PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالات و مشکلات در مورد سیمکارتهای ایرانسل

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Nova view
2010-09-26, 11:00 PM
سلام شماره یprimary وsecondary ایرانسل رو میخوام باید چه شماره ای رو بدم گفتم شاید سرعتم زیاد شه

با درود
اگر منظور شما همان ****** است، برای اتصال به GPRS نیازی به ورود آنها نیست و تاثیری نیز ندارد.
موفق باشید

Nova view
2010-09-26, 11:12 PM
سلام خدمت دوستای گل، من mms ام رو ثبت نام کردم کدش زدم فعال کردم،منتها نمیتونم این ارور رو میده sendig failed.permanent content not accepted. یا unknown terminal forbidden

با درود
در ابتدا مطمئن شوید MMS برای شما فعال شده، برای اینکار با اپراتور تماس بگیرید چون ثبت نام لزوما به معنی فعال سازی نیست و باید فرم در شبکه ثبت شود.

سپس حتما تنظیمات گوشی خود را چک کنید.

pouyatobe
2010-09-27, 07:18 PM
امروز یک SMS از ایرانسل مبنی بر دریافت اعتبار هدیه واسم اومد. ولی چیزی به حسابم افزوده نشد.
می خواستم ببینم چطوری می ت.نم از این اعتبار افزوده شده استفاده کنم

test84
2010-09-27, 07:39 PM
من همراه اول دارم، به نظر شما GPRS اون بهتره یا Irancell ؟ از لحاظ هزینه چطور؟
ارزش داره واسه اینترنت برم سیم کارت ایرانسل بگیرم؟

sajad1441
2010-09-27, 08:14 PM
سلام.من دیشب در تاریخ4/7/89 گوشیم رو 2000تومان شارژ کردم.ولی یک ساعت بعد هزار تومان کم کرد و سه ساعت بعد هم کل شارژ رو کم کرد و موجودی رو صفر کرد.رفتم از دفتر خدماتی پرسیدم فقط میگن ما اطلاعی نداریم فقط زنگ بزنید به 700با اپراتور تماس بگیرید.با 700هم تماس میگیرم.میگه شبکه قطع میباشد.و یا اصلا جواب بی مربوطی میده که اصلا ربطی هم نداره.میخواستم بدونم برای چی این طوری شده.در ضمن من نه بدهی قبلی داشتم و نه جزو تعرفه های ایرانسل هستم که بخواد کم کنه.حالا کمکم کنید تا یکبار دیگه اینطوری نشه.یا حداقل کسی جواب گو باشه؟

Nova view
2010-09-27, 08:30 PM
امروز یک SMS از ایرانسل مبنی بر دریافت اعتبار هدیه واسم اومد. ولی چیزی به حسابم افزوده نشد.
می خواستم ببینم چطوری می ت.نم از این اعتبار افزوده شده استفاده کنم

با درود خدمت شما دوست عزیز
اعتبارات هدیه محاسبه شده و تا پایان دوره به حساب ها منظور می شود.
این اعتبار فقط جهت استفاده داخل شبکه می باشد.

سلام.من دیشب در تاریخ4/7/89 گوشیم رو 2000تومان شارژ کردم.ولی یک ساعت بعد هزار تومان کم کرد و سه ساعت بعد هم کل شارژ رو کم کرد و موجودی رو صفر کرد.رفتم از دفتر خدماتی پرسیدم فقط میگن ما اطلاعی نداریم فقط زنگ بزنید به 700با اپراتور تماس بگیرید.با 700هم تماس میگیرم.میگه شبکه قطع میباشد.و یا اصلا جواب بی مربوطی میده که اصلا ربطی هم نداره.میخواستم بدونم برای چی این طوری شده.در ضمن من نه بدهی قبلی داشتم و نه جزو تعرفه های ایرانسل هستم که بخواد کم کنه.حالا کمکم کنید تا یکبار دیگه اینطوری نشه.یا حداقل کسی جواب گو باشه؟

سوابق شارژ و میزان مصرف شما ثبت می شود و کاملا قابل مشاهده برای اپراتور هاست.
با ذکر جزییات با اپراتور تماس بگیرید و درخواست پیگیری بدهید چون اعتبار بدون دلیل کسر نمی شود.

Lion Pars
2010-09-27, 09:04 PM
من یه بسته GPRSیه ماهه خریدم....خب....یه یک ساعتی استفاده کردم...بعد دیدم قطع شد....کد درخواست موجودی رو زدم دیدم سیصد تومن باقی مونده رو کم کرده و اون کد بسته ها رو هم زدم...نوشت مهلت بسته جی پی ار اس شما 0 روز است.:cry::cry::cry:..99999ریال رفت به باد.....زنگ می زنم 700 شر و بر میگه....خب باید اعتراف کنیم که ایرانسل به پایان کار خودش نزدیک میشه و داره دل دزدی های خودش رو شروع می کنه...بزار اپراتور سوم بیاد...این خط ایرانسل رو می خورم که تو دلم تصفیه بشه هیچ اثری ازش باقی نمونه:Smile (49)::Smile (49)::Smile (49)::Smile (49)::Smile (49)::Smile (49)::Smile (49)::Smile (49)::Smile (49)::Smile (49):

pouyatobe
2010-09-27, 09:10 PM
اعتبارات هدیه محاسبه شده و تا پایان دوره به حساب ها منظور می شود.
این اعتبار فقط جهت استفاده داخل شبکه می باشد.

ممنون از جواب سریعتون
یعنی من کی و به چه صورت می تونم از این اعتبار استفاده کنم
آخه قبلا هم پیش اومده که چیزی اضافه نشده و چند وقت بعد هم یه SMS میاد که مهلت استفاده از اعتبار هدیه تمام شد

ansarweb
2010-09-27, 10:27 PM
دوستان من یه سم کارت ایرانسل امروز خریدم و با توجه به اینکه سایت ایرانسل اعلام کرده سیم کارت هدیه بهم تعلق میگیره وقتی اس ام اس به 2112 فرستادم پاسخ داد سیم کارت هدیه به شما تعلق نمی گیره مشکل چیه؟
اینم لینک سایت که در مورد سیم کارت هدیه هست
http://irancell.ir/Layer2/?id=427 (http://irancell.ir/Layer2/?id=427)

زنگیدم 700گفت بعد از 10 روز تماس بگیر
روز دهم زنگیدم و بعد از 8 دقیقه گفت فردا زنگ بزن
الان زنگیدم و بعد از حدود 10 دقیقه یه شماره پیگیری بهم داد
تا 30 روز هم که فعال نشه میسوزه
سیم کارت مهم نیست مهم اینه که ما رو ..... فرض کردند نمی دونند که با این کاراشون قبر خودشون رو می کنند
دوباره یادم به تایپیک تحریم ایرانسل افتاد که نوا جان و میلاد سبز حسابی از ایرانسل تعریف می کردند حالا کجا هستند تا جواب بدهند اگه بخواید صدای اپراتور ها رو هم ضبط کردم براتون بزارم

rez_web
2010-09-28, 12:36 PM
با سلام هر کی با سیم کارت ایرانسل من تماس می گیره می گه خاموش می باشد درصورتی که خاموش نیست حتی وقتی شماره خودم با همین سیم کارت میگیرم میگه خاموش می باشد

sajad1441
2010-09-28, 03:36 PM
اقا من الان دو روز هست که با این شماره700 تماس میگیرم به اپراتورش وصل نمیشه.رفتم دوباره خط رو 1000تومان دیگه شارژ کردم این هم 500تومانش رو اس دادم.بقیه 1000تومان رو کم کم.50.300.70تومان هی کم کرد به فاصله زمانی نیم ساعت بعد هم کل شارژ شد صفر.اخه چه وضعشه.همین طور دارن کلاهبرداری میکن.هیچکس هم جواب گوی ما نیست.حالا اگر کسی سایتی/شماره ای به غیراز 700و093770000000داره که جواب مارو بدن.خواهش میکنم راهنمایی کنید.یا حداقل بگین چیکار کنم.الان دو روز که این طور شده.من از گرگان هستم.

q.mars
2010-09-28, 05:22 PM
من همراه اول دارم، به نظر شما GPRS اون بهتره یا Irancell ؟ از لحاظ هزینه چطور؟
ارزش داره واسه اینترنت برم سیم کارت ایرانسل بگیرم؟

ایرانسل بدون هیچ شک وشبهه ای بهتره چون در اینترنت چیزی که مهمه سرعته که بالا بودنش باعث کاهش هزینه میشه در جایی که قیمتهای هر دو اپراتور برابره. یه نکته دیگه در جایی که سکونت دارین اونی رو انتخاب کنید که EDGE رو ساپورت میکنه

ashkanreal
2010-09-28, 05:54 PM
برای فعالسازی mms باید اول از همه تمام کانکشن ها رو حذف کنید بعد از طریق ایرانسل کانکشن mms رو دریافت کنید و وقتی ذخیره کردین در آخر از شما سوال می شود که می خواهید تنظیمات به عنوان پیشفرض ذخیره شود(set as default)شما yes را بزنید.
تنظیمات gprs را دیفالت نکنید. در ضمن فعالسازی mms ضروری است

*Armin*
2010-09-28, 06:02 PM
با سلام هر کی با سیم کارت ایرانسل من تماس می گیره می گه خاموش می باشد درصورتی که خاموش نیست حتی وقتی شماره خودم با همین سیم کارت میگیرم میگه خاموش می باشد

چک کنید ببینید خط دایورت نشده؟ سیم کارت رو با یه گوشی دیگه تست کنید

snowsyamak
2010-09-28, 10:45 PM
من دیروز یکی بهم اس ام اس زده ولی اشتباهن پاکش کردن راهی هست که بفهمی با چه شماره ای بهت اس ام اس زدن ؟!!!!!

ansarweb
2010-09-29, 10:56 PM
کجایند موافقان ایرانسل تا جوابگو باشند:mixed:

HosseinGTX
2010-09-30, 02:12 AM
برا منم 2000 تومان شارزمو قورت داد:atten::Smile (2):
دیروزم خطم 1 طرفه شده بود زنگ زدم به 700 یه کد داد درست شد ولی شارزم:Smile (23):
یه 2 روز پیش هم 2000 تومان شارزم.......:atten: اگه بندازمش دور همراه اول که ازینم بدتره

ansarweb
2010-09-30, 10:28 PM
آهنگ پیشواز خریدم و تا 11/7 وقت داشت 6/7 یه پیام ایرانسل داد که اگر می خواهید اهنگ مورد نظر دوباره انتخاب نشود تا 8/7 یه پیام بدون متن به 7100551994 بفرستید وقتی فرستادم اهنگم از همون موقع قطع شد مگه ایرانسل نمیگه 30 روزه پس چرا 25 روزه قطعش کرد اگر هم پیام نمی دادم که باز دوباره همون اهنگ رو انتخاب میکرد دیگه داره شعورمون رو زیر سوال میبره واقعا ........
نواجان ، میلاد سبز شما که میگید ایرانسل هر روز در حال پیشرفته بگید چرا..................

ir_majhool
2010-09-30, 10:34 PM
اقا من الان دو روز هست که با این شماره700 تماس میگیرم به اپراتورش وصل نمیشه.رفتم دوباره خط رو 1000تومان دیگه شارژ کردم این هم 500تومانش رو اس دادم.بقیه 1000تومان رو کم کم.50.300.70تومان هی کم کرد به فاصله زمانی نیم ساعت بعد هم کل شارژ شد صفر.اخه چه وضعشه.همین طور دارن کلاهبرداری میکن.هیچکس هم جواب گوی ما نیست.حالا اگر کسی سایتی/شماره ای به غیراز 700و093770000000داره که جواب مارو بدن.خواهش میکنم راهنمایی کنید.یا حداقل بگین چیکار کنم.الان دو روز که این طور شده.من از گرگان هستم.

سلام همشهری
برو تو ecare بعد قسمت امور مشترکین و ارتباط با ما اونجا مشکل رو بنویس
2 روز بعد جواب بهت میدن

miladsabz
2010-10-01, 01:15 PM
زنگیدم 700گفت بعد از 10 روز تماس بگیر
روز دهم زنگیدم و بعد از 8 دقیقه گفت فردا زنگ بزن
الان زنگیدم و بعد از حدود 10 دقیقه یه شماره پیگیری بهم داد
تا 30 روز هم که فعال نشه میسوزه
سیم کارت مهم نیست مهم اینه که ما رو ..... فرض کردند نمی دونند که با این کاراشون قبر خودشون رو می کنند
دوباره یادم به تایپیک تحریم ایرانسل افتاد که نوا جان و میلاد سبز حسابی از ایرانسل تعریف می کردند حالا کجا هستند تا جواب بدهند اگه بخواید صدای اپراتور ها رو هم ضبط کردم براتون بزارم

توجه کردید که به کسانی که تا 5 سیم کارت به نامشان است سیم کارت هدیه تعلق نمی گیرد

ansarweb
2010-10-01, 02:06 PM
توجه کردید که به کسانی که تا 5 سیم کارت به نامشان است سیم کارت هدیه تعلق نمی گیرد

بله عزیز
این سیم کارت دومم هست و در ضمن شماره طلایی هم نیست

rashin
2010-10-01, 03:46 PM
ما اگه واسه خط پیام رسان آهنگ پیشواز نخوایم کیو باید ببینیم؟
نموده شدیم از دست این تبلیغات ایرانسل!!

test84
2010-10-01, 05:51 PM
کسی از سیم کارت های پیام رسان استفاده کرده؟ راضی هستن از کیفیتش؟ هزینه مکالماتش با سیم کارت اعتباری غیر-پیام رسان چقدره؟
معایبه این سیم کارت چیه؟

sajad1441
2010-10-01, 09:33 PM
سلام همشهری این ادرس رو که میگی(برو تو ecare بعد قسمت امور مشترکین و ارتباط با ما اونجا مشکل رو بنویس )کجا باید برم.توضیح کامل بده لطفا.

sajad1441
2010-10-01, 09:42 PM
[COLOR="Red"]دوستان عزیز.با کلاهبرداری جدید ایرانسل اشنا بشیدکه شارژ گوشی رو کم می منند. بعد از کلی تماس و شارژ هدر کردن برای تماس با اپراتور اونوقت میگن شما از اینترنت استفاده کردی. در صورتی که گوشی من گوشی ساده ای 1110هست .
ما نمیدونستیم گوشی1110اینترنت هم داره وگرنه از این طرحهای ایرانسل استفاده میکردم.

rashin
2010-10-01, 10:56 PM
کسی از سیم کارت های پیام رسان استفاده کرده؟ راضی هستن از کیفیتش؟ هزینه مکالماتش با سیم کارت اعتباری غیر-پیام رسان چقدره؟
معایبه این سیم کارت چیه؟

رفیق سیم کارت پیام رسان مکالمه اش دوطرفه قطعه و فقط sms,mms ‎و gprs‏ داره که تعرفه اس ام اسش بدون در نظر گرفتن فارسی یا فینگلیش بودنش 10 تومن و تعرفه اینترنتش به غیر از شبها و آخر هفته ها هر کیلوبایت 5ریال یعنی 2ریال ارزونتر از تعرفه سیم کارتهای معمولیه.از لحاظ کیفیت هم هیچ تفاوتی با سیم کارتهای اعتباری نداره

aspirine
2010-10-01, 10:57 PM
با سلام خدمت دوستان
یه سوال داشتم من mms رو فعال کردم اما نمیتونم بفرستم تنظیمات دریافت میشه اما نمیتونم ارسال کنم تنظیمات دستی هم جواب نداد گوشیمم 5800 XM لطفا کمک کنید

Google 64
2010-10-02, 01:39 PM
معایبه این سیم کارت چیه؟

دوست عزیز سیم کارت پیام رسان اسمش روشه امکان مکالمه نداره و فقط مخصوص پیامک هست

sinak3
2010-10-03, 08:55 PM
دوستان من میرم ecare میگه حساب شما بسته است با ایرانسل تماس بگیرید.
میشه راهنماییم کنید با کجا تماس بگیرم؟ ممنون.

a_ostad
2010-10-03, 09:34 PM
سلام
منم همین مشکل رو داشتم!
یا رمز عبور و نام کاربری رو اشتباه وارد کردی قفل شده ، یا مدت زیادی از این سیستم استفاده نکردی!
برو سایت ایرانسل بخش ecare ببین گفته چطور میتونی یه رمز عبور جدید بگیری!
ضمنا موقع وارد کردن رمز عبور حواست باشه بزرگ و کوچکی حروف رو رعایت کنی که دوباره قفل نشه!

™Ultimate
2010-10-03, 11:18 PM
سلام
منم همین مشکل رو داشتم!
یا رمز عبور و نام کاربری رو اشتباه وارد کردی قفل شده ، یا مدت زیادی از این سیستم استفاده نکردی!
برو سایت ایرانسل بخش ecare ببین گفته چطور میتونی یه رمز عبور جدید بگیری!
ضمنا موقع وارد کردن رمز عبور حواست باشه بزرگ و کوچکی حروف رو رعایت کنی که دوباره قفل نشه!

سلام دوست عزیز برای دریافت مجدد کد ecare باید یک اس ام اس خالی به 130بفرستی ممکنه یه کم طول بکشه ولی نگران نباش :flower::flower:

به خدا نگوییم مشکل بزرگی داریم ..:flower:
به مشکلات بگوییم خدای بزرگی داریم..:flower:

ESP
2010-10-06, 12:55 AM
درود
من هم مشکل در ارسال mms ایرانسل دارم
اصلا یکی هم تا حالا نتونستم بفرستم موقع
ارسال پیغامهای زیر رو میگیرم

Unable to send
sending to unkhown terminal
-------------------
Message not accepted by multimedia message center
---------------------
No valid customer data

پورت رو هم به 9201 تغییر دادم نشد ...
گوشیم هم 5800 است
کسی میتونه راهنمائی کنه ؟

ممنون

eli_bh
2010-10-11, 11:02 AM
سلام
زنگ میزنم به رفیقم میگه تماس های دریافتی مشترک مورد نظر مسدود می باشد.

یعنی آنتن نداره؟یا خود دوستم مسدودش کرده؟یا به زبون واضح تر: چی میشه که اینو میگه؟

یه لطفی کنین زودی جواب بدین نگرانشم

Nova view
2010-10-11, 03:30 PM
سلام
زنگ میزنم به رفیقم میگه تماس های دریافتی مشترک مورد نظر مسدود می باشد.

