PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالات و مشکلات در مورد سیمکارتهای ایرانسل

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

™S3RIOUS
2011-01-20, 02:37 PM
من سیمکارتم حدود سه چهار ماهی میشه که باهاش نه زنگ زدم نه پیام دادم.کلا خاموش بوده.الان هم وقتی باهاش زنگ میزنم میگه حساب شما مسدود میباشد.چه کار کنم تا دوباره کار کنه؟؟؟؟؟

era.emo94
2011-01-20, 02:40 PM
داداش یه زنگ به 700 بزن.یا از خط ثابت با شماره 09377000000 تماس بگیر و بگو تا برات فعالش کنن.

موفق باشید

OMIDHK
2011-01-20, 04:36 PM
من سیمکارتم حدود سه چهار ماهی میشه که باهاش نه زنگ زدم نه پیام دادم.کلا خاموش بوده.الان هم وقتی باهاش زنگ میزنم میگه حساب شما مسدود میباشد.چه کار کنم تا دوباره کار کنه؟؟؟؟؟
بله دوستمون راست میگن باید با 700 تماس بگیری
دوست منم این مشکلو داشت:):)

khelane
2011-01-20, 08:10 PM
سلام
سیم کارتم مال برادرمه مقعی که خریده بود که تازه ایرانسل پاشو به اینجا باز کرده الان درست دو ماهه میگه که مدارک شناسای رو به شماره ای گفته شده بفرستم من نفرستادم یه صبح بلند شدم میخواستم زنگ بزنم دیدم حسابم مسدوده الان چیکار کنم

younes_ysf
2011-01-21, 12:08 PM
با درود
یکبار به امور مشترکین ایرانسل مراجعه بفرمایید تا فرم به درستی ارسال و در کمترین زمان فعال شود.

ممنون که به سوالم جواب دادین ولی خدمتتون عرض کردم که به دفتر امور مشترکین ایرانسل تو شیراز (منظورم نمایندگی اصلی شرکت تو شیرازه نه دفاتر خدمات ارتباطی)مراجعه کردم فرم هم پر کردم گفتن 50 روز دیگه فعال میشه. الان 2-3 ماهی از اون 50 روز داره میگذره و هنوز هیچ خبری نیس.

™S3RIOUS
2011-01-21, 05:23 PM
داداش یه زنگ به 700 بزن.یا از خط ثابت با شماره 09377000000 تماس بگیر و بگو تا برات فعالش کنن.

موفق باشید

هر کاری میکنم به اپراتور وصل نمیشه
ساعات کاری اپراتورها چنده؟

mahdi_p300
2011-01-21, 05:30 PM
دوست عزيز مدارك رو حتما بايد بفرستي
ايرانسل جديدا سيمكارتاي بي نام و نشون يا اونايي كه مداركشونو نفرستادن ،رو مسدود ميكنه

™S3RIOUS
2011-01-21, 08:38 PM
دوست عزيز مدارك رو حتما بايد بفرستي
ايرانسل جديدا سيمكارتاي بي نام و نشون يا اونايي كه مداركشونو نفرستادن ،رو مسدود ميكنه

من همه مدارکم رو فرستاده بودم

mahdi_p300
2011-01-22, 02:12 AM
من همه مدارکم رو فرستاده بودم
چه موقع فرستادي؟
اگه اون موقع كه ايرانسل تازه اومده بود ،سيمكارتو خريدي و مداركو همون موقع فرستادي ،مطمئن باش برات نفرستادن
چون اون اول ، ايرانسل گيري به مدارك نميداد و اكثر نمايندگي ها مدارك رو نميفرستادن

mogtaba xx
2011-01-23, 11:43 AM
سلام من نوکیا x2 دارم چطورس تنظیمات دستس mms وارد کنم

Nova view
2011-01-23, 02:30 PM
ممنون که به سوالم جواب دادین ولی خدمتتون عرض کردم که به دفتر امور مشترکین ایرانسل تو شیراز (منظورم نمایندگی اصلی شرکت تو شیرازه نه دفاتر خدمات ارتباطی)مراجعه کردم فرم هم پر کردم گفتن 50 روز دیگه فعال میشه. الان 2-3 ماهی از اون 50 روز داره میگذره و هنوز هیچ خبری نیس.

دوست عزیز
مدارک فعال سازی را یکبار نیز از طریق فکس به شماره 09630 ارسال بفرمایید، شماره همراه خودتان را نیز از طریق پیغام خصوصی به بنده بفرمایید، انشاالله مشکل برطرف می شود.

سلام
من به 700 زنگ زدم یه شماره پیگیری داد گفت 24 ساعت بعد زنگ بزن این شماره پیگیری رو بده به همکارام.الان 6 روزه زنگ میزنم این شماره پیگیری رو میدم ولی به انحای مختلف که سیستم داره به روز میشه یا هنوز بررسی نشده یا mms شما وصله .اینارو میگن بعد میگن فردا دوباره زنگ بزن تماس بگیر. من فقط یکبار تونستم با این سیم کارتم mms بفرستم ولی قبل و بعد این mms که ارسال شد همش پیغام
sending failed permanent content not acceped میده یا incorrent server response

در ضمن خود اپراتور میگه مدارک کامل هست و اون فرم درخواست ام ام اس هم به دستشون رسیده.مشکل تنطیمات هم نیست چون با سیم های دیگه میتونم بفرستم
با درود مجدد
به هر دلیلی ممکن است بر روی خط شما گوشی شما در شبکه به درستی شناسایی نمی شود،
برای اینکه مطمئن شوید مشکل از سیمکارت هست سیمکارت خود را بر روی گوشی ها دیگر تست بفرمایید.
ببینید چنین مشکلی بر روی گوشی های دیگر نیز وجود دارد؟

سلام من نوکیا x2 دارم چطورس تنظیمات دستس mms وارد کنم
با درود
از اطلاعات زیر استفاده بفرمایید:
http://irancell.ir/Webfiles/Files/image/Services/MMS/MMS-Manual-settings-en.gif

Lion Pars
2011-01-23, 07:22 PM
ایرانسل کدی نداره که کلا از شبکه خارج بشم یعنی نه اس ام اس بتونن بهم بدن نه زنگ بزنن..

علی هاله
2011-01-23, 08:40 PM
سلام/با اینکه هنوز یک ماه از بسته gprsکه گرفته ام نمیگذرد و 2/5 گیک هم دانلود نداشته ام اما اعتبار م تمام شده در حالی که اعتبار mmsبرام زده 4500تومان!فکر کنم سرقت محترمانه ایست از ایرانسل/مثل همراه اول!!

miladsabz
2011-01-23, 08:54 PM
سلام/با اینکه هنوز یک ماه از بسته gprsکه گرفته ام نمیگذرد و 2/5 گیک هم دانلود نداشته ام اما اعتبار م تمام شده در حالی که اعتبار mmsبرام زده 4500تومان!فکر کنم سرقت محترمانه ایست از ایرانسل/مثل همراه اول!!
با درود
اگر مطمئن هستید بین ساعت 7 تا 10 صبح با خدمات مشترکین ایرانسل 700 تماس بگیرید

Lion Pars
2011-01-24, 09:12 PM
ایرانسل کدی نداره که کلا از شبکه خارج بشم یعنی نه اس ام اس بتونن بهم بدن نه زنگ بزنن..

خیلی ممنون که جواب من رو هم دادید!!!!!!

Nova view
2011-01-24, 09:35 PM
خیلی ممنون که جواب من رو هم دادید!!!!!!

با درود و ضمن عذر خواهی از شما
خیر دوست عزیز
برای مکالمه فقط می توانید خط خود را روی شماره دیگری دایورت کنید، اما برای پیام کوتاه چنین کدی وجود ندارد.

hzarei
2011-01-25, 06:55 PM
سلام، من یه مشکل اساسی دارم. یه روز یه پیام تبلیغاتی از "ویترین کارینا" برام اومد منم یه سر به سایتش زدم ( ادرس سایت:www.vitrin.mobi (http://www.vitrin.mobi)) و شماره سیم کارت ایرانسلم رو اونجا ثبت کردم تا از محصولات جدید خبردار بشم ولی الان دائم برام پیام میفرسته و جالب اینه که پول پیامها رو هم از حساب خودم کم میکنه!!! کسی میدونه چه جوری باید غیر فعالش کنم؟

™Ali Gsm
2011-01-25, 07:01 PM
سلام، من یه مشکل اساسی دارم. یه روز یه پیام تبلیغاتی از "ویترین کارینا" برام اومد منم یه سر به سایتش زدم ( ادرس سایت:www.vitrin.mobi (http://www.vitrin.mobi)) و شماره سیم کارت ایرانسلم رو اونجا ثبت کردم تا از محصولات جدید خبردار بشم ولی الان دائم برام پیام میفرسته و جالب اینه که پول پیامها رو هم از حساب خودم کم میکنه!!! کسی میدونه چه جوری باید غیر فعالش کنم؟

تا جایی که اطلاع دارم ایرانسل همچین سایتی ندارد و احتمال زیاد سایت تبلیغاتی است و شما نباید شمارتون را در این سایت ثبت میکردید

hzarei
2011-01-25, 07:09 PM
تا جایی که اطلاع دارم ایرانسل همچین سایتی ندارد و احتمال زیاد سایت تبلیغاتی است و شما نباید شمارتون را در این سایت ثبت میکردید

خب چه جوریه که از حسابم پول کم میکنه و مهم تر اینکه چه جوری غیر فعالش کنم؟

pouya_2066
2011-01-25, 07:20 PM
میشه کاری کرد اس ام اس های تبلیغاتی ایرانسل واسم نیاد؟

™Ali Gsm
2011-01-25, 07:30 PM
اگه از طریق ایمیل یا راه های ارتباطی دیگربه سایت مورد نظر درخواست دهید که شماره شما را از لیستشان پاک کنند احتمالا مشکلتان حل میشود

™Ultimate
2011-01-26, 11:22 PM

دوست عزیز برای ایرانسل فعلا چنین امکانی وجود نداره ولی برای همراه اول جدیدا این امکان محیا گردیده است

Capoeir4
2011-01-26, 11:27 PM

می تونید از برنامه های Black List استفاده کنید

برنامه ی لیست سیاه رو نصب کنید

و شماره هایی رو ایرانسل باهاش پیام تبلیغاتی می فرسته رو به برنامه بدین

تا مانع دریافت sms بشه

ebrahim.rp
2011-01-27, 02:42 PM
خسته نباشید
یه مدتی که از یه شماره (ایرانسل)وقتی که به من اس میده تو log گوشی نشون میده که از این شماره به من اس رسیده ولی تو اینباکس نیست البته سیم کارت منم ایرانسل
گوشی رو ریست کردم همین طوری شد دوباره
اگه راه حلی داشته باشه ممنون میشم بگید:ph34r2:

*Armin*
2011-01-27, 02:57 PM
خسته نباشید
یه مدتی که از یه شماره (ایرانسل)وقتی که به من اس میده تو log گوشی نشون میده که از این شماره به من اس رسیده ولی تو اینباکس نیست البته سیم کارت منم ایرانسل
گوشی رو ریست کردم همین طوری شد دوباره
اگه راه حلی داشته باشه ممنون میشم بگید:ph34r2:

دوست عزیز این مشکل نیست بلکه شخصی که به شما sms میفرسته فلش اس ام اس میفرسته,خاصیت فلش sms این هست که دریافت کننده پیام بدون باز

کردن آن میتونه محتوای آنرا ببینه و از همه مهمتر اینکه در inbox هیچ گوشی ذخیره نمیشه و فقط یکبار قادر به دیدن آن هستید

و به نوع سیم کارت مربوط نمیشه و از امکانات گوشی هست(حالا چه خود گوشی چه برنامه ای که با آن میشه فلش sms فرستاد)

ebrahim.rp
2011-01-27, 05:00 PM
باتشکر از Gstar.ممنون از راهنمایی خوبتون
ولی کاش میتونستم همون یک بار هم پیامک بخونم من اصلا پیامک ندیدم تا یک بار هم بخونم
حالا راهی داره که بشه دوباره خوندش؟

*Armin*
2011-01-27, 05:21 PM
باتشکر از Gstar.ممنون از راهنمایی خوبتون
ولی کاش میتونستم همون یک بار هم پیامک بخونم من اصلا پیامک ندیدم تا یک بار هم بخونم
حالا راهی داره که بشه دوباره خوندش؟

چون به صورت خودکار باز میشه احتمالا حواستون نبوده مثلا کلید back رو زدین...یا حالا هرچیزی که باعث میشه دیگه اون sms رو نتونید مشاهده کنید و فکر نمیکنم راهی هم برای بازیابی داشته باشه...

Nova view
2011-01-27, 10:39 PM
دوست عزیز برای ایرانسل فعلا چنین امکانی وجود نداره ولی برای همراه اول جدیدا این امکان محیا گردیده است

با درود خدمت شما دوست عزیز
با 700 تماس بگیرید.
پیامک هایی که پیرامون محصولات ویترین شرکت های طرف قرارداد ارسال می شود جهت حفظ حقوق مشترکان، قابلیت غیر فعال سازی دارند.

younes_ysf
2011-02-02, 01:10 PM
دوست عزیز
مدارک فعال سازی را یکبار نیز از طریق فکس به شماره 09630 ارسال بفرمایید، شماره همراه خودتان را نیز از طریق پیغام خصوصی به بنده بفرمایید، انشاالله مشکل برطرف می شود.

با عرض سلام مجدد. من دو سه بار دیگه هم فرم رو فکس کردم ولی باز هم خبری نشد که نشد. نمیتونم بهتون پیغام خصوصی بدم چون ارسال هام کمه. یه راه دیگه مشخص بفرمایین لطفا

Nova view
2011-02-03, 01:09 AM
با عرض سلام مجدد. من دو سه بار دیگه هم فرم رو فکس کردم ولی باز هم خبری نشد که نشد. نمیتونم بهتون پیغام خصوصی بدم چون ارسال هام کمه. یه راه دیگه مشخص بفرمایین لطفا

دوست عزیز
اگر فکس ارسال کردید کمی تامل بفرمایید حتما فعال خواهد شد.

MZTSH
2011-02-04, 10:24 PM
کد حذف شیوه نوین قاصدک

gameover9
2011-02-04, 10:59 PM
سلام دوستان
من حدودا یک سال و خورده ای پیش یه سیمکارت ایرانسل خریدم که بعد از یه مدت گمش کردم (هم خودش هم سندش هم ته کارتش)
تنها چیزی که ازش مونده یه برچسبه که شماره و بارکد روشه
آیا میشه این سیمکارتو برگردوند (آخه شمارش رنده)
با تشکر

Nova view
2011-02-05, 12:39 AM
کد حذف شیوه نوین قاصدک
با درود
بنده از محصولات ویترین مطلع نیستم اما اگر محصول ویترین است در سایت ویترین در بخش خود می توانید اشتراک ها را مشاهده بفرمایید.

سلام دوستان
من حدودا یک سال و خورده ای پیش یه سیمکارت ایرانسل خریدم که بعد از یه مدت گمش کردم (هم خودش هم سندش هم ته کارتش)
تنها چیزی که ازش مونده یه برچسبه که شماره و بارکد روشه
آیا میشه این سیمکارتو برگردوند (آخه شمارش رنده)
با تشکر

با درود
برای تعویض سیمکارت البته داشتن قاب الزامی است.
اما با این حال به همان برچسب و مدارک شناسایی معتبر به امور مشترکین مراجعه بفرمایید.
دوستان شما را راهنمایی خواهند کرد.

parvizb
2011-02-07, 03:07 AM
با سلام
دوستان من میخوام با گوشیم از وضعیت اعتبار ایرانسلم مطلع بشم که همش با این ارور مواجه میشم ...دلیلش چیه ؟؟؟
mmi complete

plz help .... دلیلش چیه که mmi compleat میزنه ؟؟؟؟ هر دستوری یا کدی میزنم با این ارور مواجه میشم

mnk_666
2011-02-07, 02:01 PM
plz help .... دلیلش چیه که mmi compleat میزنه ؟؟؟؟ هر دستوری یا کدی میزنم با این ارور مواجه میشم
دوست عزیز شما با 700 تماس بگیر و برای مشکل خط فرم پر کن انشا... مشکلت برطرف میشه .
موفق باشید.:flower:

parvizb
2011-02-07, 02:39 PM
دلیلش چیه که اینجوری شده ؟؟؟

mnk_666
2011-02-07, 02:46 PM
دلیلش هر چی هست فنی هستش و باید بخش فنی ایرانسل پیگیری کنه دوست عزیز .:flower:

amircji
2011-02-07, 04:25 PM
سلام
سوال اول:
میخواستم بدونم آیا محتوای MMS کنترل میشه؟ یا جای خاصی تو شبکه ایرانسل مثلا تو دیتا سنتر یا سرور مخصوص MMS ذخیره میشه؟
سوال دوم:
آیا هزینه ای MMS هایی که پندینگ میشه هم حساب میشه یا نه؟
ممنون.

