PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پاسخگویی تخصصی به سوالات و مشکلات سیمکارتهای همراه اول

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9

narous
2010-06-16, 03:54 PM
شماره سنتر جدید 9891100500 است

راستی میدونید میشه با 09990 بدون شناسه قبض وپرداخت قبض همراه اول دائمی رو پرداخت کرد

Nova view
2010-06-16, 06:58 PM
با سلام.
در یه منطقه تو تهران انتن ضعیفه و مشکل داره .. یه دفعه انتن فوله و یه دفعه خالی!!
میخواستم بدونم نرم افزاری هست که آنتن تقویت بشه یا سخت افزاری؟؟
میشه به همراه اول گزارش داد تا رفع نقطه کور کنن یا هیچ کاری نمیکنن ..

باتشکر..

با درود
مشکل خود را از طریق آدرس زیر گزارش دهید:

گزارش مشکلات
(http://mci.ir/web/guest/61)

hadisahami
2010-06-18, 01:06 PM
سلام خدمت همه دوستان:flower: یه سوال دارم
من اول باری هست که از سیمکارت اعتباری همراه اول استفاده میکنم.
مبلغ 5000 تومان به طور اولیه داخل سیمکارت هست ولی وقتی #11*140* رو وارد میکنم میگه این مبلغ تا تاریخ ..... اعتبار داره.(یعنی بعد از اون تاریخ باقیمانده مبلغ غیرقابل استفاده میشه)
چیکار کنم که این مبلغ برای زمان نامحدود استفاده بشه؟

XPERIA
2010-06-18, 01:36 PM
سلام خدمت همه دوستان:flower: یه سوال دارم
من اول باری هست که از سیمکارت اعتباری همراه اول استفاده میکنم.
مبلغ 5000 تومان به طور اولیه داخل سیمکارت هست ولی وقتی #11*140* رو وارد میکنم میگه این مبلغ تا تاریخ ..... اعتبار داره.(یعنی بعد از اون تاریخ باقیمانده مبلغ غیرقابل استفاده میشه)
چیکار کنم که این مبلغ برای زمان نامحدود استفاده بشه؟

کار خاصی نمیشه کرد. اعتبار سیم کارت های همراه اول (متاسفانه) تاریخ انقضا داره و بعد از اتمام اون اعتبار شما تمام میشود
البته برای 5000 تومن حدود 3 سال تاریخ در نظر گرفته اند که منطقی میاد و طبیعتا مشکلی پیش نخواهد اومد

parsianm
2010-06-19, 09:26 PM
با درود مجدد

اگر GPRS شما فعال است و از آن می توانید استفاده کنید، ولی موفق به فعال سازی بسته ها نمی شوید، همچنین اگر مقدار کافی شارژ در حساب خود دارید، مشکل باید از شبکه بررسی شود. چاره ای جز اقدام از طریق اپراتور و یا مراجعه حضوری نیست.

کجا باید برم تا پیگیری کنن . به 09990 که هرچی زنگ میزنم کسی جولب درست حسابی نمیده. به امور مشترکین محلمونم رفتم آقایی که اونجا بود اصلا نمیدونست بسته های رویایی چیه. پس من بدبخت بدشانس چیکار کنم.:Smile (39):

multimer
2010-06-21, 04:20 PM
سلام خدمت دوستان
من gprs فعال کردم تنظیمات gprs هم روی موبایلم فعال کردم ولی هر کار میکنم نمیتوانم بروم اینترنت به 09990 چند با زنگ زدم گفتش سیکارت ببر مراکز تلفن ثابت تا تستش کنند می خواستم بدونم این تست سیمکارت دردی ازمن دوا میکند

Nova view
2010-06-22, 04:27 PM
کجا باید برم تا پیگیری کنن . به 09990 که هرچی زنگ میزنم کسی جولب درست حسابی نمیده. به امور مشترکین محلمونم رفتم آقایی که اونجا بود اصلا نمیدونست بسته های رویایی چیه. پس من بدبخت بدشانس چیکار کنم.:Smile (39):

به ناچار باید به امور مشترکین اصلی شهر خود مراجعه فرمایید.

سلام خدمت دوستان
من gprs فعال کردم تنظیمات gprs هم روی موبایلم فعال کردم ولی هر کار میکنم نمیتوانم بروم اینترنت به 09990 چند با زنگ زدم گفتش سیکارت ببر مراکز تلفن ثابت تا تستش کنند می خواستم بدونم این تست سیمکارت دردی ازمن دوا میکند

با درود
ابتدا از وجود پوشش GPRS در منطقه خود مطمئن شوید.
امکان دارد در محل شما این پوشش وجود نداشته باشد

rezaroz
2010-06-24, 04:12 PM
سلام . من جدیداً به یه مشکلی برخورد کردم . من هرچی مرکز پیام گوشیمو ویرایش می کنم و اونو روی9891100500+ قرار می دم باز دوباره خودش بهم می خوره و مرکز پیامهای جدیدی درست می کنه که آخرش به جای 500 ،501 ، 509 درست میکنه و در نتیجه نمی تونم پیام ارسال کنم و یا در موقع ارسال پیام باید اونو بصورت دستی روی 500 قرار بدم . گوشیمو من 5800 و چند بار اونو ریست کردن ولی مشکل حل نشد فکر یه تنظیماتی چیزی باشه یا شایدم مشکل از اپراتور همراه اول باشه :lol:

AsmoniA
2010-07-01, 10:05 PM
با سلام خدمت همه
من دو هفته پيش يه سيم كارت اعتباري همراه اول (طرح خانواده) خريدم كه شمارش اينجور شروع ميشه 918500 مشكلي كه داره اينه كه سرويس اطلاع از هزينه تماس خطم فعال نيس مشكل از كجاست؟
لطفا راهنماييم كنيد با تشكر

MEAYSAM
2010-07-08, 02:44 PM
نواجان ازدیشب تا الان خطهای دولتی توشیرازمشکل بهم زده واکثرایا قطع است یا بوق اشغال می زند مشکل چیه ?

Nova view
2010-07-11, 02:57 PM
با سلام خدمت همه
من دو هفته پيش يه سيم كارت اعتباري همراه اول (طرح خانواده) خريدم كه شمارش اينجور شروع ميشه 918500 مشكلي كه داره اينه كه سرويس اطلاع از هزينه تماس خطم فعال نيس مشكل از كجاست؟
لطفا راهنماييم كنيد با تشكر
با درود
برای فعال سازی به امور مشترکین مراجعه فرمایید.

نواجان ازدیشب تا الان خطهای دولتی توشیرازمشکل بهم زده واکثرایا قطع است یا بوق اشغال می زند مشکل چیه ?

با درود
تغییراتی در مرکز تماس و سوئیچ انجام شده بود که باعث بروز اختلال موقت شد.

mohsen1390
2010-07-15, 11:35 PM
ببخشید کارت شارژهایی که از طریق دستگاه پوز فروشگاهی میخریم گاها (30 تا 40%) مواقع اصلا شارژ نمیشه (فقط همراه اول) ... در صورتی که حتی یک بار هم برای ایرانسل این مشکل رو نداشتم ... چرا ؟
هیچ جایی هم نیست که آدم بره بگه اینجوریه ... پول که از حسابت پریده .. یه رمز هم بهت دادن که هیچ ....
این اتفاق شاید در طول 3 ماه بیش از 20 بار برای من رخ داده ... شارژها هم 5 و 2 هزار تومانی

argon
2010-07-16, 12:35 PM
سلام خط همراه اول من تو گوشی n70 بالا نمیاد و فقط ایرانسل جواب میده مشکل از خط منه یا از گوشی با تشکر

Nova view
2010-07-19, 09:19 PM
ببخشید کارت شارژهایی که از طریق دستگاه پوز فروشگاهی میخریم گاها (30 تا 40%) مواقع اصلا شارژ نمیشه (فقط همراه اول) ... در صورتی که حتی یک بار هم برای ایرانسل این مشکل رو نداشتم ... چرا ؟
هیچ جایی هم نیست که آدم بره بگه اینجوریه ... پول که از حسابت پریده .. یه رمز هم بهت دادن که هیچ ....
این اتفاق شاید در طول 3 ماه بیش از 20 بار برای من رخ داده ... شارژها هم 5 و 2 هزار تومانی

با درود
در صورت بروز چنین مشکلی می توانید با داشتن شماره سریال و رمز کارت شارژ به یکی از دفاتر خدمات ارتباطی مراجعه فرمایید تا اشتباه اصلاح شود.

سلام خط همراه اول من تو گوشی n70 بالا نمیاد و فقط ایرانسل جواب میده مشکل از خط منه یا از گوشی با تشکر

با درود
امکان دارد سیمکارت همراه اول شما آسیب فیزیکی دیده باشد و یا اگر از نوع قدیمی است آنرا باید تعویض کنید.

HITBOY
2010-07-21, 02:54 PM
سلام
آیا همراه اول سرویس صندوق صوتی هم داره؟
اگه داره چطوری فعال میشه؟
هزینش چقدره؟
با تشکر

meal
2010-07-24, 05:32 PM
سلام دوستان هزینه دایورت چه جوری است؟ هر تماسی ؟ هر ساعتی؟ هر بار که دایورت کنی؟ چه قیمتی هست؟

Nova view
2010-07-24, 11:29 PM
سلام دوستان هزینه دایورت چه جوری است؟ هر تماسی ؟ هر ساعتی؟ هر بار که دایورت کنی؟ چه قیمتی هست؟

با درود
تنها هزینه دایورت انتقال تماس از خط شما به شماره ای که وارد کردید می باشد.
به معنی دیگر مانند این است که شما از خط خود به شماره ای که دایورت کردید تماس گرفته اید، بقیه مراحل انتقال رایگان می باشد.

Roostaamir
2010-07-25, 05:49 PM
سلام
میخوساتم ببینم که همراه اول قابیت voicemail رو داره؟
اگه داره میشه شماره سورسشو بهم بدید؟
مجانیه یا هزینه داره؟
اگه هزینه داره حدودا چقدر در میاد؟
مرسی!!

محمد110
2010-08-04, 01:35 AM
بچه ها دوتا سوال! اونایی که همراه اول دایمی دارند میتونند با کارت شارز پول قبضو بدند!
میشه کاری کرد میان دوره پولشو بدی!؟
ممنون.

reza babai
2010-08-05, 12:46 AM
با سلام به خدمت دوستان من بیست روز پیش بسته شبانه همراه اول رو فعال کردم حالا بعد از این مدت توی صورت حسابم ماه بعدم شش هزار تومن پول اینترنت اومده ! در صورتی که من صورت حساب قبلیم و پول بسته رو پرداخت کردم!حالا باید چیکار کنم ؟

aliparham
2010-08-05, 01:15 AM
بچه ها دوتا سوال! اونایی که همراه اول دایمی دارند میتونند با کارت شارز پول قبضو بدند!
میشه کاری کرد میان دوره پولشو بدی!؟
ممنون.

تا اونجایی که من میدونم, نه نمیشه با کارت شارژ پرداخت کرد
برای میان دوره برو اینجا (http://217.218.110.147/billing/) بزن صورتحساب میان دوره و از طریق دفاتر خدمات ارتباطی هم میشه

aliparham
2010-08-05, 01:16 AM
سلام
میخوساتم ببینم که همراه اول قابیت voicemail رو داره؟
اگه داره میشه شماره سورسشو بهم بدید؟
مجانیه یا هزینه داره؟
اگه هزینه داره حدودا چقدر در میاد؟
مرسی!!

بله
09912
نمیدونم ولی مطمئا هیچ چیز رایگان نیست
بازم نمیدونم
خواهش میکنم

milad_neti
2010-08-07, 12:16 AM
تست سیم کارت همراه اول???

milad_neti
2010-08-07, 12:17 AM
نرفتن اس ام اس همراه اول???

nima_jon
2010-08-07, 01:23 PM
سلام . من نزدیک 2 هفته میشه می خوام بسته gprs همراه اول رو فعال کنم نمیشه!
می زنه خطا در سرور چرا؟؟؟

nima_jon
2010-08-07, 01:29 PM
سلام . من نزدیک 2 هفته میشه می خوام بسته gprs همراه اول رو فعال کنم نمیشه!
می زنه خطا در سرور چرا؟؟؟

dj dj
2010-08-07, 03:39 PM
سلام
این تاپیک ایجاد شده تا اگه دوستان سوال یا مشکلی دارن با سیمکارت همراه اول اینجا بیان کنن تا توسط کاربران عزیز و مدیران گرامی برسی و پاسخ داده بشه.

با تشکر:flower:
من سیمکارتم هر رمز شارژی که میدهیم قبول نمی کند واین پیغام را میدهدthe recharging is faiked باید چکار کرد

dj dj
2010-08-07, 03:45 PM
:glass::god:
من سیمکارتم هر رمز شارژی که میدهیم قبول نمی کند واین پیغام را میدهدthe recharging is faiked باید چکار کرد

shirazjoke
2010-08-09, 03:05 AM

اگه یه وقت خواستی شیطونی بکنی رمز اشتباه بزنی فقط باید به قول aliparham بری امور مشترکین همراه انگل
و اگه کاری نکردی صبر میدی بازم نشد تماس به 09990 یا دوباره مراجعه به امور مشترکین همراه انگل

apriliyaa
2010-08-12, 11:23 PM
سیم کارت دائمی همراه اولم فقط و فقط به یه خط اس ام اس نمس ده !
هیچ دست کاریی تو دو تا گوشی نشده البته وقتی مسافرت رفته بودم مشهد از اونجا به اون 0935 اس ام اس می داد ولی حالا فقط و فقط تو اس دادن به اون شماره شکم درد داره و نمی ده به نظر شما مشکل از کجاست؟

Nova view
2010-08-14, 12:05 AM
سیم کارت دائمی همراه اولم فقط و فقط به یه خط اس ام اس نمس ده !
هیچ دست کاریی تو دو تا گوشی نشده البته وقتی مسافرت رفته بودم مشهد از اونجا به اون 0935 اس ام اس می داد ولی حالا فقط و فقط تو اس دادن به اون شماره شکم درد داره و نمی ده به نظر شما مشکل از کجاست؟

با درود خدمت شما دوست عزیز
اگر فقط با یک شماره مشکل دارید و اگر پیام دلیور می شود ولی نمی رسد، ترجیحا گوشی مقصد را بررسی کنید، امکان دارد حافظه پیام کوتاه آن پر شده باشد.