یعنی آنتن نداره؟یا خود دوستم مسدودش کرده؟یا به زبون واضح تر: چی میشه که اینو میگه؟

یه لطفی کنین زودی جواب بدین نگرانشم

دلایل مختلی می تواند داشته باشد، در حالت عادی امکان دارد محدود کننده تماس بر روی خط فعال شده باشد.
در حالت غیر عادی می تواند قطعی خط در شبکه باشد که باید از طریق اپراتور بررسی شود.

با درود
جهت ریست کردن رمز کنترل حساب اینترنتی اگر از طریق سایت موفق نمی شوید با اپراتور تماس بگیرید.
کمتر از 30 ثانیه رمز جدید از طریق پیام کوتاه به خط شما ارسال می شود.

DJFOOOX
2010-10-12, 11:07 PM
دوستان سلام لطفا خيلي سريع به صورت اورژانسي به من كمك كنيد من سيم كارت اعتباريم رو در سال 85 خريدم و اون موقع بدون ثبت نام سيم كارت فعال ميشد حالا ايرانسل sms داده كه مداركت رو fax كن منم fax نكردم حالا سيم كارتم مسدود شده اپراتور ايرانسل هم جواب نميده چكار كنم؟ اگه الان فكس كنم وصل ميشه يا واسه وصل بايد هزينه بدم؟ هر كي هم بهم زنگ ميزنه ميگه مشترك مورد نظر تماس هاي ورودي خود را مسدود كرده در صورتي كه من كاري نكردم خيلي ضايع است ككككككككممممممككككمم كنيد

Nova view
2010-10-13, 01:30 PM
دوستان سلام لطفا خيلي سريع به صورت اورژانسي به من كمك كنيد من سيم كارت اعتباريم رو در سال 85 خريدم و اون موقع بدون ثبت نام سيم كارت فعال ميشد حالا ايرانسل sms داده كه مداركت رو fax كن منم fax نكردم حالا سيم كارتم مسدود شده اپراتور ايرانسل هم جواب نميده چكار كنم؟ اگه الان فكس كنم وصل ميشه يا واسه وصل بايد هزينه بدم؟ هر كي هم بهم زنگ ميزنه ميگه مشترك مورد نظر تماس هاي ورودي خود را مسدود كرده در صورتي كه من كاري نكردم خيلي ضايع است ككككككككممممممككككمم كنيد

با درود
اگر خط شما به دلیل عدم تکمیل ثبت نام و عدم وجود مدارک در پرونده قطع شده باشد، برای اینکه در سریعترین زمان بتوانید خط خودتان را باز کنید به یکی از دفاتر امور مشترکین ایرانسل مراجعه فرمایید.
در غیر اینصورت با فکس و یا ارسال مدارک چند روزی زمان می برد تا خط شما باز شود.
ارسال مدارک هیچ هزینه ای ندارد.

فرهادخطر
2010-10-13, 03:15 PM
دوستان شماره کاربری سیم کارتمو گم کردم چکار کنم؟

ΛΛ Θ l-l $ Σ Ω
2010-10-13, 03:19 PM
من طرح 3 هزارتومنی اینتنرنت ایرانسل رو فعال کردم، حالا می خوام طرح 10 هزارتومنی رو فعال کنم . می خواستم ببینم اون طرح 3 تومنیم از بین میره یا اینکه اعتبار روزای باقی موندش میمونه واسه ماه بعد.؟؟؟

اگه آهنگ پیشوازمو برای مدت مثلا یک ماه موقتا قطع کنم ، بعد از یک ماه آهنگ تموم میشه یا مدت اعتبارشم متوقف میشه؟؟؟

من طرح 3 هزارتومنی اینتنرنت ایرانسل رو فعال کردم، حالا می خوام طرح 10 هزارتومنی رو فعال کنم . می خواستم ببینم اون طرح 3 تومنیم از بین میره یا اینکه اعتبار روزای باقی موندش میمونه واسه ماه بعد.؟؟؟

لطفا یکی جواب بده می خوام طرح فعال کنم :student:

ReziOnline
2010-10-13, 08:18 PM
بنده هم MMS سیمکارتمو سال قبل فعال کردم و چند پیام چندرسانه ای هم در همون زمان ارسال کردم و به مقصد هم رسید. اما بعد از این مدت، حالا در حین ارسال MMS با پیغام خطای Unable to send message مواجه میشم. اتفاقا امروز هم اس ام اسی با متن "سرویس MMS شما فعال است! با ارسال پیامک خالی به 8333 از شیوه شرکت در مسابقه عکس MMSی ایرانسل..." دریافت کردم که نشان دهنده اینه که این سرویس برای خطم هنچنان فعاله. پس مشکل از کجاست؟!

ReziOnline
2010-10-14, 04:08 PM
لطفا یکی جواب بده می خوام طرح فعال کنم :student:

قابلیت تمدید بسته افزایشی خدماتGPRS نامحدود ایرانسل
در صورتی که مشترک مایل باشد نسبت به سفارش بـستـه افـزایشـی جدید اقدام نماید، می‌تواند باقیمانده اعتبار دوره قبل (تعداد روزهای باقی مانده از بسته) را در دوره جدید نیز مصرف کند. بدین ترتیب، اگر مشترکی زودتر از پایان مدت اعتبار بسته خود، اقدام به تمدید و سفارش مجدد بسته افزایشی خدمات GPRS ایرانسل نماید، مدت زمان باقی مانده از بسته قبلی به مدت اعتبار بسته جدید اضافه خواهد شد. به عنوان مثال، اگر در سومین روز استفاده از بستۀ ٧ روزه، مشترک تصمیم بگیرد از بسته ١ ماهه استفاده نماید، مدت اعتبار استفاده از سرویس GPRS وی به یک ماه و ٤ روز تغییر خواهد کرد. توجه داشته باشید که مشترکین ایرانسل، محدودیتی در تمدید بسته‌های افزایشی GPRS نخواهند داشت و با این کار، مدت باقیمانده از بسته‌های پیشین را از دست نمی‌دهند.
• حداکثر روزهای ممکن برای استفاده از اعتبار موجود در بسته های افزایشی ایرانسل با توجه به قابلیت تمدید این بسته ها، ٩٠ روز خواهد بود.
منبع (http://irancell.ir/Layer2/?id=473)

miladsabz
2010-10-14, 10:37 PM
اگه آهنگ پیشوازمو برای مدت مثلا یک ماه موقتا قطع کنم ، بعد از یک ماه آهنگ تموم میشه یا مدت اعتبارشم متوقف میشه؟؟؟
با سلام
بله اهنگ پیشواز طبق موعد مقرر به پایان خواهد رسید

ΛΛ Θ l-l $ Σ Ω
2010-10-15, 09:55 AM
قابلیت تمدید بسته افزایشی خدماتGPRS نامحدود ایرانسل
در صورتی که مشترک مایل باشد نسبت به سفارش بـستـه افـزایشـی جدید اقدام نماید، می‌تواند باقیمانده اعتبار دوره قبل (تعداد روزهای باقی مانده از بسته) را در دوره جدید نیز مصرف کند. بدین ترتیب، اگر مشترکی زودتر از پایان مدت اعتبار بسته خود، اقدام به تمدید و سفارش مجدد بسته افزایشی خدمات GPRS ایرانسل نماید، مدت زمان باقی مانده از بسته قبلی به مدت اعتبار بسته جدید اضافه خواهد شد. به عنوان مثال، اگر در سومین روز استفاده از بستۀ ٧ روزه، مشترک تصمیم بگیرد از بسته ١ ماهه استفاده نماید، مدت اعتبار استفاده از سرویس GPRS وی به یک ماه و ٤ روز تغییر خواهد کرد. توجه داشته باشید که مشترکین ایرانسل، محدودیتی در تمدید بسته‌های افزایشی GPRS نخواهند داشت و با این کار، مدت باقیمانده از بسته‌های پیشین را از دست نمی‌دهند.
• حداکثر روزهای ممکن برای استفاده از اعتبار موجود در بسته های افزایشی ایرانسل با توجه به قابلیت تمدید این بسته ها، ٩٠ روز خواهد بود.
منبع (http://irancell.ir/Layer2/?id=473)

خوب اگه اینجوری باشه اعتبار باقی مانده من باید بشه 60 روز ( یه بسته 3 و یه بسته 10 تومنی فعال کردم) بعد تمامی ساعات این 60 روز می تونم استفاده کنم ؟؟؟:beel:

Nova view
2010-10-15, 01:09 PM
درود
من هم مشکل در ارسال mms ایرانسل دارم
اصلا یکی هم تا حالا نتونستم بفرستم موقع
ارسال پیغامهای زیر رو میگیرم

Unable to send
sending to unkhown terminal
-------------------
Message not accepted by multimedia message center
---------------------
No valid customer data

پورت رو هم به 9201 تغییر دادم نشد ...
گوشیم هم 5800 است
کسی میتونه راهنمائی کنه ؟

ممنون

بنده هم MMS سیمکارتمو سال قبل فعال کردم و چند پیام چندرسانه ای هم در همون زمان ارسال کردم و به مقصد هم رسید. اما بعد از این مدت، حالا در حین ارسال MMS با پیغام خطای Unable to send message مواجه میشم. اتفاقا امروز هم اس ام اسی با متن "سرویس MMS شما فعال است! با ارسال پیامک خالی به 8333 از شیوه شرکت در مسابقه عکس MMSی ایرانسل..." دریافت کردم که نشان دهنده اینه که این سرویس برای خطم هنچنان فعاله. پس مشکل از کجاست؟!

با درود
اخیرا متاسفانه برخی تنظیمات خودکار فاقد آی پی ارسال می شود.

حتما این مورد را چک کنید که کانکشن دستی بسازید و باز به صورت دستی اعداد داده شده را وارد کنید.

miladsabz
2010-10-15, 01:17 PM
با سلام
این شماره ای که به اون پیامک خالی می دادیم کل محصولات لیگ برتری برامون می یومد چند بود تبلیغ اش را دیده بودم یادم رقته

armaner
2010-10-16, 01:36 PM
سلام دوستان.

من خودم یه خط ایرانسل دارم از دیروز برای خط های ایرانسل نمیتونم اس ام اس های طولانی بدم یعنی حتی همون یک پیام رو هم نمیفرسته(از لحاظ حرف)حدودا تا 70 حرف رو میفرسته ولی بیشتر رو نمیفرسته.

میشه راهنمایی کنید؟

ReziOnline
2010-10-16, 04:41 PM
با درود
اخیرا متاسفانه تنظیمات خودکار فاقد آی پی ارسال می شود.

حتما این مورد را چک کنید که کانکشن دستی بسازید و باز به صورت دستی اعداد داده شده را وارد کنید.

بلاخره MMS ارسال شد! تنظیماتش رو هم با کد دریافت کردم. اما تنها مشکلی که همچنان وجود داره کم شدن اعتبار از حساب اصلیه، در صورتی که بسته MMS دارم!

EGALE
2010-10-16, 09:32 PM
یک مشکل بزرگ واسم پیش اومده.
تازگیها خط من به اینترنت وصل نمیشه اگرم وصل شه فقط گوگل رو باز میکنه بقیه سایتها رو میگه مشکل dns داره. سیم کارت رو در گوشی دیگر امتحان کردم بازم مشکل داشت. و سیم کارتهای دیگر هیچ مشکل نداره.

نامحدود 1 ماه فعال کردم و 20 روزش باقی مانده زیادم دانلود نکردم و شارژ کافی دارم.

مشکل کجاست؟سیم کارتم خراب شده؟

ir_majhool
2010-10-16, 10:20 PM
سلام
یه مشکل جدید
مگه قرار نیست در طرح 47% و شبیه به اون 10 محصول ویترین رایگان باشه
خوب چرا من امروز چندتا چیز خریدم همرو از حسابم کم کرد
به ایرانسل email زدم تا ببینیم چی میشه

Nova view
2010-10-16, 11:35 PM
خوب اگه اینجوری باشه اعتبار باقی مانده من باید بشه 60 روز ( یه بسته 3 و یه بسته 10 تومنی فعال کردم) بعد تمامی ساعات این 60 روز می تونم استفاده کنم ؟؟؟:beel:

با درود
خیر، قابلیت تمدید برای هر بسته در نوع خود وجود دارد. هر بسته با بسته خودش تمدید می شود.

سلام دوستان.

من خودم یه خط ایرانسل دارم از دیروز برای خط های ایرانسل نمیتونم اس ام اس های طولانی بدم یعنی حتی همون یک پیام رو هم نمیفرسته(از لحاظ حرف)حدودا تا 70 حرف رو میفرسته ولی بیشتر رو نمیفرسته.

میشه راهنمایی کنید؟

با درود
اگر مشکل به تازگی پیش آمده احتمالا مقطعی است و برطرف می شود.
اما به طور کلی معمولا به دو دلیل این گونه اختلالات در ارسال پیامک پیش می آید.
اول ضعف آنتن دهی و تداخل فرکانسی در محل است و دوم مشکل مرکز پیام کوتاه.

یک مشکل بزرگ واسم پیش اومده.
تازگیها خط من به اینترنت وصل نمیشه اگرم وصل شه فقط گوگل رو باز میکنه بقیه سایتها رو میگه مشکل dns داره. سیم کارت رو در گوشی دیگر امتحان کردم بازم مشکل داشت. و سیم کارتهای دیگر هیچ مشکل نداره.

نامحدود 1 ماه فعال کردم و 20 روزش باقی مانده زیادم دانلود نکردم و شارژ کافی دارم.

مشکل کجاست؟سیم کارتم خراب شده؟

http://www.ir-tci.org/forum/showpost.php?p=763434&postcount=536

armaner
2010-10-17, 12:17 AM
سلام دوستان.

میشه راهنمایی کنید؟

این موضوع از دیشب کلافم کرده--یه بار پیام میره یه بار نه.امروز یه بار پیام طولانی فرستاده شد ولی دیگه نه-تا حدود 50 یا 60 حرف میفرسته

من چیکار کنم؟:happy:

r0ot$harp
2010-10-17, 02:02 AM
سلام دوستان .

گوشی من 5800 هست و MMS بنده هم وصله . اما اصلا ارسال نمی کنه . خطایی که می ده No valid customer data .

دوستان کمک کنید لطفا .

باتشکر احسان

ramin2020
2010-10-17, 08:53 PM
دوستان خودتونو اذیت نکنین. مشکل از گوشی های شما نیست. واسه منم نمیره (قبلا راحت میرفت)
مشکل مثل همیشه از ایرانسله. جالبه تازه مسابقه mms هم گذاشته :happy:

Nova view
2010-10-17, 10:08 PM
این موضوع از دیشب کلافم کرده--یه بار پیام میره یه بار نه.امروز یه بار پیام طولانی فرستاده شد ولی دیگه نه-تا حدود 50 یا 60 حرف میفرسته

من چیکار کنم؟:happy:

دوست عزیز
ابتدا سیمکارت خود را در گوشی دیگری قرار دهید و وجود چنین مشکل را بررسی کنید.
امکان دارد مشکل از شبکه نباشد.

armaner
2010-10-18, 12:05 PM
دوست عزیز
ابتدا سیمکارت خود را در گوشی دیگری قرار دهید و وجود چنین مشکل را بررسی کنید.
امکان دارد مشکل از شبکه نباشد.

دوست عزیز سیم کارت رو با گوشی های دیگه هم امتحان کردم.و به یه نکته جالب برخوردم

من فقط اس ام اس های فارسی ام به دست طرف میرسد(البته انگلیسی هم تا حدود 50 حرف)نمیدونم چش شده؟

اخه گوشی خودم فارسی نداره.مجبور شدم از گوشی برادرم استفاده کنم

ARSHAL\/\/
2010-10-18, 11:39 PM
سلام
از چند روز پیش هی پیام میدادن که سیمکارتت مسدود میشه و باید مدارک شناسایی را به یه شماره فکس کنی این کار رو کردم ولی امروز سیمکارتم مسدود شد .
حالا چیکار کنم ؟؟؟
اینم بگم سیمکارت رو خودم نخریدم و اصلا نمیدونم مال کیه..
به دادم برسید بچه ها ..

J A F A R
2010-10-19, 11:01 AM
تو سری 60 ورژن 5 یکی دقیق بگه چه جوری تنظیم کنم

sadaf89
2010-10-19, 12:52 PM
سلام
از چند روز پیش هی پیام میدادن که سیمکارتت مسدود میشه و باید مدارک شناسایی را به یه شماره فکس کنی این کار رو کردم ولی امروز سیمکارتم مسدود شد .
حالا چیکار کنم ؟؟؟
اینم بگم سیمکارت رو خودم نخریدم و اصلا نمیدونم مال کیه..
به دادم برسید بچه ها ..

با سلام دوست عزیز به دفتر خدمات ارتباطی امور مشترکین مراجعه کنید.مدت زیادی طول میکشد تا مدارک مورد نظر در سیستم ثبت شود.حتما باید از طریق نمایندگی های ایرانسل مدارک را ارسال و سیمکارت را مجددا فعال کنید.

armaner
2010-10-23, 12:29 PM
سلام دوستان یه سوال

من شماره مرکز خدمات رو عوض کردم-حالا بعضی وقت کلا دیگه نمیتونم پیام بفرستم-گاهی اوقات که دیگه اصلا send نمیشه-میشه راهنمایی کنید

1-پیام های فقط کوتاه رو میتونم بفرستم(البته فقط گاهی اوقات)
2-مرکز خدمات(که شماره اش رو عوض کردم)چه تاثیری داره؟

™Ultimate
2010-10-23, 03:48 PM
سلام دوستان یه سوال

من شماره مرکز خدمات رو عوض کردم-حالا بعضی وقت کلا دیگه نمیتونم پیام بفرستم-گاهی اوقات که دیگه اصلا send نمیشه-میشه راهنمایی کنید

1-پیام های فقط کوتاه رو میتونم بفرستم(البته فقط گاهی اوقات)
2-مرکز خدمات(که شماره اش رو عوض کردم)چه تاثیری داره؟

با سلام دوست عزیز شماره ی مرکز پیام رو به چند تغییر دادی؟

armaner
2010-10-23, 08:02 PM
با سلام دوست عزیز شماره ی مرکز پیام رو به چند تغییر دادی؟

00989350001400

mmiladd
2010-10-24, 11:45 PM
سلام..

دوستان من يه مشكل با يه شماره خاص دارم كه شب ها نمي تونم بهش sms بدم..!

