PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالات و مشكلات سري u سامسونگ

sad123
2007-12-25, 08:24 PM
سلام من یکی از دوستانم U700 خریده.وقتی که میخواد به تلویزیون وصل کنه تصویر نمیاد ولی صدا میاد.ممنون میشم اگه این مشکل را حل کنید

ShahabSAMSUNG
2008-01-03, 11:35 PM
احتمالاً کابلش قطعی داره.

siavash2death
2008-01-04, 02:27 AM
آقا شهاب درست گفتند اگه صدا میاد ولی تصویر نمیاد احتمالا کابلش ایراد داره.
شما یه کابل دیگه امتحان کن اگه جواب نداد حتما گوشیت ایراد داره دیگه.

ShahabSAMSUNG
2008-01-06, 02:40 PM
اگه کابل دیگه هم همین مشکل رو داشته باشه،
احتمال زیاد پورت گوشی مشکل داره که باید به نمایندگی مراجعه کنید.
(فقط پارس مایکروتل)

AARASH
2008-01-23, 07:47 PM
سلام و خسته نباشید چرا گوشیای سامسونگ منجمله u700 تم نداره ؟ ببخشید که همرو اینجا مینویسم . u700 و پیشنهاد میکنین یا f330 ممنون

ShahabSAMSUNG
2008-01-31, 01:57 PM
F330 که ایران نیومده.

IceHeart
2008-02-01, 04:57 PM
با سلام خدمت اساتيد
من يك سوال فوق تخصصي در مورد گوشي U700 سامسونگ دارم كه اميدوارم جواب درستي بگيرم.:beel:

من يك برنامه جاوا نوشتم كه روي گوشي قبليم نصب كرده بودم و با اين برنامه از طريق بلو توث ميتونستم يكسري كارهاي فوق العاده خفن انجام بدم ! امكان نداشت كه يه روز اونو اجرا نكنم ! حالا بگذريم , مشكل من از زماني شروع شد كه يه گوشي جيگر خريدم كه جيگرم رو خون كرد.:cry:
من با اين گوشي هيچ مشكلي ندارم و از همه چيز اون راضي هستم بجز اينكه برنامه دوست داشتني من روي اون اجرا نميشه !

علت اون هم اينه كه گوشي سامسونگ U700 از JSR 82 پشتيباني نميكنه ! من نمي فهمم كه سامسونگ چرا اين امكان رو در اين گوشي قرار نداده در حالي كه مدلهاي قبلي u600 و D900 از اين امكان برخوردار بودن؟!!!!! من با توجه به اينكه اين گوشي از MIDP 2 جاوا پشتيباني مي كنه اصلا فكر اين هم نمي كردم كه پشتيباني اون از جاوا محدود شده باشه !

حالا سول من اينه : آيا كسي ميدونه كه پشتيباني كردن يك گوشي
از JSR 82 يا همون (Java Api For Bluetooth) به سخت افزار گوشي مربوط ميشه يا به FirmWare نصب شده بر روي گوشي ؟ آيا ممكنه با ارتقاي Firmware گوشي در آينده اين امكان به گوشي اضافه بشه يا اينكه كلا بايد بي خيال اين گزينه بشم ؟ مگر نه اينكه اين گوشي نسل سومه خير سرش ؟ مگر نه اينكه BlueTooth v2 داره ؟
پس اگر برنامه نويس نتونه از اون استفاده كنه به چه دردي ميخوره ؟

اميدوارم كسي تو اين انجمن پيدا بشه و در اين زمينه نظرشو بگه.:dont:
با تشكر فراوان از مديران و اعضاي سايت .

hamid data
2008-02-05, 09:59 PM
سلام کمک در مورد u600 چگونه گوشی خوب یا نه ؟

Hossein 0351
2008-02-05, 11:42 PM
سلام کمک در مورد u600 چگونه گوشی خوب یا نه ؟

دوست عزیز اینجا جای مطرح کردن این سوال نیست!

mabas
2008-04-03, 02:40 PM
سلام
من یه u600 دارم.از کیفیت فیلم برداریش توی روز راضی هستم.اما حالت فیلم برداری توی اتاق یا جایی که یه کم تاریکه افتضاح میشه چون حالت فیلمبرداری در تاریکیش خود به خود فعال میشه و به همین دلیل سرعت شدیدا میاد پاییین.اگه دقت کرده باشید حالت فیلمبرداری توی تاریکی در گوشیهای دیگه هم هستش اما دستی فعال میشه و هرگاه کاربر صلاح دونست به کار میفته.اما تو u600 همیشه فعاله و سرعت رو خیلی کند میکنه و فریم ریت فیلمبرداری افت میکنه.آیا راهی هست غیر فعالش کرد؟؟؟
منتظر جوابتون هتم .ممنون

