PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالات و مشکلات در مورد سیمکارتهای ایرانسل

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

™Ali Gsm
2011-04-07, 11:20 AM
سلام دوست عزیز من سال گذشته MMSرو فعال کردم و همون موقعه چندتا عکس فرستادم اما الان نمیتونم بفرستم گوشیمم S500i است لطفا بررسی کنید
با تشکر

سلام
دوست عزیز این سرویس باید برای هردو خط فعال باشد حجم هر پیام نباید بالاتر از 300 کیلوبایت باشد.و تنظیمات بصورت صحیح باشد برای دریافت تنظیمات mms از این کدها میتوانید استفاده کنید.

#5*3*140* خطوط اعتباری
#5*3*130* خطوط دائمی

miladsabz
2011-04-07, 11:21 AM
سلام دوست عزیز من سال گذشته MMSرو فعال کردم و همون موقعه چندتا عکس فرستادم اما الان نمیتونم بفرستم گوشیمم S500i است لطفا بررسی کنید
با تشکر

تنظیمات مربوطه را چک کنید
در صورت لزوم یک بار دیگر تنظیمات را دریافت و نصب کنید

alyy
2011-04-07, 03:26 PM
با سلام خدمت دوستان
یه سوال دارم
ایا میشه واسه ایرانسل خودمون اهنگ پیشواز تعیین کنیم (یه صدایی رو ضبط کنیم)

G h a s e m
2011-04-07, 03:30 PM
با سلام خدمت دوستان
یه سوال دارم
با سلام خدمت شما دوست عزیز
خیر این مورد امکان پذیر نیست.
تنها میتوانید از بین چندین آهنگ پیشواز ایرانسل آهنگی را انتخاب کنید!
موفق باشید:flower:

™Ali Gsm
2011-04-07, 03:43 PM
با سلام خدمت دوستان
یه سوال دارم

سلام
دوست عزیز امکان همچین کاری وجود ندارد شما میتوانید از این (http://rbt.irancell.ir) سایت یا از اهنگهای پیشواز موجود در انجمن ایرانسل اهنگ مورد نظرتان را انتخاب کنید.

Yar_66
2011-04-07, 03:53 PM
سلام دوستان
من چندماهه یه سیم کارت ایرانسل خریدم 0939 اصلا نمیشه دایورتش کرد
بعد هم هربار که از ایرانسل هدیه ای بهم تعلق میگیره اصلا تو حسابم نمیاد
الان بیش از 4 بار هست که ایرانسل هدیه داده مثل 1500 تومن شارژ یا 20 دقیقه مکالمه اما اصلا منظور نشده تو حسابم
باید چکار کنم؟

G h a s e m
2011-04-07, 03:59 PM
سلام دوستان
من چندماهه یه سیم کارت ایرانسل خریدم 0939 اصلا نمیشه دایورتش کرد
بعد هم هربار که از ایرانسل هدیه ای بهم تعلق میگیره اصلا تو حسابم نمیاد
الان بیش از 4 بار هست که ایرانسل هدیه داده مثل 1500 تومن شارژ یا 20 دقیقه مکالمه اما اصلا منظور نشده تو حسابم
باید چکار کنم؟
با سلام
دایورت کردن سیم کارت های 0939 مشکل داره!اصلا دایورت نمیشه!
همچنین گاهی اوقات با سیم کارتهای 0939 نمیشه اس ام اس رایگان(لطفا با من تماس بگیرید) ارسال کرد!
برای منم همین قضیه 1500 هدیه اتفاق افتاده ولی اصلا منظور نشده!چندین بار هم اس ام اس اومده ولی ...:wac:
باید 700 زنگ بزنی!

mehdi94
2011-04-07, 07:03 PM
من برای کسی هم که mmsفعال نبوده فرستادم ممکنه ایراد از گوشی باشه؟

™Ali Gsm
2011-04-07, 07:14 PM
من برای کسی هم که mmsفعال نبوده فرستادم ممکنه ایراد از گوشی باشه؟

دوست عزیز گوشی باید قابلیت ارسالmms ‎‏ را داشته باشد.و تنظیمات نیز باید صحیح باشد.

mehdi94
2011-04-08, 10:47 AM
من با همین گوشیهs500قبلا فرستادم اما الان هرکاری میکنم داخل صندق خروجی میمونه باتشکر

™Ali Gsm
2011-04-08, 11:01 AM
من با همین گوشیهs500قبلا فرستادم اما الان هرکاری میکنم داخل صندق خروجی میمونه باتشکر

دوست عزیز اگر شما تمامی موارد ذکر شده انجام داده اید با یک گوشی دیگر نیز ازمایش کنید.

r0ot$harp
2011-04-08, 08:42 PM
سلام دوستان عزیز .

می خواستم بدونم آیا من یه پیام بفرستم فقط از بنده هزینش کم می شه یا از گیرنده هم هزینه کم می کنه ؟؟؟

باتشکر احسان

G h a s e m
2011-04-08, 10:02 PM
سلام دوستان عزیز .

می خواستم بدونم آیا من یه پیام بفرستم فقط از بنده هزینش کم می شه یا از گیرنده هم هزینه کم می کنه ؟؟؟

باتشکر احسان
با سلام خدمت شما دوست عزیز
هزینه ارسال فقط برای فرد ارسال کننده میباشد!

Mehrdad09
2011-04-09, 02:04 AM
ایرانسل رسما گند زده بابا جایزش که هیچ برای من چنبار sms میاد دیگه اصلا لحاظ نمیکنه
الان شارژ که میزنم میگه اشتباه با اینکه درسته چنباز میزنم اخرشم میگه مسدوود چیکار کنم ؟این 700 که 1 ساعت طول میکشه بر دارن برم میدارن چرتو پرت میگن میگن برسی میکنیم اما چیزی نمیشه
یکی راهنمایی کنه
شرمنده از اینکه تند رفتم اعصابه ادمو خرد میکنه اخه:santa:

abdilatay
2011-04-09, 03:24 AM
آیا به جز تماس با 700 راه دیگری برای بدست آوردن رمز انتقال شارژ هست یا نه ?
و چطور رمز انتقال شارژ عوض میشه

Hichkas.m
2011-04-09, 04:08 AM
تا جايي كه من اطلاع دارم بجز تماس با اپراتور راه ديگرى ندارد! شايد از طريق سايت ايرانسل امكانپذير باشه.

Hichkas.m
2011-04-09, 07:36 AM
جالب اينجاست كه اكثر قريب به اتفاق 1500 هديه ميگيرم! همه دوستان ديگه كامل آشنان باهاش! گشتيم نبود، نگردين نميجورين. نهايت براى اينكه خودمون رو گول بزنيم بگيم "هداياى ما محفوظ است!" شايد توى يه صندوقچه يا قلك براى آيندمون پس انداز ميشه! طرح تشويقى "آتيه هاى جوانان ، نما صورتى ، تعجب بر انگيز" كه داره عرضه ميشه ولى در خفا ...!________علتهاى زيادى رو ميشه بر شمرد! ولى مطمعنم اگه 2،3 بار پرداخت كنن و بعد ديگه نخوان به هديه دادن ادامه بدهند، ما چندتا تاپيك ميزنيم و پى در پى مديران بيگناه پر مشغله رو محكوم ميكنيم،تا وقت خودمونو گذرونده باشيم! تازه واسه بالا بردن آمار پستهامون خوراكه! كه بتونيم بلاخره "عضو تازه وارد" نباشيم و لا اقل قله "كاربر" رو فتحش كنيم! صرفأ براى شوخى گفتم و منظورى نداشتم. كوچيك همگى شمام. اتفاقأ باهمين پست خودم كاربر شدم!!!

bozdoosh
2011-04-09, 10:23 AM
ایرانسل رسما گند زده بابا جایزش که هیچ برای من چنبار sms میاد دیگه اصلا لحاظ نمیکنه
الان شارژ که میزنم میگه اشتباه با اینکه درسته چنباز میزنم اخرشم میگه مسدوود چیکار کنم ؟این 700 که 1 ساعت طول میکشه بر دارن برم میدارن چرتو پرت میگن میگن برسی میکنیم اما چیزی نمیشه
یکی راهنمایی کنه
شرمنده از اینکه تند رفتم اعصابه ادمو خرد میکنه اخه:santa:

منم همین مشکل شما رو دارم.

دیشب رفتم تو خود سایت ایرانسل
خريد اعتبار از طريق وب سايت (http://www.irancell.ir/Layer2/?id=443)
و شارژ خریدم. دوتاهم خریدم . (این سایت کد رو دیگه نمیده - مستقیم گوشی رو شارژ میکنه) اما شارژ نکرد. بعد رفتم از سایت خود بانک یه کارت شارژ خریدم و وارد کردم اما هی میگفت اشتباهه. الانم میگه سیم کارتتون مسدود شده. اما هم زنگ میخوره هم میتونم تماس بگیرم. 700 هم که زنگ میزنم مشگه اعتبارت کافی نیست بعدش میگه شبکه مشکل داره بعدا تماس بگیر.

من 939 دارم. شما هم 939 دارید؟
مسخره هااااا

mbmw
2011-04-09, 10:41 AM
من پس از 6 ماه سیم کارت ایرانسل تو گوشیم انداختم ولی می خوام زنگ بزنم میگه سیم کارت قطع شده کسی می دونه چجوری درسش کنم

*Armin*
2011-04-09, 10:56 AM
قضیه اشتباه بودن شارژها رو بنده تایید میکنم,حتی دو روز بعد این اتفاق هم تست کردم همچنان میگفت اشتباه میباشد!(با دو خط تست شد) از خیرش گذشتیم...

™Ali Gsm
2011-04-09, 11:05 AM
من پس از 6 ماه سیم کارت ایرانسل تو گوشیم انداختم ولی می خوام زنگ بزنم میگه سیم کارت قطع شده کسی می دونه چجوری درسش کنم

دوست عزیز سیمکارت شما به علت استفاده نکردن طولانی مسدود شده است به یکی از نماینده گیهای ایرانسل مراجعه کنید و این مشکل را بازگو کنید.

mahdi_p300
2011-04-09, 11:17 AM
با درود

دوست عزیز آیا برای اولین بار هست که می خواهید رمز را دریافت کنید؟
یا دریافت کرده اید و آن را گم کرده اید؟

™Ali Gsm
2011-04-09, 11:26 AM

دوست عزیز برای انتخاب رمز خط به خط اینگونه عمل کنید
عدد 12 را به 1112 ارسال کنید
تعیین رمز 5تا8 رقمی و ارسال به 1112 به صورت زیر

رمز 5تا8 رقمی:11

درصورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید میتوانید با 700 تماس بگیرید انها رمز عبور را ریست میکنند سپس پیامکی برایتان ارسال میشود که میتوانید رمز جدید انتخاب کنید.

abdilatay
2011-04-09, 12:29 PM
خیلی متشکرم من رمز انتقال شارژ رو فراموش کردم و نمی خوام با 700 تماس بگیرم چون که حالتو می گیرن تا یه کاری برات انجام بدن آیا به جز تماس با 700 راه دیگری نیست

™Ali Gsm
2011-04-09, 12:32 PM
خیلی متشکرم من رمز انتقال شارژ رو فراموش کردم و نمی خوام با 700 تماس بگیرم چون که حالتو می گیرن تا یه کاری برات انجام بدن آیا به جز تماس با 700 راه دیگری نیست

دوست عزیز راه دیگه ای وجود نداره و فقط از این طریق میتوانید رمزتان را ریست کنید.

bozdoosh
2011-04-09, 12:52 PM
قضیه اشتباه بودن شارژها رو بنده تایید میکنم,حتی دو روز بعد این اتفاق هم تست کردم همچنان میگفت اشتباه میباشد!(با دو خط تست شد) از خیرش گذشتیم...

3 رقم اول شماره رو هم بگید. مثل اینکه فقط 939 ها مشکل دارن. شما 937 یا 938 یا 936 تست کردید؟

*Armin*
2011-04-09, 01:03 PM
3 رقم اول شماره رو هم بگید. مثل اینکه فقط 939 ها مشکل دارن. شما 937 یا 938 یا 936 تست کردید؟

935-5و936-2 به نظر میرسه به شماره مربوط نمیشه

haghimahdi
2011-04-09, 01:32 PM
به نظر من شما با خود ايرانسل تماس بگير و مشكلتو در ميان بزار :flower:

اينم شماره ايرانسل: 09377000000

bozdoosh
2011-04-09, 02:32 PM
من با کلی زحمت تونستم تماس بگریم پشتبانی گفت که اره صبح سیستم مشکل داشت الان برطرف شده. گفتمش اما من هنوز میخرم نمیتونم شارژ کنم. گفت شما اینترنتی نخر. شماره سریال بت نمیده نمیتونی. کارت شارژ بخر زنگ بزن به ما برات شارژش میکنیم. گفتمش پس اونا که دیشب خریدم چی؟ گفت برو بانک ازشون شماره سریال 12 رقمی بگیر به ما بگوشون برات شارژ میکنیم. مسخرن به خدااا

بعضی ها درستن بعضی ها خراب 937 ها اکثرا درستن.

sohiran
2011-04-09, 03:21 PM
بهترین کار تنظیم دستی است که می تونید به بخش مربوط به گوشی خودتون مراجعه کنید و اونجا راهنماییتان می کنند چون مسیر تنظیمات برای هر مدل فرق می کند.

™Ali Gsm
2011-04-09, 03:37 PM
من يه موشكلي دارم بااينترنت ايرانسل.مدل گوشيم htc tuch viva هستش. موقعي كه كد #6*3*140* رو با خط ايرانسلم ميگيرم تا تنظيمات gprs رو ايرانسل برام بفرسته، اما وقتي اين كدو ميگيرم اپراتور ايرانسل ميگه تنظيمات gprs براي گوشي شما موجود نيست. الان بايد چيكا كنم تا بتونم تنظيمات gprs ايرانسل تو گوشيم نصب شه تا از اينترنت ايرانسل استفاده كنم. لطفا كمكم كنيد

برای تنظیم دستی gprs در گوشیهای ویندوز موبایل اینگونه عمل کنید.
مراحل کار:
1) در صفحه today روی start کلیک کنید.

http://up.*************/images/n11ys70015a9aa2x0gm.png

2) بر روی setting کلیک کنید.

http://up.*************/images/p5au3zyhxz8xjahkeohu.png

3) در تب پایینی پس از انتخاب connections از گزینه های bluetooth - beam ,… روی connections کلیک کنید.

http://up.*************/images/3ftqrr9sehbhbg4yk2rx.png

4) از تب پایین advance را انتخاب کنید و سپس بر روی select Networks کلیک کنید.

http://up.*************/images/031g4o39w3nem6h1fu3y.png

5) برای هردو عبارت My Work Network را انتخاب کنید.

http://up.*************/images/uj090ul8jfued7bn295j.png

6) پس از این در مرحله به تب Tasks در مرحله 4 بروید. و Add a new modem connection را انتخاب کنید.

http://up.*************/images/e2jiz5optnfrgtltot2.png

7) جلوی عبارت Enter a name for connection عبارت Irancell-GPRS را وارد کنید و در قسمت پایین برای نوع مودم Cellular Line یا همان GPRS را انتخاب کنید و next را بزنید.

http://up.*************/images/u2veozi6do2261vq4feo.png

8 ) در این مرحله برای عبارت Acces point name عبارت mtnirancell را وارد کنید و next را بزنید.

http://up.*************/images/0r7fm186yp5snhhcfeo.png

9) این کادر را خالی گذاشته و finish را بزنید.

http://up.*************/images/kaavygebrqn1fjmllmbn.png

10) در این حالت connection ساخته شده را مشاهده می کنید که در تب پایینی روی کلیک کنید.

http://up.*************/images/ep3pexwfsmtz5kfvrbhw.png

11) در کادر ظاهر شده تیک جلوی دو عبارتی که خط کشیده شده را علامت بزنید.

http://up.*************/images/fhzvqf0jx1ap0yveysj.jpg

12) از منوی start روی Internet Explorer یا Opera کلیک کرده و وارد سایت دلخواه شوید.

bozdoosh
2011-04-09, 03:39 PM
اضافه کنم الان درست شد. یعنی شارژهایی که از بانک گرفته بود کار کردن. اما اونا که از سایت خود ایرانسل گرفتم پریدن دیگه..

parvizkei
2011-04-09, 05:06 PM
ببخشید با ایران سل میشه ویدئو کال video call تماس گرفت ؟

نه بابا جوك ميگي؟

parvizkei
2011-04-09, 05:10 PM
من براي وصل شدن با موبايل (بلوتوث) به اينترنت جي پي آر اس مشكل دارم (با كامپيوتر ديگه...)
join a perspona .... رو ميزنم وصلم ميشه ولي هيچ صفحه ايو لود نميكنه

bozdoosh
2011-04-09, 05:50 PM
اون اینترنتی ها رو هم الان برام اس ام اس کرد. اونا هم اکتیو شدن. مشکلش حل شده دیگه. میتونین اینترنتی خرید کنید.

™Ali Gsm
2011-04-09, 07:36 PM
من براي وصل شدن با موبايل (بلوتوث) به اينترنت جي پي آر اس مشكل دارم (با كامپيوتر ديگه...)
join a perspona .... رو ميزنم وصلم ميشه ولي هيچ صفحه ايو لود نميكنه

دوست عزیز چه اروری دریافت میکنید ایا این مشکل تازه بوجود اومده؟

Mehrdad09
2011-04-09, 09:50 PM
جالبه خدا وکیلی خیلیم جالبه ادم میخواد فوحششون بده نمیشه ندیم بازم نمیشه :wac:
فوحش درست نوشتم ؟
من 0936 هستم اینم برای اسپم نبودن

Nova view
2011-04-09, 11:38 PM
بروز رسانی بهینه سازی و ارتقای نسخه نرم افزاری باعث شد شارژینگ خطوط چند ساعتی دچار اختلال شود و اتصال سیستم شارژ از کد بیس قطع شود.

دوستانی که از وب سایت ایرانسل اقدام به شارژ خط خود در ساعات اختلال کردند، چنانچه اعتبار از حساب بانکی شما کسر شده ظرف 12 ساعت مبلغ شارژ به خط شما واریز می شود، در غیر اینصورت تراکنش ناموفق تلقی و پول به حساب بانکی شما حداکثر 72 ساعت بازخواهد گشت.

تمامی شارژها نیز به حساب ریخته شده و حتی یک ریال مشکلی از نظر هدر رفتن شارژ وجود ندارد.