در طول روز خوبه ولي آخر شب كه ميشه ديگه نميشه S داد..!

به نظر شما مشكل از كجا مي تونه باشه..؟

nimag222
2010-10-25, 01:13 AM
سلام نوا جان من امروز برای فعال سازی mms دو تا از خط هام به یک نمایندگی ایرانسل رفتم .از فرمی که برای تعهد پر میکنن خبری نبود مسئولش از من فقط کپی کارت ملی مو گرفت و آدرسمو و شماره سیمکارت و شماره قاب سیم روش نوشت و برای فعال سازی هر سیم هم 1000 ازم گرفت منم بهش گفتم که نباید پول بگیره ولی گفت بدون پول انجام نمیدم .منم 2000 تومن بهش دادم. یادم نبود که راجع به فرم ازش بپرسم ولی از یک دفتر خدماتی ارتباطی و یک نمایندگی دیگه پرسیدم اونا هم گفتن فرم پر کردن نمیخواد فقط مدارک بیار تا برات فعال کنم.تو رو خدا کمک کن الان سر در گم موندم چیکار کنم.نمایندگی هم که رفتم رو به روی علاالدین 50 متر از تقاطع حافظ به سمت غرب *****ی میریم هست که دو تا مغازه بهم چسبیده که روی یکی از مغازها نوشته بود امور مشترکین ایرانسل.اصلا فرم پر کردن فرمالیته شده یا اینا کلاه بردارن .طرف گفت 1 هفته ای فعال میشه میخواستم راهنماییم کنی که اگه سر کارم تا قبل از یک هفته مغازشو تعطیل کنم:dont::not:
با تشکر

Nova view
2010-10-25, 02:08 PM
سلام نوا جان من امروز برای فعال سازی mms دو تا از خط هام به یک نمایندگی ایرانسل رفتم .از فرمی که برای تعهد پر میکنن خبری نبود مسئولش از من فقط کپی کارت ملی مو گرفت و آدرسمو و شماره سیمکارت و شماره قاب سیم روش نوشت و برای فعال سازی هر سیم هم 1000 ازم گرفت منم بهش گفتم که نباید پول بگیره ولی گفت بدون پول انجام نمیدم .منم 2000 تومن بهش دادم. یادم نبود که راجع به فرم ازش بپرسم ولی از یک دفتر خدماتی ارتباطی و یک نمایندگی دیگه پرسیدم اونا هم گفتن فرم پر کردن نمیخواد فقط مدارک بیار تا برات فعال کنم.تو رو خدا کمک کن الان سر در گم موندم چیکار کنم.نمایندگی هم که رفتم رو به روی علاالدین 50 متر از تقاطع حافظ به سمت غرب *****ی میریم هست که دو تا مغازه بهم چسبیده که روی یکی از مغازها نوشته بود امور مشترکین ایرانسل.اصلا فرم پر کردن فرمالیته شده یا اینا کلاه بردارن .طرف گفت 1 هفته ای فعال میشه میخواستم راهنماییم کنی که اگه سر کارم تا قبل از یک هفته مغازشو تعطیل کنم:dont::not:
با تشکر

در طرح ثبت نام جدید نیازی به پر کردن فرم نیست و همان فرم ثبت نام به منزله تعهد شما در برابر قوانین شبکه است.
به همین دلیل است که سیمکارت های بسیار قدیمی که از طرح قدیم ثبت شده اند، هنگام فعال سازی MMS مانند طرح جدید در نظر گرفته شده و فرمی داده نمی شود.
البته طبق قانون اگر برگه ثبت نام ثبت شده در شبکه محتوای MMS مانند برگه های قدیمی نداشته باشد امکان دارد فعال سازی نشود.
یعنی اگر سیمکارت خود را طی حدود یک سال اخیر خریداری کرده اید معمولا فعال می شود.

Nova view
2010-10-25, 02:38 PM
سلام..

با درود
ترجیحا بر روی گوشی دیگری وجود مشکل را بررسی کنید.
اگر در زمان مشکل شما می توانید به سایر خطوط پیام کوتاه ارسال کنید باید علت را در خط مقصد جست و جو کنید.

ReziOnline
2010-10-25, 05:26 PM
مشکل کم شدن اعتبار از حساب اصلی با ارسال MMS با وجود داشتن بسته MMS درست بشو نیست؟!
تماس با اپراتور، ارسال ایمیل و ... هم جواب نداد! قصد درست کردنشو ندارند؟

mmiladd
2010-10-25, 09:02 PM
سلام.. مرسي درست شد.. بعد از دو شب خودكار حل شد..

مرسي

Nova view
2010-10-25, 09:29 PM
مشکل کم شدن اعتبار از حساب اصلی با ارسال MMS با وجود داشتن بسته MMS درست بشو نیست؟!
تماس با اپراتور، ارسال ایمیل و ... هم جواب نداد! قصد درست کردنشو ندارند؟

مشکلی در این زمینه وجود ندارد که اصلاح شود.
متاسفانه ظاهرا بر روی خط شما مشکل پیش آمده،
اگر شماره پیگیری دریافت کردید با آن مجدد بررسی کنید که روند حل مشکل تا کجا انجام شده است.

armaner
2010-10-26, 06:29 PM
سلام..

منم دقیقا شبا همین مشکل رو دارم-پیام های طولانی رو نمیتونم بفرستم

و جالب اینه که فقط شبا این مشکل رو دارم

MTNI
2010-10-27, 08:40 PM
نه آقا مشکل کلی هست

Sakhaey
2010-10-28, 10:51 AM
با سلام
مىخاستم بپرسم هزينه تماس سيمكارت اعتبارى ايرانسل از ايران با سيمكارت اعتبار ايرانسل در عربسان كه رومينگ آن فعال شده است چقدر هست؟
با تماس با شماره 700 پاسخ دادند كه:
ايرانسل به ايرانسل به عربستان:
براى طرف مقابل: 308 تومان
براى ما:
8 تا 21: 303 تومان
21 تا 8: 289 تومان
از عربستان به ايران:
2053 تومان
ولى فكر مى كنم صحيح نيست چون يك بار تماس حدود يك دقيقه با عربستان ديدم تقريبا 85تومان از اعتبارم كم شده!

سوال دوم: تماس رومينگ بدون پاسخ هم هزينه اى داره؟

با تشكر پيشاپيش

Nova view
2010-10-29, 12:43 PM
با سلام
مىخاستم بپرسم هزينه تماس سيمكارت اعتبارى ايرانسل از ايران با سيمكارت اعتبار ايرانسل در عربسان كه رومينگ آن فعال شده است چقدر هست؟
با تماس با شماره 700 پاسخ دادند كه:
ايرانسل به ايرانسل به عربستان:
براى طرف مقابل: 308 تومان
براى ما:
8 تا 21: 303 تومان
21 تا 8: 289 تومان
از عربستان به ايران:
2053 تومان
ولى فكر مى كنم صحيح نيست چون يك بار تماس حدود يك دقيقه با عربستان ديدم تقريبا 85تومان از اعتبارم كم شده!

سوال دوم: تماس رومينگ بدون پاسخ هم هزينه اى داره؟

با تشكر پيشاپيش

هزینه ها حدودا صحیح است.
تماس از ایرانسل داخل کشور به ایرانسل در عربستان همانند تماس ایرانسل به خارج از کشور محاسبه می شود.
ظاهرا سوالات در رابطه با رومینگ بسیار متنوع هست.
کد 714 به طور شبانه روزی آماده پاسخگویی به دوستان در رابطه را رومینگ هست.
714 از خط ایرانسل یا 09377140000 را از شماره ثابت و یا 989377140000 از کشور های دیگر را شماره گیری کنید.

Nova view
2010-10-29, 12:47 PM
نه آقا مشکل کلی هست

مشکل کلی نیست
چون بسیاری از مشترکان بدون مشکل در حال استفاده از این بسته هستند.
اگر خطی شارژ کسر می کند با اپراتور تماس بگیرید، هماهنگ شده دوستان موضوع را پیگیری و برطرف می کنند.

Arash1984
2010-11-02, 03:08 PM
سلام
من هر وقت شارژ شگفت انگیز می کنم ,همیشه برای هر بار تماس باید 2بار اقدام کنم!
بار اول می گه شما شارژ ندارید بار دوم مگیره!!!!!
عجب باگ مسخره ای!:atten: از چند نفر دیگه هم شنیدم این مشکل مضحک رو دارن....
حالا شما حساب کن دقیقن آمار تلاشت برای تماس ضربدر 2 می شه که جدا از در آمدن چشم خودت! برای آنتن دهی و پیجویی شبکه ایرانسل هم دردسرسازه!!!!!
از خیر تعرفه های ویژه هم نمی تونیم بگذریم بخاطرGPRS! بخصوص از وقتی تایمشون طولانی شده....
ممنونم اگه راه حلی داره بگید

آقا همچنان این مشکل پابرجاست. باور کنید که از خیر شارژ شفت انگیز با وجود تماس بالایی که دارم گذشته ام....
یعنی ایرانسل این مشکل قدیمیش رو نمیتونه درست کنه؟
جناب نوا هم قول پیگیری داده بود...:flower:

Arash1984
2010-11-02, 03:15 PM
یک سوال دیگه .....
هیچ قانونی نداره مدت زمان اعتبار افزوده شگفت انگیز؟
یک بار حالی و هولی و تا2ماه وقت مصرف میده:Smile (8):
یک بار 10-12روز
بعضی اوقات 3-4 روز:atten:
این توی تمام مبلغ شارژها هم صادقه(یعنی مثلن برای5تومنی از 4 تا 60 روز من وقت مصرف مختلف براش دیدم...)

hamed234
2010-11-05, 06:02 PM
کی می دونه چطور باید تنظیمات WAP+MMS ایرانسل رو دریافت کرد

miladsabz
2010-11-05, 09:32 PM
کی می دونه چطور باید تنظیمات WAP+MMS ایرانسل رو دریافت کرد
کد *۱۴۰*۳*۵# را وارد کنید

Nova view
2010-11-05, 10:29 PM
آقا همچنان این مشکل پابرجاست. باور کنید که از خیر شارژ شفت انگیز با وجود تماس بالایی که دارم گذشته ام....
یعنی ایرانسل این مشکل قدیمیش رو نمیتونه درست کنه؟
جناب نوا هم قول پیگیری داده بود...:flower:
دوست عزیز
این موضوع توسط دوستان مدتی پیش بررسی شد اما کلی نبود.
لطف بفرمایید 5 شماره که با چنین مشکلی مواجه هستند از طریق سایت ایرانسل اعلام بفرمایید تا دوستان بهتر و دقیق تر بررسی کنند.

یک سوال دیگه .....
هیچ قانونی نداره مدت زمان اعتبار افزوده شگفت انگیز؟
یک بار حالی و هولی و تا2ماه وقت مصرف میده:Smile (8):
یک بار 10-12روز
بعضی اوقات 3-4 روز:atten:
این توی تمام مبلغ شارژها هم صادقه(یعنی مثلن برای5تومنی از 4 تا 60 روز من وقت مصرف مختلف براش دیدم...)

دوست عزیز
شارژ 1000 2000 5000 10000 و 20000 به ترتیب ٣، ٥، ١٠، ١٥ و ٢٠ روز می باشد
با هر بار شارژ شگفت انگیز، این تعداد روز اعتبار بر روی تعداد روز قبلی افزوده می شود به همین دلیل اگر شما مداوم شارژ شگفت انگیز داشته باشید روز های اعتبار آن نیز افزایش پیدا می کند.

Arash1984
2010-11-06, 05:11 AM
دوست عزیز
این موضوع توسط دوستان مدتی پیش بررسی شد اما کلی نبود.
لطف بفرمایید 5 شماره که با چنین مشکلی مواجه هستند از طریق سایت ایرانسل اعلام بفرمایید تا دوستان بهتر و دقیق تر بررسی کنند.
[/B]

سعی میکنم چند شماره دیگه پیدا کنم، یکی از بچه های همین انجمن که تو همین تاپیک اعلام کرد این مشکل رو داره؛ دوستان دیگه هم اگه هستند اینجا بگند تا به سایت ایرانسل انتقال بدیم:flower:

parvizkei
2010-11-06, 11:42 AM
با سلام
گوشي نوكيا مدل 5230 با اينكه ايرانسل ميگه mms را براي آن فعال كرده و روي سيستم خودشان هم آن را فعال مي‌بينند. اما نمي‌تواند MMS بفرستد . براي حل اين مشكل تقاضاي راهنمايي دارم.
با تشكر

ReziOnline
2010-11-06, 01:52 PM
با سلام
گوشي نوكيا مدل 5230 با اينكه ايرانسل ميگه mms را براي آن فعال كرده و روي سيستم خودشان هم آن را فعال مي‌بينند. اما نمي‌تواند MMS بفرستد . براي حل اين مشكل تقاضاي راهنمايي دارم.
با تشكر

برای ارسال پیام چند رسانه ای لازمه فرم فعالسازی ام ام اس خودتونو ارسال کرده باشید، تنظیمات رو از طریق*140*3*5# دریافت و ذخیره کنید. اگه مشکلی بود با 700 تماس بگیرید.

Milad_y
2010-11-06, 04:24 PM
دوستانی که در جریان کارای شرکت نیستن لطفا نیان و اظهار نظر نکنن.
من وقتی از شازژ شگفت انگیز استفاده میکردم تا تاریخ 1392 اعتبار داشتم چون مصرفم زیاده تقریبا هر روز 10000 تومان شارژ میکنم این تاریخ اضافه شد ولی چند روز پیش که chek کردم اعتبارمو تا تاریخ 90 شده بود گفتم اومده پایین دیگه اشکال نداره تا امروز صبح که اعتبار منو تا تاریخ 9/89 کردن زنگ زدم شرکت میگم چرا اینجوری شده خانوم اپراتور میگه چیزی نشده شرکت اومده اعتبارای بیش از 90 روزو کم کرده آورده رو 90 روز میگم با چه حقی این کارو کردن میگه شما حق نداشتید پشت سر هم شارژ کنید خطتونو (پیش دستی کردن ایرانیا برای رو پوشونی دزدیشون).
میگم همچین قانونی نبوده منم تا 92 شارژ داشتم الانم باید برم خارج از ایران تا برگردم شارژم ازبین میره تاریخ منو درست کنید که این شارژم از بین نره الان 120000 تومن شارژ ایرانسلی دارم اپراتورم برگشته میگه شما اثبات کن تا تاریخ 92 شارژ داشتی الان اطلاعات نشون میده تا 9/89 داری من تو این مملکت که هیچ نظارتی رو این شرکتا نیست و هرجور که میخوان اطلاعت مالی مردم تغییر میدن چه جوری باید اثبات کنم که شرکت از من دزدی کرده؟؟؟؟
نه تنها من برای خیلی از دوستانم هم این مشکل هست.به نظر شما اگه اسم این کار دزدی از مردم نیست چیه که ایرنسل داره انجام میده؟؟؟؟
تعداد خطاهایی که این شرکت تا الان داشته به قدری شده که مردم دیگه به عنوان یه شرکت معتبر ازش استفاده نکنن ولی ما ایرانیا هر چه قدر تو سرمونم بزنن بازم باج میدیم بهشونو کوتاه میایم.

armin39
2010-11-06, 04:33 PM
ميلاد جان خدايي منم خسته شدم از اين دزدي ها؛بايد همه با هم 1 كاري كنيم تا حال اينا رو كرفت

alireza036
2010-11-08, 09:27 AM
با سلام
گوشی من MMS ارسال میکنه ولی تو دریافتش مشکل داره ، می نویسه communication error (اشکال در ارتباط)
در صورتی که تنظیماتش هم درسته ، گوشی من سونی اریکسون K970 هست.

MEAYSAM
2010-11-08, 10:10 AM
ببخشید ایرانسل با خطهای0939برای ارسال ام ام اس مشکل ندارد چون خط 0939هفته گذشته با درخواست فعالسازی ام ام اس گرفتم هنوز فعال نشده است

EGALE
2010-11-10, 02:53 PM
این حساب اینترنتی برای اعتباری هست؟ من هرکاری میکنم وارد نمیشه میگه اشتباه هست!

™Ultimate
2010-11-10, 06:57 PM
باسلام دوست عزیز حساب اینترنتی برای اعتباری هم فعاله.من چک کردم ماله خودم را .احتمالا شماره pukیارمز ویترین رو اشتباه زدی رمز ویترین و حساب اینترنتی یکی اند.هم چنین برای دریافت رمز ویترین و حساب اینترنتی می توانید یک پیام خالی به 130بفرستید ممکنه جوابش دیر بیاد اما جوابگو هست رمز ورود هان هست.

MEAYSAM
2010-11-10, 08:55 PM
مدارک ام ام اسم امروزبه ایرانسل رسید ولی سرویس ام ام اسم فعال نشده چقدر طول می کشد تا فعال بشد؟(نواجان این تاپیک هم یک نگاه کن ممنون)

Nova view
2010-11-10, 09:17 PM
دوستانی که در جریان کارای شرکت نیستن لطفا نیان و اظهار نظر نکنن.
من وقتی از شازژ شگفت انگیز استفاده میکردم تا تاریخ 1392 اعتبار داشتم چون مصرفم زیاده تقریبا هر روز 10000 تومان شارژ میکنم این تاریخ اضافه شد ولی چند روز پیش که chek کردم اعتبارمو تا تاریخ 90 شده بود گفتم اومده پایین دیگه اشکال نداره تا امروز صبح که اعتبار منو تا تاریخ 9/89 کردن زنگ زدم شرکت میگم چرا اینجوری شده خانوم اپراتور میگه چیزی نشده شرکت اومده اعتبارای بیش از 90 روزو کم کرده آورده رو 90 روز میگم با چه حقی این کارو کردن میگه شما حق نداشتید پشت سر هم شارژ کنید خطتونو (پیش دستی کردن ایرانیا برای رو پوشونی دزدیشون).
میگم همچین قانونی نبوده منم تا 92 شارژ داشتم الانم باید برم خارج از ایران تا برگردم شارژم ازبین میره تاریخ منو درست کنید که این شارژم از بین نره الان 120000 تومن شارژ ایرانسلی دارم اپراتورم برگشته میگه شما اثبات کن تا تاریخ 92 شارژ داشتی الان اطلاعات نشون میده تا 9/89 داری من تو این مملکت که هیچ نظارتی رو این شرکتا نیست و هرجور که میخوان اطلاعت مالی مردم تغییر میدن چه جوری باید اثبات کنم که شرکت از من دزدی کرده؟؟؟؟
نه تنها من برای خیلی از دوستانم هم این مشکل هست.به نظر شما اگه اسم این کار دزدی از مردم نیست چیه که ایرنسل داره انجام میده؟؟؟؟
تعداد خطاهایی که این شرکت تا الان داشته به قدری شده که مردم دیگه به عنوان یه شرکت معتبر ازش استفاده نکنن ولی ما ایرانیا هر چه قدر تو سرمونم بزنن بازم باج میدیم بهشونو کوتاه میایم.