Nova view
2011-02-07, 07:32 PM
سلام
سوال اول:
میخواستم بدونم آیا محتوای MMS کنترل میشه؟ یا جای خاصی تو شبکه ایرانسل مثلا تو دیتا سنتر یا سرور مخصوص MMS ذخیره میشه؟
سوال دوم:
آیا هزینه ای MMS هایی که پندینگ میشه هم حساب میشه یا نه؟
ممنون.

کنترل پیام های چند رسانه ای توسط سیستم پالایش دیتا انجام می شود و انسان در آن نقشی ندارد و کاملا خودکار است.
اگر پیامی غیر مجاز تشخیص داده شود توسط سیستم حذف می شود و به مقصد نمی رسد.

همانند پیام کوتاه مسلما برای پیگیری موارد نقض قوانین و سو استفاده محتوای پیام های چند رسانه ای نیز تا مدتی معین نگهداری می شود.
اما از آنجایی که خود پیام چند رسانه ای می تواند باعث نقض شدیدتر حریم شخصی مشترکان شود، تحت هیچ عنوان هیچ فرد حقیقی یا حقوقی توانایی دسترسی به آن را ندارد. تنها در موارد دادگاهی و قضایی در صورت نیاز جهت تکمیل پرونده ها آنهم در اختیار مقامات قضایی قرار داده می شود.

به همین دلیل بنده شخصا به شما اطمینان می دهم MMS ایرانسل فوق العاده امن بوده و هیچ فردی محتوای ارسالها را کنترل نمی کند.

هزینه MMS های ارسالی در صورتی که دلیوری عدم تحویل دریافت شود محاسبه نخواهد شد.
زیرا زمانی است که مشترکی تنظیمات مورد نیاز را ندارد و MMS را دریافت نمی کند، اما آن MMS در حساب پیام چند رسانه ای خط مقصد در اینترنت ذخیره می شود، طبیعتا هزینه این پیام ها محاسبه خواهد شد.

NinI bAd
2011-02-07, 10:40 PM
سلام و خسته نباشید !!

من از وقتی که شروع MMS ایرانسل راه افتاد فرم درخواست را ارسال کرده و تا حالا نمی دونم چقدر فرم ارسال کردم ولی همچنان MMS وی فعال نشده دفعات زیادی با اپراتور تماس گرفته ام اما کلمه ی جز برسی می شود نشنیدم !! اگر راه حلی است کمک کنید .
ممنون

Nova view
2011-02-08, 12:21 AM
سلام و خسته نباشید !!

من از وقتی که شروع MMS ایرانسل راه افتاد فرم درخواست را ارسال کرده و تا حالا نمی دونم چقدر فرم ارسال کردم ولی همچنان MMS وی فعال نشده دفعات زیادی با اپراتور تماس گرفته ام اما کلمه ی جز برسی می شود نشنیدم !! اگر راه حلی است کمک کنید .
ممنون

به این پست مراجعه بفرمایید:
http://www.ir-tci.org/forum/showpost.php?p=873471&postcount=679

omidzht
2011-02-09, 06:31 PM
يه مدتيه که اسم اس ازگوشيم سند نميشه حتي تو گوشي هاي ديگم م
يزارم سند نميشه مشکل چيه
ميتونم زنگ بزنم و اس م اس مياد ولي اصلا نميتونم بفرستم
الن ۲ ماه ميشه که اين جوري
يکي بدادم برسه

Nova view
2011-02-09, 06:50 PM
يه مدتيه که اسم اس ازگوشيم سند نميشه حتي تو گوشي هاي ديگم م
يزارم سند نميشه مشکل چيه
ميتونم زنگ بزنم و اس م اس مياد ولي اصلا نميتونم بفرستم
الن ۲ ماه ميشه که اين جوري
يکي بدادم برسه

با درود
شماره مرکز پیام کوتاه خود را چک کنید.
باید 989350001400 باشد.

omidzht
2011-02-09, 06:52 PM
چي جوري چک کنم بايد چي کار کنم
ممنون ميشم اگه واضح تر و با جزييات بفرماييد
مرسي

virus30ya
2011-02-09, 07:05 PM
تو قسمت تنظيمات پيام گوشيت مسيج سنتر روچك كن!مدل گوشيتو بگو دقيق بهت بگم كجاس

omidzht
2011-02-09, 07:09 PM
htc wildfire سيستم عامل اندرويد
رو گوشي نوکيا سيمبين هم امتحان کردم مسيج نميره رو چنتا گوشي ديگم امتحان کردم سيم کارت يه نفر ديگه رو ميذارم تو گوشي خودم مسيج سند ميشه اما با سيم کارت من نميشه

mhasany
2011-02-09, 07:10 PM
چي جوري چک کنم بايد چي کار کنم
ممنون ميشم اگه واضح تر و با جزييات بفرماييد
مرسي
massaging => setting => text massage => massage centres

الیته این شماره مال ایرانسل است
اگه همراه اول داری شمارش اینه
9891100591+

mhasany
2011-02-09, 07:12 PM
htc wildfire سيستم عامل اندرويد
رو گوشي نوکيا سيمبين هم امتحان کردم مسيج نميره رو چنتا گوشي ديگم امتحان کردم سيم کارت يه نفر ديگه رو ميذارم تو گوشي خودم مسيج سند ميشه اما با سيم کارت من نميشه

خوب پس عیب از سیم کارت هست بهت پیشنهاد می کنم با اپراتور تماس بگیری

omidzht
2011-02-09, 07:14 PM
اون شماره رو تو قسمت سرويس سنتر تو تنظيمات وارد کردم درست شد خدا خيرت بده دمت گرم

omidzht
2011-02-09, 07:17 PM
فقط يه چيزي چرا بايد اين شماره رو وارد کنم قبلنا خوب بود بدون اينکه تنظيماتو دست بزنم

mhasany
2011-02-09, 07:24 PM
فقط يه چيزي چرا بايد اين شماره رو وارد کنم قبلنا خوب بود بدون اينکه تنظيماتو دست بزنم
خواهش می کنم

omidzht
2011-02-09, 07:35 PM
همه ايرانسل

اون شماره اي که nova داد و وارد کردم درست شد

فقط نميدونم چرا قبلا بدون وارد کردن اون شماره هم خوب کا ميکرد

Roostaamir
2011-02-10, 03:23 PM
سلام دوستان
یه سوال دازم
من امروز یه سیمکارت ایرانسل اومده دستم.جی پی ار اس رو فعال کردم.ولی دو نکته وجود داره
اول اینکه سرعت خیلی کمه
خیلی از سایت ها رو نمیاره(مثلا همین سایت رو)
نامرد پول بسته رو گرفته ولی هیچ چی دانلود نمیکنه

میخوساتم ببینم کلا اینجوریه یا من یه مشکلی دارم؟
(رو سه تا گوشی هم امتحان کردم)

mnk_666
2011-02-10, 03:55 PM
سلام دوستان
یه سوال دازم
من امروز یه سیمکارت ایرانسل اومده دستم.جی پی ار اس رو فعال کردم.ولی دو نکته وجود داره
اول اینکه سرعت خیلی کمه
خیلی از سایت ها رو نمیاره(مثلا همین سایت رو)
نامرد پول بسته رو گرفته ولی هیچ چی دانلود نمیکنه

میخوساتم ببینم کلا اینجوریه یا من یه مشکلی دارم؟
(رو سه تا گوشی هم امتحان کردم)
با سلام دوست عزیز
کلیه خدمات اینترنتی بنا به دلایلی تا آخر بهمن دچار افت شدید سرعت شده اند و اینترنت ایرانسل هم شامل این موضوع شده شما نگران نباش فعلا همه سرویس ها اینطوره adslو ....

mohsen19x
2011-02-11, 05:03 AM
سلام
کسی میتونه کمک کنه

من یه سیم کارت از ایرانسل گرفتم به نام خودم . یک سیم کارت هم به عنوان هدیه با نام خودم ثبت کردم. حالا بعد از 3 سال سیم کارت هدیه من مسدود شده . کپی مدارک می خواهد . با 700 که تماس میگیرم میگه سیم کارت به نام شما نیست .من باید چکار کنم . شماره سیم هدیه رو هم خیلی لازم دارم . نمی تونم بزارم مسدود یاشه

™Ali Gsm
2011-02-11, 12:34 PM
سلام
کسی میتونه کمک کنه

من یه سیم کارت از ایرانسل گرفتم به نام خودم . یک سیم کارت هم به عنوان هدیه با نام خودم ثبت کردم. حالا بعد از 3 سال سیم کارت هدیه من مسدود شده . کپی مدارک می خواهد . با 700 که تماس میگیرم میگه سیم کارت به نام شما نیست .من باید چکار کنم . شماره سیم هدیه رو هم خیلی لازم دارم . نمی تونم بزارم مسدود یاشه

طبق این اطلاعیه ایرانسل که سیمکارت به مدت نود روز تا 31/3/89 اگر خاموش باشد به حالت تعلیق درامده و به مالکیت شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل بازگردانده می‌شود. منظور از فعال‌سازی، روشن نمودن و ارسال و یا دریافت تماس، MMS، SMS و یا استفاده از GPRS می‌باشد شما مدارک سیمکارت را به یکی از نمایندگی های ایرانسل ببرید احتمالا مشکلتان را رفع میکنند

faww
2011-02-11, 10:11 PM
سلام به همه ی اساتید گرامی

من 3 تا ایرانسل دارم که هر سه تاشو 2 بار ثبت نام کردم چون هی پیام میداد که برو ثبت نام کن

حالا این بار هرچی پیام داد که برو ثبت نام کن گفتم دیگه نمیرم بعد قطع شد هر سه تاش رفتم خدمات مشترکین گفت پروسش خیلی طولانیه و ..... منصرف شدم با اینکه همه اون خط ها رو داشتن

حالا به نظر شما راهی نیست که سریع وصل بشه

همون فکس کنم چی؟میکفت مشخصات رو فکس کن الان بعد اینکه قطع شده فکس کنم درست میشه؟

G h a s e m
2011-02-11, 11:27 PM
سلام به همه ی اساتید گرامی

من 3 تا ایرانسل دارم که هر سه تاشو 2 بار ثبت نام کردم چون هی پیام میداد که برو ثبت نام کن

حالا این بار هرچی پیام داد که برو ثبت نام کن گفتم دیگه نمیرم بعد قطع شد هر سه تاش رفتم خدمات مشترکین گفت پروسش خیلی طولانیه و ..... منصرف شدم با اینکه همه اون خط ها رو داشتن

حالا به نظر شما راهی نیست که سریع وصل بشه

همون فکس کنم چی؟میکفت مشخصات رو فکس کن الان بعد اینکه قطع شده فکس کنم درست میشه؟

با سلام
دوست عزیز شما میتوانید با مراجعه به نمایندگی های مجاز ایرانسل مدارک خود (کپی کارت ملی) را به ایرانسل ارسال نمائید تا بعد از 24 الی 48 ساعت دیگر سیم کارت شما وصل شود!

renjer0009
2011-02-12, 12:48 AM
سلام دوستان يكى دو هفته است كه از طرف ايرانسل پيام مياد كه كپى مدارك شناسايى خود را براى ما فكس كنيد در حالى كه من كامل سيم كارت رو ثبت نام كردم، كسى ميدونه قضيه چيه؟!!

sohiran
2011-02-12, 01:53 AM
سلام دوستان يكى دو هفته است كه از طرف ايرانسل پيام مياد كه كپى مدارك شناسايى خود را براى ما فكس كنيد در حالى كه من كامل سيم كارت رو ثبت نام كردم، كسى ميدونه قضيه چيه؟!!
قبلا زیاد ایرانسل به کامل بودن مدارک گیر نمی داد و بعضی از نمایندگی های ایرانسل هم مدارک را می گرفتند و برای ایرانسل نمی فرستادند ولی الان ایرانسل خیلی جدی گرفته و اگه مدارک را ارسال نکنی سیم کارت را مسدود می کنه بنا بر این باید یه فتوکپی کارت ملی را وسط برگ A4 که در بالا شماره موبایل و در پایین کد پستی و آدرس را نوشتی برای ایرانسل فکس کنی من همین کار کردم 3 تا از خط هام که مسدود شده بود درست شد البته یک هفته ای طول کشید

TürkÖglü
2011-02-12, 02:46 PM
در مورد آهنگ پیشواز
اگه غیر فعال کنی بازم تاریخ آهنگ میگذره؟
اگه اینجوریه که خیلی بی انصافیه هرچند ایرانسل کجا انصاف داره

™Ali Gsm
2011-02-12, 05:03 PM
در مورد آهنگ پیشواز
اگه غیر فعال کنی بازم تاریخ آهنگ میگذره؟
اگه اینجوریه که خیلی بی انصافیه هرچند ایرانسل کجا انصاف داره

اهنگ پیشواز برای شما به مدت 1 ماه فعال است و در صورتی که این سرویسو غیر فعال کنید تفاوتی ندارد

TürkÖglü
2011-02-12, 06:08 PM
مسئله اینه که واسه 8 ماه اونم روی دو تا سیم کارت آهنگ پیشواز دارم که قراره فعلا ازشون استفاده نکنم (شاید یک سال!)