در حال حاضر کلیه حساب ها از ساعت شروع اختلال بروز رسانی و چک شده و مشکل برطرف نیز شده است.

mahdi_p300
2011-04-10, 12:15 AM
بروز رسانی بهینه سازی و ارتقای نسخه نرم افزاری باعث شد شارژینگ خطوط چند ساعتی دچار اختلال شود و اتصال سیستم شارژ از کد بیس قطع شود.

دوستانی که از وب سایت ایرانسل اقدام به شارژ خط خود در ساعات اختلال کردند، چنانچه اعتبار از حساب بانکی شما کسر شده ظرف 12 ساعت مبلغ شارژ به خط شما واریز می شود، در غیر اینصورت تراکنش ناموفق تلقی و پول به حساب بانکی شما حداکثر 72 ساعت بازخواهد گشت.

تمامی شارژها نیز به حساب ریخته شده و حتی یک ریال مشکلی از نظر هدر رفتن شارژ وجود ندارد.

در حال حاضر کلیه حساب ها از ساعت شروع اختلال بروز رسانی و چک شده و مشکل برطرف نیز شده است.
با درود

آیا پولی که در روزهای پنج شنبه و جمعه ، به جای کسر شدن از اعتبار بسته ، از اعتبار اصلی کسر شده است ، هم بر می گردد ؟؟
یا آن را به مجموعه افتخارات شرکت محترم ایرانسل بیفزاییم؟؟

ehsun55
2011-04-10, 02:05 PM
سلام دوستان
ایرانسل من بعلت بدهی قطع شده ایا میتونم شارژ بخرم و از طریق یه خط دیگه بدهی رو پرداخت کنم؟
آیا واسه پرداخت بدهی راه دیگه ای غیر از مراجعه حضوری به امور مشترکین دارم؟
ممنون

sara00
2011-04-10, 02:36 PM
سلام گوشی من Qtek > s200 هست . خیلی وقت پیش نرم افزار sms backup روی گوشیم نصب کردم و این برنامه در قسمت messaging>menu آخر منو در قسمت زیر MMS configuration یک کلید ب اسم Backup/Resore Sms ایجاد کرده .
اون برنامه بعد از مدتی دیگه کار نکرد و من از قسمت remove programe سیستم پاکش کردم اما همچنان کلیدی که در قسمت messaging ساخته هست و نمیدونم چرا وقتی MMS configuration رو هم میزنم اررور میده که برنامه ی Sms backup ناقص است و باید دوباره نصب شود .
از قسمت windows هرچی فایل مربوط به این برنامه Sms backup بود پاک کردم و گوشی رو ریست کردم اما هنوز اون کلید از messaging حذف نشده و بد تر هرچی MMS configuration رو میزنم دیگه همون اررور رو هم نمیده و هیچی نمیاد .
برای تنظیمات MMS قسمت messaging > MMS configuration رو لازم دارم . خواهش میکنم کمک کنید

™Ali Gsm
2011-04-10, 02:40 PM
سلام دوستان
ایرانسل من بعلت بدهی قطع شده ایا میتونم شارژ بخرم و از طریق یه خط دیگه بدهی رو پرداخت کنم؟
آیا واسه پرداخت بدهی راه دیگه ای غیر از مراجعه حضوری به امور مشترکین دارم؟
ممنون

شما میتوانید با خرید کارت شارژ بدهی خود را پرداخت نموده و سیمکارت را فعال کنید
از این کد میتوانید استفاده کنید.

#رمز16 رقمی*130*

camel_60
2011-04-10, 02:49 PM
با سلام
من حدودا یه شارز 5 تومنی و 2 تا دو تومنی شارژ کردم ... کلا 9 تومان ...
خلاصه حدود دو هفته ای رسید به 6 تومان ... بگذریم .
پری روز با برنامه shmessanger حدود 6 ساعت چت کردم یهو دیسی شد بعد 5 دقیقه گفتم اعتبارمو چک کنم دیدم شد 4500 :( گفتم اشکال نداره بر میگرده ... بعد دو ساعت دوباره وصل شدم دیدم اعتبارم شد 1400 :(:(:( من سریع کنتور اینترنت گوشی رو دیدم اما جمع آپلود و دانلود خیلی کمتر از اینا بودش:(
در صورتی که من همیشه با این برنامه وصل میشدم 24 ساعت وصل بودم آخرش 100 یا 200 بر می داشت . دیشبم امتحانی وصل شدم 1 ساعت دیدم 30 تومان کم کرد همش:cool:
میخواسم ببینم چه بلایی سر شارژم اومد :angry:
با تشکر

Nova view
2011-04-10, 05:25 PM
با درود

آیا پولی که در روزهای پنج شنبه و جمعه ، به جای کسر شدن از اعتبار بسته ، از اعتبار اصلی کسر شده است ، هم بر می گردد ؟؟
یا آن را به مجموعه افتخارات شرکت محترم ایرانسل بیفزاییم؟؟

با درود خدمت شما دوست عزیز
با 700 تماس بگیرید و با ذکر دقیق ساعت و روز اتصال فرم پیگیری برای پشتیبانی ارسال کنید، اگر از تنظیمات استاندارد شبکه استفاده کردید و ناگهانی شارژ کسر شده حتما پیگیری و اعتبار به حساب شما باز گردانده خواهد شد.

mahdi_p300
2011-04-10, 08:04 PM
با 700 تماس بگیرید و با ذکر دقیق ساعت و روز اتصال فرم پیگیری برای پشتیبانی ارسال کنید، اگر از تنظیمات استاندارد شبکه استفاده کردید و ناگهانی شارژ کسر شده حتما پیگیری و اعتبار به حساب شما باز گردانده خواهد شد.
با درود مجدد

دوست عزیز ، آیا هزینه تغییرات نرم افزاری شرکت نه چندان محترم ایرانسل را باید کاربران بدهند؟؟
بنده و امثال بنده در این قضیه چه تقصیری داریم که وقت و اعصابمان را برای زنگ زدن به 700 هزینه کنیم؟
نگاهی به فروم های دیگر بیندازید و ببینید که پول افراد دیگری هم خورده شده است که مسلما مشت نمونه خروار است!!

Nova view
2011-04-10, 08:41 PM
با درود مجدد

دوست عزیز ، آیا هزینه تغییرات نرم افزاری شرکت نه چندان محترم ایرانسل را باید کاربران بدهند؟؟
بنده و امثال بنده در این قضیه چه تقصیری داریم که وقت و اعصابمان را برای زنگ زدن به 700 هزینه کنیم؟
نگاهی به فروم های دیگر بیندازید و ببینید که پول افراد دیگری هم خورده شده است که مسلما مشت نمونه خروار است!!

دوست عزیز
هیچ هزینه ای به دلیل تغییر نرم افزار از هیچ مشترکی کسر نشده که نیاز باشد دیگران ضرر آن را بدهند.
فرمودید با وجود داشتن بسته از شما شارژ کسر شده، شما از تنظیمات با ****** های غیر مجاز استفاده کردید و سیستم مصرف شما را از بسته حساب نکرده، با این وجود می توانید با بررسی حساب میزان هزینه را به حساب بازگردانید.
این موضوع ربطی به تغییر نرم افزار و بروز رسانی ندارد.

r0ot$harp
2011-04-10, 09:13 PM
با سلام
من حدودا یه شارز 5 تومنی و 2 تا دو تومنی شارژ کردم ... کلا 9 تومان ...
خلاصه حدود دو هفته ای رسید به 6 تومان ... بگذریم .
پری روز با برنامه shmessanger حدود 6 ساعت چت کردم یهو دیسی شد بعد 5 دقیقه گفتم اعتبارمو چک کنم دیدم شد 4500 :( گفتم اشکال نداره بر میگرده ... بعد دو ساعت دوباره وصل شدم دیدم اعتبارم شد 1400 :(:(:( من سریع کنتور اینترنت گوشی رو دیدم اما جمع آپلود و دانلود خیلی کمتر از اینا بودش:(
در صورتی که من همیشه با این برنامه وصل میشدم 24 ساعت وصل بودم آخرش 100 یا 200 بر می داشت . دیشبم امتحانی وصل شدم 1 ساعت دیدم 30 تومان کم کرد همش:cool:
میخواسم ببینم چه بلایی سر شارژم اومد :angry:
با تشکر
دوست عزیز یه سوال دارم .

قیمت هر کیلوبایت چقدر هست ؟؟؟

هر کیلوبایت برابر هست با 1000 بایت . و 1000 بایت برابر هست با 1000 کلمه .

حالا شما حساب کن مثلا برای ارسال سلام . نزدیک به 100 تا 200 کارکتر هدر هست . حتی بیشتر که جمعا نزدیک به 204 کارکتر می شه .

فکر نمی کنم این چیزی که می گین درست باشه و 100 یا 200 تومان کم کنه .

باتشکر احسان

mahdi_p300
2011-04-10, 09:26 PM
دوست عزیز
هیچ هزینه ای به دلیل تغییر نرم افزار از هیچ مشترکی کسر نشده که نیاز باشد دیگران ضرر آن را بدهند.
فرمودید با وجود داشتن بسته از شما شارژ کسر شده، شما از تنظیمات با ****** های غیر مجاز استفاده کردید و سیستم مصرف شما را از بسته حساب نکرده، با این وجود می توانید با بررسی حساب میزان هزینه را به حساب بازگردانید.
این موضوع ربطی به تغییر نرم افزار و بروز رسانی ندارد.

دوست عزیز ، بنده با کامپیوتر استفاده کردم و بدون پر.وکسی و شارژم صفر شد و بعد از صفر شدن آن ، از اعتبار بسته کسر شد
که با توجه به مشکل مشابه بعضی دوستان ، عرض کردم که به دلیل تغییرات نرم افزاری ایرانسل بوده است

این نوع پاسخ دادن شما ، شباهت خیلی خیلی زیادی به فرافکنی دارد

ضمنا قضاوت در مورد این جمله:

شما از تنظیمات با ****** های غیر مجاز استفاده کردید و سیستم مصرف شما را از بسته حساب نکرده
را به کاربران عزیز می سپارم که بیشتر با شما آشنا شوند

موفق و موید باشید

sara00
2011-04-11, 09:17 AM
سلام گوشی من Qtek > s200 هست . خیلی وقت پیش نرم افزار sms backup روی گوشیم نصب کردم و این برنامه در قسمت messaging>menu آخر منو در قسمت زیر MMS configuration یک کلید ب اسم Backup/Resore Sms ایجاد کرده .
اون برنامه بعد از مدتی دیگه کار نکرد و من از قسمت remove programe سیستم پاکش کردم اما همچنان کلیدی که در قسمت messaging ساخته هست و نمیدونم چرا وقتی MMS configuration رو هم میزنم اررور میده که برنامه ی Sms backup ناقص است و باید دوباره نصب شود .
از قسمت windows هرچی فایل مربوط به این برنامه Sms backup بود پاک کردم و گوشی رو ریست کردم اما هنوز اون کلید از messaging حذف نشده و بد تر هرچی MMS configuration رو میزنم دیگه همون اررور رو هم نمیده و هیچی نمیاد .
برای تنظیمات MMS قسمت messaging > MMS configuration رو لازم دارم . خواهش میکنم کمک کنید

camel_60
2011-04-11, 12:02 PM
دوست عزیز یه سوال دارم .

قیمت هر کیلوبایت چقدر هست ؟؟؟

هر کیلوبایت برابر هست با 1000 بایت . و 1000 بایت برابر هست با 1000 کلمه .

حالا شما حساب کن مثلا برای ارسال سلام . نزدیک به 100 تا 200 کارکتر هدر هست . حتی بیشتر که جمعا نزدیک به 204 کارکتر می شه .

فکر نمی کنم این چیزی که می گین درست باشه و 100 یا 200 تومان کم کنه .

باتشکر احسان
با سلام
والا تا اونجایی که من میدونم از موقعی که جی پی آر اس ایرانسل اومده من دارم ازش استفاده می کنم و تا حالا با این مشکل بر نخوردم مگر در مواقعی که 500 یهو کم میکرد بعد چند دقیقه اعتبار بر میگشت:cool:
منم نمیدونم این محاسبات رو از کجا آوردید:santa: همیشه از مزایای نت ایرانسل این بود که یه خورده اعتبار کم می کرد اونم زمانی فقط چت میکنه آدم. از همه جالب تر این اتفاق روز جمعه افتاد که ارزون تر هستش:D
حالا چی؟

saeid1371
2011-04-11, 07:20 PM
بله راه دیگری هم هست.
می تونی بری از حساب e-care یه ایمیل به ایرانسل بزنی و بخوای برات رمز جدید ارسال کنن ظرف مدت 24 ساعت در روز های اداری این کار برات انجام میشه. من خودم برای دو خط این کار رو کردم.

™Ali Gsm
2011-04-11, 08:36 PM
بله راه دیگری هم هست.
می تونی بری از حساب e-care یه ایمیل به ایرانسل بزنی و بخوای برات رمز جدید ارسال کنن ظرف مدت 24 ساعت در روز های اداری این کار برات انجام میشه. من خودم برای دو خط این کار رو کردم.

دوست عزیز این مورد که اشاره کردین هم به گونه ای تماس با اپراتور است ولی تماس مستقیم با خدمات مشترکین برای این منظور در وقت صرفه جویی میشود و طرف نباید ظرف 24 ساعت منتظر بماند.

saeid1371
2011-04-11, 11:22 PM
دوست عزیز این مور که اشاره کردین هم به گونه ای تماس با اپراتور است ولی تماس مستقیم با خدمات مشترکین برای این منظور در وقت صرفه جویی میشود و طرف نباید ظرف 24 ساعت منتظر بماند.
من دیدم این دوستمون ظاهرا علاقه ای به انتظار 7 الی بی تهایت دقیقه ای پشت خط اوپراتور های با حوصله نداره منم گفتم اینجا دیگه لازم نیس یک ساعت یه لنگه پا منتظر بمونی یه اوپراتور از کارای دیگش فارغ بشه تا بتونه جوابتو بده.

Nova view
2011-04-12, 08:25 AM
دوست عزیز ، بنده با کامپیوتر استفاده کردم و بدون پر.وکسی و شارژم صفر شد و بعد از صفر شدن آن ، از اعتبار بسته کسر شد
که با توجه به مشکل مشابه بعضی دوستان ، عرض کردم که به دلیل تغییرات نرم افزاری ایرانسل بوده است

این نوع پاسخ دادن شما ، شباهت خیلی خیلی زیادی به فرافکنی دارد

ضمنا قضاوت در مورد این جمله:

را به کاربران عزیز می سپارم که بیشتر با شما آشنا شوند

موفق و موید باشید

دوست عزیز
موضوع بسیار ساده است، زمانیکه شما از ****** های متفرقه مخصوصا ****** مربوط به MMS استفاده می کنید، هزینه برای شما محاسبه می شود!
هنگام ارسال MMS شما هزینه ارسال آن را می پردازید، نباید دیگر برای ارسال و دریافت دیتای آن هزینه اخذ شود، به همین دلیل اگر شما از این ****** استفاده کنید، مبنای محاسبه به روش دیگر خواهد بود، برای جلوگیری از سو استفاده فقط دیتا به مقصد سرور MMS رایگان است، اگر مقصد سرور جای دیگر باشد مطابق با تعرفه پایه محاسبه می شود و در این مبنا سیستم محاسبه بسته های افزایشی کنجانده نشده است!
به همین دلیل اگر شما از ****** برای GPRS استفاده کنید امکان دارد سیستم مصرف شما محاسبه و از شارژ کسر کند.
اگر قرار بود با ****** شوید خود تنظیمات پیش فرض ****** داشت.
بسیاری از دوستان برای رایگان شدن اینترنت اقدام به استفاده از ****** می کنند که این کار در بررسی های مالی بعدا از شارژشان کسر می شود، سپس گلایه می کنند که شارژ ما چرا کسر شده، اما دقت نمی کنند چندی قبل خودشان در محاسبه کانتر ها اختلال ایجاد کردند.
با این حال تمامی ریز کارکرد خطوط با بالاترین جزییات ثبت است، شما می توانید با تماس با 700 درخواست بررسی و اصلاح حساب خود دهید،
لازم به ذکر است به دلیل هماهنگی به بخش پشتیبانی امکان دارد برگشت شارژ حتی تا چند هفته زمان ببرد، اما بدون هیچ خطایی بازگردانده خواهد شد.

z.hadian
2011-04-12, 08:51 PM
گوشی و سیمکارت من با هم به سرقت رفتن. چه جوری میتونم دوباره سیم کارتم رو بدست بیارم؟ سیم کارتم رو از یه شهر دیگه خریدم. باید برم همونجا؟

miladsabz
2011-04-12, 09:24 PM
گوشی و سیمکارت من با هم به سرقت رفتن. چه جوری میتونم دوباره سیم کارتم رو بدست بیارم؟ سیم کارتم رو از یه شهر دیگه خریدم. باید برم همونجا؟

با درود
به نزدیک ترین دفتر خدمات ارتباطی ایرانسل مراجعه کنید و قاب سیم کارت و مدرک شناسایی به همراه داشته باشید

ΛΛ Θ l-l $ Σ Ω
2011-04-13, 11:51 PM
سلام یه اس ام اس با شماره 1234 واسم امده که یه نظر سنجی راجب اینکه محصول مورد علاقه شما کدام است؟
متن اس ام اس

....
6.ماشین های لوکس و اسپرت
7.ساعت
8.کیف و کفش
9.لیاس های زنانه
10.لباس های مردانه
شماره محصول مورد علاقه تان را با پیام کوتاه به 1234 بفرستید(پیام پاسخ رایگان است) شماره های انتخابی را با ویرگول ار هم جدا کنید با تشکر ایرانسل

آیا ایرانسل همچین اس ام اسی ارسال می کنه ؟؟؟ اصلا این اطلاعات به چه دردش میخوره!!!

Lgarena
2011-04-14, 12:20 AM
سلام یه اس ام اس با شماره 1234 واسم امده که یه نظر سنجی راجب اینکه محصول مورد علاقه شما کدام است؟
متن اس ام اس

آیا ایرانسل همچین اس ام اسی ارسال می کنه ؟؟؟ اصلا این اطلاعات به چه دردش میخوره!!!