mabas
2008-04-04, 03:18 PM
کسی نیست که به من جواب بده هر کی جواب بده لطف میکنه
ضمنا من این برنامه ی jad maker رو دانلود کردم ولی فایل jad رو نمیسازه و ایراد میگیره میگه manifest.mf رو نداری و فایل شما jar نیست در صورتی که manifest.mf رو داره !!!!! میشه به طور کامل در رابطه با این مشکل و مشکلات دیگر این برنامه توضیح بدید
اگه لطف کنید و به صورت تصویری آموزشش رو بگذارید که دیگه شاهکار میکنید
آقا شهاب شما طوری نوشته بودید که کار با این برنامه ساده است که دیگه فکر کردیم مشکلات حل شده ولی نشده شما چطوری از این برنامه بدون اشکال استفاده کردی اگه کامل توضیح بدی ممنون میشم
منتظر جواب هستم

arash1396
2008-05-07, 07:24 AM
لطفا طریقه نصب بازی و برنامه را در گوشی سامسونگ مدل u600 را برایم بنویسید
ممنونم

arash1396
2008-05-07, 07:29 AM
لطفا طریقه نصب برنامه و بازی در گوشی سامسونگ برایم بنویسید
ممنونم

KJHG
2008-05-07, 08:13 AM
1- فایلهای jad و jar را در یک فولدر دلخواه در گوشی کپی کنید. توجه داشته باشید که برای نصب برخلاف سایر برندها به هر دوفایل jad و jar نیاز دارید و فایلها حتما باید روی حافظه گوشی باشه نه مموری کارت
2- کد زیر را در صفحه اصلی گوشی ( شماره گیری) وارد کنید :

#4678255*9998#*
روی گوشی باید پیام Activated را مشاهده کنید
3- به فولدری که فایلها را درآن کپی کرده اید بروید و روی فایل JAD.* کلید Option را لمس کنید.
4- به همین راحتی نرم افزار نصب می شود.
5- مرحله 2 را تکرار کنید. این بار پیام Deactivated را دریافت خواهید کرد

ShebeX
2008-05-08, 07:06 PM
U600ام از دستم افتاد. ازون به بعد دیگه میکروفون گوشیم کار نمیکنه!! یعنی به کسی که زنگ می زنم صدای من نمیره!! رفتم تو Voice Recorderش اونجا هم تست کردم صدام نمیرفت که ظبط بشه!
کسی هست کمکم کنه چکارش کنم؟؟ مستر ریستش نمیشه کرد؟ یا سخت افزاریه!؟ کلا چکارش کنم؟؟

ShebeX
2008-05-08, 07:30 PM
بابا plz یه کسی جواب بده!!!!!!

Hamid T E S T
2008-06-06, 03:19 PM
با سلام خدمت دوستان .

آیا برنامه ای هست که بشه با اون از فلش گوشی بطور مداوم ( بدون قطع شدن) استفاده کرد؟؟؟؟ ( برای استفاده از فلش گوشی برای روشنایی )
برای u600 میخوام..

mer30

ShahabSAMSUNG
2008-06-30, 09:31 PM
از اینجا دانلود کن:

http://shahabsamsung.persiangig.com/Mobile/SAMSUNG-U600.pdf

ضمناً توی امضام هم هست

ShahabSAMSUNG
2008-06-30, 09:32 PM
به نمایندگی معتبر مراجعه کن

آدرس و تلفن توی سایت نماینده هست
www.parsmicrotel.com

ShahabSAMSUNG
2008-06-30, 09:33 PM
برو روی حالت فیلمبرداری و فلاش رو روشن کن!!
به همین سادگی

MAHDI_AK47
2008-07-03, 01:44 PM
سلام

من يك هندسفري بي سيم سوني اريكسن دارم و ميخوام روي گوشيم SAMSUNG U700 نصبش كنم

به مغازه داران كه نشون دادم گفتن ميشه ولي يك كدي ميخواد بايد بزنيم تا فعال بشه
اخه وقتي ميرم تو تنظيمات گوشي براي هندسفري اين پيام رو ميده

Handsfree

The remote blutooth car kit enable outgoing/incoming calls .

