PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقال اینترنت از کامپیوتر به موبایل

spirant
2011-08-01, 04:55 PM
نکات مهم :

1-) برای این کار اصلا نیازی نیست که گوشی روت شده باشد.

2-) برای این کار نیازی به نصب نرم افزار جانبی یا اضافه نیست.

3-) مهم ترین نکته اینه که رام گوشی شما باید ارجینال باشه. (رام کاستوم ساپورت نمی کنه!)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

مراحل :

1-) کامپیوتر خود را روشن کنید و به اینترنت وصل کنید.

2-) نرم افزار htc sync را اجرا کنید.(نیازی به sync کردن نیست ولی وجودش ضروری است)

3-) کابل usb را از یک طرف به کامپیوتر و از طرف دیگر به گوشی وصل کنید.

4-) چند حالت نمایش داده می شود. فقط گزینه ی Internet pass - through را انتخاب نمایید.

5-) بعد از مشاهده ی این پیام (Internet pass - through Connected) می تواند با گوشی خود به

اینترنت بروید.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نکته :

برای اولین بار که گوشی را با این حالت به کامپیوتر وصل می کنید، حدود 1 دقیقه طول می کشد که

کامپیوتر گوشی را شناخته و اینترنت را به اشتراک بگذارد. اما دفعات بعد خیلی سریع گوشی به اینترنت

وصل می شود.

:D:D:D:D:D:D:D

تشکر فراموش نشود!!!!!!!!

nanyboy1
2012-04-08, 10:16 AM
سلام
من يه سوال داشتم
ميخواستم بدونم برعكس چيزي كه گفتي هم ميشه.
يعني من ميخوام گوشيم رو به كامپيوتر وصل كنم و از اينترنت gprs گوشيم روي كامپيوتر استفاده كنم
ميخواستم ببينم واسه اين كار راهي هست يا نه
ممنون ميشم يكي راهنماييم كنه

Reza.L
2012-04-08, 04:04 PM
نکات مهم :

1-) برای این کار اصلا نیازی نیست که گوشی روت شده باشد.

2-) برای این کار نیازی به نصب نرم افزار جانبی یا اضافه نیست.

3-) مهم ترین نکته اینه که رام گوشی شما باید ارجینال باشه. (رام کاستوم ساپورت نمی کنه!)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

مراحل :

1-) کامپیوتر خود را روشن کنید و به اینترنت وصل کنید.

2-) نرم افزار htc sync را اجرا کنید.(نیازی به sync کردن نیست ولی وجودش ضروری است)

3-) کابل usb را از یک طرف به کامپیوتر و از طرف دیگر به گوشی وصل کنید.

4-) چند حالت نمایش داده می شود. فقط گزینه ی Internet pass - through را انتخاب نمایید.

5-) بعد از مشاهده ی این پیام (Internet pass - through Connected) می تواند با گوشی خود به

اینترنت بروید.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نکته :

برای اولین بار که گوشی را با این حالت به کامپیوتر وصل می کنید، حدود 1 دقیقه طول می کشد که

کامپیوتر گوشی را شناخته و اینترنت را به اشتراک بگذارد. اما دفعات بعد خیلی سریع گوشی به اینترنت

وصل می شود.

:D:D:D:D:D:D:D

تشکر فراموش نشود!!!!!!!!

نیازی به برنامه HTC Sync نیست . نه تنها در حالت اجرا بلکه میتونید اون رو پاک کنید .

فقط کافیه که درایور اندروید روی کامپیوتر نصب باشه و گوشی رو توی حالت ذکر شده به کامپیوتر وصل کنیم .

درضمن روی رام های کاستوم هم جواب میده . واسه نمونه هم خود من که دارم با رام کاستوم از این امکان استفاده میکنم .

سلام
من يه سوال داشتم
ميخواستم بدونم برعكس چيزي كه گفتي هم ميشه.
يعني من ميخوام گوشيم رو به كامپيوتر وصل كنم و از اينترنت gprs گوشيم روي كامپيوتر استفاده كنم
ميخواستم ببينم واسه اين كار راهي هست يا نه
ممنون ميشم يكي راهنماييم كنه

برای این کار میتونید گوشی رو به کامپیوتر وصل کنید و گزینه USB Tethering رو انتخاب کنید .

nanyboy1
2012-04-09, 12:07 PM
ممنون كه جواب دادي
ولي ميشه يه كم بيشتر توصيح بدي
بايد درابور نصب باشه؟
بعد كه وصل كردم چيكار كنم

Reza.L
2012-04-09, 07:44 PM
ممنون كه جواب دادي
ولي ميشه يه كم بيشتر توصيح بدي
بايد درابور نصب باشه؟
بعد كه وصل كردم چيكار كنم

بله باید درایور نصب باشه . واسه نصب درایور میتونید برنامه HTC Sync رو نصب کنید .

با نصب برنامه ، درایور هم نصب میشه . بعد اگه خواستید میتونید برنامه رو پاک کنید .

گوشی رو به کامپیوتر وصل میکنید و گزینه Internet pass-through (توی گوشی) رو انتخاب میکنید .