با سلام
دوست عزیز بعضی گوشیهای نوکیا این امکان رو دارند که صاحبش میتونه با فرستادن sms (که ظاهرا بعنوان email توسط گوشی فرستاده میشه ) یک شماره دلخواه رو بجای شماره فرستنده مشخص کنه.ممکنه این sms هم یکی از همینها باشه

ΛΛ Θ l-l $ Σ Ω
2011-04-14, 01:15 PM
سلام فکر نمی کنم از این ترقند ها باشه آخه این اس ام اس واسه برادرم هم ارسال شده ... واسه شما ها نیومده؟؟؟

Soroush
2011-04-14, 02:25 PM
همون طور که گفته شد

اين اس رو با تغيير شماره به تو و برادر شما دادن

موفق باشيد

arash_M3x
2011-04-14, 02:47 PM
يه شب تو 20:30 گفت اينا كه براتون ميفرستن كلاه برداريه.

Hichkas.m
2011-04-14, 03:42 PM
با سلام
دوست عزیز بعضی گوشیهای نوکیا این امکان رو دارند که صاحبش میتونه با فرستادن sms (که ظاهرا بعنوان email توسط گوشی فرستاده میشه ) یک شماره دلخواه رو بجای شماره فرستنده مشخص کنه.ممکنه این sms هم یکی از همینها باشه

اگه اشتباه نكنم اين ترفند منحصرأ در توان گوشيهاى اريكسونه! بگذريم اين مورد فقط از اينترنت امكان داره كه براى مزاح به شما ارسال شده و اينكه در اين شوخى برادرتونم سهيمه به دو حالت ختم ميشه! يا فرستنده خود برادر شماست كه از احتمال بيشترى برخورداره و حالت دوم اين نكته به شما سرنخ ميده كه دوستان مشترك رو با شناخت قبلى و طبعشون برسى و گوشش رو بپيچونى! :D يا حتئ ابتكار عمل رو بدست بگيرى! ;-) فقط قبل از هر اقدامى اطمينان حاصل كن شخص مورد نظر عامل بوده كه با ترفندهايى از جمله يدستى يا همين كلكو "متفاوت" زدن و غيره امكانپذيره! B-) موفق باشى و اگه جالب تموم شد همينجا بتعريف كه ... مشتاق شدم!

mahdi_p300
2011-04-14, 05:46 PM
اگه اشتباه نكنم اين ترفند منحصرأ در توان گوشيهاى اريكسونه!
با درود

اکثر گوشیهای سونی اریکسون و گوشیهاای دیگری که قابلیت email gateway دارند

ضمنا اگر این ترفند باشد ، با برنامه My phone explorer می توان به راحتی شماره را مشاهده کرد

*Armin*
2011-04-14, 05:52 PM
اصلا ایرنسل همچین شماره ای (1234)نداره که با اون اس ام اس بفرسته!:eh:

Nova view
2011-04-14, 09:39 PM
متن اس ام اس

با درود
شماره های پیامک ایرانسل از قبیل ویترین و خود ایرانسل کاملا مشخص هست و هیچگاه ایرانسل پیام کوتاهی غیر از شماره های تعیین شده به مشترکین ارسال نمی کند.

Hichkas.m
2011-04-14, 11:01 PM
با درود

اکثر گوشیهای سونی اریکسون و گوشیهاای دیگری که قابلیت email gateway دارند

ضمنا اگر این ترفند باشد ، با برنامه My phone explorer می توان به راحتی شماره را مشاهده کرد

مهدى جان فقط به سونى اريكسون محدود ميشه و در گوشيهاى ديگه شماره ارسال كننده مشخصه و هر نوشته يا شماره اى كه از طرفش ميفرستى، فقط ابتداى پيامك درج ميشه و مخاطب به شكل معموله. لا اقل نوكيا و سامسونگ نميشه باقي رو تست نكردم!
اما نميدونم اون برنامه توانايى پيدا كردن شماره فرستنده رو داره يا نه اما من ترفندى پيدا كردم كه بشه فهميد از چه شماره اى درياف شده! خيليم ساده هستش! به اين شكل كه پيامك ناشناس رو در سيم ذخيره كرده و با انداختن رويه گوشى نوكيا و سامسونگ مخاطب كاملأ آشكار ميشه و لو ميره! اينم از ضد ترفند ما! يا حق

Lgarena
2011-04-15, 12:47 AM
اگه اشتباه نكنم اين ترفند منحصرأ در توان گوشيهاى اريكسونه! بگذريم اين مورد فقط از اينترنت امكان داره كه براى مزاح به شما ارسال شده و اينكه در اين شوخى برادرتونم سهيمه به دو حالت ختم ميشه! يا فرستنده خود برادر شماست كه از احتمال بيشترى برخورداره و حالت دوم اين نكته به شما سرنخ ميده كه دوستان مشترك رو با شناخت قبلى و طبعشون برسى و گوشش رو بپيچونى! :D يا حتئ ابتكار عمل رو بدست بگيرى! ;-) فقط قبل از هر اقدامى اطمينان حاصل كن شخص مورد نظر عامل بوده كه با ترفندهايى از جمله يدستى يا همين كلكو "متفاوت" زدن و غيره امكانپذيره! B-) موفق باشى و اگه جالب تموم شد همينجا بتعريف كه ... مشتاق شدم!

با سلام خدمت شما دوست گرامی
من قبلا خودم با گوشی نوکیا 6681 اینکارو انجام دادم ولی یه سری قلق هم داشت که الان یادم نیست.پس میبینید که این امکان رو گوشیهای نوکیا هم دارند.البته کدوم مدلها یا کدوم سری از سیمبین اونو دقیقا نمیدونم. موفق باشید

Hichkas.m
2011-04-15, 07:16 AM
با سلام خدمت شما دوست گرامی
من قبلا خودم با گوشی نوکیا 6681 اینکارو انجام دادم ولی یه سری قلق هم داشت که الان یادم نیست.پس میبینید که این امکان رو گوشیهای نوکیا هم دارند.البته کدوم مدلها یا کدوم سری از سیمبین اونو دقیقا نمیدونم. موفق باشید

دوست من از توجه شما سپاس گذارم. بله شايد اينجور باشه اما بقول دوست ديگرى، چه استنادى در حرف شما بود كه موفق نشدم ببينم؟ خواهش ميكنم از تغيير مسير تاپيك و اسپم زدن خوددارى كنيم!

rashin
2011-04-15, 07:45 AM
با نوکیا هم میشه فرستاد از این مدل اس ام اس ها
.برای اینکه بفهمید اس سرکاری بوده یا نه ببینید در شماره ارسال کننده نماد @ وجود داره یا نه.
ضمنا اگه گوشی دریافت کننده پیام نوکیا باشه با یه ریپلی ساده میشه شماره فرستنده پیام جعلی رو درآورد

mahdi_p300
2011-04-15, 01:14 PM
با درود

بنده امروز قصد داشتم تا از طریق کنترل حساب اینترنتی و شارژ الکترونیک مبلغی را روی سیمکارتم شارژ کنم ، اما تمام کارها رو انجام دادم و پول هم از حسابم کسر شده ولی تا الان که حدود 3 ساعت گذشته ، شارژ به حسابم واریز نشده است
البته در کنترل حساب اینترنتی ، جلوی تراکنش نوشته شده "در حال انجام"
در آخر هم با استفاده از کارت شارژ ، سیمکارت را شارژ کردم

فکر می کنم فلسفه وجود شارژ الکترونیک به منظور تسریع در روند کار باشد
با توجه به مشکلات مشابهی که دوستان دیگر در این تایپیک با این سیستم داشته اند ، به نظر می آید که ایرانسل معانی واژه ها را عوض کرده است
می توانم بگویم که همراه اول حداقل در این زمینه ، بدون نقص بوده است و دقیقا در زمانی که تراکنش تکمیل می شود ، شارژ را به حساب واریز می کند

ویرایش: بعد از حدود 3.5 ساعت ، شارژ را واریز کرد ، واقعا چقدر سریع!!!:wac:

.::H.A.M.E.D::.
2011-04-15, 02:04 PM
یه سوال من یه سیم کارت ایرانسل دارم که هروز از طرف ایرانسل دو سه تا پیامک براش میاد چی کار کنم که دیگه پیامک از طرف ایرانسل براش دیگه نیاد ممنون؟

Hichkas.m
2011-04-15, 05:55 PM
با نوکیا هم میشه فرستاد از این مدل اس ام اس ها
.برای اینکه بفهمید اس سرکاری بوده یا نه ببینید در شماره ارسال کننده نماد @ وجود داره یا نه.
ضمنا اگه گوشی دریافت کننده پیام نوکیا باشه با یه ریپلی ساده میشه شماره فرستنده پیام جعلی رو درآورد

اگه بگم شما درست ميگى حله ديگه؟ آقا شما درست ميفرمايين. بنده رو عفو بفرماييد.

Nova view
2011-04-15, 08:19 PM
یه سوال من یه سیم کارت ایرانسل دارم که هروز از طرف ایرانسل دو سه تا پیامک براش میاد چی کار کنم که دیگه پیامک از طرف ایرانسل براش دیگه نیاد ممنون؟

با درود
البته می توانید ضمن تماس با 700 از اپراتور بخواهید ارسال پیامک های تبلیغاتی را برای خط شما غیر فعال کند.

Lgarena
2011-04-16, 01:02 AM
دوست من از توجه شما سپاس گذارم. بله شايد اينجور باشه اما بقول دوست ديگرى، چه استنادى در حرف شما بود كه موفق نشدم ببينم؟ خواهش ميكنم از تغيير مسير تاپيك و اسپم زدن خوددارى كنيم!
با سلام.اگه به نوشته خودتان و جواب بنده در این تاپیک دقت کنید میبینید منظور من اینه که تکنولوژی ارسال اس ام اس به شکل ایمیل تنها در انحصار سونی اریکسون نیست! به همین سادگی ! حالا اگه جنابعالی روی سونی اریکسون تعصب داری وجواب بنده رو بعنوان اسپم تعبیر میکنی اینو دیگه بقیه کاربران باید قضاوت کنند.موفق باشی

Mehrdad09
2011-04-16, 03:53 AM
سلام یه سوال ساده شرمنده اگه تکراریه
برای فعال سازیه mms چی کار باید کرد؟ حتما باید بریم بیرون یا اینترنتیم میشه ؟
ممنون

Hichkas.m
2011-04-16, 04:40 AM
سلام یه سوال ساده شرمنده اگه تکراریه
برای فعال سازیه mms چی کار باید کرد؟ حتما باید بریم بیرون یا اینترنتیم میشه ؟
ممنون

براى ثبت نام بايد به يكى از مراكز خدمات ايرانسل مراجعه كنى. متاسفانه راهه ديگه اى نداره.

MBP3920
2011-04-19, 05:51 PM
سلام دوستان
یه سیم کارت ایرانسل دارم که حدودا سال گذشته از یکی از دوستان گرفته بودم و در اون زمان کپی کارت ملی و شناسنامه خودم رو بهش داده بودم تا سیم کارت رو به نامم بزنه
چند وقتی بود که از سیم کارت استفاده نمی کردم و حالا که می خام ازش استفاده کنم نه میشه ازش تماس گرفت و نه کسی میتونه بهش زنگ بزنه یا اس ام اس بده و در کل مسدود شده
با 700 تماس گرفتم و مشخصات خودم رو گفتم ولی اپراتور گفت که خط به نام ** دیگریه و باید مالکش تماس بگیره یعنی بهتره بگم که اصلا به نام من نشده
حالا صاحب قبلی هم دیگه تو دسترس نیست
لطفا مدیران محترم راهنمائی کنند چجوری میتونم خط رو فعال کنم

™Ali Gsm
2011-04-19, 07:08 PM
سلام دوستان
یه سیم کارت ایرانسل دارم که حدودا سال گذشته از یکی از دوستان گرفته بودم و در اون زمان کپی کارت ملی و شناسنامه خودم رو بهش داده بودم تا سیم کارت رو به نامم بزنه
چند وقتی بود که از سیم کارت استفاده نمی کردم و حالا که می خام ازش استفاده کنم نه میشه ازش تماس گرفت و نه کسی میتونه بهش زنگ بزنه یا اس ام اس بده و در کل مسدود شده
با 700 تماس گرفتم و مشخصات خودم رو گفتم ولی اپراتور گفت که خط به نام ** دیگریه و باید مالکش تماس بگیره یعنی بهتره بگم که اصلا به نام من نشده

با سلام
دوست عزیز هیچ راهی بجز اینکه مالک اصلی اقدام به رفع مسدودی نماید وجود ندارد.

MBP3920
2011-04-20, 10:52 AM
با سلام
دوست عزیز هیچ راهی بجز اینکه مالک اصلی اقدام به رفع مسدودی نماید وجود ندارد.

سلام
میشه فهمید چرا مسدود شده؟
از اپراتور پرسیدم جوابمو نداد

mohammadi_
2011-04-20, 10:59 AM
سلام
اپراتور بهت نميگه بنام كي هستش و تا نگي به نام كي هست بهت نميگه چرا مسدوده ولي بازم از نوا بپرس شايد راهي نشونت بده/

فرض كن مدرك شناسايي صاحب خط مثلا كپي كارت ملي نداره تو مداركش حالا فهميديد چرا مسدوده آيا فتوشو داري؟؟؟پس بفر ست براشون +اون باركد ومشخصات كاملش تو برگه به 09630 فكس كن:flower:

™Ali Gsm
2011-04-20, 11:08 AM
سلام
میشه فهمید چرا مسدود شده؟
از اپراتور پرسیدم جوابمو نداد

دوست عزیز یا به علت استفاده نکردن به مدت طولانی مسدود شده یا اینکه مالک اصلی سیمکارت مسدود نمودن سیمکارت را درخواست کرده.

MBP3920
2011-04-20, 11:32 AM
سلام دوستان

از یه سیم کارت خوشم اومده بود پولشم داده بودم و این بلا سرش اومده
اگه وصل شد که چه بهتر و اگه نشد که مقصر خودمم
ممنون از دوستان

ΛΛ Θ l-l $ Σ Ω
2011-04-21, 05:14 PM
سلام دوستان
چرا چند روزی هست می خوام با سیم کارت ایرانسلم زنگ بزنم پیغام Network busy میده !!!

HaDi King
2011-04-21, 05:35 PM
سلام دوستان عزیز خوب هستین ؟
عزیزان امروز خط ایرانسل من خراب شده نمیدونم واسه چی ؟
0935 به هرکی میخوام زنگ بزنم میزنه شبکه مشغول اســت ؟؟
اس ام اس برام میــاد ولی شارژ ندارم تست کنم که اس ام اس ارسال میشه یا نـــه !
نمیدونم چیکار کنم ! کدی چیزی هسـت بزنم درست بشه همه ایرانسل ها درســته الا برا مـــن :!!

Nova view
2011-04-21, 05:50 PM
نمیدونم چیکار کنم ! کدی چیزی هسـت بزنم درست بشه همه ایرانسل ها درســته الا برا مـــن :!!

لطفا یکبار گوشی خود را خاموش و باتری را خارج کنید مجددا باتری را قرار دادن و گوشی را روشن کنید.

امکان دارد طی این چند روز بهینه سازی و بروز رسانی شبکه همچنین حذف تعداد بسیار زیادی از سیمکارت های غیرفعال، اختلالاتی را بوجود بیاورد.

چنانچه مشکل برطرف نشد حتما با 700 برای رفع آن تماس بگیرید.

iran100
2011-04-21, 05:52 PM
سلام دوستان
چرا چند روزی هست می خوام با سیم کارت ایرانسلم زنگ بزنم پیغام Network busy میده !!!

دوست عزیز
لطفا مشکل خود را با مرکز تماس شرکت خدمات ارتباطی MTN ایرانسل (700) در میان بگذارید.
موفق باشید.

(شرکت خدمات ارتباطی MTN ایرانسل بعنوان شرکت مخابراتی برتر در ایران انتخاب شده است، با این حال بوجود آمدن چنین مشکلاتی برای مشترکین این شرکت جای تعجب دارد).

Hichkas.m
2011-04-21, 05:53 PM

دوست من اين مشكلات گاهى پيش مياد زياد نگران نباش! براى تست اس ام اس خالى بده 7575

HaDi King
2011-04-21, 06:00 PM
لطفا یکبار گوشی خود را خاموش و باتری را خارج کنید مجددا باتری را قرار دادن و گوشی را روشن کنید.

امکان دارد طی این چند روز بهینه سازی و بروز رسانی شبکه همچنین حذف تعداد بسیار زیادی از سیمکارت های غیرفعال، اختلالاتی را بوجود بیاورد.

چنانچه مشکل برطرف نشد حتما با 700 برای رفع آن تماس بگیرید.

تا الان چند بار خاموش و روشن کردم ولی انگار نه انگـار ...
سیم کارت من غیرفعال نبود باهاش حرف میزدم هر روز و شب ؛ امروز اینجوری شــد ...
اس ام اس برام بفرستن راحــت میاد بدون هیچ اشکالی ولی هر کی زنگ میزنه میگه خطا در ارتباط با شبکه !
خودم زنگ بزنم میگه شبکه مشغول است !!
نمیشه تماس گرفــت با 700 به هر کی زنگ بزنم و شماره بگیرم میگه " شبکه مشغول اسـت " :(

HaDi King
2011-04-21, 06:06 PM
دوست عزیز
لطفا مشکل خود را با مرکز تماس شرکت خدمات ارتباطی MTN ایرانسل (700) در میان بگذارید.
موفق باشید.

(شرکت خدمات ارتباطی MTN ایرانسل بعنوان شرکت مخابراتی برتر در ایران انتخاب شده است، با این حال بوجود آمدن چنین مشکلاتی برای مشترکین این شرکت جای تعجب دارد).
دوست عزیزم ، نمیشه تماس گرفــت به هر شماره ای زنگ بزنم میگـــه " شبکه مشغول اسـت " :(

دوست من اين مشكلات گاهى پيش مياد زياد نگران نباش! براى تست اس ام اس خالى بده 7575

مرسی عزیز ، فرستادم تایید هم شد و پاسخ هم گرفــتم " نتیجه درخواست آهنگ پیشواز شمـا ... "
:ohno::ohno::ohno:

Nova view
2011-04-21, 06:17 PM
تا الان چند بار خاموش و روشن کردم ولی انگار نه انگـار ...
سیم کارت من غیرفعال نبود باهاش حرف میزدم هر روز و شب ؛ امروز اینجوری شــد ...
اس ام اس برام بفرستن راحــت میاد بدون هیچ اشکالی ولی هر کی زنگ میزنه میگه خطا در ارتباط با شبکه !
خودم زنگ بزنم میگه شبکه مشغول است !!
نمیشه تماس گرفــت با 700 به هر کی زنگ بزنم و شماره بگیرم میگه " شبکه مشغول اسـت " :(

دوست عزیز
آیا شما فقط بر روی خط خود این مشکل را دارید یا خطوط دیگر ایرانسل در محل شما نیز چنین مشکلی دارند؟

پیش آمده چندی پیش نیز در شمال غرب تهران مناطق وسیعی به دلیل قطع یکی از سوئیچ های مخابرات مشکل مکالمه پیدا کرده بود، در عین حال که پیام کوتاه و GPRS که دیتا هست بدون مشکل بود.