اگر دلیوری ندارید، مجدد باید خط مقصد را بررسی کنید، امکان دارد آنتن دهی مناسبی در محل نداشته باشد.

شماره مرکز پیام کوتاه خود را عوض کنید، مشکل دیرینه ارسال پیامک از همراه اول به ایرانسل همچنان از سوی همراه اول به دلیل مسائل رقابتی حل نشده و در مواردی این مشکلات وجود دارد.

حمید رضا ل
2010-08-22, 12:24 PM
خیلی عالی بود

حمید رضا ل
2010-08-22, 12:28 PM
سیمکارت من همراه اوله چند روز قبل من سیمکارتم را دایورت کردم روی یه خط ایرانسل حالا هر کار میکنم که از دایورت بیرون بیاد نمیشه من باید چکار گنم
ممنون میشم اگه کمکم کنین

Nova view
2010-08-23, 11:36 PM
سیمکارت من همراه اوله چند روز قبل من سیمکارتم را دایورت کردم روی یه خط ایرانسل حالا هر کار میکنم که از دایورت بیرون بیاد نمیشه من باید چکار گنم
ممنون میشم اگه کمکم کنین

با درود
از کد #21# استفاده بفرمایید.

ashkan_ara
2010-08-24, 11:19 AM
راه حل پیدا کردن مشخصاتی آدرسی چیزی از روی شماره چیه؟

xabolfathi
2010-08-26, 04:32 AM
سلام دوستان عزیز
گوشی من چند روزی هست که به سرقت رفته
اقدامات رو واسه پیدا کردنش شروع کردم ولی یه مسئله ای هست که ممنون میشم کمکم کنید
سیم کارتی که تو گوشیم بوده افتاده دست کسی و او طرف هم شماره منو رو شماره خودش دایورت کرده از اونجایی که سیم من اعتباری هست اعتبارش تموم شده و نمیتونم با او طرف تماس بگیرم .
مخواستم بدونم راهی هست که شماره اون طرف رو پیدا کنم ؟
ممنونم از کمکتون

H A W K
2010-08-26, 06:33 AM
سلام دوستان عزیز
گوشی من چند روزی هست که به سرقت رفته
اقدامات رو واسه پیدا کردنش شروع کردم ولی یه مسئله ای هست که ممنون میشم کمکم کنید
سیم کارتی که تو گوشیم بوده افتاده دست کسی و او طرف هم شماره منو رو شماره خودش دایورت کرده از اونجایی که سیم من اعتباری هست اعتبارش تموم شده و نمیتونم با او طرف تماس بگیرم .
مخواستم بدونم راهی هست که شماره اون طرف رو پیدا کنم ؟
ممنونم از کمکتون

واسه پس گرفتن شماره ات که باید بری دفتر همراه اول اما اگه یارو دزده انقدر گاگوله که شماره شما رو رو خط خودش دایورت کرده پلیس خیلی خیلی راحت با کمک از اطلاعات Cellی که اون دزد داره ازش آنتن میگیره به راحتی ردیابیش میکنن

H A W K
2010-08-26, 06:35 AM
تا جایی که من میدونم اینکار غیر قانونیه...

H A W K
2010-08-26, 06:37 AM
سلام واسه سوزوندن سیمکارت لازمه خودم برم(سیمکارت به اسم خودمه)نمیشه مثلا مادرم بره؟
یه مدته سیمکارتم قاطی کرده(از اون 912 کد پایینهاس که هنوز IR TCI )

behnam62
2010-08-28, 12:14 AM
این پین کد سیمکارت های جدید رو نمیشه غیر فعال کرد
گوشی به سرقت رفت سیم قبلی روسوزوندیم والان این مساله خیلی اذیت میکنه

H A W K
2010-08-28, 03:57 AM

این مشکل شما هیچ ربطی به سیمکارت نداره درخواست پین جز Security گوشیه و از طریق Setting گوشیتونم باید اونو غیر فعال کنید

Nova view
2010-08-28, 09:21 PM

سلام واسه سوزوندن سیمکارت لازمه خودم برم(سیمکارت به اسم خودمه)نمیشه مثلا مادرم بره؟
یه مدته سیمکارتم قاطی کرده(از اون 912 کد پایینهاس که هنوز IR TCI )

بستگی به مرکزی دارد که مراجعه می فرمایید.
معمولا حضور مالک الزامی نیست و وجود مدارک شناسایی معتبر کفایت می کند.

aliparham
2010-08-31, 03:52 AM

داشتن یه آشنا تو مخابرات

aliparham
2010-08-31, 03:53 AM

تا اونجایی که من میدونم پین کد هر سیم کارت فرق میکنه مثلا اگه سیم کارتت سوخت و عوضش کردی هر شماره ای که روی فریمش نوشته شده باشه همون شماره ی پین جدیدته

doostane
2010-09-01, 08:43 PM
چگونه gprs رو فعال کنم؟

+Farhad
2010-09-01, 08:45 PM
چگونه gprs رو فعال کنم؟
از طریق این لینک میتونی ثبت نام کنی بعد تنظیمات واست میاد.
http://mci.ir/web/guest/gprs_reg

doostane
2010-09-01, 10:17 PM
از طریق این لینک میتونی ثبت نام کنی بعد تنظیمات واست میاد.
http://mci.ir/web/guest/gprs_reg

متشکر م ممنون.

taher beg
2010-09-01, 10:52 PM
سلام
نزدیک یک هفته است با یکی از دوستام هرچند باهش تماس میگیرم تماس برقرار نمی شود و بعد 20 ثانیه با خوردن سه جفت بوق قطع میشود حتی پیامک هم براش ارسال نمیشود
میخواستم بدونم مشکل چیه؟
ممنون

Judas.Kiss
2010-09-03, 05:48 AM
عزیز این مشکلو که همه دارن:nono:

matrix2008
2010-09-11, 11:52 PM
من نمیتونم با خط همراه اولم شماره هایی که با 020 شروع میشه رو بگیرم.مشکل از چیه؟

Nova view
2010-09-13, 03:14 PM
من نمیتونم با خط همراه اولم شماره هایی که با 020 شروع میشه رو بگیرم.مشکل از چیه؟

در ابتدا توجه داشته باشید با 98 کد کشور شماره گیری نکنید، اگر حل نشد چنین مشکلی از منطقه مخابراتی شما تاثیر می گیرد، با 09990 تماس بگیرید و از طریق اپراتور پیگیری بفرمایید.

vogle
2010-09-13, 03:55 PM
یه سوال آیا این امکان برای سیم کارت اعتباری همراه اول وجود داره که بعد از هر تماس خود به خود بگه که چقدر شارژ در گوشی موجوده؟

aliparham
2010-09-13, 04:15 PM

دوست عزیز یه مدت تلویزیون تبلیغ یه جور کارت تلفن میکرد به اسم بیستک یادته؟
مثل اینکه میگفت که اولش به جای 98+ از کد 020 استفاده کنین اگه اشتباه نکنم این اونه

فاطمه امام
2010-09-15, 11:21 AM
سلام من چند روز پيش كارت شارژ همراهه اول خريدم روشو بد خراشيدم يكي از شماره هاش اصلا معلوم نبود بخاطر همين 3 بار كه رمز وارد كردم قفل شد بعدشم كه يه كارت شارژه ديگه خريدم بازم قفل بود و شارژ نشد .لطفا ميتونيد بگيد چيكارش كنم؟

aliparham
2010-09-15, 02:12 PM
سلام من چند روز پيش كارت شارژ همراهه اول خريدم روشو بد خراشيدم يكي از شماره هاش اصلا معلوم نبود بخاطر همين 3 بار كه رمز وارد كردم قفل شد بعدشم كه يه كارت شارژه ديگه خريدم بازم قفل بود و شارژ نشد .لطفا ميتونيد بگيد چيكارش كنم؟

به همراه هر 2 کار ت شارژتون و مدارک معتبر شناسایی + شناسنامه سیم کارت به امور مشترکین همراه انگل مراجعه کنید

matrix2008
2010-09-20, 01:18 AM
سلام
یه مشکل عجییب با سیمکارت همراه اولم دارم،اونم این که وقتی یه شماره میگیرم تا طرف گوشی رو بر میداره یه علامت مثلث شکل بالای صفحه ایجاد میشه و یه ارور رو صفحه میاد که مینویسه{ رمزنگاري توسط شبکه انجام نميگيرد.انتقال مطمعن نيست}:atten::atten: این مشکل از شبکست یا سیم کارت؟

Nova view
2010-09-20, 05:42 PM
سلام
یه مشکل عجییب با سیمکارت همراه اولم دارم،اونم این که وقتی یه شماره میگیرم تا طرف گوشی رو بر میداره یه علامت مثلث شکل بالای صفحه ایجاد میشه و یه ارور رو صفحه میاد که مینویسه{ رمزنگاري توسط شبکه انجام نميگيرد.انتقال مطمعن نيست}:atten::atten: این مشکل از شبکست یا سیم کارت؟

مشکل از سیمکارت شماست.

به تاپیک زیر جهت دریافت پاسخ خود مراجعه بفرمایید:

رمزنگاری توسط شبکه انجام نمیشود .انتقال مطمئن نیست
(http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=66409)

arash iran
2010-09-24, 02:23 PM
سلام
من یه کارت شارژ همراه اول خریدم وقتی بازش کردم دیدم یکی از اعدادش خرابه برای همین به صورت آزایش و خطا چندتا عدد رو امتحان کردم ( که همشون اشتباه بود )ولی حالا ارور میده که اکانت شما قفل شده چیکار باید بکنم.
با تشکر

Nova view
2010-09-25, 07:16 PM
سلام
من یه کارت شارژ همراه اول خریدم وقتی بازش کردم دیدم یکی از اعدادش خرابه برای همین به صورت آزایش و خطا چندتا عدد رو امتحان کردم ( که همشون اشتباه بود )ولی حالا ارور میده که اکانت شما قفل شده چیکار باید بکنم.
با تشکر

با درود
برای باز کردن قفل حساب باید به طور حضوری به یکی از دفاتر خدمات ارتباطی و یا امور مشترکین مراجعه بفرمایید.

sasili
2010-09-30, 04:26 AM
توی سایتهای خبری تخصصی موبایل در مورد سوختن خود به خودی بعضی از سیمکارتهای همراه اول با پیش شماره ...3 & ...1-0912 خبری رو پیدا کردم که شایع شده به دلیل قدیمی بودنشون به تدریج توسط مخابرات از رده خارج میشن ولی خود مخابرات یه سری دستگاه گذاشته که چک میکنه اگه به این دلیل باشه بدون هزینه سیمکارت رو تعویض میکنه و یک ساعته هم را میندازه.

من امروز رفتم مخابرات توپخونه این کارو کردم، درست شد. d:

بله سیم کارت پدر من هم(09121....)خود به خودی سوت اما مثله این که مهلتش تموم شده بود و دیگه رایگان عوض نمی کردن.بخاطره همین ازش پول گرفتن....

behnam62
2010-09-30, 10:49 PM
تا اونجایی که من میدونم پین کد هر سیم کارت فرق میکنه مثلا اگه سیم کارتت سوخت و عوضش کردی هر شماره ای که روی فریمش نوشته شده باشه همون شماره ی پین جدیدته
بله مشکل همینه سیم کارت قبلی نسوخت گوشیو دزدیدن حالا باید چکار کرد همانطور که دوستان اشاره کردن
از طریق گوشی غیر فعال میشه یا طور دیگه ای

AYG
2010-11-04, 01:24 PM
سلام
سیم کارت بنده یکطرفه شده و شارژ قبول نمیکند لطفا راهنمایی کنید
با تشکر

sadaf89
2010-11-04, 05:38 PM
سلام
سیم کارت بنده یکطرفه شده و شارژ قبول نمیکند لطفا راهنمایی کنید
با تشکر

با سلام :

احتمالا مدت زیادی شارژ مجدد انجام نداده اید به همین دلیل خط شما یک طرفه شده است. معمولا در این حالت شارژ مجدد انجام میشود و اگر نشود یا خط شما غیر فعال شده یا رمز شارژ را چند بار اشتباه وارد کردید و بلوک شده است .لطفا برای حل مشکل خود به امور مشترکین دفاتر خدمات ارتباطی مراجعه فرمایید.

vogle
2010-11-04, 10:36 PM
یه سوال چه طوری می تونم یه شماره ی رند همراه اول اعتباری بخرم واگه رند باشه قیمتش چه قدر زیاد می شه واز کجا می تونم؟

Nova view
2010-11-05, 11:23 PM
یه سوال چه طوری می تونم یه شماره ی رند همراه اول اعتباری بخرم واگه رند باشه قیمتش چه قدر زیاد می شه واز کجا می تونم؟

با درود
باید این مورد را از بازار سیمکارت بپرسید.
سایت زیر می تواند به شما کمک کند:

http://rond.ir

prince25
2010-11-12, 07:59 PM
سلام وقتی با گوشیم زنگ میزنم مینویسه خدمات موجود نیست شارژم دارم تنظیمات گوشیرو هم عوض کردم ولی درست نشد چی کار کنم؟

j.ghasemi
2010-11-15, 11:44 PM
سلام من یک سیم کارت همراه اول دارم گوشیم 5800 است اول خوب کار میکرد اما یه با در اوردم وقتی گذاشتم دیگه کار نکرد سیم کارت دیگه همراه اول گذاشتم کار میکرد سیم کارت خودمو گذاشتم توی یه گوشی دیگه جواب میداد اصلا باور کنید کیج شدم انگار سیم من با گوشی من مشکل پیدا کرده برطرف میشه؟

Nova view
2010-11-21, 12:18 AM
سلام وقتی با گوشیم زنگ میزنم مینویسه خدمات موجود نیست شارژم دارم تنظیمات گوشیرو هم عوض کردم ولی درست نشد چی کار کنم؟
با درود
به امور مشترکین همراه اول مراجعه بفرمایید.
امکان دارد حساب شما مسدود شده باشد.

سلام من یک سیم کارت همراه اول دارم گوشیم 5800 است اول خوب کار میکرد اما یه با در اوردم وقتی گذاشتم دیگه کار نکرد سیم کارت دیگه همراه اول گذاشتم کار میکرد سیم کارت خودمو گذاشتم توی یه گوشی دیگه جواب میداد اصلا باور کنید کیج شدم انگار سیم من با گوشی من مشکل پیدا کرده برطرف میشه؟

با درود
کیت سیمکارت را کاملا تمیز کنید و کاملا جا بزنید، ممکن است سیمکارت شما آسیب فیزیکی دیده باشد که در آنصورت با تعویض برطرف می شود.