*emperor*
2011-02-12, 07:52 PM
سلام
1.چرا وقتی با یکی از خط ها به خط دیگه ام که حدود یکی دو فهتهای میشه خریدم و یک هفته کار نکرده تماس میگیرم میگه تمام تماس هارا مسدود کرده مشترک؟
(هم ثبت نام شده هم باهاش تماس گرفتم قبلا! که فعال شه)
2.ام ام اس چقدر طول میکشه تا بعد از تکمیل فرم فعال شه؟ و اون 100 ام ام اس رایگان که ایرانسل اس ام اس داده از چه تاریخی تا یک ماه اعتبار داره؟
3.سیم کارت جایزه بعد از چه مدت میاد و چطور میشه پیگیری کرد؟

™Ali Gsm
2011-02-12, 08:16 PM
سلام
1.چرا وقتی با یکی از خط ها به خط دیگه ام که حدود یکی دو فهتهای میشه خریدم و یک هفته کار نکرده تماس میگیرم میگه تمام تماس هارا مسدود کرده مشترک؟
(هم ثبت نام شده هم باهاش تماس گرفتم قبلا! که فعال شه)
2.ام ام اس چقدر طول میکشه تا بعد از تکمیل فرم فعال شه؟ و اون 100 ام ام اس رایگان که ایرانسل اس ام اس داده از چه تاریخی تا یک ماه اعتبار داره؟
3.سیم کارت جایزه بعد از چه مدت میاد و چطور میشه پیگیری کرد؟

سیمکارت شما به دلیل استفاده نکردن مسدود شده و باید مدارکو یکبار دیگه از طریق نمایندگی های ایرانسل ارسال نمایید و فعال شدن ام ام اس حدود 24 ساعت میباشد سیمکارت هدیه نیز در حدود یک هفته بعد از ثبت نام ارسال میشود

*Armin*
2011-02-16, 02:14 AM
واقعا ایرانسل کلاهبرداری بیش نیست خطم با شارژشگفت انگیز تقریبا ۶۰۰۰ تومان بود واعتبار شگفت انگیز تا ۲۷ ام مهلت داشت الان که شارژ رو چک کردم عددی جز صفر ندیدم!!! بنده تا الان به دزد بودن ایرانسل شک داشتم اما الان کاملا شکم برطرف شد واقعا برای این شرکت متاسفم

دوستان بدونید که اگر خطتتون شارژ داره پیش از موعود حتما استفاده کنید یا میتونید انتقال بدین به یک خط دیگه,ظاهرا روش جدید برای سوء استفاده هست که وقتی استعلام شارژ موجودی رو میگیرین یه تاریخی داره که نشون میده که شارژ شگفت انگیز تا همون روز قابل استفاده هست ولی دریغ از این کلک که اطلاع هم نمیدن کل شارژ رو ازتون میگیره و یه صفر خوشگل میزاره جای پولتون

Sakhaey
2011-02-16, 04:32 PM
واقعا ایرانسل کلاهبرداری بیش نیست خطم با شارژشگفت انگیز تقریبا ۶۰۰۰ تومان بود واعتبار شگفت انگیز تا ۲۷ ام مهلت داشت الان که شارژ رو چک کردم عددی جز صفر ندیدم!!! بنده تا الان به دزد بودن ایرانسل شک داشتم اما الان کاملا شکم برطرف شد واقعا برای این شرکت متاسفم

دوستان بدونید که اگر خطتتون شارژ داره پیش از موعود حتما استفاده کنید یا میتونید انتقال بدین به یک خط دیگه,ظاهرا روش جدید برای سوء استفاده هست که وقتی استعلام شارژ موجودی رو میگیرین یه تاریخی داره که نشون میده که شارژ شگفت انگیز تا همون روز قابل استفاده هست ولی دریغ از این کلک که اطلاع هم نمیدن کل شارژ رو ازتون میگیره و یه صفر خوشگل میزاره جای پولتون

خوب دوست عزيز همينطور كه اعلام شده شارز شگفت انگيز را بايد در مدت زمان محدودى مصرف كرد والا صفر ميشه
يعنى كل مبلغ شارژ شگفت انگيز را اگر تا تاريخ مشخص شده مصرف نكنيم ديگه نمىشه ازش استفاده كرد و صفر ميشه
تازه با اين شارژ نميشه بسته هاى افزايشى gprs يا sms يا .. خريدارى كرد
حتى اين شارژ را نميشه از طريق انتقال خط به خط براى ديگرى ارسال كرد

از اين موضوع متأسفم

*Armin*
2011-02-16, 04:38 PM
خوب دوست عزيز همينطور كه اعلام شده شارز شگفت انگيز را بايد در مدت زمان محدودى مصرف كرد والا صفر ميشه
يعنى كل مبلغ شارژ شگفت انگيز را اگر تا تاريخ مشخص شده مصرف نكنيم ديگه نمىشه ازش استفاده كرد و صفر ميشه
تازه با اين شارژ نميشه بسته هاى افزايشى gprs يا sms يا .. خريدارى كرد
حتى اين شارژ را نميشه از طريق انتقال خط به خط براى ديگرى ارسال كرد

از اين موضوع متأسفم

بله عزیز حرف شما کاملا درسته ,ولی اینکه دیگه کل شارژ صفر بشه جای هیچ شک و شبهه ای برای کلاهبرداری ایرانسل باقی نمیمونه:wac:

یعنی من به کاربران اطلاع دادم که کل شارژتون رو یا مصرف کنید یا منتقل کنید اصلا منظورم با شارژشگفت انگیز نبود

Sakhaey
2011-02-16, 04:57 PM
بله عزیز حرف شما کاملا درسته ,ولی اینکه دیگه کل شارژ صفر بشه جای هیچ شک و شبهه ای برای کلاهبرداری ایرانسل باقی نمیمونه:wac:

بعد از تاريخ مقرر كل اعتبار شگفت انگيز چه از آخرين كارت شارژ باشه يا از كارت شارژهاى قبلى باشه، مبلغش صفر ميشه
ولى اگر اعتبار اصلى شما كه با روش #رمزشارژ*140* شارژ كرديد صفر شده، مىتونيد با تماس با 700 اين اشتباه را گذارش بديد مطمئنا برمىگرده
ولى خيلى زحمت داره!
موفق باشيد

*Armin*
2011-02-16, 05:41 PM
خب شاید برای شما هم جالب باشه که جواب اپراتور چه بود

بعد از 10 دقیقه شنیدن موزیک انتظار !!بالاخره خانمی گوشی رو برداشت و من مشکل رو گفتم و بعد از کلی اطلاعات گرفتن

عین جواب ایشون این بود : آقای محترم شما که اصلا خطتتون اعتبار نداره بعد گوشی رو گذاشت!:wac::wac::wac:

واقعا آدم نمیدونه باید بخنده یا گریه کنه :D:( بهتره سیمکارتمون رو بدیم یه خروس قندی بگیریم

دوباره که تماس گرفتم گفتن که وقتی با 144 شارژ میکنید کل شارژ شگفت انگیز حساب میشه و تاریخ بگذره کل شارژ 0 میشه!!!!!!!!!!!

قانون جدید بود ما نمیدونستیم 4 ساله همینجوری استفاده میکردیم تاحالا نه 0 شده بود نه چیزی ,یهو قانون تصویب کردن!!

واقعا پشتیبانی و جلب رضایت مشتری حرف نداشت

Nova view
2011-02-16, 06:30 PM
خب شاید برای شما هم جالب باشه که جواب اپراتور چه بود

بعد از 10 دقیقه شنیدن موزیک انتظار !!بالاخره خانمی گوشی رو برداشت و من مشکل رو گفتم و بعد از کلی اطلاعات گرفتن

عین جواب ایشون این بود : آقای محترم شما که اصلا خطتتون اعتبار نداره بعد گوشی رو گذاشت!:wac::wac::wac:

واقعا آدم نمیدونه باید بخنده یا گریه کنه :D:( بهتره سیمکارتمون رو بدیم یه خروس قندی بگیریم

دوباره که تماس گرفتم گفتن که وقتی با 144 شارژ میکنید کل شارژ شگفت انگیز حساب میشه و تاریخ بگذره کل شارژ 0 میشه!!!!!!!!!!!

قانون جدید بود ما نمیدونستیم 4 ساله همینجوری استفاده میکردیم تاحالا نه 0 شده بود نه چیزی ,یهو قانون تصویب کردن!!

واقعا پشتیبانی و جلب رضایت مشتری حرف نداشت

دوست عزیز
مرکز خدمات هیچگاه نمی تواند تماس را قطع کند چون چنین امکانی را ندارد.، بنابراین اگر قطع شده مکالمه شما قطع شده نه اینکه اپراتور شما را قطع کند.

در مورد شارژ شگفت انگیز نیز از همان ابتدا اعلام شده بود در صورت استفاده باید شارژ را در مدت زمان معین مصرف کنید!

این نیز تصویر جدول آن است:

http://irancell.ir/Webfiles/Files/image/Winter89/Tables_fa/wow_vat_fa.jpg

همانطور که می بینید کاملا مدت روز ها ذکر شده و حتی باز تاکید شده مدت زمان استفاده محدود است،
شما احتمالا مدتی به طور مداوم از شارژ شگفت انگیز استفاده کردید و شارژ عادی شما مصرف شده بوده، زمانیکه تاریخ اعتبار آن سر رسیده کل اعتبار که همگی شگفت انگیز شارژ شده بوده صفر شده.
فقط میزان اعتباری که با کد معمولی شارژ شده برای همیشه باقی ماند.

تهمت دزدی اتهام بزرگی هست که البته شما از روی عصبانیت فرمودید، ولی در نظر داشته باشید کلیه شرایط طرح ها اعلام شده و مورد جدیدی هیچگاه به آن ناگهانی اضافه نمی شود.

*Armin*
2011-02-16, 06:36 PM
دوست عزیز
مرکز خدمات هیچگاه نمی تواند تماس را قطع کند چون چنین امکانی را ندارد.، بنابراین اگر قطع شده مکالمه شما قطع شده نه اینکه اپراتور شما را قطع کند.

در مورد شارژ شگفت انگیز نیز از همان ابتدا اعلام شده بود در صورت استفاده باید شارژ را در مدت زمان معین مصرف کنید!

این نیز تصویر جدول آن است:

http://irancell.ir/Webfiles/Files/image/Winter89/Tables_fa/wow_vat_fa.jpg

همانطور که می بینید کاملا مدت روز ها ذکر شده و حتی باز تاکید شده مدت زمان استفاده محدود است،
شما احتمالا مدتی به طور مداوم از شارژ شگفت انگیز استفاده کردید و شارژ عادی شما مصرف شده بوده، زمانیکه تاریخ اعتبار آن سر رسیده کل اعتبار که همگی شگفت انگیز شارژ شده بوده صفر شده.

ممنون بابت پاسخگویی

من با 144 شارژ کردم طبق روال گذشته ( 4 سال) وقتی شارژ شگفت انگیز مهلتش به پایان میرسید مابقی شارژ باقی میموند و قابل استفاده بود ولی دیروز به محض به پایان رسیدن تاریخ استفاده از شارژ شگفت انگیز کل شارژ
48000-صفر-شد

یعنی هروقت که شما با 144 استعلام موجودی حساب بگیرین بر فرض مثال پیام میاد که 48000 اعتبار و 1600 تومان اعتبار شگفت اگیز

حالا دیگه زیاد درست نیست سر 5 6 تومن بحث کنیم فقط حرف من اینکه چرا ایرانسل همچین کاری رو انجام میده... بگذریم....

saeed_cris
2011-02-18, 08:48 PM
سلام
اگه سيمكارت اعتبازي بسوزه,اعتباري كه داخلش بوده از بين ميره يا نه...؟
ممنون ميشم كسي جواب بده..

G h a s e m
2011-02-18, 09:06 PM
سلام
اگه سيمكارت اعتبازي بسوزه,اعتباري كه داخلش بوده از بين ميره يا نه...؟
ممنون ميشم كسي جواب بده..
با سلام:flower:
دوست عزیز هنگامی که سیم کارت به هر دلیلی میسوزد هیچ تاثیری در شارژ آن ندارد
همان مقدار شارژ باقی میماند!

nazi2350
2011-02-22, 06:33 PM
من یک خط ایرانس کد 0939 حدود دوهفته هست گرفتم بااینکه مدارک شناسایی ثبت شده بعد از دوهفته که هم صحبت کردم وهم کلی اس ام اس فرستادم الان مسدود شده علتش چیست وچکار باید کرد تا خط وصل بشه

™Ali Gsm
2011-02-22, 08:02 PM
من یک خط ایرانس کد 0939 حدود دوهفته هست گرفتم بااینکه مدارک شناسایی ثبت شده بعد از دوهفته که هم صحبت کردم وهم کلی اس ام اس فرستادم الان مسدود شده علتش چیست وچکار باید کرد تا خط وصل بشه احتمالا مدارک به ایرانسل نرسیده شما برای اطلاعات بیشتر با 700 تماش بگیرید تا شمارا از رسیدن مدارک باخبر کنند و میتونید از طریق نمایندگی های ایرانسل دوباره اقدام به ارسال مدارکتان نمایید.

*Armin*
2011-02-22, 08:11 PM
همچنین با زدن کد زیر میتونید استعلام بگیرین که مدارک رسیده یا خیر

*140*5#

ولی اینکه میفرمایین اس ام اس و تماس میگرفتین فکر میکنم مشکل جای دیگه باشه

G h a s e m
2011-02-23, 03:39 PM
همچنین با زدن کد زیر میتونید استعلام بگیرین که مدارک رسیده یا خیر

*140*5#

ولی اینکه میفرمایین اس ام اس و تماس میگرفتین فکر میکنم مشکل جای دیگه باشه

با سلام :flower:
دوست عزیز مشکل جای دیگری نیست...نمایندگیهای ایرانسل موظفند پس از ثبت نام مشتری در سیستم توسط پورتال خود طی 3 الی 5 روز مدارک را به ایرانسل ارسال نمایند درغیر اینصورت سیم کارت مشتری مسدود میشود !
به تازگی شرکت ایرانسل برای دریافت مدارک بسیار جدی عمل میکند و لذا سیم کارت هائی که مدارک آنها ناقص و یا هنوز به دست ایرانسل نرسیده اقدام به قطع سیم کارت مینماید تا مدارک دوباره ارسال شود!

حتی اگر تاریخ تولد فرد حقیقی ثبت شده در سیستم با کپی شناسائی ارسال شده آن مغایرت داشته باشد!
با ارسال دوباره مدارک به ایرانسل توسط نمایندگی های مجاز ویک تماس با 700 خط شما آزاد میشود!

camel_60
2011-02-24, 06:54 PM
با سلام
اون اوایل که mms ایرانسل وصل شد بعضی از دوستان گفتن که از ecare میشه فعال کرد...
من از ecare هم سیم اعتباری خودمو و هم سیم دائمی داداشمو فعال کردم ...
همون روز هم یک mms فرستادم واسه داداشم :cool: فکر کنم سند رو که زدم 15 دقیقه گوشی رو میز موند تا ارسال انجام شد ...
اونم به صورت نصفه یا شکسته رسید به گوشی داداشم ...
بعد چند ماه که تست کردم کلا دیگه جواب نمیده ... ارسال انجام نمیشه ... تنظیمات هم دست نخورده همونیه که اون روز فرستادم ... حتی تنظیمات رو پاک کردم دوباره به صورت اتوماتیک دریافت کردم ...
آیا باید حتما مدارک ارسال کنم با این اوصاف؟؟؟
چون یک بار واسه تغییر سند مدارک جدید رو فاکس کردم:cool:

™Ali Gsm
2011-02-24, 08:08 PM
با سلام
اون اوایل که mms ایرانسل وصل شد بعضی از دوستان گفتن که از ecare میشه فعال کرد...
همون روز هم یک mms فرستادم واسه داداشم :cool: فکر کنم سند رو که زدم 15 دقیقه گوشی رو میز موند تا ارسال انجام شد ...
بعد چند ماه که تست کردم کلا دیگه جواب نمیده ... ارسال انجام نمیشه ... تنظیمات هم دست نخورده همونیه که اون روز فرستادم ... حتی تنظیمات رو پاک کردم دوباره به صورت اتوماتیک دریافت کردم ...

شما مطمئن شوید که سرویس mms برای هردو خط فعال است و در صورتی که لازم باشد دوباره مدارکتان را ارسال نمایید.

Nova view
2011-02-26, 04:17 PM
با سلام

با درود
برای ارسال پیام چند رسانه ای حتما باید تعهد نامه مخصوص را تکمیل کنید.
امروزه برای سهولت کار هنگام ثبت نام در فرم به طور پیش فرض جز شرایط، فعال سازی MMS نیز هست، مگر اینکه مشترک تمایل نداشته باشد.

بنابراین حتما با مراجعه به امور مشترکین این فرم را ارسال کنید تا سرویس فعال شود.

vahid12354
2011-02-26, 10:11 PM
سلام
من سیم کارتم در سیستم ایرانسل فعال میباشد ولی به دلیل نرسیدن مدارک کارت شناسایی به شرکت ایرانسل جلوی حساب من را بسته اند من هم نمیدان از کجا بفهمم سیمکارت به نام کی هستش تا مدارک ان شخص را به امورمشترکین بدم . چون خط کارکرده خریداری نموده بودم
حالا میخهم بدانم خط به نام چه کسی است؟
لطفا کمک کند؟

vahid12354
2011-02-26, 10:20 PM
سلام
من سیم کارتم در سیستم ایرانسل فعال میباشد ولی به دلیل نرسیدن مدارک کارت شناسایی به شرکت ایرانسل جلوی حساب من را بسته اند من هم نمیدان از کجا بفهمم سیمکارت به نام کی هستش تا مدارک ان شخص را به امورمشترکین بدم . چون خط کارکرده خریداری نموده بودم
لطفا کمک کند؟

خواهش میکنم کمک بفرمایید
ممنون

™Ali Gsm
2011-02-27, 12:37 AM
سلام
لطفا کمک کند؟

با 700 تماس بگیرید و سوال کنید سیمکارت مورد نظر به نام چه کسی در سیستم میباشد احتمالا شما را مطلع میسازند برای فعال شدن خط حتما صاحب اصلی سیمکارت باید اقدام به ارسال مدارکش نماید
موفق باشید.

younes_ysf
2011-02-27, 01:55 AM
دوست عزیز
اگر فکس ارسال کردید کمی تامل بفرمایید حتما فعال خواهد شد.