اگر این چنین هست لطفا آدرس دقیق محل دارای مشکل را برای بررسی بفرمایید.

اینگونه موارد به دلیل گسترده بودن مناطق تحت تاثیر طی چند ساعت از سوی مخابرات برطرف می شود.

HaDi King
2011-04-21, 06:31 PM
دوست عزیز
آیا شما فقط بر روی خط خود این مشکل را دارید یا خطوط دیگر ایرانسل در محل شما نیز چنین مشکلی دارند؟

پیش آمده چندی پیش نیز در شمال غرب تهران مناطق وسیعی به دلیل قطع یکی از سوئیچ های مخابرات مشکل مکالمه پیدا کرده بود، در عین حال که پیام کوتاه و GPRS که دیتا هست بدون مشکل بود.

اینگونه موارد به دلیل گسترده بودن مناطق تحت تاثیر طی چند ساعت از سوی مخابرات برطرف می شود.

مرسی دوســت عزیزم ؛ نه تا الان از هیــچ ** نپرسیدم که همچین مشکلی دارن یــا نه ؟
الان به دوستم همسایه بقـــل زنگ زدم گوشیـش زنگ خورد انگـار فقط برا منــــه :(
ببینم تا شــب چی میشــه ! یه چندتایی کد هم زدم نمیدونم چی بود از اینترنـت پیدا کردم برای آنتن دهی بهتــر !
چه کدی بزنم همه کد های زده شده لغــو بشن ؟ :x

iran100
2011-04-21, 06:40 PM
دوست عزیز

Nova view ، دوست عزیز
شما که در مطالب قبلی خود ذکر کرده بودید که بستر پهنای باند BTS های شرکت ایرانسل دیگر بر روی خطوط DSL شرکت مخابرات نیست، و از شبکه Wimax بعنوان زیرساخت شبکه BTS استفاده می کند.

با این حال این سخن شما جای تعجب ندارد؟:
((چندی پیش نیز در شمال غرب تهران مناطق وسیعی به دلیل قطع یکی از سوئیچ های مخابرات مشکل مکالمه پیدا کرده بود،)).

حداقل منبع خبری خود را درج کنید.

ΛΛ Θ l-l $ Σ Ω
2011-04-21, 09:44 PM
سلام بله من پونک هستم اما دوستان من در شهر های دیگر (ارومیه) هم با همین مشکل رو یه رو بودند ... البته الان چند دقیقه ای میشه که درست شدن .

virus30ya
2011-04-21, 10:12 PM
سلام،من مشهدم و اينجا از ظهر نميشه به هيچ خطي زنگ زد ، از شهرهاي ديگه كه تماس ميگيرند مشكلي ندارند اما من نميتونم به ايرانسل،ثابت و همراه اول بزنگم يا ميگه شبكه مشغوله يا فلد ميده ،دوستامم همين مشكلو دارن ، ولي اس ام اس ها هر چند ساعت چيز ميشه! يعني ف-+ر+-ي ميشه!

Nova view
2011-04-21, 10:30 PM
مرسی دوســت عزیزم ؛ نه تا الان از هیــچ ** نپرسیدم که همچین مشکلی دارن یــا نه ؟
الان به دوستم همسایه بقـــل زنگ زدم گوشیـش زنگ خورد انگـار فقط برا منــــه :(
ببینم تا شــب چی میشــه ! یه چندتایی کد هم زدم نمیدونم چی بود از اینترنـت پیدا کردم برای آنتن دهی بهتــر !
چه کدی بزنم همه کد های زده شده لغــو بشن ؟ :x

دوست عزیز
اگر فقط خط شما دارای مشکل هست، حتما با 700 تماس بگیرید!
آن کدها نیز کاربردی ندارند و اثری نمی گذارند.

Nova view ، دوست عزیز
شما که در مطالب قبلی خود ذکر کرده بودید که بستر پهنای باند BTS های شرکت ایرانسل دیگر بر روی خطوط DSL شرکت مخابرات نیست، و از شبکه Wimax بعنوان زیرساخت شبکه BTS استفاده می کند.

با این حال این سخن شما جای تعجب ندارد؟:
((چندی پیش نیز در شمال غرب تهران مناطق وسیعی به دلیل قطع یکی از سوئیچ های مخابرات مشکل مکالمه پیدا کرده بود،)).

حداقل منبع خبری خود را درج کنید.

خیر، وایمکس برای اتصال بین BTS ها و BSC ها استفاده می شود و ظرفیت دیتای هر سایت را تا حد چندین برابر افزایش می دهد و بحث آن کاملا با مکالمه جداست!
مکالمه در نهایت از سوئیچ های مخابراتی باید عبور کند و هر مشکلی در این سوئیچ ها مکالمه شبکه را تحت تاثیر قرار می دهد.
به همین دلیل است که GPRS و پیامک که دیتا هستند مشکلی ندارند، چون باند و ظرفیت آن کاملا مجزا هست. در ضمن DSL مخابرات با سوئیچ ها و خطوط انتقال زیرساخت که هر اپراتوری مجبور به استفاده از آنها هست متفاوت است.
بنده خبرنگار نیستم که خبر بدهم و منبع ذکر کنم.
در رابطه با منبع می توانید به کلیه مشترکین ایرانسل ساکن در نواحی شمال غرب تهران در هفته گذشته مراجعه کنید.

دوستان عزیزی که با مشکل تماس مواجهه شدند لطفا مدتی صبر کنند، این مشکل گسترش پیدا کرده و به دوستان فنی برای پیگیری سپرده شده است.

malasfore
2011-04-22, 11:55 AM
دوستان من الان من طرح قرمزو فعال کردم ...
هر بار که شارژ میکنم خط رو اولش اندازه یه 300 -400 به نرخ عادی ازم کم مینه بعد به حالت طرح قرمز میره

با احتساب شارژ زیاد و استفاده زیاد من از گوشی من این 3000 توم رو الکی دادم واسم همون نرخ میافته
با 700 هم 2 بار تماس گرفتم واسم تشکیل پرونده هم دادن ولی هنوز حل نشده
به نظرم ایرانسل بی نظیره ولی قبل از توسعه خودش .سیم کارت وارد بازار کرده

طرح من فعال شده اس ام اسم اومده 20 روز دیگه هم مهلت داره ولی بعد هر بار شارژ قاط میزنه تا باز درست شه...

mojt
2011-04-22, 01:44 PM
مزاحم تلفنی رو چجوری پیدا کنیم؟

G h a s e m
2011-04-22, 02:45 PM
دوستان من الان من طرح قرمزو فعال کردم ...
هر بار که شارژ میکنم خط رو اولش اندازه یه 300 -400 به نرخ عادی ازم کم مینه بعد به حالت طرح قرمز میره

با احتساب شارژ زیاد و استفاده زیاد من از گوشی من این 3000 توم رو الکی دادم واسم همون نرخ میافته
با 700 هم 2 بار تماس گرفتم واسم تشکیل پرونده هم دادن ولی هنوز حل نشده
به نظرم ایرانسل بی نظیره ولی قبل از توسعه خودش .سیم کارت وارد بازار کرده

طرح من فعال شده اس ام اسم اومده 20 روز دیگه هم مهلت داره ولی بعد هر بار شارژ قاط میزنه تا باز درست شه...
با سلام
دوست عزیز بعد از بررسی تمامی مبلغ به حساب شما برگشت داده خواهد شد!

مزاحم تلفنی رو چجوری پیدا کنیم؟
برای پیگیری مزاحم تلفنی فقط میتوانید از طریق شکایت اقدام کنید دوست عزیز.

roshan11
2011-04-22, 04:23 PM
من دو ماهه که این فرمو پر کردم اما هیچ خبری نشد تنضیمات mms رو هم فعال کردم اما بی نتیجه بود

amircji
2011-04-22, 08:01 PM
درود
چند تا سوال داشتم:
چرا هنوز امکان ارسال MMS از ایرانسل به همراه اول و بالعمس وجود نداره؟
آیا امکان داره در آینده ارسال MMS بین دو اپراتور اصلی کشور برقرار بشه؟
یه سوال دیگه هم داشتم که البته میدونم به این تاپیک ربطی نداره ولی میپرسم شاید کسی جواب اون رو بدونه:
این محدودیت ارسال 300 کیلوبایت در هر MMS در اپراتور سوم هم وجود داره یا با توجه به این که این اپراتور از نسل 3G استفاده میکنه دیگه محدودیتی وجود نداره؟

™Ali Gsm
2011-04-22, 09:06 PM
درود
چند تا سوال داشتم:
چرا هنوز امکان ارسال MMS از ایرانسل به همراه اول و بالعمس وجود نداره؟
آیا امکان داره در آینده ارسال MMS بین دو اپراتور اصلی کشور برقرار بشه؟
یه سوال دیگه هم داشتم که البته میدونم به این تاپیک ربطی نداره ولی میپرسم شاید کسی جواب اون رو بدونه:
این محدودیت ارسال 300 کیلوبایت در هر MMS در اپراتور سوم هم وجود داره یا با توجه به این که این اپراتور از نسل 3G استفاده میکنه دیگه محدودیتی وجود نداره؟

دوست عزیز این مشکل به احتمال زیاد در اینده برطرف میشود. در رابطه با سوال دوم ارائه سرویس mms باحجم بیش از 300 کیلوبایت باید با نرخ های سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی صورت گیرد و در این خصوص اپراتور سوم باید پیشنهاد خود را ارائه دهد. و تاکنون از لحاظ حجمی سقفی مشخص نشده.

Hichkas.m
2011-04-22, 09:38 PM
من دو ماهه که این فرمو پر کردم اما هیچ خبری نشد تنضیمات mms رو هم فعال کردم اما بی نتیجه بود

دوست عزيز بستگى داره از چه طريق ثبت نام كردى؟ اگه مستقيم از مراكز رسمى خدمات ايرانسل اقدام كردى با 700 كه تماس بگيرى پيگيرى ميكنن.
اگه از طريق فروشنده گان اقدام كردى احتمال گم شدن فرمتون زياده! اينم با پيگيرى از طريق اوپراتور 700 مشخص ميشه! اگه نصفه شب يا صبح زود تماس بگيرى بهتره و كمتر الاف ميشى. حالا اگه ثبت نام انجام شده با ارسال فايل كم حجم امتحان كن. اغلب بايد چندبار ارسال كنى تا بلاخره ارسال بشه! خودم از طريق ايميل اقدام ميكنم! هم بدون محدوديته و هم امكان ارسال همه جور فايل و فرمتى رو داره! يه توضيحه كوتاه بدم كه شايد تكرارى باشه اما شايد بعضيا نميدونن! اگه نميدونين چطورى ايميلتون رو روى گوشى فعال كنيد بايد بگم خيلى ساده ست و اصلا نيازي به دونستن اطلاعات خاصى نيست! همونطور كه دوست خوبمون MN32 گفتن آدرس ايميل رو وارد كنيد و بزاريد از اينترنت تنضيماتو دريافت كنه! دومين نكته اينه كه براى گيرنده اگه ايميلش فعال باشه كه فبها ولى اگه ايميل نداره ايرانسل سرويس ايميل براى كاربرانش اختصاص داده و ميتونيد به اين آدرس ايميل رو بدين! اگر هم هيچكدوم از اين امكانات در اختيار نيست بازهم راه حل هست! فايلتون رو ترجيحأ اينجا http://up.*************/ آپلود كنيد و لينك مستقيم رو براى طرف اس ام اس كنيد! اين روش ديگه چندتا مزيت داره، از سد محدوديت ميگذريد ،با استفاده از نرم افزار ارسال يا دريافت ميكنيد، فرقى نميكنه گيرنده همراه اوله يا ايرانسل، چند نفر با اون آدرس ميتونن استفاده كنن ه لزومى نداره چندبار فايل رو ارسال كنيد! مديران ببخشن كه مسائل متفرقه رو اينجا مطرح كردم. اما اطمينان دارم كه براى بسيارى از دوستان مفيد و كارگشا خواهد بود.

mojt
2011-04-23, 11:44 PM
برای پیگیری مزاحم تلفنی فقط میتوانید از طریق شکایت اقدام کنید دوست عزیز.
موفق باشید:flower:[/QUOTE]

آخه یکی تو همین سایت بود شماره رو بهش می گفتیم اسم و فامیل طرف رو می گفت. الان می گردم تاپیکش رو پیدا نمی کنم.

محمد1389
2011-04-24, 12:33 AM
سلام.
دوستان من بسته بازگشت گرفتم البته خودم نرفته بودم بگيرم حالا به شك افتادم كه قاب سيمكارت قبلي رو برده يا من گمش كردم. اگه كسي اطلاع داره بهم بگه.

mohammadi_
2011-04-24, 10:46 AM
سلام
چرا از امروز صبح طرح gprs فعال نمیشه؟
پیغام پیام شما درحال پردازش است میده!:hmm:

mohammadi_
2011-04-24, 10:48 AM
سلام.
دوستان من بسته بازگشت گرفتم البته خودم نرفته بودم بگيرم حالا به شك افتادم كه قاب سيمكارت قبلي رو برده يا من گمش كردم. اگه كسي اطلاع داره بهم بگه.

قاب قبلی رو ازشما گرفتن جهت بسته بازگشت:flower:

rmb_ali
2011-04-24, 11:16 AM
من دوسال پیش 10 هزارتومن شارژ خریدم که سوخته بود تقریبا 1 سال پیگیری کردم و به نتیجه ایی نرسیدم از چند طریق هم پیگیری کردم آیا راهی داره که بتونم از یه کانالی سریع پیگیری کنم؟

aleofnnas
2011-04-24, 11:22 AM
سلام دوستان

من دیشب 11 تومن شارژ کردم خطمو بعد کده اینترنت ماهانه رو زدم که گفت ثبت شد و منتظر پیام فعال سازی باشید ...

بعد الان که 11:50 am هست هنوز نیومده پیام فعال سازی ! قبلا تا نهایت یه رب بعدش میومد اما الان نه ! دوباره میزنم کدو که میگه درخواستتون در حال پردازشه .....

کی میاد پیامه ؟؟؟؟؟

قاطی کرده باز؟

:D

mohammadi_
2011-04-24, 11:32 AM
درسته منم دیشب طرح زدم رفته که پیام تاییدش بیاد:)

showtime88
2011-04-24, 11:35 AM
به خاطر شلوغي خط هستش طول ميكشه تا بياد -بعضي موقع هم فعال نميشه

haghimahdi
2011-04-24, 11:52 AM
سلام دوستان

من دیشب 11 تومن شارژ کردم خطمو بعد کده اینترنت ماهانه رو زدم که گفت ثبت شد و منتظر پیام فعال سازی باشید ...

بعد الان که 11:50 am هست هنوز نیومده پیام فعال سازی ! قبلا تا نهایت یه رب بعدش میومد اما الان نه ! دوباره میزنم کدو که میگه درخواستتون در حال پردازشه .....

کی میاد پیامه ؟؟؟؟؟

قاطی کرده باز؟

:D

دوستمون درست گفت ...... به خاطر شلوغيه ..... منم گاهي اوقات با اين مشكل روبرو ميشم

mahdi_p300
2011-04-24, 12:46 PM
سلام
چرا از امروز صبح طرح gprs فعال نمیشه؟
پیغام پیام شما درحال پردازش است میده!:hmm:
با درود

فعال می شود ، اما طول می کشد
من دیشب ساعت 22 طرح را درخواست کردم و امروز صبح ساعت 11 فعال شد

mahdi_p300
2011-04-24, 12:50 PM
با درود

بنده هم دیشب کد فعال سازی را زدم و امروز صبح فعال شد

javadmahda
2011-04-24, 12:52 PM
دوست عزیز شما زنگ بزن 700 براتون درستش میکنند

ali_ign
2011-04-24, 01:13 PM
شاید توی منطقه مخابراتی شما مشکلی پیش اومده

ngame
2011-04-24, 01:36 PM
علاوه بر طول کشیدن روز های 5 شنبه بسته ی جی پی آر اس فعال نمکنن.
برای کارت شارژ 10 هزاری شما بگم که هیچ راهی موجود نیست.
چون از کجا معلوم شنا این کارت رو واسه یکی دیگه نزده باشین و جالا همچین ادعایی دارین؟
البه من به شما اطمینان دارم اما ایرانسل چی؟

mohammadi_
2011-04-24, 01:51 PM
من دوسال پیش 10 هزارتومن شارژ خریدم که سوخته بود تقریبا 1 سال پیگیری کردم و به نتیجه ایی نرسیدم از چند طریق هم پیگیری کردم آیا راهی داره که بتونم از یه کانالی سریع پیگیری کنم؟

سریال کارت که با IR شروع میشه رو زنگ بزن 700 کل جزییاتشو بهت بده اگر استفاده نشد باشه شارژت بده.
همین دیشب خودم 17 هزار رو به همین طریق برام تو حسابم ریخت تو کمتر از 1 دقیقه بعد از دادن شماره سریال

HAMEDZED
2011-04-24, 04:17 PM
قضیه مشکوکه با چندتا سیمکارت تست کردم نشد

djbehzad05
2011-04-24, 04:22 PM
نگران نباشید هرجا باشه بالاخره میاد(پیام فعالسازی):cool:
واسه من تا 24 ساعت طول کشیده ولی بالاخره اومده

ariyanna
2011-04-25, 12:20 PM
سلام من با ارسال mms ار طریق خط ایرانسلم مشکل دارم و در زمان ارسال خطای Charging failed رو می گیرم ولی می تونم mms دریافت کنم، لازم به ذکره که به خدمات امور مشترکین ایرانسل زنگ زدم نتونستن بگن مشکل کجاست.
خواهشا از این جوابا که گوشت شارژ نداره یا تنظیمات رو درست دریافت کن یا روشن و خاموش کن یا با یک گوشی دیگه امتحان کن از این چیزا نگید چون تاحالا پدرم در اومده و تمام اینها رو امتحان کردم بازهم اوضاع همینه...