ميلاد جان خدايي منم خسته شدم از اين دزدي ها؛بايد همه با هم 1 كاري كنيم تا حال اينا رو كرفت
دوست عزیز
ایرانسل همچنان معتبر و موفق ترین اپراتور تلفن همراه کشور است.
هیچ دزدی نیز در کار نیست!
اگر کمی دقت فرموده باشید در مفاد جشنواره ذکر شده شارژ شگفت انگیز فقط قابل استفاده از 1 مهر تا پایان جشنواره پاییز می باشد.
نکات مهم: طرح تشویقی شارژ شگفت انگیز از ١ مهر آغاز و تا پایان جشنواره پایـیز ایرانسل ارائه می‌شود.
بنابراین این کاملا طبیعی است که تاریخ اعتبار شارژ شگفت انگیز حداکثر تا پایان آذر ماه باشد.
این بند از همان ابتدای جشنواره تاکید شده است اما شما دوست عزیز متاسفانه توجهی به آن نداشته اید و به راحتی بدون مدرک و دلیل فعالیت یک شرکت را زیر سوال می برید و دزد خطاب می کنید.

Nova view
2010-11-10, 09:21 PM
با سلام
گوشی من MMS ارسال میکنه ولی تو دریافتش مشکل داره ، می نویسه communication error (اشکال در ارتباط)
در صورتی که تنظیماتش هم درسته ، گوشی من سونی اریکسون K970 هست.

ببخشید ایرانسل با خطهای0939برای ارسال ام ام اس مشکل ندارد چون خط 0939هفته گذشته با درخواست فعالسازی ام ام اس گرفتم هنوز فعال نشده است

با درود
تفاوتی بین پیش شماره ها وجود ندارد.
اگر هنگام ثبت نام درخواست فعالسازی MMS داده اید اما فعال نشده احتمال دارد فرم ثبت نام شما به دوستان نرسیده.
ترجیحا مجددا از طریق مراکز امور مشترکین ایرانسل درخواست فعال سازی را بدهید.

kamrantak
2010-11-11, 09:52 AM
هر وقت این بسته هارو فعال کردیم یه مشکلی پیش اومد امروز هم که دیگه عروس خانوم بد جوری ناز کرد (ایرانسل عروس خدمات نوین ...)
بگذریم امروز تو منطقه ما که اصلا کلا ایرانسل قطعه حتی آنت هم نداریم اصلا گوشی ایرانسل رو نمی شناسه آنت های دیگه رو هم که عوض می کنیم فرقی نداره ما که ناراحت نیستیم اگه این پولا از گلوشون پائین میره نوش جونشون باشه واسه اون دنیا

حداقل خبرشون وقتی قراره واسه یه شهر یا منطقه تغییراتی بدن حداقل دیگه فعال سازی بسته هارو هم غیر فعال کنند تا این جور کلاه سر ما نره چطور میگین اینقدر پیشرفته اندset:) این کار هم نمی تونند بکنند

ReziOnline
2010-11-11, 02:35 PM
حساب اینترنتی سیم کارتم قفل شد. برای بازکردن قفل از طریق سایت در گام سوم و در 'سوال امنیتی' هیچ سوالی وجود نداره! در قسمت پاسخ چه جوابی باید داد؟!

MEAYSAM
2010-11-11, 03:08 PM
ببخشید من دوتا سیم کارت خریدم یکیش که مدارک شناسایی وام ام اسم رسیده هنوزسرویس ام ام اسم باوجود چک کردن تو گوشیهای مختلف فعال نشده وپیغام ارسال ام ام اس ممکن نیست می دهد یکی دیگه ازسیم کارتهامم چهارروزه هنوز مدارکش به دست ایرانسل نرسیده چقدرطول می کشد تابدست ایرانسل برسه چون اولی را که ازخدمات ارتباطی گرفتم دوروزه مدارک رسید ولی دومی که ازنمایندگی است هنوزنرسیده است مدارکش.درضمن سیم کارت بعد چند وقت اگرمدارکش نرسه مسدود می شد؟

™Ultimate
2010-11-11, 03:22 PM
با سلام رمز ورودتون رو عوض کردید یا نه

ReziOnline
2010-11-12, 06:35 PM
با سلام رمز ورودتون رو عوض کردید یا نه

بله، بیشتر از سه ماهه که رمز رو تغییر دادم. چطور مگه.

MEAYSAM
2010-11-12, 08:14 PM
ببخشید اگر قاب خطت گم شده باشد وخطت بسوزد می توانیم بسته بازگشت بگیری؟

MEAYSAM
2010-11-14, 03:20 PM
ببخشید اگرپوکه سیم کارتت گم شده باشد می شد بسته بازگشت با حفظ شمارت گرفت

MEAYSAM
2010-11-14, 07:38 PM
ببخشید چرا سرویس ام ام اس همراه اول سریع درعرض یک روز وصل می شد ولی ایرانسل چند روز طول می کشد تا مدارک بدستش برسد چندروزطول می کشد تا فعال بشد تازه اگر فعال بشد(مثل من که چهارشنبه گذشته مدارک ام ام اسم توسیستمهای ایرانسل بعد سه روزثبت شد تازه هنوزم با وجود پرکردن فرم پیگیری فعال نشده است)

™Ultimate
2010-11-15, 01:32 PM
بله، بیشتر از سه ماهه که رمز رو تغییر دادم. چطور مگه.
با سلام جون وقتی رمز ویترین وکنترل حساب اینترنتی رو تغییر بدی یک قسمتی داره که هست سوال امنیتی و پاسخ سوال امنیتی و اگر این ها رو کامل نمی کردی رمز برای شما عوض نمیشد

™Ultimate
2010-11-15, 01:36 PM
با سلام دوست عزیز تا جایی که من میدونم پوکه سیم کارت همون سند سیم کارت محسوب میشه ولی احتمال این هستش که بهت بسته بازگشت بدن

sadaf89
2010-11-15, 11:42 PM

با سلام :دوست عزیز هنگام خریداری بسته بازگشت ارائه گواهي جايگزيني سيم كارت (قاب اصلي كه سيم كارت بر آن متصل بوده است) الزاميست همچنین خط شما نباید غیر فعال شده باشد.

amin5153
2010-11-16, 02:46 PM
دوست عزیز
ایرانسل همچنان معتبر و موفق ترین اپراتور تلفن همراه کشور است.
هیچ دزدی نیز در کار نیست!
اگر کمی دقت فرموده باشید در مفاد جشنواره ذکر شده شارژ شگفت انگیز فقط قابل استفاده از 1 مهر تا پایان جشنواره پاییز می باشد.
نکات مهم: طرح تشویقی شارژ شگفت انگیز از ١ مهر آغاز و تا پایان جشنواره پایـیز ایرانسل ارائه می‌شود.
بنابراین این کاملا طبیعی است که تاریخ اعتبار شارژ شگفت انگیز حداکثر تا پایان آذر ماه باشد.
این بند از همان ابتدای جشنواره تاکید شده است اما شما دوست عزیز متاسفانه توجهی به آن نداشته اید و به راحتی بدون مدرک و دلیل فعالیت یک شرکت را زیر سوال می برید و دزد خطاب می کنید.

من که از این بسته ها استفاده نمی کنم ولی بعضی موقعه ها( نمی گم دزدی شاید سیستم باگ داره یا ......) مثلا اگه یه دقیه صحبت کردی باید 70 تومان کم کند 240 تومان کم می کنه یا بعضی اوقات نمی دونم چرا یدفعه بدون هیچ کارکردی مثلا می بینی حسابت از 2000 تومن رسید ب1700
انگار اصلا برکت نداره....

Kingof_pc
2010-11-17, 02:53 PM
يه بار ايرانسل 1800 شارژ ازم كم كرد:coca: نميدونم جرا
به باره ديگه 600 به شارزم اضافه شده بود با خودم گفتم چه عجببببب!!! :glass: اما فرداش از طرف ايرانسل پيام امد با عرض پوزش و.... و 600 دوباره كم كرد :not:اما خبري از 1800 از دست رفتم نشد:cry: تازه نميدونم چرا شبا ساعتاي 9-12 اس ام اس هاي فارسي رو 16 كم ميكنه:cry: درست همون زماني كه اس ام اس زياد ميدم :Smile (31):
تازه كد دادم هوادار يرسپوليس شدم 500 ازم كم شد اما پيام فعال سازي آخرش نيومد.:dont: چي ميكشم از ايرانسل
فقط به خاطر نت از ايرانسل استفده ميكنم.
همراه اولم به اون خوبي :beel: اما سرعت نتش خوب نبود

Nova view
2010-11-18, 02:37 PM
ببخشید چرا سرویس ام ام اس همراه اول سریع درعرض یک روز وصل می شد ولی ایرانسل چند روز طول می کشد تا مدارک بدستش برسد چندروزطول می کشد تا فعال بشد تازه اگر فعال بشد(مثل من که چهارشنبه گذشته مدارک ام ام اسم توسیستمهای ایرانسل بعد سه روزثبت شد تازه هنوزم با وجود پرکردن فرم پیگیری فعال نشده است)

دوست عزیز
مشکل معمول در عدم فعالسازی نرسیدن درخواست به شبکه است،
نمایندگی های فرعی مدتی زمان می برد که به نمایندگی های اصلی منتقل شود و سپس به شبکه برسد.
گاه بر اثر سهل انگاری نیز درخواست منتقل نمی شود.
برای جلوگیری از این کار
به امور مشترکین ایرانسل مراجعه بفرمایید. کمتر از 48 ساعت فعال سازی خواهد شد.

Nova view
2010-11-18, 02:38 PM
من که از این بسته ها استفاده نمی کنم ولی بعضی موقعه ها( نمی گم دزدی شاید سیستم باگ داره یا ......) مثلا اگه یه دقیه صحبت کردی باید 70 تومان کم کند 240 تومان کم می کنه یا بعضی اوقات نمی دونم چرا یدفعه بدون هیچ کارکردی مثلا می بینی حسابت از 2000 تومن رسید ب1700
انگار اصلا برکت نداره....

با درود
مبلغ کسر شده از حساب شما احتمالا مبلغی بوده که پیشتر باید بخاطر کارکرد خط از شما کسر می شد اما به دلایلی بروز رسانی نشده.

يه بار ايرانسل 1800 شارژ ازم كم كرد:coca: نميدونم جرا
به باره ديگه 600 به شارزم اضافه شده بود با خودم گفتم چه عجببببب!!! :glass: اما فرداش از طرف ايرانسل پيام امد با عرض پوزش و.... و 600 دوباره كم كرد :not:اما خبري از 1800 از دست رفتم نشد:cry: تازه نميدونم چرا شبا ساعتاي 9-12 اس ام اس هاي فارسي رو 16 كم ميكنه:cry: درست همون زماني كه اس ام اس زياد ميدم :Smile (31):
تازه كد دادم هوادار يرسپوليس شدم 500 ازم كم شد اما پيام فعال سازي آخرش نيومد.:dont: چي ميكشم از ايرانسل
فقط به خاطر نت از ايرانسل استفده ميكنم.
همراه اولم به اون خوبي :beel: اما سرعت نتش خوب نبود

با درود
چنین مواردی پیش نمی آید.
اگر نیز رخ دهد در پایان هر دوره عینا به حساب افزوده می شود، چه مورد گزارش شود چه نشود.
از ابتدای تاسیس اپراتور دوم یک ریال نیز وجود نداشته که بی دلیل کسر شود و به حساب باز نگردد.
متاسفانه به دلیل اینکه فاصله بین بروز مشکل تا حل آن زیاد است دوستان معمولا در نظرشان نمی رسد که حسابشان اصلاح شده.
دوست عزیز
در زمان بروز چنین مواردی می توانید بلافاصله با 700 تماس بگیرید تا حساب شما برسی و اصلاح شود.

MEAYSAM
2010-11-19, 07:49 AM
مدارکم رسیده وبعد یک هفته فعال نشد سرویس ام ام اس وپیغام ارسال ممکن نیست می دهد؟

Nova view
2010-11-19, 11:58 AM
مدارکم رسیده وبعد یک هفته فعال نشد سرویس ام ام اس وپیغام ارسال ممکن نیست می دهد؟

دوست عزیز
عرض کردم درخواست فعال سازی MMS باید داده شود.
اگر درخواست به دست دوستان رسیده باشد بلافاصله فعال می شود.
به همین دلیل عرض کردم از طریق امور مشترکین یکبار اقدام کنید تا سریعتر مشکل شما برطرف شود.
برای راهنمایی بیشتر و اینکه درخواست فعالسازی MMS رسیده است یا خیر با اپراتور تماس بگیرید.

*Hitler*
2010-11-21, 10:44 AM
اقا ما دو سال پيش درخواست داديم واسه اين پيام چند رسانه اي
اما پشت گوشمون رو ديديم اين mms رو هم ديديم
در صورتي كه الان واسه شماره هاي جديد نيازي به فعالسازي نيست چون خودم با 938 امتحان كردم راحت ميشه عكس فرستاد

porofesor1
2010-11-21, 08:00 PM
سلام ..:flower::flower:
ميخواستم ببينم توي عملكرد سيم كارت هاي هديه ايرانسل تفاوتي هست با بقيه سيم كارت هاش؟؟ از نظر تعرفه ها ، آنتن دهي و ...

يه سوال ديگه: من از سيم كارت هديه استفاده ميكنم ولي ثبت نام نكردم توي سايت ايرانسل..اشكالي داره؟؟
آخه احساس ميكنم هزينه هام يه كم بيشتر حد معمولي هستند .. ميشه تعرفه هاي اس ام اس رو هم برام بزارين..

ممنون از شمااا..:flower::flower:

aliorak
2010-11-21, 08:07 PM
با درود
مبلغ کسر شده از حساب شما احتمالا مبلغی بوده که پیشتر باید بخاطر کارکرد خط از شما کسر می شد اما به دلایلی بروز رسانی نشده.

با درود
چنین مواردی پیش نمی آید.
اگر نیز رخ دهد در پایان هر دوره عینا به حساب افزوده می شود، چه مورد گزارش شود چه نشود.
از ابتدای تاسیس اپراتور دوم یک ریال نیز وجود نداشته که بی دلیل کسر شود و به حساب باز نگردد.
متاسفانه به دلیل اینکه فاصله بین بروز مشکل تا حل آن زیاد است دوستان معمولا در نظرشان نمی رسد که حسابشان اصلاح شده.
دوست عزیز
در زمان بروز چنین مواردی می توانید بلافاصله با 700 تماس بگیرید تا حساب شما برسی و اصلاح شود.

قبول ندارم .....شده اینقدر از من پول بخوره و بر نگردونه !
زدم 700 هی شماره پرونده میده...اونجا کلی پرونده دارم ...هر موقع هم زنگ میزنم میگم چی شد پس میگن امروز فردا یک هفته دیگه ....... بیفایدست....پولی که رفت دیگه بر نمیگرده...ماله من که اینجور بوده شکم ندارم !

*Armin*
2010-11-21, 08:09 PM
سلام ..:flower::flower:
ميخواستم ببينم توي عملكرد سيم كارت هاي هديه ايرانسل تفاوتي هست با بقيه سيم كارت هاش؟؟ از نظر تعرفه ها ، آنتن دهي و ...

يه سوال ديگه: من از سيم كارت هديه استفاده ميكنم ولي ثبت نام نكردم توي سايت ايرانسل..اشكالي داره؟؟
آخه احساس ميكنم هزينه هام يه كم بيشتر حد معمولي هستند .. ميشه تعرفه هاي اس ام اس رو هم برام بزارين..

ممنون از شمااا..:flower::flower:
هیچ فرقی با هم ندارن,اگر سیم کارت اصلیه رو که باهاش تونستین سیم کارت هدیه رو دریافت کنید ثبت نام شده باشه به صورت اتوماتیک سیمکارت هدیه به نام مالک همان سیم کارت اصلی زده میشه

تعرفه ها (http://irancell.ir/Layer2/?id=25)

e.meshki
2010-11-22, 05:41 PM
سلام
چرا بعضی از خط های ایرانسل وقتی تماس میگیرم نه پیغامی میده و نه بوقی میزنه؟انگار نه انگار که داری تماس میگیری

*طاها*
2010-11-24, 04:53 PM
محله ما دو هفته است آنتن دهی بد شده و به هیچ عنوان اینترنت نمیره همش روش علامت ضربدره به کی باید بگم تا پیگیری کنه؟

Nova view
2010-11-26, 08:02 PM
سلام
چرا بعضی از خط های ایرانسل وقتی تماس میگیرم نه پیغامی میده و نه بوقی میزنه؟انگار نه انگار که داری تماس میگیری
با درود
چنین مشکلی اگر حین تماس از خطوط غیر ایرانسل به ایرانسل وجود دارد مربوط به اینترکانکشن مخابرات منطقه شماست.
چون در هر وضعیت سر انجام پیام شبکه پخش می شود.

محله ما دو هفته است آنتن دهی بد شده و به هیچ عنوان اینترنت نمیره همش روش علامت ضربدره به کی باید بگم تا پیگیری کنه؟

با درود
از طریق سایت و یا تماس با مرکز خدمات ایرانسل این مورد را گزارش دهید که در منطقه شما مشکل آنتن دهی بوجود آمده است.
ترجیحا پیرامون GPRS موضوعی طرح نکنید زیرا به موارد پهنای باند و مشکلات GPRS در حوزه دریافت به طور کامل رسیدگی نمی شود.