یکی دیگر هم تامل فرمودیم و ایضا چندباری دیگر هم فکس فرمودیم ولی هیج نشد که نشد

vahid12354
2011-02-27, 03:51 AM
با 700 تماس بگیرید و سوال کنید سیمکارت مورد نظر به نام چه کسی در سیستم میباشد احتمالا شما را مطلع میسازند برای فعال شدن خط حتما صاحب اصلی سیمکارت باید اقدام به ارسال مدارکش نماید
موفق باشید.

سلام دوست عزيز به 70 زنگ زدم
ولي ميگه نميتونيم به شما بگيم به امور مشتركي و نمايندگي هم رفتم و اونا هم نگفتند

مرسي از راهنمايي
اگه راه ديگه اي هست راهنمايي بفرماييد_

Nova view
2011-02-27, 09:56 AM
ولي ميگه نميتونيم به شما بگيم به امور مشتركي و نمايندگي هم رفتم و اونا هم نگفتند

مرسي از راهنمايي

مسلما هیچگاه مشخصات مشترکان ذکر نمی شود، به شخصی که از آن خریداری کردید مراجعه کنید.
هنگام خرید سیمکارت معمولا مشخصات به نام شخص خریدار زده می شود، عجیب است که این کار انجام نشده.
زیرا علاوه بر مدارک اگر مشکلی برای سیمکارت پیش بیاید شما هیچ دسترسی به مرکز خدمات و امکانات نخواهید داشت چون مالک خط نیستید.

™Ali Gsm
2011-02-27, 12:12 PM

مرسي از راهنمايي

در گذشته در شرایط خاص و به سختی یکی از دوستانم توانست نام صاحب سیمکارت را بدست اورد بنده هم گفتم احتمال دارد مشخصات را بگویند شما چاره ای ندارید بجز اینکه مالک اصلی سیمکارت را پیدا کنید و مشکلتان را برطرف نماید.

miladsabz
2011-03-02, 12:14 AM
به اطلاع می رسانم حدود یک ساعت است که شبکه ایرانسل در یزد قطع شده است

solemio1
2011-03-02, 12:21 AM
سلام

هیچ ** در call center مچاز به دادن اسم و یا مشخصات هیچ شماره ای نیست ..

من تو ابرانسل بخش مالی (Charging ) کار می کنم ... اگه سو.الی بود بپرسید...

Fouad-PES
2011-03-02, 06:03 PM
سلام
چطوری میتونم مدارک رو خودم با فکس ارسال کنم؟
در واقع فرمت برگه ای که فکس میشه رو مبخواستم.

samram
2011-03-02, 09:09 PM
سلام من یکی از مشترکین ایرانسل هستم شب یلدا پیامکی از طرف ویترین آمد ویک کد برای فعال کردن فال حافظ داد البته برای غیر فعال کردن اونهم یک پیامک دیگر فرستاد متاسفانه من برای حذف پیامکهای اضافی دکمه حذف همه پیامکها رازدم وحالا که میخواهم ویتری غیر فعال شود کد غیر فعال را ندارم به 700 هم تلفن زدم نتوانستم با اپراتور تماس بگیرم به دفاتر پستی هم رفتم وپیامک خالی به شماره ای که آنها دادند فرستادم ورمز گرفتم ولی هنوز پیامک ها ی ویترین ادامه دارد ومرتب هزینه برای من میاید سیم کارت من اعتباری است لطفا بگویید چکار کنم متشکرم

hamid_p
2011-03-05, 07:26 PM
دوستان عزیز
ایرانسل سیم کارت من رو مستدود کرده به علت اینکه ثبت نام کامل نبود دو بار هم مدارک رو براشون فکس کردم ولی وصل نشده دفتر ایرانسل هم رفتم گفت اگر به ما هم بدی همین روال هست و خیلی وقت طول میکشه علت کجاست کی وصل میکنن؟

saeed_cris
2011-03-05, 09:45 PM
با سلام
اول اينكه سيمكارت هديه لازمه ثبت كرد ؟
سوال دوم اينه كه من هر وقت سيمكارت هديه رو رو گوشيم ميندازم پيغام ميده كه سيمكارت وارد نشده و گاهي هم ميگه يه كد بايد بهش بذي.ولي بعد اينكه چند بار گوشي رو خاموش روشن ميكنم مشكل حل ميشه..
از دوشتان كسي ميدونه مشكل از كجاست؟

G h a s e m
2011-03-05, 09:49 PM
با سلام
اول اينكه سيمكارت هديه لازمه ثبت كرد ؟
سوال دوم اينه كه من هر وقت سيمكارت هديه رو رو گوشيم ميندازم پيغام ميده كه سيمكارت وارد نشده و گاهي هم ميگه يه كد بايد بهش بذي.ولي بعد اينكه چند بار گوشي رو خاموش روشن ميكنم مشكل حل ميشه..
از دوشتان كسي ميدونه مشكل از كجاست؟

دوست عزیز سیم کارت هدیه ایرانسل به نام شخص قبلی سند خورده و دیگر نیازی به ثبت آن نیست!
این مشکل شاید بدلیل گوشی باشد!سیم کارت را با گوشی دیگری تست کنید و همچنین گوشی را با سیم کارت های دیگر !...
موفق باشید:flower:

h_kh_1367
2011-03-05, 10:14 PM
سلام
من یه مشکلی دارم و اون هم اینه که من با یه کامپیوتر (pc - xp) و سیم کارت ایرانسل که وصل میشم سرعت دانلودم 37-43 کیلو هست ولی با همون سیم کارت و گوشی (xperia x1i)ولی یه کامپیوتر (loptop - 7)دیگه سرعت دانلود به 6-9 کیلو بایت کاهش پیدا میکنه .
در صورتی که قبلا اینطور نبود - hard reset گوشی یا reinstall کردن ویندوز loptop تاثیری تو این فرایند نداشته .

q.mars
2011-03-05, 11:04 PM
;922064']سلام
من یه مشکلی دارم و اون هم اینه که من با یه کامپیوتر (pc - xp) و سیم کارت ایرانسل که وصل میشم سرعت دانلودم 37-43 کیلو هست ولی با همون سیم کارت و گوشی (xperia x1i)ولی یه کامپیوتر (loptop - 7)دیگه سرعت دانلود به 6-9 کیلو بایت کاهش پیدا میکنه .
در صورتی که قبلا اینطور نبود - hard reset گوشی یا reinstall کردن ویندوز loptop تاثیری تو این فرایند نداشته .

دوست عزیز شما بررسی کن ببین توی لپ تاپ هنگام استفاده از اینترنت برنامه های جانبی از اینترنت استفاده نکنن مثل آپدیتهایی که به طوری مخفی انجام میشه و سرعت رو پایین میاره و در ضمن تنظیماتی که در لپ تاپ برای کانکت به GPRS ازش استفاده میکنی رو با پی سی مقایسه کن چون میگی پی سی سرعتش خوبه پس اگه تفاوتی بود لپ تاپ رو هم مثله پی سی تنظیم کن.

™Ali Gsm
2011-03-05, 11:31 PM
;922064']سلام

شما موقعیت گوشی را وقتی به لپ تاپ متصل میباشد را بررسی کنید و سعی کنید با موقعیت pc یکسان باشد و از bts با سرعت بیشتر استفاذه کنید همچنین برای اینکار میتونید در صورت سازگاری با گوشیتان از برنامه fieldtest استفاده کنید.
موفق باشید.

arsalan7
2011-03-06, 12:01 AM
سلام من سیم کارت هدیمو درخاست کردم و بیش از یک ماه هم ازش گذشته آدرسو مشخصاتم هم کامله ولی هنوز نیومده ؟؟؟ چیکار باید کنم ؟؟

™Ali Gsm
2011-03-06, 12:17 AM
سلام من سیم کارت هدیمو درخاست کردم و بیش از یک ماه هم ازش گذشته آدرسو مشخصاتم هم کامله ولی هنوز نیومده ؟؟؟ چیکار باید کنم ؟؟

در صورتی که کد پستی را در موقع ثبت نام صحیح گفته باشید سیمکارت هدیه برای شما ارسال میشود از صحت کد پستی اعلام شده اطمینان حاصل نمایید.

G h a s e m
2011-03-06, 12:23 AM
با سلام
دوست عزیز شما میتوانید با مراجعه به نزدیکترین اداره پست محل سکونت خود از وضعیت سیم کارت خود مطلع شوید!
البته اگر به 2112 و 2115 اس ام اس ارسال کرده باشید!

G h a s e m
2011-03-06, 12:28 AM
من تو منطقم ادج ساپورت نمی شه دیروز سرعت دانلودم معمولی تا 25 میرفت اما امروز هر موقع که وصل شدم 7 یا 8 شده . چی شد ؟:eh:
با سلام
دوست عزیز نوسانات سرعت GPRS بدلیل ترافیک شبکه میباشد !
گاها" سرعت دانلود به 30 و بعضی مواقع به 1 میرسد!

™Ali Gsm
2011-03-06, 12:51 AM
من تو منطقم ادج ساپورت نمی شه دیروز سرعت دانلودم معمولی تا 25 میرفت اما امروز هر موقع که وصل شدم 7 یا 8 شده . چی شد ؟:eh:
یا بطور واضح تر بگم از زمانی که طرح 2.5 گیگ اومد همیشه سرعتم بالای 20 بوده یعنی با این حساب ایرانسل لیمیت گذشته جدیدا یا نه ؟ چون قبل از طرح جدید سرعتم همان سرعتبالا بود .چی شد؟:hmm:

نوسان سرعت که دوست عزیز اشاره کردن دلایل مختلفی دارد یکی از دلایل تغییر bts است سعی کنید از یک bts که سرعت بالاتری دارد استفاده کنید.

™Ali Gsm
2011-03-06, 12:13 PM
bts جیه

همون انتن اپراتور میباشد و هر انتن سرعت gprs متفاوتی دارد که با برنامه های تغییر انتن میتوان بهترین انتن را برای استفاده انتخاب نمود برای اطلاعات بیشتر میتونید به این لینک مراجعه کنید.

http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=75557

hamid_p
2011-03-06, 01:43 PM
کسی نیست جواب ما رو بده ؟
دوستان عزیز
ایرانسل سیم کارت من رو مسدود کرده به علت اینکه ثبت نام کامل نبود دو بار هم مدارک رو براشون فکس کردم ولی وصل نشده دفتر ایرانسل هم رفتم گفت اگر به ما هم بدی همین روال هست و خیلی وقت طول میکشه علت کجاست کی وصل میکنن؟

G h a s e m
2011-03-06, 02:02 PM
کسی نیست جواب ما رو بده ؟
دوستان عزیز
ایرانسل سیم کارت من رو مسدود کرده به علت اینکه ثبت نام کامل نبود دو بار هم مدارک رو براشون فکس کردم ولی وصل نشده دفتر ایرانسل هم رفتم گفت اگر به ما هم بدی همین روال هست و خیلی وقت طول میکشه علت کجاست کی وصل میکنن؟
با سلام
دوست عزیز بعد از ارسال مدارک شما میبایست با 700 تماس گرفته و اعلام کنید که مدارک را برایشان ارسال نموده اید ...اگر بخواهید منتظر بمانید و تماس نگیرید حدودا 2-3 روز طول میکشه!
ولی اگه زودتر تماس بگیرین حداکثر تا 24 ساعت سیم کارت شما وصل میشود!

G h a s e m
2011-03-06, 02:12 PM
با سلام
دوست عزیز ارسال مدارک (فرم) از طریق فکس به ایرانسل راحت ولی بررسی آن توسط ایرانسل زمانبر میباشد!
برای فعالسازی MMS ایرانسل با مراجعه به نمایندگیهای مجاز ایرانسل و ارسال فرم درخواست توسط نمایندگی بسیار زودتر از عمل فکس انجام میپزیرد!
حداکثر 48 ساعت پس از ارسال مدارک از طریق نمایندگی, MMS خط شما فعال میشود!

hamid_p
2011-03-06, 02:36 PM
با سلام
دوست عزیز بعد از ارسال مدارک شما میبایست با 700 تماس گرفته و اعلام کنید که مدارک را برایشان ارسال نموده اید ...اگر بخواهید منتظر بمانید و تماس نگیرید حدودا 2-3 روز طول میکشه!
ولی اگه زودتر تماس بگیرین حداکثر تا 24 ساعت سیم کارت شما وصل میشود!

ممنون :flower:
ولی 700 رو وقتی میگیرم به صورت گویا میگه یا به دفتر های ایرانسل مراجعه کنید یا برامون فکس کنید به اپراتور هم به هیچ عنوان وصل نمیشه نمودونم والا باید چی گفت.... اگر هم ایرانسل جدید یا یک خط همراه اول بگریم فقط به 200 نفر باید اس ام اس و زنگ بزنم که این شماره جدیدم هست باز هم آدم نمیدونه چی بگه....:(

G h a s e m
2011-03-06, 02:49 PM
ممنون :flower:
ولی 700 رو وقتی میگیرم به صورت گویا میگه یا به دفتر های ایرانسل مراجعه کنید یا برامون فکس کنید به اپراتور هم به هیچ عنوان وصل نمیشه نمودونم والا باید چی گفت.... اگر هم ایرانسل جدید یا یک خط همراه اول بگریم فقط به 200 نفر باید اس ام اس و زنگ بزنم که این شماره جدیدم هست باز هم آدم نمیدونه چی بگه....:(
دوست عزیز بعد از برقراری تماس با 700 شماره 0 را بزنید!
کمی طول میکشد تا به اپراتور وصل شود (حدودا 10 دقیقه!) خب ولی باید صبر کرد چاره ای نیست!
سپس مشکل خود را با اپراتور در میان بگذارید... انشااله مشکلتان بزودی حل شود :flower:

™Ali Gsm
2011-03-06, 03:02 PM
ولی 700 رو وقتی میگیرم به صورت گویا میگه یا به دفتر های ایرانسل مراجعه کنید یا برامون فکس کنید به اپراتور هم به هیچ عنوان وصل نمیشه

شما با خط ایرانسل شماره گیری کنید بهتره و قبل از اینکه راهنمایی صورت گیرد که کدامیک از شماره ها را باید وارد کنید عدد صفر را شماره گیری کنید حتما تماس برقرار میشه. البته اگر مدارکتان به دست ایرانسل رسیده باشد به طور خودکار سیمکارت را فعال میکنند.
موفق باشید

Fouad-PES
2011-03-06, 09:29 PM
سلام

™Ali Gsm
2011-03-06, 09:50 PM
سلام

اگر از طریق نمایندگی های ایرانسل اینکارو انجام بدین مطمئن تر است
باید یه کپی از صفحه ی اول شناسنامه یا کپی کارت ملی (دو طرف) را وسط برگه ی A4 تهیه کنید.
بالای سمت راست برگه شماره تلفن خط خودتون و پایین برگه هم آدرس کامل محل سکونت با کد پستی 10 رقمی و پلاک منزل رو بنویسید و به شماره 09630 فکس کنید.
موفق باشید.

aleofnnas
2011-03-07, 07:39 PM
سلام دوستان
من 4-5 بار یه کده شارژو اشتباه زدم و زد که حسابم مسدود شده ولی الان که درستشو میزنم میگه شماره واره شده صحیح نیست . حساب شما مسدود شده است ... یعنی چی ؟؟؟؟؟:ohno::hmm::laughing:

من سیم کارتمم ثبت نام نکردم واسه همین فکنم اگه زنگ بزنم به 700 جوابمو ندن کلا :santa:

حالا من چیکار کنم ؟؟؟؟ :grrr:

خود به خود درست نمیشه بعده یه مدت ؟؟؟؟ :wac:

™Moh$en
2011-03-07, 07:59 PM
کاری نداره .خودتو نگران نکن.
برو یه خدمات ارتباطی شمارتو بده بگو مسدود شده.اونا هم
بعد از چند ساعتی حلش می کنن.