B-tashtak
2010-11-21, 11:24 PM
bebakhshid be na'char az horofe latin estefade mikonam
dostan sim 912 ro mishe to 1 ostane dige be name shakhse dige sanad zad ya na?
(1ki migoft nemishe age nashe ke kheili zayast)
dar zemn niaz be hozore kasi ke sanad jadid benamesh mikhore(kharidar) ejbariye ya madarekesh bashe kafiye ?
pishapish mamnon

MRMadadiN
2010-11-22, 01:29 AM
bebakhshid be na'char az horofe latin estefade mikonam
dostan sim 912 ro mishe to 1 ostane dige be name shakhse dige sanad zad ya na?
(1ki migoft nemishe age nashe ke kheili zayast)
dar zemn niaz be hozore kasi ke sanad jadid benamesh mikhore(kharidar) ejbariye ya madarekesh bashe kafiye ?
pishapish mamnon

سلام دوست من
نه سند رو كه ميشه از شهرستان براي تهران زد چون سيستم سراسري هست و اما در مورد خود فرد مالك بايد بگو گه اصولش اينكه خود فرد خريدار باشه ولي اگه يه امور مشتركين آشنا بري سند ميزنه .Smile (50)

ARDALAN_m
2010-11-24, 01:56 PM
درود
من یک ماه پیش یه بسته اینترنت نامحدود برا ی خط دائمی خودم خریدم امروز خطم یک طرفه شد وقتی به سایت برای پرداخت صورت حسابم رفتم مبلغ اینترنت رو زده بود 1200000ریال
لطفا کمک کنید باید چیکار کنم؟

B-tashtak
2010-11-26, 03:16 AM
سلام دوست من
نه سند رو كه ميشه از شهرستان براي تهران زد چون سيستم سراسري هست و اما در مورد خود فرد مالك بايد بگو گه اصولش اينكه خود فرد خريدار باشه ولي اگه يه امور مشتركين آشنا بري سند ميزنه .Smile (50)

ahhhhhh sanad nnnnaaaaazzzzaaaadddaaaaannnn
goftan dige nemiishe - sim karte har ostani faghat to ostane marbot be khodesh sanad zade mishe
(in dige kheili jalebe . . . merci irancell)
ish mi bilish B-tashtak

Nova view
2010-11-26, 08:41 PM
درود
من یک ماه پیش یه بسته اینترنت نامحدود برا ی خط دائمی خودم خریدم امروز خطم یک طرفه شد وقتی به سایت برای پرداخت صورت حسابم رفتم مبلغ اینترنت رو زده بود 1200000ریال
لطفا کمک کنید باید چیکار کنم؟
با درود
این مورد متاسفانه بسیار پیش آمده و تا به امروز نیز بسیاری نتوانستند حساب خود را اصلاح کنند.
راهی جز مراجعه حضوری و درخواست اصلاح حساب نیست.

goftan dige nemiishe - sim karte har ostani faghat to ostane marbot be khodesh sanad zade mishe
ish mi bilish B-tashtak
دوست عزیز
لطفا به زبان پارسی پست ارسال فرمایید.

arash_behe
2010-12-01, 03:31 AM
سلام سیمکارت همرته اول من هفته ای 3.4 بار از شبکه خارج میشه و پیغام فقط تماسهای ضروری میده وتا خاموش وروشن نشه درست نمیشه چه کنم؟ کمک //

G h a s e m
2010-12-01, 11:27 AM
با سلام به دوست عزیز arash‎_behe
شما سیم کارتتون رو با یک گوشی دیگه تست بگیرید،اگه درست شد که هیچ مشکل از گوشیته ولی اگه درست نشد باید تعویض سیم کارت انجام بدی که مبلغ 50000 ریال از میزان شارژت کسر میشه!

.:kamran:.
2010-12-01, 01:55 PM
این آهنگ پیشواز قضیه اش چی هست ؟(پس از سال ها !!!)

رایگان هست برای دائمی ها ؟ چطور باید فعال اسزی کرد ؟

Nova view
2010-12-04, 10:10 PM
این آهنگ پیشواز قضیه اش چی هست ؟(پس از سال ها !!!)

رایگان هست برای دائمی ها ؟ چطور باید فعال اسزی کرد ؟

با درود
به پست زیر مراجعه کنید.
اهنگ پیشواز برای همراه اول(آوای انتظار)
(http://www.ir-tci.org/forum/showpost.php?p=799447&postcount=99)

sasha007
2010-12-05, 07:28 PM
ببخشید آهنگ پیشواز همراه اول چه طوری فعال می شود؟

سلام من رفتم نمایشگاه فعال کردم اما دارن از کد 1 شروع میکنند ب وصلش حالا باید دید کد موبایلتان چنده تا چغدر شانس دارشته باشی

B-tashtak
2010-12-06, 05:43 PM
نوشته اصلي بوسيله B-tashtak http://www.ir-tci.org/forum/images/buttons/viewpost.gif (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?p=803804#post803804)
ish mi bilish tashtak

دوست عزیز
لطفا به زبان پارسی پست ارسال فرمایید.
[/QUOTE]
اه ه ه ه ه سند ننننننززززززدددنننن
گفتن دیگه نمیشه - سیم کارت هر استانی فقط تو استان مربوط به خودش سند زده میشه
(این دیگه خیلی جالبه . . . مرسی ایرانسل
ish mi bilish tashtak

از ترجمه این قسمت معذورم

vogle
2010-12-11, 04:53 PM
یه سوال من الان یه سیم کارت دایمی دارم که 50هزار تومان قبضم شده 3ماه که پرداختش نکردم می تونم قسط بندیش کنم؟

rezagr2
2010-12-12, 12:27 AM
این سرویس اهنگ پیشواز برای من فعال نمیشه

Nova view
2010-12-12, 02:19 PM
یه سوال من الان یه سیم کارت دایمی دارم که 50هزار تومان قبضم شده 3ماه که پرداختش نکردم می تونم قسط بندیش کنم؟

البته معمولا مبالغ بالاتر از این قسط بندی می شود، اما به امور مشترکین جهت تقسیط آن مراجعه بفرمایید.

این سرویس اهنگ پیشواز برای من فعال نمیشه

با درود
این سرویس آزمایشی است و دارای مشکلات بسیار است و برای همه خطوط و مناطق مخابراتی فعال نیست.

k970
2010-12-15, 07:39 PM
اینترنت همراه اول فعال میشه اگه میشه چطوری باید فعال کرد؟؟؟؟؟؟؟؟

*Armin*
2010-12-15, 08:08 PM
اینترنت همراه اول فعال میشه اگه میشه چطوری باید فعال کرد؟؟؟؟؟؟؟؟

http://www.ir-tci.org/forum/showpost.php?p=815103&postcount=88

vita_vita
2010-12-16, 02:00 AM
سلام من با گوشیم به اینترنت وصل میشم ولی با pc suit وصل نمیشه
گوشیم رو عوض کردم
کامپیوترم هم عوض کردم
حتی سیمکارت
ولی بازم نمیشه
فقط گوشی N72 اونم به لب تاب وصل شد در صورتی که با همون گوشی ها با ایرانسل وصلم
کسی دلیلشو میدونه؟

دقیقا این مشکل http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=90229

Nova view
2010-12-16, 12:56 PM
سلام من با گوشیم به اینترنت وصل میشم ولی با pc suit وصل نمیشه
گوشیم رو عوض کردم
کامپیوترم هم عوض کردم
حتی سیمکارت
ولی بازم نمیشه
فقط گوشی N72 اونم به لب تاب وصل شد در صورتی که با همون گوشی ها با ایرانسل وصلم
کسی دلیلشو میدونه؟

دقیقا این مشکل http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=90229

با درود
پاسخ در تاپیک درج شد.

nazhin
2010-12-17, 06:00 PM
سلام دوستان
من به تازگی gprs همراه اولمو فعال کردم
مدل گوشیم نوکیا x3 هستش.با خود گوشی میتونم وصل شم به نت ولی وقتی به کامژیوتر وصلش میکنم کانکت نمیشه
ارور 734 میده
ممنون میشم اگه فوری راهنماییم کنید

ardalan_p
2010-12-18, 03:38 PM
سلام
چطور میتونم سرویس اطلاع از هزینه تماس رو برای همراه اول اعتباری فعال کنم ؟

A2D3D
2010-12-18, 04:01 PM
سلام
دوستان من اس ام اس دريافت ميكنم ، اما ارسال نمينونم بكنم
مشكل چيه ؟
ممنون

ramin111
2010-12-18, 05:35 PM
من نمیتونم به یکی از دوستام که خطش اعتباری همراه اول اس بدم به هیچ وجه نمیره خط منم دائمی همراه اول ولی اون میتونه به من اس بده
مشکل از کجاست؟

vogle
2010-12-19, 09:02 PM
یه سوال این همراه اول که به فرابورس رفت چی شد چه مزایایی داره؟

Nova view
2010-12-19, 10:02 PM
سلام دوستان
من به تازگی gprs همراه اولمو فعال کردم
مدل گوشیم نوکیا x3 هستش.با خود گوشی میتونم وصل شم به نت ولی وقتی به کامژیوتر وصلش میکنم کانکت نمیشه
ارور 734 میده
ممنون میشم اگه فوری راهنماییم کنید

با درود
به تاپیک زیر مراجعه بفرمایید.
پيغام خطاي: Error 734: The PPP link contorol porotocol was terminated
(http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=90229)

سلام
چطور میتونم سرویس اطلاع از هزینه تماس رو برای همراه اول اعتباری فعال کنم ؟
با درود
با 09990 تماس بگیرید.

من نمیتونم به یکی از دوستام که خطش اعتباری همراه اول اس بدم به هیچ وجه نمیره خط منم دائمی همراه اول ولی اون میتونه به من اس بده
مشکل از کجاست؟
با درود
اگر فقط به یکی از شماره ها مشکل دارید با 09990 تماس بگیرید و مشکل را گزارش کنید.

یه سوال این همراه اول که به فرابورس رفت چی شد چه مزایایی داره؟
با درود
مطمئنا همراه اول از حالت دولتی در خواهد آمد و با حضور سهامداران می تواند سرویس ها و امکانات بیشتری را به مشترکان ارائه کند.

*Armin*
2010-12-22, 02:26 PM
با سلام خدمت Nova view (http://www.ir-tci.org/forum/member.php?u=57020) عزیز,سیم کارت دائمی دارم, 4 روزه اصلا انتنش قطع شده هرچی شبکه رو سرچ میکنم پیدا نمیکنه خودشم اتومات پیدا میکنه ولی بعد از چند دقیقه دوباره emergency calls میشه,با یه گوشی دیگه امتحان کردم بازم درست نشد
اگر راهنمایی کنید ممنون میشم

فکر نمیکنم راهی جز تعویض باشه

Nova view
2010-12-24, 06:25 PM
با سلام خدمت Nova view (http://www.ir-tci.org/forum/member.php?u=57020) عزیز,سیم کارت دائمی دارم, 4 روزه اصلا انتنش قطع شده هرچی شبکه رو سرچ میکنم پیدا نمیکنه خودشم اتومات پیدا میکنه ولی بعد از چند دقیقه دوباره emergency calls میشه,با یه گوشی دیگه امتحان کردم بازم درست نشد
اگر راهنمایی کنید ممنون میشم

فکر نمیکنم راهی جز تعویض باشه

با درود
اگر در همه مناطق چنین مشکلی دارید حتما به امور مشترکین برای تعویض سیمکارت مراجعه بفرمایید،
چون ممکن است مشکل از شبکه منطقه ای شما باشد.

ss_taji
2010-12-27, 01:15 PM
بسته gprs همراه اول رو چجوری میشه فعال کرد ؟؟؟؟؟؟؟

iran100
2010-12-27, 11:08 PM
بسته gprs همراه اول رو چجوری میشه فعال کرد ؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز
برای فعال سازی بسته اینترنت همراه اول دو راه وجود دارد:
1.ارسال پیام کوتاه بدون متن به شماره 8080
2.از طریق اینترنت ، مراجعه به لینک:http://mci.ir/web/guest/345
موفق باشید.
iran100

ساورینا
2010-12-28, 01:31 AM
سلام منم وقتی سیم کارتم و توی گوشی سونی اریکسون می ذارم میگه سیم کارت و وارد کنید ولی تو گوشی های دیگه این مشکل و ندارم .با چند تا گوشی سونی ازیکسونم امتحان کردم همین پیغام و میده

ساورینا
2010-12-29, 01:36 AM
کسی نمیدونه مشکلش چیه؟

iran100
2010-12-29, 11:05 AM
کسی نمیدونه مشکلش چیه؟

کیت سیم کارت با تلفن همراه شما سازگاری ندارد.

khanyar
2010-12-30, 03:24 PM
بابا عجیب انشتین تشریف دارین ها انکه کاری نداره این اشکال از وضعیت های آنتن دهی همراه اوله برای منم چند بار پیش اومده کافیه گوشی خاموش وروشن کنین درست میشه اگه نشد اونوقته که یه جای کار می لنگه یا از آنتن ضعیفه یا از سیمکارت نیمسوز.:)

*Armin*
2010-12-30, 11:12 PM
اون از چند وقت پیش که یک هفته آنتن نداشت الانم یه دونه انتن داره sms هم send نمیشه

کســـــــی نمیدونه مشکل چیه؟

اگر نمیخواد درست شه سیم کارت رو بدیم یه خروس قندی بگیریم

iran100
2010-12-31, 02:04 AM
اون از چند وقت پیش که یک هفته آنتن نداشت الانم یه دونه انتن داره sms هم send نمیشه

کســـــــی نمیدونه مشکل چیه؟

اگر نمیخواد درست شه سیم کارت رو بدیم یه خروس قندی بگیریم

دوست عزیز

از سالم بودن موبایل خود اطمینان حاصل نمایید.
سیم کارت خود را با موبایلی دیگر تست نمایید.
با مرکز تماس همراه اول 09990 تماس حاصل نمایید.