ReziOnline
2010-11-28, 02:08 PM
حدود دو هفته از رسیدن مدارک دو سیمکارتم به ایرانسل می گذره اما هنگام ارسال ام ام اس از هر دوی این سیم کارت ها با پیغام "not accepted" مواجه میشم. (همان پیغامی که بعد از ارسال بیشتر از 10 ام ام اس در روز ظاهر میشه. [همانطور که اطلاع دارید طبق قانون نمیشه بیشتر از 10 ام ام اس ارسال کرد.]) دو بار هم با 700 تماس گرفتم که خودشون هم گفتند مدارک هر دو خط شما به دست ما رسیده و سرویس ام ام اس هر دو خط در سیستم فعال هست. ضمنا تنظیمات ام ام اس گوشی هم صددرصد درسته. چون با همون تنظیمات و با یک خط ایرانسل دیگه بدون هیچ مشکلی ام ام اس ارسال میشه. پس این مشکل از کجاست؟ متاسفانه عزیزانی که در مرکز پاسخگویی هستند، قادر به گفتن دلیل این مشکل نیستند. برای حل مشکل هر دوی این سیمکارتها شماره پیگیری گرفتم. با این حال باید چکار کرد؟ منتظر باشم این مشکل خودبه خود برطرف بشه؟!

MTNI
2010-11-28, 05:44 PM
حدود دو هفته از رسیدن مدارک دو سیمکارتم به ایرانسل می گذره اما هنگام ارسال ام ام اس از هر دوی این سیم کارت ها با پیغام "not accepted" مواجه میشم. (همان پیغامی که بعد از ارسال بیشتر از 10 ام ام اس در روز ظاهر میشه. [همانطور که اطلاع دارید طبق قانون نمیشه بیشتر از 10 ام ام اس ارسال کرد.]) دو بار هم با 700 تماس گرفتم که خودشون هم گفتند مدارک هر دو خط شما به دست ما رسیده و سرویس ام ام اس هر دو خط در سیستم فعال هست. ضمنا تنظیمات ام ام اس گوشی هم صددرصد درسته. چون با همون تنظیمات و با یک خط ایرانسل دیگه بدون هیچ مشکلی ام ام اس ارسال میشه. پس این مشکل از کجاست؟ متاسفانه عزیزانی که در مرکز پاسخگویی هستند، قادر به گفتن دلیل این مشکل نیستند. برای حل مشکل هر دوی این سیمکارتها شماره پیگیری گرفتم. با این حال باید چکار کرد؟ منتظر باشم این مشکل خودبه خود برطرف بشه؟!

صبر کن... صبر..

rrastin
2010-11-29, 10:05 PM
سلام دوستان گوشی من سامسونگ گالکسی هست و mms روش فعال نمیشه و من هم نتونستم تنظیمات ایرانسل را اعمال کنم
کمک!!!!

matrix2008
2010-11-30, 01:09 AM
سلام
من میخوام تنظیمات GPRS رو روی گوشی 5130 نوکیا انجام بدم.ولی نمیشه! کد*140*3*6# رو میزنم ولی تنظیمات نمیاد! تنظیم دستی رو هم بلد نیستم.! نوا جان چکار باید کرد؟

miladsabz
2010-11-30, 05:12 PM
سلام
من میخوام تنظیمات GPRS رو روی گوشی 5130 نوکیا انجام بدم.ولی نمیشه! کد*140*3*6# رو میزنم ولی تنظیمات نمیاد! تنظیم دستی رو هم بلد نیستم.! نوا جان چکار باید کرد؟
با سلام
به اينجا (http://irancell.ir/Layer2/?id=73)مراجعه كنيد
همچنين از دوستان بابت تاخير چند روزه كه به دليل خرابي سيستم عامل پيش امده است عذرخواهي مي كنم الان كافي نت هستم به زودي برخواهم گشت
موفق باشيد

Nova view
2010-11-30, 09:35 PM

اگر شماره پیگیری دریافت کردید از همان شماره پیگیر باشید.
بخش فنی با شما تماس خواهد گرفت. زیرا گفته های شما نشان می دهد مشکلی بر روی دو خط شما در شناسایی گوشی پیش آمده است.

سلام دوستان گوشی من سامسونگ گالکسی هست و mms روش فعال نمیشه و من هم نتونستم تنظیمات ایرانسل را اعمال کنم
کمک!!!!

در بازار تلفن همراه هزاران مدل و برند مختلف وجود دارد، فقط دوستانی که مدل گوشی شما و یا مشابه آنرا دارند می توانند به شما کمک کنند.

اما تنظیم عمومی MMS به صورت زیر می باشد:
http://irancell.ir/Webfiles/Files/image/inline_img/MMS-Manual-settings.gif

Nova view
2010-11-30, 09:39 PM
سلام

از اطلاعات زیر و همچنین تاپیک زیر برای تنظیم دستی گوشی خود استفاده بفرمایید:

http://irancell.ir/Webfiles/Files/image/inline_img/MMS-Manual-settings.gif

آموزش تنظیم Gprs بصورت دستی
(http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=18726)

miladsabz
2010-12-05, 11:05 PM
با سلام به مدریت محترم انجمن جناب نوا:

در مورد اهنگ های پیشواز جدید ویژه محرم سوالی داشتم ان هایی که در پایان اسم ان ها قید شده هیئت عزاداران.وقتی گوش هم دادم اولش گفت هیئت عزاداران ایرانسل؟ماجراش چیست
و در ماه رمضان یک اهنگ پیشواز داشتیم که دعا 30 روزه را پخش می کرد و سرویس جدید اهنگ پیشواز بود...دیگر از این جور اهنگ ها ارائه نشد چرا؟
با تشکر:flower::flower::flower:

mrmostafa
2010-12-06, 05:07 PM
با عرض سلام و خسته نباشید
من یه سیم کارت ایرانسل دارم که یه شماره 0939046 مرتب اس ام اس میده که لطفا با من تماس بگیرید یه مدت قبل میومد الان امروز پشت سر هم داره این اس ام اس رو میده و من با این سیم کارت مدتی هست که کار نکردم و شارژ هم ندارم حالا میخوام بدونم کلاهبرداری جدیدی نباشه؟؟؟؟ آخه اگه کسی بود که کار داشت یه زنگ میزد یه اس ام اسی فقط برام این پیغام رو ارسال میکنه. نمیخوام با شماره دیگه ای هم زنگ بزنم که فردا برای اون هم بفرسته.
میخواستم مطمئن بشم.

------------------------------------------
این سی دی مراسم عزاداری ایرانسل رو از کجا باید دریافت کرد؟؟؟ داخل سایت هم زده بود میشه گرفت ولی هیچی در سایت نداشت.

miladsabz
2010-12-06, 08:57 PM

------------------------------------------
این سی دی مراسم عزاداری ایرانسل رو از کجا باید دریافت کرد؟؟؟ داخل سایت هم زده بود میشه گرفت ولی هیچی در سایت نداشت.
این لوح های فشرده در بین عزاداران حسینی پخش می شود و به زودی از سایت ایرانسل قابل دریافت است
موفق باشید

porofesor1
2010-12-06, 09:26 PM
من یه سیم کارت ایرانسل دارم که یه شماره 0939046 مرتب اس ام اس میده که لطفا با من تماس بگیرید یه مدت قبل میومد الان امروز پشت سر هم داره این اس ام اس رو میده و من با این سیم کارت مدتی هست که کار نکردم و شارژ هم ندارم حالا میخوام بدونم کلاهبرداری جدیدی نباشه؟؟؟؟ آخه اگه کسی بود که کار داشت یه زنگ میزد یه اس ام اسی فقط برام این پیغام رو ارسال میکنه. نمیخوام با شماره دیگه ای هم زنگ بزنم که فردا برای اون هم بفرسته.
میخواستم مطمئن بشم.

سلام..:flower:
دوست عزيز ايرانسل يه سرويس رايگاني داره كه ميتونيد به هر شماره ايرنسل ديگه يه پيام با متن lotfan ba man tamas begirid بفرستيد.
حالا بعضي ها تك زنگ ميزنن و اذيت ميكنن و بعضي ها هم از اين روش. واسه من هم چندين بار اين اتفاق افتاده.
ولي خيالتون از بابت كلاهبرداري راحت باشه.

موفق باشين..

saman_khay
2010-12-07, 12:07 AM
با سلام دوستان عزیز . من یه مشکل واسه سیم کارت یکی از آشنایان پیش اومده که گویا وقتی تماس میگیره یا باهاش تماس میگیری پیغام سیم کارت شما موقتا مصدود میباشد روبرو میشه . مشکل از کجاست و باید چه کاری کرد ؟؟ خواهشا راهنمایی کنید واجبه .

e.meshki
2010-12-07, 10:15 AM
سال پیش یه شخصی میتونست پیامهای من بخونه و شارژ منو برداره و به یه شماره این اطلاعات برام مفرستاد ولی اون پیامها رو نمیشد تو گوشیم ذخیره کرد به محض خوندن و بستن پنجره پاک میشد؟میشه بگین چطوری این کار انجام میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

miladsabz
2010-12-07, 11:20 AM
با سلام دوستان عزیز . من یه مشکل واسه سیم کارت یکی از آشنایان پیش اومده که گویا وقتی تماس میگیره یا باهاش تماس میگیری پیغام سیم کارت شما موقتا مصدود میباشد روبرو میشه . مشکل از کجاست و باید چه کاری کرد ؟؟ خواهشا راهنمایی کنید واجبه .
مشکل با تماس به خدمات مشترکین ایرانسل 700 رفع می شود

vogle
2010-12-11, 07:00 PM
یه مشکل دیروز یه پیامک از ایرانسل امد ونوشته بود شما برنده ی20دقیقه مکالمه ی رایگان شدید ولی خبری نیست چی کار کنم؟

™Ultimate
2010-12-11, 07:20 PM
یه مشکل دیروز یه پیامک از ایرانسل امد ونوشته بود شما برنده ی20دقیقه مکالمه ی رایگان شدید ولی خبری نیست چی کار کنم؟
زن بزن 700تاحسابت رو به روز کنن:blush:

Nova view
2010-12-12, 01:22 PM

حساب شما ممکن است به دلیل عدم تکمیل ثبت نام و یا موارد دیگر مسدود شده باشد، برای برطرف کردن آن با اپراتور تماس بگیرید.

سال پیش یه شخصی میتونست پیامهای من بخونه و شارژ منو برداره و به یه شماره این اطلاعات برام مفرستاد ولی اون پیامها رو نمیشد تو گوشیم ذخیره کرد به محض خوندن و بستن پنجره پاک میشد؟میشه بگین چطوری این کار انجام میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگر منظور شما پیامک های فلش است، می توانید این نوع پیام ها که فقط یکبار قابل خواندن هستند را از طریق نرم افزار های موجود متناسب با مدل گوشی خود ارسال کنید.

parsiak72
2010-12-12, 06:09 PM
اقا سری بعدی که می شه طرح فعال کرد کیه؟
کلا کی ها می شه طرح فعال کرد ؟

parsiak72
2010-12-12, 11:29 PM
راستی
این خدمات منطقه طلایی
که می گه طرح ابی داشته باشی اگر طرح تموم شه این خدمات هم می پره ؟
چون می خوام برم جایی که می خوام اونجا فعال کنم

Nova view
2010-12-14, 08:04 PM
اقا سری بعدی که می شه طرح فعال کرد کیه؟
کلا کی ها می شه طرح فعال کرد ؟
با درود
در جشنواره جدید می توانید طرح های تشویقی را فعال کنید.
هفته انتهای آذر و هفته اول دی ماه

راستی
این خدمات منطقه طلایی
که می گه طرح ابی داشته باشی اگر طرح تموم شه این خدمات هم می پره ؟
چون می خوام برم جایی که می خوام اونجا فعال کنم

بلی، برای فعال بودن منطقه طلایی باید طرح آبی فعال داشته باشید.

k970
2010-12-15, 07:13 PM
چند وقته طرح های اینترنت ایرانسل فعال نمیشه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Nova view
2010-12-16, 12:13 PM
چند وقته طرح های اینترنت ایرانسل فعال نمیشه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با درود
در جشنواره زمستان می توانید از طرح های جدید برای استفاده کم هزینه از GPRS استفاده کنید.

خواج
2010-12-20, 06:23 PM
سلام من سیمکارت ایرانسل 20 روز پیش گرفتم بعد مدارکم هم دادم همونجا تا بفرستن برا ایرانسل بعد از چند روز اونا هم گفتن فرستادن.
بعد یه هفته پیش برای من شما ارسال نشده.
پیام اومد که مدارک شما ارسال نشده و باید اون رو به شماره ایرانسل فکس کنم وگرنه سیمکارتم مسدود میشه.
خلاصه من سه روز پیش مدارک رو فکس کردم اما بازم سیمکارتم مسدود شد.
در صورتی که من خودم شخصا فکس کردم به همون شماره ای که ایرانسل داد و اوکی داد.
الان پشتیبانی زنگ زدم میگه هیچ مدرکی از

rezaete
2010-12-21, 11:20 AM
MMS از طریق gprs توی گوشی دانلود میشه ؟

ReziOnline
2010-12-21, 11:59 AM
MMS از طریق gprs توی گوشی دانلود میشه ؟

بله. برای دریافت MMS، داشتن تنظیمات GPRS کافیه.

Nova view
2010-12-21, 08:42 PM
سلام من سیمکارت ایرانسل 20 روز پیش گرفتم بعد مدارکم هم دادم همونجا تا بفرستن برا ایرانسل بعد از چند روز اونا هم گفتن فرستادن.
بعد یه هفته پیش برای من شما ارسال نشده.
پیام اومد که مدارک شما ارسال نشده و باید اون رو به شماره ایرانسل فکس کنم وگرنه سیمکارتم مسدود میشه.
خلاصه من سه روز پیش مدارک رو فکس کردم اما بازم سیمکارتم مسدود شد.
در صورتی که من خودم شخصا فکس کردم به همون شماره ای که ایرانسل داد و اوکی داد.
الان پشتیبانی زنگ زدم میگه هیچ مدرکی از

با درود
باید در پرونده شما مدرک شناسایی معتبر وجود داشته باشد، در غیر اینصورت شما اجازه استفاده از خدمات شبکه را ندارید.
ترجیحا برای بازگشایی سریعتر خط خود به امور مشترکین ایرانسل مراجعه بفرمایید.
اگر فکس کرده اید امکان دارد چند روزی ثبت آن زمان ببرد.

kamran61
2010-12-22, 11:48 PM
با سلام خدمت همه مدتیه نمیدونم چرا نمیتونم پیامک بفرستم البته در محدوده خاصی مثلا در داخل منزلمون اصلا نمیشه پیامک فرستاد گوشیم اریکسون ه و تازه خریدم و جالب اینجاست که وقتی سیم کارتم رو داخل گوشی دیگه ای مثلا نوکیا میزارم پیام فرستاده میشه در همون محدوده نمیدونم اشکال از گوشیمه یا سیم کارتم یا محدوده که قرار دارم البته سیم کارت همراه اول با فرستادن پیامک با گوشیم مشکلی نداره

porofesor1
2010-12-23, 06:44 PM
سلام به همه ..
دوستان من ميخواستم خطم رو شارژ كنم ،رمز رو حدود 6 بار اشتباه زدم .
حالا وقتي با *140* ميزنم ميگه شبكه خراب است ولي وقتي با *141* ميزنم ميگه خطت مسدود شده ..
حالا چيكار كنم؟
اگه خطم مسدود شده پس چرا گوشيم تك ميخوره و ميتونم تك بزنم؟
اگه مسدود شده باشه بايد چيكار كنم؟

*Armin*
2010-12-23, 07:12 PM
سلام به همه ..
حالا وقتي با *140* ميزنم ميگه شبكه خراب است ولي وقتي با *141* ميزنم ميگه خطت مسدود شده ..
حالا چيكار كنم؟

مسدود میشه برای اینکه دیگه رمز رو وارد نکنید(به دلیل مسائل امنیتی) شما یه 5 6 ساعت صبر کنی دوباره درست میشه و میتونید شارژ کنید

شایدم بشه با تماس با اپراتور مشکل حل بشه و دیگه منتظر نمونید

Nova view
2010-12-24, 03:37 PM
سلام به همه ..
حالا چيكار كنم؟

با سلام خدمت همه مدتیه نمیدونم چرا نمیتونم پیامک بفرستم البته در محدوده خاصی مثلا در داخل منزلمون اصلا نمیشه پیامک فرستاد گوشیم اریکسون ه و تازه خریدم و جالب اینجاست که وقتی سیم کارتم رو داخل گوشی دیگه ای مثلا نوکیا میزارم پیام فرستاده میشه در همون محدوده نمیدونم اشکال از گوشیمه یا سیم کارتم یا محدوده که قرار دارم البته سیم کارت همراه اول با فرستادن پیامک با گوشیم مشکلی نداره

احتمالا در منزل شما مشکل ضعف آنتن دهی وجود دارد.
آیا در مکالمه در منزل مشکلی ندارید؟ GPRS چطور؟

arsalan7
2010-12-24, 10:15 PM
ببخشید من سیم کارتم دائمیه دو تا شارژ 5 هزار تومنی زدم شارژ شد پیغامش هم اومد و تو حسابم هم منظور شد اما 2-3 روز بعد دوباره کم شد و به بدهیم اضافه شده و به اپراطور هم زنگ میزنم هیچ جواب خاصی نمیدن لطفا راهنمایی کنید مشکل چیه ؟؟؟؟؟

kamran61
2010-12-25, 12:01 AM
احتمالا در منزل شما مشکل ضعف آنتن دهی وجود دارد.
آیا در مکالمه در منزل مشکلی ندارید؟ GPRS چطور؟

خیر مشکل در مکالمه و gprs ندارم خودم هم همین نظر شما رو دارم انتن دهی اما چرا با نوکیا امتحان میکنم این مشکله نداره ایا اریکسون از لحاظ انتن دهی ضعیفتر از نوکیاست الان به هیچ عنوان نمیتونم پیامک ارسال کنم راه حلی نیست بازم ممنون

parsianm
2010-12-25, 12:23 AM
آقایون قضیه چیه من امروز شارژ شگفت انگیز 1000 تومانی زدم بعد یکم صحبت کردم شارژم شد 970+116 بعد یک پیامک فارسی 1 صفحه ای فرستادم حالا شارژم شد 966 تومن
این یعنی چی???!!!

Nova view
2010-12-25, 12:48 AM
ببخشید من سیم کارتم دائمیه دو تا شارژ 5 هزار تومنی زدم شارژ شد پیغامش هم اومد و تو حسابم هم منظور شد اما 2-3 روز بعد دوباره کم شد و به بدهیم اضافه شده و به اپراطور هم زنگ میزنم هیچ جواب خاصی نمیدن لطفا راهنمایی کنید مشکل چیه ؟؟؟؟؟
با درود
بین ساعت 8 تا 10 صبح با 700 تماس بگیرید، بخش صورتحساب مشکل را بررسی خواهند کرد.