G h a s e m
2011-03-07, 08:36 PM
سلام دوستان
من 4-5 بار یه کده شارژو اشتباه زدم و زد که حسابم مسدود شده ولی الان که درستشو میزنم میگه شماره واره شده صحیح نیست . حساب شما مسدود شده است ... یعنی چی ؟؟؟؟؟:ohno::hmm::laughing:

من سیم کارتمم ثبت نام نکردم واسه همین فکنم اگه زنگ بزنم به 700 جوابمو ندن کلا :santa:

حالا من چیکار کنم ؟؟؟؟ :grrr:

خود به خود درست نمیشه بعده یه مدت ؟؟؟؟ :wac:

با سلام
دوست عزیز با اشتباه وارد کردن شماره رمز شارژ بیش از 5 بار سیم کارت شما به دلیل مسائل امنیتی مسدود میشود!
برای ایرانسل کافیست 12 ساعت صبر کرده و هیچ شارژی وارد نکنید تا سیم کارت شما دوباره آزاد شود!
برای سیم کارتهای همراه اول باید به امور مشترکین مراجعه نمائید!
موفق وپیروز باشید

aleofnnas
2011-03-07, 09:52 PM
سلام

ممنون که جواب دادین

اهان خوب پس هیچی تا فردا درست میشه پس .... ولی من چون نمیدونستم بازم شارژرو وارد کردم نمیدونستم باید تا 12 ساعت وایسم .....

ممنون بازم

apriliyaa
2011-03-08, 11:10 AM
دوستان چه طور می شه یه خط ایرانسل رو رو یه خط دیگه ی ایرانسل (هر دو اعتباری) دایورت کرد؟ هزینه ای هم داره؟ اسم اساشم دایورت می شه؟؟؟؟؟

mohammadi_
2011-03-08, 11:12 AM
*21*و شماره مورد نطر#
نخير اس ام اس انتقال داده نميشه
هزينه هم داره :flower:

G h a s e m
2011-03-08, 11:33 AM
دوستان چه طور می شه یه خط ایرانسل رو رو یه خط دیگه ی ایرانسل (هر دو اعتباری) دایورت کرد؟ هزینه ای هم داره؟ اسم اساشم دایورت می شه؟؟؟؟؟

با سلام
دوست عزیز با این شماره گیری زیر میتوانید خط خود را بر روی خط دیگر دایورت کنید:
#شماره مورد نظر‎*‎21‎*‎

برای سیمکارتی که دایورت شده هزینه دارد!
در ضمن دایورتها فقط برای تماسها میباشد!
برای دایورت کردن اس ام اس ها از نرم افزار موجود در انجمن استفاده کنید.
موفق باشید.

.:SONY.:
2011-03-08, 11:35 AM
من هم دوران اولیه کار خودم با ایرانسل نمیدونستم ولی فهمیدم که وقتی یک مدت استفاده یعنی کد شارژی پس از قفل کردن وارد نکنیم باز میشه!
مطمین باش پس از 16 ساعت حله !! برای این میگم 16 چون 1 بار دیگه هم وارد کردی !!!!
:santa:

aleofnnas
2011-03-08, 04:51 PM
خوب درست شد دوستان

ممنون از همگی

amiro63
2011-03-09, 11:19 PM
سلام دوستان
من با سيم کارت ايرانسل نمي تونم location خودمو پيداکنم
وقتي سيم کارت همراه اول مي زارم گوشي فوري پيدا ميکنه
گوشي:ديزاير
سيم کارت ايرانسل کدي چيزي نداره فعالش کنم؟
مرسي

™Ali Gsm
2011-03-09, 11:26 PM
سلام دوستان
مرسي

در صورتی که با خطوط همراه اول موقعیت شما نمایش داده میشود تنظیمات مربوط به گوشی شما صحیح است و در شهر شما این سرویس هنوز راه اندازی نشده.

Nova view
2011-03-09, 11:33 PM
سلام دوستان
مرسي

دوست عزیز
Cell info فقط نام آنتنی است که شما به آن متصل هستید، اگر در منطقه ای آنتن جدید نصب شده باشد امکان دارد این نام هنوز برای آن تنظیم نشده باشد و بنابراین گوشی شما که از آن تغذیه می شود نامی را نمایش نمی دهد.

amiro63
2011-03-09, 11:54 PM
دوست عزیز
Cell info فقط نام آنتنی است که شما به آن متصل هستید، اگر در منطقه ای آنتن جدید نصب شده باشد امکان دارد این نام هنوز برای آن تنظیم نشده باشد و بنابراین گوشی شما که از آن تغذیه می شود نامی را نمایش نمی دهد.

من با همراه اول تو گوگل مپ دقيقا جاي رو که وايسادم نشون ميده
ولي سيم کارت رو که عوض ميکنم تو هيچ برنامه ي location رو نشون نميده
توي يه شهر ديگه هم امتحان کردم همين مشکلو داشتم
من چون دائم در سفرم خيلي به کارم مياد اگه لطف کنيد راهنمايي بفرماييد ممنون ميشم

Nova view
2011-03-10, 12:18 AM

دوست عزیز
منظور شما مکانیاب گوشی یعنی GPS است؟

amiro63
2011-03-10, 12:24 AM
دوست عزیز
منظور شما مکانیاب گوشی یعنی GPS است؟

اره....

G h a s e m
2011-03-10, 12:32 AM
اره....

دوست عزیز GPS یک قطعه سخت افزار میباشد که بر روی بعضی از گوشیهای مدل بالا تعبیه شده و از ماهواره استفاده میکند و هیچ ربطی به شبکه گوشی ندارد!
در بعضی مواقع نرم افزار GPS برای زودتر پیدا کردن مکان فرد از اینترنت شبکه استفاده میکند!

™Ali Gsm
2011-03-10, 01:04 AM

یک نکته هست اینکه گوگل مپ رو اکثر گوشیها از gprs استفاده میکنه شما تنظیمات access point مربوط به خطوط ایرانسل که این برنامه استفاده میکنه را بررسی کنید.
موفق باشید.

Nova view
2011-03-10, 06:55 PM
اره....

دوست عزیز GPS یک قطعه سخت افزار میباشد که بر روی بعضی از گوشیهای مدل بالا تعبیه شده و از ماهواره استفاده میکند و هیچ ربطی به شبکه گوشی ندارد!
در بعضی مواقع نرم افزار GPS برای زودتر پیدا کردن مکان فرد از اینترنت شبکه استفاده میکند!

اتفاقا این مورد کاملا بر عکس هست.
AGPS قابلیتی است که به دلیل کند بودن اتصال به ماهواره از BTS اپراتور برای ارسال اطلاعات به شبکه جهانی GPS استفاده می شود.
اگر اپراتوری چنین ساپورتی داشته باشد سرعت اتصال به GPS بسیار سریعتر خواهد بود و ایرانسل این امکان را پشتیبانی می کند.

Hooman000
2011-03-10, 08:54 PM
سلام دوستان.

چجوري بسته هاي حجمي اينترنت رو فعال كنم؟ كدش چيه؟به چند بايد اس ام اس كنم؟

راستي مدت استفاده رو هم بگين.
ممنون از شما

mnk_666
2011-03-10, 09:42 PM
سلام دوستان.

چجوري بسته هاي حجمي اينترنت رو فعال كنم؟ كدش چيه؟به چند بايد اس ام اس كنم؟

راستي مدت استفاده رو هم بگين.
ممنون از شما
با سلام از دستورهای زیر استفاده کن و برای اطلاعات بیشتر به این لینک (http://irancell.ir/Layer2/?id=569)مراجعه کن :

http://irancell.ir/Webfiles/Files/image/spring/tables/gprsspecial_fa.png

saeed_cris
2011-03-11, 12:59 AM
سلام
دوستان من از سيمكارت هديه به 2112 پيام دادم.گفت كد پستي شما تاييد شده و سيمكازت هديه براتون ارسال شده.؟
اين يعني چي؟

mnk_666
2011-03-11, 01:04 AM
یعنی به زودی به دستتون میرسه!:flower:

saeed_cris
2011-03-11, 01:21 AM
یعنی به زودی به دستتون میرسه!:flower:

يعني به سيمكارت هديه يه سيمكارت ديگه هديه تعلق ميگيره.؟؟؟؟؟:)

matrix2008
2011-03-11, 02:44 AM
سلام
بسته های GPRS غیر فعال شدن! الان میخواستم یه بسته 1 روزه فعال کنم که گفت شبکه موقتا" با مشکل مواجه هست... بسته هفتگی و ماهانه هم همینطور...! اقای NOVA مشکل از کجاس؟ به خاطر جشنواره نوروز اینجوریه؟این مشکل حل میشه یا باید تا نوروز منتظر موند؟!!

ambdhm
2011-03-11, 08:57 AM
چرا با موبایل نمیتونم ام ام اس با حجم بالا کمتر از 300 کیلو ارسال کنم کمتر از 100 کیلو ارسال میشه ولی بیشتر ارسال نمیکنه تو سایت ویترین ارسال میکنه حتی یه برنامه ارسال ام ام اس با رایانه دارم اونم همینطوره
دوستان کمک کنن

G h a s e m
2011-03-11, 09:54 AM
چرا با موبایل نمیتونم ام ام اس با حجم بالا کمتر از 300 کیلو ارسال کنم کمتر از 100 کیلو ارسال میشه ولی بیشتر ارسال نمیکنه تو سایت ویترین ارسال میکنه حتی یه برنامه ارسال ام ام اس با رایانه دارم اونم همینطوره
دوستان کمک کنن
دوست عزیز یکبار تمامی تنظیمات GPRS و MMS را حذف کرده و دوباره تنظیم کنید !به احتمال زیاد باید درست شود !

برای تنظیمات GPRS :
6#*3*140*

برای تنظیمات MMS:
5#*3*140*
در صورتی که پین کدخواست :1234
اگر درست نشد باید از منو وارد پیامها و سپس وارد تنظیمات MMS شوید و گزینه image size رو به large یا small تغییر دهید !

G h a s e m
2011-03-11, 10:03 AM
سلام
بسته های GPRS غیر فعال شدن! الان میخواستم یه بسته 1 روزه فعال کنم که گفت شبکه موقتا" با مشکل مواجه هست... بسته هفتگی و ماهانه هم همینطور...! اقای NOVA مشکل از کجاس؟ به خاطر جشنواره نوروز اینجوریه؟این مشکل حل میشه یا باید تا نوروز منتظر موند؟!!
با سلام
بله دوست عزیز بسته های حجمی ایرانسل هم اکنون با مشکل مواجه است! کسانی که قبلا از این طرح ها (یک ماهه)استفاده کرده بودند مشکلی ندارد ولی کسانی که به تازگی اقدام به فعالسازی بسته ها میکنند با مشکل مواجه اند !
(به دلیل شروع سال جدید ایرانسل یه تکونی میخواد به خودش بده)
احتمال میرود این روند تا جشنواره نوروزی ادامه پیدا کند... !

™Ali Gsm
2011-03-11, 10:42 AM
سلام

دوست عزیز با شروع کامل جشنواره نوروزی این مشکل احتمالا برطرف میشود و کمی صبر کنید میتوانید از این بسته ها را فعال کنید. و احتیاج نیست تا سال جدید منتظر بمانید.

Padisha
2011-03-11, 04:36 PM
سلام.
سيمكارت من 0939 هستش و از هيج راهي دايورت نميشه و بيغام ارور ميده وقتي ميخوام دايورت كنم. حتي با تعويض موبايل هم نشد. آيا واسه اين كد يا راه حلي هست؟

googoolin
2011-03-11, 04:38 PM
سلام.
سيمكارت من 0939 هستش و از هيج راهي دايورت نميشه و بيغام ارور ميده وقتي ميخوام دايورت كنم. حتي با تعويض موبايل هم نشد. آيا واسه اين كد يا راه حلي هست؟
مال منم 935 هست که دایورت نمیشه

دوستان سیمکارتم قوص برداشته،میخوام عوضش کنم. صاحب سیم کارت باید بره؟چقدر طول میکشه؟ بیشتر از 5 تومن میگیرن؟

ambdhm
2011-03-11, 06:30 PM
فکر نکنم از این باشه چون برنامه روی رایانه که باهاش ام ام اس ارسال میکنم کاری به تنظیمات گوشی نداره و باید تنظیمات را داخل برنامه وارد کرد اصلا این برنامه وقتی با این برنامه ام ام اس بلند ارسال میکنم کانکشن رایانه نشون میده که در حاله سند و رسیو میباشد ولی هیچ وقت تموم نمیشه حتی میزان سند از حجم ام ام اس هم بیشتر میشه ولی نتیجه ارسال را نمیده

matrix2008
2011-03-11, 06:35 PM
با سلام
بله دوست عزیز بسته های حجمی ایرانسل هم اکنون با مشکل مواجه است! کسانی که قبلا از این طرح ها (یک ماهه)استفاده کرده بودند مشکلی ندارد ولی کسانی که به تازگی اقدام به فعالسازی بسته ها میکنند با مشکل مواجه اند !
(به دلیل شروع سال جدید ایرانسل یه تکونی میخواد به خودش بده)
احتمال میرود این روند تا جشنواره نوروزی ادامه پیدا کند... !

دوست عزیز با شروع کامل جشنواره نوروزی این مشکل احتمالا برطرف میشود و کمی صبر کنید میتوانید از این بسته ها را فعال کنید. و احتیاج نیست تا سال جدید منتظر بمانید.

مرسی.ولی کی این مشکل حل میشه؟جشنواره نوروز از کی شروع میشه؟

™Ali Gsm
2011-03-11, 06:42 PM
سلام.

برای دایورت باید خط شما شارژ داشته باشد.از طریق تنظیمات گوشی نیز میتوانید دایورت نمایید.

ambdhm
2011-03-11, 06:46 PM
سلام سایت ویترین ایرانسل بسته شده وقتی میزنم این پیغام میاد

Sorry, error occurred: Failure to Read Response

سایتهای آهنگ پیشواز و پستچی و نما هم اجازه ورود کاربر را نمیده مشکل ایرانسل اساسی شده یا به قول خودشون در حال بروزرسانی سایت میباشند
ولی آیپی85.185.37.13ویترین هنوز بازه و وارد ویترین میشه

™Ali Gsm
2011-03-11, 06:57 PM

دوستان سیمکارتم قوص برداشته،میخوام عوضش کنم. صاحب سیم کارت باید بره؟چقدر طول میکشه؟ بیشتر از 5 تومن میگیرن؟

دوست عزیز به یکی از نمایندگیهای ایرانسل مراجعه نمایید و مدارک و قاب سیمکارت را ارایه کنید هزینه تعویض هم ٣٩٠٠٠ ریال برای خطوط دایمی میباشد و سیمکارت جایگزین برایتان ارسال خواهد شد.

G h a s e m
2011-03-11, 08:21 PM
فکر نکنم از این باشه چون برنامه روی رایانه که باهاش ام ام اس ارسال میکنم کاری به تنظیمات گوشی نداره و باید تنظیمات را داخل برنامه وارد کرد اصلا این برنامه وقتی با این برنامه ام ام اس بلند ارسال میکنم کانکشن رایانه نشون میده که در حاله سند و رسیو میباشد ولی هیچ وقت تموم نمیشه حتی میزان سند از حجم ام ام اس هم بیشتر میشه ولی نتیجه ارسال را نمیده
خب طبیعی است هنگامی که تصویری از طریق ام ام اس ارسال میشود حجم سند باید از حجم تصویر بیشتر بشود تا تصویر ارسال شود !
مدل گوشیتون چیست؟؟ با چه اروری مواجه میشوید؟؟(اگر از موبایل برای ارسال استفاده میکنید)

Nova view
2011-03-11, 10:18 PM
دوستان کمک کنن

برخی مدل های قدیمی گوشی، به دلیل اینکه نسل دوم آنها بر روی 2.5 تنظیم شده از نظر نرم افزاری حداکثر حجم 100 کیلوبایت را برای ارسال پیام چند رسانه ای در نظر می گیرند.
اگر با آپدیت گوشی مشکل برطرف نشد، راهی وجود ندارد و باید از گوشی های جدید استفاده کنید.

Nova view
2011-03-11, 10:53 PM
سلام

با درود
به محض اتمام بروز رسانی، این مشکل چند ساعت آینده برطرف می شود. کمی صبر پیشه کنید.

در تایید صحبت های جناب ndeali تعویض سیمکارت رایگان است، فقط هزینه بسته بازگشت از شما دریافت می شود.
انتقال اطلاعات همان لحظه انجام می شود سیمکارت نیز حداکثر طی چند ساعت فعال سازی خواهد شد.