موفق باشید.
iran100

Mraeisi
2010-12-31, 10:22 AM
سلام؛گوشی من پیامک بین المل ارسال نمی کند؛همه تنظیماتش هم درست است؛لطفا کمکم کنید

9092301230
2010-12-31, 12:46 PM
سلام
شاید سیم کارت شما باید تعویض بشه !
به سیم کارت های قدیمی همراه اول اصطلاحا می گن کامپ که اگر سیم شما توسط سیستم شناخته بشه به شرط تحویل سیم قدیمی تعویضش هیچ هزینه ای نداره ، کسی که خط به اسمشه یا یکی از اقوام درجه یکش می تونه با کارت ملی و مدرکی که ثابت کنه فامیلن بره امور مشترکین . البته امکان تحویل در محل پیک هم هست با هزینه 3000 تومان اگر خواستین می تونین برام پیغام بذارین تا معرفیشون کنم .

9092301230
2010-12-31, 01:22 PM
سلام
یه چیز دیگه اگه فقط مشکل اس ام اس دارین و سیم کارتتون جدیده می شه از طریق مرکز پیام گوشی مشکل رو حل کرد .

seeb20
2011-01-02, 12:56 AM
علت دير ارسال شدن sms‏ جيه

kamrantak
2011-01-05, 04:00 PM
سلام من 2000 تومان شارژ دارم ولی خطم یه طرفه شده و وقتی می خوام زنگ بزنم میگه موجودی شما کافی نیست .
چیکارش کنم ؟اگه باید با 09990 تماس بگیرم کدوم قسمت رو انتخاب کنم؟

royatahan
2011-01-09, 10:59 AM
سلام دوستان

من دیروز یه سیم کارت همراه اول مجبور شدم از همکارم بگیرم به علتی

ایشون پسورد روی سیم کارت گذاشته بودن و من اینو مطلع نبودم وقتی سیم رو داخل گوشی خودم گذاشتم پین 1 رو وارد کردم و سه بار این کار و کردم که باعث شد سیم کارت مسدود بشه

برای برطرف مسدود بودن سیم کارت گوشیم پیغام داد که پین 1 رو وارد کنم و در مرحله بعد خواست که NEW PIN رو وارد کنم و من از خودم یه عددی زدم و بعد خواست تکرار کنم این شماره رو ولی بعد که تائید کردم قبول نکرد تا چند بار این کار و کردم باز هم قبول نکرد

باید دقیقا چیکار کنم تا این مشکل حل بشه؟

SoRoUsH198
2011-01-10, 04:01 PM
سلام
یه مدت هست که چه بخوای زنگ بزنی یا بهت زنگ بزنن باید 10 بار تماس بگیری و همش هم Network Busy میده اس ام اس هم باید چند بار بفرستی که بره

lida006
2011-01-22, 10:54 AM
سلام . روزتون بخیر .

چند وقتی هست که یکسری مسجهای تبلیغاتی روی گوشیم میفرستند میخواستم راهنماییم کنید که دیگر این مسیجها فرستاده نشوند

lida006
2011-01-22, 11:37 AM
سلام روزتون بخیر

به تازگی یک گوشی N97 خریداری کردم اما خیلی زود شارژ خالی میکنه . راهنمایی کنید که چکارش باید کنم ؟ آیا تمام گوشیهای مورد

نظر اینطور هستند ؟

در ضمن چرخشی گوشی خیلی دیر انجام میشه ؟ چرا ؟

با تشکر

Nova view
2011-01-23, 01:42 PM
سلام؛گوشی من پیامک بین المل ارسال نمی کند؛همه تنظیماتش هم درست است؛لطفا کمکم کنید
در نظر داشته باشید علاوه بر اینکه احتمال دارد سیمکارت شما قدیمی باشد، همراه اول با همه اپراتور ها قرارداد رومینگ ندارد، امکان دارد شماره مقصد شما جز این دسته از اپراتور ها باشد به همین دلیل امکان ارسال پیام کوتاه نیست.
ترجیحا برای امور بین الملل از ایرانسل استفاده بفرمایید، زیرا ایرانسل با همه اپراتور های روی کره زمین قرارداد رومینگ دارد و می توانید پیام کوتاه ارسال کنید.

علت دير ارسال شدن sms‏ جيه
دو حالت وجود دارد، یا مشکل آنتن دهی در محل وجود دارد که گوشی شما برای جست و جوی فرکانس شبکه مدتی زمان صرف می کند، یا حافظه گزارش گوشی شما پر شده.
در مورد دوم اگر شما پیام کوتاه بسیار ارسال می کنید می تواند این مورد پیش آید، برای شناسایی آن نیز می توانید سیمکارت را عوض کنید، اگر بر روی سیمکارت دیگر پیامک سریع ارسال می شود حافظه گزارشات سنگین شده است.
در طول زمان پیامک هایی که دلیور نمی شوند روی هم انباشته شده و سبب کندی ارسال پیامک می شوند.

سلام من 2000 تومان شارژ دارم ولی خطم یه طرفه شده و وقتی می خوام زنگ بزنم میگه موجودی شما کافی نیست .
چیکارش کنم ؟اگه باید با 09990 تماس بگیرم کدوم قسمت رو انتخاب کنم؟
خط خودتان را مجدد مبلغی شارژ کنید، اگر مشکل برطرف نشد یا به امور مشترکین مراجعه کنید یا با 09990 تماس بگیرید و با وارد کردن کلید 0 با اپراتور این موضوع را درمیان بگذارید.

سلام دوستان

من دیروز یه سیم کارت همراه اول مجبور شدم از همکارم بگیرم به علتی

ایشون پسورد روی سیم کارت گذاشته بودن و من اینو مطلع نبودم وقتی سیم رو داخل گوشی خودم گذاشتم پین 1 رو وارد کردم و سه بار این کار و کردم که باعث شد سیم کارت مسدود بشه

برای برطرف مسدود بودن سیم کارت گوشیم پیغام داد که پین 1 رو وارد کنم و در مرحله بعد خواست که NEW PIN رو وارد کنم و من از خودم یه عددی زدم و بعد خواست تکرار کنم این شماره رو ولی بعد که تائید کردم قبول نکرد تا چند بار این کار و کردم باز هم قبول نکرد

باید دقیقا چیکار کنم تا این مشکل حل بشه؟
زمانیکه شما رمز پین را سه بار اشتباه وارد کنید سیمکارت به دلایل امنیتی قفل می شود، برای باز کردن آن نیاز به وارد کردن PUK کد مندرج بر روی قاب سیمکارت است.
دقت بفرمایید اگر چند بار اشتباه کد را وارد کنید سیمکارت می سوزد و قابل استفاده دیگر نخواهد بود.

سلام . روزتون بخیر .

چند وقتی هست که یکسری مسجهای تبلیغاتی روی گوشیم میفرستند میخواستم راهنماییم کنید که دیگر این مسیجها فرستاده نشوند
طبق اعلام همراه اول برای جلوگیری از ارسال پیامک های تبلیغاتی با 09990 تماس بگیرید و در خواست خودتان را بفرمایید.

سلام روزتون بخیر

به تازگی یک گوشی N97 خریداری کردم اما خیلی زود شارژ خالی میکنه . راهنمایی کنید که چکارش باید کنم ؟ آیا تمام گوشیهای مورد

نظر اینطور هستند ؟

با تشکر
این بخش اپراتور های تلفن همراه است، سوالات پیرامون برند های مختلف گوشی را در انجمن مختص به خودش مطرح بفرمایید تا پاسخ دقیق دریافت کنید.

سری 60 ورژن 5 , Symbian 9.4
(http://www.ir-tci.org/forum/forumdisplay.php?f=254)

پند
2011-01-23, 02:33 PM
با عرض پوزش نمیدونم این سوال رو شخص دیگه یی پرسیده یا نه دوستان من گوشی وسیمکارت هام گم شدن دوباره سیم گرفتم الان شماره هایی که سیو کردم رو لازم داشتم راهی هست یا نه

Nova view
2011-01-23, 02:44 PM
با عرض پوزش نمیدونم این سوال رو شخص دیگه یی پرسیده یا نه دوستان من گوشی وسیمکارت هام گم شدن دوباره سیم گرفتم الان شماره هایی که سیو کردم رو لازم داشتم راهی هست یا نه

خیر، با از دست دادن سیمکارت و گوشی دو حافظه مهم شمارگان دفتر تلفن را از دست دادید و بنابراین امکان دسترسی به آنها متاسفانه وجود ندارد.

پند
2011-01-23, 02:47 PM
خیر، با از دست دادن سیمکارت و گوشی دو حافظه مهم شمارگان دفتر تلفن را از دست دادید و بنابراین امکان دسترسی به آنها متاسفانه وجود ندارد.

متشکرم از پاسخ سریع

اما الان رفتم دفتر ارتباطات سیار گفت یه چند روز دیگه بیا میتونم واست کاری بکنتم ایا واقعا امکان پذیره اگه هست با چه برنامه یی ممکنه این کار رو انجام بدن

Nova view
2011-01-23, 03:28 PM
متشکرم از پاسخ سریع

اما الان رفتم دفتر ارتباطات سیار گفت یه چند روز دیگه بیا میتونم واست کاری بکنتم ایا واقعا امکان پذیره اگه هست با چه برنامه یی ممکنه این کار رو انجام بدن

دوست عزیز
سیمکارت شما اعتباری هست یا دائمی؟

پند
2011-01-23, 03:35 PM
دوست عزیز
سیمکارت شما اعتباری هست یا دائمی؟

گوشیم دوسیم کارته بود
سیم کارت هم

یه دائم داشتم و یه اعتباری

Nova view
2011-01-23, 04:00 PM
گوشیم دوسیم کارته بود
سیم کارت هم

یه دائم داشتم و یه اعتباری

ببینید، دو حاقظه برای ذخیره شماره تلفن همراه وجود دارد، یکی خود گوشی است و دیگری سیمکارت.
زمانیکه شما خود کیت سیمکارت قبلی و گوشی را از دست دادید بدین معنی است که دفتر تلفن خود را از دست دادید.
معمولا برای اینکه چنین مشکلی پیش نیاید اپراتور ها امکان ذخیره شماره تلفن در شبکه را دارند، اما اینکار منوط به انجام آن توسط خود مشترک می باشد و خودکار نیست.
تنها روشی که باقی می ماند از طریق شبکه است.
حدس می زنم این فرد از طریق ریز مکالمات می خواهد برخی شماره ها را بازیافت کند که البته فقط برای خطوط دائمی امکان پذیر است.
در غیر اینصورت بنده راهی سراغ ندارم.

پند
2011-01-23, 09:29 PM
ببینید، دو حاقظه برای ذخیره شماره تلفن همراه وجود دارد، یکی خود گوشی است و دیگری سیمکارت.
زمانیکه شما خود کیت سیمکارت قبلی و گوشی را از دست دادید بدین معنی است که دفتر تلفن خود را از دست دادید.
معمولا برای اینکه چنین مشکلی پیش نیاید اپراتور ها امکان ذخیره شماره تلفن در شبکه را دارند، اما اینکار منوط به انجام آن توسط خود مشترک می باشد و خودکار نیست.
تنها روشی که باقی می ماند از طریق شبکه است.
حدس می زنم این فرد از طریق ریز مکالمات می خواهد برخی شماره ها را بازیافت کند که البته فقط برای خطوط دائمی امکان پذیر است.
در غیر اینصورت بنده راهی سراغ ندارم.

متشکرم خوب شد البته اگه با اسامی باشه خیلی بهتره اما یه سوال دیگه پیش اومد چطور ذخیره سازی میشه چون معمولا وقتی شماره یی رو سیو میکنیم یا رو گوشی سیو میشه یا رو سیم
مگه جز این راه دیگه یی هم هست

ir_majhool
2011-01-24, 11:50 PM
سلام روزتون بخیر

نظر اینطور هستند ؟

با تشکر

tools/settings/connectivity/network/network mode = gsm
cell info display = off

بقیش به اینجا مربوط نمیشه

sia.music2
2011-01-25, 12:17 AM
دروود......من یک سیمکارت اعتباری همراه اول دارم که مدتی یک طرفه شده لی هرکاری میکنم شارژ توش وارد نمیشه.زنگ میخوره پس کامل قطع نشده.هم با 140 هم با تماس با 444 نمیتونم کد کارت شارژ رو وارد کنم.میگه شما نمیتوانید برای این خط افزایش اعتبار انجام دهید.مشکل از کجاست؟

Nova view
2011-01-25, 12:53 AM
دروود......من یک سیمکارت اعتباری همراه اول دارم که مدتی یک طرفه شده لی هرکاری میکنم شارژ توش وارد نمیشه.زنگ میخوره پس کامل قطع نشده.هم با 140 هم با تماس با 444 نمیتونم کد کارت شارژ رو وارد کنم.میگه شما نمیتوانید برای این خط افزایش اعتبار انجام دهید.مشکل از کجاست؟

با درود
به هر دلیل حساب شما مسدود شده است.
به امور مشترکین برای باز کردن آن مراجعه بفرمایید.

Nova view
2011-01-25, 01:02 AM
متشکرم خوب شد البته اگه با اسامی باشه خیلی بهتره اما یه سوال دیگه پیش اومد چطور ذخیره سازی میشه چون معمولا وقتی شماره یی رو سیو میکنیم یا رو گوشی سیو میشه یا رو سیم
مگه جز این راه دیگه یی هم هست

خیر دوست عزیز
منظور فقط شماره بود، در ریز مکالمات فقط شماره ذخیره می شود. آنهم فقط خطوط دائمی امکان پذیر است. در غیر اینصورت راهی متاسفانه وجود ندارد.

mbc 2
2011-01-25, 11:09 AM
چرا اینترنت همراه اول در استان مرکزی فعال نیست

Nova view
2011-01-26, 09:08 PM
چرا اینترنت همراه اول در استان مرکزی فعال نیست

فعال سازی آن در دستور کار قرار دارد.

Rhodes
2011-02-11, 05:38 PM
با سلام.
رو چه حسابی میگن این سیم کارت کدش چنده؟من نمیفهمم.
مثلا 0912 کد 6 ؟چه جوری؟

این کد چنده؟
0917119---88

با تشکر.

™Ali Gsm
2011-02-11, 06:20 PM
با سلام.
رو چه حسابی میگن این سیم کارت کدش چنده؟من نمیفهمم.
مثلا 0912 کد 6 ؟چه جوری؟

این کد چنده؟
0917119---88

با تشکر.