ميخواستم ببينم بايد چكار كنم و چطوري رو گوشيم نصبش كنم

با تشكر :flower:

behrouz7
2008-07-04, 05:51 PM
روی u700نمی شه بازی نصب کرد در ضمن هیچ جوری نمی شه صداش را بلند کرد

behrouz7
2008-07-04, 05:55 PM
من روش نصب بازی را از سایت های خارجی پیدا کردم بازی هم نصب شد ومشکلی نداشت ولی وقتی بازی ها را از رو گوشی پاک کردم پوشه گیم پاک شد حالا چطوری اون پوشه را برگردونم جواب بدی خیلی ممنون می شوم مرسی

PaRsA YaRi
2008-07-07, 07:41 PM
سلام میتونی به گوشیت ریسیت بدی تا پوشه هاش برگرده reset factory

behrouz7
2008-07-08, 12:13 PM
چطوری ریسیت فاکتوری کنم

mohamad_68
2008-08-27, 12:41 PM
salam rafigh .man taze ozv shodam
goshimam u700 hast
man mikham amozeshe nasb barname rooye u700 ro baram befresti mer30

sabirabson
2008-08-30, 07:35 PM
سلام به کلیه اساتید این سات محبوب :

میخواستم بدانم که چه ریختی میشه سیستم مکان یابی (gps)را روی گوشی های سامسونتگ (یو 600) فعال کرد؟

thanks alot.:flower::god:

apachy2004
2008-09-07, 10:09 PM
کی میدونه؟

kohanfree
2008-09-15, 01:04 PM
سلام من u700 دارم اما وقتی یکی از شماره هایی که تو گوشیم ذخیره هست با من تماس می گیره فقط اسم نمایش داده می شه و شماره نمایش داده نمی شه و معلوم نیست با کدوم شماره تماس گرفته ( منزل ، موبایل یا ... ) هیچ تنظیمی هم نداره خیلی گشتم لطفا راهنماییم کنین .

behrouz7
2008-09-17, 10:27 AM
خوب در قسمت ذخیره کردن شماره بنویسید موبایل یا منزل این که مشکل خاصی نیست

nahid100
2008-09-25, 10:14 PM
سلام دوستان
راستش برای ریختن فایل های جاوا روی یو700 مشکل داشتم
به آدرس لینک برای گرفتن فایل های BitPim وdriver
رفتم ولی نتونستم اونا رو دانلود کنم
اگه کسی اونا رو داشته باشه و به ایمیل من بفرسته خیلی ممنون میشم
دوست شما ناهید:flower:

PaRsA YaRi
2008-09-25, 10:18 PM
سلام دوستان
راستش برای ریختن فایل های جاوا روی یو700 مشکل داشتم
به آدرس لینک برای گرفتن فایل های BitPim وdriver
رفتم ولی نتونستم اونا رو دانلود کنم
اگه کسی اونا رو داشته باشه و به ایمیل من بفرسته خیلی ممنون میشم
دوست شما ناهید:flower:

سلام دوست عزیز
به سایت خوش اومدید
قبل از همه چیز طبق قوانین سایت گذاشتن ایمیل خلافه
و شما مشکلت رو بگو بچه های انجمن تو تاپیک مربوطه جوابتونو میدن
موفق باشید:flower:

شما به اینجا مراجعه کنید ===> برای اولین بار در سایت اموزش نصب باز وبرنامه روی u700 [آرشيو ... (http://www.ir-tci.org/forum/archive/index.php/t-18902.html)

(http://www.ir-tci.org/forum/archive/index.php/t-18902.html)

nahid100
2008-09-25, 10:20 PM
کسی از دوستان میتونه در مورد فلش کردن u700 به من کمک کنه؟؟؟

PaRsA YaRi
2008-09-25, 10:24 PM
کسی از دوستان میتونه در مورد فلش کردن u700 به من کمک کنه؟؟؟

بفرمایید ببینید به دردتون میخوره ===> :::آموزش فلش کردن گوشی های سامسونگ::: (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=12095) ™

PaRsA YaRi
2008-09-25, 10:26 PM
دانلود میکنم تو انجمن آپلود میکنم(آپلود شد)

این خیلی سنگینه تو انجنت آپ نمیشه خودتو دانلود کنید اینجاست http://sourceforge.net/projects/bitpim (http://sourceforge.net/projects/bitpim)

nahid100
2008-09-25, 11:05 PM
این آدرسی که برای آنلود Driver هست (http://uploaded.to/?view=error_fileremoved) هیچ جای دانلودی نداره من چیو دانلود کنم آخه؟؟

PaRsA YaRi
2008-09-25, 11:07 PM
برید اینجا http://shahabsamsung.persiangig.ir/Mobile/SAMSUNG-U600.pdf

nahid100
2008-09-25, 11:45 PM
دوست عزیز بالاخره با کمک شما برنامه ها دانلود شدن ولی این سایتی که برای دانلود driver معرفی کردین چیزی رو واسه دانلود نداره
؟؟؟؟

behrouz7
2008-10-02, 02:00 PM
دارد توجه کنید

amir60
2008-10-22, 10:06 PM
با سلام
میخواستم بدونم لنز سامسونگ u900 چیه؟
کارل زایسه یا نه
در ضمن فلاش دوربین زنون هستش یا نه؟
با تشکر

