PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دانگرید بیلد نامبر های 2.40 تا 2.50 به 1.32 - Desire HD

spirant
2011-08-01, 04:40 PM
روش قبلی که در قسمت آموزش مشاهده کردید، مخصوص بیلد نامبر های 1.72 تا 2.37 می باشد.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

با سلام خدمت تمام آندرویدی ها.
این روش دانگرید فقط مخصوص بیلد نامبرهای ذکر شده می باشد و خواهش می کنم دستورات زیر را به دقت انجام نمایید.

1- ساخت گلد کارت (آموزش های مربوط به ساخت گلد کارت در قسمت آموزش موجود می باشد.)
2- نصب آخرین ورژن برنامه ی HTC Sync
3- غیر فعال کردن آنتی ویروس بر روی کامپیوتر
4- دانلود نرم افزار دانگرید DOWNGRADE V3

Downgrade v3.zip - 4shared.com - online file sharing and storage - download (http://www.4shared.com/file/0Eg8A5bm/Downgrade_v3.html)

آموزش 4: این فایل رو دانلود کنید و در قسمت ساده ای از کامپیوترتون Extract کنید

5- دانلود رام استوک 1.32

Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites! (http://www.multiupload.com/L9NQX31FSF)

آموزش 5: این رام رو دانلود کنید و بدون اینکه آن را اکسترکت کنید بر روی مموری کارتتون copy کنید توجه داشته باشید که در هیچ فولدری قرار ندهید.

آموزش دانگرید: بعد از اینکه رام رو روی مموری کارتتون کپی کردید، USB Deb***ing گوشیتونو فعال کنید و از طریق کابل، گوشیتونو به کامپیوتر وصل کنید و در حالت charge only قرار دهید.
سپس دستور CMD را از توی کامپیوترتون اجرا کنید و به مسير فولدر Downgrade كه روي درايو c قرار داده بوديد برويد.
سپس این دستور ها را دقیق و مرحله به مرحله تایپ کنید و در هر مرحله دکمه ENTER رو بزنید:

دستورها:
adb push fre3vo /data/local/tmp
adb push misc_version /data/local/tmp
adb shell chmod 777 /data/local/tmp/fre3vo
adb shell chmod 777 /data/local/tmp/misc_version

بعد از اینکه این دستورها را اجرا کردید، این دستور را بزنید.
adb shell /data/local/tmp/fre3vo -debug -start F0000000 -end FFFFFFFF

بعد از اینکه این دستور رو زدید، یک سری مطلب پشت سر هم بر روی محیط CMD ظاهر می شود. صبر کنید تا همه تمام شود و بعد از اینکه CMD به شما اجازه داد تا دستور بعدی را بزنید، این دستور را وارد کنید.

adb shell

بعد وارد کردن دستور، علامت (#) ظاهر می شود. پس از مشاهده ی این علامت، دستور بعدی را وارد کنید:
/data/local/tmp/misc_version -s 1.31.405.3

در این مرحله هم اگر علامت (#) ظاهر شد، یعنی شما کارتان را به درستی انجام داده اید.
محیط CMD را ببندید، گوشیتان را از کامپیوتر جدا کنید و گوشی را خاموش کنید. پس از اینکه گوشی خاموش شد، دو دکمه ی (POWER & VOL DOWN) رو نگه دارید تا گوشی به محیط BOOTLOADER برود. دیگر هیچ دکمه ی دیگر را نزنید و اجازه دهید خود دستگاه آپدیت های لازم را انجام دهد.

بعد از اتمام کار و پس از مشاهده ی (Press power to reboot) ، دکمه ی پاور کوشی را بزنید تا گوشی REBOOT شود. بعد از اینکه گوشی شما بالا آمد، کار تمام است! شما موفق شده اید گوشیتان را به بیلد نامبر 1.32 و ورژن 2.2 دانگرید کنید. حالا گوشی شما آماده ی روت شدن است!

(خودم این روش رو تست کردم و جواب گرفتم پس بدمن هیچ نگرانی دانگرید کنید)

پس از دانگرید، تشکر فراموش نشود!

FIRE LORD
2011-08-06, 12:29 AM
دوست عزیز این لینک دانلود - دانلود رام استوک 1.32 کار نمیکنه.یه لینک دیگه بدید لطفا.
راستی مشا دقیقا از کدوم روش گلدن کارت ساختین؟

spirant
2011-08-17, 12:57 PM
دوست عزیز این لینک دانلود - دانلود رام استوک 1.32 کار نمیکنه.یه لینک دیگه بدید لطفا.
راستی مشا دقیقا از کدوم روش گلدن کارت ساختین؟

چرا کار می کنه فقط باید با چیز پی ان بری.

از روشی که تو قسمت آموزش ها بهش اشاره شده (Gold cart tool) استفاده کنید.

mojtaba_ka
2011-08-26, 05:27 PM
سلام دوستان
با چیز پی ان هم نشد خیلی سرور افتضاحی داره !!
جای دیگه نمیتونم بگیرم ؟

naghola121
2011-09-08, 01:10 AM
سلام. من طبق آموزش پیش رفتم همه کارها هم به درستی پیش رفت ولی در اخر با پیغام Updete fil مواجع شدم. الان شما هم میگین این پیغام مشکل از گلد کارد اما بیش از 40 دفعه گلد کارد جدید ساختم اما نشد. ممنون میشم بیشتر راهنمایم کنید

code1391
2011-09-11, 12:05 PM
با درود فراوان
من هم موقع نصب رام،با پیغام زیر روبرو میشم..
main version is older!
Update fail!
press power to reboot

isatis2006
2011-10-08, 05:11 PM
سلام دوستان من هم نتونستم دانگرید کنم
همه مراحل خوب پیش میره ولی اخرش ارور میده
update fail
یه چیزی متوجه شدم تو مرحله اول boot loader گزینه دوم سبز رنگ مینویسه pd98img .bht یا یه پسوندی تو همین مایه ها که کنارش مینویسه not found
فکر کنم مشکل از اینه
شاید گلدکارتم مشکل داره که اخرشه مینویسه
cid incorrect
update fail
بنظرتون باید چیکار کنم بیچاره شدم بخدا 2 روزه روزی 8 ساعت الافشم هیچ که هیچ

farzati
2011-10-14, 03:51 AM
ایول دوست عزیز. من تونستم دانگرید کنم. واقعا ممنون.
دوستان. اگه همه ی مراحل رو با دقت برید جلو جواب میگیرید. مثل من

farzad.23
2012-05-17, 04:28 PM
آقا این رام کاستومی که گذاشتی لینکش خرابه !!!!!!!

behnamz72
2012-08-09, 04:08 PM
سلام .من خودم یه رام 2.2 دارم میشه از اون استفاده کرد
این رام نیس ولی 2.2 است

behnamz72
2012-08-09, 08:57 PM
كسي نيس

seven..
2012-11-28, 12:39 AM
آقا ترو خدا یکی کمک کنه من همه کدارو طبق آموزش می زنم. ولی آخرش این ارورو میده و به جایه # علامت$ میزنه.
اینم عکسش. ممنون میشم یکی کمک کنه.
http://rodfile.ir/images/8p2ib7r3n6lychbgry0.png