دو نوع کد داریم یکی که بر اساس مکان است مثلا 0912 برای تهران است و نوع دیگر براساس شماره ی پس از کد مکان میباشد مثلا 09126

TürkÖglü
2011-02-12, 04:46 PM
سلام
من حدود ساعت 1 دو تا سیم کارت ثبت نام کردم گفتند یک ساعته فعال میشن ولی هنوز نشده و منم الان بهش نیاز دارم
کی فعال میشن؟

™Ali Gsm
2011-02-12, 05:19 PM
سلام
من حدود ساعت 1 دو تا سیم کارت ثبت نام کردم گفتند یک ساعته فعال میشن ولی هنوز نشده و منم الان بهش نیاز دارم
کی فعال میشن؟

حداکثر 24 ساعته سیمکارت شما فعال میشود موفق باشید

TürkÖglü
2011-02-12, 11:13 PM
سیم کارت فعال شد ولی هیچ اس ام اسی نمیفرسته!
در ضمن مرکز پیام روی +9891100500 هست

™Ali Gsm
2011-02-12, 11:32 PM

با 09990 تماس بگیرید و این مشکلو بازگو کنید موفق باشید

G h a s e m
2011-02-13, 12:04 AM
با سلام
دوست عزیز نخست باید سیم کارت شما active شود!
برای این کار فقط کافیست با یک شماره ای 2 بار تماس بگیرید...
موفق باشید...

Amirbak
2011-02-27, 08:47 AM
سلام
من چندتا sms از 912 به 919 زدم. دلیورد نشد چون گوشی 919 خاموش بود. خاستم بپرسم اگه 919 چند هفته دیگه گوشیشو روشن کنه آیا sms های من بدستش میرسه؟

مرسی

محمدhashem
2011-02-27, 09:09 AM
سلام
من چندتا sms از 912 به 919 زدم. دلیورد نشد چون گوشی 919 خاموش بود. خاستم بپرسم اگه 919 چند هفته دیگه گوشیشو روشن کنه آیا sms های من بدستش میرسه؟

مرسی

دوست من چنین چیزی فعلا تو همراه اول نیست
همراه اول خیلی زور بزنه دو روز یا سه روز بتونه پیام رو نگه داره‎

G h a s e m
2011-02-27, 10:51 AM
سلام

مرسی
با سلام :flower:
دوست عزیز delivered شدن یا نشدن بستگی به تنظیمات پیام گوشی شما دارد!
از منو وارد پیامها و سپس تنظیمات پیام سپس گزینه message validity را انتخاب کنید
در این منو زمان های نگه داشتن پیام مشخص شده است :
از 1 ساعت تا بیش از یک هفته!یعنی maximum time ! که بیشتر از یک هفته پیام شما را نگه خواهد داشت!
اگر تنظیمات گوشی شما بر روی maximum time ذخیره بود بایستی بیش از یک هفته پیام شما نگه داشته شود!

nimaattar
2011-03-11, 09:23 PM
دوستان من به یک مشکل برخوردم. نمیدونم باید چی کارش کنم.
من قبلا خط ایرانسل داشتم ولی الان خطم رو عوض کردم و همراه اول اعتباری گرفتم. اما وقتی میخوام شارژ کنم ، کد رو که میزنم سریع میزنه :
Rejected .
و زیرش مینویسه:
MMI Coded started
اما شارژ نمیکنه... روی یه گوشی دیگه همین کد رو زدم و شارژ کرد ، این کد :
*140*#رمز#
گوشیم هم i9000 Galaxy S هست.
اعصابم رو هم خورد کرده ، Factory Reset کردم اما درست نشد... توی این Factory Reset یه سری چیزا که خیلی برام ارزش داشت ، متاسفانه پاک شد و از دستم رفت ( سهل انگاری خودم )
دوستان خواهشاً کمکم کنید... و اینکه فعلاً از رام JPJPG دارم استفاده میکنم...
و اینکه میشه از اپراتور مستقیم شارژ کرد؟
ممنون میشم اگه سریع جواب من رو بدین.

™Ali Gsm
2011-03-11, 09:34 PM
دوستان من به یک مشکل برخوردم. نمیدونم باید چی کارش کنم.
من قبلا خط ایرانسل داشتم ولی الان خطم رو عوض کردم و همراه اول اعتباری گرفتم. اما وقتی میخوام شارژ کنم ، کد رو که میزنم سریع میزنه :
Rejected .
و زیرش مینویسه:
MMI Coded started
اما شارژ نمیکنه... روی یه گوشی دیگه همین کد رو زدم و شارژ کرد ، این کد :
*140*#رمز#
گوشیم هم i9000 Galaxy S هست.
اعصابم رو هم خورد کرده ، Factory Reset کردم اما درست نشد... توی این Factory Reset یه سری چیزا که خیلی برام ارزش داشت ، متاسفانه پاک شد و از دستم رفت ( سهل انگاری خودم )
دوستان خواهشاً کمکم کنید... و اینکه فعلاً از رام JPJPG دارم استفاده میکنم...
و اینکه میشه از اپراتور مستقیم شارژ کرد؟
ممنون میشم اگه سریع جواب من رو بدین.

دوست عزیز برای شارژ مجدد میتوانید 444 را شماره گیری نمایید سپس عدد 1 و رمز را وارد نمایید.
موفق باشید.

SAMANRAYAN
2011-03-12, 12:20 PM
سلام خدمت دوستان
به نظر شما بهترین اپراتور برای خارج از کشور همراه اول یا ایرانسله؟
از لحاظ قیمت و آنتن دهی
در ضمن تعرفه اس ام اس در خارج از کشور فرق میکنه؟

™Ali Gsm
2011-03-12, 01:12 PM
سلام خدمت دوستان
به نظر شما بهترین اپراتور برای خارج از کشور همراه اول یا ایرانسله؟
از لحاظ قیمت و آنتن دهی
در ضمن تعرفه اس ام اس در خارج از کشور فرق میکنه؟

سلام خطوط اعتباری ایرانسل در 34 کشور و خطوط دائمی در 109 کشور رومینگ دارد همراه اول نیز در 109 کشور دارای رومینگ میباشد.
تعرفه های این دو اپراتور

عرفاني پور
2011-03-18, 01:05 PM
سلام

این تاپیک ایجاد شده تا اگه دوستان سوال یا مشکلی دارن با سیمکارت همراه اول اینجا بیان کنن تا توسط کاربران عزیز و مدیران گرامی برسی و پاسخ داده بشه.

با تشکر:flower:

سلام اينجا اومدم تا مديران محترم مشكلي كه برام پيش اومه رو بررسي كنند مدتي است كه شماره ام يك طرفه شده وهرچه كارت شار‍ مخرم نمي گيره بايد چه كار كنم .شماره ام 09174072159 است

عرفاني پور
2011-03-18, 01:07 PM
سلام اينجا اومدم تا مديران محترم مشكلي كه برام پيش اومه رو بررسي كنند مدتي است كه شماره ام يك طرفه شده وهرچه كارت شار‍ مخرم نمي گيره بايد چه كار كنم .شماره ام 0917******* است

king-mob
2011-03-18, 01:16 PM
سلام اينجا اومدم تا مديران محترم مشكلي كه برام پيش اومه رو بررسي كنند مدتي است كه شماره ام يك طرفه شده وهرچه كارت شار‍ مخرم نمي گيره بايد چه كار كنم .شماره ام 09174072159 است

دوست من به احتمال زیاد خطت مسدود شده که با مراجعه به امور مشترکین و یا تلفن 09990 بگی خطم مسدود شده برات سریع رفع رجوع میکنن

نشونهای مسدود شدن:

1- شارژتو نشون نمیده
2-زنگ نمیتونی بزنی
3-اس نمیتونی بدی
4-فقط به 09990 با خطت میتونی بزنگی
5-شارژ نمیریزه و...

ببین این هارو داره و یا وقتی زنگ میزنی چی میگه (پیغام که پخش میشه)

G h a s e m
2011-03-18, 01:19 PM
سلام اينجا اومدم تا مديران محترم مشكلي كه برام پيش اومه رو بررسي كنند مدتي است كه شماره ام يك طرفه شده وهرچه كارت شار‍ مخرم نمي گيره بايد چه كار كنم .شماره ام 0917******* است
با سلام
دوست عزیز قرار دادن شماره در انجمن خلاف مقررات است!
دوست عزیز سیم کارت شما به دلیل استفاده نکردن به مدت طولانی غیر فعال شده است!(عبدالرضا علیپور)
شما باید با مراجعه به امور مشترکین سیم کارت خود را فقط از طریق شبکه شارز نمائید.
در صورت تمایل شماره رمز رابصورت پیام خصوصی برای بنده ارسال نمائید تا شارژ به حساب شما افزوده شود !
موفق و پیروز باشید:flower:

8808064
2011-03-20, 01:59 AM
[
سلام دوست عزيز چند مدتي است كه سيم كارت من يك طرفه شده ميتوني كمكم كني: 0917******* دستت درد نكنه.

G h a s e m
2011-03-20, 02:09 AM
[
سلام دوست عزيز چند مدتي است كه سيم كارت من يك طرفه شده ميتوني كمكم كني: 09******* دستت درد نكنه.
با سلام:flower:
بزودی دوست عزیز
در ضمن (قرار دادن شماره در انجمن خلاف است) !

G h a s e m
2011-03-20, 12:14 PM
[
سلام دوست عزيز چند مدتي است كه سيم كارت من يك طرفه شده ميتوني كمكم كني: 09******* دستت درد نكنه.
با سلام
دوست عزیز انجام شد .سیم کارت شما وارد لیست سیاه شده بود !
میتوانید از سیم کارت خود استفاده کنید !
موفق باشید:flower:

.::H.A.M.E.D::.
2011-03-27, 10:37 AM
یه سوال من دو سال پیش یه سیم کارت اعتباری همراه اول خریدمولی سیم کارتم گم شده و جای سیم کارت هم گم شده چی کار می تونمبکنم؟

G h a s e m
2011-03-27, 12:40 PM
یه سوال من دو سال پیش یه سیم کارت اعتباری همراه اول خریدمولی سیم کارتم گم شده و جای سیم کارت هم گم شده چی کار می تونمبکنم؟

با سلام
دوست عزیز اگر سیم کارت به نام خودتان سند خورده میتوانید با در دست داشتن کارت ملی خود به یکی از خدمات امور مشترکین مراجعه کنید و تعویض سیم کارت انجام دهید!

.::H.A.M.E.D::.
2011-03-27, 12:57 PM
با سلام
دوست عزیز اگر سیم کارت به نام خودتان سند خورده میتوانید با در دست داشتن کارت ملی خود به یکی از خدمات امور مشترکین مراجعه کنید و تعویض سیم کارت انجام دهید!
یعنی دیگه پوکه ی سیم کارت را نمی خواهد فقط کارت ملیم را ببرم.

G h a s e m
2011-03-27, 01:04 PM
یعنی دیگه پوکه ی سیم کارت را نمی خواهد فقط کارت ملیم را ببرم.

خیر دوست عزیز
سیمکارتهای دائمی و اعتباری همراه اول دیگر نه نیازی به سند دارد و نه پوکه ی سیم کارت!
کارت ملی شما بعنوان سند سیم کارت شما محسوب میشند!
موفق باشید.

SirMasoud
2011-03-30, 07:08 AM
با سلام خدمت دوستان عزیز

من یک مشکلی دارم برای ارسال sms واونم اینه که وقتی می‌خوام sms ارسال کنم برای شماره هایی مثل برنامه نود (200090) باید 20 تا 30 sms بزنم تا یکیش بالاخره بره و این در حالیه که این مشکل را برای sms زدن به شماره تلفن‌های همراه ندارم. راستش من خطم را با خط پدر و برادرم مقایسه کردم (اونا این مشکل را ندارن و به محض ارسال sms مثلا برای برنامه 90 سریعا ارسال میشه وجوابش به چند ثانیه نمیکشه میاد) دیدم یه تفاوتی خط من با اونها داره و اونم اینه که در قسمت تنظیمات پیام متنی Preferred connection(اتصال برگزیده) برای من gsm/3g هستش در حالی که برای اونها gsm/umts هستش. می‌خواستم ببینم این دوتا چه فرقی با هم دارند و آیا میشه برای من را هم به اون یکی تغییر داد یا نه؟

با تشکر

™Ali Gsm
2011-03-30, 12:58 PM
با سلام خدمت دوستان عزیز

من یک مشکلی دارم برای ارسال sms واونم اینه که وقتی می‌خوام sms ارسال کنم برای شماره هایی مثل برنامه نود (200090) باید 20 تا 30 sms بزنم تا یکیش بالاخره بره و این در حالیه که این مشکل را برای sms زدن به شماره تلفن‌های همراه ندارم. راستش من خطم را با خط پدر و برادرم مقایسه کردم (اونا این مشکل را ندارن و به محض ارسال sms مثلا برای برنامه 90 سریعا ارسال میشه وجوابش به چند ثانیه نمیکشه میاد) دیدم یه تفاوتی خط من با اونها داره و اونم اینه که در قسمت تنظیمات پیام متنی Preferred connection(اتصال برگزیده) برای من gsm/3g هستش در حالی که برای اونها gsm/umts هستش. می‌خواستم ببینم این دوتا چه فرقی با هم دارند و آیا میشه برای من را هم به اون یکی تغییر داد یا نه؟

با تشکر

سلام
دوست عزیز هردو تنظیمات یکسان است شما مسیج سنتر را به این شماره تغییر دهید.
9891100503+

amirpak
2011-03-30, 01:23 PM
دوستان من یه مشکلی دارم ممنون میشم اساتید بتونن راهنمایی کنن
من خودم خط دایمی دارم به هرکی هم sms میدم بدون هیچ مشکلی میره گزارش تحویلم میده اما یکی از دوستام یه خط اعتباری داره که الان یه 3 4 ماهی میشه که اون به من sms میده میاد اما من هرچی میدم به دست اون نمیرسه حتی گاهی وقتا رسیدم میده اما هیچی به دست طرف نرسیده.....در صورتی که قبل این مدت به همین خط راحت sms میدادم و میرسید......خاستم بدونم حالا مشکل از خط و گوشی منه یا مشکل از خط و گوشی اونه یا اصلا مشکلی نیس :D ?