HosSein
2008-10-26, 03:37 PM
با سلام
میخواستم بدونم لنز سامسونگ u900 چیه؟
کارل زایسه یا نه
در ضمن فلاش دوربین زنون هستش یا نه؟
با تشکر

با سلام
لنز خاص و معتبری نظیر کارل زایس نداره و از فلاش led استفاده می کند.
با تشکر.

arn
2008-10-30, 07:23 PM
hi
میشه بگیدروی u600
چطوریبرنامه نصب میشه؟

lonelysam
2008-11-10, 11:32 PM
چجوری میشه از یک گوشی با بلوتوث برنامه بفرستی تو600 بعد از تو گوشی بتونی اجراش کنی؟
اخه هر برنامه ای میفرستم شناسایی نمیکنه:cry:

arn
2008-11-12, 04:01 AM
چجوری میشه از یک گوشی با بلوتوث برنامه بفرستی تو600 بعد از تو گوشی بتونی اجراش کنی؟
اخه هر برنامه ای میفرستم شناسایی نمیکنه:cry:
سلام رفیق ,
اول از همه بازي جاوایی رو که دانلود می کنید باید دو فایل باشه با اسم مشابه، یکی با پسوند
که باید کنار هم باشن. بازي ها رو می تونید از لینک هاي زیر دانلود کنید: jar
http://users.skynet.be/yozy/tutorials/d500-6.htm
http://www.gsm-java.com/articles/26/1/Java-Games-and-Applications-Downloads
http://d600world.tk
یک سري بازي و برنامه وجود داره که با اینکه جاوا هستند، ولی تحت پلتفرم گوشی هاي دیگه مثل سونی اریکسون
نوشته شدن و قابلیت اجرا در این گوشی ها رو ندارن.
را jad فایل jar رو نداشته باشه برنامه اي هست که براي فایل هاي jad باشه و فایل jar اگر فایل شما فقط یک فایل
را تعریف می کند). اگه خواستین برنامه Jar یک فایل متنی با حجم کم است که فایل Jad هم تولید می کنه (فایل
رو از اینجا دانلود کنید: JADmaker
http://www.parsaspace.com/shahabsamsung/SAMSUNG/JADMaker.zip
رو Jar کار با این برنامه بسیار راحته . کافیه اون رو اجرا کنید. یک پنجره کوچک ظاهر میشه. حالا با کلیک و درگ، فایل
ساخته بشه. JAR کنار فایل JAD روي پنجره برنامه بکشید تا فایل
By: ShahabSAMSUNG
براي نصب جاوا روي این گوشی:
Other Files مربوطه را به گوشی منتقل کنید. توجه کنید که فایل ها باید به قسمت Jad و Jar ابتدا باید هر دو فایل
چه بلوتوث و هر راهی که شما براي انتقال فایل ها ازش USB در حافظه داخلی گوشی منتقل شوند. چه از طریق کابل
استفاده می کنید.
براي فعال کردن نصب جاوا، کد زیر را (از چپ به راست) وارد کنید:
*#9998*4678255#
براي شما ظاهر می گردد. (Actived) با این کار پیغام فعال شدن
شما کافیست فقط یک بار این کد را وارد کنید و همه فایل هایی را که به گوشی منتقل کرده اید، نصب کنید. (پس از
اتمام کار و براي بازگرداندن گوشی به حالت قبل، یا دوباره همین کد را وارد کنید و یا گوشی را یک بار روشن و خاموش
کنید.)
1 خواهد بود) دکمه سمت kb معمولاً Jad مورد نظر قرار بگیرید (حجم فایل JAD حال به فایل ها رفته و روي فایل
چپ گوشی را بزنید. از شما براي نصب پرسیده خواهد شد که باز هم باید دکمه سمت چپ را براي نصب بزنید.
اگر هنگام نصب یا هنگام لود شدن بازي، پیغام خطا دریافت کردید، بازي با گوشی شما مطابقت ندارد و باید آنرا حذف
کنید.
را انتخاب کنید و دکمه سمت چپ را بزنید. از منوي ظاهر شده، گزینه jar باید فایل Jad و Jar براي حذف فایل هاي
به تنهایی حذف نمی شوند و Jad را تیک زده و حذف را بزنید. (فایل هاي Jad و Jar حذف را انتخاب کنید. حال فایل
باید به این روش آنها را حذف کنید)
1) روي این گوشی قابل نصب نمی باشند. MB) نکته مهم: برنامه و بازي هاي جاوا با حجم بیش از یک مگابایت