خطای Charging Failed مشکل چیه؟؟؟ کسی می دونه ؟

countman
2011-04-25, 12:30 PM
يه سوال
من چهار يا پنج سال پيش سيم كارتم گم شد
چه جوري مي تونم يه سيم كارت ديگه با همون شماره بگيرم
هم سندشو دارم همم پكشو

Nova view
2011-04-25, 12:42 PM
يه سوال
من چهار يا پنج سال پيش سيم كارتم گم شد
چه جوري مي تونم يه سيم كارت ديگه با همون شماره بگيرم
هم سندشو دارم همم پكشو

اخیرا تعداد زیادی از خطوطی که بلااستفاده بودند سلب امتیاز شدند.
به امور مشترکین مراجعه بفرمایید، اگر خط شما همچنان در مالکیت شما باقی مانده باشد سیمکارت جدید برایتان صادر خواهد شد.

™Ali Gsm
2011-04-25, 12:57 PM
سلام من با ارسال mms ار طریق خط ایرانسلم مشکل دارم و در زمان ارسال خطای Charging failed رو می گیرم ولی می تونم mms دریافت کنم، لازم به ذکره که به خدمات امور مشترکین ایرانسل زنگ زدم نتونستن بگن مشکل کجاست.
خواهشا از این جوابا که گوشت شارژ نداره یا تنظیمات رو درست دریافت کن یا روشن و خاموش کن یا با یک گوشی دیگه امتحان کن از این چیزا نگید چون تاحالا پدرم در اومده و تمام اینها رو امتحان کردم بازهم اوضاع همینه...

خطای Charging Failed مشکل چیه؟؟؟ کسی می دونه ؟

دوست عزیز از لحاظ حجمی سقف هر پیام حداکثر 300 کیلوبایت است همچنین شما در تنظیمات mms گزینه image size را روی small قرار دهید.

Yar_66
2011-04-25, 02:49 PM
سلام دوستان
من یه گوشی G900 داشتم که چندروز پیش خراب شد ... اما خیلی راحت باهاش MMS ارسال میکردمو دریافت میکردم الان سیمکارتو انداختم تو گوشیه 5530 نوکیا اما نه MMS میره نه میتونم دریافت کنم و کد *140*3*5# رو میزنم تنظیماتو دریافت کنم اما پیام میاد که باید به صورت دستی تنظمیاتو فعال کنی....

حالا من هرکاری میکنم و دستی تنظیماتو انجام میدم اما بازم مشکل حل نمیشه
از دوستان ک س ی میتونه تنظیماتشو بهم بگه تا فعال کنم.ممنون

™Ali Gsm
2011-04-25, 04:06 PM
سلام دوستان
من یه گوشی G900 داشتم که چندروز پیش خراب شد ... اما خیلی راحت باهاش MMS ارسال میکردمو دریافت میکردم الان سیمکارتو انداختم تو گوشیه 5530 نوکیا اما نه MMS میره نه میتونم دریافت کنم و کد *140*3*5# رو میزنم تنظیماتو دریافت کنم اما پیام میاد که باید به صورت دستی تنظمیاتو فعال کنی....

با سلام
دوست عزیز برای تنظیم دستی میتوانید از تصویر زیر استفاده کنید همچنین در تنظیمات mms گزینه image size را small قرار دهید.

http://www.irancell.ir/Webfiles/Files/image/Services/MMS/MMS-Manual-settings-en.gif

G h a s e m
2011-04-25, 04:23 PM
سلام دوستان

سلام خدمت Yar_66 عزیز
اگر نتوانستید تنظیمات دستی را وارد کنید: میتوانید از یک سیم کارت دیگر برای دریافت تنظیمات اقدام کنید!
یک سیم کارت ایرانسل دیگری را درون گوشی قرار دهید و کد : #5*3*140* را شماره گیری نمائید!
تنظیمات برایتان ارسال خواهد شد!

parvizb
2011-04-29, 12:24 AM
با سلام ... من سیم اعتباری دارم و میخوام وقتی که گوشیم خاموش هست کسی که بهم تماس گرفته و گفته که مشترک مورد نظر گوشیش خاموشه بصورت پیام برام بیاد ..اگر امکانش هست بهم بگید که چه جوری فعالش کنم ؟؟؟

mahdi_p300
2011-04-29, 01:02 AM
با سلام ... من سیم اعتباری دارم و میخوام وقتی که گوشیم خاموش هست کسی که بهم تماس گرفته و گفته که مشترک مورد نظر گوشیش خاموشه بصورت پیام برام بیاد ..اگر امکانش هست بهم بگید که چه جوری فعالش کنم ؟؟؟
با درود

کد:
#3*1*3*140*
را از گوشی خود شماره گیری بفرمایید

در صورتی که می خواهید فقط در مورد خاموش بودن پیام بیاید ، پس از آمدن پیامک فعال سازی ، باید از تنظیمات انتقال تماس یا دایورت گوشیتان ، دایورت در زمان "اشغال بودن خط" و "بدون پاسخ" را غیرفعال نمایید

موفق باشید

momas1200
2011-05-04, 01:37 PM
میخواستم بدونم که با شارژ شگفت انگیز،میشه طرح های افزایشی Gprs رو فعال کرد؟

Soroush
2011-05-04, 01:56 PM
نه دوست عزیز

solikh
2011-05-04, 02:06 PM
نه دوست عزیز با شگفت انگیز هیچ طرحی قابل فعال کردن نیست

emimob
2011-05-04, 02:19 PM
نه هیچ راهی نیست

HT91
2011-05-04, 02:27 PM
میخواستم بدونم که با شارژ شگفت انگیز،میشه طرح های افزایشی Gprs رو فعال کرد؟

با شارژ شگفت انگیز می تونید وصل بشید و از اینترنت استفاده کنید ولی نمی تونید باهاش بسته فعال کنید

G h a s e m
2011-05-04, 02:43 PM
نه دوست عزیز با شگفت انگیز هیچ طرحی قابل فعال کردن نیست

نه هیچ راهی نیست

با شارژ شگفت انگیز می تونید وصل بشید و از اینترنت استفاده کنید ولی نمی تونید باهاش بسته فعال کنید
فکر میکنم دوستان به کلمه ی "نه" علاقه ی خاصی دارند!
یکی از دوستان همان ابتدا عرض کردند نه نمیشه...حالا چرا همش تکرار میکنید؟؟:whistle:

momas1200
2011-05-04, 03:34 PM
ممنون بابت این همه نه :welove:
یه بار دیده بودم که میشه با شارژ شگفت انگیز محصولات ویترین رو خرید،گفتم شاید برای این هم بشه :)
باز هم ممنون از همه :flower:

G h a s e m
2011-05-04, 04:27 PM
ممنون بابت این همه نه :welove:
یه بار دیده بودم که میشه با شارژ شگفت انگیز محصولات ویترین رو خرید،گفتم شاید برای این هم بشه :)
باز هم ممنون از همه :flower:
دوست عزیز هنگامی میتونی با شارژ شگفت انگیز محصولات ویترین رو خریداری کنی که کارکرد خطت زیاد باشه! تا ایرانسل یه پیام در همین رابطه بهتون بده!(مثل آهنگ پیشواز)

Arash1984
2011-05-05, 02:06 AM
امروز میخواستم بااپراتور(700) تماس برقرار کنم دو نکته دستگیرم شد:

1-با شارژ شگفت انگیز نمیشه با اپراتور برقرار کرد (عجب)

2-موضوع مهم که این پست رو براش زدم اینه، اگر قرار باشه خدماتی به شما توسط اپراتور ارایه بشه نام شما پرسیده میشه،
اگر بجای من هر شخص دیگری تماس گرفته بود و میدونست صاحب سیم کیه(که بدست اوردنش خیلی راحته)درخواستهاش انجام میشد

نکته اینجاست که دوست من که همراهم بود از درگیری لفظیش با اپراتور حکایت میکرد که درخواست خدماتی رو روی سیم خواهرش کرده بود و اپراتور قبول نکرده بود.

یعنی برای سیم کارت بانوان هر خانم و آقایون هر آقایی که نام صاحب خط رو بدونه میتونه تقاضاهاشو مطرح کنه
گویا ملاک عزیزان اپراتور ایرانسل تنها جنسیت صداست!
نه تقاضاضی پینی چیزی و....

Hichkas.m
2011-05-05, 03:40 AM

2-موضوع مهم که این پست رو براش زدم اینه، اگر قرار باشه خدماتی به شما توسط اپراتور ارایه بشه نام شما پرسیده میشه،
اگر بجای من هر شخص دیگری تماس گرفته بود و میدونست صاحب سیم کیه(که بدست اوردنش خیلی راحته)درخواستهاش انجام میشد

نکته اینجاست که دوست من که همراهم بود از درگیری لفظیش با اپراتور حکایت میکرد که درخواست خدماتی رو روی سیم خواهرش کرده بود و اپراتور قبول نکرده بود.

یعنی برای سیم کارت بانوان هر خانم و آقایون هر آقایی که نام صاحب خط رو بدونه میتونه تقاضاهاشو مطرح کنه

دوست عزيز 2 نكته كه ذكر كرديد،اوليش رو بايد بگم نظر شخصى منم اينه كه علاوه بر عجيب بودن تا حدودى تمسخر آميزه! اما بهرحال اينا نظرات شخصى مان و بايد ديد موضوع چيست و چه عاملى بر اين موضوع دخيله! راهكار اين مشكل تماس با 09377000000 هستش! اما با نكته دوم كاملأ مخالفم و با اطمينان ميگم اشتباه ميكنيد. فقط با دونستن اسم شخص امكان نداره از طرف اوپراتور راهنمايى بشيد! حتى براى جزئي ترين مسائل از شما پرسش از شماره شناسنامه، آدرس ثبت شده، پلاك و حتى گاهأ نام پدر خواهد شد. بنده با بيش از 200 بار تجربه درخواست از اوپراتورها اينو ميگم. موفق باشي

Arash1984
2011-05-05, 04:38 AM
اما بهرحال اينا نظرات شخصى مان و بايد ديد موضوع چيست و چه عاملى بر اين موضوع دخيله

هر علتی داره به من مشتری مربوط نیست و عجیب و بی منطقه

راهكار اين مشكل تماس با 09377000000

ممنون، هزینه تماسش هم همون هر اتصال پنجاه تومنه؟

اما با نكته دوم كاملأ مخالفم و با اطمينان ميگم اشتباه ميكنيد. فقط با دونستن اسم شخص امكان نداره از طرف اوپراتور راهنمايى بشيد! حتى براى جزئي ترين مسائل از شما پرسش از شماره شناسنامه، آدرس ثبت شده، پلاك و حتى گاهأ نام پدر خواهد شد

چه اشتباهی عصر گذشته زنگ زدم ...از من فقط نامم رو پرسید و والسلام، هیچ چیز دیگه نپرسید...

Hichkas.m
2011-05-05, 05:24 AM
هر علتی داره به من مشتری مربوط نیست و عجیب و بی منطقه

آخه دوست من اگه به مشترى مربوط نيست به كى مربوطه؟!!

ممنون، هزینه تماسش هم همون هر اتصال پنجاه تومنه؟

نه ديگه! از لحظه اول شارژ كم ميكنه تا باىباى كردن! نميخوام موضوع رو عوض كنم ولى اين موضوع با مثال يارانه ها قابل مقايسه هستش! شايد بشه اين هزينه رو هم به بنزين آزاد تشبيه كرد! تو يبار زنگيدى حاضرى همون 50،60 تومن پات در ميومد ولى صدتا شارجى كه رو هر كدوم 300،400 اضافه تر گيرت اومده همون مبلغ معمولى شارج ميكردى؟؟ جدأ چيز پيچيده اى كه نيست! با چرتكه هم ميشه حساب كنى! :D

چه اشتباهی عصر گذشته زنگ زدم ...از من فقط نامم رو پرسید و والسلام، هیچ چیز دیگه نپرسید...

اگه اينجور باشه بله اشتباه كرده نپرسيده، اما اينا استثنا محسوب ميشه عزيز، شما با اسمو فاميل بنده اگه تونستى از اوپراتور اطلاعات بگيرى، ميرم اونجارو منفجر ميكنم كه خيالت راحت بشه ديگه اطلاعات درز نميكنه! :D حالا چه اطلاعاتى گير مياد؟!؟ دوست عزيز منم از منتقدين ايرانسلم اما انتقاد معقول! بنظرت اشتباه ميگم؟

Arash1984
2011-05-05, 06:30 AM
آخه دوست من اگه به مشترى مربوط نيست به كى مربوطه؟!!
برادر منظورم اینه که وظیفه خودشونه این مشکلات رو برطرف کنند ، دلایل مسایل فنی و این قبیل به مشتری مربوط نیست
وگرنه عواقب که مسلم به مشتری برمیگرده

اگه اينجور باشه بله اشتباه كرده نپرسيده، اما اينا استثنا محسوب ميشه عزيز، شما با اسمو فاميل بنده اگه تونستى از اوپراتور اطلاعات بگيرى، ميرم اونجارو منفجر ميكنم كه خيالت راحت بشه ديگه اطلاعات درز نميكنه! :D حالا چه اطلاعاتى گير مياد؟!؟ دوست عزيز منم از منتقدين ايرانسلم اما انتقاد معقول! بنظرت اشتباه ميگم؟

نه اطلاعات خاصی گیر نمیاد...خودم از افراد بی خیال نسبت به این به اصطلاح اطلاعاتم : )
مگه اپراتور میخاد چه کارهای برای طرف بکنه
اما نظر من اینه که بجای یک سوال سطحی مشخصاتی مثل مورد من، یا سوالات عجیب و متعدد(نام پدر و ...)مثل مواردی که شما گفتی،یک سوال خاص مثل پین کد یا کدملی یا پستی بصورت روتین موضوع رو حل کرد ...مگر در موارد خاص

در مورد نرخ شارژ شگفت انگیز و موضوع تماس با اپراتور مخالفم

اول اینکه شما در مقابل دریافت مبلغ اضافه متعهدی که حتمن در بازه زمانی کوتاهی شارژتو تموم کنه
بارها رخ میده که این شارژ بهمین دلیل میپره و یا شما بی دلیل بسرعت تمومش میکنی...مطمئنن شرکت ایرانسل که دلش نمیخاد ضرر کنه این موارد رو هم در نظر داشته

دوم اینکه اتصال با اپراتور بسیار طول میکشه و اینجوری(تماس با 937) هزینه اش خیلی بالا میره
پس مواردی روشما در نظر نگرفتی : )

asal_f9
2011-05-05, 05:46 PM
سلام عزیزان من چند ماهی بود از سیم کارت ایرانسل م استفاده نمی کردم در ضمن شارژ هم نداشت حالا قطع شده ایا درست میشه چطوری یا نه؟
مرسی از زحمات شما دوستان گرامی

soheils2
2011-05-05, 06:15 PM
سلام عزیزان من چند ماهی بود از سیم کارت ایرانسل م استفاده نمی کردم در ضمن شارژ هم نداشت حالا قطع شده ایا درست میشه چطوری یا نه؟
مرسی از زحمات شما دوستان گرامی

زنگ بزن مرکز خدمات (700) یه مقدار طول میکشه تا به اپراتور وصل بشه گوشیو قطع نکن از شارژتم 250 تومن کم میشه (هر چقدر که معطل بشی 250 تومن بیشتر کم نمیکنه )
بگو بیش از سه ماه استفاده نکرده ام سیم کارت غیر فعال شده
تموم اطلاعاتی که ثیت نام کرده بودی رو ازت میپرسه بعد که مطمئن شد سیم کارت ماله خودته
بهت میگه بعد از یه مدت کوتاهی فعال میشه به همین سادگی

mahdi_p300
2011-05-05, 06:32 PM
نه اطلاعات خاصی گیر نمیاد...خودم از افراد بی خیال نسبت به این به اصطلاح اطلاعاتم : )
اما نظر من اینه که بجای یک سوال سطحی مشخصاتی مثل مورد من، یا سوالات عجیب و متعدد(نام پدر و ...)مثل مواردی که شما گفتی،یک سوال خاص مثل پین کد یا کدملی یا پستی بصورت روتین موضوع رو حل کرد ...مگر در موارد خاص

با درود

اپراتور کارهای زیادی می تواند انجام دهد ، مانند تعلیق خط و ... که مسلما تماس گیرنده باید صاحب خط باشد

معمولا نام و نام خانوادگی و شماره شناسنامه و پلاک منزل پرسیده می شود

زنگ بزن مرکز خدمات (700) یه مقدار طول میکشه تا به اپراتور وصل بشه گوشیو قطع نکن از شارژتم 250 تومن کم میشه (هر چقدر که معطل بشی 250 تومن بیشتر کم نمیکنه )
منظورتان همان 60 تومان است؟؟

soheils2
2011-05-05, 06:37 PM
با درود

اپراتور کارهای زیادی می تواند انجام دهد ، مانند تعلیق خط و ... که مسلما تماس گیرنده باید صاحب خط باشد

منظورتان همان 60 تومان است؟؟

نه 250 تومان کم میکنه چون حدود 10 20 دقیقه معطل میشی هزینه یک دقیقه مکالمه رو کم میکنه

موفق باشی

mahdi_p300
2011-05-05, 07:05 PM
نه 250 تومان کم میکنه چون حدود 10 20 دقیقه معطل میشی هزینه یک دقیقه مکالمه رو کم میکنه

موفق باشی
بله هزینه یک دقیقه مکالمه از ایرانسل به ایرانسل محاسبه می شود که 620 ریال است

Arash1984
2011-05-05, 11:27 PM
با درود

سلام،
همونطو که منم گفتم

مگر در موارد خاص

Nova view
2011-05-07, 10:45 AM

با افزایش تعداد اپراتور ها، سیستم مرکز خدمات طوری طراحی شده که از اطلاعات مشترکین سو استفاده نشود.
اپراتور تا اطلاعات مشخص شده را در سیستم وارد نکند نمی تواند به درخواست شما پاسخ بدهد!