™Ali Gsm
2011-03-30, 01:36 PM
دوستان من یه مشکلی دارم ممنون میشم اساتید بتونن راهنمایی کنن
من خودم خط دایمی دارم به هرکی هم sms میدم بدون هیچ مشکلی میره گزارش تحویلم میده اما یکی از دوستام یه خط اعتباری داره که الان یه 3 4 ماهی میشه که اون به من sms میده میاد اما من هرچی میدم به دست اون نمیرسه حتی گاهی وقتا رسیدم میده اما هیچی به دست طرف نرسیده.....در صورتی که قبل این مدت به همین خط راحت sms میدادم و میرسید......خاستم بدونم حالا مشکل از خط و گوشی منه یا مشکل از خط و گوشی اونه یا اصلا مشکلی نیس :D ?

دوست عزیز این مشکل از خط و گوشی نیست و از شبکه میباشد. این مشکل به احتمال زیاد پس از مدتی برطرف میشود.

amirpak
2011-03-30, 02:06 PM
دوست عزیز این مشکل از خط و گوشی نیست و از شبکه میباشد. این مشکل به احتمال زیاد پس از مدتی برطرف میشود.

خب اخه یه مشکل 3 4 ماه پابرجا میمونه مگه میشه ؟

™Ali Gsm
2011-03-30, 02:39 PM
خب اخه یه مشکل 3 4 ماه پابرجا میمونه مگه میشه ؟

اگر اپراتور مشکلو برطرف نکنه میتونه برای زمان طولانی برطرف نشه شما با 09990 تماش بگیرید و این مشکلو بازگو کنید.

SirMasoud
2011-03-30, 05:57 PM
سلام
دوست عزیز هردو تنظیمات یکسان است شما مسیج سنتر را به این شماره تغییر دهید.
9891100503+

من تمام شماره‌ها را از 500 تا 510 امتحان کردم هیچکدوم کار نمی‌کنه

™Ali Gsm
2011-03-30, 06:26 PM
من تمام شماره‌ها را از 500 تا 510 امتحان کردم هیچکدوم کار نمی‌کنه

دوست عزیز ترافیک بالا شبکه در زمان ارسال پیامک به شماره ای که اشاره کردین نیز میتواند باعث بروز این مشکل باشد.

zaraka ken
2011-03-30, 11:17 PM
سلام
من سیم کارت دائمی دارم وقتی رو گوشی w700 میزارم میتونم باهاش از طریق کامپیوتر برم اینترنت ولی رو گوشی سامسونگ s5230 میزارم به هیچ عنوان از طریق کامپیوتر وصل نمیشه هی ارور میده ارور:ppp link
چی کار کنم با سامسونگ هم بتونم به اینترنت وصل بشم؟

™Ali Gsm
2011-03-30, 11:53 PM
سلام
من سیم کارت دائمی دارم وقتی رو گوشی w700 میزارم میتونم باهاش از طریق کامپیوتر برم اینترنت ولی رو گوشی سامسونگ s5230 میزارم به هیچ عنوان از طریق کامپیوتر وصل نمیشه هی ارور میده ارور:ppp link
چی کار کنم با سامسونگ هم بتونم به اینترنت وصل بشم؟

دوست عزیز برای اتصال به gprs با گوشیهای سامسونگ به لینک زیر مراجعه نمایید.
http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=112245

zaraka ken
2011-03-31, 12:38 PM
دوست عزیز برای اتصال به gprs با گوشیهای سامسونگ به لینک زیر مراجعه نمایید.
http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=112245
من با ایرانسل هیچ مشکلی ندارم و در نرم افزار مخصوص خود سامسونگ راحت کانکشن میسازم و با ایرانسل به اینترنت وصل میشم
وقتی سیم کارت همراه اول رو میزارم با همون کانکشن که ساختم یا کانکشن جدید که میسازم به با نرم افزار سامسونگ وصل نمیشه و ارور :ppp link میده

™Ali Gsm
2011-03-31, 01:55 PM
من با ایرانسل هیچ مشکلی ندارم و در نرم افزار مخصوص خود سامسونگ راحت کانکشن میسازم و با ایرانسل به اینترنت وصل میشم
وقتی سیم کارت همراه اول رو میزارم با همون کانکشن که ساختم یا کانکشن جدید که میسازم به با نرم افزار سامسونگ وصل نمیشه و ارور :ppp link میده
دوست عزیز در قسمت Apn name ‎‏ باید mcinet ‎‏ را وارد نمایید.

zaraka ken
2011-03-31, 05:58 PM
دوست عزیز در قسمت Apn name ‎‏ باید mcinet ‎‏ را وارد نمایید.
دوست عزیز این کاری رو که گفتی انجام دادم با همراه اول نرفت هیچ با ایرانسل هم نرفت
اون ارور ppp link هم دیگه نداد.

™Ali Gsm
2011-03-31, 09:22 PM
دوست عزیز این کاری رو که گفتی انجام دادم با همراه اول نرفت هیچ با ایرانسل هم نرفت
اون ارور ppp link هم دیگه نداد.

دوست عزیز برای ایرانسل احتیاجی به وارد نمودن Apn name نیست. تمام Access Point به جز MCCI Internet در گوشی پاک کنید و اگر دوباره مشکل حل نشد این تنظیم هم پاک کنید و به صورت دستی تنظیماتو روی گوشی انجام بدین ویکبار هم تنظیماتو روی کامپیوتر پاک و دوباره connection بسازید و همچنین وارد properties کانکشن که با ان به اینترنت متصل میشوید شوید ودر تب security 'گزینه ی allow these protocols را انتخاب و سه گزینه پایینی ان را فعال کنید ok را بزنید و خارج شوید.
موفق باشید.

ahmad66i
2011-04-01, 04:19 AM
با سلام و عرض شاد باش

دوستان من خطم همراه اول اعتباریه با این پیش شماره : 0918963 از اراک.
مشخصات گوشیم هم اینه : Nokia C6

تمامی تنظیمات مربوط به فعال سازیه : MMS , Gprs , Wap ,... را هم دریافت کردم.

اما نمیدونم چرا در هنگام ارسال MMS مشکل دارم و ازسال انجام نمیشه.

اینم بگم که در تنظیمات پیام تصویری گزینه Access point in use را گزینه Mcci mms را تنظیم کردم.

تنظیمات دریافتی را هم بصورت پیامک و هم از طریق سایت همراه اول دریافت کردم اما بازم ارسال نمیکنه.

این در حالیه که با خط برادرم که اونم 0918 است ولی گوشیش سونی اریکسون هست در یک منطقه راحیت MMS ارسال میکنه.

خواهش میکنم مشک منو حل کنید با تشکر

Panicir
2011-04-01, 04:41 AM
با سلام
دوستان من یه سیمکارت اعتباری همراه اول گرفتم
ولی از 150 دقیقه رایگان خبری نیست باید فعال شه یا سرم کلاه رفته؟

SirMasoud
2011-04-01, 05:32 AM
دوست عزیز ترافیک بالا شبکه در زمان ارسال پیامک به شماره ای که اشاره کردین نیز میتواند باعث بروز این مشکل باشد.

خوب چرا از برادر و پدرم که gsm/umts هست این مشکل پیش نمیاد و سریع میره

کسی نمی‌تونه جواب من را بده:worried:

™Ali Gsm
2011-04-01, 11:52 AM
با سلام و عرض شاد باش

دوستان من خطم همراه اول اعتباریه با این پیش شماره : 0918963 از اراک.
مشخصات گوشیم هم اینه : Nokia C6

تمامی تنظیمات مربوط به فعال سازیه : MMS , Gprs , Wap ,... را هم دریافت کردم.

اما نمیدونم چرا در هنگام ارسال MMS مشکل دارم و ازسال انجام نمیشه.

اینم بگم که در تنظیمات پیام تصویری گزینه Access point in use را گزینه Mcci mms را تنظیم کردم.

تنظیمات دریافتی را هم بصورت پیامک و هم از طریق سایت همراه اول دریافت کردم اما بازم ارسال نمیکنه.

این در حالیه که با خط برادرم که اونم 0918 است ولی گوشیش سونی اریکسون هست در یک منطقه راحیت MMS ارسال میکنه.

خواهش میکنم مشک منو حل کنید با تشکر

سلام
دوست عزیز مطمئن شوید که این سرویس برای خطتان فعال است اگر سایز ام ام اس بالاتر از 300 کیلوبایت باشد ارسال نمیشود. در تنظیمات پیامک image size را روی small قرار دهید.

این دو گزینه تفاوتی باهم ندارند برای اطمینان شما هم در تنظیمات اس ام اس gsm/umts را انتخاب کنید. و یا میتوانید با گوشیهای که اشاره کردین خط را ازمایش نمایید.
موفق باشید.

Nova view
2011-04-01, 02:21 PM

ابتدا مطمئن شوید مشکل از شبکه هست یا گوشی، خط مقصد را بر روی گوشی دیگری و حتی در مناطق دیگر تست بفرمایید.

ترجیحا گوشی شما و گوشی مقصد یکبار فرمت شود، امکان دارد باگ و یا تنظیم نرم افزاری باعث این مشکل شده باشد.
همچنین می توانید وجود مشکل را بر روی یک خط اعتباری دیگر در محل همان مقصد خود تست کنید تا مشخص شود مشکل از چه چیزی هست.

fjdn
2011-04-05, 01:18 PM
ببخشيد من يه مشكل داشتم خط اعتباري همراه اول رو يه اعتباري همراه اول ديگه دايورت ميكنم پيغام در دسترس نبودن ميده اما روي ايرانسل كه دايورت ميكنم زنگ ميخوره مشكلي نداره لطفا راهنمايي كنيد

™Ali Gsm
2011-04-05, 01:58 PM
ببخشيد من يه مشكل داشتم خط اعتباري همراه اول رو يه اعتباري همراه اول ديگه دايورت ميكنم پيغام در دسترس نبودن ميده اما روي ايرانسل كه دايورت ميكنم زنگ ميخوره مشكلي نداره لطفا راهنمايي كنيد

دوست عزیز برای دایورت کردن خط باید شارژ داشته باشد. شما شماره ای که میخواهید خطتان بران دایورت شود بررسی کنید که فعال باشد و خارج از محدوده انتن دهی نباشد.

mahdi3000
2011-04-05, 02:44 PM
با سلام به همه دوستان گوشی من دایما به اینترنت همراه اول وصل میشه و ایمل های جدید را میاره..من فقط میخوام با وایرلس به نت وصل بشم... چطوری میتونم اینترنت همراه اول را غیر فعال کنم که دیگه وصل نشه...؟؟؟؟
گوشی iphone - 3g

G h a s e m
2011-04-05, 02:48 PM
با سلام به همه دوستان گوشی من دایما به اینترنت همراه اول وصل میشه و ایمل های جدید را میاره..من فقط میخوام با وایرلس به نت وصل بشم... چطوری میتونم اینترنت همراه اول را غیر فعال کنم که دیگه وصل نشه...؟؟؟؟
گوشی iphone - 3g
با سلام خدمت شما دوست عزیز:flower:
عدد 5 را به 8088 ارسال کنید!
ضمنا از این پس مشکلات خود را اینجا (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=12959) مطرح نمائید !

mahdi3000
2011-04-05, 04:01 PM
مرسی دوست عزیز:flower:

fjdn
2011-04-05, 09:15 PM
شارژ 5000 ريختم عجيبه كه ميگه در دسترس نيست اما به روي ايرانسل كه دايورت ميكنم زنگ ميخوره

G h a s e m
2011-04-05, 09:39 PM
شارژ 5000 ريختم عجيبه كه ميگه در دسترس نيست اما به روي ايرانسل كه دايورت ميكنم زنگ ميخوره
با سلام خدمت شما دوست عزیز
1:آیا شماره ای که خط بر روی آن دایورت شده است انتن دارد؟؟(تحت پوشش شبکه هست؟؟)
2:بر روی یک خط اعتباری همراه اول دیگر دایورت کنید ببینید باز هم همین مشکل رو دارید؟؟

fjdn
2011-04-05, 10:03 PM
بله 3ساله فعاله اصلا هر كدوم رو كه رو اون يكي دايورت ميكنم زنگ كه ميزنم ميگه در دسترس نيست در ضمن من شيرازم

vahid12354
2011-04-12, 02:32 PM
سلام دوستان عزيز

واقعا يه چيز همراه اول حالمو گرفته
وقتي شارژم كمتر از 400تومن ميشه واسم پيام مياد كه
Your PPS balance is below 4000 Rial, please recharge in time.
حالا من مشگلي از اينكه اين پيام يه بار يا دوبار يا صد بار واسم بياد ندارم ولي مشگلم اينه كه وقتي به اينترنت وصل ميشم تقريبا دقيقه اي 20 تا پيام با همون موضوع Your PPS balance is below 4000 Rial, please recharge in time.
واسم مياد
حالا خواهشم اينه اگه راهي هست بگين تا جلوي اين پيامو ببندم

™Ali Gsm
2011-04-12, 02:37 PM
سلام دوستان عزيز

واقعا يه چيز همراه اول حالمو گرفته
وقتي شارژم كمتر از 400تومن ميشه واسم پيام مياد كه
Your PPS balance is below 4000 Rial, please recharge in time.
حالا من مشگلي از اينكه اين پيام يه بار يا دوبار يا صد بار واسم بياد ندارم ولي مشگلم اينه كه وقتي به اينترنت وصل ميشم تقريبا دقيقه اي 20 تا پيام با همون موضوع Your PPS balance is below 4000 Rial, please recharge in time.
واسم مياد
حالا خواهشم اينه اگه راهي هست بگين تا جلوي اين پيامو ببندم

دوست عزیز برای رفع این مشکل و ارسال نشدن پیامک موقع اتصال به اینترنت شارژ خود را به مبلغی بالاتر افزایش دهید.

vahid12354
2011-04-12, 02:52 PM
دوست عزیز برای رفع این مشکل و ارسال نشدن پیامک موقع اتصال به اینترنت شارژ خود را به مبلغی بالاتر افزایش دهید.

من قبلا فكر ميكردم همراه اول از ايرانسل منصفتره
ولي با اين كار خلاف نظر منو نشون داده
يعني من بايد از اين به بعد 400تومنو 0 بونم و وقتي شارژم 400تومن شد دوباره شارژكنم
(مثه اينكه امسال قرار بوده كه چهارتا صفر از پول كم بشه مثلا 4هزارتومن بشه 4تومن)
كه حالا همراه اول پيش قدم شده

™Ali Gsm
2011-04-12, 03:01 PM
من قبلا فكر ميكردم همراه اول از ايرانسل منصفتره
ولي با اين كار خلاف نظر منو نشون داده
يعني من بايد از اين به بعد 400تومنو 0 بونم و وقتي شارژم 400تومن شد دوباره شارژكنم
(مثه اينكه امسال قرار بوده كه چهارتا صفر از پول كم بشه مثلا 4هزارتومن بشه 4تومن)
كه حالا همراه اول پيش قدم شده

این مورد به گونه ای است که شارژ از مبلغ مذکور کمتر شود این پیامکها ارسال میشود.