delpak
2008-11-14, 11:08 AM
آقا من هر کاري ميکنم نميتونم بصورت تمام صفحه فيلم بردارم.عکسش تمام صفحه است. امافيلمش کوچيک نشون ميده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!1:dont:

amirnajafi
2008-11-15, 02:56 PM
سلام.من تازه u600 گرفتم. از طريق USB كه فايل ميريزم ميره توي «كارت حافظه» منو مي شينه بعد براي ديدن عكسها گزينه عقب و جلو (قبلي/بعدي)نداره. فقط در حافظه خود دستگاه بخوام عكس ببينم عقب جلو داره. كمكم كنيد.ممنون.:dont:

XmaN.
2008-11-15, 02:59 PM
سلام دوست عزيز اين يكي از مشكلات سامسونگ هست و عكس رو نميتوني عقب جلو كني

amirnajafi
2008-11-15, 02:59 PM
سلام.من تازه u600 گرفتم. از طريق USB كه فايل ميريزم ميره توي «كارت حافظه» منو مي شينه بعد براي ديدن عكسها گزينه عقب و جلو (قبلي/بعدي)نداره. فقط در حافظه خود دستگاه بخوام عكس ببينم عقب جلو داره. كمكم كنيد.ممنون.:dont:
سلام.من تازه u600 گرفتم. از طريق USB كه فايل ميريزم ميره توي «كارت حافظه» منو مي شينه بعد براي ديدن عكسها گزينه عقب و جلو (قبلي/بعدي)نداره. فقط در حافظه خود دستگاه بخوام عكس ببينم عقب جلو داره. كمكم كنيد.ممنون.http://www.ir-tci.org/forum/images/smilies/Smile%20(53).gif

ams90
2008-11-29, 12:37 AM
سلام من زبان فارسي براي u900 ميخواستم لطفا راهنمايي كنيد

farshid14
2008-12-02, 10:23 AM
سلام به همه دوستان . چند تا سوال در مورد u700 داشتم که ممنون میشم راهنمایی بفرمایید :

1 . چطور میشه تقویمش رو شمسی کرد ؟ ( تو d600 یک گزینه مبدل تقویم بود که این کار رو انجام میداد ولی تو این پیدا نکردم . )
2 . تو یکی از سایتها خوندم که این گوشی فرمان صوتی داره . چه جوری میتونم فعالش کنم ؟
3 . چه جوری میشه عکسی رو که برای عکس تماس گیرنده تعیین کردیم هنگام بر قراری تماس ، تمام صفحه نشون بده یا حداقل بزرگتر از اینی که به طور پیشفرض هست نشون بده ؟
4 . چطور میشه بدون استفاده از برنامه samsung pc studio به کارت حافظه گوشی دسترسی پیدا کرد ؟ ( تو d600 تنظیمات usb رو روی استفاده از حافظه که قرار میدیم درایو کارت حافظه گوشی در کنار بقیه درایوهای کامپیوتر در my computer مشخص میشه و میشه بهش دسترسی داشت . )

پیشاپیش ممنون از وقتی که میزارید .

mola
2009-01-05, 02:27 PM
منم نتونستم

gony
2009-02-15, 11:24 AM
گوشی رو وقتی روشن میکنم بعد چند ثانیه که روشن شد ,,, وارد صفحه اصلیش میشه هنگ میکنه و سپس خاموش میشه کسی میدونه ممکنه مشکل از کجا باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

SamaN92
2009-02-17, 09:11 PM
سلام دوستان من وقتی روی u800 برنامه یا بازی جاوا با فرمت Jar می ریزم و می خوام اون فایل اجرا کنم error میده و می گه Unsupported File type لطفا کسانی که گوشی سامسونگ دارن راهنمایی کنن

alender
2009-02-21, 06:30 PM
سلام
اگه منظورت از برنامه نصب نرم افزار بهتره بگم که U600 خیلی بد نرم افزار قبول میکنه و نرم افزلر های بیشتر از 1MB رو نمیتونی روش نصب کنی!
این برای نصب بازی هم صدق میکنه.

اما با این حال میتونی فایل های Java رو همراه با فایل Jar که حجمش (1KB) است تو قسمت Other Files حافظه ی گوشی بریزی بعد روی فایل Jar دکمه سمت چپ رو میزنی تا برنامه یا بازی نصب بشه!