سلام سایت ویترین ایرانسل بسته شده وقتی میزنم این پیغام میاد

Sorry, error occurred: Failure to Read Response

سایتهای آهنگ پیشواز و پستچی و نما هم اجازه ورود کاربر را نمیده مشکل ایرانسل اساسی شده یا به قول خودشون در حال بروزرسانی سایت میباشند
ولی آیپی85.185.37.13ویترین هنوز بازه و وارد ویترین میشه

با درود
هم اکنون دوستان مشغول هستند، طی ساعات آینده مشکل برطرف می شود.

hamid1002
2011-03-12, 12:35 AM
با سلام

دوستن سیمکارت ایرانسل متعلق به کسی دو سه روز قبل مسدود شده و به نمایندگی مراجعه کرده و گفته شده که دوباره باید مدارک ارسال بشه سیم کارت قبلا ثبت شده با این وجود ارسال مدارک مجدد لزومی داره و ممکنه مسدود سازی با ارسال مدارک رفع نشه و در کل برای اطلاع از دلیل مسدود بودن راهی هست متوجه شویم و اینکه برای رفع مسدود چه مدت باید صبر کرد

باتشکر

™Ali Gsm
2011-03-12, 12:45 AM
با سلام

دوستن سیمکارت ایرانسل متعلق به کسی دو سه روز قبل مسدود شده و به نمایندگی مراجعه کرده و گفته شده که دوباره باید مدارک ارسال بشه سیم کارت قبلا ثبت شده با این وجود ارسال مدارک مجدد لزومی داره و ممکنه مسدود سازی با ارسال مدارک رفع نشه و در کل برای اطلاع از دلیل مسدود بودن راهی هست متوجه شویم و اینکه برای رفع مسدود چه مدت باید صبر کرد

باتشکر

دوست عزیز برای فعال نمودن سیمکارت باید مدارکتان را ارسال نمایید. و پس از ارسال مدارک به طور خودکار سیمکارت فعال میشود.بعد از ارسال مدارک میتوانید با تماس با 700 از رسیدن مدارک و فعال شدن سیمکارتتان اطلاع پیدا کنید.

unknown0
2011-03-12, 11:07 AM
سلام خدمت دوستان .خسته نباشید...امروز وقتی خواستم برای دوستم شارژ بفرستم..این ارور رو زد:شبکه فعلا"قابل استفاده نمیباشد!
از شما هم همینطوره؟

™Ali Gsm
2011-03-12, 11:09 AM
سلام خدمت دوستان .خسته نباشید...امروز وقتی خواستم برای دوستم شارژ بفرستم..این ارور رو زد:شبکه فعلا"قابل استفاده نمیباشد!
از شما هم همینطوره؟

دوست عزیز با شروع کامل جشنواره نوروزی این مشکل نیز برطرف میشود.
موفق باشید.

Hichkas.m
2011-03-12, 03:18 PM
چرا نميشه با بعضى شماره ها مثل 118 تماس گرفت؟

علی کینگ
2011-03-12, 03:40 PM
ایرانسل سیم کارتم مصدود کرده گفت باید مدارک شناسایی همراه با شماره همراه بفرستی مدارک فکس کردم اما هنوز مصدوده.:angry:

™Ali Gsm
2011-03-12, 03:57 PM
چرا نميشه با بعضى شماره ها مثل 118 تماس گرفت؟

میتوان تماس گرفت حتما باید خط شارژ داشته باشد.با پیش شماره شهر هم میتونید ازمایش کنید.

ایرانسل سیم کارتم مصدود کرده گفت باید مدارک شناسایی همراه با شماره همراه بفرستی مدارک فکس کردم اما هنوز مصدوده.:angry:

کمی صبر نمایید خطتان رفع مسدودی خواهد شد برای اطلاع از رسیدن مدارکتان به ایرانسل میتونید با 700 تماس بگیرید.
موفق باشید.

vahid12354
2011-03-13, 12:22 AM
سلام
ايا ميشه بدوني كسي كه بهت زنگ زده از كدوم منطقه زنگ زده‌
منظورم سيستم جديديه كه ايرانسل راه اندازي كرده
اسم سيستمشو يادم رفته

™Ali Gsm
2011-03-13, 12:39 AM
سلام
ايا ميشه بدوني كسي كه بهت زنگ زده از كدوم منطقه زنگ زده‌
منظورم سيستم جديديه كه ايرانسل راه اندازي كرده
اسم سيستمشو يادم رفته

دوست عزیز سرویس نقشه مجازی ایرانسل در شهرهای تهران، کرج، تبریز، اصفهان، شیراز و مشهد به صورت ازمایشی ارائه میشود. با این سرویس میتوانید از موقعیت جغرافیایی دوستانتان با کسب اجازه انها اطلاع پیدا کنید.برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه نمایید.

http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=93689

vahid12354
2011-03-13, 02:32 AM
دوست عزیز سرویس نقشه مجازی ایرانسل در شهرهای تهران، کرج، تبریز، اصفهان، شیراز و مشهد به صورت ازمایشی ارائه میشود. با این سرویس میتوانید از موقعیت جغرافیایی دوستانتان با کسب اجازه انها اطلاع پیدا کنید.برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه نمایید.

http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=93689

دستت درد نكنه خيلي به دردم خورد

hifa_5
2011-03-13, 01:16 PM
با سلام خدمت دوستان
از يك شماره ايرانسل اعتباري براي بنده ايجاد مزاحمت مي شود اين سيمكارت را شخصي كه با من تماس مي گيرد پيدا كرده است پس سيمكارت به نام شخصي ديگر است حالا سئوال من اين است ايا راهي هست مثلا شماره سريال گوشي كه تماس ميگيرد و راه ديگر كه ادرس ان شخص را پيدا كردبدون نياز به صاحب سيم كارت با تشكر

™Ali Gsm
2011-03-13, 01:51 PM
با سلام خدمت دوستان
از يك شماره ايرانسل اعتباري براي بنده ايجاد مزاحمت مي شود اين سيمكارت را شخصي كه با من تماس مي گيرد پيدا كرده است پس سيمكارت به نام شخصي ديگر است حالا سئوال من اين است ايا راهي هست مثلا شماره سريال گوشي كه تماس ميگيرد و راه ديگر كه ادرس ان شخص را پيدا كردبدون نياز به صاحب سيم كارت با تشكر

در صورتی که سیمکارت در اختیار مالک اصلی بود شما میتوانستید با مراجعه به یکی از نمایندگیهای ایرانسل موضوع را پیگیری کنید.ولی در این حالت که اشاره کردین سیمکارت نزد شخص دیگریست مکان شخص مورد نظر را نمیتوانید پیدا کنید.
موفق باشید.

hifa_5
2011-03-13, 02:37 PM
در صورتی که سیمکارت در اختیار مالک اصلی بود شما میتوانستید با مراجعه به یکی از نمایندگیهای ایرانسل موضوع را پیگیری کنید.ولی در این حالت که اشاره کردین سیمکارت نزد شخص دیگریست مکان شخص مورد نظر را نمیتوانید پیدا کنید.
موفق باشید.
با تشكر از پاسخوگي سريع شما دوست عزيز
من شنيده بودم وقتي كه سيم كارت را درون گوشي قرار بدهد وگوشي را روشن بكنه از طريق كد امنيتي گوشي ميشه سيم كارت هايي رو كه قبلا روي اون گوشي گذاشته بود رو ميشه شناسايي و در نتيجه شماره اصلي طرف رو پيدا كرد
ايا صحت داره و يا اينكه تنها راه پيگيري اينكه كه سيم كارت به نام خودش باشه ممنون ميشم در اين مورد كمي توضيح بدهيد

™Ali Gsm
2011-03-13, 02:48 PM
با تشكر از پاسخوگي سريع شما دوست عزيز
من شنيده بودم وقتي كه سيم كارت را درون گوشي قرار بدهد وگوشي را روشن بكنه از طريق كد امنيتي گوشي ميشه سيم كارت هايي رو كه قبلا روي اون گوشي گذاشته بود رو ميشه شناسايي و در نتيجه شماره اصلي طرف رو پيدا كرد
ايا صحت داره و يا اينكه تنها راه پيگيري اينكه كه سيم كارت به نام خودش باشه ممنون ميشم در اين مورد كمي توضيح بدهيد

دوست عزیز در حالت عادی تعیین موقعیت شخص مورد نظر از طریق bts توسط اپراتور صورت نمیگیرد مگر در موارد بسیار خاص

hifa_5
2011-03-13, 03:02 PM
دوست عزیز در حالت عادی تعیین موقعیت شخص مورد نظر از طریق bts توسط اپراتور صورت نمیگیرد مگر در موارد بسیار خاص
شرمنده منظور از bts چيه

™Ali Gsm
2011-03-13, 03:17 PM
شرمنده منظور از bts چيه

bts همان انتن اپراتور میباشد.
موفق باشید.

sh69zo87
2011-03-13, 03:21 PM
سلام
این تاپیک ایجاد شده تا اگه دوستان سوال یا مشکلی دارن با سیمکارت ایرانسل اینجا بیان کنن تا توسط کاربران عزیز و مدیران گرامی برسی و پاسخ داده بشه.

با تشکر:flower:

salam.khaste nabashid.mikhastam bedoonam ke age kasi ba sim karte irancell mozahem beshe mishe rad yabi kard?age are,chejoori?man 1 mozahem daram.age javab bedid mamnoon misham.merc.

hifa_5
2011-03-13, 03:38 PM
bts همان انتن اپراتور میباشد.
موفق باشید.
تشكر بابت پاسخگويي شما ايااز طريق انتن اپراتور ميشه ادرس مزاحم و ردش رو گرفت هر چند سيم كارت به نام اون شخص نباشه و اينكه ايا گوشي موبايل هم نقشي داره يا خير

™Ali Gsm
2011-03-13, 03:52 PM
تشكر بابت پاسخگويي شما ايااز طريق انتن اپراتور ميشه ادرس مزاحم و ردش رو گرفت هر چند سيم كارت به نام اون شخص نباشه و اينكه ايا گوشي موبايل هم نقشي داره يا خير

دوست عزیز همانطور که اشاره شد در موارد خاص این کار توسط اپراتور صورت میگیرد که شامل مشکل شما نمیشود.
موفق باشید.

mojtabayar
2011-03-13, 05:04 PM
salam aga khopne ma to jaye korri has anten nemideeee ye kari mishe kard ke atenesh porr sheeee

.:ماهان:.
2011-03-14, 09:14 AM
سلام دوستان
من برام يه مشكلي پيش اومده نميدونم چرا هر چي از 937 خودم به 911 اس ميدم ديليور نميشه ولي طرف مقابل ميتونه
راهي هم وجود داره كه بهتونم اس هاي خودمو كامل بفرستم مثلا با تغيير سرويس سنتر
تشكر

™Ali Gsm
2011-03-14, 11:20 AM
سلام دوستان
من برام يه مشكلي پيش اومده نميدونم چرا هر چي از 937 خودم به 911 اس ميدم ديليور نميشه ولي طرف مقابل ميتونه
راهي هم وجود داره كه بهتونم اس هاي خودمو كامل بفرستم مثلا با تغيير سرويس سنتر
تشكر

دوست عزیز اطمینان پیدا کنید در تنظیمات گوشیتان دریافت گزارش تحویل فعال باشد. مسیج سنتر نیز میتوانید این دو شماره را قرار دهید.
989350001400+
233244550190000+
اگر مشکل برطرف نشد باید کمی صبر کنید تا جشنواره نوروزی کامل اغاز شود.

.:ماهان:.
2011-03-14, 12:06 PM
دوست عزیز
989350001400+
233244550190000+
اگر مشکل برطرف نشد باید کمی صبر کنید تا جشنواره نوروزی کامل اغاز شود.
سلام منم به شما سلام ميدم
اولي كه هيچي همون سرويس سنتر خودمه ولي دومي رو زدم الان دو تا اس دادم اولي رفت ديليور نشد ولي دريافت كرد. ديليور نشدن خيلي بده
اما مگه تو جشنواره چه خبريه؟؟
اگه كسي با ايرانسل 937 به 911 مشكل داره بياد بگه بدونيم بايد چي كار كرد
بازم مرسي

sharpy
2011-03-14, 05:20 PM
سلام دوستان
حدود دو ماه پیش بهم از ایرانسل اس می امد که در صورت تکمیل ثبت نام خط شما مصدود میگردد
حالا 1 هفته که مصدود شده
اما من وقتی خط خریدم کامل مدارک رو تحویل دادم
حالا چیکار کنم بیخیل سیم کارت شم ؟؟؟

خود سیمکارت هیچ توش 5 تومان شارج داشتم :wac:

™Ali Gsm
2011-03-14, 05:30 PM
سلام دوستان
حدود دو ماه پیش بهم از ایرانسل اس می امد که در صورت تکمیل ثبت نام خط شما مصدود میگردد
حالا 1 هفته که مصدود شده
اما من وقتی خط خریدم کامل مدارک رو تحویل دادم
حالا چیکار کنم بیخیل سیم کارت شم ؟؟؟

خود سیمکارت هیچ توش 5 تومان شارج داشتم :wac:

سلام
برای رفع مسدودی خط باید دوباره مدارکتان را از طریق یکی از نمایندگیهای ایرانسل ارسال نمایید. و پس از فعال شدن شارژتان نیز در خط میباشد.

younes_ysf
2011-03-16, 03:21 AM
با سلام
دوست عزیز ارسال مدارک (فرم) از طریق فکس به ایرانسل راحت ولی بررسی آن توسط ایرانسل زمانبر میباشد!
برای فعالسازی MMS ایرانسل با مراجعه به نمایندگیهای مجاز ایرانسل و ارسال فرم درخواست توسط نمایندگی بسیار زودتر از عمل فکس انجام میپزیرد!
حداکثر 48 ساعت پس از ارسال مدارک از طریق نمایندگی, MMS خط شما فعال میشود!

نه متاسفانه. اینکارو بارها کردم. فکس زدم، به نمایندگی اصلی ایرانسل تو شیراز مراجعه کردم ولی وقتی به 700 زنگ میزنم فقط میگه شما لطف کنید یبار دیگه هم مدارکتون رو ارسال کنید . روز از نو روزی از نو

yalchi
2011-03-16, 04:47 AM

دوست عزیز در حال حاضر پرسنل ایرانسل در حال قطع و وصل کردن سیمکارتهای ثبت نام نشده هستند و از آنجایی که حدود 6000000 سیمکارت ثبت نام نشده موجود بود ایرانسل شروع به قطع کردن این سیمکارتها نمود. خودتان قضاوت کنید که این عملیات چقدر وقت گیر هستند.در حال حاضر ایرانسل اکثر فعالیتهای خود را بر سر این موضوع متمرکز کرده است . انشا .... بعد از عید به درخواست شما رسیدگی میشود اما ممکن است قبل از آن هم فعال شود. به قول دوستمون قدری بیشتر تامل بفرمایید.

yalchi
2011-03-16, 04:52 AM
دوستان کمک کنن

گوشی شما چیه دوست عزیز؟

™Ali Gsm
2011-03-16, 12:23 PM
نه متاسفانه. اینکارو بارها کردم. فکس زدم، به نمایندگی اصلی ایرانسل تو شیراز مراجعه کردم ولی وقتی به 700 زنگ میزنم فقط میگه شما لطف کنید یبار دیگه هم مدارکتون رو ارسال کنید . روز از نو روزی از نو

دوست عزیز اگه مدارک را بطور صحیح و از طریق نمایندگیهای ایرانسل ارسال کرده باشید حتما به مقصد میرسه و به طور خودکار مشکلتون را برطرف میکنند.

vorujax
2011-03-16, 10:01 PM
از دوستان کسی تنظیمات MMS ایرانسل برای اندروید نداره ؟

™Ali Gsm
2011-03-16, 11:19 PM
از دوستان کسی تنظیمات MMS ایرانسل برای اندروید نداره ؟

با این کدها میتونید تنظیمات ام ام اس را دریافت کنید.