در بعضی رام ها شاید 2 بار از شما بخواد که این گزینه رو انتخاب کنید .

بعد از مدتی یه Icon توی Notification (نوار وضعیت) میبینید که شکل 2تا فلش به 2 سمت داره .

بعد از اون میتونید توی گوشی اینترنت داشته باشید .

nanyboy1
2012-04-09, 08:49 PM
بازم ممنون كه جواب دادين اما سوال من يه چيز ديگه بود
شما برعكسش رو گفتيد
من از اينترنت ايرانسل استفاده ميكنم
ميخوام روي كامپيوترم بتونم از جي پي ار اس ايرانسل استفاده كنم
يعني از گوشي به عنوان مودم استفاده كنم
فقط خيلي فوريه
اگه ميشه زودتر جواب بدين

VmaX
2012-04-09, 09:16 PM
شما برعكسش رو گفتيد
فقط خيلي فوريه
اگه ميشه زودتر جواب بدين

دوست من کافیه موقعی که کابل رو وصل میکنید گزینه
USB Tethering رو انتخاب کنید .

nanyboy1
2012-04-09, 10:06 PM
اقا من تازه گرفتم چی شد
ممنون

Reza.L
2012-04-10, 06:09 AM
شما برعكسش رو گفتيد
فقط خيلي فوريه
اگه ميشه زودتر جواب بدين

شرمنده ، سؤال شما رو با یکی دیگه اشتباه گرفتم ولی همون موقع جوابتون رو داده بودم .

lorinaa67
2012-06-19, 02:10 AM
من نمیدونم چرا امتیاز من شده منفی 10 آخه واسه چی؟

Reza.L
2012-06-19, 09:43 AM
من نمیدونم چرا امتیاز من شده منفی 10 آخه واسه چی؟

سلام

دوست عزیز جای این حرفها اینجا نیست .

هرجا که به دستتون رسید پست ارسال نکنید .

mamaa_sas
2012-07-15, 08:17 PM
رو ویندوز ایکس پی من راحت اینترنت کامپیوتر رو به گوشی وصل می کنم ولی رو سون هر کاری می کنم نمیشه میشه راهنمایی کنید ممنون میشم

Reza.L
2012-07-19, 11:48 AM
رو ویندوز ایکس پی من راحت اینترنت کامپیوتر رو به گوشی وصل می کنم ولی رو سون هر کاری می کنم نمیشه میشه راهنمایی کنید ممنون میشم

سلام

درایور گوشیتون رو یکبار نصب کنید .

واسه نصب ، آخرین ورژن HTC Sync رو نصب کنید .

acros01
2014-05-05, 06:37 PM
با سلام خدمت شما
ممنون از آموزشتون
ببینم حتما باید گوشی اندروید htc باشه ؟
گوشی من sony xperia acro s هست
ممکنه بدون روت کردن گوشی بتونم اینترنت کامپیوترو انتقال بدم به موبایلم ؟
ممنون اگه میشه زودتر جوابمو بدین:4::4::4:

LinX64
2014-05-05, 06:41 PM
با سلام خدمت شما
ممنون از آموزشتون
ببینم حتما باید گوشی اندروید htc باشه ؟
گوشی من sony xperia acro s هست
ممکنه بدون روت کردن گوشی بتونم اینترنت کامپیوترو انتقال بدم به موبایلم ؟
ممنون اگه میشه زودتر جوابمو بدین:4::4::4:

بله میتونید از Wifi Sharing نیز استفاده کنید.بطوری که اینترنت از مودم که میگیرید رو اول به Pc برسونید(از طریق Bridge یاPPPOE )و همچنین استفاده از نرم افزار Connectifi Pro برای استفاده از سخت افزار وایرلس موجود بروی Pc خود،برای اشتراک گذاری بین گوشی و Pc

نرم افزار های دیگری هم هستند.اما با روت با صرفه تر است.

موفق باشید

acros01
2014-05-05, 07:52 PM
بله میتونید از Wifi Sharing نیز استفاده کنید.بطوری که اینترنت از مودم که میگیرید رو اول به Pc برسونید(از طریق Bridge یاPPPOE )و همچنین استفاده از نرم افزار Connectifi Pro برای استفاده از سخت افزار وایرلس موجود بروی Pc خود،برای اشتراک گذاری بین گوشی و Pc

نرم افزار های دیگری هم هستند.اما با روت با صرفه تر است.

موفق باشید

شنیدم که وقتی گوشیو روت میکنی دیگه مث قبلش خوب کار نمیکنه و مشکلاتی داره و چند هفته یه بار باید دوباره روتش کنی درسته ؟

Farshidwb
2014-05-05, 07:56 PM
شنیدم که وقتی گوشیو روت میکنی دیگه مث قبلش خوب کار نمیکنه و مشکلاتی داره و چند هفته یه بار باید دوباره روتش کنی درسته ؟

خخخخخ،این حرف های اماتوری رو کی بهت گفته؟گوشی رو یک بار میتونی روت کنی و اگر هم نخواستی خودت میتونی انروت کنی(که فک نکم اگه روت کنی دوست داشته باشی انروت کنی)روت یه چیز دیگست...