این کار چند مزیت دارد، دو مزیت مهم تر، اول اینکه اگر در بین اپراتور ها فردی قصد سو استفاده از جایگاه خود را داشته باشد مشخص و به شدت برخورد می شود
دوم اینکه اصولا ما ایرانیان همواره به دنبال سو استفاده از همه چیز هستیم، اگر این چنین نبود هر فردی می توانست خط دیگری را مسدود غیر فعال و ... کند.
اپراتور مامور اطلاعات نیست که 100 درصد هویت مالک را تشخیص دهد.
شماره شناسنامه، پلاک منزل، نام و نام خانوادگی اصولا از شخصی ترین اطلاعات یک فرد هست، اگر کسی به این اطلاعات دسترسی داشته باشد و خودش را جای مالک جا بزند دیگر مسئولیت عواقب آن بر عهده مشترک هست که اطلاعات شخصی خود را حفظ نکرده!

برادر منظورم اینه که وظیفه خودشونه این مشکلات رو برطرف کنند ، دلایل مسایل فنی و این قبیل به مشتری مربوط نیست
وگرنه عواقب که مسلم به مشتری برمیگرده

در مورد نرخ شارژ شگفت انگیز و موضوع تماس با اپراتور مخالفم

اول اینکه شما در مقابل دریافت مبلغ اضافه متعهدی که حتمن در بازه زمانی کوتاهی شارژتو تموم کنه
بارها رخ میده که این شارژ بهمین دلیل میپره و یا شما بی دلیل بسرعت تمومش میکنی...مطمئنن شرکت ایرانسل که دلش نمیخاد ضرر کنه این موارد رو هم در نظر داشته

دوم اینکه اتصال با اپراتور بسیار طول میکشه و اینجوری(تماس با 937) هزینه اش خیلی بالا میره
پس مواردی روشما در نظر نگرفتی : )

موفق باشی

بله هزینه یک دقیقه مکالمه از ایرانسل به ایرانسل محاسبه می شود که 620 ریال است

دوستان عزیز
تماس با 700 از خط ایرانسل رایگان است!
تنها زمانی که شما شماره صفر را برای ارتباط با اپراتور شماره گیری می کنید هزینه یک دقیقه مکالمه ایرانسل به ایرانسل صرفه نظر از مدت مکالمه، برای خطوط اعتباری فقط 62 تومان کسر می شود.

بنابراین اگر با خط ایرانسل خود را اپراتور تماس بگیرید، حتی اگر یک ساعت نیز منتظر بمانید هزینه تماس فقط 62 تومان محاسبه می شود.

2fan
2011-05-07, 04:58 PM
سلام
ببخشید من چند وقت پیش برای ویترین ایرانسل فال روزانه ثبت نام کردم اما حالا که میخوام لغو بشه نمیشه الان روزی 2تا میاد یه صبح یه بعد از ظهر روزی 75 تومن کم میکنه:eh: وقتی هم پیغام لغو میدم میگه
kode sabte naame ersal shodeh nadorost ast

در صورتی که من میخوام لغو بشه:flower:

2fan
2011-05-07, 05:15 PM
خب حتما نادرسته ديگه !
درستشو بفرست دوست عزيز !

پیغام دیگه ای نداره
laghv hfz
بود که میگه اشتباه است

Arash1984
2011-05-08, 04:15 AM
سلام، نواجان ممنون از اطلاعات جامعت
البته

اپراتور مامور اطلاعات نیست که 100 درصد هویت مالک را تشخیص دهد.
شماره شناسنامه، پلاک منزل، نام و نام خانوادگی اصولا از شخصی ترین اطلاعات یک فرد هست، اگر کسی به این اطلاعات دسترسی داشته باشد و خودش را جای مالک جا بزند دیگر مسئولیت عواقب آن بر عهده مشترک هست که اطلاعات شخصی خود را حفظ نکرده!
بهتر نیست جای همه اینها پین کد (رمز سیم که در شناسنامه تحویل مشتری میشه) پرسیده بشه؟
وقتی کار بی اهمیتی مثل پیگیری فعال نشدن آهنگ پیشواز و یا اشکال در تماس و امثالهم در جریانه؟
اگر کار مهمی(مثل مسدودیت) بود هرچه میخواهند بپرسند
نظر من اینه

™Ali Gsm
2011-05-08, 10:50 AM
سلام
ببخشید من چند وقت پیش برای ویترین ایرانسل فال روزانه ثبت نام کردم اما حالا که میخوام لغو بشه نمیشه الان روزی 2تا میاد یه صبح یه بعد از ظهر روزی 75 تومن کم میکنه:eh: وقتی هم پیغام لغو میدم میگه
kode sabte naame ersal shodeh nadorost ast

در صورتی که من میخوام لغو بشه:flower:

دوست عزیز برای غیرفعال کردن فال حافظ میتوانید LAGHV HFZ یا UNSUB HFZ را به 8282 ارسال کنید.

Yar_66
2011-05-09, 01:07 AM
دوباره سلام من تمام کارهایی که گفتید رو انجام دادم اما بازم نشد؛از دوستانی که 5800 دارن خواهش میکنم ی کمکی کنن خیلی لازم دارم mmso.:cool:

qtek7
2011-05-09, 04:58 PM
من میخام mms دریافتی رو گوشیمو ببینم اما نمیشه
روی omnia lite فرستاده شده باز نمیکنه v
همچنین روی e250
چیکار کنم

Nova view
2011-05-11, 12:44 PM
دوباره سلام من تمام کارهایی که گفتید رو انجام دادم اما بازم نشد؛از دوستانی که 5800 دارن خواهش میکنم ی کمکی کنن خیلی لازم دارم mmso.:cool:

شماره خط را از طریق پیغام خصوصی به بنده ارسال بفرمایید تا بررسی بهتر شود.

Nova view
2011-05-11, 12:46 PM
من میخام mms دریافتی رو گوشیمو ببینم اما نمیشه
روی omnia lite فرستاده شده باز نمیکنه v
همچنین روی e250
چیکار کنم

دوست عزیز
برای دریافت و یا ارسال MMS حتما باید تنظیمات آنرا در گوشی خود داشته باشید.
آیا تنظیمات را از #5*3*140* دریافت کرده اید؟

Yar_66
2011-05-12, 11:37 AM
سلام دوستان دیشب ی اتفاق جالب افتاده واسم و 3هزار تومن از شارژم بی دلیل کسر شد هرچقدر فکرمیکنم به نتیجه ای نمیرسم با 700تماس گرفتم و مشخصات خواستند که منم مشخصات سند رو ندارم و هدیه گرفتم از دوستانم دسترسی هم ندارم بهشون؛یکی دیگه از مشکلات عجیبی ک دارم اینکه هربار ک 1500 اعتبار هدیه به حسابم منظور میخواد بشه اتفاقی نمیوفته و فقط پیامکش میاد.جای تاسف داره

_Stranger_
2011-05-12, 11:52 AM
سیم کارت من 937 میباشد.

نمیدونم چرا خدمات انتظار مکالمه (Call Waiting) غیر فعاله و اصلا فعال نمیشه

™Ali Gsm
2011-05-12, 11:53 AM
سلام دوستان دیشب ی اتفاق جالب افتاده واسم و 3هزار تومن از شارژم بی دلیل کسر شد هرچقدر فکرمیکنم به نتیجه ای نمیرسم با 700تماس گرفتم و مشخصات خواستند که منم مشخصات سند رو ندارم و هدیه گرفتم از دوستانم دسترسی هم ندارم بهشون؛یکی دیگه از مشکلات عجیبی ک دارم اینکه هربار ک 1500 اعتبار هدیه به حسابم منظور میخواد بشه اتفاقی نمیوفته و فقط پیامکش میاد.جای تاسف داره

دوست عزیز در صورتی که مشخصات سند را ندارید و خط در مالکیت شخص دیگری میباشد این مورد قابل پیگیری نیست.

Nova view
2011-05-12, 01:44 PM
سلام، نواجان ممنون از اطلاعات جامعت
البته

بهتر نیست جای همه اینها پین کد (رمز سیم که در شناسنامه تحویل مشتری میشه) پرسیده بشه؟
وقتی کار بی اهمیتی مثل پیگیری فعال نشدن آهنگ پیشواز و یا اشکال در تماس و امثالهم در جریانه؟
اگر کار مهمی(مثل مسدودیت) بود هرچه میخواهند بپرسند
نظر من اینه
دوست عزیز
رمز سیمکارت امکان دارد فراموش شود.
بهترین حالت مشخصات فردی مالک هست.

صحبت شما کاملا صحیح هست.
اما واقعا این امکان نیست اپراتور بپرسد چه موردی هست، سپس بگوید این مورد باید مالک باشد و دیگری بدون مالک انجام می گیرد

دوست عزیز
اگر بی دلیل کسر شده باشد تا 72 ساعت مجدد به حساب باز خواهد گشت.
در مورد اعتبار هدیه نیز معمولا تا 24 ساعت بعد از دریافت پیام کوتاه اعتبار به حساب شما شارژ می شود.
برای بررسی بیشتر نیاز به تماس مالک خط هست.

سیم کارت من 937 میباشد.

دوست عزیز
از منوی تنظیمات مکالمه گوشی خود می توانید این سرویس را فعال یا غیر فعال کنید.
اگر با مشکل مواجه هستید با 700 تماس بگیرید.

_Stranger_
2011-05-12, 02:05 PM
دوست عزیز
از منوی تنظیمات مکالمه گوشی خود می توانید این سرویس را فعال یا غیر فعال کنید.
اگر با مشکل مواجه هستید با 700 تماس بگیرید.

تماس گرفتن با شماره 700 خودش یه دردسره دیگه ست. انتظار کشیدن شما برای جواب دادن اپراتورهای ایرانسل شاید تا بی نهایت دقیقه طول بکشه !!!

G h a s e m
2011-05-12, 02:32 PM
سیم کارت من 937 میباشد.

با سلام
از چه کدی برای فعال کردن انتظار مکالمه استفاده میکنید؟؟

_Stranger_
2011-05-13, 12:12 AM
با سلام
از چه کدی برای فعال کردن انتظار مکالمه استفاده میکنید؟؟

از کد خاصی استفاده نمیکنم . این کار رو از "تنظیمات تماس" در گوشی انجام میدم.

G h a s e m
2011-05-13, 09:32 AM
از کد خاصی استفاده نمیکنم . این کار رو از "تنظیمات تماس" در گوشی انجام میدم.
خب اگر فعال نشد از یک گوشی دیگر برای فعال کردن این سرویس استفاده کنید!سیم کارت را درون گوشی دیگری قرار دهید و درخواست را مجددا ارسال فرمائید.اگر مشکل برطرف نشد همانطور که Nova view عزیز فرمودند با 700 تماس بگیرید!

vahidgood
2011-05-13, 01:29 PM
سلام دوستان...:flower:
یک مشکل اساسی...:wac:
پخش نشدن آهنگ پیشواز روی سیم کارتم.
داداشم آهنگ پیشواز رو فعال کرده من بهش زنگ میزنم ...بوق می خوره آهنگ پخش نمیشه...
انگار فقط با سیم کارت من اینطوریه.با یه شماره دیگه میزنگم پخش میکنه...
یعنی مشکل از کجاست؟؟

vision89
2011-05-13, 01:49 PM
داداشم آهنگ پیشواز رو فعال کرده من بهش زنگ میزنم ...بوق می خوره آهنگ پخش نمیشه...
یعنی مشکل از کجاست؟؟

شاید برای شما اهنگ دیگه ای گذاشته بوده که الان مدتش تمام شده اخه میشه جدا جدا واسه هر کسب اهنگ مخصوص گذاشت

vahidgood
2011-05-13, 01:57 PM
شاید برای شما اهنگ دیگه ای گذاشته بوده که الان مدتش تمام شده اخه میشه جدا جدا واسه هر کسب اهنگ مخصوص گذاشت

چطوری میتونم این مشکل رو حل کنم...

G h a s e m
2011-05-13, 02:15 PM
یعنی مشکل از کجاست؟؟

چطوری میتونم این مشکل رو حل کنم...

با سلام خدمت شما دوست عزیز:flower:
این مشکل مربوط میشود به بخش شبکه ایرانسل که احتمالا دچار اختلالات شده است!
این مشکل از دیروز بوجود آمده است!گاهی اوقات هم نه صدای بوق شنیده میشود و نه آهنگ پیشواز!
امیدواریم هر چه زودتر این مشکل حل شود!

vahidgood
2011-05-13, 02:39 PM
با سلام خدمت شما دوست عزیز:flower:
این مشکل مربوط میشود به بخش شبکه ایرانسل که احتمالا دچار اختلالات شده است!
این مشکل از دیروز بوجود آمده است!گاهی اوقات هم نه صدای بوق شنیده میشود و نه آهنگ پیشواز!
امیدواریم هر چه زودتر این مشکل حل شود!

ممنون دوست گرامی و :flower:
پس چرا بایک شماره دیگه میزنگم آهنگ پیشواز پخش میشه...

G h a s e m
2011-05-13, 08:25 PM
ممنون دوست گرامی و :flower:
پس چرا بایک شماره دیگه میزنگم آهنگ پیشواز پخش میشه...

اگر فقط خط شما دچار مشکل شده است شماره خود را بصورت پیام خصوصی برای Nova view عزیز ارسال کنید تا مشکل بررسی شود...

mahnaz1370
2011-05-15, 07:48 PM
سلام.من سه روزه طرح قرمز ايرانسل رو فعال كردم.2000 تومن از شارزم هم كم شده ولي هنوز هزينه مكالمه هام همونه حساب ميشه؟/؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!چيكار كنم؟
ميشه طي يك ماه فعال بودن طرح از شارز شگفت انگيز استفاده كرد؟

™Ali Gsm
2011-05-15, 08:43 PM
سلام.من سه روزه طرح قرمز ايرانسل رو فعال كردم.2000 تومن از شارزم هم كم شده ولي هنوز هزينه مكالمه هام همونه حساب ميشه؟/؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!چيكار كنم؟
ميشه طي يك ماه فعال بودن طرح از شارز شگفت انگيز استفاده كرد؟

باسلام
برای پیگیری این مورد میتوانید با خدمات مشترکین(700) تماس بگیرید همچنین درمدت فعال بودن طرح رنگی میتوانید با شارژ شگفت انگیز خطتان را شارژ نمایید.

sharpshoot
2011-05-17, 01:16 AM
سلام من يه گوشي ويواز دارم چه جوري مي تونم mms فعال كنم ؟

™Ali Gsm
2011-05-17, 10:24 AM

دوست عزیز برای فعال نمودن این سرویس به یکی از نمایندگیهای ایرانسل مراجعه نمایید و فرم مربوطه را تکمیل کنید. سپس با کد زیر تنظیمات ام ام اس را دریافت کنید.

#5*3*140*

nikan4host
2011-05-19, 12:38 AM
با سلام
طی2 ماه گذشته ‏message center گوشیم برای بار دوم به طور خودکار این شماره به لیستش اضافه شده:
+233244550190000

و کلی ضرر زده بهم با چندتا پیامک شارژ سیم کارتم خالی شده هر پیامک 150 تومن فکر کنم کم میکنه

این شماره واسه کجاست؟ نکنه واسه ام تی ان آفریقا جنوبی هستش؟

این مشکل رو برطرف کنید

™Ali Gsm
2011-05-19, 12:57 AM
با سلام
طی2 ماه گذشته ‏message center گوشیم برای بار دوم به طور خودکار این شماره به لیستش اضافه شده:
+233244550190000

و کلی ضرر زده بهم با چندتا پیامک شارژ سیم کارتم خالی شده هر پیامک 150 تومن فکر کنم کم میکنه

این مشکل رو برطرف کنید

سلام
دوست عزیز این مسیج سنتر برای کشور افریقای جنوبی نیست و برای خطوط ایرانسل کاربرد دارد
شما میتوانید از مسیج سنتر پیشفرض استفاده کنید.
989350001400+

nikan4host
2011-05-19, 06:57 AM
سلام
دوست عزیز این مسیج سنتر برای کشور افریقای جنوبی نیست و برای خطوط ایرانسل کاربرد دارد
شما میتوانید از مسیج سنتر پیشفرض استفاده کنید.
989350001400+

دوست عزیز خودمم میدونم شماره مسیج سنتر ایرانسل چنده
من میگم این شماره +233244550190000 که اومده تو مسیج سنتر گوشیم واسه کجاست و چطور همینجوری میتونه سرشو بندازه بیاد داخل گوشی؟

شارژی که رفت مهم نیست واسم فقط این شماره کجاست

G h a s e m
2011-05-19, 09:11 AM
من میگم این شماره +233244550190000 که اومده تو مسیج سنتر گوشیم واسه کجاست و چطور همینجوری میتونه سرشو بندازه بیاد داخل گوشی؟

با عرض سلام
این مرکز پیام در هنگام سوئیچ کردن شبکه بین آنتنها بر روی سیم کارت بصورت پیشفرض از طریق ایرانسل ارسال میشود!
اگر توجه کرده باشید با هر شماره ای که به مرکز پیام داده شود پیام ارسال میشود! مثلا اگر مرکز پیام عدد 1 باشد باز هم پیام ارسال میشود لذا مرکز پیام هیچ تاثیری در ارسال پیام در ایرانسل ندارد.دلیلش هم نیز واضح است!

nikan4host
2011-05-19, 09:17 AM
جلو این سوئیچ رو بگیرن دیگه با 10 تا پیامک شارژ سیم کارت راهت خالی میشه

اگه روزی واسه 100 نفر این سوئیچ اتفاق بیوفته کلی ضرر به مشترکین وارد میشه

G h a s e m
2011-05-19, 09:19 AM
با سلام
+233244550190000

این مشکل رو برطرف کنید
گاهی اوقات این مرکز پیام بصورت پیش فرض با مرکز پیام اصلی جایگزین میشود و همانطور که در پست قبلی اشاره کردم عوض شدن مرکز پیام ایرانسل هیچ تاثیری در ارسال پیام و هزینه ها ندارد چون مرکز پیام هر شماره ای باشد بر روی مرکز پیام اصلی دایورت میشود!

اگر مبلغ بیشتری از حساب شما کسر شده با 700 تماس بگیرید!

G h a s e m
2011-05-19, 09:24 AM
جلو این سوئیچ رو بگیرن دیگه با 10 تا پیامک شارژ سیم کارت راهت خالی میشه

اگه روزی واسه 100 نفر این سوئیچ اتفاق بیوفته کلی ضرر به مشترکین وارد میشه

خب شاید حق با شما باشد ولی من الان با همین مسیج سنتر تست کردم و برای یک پیام همان هزینه 10 تومان از حسابم کم کرد!