5#*3*140* برای خطوط اعتباری
#5*3*130* برای خطوط دائمی

http://www.irancell.ir/Webfiles/Files/image/Services/MMS/MMS-Manual-settings-en.gif

این عکس هم برای تنظیم بصورت دستی میباشد.

mpmemperor
2011-03-20, 08:41 PM
سلام
من سیم کارتم فعال شده و کلیه ی مدارکم رو فرستادم ولی الان مسدود شده.میشه راهنمایی کنید؟

mpmemperor
2011-03-20, 08:42 PM
دوباره مدارکم رو فرستادم ولی هنوز که هنوزه مسدوده

™Ali Gsm
2011-03-20, 08:45 PM
سلام
من سیم کارتم فعال شده و کلیه ی مدارکم رو فرستادم ولی الان مسدود شده.میشه راهنمایی کنید؟

دوست عزیز در صورتی که بتازگی مدارکتان را ارسال کردین با ٧٠٠ تماس بگیرید و از رسیدن مدارکتان مطمئن شوید.

ambdhm
2011-03-22, 09:00 AM
گوشی خودم چینیه که ولش کن ولی بانوکیاx2 و x3 هم امتحان کردم نمیشه شرمنده نوشتم 100 کیلو بیشتر از 200 کیلو ارسال نمیکنه زنگ زدم 700 گفت با سونی اریکسون امتحان کن با سونی اریکسون قدیمی k310 امتحان کردم ارسال شد یعنی x2 بهپای k310 هم نمیرسه با نوکیا اجازه انتخاب تا 300 کیلو را میده برای ارسال هم علامت اینترنت میاد بعد از یک دقیقه میزنه ارسال نشد کمتر از 200 را ارسال میکنه
با رایانه هم که ارسال میکنم مینویسه
file size too big
که معلومه یعنی چی کسی برنامه ارسال mms با رایانه نداره

G h a s e m
2011-03-22, 12:26 PM
گوشی خودم چینیه که ولش کن ولی بانوکیاx2 و x3 هم امتحان کردم نمیشه شرمنده نوشتم 100 کیلو بیشتر از 200 کیلو ارسال نمیکنه زنگ زدم 700 گفت با سونی اریکسون امتحان کن با سونی اریکسون قدیمی k310 امتحان کردم ارسال شد یعنی x2 بهپای k310 هم نمیرسه با نوکیا اجازه انتخاب تا 300 کیلو را میده برای ارسال هم علامت اینترنت میاد بعد از یک دقیقه میزنه ارسال نشد کمتر از 200 را ارسال میکنه
file size too big

با سلام
دوست عزیز از منو وارد پیامها شوید سپس به قسمت تنظیمات بروید >به قسمت multimedia message رفته گزینه اندازه تصویر را به small تغییر دهید!

™Ali Gsm
2011-03-22, 02:29 PM
file size too big

دوست عزیز برنامه pc suit برای گوشیهای نوکیا قابلیت ارسال mms را دارد.میتوانید برای ارسال mms با حجم دلخواه این برنامه را ازمایش نمایید.

pouyatobe
2011-03-23, 11:18 AM
آقای نوا من یک بار دیگه هم پرسیدم جواب ندادید
پولی رو که ایرانسل میگه به ازای مصرف فلان مقدار مثلا 1500 تومان هدیه می دهد چطور میشه استفاده کرد
چون تا حالا 10 12 باری که این اس ام اس اومده هیچی به اعتبار اضافه نشده
ممنون میشم جواب بدید

.:SONY.:
2011-03-23, 02:17 PM
پولی رو که ایرانسل میگه به ازای مصرف فلان مقدار مثلا 1500 تومان هدیه می دهد چطور میشه استفاده کرد
ممنون میشم جواب بدید

یک مبلغی رو تایین کرده که اگر اون مقدار شارژ کنید برای مثال 150 تومان به شما میده که معمولا زمان استفاده از اون مقدار اعتبار هدیه 1 روز هست.

G h a s e m
2011-03-23, 09:56 PM
ممنون میشم جواب بدید

با سلام
دوست عزیز خودم هم با چنین مشکلی برخورد کردم !
شارژ هدیه ای در کار نیست!!!

hamid.69
2011-03-24, 06:46 PM
chejoori mishe baraye android tanzimate dastie mmso anjam dad??lotfan rahnamai konid

G h a s e m
2011-03-24, 08:09 PM
chejoori mishe baraye android tanzimate dastie mmso anjam dad??lotfan rahnamai konid
با سلام
لطفا فارسی تایپ کنید:
دقیقا مدل گوشی شما چیست؟

3598
2011-03-25, 03:16 PM
دوباره مدارکم رو فرستادم ولی هنوز که هنوزه مسدوده

سلام دوست عزیز شما می تونید با استفاده از کد *140*5# ببینید که مدارکتون رسیده یا نه
اگه بیش از 10 روز از ارساله مدارک گذشته باشه باید دوباره ارسال کنید

™Ali Gsm
2011-03-25, 05:47 PM
سلام دوست عزیز شما می تونید با استفاده از کد *140*5# ببینید که مدارکتون رسیده یا نه
اگه بیش از 10 روز از ارساله مدارک گذشته باشه باید دوباره ارسال کنید
دوست عزیز فعلا این کد فعال نیست و فقط از طریق تماس با 700 میتوان از رسیدن مدارک اطلاع پیدا کرد.

Mehrdad09
2011-03-25, 10:21 PM
سلام
دوستان الان طرح حای رنگی اومده ؟

™Ali Gsm
2011-03-25, 10:53 PM
سلام
دوست عزیز طرح های رنگی در جشنواره نوروزی نیز ارائه شده است
برای مشاهده لیستهای طرح های تشویقی و فعال نمودن از این کدها استفاده کنید.
#2*7*140*

5#*7*140*

Mehrdad09
2011-03-25, 11:25 PM
دوست عزیز طرح های رنگی در جشنواره نوروزی نیز ارائه شده است
برای مشاهده لیستهای طرح های تشویقی و فعال نمودن از این کدها استفاده کنید.
#2*7*140*

5#*7*140*

ممنون
تو نوروز نمیاد یا کلا بهار نمیاد ؟
اخه این طرح ها هیچکدوم به مکالمه مربوط نیست

™Ali Gsm
2011-03-25, 11:36 PM
ممنون
تو نوروز نمیاد یا کلا بهار نمیاد ؟
اخه این طرح ها هیچکدوم به مکالمه مربوط نیست

شما میتوانید از طرح های رنگی و فهرست طلایی ویژه نوروز برای مکالمه استفاده کنید
برای اطلاعات بیشتر از فهرست طلایی نوروزی به این (http://irancell.ir/Layer2/?id=572) لینک مراجعه کنید.

Nova view
2011-03-26, 01:06 PM
سلام

طرحهای تشویقی رنگی به طور کامل به امید خدا از 20 فروردین ماه مجدد ارائه خواهد شد.

khatibif
2011-03-26, 09:29 PM
با سلام
من يكدستگاه گالاكسي تب سامسونگ خريده ام كه باخط ايرانسل جواب ميدادو پس از اينكه دستگاه ريست كارخانه شد ديگرسيمكارت جواب نمي دهدوهنگام تماس پيام not registered on network را ميدهد خواهشمند است راهنمايي فرماييد

™Ali Gsm
2011-03-26, 09:58 PM
با سلام
من يكدستگاه گالاكسي تب سامسونگ خريده ام كه باخط ايرانسل جواب ميدادو پس از اينكه دستگاه ريست كارخانه شد ديگرسيمكارت جواب نمي دهدوهنگام تماس پيام not registered on network را ميدهد خواهشمند است راهنمايي فرماييد

دوست عزیز تبلت شما احتیاج به انلاک دارد.برای رفع این مشکل به یکی از مراکز خدماتی سامسونگ مراجعه نمایید.

Nikon
2011-03-28, 07:10 AM
ببخشید
من میخوام برم عتبات.میتونم از ایرانسل استفاده کنم دیگه؟همون کد #1*111* را بزنم کافیه؟
اونجا کارت شارژ هست؟اگه رفتم اونجا و شارژم تموم شد اینترنتی کسی میتونه از ایران برام شارژ کنه؟
رومنینگ روی 1202 نوکیا جواب میده؟
مرسی.

™Ali Gsm
2011-03-28, 12:53 PM
ببخشید
من میخوام برم عتبات.میتونم از ایرانسل استفاده کنم دیگه؟همون کد #1*111* را بزنم کافیه؟
اونجا کارت شارژ هست؟اگه رفتم اونجا و شارژم تموم شد اینترنتی کسی میتونه از ایران برام شارژ کنه؟
رومنینگ روی 1202 نوکیا جواب میده؟
مرسی.

دوست عزیز برای فعالسازی رومینگ از همین کد میتوانید استفاده کنید از داشتن شارژ کافی در سیمکارت مطمئن شوید علاوه بر اینکه میتوانید از کارت شارژ استفادکنید از این روشها نیز میتوانید استفاده کنید
شارژ الکترونیکی
شارژ اینترنتی
خط به خط
برای استفاده از کارتهای شارژ خریداری شده در کشورهای دیگر از این کد استفاده کنید
# شماره رمز *222*
این گوشی که اشاره کردین با رومینگ مشکلی نداره برای تماس با شماره مورد نظر باید با پیش شماره کشور مثلا 0098 شماره گیری نمایید. وپس از پایان سفر با این کد میتوانید رومینگ را غیر فعال کنید

#2*111*

parvizb
2011-03-28, 03:20 PM
با سلام
من الان چند روز هست که سیم کارت اعتباریم میخوام بزارم داخل گوشیم اصلا سیم کارت نمیاد و وقتی زنگ میزنم میگه خاموش میباشد .رو چند تا گوشی هم سیم کارتم را گذاشتم اصلا نمیشناسه نمیدونم سوخته یا نه ؟؟؟ لطفا دقیقا راهنماییم کنید

™Ali Gsm
2011-03-28, 03:44 PM
با سلام
من الان چند روز هست که سیم کارت اعتباریم میخوام بزارم داخل گوشیم اصلا سیم کارت نمیاد و وقتی زنگ میزنم میگه خاموش میباشد .رو چند تا گوشی هم سیم کارتم را گذاشتم اصلا نمیشناسه نمیدونم سوخته یا نه ؟؟؟ لطفا دقیقا راهنماییم کنید

با این وضعیتی که شما اشاره کردین سیمکارت شما معیوب شده مدارک و قاب سیمکارت را به یکی از نماینده گیهای ایرانسل ارائه دهید سیمکارت جایگزین برایتان ارسال خواهد شد.

mohamadrme
2011-03-28, 05:47 PM
سلام...گوشیم نوکیا E5...درخواست تنظیمات gprs رو میزنم اینو میده...
the settings for your particular phone not be found in our database.
اگه میشه کمک کنید.

G h a s e m
2011-03-28, 07:52 PM
سلام...گوشیم نوکیا E5...درخواست تنظیمات gprs رو میزنم اینو میده...
the settings for your particular phone not be found in our database.
اگه میشه کمک کنید.
با سلام
دوست عزیز شما سیم کارت ایرانسل دیگری را درون گوشی خود وارد کنید و دوباره درخواست تنظیماتش را ارسال کنید:
برای دریافت تنظیمات:
#6*3*140*
اگر دوباره با همین پیغام روبرو شدید باید تنظیمات را بصورت دستی وارد کنید !
:flower:

mohamadrme
2011-03-28, 10:37 PM
با سلام
دوست عزیز شما سیم کارت ایرانسل دیگری را درون گوشی خود وارد کنید و دوباره درخواست تنظیماتش را ارسال کنید:
برای دریافت تنظیمات:
#6*3*140*
اگر دوباره با همین پیغام روبرو شدید باید تنظیمات را بصورت دستی وارد کنید !
:flower:

خیلی ممنون...امتحان کردم نشد...تنظیمات رو دستی وارد کردم...مرسی که جواب دادید...

sorur
2011-03-28, 11:57 PM
سلام به همه دوستان
کسی میدونه چطور میشه ریز مکالمات یا پیامهای پاک شده سیمکارت ایرانسلو گرفت؟ اصلا میشه؟:blush:سیمکارت به نامم نیست:whistle:

G h a s e m
2011-03-29, 12:08 AM
سلام به همه دوستان
کسی میدونه چطور میشه ریز مکالمات یا پیامهای پاک شده سیمکارت ایرانسلو گرفت؟ اصلا میشه؟:blush:سیمکارت به نامم نیست:whistle:

با سلام خدمت شما دوست عزیز
باید بگویم خیر دوست عزیز
پرینت از تماسها و پیامها فقط با حضور مالک و ارائه مدارک شناسائی انجام پذیر است!
و البته این کار بسیار سخت و زمانبر میباشد!
حالا سیم کارتی که به نام خود شما نباشد :worried:... !

™Ali Gsm
2011-03-29, 12:10 AM
سلام به همه دوستان

دوست عزیز دریافت ریز مکالمات به دلیل اینکه سیمکارت به نام شما نیست امکانپذیر نمیباشد. ودر صورتی که سیمکارت بنام شما بود و خطتان اعتباری باشد بانامه قضایی و مراجعه به مراکز خدمات مشترکین این کار صورت میگرد. که بسیار دشوار است.

parvizb
2011-03-29, 12:58 AM
با این وضعیتی که شما اشاره کردین سیمکارت شما معیوب شده مدارک و قاب سیمکارت را به یکی از نماینده گیهای ایرانسل ارائه دهید سیمکارت جایگزین برایتان ارسال خواهد شد.

با تشکر از شما دوست گرامی ...من مدارکی ندارم و این خط را از نظر آباد طهران خریداری کردم و فقط قابش را دارم ولی مدارک نه ..حالا تکلیف چیه ؟؟؟

™Ali Gsm
2011-03-29, 01:13 AM
با تشکر از شما دوست گرامی ...من مدارکی ندارم و این خط را از نظر آباد طهران خریداری کردم و فقط قابش را دارم ولی مدارک نه ..حالا تکلیف چیه ؟؟؟

اگر سیمکارت به نام شما باشد ارائه قاب سیمکارت برای تعویض کافی است.

asheghj
2011-03-29, 10:34 AM
سلام.چندوقته سیمکارتم مسدودشده هرکاریم میکنم به اپراتوروصل نمیشم.اگه میشه راهنماییم کنید.ممنون میشم عزیزان

G h a s e m
2011-03-29, 12:01 PM
سلام.چندوقته سیمکارتم مسدودشده هرکاریم میکنم به اپراتوروصل نمیشم.اگه میشه راهنماییم کنید.ممنون میشم عزیزان
با سلام خدمت شما
وقتی سیم کارت را درون گوشی قرار میدهید با چه پیغامی مواجه میشوید؟؟
registion failed یا rejected؟؟...

ممل مم
2011-03-30, 01:54 AM
سلام من چند روز پیش بسته یک ماهه ایرانسل رو فعلا کردم ولی سرعت اینترنتش خییییییییییییییلی پایینه همش روی 3 یا 4 بعضی وقتها هم به بیت میرسه مشکل از کجاست ؟ همراه اول که داشتم بد نبود کمتر از 13 نمیشد
واسه شما چنده ؟ ممنون میشم جواب منو بدین

سکوت سرد فاصله ها تنم را میلرزاند ،

بیاد روزهایی که بودنت را نفهمیدم !

G h a s e m
2011-03-30, 02:07 AM
سلام من چند روز پیش بسته یک ماهه ایرانسل رو فعلا کردم ولی سرعت اینترنتش خییییییییییییییلی پایینه همش روی 3 یا 4 بعضی وقتها هم به بیت میرسه مشکل از کجاست ؟ همراه اول که داشتم بد نبود کمتر از 13 نمیشد
سرعت پایین برای منطقه یا دکلی که از آن استفاده میکنید بستگی دارد!
سرعت اینترنت ایرانسل در چند روز پیش روی 30 ثابت بود!!
ولی از دیروز سرعت به 10 رسیده البته نوسان داره
از 4 تا 16 ولی در اکثر مواقع 10 میباشد!