البته اول اینو یادم رفت بگم که براي فعال کردن نصب جاوا، کد زیر را (از چپ به راست) باید وارد کنی بعد برنامه رو نصب کنی :
*#9998*4678255#

اینم لست جند تا سایت برای دانلود بازی های Java هستش :

http://users.skynet.be/yozy/tutorials/d500-6.htm

http://www.gsm-java.com/articles/26/1/Java-Games-and-Applications-Downloads

http://d600world.tk (http://d600world.tk/)

امیدوارم قابل درک بوده باشه

XPERIA
2009-02-23, 03:35 PM
باید یه کد تو گوشیت وارد کنی تا اجازه نصب بهت بده که من اون کد رو ندارم
در کل گوشی های جاوای سامسونگ یه کم دردسر دارن

hami32
2009-03-10, 10:54 AM
ابتدا jad maker(فایل ضمیمه)رودانلود کنید سپس فایل jad فابل jarخود را ساخته و هردوفابل رو روی گوشی بریزید وکد زیر رو بزنید(*#9998*4678255#)(البته ازراست به چپ) حالا رو فایل jadرفته و فقط روی اون کلیک چپ کنید
درضمن فابل jarباید320*240باشد
(زکات علم آموختن به دیگران است)

MasoudSAMSUNG
2009-03-15, 02:56 PM
گوشی رو وقتی روشن میکنم بعد چند ثانیه که روشن شد ,,, وارد صفحه اصلیش میشه هنگ میکنه و سپس خاموش میشه کسی میدونه ممکنه مشکل از کجا باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به نظرمن با نرم افزار شروع کنید.
یکبار فلش کنید و نتیجه رو اعلام کنید.

MasoudSAMSUNG
2009-03-15, 02:58 PM
سلام دوستان من وقتی روی u800 برنامه یا بازی جاوا با فرمت jar می ریزم و می خوام اون فایل اجرا کنم error میده و می گه unsupported file type لطفا کسانی که گوشی سامسونگ دارن راهنمایی کنن

روش نصب جاوا روی u700 رو تست کنید

SamaN92
2009-06-03, 05:40 PM
سلام مسعود جان

می خواستم ببینم راهی هست برای اینکه تصاویر 240x320 در حالت عمودی در گوشی U800 به صورت فول اس****ن باز بشه؟؟؟

mahdi_o
2009-06-04, 10:52 AM
سلام
3 تا سوال
1- چطوری اس ام اس رو می تونم به صورت عادی تایپ کنم
در زبان فارسی وقتی هر حرف رو تایپ میکنم یه قسمت کوچیک هم باز میشه که باید شماره اون کاراکتر رو بزنم
مثلا یه حرف "ب" میخوام بنویسم اول باید شماره 2 رو بزنم تا حروف مربوط به کلید 2 ظاهر بشن
و بعد برای انتخاب حرف "ب" باید شماره 1 رو بزنمن
اینطوری یه سال طول میکشه!!!!!!!!
ولی توی انگلیسی این مشکل وجود نداره و عادی تایپ می کنه!!!!!!!
چطوری غیرفعال کنم؟

2- قابلیت تعویض مموری این گوشی در حال روشن بودن ، براش مشکلی ایجاد نمیکنه؟
چون بعضی از مواقع ، بعضی از گوشی ها مشکل دارن!

3- آیا میشه گوشی رو طوری تنظیم کرد که فقط شماره های ذخیره شده روی گوشی رو نشون بده؟
و شماره های روی سیم کارت رو نشون نده؟

ممنون

BeHNaM
2009-06-05, 02:55 PM
سلام
3 تا سوال
1- چطوری اس ام اس رو می تونم به صورت عادی تایپ کنم
در زبان فارسی وقتی هر حرف رو تایپ میکنم یه قسمت کوچیک هم باز میشه که باید شماره اون کاراکتر رو بزنم
مثلا یه حرف "ب" میخوام بنویسم اول باید شماره 2 رو بزنم تا حروف مربوط به کلید 2 ظاهر بشن
و بعد برای انتخاب حرف "ب" باید شماره 1 رو بزنمن
اینطوری یه سال طول میکشه!!!!!!!!
ولی توی انگلیسی این مشکل وجود نداره و عادی تایپ می کنه!!!!!!!
چطوری غیرفعال کنم؟

2- قابلیت تعویض مموری این گوشی در حال روشن بودن ، براش مشکلی ایجاد نمیکنه؟
چون بعضی از مواقع ، بعضی از گوشی ها مشکل دارن!

3- آیا میشه گوشی رو طوری تنظیم کرد که فقط شماره های ذخیره شده روی گوشی رو نشون بده؟
و شماره های روی سیم کارت رو نشون نده؟

ممنون
1-این جزو امکانات گوشی هست و نمیشه غیر فعال کرد...به نظر من این خیلی هم خوبه!
2-امکان این که هنگ کنه هست..ولی خیلی کم اتفاق میوفته!
3-فکر کنم باید توی تنظیمات دفترچه تلفن تنظیم کنید که فقط شماره گوشی رو نمایش بده!