خیر مشکل در مکالمه و gprs ندارم خودم هم همین نظر شما رو دارم انتن دهی اما چرا با نوکیا امتحان میکنم این مشکله نداره ایا اریکسون از لحاظ انتن دهی ضعیفتر از نوکیاست الان به هیچ عنوان نمیتونم پیامک ارسال کنم راه حلی نیست بازم ممنون

می تواند بسته به SAR گوشی شما، آنتن دهی ضعیفتری داشته باشد. اگر مشکل آنتن دهی است و بیرون از محل در جاهای دیگر مشکلی ندارید، راه حلی از طرف شما متاسفانه وجود ندارد.

Nikon
2010-12-27, 01:02 AM
ببخشید چندتا سوال:
1.ایرانسل قرار بود چند درصد هزینه فصل پاییز را به حساب مشترکان برگردونه.برمیگردونه؟چند درصد؟
2.امروز ناگهانی یه پیام امد که اهنگ پیشواز شما فعال شد.چرا؟! اسمش را هم نمیدونم.میخواستم بدونم از کچا میشه بفهمم اسمش چیه؟
ممنونم.

Sami.N72
2010-12-27, 01:11 AM
ببخشید چندتا سوال:
1.ایرانسل قرار بود چند درصد هزینه فصل پاییز را به حساب مشترکان برگردونه.برمیگردونه؟چند درصد؟
2.امروز ناگهانی یه پیام امد که اهنگ پیشواز شما فعال شد.چرا؟! اسمش را هم نمیدونم.میخواستم بدونم از کچا میشه بفهمم اسمش چیه؟
ممنونم.

اطلاعى ندارم

عبارت A را به 7575 اس كن

arsalan7
2010-12-27, 12:28 PM
با درود
بین ساعت 8 تا 10 صبح با 700 تماس بگیرید، بخش صورتحساب مشکل را بررسی خواهند کرد.

حالا چرا 8 تا 10 صبح که من نیستم !!

بعدشم بخش صورتحساب کجاست ؟؟؟

ReziOnline
2010-12-27, 04:24 PM
دلیل محدودیت روزانه برای ارسال MMS چیه؟!

Nova view
2010-12-27, 05:15 PM
ببخشید چندتا سوال:
ممنونم.
دوست عزیز
لطفا سوال اول خودتان را بیشتر توضیح دهید.

حالا چرا 8 تا 10 صبح که من نیستم !!

بعدشم بخش صورتحساب کجاست ؟؟؟
منظور همان تماس با اپراتور 700 است، در این ساعات بخش صورتحساب حسابهای خطوط دائمی را به طور روزانه کنترل می کنند.
به همین دلیل در این بین سریعتر و دقیقتر به مشکل شما رسیدگی می شود.

Nova view
2010-12-27, 05:22 PM
دلیل محدودیت روزانه برای ارسال MMS چیه؟!

با درود
به این دلیل است که شما می توانید یک MMS را یکبار ارسال کنید، ولی در قسمت شماره چندین شماره قرار دهید، خود شبکه سریعا این پیام را به شماره های وارد شده می فرستد.
مانند پیام کوتاه نیست که شما برای هر شماره باید یک بار پیامک را جداگانه بفرستید.
به این دلیل برای جلوگیری از استفاده تبلیغاتی از MMS سقفی در نظر گرفته شده است.
چون هر فرد می تواند در کمتر از 30 ثانیه به چندین مشترک MMS بفرستد و بسیاری از این مورد استفاده تبلیغاتی می کردند.

ReziOnline
2010-12-27, 06:30 PM
با درود
به این دلیل است که شما می توانید یک MMS را یکبار ارسال کنید، ولی در قسمت شماره چندین شماره قرار دهید، خود شبکه سریعا این پیام را به شماره های وارد شده می فرستد.
مانند پیام کوتاه نیست که شما برای هر شماره باید یک بار پیامک را جداگانه بفرستید.
به این دلیل برای جلوگیری از استفاده تبلیغاتی از MMS سقفی در نظر گرفته شده است.
چون هر فرد می تواند در کمتر از 30 ثانیه به چندین مشترک MMS بفرستد و بسیاری از این مورد استفاده تبلیغاتی می کردند.

یعنی تا به حال راهی برای جلوگیری از این سوء استفاده پیدا نشده؟
ضمنا کدام شخص یا شرکتی حاضر میشه از طریق ام ام اس تبلیغات کنه، با وجود هزینه چندین برابری که در مقابل اس ام اس داره. ضمن اینکه خیلی از گوشی ها امکان دریافت ام ام اس و یا تنظیمات دریافت MMS رو ندارند!؟

Nova view
2010-12-27, 07:11 PM
یعنی تا به حال راهی برای جلوگیری از این سوء استفاده پیدا نشده؟
ضمنا کدام شخص یا شرکتی حاضر میشه از طریق ام ام اس تبلیغات کنه، با وجود هزینه چندین برابری که در مقابل اس ام اس داره. ضمن اینکه خیلی از گوشی ها امکان دریافت ام ام اس و یا تنظیمات دریافت MMS رو ندارند!؟

بله حق با شماست، اما متاسفانه این مورد پیش آمده دوست عزیز
با وجود اینکه ایرانسل در همان اوایل افتتاح سرویس اعلام کرد ارسال MMS های تبلیغاتی ممنوع است اما بسیار این کار صورت گرفت.
هزینه MMS در حال حاضر با هزینه پیام کوتاه برابری می کند، به همین دلیل کنترل این گونه تخلفات نیز باید گسترده تر صورت بگیرد.
ایرانسل حق ندارد که محتوای MMS ارسالی را ببیند تا تشخیص دهد تبلیغاتی است یا خیر چون نقض حریم شخصی مشترک است.
به همین دلیل با اعمال محدودیت روزانه جلوی ارسال MMS های تبلیغاتی و انبوه گرفته شد.
عرض کردم، سرعت ارسال انبوه MMS در حد چند ثانیه است و این امر سواستفاده را بسیار افزایش می دهد.

mr2mr2
2010-12-28, 01:46 PM
با سلام
يك سوال :
همانگونه كه ميدانيد براي فعالسازي و يا استفاده از خدمات مختلف ايرانسل از كدهاي دستوري مانند : *140*.....# استفاده ميكنيم
ولي زماني كه سيمكارت درون EDGE MODEM است امكان ورود اين كدهاي دستوري وجود ندارد و فقط امكان ارسال اس ام اس و يا استفاده از اينترنت وجود دارد.

آيا روشي (يا كدهاي اس ام اسي يا سايتي يا ... ) وجود دارد كه ما براي اينگونه خدمات مجبور نشويم سيمكارت را از آن بيرون بياوريم و در گوشي قرار دهيم و سپس دوباره آن را جابجا نماييم؟(مثلا براي گرفتن موجودي يا فعال كردن طرحهاي مختلف و يا بسته ها و ......)?

saaraa
2010-12-28, 02:45 PM
بعضی جاها با تغییر 1 میلیمتر انتن یهو میره!!چرا؟

iran100
2010-12-29, 10:15 AM
بعضی جاها با تغییر 1 میلیمتر انتن یهو میره!!چرا؟

به احتمال زیاد شما در نقطه کور آنتن قرار گرفته اید.
شما چند راه دارید:

بررسی کنید که تلفن همراه شما ایراد ندارد.
با مرکز تماس ایرانسل 700 تماس بگیرید.
یک دستگاه تقویت امواج موبایل تهیه کنید
از استاد عزیز Nova view کمک بخواهید به نظرم با بچه های بالا (ایرانسل) در ارتباطه:D

نکته:شماره 4 را جدی نگیرید.
iran100

pcyord
2010-12-29, 03:03 PM
سلام دوستان

من ام ام اس رو فعال کردم و با یه گوشی دیگه میتونم بفرستم و همینطور نت هم میتونم برم ولی رو گوشی خودم نمیشه
تنظیمات رو گرفتم نشد دستی تنظیم کردم نشد ! زنگ زدم 700 جوابی نداشن گوشیم رو بردم فلش کردم 10 تومن پیاده شدم بازم نشد !!

دوستان باز شما مهندس ترید ! یه راه حل بدید !

گوشیم ان 79
موقع که میخوام به نت وصل شم مینوسه کانکشن همینطوری میمونه !
وقتی هم که میخوام ام ام اس بفرستم مینوسه wating یک ساعت بعد هم نمیره

*Armin*
2010-12-29, 03:20 PM
من قبلا سیستم اطلاع از هزینه تماس رو فعال کرده بودم خیلی خوب کار میکرد تا اینکه چند روز پیش از کار افتاد هرچی sms فعال سازی فرستادم

در پاسخ میگن که فعاله ولی اصلا کار نمکینه,کســـــی هست همین مشکل رو داشته باشه؟

Sami.N72
2010-12-29, 03:43 PM
من قبلا سیستم اطلاع از هزینه تماس رو فعال کرده بودم خیلی خوب کار میکرد تا اینکه چند روز پیش از کار افتاد هرچی sms فعال سازی فرستادم

در پاسخ میگن که فعاله ولی اصلا کار نمکینه,کســـــی هست همین مشکل رو داشته باشه؟

دوست عزيز يه اس ام اس خالى به 3940 بفرستيد

موفق باشيد:)

*Armin*
2010-12-29, 05:03 PM

بنده که نگفتم طریقه فعال سازیش رو نمیدونم! گفتم قبلا فعال بود و چند بار هم که sms زدم جواب اومده که فعاله ولی در حقیقت فعال نیست

Ashke_Yakhi
2010-12-29, 05:28 PM
ببخشید دوستان کسی میدونه ریز مکالمات رو برای اینکه دربیاریم چیکار باید بکنیم؟

alireza036
2010-12-29, 08:36 PM
با سلام
من گوشیم رو گم کردم و بالاجبار سیم کارتم رو عوض کردم . می خواستم بدونم سیم کارت جایگزین ، بعد از چند روز فعال و قابل استفاده می شه ؟ نمایندگی ایرانسل گفت یک هفته دیگه سیم کارت رو بذار تو گوشی .
این در حالیه که در دفاتر خدمات ارتباطی ، سیم کارت همراه اول بعد از چند دقیقه تعویض می کنند و سیم کارت جدید بعد از تعویض فعال می شه .
ممنون می شم یه کم توضیح بدین .

naser_68
2010-12-30, 12:47 AM
با سلام
من گوشیم رو گم کردم و بالاجبار سیم کارتم رو عوض کردم . می خواستم بدونم سیم کارت جایگزین ، بعد از چند روز فعال و قابل استفاده می شه ؟ نمایندگی ایرانسل گفت یک هفته دیگه سیم کارت رو بذار تو گوشی .
این در حالیه که در دفاتر خدمات ارتباطی ، سیم کارت همراه اول بعد از چند دقیقه تعویض می کنند و سیم کارت جدید بعد از تعویض فعال می شه .
ممنون می شم یه کم توضیح بدین .
دوست عزیز شما یه تماسی با 700 بگیرید و به اپراتورش وصل شید تا هر چه زودتر براتون فعالش کنن

parvizkei
2010-12-30, 12:41 PM
با سلام
وقتی شماره میگیرم پیغام میده که "سرویس شناسه تماس گیرنده را چک کنید."
بعد هم با زدن بوقهای عدم برقراری تماس از حالت تماس گیری خارج میشه.
سیم کارت من از نوع اعتباریه و اعتبار هم داره. گوشی من نوکیا 2660 است
میتونین بگین مشکل چیه و چطوری برطرف میشه؟
قبلا تشکر می کنم

miladsabz
2010-12-30, 12:51 PM
با سلام
قبلا تشکر می کنم
شناسه ایرانسلی عدد 4 تا 10 رقمی است که هنگام استفاده از سرویس خط به خط و شارژالکترونیکی می توان از ان بجای شماره دریافت کننده استفاده کرد
جهت انتخاب شناسه خود عدد دلخواه را به 1111 بفرستید

ReziOnline
2010-12-30, 12:54 PM
سلام دوستان

من ام ام اس رو فعال کردم و با یه گوشی دیگه میتونم بفرستم و همینطور نت هم میتونم برم ولی رو گوشی خودم نمیشه
تنظیمات رو گرفتم نشد دستی تنظیم کردم نشد ! زنگ زدم 700 جوابی نداشن گوشیم رو بردم فلش کردم 10 تومن پیاده شدم بازم نشد !!

دوستان باز شما مهندس ترید ! یه راه حل بدید !

گوشیم ان 79
موقع که میخوام به نت وصل شم مینوسه کانکشن همینطوری میمونه !
وقتی هم که میخوام ام ام اس بفرستم مینوسه wating یک ساعت بعد هم نمیره

مطمئنید که هنوز شارژ دارید؟
تنظیمات GPRS رو از طریق *140*3*5# دریافت و ذخیره کنید.
تنظیمات دستی هم در اینجا (http://irancell.ir/Layer2/?id=73) قابل مشاهده هست.
ضمنا تاپیکی در این موضوع موجوده، بهتر بود اینجا (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=22423) مطرح می کردید.

Sami.N72
2010-12-30, 12:59 PM
بنده که نگفتم طریقه فعال سازیش رو نمیدونم! گفتم قبلا فعال بود و چند بار هم که sms زدم جواب اومده که فعاله ولی در حقیقت فعال نیست

دوست عزيز غير فعال كن و بعد دوباره فعال كن شايد جواب داد ( طريقه غير فعال كردن : يه اس ام اس خالى به 3941 بفرستيد)

موفق باشيد

lovelife
2010-12-30, 01:04 PM
جدیدا اس ام اس ها خیلی بد به مقصد می رسند !
برای شما هم همین طور هست ؟

lovelife
2010-12-30, 01:04 PM
برای من هم همین مشکل هست ! کلا بی خیال ام ام اس شدم

7Reza7
2010-12-30, 01:10 PM
با سلام
قبلا تشکر می کنم

در قسمت تنطيمات گوشي در قسمت تنظيمات تماسها قسمتي وجوددارد كه مي‌توانيد با تنطيم آن كاري كنيد كه موقع تماس گرفتن شماره شما براي شخص نشان داده نشود كه در ايران با توجه به مسائل امنيتي اگر اين حالت فعال (در حالت عدم نمايش شماره) باشد . نمي‌توانيد تماس بگيريد اين حالت را غير فعال كنيد.

rezaa_gh
2010-12-30, 01:24 PM
گوشی دایی من هم بعضی مواقع که تو نت نمیره دوباره تنظیمات رو میگیره درست میشه.ولی مشکل پیام نداره.
ربطی هم نداشته که شما رفتی پول دادی فلش کردن.گوشیتون هم که نگفتین چیه؟
شما بهتره سیم کارتت رو یه گوشی دیگه امتحان کنی و همینطور یه سیم کارت رو گوشی خودتون شاید بشه به راهی رسید

محمد$
2010-12-30, 02:12 PM
سلام
سرعت اينترنت من خيلى كمه اگه يك فايل يك مگابايتى بخواهى دانلود كنى شايد 10 دقيقه طول بكشه صبح وشب اين طورى اگه صبح زود كانكت شى بازم اينجورى شب از اين هم بد ترگوشى هم k770 است.لطفا كمك كنيد

parvizkei
2010-12-30, 02:39 PM
در قسمت تنطيمات گوشي در قسمت تنظيمات تماسها قسمتي وجوددارد كه مي‌توانيد با تنطيم آن كاري كنيد كه موقع تماس گرفتن شماره شما براي شخص نشان داده نشود كه در ايران با توجه به مسائل امنيتي اگر اين حالت فعال (در حالت عدم نمايش شماره) باشد . نمي‌توانيد تماس بگيريد اين حالت را غير فعال كنيد.

بسیار متشکرم . ایراد همین بود . تنظیم این قسمت را "انتخاب توسط شبکه" قرار دادم ایراد برطرف شد. ممنونم.

seger
2010-12-30, 02:45 PM
سلام دوستان
اینترنت 1 روزه 1 هفته 1 ماه و 1 ماه شبانه چجوری فعال میشه؟
منظورم اینه که کدهاش چی هستند؟
آخه با کد های قبلی فعال نمیشن
ممنون میشم راهنماییم کنین

parvizkei
2010-12-30, 02:58 PM
برای ارسال پیام چند رسانه ای لازمه فرم فعالسازی ام ام اس خودتونو ارسال کرده باشید، تنظیمات رو از طریق*140*3*5# دریافت و ذخیره کنید. اگه مشکلی بود با 700 تماس بگیرید.

ممنون از راهنمایی شما. فرم تکمیل و ارسال شده . تنظیمات هم درخواست کرده و خلاصه همه کارها طبق روال انجام شده است .اما امکان ارسال MMS فراهم نشده است . برای رفع مشکل با 700 بارها تماس گرفته شده است . اما آها جواب میدهند که روی مونیتور آنها فعال به نظر میرسد. به هرحال هنوز نتوانسته ایم از سرویس mms استفاده کنیم.

pcyord
2010-12-30, 03:24 PM
مطمئنید که هنوز شارژ دارید؟
تنظیمات GPRS رو از طریق *140*3*5# دریافت و ذخیره کنید.
تنظیمات دستی هم در اینجا (http://irancell.ir/Layer2/?id=73) قابل مشاهده هست.
ضمنا تاپیکی در این موضوع موجوده، بهتر بود اینجا (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=22423) مطرح می کردید.

اره دو هزار تومن شارژ داره

کل فروم رو زیرو رو کردم به نتیجه ای نرسیدم این تایپیک رو زدم !