™Ali Gsm
2011-05-19, 10:43 AM

دوست عزیز این پیش شماره برای کشور غنا میباشد و از لحاظ هزینه نیز با مسیج سنتر اصلی فرقی ندارد. همانطور که اشاره شد اگر هزینه شما با این مرکز پیام بیشتر شده با خدمات مشترکین تماس بگیرید.

redmedal
2011-05-24, 01:09 PM

ربطی به مدل گوشی نداره فقط باید با یک برگ کپی کارت ملی و پر کردن فرم مربوط از طریق دفاتر ایرانسل انجام بدی و تا 12 ساعت بعد فعال میشه.

موفق باشی

Anubis64
2011-05-25, 01:54 AM
ربطی به مدل گوشی نداره فقط باید با یک برگ کپی کارت ملی و پر کردن فرم مربوط از طریق دفاتر ایرانسل انجام بدی و تا 12 ساعت بعد فعال میشه.

موفق باشی

واسه من یک ماه طول کشید تا فعال بشه ؟!؟ یک اس ام اس اومد که MMS شما فعال شده بعد تنظیمات رو هم گرفتم و راه انداختم :cool:

redmedal
2011-05-25, 11:45 PM
واسه من یک ماه طول کشید تا فعال بشه ؟!؟ یک اس ام اس اومد که MMS شما فعال شده بعد تنظیمات رو هم گرفتم و راه انداختم :cool:
واقعا"

چه خبره حتما دفتره تنبل بوده مدارک رو نفرستاده گذاشته سر ماه

واسه من که به 12 ساعت هم نکشید؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!:ohno:

™Ali Gsm
2011-05-25, 11:58 PM

دوست عزیز پس از ارسال مدارک ظرف 72 ساعت این سرویس فعال میشود.

faww
2011-05-27, 11:03 PM
سلام به تمامی اساتید و دوستان گرامی

بنده از سال 88 یه خط دارم که حدودا سال پیش به دلیل ثبت نام نکردن مجدد و ارسال نکردم مدارک و یا میشه گفت تو اس ام اس ارسالی که از طرف ایرانسل بهم شده بود فکس نکردن مدارک قطع شده

این خط به نام من هست ... همه چیزاش هم دسته منه ...اولین فرم ثبت نام این خط هم به نام بنده هست ... خلاصه همه چیش مال منه اماااااااااااا

زنگ زدم ایرانسل که بگم فعال کنید ... میگه این خط به نام شما نیست... هر کاری کردم نگفت مال کیه...4بار هم تو طول این هفته ثبت نام کردم....خواهشا یه راهی به بنده معرفی کنید که این خط رو فعال کنم

ممنون از لطفتون

™Ali Gsm
2011-05-27, 11:17 PM

بنده از سال 88 یه خط دارم که حدودا سال پیش به دلیل ثبت نام نکردن مجدد و ارسال نکردم مدارک و یا میشه گفت تو اس ام اس ارسالی که از طرف ایرانسل بهم شده بود فکس نکردن مدارک قطع شده

این خط به نام من هست ... همه چیزاش هم دسته منه ...اولین فرم ثبت نام این خط هم به نام بنده هست ... خلاصه همه چیش مال منه اماااااااااااا

زنگ زدم ایرانسل که بگم فعال کنید ... میگه این خط به نام شما نیست... هر کاری کردم نگفت مال کیه...4بار هم تو طول این هفته ثبت نام کردم....خواهشا یه راهی به بنده معرفی کنید که این خط رو فعال کنم

ممنون از لطفتون

با سلام
دوست عزیز احتمالا مشخصاتی که شما قبلا ثبت نام کرده اید با مشخصاتی که به خدمات مشترکین اعلام میکنید متفاوت است.برای فعال نمودن به مشخصاتی که قبلا ثبت شده است احتیاج میباشد.

momas1200
2011-05-28, 12:12 AM
من میخواستم از کنترل حساب اینترنتی استفاده کنم، یعنی تا حالا استفاده نکرده بودم،بعد یه مسج به 130 دادم،برام رمز ورود رو فرستاد، بعد که خواستم توی سایت لاگین کنم،وقتی شماره تلفن و شماره سیمکارت رو زدم،میگه که شناسه کاربر شما قفل شده است،وقتی هم که میزنم باز کردن قفل حساب میزنه که شما برای نخستین بار وارد شبکه شده اید، لطفا برای تنظیم مجدد رمز ورود با خدمات مشترکین تماس بگیرید!
حالا میخواستم بدونم که نمیشه از توی خود سایت کاریش کرد؟ حتما باید به مشترکین زنگ بزنم و کلا چرا این مشکل اصلاً پیش اومده

™Ali Gsm
2011-05-28, 12:28 AM
من میخواستم از کنترل حساب اینترنتی استفاده کنم، یعنی تا حالا استفاده نکرده بودم،بعد یه مسج به 130 دادم،برام رمز ورود رو فرستاد، بعد که خواستم توی سایت لاگین کنم،وقتی شماره تلفن و شماره سیمکارت رو زدم،میگه که شناسه کاربر شما قفل شده است،وقتی هم که میزنم باز کردن قفل حساب میزنه که شما برای نخستین بار وارد شبکه شده اید، لطفا برای تنظیم مجدد رمز ورود با خدمات مشترکین تماس بگیرید!
حالا میخواستم بدونم که نمیشه از توی خود سایت کاریش کرد؟ حتما باید به مشترکین زنگ بزنم و کلا چرا این مشکل اصلاً پیش اومده

دوست عزیز تنها راه برای این مورد تماس با خدمات مشترکین میباشد. و علت بوجود امدن این مشکل استفاده نکردن طولانی از کنترل حساب اینترنتی میباشد.

G h a s e m
2011-05-28, 10:19 AM

ممنون از لطفتون

دوست عزیز به نمایندگی ایرانسل مراجعه فرمائید.اگر سیم کارت به نام شما باشد با وارد کردن سریال سیم کارت و کد ملی و پلاک منزل در سیستم شماره شما تائید و مدارک شما ارسال خواهد شد!
ضمنا اگر سیم کارت شما فقط یکطرفه شده است در نمایندگیهای ایرانسل میتوانید از طریق رمز عبور شماره شما را تائید کنند و مشاهده کنند که سیم کارت به نام چه کسی هست!
به طوری که هنگام تائید در سیستم گزینه تائید با استفاده از رمز عبور را انتخاب کنند و پیامکی از ایرانسل حاوی رمز عبور برای تائید مشتری برایتان ارسال خواهد شد که در این صورت مشخص خواهد شد سیم کارت شما به نام چه کسی سند خورده است! آنگاه مدارک آن شخص باید ارسال شود!

faww
2011-05-29, 12:59 AM
والا تمامی کارای بالا رو انجام دادم اما نشد البته گفت به اونجایی که اولین بار خط رو خریدید برید اونا ردیف می کنن حالا باید برم ببینم چی میشه

ممنون بابت کمک هاتون

Nova view
2011-05-29, 03:31 PM

ممنون از لطفتون

طبق اطلاعیه ایرانسل کلیه خطوطی که سه ماه منتهی به سال 89 یعنی حداقل به مدت ۹۰ روز متوالی منتهی به ۱۳۸۹/۱۲/۲۹
خاموش بوده و یا از آنها هیچ استفاده‌ای نشده باشد، در صورت عدم فعال‌سازی تا پایان روز۱۳۹۰/۰۱/۳۱ ، به حال تعلیق دائم درآمده است و به مالکیت شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل بازگردانده شده.
بنابراین اگر خط شما سلب امتیاز شده باشد مالک آن دیگر شما نیستید و راهی برای بازگرداندن آن وجود ندارد.

alexmob
2011-05-29, 06:42 PM
سلام

یه سوال دارم ایرانسل طرح جدیدی داره که یه اس ام اس بهتون بیاد و بگه شما برنده جایزه (تلویزیون و....) شدید و مشخصاتتون و کد پستی و آدرس خونتون رو به اون شماره بفرستید و جایزه رو تحویل بگیرید ؟؟

چون یه 0939 به یکی از اقوام ما این اس ام اس رو داده و جالب اینجاست که وقتی به اون 0939813.... زنگ می زنن میگه شما با خدمات ایرانسل تماس گرفتید ؟

می خواستم ببینم حقیقت داره یا نه ؟ چون میشه منشی تلفنی و... یه کاری کرد که بگه شما با سرویس فلان تماس گرفتید ...

faww
2011-05-29, 07:23 PM

طبق اطلاعیه ایرانسل کلیه خطوطی که سه ماه منتهی به سال 89 یعنی حداقل به مدت ۹۰ روز متوالی منتهی به ۱۳۸۹/۱۲/۲۹
خاموش بوده و یا از آنها هیچ استفاده‌ای نشده باشد، در صورت عدم فعال‌سازی تا پایان روز۱۳۹۰/۰۱/۳۱ ، به حال تعلیق دائم درآمده است و به مالکیت شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل بازگردانده شده.
بنابراین اگر خط شما سلب امتیاز شده باشد مالک آن دیگر شما نیستید و راهی برای بازگرداندن آن وجود ندارد.

یعنی هیچ کاری نمیشه کرد؟؟؟:wac:

G h a s e m
2011-05-29, 07:56 PM
سلام

یه سوال دارم ایرانسل طرح جدیدی داره که یه اس ام اس بهتون بیاد و بگه شما برنده جایزه (تلویزیون و....) شدید و مشخصاتتون و کد پستی و آدرس خونتون رو به اون شماره بفرستید و جایزه رو تحویل بگیرید ؟؟

چون یه 0939 به یکی از اقوام ما این اس ام اس رو داده و جالب اینجاست که وقتی به اون 0939813.... زنگ می زنن میگه شما با خدمات ایرانسل تماس گرفتید ؟

می خواستم ببینم حقیقت داره یا نه ؟ چون میشه منشی تلفنی و... یه کاری کرد که بگه شما با سرویس فلان تماس گرفتید ...
با سلام
این روش ها جز سو استفاده از اطلاعات طرف هیچ مزیت دیگری ندارد!
بله یا با منشی تلفنی این کار را انجام میدهند یا با دایورت خط بر روی خدمات ایرانسل!

Nova view
2011-05-30, 01:55 PM
سلام

دقت داشته باشید دوستان در اپراتور هیچگاه از طریق پیام کوتاه برندگان را اعلام نمی کنند و همیشه از شماره 09351000000 تماس می گیرند.
اگر نیز موردی از طریق پیام کوتاه اطلاع رسانی شود تحت عنوان Irancell ارسال می شود.
لطفا شماره آن فرد را از طریق پیغام خصوصی به بنده ارسال بفرمایید تا برخورد لازم صورت گیرد.

Borna Fire
2011-06-02, 08:06 PM
با سلام!
من دو سه روز پیش یه پیام از ایرانسل برام اومد که مضمونش این بود که شما یه MMS دارید که به دستتون نرسیده و برای دیدنش تا 15 روز آینده به آدرس mms.mtnirancel .ir برید. خلاصه سرتونو درد نیارم من به آدرسی که گفته بود رفتم که نتونستم وارد سیستم بشم. رمز وردم هم همون رمز E-Care می زدم.
الان میخواستم ببینم رمز ورو برای این کار همین رمز E-Care هستش که از شماره 130 می گیریم یا نه. اگه هم نه چه جوری می تونم رمز این کار رو بگیرم.
اینم یادم رفت بگم که گوشیم 5800 و دارای تنظیمات MMS هست.

اگه مطلب خوبی توی انجمن دیدیم هم تشکر کنیم و هم امتیاز بدیم و فقط یک دانلود کننده نباشیم!!!

mahdi_p300
2011-06-02, 08:17 PM
با سلام!
من دو سه روز پیش یه پیام از ایرانسل برام اومد که مضمونش این بود که شما یه MMS دارید که به دستتون نرسیده و برای دیدنش تا 15 روز آینده به آدرس mms.mtnirancel .ir برید. خلاصه سرتونو درد نیارم من به آدرسی که گفته بود رفتم که نتونستم وارد سیستم بشم. رمز وردم هم همون رمز E-Care می زدم.
الان میخواستم ببینم رمز ورو برای این کار همین رمز E-Care هستش که از شماره 130 می گیریم یا نه. اگه هم نه چه جوری می تونم رمز این کار رو بگیرم.
اینم یادم رفت بگم که گوشیم 5800 و دارای تنظیمات MMS هست.

اگه مطلب خوبی توی انجمن دیدیم هم تشکر کنیم و هم امتیاز بدیم و فقط یک دانلود کننده نباشیم!!!
با درود

براي بنده هم چندين بار فرستاده شده است ،كه يكي از آنها حاوي رمز عبور است
با رمز عبور كنترل حساب اينترنتي تفاوت دارد

موفق باشيد

Borna Fire
2011-06-02, 09:55 PM
با درود

براي بنده هم چندين بار فرستاده شده است ،كه يكي از آنها حاوي رمز عبور است
با رمز عبور كنترل حساب اينترنتي تفاوت دارد

موفق باشيد

ممنون مهدی جان، ولی من یادم نمیاد که رمزی برام فرستاده شده باشه!
حالا راهی نداره که رمز رو دوباره بگیریم؟؟؟

Nova view
2011-06-02, 10:10 PM
ممنون مهدی جان، ولی من یادم نمیاد که رمزی برام فرستاده شده باشه!
حالا راهی نداره که رمز رو دوباره بگیریم؟؟؟

به آدرس زیر مراجعه بفرمایید:
http://mms.mtnirancell.ir
بر روی گزینه آيا رمز عبور خود را فراموش کرده ايد؟ کلیک کنید.
شماره خود را به صورت 9893******** وارد کنید، پیام کوتاه تایید کد امنیتی بلافاصله به شما ارسال می شود، با درج کد داخل آن پیامک رمز عبور شما ریست شده و از طریق پیام کوتاه ارسال می شود.

Mohammad_ali
2011-06-02, 10:49 PM
سلام
من سه سال پیش یه سیم کارت اعتباری ایرانسل گرفتم که قاب نداره به نام یه نفر دیگه است
الان بخوام به نام خودم بشه باید چیکار کنم چون تو سایت ایرانسل نوشته باید قاب باشه
مرسی

™Ali Gsm
2011-06-03, 04:11 PM
سلام
من سه سال پیش یه سیم کارت اعتباری ایرانسل گرفتم که قاب نداره به نام یه نفر دیگه است
الان بخوام به نام خودم بشه باید چیکار کنم چون تو سایت ایرانسل نوشته باید قاب باشه
مرسی

باسلام
دوست عزیز مالک اصلی میتواند سیمکارت را به نام شما کند و داشتن قاب تنها کافی نیست.

iran007
2011-06-03, 11:23 PM
+5*3*140*

pouyai
2011-06-09, 01:54 PM
سلام

مدتی پیش می شد خط های که دایورت شده بودن رو گرفت به این طریق که خط خودتون رو روی خط مورد نظر دایورت می کردین و بعد شماره خودتون رو میگرفتین ، الان مدتی هست که این روش رو من انجام میدم پیغام ایرانسل رو می شنوم یه چیز تو مایه های
sorry the corprowar is not soccessword ؛ می خواستم بدونم این از شبکه ایرانسل هست یا گوشی طرف یا چی؟

کسی اطلاعاتی داره؟

G h a s e m
2011-06-09, 02:05 PM
سلام

مدتی پیش می شد خط های که دایورت شده بودن رو گرفت به این طریق که خط خودتون رو روی خط مورد نظر دایورت می کردین و بعد شماره خودتون رو میگرفتین ، الان مدتی هست که این روش رو من انجام میدم پیغام ایرانسل رو می شنوم یه چیز تو مایه های
sorry the corprowar is not soccessword ؛ می خواستم بدونم این از شبکه ایرانسل هست یا گوشی طرف یا چی؟

کسی اطلاعاتی داره؟
با سلام
این ترفند قبلا به خوبی جواب میداد و راحت میتونستی به کسی که خطشو دایورت کرده زنگ بزنی ولی الان دیگه این امکان وجود نداره!نمیشه تماس گرفت!

parvizb
2011-06-12, 12:13 AM
با سلام
دوستان من میخوام اون هزینه ای رو که میزنه بعد از اس ام اس دادنم رو حذف کنم باید چه کدی بزنم ؟؟؟؟

shahramtci
2011-06-12, 07:18 AM
با سلام
دوستان من میخوام اون هزینه ای رو که میزنه بعد از اس ام اس دادنم رو حذف کنم باید چه کدی بزنم ؟؟؟؟
ارسال پیام کوتاه بدون متن به 3941

Borna Fire
2011-06-12, 10:49 PM
دوستان من کلا با سرویس ام ام اس ایرانسل مشکل دارم!
توی چند صفحه قبل بود که گفتم یه پیام اومده که گفته یه ام ام اس داری که میتونی به آدرس mms.mtnirancell. ir و مشاهده کنی!
خلاصه که من رفتم اونجا دیدم رمز ندارم رفتم روی گزینه "آیا رمز عبور را فراموش کرده اید؟" کلیک کردم شماره رو وارد کردم و کدی که تو عکس بود رو هم زدم بعد یه پیام اومد که این کد اعتبار شماست بعدش توی صفحه بعد همون کد رو وارد کردم که پیغام میداد "کد تایید نامعتبر است، دوباره سعی کنید"
حالا من سوالم اینه که کد تایید همونیه که توی پیام برام ارسال میشه؟
اگه آره چرا وقتی همون موقع اون کد رو میزنم میگه کد اشتباهه؟؟؟؟؟
و در آخر اینکه برای گرفتن رمز راهی به جز همینی که توی سایته نیست؟
راستی گوشی ای که پیام برام اومده 5800 هست و تنظیمات ام ام اس هم داره!!!!!!!!!

alimild
2011-06-13, 01:33 PM
سلام من یه سیم کارت ایرانسل داشتم گم کردم رفتم امورمشترکین گفت باید بری فلان منطقه شهر(مشهد-خواجه ربیع) که خیلی دوره برای من میخاستم ایرانسل مثل همراه اول نیست که با کارت ملی یا سند سیم المثنی بده؟اخه میخام از سیکارتهای میکرو بگیرم با همون شمارمم

G h a s e m
2011-06-13, 02:03 PM
توی چند صفحه قبل بود که گفتم یه پیام اومده که گفته یه ام ام اس داری که میتونی به آدرس mms.mtnirancell. ir و مشاهده کنی!
خلاصه که من رفتم اونجا دیدم رمز ندارم رفتم روی گزینه "آیا رمز عبور را فراموش کرده اید؟" کلیک کردم شماره رو وارد کردم و کدی که تو عکس بود رو هم زدم بعد یه پیام اومد که این کد اعتبار شماست بعدش توی صفحه بعد همون کد رو وارد کردم که پیغام میداد "کد تایید نامعتبر است، دوباره سعی کنید"

سلام دوست عزیز
آره همون کد رو باید بزنی .میری تو همون آدرس (http://mms.mtnirancell.ir/portalWeb/mainlogin.do?WEBORWAPFLAG=1)! >>" آیا رمز عبور را فراموش کرده اید؟ (http://mms.mtnirancell.ir/portalWeb/getpwd.do)" رو میزنی! شمارتو وارد میکنی با اون تصویری که عدد داره!
واست یه کد تائید میفرسته! اون کد تائید رو تو مرحله دوم میزنی تا رمز عبور به بخش MMS خطتو واست بفرسته! به همین راحتی!
الان با خط خودم امتحان کردم جواب داد! اگه نتونستی باید با 700 تماس بگیری واست رمزو بفرستن!
موفق باشی:flower:

سلام من یه سیم کارت ایرانسل داشتم گم کردم رفتم امورمشترکین گفت باید بری فلان منطقه شهر(مشهد-خواجه ربیع) که خیلی دوره برای من میخاستم ایرانسل مثل همراه اول نیست که با کارت ملی یا سند سیم المثنی بده؟اخه میخام از سیکارتهای میکرو بگیرم با همون شمارمم
هر جا نمایندگی ایرانسل باشه با کارت ملی و قاب سیم کارت میتونید مجددا سیم کارت بگیرید!منتها شما که میکرو سیم میخواهید چون تازه توزیع میشه همه ی نمایندگیها ندارن!