BeHNaM
2009-06-05, 03:04 PM

این مشکل از فلت گوشی هست..باید ببرید تعمیرگاه درست کنند!

آقا من هر کاري ميکنم نميتونم بصورت تمام صفحه فيلم بردارم.عکسش تمام صفحه است. امافيلمش کوچيک نشون ميده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!1:dont:
همون عکس هم باید در سایز کوچیک نشون بده...اما برای زیبایی تصویر فول اسکرین نمایش میده...این هم از ویژگی ها هست ولی فکر کنم اگر دکمه 1 رو فشار بدید تصویر از پهلو فول اسکرین میشه!

سلام مسعود جان

می خواستم ببینم راهی هست برای اینکه تصاویر 240x320 در حالت عمودی در گوشی U800 به صورت فول اس****ن باز بشه؟؟؟

خیر...فقط اگر بزارید تصویر زمینه فول اسکرین نمایش میده!

mahdi_o
2009-06-06, 12:33 AM
1-این جزو امکانات گوشی هست و نمیشه غیر فعال کرد...به نظر من این خیلی هم خوبه!
2-امکان این که هنگ کنه هست..ولی خیلی کم اتفاق میوفته!
3-فکر کنم باید توی تنظیمات دفترچه تلفن تنظیم کنید که فقط شماره گوشی رو نمایش بده!

سلام
1-عجب دردسریه!!! آقا نخوایم باید چی کار کنیم :dont:
فقط یه راه گیر آوردم که که گوشی رو انگلیسی کنم و بعد هنگام تاپیک زبان رو تغییر بدم
که البته اینم مشکل داره و این هست که عربی میشه و در این حالت نمیشه پ ژ گ چ رو زد!!
3- توی تنظیمات ، همچین موردی رو ندیدم!

ممنون

andevari
2009-06-08, 01:54 PM
كسي نرم افزار فارسي ساز براي u600 داره؟
ضمناَ اين u600 اصلاَ Theme داره؟

mahdi_o
2009-06-08, 02:23 PM
كسي نرم افزار فارسي ساز براي u600 داره؟
ضمناَ اين u600 اصلاَ Theme داره؟

سلام
فکر کنم باید ببری نمایندگی تا برات فلش کنند تا فارسی بشه!
تم هم نداره!!!!

Lord Walkman
2009-11-13, 03:17 PM
سلام
وقتی که میخوام گوشی رو تنظیم مجدد کنم یا رو یکسری از قسمتهاش مثل SMS و... قفل بزارم ازم کد میخواد و من هم کدش رو فراموش کردم.رمز ریست کلی هم روی گوشی من U700 اجرا نشد و گوشی اصلا ریست نشد.
مشکل دوم اینکه یه رم 1 گیگ رو گوشی انداختم و با گوشی هم فرمتش کردم ولی وقتی با رم ریدر به کامپیوتر وصل میکنم هیچی داخلش کپی نمیشه و ارور میده
ممنون اگه سریع جواب بدید.

best00
2010-02-18, 11:40 PM
سلام
من یه u700 دارم که خیلی ازش راضی هم بودم و کاملا درست کار میکرد و هیچ عیبی نداشت و تا حالا یک دفعه هم ضرب ندیده
دشب داشتم با هاش کار میکردم و کاملا درست بود تا این که امروز که از خواب پا شدم دیدم سرعتش داغون شده مثلا : وقتی یه دکمه رو میزنی 25 ثاتیه بعد عمل میکنه یا وقتی کسی به این گوشی زنگ میزنه 25 ثاتیه بعد تازه نشود میده و کلا هر کاری انجام بدی 25 ثانیه بعد انجام میده وسرعتش خیلی خیلی پایین امده!
چه کار باید بکنم؟
به نظر شما اشکال نرم ازاری پیدا کرده یا سخت افزاری؟
ممنون میشم اگه کامل پاسخ بدید.
با تشکر.

Roostaamir
2010-02-19, 11:36 AM
اگه ضرب ندیده,مشکلش نرم افزاریه.فکر نمیکنم راه دیگه ای جز فلش داشته باشه.میتونید آپدیتش کنید که به نظر من بهترین راهه.
موفق باشید

best00
2010-02-19, 02:04 PM
اگه ضرب ندیده,مشکلش نرم افزاریه.فکر نمیکنم راه دیگه ای جز فلش داشته باشه.میتونید آپدیتش کنید که به نظر من بهترین راهه.
موفق باشید

ممنون اما میتونین یه اپدیت جدید یهم معرفی کنید؟

siam@k
2010-02-19, 08:40 PM
سلام دوستان

من یه Samsung U800 Soul b دارم که میخوام به رادیوهای آنلاین اینترنتی گوش بدم ولی پخش نمیکنه . میخواستم ببینم برنامه ای برای پخش رادیو اینترنتی برای این گوشی هست . ممنون میشم با آموزش نصب برنامه راهنمایی کنید .