تنظیمات دستی هم جواب نداد

:worried:

pcyord
2010-12-30, 03:26 PM
گوشی دایی من هم بعضی مواقع که تو نت نمیره دوباره تنظیمات رو میگیره درست میشه.ولی مشکل پیام نداره.
ربطی هم نداشته که شما رفتی پول دادی فلش کردن.گوشیتون هم که نگفتین چیه؟
شما بهتره سیم کارتت رو یه گوشی دیگه امتحان کنی و همینطور یه سیم کارت رو گوشی خودتون شاید بشه به راهی رسید

عرض کردم " ان 79 "

سیم کارت رو روووویه یه موبایل دیگه تست کردم به راحتی ام ام اس میفرسته و ووو نت میره !!!

iran100
2010-12-30, 03:57 PM
سلام دوستان
اینترنت 1 روزه 1 هفته 1 ماه و 1 ماه شبانه چجوری فعال میشه؟
منظورم اینه که کدهاش چی هستند؟
آخه با کد های قبلی فعال نمیشن
ممنون میشم راهنماییم کنین

دوست عزیز
برای فعالسازی بسته های اینترنت ایرانسل از کد های جدید ، در تصویر زیز استفاده کنید:
http://irancell.ir/Webfiles/Files/image/Winter89/Tables_fa/gprs_bolton_fa.gif

موفق باشید.
iran100

BoroMir
2010-12-30, 11:38 PM
وقتی اس ام اس میفرستی بعدش یه پیغام میاد که میگه چقدر شد هزینه آخرین اس ام است . چطوری میتونم حذفش کنم ؟

*Armin*
2010-12-30, 11:41 PM
وقتی اس ام اس میفرستی بعدش یه پیغام میاد که میگه چقدر شد هزینه آخرین اس ام است . چطوری میتونم حذفش کنم ؟

یک sms بدون متن به 3941 بفرستین

BoroMir
2010-12-31, 11:25 AM
یک sms بدون متن به 3941 بفرستین

افاقه نکرد دوست عزیز . یه پیغام فرستاده ایرانسل که نوشته که : پیام اطلاعات حساب شما فعال نمیباشد!!!!!!

*Armin*
2010-12-31, 06:40 PM
افاقه نکرد دوست عزیز . یه پیغام فرستاده ایرانسل که نوشته که : پیام اطلاعات حساب شما فعال نمیباشد!!!!!!

ظاهرا این سرویس ایرانسل دچار مشکل شده,چون برای من قبلا فعال بود دیدم غیر فعال شده حتی دوباره فعالش کردم جواب sms اومد که فعاله, ولی در حقیقت فعال نیست مشکلمون دقیقا برعکسه!

sinac
2010-12-31, 10:34 PM
با سلام خدمت اساتید محترم
جدیدا یک گوشی 6303 خریدم و سیمکارتم ایرانسل هست البته قبل از من پدرم هم این گوشی رو داشت ساخت کره ولی مال من ساخت چین هست وقتی روی گوشی پدرم کد دریافت خدمات mms یا gprs ایرانسل رو میزنم براحتی تنظیمات میده اما در همون لحظه وقتی با گوشی خودم برای ایرانسل کد دریافت تنظیمات رو میزنم میگه we are experiencing temporary network difficulties!
دو گوشی از یک مدل و یک مارک هست پس چرا برای یکی تنظیمات هست برای دیگری نه! من 3 ماهه روزانه تست می کنم!

pouya_2066
2010-12-31, 10:41 PM
شارژ 140 با 141 فرق می کنه؟
با 140 شارژ کردم اعتبارم 2000 تومنه ولی دیگه اس ام اسم نمیره

Sami.N72
2011-01-01, 12:36 AM
سلام
سرعت اينترنت من خيلى كمه اگه يك فايل يك مگابايتى بخواهى دانلود كنى شايد 10 دقيقه طول بكشه صبح وشب اين طورى اگه صبح زود كانكت شى بازم اينجورى شب از اين هم بد ترگوشى هم k770 است.لطفا كمك كنيد

حتما گوشيتون از edge پشتيبانى نميكنه

موفق باشيد

mr2mr2
2011-01-02, 11:45 AM
با سلام
يك سوال :
همانگونه كه ميدانيد براي فعالسازي و يا استفاده از خدمات مختلف ايرانسل از كدهاي دستوري مانند : *140*.....# استفاده ميكنيم
ولي زماني كه سيمكارت درون EDGE MODEM است امكان ورود اين كدهاي دستوري وجود ندارد و فقط امكان ارسال اس ام اس و يا استفاده از اينترنت وجود دارد.

آيا روشي (يا كدهاي اس ام اسي يا سايتي يا ... ) وجود دارد كه ما براي اينگونه خدمات مجبور نشويم سيمكارت را از آن بيرون بياوريم و در گوشي قرار دهيم و سپس دوباره آن را جابجا نماييم؟(مثلا براي گرفتن موجودي يا فعال كردن طرحهاي مختلف و يا بسته ها و ......)?

ظاهرا كسي پيدا نميشود كه به اين پرسش من پاسخ دهد يا شايد هم هنوز پاسخي براي آن پيدا نشده است ! بهرحال اگر كسي پاسخي دارد سپاسگذاري مينمايم

Nova view
2011-01-02, 01:25 PM
اره دو هزار تومن شارژ داره

کل فروم رو زیرو رو کردم به نتیجه ای نرسیدم این تایپیک رو زدم !

تنظیمات دستی هم جواب نداد

:worried:

دوست عزیز
برای دریافت تنظیمات و ارسال صحیح MMS باید مدل و نوع گوشی شما توسط شبکه شناسایی شود، هر مشکلی که مانع این امر شود باعث بروز مشکل در ارسال MMS خواهد شد.
امکان دارد شماره سریال گوشی شما به علت قاچاق بودن و یا ... در شبکه ثبت نشده باشد، و یا شماره آن به صورت نرم افزاری تعویض شده باشد.

گوشی های جدید که واردات صحیح داشتند و شماره آنها اصل هست چنین مشکلی را ندارند.

برای بررسی فنی این موضوع این دسته از عزیزان باید با اپراتور تماس بگیرند، فرم پیگیری برای بخش فنی ارسال کنند تا این مشکل بررسی شود.

Nova view
2011-01-02, 01:26 PM
ببخشید دوستان کسی میدونه ریز مکالمات رو برای اینکه دربیاریم چیکار باید بکنیم؟
با درود
خطوط اعتباری ریز مکالمات ندارند، برای خطوط دائمی به E-care مراجعه بفرمایید.

جدیدا اس ام اس ها خیلی بد به مقصد می رسند !
برای شما هم همین طور هست ؟
با درود
مشکلاتی در یکی از مراکز پیام کوتاه ایرانسل پیش آمده بود که در حال حاضر مرتفع شده است.
اگر همچنان در ارسال پیام کوتاه مشکل دارید حتما بفرمایید.

ظاهرا این سرویس ایرانسل دچار مشکل شده,چون برای من قبلا فعال بود دیدم غیر فعال شده حتی دوباره فعالش کردم جواب sms اومد که فعاله, ولی در حقیقت فعال نیست مشکلمون دقیقا برعکسه!
دوستان عزیز
اگر کدها مشکل دارند برای فعال یا غیر فعال کردن با اپراتور تماس بگیرید.

با سلام خدمت اساتید محترم
جدیدا یک گوشی 6303 خریدم و سیمکارتم ایرانسل هست البته قبل از من پدرم هم این گوشی رو داشت ساخت کره ولی مال من ساخت چین هست وقتی روی گوشی پدرم کد دریافت خدمات mms یا gprs ایرانسل رو میزنم براحتی تنظیمات میده اما در همون لحظه وقتی با گوشی خودم برای ایرانسل کد دریافت تنظیمات رو میزنم میگه we are experiencing temporary network difficulties!
دو گوشی از یک مدل و یک مارک هست پس چرا برای یکی تنظیمات هست برای دیگری نه! من 3 ماهه روزانه تست می کنم!
به این پست مراجعه بفرمایید:
http://www.ir-tci.org/forum/showpost.php?p=844247&postcount=660

شارژ 140 با 141 فرق می کنه؟
با 140 شارژ کردم اعتبارم 2000 تومنه ولی دیگه اس ام اسم نمیره
سعی بفرمایید با 141 شارژ کنید، چون سرور جدید هست، 140 نیز البته مشکلی ندارد.

ظاهرا كسي پيدا نميشود كه به اين پرسش من پاسخ دهد يا شايد هم هنوز پاسخي براي آن پيدا نشده است ! بهرحال اگر كسي پاسخي دارد سپاسگذاري مينمايم
دوست عزیز
مودم شما مانند گوشی به عنوان رابط عمل می کند، حتما این امکان وجود دارد، باید نرم افزار مناسب را پیدا کنید.

ebi53
2011-01-02, 02:14 PM
سلام

سیم کارت من قفل شده
چکار کنم باز بشه به نامه خودم هم ثبت نیست

Nova view
2011-01-02, 02:48 PM
سلام

سیم کارت من قفل شده
چکار کنم باز بشه به نامه خودم هم ثبت نیست

با درود
منظور شما از قفل شدن چیست؟
پین کد را اشتباه وارد کردید و سیمکارت قفل شده؟

armanp990
2011-01-02, 09:53 PM
سلام دوستان من سیمکارتم یک روز شده که وقتی کسی زنگ میزنه برای من که زنگ نمیاد و برای طرف همش صدایی مثل وصل شدن به اینترنت میده و بعد هم بوق اشغالی میخوره کمکم کنید ایرانسل0936

Nova view
2011-01-02, 11:05 PM
سلام دوستان من سیمکارتم یک روز شده که وقتی کسی زنگ میزنه برای من که زنگ نمیاد و برای طرف همش صدایی مثل وصل شدن به اینترنت میده و بعد هم بوق اشغالی میخوره کمکم کنید ایرانسل0936

لطفا منطقه خودتان را اعلام بفرمایید.
با اپراتور تماس بگیرید تا دوستان مشکل منطقه ای را بررسی کنند.

mansour3
2011-01-03, 12:02 AM
سلام دوستان
من یه آهنگی دارم میخواستم به عنوان آهنگ پیشواز بزارم پشت خط چه جوری باید این کارو بکنم ؟
این آهنگ رو از سایت ایرانسل برنداشتم که کدی داشته باشه آهنگ از خودمه چه جوری باید به عنوان پیشواز قرارش بدم ؟
توی سایتش باید آپلود کنم ؟ جایی باید آپلود کنم آدرسش رو بدم ؟ چه جوریه ؟
ممنون که کمکم می کنید

miladsabz
2011-01-03, 12:43 AM
سلام دوستان
من یه آهنگی دارم میخواستم به عنوان آهنگ پیشواز بزارم پشت خط چه جوری باید این کارو بکنم ؟
این آهنگ رو از سایت ایرانسل برنداشتم که کدی داشته باشه آهنگ از خودمه چه جوری باید به عنوان پیشواز قرارش بدم ؟
توی سایتش باید آپلود کنم ؟ جایی باید آپلود کنم آدرسش رو بدم ؟ چه جوریه ؟
ممنون که کمکم می کنید
شما می توانید تنها از اهنگ های پیشوازی که در سایت RBT.IRANCELL.IR قرار دارد را به عنوان اهنگ پیشواز خود قرار دهید
اهنگ های پیشواز ایرانسل بسیار خود متنوع و جذاب است که حتما نظر شما جلب خواهد شد

dark-king2
2011-01-04, 12:42 AM
:flower:با سلام خدمت دوستان و مدیران غزیز این سایت من آهنگ پبشوازمو فعال کردم متاسفانه کد اونو گم کردم حالا نمیتونم تعویضش کنم راهنمائی میخواستم با تشکر خیلی سعی کردم همه مردم بفهمند ولی حیف که فقط خندیدن(چارلی چاپلین)

ReziOnline
2011-01-04, 09:11 AM
:flower:با سلام خدمت دوستان و مدیران غزیز این سایت من آهنگ پبشوازمو فعال کردم متاسفانه کد اونو گم کردم حالا نمیتونم تعویضش کنم راهنمائی میخواستم با تشکر خیلی سعی کردم همه مردم بفهمند ولی حیف که فقط خندیدن(چارلی چاپلین)

اگه در انجمن سرچ می کردید حتما به جوابتون میرسیدین؛
از این روش استفاده کنید: *777*2#

hesamgta
2011-01-05, 02:11 PM
من امروز رفتم تو بخش تنظیمات گوشی بعدش رفتم رمز سیمکارت رو فعال کردم بعدش موبایل خاموش و روشن شد و قبل از این که گوشی کامل بالا بیاد یه صفحه اومد که نوشته بود رمز سیمکارت یا puk را وارد کنید منم که سیمکارتم ایرانسل بود خودتون هم که بهتر میدونید سیمکارت های ایرانسل رمز و از این چیزا ندارن خلاصه هر چی رمز به ذهنم میرسید وارد کردم دفعه سوم نوشت سیمکارت شما قفل ومسدود شده ایا راهی نیست که درستش کنم

rezaa_gh
2011-01-05, 02:16 PM
شمارهی قفل گشای روی قاب سیم کارت رو وارد کن اگر نشد باید عوض بشه

pouya_2066
2011-01-05, 02:16 PM
تا بدترش نکردی ببر نمایندگی ایرانسل واست درستش می کنن

hesamgta
2011-01-05, 02:19 PM
شمارهی قفل گشای روی قاب سیم کارت رو وارد کن اگر نشد باید عوض بشه
دیگه از این بدتر نمیشه شماره رو وارد کردم نشد بعد قفل شد

lolotci
2011-01-05, 02:28 PM
باید ببری نمایندگی ایرانسل واستون درست کنن

G h a s e m
2011-01-05, 03:28 PM
من امروز رفتم تو بخش تنظیمات گوشی بعدش رفتم رمز سیمکارت رو فعال کردم بعدش موبایل خاموش و روشن شد و قبل از این که گوشی کامل بالا بیاد یه صفحه اومد که نوشته بود رمز سیمکارت یا puk را وارد کنید منم که سیمکارتم ایرانسل بود خودتون هم که بهتر میدونید سیمکارت های ایرانسل رمز و از این چیزا ندارن خلاصه هر چی رمز به ذهنم میرسید وارد کردم دفعه سوم نوشت سیمکارت شما قفل ومسدود شده ایا راهی نیست که درستش کنم
سلام
دوست عزیز شما باید اون شماره "کد قفل گشای سیم کارت" که رو قاب سیم کارت نوشته شده بود را وارد میکردید
اگه سیمکارتت کاملا قفل شده و دیگه هیچ کدی نمیخواد باید مدارک مالک سیم کارت(کپی شناسنامه و کارت ملی+ قاب سیم کارت) رو ببری نمایندگی مجاز ایرانسل تا برات بسته بازگشت صادر بشه...در ضمن اگه قاب سیم کارتتو نداری یا گم کردی باید یک نامه قضائی داشته باشی!!!....
ولی اگه سیم کارتت puk میخواد باید زنگ بزنی 700 تا کد رو بهت بدن (البته اگه مالک سیم کارت باشی....)

Parsan1
2011-01-05, 07:56 PM
من یه سیم کارت ایرانسل دارم که ثبت نام نکردم و ازش استفاده میکردم تا اینکه دیروز سیم کارتم مسدود شد حالا چی کار کنم .اگه مدارکم رو بفرستم درست میشه؟

iran100
2011-01-05, 08:21 PM
من یه سیم کارت ایرانسل دارم که ثبت نام نکردم و ازش استفاده میکردم تا اینکه دیروز سیم کارتم مسدود شد حالا چی کار کنم .اگه مدارکم رو بفرستم درست میشه؟
دوست گرامی
با ارسال مدارک خود به ایرانسل، خط شما فعال خواهد شد.
موفق باشید.
iran100

arsalan7
2011-01-05, 08:30 PM
سلام با همه ی کارت شارژا میشه سیم کارت دائمیو شارژ ؟؟

ادج هم چطوری و کجا ها فعاله ؟؟

vogle
2011-01-05, 08:50 PM
یه مشکل من از دیروز دو تا کارت شارژ 20000ریالی خریدم که هر دوشونم خالیه چی کار کنم؟

omid_007
2011-01-05, 08:56 PM
سلام دوستان
من سیم کارتم رو گم کردم.میخوامش!ونمیدونم ثبت نام شده یا نه.قابش رو هم دارم.
باید چکار کنم؟

Nova view
2011-01-05, 10:05 PM
سلام با همه ی کارت شارژا میشه سیم کارت دائمیو شارژ ؟؟

ادج هم چطوری و کجا ها فعاله ؟؟
با درود
بلی، با همه کارت شارژ ها می توانید بدهی خطوط دائمی را پرداخت کنید.

یه مشکل من از دیروز دو تا کارت شارژ 20000ریالی خریدم که هر دوشونم خالیه چی کار کنم؟

با درود
با اپراتور تماس بگیرید، شما را راهنمایی خواهند کرد.

سلام دوستان
من سیم کارتم رو گم کردم.میخوامش!ونمیدونم ثبت نام شده یا نه.قابش رو هم دارم.
باید چکار کنم؟

با درود
به یکی از نمایندگی های مجاز ایرانسل برای خرید بسته بازگشت مراجعه بفرمایید.

reza-mms
2011-01-07, 01:12 PM
سلام
من یه سیم کارت ایرانسل خریدم ثبت نامش همون موقع انجام شد و سیم فعال شد اما سرویس mms فعال نشده .من تو اینجا خوندم اون برگه تعهد ام ام اس همون برگه ثبت نام هم هست چطور پس خطم فعال شده ولی ام ام اسم هنوز فعال نیست .امکانش هست اون نمایندگی برگه ثبت نام رو فکس نکرده باشه؟

unknown0
2011-01-07, 01:34 PM
mishe begin dar kodam ostanha rah andazi shode?:flower:

BARBYBOY
2011-01-07, 01:39 PM
منم دنباله اینم که با روشی نمیشه تو اینترنت mms رو فعال کرد؟؟؟؟

reza-mms
2011-01-07, 02:30 PM
تهران
تازه دفتر ارتباطی بود که اسمش جزء نمایندگی های مجاز ایزانسل هست.میخواستم ببینم فعال سازی سیم با فعالسازی mms فرق میکنه آخه واسه جفتشون باید یه برگه باید پر کنی.پس چطوره mms هنوز فعال نشده

iran100
2011-01-08, 11:47 AM
تهران
تازه دفتر ارتباطی بود که اسمش جزء نمایندگی های مجاز ایزانسل هست.میخواستم ببینم فعال سازی سیم با فعالسازی mms فرق میکنه آخه واسه جفتشون باید یه برگه باید پر کنی.پس چطوره mms هنوز فعال نشده

دوست عزیز
من هم چنین مشکلی را دارم، بنده با مرکز تماس ایرانسل 700 تماس گرفتم و تشکیل پرونده دادم، شما هم همین کار را کنید.
موفق باشید.
iran100

hadishb1
2011-01-08, 01:35 PM
دوست عزيز شما به هيچ وجه نمي توانيد آهنگ پيشواز خودتون رو قرار بدين.مگر اينكه اين آهنگ در آرشيو آهنگ هاي پيشواز ايرانسل وجود داشته باشه.موفق باشي

hadishb1
2011-01-08, 01:37 PM
شما تو برگه ثبت نام تيك گزينه فعال سازي mms رو زده بودين؟

Nova view
2011-01-08, 02:19 PM
سلام
من یه سیم کارت ایرانسل خریدم ثبت نامش همون موقع انجام شد و سیم فعال شد اما سرویس mms فعال نشده .من تو اینجا خوندم اون برگه تعهد ام ام اس همون برگه ثبت نام هم هست چطور پس خطم فعال شده ولی ام ام اسم هنوز فعال نیست .امکانش هست اون نمایندگی برگه ثبت نام رو فکس نکرده باشه؟
درخواست فعال سازی MMS به همراه ثبت نام ارسال می شود، اما چون باید فرم ثبت نام شما به شبکه برسد و ثبت شود معمولا پس از تکمیل ثبت نام و رسیدن مدارک فعال می شود.

mishe begin dar kodam ostanha rah andazi shode?:flower:

این سرویس در سراسر کشور فعال است.
دوست عزیز
لطفا به زبان پارسی پست ارسال بفرمایید.