+Farhad
2011-04-13, 11:50 PM
چرا توی اصفهان شبکه همراه اول با اسپادان سوئیچ میشه؟ من خیلی راحت با همراه اول شبکه اسپادان رو انتخاب میکنم کسی میدونه چرا؟

™Ali Gsm
2011-04-13, 11:56 PM
چرا توی اصفهان شبکه همراه اول با اسپادان سوئیچ میشه؟ من خیلی راحت با همراه اول شبکه اسپادان رو انتخاب میکنم کسی میدونه چرا؟

با سلام
دوست عزیز مدتی قبل خبری منتشر شد که اپراتور اسپادان با همراه اول ادغام میشود احتمالا این مورد هم به همین علت است.

lex
2011-04-14, 12:18 AM
سلام
گوشی من مدل "ویواز" هست.
من با اینکه تنظیمات جی پی ار اس رو از همراه اول دریافت کردم تا بحال نتونستم به اینترنت وصل بشم. کسی میدونه چطور میشه دونست ایراد از اپراتوره یا از تنظیمات موبایل؟
من تازه واردم اگه لطف کنید لینک اختصاصی مربوط به سونی ویواز رو اینجا بذارید خیلی ممنون میشم

™Ali Gsm
2011-04-14, 12:31 AM
سلام
گوشی من مدل "ویواز" هست.
من با اینکه تنظیمات جی پی ار اس رو از همراه اول دریافت کردم تا بحال نتونستم به اینترنت وصل بشم. کسی میدونه چطور میشه دونست ایراد از اپراتوره یا از تنظیمات موبایل؟
من تازه واردم اگه لطف کنید لینک اختصاصی مربوط به سونی ویواز رو اینجا بذارید خیلی ممنون میشم

سلام
دوست عزیز شما باید این سرویسو فعال کنید برای فعالسازی به این (http://www.mci.ir/web/guest/gprs-activation) لینک مراجعه کنید و اگر سرویس فعال باشد و تنظیمات نیز صحیح باشد باید مشکل برطرف شود در غیر اینصورت مشکل اختلالات اپراتور است.

lex
2011-04-14, 12:36 AM
با تشکر که جواب سوالامو سریع میدی.
جی پی ار اس ام رو با گوشی قبلیم که کا 800 بود و با همون سیم کارت فعال کرده بودم با اینکه سرعتش چنگی به دل نمیزد ولی بهرحال وصل میشد ولی تو ویواز اصلا نتونستم به اینترنت وصل بشمو اگه میشد فهمید ایراد از گوشیه یا مخابرات خیلی خوب میشد
در ضمن تو network searchبا هزاز مصیبت iri mci یا taliaرو میاره
مزسی

Nova view
2011-04-14, 12:43 AM

اسپادان با همراه اول مدتی هست که قرار داد رومینگ بسته، بدین معنا که سیمکارتهای هر دو طرف در شبکه های همدیگر قابل استفاده هست.

80homas
2011-04-14, 01:52 AM
سلام ببخشید تا حالا شده یه شماره ای 200040 اس ام اس بفرسته واستون که گوشیتون باز نکنه و بعد از فور وارد کردن به یک گوشی دیگه یک سری عدد و حروف باشه؟؟؟این چه شماره ای هست؟؟؟

™Ali Gsm
2011-04-14, 02:00 AM
با تشکر که جواب سوالامو سریع میدی.
جی پی ار اس ام رو با گوشی قبلیم که کا 800 بود و با همون سیم کارت فعال کرده بودم با اینکه سرعتش چنگی به دل نمیزد ولی بهرحال وصل میشد ولی تو ویواز اصلا نتونستم به اینترنت وصل بشمو اگه میشد فهمید ایراد از گوشیه یا مخابرات خیلی خوب میشد
در ضمن تو network searchبا هزاز مصیبت iri mci یا taliaرو میاره
مزسی
دوست عزیز شما با یک خط ایرانسل نیز تست کنید اگر مشکلی نبود ایراد از اپراتور میباشد.

+Farhad
2011-04-14, 01:14 PM
دوستان کسی توی اصفهان با اس ام اس همراه اول مشکلی نداره؟ من وقتی اس ام اس میدم دقیقا 1 دقیقه طول میکشه تا برسه! ولی وقتی شبکه رو روی اسپادان سوئیچ میکنم خیلی سریع ارسال میشه!!

™Ali Gsm
2011-04-14, 01:20 PM
دوستان کسی توی اصفهان با اس ام اس همراه اول مشکلی نداره؟ من وقتی اس ام اس میدم دقیقا 1 دقیقه طول میکشه تا برسه! ولی وقتی شبکه رو روی اسپادان سوئیچ میکنم خیلی سریع ارسال میشه!!

دوست عزیز این سرویس گاهی دچار مشکل میشود مسیج سنتر را 9891100503+ را قرار بدید ارسال اس ام اس سریعتر میشود.

ni88
2011-04-14, 04:39 PM
داستان رومینگ داخلی چیه من دیشب به 09990 زنگ زدم گفت 300 تومن رومینگ داخلی دارم؟!!!!!!

™Ali Gsm
2011-04-14, 05:05 PM
داستان رومینگ داخلی چیه من دیشب به 09990 زنگ زدم گفت 300 تومن رومینگ داخلی دارم؟!!!!!!

دوست عزیز اسپادان با همراه اول رومینگ دارد احتمالا شما در تنظیمات network اسپادان را انتخاب کردین و برای شما هزینه رومینگ منظور شده.

G h a s e m
2011-04-14, 05:21 PM
با تشکر از ndeali عزیز
دوست عزیز برای استفاده از شبکه همراه اول شبکه را بصورت دستی جستجو و انتخاب کنید.

jmasoud
2011-04-14, 06:10 PM
چرا operaفعال نمیشه قبلا که کار میکرد چی شده چیکار کنیم

G h a s e m
2011-04-14, 06:19 PM
چرا operaفعال نمیشه قبلا که کار میکرد چی شده چیکار کنیم
با سلام
از لینک زیر استفاده کنید
http://www.forum.ir-tci.org/showpost.php?p=946935&postcount=3

mohsenkya
2011-04-23, 05:00 PM
من چند روزی میشه که با فرستادن و دریافت پیام کوتاه با مشکل شدید مواجه شدم!!
میخواستم بپرسم کسی شماره دیگه ای بجز 9891100500 برای همراه اول تو تهران سراغ نداره؟؟؟
با تشکر

™Ali Gsm
2011-04-23, 05:08 PM
من چند روزی میشه که با فرستادن و دریافت پیام کوتاه با مشکل شدید مواجه شدم!!
میخواستم بپرسم کسی شماره دیگه ای بجز 9891100500 برای همراه اول تو تهران سراغ نداره؟؟؟
با تشکر

دوست عزیز از این شماره مرکز پیام نیز میتوانید استفاده کنید.

9891100503+

mohsenkya
2011-04-23, 05:59 PM
دوست عزیز از این شماره مرکز پیام نیز میتوانید استفاده کنید.

9891100503+

مرسی دوست عزیز بابت راهنماییتون ولی من این شماره رو که وارد میکنم هیچ پیلم کوتاهی ارسال نمیشه!! :(

™Ali Gsm
2011-04-23, 06:06 PM
مرسی دوست عزیز بابت راهنماییتون ولی من این شماره رو که وارد میکنم هیچ پیلم کوتاهی ارسال نمیشه!! :(

این مرکز پیام تا مدتی پیش کار میکرد. احتمالا ترافیک بالا و اختلالات شبکه این مشکل را برای پیام کوتاه بوجود اورده.

_Stranger_
2011-04-23, 06:06 PM
سلام دوستان.
کدی مانند *140*3*5# ایرانسل که تنظیمات GPRS را به گوشی ارسال میکند در همراه اول هست؟؟ :whistle:

™Ali Gsm
2011-04-23, 06:31 PM
سلام دوستان.
کدی مانند *140*3*5# ایرانسل که تنظیمات GPRS را به گوشی ارسال میکند در همراه اول هست؟؟ :whistle:

کد ussd برای این منظور وجود ندارد ولی برای دریافت تنظیمات gprs میتوانید مدل گوشی یا شماره سریال گوشی را به 8008 ارسال نمایید.

HD2_IPHONE
2011-04-23, 07:36 PM
با سلام و خسته نباشید
مدتی هست که یکی با پیش شماره 0918 مزاحم میشه هی زنگ میزنه و قطع میکنه راهی داره بفهمی کیه (مثل ایرانسل) البته مزاحمت نداره کرم داره احتمالا دوستی چیزیه یا فامیل حالا آیا راهی داره ؟

Hichkas.m
2011-04-23, 09:20 PM
کد ussd برای این منظور وجود ندارد ولی برای دریافت تنظیمات gprs میتوانید مدل گوشی یا شماره سریال گوشی را به 8008 ارسال نمایید.

با عرض ارادت به دوست بسيار عزيزم ndeali منظوره ايشون اينه كه به زبان انگليسى ماننده:
Nokia N82 رو به شماره ى 8008 پيامك بدين.

HD2_IPHONE
2011-04-24, 11:11 AM
کسی نبووووووووووووووود:ph34r2:

Hichkas.m
2011-04-24, 11:23 AM
با سلام و خسته نباشید
مدتی هست که یکی با پیش شماره 0918 مزاحم میشه هی زنگ میزنه و قطع میکنه راهی داره بفهمی کیه (مثل ایرانسل) البته مزاحمت نداره کرم داره احتمالا دوستی چیزیه یا فامیل حالا آیا راهی داره ؟

دوست من شما به پروفايل قاسم جان مراجعه بفرما و با ايشون مكاتبه كن.

RILAX88
2011-04-24, 01:32 PM
سلام
چند روزی هستش که به شدت سرویس پیام کوتاه همراه اول(اعتباری)کار نمیکنه
شمار ه ی مرگز سرویس رو هم عوض کردم ولی فایده نداره
هم 03 و هم 05 و امتحان کردم
ولی بازم درست نمیشه
چیکار باید کرد؟
سپاس

™Ali Gsm
2011-04-24, 01:40 PM
سلام
چند روزی هستش که به شدت سرویس پیام کوتاه همراه اول(اعتباری)کار نمیکنه
شمار ه ی مرگز سرویس رو هم عوض کردم ولی فایده نداره
هم 03 و هم 05 و امتحان کردم
ولی بازم درست نمیشه
چیکار باید کرد؟
سپاس

دوست عزیز برای این منظور راهی وجود نداره و اختلالات شبکه این مشکل را بوجود اورده.

G h a s e m
2011-04-24, 05:42 PM
با سلام
دوستان عزیز تا اطلاع ثانوی ارسال پیام کوتاه سیم کارت های همراه اول در بعضی از مناطق با مشکل مواجه است.
پیام ارسال میشود فقط تحویل آن ناموفق است!!
از ارسال پیام خودداری کنید!

™Ultimate
2011-04-29, 01:30 PM
سلام من اس ام اس های داخلی ام ارسال و تحویل داده میشه اما اس ام اس های خارجی ام تحویل داده نمیشه!

G h a s e m
2011-04-29, 02:41 PM
سلام من اس ام اس های داخلی ام ارسال و تحویل داده میشه اما اس ام اس های خارجی ام تحویل داده نمیشه!
با سلام
بله دوست عزیز چند روزی است این مشکل برای همراه اول بوجود آمده است! (ایرانسل مشکلی ندارد)
این مشکل سراسری است و برای تمامی خطوط بوجود آمده است.
پیام ارسال میشود فقط تحویلش ناموفق است! "از ارسال پیام خودداری کنید"

MBP3920
2011-04-30, 06:24 PM
بعضی روزها مثل دیروز (بعد از ظهر جمعه) تو منطقه ما (استان گیلان - شهرهای رودسر و املش و شلمان) همراه اول آنتن داره ولی ارتباط برقرار نمیکنه!
البته این رو هم بگم که تلفن ثابت هم تو این چند وقته قطعی پی در پی داره!

gameover9
2011-04-30, 07:52 PM
همراه اوله دیگه
همش مشکل داره

PEJMAN123
2011-05-02, 07:03 AM
سلام .
بچه ها کسی میدونه میشه با همراه اول از وی پی ان استفاده کرد یا نه ؟
والا من استفاده نمیتونم بکنم همش ارروره 800 میده.
کسی ترفندی بلد نیست به من یا بده? p2tp هم نمیشه . pptp هم که اصلا ماله همراه اول نیست . میمونه sstp که اینو دیگه نمیدونم از کجا بیارم . اصلا میشه از *** استفاده کنم یا نه؟
راستی اینترنت رو با pc suite میارم.

MBP3920
2011-05-09, 09:22 PM
سلام دوستان
به یه مشکلی جهت انتقال اعتبار برخورد کردم اگه کسی بتونه کمکم کنه ممنون میشم با 09990 هم تماس گرفتم ولی نتیجه نه!
با ارسال اس ام اس خالی به شماره 8910 کد 8 رقمی جهت انتقال اعتبار رو دریافت کردم ولی وقتی جهت انتقال اعتبار این کد رو وارد میکنم میگه رمز وارد شده اشتباه است!
ممنون میشم راهنمائی کنید

™Ultimate
2011-05-09, 09:39 PM
با سلام دوستان خدا را شکر مشکل نرسیدن پیام رفع شد(مشهد).