ممنون

siam@k
2010-02-20, 10:00 PM
سلام دوستان

من یه Samsung U800 Soul b دارم که میخوام به رادیوهای آنلاین اینترنتی گوش بدم ولی پخش نمیکنه . میخواستم ببینم برنامه ای برای پخش رادیو اینترنتی برای این گوشی هست . ممنون میشم با آموزش نصب برنامه راهنمایی کنید .

ممنون

از دوستان کسی نیست راهنمایی کنه

zHaLe JOoOn
2010-02-28, 04:58 PM
سلام

جدیدا واسم یه مشکلی پیش اومده اگه امکانش بود راهنماییم کنین

من فقط میتونم گوشیمو باmass storage به کامپیوتر وصل کنم یعنی فقط memory card بالا میاد phone نمیاد

نه media player نه pc studio هیچ کدوم نمیان

(گوشیم u900

MasoudSAMSUNG
2010-02-28, 10:02 PM
سلام

جدیدا واسم یه مشکلی پیش اومده اگه امکانش بود راهنماییم کنین

من فقط میتونم گوشیمو باmass storage به کامپیوتر وصل کنم یعنی فقط memory card بالا میاد phone نمیاد

نه media player نه pc studio هیچ کدوم نمیان

(گوشیم u900

pc driver مربوطه به برنامه PC Studio رو نصب کردید؟
از گوشی بکاپ بگیرید و گوشی رو با کد مربوطه مسترریست کنید ، اگر مشکل حل نشد بفرمائید تا یک راه دیگه بگم

mehdi1347
2010-12-25, 02:42 PM
سلام
من يك گوشي U700 دارم . هر وقت به خارج كشور ميرم و از اون استفاده ميكنم وقتي برميگردم در بعضي مناطق خط نميده. مستر ريست هم كردم متاسفانه درست نشد. دفعه قبل بعد از چند مدت خودش درست شد اما اين دفعه حدود دو هفته اين مشكل رو داره . منطقه ما هم در تهران شهران هست . اگه بتونيد كمك كنيد ممنون ميشم. توي بقيه مناطق مشكل نداره.

mohrd
2011-06-12, 11:05 PM
سلام! من یک U600 دارم که یک مشکل خیلی عجیب براش پیش اومده! وقتی که گوشی بسته است (البته کشویی)، وقتی کسی زنگ میزنه یا sms میاد یا alarm داره و ...، هیچ صدایی از گوشی در نمیاد. اما وقتی که گوشی رو باز میکنم، وقتی کسی زنگ میزنه، صدای زنگ گوشی پخش میشه .. پیشنهادی برای رفع این مشکل ندارید؟ با سپاس ./.

rz.reza
2011-07-02, 11:48 PM
آقا ما یه سامسونگ یو 600 داریم وقتی ( آ ) مینویسه رسیت میکنه!!!
یه بار برده بیرون فلش کرده میگه درست شده....!! ولی بازم الان برگشته ب حالت اول..
مشکلش چیه چجور میشه حلش کرد؟!!
مرسی

rz.reza
2011-07-03, 03:14 PM
کسی مشکل ما رو نمیدونه؟!!

rz.reza
2011-07-04, 03:12 PM
چطور میشه Samsung U600 رو فلش کرد؟!!
یا رمزی نداره ک بشه رسیتش کرد؟!!

sonyk510
2011-07-27, 01:37 AM
سلام من یه u600 دارم که وقتی برنامه ها از حافظه داخلیش می خوان استفاده کنن error filed می زنه(مثال:هنگام عکس گرفتن دوربین در حال save کردن عکس که error filed میده ولی هنگام استفاده از رم خارجی این error نمیاد و فایل save میشه)

pezhvvak
2012-02-02, 01:40 PM
گوشی منم یو 900 سامسونگه . همینجور میشه . اما من توسط بلوتوث به کامپیوتر کانکت میشم و جواب میده. تو هم تست کن

hani2
2014-03-07, 12:20 AM
گوشی u600
روشن می کنم روی آرم اولیه گیر می کند و هیچ کاری هم انجام نمی دهد وخاموش نمی شود فقط کلیدهای لمسی رو می زنم فقط چشمک می زند