منم دنباله اینم که با روشی نمیشه تو اینترنت mms رو فعال کرد؟؟؟؟
تنها راه فعال سازی مراجعه به نمایندگی و یا امور مشترکین مجاز ایرانسل است.

1esteghlal
2011-01-08, 06:55 PM
1-سیم کارت های پیام رسان قیمتش چنده؟ 2-آیا سیم کارتهای پیام رسان Gprs هم دارند؟

HITBOY
2011-01-08, 09:14 PM
سلام دوستان
سیم کارت هدیه در بدترین حالت ممکن چه مدت طول میکشه تا برسه؟حالت معمولش چند روز/هفته است؟!؟
آیا سیم کارت هدیه رو به شخصی غیر از صاحب خط هم تحویل میدن؟(یعنی اگه صاحب خط خونه نبود....)

Nova view
2011-01-11, 04:29 PM
1-سیم کارت های پیام رسان قیمتش چنده؟ 2-آیا سیم کارتهای پیام رسان Gprs هم دارند؟
با درود
سیمکارت دائمی پیام رسان 50 هزار تومان و اعتباری پیام رسان 4 هزار تومان می باشد.
بلی، این سیمکارت ها دارای GPRS می باشد و تعرفه آن 33 درصد نسبت به سایر سیمکارت ها کمتر است.
برای مشاهده تعرفه ها به سایت زیر مراجعه فرمایید

سیم کارت پیام رسان اعتباری
(http://irancell.ir/Layer3/?id=489)
سیم کارت پیام رسان دائمی
(http://irancell.ir/Layer3/?id=490)

سلام دوستان
سیم کارت هدیه در بدترین حالت ممکن چه مدت طول میکشه تا برسه؟حالت معمولش چند روز/هفته است؟!؟
آیا سیم کارت هدیه رو به شخصی غیر از صاحب خط هم تحویل میدن؟(یعنی اگه صاحب خط خونه نبود....)
با درود
حداکثر یک هفته پس از تکمیل ثبت نام عمل ارسال سیمکارت صورت می گیرد.
بسته به منطقه پستی شما زمان رسیدن متفاوت خواهد بود.
ارائه اصل مدرک شناسایی مالک برای دریافت سیمکارت هدیه نیز نیاز است.

miladsabz
2011-01-11, 09:56 PM
با سلام به خدمت مدریت محترم انجمن::flower:
ایا برندگان ویژه قرعه کشی گوشی nokia N8 در نمایشگاه تلکام مشخص شد؟؟؟

HITBOY
2011-01-12, 02:09 AM
سلام
من یکی دو روز پیش یه سیم کارت گرفتم...
برای استفاده از جوایز جشنواره زمستانی چی کار باید بکنم؟
100 MMS رایگان
5 هدیه از ویترین
...
...
...
ممنون

miladsabz
2011-01-12, 01:31 PM
سلام
من یکی دو روز پیش یه سیم کارت گرفتم...
برای استفاده از جوایز جشنواره زمستانی چی کار باید بکنم؟
100 MMS رایگان
5 هدیه از ویترین
...
...
...
ممنون
با درود...
شما پس از تکمیل ثبت نام می توانید از این هدایا استفاده کنید که در حساب mms و gprs خط شما شارژ شده است و نیاز به کار خاصی نیست
برای دریافت 5 محصول رایگان ویترین هم به سایتVitrin.Irancell.ir و پس از ورود به سیستم به بخش ایرانسل من رفته و گزینه هدایای پیشنهادی را انتخاب کنید
برای دریافت رمز عبور یک پیام کوتاه بدون متن به 130 بزنید

Nova view
2011-01-12, 02:01 PM
با سلام به خدمت مدریت محترم انجمن::flower:
ایا برندگان ویژه قرعه کشی گوشی nokia N8 در نمایشگاه تلکام مشخص شد؟؟؟

با درود
تا جایی که اطلاع دارم مشخص شده است. اما اعلام آن به صورت عمومی انجام نشده.

pcyord
2011-01-12, 09:00 PM
دوست عزیز
برای دریافت تنظیمات و ارسال صحیح MMS باید مدل و نوع گوشی شما توسط شبکه شناسایی شود، هر مشکلی که مانع این امر شود باعث بروز مشکل در ارسال MMS خواهد شد.
امکان دارد شماره سریال گوشی شما به علت قاچاق بودن و یا ... در شبکه ثبت نشده باشد، و یا شماره آن به صورت نرم افزاری تعویض شده باشد.

گوشی های جدید که واردات صحیح داشتند و شماره آنها اصل هست چنین مشکلی را ندارند.

برای بررسی فنی این موضوع این دسته از عزیزان باید با اپراتور تماس بگیرند، فرم پیگیری برای بخش فنی ارسال کنند تا این مشکل بررسی شود.

ایول من گوشیم مشکل نرم افزاری داشت شماره سریالش پریده بود بعد عوضش کردم !
الان دارم زنگ میزنم به اپراتور
بازم ممنون

poweriran
2011-01-12, 10:46 PM
سلام خسته نباشيد دوستان و مديران
من تقريبا 3 هفته پيش كارت شار‍‍‍‍‍ز 5 تومني گرفتم و به ايرانسله دايميم زدم
و تقريبا يه 30 ديقه ديگه برام اس ام اس اومد كه كارت شارز به حسابتان منظور شد
ديگه چك نكردم گوشيمو
تا 3 هفته كه الان ميشه(باهاشم كار نكردم نه زنگ زدم و نه ....)
الان كه ميبينم حسابم اصلا تغيير نكرده يعني 5 تومن پريده :(
اگه ميشه كمك كنيد تا به كي زنگ بزنم بگم:(:(:(
ممنون:flower:

Azadi...
2011-01-12, 11:41 PM
با تلفن ثابت زنگ بزن 09377000000 مشکلتو کامل بگو شاید حل شد

Dr.bermoda
2011-01-13, 12:59 PM
من گوشیمو 1000 شارژ کردم ، صبح که بیدار شدم 800 شارژ داشت.200 کجا رفته؟ نه اس دادم نه به کسی زنگ زدم.

niyosha512
2011-01-14, 06:00 PM
سلام
سرویس قاصدک شیوه نوین آموزش برای سیم کات من فعاله
چطور میتونم حذفش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تو رو خدا کمک کنید داره دیوونم میکنه.

niyosha512
2011-01-14, 06:16 PM
سلام
سرویس قاصدک شیوه نوین آموزش برای سیم کات من فعاله
چطور میتونم حذفش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تو رو خدا کمک کنید داره دیوونم میکنه.

younes_ysf
2011-01-15, 01:59 AM
سلام دوستان.
من یه مشکل با فعال کردن این سرویس دارم. مشکلم اینه که الان 2 یا 3 ساله میخوام mms رو فعال کنم اما فعال نمیشه تا حالا بیش از 20-30 بار فرم پر کردم و ارسال کردم ،فکس زدم ،تلفن زدم ،به نمایندگی اصلیش تو شیراز مراجعه کردم اما بازم فعال نشده هروقتم به 700 تلفن میزنم فقط میگه فرم شما تایید نشده حالا شما یبار دیگه درخواست بدین انشا اله که درست میشه. کسی شماره جایی که فرمها رو تایید میکنن نداره که ازشون بپرسم مشکل چیه که فرم من تایید نمیشه. چند ماه پیش یکی از اپراتور ها گفت نام پدر رو یکم بالاتر نوشته واسه همین تایید نشده!!!
اگه کسی کمکم کنه حسابی ممنونش میشم.
یه توضیح: منظورم از فعال سازی، فعال سازی اصلیه نه دریافت تنظیماتش.

reza-mms
2011-01-15, 08:00 PM
سلام
بالاخره انقدر پیگیری کردم تا mms وصل کردن ولی فقط تو کنترل حساب اینترنتی که میرم جزء خدمات هست ولی نمیتونم mms بدم .نمیدونم چیکار کنم اینم بگم که تازه امروز تو ایست خدمات اومد .امکان داره بازم طول بکشه؟

G h a s e m
2011-01-16, 12:39 PM
سلام دوستان
چند وقت پیش ایرانسل برام یه آهنگ پیشواز(رایگان) فعال کرد!!!!!!!!
بعد یک ماه خودش دوباره تمدید شد و مبلغ 250 تومان از شارژمو کم کرد...
حالا بعد یک ماه دوباره میخواد تمدید بشه ولی میگه برای انصراف یک پیام کوتاه بدون متن به 7575 بفرستید
منم فرستادم ولی آهنگای پیشواز داغ برام اومد!!!!
حالا نمیدونم چجوری حذفش کنم که دیگه تمدید نشه!!!
(قبلا باید به یه شماره دیگه اس خالی میدادیم تا آهنگ پیشواز حذف بشه...)
الانم اگه تمدید بشه 500 تومان کم میکنه
کسی هست بتونه کمکم کنه حذفش کنم؟؟
تا 27ام مهلت دارم یعنی فردا...

اینم از اس ام اس هائی که داده :
.
.
.
.

http://www.up.*************/images/rqec5849qo2nzmcmrf.jpg
.
.
.
.
.
http://www.up.*************/images/65xlaftxr1scmdxhvx2f.jpg

it69
2011-01-16, 01:21 PM
*777*6*3311249#

بعدش یه پیغام میاد که باید ok کنی

G h a s e m
2011-01-16, 01:25 PM
*777*6*3311249#

بعدش یه پیغام میاد که باید ok کنی

دوست عزیز این کد برای جایگزینی آهنگ پیشواز میباشد نه حذف آهنگ....

it69
2011-01-16, 01:30 PM
دوست عزیز این کد برای جایگزینی آهنگ پیشواز میباشد نه حذف آهنگ....

ببخشید حواسم نبود
به جای 6 باید 5 رو بزنی

G h a s e m
2011-01-16, 01:39 PM
ببخشید حواسم نبود
به جای 6 باید 5 رو بزنی

مرسی دوست عزیز درست شد
ممنون:flower:

shantia_73
2011-01-18, 08:05 AM
باسلام.من خط ایرانسلم مسدود شده یعنی 3 بار Pin Code رو اشتباه زدم حالا Puk میخواد PUk رو هم ندارم یعنی روی سیمکارت های قبلی نبود حالا چیکار کنم؟؟؟؟؟
خواهشا زودتر جواب بدید!

TNX

G h a s e m
2011-01-18, 08:41 AM
باسلام.من خط ایرانسلم مسدود شده یعنی 3 بار Pin Code رو اشتباه زدم حالا Puk میخواد PUk رو هم ندارم یعنی روی سیمکارت های قبلی نبود حالا چیکار کنم؟؟؟؟؟
خواهشا زودتر جواب بدید!

TNX

با سلام
دوست عزیز اگر پوکه سیم کارتتونو ندارین یا گم کردین میتونین بایک خط ایرانسل با 700 تماس بگیرین و مشخصاتتونو بگین puk cod ‎‏ رو بگیرین.
خودم به شحصه چندین بار این کارو انجام دادم...
البته اگر سیم کارت به نام خودتون هست...
موفق باشی

OMIDHK
2011-01-18, 10:19 AM
با سلام
دوست عزیز اگر پوکه سیم کارتتونو ندارین یا گم کردین میتونین بایک خط ایرانسل با 700 تماس بگیرین و مشخصاتتونو بگین puk cod ‎‏ رو بگیرین.
خودم به شحصه چندین بار این کارو انجام دادم...
البته اگر سیم کارت به نام خودتون هست...
موفق باشی
بله دوستمون درست میگه
باید به 700 زنگ بزنی و مشخصاتتو بدی تا کد رو بهت
بدن
منم یه بار گرفتم:):)

™SEVEN74
2011-01-18, 06:04 PM
سلام
یه سوال داشتم
من اهنگ پیشواز رو فعال کردم وحالا میخوام یک اهنگ دیگه جایگزین کنم ولی کد اهنگ قبلی رو یادم نیست حالا باید چکار کنم؟؟

it69
2011-01-18, 06:15 PM
سلام
یه سوال داشتم
من اهنگ پیشواز رو فعال کردم وحالا میخوام یک اهنگ دیگه جایگزین کنم ولی کد اهنگ قبلی رو یادم نیست حالا باید چکار کنم؟؟

سلام
برای نمایش کد :
#2*777*

reza-mms
2011-01-18, 07:09 PM
سلام
بالاخره انقدر پیگیری کردم تا mms وصل کردن ولی فقط تو کنترل حساب اینترنتی که میرم جزء خدمات هست ولی نمیتونم mms بدم .نمیدونم چیکار کنم اینم بگم که تازه امروز تو ایست خدمات اومد .امکان داره بازم طول بکشه؟

کسی نمیدونه باید چی کار کنم با 700 هم تماس گرفتم شماره پیگیری داد ولی هنوز درست نشده
پیغام forbiden میده

bohlol89
2011-01-18, 11:06 PM
سلام در مورد فعال كردن سيم كارت مسدود شده

Nova view
2011-01-19, 12:40 AM
سلام دوستان.
من یه مشکل با فعال کردن این سرویس دارم. مشکلم اینه که الان 2 یا 3 ساله میخوام mms رو فعال کنم اما فعال نمیشه تا حالا بیش از 20-30 بار فرم پر کردم و ارسال کردم ،فکس زدم ،تلفن زدم ،به نمایندگی اصلیش تو شیراز مراجعه کردم اما بازم فعال نشده هروقتم به 700 تلفن میزنم فقط میگه فرم شما تایید نشده حالا شما یبار دیگه درخواست بدین انشا اله که درست میشه. کسی شماره جایی که فرمها رو تایید میکنن نداره که ازشون بپرسم مشکل چیه که فرم من تایید نمیشه. چند ماه پیش یکی از اپراتور ها گفت نام پدر رو یکم بالاتر نوشته واسه همین تایید نشده!!!
اگه کسی کمکم کنه حسابی ممنونش میشم.
یه توضیح: منظورم از فعال سازی، فعال سازی اصلیه نه دریافت تنظیماتش.
با درود
یکبار به امور مشترکین ایرانسل مراجعه بفرمایید تا فرم به درستی ارسال و در کمترین زمان فعال شود.

سلام

کسی نمیدونه باید چی کار کنم با 700 هم تماس گرفتم شماره پیگیری داد ولی هنوز درست نشده
پیغام forbiden میده
با درود
اگر سرویس برای شما فعال شده مشکل را ابتدا باید از گوشی بررسی کنید، تنظیمات را چک کنید.
ترجیحا بر روی سایر گوشی ها نیز تست بفرمایید.

Nova view
2011-01-19, 12:42 AM
سلام در مورد فعال كردن سيم كارت مسدود شده

با درود
اگر سیمکارت شما به دلیل عدم ثبت نام مسدود شده باید به امور مشترکین برای ارسال مدارک مراجعه بفرمایید.

reza-mms
2011-01-19, 01:28 AM
با درود
اگر سرویس برای شما فعال شده مشکل را ابتدا باید از گوشی بررسی کنید، تنظیمات را چک کنید.
[/QUOTE]

سلام
من با 4 گوشی امتحان کردم ولی فقط این 2تا سیم جدید که خریدم این مشکل رو دارم .مشکل تنظیمات هم نیست چون با سیم های دیگه ارسال میشه.تازه 2 روزه جزء خدماتی که توی کنترل حساب اینترنتی زده اضافه شده.

iran100
2011-01-20, 10:06 AM
با درود

سلام
من با 4 گوشی امتحان کردم ولی فقط این 2تا سیم جدید که خریدم این مشکل رو دارم .مشکل تنظیمات هم نیست چون با سیم های دیگه ارسال میشه.تازه 2 روزه جزء خدماتی که توی کنترل حساب اینترنتی زده اضافه شده.[/QUOTE]

دوست عزیز
من هم این مشکل را با سیم کارت جدیدم داشتم، زنگ زدم 700 پرونده تشکیل داد و بعد از 3 روز مشکل حل شد ، بهتر است شما هم رنگ بزنید 700
موفق باشید.
iran100

reza-mms
2011-01-20, 12:19 PM
سلام
من با 4 گوشی امتحان کردم ولی فقط این 2تا سیم جدید که خریدم این مشکل رو دارم .مشکل تنظیمات هم نیست چون با سیم های دیگه ارسال میشه.تازه 2 روزه جزء خدماتی که توی کنترل حساب اینترنتی زده اضافه شده.

دوست عزیز
من هم این مشکل را با سیم کارت جدیدم داشتم، زنگ زدم 700 پرونده تشکیل داد و بعد از 3 روز مشکل حل شد ، بهتر است شما هم رنگ بزنید 700
موفق باشید.
iran100
[/QUOTE]

سلام
من به 700 زنگ زدم یه شماره پیگیری داد گفت 24 ساعت بعد زنگ بزن این شماره پیگیری رو بده به همکارام.الان 6 روزه زنگ میزنم این شماره پیگیری رو میدم ولی به انحای مختلف که سیستم داره به روز میشه یا هنوز بررسی نشده یا mms شما وصله .اینارو میگن بعد میگن فردا دوباره زنگ بزن تماس بگیر. من فقط یکبار تونستم با این سیم کارتم mms بفرستم ولی قبل و بعد این mms که ارسال شد همش پیغام
sending failed permanent content not acceped میده یا incorrent server response

در ضمن خود اپراتور میگه مدارک کامل هست و اون فرم درخواست ام ام اس هم به دستشون رسیده.مشکل تنطیمات هم نیست چون با سیم های دیگه میتونم بفرستم