G h a s e m
2011-05-10, 01:33 PM
سلام دوستان
به یه مشکلی جهت انتقال اعتبار برخورد کردم اگه کسی بتونه کمکم کنه ممنون میشم با 09990 هم تماس گرفتم ولی نتیجه نه!
با ارسال اس ام اس خالی به شماره 8910 کد 8 رقمی جهت انتقال اعتبار رو دریافت کردم ولی وقتی جهت انتقال اعتبار این کد رو وارد میکنم میگه رمز وارد شده اشتباه است!
ممنون میشم راهنمائی کنید
با سلام خدمت شما دوست عزیز
با 09990 تماس گرفتید چی گفتن به شما؟؟

qwerty321
2011-05-16, 09:37 PM
سلام به همه ی اساتید و دوستان. یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید. ایا امکانش هست من سیم کارت دائمیمو به اعتباری تبدیل کنم؟

G h a s e m
2011-05-16, 09:46 PM
سلام به همه ی اساتید و دوستان. یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید. ایا امکانش هست من سیم کارت دائمیمو به اعتباری تبدیل کنم؟
با سلام
نه نمیشه دوست عزیز.
فقط خطوط ایرانسل!

qwerty321
2011-05-16, 09:51 PM
ممنون بابت پاسخ گویی. همراه اول پیر کرد منو... خداییش ایرانسل خیلی سره :grrr:

nikan4host
2011-05-17, 08:15 PM
با سلام
من زیاد از همراه اول سر در نمیارم چندتا سوال دارم
یک سیم کارت همراه اول اوایل سال 88 خریدم چند تا پیامک زدم و دیدم کار میکنه گذاشتم تو کمد تا یه روزی اگه لازمش دارم استفاده کنم

خلاصه امروز لازمش داشتم دیدم شارژم پریده .. بعد خواستم شارژ کنم نوشته بود
Sorry, your operation failed, please dial call center!

به 444 زنگ میزنم میگه : متاسفانه مکالمه شما نمیتواند در این زمان برقرار شود..

فقط سیم کارت یک طرفه هستش .. چی کارش کنم درست شه؟ نکنه سلب امتیاز کردن؟! به همین راحتی به همین خوشمزگی؟

mohammadi_
2011-05-17, 08:20 PM
با سلام
یک سیم کارت همراه اول اوایل سال 88 خریدم چند تا پیامک زدم و دیدم کار میکنه گذاشتم تو کمد تا یه روزی اگه لازمش دارم استفاده کنم

فقط سیم کارت یک طرفه هستش .. چی کارش کنم درست شه؟ نکنه سلب امتیاز کردن؟! به همین راحتی به همین خوشمزگی؟

سلام
شارژ کن مشکلت 90٪حل میشه اگه حل نشد دفتر خدماتی:flower:
09990 بعد 0

http://sim.mci.ir/evocher/

از سایت همراه اول شارِژکن

سلب امتیاز عزیز جان یعنی خط یکطرفه هم کار نکنه و دست ** دیگه ای باشه و کار کنه:flower:

G h a s e m
2011-05-18, 03:48 PM
با سلام

با سلام
دوست عزیز اگر سیم کارت خود را به مدت طولانی استفاده نکنید در سیستم بصورت غیرفعال در خواهد آمد! که با مراجعه به امور مشترکین همراه اول و وارد کردن شارژ فقط از طریق سیستم مشکل برطرف میشود!
ولی گاها با اینکه سلب میشود ولی سیم کارت یکطرفه باقی میماند! بهتر است هر چه سریعتر به امور مشترکین مراجعه بفرمایید!

nikan4host
2011-05-19, 01:48 AM
این امور مشترکین یعنی چه؟ یعنی همین نمایندگی ها دیگه؟

G h a s e m
2011-05-19, 07:20 AM
این امور مشترکین یعنی چه؟ یعنی همین نمایندگی ها دیگه؟

آره.همون نمایندگی همراه اول!

jafar_abde
2011-05-19, 09:47 AM
با سلام

انتقال شارز از سیم کارت دیگر هم میشه حل کرد

onlineman
2011-05-19, 03:45 PM
.
.
.
.

آیا امکان تبدیل سیمکارت های اعتباری همراه اول به سیم
کارت دائمی وجود دارد یا خیر؟ ( اگر اطلاعات صحیح دارید پاسخ بدید. لطفا نظر شخصی ننویسید :worried: ) مرسی

.
.
.
.

G h a s e m
2011-05-19, 05:14 PM
.
.
.
.

آیا امکان تبدیل سیمکارت های اعتباری همراه اول به سیم
کارت دائمی وجود دارد یا خیر؟ ( اگر اطلاعات صحیح دارید پاسخ بدید. لطفا نظر شخصی ننویسید :worried: ) مرسی

.

.

با سلام.خیر دوست عزیز.همراه اول نمیشه.
این مورد فقط برای سیمکارتهای ایرانسل امکانپذیره!

farid0447
2011-05-29, 11:07 AM
سلام من سیمکارتم اس ام اس دریافت نمی کنه چیکارکنم؟

G h a s e m
2011-05-29, 11:12 AM
سلام من سیمکارتم اس ام اس دریافت نمی کنه چیکارکنم؟
با سلام
سیم کارت را درون گوشی دیگری قرار دهید و مجددا امتحان کنید!
اگر مشکل برطرف نشد شماره را بصورت پیام خصوصی برایم ارسال کنید!

Mr French
2011-05-31, 05:48 PM
سلام. من دو تا مشکل دارم:
1. دیگه بعد از تماسهام هزینه ی تماس و اعتبار باقی مانده به صورت پیامک بهم اعلام نمی شه!
2. انتقال تماس های صوتی را فعال می کنم اما وقتی با شماره تماس می گیرم به جای انتقال تماس می گه مشترک مورد نظر در دسترس نیست !!! :grrr:

faww
2011-06-01, 01:27 AM
با سلام

دقیقا همین مشکل رو الان پیدا کردم...اما من هر روز از این خط استفاده می کنم داشتم sms میدادم که دیدم دیگه sms نمیره بعد *140*#1# رو گرفتم همون که دوستمون گفت رو نشون داد بعد 444 رو گرفتم نمیگیره خط یک طرفه شده به نظرم باید چیکار کرد تورو خدا من زندگیم همین خط هست

G h a s e m
2011-06-01, 02:25 AM
سلام. من دو تا مشکل دارم:
1. دیگه بعد از تماسهام هزینه ی تماس و اعتبار باقی مانده به صورت پیامک بهم اعلام نمی شه!
2. انتقال تماس های صوتی را فعال می کنم اما وقتی با شماره تماس می گیرم به جای انتقال تماس می گه مشترک مورد نظر در دسترس نیست !!! :grrr:
با سلام
در مورد مشکل اولتون بگم که دیگه برای تمامی مشترکین تا اطلاع ثانوی اطلاعات حساب غیر فعال شده! فقط سیم کارت شما این مشکل رو نداره!
در مورد مشکل دومتون میشه بیشتر توضیح بدین؟؟ (دقیقا چه کاری انجام میدین)

دقیقا همین مشکل رو الان پیدا کردم...اما من هر روز از این خط استفاده می کنم داشتم sms میدادم که دیدم دیگه sms نمیره بعد *140*#1# رو گرفتم همون که دوستمون گفت رو نشون داد بعد 444 رو گرفتم نمیگیره خط یک طرفه شده به نظرم باید چیکار کرد تورو خدا من زندگیم همین خط هست

خدمت شما عرض کنم که سیم کارت های همراه اول که شارژ شون صفر میشه دیگه از طریق موبایل شارژ نمیشن البته گاهی اوقات اینجوری میشه و حتما باید از طریق شبکه شارژ بشن. یعنی با مراجعه به دفاتر خدماتی میتونید شارژو از طریق سیستم وارد کنین!
دوستانی هم که سیم کارتشون رو به مدت طولانی استفاده نکنن به همین وضعیت دچار میشن!

Mr French
2011-06-01, 07:11 AM
lمشکل دومم در انتقال تماس هست. و اون اینه که تمام تماس های صوتی سیمکارت همراه اولم رو به یه شمارهی 939 ایرانسل دایورت میکنم.اما زمانی که برای امتحان از یه خط ثابت با اون شمارهی 919 تماس می گیرم به جای انتقال تماس به اون شماره ی 939 تو تلفن میگه مشترک مورد نظر در دسترس نیست!!!!:(

Mraeisi
2011-06-01, 09:19 AM
lمشکل دومم در انتقال تماس هست. و اون اینه که تمام تماس های صوتی سیمکارت همراه اولم رو به یه شمارهی 939 ایرانسل دایورت میکنم.اما زمانی که برای امتحان از یه خط ثابت با اون شمارهی 919 تماس می گیرم به جای انتقال تماس به اون شماره ی 939 تو تلفن میگه مشترک مورد نظر در دسترس نیست!!!!:(

سلام-شاید واقعا شماره 939 در دسترس نیست:flower:

Mraeisi
2011-06-01, 09:26 AM
سلام دوستان- وقتی میخوام با سیمکارتم پیامک به خارج کشور بفرستم ارسال نمی کنه در حالی که داخل کشور ارسال می کنه چکار کنم؟

Mr French
2011-06-01, 11:50 AM
سلام-شاید واقعا شماره 939 در دسترس نیست:flower:
هر دو تا گوشی رو جلوی دستم می زارم!!!! هم 939 و هم 919 رو و بعد با خط ثابت به 919 زنگ می زنم تا به 939 دایورت کنه اما میگه در دسترس نیست!!! :grrr:

G h a s e m
2011-06-01, 12:11 PM
سلام دوستان- وقتی میخوام با سیمکارتم پیامک به خارج کشور بفرستم ارسال نمی کنه در حالی که داخل کشور ارسال می کنه چکار کنم؟
دوست عزیز ارسال پیام به خارج از کشور با خطوط همراه اول صورت نمیگیرد! مشکل شبکه هست .برای ارسال پیام به خارج از کشور از سیم کارت ایرانسل استفاده نمائید!

هر دو تا گوشی رو جلوی دستم می زارم!!!! هم 939 و هم 919 رو و بعد با خط ثابت به 919 زنگ می زنم تا به 939 دایورت کنه اما میگه در دسترس نیست!!! :grrr:

مطمئن شوید که خط همراه اول شما شارژ دارد و یا در حالت معلق نباشد!

saeed.ghsm
2011-06-02, 04:13 PM
سلام دوستان الان دو روزه سیمکارت من یه مشکل عجیب غریب پیدا کرده : هیچ اسمس یا تماسی به من نمیرسه یعنی وقتی بهم زنگ زده میشه میگه خاموشه و اسمس هم نمیگیره ولی من هم میتونم تماس بگیرم و هم اسمس بدم ولی حتی رسیو ریپورت اسمس هم بهم نمیرسه !!!
اول گفتم شاید مشکل از گوشی باشه اما در چند گوشی مختلف امتحان کردم دقیقا همون مشکلات بود ...

ممنون میشم اگه کسی کمک کنه هر چه سریعتر:flower:

Hos$ein
2011-06-02, 04:31 PM
سلام دوستان الان دو روزه سیمکارت من یه مشکل عجیب غریب پیدا کرده : هیچ اسمس یا تماسی به من نمیرسه یعنی وقتی بهم زنگ زده میشه میگه خاموشه و اسمس هم نمیگیره ولی من هم میتونم تماس بگیرم و هم اسمس بدم ولی حتی رسیو ریپورت اسمس هم بهم نمیرسه !!!
اول گفتم شاید مشکل از گوشی باشه اما در چند گوشی مختلف امتحان کردم دقیقا همون مشکلات بود ...

بیشتر خط های اعتباری همراه اول کلا از این مشکلات عجیب و غریب زیاد دارند !

MSTF-MN
2011-06-02, 04:37 PM
دوست عزیز حتمأسیم کارت دایورت ویا بلاک کردی.بایداز خدمات همراه اول باشه.با 444تماس بگیر ودایورت ها و بلاک ها رو غیر فعال کن.انشاءا... درست میشه.
MSTF:flower::flower::flower:...

djmetal666
2011-06-02, 05:02 PM
سیم کارت رو عوض کنید!!!

G h a s e m
2011-06-02, 06:13 PM

با سلام
دوست عزیز چند روز پیش یکی از دوستانم دقیقا با همین مشکل مواجه شد !
برای خودم جای تعجب داشت ! !
به نظر من به مخابرات مرکزی شهر خود مراجعه کنید بهتر است!
سیم کارت شما را با دستگاهی تست میکنن هر مشکلی داشته باشه نشون میده!

saeed.ghsm
2011-06-03, 12:25 AM
بیشتر خط های اعتباری همراه اول کلا از این مشکلات عجیب و غریب زیاد دارند !

مشکل اینجاست که خط من اعتباری نیست 912 دارم هنوزم درست نشده

ممنون از راهنمایی هاتون . نهایتا با کلی تو صف انتظار موندن 09990 !!! بهم گفتن سیمکارتهای کد5 وکد 7 براشون مشکل ایجاد شده.
قرار بود تا ساعت 6عصر درست شه الان 11.20شبه هنوز درست نشده:angry:

واقعا باید برای این سرویس دهی های ضعیف و این همه ادعا و تبلیغ تاسف خورد...

mir hosein
2011-06-07, 07:08 AM
سلام دوستان
از دیشب تا حالا گوشی من آنتن نداره
خیلی جالبه
یهو آنتنش پرید
در صورتی که گوشی پدرم آنتن داره
کمکم کنید تو رو خدا
خطم دائمی هستش

AMiN.RapTure
2011-06-07, 08:53 AM
سلام دوستان
از دیشب تا حالا گوشی من آنتن نداره
خیلی جالبه
یهو آنتنش پرید
در صورتی که گوشی پدرم آنتن داره
کمکم کنید تو رو خدا
خطم دائمی هستش

احتمالا اشکال از مدل گوشیتونه.سیم کارتتون رو روی یک گوشی دیگه امتحان کنید ، اگر باز هم آنتن نداد ، مشکل از خط و سیمکارتتون هست.

my2008
2011-06-07, 08:48 PM
]سلام
چطور میتونم مثه ایرانسل که بعد از تماس مقدار هزینه مکالمه رو نشون میده تو همراه اول هم فعال کنم؟

™Ali Gsm
2011-06-08, 03:46 PM
]سلام
چطور میتونم مثه ایرانسل که بعد از تماس مقدار هزینه مکالمه رو نشون میده تو همراه اول هم فعال کنم؟

دوست عزیز این سرویس برای همراه اول فعال نیست.

parvizb7
2011-06-10, 01:34 AM
دوستان کسی میدونه این طرح جدیدی که اخبار 20:30 ارسال میشه چجوری فعال یا غیرفعال میش؟

G h a s e m
2011-06-10, 02:05 AM
تا اونجائی که من اطلاع دارم هنوز این سرویس ارائه نمیشه!

دوستان سوالات خود را در بخش های مربوطه و مرتبط مطرح کنید و در صورت امکان از باز کردن تاپیک برای سوالات جزئی خودداری کنید.

موفق باشید :flower: