشو حساب نشه اما وقتي اسمس ميفرستيم اول پولشو كم ميكنه بعد ميفرسته كه معلوم نيست برسه يا نرسه .

دوست عزیز
به این دلیل هست که شبکه ایرانسل طبق آمار پیام کوتاه را با موفقیت به همراه اول تحویل می دهد، اینکه بعد از آن چه مشکلی وجود دارد از شبکه همراه اول باید بررسی شود.
اینگونه پیامک ها جز پیامک های ناموفق طبقه بندی نمی شود که سیستم حساب شما را شارژ نکند.
اگر مشکل فنی درون شبکه باشد که خیلی کم و به ندرت پیش می آید هزینه آن به حساب شما باز گردانده می شود.
اینکه فرضا شما پیامک ارسال می کنید و به طور مثال گوشی مقصد دچار مشکل فنی هست و پیامک را دریافت نمی کند گزارش آن ناموفق می شود ولی هزینه آن کسر خواهد شد چراکه شبکه بدون مشکل پیام شما را تحویل داده.

فقط هزینه پیامک هایی که به دلیل مشکلات درون شبکه ایرانسل به مقصد نرسند هزینه آن محاسبه نمی شود و این قضیه در برنامه نویسی شبکه لحاظ شده.

+Farhad
2012-01-22, 04:04 PM
نوا جان آپدیت این نقشه برای چه تاریخی هست؟؟
http://maps.mobileworldlive.com/network_info.php?nid=17213&org_id=17210&cid=154

Nova view
2012-01-22, 04:19 PM
نوا جان آپدیت این نقشه برای چه تاریخی هست؟؟
http://maps.mobileworldlive.com/network_info.php?nid=17213&org_id=17210&cid=154

اگر اشتباه نکنم مربوط به ماه مارچ 2011 هست.

+Farhad
2012-01-22, 04:21 PM
اگر اشتباه نکنم مربوط به ماه مارچ 2011 هست.

توی نقشه استان های شمالی پوشش جاده ای خیلی خوبی دارن ولی نمیدونم چرا جنوب کشور پوشش کمه!!!

Nova view
2012-01-22, 04:26 PM
توی نقشه استان های شمالی پوشش جاده ای خیلی خوبی دارن ولی نمیدونم چرا جنوب کشور پوشش کمه!!!

معمولا جنوب کشور به دلیل گرم بودن جمعیت کمتری را در خود جای داده، تمام جاده های جنوب کشور نیز غیر از برخی جاده های اصلی ترانزیتی نیست، در صورتیکه در شمال کشور بخصوص کمربندی های منتهی به پایتخت و شهر های نوار شمالی اکثرا ترانزیتی هستند و طبیعتا اولویت پوشش با آنها بوده.
اما امسال جاده های بیشتری نیز تحت پوشش قرار گرفتند و اگر نقشه بروز فعلی را مشاهده کنید می بینید در جنوب کشور بسیار تراکم پوشش بیشتر از این نقشه هست.

MORTEZA-67
2012-01-23, 01:12 AM
سلام.یکسوال دارم ازتون.
میشه کسی از خط خودم به خودم اس ام اس بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
برای یکی از دوستام این مشکل پیش اومده که از خط خودش به خودش اس ام اس میاد و تهدیدش میکنن.
لطفا زود جواب بدین.ضروریه.
سیمکارت ایرانسل:(

hamed soot
2012-01-23, 01:22 AM
سلام با سایتای مختلف اینترنتی می شه با یه شماره دیگه اس داد ولی با یه خط دیگه شمارتو عوض کنی نه
بعضی سایتای اینترنتی سرویس اس ام اس ارائه میدن که این کار امکان پذیره

S@MAN M5
2012-01-23, 01:48 AM
دوست عزيز اين يه شوخي صد در صد
چون من دوستم اكنت اسمس اينترني ميفروشه
مزيتش هم اينه با هر شماره اي دوست داري ميتوني اسمس بديد

hamed0050
2012-01-23, 01:54 AM
با پورتال خودت از طریق وب که امکان ارسال اس ام اس داره به خودت داره اس ام اس میده برو رمزتو عوض کن

Sakhaey
2012-01-23, 01:55 AM
سلام.یک سوال دارم ازتون.
میشه کسی از خط خودم به خودم اس ام اس بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
برای یکی از دوستام این مشکل پیش اومده که از خط خودش به خودش اس ام اس میاد و تهدیدش میکنن.
لطفا زود جواب بدین.ضروریه.
سیمکارت ایرانسل:ohno:

سلام دوست عزيز
بله يك نرم افزار جاوا هست كه مىتواند اين كار را انجام دهد
كافيست كسى كه مىخواهد با گوشى خودش با شماره شما به ديگران يا حتى به خود شما SMS دهد فقط يك بار گوشى شما را در دستش بگيرد...
توضيحات بيشتر در تايپك زير:
http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=114205