™Ali Gsm
2011-03-30, 03:22 AM

دوست عزیز علاوه بر دلایل ذکر شده تغییر دکل مورد استفاده گوشی نیز میتواند باعث نوسان سرعت باشد.شما میتوانید با تغییر موقعیت گوشی یا استفاده از برنامه fieldtest و استفاده از دکل با سرعت بیشتر این مشکلو برطرف کنید.
برای اطلاعات بیشتر از این برنامه به این ادرس مراجعه کنید.

http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=75557

mgh1899
2011-03-30, 02:04 PM
من دیروز به شماره دوستم زنگ زدم و هیچ مشکلی نداشتم اما از امروز وقتی زنگ می زنم میگه شماره مورد نظر در شبکه موجود نمی باشد.یعنی ممکنه خودش با یه کد یا برنامه همچین کاری کرده باشه؟

™Ali Gsm
2011-03-30, 02:16 PM
من دیروز به شماره دوستم زنگ زدم و هیچ مشکلی نداشتم اما از امروز وقتی زنگ می زنم میگه شماره مورد نظر در شبکه موجود نمی باشد.یعنی ممکنه خودش با یه کد یا برنامه همچین کاری کرده باشه؟

دوست عزیز با استفاده از کد دایورت این کار را انجام داده است.

ممل مم
2011-03-30, 03:05 PM
شما درست میگن ولی برنامه fieldtest روی c7 جواب نمیده میدونی چیه من قبل یک روزه ایرانسل رو فعل میکردم مشکل نداشت

mgh1899
2011-03-30, 03:06 PM
دوست عزیز با استفاده از کد دایورت این کار را انجام داده است.
دوست عزیز منم خودم همچین فکری کردم اما اس ام اس های ایرانسل که معمولا چندین ساعت فعال میمونند تا طرف موبایلشو روشن کنه faild میشند .
میشه لطف کنید این کد را بنویسید؟

™Ali Gsm
2011-03-30, 03:23 PM
شما درست میگن ولی برنامه fieldtest روی c7 جواب نمیده میدونی چیه من قبل یک روزه ایرانسل رو فعل میکردم مشکل نداشت/

دوست عزیز سرعت بسته gprs یک روزه با یکماهه تفاوتی ندارد اگر از این برنامه نتوانستید استفاده کنید با تغییر موقعیت گوشی میتوانید بهترین موقعیت را با سرعت بیشتر پیدا نمایید.

دوست عزیز منم خودم همچین فکری کردم اما اس ام اس های ایرانسل که معمولا چندین ساعت فعال میمونند تا طرف موبایلشو روشن کنه faild میشند .
میشه لطف کنید این کد را بنویسید؟

برای اینکه زمان بیشتری اس ام اس های شما اعتبار داشته باشند در تنظیمات اس ام اس گوشی message validity را maximum time قرار دهید و دایورت خارج شدن از دسترس تا زمانی که طرف دایورت را غیر فعال نکند نمیتوان با شخص مورد نظر تماس گرفت.

mamadciv68
2011-03-31, 11:10 PM
من يه موشكلي دارم بااينترنت ايرانسل.مدل گوشيم htc tuch viva هستش. موقعي كه كد #6*3*140* رو با خط ايرانسلم ميگيرم تا تنظيمات gprs رو ايرانسل برام بفرسته، اما وقتي اين كدو ميگيرم اپراتور ايرانسل ميگه تنظيمات gprs براي گوشي شما موجود نيست. الان بايد چيكا كنم تا بتونم تنظيمات gprs ايرانسل تو گوشيم نصب شه تا از اينترنت ايرانسل استفاده كنم. لطفا كمكم كنيد

hosainhagh
2011-04-01, 01:57 AM
با سلام و تبریک سال نو
من دو مشکل دارم
من الان خارج از کشور هستم و گوشیم در وضعیت رومینگ هست ولی متاسفانه امکان دریافت تماس رو ندارم متاسفانه امکان تماس با پشتیبانی ایرانسل رو هم ندارم فقط با ایمیل در تماسم دو کد رفع دایورت به من دادن خب زدم و پیام داد لغو انتقال انجام شد ولی باز هم به نظر دریافت تماس در حالت رومینگ فعال هست دریافت پیام دارم ولی دریافت تماس ندارم
مشکل دوم هم اینه که هر پرداختی دارم حد اعتبارم افزایش پیدا می کنه و از بدهی من کم نمیشه کسی هست راهنمایی داشته باشه؟
ضمنا سیم کارت من دائمی هست.

™Ali Gsm
2011-04-01, 02:19 AM
با سلام و تبریک سال نو
من دو مشکل دارم
من الان خارج از کشور هستم و گوشیم در وضعیت رومینگ هست ولی متاسفانه امکان دریافت تماس رو ندارم متاسفانه امکان تماس با پشتیبانی ایرانسل رو هم ندارم فقط با ایمیل در تماسم دو کد رفع دایورت به من دادن خب زدم و پیام داد لغو انتقال انجام شد ولی باز هم به نظر دریافت تماس در حالت رومینگ فعال هست دریافت پیام دارم ولی دریافت تماس ندارم
مشکل دوم هم اینه که هر پرداختی دارم حد اعتبارم افزایش پیدا می کنه و از بدهی من کم نمیشه کسی هست راهنمایی داشته باشه؟

دوست عزیز برای غیر فعال نمودن رومینگ از این کد استفاده کنید.
#2*111*
و برای مشکل دوم با توجه به اینکه خط شما دائمی میباشد باید مبلغ 2میلیون ریال سپرده رومینگ که قابل بازگشت است را پرداخت میکردید.

D@riush
2011-04-01, 02:22 AM
با سلام

چرا GPRS ایرانسل Mail یاهورو باز نمیکنه در حالی که همه سایت ها حتی خود سایت یاهو رو باز میکنه؟

zarbat
2011-04-01, 03:48 AM
سلام من pukاشتباه زدم راهی هست شماره های سیو شده ام برگردونم سیمم مهم نیست؟

™Ali Gsm
2011-04-01, 11:21 AM
با سلام

چرا GPRS ایرانسل Mail یاهورو باز نمیکنه در حالی که همه سایت ها حتی خود سایت یاهو رو باز میکنه؟

سلام
دوست عزیز برای ورود به ایمیل یاهو javascript مرورگر را غیرفعال کنید.

سلام من pukاشتباه زدم راهی هست شماره های سیو شده ام برگردونم سیمم مهم نیست؟

شما میتوانید با وارد نمودن کد قفل گشا از روی قاب سیمکارت از سوختن سیمکارتتان جلوگیری کنید ولی اگر سیمکارت سوخته باشد دیگر نمیتوانید شماره های ذخیره شده را بازگردانید.

hosainhagh
2011-04-01, 12:51 PM
اتفاقا بعد از اینکه سپرده رومینگ رو واریز کردم این اتفاق افتاده یعنی واریزهای بعدیم حد اعتبارم رو افزایش میده
ضمنا کدی هم که شما دادین برای غیر فعال کردن رومینگ سیم کارت اعتباری هست که اصلا بدرد من نمی خوره

™Ali Gsm
2011-04-01, 01:02 PM
اتفاقا بعد از اینکه سپرده رومینگ رو واریز کردم این اتفاق افتاده یعنی واریزهای بعدیم حد اعتبارم رو افزایش میده
ضمنا کدی هم که شما دادین برای غیر فعال کردن رومینگ سیم کارت اعتباری هست که اصلا بدرد من نمی خوره

دوست عزیز خطوط دائمی هنگامی که به ایران بازمیگردید به طور خودکار به حالت پایان رومینگ بازمیگردد.

Nova view
2011-04-01, 01:54 PM
با سلام و تبریک سال نو
من دو مشکل دارم

شما در کدام کشور هستید و از چه اپراتوری آنتن می گیرید؟

از طریق تلفن های محلی با شماره گیری کد ایران می توانید با مرکز خدمات ایرانسل تماس بگیرید.
+989377000000
اپراتور می تواند وضعیت خط شما را چک و مشکل را برطرف کند،

همچنین
این مراحل را چک بفرمایید:
به صفحه کنترل حساب اینترنتی مراجعه کنید،
http://ecare.mtnirancell.ir:8080/ecare/StartUp
بعد از ورود به صفحه حساب خود، به سربرگ خدمات ارزش افزوده بروید، در انتها در بخش پیشنهاد رومینگ، چک کنید حالت رومینگ شما کاملا فعال شده است یا خیر، یعنی گزینه فعالسازی روشن هست یا غیر فعال سازی.

D@riush
2011-04-01, 03:28 PM
سلام
دوست عزیز برای ورود به ایمیل یاهو javascript مرورگر را غیرفعال کنید.

مطمئنین؟!!چون این مشکل تاکید می کنم خوشبختانه با همراه اول رو کامپیوتر نداشتم .اگه درسته javascript رو در مرورگر google chorme یا غیره چطور باید غیرفعال کرد. در ضمن دلیل این تفاوت رو میشه بفرمائید؟

Nikon
2011-04-02, 02:10 PM
ببخشید یکبار دیگه میپرسم
توی کشور عراق گوشی نوکیا 1202 برای رومنینگ ساپورت میکنه؟فردا دارم میرم مبادا برم و نشه صحبت کنم؟!

miladsabz
2011-04-02, 05:36 PM
ببخشید یکبار دیگه میپرسم
توی کشور عراق گوشی نوکیا 1202 برای رومنینگ ساپورت میکنه؟فردا دارم میرم مبادا برم و نشه صحبت کنم؟!
دوست عزیز شما می توانید با هرنوع گوشی از رومینگ استفاده کنید
اگر می خواهید از رومینگ ایرانسل استفاده کنید برای اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه کنید:

رومینگ ایرانسل در ایام نوروز (http://irancell.ir/Layer3/?id=574)
رومینگ ایرانسل در عتبات عالیات عراق (http://irancell.ir/Layer3/?id=376)
رومینگ اعتباری ایرانسل (http://irancell.ir/Layer3/?id=377)
رومینگ دائمی ایرانسل (http://irancell.ir/Layer3/?id=409)
رومینگ اعتباری در کشور عربستان (http://irancell.ir/Layer3/?id=478)

™Ali Gsm
2011-04-02, 09:21 PM
مطمئنین؟!!چون این مشکل تاکید می کنم خوشبختانه با همراه اول رو کامپیوتر نداشتم .اگه درسته javascript رو در مرورگر google chorme یا غیره چطور باید غیرفعال کرد. در ضمن دلیل این تفاوت رو میشه بفرمائید؟

دوست عزیز با غیر فعال کردن javascript راحتر و سریعتر میتوانید ایمیلتان را چک کنید زیرا حجم صفحات کاهش می یابد و مستقیم وارد mail classic میشوید. برای غیر فعال کردن این گزینه روی chrome ورژن 10 اینگونه عمل کنید

options-under hood-content setting-javascript

موفق باشید.

D@riush
2011-04-02, 11:54 PM
دوست عزیز با غیر فعال کردن javascript راحتر و سریعتر میتوانید ایمیلتان را چک کنید زیرا حجم صفحات کاهش می یابد و مستقیم وارد mail classic میشوید. برای غیر فعال کردن این گزینه روی chrome ورژن 10 اینگونه عمل کنید

options-under hood-content setting-javascript

موفق باشید.

با سلام

نه دوست عزیز به javascript ربطی نداره من تماس گرفتم با 700 گفتن این مختص شما نیست برا همه کاربرا اینجوریه ،گفتم با همراه اول پس چرا گفت دلیلی هنوز به ما اعلام نکردن !!!!!(خیلی جالب شد)

™Ali Gsm
2011-04-03, 12:05 AM
با سلام

نه دوست عزیز به javascript ربطی نداره من تماس گرفتم با 700 گفتن این مختص شما نیست برا همه کاربرا اینجوریه ،گفتم با همراه اول پس چرا گفت دلیلی هنوز به ما اعلام نکردن !!!!!(خیلی جالب شد)

سلام دوست عزیز
قطعا تاثیر داره دلایل نیز ذکر کردم و این موضوع ازمایش شده است اگر برای شما این مشکل برطرف نشده میتوانید از یک واسطه مانند برنامه فی ... شک ن یا و ی پی ا ن استفاده کنید.

D@riush
2011-04-03, 12:32 AM
سلام دوست عزیز
قطعا تاثیر داره دلایل نیز ذکر کردم و این موضوع ازمایش شده است اگر برای شما این مشکل برطرف نشده میتوانید از یک واسطه مانند برنامه فی ... شک ن یا و ی پی ا ن استفاده کنید.

درسته دوست عزیز من منکر حرف شما نمیشم ولی برای من جواب نداد حتی با هیلــترشکن و وی پــی ان ،راستی برای همه مشترکا استفاده از Mail yahoo هیلتــر شده ؟یا نه تو تهران اینجوریه؟

™Ali Gsm
2011-04-03, 12:53 AM
درسته دوست عزیز من منکر حرف شما نمیشم ولی برای من جواب نداد حتی با هیلــترشکن و وی پــی ان ،راستی برای همه مشترکا استفاده از Mail yahoo هیلتــر شده ؟یا نه تو تهران اینجوریه؟

بنده با ایمیل مشکلی ندارم شما نیز راه های ذکر شده را بیشتر ازمایش کنید.مشکلتان برطرف میشود.
موفق باشید.

mmiladd
2011-04-03, 06:01 PM
دوستان من شماره تلفن ثابت دارم حالا مي خوام عين همون رو از ايرانسل بخرم

عين همون شماره رو از كجا بايد اقدام كنم..؟ ميشه لينكشو بدين..؟

™Ali Gsm
2011-04-03, 06:10 PM
دوستان من شماره تلفن ثابت دارم حالا مي خوام عين همون رو از ايرانسل بخرم

عين همون شماره رو از كجا بايد اقدام كنم..؟ ميشه لينكشو بدين..؟

دوست عزیز مهلت انتخاب شماره طلایی(انتخابی) به پایان رسیده است.

mmiladd
2011-04-03, 07:31 PM
يعني ديگه هيچ راهي نيست؟:(

™Ali Gsm
2011-04-03, 07:36 PM

دوست عزیز شما میتوانید از سیمکارتهای که در اختیار عموم هست یا در نمایندگیهای ایرانسل موجود است شماره دلخواه خود را پیدا نمایید و اقدام به خرید کنید.

G h a s e m
2011-04-03, 07:47 PM
دوست عزیز مهلت انتخاب شماره طلایی(انتخابی) به پایان رسیده است.

همانطور که دوست عزیزمان اشاره کردند مهلت انتخاب شماره طلائی به اتمام رسیده!
باید تا دوره های بعدی منتظر ماند تا ایرانسل دوباره شماره طلائی ارائه دهد !

r0ot$harp
2011-04-06, 04:14 PM
سلام دوستان عزیز.

من روی خط خودم MMS فعال شده . اما می خوام رو خط نامزدمم فعال بشه . 3 روز پیش درخواست رو به یکی از نماینده هاش دادم . اونکه تو مترو هست نه . می خوام بدونم راهی هست سریعتر وصل بشه . در ضمن می خوام بدونم حداکثر تو یه MMS چندتا SMS انگلیسی یا فارسی جا می شه و هزینه اون چقدر هست ؟؟؟

باتشکر احسان

™Ali Gsm
2011-04-06, 05:11 PM
سلام دوستان عزیز.

من روی خط خودم MMS فعال شده . اما می خوام رو خط نامزدمم فعال بشه . 3 روز پیش درخواست رو به یکی از نماینده هاش دادم . اونکه تو مترو هست نه . می خوام بدونم راهی هست سریعتر وصل بشه . در ضمن می خوام بدونم حداکثر تو یه MMS چندتا SMS انگلیسی یا فارسی جا می شه و هزینه اون چقدر هست ؟؟؟

باتشکر احسان

دوست عزیز پس از اقدام به ارسال فرم و مدارک این سرویس ظرف مدت 72 ساعت فعال میشود با این سرویس میتوانید پیامهای طولانی ارسال کنید. وتا 300 کیلوبایت میتوانید عکس صوت یا متن ارسال کنید که هزینه هر پیام 320 ریال میباشد.

معصومه س
2011-04-06, 11:38 PM
شاژ ایرانسل رو اشتباه وارد کردم مسدود شده چکار کنم

™Moh$en
2011-04-07, 12:00 AM
شاژ ایرانسل رو اشتباه وارد کردم مسدود شده چکار کنم

بعد از 24 ساعت باز میشه.

mehdi94
2011-04-07, 12:12 PM
سلام دوست عزیز من سال گذشته MMSرو فعال کردم و همون موقعه چندتا عکس فرستادم اما الان نمیتونم بفرستم گوشیمم S500i است لطفا بررسی کنید
با تشکر