Nova view
2011-06-13, 02:04 PM

احتمالا در مراحل اشتباه می فرمایید.
عرض کردم، در بخش آيا رمز عبور خود را فراموش کرده ايد؟ کد امنیتی که در کادر مشاهده می فرمایید به همراه شماره وارد کنید، برای اطمینان از اینکه شما صاحب خط هستید، یک کد تایید در همان مرحله به شما ارسال می شود که باید وارد کنید، سپس رمز جدید برای شما ارسال می شود.

برای دریافت میکروسیمکارت از طریق وب سایت زیر نیز می توانید درخواست دهید:

http://92.42.51.201:6001/onlineregn/StartUp

دقت داشته باشید از روش پستی مبلغ 4 هزار تومان هزینه پست به هزینه سیمکارت اضافه خواهد شد.

فایل ضمیمه لیست نمایندگی هایی هست که میکروسیمکارت در آنها توزیع می گردد.

alimild
2011-06-13, 02:12 PM
برای دریافت میکروسیمکارت از طریق وب سایت زیر نیز می توانید درخواست دهید:

http://92.42.51.201:6001/onlineregn/StartUp

دقت داشته باشید از روش پستی مبلغ 4 هزار تومان هزینه پست به هزینه سیمکارت اضافه خواهد شد.

فایل ضمیمه لیست نمایندگی هایی هست که میکروسیمکارت در آنها توزیع می گردد.

مبخوام با شماره قبلیم میکروسیم بگیرم اون سیمکارتهم گم کردم

AMIR W910i
2011-06-13, 07:13 PM
سلام

من نمیدونم چجوری mms رو فعال کنم!

این روش هارو رفتم

*130*3*5#

تماس با 700 و 3 و 5

اما بازم فعال نشد

کمکم کنید ممنون میشم!

G h a s e m
2011-06-13, 09:30 PM
با سلام
این کد صرفا برای دریافت تنظیمات ام ام اس است و دلیل بر آن نیست که ام ام اس خط شما فعال شود!
برای فعالسازی آن به یکی از نمایندگیهای مجاز مراجعه فرمائید.تنها راه فعالسازی مراجعه به یکی از نمایندگیهای مجاز میباشد!
موفق باشید

Nova view
2011-06-14, 12:46 PM
مبخوام با شماره قبلیم میکروسیم بگیرم اون سیمکارتهم گم کردم

به یکی از نمایندگی های اعلام شده مراجعه بفرمایید، دوستان شما را راهنمایی خواهند کرد.

astanboos
2011-06-14, 03:59 PM
یه توضیح مختصر در مورد میکرو سیم میدین لطفا

G h a s e m
2011-06-14, 04:11 PM
یه توضیح مختصر در مورد میکرو سیم میدین لطفا

http://www.ir-tci.org/forum/showpost.php?p=1019411&postcount=731

shahramtci
2011-06-14, 09:43 PM
در صورتیکه حداکثر تا ۳۰ روز پس از ثبت نام سیم کارت خریداری شده، نخستین تماس را از سیم کارت هدیه برقرار ننمایید، این سیم کارت باطل می شود!
1> چقدر دقیقه؟ یا مثل خیلی حرفای دیگه نگران کم و زیاد شدنش نباشیم...؟

پس از انجام مراحل تأیید کد پستی، سیم کارت هدیه به نشانی مـربوط به آن کد ارسـال می گردد. در صـورتیکه پس از ۲ بار مراجعـه مسوول اداره پست برای تحویل سیم کارت هدیه، در مـحل حضور نداشته باشید، سـیم کارت هدیه شـما به مناطق پـست (در تهران) و یا دفتر مرکـزی پسـت (در شهرستانها) ارجاع داده می شود. در این حالت نیز مالک سیم کارت می بایست تا پیش از پایان مهلت ۳۰ روزه از زمان تکمیل ثبت نام با اصل مدرک شناسایی معتبر برای دریافت سیم‌کارت مراجعه کرده و پس از دریافت سیم‌کارت آن را فعال نماید. در غیر اینصورت، سیم‌کارت هدیه باطل می شود
2> از کجا پیگیری کنیم زودتر میفهمیم اصلا فرستاده شده یا نه..؟ (نکنه فقط پشت خط 700!!)
کد دستوری, یا سایتی برای پیگیری از رو شماره اصلی نذاشتن؟ (پیگیری از پست کد مهموله میخواد که نداریم)

3> یکی از دوستان 0939 براش هدیه 0935 اومده.. شانسیه یا همه ی جدیدا اینطورند یا فقط 0939هایی که الان فعال کنند؟

4> راهی برای صفر موندن کارت هدیه نیست (بیشتر از 30 روز), تا از قاب درش نیاریم؟

cow01372
2011-06-14, 10:13 PM
سلام دوستان من میخوام سرویس فال حافظ رو لغو کنم اما نمیتونم.دستور رو هم صحیح میزنم اما میگه دستور اشتباهه .لطفا راهنمایی کنید.

arsalan7
2011-06-14, 11:28 PM
سلام چطوری میشه از اینترنت ۲% شارژ مجانی واسه سیمکارت دایمی و اعتباری گرفت ؟؟؟

G h a s e m
2011-06-15, 12:12 AM

:ohno:

2> از کجا پیگیری کنیم زودتر میفهمیم اصلا فرستاده شده یا نه..؟ (نکنه فقط پشت خط 700!!)

خود ایرانسل پیام میده!

کد دستوری, یا سایتی برای پیگیری از رو شماره اصلی نذاشتن؟ (پیگیری از پست کد مهموله میخواد که نداریم)

ارسال SMS بدون متن به 138 !

3> یکی از دوستان 0939 براش هدیه 0935 اومده.. شانسیه یا همه ی جدیدا اینطورند یا فقط 0939هایی که الان فعال کنند؟

بصورت دوره ایه! احتمال داره شانسی هم باشه!

4> راهی برای صفر موندن کارت هدیه نیست (بیشتر از 30 روز), تا از قاب درش نیاریم؟

خیر !

™Ali Gsm
2011-06-15, 12:36 AM
سلام دوستان من میخوام سرویس فال حافظ رو لغو کنم اما نمیتونم.دستور رو هم صحیح میزنم اما میگه دستور اشتباهه .لطفا راهنمایی کنید.

دوست عزیز برای غیرفعال کردن فال حافظ میتوانید LAGHV HFZ یا UNSUB HFZ را به 8282 ارسال کنید.

™Ali Gsm
2011-06-15, 12:48 AM
سلام چطوری میشه از اینترنت ۲% شارژ مجانی واسه سیمکارت دایمی و اعتباری گرفت ؟؟؟

دوست عزیز با شارژ از طریق وب سایت بانک‌های طرف قرارداد، نرم افزار همراه بانک میتوانید از 2% شارژ رایگان بهره مند شوید.

shahramtci
2011-06-15, 10:59 AM

(شما مدارک لازم را در تاریخ 2.26 تکمیل کرده اید, بزودی سیم کارت هدیه به آدرس مربوط ارسال میشود)
فردا 3.26 هست, حتما شبونه با جت میفرستند

در صورتیکه حداکثر تا ۳۰ روز پس از ثبت نام سیم کارت خریداری شده، نخستین تماس را از سیم کارت هدیه برقرار ننمایید، این سیم کارت باطل می شود!

+Farhad
2011-06-15, 12:05 PM
چرا سرویس اطلاع از هزینه تماس روی 0935 کار نمیکنه؟

arsalan7
2011-06-15, 12:08 PM
دوست عزیز با شارژ از طریق وب سایت بانک‌های طرف قرارداد، نرم افزار همراه بانک میتوانید از 2% شارژ رایگان بهره مند شوید.

از بانک صادرات که جزو بانک های طرف قرار داد نیست میشه با همراه بانکش 2% شارژ گرفت ؟؟؟؟:eh:

™Ali Gsm
2011-06-15, 12:38 PM
از بانک صادرات که جزو بانک های طرف قرار داد نیست میشه با همراه بانکش 2% شارژ گرفت ؟؟؟؟:eh:

دوست عزیز برای این منظور باید از بانکهای طرف قرارداد استفاده کنید.

G h a s e m
2011-06-15, 01:55 PM
(شما مدارک لازم را در تاریخ 2.26 تکمیل کرده اید, بزودی سیم کارت هدیه به آدرس مربوط ارسال میشود)

خیلی ها هستن سیم کارت هدیه باطل به دستشون میرسه! یکیش خودم!
این کم کاری اداره پسته!

arsalan7
2011-06-15, 02:46 PM
آقا من سیم کارتمو میگه 23.12 فرستاده ولی هنوز نیومده چیکار کنم؟ راهی هست که بشه الان فعالش کرد؟

G h a s e m
2011-06-15, 04:28 PM
آقا من سیم کارتمو میگه 23.12 فرستاده ولی هنوز نیومده چیکار کنم؟ راهی هست که بشه الان فعالش کرد؟
باید اداره پست تشریف ببری!
سیم کارت هدیه بنام شما فعال هست فقط باید قبل از یک ماه یک تماس گرفته بشه!

astanboos
2011-06-15, 04:42 PM
باید اداره پست تشریف ببری!
سیم کارت هدیه بنام شما فعال هست فقط باید قبل از یک ماه یک تماس گرفته بشه!

که الان هم از یک ماهش گذشته:whistle::whistle:

arsalan7
2011-06-15, 04:52 PM
پس یعنی نرم؟ هیچ راهی نداره و شکایتی از پست نمیشه کرد؟

shahramtci
2011-06-15, 05:37 PM

خیلی ها هستن سیم کارت هدیه باطل به دستشون میرسه! یکیش خودم!
این کم کاری اداره پسته!
نگفته که ارسال شده..
در این مورد کم کاری از خود ایرانسل هست و حتما مسئولیت هم قبول نمیکنه
سیم کارت ارزش نداره, مساله پایبندی به وعده هست

arsalan7
2011-06-16, 04:58 PM
سلام دوستان
من زنگ زدم ایرانسل گفتم سیمکارت هدیمم سه ماهه نیومده گفت برو پست محلتون اگه سیم کارتت اونجا بود و گرفتیش یه ماه وقت داری که ازش استفاده کنی !!!!!!!
میخاستم ببینم راست گفته ؟؟
اگه برم سیمکارتو بگیرم میشه ازش استفاده کرد ؟؟
بعد اینکه ممکنه خود اپراتور ایرانسلی کن بهش زنگ زده بودم سیم کارتمو دوباره یه ماه فعال کرده باشه ؟؟؟

Hichkas.m
2011-06-16, 06:51 PM
سلام دوستان
من زنگ زدم ایرانسل گفتم سیمکارت هدیمم سه ماهه نیومده گفت برو پست محلتون اگه سیم کارتت اونجا بود و گرفتیش یه ماه وقت داری که ازش استفاده کنی !!!!!!!
میخاستم ببینم راست گفته ؟؟

بله درست گفته!

اگه برم سیمکارتو بگیرم میشه ازش استفاده کرد ؟؟
بله ميشه استفاده كرد! گرچه دير اقدام كردين اما ايرانسل اينو زياد سخت نميگيره!:)

بعد اینکه ممکنه خود اپراتور ایرانسلی کن بهش زنگ زده بودم سیم کارتمو دوباره یه ماه فعال کرده باشه ؟؟؟
اين احتمال وجود داره ولى بيشتر شكل قضيه اينجوره كه به صورت خودكار و پيش فرض اين مسئله اجرا ميشه.
موفق باشى

S.HAMID.M
2011-06-16, 07:11 PM
سلام
هنوز میشه بسته gprs ماهانه رو فعال کرد یا باید در جشنواره بعد اقدام کنم؟

Hichkas.m
2011-06-16, 07:17 PM
سلام
هنوز میشه بسته gprs ماهانه رو فعال کرد یا باید در جشنواره بعد اقدام کنم؟

بله دوست عزيز اين امكان هنوز وجود داره.

mehdima
2011-06-18, 05:15 PM
سلام
به نظر شما بسته gprs نامحدود ایرانسل سرعتش بیشتره یا همراه اول؟
اطراف ما که بیشتر از سیم کارت ایرانسل اینترنت میرتد

Hichkas.m
2011-06-18, 05:37 PM
سلام

دوست گلم بهت اطمينان ميدم gprs ايرانسل از سرعت بيشترى برخورداره...!
علاوه بر اون اگر مشكلى در شبكه بوجود بياد خيلى مقطعى خواهد بود ولى در صورت بروز چنين مشكلاتى در خطوط همراه اول ، يك كلام هيهاته...!
بايد سوره بقره رو 7 بار بخونى تا فرجى بشه! :دى
در ضمن بسته نامحدود وجود نداره و بيشترين حجمى كه ارائه ميشه 2.5 گيگ هستش
نامحدود رو خدا بيامرزه! خيلى دوست داشتنى بود! :دى

bashir_200
2011-06-19, 01:35 AM
دوستان من یه سیم کارت ایرانسل دارم که به اسم خودمه ولی یه هفته میشه گمش کردم سند و پوکه سیم کارت هم نیست رفتم نمایندگی میگه باید حتما پوکه رو بیاری آخه این چه مسخره بازیه که در آوردن؟ دوستان راه دیگه ای نیست؟ این ایرانسل که دروپیکر نداره! صدرحمت به اون همراه اول

™Ali Gsm
2011-06-19, 10:17 AM
دوستان من یه سیم کارت ایرانسل دارم که به اسم خودمه ولی یه هفته میشه گمش کردم سند و پوکه سیم کارت هم نیست رفتم نمایندگی میگه باید حتما پوکه رو بیاری آخه این چه مسخره بازیه که در آوردن؟ دوستان راه دیگه ای نیست؟ این ایرانسل که دروپیکر نداره! صدرحمت به اون همراه اول

دوست عزیز برای دریافت سیمکارت جایگزین ارائه پوکه سیمکارت و مدرک شناسایی لازم است.

icha1362
2011-06-19, 10:29 AM
خب یک مشکل تنظیمات MMS ایرانسل روی HTC Desire HD کسی میدونه چطوری میشه تنظیم کرد هرکاری کردم نشد راهنمای ایرانسل بادقت زدم نشود?????????????

milad LA
2011-06-19, 04:31 PM
با سلام
یه ام ام اس واسم اومده حالا میخام از سایت MMS.MTNIRANCELL.IR ‎‏ ببینمش که اون دکمه ورود به سیستمش کار نمیکنه هرچی میزنم پسورد و شماره موبایل و اون تصویر رو هم درست وارد میکنم

pcyord
2011-06-19, 05:03 PM
ام ام اس فعال کردم تنظمیات هم گرفتم ولی رو سندینگ میمونه !

G h a s e m
2011-06-19, 11:15 PM

اگر پوکه سیم کارت را گم کرده اید میتوانید با نامه قضائی سیم کارت مجدد دریافت نمائید!

behdadfu
2011-06-19, 11:46 PM
سلام
من یه کارت شارژ 5 تومنی خریده بودم وقتی لاکشو پاک میکردم شمارهاشم پاک شد میخواستم بدونم راهی وجود داره بتونم از این کارت شارژ استفاده کنم؟ اون شماره هایی که پاک شده جچوری میشه پیدا کرد؟

G h a s e m
2011-06-20, 12:00 AM
سلام
من یه کارت شارژ 5 تومنی خریده بودم وقتی لاکشو پاک میکردم شمارهاشم پاک شد میخواستم بدونم راهی وجود داره بتونم از این کارت شارژ استفاده کنم؟ اون شماره هایی که پاک شده جچوری میشه پیدا کرد؟

با سلام.
چند تا از شماره هاش پاک شده؟

doom3
2011-06-20, 12:59 AM
سلام

درود
الان مسئله قیمت هم مهم است
من الان بسته یک ماه شبانه همراه اخر رو فعال کردم خوشبختانه محل ما انتن اج داره
هم اکنون با همین بسته سه تومنی کنتور موبایلم دقیقا چیزی حدود 6 گیگ دان کردم ویک گیگ هم سند زده!!!
در حالی که ایرانسرطان با ده هزار تومن تنها میشه 2 گیگ دان کرد نیم گیگ هم حدر میره برای سند مرورگر
------------
اگر محل سکونتتان همراه اخر دکل اج داره حتما بیگر که ضرر نمیکنی
یک چیز جالب هم اکنون مرورگر aolپرتش رو ایرانسل بن کردن ولی رو همرا اخر بازه:cool:

حتی جاهایی که دکل همرا اخر جی پی ار اسه باز بصرفه تره؟
چون ایرانسل 2.5 گیگ میده ده هزار وهمراه اخر نامحدود حتی با سرعت پنچ یا شش کیلو در ثانیه باز تو یک ماه تقریبا میشه چهار گیگ تبادل دیتا داشت

ا

behdadfu
2011-06-20, 09:41 AM
با سلام.
چند تا از شماره هاش پاک شده؟

6تا پاک شده بقیه شماره ها سالمه